eXile

5 / 13 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Re: eXile

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Csüt. Okt. 27, 2011 6:18 pm

Nem viszem túlzásba az ügy kommentálását. Ha neki jól alakult, akkor jó. A többi nem tartozik rám.
- Értem. Az a lényeg.
Biccentek egyet, és egy gyors körültekintéssel nyugtázom, hogy még mindig nem jött meg a hely varázsa. Illetve az a fajta varázsa, amit az emberellenes mutánsok érezhetnek iránta. Az embermentességet.
- Lehet, máris bajban vagyok. Eddigi statisztikiánk alapján a felbukkanásod száz százalékban bajjal jár - felelem szintén vigyorogva.
Valóban, eddig csakis olyan helyzetben találkoztam vele, ahol azért a baj úgy egészen magától értetődő természetességgel lengte körül a levegőt.
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Sheena Duran on Csüt. Okt. 27, 2011 6:56 pm

Szavaira körbenéztem és megcsóváltam a fejem.
- Ez valami óriási tévedés! – nevettem. – Én mindig nagyon-nagyon kerülöm a bajt, csak az valahogy, talán a foglalkozásom kapcsán, mindig megtalál. Vagy inkább azért, mert egy csinos nőtől valahogy nem várják el, hogy visszaüt. És általában itt kezdődnek a bajok. – ecsetelem a felmerült gyanúmat ezzel kapcsolatban. – De remélem ma nem kell semmilyen mutatvány véghezvinni, hogy épségben keveredjünk ki innen. Eddig nem láttam, hogy nagyon fenné ránk valaki a fogát és a múltkori ismerősöm sem látom sehol, akivel volt itt egy kis nézeteltérésünk. – nézek azért körül ismét.
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Csüt. Okt. 27, 2011 7:38 pm

- Igazad lehet. Mindazonáltal ez a foglalkozásod. Ha nem kedvelnéd a vele járó bajjal együtt, gondolom, nem ezt csinálnád.
Egy korty whisky, gyors ellenőrzése az időnek, majd ismét némi körültekintés. A zsonglőrködők feladták. Vagy csak sikerült annyira berúgniuk, hogy még annyira sem megy nekik az ügyeskedés, mint eddig.
- Ismerhetem esetleg ezt az ismerősödet, vagy csak amolyan ismerős, mint a fickók a boltból?
Szerzek egy adag mogyorót, de egyelőre nem eszek belőle, csak magunk mellé helyezem a pultra. Közben én is pásztázom a terepet, nincs-e valami újabb lövöldözni vagy késelni vágyó ismerőse a hölgynek.
- Lassan elárulhatnád, mivel is foglalkozol. Már akkor, ha nem titok. Gondolom, a piszkos munka, amit tőled láttam, csak járulékos veszteség volt úgymond.
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sheena Duran on Csüt. Okt. 27, 2011 8:52 pm

A kocsmában a szokásos zsivaj és egyre részegebb társaság, így a végén még Chrisnek lesz igaza és tényleg kitör valami balhé, de valljuk meg ez nem az én bűnöm lesz.
Kérdésére csak megrázom a fejem:
- Nem hinném, de ha sokat lógsz itt, akár még ismerheted is. Rozsomáknak hívják a szelíd lelkületű gazembert. – hervad le a mosoly az arcomról, ahogy visszagondolok az eseményekre. - És nem, nem „olyan” ismerős. – vigyorgok rá ismét.
A foglalkozásomat firtató kérdésére kíváncsian szemlélem.
- Nagyon kíváncsi vagy hallod-e? Nem mondták kiskorodban a szüleid, hogy aki kíváncsi hamar megöregszik? – nevetem el magam, de aztán komolyra fordítom a szót. – Nem szoktam ennyire nyíltan dolgozni, ezért többet láttál belőle, mint kívánatos lett volna. Okos fiú vagy, szerintem már összeraktad magadban a dolgot, kár lenne ezt még jobban konkrétizálni.
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Csüt. Okt. 27, 2011 9:49 pm

A név hallatán felnevetek. Koccintásra emelem poharam, majd ledöntöm a maradék whiskymet.
- Hát ez jó! Szóval akkor nem csak velem viselkedik úgy, ahogy. Bár nem tűnik szemétnek, csak szociálisan alulműveltnek. Egyszerűbb megfogalmazásban egy igazi bunkónak. Legalábbis néha nagyon az tud lenni.
A visszakérdezésre csak nevetek egy jót, és jelzek a pultosnak, hogy jöhet a következő kör.
- Hát ez legyen a legnagyobb problémám! Egyébként nem mondták, de akkor legalább nem fog mindenki kölyöknek nézni. Neked szerencséd van, jóval többnek nézel ki a korodnál, ha sejtésem nem csal.
Megrázom a fejem az ügyetlen, ám annál fellengzősebb terelésre.
- Nana! Azért elhamarkodott dolog lenne ennyi tapasztalatra felépíteni egy egész történetet. Annyi viszont biztos, hogy ki kellett mindkettőt ütnöd. Talán csak a show miatt, nem tudom. És az egyiket jobban utáltad a másiknál. Sokkal jobban. Ja igen, és már ott leselkedhettél egy ideje, mert a belépődben volt taktika. Legalább egy kis átgondolás kellett hozzá. Különben kétszemélyes tócsával oldottad volna csak meg a dolgot.
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sheena Duran on Pént. Okt. 28, 2011 10:59 am

- Hát aztán te tudsz bókolni a nőknek! – nevetem el magam a koromra utaló megjegyzésére.
Aztán hallgatom, ahogy próbálja összerakni a múltkori történések ok-okozati összefüggéseit.
- Hát nagyjából! – bólintok a fejtegetésére. – Mondjuk utálatról nincs szó, csak az egyikre nem volt szükségem és pisztollyal veszélyesnek tűnt, valamint későbbiekben sem lett volna jó, ha azonosítani tud, a másik fickóra viszont még várt egy kis feladat, de már ő sem jelent problémát többé a Megbízómnak. – nézek komolyan a srác szemébe. – Csak, hogy kicsit tisztább legyen a kép. Egyébként csak szimpla kíváncsiságból érdeklődsz, vagy van valami konkrét dolog is amivel elő akarsz rukkolni?
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Pént. Okt. 28, 2011 11:54 am

Meglep, mikor azt mondja a történetvázlatnak is csak nagy jóindulattal mondható fejtegetésemre, hogy "nagyjából".
~ Hát akkor ez sem egy bonyolult ügy, csak sok az ismeretlen részlet...
Mikor az "egyikre volt szükségem" szófordulattal él, elmosolyodom. Tekintetemben némi érdeklődéssel vegyes meglepetés tükröződik.
- Mondtam, hogy érdekesnek talállak. Ez alapján pedig szándékomban áll megtudni rólad, amit lehet, mikor alkalmam adódik rá. Eddig elég jól állsz, még mindig érdekelsz. Az is előfordulhat, hogy bizonyos dolgokat hasonlóképp látunk.
Egyelőre ennél jobban még nem részletezem a dolgot, helyette folytatom a csevegő hangnemet.
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sheena Duran on Pént. Okt. 28, 2011 3:07 pm

- Egészen kíváncsivá teszel. - forgatom a kezemben lévő italt, nézve, ahogyan a lomhán mozdul aranyló fénnyel a pohárban. - Mi az vajon, amit hasonlóképpen látunk? Feltételezem a munkámra gondolsz. - érdeklődöm, hiszen én azon kívül, hogy tudom nincsenek anyagi gondjai, nem sokat tudok róla. - Érdekellek? Hát megtudni rólam sokkal többet tényleg csak akkor fogsz, ha majd átbeszéljük, mennyire látunk mi hasonlóképpen, hogy a szavaiddal éljek. - eresztek meg felé egy mosolyt. - De én sem sokat tudok rólad, így ezzel kivittek vagyunk.
Mikor látom, hogy a kocsma hátuljában éppen felszabadul egy asztal, arrafelé mutatok.
- De itt a pultnál egyébként sem lehet nagyon beszélgetni! - fogom meg a poharam, amit épp az előbb próbált kilökni a kezemből egy alig a lábán álló egyén, és nem tetszett a tekintete, ahogy utána - persze bocsánatkérés nélkül - végig mért. Tényleg nem szerettem volna, ha nekem kell ma itt eljátszanom a kidobóembert. - Talán odahurcolkodhatnánk, ott kényelmesebb. - indultam meg a hely felé hátranézve, hogy Chris jön-e utánam.
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Pént. Okt. 28, 2011 3:50 pm

- Tegyük fel, hogy a munkára gondolok. Bár szerintem neked is elég sok idődet teszi ki ez a bizonyos munka. Mondhatni ez az életed, nem?
Újabb korty a whiskyből. A dülöngélő részegekkel szerencsére nincs afférom, mindegyik sikeresen kikerül. Igaz, tudok én elég csúnyán nézni, ha mégis célbavennének, jámbor lelkük pedig ilyenkor inkább menekülőre fogja a dolgot.
- Rendben, ráérek. Átbeszélhetjük.
Az asztal felé nézek, amit a lány talált nekünk. Felkelek az asztaltól, és követem.
- Jövök.
Megvárom, míg helyet foglal, majd letelepedek a másik székre. Közben eljátszok a gondolattal, mennyivel kifizetődőbb lenne a magam által "előállított" whiskyt inni. Persze aztán elég gyorsan túlteszem magam rajta.
~ Minek fárasszam magam? Telik rá.
Miután gyors körültekintéssel megállapítom, hogy nemigen akad kihallgatáshoz alkalmas közelségben senki - leszámítva az esetleges, kiemelkedően éles hallású mutánsokat -, kiváncsian várom, milyen vonalon is gondolta átbeszélni ezt a témát.
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sheena Duran on Pént. Okt. 28, 2011 6:21 pm

Az asztalt sikerül elfoglalni és mikor látom, hogy Chris is helyet foglal, válaszolok a pultnál feltett kérdésére.:
- Igen, mondhatni, hogy ez az életem. – iszok egy kortyot. – Viszont kíváncsivá tettél, hogy szerinted mi mit látunk ugyan úgy? És, ha tényleg hasonlók a nézeteink és az elképzelésünk a jövőről, legalábbis nagy vonalakban, akkor talán konkrétumokról is beszélhetünk, ha továbbra is érdekel majd a téma téged és engem is. De egyelőre nem látom, hogy neked miért lenne szükséged rám, az én, mondjuk úgy speciális munkámra, vagy fordított esetben nekem a tiédre, egyáltalán miért vágnál bele? Kalandvágyból?
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Szomb. Okt. 29, 2011 11:44 pm

Gesztikulációmból olyasmi szűrődhet le, hogy ez számomra magától értetődik, de azért a tisztánlátás és hogy mindketten értsük egymást, kifejtem.
- Az egyszerűség kedvéért: vannak a működő és a nem működő dolgok. Beválik, vagy sem. Néha ez hamar eldönthető, néha hosszabb vizsgálatot kíván. Minden esetre tekinthetünk engem afféle tervező személyiségnek. Te pedig, ha minden igaz, a végrehajtásra specializálódtál. Az ilyet, amennyiben létrejön az együttműködés, jó csapatnak szokás hívni.
Átnyújtok egy acélszürke színű névjegyet, melyen egy telefonszám és egy e-mail cím található.
- Úgy illik, ha kaptam elérhetőséget, viszonzom a gesztust. Amennyiben neked lenne szükség segítségre, tán pont tudok majd megoldást.
Könnyed felbillentés, egy korty a whiskyből, majd mély, megkönnyebbült sóhaj.
- Kellemes ez az este - jegyzem meg csevegő hangnemben.
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sheena Duran on Vas. Okt. 30, 2011 8:39 pm

Átvettem a névjegyet és megnézve azt a dzsekim zsebébe csúsztattam.
- Te a tervező, én a végrehajtó! Nem rossz a felosztás, csak egy a bökkenő, én már dolgoztam csapatban és nem jött be. Ezért vagyok most egyedül. Persze ez nem jelenti azt, hogy alkalmanként ne jönne jól egy kis segítség. – jegyeztem meg elgondolkodva. – Talán megér egy próbát! – biccentettem. – Ha alkalom adódik, majd kipróbáljuk, hogy tudunk együtt dolgozni.
Körbenézve a morajló tömegen, kijelentésén elmosolyodtam.
- Hát eddig még az volt.

Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Hétf. Okt. 31, 2011 1:53 pm

Bólintok, mikor meséli, eddig mennyire nem sikerült együtt dolgoznia senkivel. Széttárom a kezem magam előtt.
- Velem még nem tettél próbát. De, ha az neked jobban megfelel, dolgozhatsz alattam is. Nem muszáj társaknak lennünk. Végülis, ha van hierarchia, az egy stabilabb rendszer. A segítséget pedig komolyan gondoltam. Valamivel meg kell alapozni a kölcsönös bizalmat.
Erre emelem is poharam Sheena felé, majd ha lehet, koccintok vele.
- Azért nem mondanám, hogy ez az emberiség krémje. Akármit is értsünk alatta. Persze biztos akadnak erre is érdekes arcok.
Bizakodóan körülpillantok. Csak egy rendszeresen felemelkedő üveg illetve pohár párost látok, amire azt mondhatnám, hogy valóban érdekes jelenség. El is időzik rajta egy kicsit a tekintetem.
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sheena Duran on Hétf. Okt. 31, 2011 6:27 pm

Intek a pincérnek, hogy kérek még egy kört és mikor megkapjuk kicsit hökkenten nézek Chrisre.
- Az, hogy nem jött össze az előző csapatmunka, egy: nem az én hibám volt, kettő: Ez nem tudom, hogy vonná maga után, hogy szeretnék egy főnököt magam fölé? Nem! Nem zárkózom el a közös munka lehetőségétől, de az csak akkor lehet, ha egyenrangú félként tesszük. Én jó vagyok abban, amit csinálok! Dicsekvés nélkül mondhatom egyike a legjobbaknak! Majd, ha látom te mire vagy képes, akkor beszéljük meg a továbbiakat. – iszom ki egy hajtásra a poharam tartalmát. – De ehhez a bemutatót, nem itt kéne lebonyolítani. – mosolygok rá és nézek körbe én is. – Még egy kör?
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Hétf. Okt. 31, 2011 7:14 pm

Megemelem a poharam a lány felé, és biccentek köszönetképpen. A magyarázkodására némileg szkeptikusan billegetem a fejem, számon halovány gúnyos grimasz látható.
- Természetesen nem a te hibád volt. Valószínűleg a másik fél sem tartja magát hibásnak. Innentől lehet a társadalom hibája, vagy a gazdaságé, ami szintén a társadalom miatt olyan, amilyen.
Belekortyolok az italomba, és mielőtt megint komoly egopárbaj kerekedne, tovább is terelem a beszélgetést.
- Hát jó. Az a srác ott a sarokban meg fogja erőszakolni a lányt, akivel épp beszélget. GHB-t csempészett az italába. A lány valószínűleg semmire nem fog emlékezni. És fogalma sincs róla, mi készül ellene. A gesztikulációjából és a tartásából látszik, csak barátkozni akar. A szeme csillogása viszont naiv bizalmat sugároz.
Majd átfordulok a másik irányba, és rábökök az egyik üres helyre, ahol az asztalon egy sörösüveg és egy pohár található.
- A láthatatlan srác el akarja hitetni mindenkivel, hogy már távozott. Hogy miért? Azért, mert az asztal közepére tette az üveget és a poharat is. Azzal viszont nem számolt, hogy számomra egyértelmű, egy fél Guiness-t senki sem hagy ott. Honnan tudom? Mikor az asztalnak nekiment az egyik részeg, alig billegett az üveg. Arról nem is beszélve, hogy eddig már akkor is szépen az asztal alá tolta a széket, ha a pulthoz ment ki. Most pedig abszolút nincs rendben a szék.
Sheena felé emelem a poharam, majd kortyolok egyet, és hátradőlök a székben.
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sheena Duran on Hétf. Okt. 31, 2011 8:38 pm

~ Na jó! Nem tépem a számat, hiszen fogalma sincs, hogy milyen csapatról is beszélek és, ha rajtam múlik nem is fogja megtudni! Szóval, ezt most szépen elengedem a fülem mellett! ~
Követve a megfigyeléseinek irányát én is szemügyre veszem a párt, majd az üres asztalt és a rajta lévő tárgyakat, majd elismerően biccentek a fiúnak.
- Remek megfigyelő vagy, ezt nem vitatom. – a pia gyorsabban fogy, mint ahogy pusztítjuk, ezért inkább egy üveggel kérek. – De az én munkám nem csak ebből áll, sőt általában nem. – vigyorgok.
Aztán elgondolkodom, hogy talán nem kéne ennek a fiúnak most elregélnem pontosan mivel is foglalkozom, hiszen nem biztos, hogy teljesen tudatában van mi is vagyok. De most miért is kezdem egyáltalán bele ebbe? Talán nem kéne többet innom ma, de az utóbbi hetek eseményei már kezdték megfeküdni még az én gyomromat is. Ja! Eszembe jutott!
- És mit tervezel? Mit kéne csinálni, ezekkel a csúnya mutánsokkal?
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Hétf. Okt. 31, 2011 8:49 pm

Megrázom a fejem, jelezve, hogy nagyon nem érti, mit akarok ezzel mondani. Vagy csak ismételnem kéne magamat, mert elfelejtette az eddigieket.
- Még szerencse, hogy nem csak ebből áll. Ezért kerülhet szóba a csapatmunka. Van, aki tudja, mit kell tenni. És van, aki képes azt végrehajtani. Nem kell ezt túlbonyolítani, nem egy atomrakéta!
Hátranézek a pult felé, majd csettintek kettőt, mire el is indul felénk az egyik csapos egy tálcán a következő körrel, amit szépen elénk helyez az asztalra.
- Az, hogy a láthatatlan emberünk valami piti kis tolvajlásra készülődik, hidegen hagy. Viszont a másik párosunk aljasabbik fele rettenetesen unszimpatikus nekem. Ráférne némi nevelés. Vállalod?
A lányra nézek, akinek még mindig nem tudom a nevét. Ennek örömére meg is kérdezem.
- Jut eszembe, mi a neved, foglalkozását tán szégyenlő leányzó?
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sheena Duran on Hétf. Okt. 31, 2011 9:01 pm

Kicsit megrázom a fejem, majd végig nézek az asztalon és elcsodálkozom, hogy ezt a sok üres poharat vajon ki tette ide. Mert ugye az nem létezik, hogy én meg Chris ennyit ittunk volna! Vagy mégis? Mióta Szellemmel múlatom az időt egyre többet kell innom, hogy bírjam a strapát, a végén alkoholista leszek. Közben azért eljut a tudatomig asztaltársam kérdése is.
- Mármint a nevelését? – nézek a vidáman csajozós srácra, az ominózus asztalnál. – Lehet, hogy neked kéne, nem? Amilyen állapotban vagyok, még a végén túlzásba vinném a „nevelését”! De, azért kíváncsian hallgatlak, mit szeretnél, mit csináljak vele?
A nevemre való rákérdezésre is válaszoltam szépen.
- Sheena! Hívj csak Sheenának! – néztem tovább a mulatozó párt. – És nem szégyellem a munkámat, csak nem publikus. – kuncogom el magam.
~ Na jó! Többet nem iszom! Egy kortyot sem! ~ hajtom le az utolsó pohárral.
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Kedd Nov. 01, 2011 10:11 am

Szépen alakul az este, ahogy egyre gyorsabban fogyasztjuk az italt. Pont, mint egy Nirvana szám európai feldolgozásában hallható: "néha ilyen is kell!".
- Megneveljem én? Akkor jól kicseszek vele, az biztos. Előtte viszont - csettintek az egyik felszolgálónak, aki már tudja is a dolgát, és érkezik a következő körrel - igyunk az egyetértésre! És mondjuk arra, hogy velünk nem szarakodhat senki.
Emelem frissen töltött poharam a lány felé, majd körmömmel kopogtatok kettőt az asztalon. A párocska továbbra is kellemesen eliszogat. Kicsit közelebb hajolok Sheenahoz az asztal felett, és őt is közelebb intem.
- A srác még nem tudja, de ő issza a GHB-t. Ha tudná, talán nem inná ilyen gyorsan.
Egy vállrándítás, majd a srác épp csak újratöltött pohara eltörik a kezében. Természetesen az egész a gatyájára folyik. Mintha bevizelt volna. Ha elkezd hatni a saját drogja, jól fog festeni a földön öntudatlanul, elázott gatyával...
- És Sheena, áruld el, nem magányos egy ilyen titokzatos szakmát űzni egyes egyedül?
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sheena Duran on Kedd Nov. 01, 2011 1:24 pm

Mikor megjön a következő kör egy darabig csak nézem az aranyló folyadékot a poharakban, majd vonok egyet a vállamon.
~ Miért ne innék, hiszen teljesen megérdemlem és ez a srác is olyan szimpatikus, nem sérthetem meg, hogy visszautasítom! ~
Mikor az asztal felett közelebb int, odahajolok, hogy halljam, mit eszelt ki, így hirtelen, aztán elmosolyodom.
- Látod neked innen távolról is megy és mennyivel kulturáltabb, mintha belevertem volna a fejét a betonba, mondjuk az meg maradandóbb. – meditálok el rajta egy kicsit. – Hát tudod Chris, - sóhajtok fel egy kicsit, - magányosnak magányos, de ha az ember sokáig életben akar maradni, akkor nem sok olyan embert enged maga mellé, akire az rá meri bízni. Sőt! Nagyon-nagyon kevés, ha engem kérdezel
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Szer. Nov. 02, 2011 12:17 am

Láthatóan nincs ellenére az ivás, így aztán együtt folytathatjuk ezt a züllesztő, ámde a maga nemében nemes foglalatosságot.
~ Egész jól tartja magát. Pedig a szervezete annyira nem bírja a jelek szerint.
Bólintok Sheena megjegyzésére, hiszen tény, hogy ez egy elegánsabb megoldás volt. Viszont érezni, hogy kezd berúgni, mert a mondatszerkesztése már hagy némi kívánnivalót maga után.
- Mit mer kire bízni?
Körülnézek, majd rájövök, hogy ez nem a legalkalmasabb hely e beszélgetésre. Főleg, ha a lány őszintére itta magát. Az egy dolog, hogy nekem kitálal, de nem akarom, hogy illetéktelenek fülébe jussanak ezek a dolgok.
- Mit szólsz, ha keresünk egy csendes helyet, és kettesben folytatjuk az italozást? Távol az itteni kétes alakoktól - fejemmel bökök a drogos srác felé, aki már kezd is kidőlni a saját mérgétől. Persze ezen a vele szembe ülő lány meglepődik, nem is kicsit.
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sheena Duran on Szer. Nov. 02, 2011 11:04 am

- Mit kire bízni? – nézek rá a kérdése után kissé értetlenül, de aztán leesik a tantusz. – Ja! Hát az életét, természetesen! Azt nem bízza csak úgy rá valakire az ember! – bólintok csak úgy magamnak.
Kezdem egészen jól és lazán érezni, ami az utóbbi hetek eseményeit tekintve, már dél siker.
- Az jó lesz! Bizony nem hiányzik nekem, hogy mindenféle kétes alakokat kellejen rendreutasítanom, mert annak, azt hiszem itt csak tömegverekedés lenne a vége. – bólintok beleegyezően a javaslatára, majd egy laza mozdulattal elmarkolom az üres asztalnál ülő üveget és poharat és magam elé teszem.
~ Nagyon rühellem az ilyen kisstílű csalókat! ~ morgom magamban.
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Szer. Nov. 02, 2011 1:41 pm

~ Ez a nagy bölcsesség, amit meg akart osztani velem? Ebben az esetleges csapatban tényleg én leszek az ész, ahogy elnézem.
Bólintok, bár látszik a tekintetemen némi meglepettség, hogy ez bárki számára is kérdés lehet.
- Ez egyértelmű. A bizalom sebezhetővé tesz. De akkor te miért bízol meg ennyire bennem? Sokkal jobban, mint ismerettségünk indokolná.
Vidám, csevegő hangnemben beszélek, hiszen közel vagyok ahhoz, hogy előrelépés történjen. Mikor elmondja, hogy nem szeret fegyelmezni, csak bólogatok.
- Mit szólsz a múltkori hotelhez? Ott van bárszekrény, kényelmes ágy, udvarias személyzet.
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sheena Duran on Szer. Nov. 02, 2011 4:40 pm

~ Na most már tényleg itt az ideje, hogy ne igyak többet, mert érzem, hogy eltompul az agyam és még olyat találok mondani, amit nem kéne! ~ tolom el a következő adag italt magam elől.
- Benned sem bízom! – morogtam morcosan. – Csak az ital beszél már belőlem és ez nem jó. Főleg ebben a közegben nem! Talán igazad van, elmehetünk abba a Hotelba, de én azt hiszem ma már többet nem iszom. – fintorodom el, mert most már komolyan érzem az éhgyomorra megivott ital kellemetlen hatását, hiszen nem szoktam hozzá azért ilyen rövid idő alatt, míg Szellemmel ütöm el az időt. - Lehet, hogy az ágy sem fog rosszul jönni.
Közben nagyon remélem, hogy a láthatatlan figura nem most fogja számon kérni a sörét rajtam, mert az előbb jó ötletnek tűnt, de most nem érzem túl jól magam és még baja esne.
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Szer. Nov. 02, 2011 5:04 pm

Felállok az asztaltól, és kezemet nyújtom Sheena-nak segítség gyanánt. Látszik rajta, hogy van már benne ital. Látszik az is, hogy nem volt egyetemista. Vagy csak nagyon régen, de ez a kora alapján nem valószínű.
- Ejnye, Uram, maradjon ülve!
Hátrapillantok, és egy könnyed könyökmozdulattal visszatessékelem a székébe kedvenc láthatatlan emberünket. Ezután dobok a pultra egy százast fizetés gyanánt, és elindulok kifelé Sheena-val az ajtón.
- Igen, az ágy határozottan jól fog jönni. Főleg neked.
~ De én is jobb szeretem kényelmesen.
Az utcára érve leintek egy taxit, és kinyitom a lánynak az ajtót, majd utánaszállok.
- The Belnord Hotel, Manhattan.

/Manhattan - The Belnord Hotel/
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom