Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atama Kyokushin Karate Klub

+7
Sheena Duran
Szellem
Cristopher W. Somerset
Sean Darrow
Alfred/Chloe Helmsman
Alexis
Cerebro
11 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Roxanne De'Loise Vas. Nov. 13, 2011 4:54 pm

-Nem mondtam, hogy glóriát tennék a fejére.-jegyzem meg, miközben a férfi félreérti, hogy talán isteníteném az Anoním bűnözőnket. Eszem ágában sem volt, csak volt benne valami emberi...és bár ettől nem szimpatizálok velük, de azért tudom díjazni, hogy van aki aggódik a családjáért, mert sok esetben ez sincs így.
-De ha tartja az önre eső részét a megállapodásunknak, akkor halottnak hitt kollégánkat eltüntetem végleg a süllyesztőben.-határozott vagyok, hogy miként fogok egy ilyen műveletet kivitelezni azt nem tudom, hiszen ezért nemhogy kirúgnak de simán le is sittelhetnek, de majd kitalálok valamit...az még messze volt, hogy odáig eljussunk.
-Az már hatalmas segítség lenne, nem mintha én képtelen lennék rá, de maga abban a környezetben mégis otthonosabban és feltűnésmentesebben képes mozogni mint én. Valamint azt sem kétlem, hogy elég bennfentes kapcsolatokkal rendelkezik.-bár túl sok mindent nem tudok aktuális partneremről, de ebben biztos voltam.
-És amíg maga ebben a körben informálódik, addig én körbe tudok nézni magasabb helyeken, és mondjuk, hogy összerakjuk amink van.- ez persze elég komikus és irónikus egy ilyen helyzetben, de most nem tehetek mást, adnom kell ennek az alaknak a szavára, az más tészta, hogy adott esetben utána tudok ellenőrizni pár dolognak, és ha átver, vagy téves irányba igazít el, akkor inkább nem mondom mit fogok tenni...
-De azért mindenképpen tudatosítsa a kis fejében, hogy melegen ajánlom, hogy ne vágjon át...-villannak meg vadul zöld szemeim.-Ha mégis megfordulna a fejében, akkor higgye el, nincs a földön olyan zug, ahol elbújhatna előlem...és ezt veheti ígéretnek is!-nem akarom én fenyegetni, csak puszta tényeket közlök vele, nem szerencsés engem felpiszkálni...
-Az első, amit tudni akarok, hogy magának mi a szerepe ebben az egész folyamatban?-függesztem rá kérdőn a tekintetem, de azért a következőt még hozzá fűzöm-...Egyelőre nincs oka tartania tőlem, hiszen számomra sem lenne nyereséges, ha most becsukatnám, mert szükségem van önre, és bár gondolom, hogy védelemre sincs szüksége ebben a környezetben, viszont a napos oldalon egyelőre csak én védhetem meg a kilétét....-tisztáznunk kell a játékszabályokat, mert csak így jutunk egyről a kettőre...vagy nem.



Roxanne De'Loise
Roxanne De'Loise
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 296
Hírnév : 11

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Szellem Hétf. Nov. 14, 2011 3:07 am

-Akkor jobb, ha nem is beszélünk róla többet - jegyzi meg vigyorogva - elvégre halottról vagy jót, vagy semmit, nem igaz?
A következőkre csak bólint. A nő el sem tudja képzelni mennyire igaza van. Ha valaki után leskelődni kell, Szellemnél nincs jobb, kivéve talán egy telepatát, de az csalás, és egyébként sem állnak sorba azért, hogy veszélyes bűnözőkkel, vagy kemény zsarukkal cimborálhassanak.
-Ó - jegyzi meg, és fejét kicsit oldalra billentve állja a nő tüzes pillantását. Milyen kár, hogy zsaru, imádja az ilyen heves nőket, akik azt hiszik, nem tudna elbújni előlük. - Maga elől sosem akarnék elrejtőzni. - Közli sejtelmes hangon. - Pedig higgye el nekem, ha rejtett zugokról van tudnék újat mutatni.
~Ééés, elértünk a kínos kérdéshez. Utálom ezt a részt, mert ha igazat mondok, utána meg kell ölnöm, ha pedig hazudok, és rájön, akkor is. Mondhatjuk, hogy remélem nem túl jó emberismerő, most az élete múlik rajta.~
Közelebb hajol a nőhöz, mint aki egy titkot készül bevallani, és a következő pillanatban már valóban suttogva beszél.
-A megbízóm egy olyan ember, aki az ön szemében nem jobb, mint akik után nyomoz, azt azonban mégsem szeretné, ha az utcákat halott maffiózók tetemei lepnék el. Ennél viszont nem mondhatok többet, mert még kivágná a nyelvem.
Hátrébb húzódik, és újra ragyogó mosoly ül ki az arcára.
-Ne aggódjon, ha valaki, én tudom, hogyan kell az árnyékban maradni. Ami az ügyét illeti, nem tudom hol találja a mutánsát, de van egy ötödik bérgyilkos is, akik a kínaiak ide importáltak, és ő még életben van. Nem vagyok kriminológus, de látok rá esélyt, hogy ő lesz a következő célpont.
~És nem fogom megsiratni utána annyi szent. Valójában meg is hívnám egy italra azt a mutáns, ha hidegre teszi nekem, főleg, ha egy szexi vörös rendőrnő az...na de ne kalandozzunk el ennyire, előfordult már, hogy téves volt a megérzésem.~
-Elmondom ki ő, és hol találja, de akkor a következő találkozásunkra azt szeretném, ha a TK-421-es sorozatszámú akta gazdája végleg feledésbe merülne, már ami a rendőrséget illeti. Megegyeztünk?
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Roxanne De'Loise Szer. Nov. 16, 2011 11:51 am

Különös egy stílusa van ennek az alaknak azt meg kell hagyni, elég nehéz eldönteni mikor beszél komolyan, vagy mikor kezd el valami sületlenségről beszélni elég sajátos módon. Figyelem, próbálom feltérképezni a személyiségét, de elég nehezen igazodom el rajta, és bevallom, ez eléggé bosszantó a számomra. Nem mondom, hogy nem izgat, mikor egy megfejthetetlen jellemmel kell kezdenem valamit, mert sokkal izgalmasabb mint mikor valaki nyitott könyv előttem. De mikor nem találom a kulcs helyét, hogy belelapozzam, az már kezd olykor bosszantani...és valahogy így voltam az előttem álló pasassal is.
-Ne reménykedjen...lehet, hogy tudna újat mutatni, akárcsak én...-mondtam neki én is, mikor közelebb hajolt. Mintha csak egy gyerekes szócsatát vívnánk, hogy ki tud nagyobbat mondani a másiknál, de persze nekem is meg kellett szólalnom, olyan nincs, hogy az ilyeneket véletlenül is megjegyzés nélkül hagyjam....miért is lenne...cseppet se hoz zavarba a másik próbálkozása, nálam nehezebb bekopogni azon a bizonyos ajtón....
-Na ide figyeljen-kezdek kicsit paprikás hangulatba jönni, bár magam sem tudom egészen miért...és megragadtam a férfin a ruhát, és úgy húztam közelebb, hogy a szemébe nézzek és az arcába mondjam...
-Talán a megbízója csak a nyelvét vágná ki, de én rosszabbat is tudok ahelyett...ne játsszon velem!-majd egy pillanatig még így tartottam, és végül engedett az ujjaim szorítása és távolabb léptem egy lépést. Felóhajtottam.
-Ha az az egy bérgyilkos még életben van, akkor meg kell találnom, hiszen ő a kulcs. Ő lesz az, aki elvezet az önjelölt igazságosztónkhoz...-mondom.
~...És persze talán további irányt mutat ebben az egész haddelhaddban....~de ezt már nem fűzöm hozzá, hiszen nem mondhatok el mindent, mert aki előttem áll, az csak egy újdonsült informátor, akiről nem szabad elfelednem, hogy ugyanolyan mint a többi...
-Minden bizonnyal őt sem fogják kihagyni, ha az előző négy ilyen kellemes véget ért...-
-Korábban már említettem, ha használható lesz az információja, és nem ver át, akkor az aktát már el is felejtheti, hol volt hol nem volt mint a mesében...
és a mi kis Anonimusunk megnyugodhat. DE ön is csak akkor lehet nyugodt, ha igazat mond, és nem játszik ki.....különben...-itt csak kissé cinikusan húzom fel az egyik szemöldökömet.
-...különben nem biztos, hogy örömmel fog találkozni velem a legközelebbi randinkon.-és bár hülyén hangzik a körítés, de tényleg nem viccelek. Ha komolyan berágat ez a fazon, akkor abból semmi jó nem fog kisülni, hacsak nem beküld az oroszlán barlangjába, és akkor engem ölnek meg. Mert ezt is számításba kell venne,hiszen nem épp egy megbízható alakkal alkudozok itt, és nem épp legális dolgokról. És ezt mindketten nagyon jól tudtuk, de vállalnom kellett a kockázatot.
Roxanne De'Loise
Roxanne De'Loise
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 296
Hírnév : 11

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Szellem Szomb. Nov. 19, 2011 3:30 am

Bár a nő színjátéka mesteri, olyannyira, hogy szinte már el is hiszi, hogy képes lenne a pokol mélyére vetni minden előírást, és úgy általában az összes eszmét, melyet a rendőrség hivatott képviselni csupán azért, hogy árthasson neki, őt mégsem ijeszti meg. Azt viszont belátja, hogy így nem jutnak messzire, úgyhogy egyenlőre enged az erőszaknak.
~Azért, szeretném majd látni az arcát, amikor majd megtudja, kinek mondta ezeket.~
-A fickót Guey-nek nevezik. Ez a mi nyelvünkön nagyjából szellemet jelent, és azt hiszem, életben van még, aki így szólítja magát, és túléli az első évét, az már tudhat valamit - itt egy gonosz félmosoly jelenik meg az orcáján, de éppen csak egy pillanatra - Queens-ben lesz holnap, úgy tudja, hogy az egyik célpontja a városi bíróság épületéből fog távozni este 8 körül. Ez amúgy kamu, de hát neki nincsenek olyan jó informátorai, mint egyeseknek - a gonosz vigyor újra felvillan - képem sajnos nincs róla, de gondolom csak felismer egy kínait egy puskával.
Szomorúan csóválja meg a fejét. Még hogy ő, átverni valakit? Ne lássa az édesanyját tengerparton lovagolni, ha a gondolat valaha is átsuhant a fejében.
-A helyében jobban felfegyverkeznék, az a csúzli az övében még akkor is kevés lesz, ha a mutáns barátja nem bukkan fel. - Jegyzi meg kuncogva, miközben abba az irányba néz, ahol a fegyvert valójában csak sejti. - Ne aggódjon, szinte sértésnek vettem volna, ha nem biztosítja be magát, legalább ezzel.
Hátat fordít a rendőrnőnek. Lassan indul meg a mosdók felé, hogy ezúttal már tényleg eltűnjön innen. Na nem mintha nem élvezné a nő társaságát, de sajnos neki is akad dolga még ma este bőven.
-Ha sikerrel járt, és törölt mindent a számítógépes rendszerből, meg megszerezte az aktákat, itt várom holnap.
~Ha meg nem, bosszút állok érted. Valakinek úgyis ki kell nyírnia azt a rohadékot.~

//Ha nincs több kérdés, akkor folytatás a bíróságon Wink //
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Joshua Grant Csüt. Dec. 29, 2011 9:07 pm

Beléptem Sheena oldalán a... hogy is mondta? Ja igen! A dojoba! Azt hiszem dojo... Majdnem olyan mint a Dodo kacsa - vigyorodtam el a gondolatra.
Körbe néztem, a szemem szinte itta magába a különböző dolgokat. Voltak ott botok, meg téglák, meg minden ilyesmi. Még kardokat is láttam!
Egyelőre csak szállingóztak az emberek. Én gyakorlatilag lecövekeltem a terem elejében és onnan nézelődtem hatalmas szemekkel, míg Sheena el nem kapta a csuklómat és magával nem húzott kuncogva.
Leültünk és kíváncsian vártuk mi sül ki ebből. Én még a döbbenettel küszködve mutatta Sheenának egy halom téglát, mellette meg léceket felkészítve egy ilyen kis állványra:
- Juj! Azt komolyan, igaziból el fogják törni kézzel? - jutott eszembe a film egyik jelenete.
Joshua Grant
Joshua Grant
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 218
Hírnév : 3
Tartózkodási hely : Xavier Intézet/Sheena mellett

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sheena Duran Csüt. Dec. 29, 2011 9:55 pm

Számítottam rá, hogy Josh-nak nagy élmény lesz szemtől szembe látni egy ilyen bemutatót, és ez be is jött, hiszen majd hogy nem tátott szájjal állt meg, ahogy meglátta a még üres teremben előkészített eszközöket.
Hagytam egy kicsit nézelődni, majd kisebb szelíd erőszakkal a helyünkre vezettem, ami az első sorban volt, hogy nehogy lemaradjon valamiről is.
Mikor már teljesen megtelt a nézőtér, megszólaltak a dobok és látványos színes ruhákban felvonultak a harcművészek, majd meghajlás után szétrebbenve el is tűntek a függönyök mögött.
Elsőnek két maszkos figura ugrott a terem közepére, akik először egy-egy karddal, majd kis idő után a pengéket szétválasztva, már mindkét kezükben szablyát forgatva játszottak el egy látványos ugrásokkal, szaltókkal és csengő és szikrázó kardcsapásoktól hangos párbajt. Aztán egy csapatban bemutatott formagyakorlat következett, a kata, és megcsodálhattuk, hogy mennyire összeszedetten és fegyelmezetten végezték el a tanulók ezt, még a kisebb gyerekek is. Mikor a végén levonultak nagy tapsot is kaptak. Most a hegyes dárdákkal befutó csapat következett, akik dinnyéken demonstrálták, hogy bizony nem utánzatokkal van dolgunk, hanem komoly sebesüléseket is okozható fegyverek vannak a harcosok kezébe. Egy kisebb összecsapás után, az egyik mester félmeztelenre vetkőzött és a dárda hegyét a nyakához tették, majd egy kis koncentrálás után a férfi nekilendült és meghajlította a fegyver hajlékony nyelét, miközben a hegy a nyakának feszült. Mindenki lélegzet visszafojtva nézte a jelenetet. Miután a dárdát elvették a bemutatót végző harcos nyakán csak egy kisebb bemélyedés volt látható, más nem. Tényleg brutálisak voltak, még számomra is. Aztán jöttek a téglatörések, amiket Josh is nagyon várt, hisz látta már filmen, de hát élőben azért teljesen más.
Mikor már vagy 10-12 tégla volt egy rakáson és azt törte el az egyik mester, hát az nagyon nagy volt. Még láttunk célba dobni surrikenekkel, aztán a karate több ágának bemutatója is porondra került, de volt itt még dzsudó bemutató is. Szóval nagyon pergős és sokrétű volt az előadás, én legalábbis nagyon élveztem. Teljesen kikapcsolt és a hogy láttam a kölyöknek is bejött. Mikor vége lett, mosolyogva kérdeztem:
- Na, érdemes volt felcserélni a Vidámparkkal? Tetszett?
~ Csak ne lenne ez a képességpróba előttem még, akkor én is felhőtlenül tudnék örülni. ~
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Joshua Grant Csüt. Dec. 29, 2011 10:27 pm

Elképedve, megnyúlt arccal néztem a bemutatózó színes ruhás embereket. Hatalmas ugrások, esések, pergő-forgó kardok, széthasadó dinnyék, alig bírtam követni. Izgatottan topogtam, bámulva a harcosokat. Amikor elértek a dárdás részig izgalmamban erősen szorítottam Sheena kezét, majd leesett állal néztem a léc és téglatöréseket. Elképedve rázogattam a fejemet. Ilyen egyszerűen nincs!
- Csúcszuper nagyonnagyon király volt! - kiáltottam fel Sheena kérdésére. - Simán jobb mint a Vidámpark! De hogy csinálják ezeket? Annyira nagyon ügyesek! Meg az a lándzsás! Meg a téglák! Meg a... mindegyik!
Miközben kisétáltunk még megkérdeztem:
- Ők is olyanok, mint mi? Mutánsok, azért tudnak ilyeneket? - kérdeztem, mert eszembe jutott valami. - Mert ha nem... ha csak tanulni kell... akkor még belőlem is lehet kaszkadőr - gondolkodtam el.
Sheena hazafelé rendesen meghajtotta a motort, nagyon izgi volt, de nagyon érdekes is. Néha azért becsuktam a szememet...

//Eagle Eye//
Joshua Grant
Joshua Grant
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 218
Hírnév : 3
Tartózkodási hely : Xavier Intézet/Sheena mellett

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Blaster Szomb. Júl. 07, 2012 7:51 pm

Egy szórólapon találtam a hely címét, de nem is tudom mire gondoltam. Egy darabig csak álltam nem messze az ajtótól. Ma nyílt nap van. Lemondóan tettem zsebre a szórólapot amit eddig szorongattam. Mindig is ki akartam próbálni az ilyen sportok valamelyikét, de most már maximum egy magán tanárhoz járhatnék, akiről kiderült hogy szintén mutáns, és az már csak túl sok pénz. Már mint nem az hogy mutáns.
A helyzet az, hogy ha át is öltöznék valahogy úgy, hogy senki nem lát meg, ami még talán megoldható, nem biztos hogy meg tudnám magyarázni, hogy a kesztyűmet mért nem veszem le. Itt voltam ilyen közel voltam, mégis esélyem sem volt az egészre.
Abból talán csak nem lehet gond, ha benézek.
Néhányan már álltak odabent utcai ruhában, a cipőjüket mind levették akik a tatamin voltak. Végül én is így tettem, csak a zoknimat ne kelljen. A legközelebb álltam meg az ajtóhoz, ha esetleg mégis meggondolnám magam. Rám nem jellemző önbizalom hiány vett rajtam erőt.
Blaster
Blaster
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 65
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sebastien Longley Szomb. Júl. 07, 2012 8:20 pm

Mivel nyílt nap volt a karate klubban, a mester mindannyiunkat megkért, hogy vegyünk részt a bemutató órán, és ha kedvet érzünk hozzá beszélgessünk el a vendégekkel, aztán ha tudunk, akár szerezhetünk újabb tanulókat is. Így én is úgy készültem, hogy kissé előbb érjek be az edzésre, hogy még legyen időm előtte is körülnézni, hátha látok ismerőst is, hiszen már elég régóta járok ide, kiegészítve Fagypont óráit, egy kis levezető gyakorlással.
A múltkori kis incidens Lily-vel rádöbbentett, hogy azért van annak haszna, hogy évek óta gyötröm magam és edzem a testem, hiszen nagyon jó hasznát vettem ott akkor.
Megérkezve, a táskámat bevittem az öltözőbe, majd gyorsan felvettem a fehér vászon ruhát és megkötöttem a sötétkék övemet, majd bezárva a szekrényemet a bemutató terembe indultam, ahol már volt pár érdeklődő.
A szememet egyből magára vonta egy nagyon is érdekes személyiség, egy lány, aki égnek álló tarajos hajával, alaposan kirítt a környezetből és egyedül ácsorgott az ajtó mellett, szinte ugrásra készen, hogy elmeneküljön, ha valaki megijeszti.
Épp ezért lassan közelítettem meg és jókedvűen mosolyogtam hozzá, hátha ez jó hatással lesz rá.
- Miért nem jössz beljebb? – szólítottam meg. – Senkinek nem harapjuk le a fejét! Gyere, ha gondolod körbevezetlek. – intettem a terem belseje felé.
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Blaster Szomb. Júl. 07, 2012 8:41 pm

Kezdtem úgy érezni magam, mint egy csapdába esett állat, és valahol nagyon menekülőre akartam fogni. Tényleg nem kellett volna itt lennem. De próbáltam elhessegetni a gondolatot, vagy legalább racionálisabbá tenni. Nagyon nem tetszett az ahogyan, és amilyennek éreztem magam.
És úgy tűnt már közeledett is felém a vég. Talán nem a világ vége, csak egy srác, akit már azelőtt sejtettem, hogy a távozásom akarja megakadályozni, mielőtt teljesen odaért volna hozzám és megszólalt volna.
- Magam is ezen gondolkoztam épp - mosolyodtam el. - Egészen biztos? - poénkodtam el a dolgot. - Pedig itt mindenki vérmes szörnyetegnek tűnik - mentem egy kicsit közelebb -, főleg te - böktem meg végül a vállát. - Miranda vagyok. És nem is tudom... ez a körbevezetés dolog egész jól hangzik.
Talán tényleg semmi baj nem lesz. Nem lesz semmi baj. Nem kell az ördögöt a falra festeni. Máris könnyedebbnek éreztem magam, hogy nem rágtam magam csöndben a sarokban. Mély levegőt vettem, és próbáltam tényleg nem a legrosszabbra gondolni. Talán jól is végződhet ez a nap. Miért is ne?
Blaster
Blaster
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 65
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sebastien Longley Szomb. Júl. 07, 2012 9:34 pm

Nem tudtam milyen reakcióra számíthatok a részéről, hiszen elég érdekes személyiség lehet, ha csak a külsejét veszem alapul. De mikor a szavaimra elmosolyodik már kezdek én is nyugodt lenni, hogy ő is csak egy, a bátortalan kezdők közül, de legalább a cica nem vitte el a nyelvét.
- Az én nevem Sebastien. – Hajolok meg ázsiai szokás szerint. – És, hidd el nekem a látszat néha csal, a szörnyetegek is lehetnek kedvesek. – vigyorgok vissza rá. – Hát akkor fáradj beljebb és menjünk. – indulok meg és várom, hogy csatlakozzon.
- És mond, mi hozott ide, csak a kíváncsiság, hogy megnézze egy élő edzést, mert már láttál ilyen verekedős filmeket? Vagy talán szeretnél magad is tanulni küzdősportot? – faggatom a lányt, hátha kicsit megnyílik így.
Közben sorban elhaladunk az öltözők, a mosdók előtt, majd az éremfal következik, hiszen számos versenyző is erősíti a csapatunkat, majd megmutatom a kis házi szentélyt is, ahol akát csapatosan, akár egyénileg is lehet meditálni, ha valaki szükségét érzi.

Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Blaster Szomb. Júl. 07, 2012 9:48 pm

Sebastien... elég fellengzős névnek tűnt. Valószínűleg azonban nem tehetett róla, hiszen a szülei adták, meg nem is volt annyira szörnyű. A hajolgatós dolgot meg hirtelen nem tudtam mire vélni, úgyhogy csak elmosolyodtam rá ismét.
- Ah - sóhajtottam - kellett neked mindent elrontani - jegyzetem meg a kedves szörnyetegek említésére. Mindegy, nem nehezteltem rá igazán, csak ha az embert lerángatják a valóságba, nem mindig esik jól neki.
Nem várattam meg igazán. Ahogy elindult, én is próbáltam egyből követni könnyed léptekkel.
- Igazáából - vakartam meg az államat - már egy ideje piszkálja a fantáziámat a dolog, mármint hogy tanulni egy kicsit, valamennyit. De eddig úgy látszik nem volt elég bátorságom, hogy odáig eljussak - mondtam meg az igazat, ezzel kicsit el is torzítva a valóságot. Az igazi okot ugyanis könnyen letagadhatom, legalábbis így elsőre, amíg be nem üt a krach.
Nos a hely egészen kulturáltnak tűnt, sőt... Az érmeket próbáltam alaposan megszemlélni úgy hogy közben ne is ragadjunk le teljesen. Ami nem egészen jött össze, de talán épp eléggé. Sebaj.
- Na ilyet még nem láttam - álltam meg a szentélytől nem messze. - Ilyen közelről biztos nem - próbáltam elmosolyodni kissé bocsánatkérően, hiszen ez a megjegyzésem az ő számára lehet nem hangzott olyan jól. Na nem mintha nekem annak hangzott volna, csak nem hangzott rossznak.
Blaster
Blaster
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 65
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sebastien Longley Szomb. Júl. 07, 2012 10:05 pm

Láttam, hogy a nevem hallatán egy kis grimasz szaladt végig az arcán, de már megszoktam, hogy sokan elcsodálkoznak rajta, így gyorsan hozzátettem.
- De általában csak Sebinek hívnak, ez nem annyira ….hmmm…… furcsa. – fejeztem be, majd hagytam egy kicsit az érmeknél és kupáknál nézelődni, mert tudtam, hogy általában az emberek többsége a szentélynél gyökeredzik le, amiben most sem kellett csalódnom.
- A mester igyekszik a kultúrából is ránk ragasztani egy kicsit, de persze ez nem kötelező, csak, aki kapható rá és érdekli a dolog, így semmi rossz nincs benne, csak egy kis érdekesség. – vonom meg a vállam. – Téged a japán vagy kínai kultúra is érdekel, vagy csak a küzdősportok ragadták meg a figyelmedet? – kérdezgetem tovább, majd visszakanyarodunk az öltözőkhöz, ami előtt megállok. – Ha esetleg van kedved részt venni az edzésen, tudok adni ruhát, nyugodtan beöltözhetsz, mindenkit szívesen látunk. – mutatok a bent sorakozó fehér ruhákra.


Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Blaster Szomb. Júl. 07, 2012 10:18 pm

Felvontam a szemöldököm.
- Tényleg? Azt hiszem én még eldöntöm melyik a furcsább - feleltem, és a legkevésbé sem bántásnak szántam.
Érdekesség?
- Szerintem a kultúrával semmi gond nincs. Bár lehet van akinek így könnyebb - gondolkoztam el a dolgon -, hogy a mesteretek nem veszi olyan kötötten - na igen ezt a szót keresetem. - Inkább csak a küzdősportok. De biztos a kultúra sem árt meg - vontam meg a vállam.
Na igen, azt hiszem elérkeztünk a lényeghez ahogy visszafelé ismét elérkeztünk az öltözőkhöz. És máris feszengeni kezdtem. Nem is lett jobb a dolog ahogy végig gondoltam a dolgokat. Igen szerettem volna, ahogy strandra menni is, de azt sem fogok.
- Lehet egy kérdésem? - döntöttem végül úgy hogy mégis bátor leszek. - A kesztyű és a zokni maradhat?
Ha esetleg igennel felelne akkor valószínűleg neki vágnék. Nem hinném hogy leélhetném az egész életemet félelemben. Az egy dolog, hogy próbálom nem keresni bajt. Vagyis leélhetném, csak nem túl sok jó lenne benne. Óvatosnak lenni az egy már megint más. Mint ahogy bátornak és botornak lenni is. Úgyhogy csak reménykedtem, hogy nem az utóbbi leszek.
Blaster
Blaster
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 65
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sebastien Longley Vas. Júl. 08, 2012 10:43 am

Mikor felajánlottam, hogy átöltözhet és beállhat az edzésbe, látszott a pillanatnyi habozás az arcán, majd a szokatlan kérés. Szokatlan, de nem teljesíthetetlen, viszont azonnal felvetődött bennem pár gondolat ezzel kapcsolatban, hiszen voltak tapasztalataim a Xavier diákjaként, de lehet, hogy nem ez, hanem egészen hétköznapi oka van a kérésének.
- Nem hiszem, hogy probléma lenne. – ráztam meg a fejem. – De ha megkérdezhetem, akkor betegség az oka, hogy takargatod magad, vagy esetleg mutáns vagy, aki nem akarja nagydobra verni a képességét. – kérdeztem halkan, habár nem voltak a közelünkben, de ha ennyire óvatos, akkor nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni. – Nem kell félned, ha mégis a második variáció az igaz, nem te agy itt az egyetlen. Makai mestert nem érdekli, hogy mi vagy, csak az, hogy mit cselekszel, mit hozol ki magadból. – néztem a lányra és valahogy sejtettem, hogy nem valami látványos betegség lesz az az ok, csak kérdés, hogy lesz-e mersze felvállalni.
Míg nem tudtam, hogy melyik csoportba tartozik, addig nem akartam elijeszteni esetleg azzal, hogy elmondom, én is mutáns vagyok, de ha bevallja, akkor még ezzel is megnyugtatom.


Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Blaster Vas. Júl. 08, 2012 1:05 pm

Egy kicsit megnyugodtam, amikor igennel felelt. Azonban ez a nyugodtság nem tartott sokáig, ahogy rögtön rákérdezett a miértre. Próbáltam a lehető legkevésbé mutatni, és még mindig mondhattam volna azt, hogy hegy van a kezemen, amit nem szeretek mutogatni. Ahogy viszont fojtatta ismét elbizonytalanodtam. Azt hiszem ez egy ilyen nap. A végén úgy is mindig ide lyukadok ki, hiába próbáltam elhessegetni a gondolatot, valahogy kikerülni és inkább mással foglalkozni
Azt hiszem a félelmemnél mégis nagyobb volt az ellenérzésem azzal, hogy egy helyben topogjak. Egész eddigi életemben így volt, és csak róttam a köröket. Ezért kellett talpig bebugyolálva járnom még nyáron is, még azon felül amit eddig is emlegettem.
- Biztos? - néztem rá kételkedve, de ezzel akár már be is vallottam az igazságot. Végül lehúztam a kesztyűmet, és megmutattam neki a tenyerem közepén lévő kék matt üvegesszerű korongot. - Most örülsz? - kérdeztem kissé maró gúnnyal. Bár igazából nem voltam benne biztos, hogy tényleg haragszom rá. Vagy talán még nem.
Próbáltam azzal nyugtatni magam, hogy ha átvágott, úgy is megpörkölöm valamiét, de sajnos jelenlegi helyzetemben ez egyáltalán nem segített volna rajtam. Még elégtételnek sem lett volna elég.
Blaster
Blaster
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 65
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sebastien Longley Vas. Júl. 08, 2012 2:17 pm

A tekintetéből, ahogy rám nézett, sugárzott a ……nem……nem a félelem, hanem a bizonytalanság, hogy…..hogy kiadja-e magát egy idegennek.
Persze megértettem, hiszen nagyon sokan élik le úgy az életüket, hogy végig titkolják másságukat, nehogy kitaszítsa őket a társadalom és élhessék megszokott életüket, így azon sem csodálkoztam volna, ha letagadja és kitalál valami mesét.
De végül megvillant valami dacos elszántság a szemében és lehúzva a kesztyűjét megmutatta, hogy jól tippeltem, ő is mutáns.
- Örülök, de nem azért, amire gondolsz! – bólintottam mosolyogva, elengedve a fülem mellett a kérdés élét, hiszen nem bántani akart, ez csak egyfajta védekezés volt a részéről. – Annak örülök, hogy elszántad magad és felvállaltad, hiszen itt senki nem fog ezért bántani. Én is mutáns vagyok! – néztem a szemébe, remélve, hogy ezzel végképp megnyugtatom. – És még vannak itt páran, de ha ennek ellenére úgy érzed biztonságban magad, hogy kesztyűt és zoknit húzol az edzéshez, ezért sem fog szólni senki. – vonom meg a vállam, hiszen innentől kezdve az ő döntése, hogy megmutatja-e magát vagy sem. – Vagy esetleg, ha nincs rajtad, ami takarja ezt, - mutatok a kéken villanó foltra, - akkor veszélyes lehet a többiekre nézve? – kérdezem kíváncsian, mert hát ez is benne lehet a pakliban. – Bocs, hogy ennyit kérdezek, de csak meg szeretném ismerni az okot, nem bántani akarlak. – jövök zavarba, hiszen most jövök rá, hogy esetleg nem veszi jó néven a kérdéseimet.


Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Blaster Vas. Júl. 08, 2012 2:34 pm

Próbáltam megérteni a kifejezést az arcán, meg azt ahogy hozzám beszélt. Egy olyan helyzetben mint amilyenben én éltem az ilyesmi fontos lehetett. Valahogy azonban az amit benne furcsának tartottam idővel, ahogy végig hallgattam értelmet nyert, pont úgy ahogy az előbb.
- Nos - húztam vissza a kesztyűt a kezemre. - Nem szeretem nagydobra verni.
Úgy tűnik ezúttal tényleg szerencsém volt. Talán elérhetem azt amit szeretnék, méghozzá anélkül, hogy bajba kerülnék miatta. És az hogy ő is mutáns, valahogy azért biztonságérzetet adott. Ha tényleg az, és mért mondana csak ilyeneket úgy ha nem igaz, akkor az azt jelentené, hogy amit mondott is igaz volt. - Rendben, ennek örülök.
- Nem - ráztam meg a fejem -, nem veszélyes. Kivéve, ha direkt akarom hogy veszélyes legyen - ami jelenleg egyáltalán nem állt szándékomban.
- Őszintén? Abban reménykedtem, hogy nem bántani akarsz, akkor azt hiszem már nem csevegnénk már csak így. Így viszont, ha rajtunk kívül senki nem hallja, vagy nem hallom vissza mástól akitől nem kéne, akkor nem zavar, hogy kérdezel.
Mély levegőt vettem, és még egyszer a srácra néztem. Próbáltam helyére rakni a gondolataimat.
- Nos, ha esetleg nincs más... akkor talán... átöltözök. Persze ha megmondod mit hol találok, meg hasonlók - mosolyogtam végül rá kissé szelídebben.
Blaster
Blaster
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 65
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sebastien Longley Vas. Júl. 08, 2012 2:50 pm

- Uhh! Azért ezek kemény szavak, akkor mikor még nem is tudod, hogy én mire vagyok képes! – lepődök meg, majd vigyorgok rá vidáman a kijelentésére, hogy esetleg bántani is tudott volna, ha fenyegetést érzett volna felőlem. – De örülök, hogy azért inkább így alakult. – biccentek felé elismerően, majd beinvitálom a vendégöltözőbe, ahol most még nincs senki.
- Természetesen, segítek. Itt vannak a ruhák, - nyitok ki egy szekrényt, - a méretek a címkén vannak. Védőkesztyűt és cipőt abban a másikban találsz. Ha végeztünk, ide dobhatod a szennyest és a zuhanyzóban, - nyitok ki egy az öltözőből nyíló ajtót, - találsz törölközőt, ha le akarsz tusolni. Az edzés kb. 15 perc múlva kezdődik, addigra legyél kinn, majd ott megmutatom, hová kell állnod. – mosolygok rá biztatóan. – Egyébként, hogy boldogulsz ebben a melegben a takargatásával? Nem feltűnő, hogy állandóan be vagy öltözve? A családod tudja, hogy x-génnel rendelkezel? – buknak ki a kérdések belőlem, hiszen nem úgy néz ki, mint aki jól kezeli a másságát.


Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Blaster Vas. Júl. 08, 2012 3:14 pm

Kihívóan néztem a srácra és felvontam a szemöldököm.
- Én is - mosolyogtam rá kedvesen. Aztán ahogy követtem az öltözőbe megálltam kicsit a ruháknál. Tudom, hogy mit mondanak a nőkről és a ruhákról... Nem, ez most valahogy más volt, és kicsit nem is. Tényleg, maximum filmekben láttam. Kész csoda hogy ma addig eljutottam, hogy az ajtón bejöjjek. És úgy látszik tovább is... ebben reménykedni sem mertem.
- Köszönöm. És azt hiszem gyorsan kész leszek, azon nem kell aggódni. - Ehhez már hozzászoktam. Gyorsan átöltözni már nem gond, ha nem akarod hogy meglássanak, akkor muszáj.
- Általában kimagyarázom, valami olyasmivel, hogy különben gyorsan megfáznék - vontam meg a vállam. - Vagy egyszerűen megvonom a vállam az ilyesmire. Mellesleg lehet jobban bírom a meleget a másoknál nem tudom. Nem mondanám, hogy nem volt melegem nyáron, de eddig kibírtam.
- Tudják. Nehéz lenne ezt eltitkolni, főleg hogy előttük szenvedtem végig az egészet mikor kijött. Pokolian fájt, mintha a húsomat akarták volna letépni a csontjaimról. Bár azt hiszem, ezt már nem akartad tudni - sóhajtottam. - Bocsi, túl sok infó... Inkább megyek öltözni - vettem el inkább egy megfelelőnek tűnő ruhát, és elvonultam.
Valóban gyorsan átöltöztem, bár a felső része a ruhának kissé trükkösnek tűnt. Legalábbis így elsőre nekem biztosan. De azzal már nem volt, gond, ha bárki rám is nyitott volna, már nem láthatott volna semmi olyasmit. Mellesleg legközelebb ha többen vannak, akkor már úgy is a mosdóban öltözök, elbújva a többiek elől. Viszont egy valamit észre kellett vennem. Ha legközelebb is jövök... és most egészen úgy tűnt hogy mért ne jönnék, akkor be kell majd fáslizzam a kezem könyékig, és talán a lábamat sem ártana valameddig, hiszen ez a ruha eléggé bő volt az említett helyeken. Most még talán figyelhetek erre, de ha komolyan veszem ezt az egészet, nem izgulhatok közben attól hogy juj fel fog csúszni a rucim.
- No, már itt is vagyok - jegyeztem meg mikor kitoppantam az öltözőből, még hozzá egészen jó kedélyállapotban.
Blaster
Blaster
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 65
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sebastien Longley Vas. Júl. 08, 2012 3:38 pm

Be kell vallani, azért már volt tapasztalata, ahogy elnéztem, hogyan bújjon ki a kellemetlen kérdések alól, így hát nem ma kezdte a mutánslétét, az biztos.
Megtudtam azt is, hogy ezek szerint a szülei nem tagadták ki és nem dobták el maguktól, amikor kiderült, hogy más mint ők, és ez legalább egy jó pont és neki is egy könnyebbség volt, és talán pont ezért rejtegeti ennyire, hogy őket is védje, ezt szokta meg.
- Oké! Csak nyugodtan mesélj az életedről, én jó hallgatóság vagyok és nem vagyok pletykás sem. – vigyorgok rá. – Tudod én a Xavierbe járok, ahol nem kell titkolnod senki elől a képességedet, hanem megtanuljuk úgy használni, ahogy mindenkinek jó. Így aztán sokszor elfelejtem, hogy az iskolán kívül nem egészen hasonlóan működnek a dolgok, mások a megítélések, pedig nekem is volt benne részem. – gondoltam vissza a Fordham Egyetemre, de azt hiszem abban az időszakban is inkább a családom miatti üldözéssel voltam elfoglalva, mint a másságommal.
Tényleg gyorsan átöltözött és alig öt perc múlva már előttem állt megint, egészen ügyesen megoldva az öltözék felvételét.
- Mint mondtam, nem fontos takargatni magad a többiek előtt, ha esetleg meggondolod magad. – intettem a kezén lévő kesztyűre és a lábán lévő zoknira. – De, akkor, ha úgy érzed készen vagy, menjünk.
A terembe kísértem, ahol már elég nagy volt a nyüzsgés, mert elég szép számmal voltak kíváncsiskodók és olyanok is mint Miranda, akik kipróbálni is szerették volna.
- Gyere! – fogtam meg a könyökét, hogy megmutassam, hol lesz a helye. – Ha nem bánod, akkor itt elől, mellettem fogsz állni. – nézek a szemébe, hogy lássam megfelel-e neki a dolog, vagy még jobban szeretne beolvadni. – Innen jól fogod látni és hallani a mestert, és én is jobban tudok segíteni, már persze ha egyáltalán kérsz belőle.

Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Blaster Vas. Júl. 08, 2012 3:51 pm

Ezt azért jó volt hallani. Persze a nekem elmondhatsz szöveget azok is szokták mondani, akik utána mindent ki pletykálnak, de talán ebben az esetben nem kellett ettől tartanom.
- Bizony hogy másképp... Na igen a Xaveir - sóhajtottam. Talán nekem is jobb lett volna, ha akkortól kezdve odajárok, de most már mindegy. - Úgy tűnik annak aki benne van ebben, előbb utóbb lesz valamilyen tapasztalata erről. - Én még a szerencsések közé tartozhattam, hiszen személyesen atrocitásokat még nem kellett elszenvednem ilyen téren. Még... remélem nem is nagyon fogok. Elég volt másokat látnom. Jimmy is... Lehet róla sosem tudom meg mi is történt vele.
Csak küldtem felé egy grimaszt az öltözködésemre tett újabb megjegyzésére. Majd ha az egész csoport aki részt vesz az edzésen, akkor talán meggondolom. Meg ha biztos, hogy más nem lát be a terembe.
- Nekem megfelel - mondtam már majdnem flegmán. Igazából tökmindegy volt. Amíg rám nem szólnak, hogy rossz helyen állok, vagy valamit rosszul csinálok, másnak problémát okozok vagy ilyenek... addig nekem tök mindegy volt. - Legalább biztosan tudom mit kell csinálni - vagy ha nem akkor van kitől megkérdezni, tettem hozzá gondolatban. De úgy látszik ezen a téren kissé egy rugóra járt az agyunk. - Hát ha majd kell - amit nem tartottam valószínűtlennek - akkor majd sikítok. Na jó, nem feltétlenül szó szerint.
Blaster
Blaster
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 65
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sebastien Longley Vas. Júl. 08, 2012 5:23 pm

- Én örülök, hogy végül oda járok, az előző sulim kicsit necces volt. – rántom meg a vállam. Persze jól tudom, hogy mindenki nem járhat a Xavierba, éppen ezért érzem szerencsésnek magam.
Miután mindenki elfoglalta a helyét és az egyik fekete öves diák elkezdte a bemelegítő edzést, nem soká megjelent a mester is és megkezdődött az izzasztó gyakorlás.
Egy külső szemlélőnek nem lehetett túl izgalmas az óra, hiszen semmilyen nagy látványos akció jelenetet nem láthatott, és csalódott is, aki ezt várta, csak az alap lépések és formagyakorlatok unalomig történő ismétlése, hogy teljesen reflexszerűvé váljanak.
Menet közben többször is ránéztem Mirandára, hogy vajon, hogy megy neki, és ha kérte egy-egy mozdulatot ki is igazítottam, megmutattam, hogyan tartsa a kezét, vagy mennyire lépjen ki, de alapjában véve egészen ügyesen mozgott.
Mikor egy 10 perces szünetet tartottunk, akkor odapasszoltam neki egy kis üveg ásványvizet és leülve a fal mellé, magam mellé mutattam, hogy ha akar üljön le.
- Na, mit gondolsz? Tetszik a dolog? Érdemes lenne ide járnod? – kíváncsiskodtam.



Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Blaster Vas. Júl. 08, 2012 5:43 pm

Elmondhatom magamról azt hogy én mindent megtettem annak érdekében, hogy jól csináljak. Ennek ellenére természetesen nem hogy nem ment minden tökéletesen, de talán bénáztam is rendesen. Legalábbis annak aki már régóta csinálja úgy tűnhetett. De próbáltam nem törődni vele. Inkább ilyenkor rendületlenül néztem Sebatient, hogy ő hogy csinálja.
Őszintén megvallva, ez az egész nem volt valami hatásvadász, hogy minden diákot idecsábítson. Inkább egy rendesen megtartott óra volt, amiben bárki rész vehetett.
- Kösz - ittam is bele gyorsan a vízbe, de pár korty után egyből leálltam. Azt hiszem lassabban kellett volt nyakalnom a vizet, szinte rosszul esett olyan hidegnek tűnt.
Valahogy mosolyt csalt az arcomra, hogy egyből érdeklődött, hogy na, sikerült-e új diákot szereznie a helynek vagy sem.
- Talán - mosolyogtam, úgyhogy lehet le is eshetett, hogy csak direkt ugratom vagy mi a szösz. Igazából nem láttam túl sok esélyt. Vagy itt megpróbálom, hogy idejárok, vagy sehova nem fogok. Nem hittem volna, hogy lesz nekem olyan szerencsém, hogy találok még egy helyet ahol így eltűrnek ha kiderül mi vagyok. Amúgy... - Tényleg nem olyan rossz hely ez - ittam bele ezúttal lassabban a vízbe. - Lehet adok neki egy esélyt, ha nem üt be a krach, kapok egy égi jelet egy becsapódó repülő bálna képében vagy hasonló - vigyorogtam.
- Te mióta jársz ide? - érdeklődtem, bár nem csak erre voltam kíváncsi. - Gondolom szereted is, ha itt vagy...
Blaster
Blaster
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 65
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sebastien Longley Vas. Júl. 08, 2012 6:09 pm

Láttam, hogy rendesen elfáradt, de hát ez volt a dolog lényege, hogy csináljunk is valamit. Gondolom a szünetben egy páran elsurrannak, akik csak verekedni akartak megtanulni és látták, hogy abból nem lesz semmi, de úgy sejtem Miranda nem az a feladós fajta.
Igaz, hogy a nem adott egyértelmű választ, de a hangsúlyából ki lehetett hallani, hogy bejön neki a dolog.
- Ó, én már elég régen, gyerekkorom óta űzöm a küzdősportokat, de ide, csak azóta járok, mióta apám ideküldött tanulni, úgy egy éve. De a suliban is tanulok valami hasonlót, - gondolok vissza Fagypont óráira, habár azt nem igazán tudnám behatárolni, hogy mi is tulajdonképpen, - így eléggé edzésben vagyok mostanában. – mosolygok a tarajos hajó lányra, akinek ezt a különcségét, sőt az erős sminket is kezdem már megszokni. – És igen, szeretem csinálni és nem is árt néha, ha az ember tudja, hogy képes megvédeni magát, vagy másokat, mármint a képessége nélkül is. – teszem hozzá, hogy értse mire gondolok.
- És te? Ha ennyire nem akarsz kitűnni az emberek közül, akkor miért pont ezt a stílust választottad? – intek a felálló haja felé. – Vagy pont ez a trükk benne?

Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 4 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» A-klub

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.