Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Staten Island-i Egyetemi Kórház

+19
Derek King
Hugh Hagwood
Alfred/Chloe Helmsman
Roxanne De'Loise
Max Evans
Pannon András
Damon Rex
Lynn Harlow
Ratna Nayar
Darren Black
Gregory S. Severald
Sebastien Longley
Sheena Duran
Szellem
Sarah Wilchok
Cristopher W. Somerset
Mike Hanscom
Ihsan Sinclair
Cerebro
23 posters

10 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház - Page 10 Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Derek King Vas. Május 05, 2013 1:07 am

-Rohadt mutáns, nem lehet megbízni bennük... - veti oda fáradtan válaszként, aztán pimasz mosolyra húzódik a szája, amikor Mike-ra emeli tekintetét.
-Egyébként, az egyik ujját nagyon a sokkolód felé nyújtogatta. Az alapján, amit eddig láttam, nem jártunk volna jól, ha sikerül neki.
A válasz hallatán megint előre bukik a feje, igaz nem is hall semmi igazán érdekeset Mike-tól. A vállát azért megveregeti, igaz csak az ujja hegyével, hisz más testrésze nem ér el odáig.
-Megpróbáltál a józan eszére hatni? Hát, gondolom ha elég kilátástalan a helyzet, egy próbát megér ez is. No...Hallod ezt? Végre valahára megjött a felmentő sereg. Megtennéd, hogy integetsz a helikopternek, és segítesz a mentősöknek megtalálni az embereinket. Én...én is csatlakozom nemsokára, csak muszáj itt maradnom még egy kicsit. Legalább valaki vigyáz a fogolyra.
Mielőtt még Mike magára hagyhatná, utoljára felemeli borostás, és verejtéktől nedves arcát, hogy felfedje széles, diadalittas mosolyát.
-Közel vagyunk Mikey. Hamarosan elkapjuk őket, és akkor az asszonykád végre nyugodtan aludhat.
Mire újra felbukkan, Soren-t már vasra verve dobják be egy rabomobilba, a mentősök tiltakozása ellenére, akik inkább mentővel vinnék, ezt azonban senki sem akarja megkockáztatni egy veszélyes mutánssal. Olyannyira nem, hogy még az életét vesztett izomagy is a páncélkocsiba kerül, szintén vasra verve.
-A legrosszabb, hogy ez a bájgúnár ellen még a béklyó sem ér semmit...illetve dehogy nem, erősebbé teszi, pazar. Na mindegy, a tojásfejek szerint a következő verzióval nem lesz ilyen gond.
Közben a hordágyakon fekvő embereire pillant, akik többnyire már magukhoz tértek, sőt némelyik kikéri magának, hogy így szállítsák.
-Szóval...milyen a házas élet?
Derek King
Derek King
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 191
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház - Page 10 Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Michael Bodwin Vas. Május 05, 2013 2:08 pm

Szerencse a szerencsétlenségben, hogy King nem igazán van a helyzet magaslatán, eléggé leamortizált állapotban van ahhoz, hogy ne firtassa a dolgokat, vagy ne találjon benne kivetnivalót. Mire meg teljesen magához tér talán el is felejti az egészet, vagy mással lesz elfoglalva, hiszen annyira rá van kattanva a szökött mutánsok ügyére, hogy más már alig érdekli.
Közben én is meghallom a közeledő helikopter hangját és kénytelen kelletlen el is végzem a rám rótt feladatot, hogy jelezzek neki, merre lelheti a kiütött kommandós csapatot, na meg minket.
Nyugtalan és ideges voltam, hiszen semmi biztosíték nem volt arra, hogy Soren tartani fogja a száját és egy számára kedvező alku keretében nem dobja fel Sheena-t, ami mondjuk még nem vezet egyenesen Aya-hoz, hiszen ismerve a lányt, belőle nem fogják kiszedni, hol találhatják, de őt sem szívesen adnám King kezére. Bár jó lett volna a helyzetet megbeszélnem valakivel, Aya nem jöhetett számításba, csak a legutolsó esetben, mert nem akartam semmilyen stressznek kitenni addig. Ráadásul nem hiszem, hogy nagyon elszabadulhatnék most, hogy Derek megkapta az első játékszerét, meg aztán amúgy sem mennék sehová, nehogy lemaradjak valamiről.
- Viszont nála a bilincs is hatásos. – vonom meg a vállam a béklyókkal kapcsolatban, amitől amúgy is kever a víz.
Annak viszont tényleg örülök, hogy úgy néz ki Soren igazat mondott és a támadását mindenki túlélte, hiszen már kezdenek a fiúk magukhoz térni. Viszont nekem még egy másik problémával is szembe kell nézni ezek után: Jackson-nal.
- Amilyen jó csak lehet valami. – erőltetek egy derűs mosolyt magamra. – Csak a terhesség nagyon megviseli szegényt. – tárom szét a kezem, miközben a gép felé tartok a vánszorgó King-gel. – Mikor akarod kezdeni a kihallgatást? – kérdezem csak úgy mellékesen.

Michael Bodwin
Michael Bodwin
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 600
Hírnév : 52

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház - Page 10 Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Derek King Vas. Május 05, 2013 9:06 pm

-A fejbeverés jobb...célravezetőbb, és mindig kéznél van.
A kérdésre, hogy mikor gondolkodik, komolyan elgondolkodik, de aztán csak felel:
-Te vezetsz hazafelé.
Aztán kevés töprengés után még a kérdésre is:
-Előkészítettem neki egy beszélőt, gyertyákkal meg ilyesmi, hogy biztos ne tudjon semmi meggondolatlant csinálni. Véleményem szerint az a legokosabb, ah hagyjuk ott üldögélni úgy 12-15 órát, addig legalább kipihenjük magunkat mi is.
Még mindig komoly, de jól láthatóan fáradt tekintete a messziről pislákoló Manhattan fényei felé fordul, és halkan csak ennyit szól.
-Tegyél ki a lakásomnál. Nehéz napunk volt, és bőven ráér a papírmunkát megírnod holnap is.
Amint megérkeznek kiszáll, majd még az ablakból visszaszól:
-Add át üdvözletem Kaori-nak, és pihend ki magad. Holnap nagy napunk lesz.

//Köszönöm a játékot. Hamarosan folytatjuk a vallatással Very Happy //
Derek King
Derek King
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 191
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház - Page 10 Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Michael Bodwin Vas. Május 05, 2013 9:27 pm

Már indulnék a helikopter felé, hogy én is felszálljak, mikor King szavaira megtorpanok és kérdőn nézek rá, de nagyon úgy néz ki, hogy mi autókázni fogunk.
Még szerencse, hogy a csapatszállító furgonnak nincs különösebb baja, Soren azt valamiért megkímélte, így végül is nem okoz nagy problémát azzal elindulni.
Mondjuk amúgy sem ültem volna be mellé, ha ő akar vezetni, sőt, akkor meg is nézettem volna a dilidokival, mert komoly gondok lehettek volna a fejével.
Komoran hallgatom végig aztán a kihallgatásra vonatkozó eszmefuttatását, de nem kommentálom, úgy sem lenne értelme most vitatkozni vele, na meg addig én is kigondolhatom, hogy mitévő legyek. Kezdek néha belefáradni a taktikázásba, hogy megtartsam a titkomat, sőt most már a titkunkat.
Egy grimasszal veszem tudomásul a „nagylelkűségét”, hogy elég majd holnap az íróasztalnál görnyednem éjszakába nyúlóan, de aztán kiteszem a lakásnál, ahogy kérte.
- Boldog lesz, ha átadom neki. – mondom és elképzelem Aya-t, ha tényleg megtenném, de jobban szeretem, ha épek a dobhártyáim, így ez valószínűleg nem fog bekövetkezni. – És igen, nagy előrelépés volt a mai nap, de majdnem otthagytuk a fogunkat, ezt azért ne feledd. – teszem még hozzá, majd gázt adok és besorolok a forgalomba.
Még nem megyek haza, hanem kihajtok a város szélére és hátradőlve töprengek. Fogalmam sincs, hogy oldjam meg ezt az ügyet, hogy ne legyen még nagyobb a baj.

//Én is köszönöm, és kíváncsian várom Smile//

Michael Bodwin
Michael Bodwin
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 600
Hírnév : 52

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház - Page 10 Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Tibutty Tamity Hétf. Jún. 03, 2013 8:14 pm


//Tess-nek Smile //

Előzmény:

Tess:

Tess kicsit álmosan, ám még is feszülten lépett be a kórházba, mint mindig. Ez volt a második kezelése, és iszonyatosan rettegett tőle. Tibu kezét szorongatva lépett az információs standhoz.
- Jó napot, miben segíthetek?
Mosolygott rá a kedves nővér.
- Dr. Ron-hoz jöttem, kemoterápiára…
Motyogtam Tess kicsit zavartan, de Tibutty kezét el se engedte.
- Neve?
Mosolygott rá a nővér a pult mögül, de a lány látta a szemében azt a szomorúságot, amit a múltkor is.
- Tess Dylan Thorne.
Mosolygott a nőre Dylan, és egy pillanatra elengedte Tibu kezét. Átnyújtottam a szükséges papírokat és várta, hogy mit mondanak neki.
- Dr. Ron irodája a folyosó végén van balra. Ki lesz írva.
Mondta némi szünet után.
- Köszönöm!
Sóhajtott fel a lány, majd ismét megfogta Tibutty kezét és lassan elindultak a folyosón. A csend megrémítette Tess-t s bár legszívesebben elfutott volna az egész elől, tudtam, hogy nem lehet. Elhatározta, hogy amíg csak tud, azon lesz, hogy meggyógyuljon. Amint odaértek az ajtóhoz felnézett Tibu-ra.
- Bejönnél velem?
Kérdezte a lány félénken, és idegesen toporogni kezdett és a száját kezdte rágcsálni. Félt, hogy talán, ha Tibu megtudja, mi a helyzet otthagyja, de.. nem mert egyedül belépni a dokihoz.
Ha Tibu nemet mondott egyedül ment be, de ha igent mondott, még gyorsan megcsókolta, majd bekopogott az iroda ajtaján. Pár pillanattal később Dr. Ron nyitott ajtót.
- Áh, Mss. Thorne, üdvözlöm, kérem fáradjon beljebb.
Mosolygott, majd kinyitotta az ajtót, hogy betudjon lépni. Amint mindenki besétált az ajtón és az bezáródott a doktorra nézett.
- Ő.. itt a barátom, Tibutty Tamity, Tibu ő itt Dr. Ron, az onkológusom.
Mutatta be egymásnak a két férfit a doktor kezet nyújtott, majd biccentett egyet, aztán a székek felé mutatott. Tess mély levegőt vett miközben leült és feszülten a doktorra nézett.
- Hogy érzi magát?
Szegezte a lánynak a kérdést, ami eléggé formailag hangzott.
- Jól, bár.. a legutóbbi kezelés óta elég gyakran ráz a hideg és lázasodom be és a … rosszullétek se maradnak el.
Sóhajtott fel. Remegni kezdett a keze, ezért még erősebben szorította kedvese kezét, majd az összevont szemöldökű dokira nézett.
- Igen, ez várható volt. Nos… többet addig nem tudok mondani, amíg meg nem csináljuk a mai kezelést. A paraván mögött át tud öltözni, ott megtalálja a hálóruhát. Mr. Tamity magát megkérném, hogy odakint várakozzon. Amint befejeződött a kezelés értesítem. Nem tart tovább egy fél, háromnegyed óránál.
Fordult Dr. Ron Tibu felé. Tess egy ideig hallotta még, hogy a két férfi beszél, de a paraván mögül nagyon nem látott semmit. Gyorsan levette a fontosabb ruháit, összehajtotta, majd kimászott a paraván mögül.
- Lássunk neki, Mss. Thorne.
Mosolygott rá barátságosan az orvos, majd elkezdődött az egész kezelés.

…Később…

Másfél órája volt már odabent Tess. A kezelés lassan haladt, és alig bírta nyitva tartani a szemét, ám mielőtt elaludt volna ismét a rosszul lét kerülgettem. A vödör fölé hajolva keserű, epés szájízzel köhögött.
- Jól van, Mss. Thorne. Azt hiszem szólok a barátjának, hogy ne idegeskedjen, jócskán túlléptük a múltkori időt.
nyugtatta az orvos, miközben a lány az ágyon pihent lecsukott szemmel. Jelenleg még bólogatni se volt ereje. Egy ideig csak pihent lecsukott szemmel, mély, lassú levegőket vett és nyakig betakarózott a kórházi paplannal. Megint lázas volt. Fázott és gyűlölte ezt a helyzetet. Aztán, amint meghallotta Tibu hangját, ahogy az orvossal beszél elmosolyodott. Nem sokkal később, meg is pillantotta, bár iszonyatosan álmos volt.
- Szia bébi.
Köszöntötte a férfit, majd felemeltem a kezét, amiben az infúzió csöpögött és megfogta kedvese kezét.
- Sajnálom, hogy ennyit kell várni, ha tudom.. lehet, hogy hagylak Bogyó mellett.
Mentegetőzött kedvesen, majd ismét a vödör fölé hajolva szabadult meg az epéjétől szépen lassan. Amint valamelyest csillapodott a hányinger a pohara felé nyúlt és ivott egy pár kortyot.
- Mit mondott a doki?
Kérdezte miután ismét megtalálta a hangját és közben ujjaival kezdte simogatni a férfi kézfejét.

_________________

Tibu:

Érezni lehetett a vegyszerek tiszta, mindentől mentes illatát… Esetleg szagnak kellene mondanom? Egyben biztos voltam és az a kellemetlen érzés, amit a mellkasomban és a kezemben éreztem. Az első a feszültségnek és a féltésnek volt betudható, míg az utóbbi a szinte belém bújó lány görcsös szorításának. Próbáltam nyugtatgatni, néha-néha végigsimítottam a vállán és megszorítottam a kezét, hogy érezze, itt vagyok mellette, de a görcsös tartásából ítélve, nagyon nem segített rajta.

- Persze – feleltem bólintva, majd hogy valamennyire tényleg eltereljem a figyelmét, mikor el akart húzódni, megtámasztottam a tenyeremmel a tarkóját és ismét magamhoz vontam, hogy egy szenvedélyes, heves csókot adjak neki. Természetesen én is izgultam, ráadásul egy kórház folyosóján voltunk, így nem sikerült olyan elsöprőre, mint amilyenre terveztem, de reméltem, hogy ez is megteszi… Legalább pár pillanatig. – Minden a legnagyobb rendben lesz – mondtam neki és egyben magamnak is. A hangom határozott volt és bizakodó, miközben engem ismét kezdett uralma alá hajtani a kétség… Ahogy nyílt az ajtó, a gyomrom még kisebbé vált, a bemutatkozásnál már egy kényszeredett mosolyra sem telt tőlem. Tess széke mögé léptem és a vállára tettem a kezemet. Birtoklóan? Védelmezően? Nem tudtam eldönteni… A lány felém nyújtott, remegő kezét a két tenyerem közé zártam és finoman megdörzsöltem, hogy ne legyen olyan jéghideg.

- Természetesen doktor úr – feleltem, mikor kitessékeltek és Tess elindult átöltözni. Az ajtóig jutottam el, utána nem bírtam ki. Megfordultam, ami bizonyára meglepte a férfit, aki már félig becsukta mögöttem az ajtót. – Ugye nem lesz olyan szörnyű? – A férfi szemüvege felett nézett rám pár másodpercig, aztán ujjai közé csippentette a tárgyat és elsüllyesztette a köpenyének mellzsebében.

- Mr. Tamity, nem akarok magának hazudni, Ms. Throne igen törékeny teremtés. Megviselik a kezelések, talán még jobban, mint a többi betegemet és ez természetesen érthető. – Erre a hírre ökölbe szorult a kezem és a felső fogsoromhoz passzíroztam az állkapcsom. A doktor azonnal észrevette a változást (no, lám csak, az átverőművész végre megbukott). Összeráncolta a szemöldökét. – Mondja, mióta ismeri Ms. Throne-t.
- Ez hogy jön ide uram?
- Tisztában van vele, hogy nincsen már egy közeli hozzátartozója sem?
- … Igen, tisztában.
- Akkor megérti, ha azt mondom, hogy egy biztos pontra van a legnagyobb szüksége… Míg ezt élvezheti, legalább enyhíti a fájdalmait – tette a kezét a vállamra megértően, aztán becsukta mögöttem az ajtót.



Az idő ólomlábakon menetelt előre, a néma folyosó, pedig az őrületbe kergetett. Nem ültem le, helyette fel-alá járkáltam, egészen a recepciós pulttól Dr. Ron ajtajáig. Nem érdekelt a szállingózó vendégek rosszalló pillantása, csak róttam tovább a rövid távot. Azon gondolkoztam, amit a doktor mondott. Biztos pont… Ez kellett volna a lánynak. Végigsimítottam a hajamon, kiegyenesítettem a gerincemet, megforgattam a vállamat és ismét elindultam. De vajon meg tudtam volna neki adni? Végig tudtam volna csinálni? Mikor megbocsájtott, a fellegekben jártam, de azóta eltelt egy nap. Egyetlen egy nap el tudta űzni a boldogság felhőjét. Mi lesz majd egy hét múlva? Esetleg egy hónap múlva?

Nem a lánnyal volt baj, hanem velem. Egy tolvaj voltam, egy senki, aki még a szülei fájdalmas pillantása elől is elzárkózott, csakhogy védje magát. Nem tudtam, hogy képes leszek-e végigcsinálni vele. Képes leszek-e feláldozni a lelkemet Tess-szel együtt, ha nem kerülhető el a vége. Tisztában voltam vele, hogy az ilyeneknek sosem happyend a vége… De én ott tudok-e maradni? Öngyilkossá tudok válni? Egyre sötétebb gondolatok szállták meg az elmémet, miközben az órára pillantgattam. Mint mondtam… Az idő ólomlábakon menetelt előre. És én a végén nem bírtam. A recepciós pultnál nem kanyarodtam vissza a folyosóra, odamentem a kétszárnyú üvegajtóhoz, meglöktem mindkét részét az ujjaimmal és sebes léptekkel kiviharzottam az épületből. A kabátom vitorlaként lebegett utánam…



- Itt vagyok! – kiáltottam lihegve és feltéptem az ajtót, amit a doktor épp pár másodperce csukott be értetlenkedve. – Bocsánat, csak muszáj volt elrohannom néhány dologért – mentegetőztem és felmutattam az egyik kezemben lévő, színes virágcsokrot (sárga, vörös és fehér rózsa vegyesen díszelgett, összesen 30 szálat próbáltam a kezemben tartani), a hatalmas nagy szívecskét markoló plüss pandamacit és a bonbonos dobozt. – Remélem, ehet majd később doktorúr, különben muszáj lesz nekem megenni. És higgye el, azonnal ki tennék a szűrömet, ha meghíznék – kacsintottam a kedvesemre. A szívem összeszorult, de az a halovány mosolya mindent megért nekem.

- Szia – leheltem válaszul Tess-nek és a szabad kezemmel megszorítottam az övét. – Ugyan már, amint látod jól elvoltam – mutattam fel a szerzeményeimet, aztán, ha már szabadott, segítettem felülni Tess-nek. – Bogyó meg szerintem úgyis örül, ha végre nem megyek a nyomában és nyaggatom mindenféle ostobasággal. – A kérdésére bár az egyik szám sarka lefelé rándult, mégis hamar korrigáltam a hibát. A most már elismerően mosolygó férfira kaptam a pillantásomat, majd vissza a lányra. – Azt, hogy milyen egy nagy mázlista vagyok, hogy azt a nőt kaptam ki, aki még orvosi hálóruhában is ilyen szexi, főleg azokról a vékony, ízletes lábakról beszélgettünk, amit szinte alig takar a rövid ruha – kacsintottam rá és reméltem eléggé zavarba hoztam.

_________________

Tess

Tess a szemét lecsukva várta, hogy Tibu megjelenjen A férfi egy hangos robajjal érkezett meg a vizsgálóba, ahol Tess egyből kis is szúrta. A szemei olyan gyorsan pattantak ki, hogy ő maga se hitte el, mennyire éber. A férfi pillantása azonnal jobb kedvre derítette a lányt és bár még mindig ramatyul érezte magát az előbbi terápia miatt érezte, hogy törődnek vele. Végre egyszer a szülei halála óta úgy érezte, hogy van, aki foglalkozik vele és gondoskodik róla.
- Igen, azt hiszem elvoltál. Jobban mint én.
Motyogta a lány és óvatosan, Tibu segítségével felült, és szorosan magára húzta a takarót. Még mindig fázott és érezte a benső hidegrázást, amit az előző kemoterápia után is érzett.
~ El fog múlni... a múltkor is elmúlt.. ~
Egy kicsit elpirult, maikor meghallotta a férfi mondandóját, és amint az orvos távozott Tess halványan Tibutty-ra mosolygott.
- Hát.. nem hiszem, hogy Dr. Ron ilyet mondott volna, de köszönöm.
A lány zavartan nézett fel Tibu-ra, aztán rámosolygott.
- Egy félóra és mehetünk is, bár remélem, hogy hamarabb szabadulok. Amúgy Bogyóról meg csak annyit, hogy szerintem nagyon kedvel téged. Mármint úgy, mint egy bátyát, vagy barátot.
Mosolygott a lány kedvesen Tibu-ra aztán óvatosan letette a lábát a földre és nagyon lassan felállt. Egy kicsit imbolygott, de azért határozottan kapaszkodott az ágyba, hogy egyenesbe tartsa magát.
- Tényleg sajnálom, hogy így elhúzódott. Akadt egy kis gond, de már minden remek.
Mondta kedvesen Tess, miközben finoman megölelte Tibu-t. Nem akarta terhelni a férfit azzal, hogy alaposabban belemegy a dologba, így aztán csak állt és szorosan belebújt a férfi ölelésébe.
- Hiányoztál. Borzalmas volt ez a másfél óra nélküled.
Suttogta a mellkasába és szemét lehunyva élvezte, hogy ott van vele az az ember, aki jelenleg a világa közepét jelentette neki. Egy biztos pontot.



Tibu:

- Hát, ha te pedig nem hiszed, hogy ilyet mondott, kérdezd meg tőle – feleltem incselkedve és kedveskedve megpusziltam az orra hegyét. Azt, hogy nemsokára mehetünk, egy bólintással vettem tudomásul, azonban, mikor Bogyó ismét szóba került csak melegen mosolyogva hátrasimítottam a haját a füle mögé. – Tudom Tess, tudom. Én is nagyon kedvelem, a „kis koszmót”. – Tettem hozzá, barátságosan használva ezt a jelzőt. Tess megmozdult, bizonytalan mocorgását a szabad kezemmel követtem. A talpa a földre ért, a karommal pedig azonnal átkaroltam a derekát, hogy biztosabban álljon. – Ugyan, ne hülyéskedj már! Ha elhúzódott, akkor elhúzódott. Azt hiszem túléltem a dolgot, nem? – nyugtatgattam. A lány karjai a nyakam köré fonódtak. Abban a pillanatban megkönnyebbülten felsóhajtottam és közelebb húztam magamhoz. Beszívtam a hajának az illatát, igyekezve kizárni a fojtogató vegyszerek szagát, amelyek belülről marték szét a légcsövemet. Ellenben Tess illata meggyógyított. Ugyanolyan biztonságot adott, mint amennyire én remélhettem, hogy biztonságot adok. - Segítsek átöltözni? – ajánlottam fel egy idő után és miután kész voltunk és semmi sem tartotta már benn a kórházban, a kezébe nyomtam a nagy pandát és a többi szerzeményemet én pedig a vállánál vezetve elindultam kifelé.

- Gyere, mutatok valamit – mondtam és megnyomtam a lift hívógombját. Miután beszálltunk, elindítottam a liftet a legfelső emelet felé. – Tényleg nagyon remélem, hogy megeheted. – Mutattam a bonbonos dobozra. A szerkezet lassan zakatolt felfelé és bár néhányszor megállt, hogy köhögő, beteg, öreg és fiatal embereket vegyen fel, kitartóan haladt. Ha Tess értetlenkedett volna vagy kérdezősködött volna, sunyi mosolyban játszó szájjal megráztam a fejemet. – Majd megtudod. – Izgatott voltam. Féltem, mit fog hozzá szólni, hogyan fogja fogadni. Örülni fog? Tiltakozni? Nem tudtam eldönteni, egyedül abban voltam biztos, hogy amit tenni készülök, azt már hamarabb is megtehettem volna. A legfelső szintre érve kézen fogtam, megkerestem a lépcsőt és magam után vezettem.

- Elnézést, oda nem mehetnek fel! – állított meg minket egy ápolónő. Kezében aktákat szorongatott, miközben felénk lépett, vizslató szemmel. – Ott már csak a tető van, nincs több emelet.

- Ó, tényleg? – lepődtem meg és tettem úgy, mintha ez az információ meglepett volna engem. A lépcsőre néztem, majd ismét vissza a nőre. – Jaj, de amúgy jó, hogy jön! Maga Ms. Smith? – látványosan összehúztam a szememet és a már másodpercekkel előbb leolvasott nevet ismét elismételtem. – Igen, remek. Mr. Anderson azt hiszem, épp magát keresi. Valami történt a sürgősségi osztályon, onnan jöttünk. Tudja a nagymamám ott van, szegénynek a szíve rossz, amiatt került be pár órája és…
- Oh – jött ki egy meglepett hang az elkerekedő szájából. Bólintott, megigazította a haját és elfordult tőlünk, meg sem várva a magyarázatomat. – Köszönöm, hogy értesítettek! A nagymamája miatt pedig nem kell aggódnia, mindent kézben tartunk. – Gyorsított a léptein és bekanyarodott a sarkon. Igen, azt elfelejtettem mondani, hogy Mr. Anderson igen jóképű doktor. Épp a recepciós pult mellett haladtam el, mikor kiszemeltem egy ehhez hasonló alkalom miatt. A többi név, amit a rövidtávú memóriámban tároltam, azonnal kitörlődött, mivel úgy hittem, megoldódott az egyetlen akadály.

- Gyere – súgtam ismét Tess-nek és felmentem vele a lépcsőkön. Persze, ha bármikor rosszabbul lett volna, azonnal megálltam és vártam, had fújja ki magát. Egy két forduló után, aztán megérkeztünk a lelakatolt ajtóhoz, ami a tetőteret választotta el az épület belsejétől. Elengedtem a lányt, leguggoltam a lakat felé és előhúztam a tolvajkulcsokat a zsebemből. – Ne haragudj, hogy ezt látnod kell – szabadkoztam, mialatt dolgoztam. Bűntudattal töltött el az, hogy Tess ezt az oldalamat is néha-néha látja. Természetesen sokkal jobb volt, mintha gyilkos lettem volna és gyilkolás közben kapott volna el, de ettől függetlenül kellemetlen volt. A lakat kattant egyet, aztán nemsokára az ajtó zárja is megadta magát. Kitártam az ajtót előtte, a nappali fény éles fájdalmat okozott a szememben. Hunyorogva léptem ki a szabadba, magam mellett kísértem Tess-t. Laposakat pislogtam, tudtam, hogy egy idő után a szemem hozzászokik a mesterséges, tompa fény után a kinti világossághoz. Amíg erre vártam, lassú léptekkel, elindultam Tess-szel együtt a vízszintes tetőn.

- Gyönyörű a kilátás – mutattam a tető szélére, aztán jobban magamhoz vontam. – De ha félsz, nem muszáj odamennünk – simogattam meg a felkarját.
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház - Page 10 Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Tess D. Thorne Hétf. Jún. 24, 2013 9:50 pm

Tess kissé bágyadt mosollyal nézett kedvesére. Fáradt volt. A végtagjait ólom nehezeknek érezte és legszívesebben befészkelte volna magát a férfi kezei közé, hogy végre aludhasson egy jó nagyot, de mégsem tette. Egy idő után kibontakozott a meleg ölelésből, aztán felnézett Tibutty szemébe.
- De, azt hiszem tényleg sikeresen túlélted. Bár, azt hiszem látok egy pár ősz hajszálat.
Mondta a lány halál komoly arccal, aztán elnevette magát a férfi reakcióját látva. Egy ideig még ölelte Tibu-t, mélyen magába szívta ismerős illatát, ami megnyugtatta, és biztonságot adott neki, azt az illatot, amire mindvégig emlékezett a kezelés alatt és azt az illatot, ami még mindig tartja benne a lelket. Dylan kétségbe esett egy pillanatra. A pánik, hogy meg kell halnia, hogy el kell mennie és itt kell hagynia  férfit, a szerelmét, akiért mindent megtett volna, borzalmas volt. Életében először, a szülei halála óta, boldog volt és végre tényleg úgy érezte, hogy megtalálta azt a valakit, akivel minden rendben lesz és aki mindig támogatni fogja, bárhogyan is alakuljanak a dolgok. 
Egy pillanatra a férfi mellkasára hajtotta a fejét és eleresztett egy kósza könny cseppet, aztán gyorsan kibontakozott az öleléséből és rámosolygott.
- Mindjárt felöltözöm, adj egy pár percet és mehetünk is. Addig ne mozdulj el innen!
Mosolyogva elbújt a paraván mögött és gyorsan magára kapkodta a ruháit, aztán már ott is termett Tibu mellett. Elvette a felé nyújtott ajándékokat, aztán mosolyogva megfogta a férfi kezét.
- Na mutasd meg, drága uram.
Mosolygott Tibutty-ra, aztán hozzábújva elindult arra, amerre a férfi vezette. A nővel váltott eszmecserét csak csendben hallgatta és szorosan hozzábújva a padlót és a plafont bámulta, hogy elrejtse mennyire tudja, hogy most valami rossz dologra készülnek. Aztán a, mint tiszta lett a terep és a nővérke elment hangosan kifújta a levegőt.
- Nem is tudnál úgy élni, ha nem szegnéd meg a szabályokat, igaz?
Kérdezte mosolyogva Tibu-t aztán arcon csókolta a férfit és elindultak tovább. Amint sikerült kinyitni az ajtót Tess szótlanul kilépett a tetőre és egy ideig csak bámult ki a fejéből. Egy idő után azonban hozzábújt Tibutty-hoz.
- Nem akarsz sose feladni ezzel a munkával, igaz? Úgy értem... nem zavar, csak... Féltelek, Tibu. És nem szeretném, ha bárki bántana, mert valami nem jön össze mondjuk az egyik ilyen.. bevetéseden...
Nyögte a lány fojtott hangon, és kicsit eltávolodott Tibu-tól. Össze kellett szedni a gondolatait, hogy józanul tudjon gondolkodni.
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház - Page 10 Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Tibutty Tamity Hétf. Nov. 04, 2013 8:58 pm

//Hangulatzene ^^ https://www.youtube.com/watch?v=ZX7aPZ35wxQ //


- Ugyan, ismersz, a lételemem a szabálymegszegés – kacsintottam csibészesen le a lányra, majd tovább vezettem, egészen addig, míg a tetőn meg nem hallottam a következő kérdését… kérését… Nyeltem egyet, ahogy a tőlem elszakadó lány után néztem. A szél meglebegtette szőke fürtjeit. Nem láttam az arcát. Nem láttam az érzelmeit, de a hangja elárult mindent. Az egész, törékeny kis testéből üvöltött azaz ősi erő, amit féltésnek neveztek. Érzelemmentesen, komor arccal figyeltem pár néma másodpercen át ezt az angyalt, akit a szerelmemnek nevezhettem. Néztem és kerestem a megfelelő szavakat. Tudtam mennyire érzékeny, tudtam, hogy mennyire megviselné az elvesztésem… de ez fordítva is igaz volt.
- Tess… én csak ehhez értek. Veszélyesnek veszélyes, de – levettem a kabátomat, hozzá léptem és a vállára terítettem az anyagot, míg hátulról átöleltem, államat a feje búbjára támasztottam és úgy öleltem a karjaim között a kis porcelánbabámat. Tollaimba belekapott a szél, úgy, ahogy a tincsei közé is befurakodott az incselkedő hideg. Hagytam, had tegye. A csípőssége megnyugtatott, csakúgy, mint a némasága. Így legalább hallhattam a lélegzetvételeit, érezhettem a teste melegét. Érezhettem a lelke fájdalmait.
- Nem kell féltened. Eddig is vigyáztam magamra. Ez nekem olyan, mint egy hétvégi hobbi. Könnyű, egyszerű és veszélytelen. Sosem kapnak el… sosem lesz bajom – fúrtam bele az arcomat a hajába és belélegeztem az illatát. Orrommal finoman cirógattam a fejbőrét becsukott szemmel. – Én sokkal jobban aggódom érted. De, Tess… - magam felé fordítottam és a szemébe néztem. – Érted… én… - nyeltem ismét. – Megpróbálhatok felhagyni vele. Ha az neked úgy jobb és megnyugtat… Megpróbálhatom. Megteszem érted – közelebb hajoltam. Az utolsó szavaim már suttogásként értek el hozzá, ajkam az ő ajka előtt volt. Finoman megízleltem őket. Ki tudja, meddig voltunk így. Egy szívdobbanásnyi idő, egy perc, egy óra, egy év, egy egész élet… A furcsa keserédes érzés nem volt se nem jó, se nem rossz.
- Ám, addig is… - törtem meg a csendet gyorsan, mielőtt megláthatná rajtam a kétségbeesést. Karomat a térdhajlatába csúsztattam és felkaptam a könnyed kis testét és a móka kedvéért egyszer megpörgettem. A rajta lévő kabátom lepelként úszott utána. Lassan, ünnepélyesen a háztető széléhez sétáltam, felnéztem az égre és becsuktam a szememet, arcomon egy megnyugvó mosollyal. A nap sugara épp akkor törte át a felhőréteget, gyönyörű csóvát varázsolva a sötétebb háttér elé. Jólesően belélegeztem a levegőt, már éreztem a szabadság érzését. Szinte csak a sarkamon egyensúlyoztam, Tess a semmi felett lógott, miközben én biztos kezekkel fogtam. Lent a mélység, a biztos halált volna rá, de én nem engedtem... Sosem engedtem volna el. Rá vezettem a tekintetemet. Biztatóan elmosolyodtam. Szárnyaimat lassan kitártam, éreztem, ahogy belekap a szél a vitorla nagyságú leplekbe. – Ideje megmutatnom neked a világ legszebb élményét.
Elrugaszkodtam. Gyorsan, erőteljesen. Csaptam egyet a szárnyammal, ahogy ugrottam, lábam már nem ért többször földet. Ismét megmozgattam a súlyos, nagy szárnyaimat, erőteljes munkával kavartam a levegőt, hogy egyre feljebb és feljebb jussunk a házak fölé. Feljebb. A szél az arcomat mardosta, a fülemben süvített, míg le nem lassítottam és ismét vízszintes helyzetbe nem voltunk. A felfelé áramló meleg levegő fenntartott, csak néhányszor kellett egy-egy lustát csapnom a szárnyaimmal. A kilátás gyönyörű volt, a távolban látszódott egy park és mi egyenesen arrafelé repültünk. Alattunk autók, emberek húztak el, de a zaj nem hallatszott. Mintha egy burokban lettünk volna. A fénysugár, amely bevilágította a kis zöld területet, nekem egyet jelentett. A remény fénysugarát. Mivel, miközben repültem, egy valami kötött le, egyes egyedül. Tess reakciója, Tess mosolya. Tess…
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház - Page 10 Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Tess D. Thorne Pént. Nov. 08, 2013 7:09 pm

Tess csak mosolyogva ballagott Tibu után. Még mindig furcsán érezte magát a kezelést követően, de valamivel javult a helyzet. A férfi sokat jelentett neki és az, hogy vele jött… felbecsülhetetlen volt. Tess nagyon rágódott azon, hogy vajon hogy fog majd tovább menni a dolog, mert mind szép volt és jó, hogy férfi eg y ideje vele volt, de félt. Tess-t nyomasztotta a gondolat, hogy egyszer majd történik vele valami, hogy reggel elmegy és őt se fogja többet látni, mint a szüleit és a gondolat, hogy ismét ilyen történjen vele kétségbe ejtette.
Akkor riadt csak vissza gondolataiból, amikor a friss és hűvös levegő megcsapta az arcát, és hajába kapva a szél összeborzolta a fürtjeit. Aztán maga se értette, hogy miért tette fel azt a kérését… lehet nem kellett volna… de nem érdekelte. Szerette a férfit és nem akarta, hogy valami baja essen, azt nem bírta volna elviselni. Ahogy meghallotta azt az ismerős hangot lehunyta a szemét. Nem akart beleszólni Tibu dolgaiba, de nem akarta elveszteni, főleg azok után, amiken nemrégiben átmentek.
- Nem akarok beleszólni, Tibu, tudod jól.. csak…
Tess a szavakkal küszködött, és amint megérezte a kabátot a testére csusszanni kicsit felengedni. Ahogy magához vonta kedvese lehunyta a szemét és egy pillanatig hagyta, hogy a szél játsszon a hajával, hogy arra gondoljon, hogy minden a legnagyobb rendben van nincs betegség, veszélyes, munka, csak Tibu és ő vannak, de ez az emlékkép hamar szertefoszlott, amikor visszaemlékezett mi történt, mikor legutóbb a férfinál járt, hogy leütötték és hogy eszméletlenül terült el a földön, hogy Tibutty hogy bánt azzal a férfival, és hogy érezte magát, amikor a férfi egy levelet hagyva maga után elment..
- Tudod, hogy vigyázol magadra, hiszen, ha eddig nem esett komolyabb bajod..akkor biztos így van, de… Rettegek, hogy egyszer reggel találkozunk és én este, vagy másnap hiába kereslek majd… nem leszel ott.. és azt nem tudnám még egyszer átélni…
Suttogta alig hallhatóan, aztán tovább figyelte a férfi válaszát. Jó érzés volt, ahogy a férfi magához húzta, hogy arcát a hajába dugta, Dylan halványan mosolygott, mert a férfi meleg levegője a nyakát cirógatta.
A szíve nagyot dobbant, amikor a férfi ismét megszólalt. Nem gondolta volna, hogy Tibu jobban aggódott a lány betegsége miatt, mint a maga élete miatt. Meglepődött, amikor két kéz maga felé fordította és a hallottak után meg sem bírt szólalni. Még soha, senki nem mondott volna le valamiről, ami azt élete része miatta. Soha nem hitte volna, hogy megtenné bárki is ezt érte, az óta nem mert ilyenbe belegondolni, amióta a szülei meghaltak. Az, hogy Tibu megtette volna érte… egyszerre elvarázsolta és szomorúvá tette. Nem akarta elveszteni a férfit, de azt sem akarta, hogy miatta abbahagyja azt, ami a munkája volt, még ha ez a munka nem is volt törvényes. Mondani akart valamit, de nem jutott szóhoz. Tibutty ajkai finoman és puhán értek az övéihez és a lélegzete is elakadt attól a rövidke csóktól. Kezeit a férfi nyaka köré fonta és úgy húzta még közelebb kedvesét. Aztán, ahogy a csók véget ért egy apró mosolyt varázsolt az arcára.
- Mire készü..
Már majdnem feltette a kérdést, amikor Tibu lehajolt és egy laza, könnyed mozdulattal felemelte a lányt a földről. Tess kacagva kapaszkodott a nyakába és nevetése egyre hangosabb lett, amikor meg is pörgették. Aztán a férfi arcára nézett és addig le se vette róla a tekintetét, amíg el nem indult a korház tetejének peremére.
- Tibu..
Halkan suttogta a nevét és még erősebben kapaszkodni kezdett. Aztán, amint a peremén állva a férfi karjaiban feküdt lepillantott és látta, hogy iszonyatosan magasan vannak. Tess kis híján kiájult Tibutty kezéből, de igyekezet nyugodt maradni. Mindaddig sikerült is neki, amíg a férfi egy határozott, erős ugrással el nem lökte magukat a kórház tetejétől.
Tess kétségbeesetten lehunyta a szemét, mert azt hitte a biztos halál vár rájuk, aztán, amint megérezte a kellemes levegőt az arcának csapódni, lassan kinyitotta a szemét. Mesés látvány tárult elé. Repültek… Mindenféle komoly felszerelés nélkül szárnyaltak a levegőben. Egy ideig a látványt csodálta, a lábuk alatt elhaladó autókat, az embereket, akik hangya méretűek voltak. Végül tekintetét Tibu-ra szegezte és áhítattal nézte a férfit, miközben a levegőben tartotta mind a kettőjüket.
- Csodálatos vagy..
Suttogta halkan, mert nem akarta zavarni „repülés” közben a férfit, aztán fejét a vállára hajtotta és úgy élvezte az utazást. Alig hitte el, hogy repül…
Az idő felhős volt bár, de egy pár helyen a Nap sugarai átütötték a szürkés felhőket és megvilágították a földet egy-két helyen.. Egy kis idő után észrevette, hogy Tibu pont az egyik fénycsíkban repül, és ahogy Tess ránézett a lány látta, hogy a férfi kemény felszíne alatt valójában egy angyal rejlik.
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház - Page 10 Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Tibutty Tamity Hétf. Nov. 11, 2013 8:43 pm

// https://www.youtube.com/watch?v=90PRvlhOLSk //

„- Tudom, hogy vigyázol magadra, hiszen, ha eddig nem esett komolyabb bajod… akkor biztos így van, de… Rettegek, hogy egyszer reggel találkozunk és én este, vagy másnap hiába kereslek majd… nem leszel ott.. és azt nem tudnám még egyszer átélni…”
Ahogy kimondta a szavakat, egyre szorosabban bujtattam az ölelésembe, féltve, hogy a szél elfújja vagy, hogy a mondanivalója után történik vele valami. Szememet erősen behunytam, mint egy félő kisgyermek, aki elvesztheti az anyját. A gyerekkorának egyetlen szerelmét…
- Soha nem tenném meg ezt veled… Soha… Ha kellene – suttogtam lágy, mély hangon közvetlen a füle mellett – akár a halálból is feltámadnék, hogy visszajöjjek hozzád. Érted még azt is vállalom…

A nevetése, ó, Istenem, az a boldog, felhőtlen nevetése felért mindennel, miközben megpörgettem. Megbabonázva bámultam a hófehér fogait, a telt ajkát, a csillogó szemét, a hangjának a bűvöletében égtem. Olyan finom volt, olyan törékeny és közben mégis olyan erős és tiszta. És az enyém volt… Csakis az enyém…

A repülés egyet jelentett nekem az élettel. Olyan volt, mint másnak a futás. A mozgás öröme, amit senki sem vehetett el tőlem. A lételemem volt a levegő, a fellegek egyet jelentettek a szabadsággal… Ám ez most olyan volt, mintha most szárnyaltam volna először. Tess, ez a lány mindent színesebbé, lágyabbá és gyönyörűbbé varázsolt körülöttem. Élveztem, hogy a kezemben tarthatom. Élveztem, hogy itt van mellettem. Nem is kívánhattam volna többet. Megjegyzésére csak lenéztem rá, lágyan, melegen elmosolyodtam, miközben a tekintetemből kiolvashatta mennyire szeretem. Azt a vágyakozást, azt a csodálatot és szerelmet, amit csak iránta éreztem eddig.
- Te váltod ezt ki belőlem. – Feljebb emeltem a karomban az én törékeny porcelánbabámat és egy csókot leheltem a homlokára. Aztán repültem. El vele. Feljebbre, magasabbra, hogy minél távolabb legyünk a kötelékektől és a minket megláncoló földtől. Szárnyalni akartam. Ha tehettem volna, kiszakítottam volna magunkat az atmoszférából, hogy a csillagok közé repítsem… De nem tehettem. Az idő egyre szelesebb lett. Negyed óra telhetett el az elindulásunk óta, de a fél várost átrepültük már. A messzeségbe bámultam. – Tudod, történjék bármi, örülök, hogy veled repülök. Mindig is meg akartam mutatni neked ezt az érzést. Ezt a felszabadult gyönyörűséget. A levegő harapnivaló frissességét, azt, hogy itt a szembeszél zúgásán kívül nincs hangzavar, csakis a tiszta békesség és nyugalom. Nincsenek gondok, nincsen más, csakis te és a messzeség. Olyan ez, mint mikor megpihen valaki… Elringat, megnyugtat és otthont ad. A repülés számomra olyan, mint amilyen te vagy édesem – néztem le a karomban nyugvó lányra egy pillanatra, majd ismét felpillantottam. - Látod? Ott nyugszik le a Nap. Ha akarnád, utolérhetnénk. Elindulhatnék veled nyugatra, addig kergetve a Napot és a napnyugtát, amíg csak akarod… Addig, amíg csak akarod… - ismételtem meg enyhén mosolyogva. Őszintén? Boldog voltam. Nem örültem, nem voltam izgatott. Egyszerűen csak boldog voltam.
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház - Page 10 Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Tess D. Thorne Hétf. Nov. 11, 2013 11:09 pm

Tess szinte levegőt is elfelejtette venni, amint meghallotta a férfi mély, még is érzéki hangját a fejben. Az ígéret... súlyos volt, nem akármilyen ígéret és Tess pontosan tudtam, hogy Tibu komolyan gondolja, minden egyes szót komolyan gondolt, és ettől a lány szemeibe apró könnycseppek jelentek meg s mindaddig ott is voltak a lány szemében amíg a férfi a karjai közé nem kapta, hogy aztán megpörgesse. Hangosan kacagva élvezte ahogy a hajába kap a szél, és hogy Tibu biztos, erős keze olyan gyengéden szorítja magához.

....
A magasban Tess teljesen megfeledkezett a betegségéről, a félelméről, mindenről ami odalent nyomta a lelkét. Szabadnak érezte magát és boldognak, nagyon boldognak. Csendben kémlelte a távolt, az alattuk fekvő hosszú végtelent és alig bírta felfogni, hogy ez tényleg megtörténik vele. Mindaddig csodálkozott a látványban, amíg meg nem hallotta kedvese hangját, Mosolyogva nézett a szemébe és még szorosabban bújt hozzá, amikor Tibu ajkai a homlokához értek. Szavai a lányra úgy hatottak, mint még soha semmi, és hiába próbálta visszatartani könnyeit, azok maguktól potyogni kezdtek. lassan peregtek le az arcán, és nem tudta megakadályozni az útjukat.
- Köszönöm, hogy megmutattad azt.
Suttogta halkan, alig hallhatóan, miközben igyekezett még közelebb bújni a férfihoz.
- Meseszép Tibu... minden olyan gyönyörű.
Búgta halkan s szemét lehunyva élvezte, ahogy a szél belekap a hajába és kitisztítja elméjét.
- Menjünk hozzád kérlek.
Szólalt meg újra egy idő után. Fogalma se volt, hogy mennyi ideig repültek csöndben. Percekig, talán órákig, még is, egy valamire vágyott a leginkább, Tibu-ra. Őt akarta mindennél jobban arra vágyott, hogy a férfi az övé legyen minden téren és hogy ő is megadhassa magát Tibutty-nak testestül-lelkestül.

//Tibutty Lakása//
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház - Page 10 Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.