Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elhagyott gyárnegyed

+17
Parázsléptű
Abyss
Soren Baldwin
Gordon Knight
John Silver
Michael Bodwin
Sarah Wilchok
Aya Caine
Colin Cooper
Infinite
Sheena Duran
Cristopher W. Somerset
Nagy Árpád
Szellem
Alexis
Alfred/Chloe Helmsman
Nathaniel D. Waldorf
21 posters

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Soren Baldwin Csüt. Nov. 01, 2012 9:27 pm

Lélekszakadva rohan lehetőleg minél messzebb a romos épületektől, hogy végre valahára az apokalipszis előtti civilizáció nyomaira bukkanhasson, ám ezen a környéken ez nem megy valami könnyen, s egy ideig még világítás sincsen, nehogy normális ember. Minden bizonnyal ezért választották ezt a a helyet otthonuk számára a csövik.
~Hopp, ez az!~
Már éppen kiszúr magának egy buszmegállót, amit egy újabb neonlámpa fénye tesz elviselhetetlenné a szemnek, s rohan is felé, mikor beéri őt a gaz cicus, ő pedig nagyot nyekkenve ér földet. Már éppen várná a gyors, és kegyetlen halált amikor...
-Hé...na..mi a...elég lesz... - tiltakozik, aztán egyik lapát kezével eltolja magától a nagymacska fejét.
-Bocs, de nem tarthatlak meg, a főbérlőm egy igazi vadállat - próbálja lelombozni a nagydarab macskát - de ha nagyot akarod, kereshetünk neked egy otthont. Van egy csomó exem, aki biztosan örülne, ha hazaérve találna egy párducot a nappali közepén. Na, elég lesz már te...
Tudja, hogy ami rajta van, az egy ember, de képtelen megállni, hogy ne simogassa meg a nagydarab macska fejét, igaz szinte észre sem veszi, hogy így cselekszik.
-Nem akarsz elszállni rólam? - Kérdi kedvesen.
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Sheena Duran Csüt. Nov. 01, 2012 9:39 pm

A férfi tiltakozása ellenére, még párszor végigszántom a képét érdes nyelvemmel, mely még a csontról is képes jó esetben leszedni a húst, de most aránylag gyengéden teszem ezt, így legfeljebb pár horzsolás lesz rajta majd.
Aztán még egy pár pillanatig kényelmesen nézelődve ücsörgök a hasán, majd lassan lemászok róla és elkezdek visszaváltozni, hogy most már szót is tudjak váltani vele.
Ha megtörtént rávillantom a most már emberivé váló szemeimet és pár lépéssel közelebb menve hozzá, megszólalok.
- Lenne egy jól fizető ajánlatom a számodra, most, hogy átmentél a vizsgán. - mosolyodom el és nézek rá várakozóan, hogy mit szól hozzá.
- Muszáj volt tesztelnem az adottságaidat és a hozzáállásodat, mert egyáltalán nem veszélytelen a dolog és amúgy meg általában egyedül dolgozom. - teszem még hozzá. - A nevem, míly meglepő, Párduc. Remélem, nem ijesztettelek azért halálra.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Soren Baldwin Csüt. Nov. 01, 2012 10:26 pm

Mikor végre felállhat, boldogan meg is teszi, aztán alkarjával törölgetni kezdi arcáróla sűrű nyálréteget, amit a macska gondosan felkent rá, s közben bosszúsan méregeti a galád nőszemélyt, akivé változott, magában forrongva.
~Vizsga? Mi van? Ha azt hiszi, jó pofizni fogok, ő meg megúszhatja ennyivel, akkor nagyon téved!~
-Had gondoljam ár - feleli füstölögve, aztán közelebb sétál a nőhöz, még mindig törölgetve a nyálat a füléből is. aztán amikor kartávolságon belül ér a nőhöz, hogy megmutassa neki, mivel jár az, ha csak úgy összenyálazza, megpróbálja a seggénél fogva magához rántani, és letolnia nyelvét a csaj a torkán.
-Oké - szól, ha sikerül a művelet, és hátrébb lép, mintha mi sem történt volna, csak a szája szélén látszik valami elfojtott mosoly képződmény. - Mesélj, mi ez a meló, és mennyire fizet jól? És mellesleg...ki a fene vagy te?
~Hmm, ezt a smárolást szívesen elfogadnám előlegnek, hiába nem szőke.~
-Felteszem, nekem már nem kell bemutatkoznom...
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Sheena Duran Csüt. Nov. 01, 2012 10:52 pm

Vigyorogva nézem, ahogy igyekszik megszabadulni a fölösleges nedvektől, amit párducként rákentem, de hát valamivel meg kellett jutalmaznom, hogy kisegített a csöveseknél, na meg, hogy megakadályozta, hogy nem haraptam át végül is senki torkát ma.
Így persze teljesen gyanútlanul fogadtam a közeledését, de ez nem jelenti azt, hogy védtelenül is, bár sok férfi azt hiszi, hogy egy vele szemben álló fegyvertelen nő, már szabad préda.
Ahogy elnéztem Soren is ezek közé tartozott, pedig már megtapasztalhatta, hogy nem vagyok az az elkényeztetett szobacica.
Mikor megragadta a fenekemet és hirtelen magához rántott, majd erőszakosan a számba tuszkolta kígyóként tekergőző nyelvét, egy pillanatra meglepett, de aztán gonosz kis ördögöcske kezdett ugrálni a fejemben és ahelyett, hogy leharaptam volna a csápolóját, viszonoztam egy kis időre a csókot, hogy téves képzetekbe ringassam a hozzáállásom felől, majd szép lassan, hangtalanul eresztettem ki a karmaimat és az egyik kezemen lévőket a vállába mélyesztettem, bár nem mélyen, csak annyira, hogy nagyon ne akarjon messzire menni, a másikkal a nemesebbik szerveét céloztam meg, majd mikor kicsit eltávolította a száját egy sátáni mosollyal a képemen kérdeztem rá.
- Azt hiszem a feladat elvégzéséhez ezekre már nincs szükséged, ha ennyire jól érzed magad, ugye?
Hogy érezze komolyan gondolom a dolgot, a nadrágján egy arasznyi vágás kezdett megjelenni, de még a bőrét nem sértettem fel. ÉN tudom, hol a határ……még, viszont ha nem állítanak le……………

Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Soren Baldwin Pént. Nov. 02, 2012 12:31 am

Nem kicsit lepődik meg, hogy aljas húzása viszonzásra lel, s bár sejti, hogy valószínűleg csak meglepetésében teszi ezt a csaj, azért egyszerre már nem is neheztel annyira az előbbiekért, sőt, a közös munka sem tűnik olyan képtelen ötletnek. Persze a csaj most sem bír magával.
-Az a feladattól függ - jegyzi meg halkan, majd nyel egy nagyot - amiről még nem tudom, mi, szóval ki tudja...
Csupán a szemeit mozgatva lesandít oda, ahol reményei szerint még sértetlenül lógnak a családi ékszerek, s ha a nő nem mozdul ellenségesen, kezét óvatosan a kezére teszi, és megpróbálja arrébb húzni onnan.
-Oké, te is átmentél a teszten. Úgy mozogsz, mint egy bérgyilkos, és úgy is csókolsz, szóval elhiszem, hogy komoly az ügy...de elengednéd azt végre? Légyszi?
Ha sikerül, most már aztán pláne messze lép a nőtől, és biztos ami biztos, tönkre vágja a neonlámpát, hogy végre ő is feltöltve érezze magát.
-Na jó, mesélj, mi ez a meló...arra tök egyedül rájöttem, hogy nem bérapát keresel.
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Sheena Duran Pént. Nov. 02, 2012 10:39 am

- Látom nem vagy hülye gyerek, rögtön levetted a dolgokat. – bólintottam a szavaira és hagytam, hogy eltolja a kezem a kényes testrészétől.
Sosem tudom meg, hogy egy a férfiak, akik annyira féltik ezen testtájékukat, miért nem gondolnak arra, hogy elveszíthetik, ha ilyen meggondolatlanságokat tesznek. Ja, hogy csak egy védtelen, gyenge nőt látnak maguk előtt? Hát, akkor így jártak.
Na, de ideje lesz a tárgyra térni, mivel úgy láttam kellőképpen felfogta, hogy velem nem érdemes szórakoznia.
- Azért csak hozzátenném, hogy ezt ne próbáld meg még egyszer, legfeljebb, ha én kezdeményezem. – húztam vissza a körmeimet normális méretűvé, majd, az egyik omlatag falnak dőlve még egyszer végig mértem, aztán belevágtam.
- Lenne egy meló, egy kocsiból kéne kibuherálni egy eldugott alkatrészt. De mivel, mint említettem nem vagy elmében zakkant, így sejtheted, hogy, ez nem ilyen egyszerű. A móka igen veszélyes, nagyon csendesnek és fürgének kell lenni és nem biztos, hogy megússzuk bunyó nélkül, …….hmmm…….talán még halál nélkül sem. Szeretném tudni mielőtt jobban belemegyek a részletekbe, hogy érdekel-e a dolog. Mert, ha nem akkor még…. – gondolkoztam egy sort és végül úgy döntöttem, nem tud rólam annyit, hogy veszélyes legyen, így akár el is engedhetem, - szóval akkor még elmehetsz. Szóval? Benne vagy?
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Soren Baldwin Pént. Nov. 02, 2012 3:25 pm

-Nyugi bébi - feleli, s közben mivel rájött, miért dugult el a másik füle, kisujjával abból is kitisztítja a nagymacska nyálát. - Sosem keverem a munkát a szerelemmel.
Mikor úgy érzi, hogy sehol sem maradt a párduc szeretetének nyomaiból rajta, ahol különösebben zavarná, hátát a buszmegálló oszlopának dönti, s úgy hallgatja végig a tényállást.
-Ellopni egy autóból valamit, ami el van dugva - ízlelgeti a szavakat. - Nem lenne könnyebb leszállítani az egész kocsit? Bár, nekem mindegy, ha jó a pénz, és csak ennyiről van szó, persze, menet közben is kiszedek belőle bármit, anélkül, hogy leállna a motor...
~Na jó, ha a motort kell, akkor talán nehezebb a dolog...~
-Halál? Nézd cica, ha tehetem, nem vérengzek fölöslegesen...elcseszett egy keresztény vagyok, szóval nem mondom, hogy néha nem jön össze, de ha egy mód van rá, inkább csak lesokkolom akivel baj van. Ennek ellenére, marhára le vagyok égve...szóval mesélj, mi a buli? - Sóhajt megadóan, aztán feszülten figyeli a szemrevaló, de az ő ízlésének túlzottan őrült nőszemélyt.
~Ezt még meg fogom bánni igaz?~
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Sheena Duran Pént. Nov. 02, 2012 5:35 pm

Türelmesen megvárom, míg Soren megemészti a hallottakat némi kommenttel fűszerezve, miközben néha megadóan sóhajtok.
- Hát, ha az egódon múlna, akkor tényleg csak egy sétagalopp lenne, de azért ez egy kicsit bonyolultabb annál, de örülök, hogy ennyire bízol magadban.
Gúnyos szavaimmal ellentétben azonban kicsit megkönnyebbülök, hogy a férfi habozás nélkül vállalta a munkát és nem kell másik társ után néznem, mert már kezdek kifutni az időből.
- Nem mondom, hogy az a cél, hogy hullákat hagyjunk magunk mögött, sőt a cél az, hogy észrevétlenül bejussunk és aztán ki. – ingatom a fejem a reflektálására.
- Szóval nem kell bűnbe vinni feltétlenül a mimóza lelkedet.
Ezek után akkor már rátérhetek a részletesebb felvilágosításba.
- Van egy neves kutató cég, akik kifejlesztettek valami kütyüt, ami a felére csökkenti az üzemagyag felhasználást, sőt talán még annál is jobban. Ez persze nem mindenkinek tetszik és meg karja nehezíteni és ha lehet hosszú időre lelassítani ezt a dolgot. – magyarázom a férfinak. – A feladat, hogy behatoljunk a laborba és elhozzuk a prototipust, a kutatási anyagokat és ha valamiért nem sikerülne, akkor inkább meg kell semmisíteni. Egy embernek kell meghalnia, az pedig a kutatás vezetője Dr. Bernhard Cruso, de ez az én dolgom, neked csak a készüléket kell kiemelned a kocsiból. – fejezem be és nézek Soren-re. – Kérdés?
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Soren Baldwin Pént. Nov. 02, 2012 6:44 pm

Jobbnak látja nem kijavítani Sheena-t, hogy ahhoz képest, milyen ügyes, és jóképű, olyan kevés az egója, hogy ha azon múlna, még ezt az utcát sem hagynák el élve...de aztán ahogy belegondol, elképzelhetőnek tartja, hogy talán egy egészen picit tényleg beképzeltnek gondolnák egyesek. természetesen ez az ő hibájuk, de akkor is.
-Észrevétlenül...csodálatos...és csak egy Einstein harap fűbe...kit neveztél te mimóza lelkűnek??? - Kapcsol hirtelen, és kérdez rá, kissé paprikás hangulatban. - Komolyan mondom...bennem van a hiba, hogy mutáns létemre nem vagyok egy vérszomjas elmebeteg, csak azt szeretném, ha nyugton hagynának, és villámot lőhetnék a seggébe annak, akik miatt órákat kell sorban állni? Inkább ne is válaszolj...
Úgy tesz, mintha egy láthatatlan jegyzetfüzetbe irkálna, és közben hangosan összefoglalja Sheena szavait.
-Kiszerelni valami kütyüt valami kocsiból...meg elhozni mindent, amire írni lehet. Nem hangzik nehéznek, de mond, nem félsz tőle, hogy ők is számítanak ránk? Mi lesz, ha felbéreltek valami 3 méteres drabális állatot, akinek a golyószórója sörétes puskákat lövöldöz, meg egy másik alakot, aki ezt a figurát öcsinek szólítja? És még mindig nem árultad el, mit tejelsz nekem mindezért.
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Sheena Duran Pént. Nov. 02, 2012 7:31 pm

Hiába tiltakozik, már ebből is látszik, hogy mire gondolok az egójával kapcsolatban, de hát nem férfi lenne, ha nem ezt csinálná és nem akarna felvágni főleg egy nő előtt.
Az ellenvetéseire csak bosszúsan megrázom a fejem.
- Te sem gondolod komolyan, hogy bemegyünk terepszemle nélkül. És, egyébként is, ha olyan könnyű lenne nem fizetnének nekünk egy rakat pénzt, meg megcsinálnák a saját embereikkel. Szóval amennyire lehet igyekszünk kerülni a feltűnést, de természetesen, ha belebotlanánk egy-két ilyen általad felvázolt izompacsirtába, akkor teszünk róla, hogy ne állhassanak az utunkba. Vagy félsz egy kis testmozgástól? – nézek végig rajta kutatóan. – Nem tűnsz te olyan nyápic legénynek. – cukkolom egy kicsit. – Egyébként kapsz az elvégzett meló után 200-at, de ebben már az is benne van, hogy befogod a bagólesődet, mert ha nem, akkor én leszek az aki befogja. – morranok rá fenyegetően. – Az akció két nap múlva esedékes, amikor is felveszlek valahol, ha adsz egy elérhetőséget, hogy megbeszéljük.

Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Soren Baldwin Szomb. Nov. 03, 2012 1:26 am

-Öhm...nem...hát persze, hogy nem! - Kiáltja a végét. - Sosem tennék olyat, csak gondoltam megbizonyosodom róla, hogy te sem. Na, de akkor minden rendben...
Úgy dönt, jobb ha elhallgat, s a bújtatott dicséretre is csak egy halvány mosollyal felel. Az összeg említése viszont visszahozza a lelkesedését, igaz nem valami sokáig.
-Na várjunk csak...el kell lopnunk egy prototípust, és ki akarod szúrni a szemem vacak 200 ezerrel? Vagy 200 milláról lenne szó? Az mondjuk igen nagylelkű, de még mindig nem érezném túlzásnak egy olyan találmányért, amiből a statisztikák szerint kétszer annyit vesznek majd, mint ahány ember él a földön, s bárki adja be, onnantól kezdve nem gyártanak majd autót a szabadalma nélkül. Ez...
~Meglepően okos kijelentés volt tőlem, talán le kéne állnom, mielőtt az eszemért szere belém, vagy gyanakodni kezd.~
-A lényeg, hogy ha nem te akarsz megvágni, beszélj a megbízóddal. Egy prototípus ellopása olyan feladat, amit James Bond-ra szoktak bízni a filmekben, a valóságban meg öngyilkosjelöltekre... de, ha velem tart a megfelelő Bond lány, és jól megfizetnek, ám legyen...
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Sheena Duran Szomb. Nov. 03, 2012 10:17 am

Nem éppen a legmegnyerőbb pillantásommal jutalmaztam a pénzel kapcsolatos kirohanását, hiszen épp az előbb ecsetelte, hogy ki van a segge a gatyájából, erre ajánl neki az ember zsíros kis 200 ezret, erre még neki áll feljebb!
- Hát ide figyelj nagyfiú! – fontam karba most én is a kezem. – Először is a melót én szereztem, és örülj, hogy te bent maradtál a rostán, másodszor neked csak annyi a dolgod, hogy kiszereld a kocsiból a készüléket és aztán átadd nekem. Értve vagyok? A bejutás megszervezése, a lehetséges őrök kiiktatása, a prof ellimitálása, mind, mind az én dolgom, komprende? Akkor mi is a te problémád azzal a 200 ezerrel? – néztem szúrósan rá. – Ugye azt te sem gondolod komolyan, hogy a megbízó annyit fizet érte, amennyit ez a kütyü ténylegesen ér? Ennyire nem lehetsz naiv.
Aztán vettem egy nagy levegőt, aztán még egyszer végignézve rajta, nagyot szusszantam.
- Na jó! Kapsz 400-at, de egy fillérrel sem többet és nincs további rinyálás, vagy ugrott az üzlet. – néztem várakozóan a szemébe. – De akkor, ha gáz van, nem bújsz el a sarokba, hanem véded a hátam. Okés?
- És nagyon hízelgő a Bond lány, de annyira azért ne degradálj le, abban a filmben én lennék a Bond és te max. a Bond-lány. – húztam el a számat pikirten. – A jól fizető melók, meg általában hasonlóak egy öngyilkos küldetéshez, ezt már tapasztalat.

Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Soren Baldwin Vas. Nov. 04, 2012 12:02 am

Grimaszolva sandít a romos épületek közé, ahol nemrég még egy vadállat kergette, és csövesek nézték elme hibbantnak, aztán végignéz a saját testén, felhorzsolt bőrén, és szakadt ruházatán, aztán megvonja a vállait.
-Ja, piszok mázlista vagyok...
~Hogy mi a bajom a 2 kilóval? hát, ha állja az útiköltséget is, akkor semmi, mert az biztos, hogy ebben a városban nincs olyan tesztpálya, ahol ez a vacak közlekedhet, és nem kapna infarktust a tulajdonos a mutáns balhék miatt, de még az államban sem.~
-400...ám legyen, és hova kell utaznunk? A sziklás hegység? Kanada? Netán Japán...
A Bond lányra aztán felkapja a fejét.
-Aha...jó tudni, hogy miket tervezel velem. - Jegyzi megy fanyar hangon, aztán újra végigméri Sheena-t.
~Hmm, na jó, ez legyen a legnagyobb problémám.~
-Számíthatsz rám! Mit szólnál, ha a reptéren találkoznánk, ahol élek az...sok olyan fazon lakik ott, akikben nem feltétlen bízok meg.
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Sheena Duran Vas. Nov. 04, 2012 12:12 pm

Azért úgy látszik a kirohanásomnak volt foganatja, mert már hamar elfogadta az ajánlatomat, na jó persze közrejátszhatott a duplájára emelt összeg is, de hát akkor legalább a hátam is fedezve lesz. Nekem ennyit megér.
- Rendben van! Akkor majd a reptéren találkozunk a Tokioi járatnál holnapután, reggel hét órakor. Aztán le ne késsd mert akkor ugrott majdnem félmillió dolcsid. – figyelmeztetem, mert nem tudom mennyire bírja a korán kelést. Olyan egy, max. három napra pakolj, mert, ha minden klappol nem fogunk ott többet tölteni.
Aztán eszembe jutott még valami, amit nem árt még most tisztázni, mert ezen állhat az egész üzlet.
- Remélem nem köröznek, vagy ilyesmi? – nézek rá szúrós szemekkel. – Nem szeretném, ha emiatt fuccsolna be a dolog, és főleg nem szeretnék emiatt bajba kerülni.
Azt persze neki nem kell tudnia, hogy bezzeg engem égre-földre keresnek, de hát nem hiába fizettem egy vagyont a világ talán legjobb hamisítójának, hogy készítse el az új személyazonosítóimat, nekem nem nagyon van félni valóm.
Ha minden rendben és a válasza is megfelelő, akkor ellököm magam a faltól és mielőtt elindulnék az egyik raktárban hagyott motoromhoz, még vissza szólok neki.
- Ha gondolod és nem félsz egy kis motorozástól, bevihetlek a városba.


// folyt.: Tokió – Siodome //
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Abyss Kedd Jan. 22, 2013 12:13 am

Azt hiszem, nem hazudtak a mesék..

A mesék, amelyek a testvériség tagokról szóltak. Épp.. hogy is fogalmaztak? Diplomáciai küldetésre utasítottak minket.. Hogy meggyőzzünk néhány embert, hogy gondolkodjanak másképp. Hát nem tudom miféle diplomácia lesz ott, ha Kardfognak is jönnie kellett... Farkas egy cseppet sem ferdített, mikor róla mesélt. Velünk van még egy Parázsléptű nevű nő is. Egyikőjük sem beszédes, de ha beszélgetnénk is, akkor is szerintem kínzási módszerek és egyebek jöhetnének ki a szájukon. Nem mintha annyira faggatnám őket akármiről is. Tipikus rád néz és márösszeisfostadmagad stílus mind a kettő. Valahogy... szóval kicsit ide nem illőnek érzem magam. Mellettük valahogy olyan nyeszlettnek és "mágikus egyszarvú.. tova!"-nak érzem magam.. tehát nem vagyok épp fenyegető, sőt meglehetősen nevetséges. Miért engem küldtek velük? Én azt hiszem egy fajta próba ez számomra, hogy megállom-e a helyemet, még ha nem is lehetek olyan erős és félelmetes és talán hatásos sem, mint ők. De nem akarok csalódást okozni. Nem is fogok. És akármit mondanak is, megteszem. Végül is, ebben a hiearchikus rendszerben én vagyok a kopasz, az újonc, most nekem kell úgy pattogni, ahogy ők fütyülnek.. Aztán ha jön más, akkor majd ő fog úgy pattogni, ahogy én fütyülök. Farkasok játéka ez. De túl élhető... Ha nem bosszantjuk fel a "felső" réteget...

Itt a két mellettem haladóra pillantok.

Mit fogok csinálni, ha ezek neki állnak elverni azokat az embereket? Majd hátul ugrálok egy testvériséges zászlót lobogtatva hogy: "EZ AZZ!! OTT MÉG NEM LILA OTT IS RÚGJAD!" ?
Vagy ha a kezembe adják az életüket... Akkor leblokkolok-e? Vagy ha vissza támadnak, lőnek vagy hasonló... Valahogy én nem vagyok sem egy mozgékony cica-mica aki felugrál a golyók elől a fákra, vagy egy brutál ninja, aki felszalad a falon... Tökre sebezhetőnek érzem magam, még ha két ilyen mutáns van az oldalamon. És félek, hogy tehernek fognak nézni.. Végül is.. mit tudnék csinálni? Ahhoz, hogy én is komoly bántalmakat tudjak okozni, ahhoz először is át kell változnom.. Na, ha már átváltozom, akkor már rögtön mozgás képtelen leszek. Mert hát csak vonaglásra leszek képes. Másodszor, vizesnek kell lennem. Keh.. Itt a városban max akkor leszek vizes, ha esni kezd az eső, vagy kidöntenek egy vízcsapot, esetleg csőtörés... Nem túl nagy egyiknek se a valószínűsége a mai napon...
Már épp folytatnám magamban a gondolatmenetet, mikor körbe nézek, hova is jöttünk. Bronx. Farkas itt segített ki a szmötyiből. Ráadásul egy nem épp társasági helye. Kissé gettónegyednek hat, kevesebb résztvevővel. Habár nem kötötték az orrom alá pontosan hova megyünk, van egy olyan érzésem, hogy ők se tudják.. Mintha Kardfog szaglására bíztak volna minket.
És mikor felpillantok a férfire meglátom vérszomjas vigyorát. Tekintetét követve meglátok egy csoportot. Azt hiszem, megérkeztünk..
Abyss
Abyss
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 105
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Parázsléptű Kedd Jan. 22, 2013 5:00 pm

Bár sosem szoktam megkérdőjelezni a klán parancsait, ahogy most sem tettem, de azért nem fért a fejembe, hogy vajon miért sózták ránk ezt a kis hableányt, mikor ezt a kis figyelmeztető akciót Kardfoggal ketten is simán el tudjuk intézni.
Mivel azt nem feltételeztem, hogy szándékosan hátráltatni akarnának bennünket, csak arra tudtam gondolni, hogy tanulni! Neki egyrészt nem árt tanulni, hogy miként kell elintézni egy ilyen dolgot, másrészt nekünk sem árt néha gyakorolni a türelem erényét a társaink iránt.
Mikor ezt tisztáztam magamban, már nem is foglalkoztam tovább a dologgal, örültem, hogy megint egy profi gyilkossal dolgozhatom és végre pár hét bezártság után, amit a Hugh-al való legutóbbis kis akciónk után kellett beiktatni, újra megmozgathatom magamat és a fegyvereimet is.
Komolyan mondom néha már hiányzott a régi életem, ahol a halálnak is meg volt a maga szépsége és én élvezettel játszottam az áldozatokkal, méltó módon használva a nagybecsű katanámat és a tőreimet.
Most sem pazarlom a beszédet felesleges szócséplésre, hiszen itt van Kardfog és én tudom, hogy mindenben követem majd az utasításait, jó katona módjára, bár örülnék, ha eljátszadozhatnék pár emberrel és nem az lenne a cél, hogy halkan és gyorsan végezzünk velük.
Az, hogy Abyss mit fog velük kezdeni, arra kíváncsi vagyok, de hát lehet, hogy csak én nem vagyok elég tájékozott a képességeit illetően, és nagyon is hasznos lesz az itt léte. Ki tudja?
Mikor meglátom az embereket, csak egy nagyon halvány hideg mosoly villan át az arcomon, aztán máris a terepet és a férfiakat mérem fel.
A helyszín elég jónak tűnik, kihalt és csendes és nem hiszem, hogy komolyabb problémát okozhatna pár bandatag. Egyelőre nem nyúlok a fegyvereimhez, majd ha szükség lesz rá, tudom, hogy gyors leszek, mint a támadó vipera. Lehet, hogy a képességemet még csak használni sem kell majd.

Parázsléptű
Parázsléptű
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 178
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Victor Creed Kedd Jan. 22, 2013 6:13 pm

Itt vagyok az éjszaka közepén, a mocskos, kihalt utakon haladok. A bűzlő csatornákkal övezett romos, ablaküveg nélküli házak vészjósló sötétségűek. A hely néma. Halotti csend van. Nyugalom és béke. Olyan fajta néma csend és hullaszag, hogy komolyan még a végén én is elérzékenyülök. Ki tudja, talán még képes is lennék rá... viszont elveszi az életkedvemet az a két mellettem lévő dobbanó szív. Ó, hiszen mit is csinálok?
Bébiszitterkedem... A gondolatra elhúzom a számat, rántok egyet a kabátomon és gyorsítok a lépteimen. Annyiszor jártam már itt, minden egyes apró kiszögellést, kanyart, sikátort ismerek. Éppen annyira, mint a köztük lakó napról napra élő férgeket. A félelemtől kitörni képtelen bujkáló szellemi roncsokat, akiknek a bűze hívatlanul furakodik be az orromba. Eddig sem volt kedvem a társasághoz, koloncokhoz, pedig végképp nem, de ahogy megérzem a reményveszettség kipárolgását a falakból, kettős érzés ragad meg. A bűz erős. Fintorogva húzom fel az orromat… ám a vadászat ígérete… a szám széle megrándul.
A beszéd felerősödik, ahogy közeledünk a kereszteződéshez. Nem sok lámpa világítja meg a kihalt, szemétben fürdő utcákat, de ez nekem több, mint elegendő. Befordulok, majd lassulnak a lépteim, végül teljesen megállok és elnézve a félhomályba burkolózó elhagyatott, ajtószárnyatlan bejáratú gyárat, kivillan a fogsorom. A kapualjban egy öttagú csoport várakozik.
- … Tényleg ilyen egyszerű volt?
- Viccelsz? Tommy arcát teljesen felmarta a sav. A korcs valami olyat termelt a bőrét befedte mindenhol. Épphogy megúsztam ép bőrrel.
- Akkor végül is hogy kaptátok el?
– értetlenkedik az egyik, miközben úgy hallom a beszédet, mintha mellettem állnának. Apropó, ha már mellettem… Elkapom a pillantásomat és a lányra szegezem.
- Vöröske, nem tudom miért vagy itt. Nem is érdekel - közlöm mély, dörmögő hangon. - Most már nem tudlak visszarugdosni és valaki más nyakába varrni. De biztos, hogy bírni fogja a kicsike kis lelked a… példastatuálást? – nézek le a szemem sarkából a nőstényre, miközben gúnyos mosolyra szalad a szám az utolsó szónál. Mily költői vagyok… Ugyan, használjam inkább azt, hogy kizsigerelés, mészárlás? Nem-nem... Zsebre dugom a kezemet és ismét megindulok, meg sem nézem, hogy követnek-e a többiek. Felesleges időpocsékolás lenne, hiszen úgyis meghallom a mozdulataikat.
- És, hoztatok bizonyítékot?
- Persze, nálam van annak a dögnek a keze
– kezd el kutakodni a táskájában, mire egy pillanatra megvillan a tekintetem. Elővesz valami kendőszerű anyagba csomagolt tömött tárgyat, mire a többiek elkezdenek öklendezni. Pár másodpercre rá hozzánk is elhozza a szél a rothadó hús „illatát”. Felköhögök.
- Ember, te beteg vagy!
- Még, hogy én vagyok a beteg?! A mutánsok, azoknak kell eltűnniük! Ha, pedig a kormány nem csinál semmit, marad ez a módszer… De mit magyarázok én neked, úgyis tudod!

- Utolsó lehetőség, hogy visszafordulj és belekapaszkodj Nicky bácsi köténykéjébe – morrantom Abyss felé gúnyosan, majd Honóra kapom a tekintetemet. – Próbálkozzunk meg a "kedvesebb" módszerrel a kislány kedvéért. - A távolság egyre csökken...
- Ti meg kik vagytok? – kapja elő az egyik a fegyverét és gyűlölködő pillantással mér végig… aztán a pillantása a két lányra kúszik és egyből barátságosabb lesz a tekintete. – Csak nem eltévedtetek?
- Hmm... a számból vetted ki a szót – vigyorodok el...
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Annabelle Shirley Kedd Jan. 22, 2013 7:01 pm

Hideg volt. Istenem, de még milyen hideg! A hajléktalanszálló zuhanyában folyó dermesztően jeges víz pedig nem segített átvészelni ezt a rémes nehezítést az életemben, úgyhogy szokás szerint most is sietnem kellett a tisztálkodással, hogy csökkentsem a tüdőgyulladás kockázatát. Hogy a kinti hőmérséklet ellen védekezzem, törölközés után, miután már felöltöztem az inkább tavaszi időjárásnak megfelelő ruházatba (a farmernadrág legalábbis elég vékony volt, hogy a foszladozó kardigánomról már ne is beszéljek), még felhúztam az ujjatlan kesztyűmet, meg a sálat és ballonkabátot, amit egy jótékonysági ruhaosztáson kaptam.
A valaha fehér, most már inkább szürke, az alján szivárvánnyal díszített sál gyerekekre volt méretezve, szóval sokat nem takart a nyakamból, de ott ahol mégis, legalább jó meleg volt. A kabát éppen ellenkezőleg. Biztos, egy nagy darab férfira szabták, mivel húztam magam után a földön, az ujja pedig a karom másfélszerese volt, de legalább még egy réteg melegítette a kezemet, ami akkor sem látszott ki, ha felemeltem, mert a kabátujj lekonyulva fityegett rajta, majdnem elérve a könyökömet. Gombja nem volt, szóval az övével kellett jó erősen magamra kötnöm, hogy minél jobban védjen a hidegtől.
Tehát összegezve elég hülyén nézhettem ki.
És akkor megjelent ő. Egy fiatal nő, szerintem nagyjából egyidős lehetett velem, de ezt nehéz volt megsaccolni, mert ha nem a részleteket, hanem az arca egészét néztem, eléggé bajban voltam, mert olyan kis babaarca volt, mintha egy pici bébinyuszit láttam volna. Egy pici bébinyuszit vastag, puha és biztos jó meleg takaróval a kezében. Ez nem ér! Ez igazán igazságtalan! Nyilvánvaló, hogy ő nem hajléktalan, akkor nehogy már még a pléd is neki jusson! Vagy legalább ne tolja így a képembe, hogy bibibííí, mije van neki, ami nekem nincs! Na, de... mi zöldell ott a kabátja oldalán? Óóó... óóó... ÓÓÓ!!! Ez az! Meló van! Ne, aggódjon Mr Jackson, mindjárt kiszabadítom!
Óvatosan közelítettem meg a lányt, és a háta mögé kerülve észrevétlenül két ujjam közé csippentettem a bankó kilógó csücskét. Gyerekjáték volt, ennél sokkal húzósabb esetekben is sikerült már a művelet, de persze...
-TOLVAJ! Vigyázzon, kisasszony, ez a mocskos csöves kizsebeli!
Na, itt már nem volt szükség finomkodásra. Kirántottam a zsebéből a pénzt, amiből majd vehetek magamnak valami kaját, talán még olyat is, ami meleg. De most futni kell. Gyorsan. Ha azonnal meg is fordult, már csak egy libbenő zöld hajkoronát láthatott, ami egy óriási ballonkabát tetején ringott jobbra-balra, ahogy a pénzt szorongatva rohantam minél messzebb tőle.
Még nem változtam gyíkká, egyenlőre felesleges volt, de azért megszaporáztam a lépteimet, hiszen mindig vannak ilyen minden-lében-kanál járókelők, akik vagy utánam erednek, vagy hívják a rendőrséget. Egyikhez sem volt sok kedvem. Hátra sem néztem, hogy egyáltalán üldöznek-e, csak szaladtam, ahogy bírtam.
A közelben volt egy telephely, ahol valami gyár kapott helyet, de már évek óta nem dolgozott ott senki. Az egyik épületben hagytam egy kartondobozból és rongyokból összetákolt kis kuckót, hogy ha a városban valami baj történne, tudjak hova menni. Ritkán jártam erre, mert itt nem volt semmi és senki, akiktől lenyúlhattam volna valamit, újra és újra feltöltött kukák, ahonnan guberálhattam, ez csak amolyan mentőöv volt a számomra. Amire most például nagyon is szükségem volt.
Nem is kellett sokáig futnom, hogy odaérjek.
Annabelle Shirley
Annabelle Shirley
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 297
Hírnév : 25

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Ratna Nayar Kedd Jan. 22, 2013 8:01 pm

Az egész tegnap délután kezdődött, amikor Logannel összefutottam a folyosón, a könyvtárból visszafelé. Alapból csak szokásához híven, morcosan tovább állt volna, de én meg szokásomhoz híven egyből megállítottam, hogy beszélgessünk egy kicsit, mióta új könyvtárosunk van, úgy is alig szán időt a diákjaira... Ennek pedig az lett a vége, hogy néhány perccel később már az egyik mutáns ismerőséről mesélt. Sietni nem sietek, szóval kíváncsian hallgattam, így aztán oda lyukadtunk ki, hogy neki most épp dolga akadt, de megtennék neki egy kis szívességet?
És most itt vagyok... Valahol Bronxban, egy olyan részen, ahol még életemben nem jártam, hogy megkeressek egy mutáns lányt, hogy jobb belátásra bírjam - költözzön ő is oda a Xavierbe. Nem fért a fejembe, hogy hogy nem akarhat valaki ott élni... Mindegy, igaz Logan nem mondta, de ha mégse járnék sikerrel, kerítettem egy jó puha, vastag, meleg takarót, mint a suli ajándéka. Ha már szegénykém kénytelen az utcán lakni, legalább ennyivel segíthetünk neki.
A környék elég lepusztult volt, így csak bátortalanul lépkedtem, miközben jobbra-balra nézelődtem, hátha meglátom valahol a fiatal lányt, akiről Logan mesélt. Még jó, hogy ilyen melegen öltöztem, nem nekem való ez az éghajlat. Bár, így meg úgy nézhettem ki mint valami kitömött hóember... ~Lehet, hogy mégiscsak kellett térképet hoznom? Bár mindegy, rajtam az se sokat segítene, attól tartok... -torpantam meg, ahogy az utcanevet kezdtem skubizni.
Ekkor hallottam meg egy férfi kiáltását, én meg reflexből a hang irányába fordultam. Hogy aztán a következő pillanatban már a rohanó lány felé kapjam a fejem, meg fél kézzel a zsebemhez kapjak.
~A francba... Miért nem bírnak kérni? Akkor úgy is adnék... El is felejtettem, hogy zsak a zsembe raktam a pénzt, nem a tárcámba... Várjunk csak, az a haj... Basszuskulcs, ez biztos ő lesz!
Azzal már futottam én is a lány után, ahogy csak tudtam. Igaz, alapból se szerettem futni, de így, takaróval a kezeim között meg egyenesen élmény volt...
-Héé, gyere vissza! Áll már meg egy kicsit, nem akarlak bántani... csak beszélni... beszélni szeretnék veled! -kiáltottam utána, miközben levegőért kapkodtam.
Futásból sosem voltam jó, így esélyem se volt utolérni, de én már annak is örültem, ha sikerül nem szem elől téveszteni... Persze, így, hogy vakon követtem, csak még inkább eltévedtem Bronx rengetegében, de nem érdekelt. Amikor legközelebb megláttam, döntöttem: bevetem a képességem.
Említettem már, hogy ekkora takaróval futni kész élmény? Nos, ekkora takaróval futni úgy, hogy még koncentrálni is próbál közben az ember, még azon is túltesz... De ha már Logannek megígértem, akkor be is tartom a szavam, így ha minden jól megy, egy fél percen belül a lány egyre erősödő zsibbadtságot fog érezni mindkét lábában, és neeem, ezen a mozgás sem segít...
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Abyss Kedd Jan. 22, 2013 9:02 pm

"- Vöröske, nem tudom miért vagy itt. Nem is érdekel. Most már nem tudlak visszarugdosni és valaki más nyakába varrni. De biztos, hogy bírni fogja a kicsike kis lelked a… példastatuálást?" – hallom meg balomról Kardfog hangját. Igen... előre tudható volt, hogy ez lesz. De ez a hanghordozás... Ez a vigyor a fején. Szinte kedvem lenne letörölni róla, teljesen fogva tartómra emlékeztet.
- A nevem Abyss. És hiszed vagy sem, öltem már embert. Nem ismeretlen számomra sem a vér látványa, sem az érzés, amikor látod valakinek a szemében kihunyni a fényt. Tudom, hogy azok, akikhez küldtek minket, testvéreink vérét ontották. És ezért megérdemlik majd azt, amit kapni fognak.. - válaszolom határozottan, habár az előbbiektől kicsit elvörösödtem. Talán a méreg, talán a szégyen miatt, hogy tényleg haszontalan vagyok. Aztán mikor közelebb érünk, el-elérnek füleimhez a célpontok szavai.
"- És, hoztatok bizonyítékot?
- Persze, nálam van annak a dögnek a keze."
– a szavakra ráncolni kezdem a homlokom és a csoport férfire nézek. Nem igazán tudom kivenni, mit vesz ki a táskájából a férfi, de egy pillanat múlva megérzem a dögszagot, amitől egyrészt kiráz a hideg, másrészt ideges fintor kerül arcomra. A méreg szinte teljesen kizárja a szag hatásait. Szentségtelen! Nem hogy megölte, meg is csonkította és ereklyeként tartogatja a szerencsétlennek egy tagját?!
"- Ember, te beteg vagy!
- Még, hogy én vagyok a beteg?! A mutánsok, azoknak kell eltűnniük! Ha, pedig a kormány nem csinál semmit, marad ez a módszer… De mit magyarázok én neked, úgyis tudod!"
- a mondatokra ökölbe szorul a kezem, s szinte a fogamat csikorgatnám mérgemben. Mocskos disznó, ne félj, nem került el a mészáros, csak házhoz jött!
"- Utolsó lehetőség, hogy visszafordulj és belekapaszkodj Nicky bácsi köténykéjébe" - mondja nekem gúnyosan Kardfog, ami még inkább szétpattintja az idegeimet. -"Próbálkozzunk meg a "kedvesebb" módszerrel a kislány kedvéért."
Szavai akkora lángot gyújtanak bennem, hogy szinte észre sem véve mit csinálok, felkapom a tekintetem Kardfogra
- Azt a tetves kis férget... aki trófeaként gyűjtöget... hagyjátok meg nekem. - mondom mélyen kiemelve a nekem szót. Tekintetem félelemtől, és bizonytalanságtól mentes. Nincs más benne csak keserű harag, amelyet a férfi, de leginkább az iránt a mutánsgyilkos iránt érzek, aki hencegett. Hangom olyan, mintha nem tűrnék ellentmondást. Holott jól tudom, ez igazából csak rajtuk függ, hiszen ha a földhöz verdesem magam, akkor se tudok mit kezdeni, ha Kardfog úgy dönt, még is megöli helyettem. De ezt a pasit.. Ha kell egy vascsővel verem agyon. Keresnem is kéne egyet..
És tekintetem már kutat is valami fegyverért, amelyet a kezembe vehetek, miközben közeledünk. Az egyik leendő hulla hangja éles sípolásként ér a fülembe...

"- Ti meg kik vagytok? Csak nem eltévedtetek?"
"- Hmm... a számból vetted ki a szót."
- mondja Kardfog, s végre megakad a tekintetem valamin, ami alkalmas lehet. Megbontva "az alakzatot" oda lépek a már rozsdás és az idő vasfoga által rendesen megcincált csőhöz a földön. Valaha talán ebben a gyárban készítették, de az is lehet, hogy valami gépezetnek volt az alkatrésze. Miután felkapom a csövet, úgy megszorítom, hogy belefehéredik a kezem.... De aztán vissza sétálok Kardfog és Parázs közé. Szemeim szikrákat szórva méregeti a hencegőt... akinek remélhetőleg én adhatom vissza mindazt, amit ő adott másnak.
Abyss
Abyss
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 105
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Parázsléptű Szer. Jan. 23, 2013 1:13 pm

Úgy látszik nem csak én vagyok az egyetlen, akinek az járt a fejében, hogy Abyss miért kellett, hogy velünk tartson, de míg én nem tettem szóvá, hiszen a parancs az parancs, addig ez Kardfognak természetesen nem okozott gondot.
A lány persze rögtön replikázott, bár amit mond legalább azt mutatja, hogy nem okoz gondot neki, ha meg kell pár embernek mutatni, hogy hol a helye, és ez már nem rossz teljesítmény tőle.
Látom, hogy Kardfog közben fél füllel a társaságra is figyel, hisz gondolom az ő hallásával már régen tudja miről beszélnek, míg nekem csak most jutnak el a fülemhez a szavaik.
Végig hallgatva a kis eszmecseréjüket, már egyáltalán nincsenek aggályaim azzal kapcsolatban, amit tenni készülünk velük, bár nem mondhatnám, hogy eddig sok lett volna.
Kaptam egy utasítást és én végrehajtom, nem érdekelnek az erkölcsi problémák ezzel kapcsolatban, az nem az én dolgom. Felén szállongó szagra, csak alig észrevehetően rándul meg az arcom, de más jelét nem adom annak, hogy mit vált ki belőlem, csak a szemem villan egyet közben.
Kardfog ajánlatára, amit a társunk felé tesz, csak felpillantok, hogy vajon mit fog tenni erre, és halványan elmosolyodok heves reakciójára, ami azt azért bizonyítja, hogy nem hiába tagja a Testvériség klánjának. Ez a mosoly is már az itt létemnek köszönhető, hiszen azelőtt ezt nem engedtem volna meg magamnak.
Victor san szavaira csak ráemelem a tekintetem és a kezem a tőrökre siklik, majd kíváncsian várom, hogy mire gondol a „kedves” módszerrel kapcsolatban, mert, hogy nem fejmosásra, abban biztos vagyok.
Mivel a figyelmem már a rám szegeződő fegyvereké és a férfiaké, azért csak fél szemmel látom, hogy Abyss felvesz valamit csődarabot a földről és aztán visszatér közénk, míg Kardfog válaszol a szószólónak.
Én csak mereven és szótlanul állok az alakzatunk szélén, várva a jelre, mikor rájuk szabadíthatom a katanámat és végre hosszú idő után eljárhatom halálos táncomat.
Tőlem lehet Abyssé a főnök, nekem bármelyik szerencsétlen emberfatty megfelel a célnak, de ha több jut rám, annál jobb.
A szívem nyugodtan ver és most már csak a harcra koncentrálok. Felkészültem.




Parázsléptű
Parázsléptű
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 178
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Victor Creed Szer. Jan. 23, 2013 6:40 pm

A lány válasza után jó pár másodpercig nézem az arcát és keresek valamit a tekintetében. Ki tudja, talán másnak ez túlságosan nyílt méregetés lenne, de engem a legkevésbé sem zavar. Ch, ugyan, ugyan… Mikor érdekelt az ilyesmi?
- Ó, én nem a halálra gondoltam – felelem sokatmondóan, alig látható mosolykezdeménnyel az arcomon, mialatt továbbsétálok. – Biztos vagyok benne, hogy öltél, ha már itt vagy. De a halál az még túlélhető… Érdekesebb lesz, hogy az előtte lévő perceket hogyan fogja bírni a gyomrod. - Jót szórakozom a határozottnak szánt hangján és a pirulásán. Olyan nevetségesen sebezhető. Végül megváltozik és tényleg sikerül megütnie egy hihető hangot, mikor másodszorra megszólal. A halhatatlanok tompított élénkségével és kíváncsiságával nézek a lánnyal farkasszemet. Nocsak, nocsak, lehet, hogy mégsem olyan használhatatlan a kicsike. A szemöldököm felemelkedik egy kissé és az arcomra visszafogott, meglepett vicsor ül, miközben a tekintetem ugyanolyan aljas marad. – Legyen, ahogy akarod – vigyorgok még mindig baljóslatúan és Honóra nézek. Szólásra nyitom a számat, aztán hirtelen csapom össze az állkapcsomat, hogy feszülten rántsak egy aprót a fejemen felfelé. Az épület ablakait fürkészem és hallgatok, a szemem összeszűkül. A levegőbe szimatolok, nyakizmom megrándul. Hmm… érdekes… Egy szívdobbanásnyi ideig várok, aztán ismét visszakúszik az arcomra egy éhes vigyor. – Honó… Kíváncsi vagyok mit tud a kislány… talán mégsem kell olyan gyorsan levágni mindenkit – szélesebb lesz a mosolyom. Játszadozzunk... Ch, mégis mikor kellett volna az én kedvemért humánusnak lenni? Nem vagyok én olyan szívtelen, hogy megfosszam magamtól a szórakozást. No, és persze arra is kíváncsi vagyok mennyit bír ki Abyss... Már kész is van a tökéletes teszt számára. Csak ki kell várni a megfelelő alkalmat.
- Hé, hé, hé, mégis mi a f*szt csinálsz te?! – kiáltja el magát az ideggyenge csótány és a pisztoly csövével kitartóan követi Vöröske minden mozdulatát. A feszültség nő a kis csoportunk és a férfiak között, amitől csak még inkább tombol bennem a visszafojtott indulat. Unottan vetek egy pillantást a lányra, aki egy régi csődarabbal tér vissza.
- Ő? – felhorkantok, mikor jobban rámarkol a rozsdás szemétre. Ha így folytatja a végén még rettegve fognak elmenekülni… - Ő csak felkészül – jelentem ki nyájas nyugodtsággal, elrejtve, mennyire megvetem a fegyverhasználatot és visszafordulok.
- Mire? – kacag fel egy harmadik, láthatóan tökéletes magabiztosságba ringatva magát. A lány felé int. – Tedd le, ne félj, nem harapunk – mosolyodik el cukros bácsi ábrázattal, mire többen felkacagnak. Én is bekapcsolódom, öblös kacajjal. Egy-kettő értetlenkedve vonja össze a szemöldökét és lassan vesztik el a hangjuk határozottságát, mások ingerültebbek lesznek, attól, hogy valaki rajtuk kívül képes nevetség tárgyát látni ebben a kijelentésben. – Csend legyen! – förmed rám a pisztolyos és becélozza a fejemet. – Azt mondtam csend legyen!
- Hé, nyugalom – szólal meg végre a „tetves kis féreg”, miközben visszasüllyeszti a táskájába a levágott kezet és a sajátját a társa vállára helyezi. Követem a tekintetemmel a mozdulatot. – Szóval eltévedtetek… Nehezen hiszem el. Errefelé nem sokszor járkálnak idegenek, főleg nem nők. Ráadásul elég érdekesek vagytok így hárma…
- Mondd meg a barátodnak, hogy ha nem akarja, hogy feldugjam a seggébe a pisztolyt, jobban teszi, ha elrakja… A végén még morcos leszek – közlöm mély basszushangon, visszafogott vérszomjjal, mire ismét felnevetnek páran. A fogaim kivillannak, ahogy szélesebb lesz a vigyorom és zsebemből előhúzott kezemen elkezdenek megnőni a karmaim, miközben elcsigázottan megmozgatom az ujjaimat. A jókedv azonnal elszáll belőlük és belém költözik az ő megdöbbenésükkel egyetemben. A szívverés fel fog gyorsulni. Az adrenalin cikázni fog a testükben. Az izmok meg fognak rezdülni, hogy cselekedni próbáljanak a halál előtt. A pisztoly most már határozottan a fejem közepére irányul, amíg a többi is megmozdul valami fegyver után kapva. – Sosem tanulnak… - jelentem ki félig szánakozva félig örömmel, mialatt előrevetem magamat. Nem adok jelet, nem kántálok titkos szöveget. Támadunk, aki nem ismeri fel, hogy mikor válik a helyzet ilyenné, megérdemli, hogy a saját vérébe fagyva hagyjam magára. A pisztoly hangosan felugat, négykézlábra vetem magamat, összehúzódnak a combizmaim, majd egy ugrok, végül megkapaszkodom a kapualj tetejében. A golyót gyerekjáték kikerülni. Nem vagyok olyan gyors, mint Törpilla, de az emberi mozdulatok még nekem is csigalassúságúnak tűnnek, miközben nagymacska módjára vetem közéjük magamat. A karmaim szinte nevetve mélyedben bele a vasbetonba. A lendületemet azonnal tovább viszem és függeszkedve két talppal lököm hátra az egyiket. Érzem a lábamnak feszülő bordákat, hallom a reccsenést és az utána következő kiáltást, mikor már a földön fetreng és néhány eltévedt lövést ad le a kezében szorongatott fegyverből. Hallom ahogy a levegő kiszökik a tüdejéből és sípolva szívja be. Megrezegteti a dobhártyámat ez a csodás zene. A vérem felpezsdül, az arcomra szadista grimasz költözik. Hús és csont. Vér és sikolyok. Elengedem a plafont és guggolásba érkezem.
Újabb golyó fütyül el a fülem mellett, mire bosszúsan felmorranok, de a kezemben már a pisztolyt markoló ürge torka van, hogy a falnak vágjam a fejét. Heh, persze miután Abyss felé lököm a kért áldozatot, ki az utcára. Ajándék… használja ki. Hanyag mozdulattal lököm a férfi arcát a falhoz, koponya, mégis könnyedén adja meg magát az erőnek és nagy fröccsenéssel passzírozódik neki a falnak, csak néhány agyvelőt és vért hagyva maga után… És még egészen finom voltam.
Ahogy a hulla nehéz teste puffanva elterül a földön nem nézek hátra a többiekre. Ó, nem-nem, sajnos nem tehetem… Nagy ugrásokkal eltűnök az épületben. Még hallom, ahogy küzdenek a lent lévőkkel, ,miközben felfelé tartva elkapok egy, az utcára igyekvőt. A markom ráfonódik az arcára, karmaim a fejbőrébe mélyednek. Marionettbábuként emelem fel a földről az alacsony férget, miközben a körmeit a kezembe mélyeszti és meglepett kiáltásra nyitja a száját. A másik kezem mutatóujját a számhoz emelem.
- Sss... - csitítom érzéketlen hangon, majd növelem a szorítást. A kezei bénán esnek le a testéhez. Nyugalom száll a folyosóra, amit élvezettel szívok be... azonban pár perc múlva a kinti halotti némaságot néhány, a harmadik emeletről kidobott hulla zavarja meg. Először holtan indulnak meg és bizonytalan időközönként törnek el a csontjaik a már amúgy is holt testükben a földet éréskor. Ám az ötödik még határozottan él… nos... Egész pontosan addig kiáltozik a levegőben kalimpálva míg nem ő is az utcán végzi. Az ablakban guggolva még azt is látom, ahogy párszor megrándul, mielőtt állat módjára kiszenved. Félredöntött fejjel vizsgálom egy darabig a lenti mészárlást, aztán ugrom. Az első emelet magasságában egyszer megkapaszkodom, hogy lassítsam a zuhanást, aztán tompán ütődik a talpam és az egyik tenyerem a földhöz. Könnyedén érek földet. A kabátom alja felsöpri az utat, ahogy felegyenesedek elkeverve a vért a porral, miközben karmaim visszahúzódnak és az ujjaimról lezárom a felesleges vért. A többiekre kapom a pillantásomat és mikor látom, hogy még élnek, elvigyorodom.
- Csak nem kihagytam valamit? – teszem fel a költői kérdést dörmögő hangon.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Annabelle Shirley Szer. Jan. 23, 2013 8:16 pm

Persze, beszélni! Biztos meglátta a csövit, aki lopott tőle, és ezen felbuzdulva megkérdezné, hogy melyik a kedvenc Pink Floyd számom. Vaaaaagy... hülye ötlet, de talán inkább a sittre vágna be. Nem úgy nézett ki, mint az agresszívabb fajta, úgyhogy veréstől annyira most nem féltem (bár aztán ki tudja), viszont semmi kedvem nem volt rács mögé kerülni, csak enni akartam végre. A pénzt pedig kizárt, hogy visszaadjam, az már az enyém, én loptam, vagyis mondhatni megdolgoztam érte. Innentől kezdve a takarós nő fog lopni, ha elveszi tőlem a fizumat. Amiről úgy tűnt, nem mondott le, mivel még mindig rohant utánam. Képtelenség volt lerázni. Aztán még valami az ő oldalára állt, hogy könnyebben elkapjon.
Hamar megérkeztem a gyárnegyedbe, hiszen nagyon közel volt. Éppen ezért semmivel sem volt magyarázható az a zsibbadtság, amit a lábaimban kezdtem el érezni egyre erőteljesebben. Persze már lihegtem a feszített tempótól, de azért ennyire még nem fáradtam ki. Talán a hidegtől? Na, de mindegy is, a lényeg, hogy próbáljam valahogy legyőzni, mert kizárt, hogy lemondjak a kajáról. Kell nekem ez a pénz, úgyhogy nem állhatok meg.
Ettől függetlenül kezdtem lassulni. Egy nagyobb gyárépület hátsó bejáratához értem, amikor úgy éreztem, hogy képtelen vagyok tovább szaladni. A kuckómig még menni kellett volna néhány tömböt, de azt már biztos nem bírtam volna. Ráadásul ebből az épületből hangok szűrődtek ki. Elsősorban férfiak kiabálása, tompa puffanások, jajgatások, hátborzongató reccsenések, szóval biztosra vettem, hogy verekedés zajlik odabent. Nem lepett meg, ezen a környéken ez mondhatni mindennapos volt, és hazudnék ha azt mondanám, hogy nem rettegtem ide bemenni, viszont volt rá egy halvány kis esély, hogy az üldözőmnek még annyi kedve sem lesz hozzá, mint nekem. Hátha belátja, hogy egy húszas ennyit nem ér meg. Én pedig rimánkodtam magamban egy láthatatlan hatalom felé, hogy csak valami részeg tini banda összezörrenéséről legyen szó. A lábaim a lehetetlen zsibbadó kimerültségtől már remegtek, de ez semmi volt ahhoz képest, amekkora reszketésbe kezdtem attól, amit odabent láttam.
Miután feltéptem a hatalmas ajtót, és betámolyogtam, éppen csak annyi időm volt, hogy gyorsan körbenézzek. Azonnal konstatálhattam, hogy a mészárlás itt új értelmet nyert, ez valami (számomra legalábbis) szokatlanul brutális leszámolás lehetett. De nem volt időm sokat tépelődni ezen, mert a lábaim már összecsuklani készültek alattam.
Egy utolsó lépés, és nem bírták tovább. Előreestem, de nagy nehezen úgy, hogy a túlméretezett kabát ujja takarta kezeimet azért még tudjam csimpaszkodásra használni, így meg tudtam kapaszkodni valamiben, mielőtt a földre zuhantam volna. Valami nagyban. Valami mozgóban. Valami melegben. És ahogy jobban megnéztem... valami iszonyú ijesztőben. Egy férfi karja volt, amit önkéntelenül is elkaptam, de ahogy az arcába néztem, miután térdre estem, a vér is meghűlt az ereimben. Azok a fogak... az a tekintet...
Mikor ijedten rántottam vissza a kezem valami megvágta a karomat. Ez pedig azt jelentette, hogy a kabát ujját is áthasította. Talán egy kés volt nála. Egy nagyon éles kés? Nem... azok... a... körmei?
Még egy rémült tekintetet vetettem rá, majd egy halk rettegő sikoly kíséretében azonnal gyíkká váltam és berohantam egy nagy, porosodó, fémláda mögé, és összegömbölyödve, vacogva vártam, hogy vajon van-e jobb dolga is, mint gyíkot taposni.
Annabelle Shirley
Annabelle Shirley
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 297
Hírnév : 25

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Ratna Nayar Szer. Jan. 23, 2013 8:54 pm

//kis hangulatzene ^^//

Úgy látszik, túl sokra nem mentem a képességem bevetésével. Ahogy elvesztettem a szemeim elől, kicsit lassítani is kezdtem, hogy kifújjam magam. Már csak reménykedtem benne, hogy egyáltalán hatótávolságon belül van-e még. Tétován toporogtam egy helyben, hogy merre tovább. Hagyjam a csudába a zsibbasztást, és inkább próbáljam meg azt behatárolni, hogy honnan milyen érzéseket sikerül "fognom"? Vagy reménykedjek benne, hogy már nem mozog és előbb vagy utóbb megtalálom? És ilyen félelmetes lennék, hogy nem akar visszajönni? Pedig tényleg csak jót akarok neki, miért olyan nehéz ezt elhinni...
Végül a második verziónál döntöttem, maradjon csak a zsibbadás, aztán bízzunk a legjobbakban. Azt hiszem, most már a hideg volt a legkisebb bajom. Elég kihaltnak tűnt a környék, és ijesztő is volt, pláne, hogy több helyen az utcai világítás sem üzemelt. Tisztára, mint valami rossz kísértetváros.
-Annabelle, hallasz engem? -kiáltottam a kihalt északába (Már ha egyáltalán téged láttalak..., motyogtam magamban, majd ismét rendes hangerőre váltottam- Logan küldött, hogy keresselek meg. Válaszolj, kérlek!
Persze a szavaim elég elhagyatottan visszhangzottak a kihalt gyáróriások falairól, válasz nélkül, bele az éjszakába. Fázósan összébb húztam magamon a kabátomat, aggódva nézelődve. Szerencsére itt még nem takarították el a pár napja esett havat, így néhány lábnyom még árulkodott arról, hogy jártak erre. Jobb ötlet híján, bátortalanul elindultam az egyiket követve. Legalább megpróbáltam.
Ahogy az egyik épület mellett haladtam el, hangokat hallottam odabentről. Igaz, a lábnyomok, amiket követtem, nem arra vezettek, de... Arra is vezetett néhány pár, így inkább irányt váltottam és az épület felé indultam.
-Annabelle? Te vagy az? -próbálkoztam újra, hátha válaszol, amikor már egészen közel jártam.
Egyre inkább kezdett valami baljós érzés a hatalmába keríteni. Lehet, hogy igaza van Darrennek, és nem kéne egyedül kimozdulnom ilyenkor... Meg Gregnek, Logannek... De most már úgy is mindegy. Csak benézek, aztán ha nem ő az, akkor hazamegyek, így járt Logan, meg a lány is. Oda is sétáltam, ám az ajtó csak résnyire volt nyitva, így szépen-lassan-óvatosan elkezdtem kinyitni, hogy jobban belássak.
Azt hiszem, kár volt. Ahogy megcsapta az orromat a vér fémes szaga, akaratlanul is görcsbe rándult a gyomrom. Hála az égnek nem sokszor voltam ilyesmi mészárlás szemtanúja, talán csak egyszer, amikor Logannel találkoztam, de az egy életre sok volt. Amikor pedig megláttam, hogy ki van bent, önkéntelenül is kiejtettem a kezemből a takarót, hogy aztán a szám elé kapjam a kezem. Mind a kettőt. Már csak azért is, hogy befogjam, mielőtt sikítanék egyet. Még odakint, bokáig a hóban gázolva a falhoz simultam, miközben reménykedtem, hogy az, akit én láttam, nem vett észre engem.
~Istenek és istennők, remélem, nem menekült be oda az a lány előlem, mert...
És akkor, miután elengedtem, az ajtó egy halk, fémes koccanással ismét becsukódott, mire ismét összerezzentem. Azt hiszem, ennyit a zsibbadás illúziójáról, most helyette szépen, lassan a félelem vette át a helyét a környéken lévők szívében...



:::666. reag Twisted Evil:::


A hozzászólást Ratna Nayar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 24, 2013 12:09 am-kor.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Abyss Szer. Jan. 23, 2013 9:53 pm

Mire észbe kaptam, Victor már kioltotta az első életet. Hihetetlenül gyorsan mozgott, még az én lélegzetem is elállt tőle. Egyet pislogtam, s az első élet kialudt a csoportból. Ahogy észre vettem, Parázs is hamar bevetette magát. A lövesektől kicsit megijedtem ugyan, de láttam, hogy nem rám céloznak. És akkor... Akkor Kardfog megadta, amire vágytam. Mikor a hencegő külön vált...
Már már futni akart, fordult is meg, mikor lendületesen megsuhintott vacsövemmel nézett szembe, amely szépen el is trafálta. A férfi az orrát fogva fetrengett. Én pedig belerúgtam.
- Hogy merészelsz ítélkezni felettünk?! - kérdezem tőle sziszegve, s ismét a fejére ütök teljes erőmből a csővel. Vére freccsen betört fejéből, de nem állok le. Még vagy ezer okot sorolhatnék magamban.. és minden egyes "Hogy merészelsz.."-nél ütök egyet rá. Igazából mindent ezen a nyomorultan vezettem le. Minden eddigi fájdalmam és bántalmam.
Közben mögöttem a mészárlás percek alatt zajlott le. Én pedig csak álltam a széttrancsírozott fejű hulla felett. Olyan furán éreztem magam. A ki-ki fröccsenő vér bepettyezte arcom és ruhám.

A világ pedig megváltozott.

Minden eltompult. A levegő mintha nem is érkezett volna meg a tüdőmbe. A hangok nyomottak voltak, pedig mintha hallottam volna egy sikoltást... a világ pedig kezdett elmosódni.. És akkor hatalmasat dobbant a szívem. De ez számomra nem számított jónak, mert hirtelen fájdalom követte, mindenhol a testemben.
- Ne.. - nyöszörögtem. Tudom, ez minek az érzése. Az átváltozásé. De mi az isten folyik itt?! Én egyáltalán nem akartam átváltozni! És... ez más. Nagyon más! Olyan volt, mint a legelső... Most is mindenem fájt, nem csak a lábam. A következő pillanatban már csak azt vettem észre, hogy a fejem a földön koppan. De ez a fájdalom semmi volt ahhoz képest, amelyet éreztem, de nem csak ott, hanem mindenütt.
És félelem költözött a szívembe, az értetlenség mellé. Csakhamar azon kaptam magam, hogy ordítok. Olyan keservesen és hangosan, ahogy a torkomon kifér. A fájdalom elviselhetetlennek tűnik, s vergődni kezdek a földön.
Tán.. elmúlik? Ismét ember leszek? Akkor volt ez... Akkor fájt mindenem... De nem. Érzem, ahogy a lábam kezd összenőni. Jézusom ne! És akármilyen furcsának, vagy őrültnek nézhettem ki, de meg tettem, amit meg kellett:
A fájdalomtól vörösen, zilálva, könnyezve toltam le alul magamról mindent. Még csak az kéne, hogy belenőjenek az altestembe a ruhák. És akkor elkezdődött. A lábaim lassan össze olvadtak, de.. egészen máshogy, mint eddig. Hosszabb is kezdett lenni, mint amilyen átlagba az uszonyom... És a formája is teljesen más. Döbbenten, elkerekedett szemekkel nézem a hosszú tekervényt, aztán ismét felordítok, mikor a pikkelyek felhasítva bőrömet ülnek ki a felszínre... Immár az én vérem is piroslani kezd a földön. Egészen addig csöpög, amíg az összes pikkely a helyére nem kerül. Nincs időm megvizsgálni, mi történt oda lent, mert ide fent a nyakam és a fejem tájéka ismét elviselhetetlenül fájni kezd.. Ismét felordítok, s bele markolok a hajamba
- ELÉG! ELÉG! - ordítok magammal elkeseredetten... És akkor hirtelen elzsibbadok mindenütt, ordításom hirtelen abba marad, már csak halkan nyöszörgöm. Majdnem elájultam. Még fekszem a hóban.
Ahogy veszek egy mély levegőt, a vér szaga áramlik belém. Erősebben mint eddig. Kissé erőtlenül kelek fel, s tekintetemmel a többieket keresem, vajon itt hagytak-e már? De.. mi ez?! Alig látok! És amit látok, az is olyan furcsa.. mint a meleglátás és a valódi látás összemosása... Sokkoltan nézek végig magamon. Halfarkamból.. kígyó lett?! Mi a franc?! A nyakamra tapasztom kezem. Eltűntek a kopoltyúk. A fülem is emberi. A kezeimről is eltűntek a hártyák. És annak ellenére, hogy alattam megolvadt a hó, nem nyálkázom... Erőtlenül próbálok felkelni, de ismeretlen ez a test... nem tudom még megtartani magam, így szerencsétlenségemre arccal előre esem.
Vajon a többiek most mit gondolhatnak..? Ha ezt elmesélem Farkasnak...
Abyss
Abyss
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 105
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Elhagyott gyárnegyed - Page 6 Empty Re: Elhagyott gyárnegyed

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.