Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Belnord Hotel

+10
Amanda Boower
Victor Creed
Kira Swan
Joshua Grant
Lynn Harlow
Cristopher W. Somerset
Sheena Duran
Szellem
Alexis
Cerebro
14 posters

10 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Derek King Kedd Okt. 23, 2012 12:08 am

-Mindenki azért nem...legjobb tudomások szerint.
Megkönnyebbült sóhaj hagyja el az ajkait, amikor a penge végre eltávolodik tőle, ő pedig mint a villám pattan fel a kanapéról, aztán gyors léptekkel a bárpulthoz szökik.
-Mint már mondtam, holnap este fogunk felszállni, a Police Plaza tetejéről. A fiát kommandósok kísérik majd, a helikopteren viszont csak négy ügynök lesz vele, köztük én is. A gép a reptérre viszi a fiút, onnan pedig... - Elhallgat, gondolkodik egy kicsit, majd megrázza a fejét. - Nos, ezt nem kell tudnia, úgysem jut el oda. A lényeg, hogy a JFK reptéren állít majd nekünk csapdát Defoe osztaga, hogy aztán a saját repülőgépükbe tuszkolják a fiút, és elhagyják az országot. Ám, ha a maga emberei is megjelennek ott, és hátba támadják őket, mindezt csendesen, akkor végezhet pár ellenségével, és a fiát is kiszabadíthatja.
megissza egy kortyra a Vodkát, amit kitöltött magának, majd egy zsebkendővel megtörölgeti a homlokát.
-Remélem tettszik a terv, mert a pénzt előre kérem. Van egy sanda gyanúm, hogy ez után én leszek az, akinek el kell hagyni az országot. Segíthetek esetleg még valamiben?
Derek King
Derek King
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 191
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Amanda Boower Kedd Okt. 23, 2012 9:54 am

Azért feszülten figyeltem a fickót, nehogy a nagy sértettségében még valami meggondolatlanságot csináljon, de volt már annyi tapasztalatom, hogy amikor szinte rugóként felpattant a a kanapéról, ahogy elvettem a kést féltve őrzött szerszáma közeléből, akkor inkább a kiszáradt torkát öntözi meg és nem velem akar kekeckedni tovább.
Aztán, ahogy az italba temeti a büszkeségét, már a nyelve is megered és szépen elmondja, hogy mi is a terv és mi az én dolgom ebbeől.
- Szóval, ha nem jövök most ide magához ezzel az ajánlattal, - a szavaimon most jégcsapok lódnak, - akkor a fiamat simán átpasszolják annak a görény Defoe-nak?
Még belegondolni is szörnyű, hogy mit művelne az a kegyetlen gazember Sebastien-nel, ha a kezébe kapná. Megráztam a fejem, hogy elhesegessem ezeket a komor gondolatokat, hiszen most arra kell koncentrálnom, hogy egyrészt ne beleztessem ki ezt a korrupt gazembert, másrészt, hogy megszervezzem a repülőtéri szabadítást.
Gonosz mosolyra húzódott a szám, ha arra gondoltam milyen képet vág majd régi ellenségünk, ha sem az emberei, sem a fiam nem kerülnek elő.
- Rendben, már csak azt kell tisztázni, hogy pontosan mikor lesznek a reptéren és melyik gépnél fognak leszállni? – nézek a férfira várakozóan. – A pénzét meg megkapja, csak adja meg hová utaljam, de nagyon ajánlom, hogy a terve beváljon, mert akkor nincs az az ország, ahol elbújhatna előlem és garantálom, ha megtalálom, akkor nem lesz könnyű halála. – mondom neki olyan természetes hangon, de mégis annyi fenyegetéssel, hogy tudja, az életem árán is beváltom.

Amanda Boower
Amanda Boower
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 163
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Derek King Kedd Okt. 23, 2012 12:03 pm

-Valahogy úgy - ismeri el, gondolkodás nélkül - de itt van, és lefizet engem, hogy szabadítsam ki a fiát a hatóságok markai közül, szóval gratulálok, maga az év anyukája, vagy mi...
Lecsapja az üveget a pultra, aztán kiteszi rá a pisztolyát is, hisz kezd nagyon az agyára menni a nő fenyegetőzése. Nem fogja a kezébe a fegyvert, de Amanda is sejtheti, hogy előbb tudná azt felkapni a pultról, mint ahogy ő odaérne.
-Készpénzben kérem, ráadásul még ma - jelenti ki határozottan. - A magángép pedig a 4-es hangárban várja éppen, hogy felszálljanak az utasai. Holnap ilyenkorra már Defoe embereivel lesz tele, akik a személyzetnek álcázzák magukat. A két pilóta, a légikisasszony, de még a karbantartó is neki dolgozik, igaz általában nem reptéren. 8-kor fogunk felszállni, szóval ha egy mód van rá, addig intézzék el a nézeteltérésüket, különben még úgy találjuk, nem biztonságos a helyszín, és átállunk a B tervre, vagyis egy katonai gépre ültetjük a fiát nem sokkal arrébb, ami Guantanamo Bay-be repül, fél órával később.
Morcosan méri végig a nőt, aztán hátát a pultnak támasztva az ajtó felé sandít.
-Ha nincs más, kérem távozzon, holnap nehéz napunk lesz...
Derek King
Derek King
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 191
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Amanda Boower Kedd Okt. 23, 2012 1:08 pm

Nem nagyon érdekel a lelki nyavajája, hogy nagyon-nagyon sajnálja magát a történtek miatta, hogy egy nő kifogott rajta és ez most bántja szegény lekecskéjét, csak az érdekel, hogy tegye jól a dolgát.
- Nem kell hízelegnie Brooks. – mosolygok szélesen rá. – Tudom, hogy jó vagyok és azt is, hogy teszi a dolgát. – nézek rá vidámságot tettetve, habár nem kerüli el a figyelmemet, ahogy kiteszi az asztalra a fegyverét, mint egy felhívásként.
Arra, hogy készpénzben kéri a jussát, kicsit felszalad a szemöldököm, bár hazudnék, ha nem készültem volna fel rá, azért ezt nem fogom elárulni neki.
- 5 millió készpénzben és még ma? Ez egy kicsit necces kérés. – ingatom meg a fejem, de mielőtt még elkezdené kötni az ebet a karóhoz, bólintok, - De megoldható. Még ma este megkapja a pénzt, az egyik emberem fogja átadni, itt.
Aztán meghallgatom a további, pontosított információkat, hogy mire kell készülnöm.
- Ne féljen, elrendezzük a problémáinkat mire odaérnek. – mondom határozottan. – És mi lesz a többi ügynökkel? Hogy rázza le őket? Vagy intézzük el őket is, magát meg…..hmmm….egy kis sebesülés, még jól is nézne ki a lapján, nem? – nézek rá kérdőn, de akármit is válaszol, csak megvonom a vállam és egy kacér mosoly kíséretében búcsút intek neki.
- Nincs más és örülök, hogy sikeres volt ez a mai nap. Akkor a holnapi viszontlátásra.
Azzal elfordítottam a kulcsot és kilibbentem az ajtón, egyenest a várakozó Curtis-hoz és már adtam is ki az utasításokat, hogy hány embert szedjenek össze holnap estére.

[You must be registered and logged in to see this link.] Kennedy Repülőtér //
Amanda Boower
Amanda Boower
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 163
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Gordon Knight Hétf. Nov. 05, 2012 12:02 pm

//Megkésett kalandzárás//

Végül, legnagyobb meglepetésemre, sikerült kijutnunk a vízből. Igaz, a Caleb nevű fazonnak legszívesebben bemostam volna egyet, amennyit hisztizett, de hát az ő kezében vagy uszonyában vagy miafenéjében voltunk, ezért nem is nagyon mertem pattogni. Kip meg kezdett az idegeimre menni, bár el kell ismerni, azért elég aranyos volt.
- Hidd el, haver, belőlem sose lesz hős. Ha le akarok számolni a báróval, legfeljebb elsüllyesztek itt egy bombát, de nyugi, neked előtte szólni fogok.
Még csak azt sem mondhattam volna, hogy vicceltem, mert nem lett volna teljesen igaz. Mindenesetre nem mostanában terveztem a bosszúhadjáratot.
- Szívesen! - kiabáltam a pap után, amikor motyogva lelépett. Micsoda egy hálátlan fószer! Biztos azt hiszi, az Úr mentette ki a vízből... Na mindegy.
Amanda Boower felé fordultam.
- Nem magának dolgozom. Ha akarom, meglátogatom. Ha elküldi az embereit, még az is lehet, hogy egy darabban látja vissza őket. De meg azért nem ígérem.
Azzal csuromvizes zsebembe dugtam a kezem, fázósan összehúztam magam és távoztam.

//Én is köszönöm!Smile//
Gordon Knight
Gordon Knight
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 255
Hírnév : 18

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Victor Creed Kedd Dec. 25, 2012 1:59 am


//Jessyca-nak//


Eljövök érted…

Mindenkiért eljön egyszer egy olyan szörnyeteg, mint én. Nem tudod mikor, nem tudod miért. Ezt nem érdemled meg, mindig mindent jól csináltál, te sosem loptál, csaltál, hazudtál, nem igaz? Ó, hát, persze, hogy nem… De ez engem hol érdekel? Az olyan mutánsok, mint én, az igazi mutánsok nem törődnek az ilyen apró részletekkel. Ők csak kiélvezik az elhaló sikolyokat. A gyilkolási vágy újra feléledt bennem, ahogy néztem az ostoba, szánalmas embereket. Szaporodtak, akár a patkányok… Kiköptem oldalra, majd ellöktem a vállamat a ház falától. Vártam, türelmesen, igazi ragadozóként. Borzongató hideg lehetett, miközben apró pelyhekben hullt a hó és az emberek ezen a késői órán hazafelé siettek, bebugyolált, törnivaló kis testükben. Nem sokan jártak az utcán csak néhány kocsmából oldalaztak ki a részegek, akiket csak az alkohol tartott melegen ebben a csontfagyasztó hidegben. Hmm… hideg… Ennyi erővel valami rühes istenség arcába is köphetnék, hogy aztán jólesően kacagjak felette. Heh… még hogy hideg… Rántottam egyet a vékony kabátomon és tovább figyeltem azt az egy ajtót, ami engem érdekelt. Nem kellett sok idő és felemeltem a fejemet, mikor megéreztem az illatát. A szám szélén lustán megrándult egy ideg, ahogy felfelé emelkedett egy vérszomjas vigyor.

Eljövök érted…

Nos… ezt bizony ő is tudta. Ahogy meghallotta a felé címzett üzenetet, tekintetét felém kapta. Az övé végletekig hajszolt volt, megtört és rémült. Ijedt. Pánikolt. Az enyém szadistán elégedett, nyugodt, mégis a vicsoromtól fenyegető. Sötét, zsigereket remegtető szemek. Kiéhezett. Szórakozásra vágyó. Kegyetlen. Sosem szerettem a telepatákat, ám ez az egy, különösen irritált. Sokat tudott a Rikers-ről, túlságosan sokat és… nos… ez felkeltette az érdeklődésemet.
Természetesen az összes egy sémára épült. Tagadás, védekezés, támadás, menekülés végül könyörgés. Hmm, mondhattam volna azt, hogy unalmas… De a hús ugyanolyan meleg volt télen is, egyszerűen lehetetlen volt betelni vele. Keresztbe tett kezemet az oldalamhoz engedtem, a lábizmaim megfeszültek és a hátam begörbült, mikor elkezdett távolodni. Felkuncogtam. Ó, szóval menekülünk? Még ilyen messziről is hallottam a kapkodó lélegzetvételét, éreztem a fehér, sápadt bőrén lecsorduló izzadtságában a rettegést. Mióta is játszadoztam vele? Napok? Hetek? Ki számolja már…
A férfi elindult az ellenkező irányba, mikor meglátta a hatalmas, ballonkabátos sziluettemet kirajzolódni egy utcai lámpa fényénél. Elrugaszkodtam, majd négykézlábra ereszkedve, egy nagymacska ügyességével felmásztam a legközelebbi házra. Éles, gyorsan megnövekvő karmaim könnyedén mélyedtek be a betonba, majd a háztetőkről figyelve követtem áldozatomat. Vallania kellett… Vagy így… Vagy úgy…

Pár perc után egy mellékutcából vánszorgott ki. Sántított, az útját tökéletesen mutatták a vércseppek, a kezét erősen az oldalára nyomta, miközben a fejét kapkodta valami vagy valaki után. Mikor meglátta a járdán az ő irányába sétáló nőt, egyik kezét felé nyújtotta és erőtlen léptekkel indult meg.
- Kérem – hörögte, majd a csörömpölésre hátrafordult. Leporoltam a kabátomat és előléptem, miközben felmorogtam. Undorító telepaták, még szenvedni sem tudnak normálisan… Pillantásomat a gyorsuló lépte vonta magára. Felhúztam az orromat, miközben fenyegetően felmorogtam és előrevetettem magamat, hogy még időben elérjem. A férfi előrebukott és az ujjai rákulcsolódtak a lány homlokára. Számok, képek, alaprajzok, fegyverek, tervek, kódok, eljárások… Egy szempillantás alatt kiüresedett a férfi agya, hogy az információk mostantól a kis szukáé legyenek. Aztán a szeme fennakadt. Kihúztam a hátáról a karmaimat, amik a gerince köré kulcsolódtak és hagytam lehullani a földre, mintha csak egy elromlott bábu lett volna.
- Maradj ott ahol vagy – dörmögtem mély basszushangon a nőstényre, majd cseppet sem finoman löktem át a hátára a férfit a lábammal. Karmaimat visszahúztam, de a végüket színező vörös lé, kitartóan gyűlt össze a végén, hogy aztán az utcán landoljon. Semmi szívdobbanás, a homályos szem az utolsó döbbenetet tartalmazva, nyitva, a kéz lehullott a mély sebről, a bél egy része megcsillant a sötétben. Elkáromkodtam magamat, majd a gyorsaságomat kihasználva azonnal az apró, már-már hihetetlenül satnya nőhöz léptem, ujjaim rákulcsolódtak a felkarjára és lenéztem rá.
- Most elmondod mit láttál – sziszegtem ellentmondást nem tűrően, úgy közölve a tényt, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lett volna, majd tekintetem a hotelre kúszott. Elvigyorodtam, gúnyosan felhorkantam, aztán lenézően néztem vissza a nőre. – Nos, kislány ez a szerencsenapod… Nyertél egy egynapos… mondjuk azt, hogy kikapcsolódást - kuncogtam fel. Gyorsan átnéztem a hulla zsebeit, majd hanyagul bedobtam a közeli, szálloda melletti bokrokba, hogy nehezebben lehessen megtalálni. Ha közben sikoltozni, menekülni vagy esetleg rám támadni volt kedve, azonnal rávetettem magamat és durván befogtam a száját. - Még egy rossz mozdulat, egy ostoba szó és esküszöm, nem engedem, hogy olyan könnyedén meghalj. - A sötétben a vér nem látszódott, azzal most nem törődtem, ahogy végignéztem a nekem nappali világosságban úszó kövezésen. Ellenben a szuka... – Befelé! – mordultam rá, és ha nem mozdult és az egyik kezét hátracsavartam véres markommal, indultam el vele... beszélgetni.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Jessyca Camilo Kedd Dec. 25, 2012 10:32 pm

*Hazafelé tartottam a könyvtárból, ahol dolgoztam. Nem akartam kocsiba szállni vagy taxit hívni, így gyalog indultam neki a haza vezető úton. Muszáj volt rendbe tennem néhány gondolatot és muszáj volt, hogy összeszedjem magam. Nem épp sétához öltöztem, és még alig hagytam el a könyvtárat mikor fázni kezdtem. No igen, egy farmernadrág, egy magas sarkú, térdig érő szárral rendelkező csizma, világos kék hosszított felső és egy vörös kabát nem épp a legmelegebb kombináció. De most csak jót tett a csontjaimig hatoló hideg, hogy higgadtan tudjam végig gondolni a Sárkányom ügyét.
Az egyik utcán haladtam, mikor figyelmes lettem egy segélykérésre. Nem sokára fel is tűnt egy férfi aki igen csak úgy nézet ki, mint akit alaposan helyben hagytak. Épp nyúltam volna felé, mikor valaki előugrott a sötétből és a másik férfit megragadta. A keze a homlokomhoz ért és… Számok, képek, alaprajzok, fegyverek, tervek, kódok, eljárások, nevek és még ki tudja milyen különböző képek villantak meg amelyeket nem tudtam hogy rakni. Ettől a sok információtól megszédültem és a saját lábamba megbotlottam, ahogy hátra tántorodtam. Ennyi információt nem tudott egyszerre feldolgozni az agyam és lüktetni kezdett. Olyan érzés volt, mintha odabent kisült volna valami. Halkan nyöszörögve kaptam a fejemhez, remélve, hogy ez tompítja majd a fájdalmam. De hát hiába és fel sem bírtam fogni, hogy mi történik a környezetembe. Csak akkor tekintettem fel, mikor egy hang hozzám szólt. Próbáltam beazonosítani a férfit de nem tudtam. Hirtelen még azt sem tudtam volna megmondani, hogy én hány éves vagyok . Ahogy megfogta a karomat kelletlenül felálltam, de még igy is jóval fölém magasodott a férfi. Mit ne mondjak, nem volt épp egy bizalom gerjesztő látvány. De nem is ez volt az, amiért a barna szemeimbe félelem bújt. Hanem a kérdésétől. Lehunytam a szemem egy pillanatra és fejem ingatva feleltem.*
- Nem tudom… úgy érzem, mint akinek mikro sütötték meg a fejét. Mintha kiéget volna valami. *Feleltem őszintén, de valószínűleg nem ez volt a nyertes válasz, hisz pár jó kedvűen és nyereménynek állította be, de egy napra igényt tartott rám. Kételkedve néztem végig, hogy mit csinál. De ahelyett, hogy sikítoztam volna csak egy kérdést tettem fel.*
- Ellenőrizheted, hogy mit írok. De kérlek, hadd szóljak haza, hogy ma nem érkezem meg. Nem akarom, hogy anyuék aggódjanak miattam. Kérlek… * Tekintettem rá esdekelve. Eszembe se jutott olyat írni anyuéknak amit nem kéne. De szólnom muszáj, különben Ők fognak hívni és nem biztos, hogy az jobban sülne el. A parancsára összerezzentem és már jött is a dac a szemeimbe. De a fejemben tudtam, hogy nem ez a legjobb alkalom megtagadni egy parancsot így kényszerítettem a lábaimat, hogy útnak induljanak amerre a másik vezetett. Sötétben nem láttam a kezeit, de talán ezért is nem ájultam el. De lépteim bizonytalanok voltak hisz a fejem még mindig zsongott a kapott emlékektől és még mindig azokat igyekezett feldolgozni.*
- Mi volt ez? Mért érzem magam úgy, mint aki részeg? *Tekintettem a férfire, akinek a kezei a húsomba martak, ahogy megfogta a felkarom.*
- Ez fáj! Nem kell szorítanod, akkor is menni fogok. *Néztem rá ismét a nagy barna szemeimmel.*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Victor Creed Szer. Dec. 26, 2012 10:14 pm

- Lám, lám, lám, szóval apuci pici lányát kaptam ki. Micsoda megtiszteltetés… – dörmögöm lassan, ráérős mély hangon. Minden szavamból árad a cinizmus, miközben szánalmat és egy apró elégedettséget érzek. Szánalom a gyenge érzelmek iránt, amitől felfordul a gyomrom és legszívesebben elhúznám a számat… és elégedettség, amiért ennyire eljár a szája. Hmm… túl könnyű… Az előbbi bosszúságom lassan formálódik át számító nyugodtsággá. Hiszen a kislányból sokkal egyszerűbben ki lehet húzni az információkat – már csak emlékeznie kell. Ó, és én ne lennék a meggyőzés mintaszobra? – Igazán megindító, de ne várd, hogy szétmorzsoljak pár könnycseppet. Nem hívsz fel senkit – közlöm hideg egyszerűséggel, mielőtt kinyitom a hotel bejáratát és zsebre nem dugom az egyik kezemet, a másikat, pedig a lány takarásában tartom, hogy senki se nehezítse meg a dolgomat… egyenlőre nem kell a vérfürdő. Heh… egyenlőre.
A panaszkodását és a kérdéseit a lehető legkönnyedebben hagyom figyelmen kívül, miközben dühösen felmorgok és egy pillanatra erősebben szorítok rá, hogy csendben maradjon. Ha ez megtörténik, azonnal enyhébb lesz a szorításom, hogy tudja mivel érdemelte ki ezt a jutalmat.
- Csitt, ha nem akarsz felbosszantani – jegyzem meg, majd kinyitom előtte az ajtót és a pulthoz megyek. A recepciós kicsit álmos arca fogad, de egy mosolyt erőltet magára és én is visszamosolygok rá, kivillantva kissé hosszabb szemfogaimat. Egy pillanatra odanéz, majd lefagy az arcáról a mosoly és ismét a szemeimhez küzdi fel magát. Jól tudom, hogy nem lesz jobb a helyzet.
- Jó estét kívánok! Öhm… esetleg eg…
- Szobát, egy éjszakára, a lehető legolcsóbbat – rövidítem le a dolgot és bár a hangom nem durva és parancsoló, mégis kiérezni belőle a tompa kegyetlenséget, amiről az ember csak azt hiszi, hogy bemesélni magának. Mikor elénk tol egy papírt, aprót rántok a lányon, hogy töltse ki, majd miután megfogja a kulcsot, gyorsabb léptekkel kezdem el vezetni a balra lévő lépcsőhöz, hogy miután felérünk az első emeletre, töretlen határozottsággal „kísérjem” a megfelelő ajtóhoz.
- Add ide! – kapom ki a kezéből a kulcsot és miután becsukódik magunk után az ajtó, elfordítom és elsüllyesztem a zsebemben. A zárt szinte hallani, ahogy a halotti csendben kattan egy hatalmasat. Megropogtatom a nyakamat, mielőtt hátranéznék a vállam felett a lányra. Végignézek a bizonytalan tartásán, pillantásom rideg és semmit sem árul el. – Leülni! – mondom neki, majd benyitok a fürdőbe és elkezdem lemosni a vért a kezemről. Nem félek attól, hogy szökni próbálna, esetleg segítséget hívna. Az ajtóból tökéletes rálátásom van, ráadásul… ch, ugyan… meghallanám a kicsikét.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Jessyca Camilo Szer. Dec. 26, 2012 11:51 pm

- Akkor Ők fognak hívni, és ha nem veszem fel baj lesz. Pontosan, azért mert apuci kicsi lányát sikerült kifognod, kéne felfognod, hogy akkor van a legnagyobb felhajtás, ha nem jelentkezek. * Suttogtam mosolyogva miközben végig vezetett. Nem ejtettek ám annyira, a fejemre. Tudtam, hogy ha belépünk már nem fog bántani. Legalábbis addig nem, míg fel nem érünk. Így kihasználtam az alkalmat, hogy beszéljek. *
- Egyébként is nem mindegy? A végeredmény ugyan az lesz. Így legalább okod is van. *Szűrtem a fogaim között az utolsó mondatom. De mikor a pulthoz értünk befogtam a csipogóm, nehogy a recepciós meghallja. Nem bírtam megállni, hogy ne mosolyogjak el mikor a nő hebegni kezdett. És ha tehettem volna el is nevettem volna magam. De ügye olyat nem tesz egy nő, ha nem tudja eltakarni a száját és jelenleg a kezem foglalt volt. A rántásra csak a szemem forgattam és a kezembe vettem a tollat, miközben mosolyogva néztem a fogva tartómra.*
- És ha nem tudok írni? * Rebegtettem meg a pilláim, a férfire. De már neki is álltam kitölteni, miközben a szemem forgatva tekintettem a pultosra.*
- Férfiak… * Ne legyen már ilyen feszült a másik. A furcsa az volt, a saját adataim keveredtek valaki máséval. De ezt már csak akkor vettem észre mikor átnyújtás előtt visszanyújtottam a papírt a hölgynek. Mikor elhagytuk a pultot meg sem mukkantam. Az kell még, hogy jobban megrángasson és kék maradjon a karom. Az ártatlanságom még könnyen kimagyaráztam tegnap apunak, de egy kék foltot már kevésbé. Még a végén szablyával fogadná a Sárkányomat a vacsorán. Áh, tényleg… még azt is meg kell beszélnem vele. Mikorra is mondta apu? Hétvégére? Igen, azt hiszem akkorra. De valami lesz holnap is? Mi? De a gondolatmenetemből a mély parancs rángatott vissza.*
- Te aztán tudod, hogy zavard meg az embert. *Motyogtam és mikor kinyílt az ajtó beljebb sétáltam és körbe néztem. Pár lépéssel az ablak előtt megálltam és onnan tekintettem ki az utca forgatagára. Nem mertem közelebb menni, nehogy azt higgye, hogy jelezni akarok. Az újabb parancsra csak a szemem forgattam, de leültem az ágyra. No nem ültem mint a cövek, míg Ő megmosakodott levettem a kabátom és az ágy végére terítettem, majd a csizmámat és az ágy mellett hagyva felkuporodtam a fekvőhelyre, mintha csak otthon lennék. Nem féltem és még csak bizonytalan is csak azért, mert nem tudtam, hogy mit akar tudni. Aztán ahogy elhelyezkedtem, ha kijött, ha nem beszélni kezdtem.*
- Egy könyvtárban dolgozok. Zsong a fejem a könyvektől, a napi leltártól és a közel jövőbeni teendőimtől. Erre még rá jött, amit az a fickó adott. Szóval remélem tisztában vagy vele, hogy aludnom kell, hogy a helyére kerüljön minden és válaszolni tudjak a kérdéseidre. *S ezt megerősítve ásítottam egy akkorát, hogy ha buknék a mamlasz és erőszakos pasikra, akkor a fickót is bekaptam volna.*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Victor Creed Csüt. Dec. 27, 2012 1:10 am

- Ó, nos, ez esetben, biztosan át kell gondolnom a dolgot – kuncogok fel öblösen a válaszán jót szórakozva, mielőtt beérünk. Még hogy nagy felhajtás… Ch... A pimaszságára csak egy bosszús horkantást kap tőlem, majd elindulok vele felfelé. Nem szoktam több időt pazarolni az emberre, mint amennyi szükséges. Ám ez… A levegőben nem érzem a félelmet, a szívverés ugyanolyan lassúsággal, ütemesen, már-már büszkén dobog tovább eredeti ütemében, mintha csak egy kerti partira hívtam volna és nem vallatásra. Persze nem tudhatja kivel van dolga… és ez egyenlőre tökéletes. Elgondolkozva felhümmögök, majd a vért mosva a kezemről, egyre inkább érdekel a lány. Érdekel hogyan törhetem meg. Hogyan zúzhatom porrá az apró kis lelkét. A leggyorsabban. A legkegyetlenebbül. Esetleg a legélvezetesebben… De most, hogy így belegondolok, mindenképpen élvezetes lesz. Még mindig a fürdőben vagyok, mikor meghallom a mondandóját és az ásítását, amire idegesen felhúzom az orromat és a kezem ökölbe szorul. Majd ellazítom, leveszem a kabátomat és rávigyorgok a tükörképemre. Hiszen megvan a tökéletes út a több száz közül. Ráérős léptekkel megyek ki, megállok a fal mellett, majd a vállamat nekidöntve, kezemet a mellkasom előtt keresztbe téve nézek végig a lányon. Minden udvariasságot, minden lopott pillantást mellőzve, pofátlanul, lassan, lusta ragadozópillantással. Végül felhümmögök.
- Nem félsz – állapítom meg szárazon és minden beállt csendet a végtelenségig nyújtok, hogy fokozzam a várakozás súlyát. – Jó… - megrázkódik a vállam a visszafojtott kuncogástól – nagyon jó. Legalább néhány féregben maradt valami tartás. Furcsa. Azt hittem mind olyan könnyedén megtörhető… De az alvással lesz egy kis problémánk – húzom el a számat és sajnálkozva felszisszenek, miközben elindulok az ágyhoz. Ismét vetek egy futó pillantást a lányra, de jól láttam az előbb is, így tehát a kabátért nyúlok és a zsebéből kihúzom a telefont. Felemelem, egy-két másodpercig a levegőben tartom, majd elsüllyesztem a zsebemben és háttal fordulok a lánynak, egyenesen a szobában lévő fésülködőasztalhoz. A tükörből nézek a szemébe. – Ha nem akarsz arra hazaérni, hogy apuci és anyuci torok nélkül, az utolsó segélykiáltással az ajkukon legyenek vérbe fagyva, jobb, ha felébredsz. Persze, tudom, te épp hihetetlenül fáradt vagy. De egyet elmondhatok… Sosem szegem meg az ígéretemet – vigyorodok el pofátlanul, majd pár másodperc múlva hozzáteszem.
- Szóval kislány, választhatjuk a simább vagy a több vérrel járó utat… Gondold át. Adok időt – ajánlom fel nagylelkűen, simulva játszva a szerepet. Ha nem mozdul és nem is szólal meg, tovább folytatom. – Pontosítok, csak, hogy értsd. Két másodperced van elkezdeni beszélni arról mit láttál. Nem akarom az egész estémet rád pazarolni… Te sem akarod azt, hidd el.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Jessyca Camilo Csüt. Dec. 27, 2012 1:49 am

*Mikor kiér a fürdőből, már csak álmosan pislogok rá. Nem is vágyom másra, csak egy kis pihenésre. De a megjegyzése felkelti az érdeklődésem és ránézek. ~ Ha ennél lazábban állna, már szét is esne.~ Fut át a fejemen a gondolat, de szavaira csak elmosolyodok. *
- Fiatal vagyok és nem hülye. Ha félnék, azzal csak a kedvedben járnék és csak még élvezetesebbé tenném neked. Épp ezt próbáltam elmagyarázni az öreglánynak a könyvtárba, de hát… csak aggódni kezdett. *Vontam meg hanyagul a vállam. Nem hazudtam. Sosem hazudok, ez most sem volt másképp. Tényleg próbáltam megértetni a főnökömmel, de hiába. Érdeklődve néztem, hogy mit csinál, de mikor megmozgatta a telefont csak a szemeimet forgattam.*
- Telefonnak hívják. * Mutattam be a másiknak a kezében tartott tárgyat, egy halvány mosoly kíséretében. Megint laposakat kezdek pislogni annyira, húzza az időt. De ez nem fokozza a kíváncsiságom, hanem csak untat és esélyt add arra, hogy elaludjak. Mikor anyuékat említi, pislogva tekintek rá a tükörben, amiben látom, hogy pontosan látja, mit csinálok. Kezemmel a hajamba túrok és kissé dühösen veszek, egy mély levegőt majd kifújom. Nem a fenyegetése dühít, hanem az, hogy sík h$lye a pasi, ahhoz, hogy egy egyszerű dolgot felfogjon. Felülök az ágyon, és hátamat kihúzva kissé már dacosan felszegve a fejem tekintek a szemébe a tükörben. Már épp nyitottam a szám mikor ismét megszólalt. Dühömben pedig az ágyra csaptam.*
- Hallgass már egy percre! * Csattantam fel és lehetet hallani a hangomban a dühvel kevert fáradságot.*
- Szóval… azt akartam épp mondani, hogy tudom. Most jött apuci, meg anyuci. A Tesóm nem, mert nincs más élő rokonom. De mikor rá jössz, hogy ez sz@rtse ér, jön majd az, hogy a saját épségemmel fenyegetőzöl. De nézd, egyelőre neked élve kellek, és még nem tudod, amit akarsz, nem fogsz bántani… csak egy kicsit. De, csak, hogy megértsd, végre amit mondok elismételem. Nem azért nem válaszolok, mert nem akarok. Hanem azért mert nem tudok. Ha hagynál végre egy kicsit pihenni, hogy megtudjam emészteni a látottakat, akkor túl lehetnénk ezen. A magam fajta „férgeknek” nem pörög olyan gyorsan az agya, mint nektek. Szóval igazán hagyhatnád, hogy egy kicsit dolgozzon. És ne bosszants fel, mert miattad csúnyán beszélek. Annyit pedig nem érsz. * Néztem határozottan a szemébe. De mikor a saját szavát ismételtem lehetett hallani némi gúnyt a hangomban.*
- Különben meg Jessyca a nevem, Te tulok.
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Victor Creed Vas. Jan. 20, 2013 8:53 pm

Nem kell sok idő, miközben némán hallgatom őt, hogy rájöjjek, túl sokat vesztegetek a lányra. Túlságosan magabiztos, makacs, kötekedő… és lassú. Az előbbieket, még kifejezetten szórakoztató lett volna nézni, ahogy semmivé foszlanak, de az utóbbi, most fontosabb. A telepata elvette, minden időmet és itt, épp a végén, bosszantó az egy helyben toporgás. Ó, pedig én igazán türelmes típus vagyok… De a lányt elnézve, tudom, hogy már csak kidobott játszadozás marad. Kár érte… Milyen, milyen kár…
- Csak, hogy megértsem, amit mondasz… Hmm… Milyen… aranyosan együgyű – morgom az orrom alatt magamnak. A sértegetéseire nem reagálok a feleslegessége miatt, pedig kifejezetten irritál az a csinos kis pofija. Egyedül a szemem szűkül össze, miközben kifehérednek az ujjaim. Megvárom, míg befejezi, igazi úriember módjára és csak aztán szólalok meg. - Örülök, hogy ilyen gyorsan a lényegre tértünk, legalább nem pazarolom rád az időmet... Mert ugye azt hiszed, hogy van választásod, nem igaz? – kérdezem meg lenézően, gúnyos félmosollyal, még mindig kissé oldalra döntött fejjel vizsgálva a szukát. - Tényleg lassan dolgozik az agyad… - ismerem el, majd csettintek egyet a nyelvemmel sajnálkozó fejcsóválással. - Mert ezt vehetted volna, inkább… hogy is mondjam… figyelmeztetésnek. – A telefont ismét elővéve egy hanyag csuklómozdulattal zúzom porrá, figyelve az apró darabokat, ahogy a padlóra hullanak, miközben azon gondolkozom, vajon, hova tehette az iratait.
- Azt hiszed, hogy fontos vagy, hogy valamiért életben akarlak tartani – közlöm azt, amit tudom, hogy hisz és lerázom a törmelékdarabokat a kezemről. - De aztán csak rájössz, hogy a halálod semmit sem jelent nekem, puszta élvezetnél. Ó, persze az agyturkász emlékei… – Szegezem rá a tekintetemet ördögien vigyorogva. – Ugyan… Utolsó lehetőség. Összeszeded magad és beszélsz vagy megöllek… - jelentem ki dörmögő hangon. Majd ha a következő pillanatban még mindig próbál magyarázkodni vagy csak némán továbbra sem tesz semmit, elégedetten felkuncogok. Felhajtom a felsőm ujját, miközben megnövesztem a karmomat, megfordulok és elindulok a szuka felé. Tekintetemet a könyökömig felhajtott felsőre vezetem, mialatt eligazítom. – Én nem a barátod vagyok Jessyca, akinek táncolhatsz az idegein. - Azzal egy gyors mozdulattal vágom pofon, ha netán fel akarna állni vagy odébb akarna menni, hogy az ágyra essen vissza. Az egyik kezemmel rámarkolok a torkára és erősen az ágyra nyomom. Nem-nem, azért arra még vigyázok, hogy ne törjem el a nyakát. Hmm, mondhatnám azt is, hogy még túlontúl óvatos vagyok. Lábammal a combjára térdelek, ha próbálkozna valamivel azonnal mozdulok, hogy megakadályozzam. Lefogom és nem engedem. Ha kiáltani akarna befogom a száját. Nem jelent nagy kihívást a kislány, játéknak fogom fel a lefogását és az eljövendő kínzását. A füléhez hajolok, majd halkan, mézes-mázos és egyben gyűlölködő hangon suttogom azt a pár végszót. – Örültem a találkozásnak, Jessyca. – A másik kezemmel megfogom az alkarját, karmaim mélyen vágnak bele a húsba. Bőrt tépnek fel és ereket szaggatnak. Lassan növelem a nyomást, kiélvezve minden egyes pillanatot, egészen addig, míg egy tompa reccsenés nem jelzi a csontjának szétroppantását. Nos… kezdődik a móka.

Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Jessyca Camilo Vas. Jan. 20, 2013 10:53 pm

- Nem, nem hiszem. Mert nincs így. * Szaladtak össze a szemöldökeim a szavaira. Csak tudnám, hogy azt miből vonta le, hogy ilyen hiú ábrándokat kergetek minthogy; választási lehetőség. Tudtam én, hogy nincs. De attól még a szavaim nem lesznek kevésbé finomak vagy nem fog az agyam egyből működésbe lépni visszaadva az összes emléket, amit kaptam. Csendesen hallgattam és figyeltem minden szavára azonban mikor összetörte a telefonom gúnyosan lebiggyesztettem az ajkaim.*
- Micsoda… *…erő. De inkább nem fejeztem be, eszembe sem jutott provokálni a férfit még jobban. Azonban korábbi szavaira nem tudtam nem reagálni, így újra szóra nyílt a szám.*
- Minek figyelmeztethetsz, ha úgy sincs választásom? * Kérdeztem. Hisz itt valami nem stimmelt, bár én csak a logikai hibát láttam benne. De ha nagyon belemerültem volna, akkor talán azt, hogy a másik játszadozik. Azonban nem gondoltam bele jobban, hisz csak folytatta a beszédet. Amit érdeklődve hallgattam végig. Igen, úgy gondoltam, hogy van nálam valami ami kell neki és ha megöl, akkor nem kapja meg. Így erre csak bólintottam, annak ellenére, hogy nem volt kérdés.*
- Épp ezen volnék, ha… * Na de a kuncogása belém fojtotta a szót. Annyira utáltam mikor kinevettek. De komolyan. Ez valami mutáns betegség vagy mi? Nem, ez valószínűleg csak szimpla emberi betegség hisz Ők is emberek. Csak egy kis extrákkal. Bár ennél a fickónál az elmebaj minősült eddig extrának. De nem szóltam és csak vártam, hogy most ez mire volt jó. Na de aztán mikor megfordult jött az este fénypontja. Ami azt illeti nekem a napomé, a hetem az azért túlzás lenne, hisz anyu palacsintát csinált két napja. Attól pedig nincs jobb. DE szemeimbe mégis kíváncsiság és csodálat vegyült.*
- Aztaaa…. megnézhetem őket? * Térdeltem fel kíváncsiságtól lelkesen, mit sem foglalkozva az ideg táncikálós megjegyzésével. A kezem meg is indult előre, hogy megnézhessem. De már jött is az a nyavalyás pofon, amitől az ágynak estem vissza a kezemmel együtt. Pedig se menekülni nem próbáltam, se kiabál. Hát már az is baj, ha érdekel valami? Sosem fogom megérteni a férfiakat. De a szemeimbe megilletődöttség került, ahogy a kezem az arcomra csúsztattam. Soha nem ütött még meg senki, és azt hiszem, hírtelen még sírni is elfelejtettem, még ha könnyfátyolos lett is a szemem. Aztán már a combomon térdel, a torkom is megragadta és bár tény, hogy jó lábaim vannak, de nem arra készültek, hogy széknek használják így fájdalomtól rándult össze az arcom a nyomás alatt. A suttogott szavaira meg undor. Túl közel jött és nem tetszett az, amit ezt jelentett. Az kéne még, hogy itt ódákat zengjen, a fülembe miközben a leheletével piszkálja a fülem. De nem szóltam, nem kiabáltam és még csak mozdulni sem próbáltam annak érdekében, hogy elengedjen. De már nyomódtak is a karomnak a karmai… Hééé… visszajátszást kérek. Inkább jöjjön a lehelete, mint ez. De persze senki nem hallotta meg néma kiáltásom, ahogy összeszorítottam a szemeim.*
- Azt hiszeeeeeeem…. neeem… ilyen… mélyreee… hatóóóóaaaan… aaakartaaaaaam láááátniiii… * Szuszogtam, kiabáltam és szorítottam össze a fogaim szavanként, helyenként a kiabálás miatt szótagonként vagy hangonként elmondva azt, amit akartam. A fájdalom tök poén… egy ideig, ez már nem tartozott abba a kategóriába. Legalábbis nálam nem. Pláne mikor már a csontjaim karistolta a körmeivel és nyomásával hallottam – vagy inkább csak éreztem?- , hogy összeroppannak. De érezni tuti éreztem, és csak egy hangos kiáltással indultak meg a könnyeim. Ha megpróbálta befogni a szám akkor csak igyekeztem beleharapni a tenyerébe minden egyes fájdalomnál. Ennyi volt az egész védekezésem egy ideig. Aztán már a szabad kezemmel igyekeztem letaszítani magamról, vagy a családi ékszerét megragadva visszavonulóra késztetni. De ezen kívül nem izegtem alatta vagy kapálóztam. Felesleges energiapazarlás lett volna és egyébként is elnyomta a lábam, így azt egy idő után nem is éreztem. *
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Victor Creed Hétf. Jan. 21, 2013 4:37 pm

A vér szaga azonnal megcsapja az orromat. Régi ismerősként fogadom, ahogy az ujjaimhoz érő meleg inakat és izmokat is. Lüktető erek és pirosló hús van a látóhatáromon... Elégedett vagyok, az izgatott borzadás végigszánkázik rajtam, ami a legyőzhetetlenek felsőbbrendűségével keveredik. Agyamat elborítja a mámor és az állati sóvárgás. Ch… Olyan sebezhető, olyan elpusztítanivaló, akárcsak a többi ember. Az ölés hívogat - miközben jobban rászorítok a nyakára és közben az állkapcsát a felső fogsorához passzírozom, hogy tompítsam a sikolyait. Mindig is azt tette, mikor egy ember közelébe jutottam. Rombolja azt az elhatározásomat, hogy lassan, kínkeserves gyötrődéssel dögöljön meg a kezeim között. Hogy adjak neki esélyt, hogy beszéljen… hmm, hiszen a halál közeli élmények igen serkentően hatnak az agyra... nincs igazam?

Tán túlságosan kapkodó vagyok? Ó, nem, ha megéri, tudok várni. Egyszerűen elegem van belőle most és nem tűröm el, hogy egy kis szuka húzza az időmet. Nem emlékszik? Később sem fog sok mindenre. Nekem most kellenek az információk, ha nem tudja elmondani. Nos. Én mindenképp nyerek… mint mindig. A szűkölésére egy pillanatra megrándul a szám sarka, miközben elengedem a nyakát és egy hanyag mozdulattal ütöm arrébb a kezét és kifeszítve szegezem le az ágyhoz.

- Ne kapkodj… - Jobban ráfonom a kezemet a csontjaira és természetellenesen megmozgatom. A kézfeje megmozdul a csont kényszerítése miatt. Élvezet hallani azt a hangot, amit csak az emberi csont adhat ki. – ... És esetleg, ha jó kedvemben találsz, életben hagylak. Még mindig semmi nem jut eszembe? – kérdezem barátságosan. Ha a válasza nem vagy nem mond semmi konkrét dolgot, ami engem érdekel megcsóválom a fejemet és felciccegek. Kihúzom az ujjaimat a karjából, felállok és arrébb lépek.

- Upsz… - nézek a véletlenül a kezemben maradt hosszú orsó és singcsont darabokra. A hangom nyugodt és a legkisebb együttérzés sem hallatszik ki belőle. A lányra csúsztatom a pillantásomat. – Ez biztosan fájt.





A hozzászólást Victor Creed összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 21, 2013 5:25 pm-kor.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Jessyca Camilo Hétf. Jan. 21, 2013 5:16 pm

*Ne kapkodjak? Még hogy kapkodok… sosem kapkodok. De ez most nem volt igaz, az életösztönöm, amiről azt sem tudtam, hogy létezik erre késztetett. Szabadulásra, mikor már végképp nem voltam képes elviselni a fájdalmat. Pedig aztán mindent igyekeztem bele adni abba, hogy visszafogjam magam és ne hadakozzak, hisz felesleges lett volna. Ez be is bizonyult hisz, ahogy a másik mozgott, hogy lefogja és félre üsse a kezem a csontjaimat szorító csak megmozdult. Már nem láttam a férfi éhes arcát, nem láttam semmit csak a csillagos, sötét eget. Ez még romantikus is lenne, ha épp nem a fájdalom kiáltana fel a torkomból és nem az hívja elő ezt a képet. De ez volt a helyzet, akár tetszik akár nem így a romantika odavész és csak a kietlen sötétség marad. Vajon mennyit vagyok képes eltűrni anélkül, hogy elájuljak vagy a fájdalomtól vagy a vérveszteségtől? Szavaira pislogtam, hogy hátha meglátom a szemeit. Azokat a ragadozó szemeket. De a kérdés azt jelenti, hogy már végre szóhoz is jutok…*
- 5829KL3951EVIL… *Nyöszörögtem halkan, alig hallhatóan. De aztán felállt és egy újabb kiáltás fakadt fel az ajkaim közül, összeszorított fogaimon kiszűrődve. Nem tudtam, hogy mi ez.. lehet kód, azonosító vagy csak valaminek a típusa is. A zsibbadt lábamba hírtelen vér került és összerándulva húztam fel őket. Igyekeztem oldalra fordulni, de a kezem nem engedelmeskedett. Meglepett tekintetem kaptam a férfire… nem mertem oda nézni, hogy mit tett. De még mielőtt felfogtam volna, hogy mit tart már meg is szólalt.*
- Nem… igazából roppantul élveztem megtennéd a másikkal is? * Nyöszörögtem és ezen keresztül nem tudom, hogy mennyire volt hallható az irónia, hisz a fájdalom mindent elnyomott.*
- HA már úgy is állsz… hozhatnál egy pohár vizet is. * Még mindig nem akartam látni a kezem és abban sem voltam biztos, hogy egyáltalán lábra tudnék állni, hogy magam is megtegyem. De aztán egy újabb kép döntötte vissza az ágyra a nagy próbálkozásaimból.*
- NEEEE… * Kiáltottam fel a kép hatása alatt vergődve.*
- El jön… meg fog ölni. Tudom… K765… 237Kaleb… *Épp kezem a fejemhez kapott, hogy visszatérjek a jelenbe… de hogy ez mennyire volt hatásos… azt még nem tudom… *
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Victor Creed Hétf. Jan. 21, 2013 7:11 pm

Halk szavai nem hatnak meg, miközben akaratom ellenére megjegyzem a kinyögött számokat és betűket. Éles fülemmel gyerekjáték kivenni az egybefolyó szóáradatot, mégis egy másodpercig közelebb hajolok. Ó, egészen csak egy apró másodpercig, hogy aztán egy könnyed mozdulattal távolodjak el tőle és a kezemben szorongassam a síkos, vörössel pöttyözött csontdarabokat és úgy figyeljem, ahogy magzatpózba kuporodik. Általános, ösztönös védekezési forma… Ch... Imádni való az ilyen reakció. Tele van hiábavaló reménnyel és meneküléssel, ám a testbeszéde ellenére a szavai a fájdalom ködén keresztül is epések. A kérdésére jóízűen felkacagok, kissé felvetve a fejemet.
- Szórakoztató vagy... Az unalmas hétköznapokat épphogy érdekessé teszed. Ha így folytatod még talán megéred a reggelt is és... hmm, talán nem gyilkolom le utána a családodat sem. Hát most mondd, hogy nem vagyok nagylelkű – kuncogok fel öblösen, miközben kényelmesen gesztikulálok a csontokkal. – Sőt... - Felé lépek és úgy fordítom, hogy a másik alkarjára léphessek. A talpam nyomán mélyen besüllyed az ágy, érzem a cipőmnek feszülő apró végtagját, miközben lazán a térdemre ejtem a kezemet és úgy nézek le rá. Pofátlanul érzelemmentes arccal figyelem a torzuló fejét. Állatias tekintetemből kegyetlen kíváncsiság sugárzik, miközben hidegvérű számítással várom, hogy átlendüljön a ponton. Mikor már nem marad a rettegésen és a halálfélelmen kívül más semmi. Újabb reccsenés tölti meg a szobát, miközben az alattam lévő karja hangyányi erőtől törik ketté, akárcsak egy fogpiszkáló. – Kívánságod, számomra parancs cicus – vigyorgok le rá gúnyosan, majd ellépek és bemegyek a fürdőbe. A lány fájdalomnyögései tökéletesen hallhatóak, ahogy a folyosóról beszűrődő léptek is. A nőstény felsikolt, majd újabb szavak törnek fel belőle. Elgondolkozva támaszkodom meg a mosdókagylón, miközben egy pohárba vizet folyatok, majd visszatérek a lányhoz. Leguggolok előtte, miután ülő helyzetbe rántom és, hogy visszanyerje a lélekjelenlétét, ha kell adok neki pár pofont. Finoman. Óvatosan. Ugyan... még nem tört el az állkapcsa...
- Részletezz! – parancsolom sötét, mély hangon, miközben a pohár a kezemben van. A szélénél fogom, úgy, hogy a tenyerem takarja a tetejét, ujjaimmal tartom, miközben a karmom karistolja az üveget, apró csíkokkal díszítve. A kezemet beterítő vér néhány cseppje beleesik a vízbe, míg a többi csíkokban folyik le a párás felületen. – Nos? – kérdem lassan, ráérősen, ám hirtelen kopognak. Aprót mozdítok a fejemen, mintha már percekkel ezelőtt nem hallottam volna a tompa koppanásokat. A szám széle elindul felfelé, kivillantva ezzel a fogaimat, majd a szemöldököm alól lesek fel Jessyca-ra. – Azonnal jövök... – mondom, az ágy melletti komódra csapom a poharat és elindulok, hogy ajtót nyissak.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Jessyca Camilo Hétf. Jan. 21, 2013 8:08 pm

*A másik nevet. Ez tényleg nem normális, bár már nem mondhatom azt, hogy ez az egyetlen extrája. A karmai nagyon is extrának számítottak. Tekintetem még mindig rá irányítottam, s bár nem tudtam osztozni a jó kedvén, még mindig jobb volt, mint szembesülni a férfi tettével. Tipikus, ha nem látom, akkor nem is történt meg effektus áll belém. Ha nem látom, hogy a csont helye üresen tátong, akkor elhitethetem magammal, hogy az nem is az enyém. Bár a kín ennek erősen ellent mond, de na… szép dolog a hit.*
- Ó hát… Biztosan rólad mintázták a nagylelkűség szobrát. Kár, hogy nem fekete. Akkor legalább hasonlítana rád, legalábbis a fejedre biztosan. * Szépen körül írva ugyan és egy mosolyt erőltetve az arcomra, ami inkább sikeredett gúnyos és fájdalom ittas rándulásnak, de végül is közöltem vele, hogy sötét. A fordításnak nem tudtam ellen állni és nem is akartam ellenkezni, az csak jobban fájt volna. Bár tény, a kérdésem nem gondoltam komolyan. Tekintetem továbbra is az övébe fúrva igyekeztem megacélozni magam, hogy ne adjak ki hangot a nyomás alatt. Az ajkam beharaptam, ám egy idő után csak vér serkent belőle, ahogy kiharaptam és csak egy fájdalom ittas kiáltás szakadt fel a torkomból, hogy gyorsan lélegezve igyekeztem lehiggadni és tovább folytatni. A könnyeim pedig patakokban folytak már és a másik kezem nem éreztem, de azt igen, hogy egyre gyengébb vagyok. Valószínűleg a vérveszteség az oka. Fáradság, fájdalom, kín, reményvesztettség, sajnálat… ez mind megtalálható a tekintetemben. Azonban ott lapul a határozottság és büszkeség is. A testem megtörheti a másik, akár több millió apró darabba is. De a lelkem… ahhoz – egyelőre - kevésnek bizonyult.
- Nem… vagyok… cicus… * Kértem ki magamnak nyögdécselésem és vergődésem közepette, ahogy leemelkedett rólam. Karom ösztönösen húztam a testemhez és görnyedtem vissza magzatpózba. Szemeim leszorítottam és koncentráltam a vízcsobogó hangjára… Míg nem egyszer csak jött a téboly. Kezem hiába kaptam a fejemhez és a férfi érintésére is valaki más reagált. Én eddig nem vergődtem mikor hozzám ért, csak utána. De most a kezeim híján ide-oda kapálóztam a lábaimmal és rángatóztam.*
- Ne-ne-ne… * Nyöszörögtem hol halkan, hol kiabálva. Ebből az állapotból talán a második pofon volt az, ami felkeltett és terültem el az ágyon, ha nem tartott meg a férfi. Mint mondtam a fájdalom jó poén egy bizonyos mértékig. S ez jelenleg még hasznosnak is bizonyult. *
- Fémes, sűrű… egyszerre sós és édes… csak a látványa ijesztő, az íze… furcsa és mégis jó…* Részleteztem az első ingert, amit felfogtam. Ez pedig a saját vérem íze volt, hisz magam is kiharaptam, ahogy a férfi pofonjai sem tettek épp jót ennek. Tekintetem üres volt ennél a pár szónál és csak szép lassan tért bele vissza az értelem. Megráztam egy pillanatra a fejem.*
- Nem láttam, hogy mihez üti az adatokat. De egy házban volt, egy szobában. Egy mini számítógép képernyőjét nézte és ezeket vezette bele. A listán láttam különböző dokumentum fájlokat. Ott tartotta az információt, amit utána tudatosan kitöröltetett a memóriájából egy társa segítségével. Ezeket is csak azért láthattam, mert hamarabb elkaptad, mint kitörölték volna. De nem tudom, hogy bukkan-e fel még valami… most csak ennyit láttam… *Mondtam nyugodtan, miközben náha-néha összeszorítottam a fogaim és a szemeim.*
- De meg kapom a vizet vagy megvárod míg elájulok? * Hallhatta a hangomon, hogy tényleg nem sok választ el attól, hogy mély álomba merüljek. A hangom is száraz volt hisz a vérem azért a szomjam nem oltotta, még ha a reakcióm az izére önmagamban kérdéseket is vetett fel. DE meghallottam a kopogást és úgy kaptam fel a fejem, hogy azt öröm volt nézni, ahogy azt is, hogy utána megszédültem. A férfi szavaira megráztam a fejem…*
- Ne… kérlek… kiszólok és elmegy… * Néztem rá. Nem akartam, hogy még egy embert megöljön. *
- Ha hazudnék, akkor is utoléred…. * Erősítettem meg a szavaim, és ha engedélyt adott, akkor hát megszólaltam. Ha nem, nos, akkor ez nem következett be.*
- Már itt sem lehet nyugodtan aktust létesíteni? Ha csak nem akar maga is beszállni, akkor takarodjon. *Na hogy ez honnan jutott az eszembe, fogalmam sincs. De végül is… a szado-mazo is szexualitás és ott is vannak kiáltások. Asszem… Hangomat igyekeztem moderálni, de megmozdulni nem tudtam. Ugyan úgy feküdtem, ahogy a férfi hagyott.*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Victor Creed Szer. Jan. 23, 2013 11:27 pm

- Áucs, ez most a szívemig hatolt – kapom a mellkasomhoz tettetett döbbenettel és szomorúsággal a kezemet a lány beszólását követően, végül jót szórakozva a próbálkozásán engedem vissza a testem mellé a karom. A csonttörés utáni megszólalására csak a fejemet csóválom és felciccegek, mintha egy gyengeelméjűvel próbálnék szót érteni. Úgy látszik a kicsikének semmi sem jó… – Ahogy gondolod tündérkém – szólítom meg máshogy, mikor látom, hogy a fájdalom ködén keresztül ezt az egyet nem bírja elviselni. Ezt az egyet… Ó, ég az ott büszkeség lett volna? Heh, milyen imádnivaló. A vér leírásánál jeges tekintetemben nem látszik semmi. Várok. Mikor kell türelmes vagyok. De egyedül akkor, ha nekem származik hasznom belőle. Motyogása közben felállok, egy hanyag mozdulattal letépek egy csíkot a lepedőből és a könyöke felett, a csonttalan, nyílt törést szenvedett karját lekötöm. Egy erős rántás után az ágyon összegyűlt vértócsába sokkalta kevesebb csorgodál, ezzel megakadályozva a vérveszteség miatti ájulást. Miért is hagynám, hogy olyan könnyen vége legyen? Tudom, hogy nem a karjával kellett volna kezdeni… néha-néha még én is elkalandozhatok, de több elhamarkodott dolgot egyelőre nem teszek. Szépen, lassan fog kiszenvedni. Hogy miért? Egyszerű… Ehhez van kedvem. Mikor okos kislány módjára elkezd beszélni, ismét leguggolok elé.
- Hol van ez a számítógép? Emlékszel a társára? Bármi… Hogy nézett ki, mi a neve, hol találkoztak? Hol volt ez a szoba? – teszem fel már-már kedves hangszínen a kérdéseket, miközben a tekintetét fürkészem. A kérése megállít, mikor az ajtó felé lendülök, de ahelyett, hogy válaszolnék neki, készségesen nyújtom a felharapdált ajkához a vizet és miközben állok, megitatom. Érzelemmentes arccal figyelem, ha kiissza a vérrel felturbózott oldatot, majd visszarakom a poharat az eredeti helyére. „Ha hazudnék, akkor is utoléred…” Erre halvány mosoly jelenik meg az arcomon, ahogy az ajtót figyelem. Legalább ebben tökéletesen igaza van Jessycanak.
- Tudod mit? Játszunk egy kicsit – csillan fel baljóslatúan a tekintetem, ahogy a szemem sarkából a lányra nézek. – Úgyis imádsz felesleges dolgokról beszélni - utalok a csevejünk első részére -, ráadásul csípős a nyelved. Lássuk milyen jó a beszélőkéd. Egy percet kapsz, hogy rábeszéld a férfit, hogy itt nincs semmi baj, miután beengedem. Ha sikerül, nem ölöm meg. A francba, szabadon, épen távozhat csak a te kedvedért. De ha nem – lesz szélesebb a vigyorom – a lelkeden fog száradni a halála. Megadom az esélyt. Ch… Élj vele – vetem elé az utolsó mondatot dörmögve, miután ráérősen, nyugodt hangon ajánlom fel a dolgot. Ismét türelmetlenül kopognak, mire csak a pillantásomat fordítom a sötétbarna, lakkozott ajtó felé. Ha beleegyezik, a fürdőben nagyjából megtörlöm a kezemet egy törülközőben, ajtót nyitok és megtámaszkodom a fejem fölött az ajtófélfán. Ha nem, ugyanígy teszek. Csak nincs vértörlés. Sem udvarias csevej.
- Elnézést nem akarok zavarni, csak azt hittem valami baj lehet. A szom… - itt a néhol még vérfoltos kezemre esik a pillantása.
- Igen? – ösztökélem kedvesen, hogy folytassa.
- Mindben rendben?
- Természetesen... Jöjjön be, győződjön meg a saját szemével... uram... – tárom szélesebbre az ajtót, majd lapos pillantással követem a szobába lépését.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Jessyca Camilo Csüt. Jan. 24, 2013 12:39 am

- Jessyca… * Szűrtem az újabb becenévre. Nem csak azzal az eggyel volt bajom, hanem az összessel. Nekem tökéletesen megfelelt a nevem amit kaptam, ezt lehetet rövidíteni és nem haraptam érte… de áh… egy úgy sem érdekli és csak azért is hergelni fog még a fájdalom ködén keresztül is. Ha épp nem kinyírna, akkor még szórakoztató is lenne ez a fazon. Ami furcsa, mert ez már nem az első ilyen gondolatom. Hmm… megártott volna valami? Még mázli, hogy nem iszok alkoholt. Ahogy ez most hátrány is, hisz azt mondják, hogy tökéletes érzéstelenítő… de mivel nincs, így mikor elköti a karom a nagy motyogásom közepette felkiáltottam. Jééé… megint csillagok. Hadd szédüljek veletek, légyszi, légyszi… A nagy könyörgésem a csillagokhoz és a fájdalom köde közzé a kérdései is beszűrődtek. Amik felettébb értelmesnek bizonyultak… vagyis bizonyultak volna, ha egyáltalán tudom, hogy mit mondtam. Már pedig ebből nem sok maradt meg… erről is azok a fránya csillagok tehetnek. De csak szóra nyitottam a számat és már inni is kaptam, így nem volt alkalmam beszélni. Nagy kortyokban nyeltem a vizet nem foglalkozva kissé rózsaszínes. Hideg, folyékony és még meg is itatnak… mi kell még? Tiszta Hawaii… Már csak a pálmafa kéne és a legyező fiúk. No meg a fájdalom múlása. Hát csoda, hogy ennyi zagyvaság jut eszembe? De az tuti, hogy Hawaiira soha nem megyek ezek után, ha ilyen morbit helyzetben ez jutott eszembe. *
- Köszönöm. * Feleltem mikor elég volt és a fejem visszafektettem az ágyra. Valamivel jobb volt, bár a sápadtságom nem múlt. Szavaira összeszaladt a szemöldököm, de azért figyeltem. Na ha eddig sápadt voltam, akkor most fal fehér, vagy még annál is fehérebb. De nem volt más út.*
- Ritka egy rohadék vagy és Te is olyan jól tudod, mint Én, hogy bele fogok menni, ha csak egy halvány remény is van arra, hogy megússza a férfi. *Ez akár lehetett egy válasz is, hisz valóban az volt. Ám az idő szorított… Míg a férfi bement a fürdőbe a félig meddig épp kezemmel…. na jó, ez nem volt ilyen egyszerű… bár csak az lett volna. Szóval a fogaimat összeszorítottam, hogy véletlen se kiáltsam el magam. A csak félig-meddig törött karommal lerángattam a pulcsim a vállamnál és az alatta lévő pólót is. Így a nyílttöréses karom felkarnál a testemhez szorította, míg nagy szenvedések árán a törött kezem kirángattam. Halk nyögdécseim közepette, már csak annyira volt időm, hogy magamra dobjam a paplant és a könnyeim útnak indultak. Oldalra fordultam és a félig épp kezemre könyököltem, úgy, hogy annak meztelensége látszódjon. De se a véres kezem, de az ágy ne… Ahogy a ruhám sem. Az ajkam véres volt a sok harapdálástól, de azt már nem tudtam letörölni… Mikor beljebb invitálta a férfit dühösen néztem az érkezőre, mert ilyen lehetetlen helyzetbe hozott. Vetkőznöm kellett… az isten verje meg most már.*
- Szép estét! Úgy tudtam, hogy a hotel a diszkrécióról híres. Nem tudtam, hogy ide is hangtompítóval kell járnom. Talán valami gond akadt, hogy megzavarta az… hmm… élvezeteim? * Hangomban ott szikrázott a düh, és egy halvány mosoly is, ahogy a fogva tartómra néztem. *
- Nem érdekelnek a szomszédok… vagy talán már olyan jól megy, hogy maguk csak úgy kiraknak egy fizető vendéget? Ha nem akar az állásával játszani, jobb, ha hagy minket tovább szórakozni vagy a következő utam az ajtó helyett a főnöke lesz. *Éreztem, hogy az ajkaimról egy apró vércsepp kezd szabadon utat formálni az arcomra. Na hogy hihető legyen, ezt a nyelvemmel lenyaltam, de a kezem eddig bírta, már hátra is dőltem és sóhajtottam egyet.*
- Igaz Drágám, hogy nincs baj? Ez csak a megszokott előjáték. * Vontam meg a vállaim és belül feszülten vártam és reméltem, hogy elmegy a férfi…*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Victor Creed Csüt. Jan. 24, 2013 6:54 pm

- Hát, persze… Jessyca – javítom ki magamat önelégülten vigyorogva, mintha tényleg most jutna eszembe az igazi neve. Köszönetét szinte meg sem hallom, elengedem a fülem mellett, ám a beteges színváltoztatására nem bírom megállni, hogy egy ideg meg ne rezdüljön az arcomon ezzel egy pillanatra felfelé rántva a szám sarkát. – Hmm… hát persze, hogy tudom – felelem, miután lerohadékoz, amit bóknak veszek heh… a rohadék még enyhe kifejezés egy vadállatra. Magamban egyre jobban szórakozom a lány szenvedésén. Kitartó, ami figyelemre méltó erény. No, de meddig is, ez az ami igazán kíváncsivá tesz.
- Elnézést még egyszer a zavarásért – lépdel beljebb a férfi bizonytalanul, a gyanú és a zavartság határán egyensúlyozva.
Egy…
Mögötte az ajtó, mikor behajtom, halk, de sorsmegpecsételő kattanással áll meg a keretben. A győztesek ráérős, elnyújtott lépéseivel követem a lányhoz a férfit, karomat keresztbe fonom a mellkasom előtt és a falnak támaszkodva figyelem az eseményeket. A férfi, mikor meglátja a takaró alatt elterülő nőstényt, azonnal elkapja a tekintetét és nyel egyet. – Elnézést asszonyom, én… - A lány vigyorát őszintén viszonozva felelek a kihívásra, miközben a tekintetemből továbbra is a kegyetlen játszadozás sugárzik. Heh… ezért már megérte elkapnom a kicsikét. Nincs is jobb egy macska-egér játéknál. A férfi arca egyre vörösebb, miközben hallgatja a lányt és próbál magyarázkodni. A háttérből figyelem a színjátékot és ragadozótürelemmel várok, miközben a mutatóujjammal a másodperceket verem.
Tizennyolc…
- Nem akartam semmi megzavarni, kérem higgyen nekem. Nem, ahogy látom, tényleg nincs semmi gond, biztos csak… Tényleg szörnyen sajnálom, úgy látszik félreértés lesz az egész. Azonban muszáj utánajárnunk, ha valamit a szomszédok…
„- Nem érdekelnek a szomszédok…” – Lám, lám, lám... magasabb fokozatra kapcsolunk… Tényleg próbálkozik. Csak tudnám, hogy miért... A férfi tekintete a könny áztatott arcra és a véres szájra téved, majd csípőből megfordul egy pillanatra és újra megnézi magának a karmokban végződő, vérrel díszített kezemet. Nyel egyet, összeszorítja az állkapcsát és visszafordul.
Harminckettő…
- Rendben, akkor beszélek a szomszédjaikkal, hogy nincs semmi baj. Öhm… És még egyszer elnézést a zavarásért, ha esetleg kárpótlásul egy ingyen pezsgőt felhozathatnék, igazán örülnék… Hölgyem, biztos, hogy minden rendben? – kerekedik el a szeme és lép egyet a lány felé, aztán kettőt hátra, hogy ne álljon háttal nekem. Gondolom sok érdekes ember megfordult már, azonban nem hibáztatom, hogy ha a mostani helyzetet... nos, túlontúl furcsának tartja. Nem hibáztatom - az ő helyében én sem téveszteném szem elől magamat. A szuka hófehér bőrén levándorló vércseppet éhesen követem a tekintetemmel, majd mikor ismét megszólal, a szemeibe nézek. Számra kínkeservesen lassan és magabiztosan kúszik fel egy fél vigyor, miközben a férfi felém pillant. Elindulok az ágy felé, majd egy-két hosszú lépés után lehajolok a lányhoz, az egyik kezemmel megtámaszkodom a törékeny teste mellett a másikkal, pedig a hajába markolok és felemelem, hogy a torka ívesen, védtelenül feszüljön meg. Mosolyom szélesebb lesz.
Ötvenkettő…
- Hát persze… Minden a legnagyobb rendben van – búgom lágyan, majd röviden, de annál erőteljesebben megcsókolom a lányt.
- Hölgyem, a takaró! Az ott ugye nem vér?! – hördül fel mögöttem a férfi a vértől átázott anyagra szegezve a tekintetét, miközben a számról lenyalom a lány ajkáról ráragadt vért és továbbra is a szemébe fúrom a tekintetemet. Elvigyorodom.
- Csak két apró bökkenő van…
- Takarodjon tőle! – kiált fel mögöttem adrenalinnal fűtött hangon a férfi.
- Tikk… takk… - Egy szívdobbanásnyi ideig még megtartom a szemkontaktust, aztán akcióba lendülök. Gyorsan pördülök meg a tengelyem körül és a lány szeme elé hozom a döbbenettől még mozdulatlan férfit. Erősen tartom a markomban, egyik kezemmel az egyik karját feszítem hátra, míg a másikkal körbeölelem a nyakát. Egy-két másodperc után, végül elkezd kapálózni, jó préda módjára. – Jól figyelj Jessyca. Ez neked köszönhető. Itt a jutalmad a tökéletes szónoklatodért… Szóval? Milyen halálnemet szánsz neki? Lassú legyen? Kegyetlen? Esetleg gyors, ne szenvedjen annyit? Gyerünk, a te áldozatod! Mondj valamit! - kuncogok fel vérszomjasan.
- Segítsémmm! – kiált fel a férfi, de a felénél befogom a száját. Túlságosan gyenge hozzám képest.
- Na, gyerünk Jessie, mondd, mi a baj? – kérdezgetem tovább erőteljesebb hangon és ha nem szólal meg, még hozzáteszem. – Nocsak, csak nem elvitte a cica a nyelvedet? – Ujjamon ismét megnövesztem a karmomat és egy gyors vágással metszem fel a férfi torkát, hogy aztán a kiáltásra nyíló szájába dugjam a kezemet, egy rántással kitépjem a nyelvét és a lány ölébe dobjam.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Jessyca Camilo Csüt. Jan. 24, 2013 8:06 pm

*Lelkiismeret furdalásom volt… hazudtam… életemben most először nem mondtam igazat. S a másik még zavarba is jött a hazugságomtól. HA tehettem volna most azonnal elmondtam volna neki, hogy ez nem igaz. Ne érezze magát ilyen kellemetlenül… rossz volt nézni és a lelkiismeretem nem hagyott nyugodni. Na de muszáj volt neki, így igyekeztem leküzdeni és jelét sem adni. Mázli, hogy a dühöm általában mindent képes elnyomni. De az „asszonyom” megszólításra csak még nagyobb lett a dühöm. Még hogy ennek az asszonya… kikérem magamnak. Jó, nem valami, hű de jó az ízlésem, de akkor is… ennyire azért nincs ficamom. Vagy is de, a kezemben… A vigyora nem sok jót ígért de hát istenem, csak próbálkoztam tovább. *
- Nyugalmat kérnénk Uram és nem pezsgőt! * Csattantam fel. Az kell még, hogy még valaki megzavarjon minket aztán megint ez legyen a vége.*
- Nem! Nem vagyok, hisz még mindig itt van, és ez miatt megvárat a Kedvesem. * Kúszott tekintetem a másikra. Na de az a vigyor, és ahogy felém indult nem jelentett semmi jót, de azért mosolyogtam és csillogtak a szemem. Az más, hogy a fájdalomtól, de csillogtak... A férfi meg elég messze volt ahhoz, hogy ne tudjon különbséget tenni. Ahogy a hajamba markol és megfeszíti a fejem egy halk nyögés szakad fel önkéntelenül is a torkomból. Na ez hihető lehetett, hisz ez nem volt rossz… sőt… a körülmények ellenére… Na de a gondolataimat sokkolta ahogy az ajka az enyémre tapadt. Ha már játszunk, hát legyen hihető. Hevesen és agresszíven válaszoltak az ajkaim az övére és bizony a fogaim is belé martak egy röpke pillanatra.*
- Csak ennyit tudsz Életem? * Nyaltam meg a számat egy őszinte vigyorral az arcomon. Na de a férfi szavaira némi kétely költözött a tekintetembe, de álltam a férfiét és nem rántottam el.*
- Csak egy kicsi… tényleg nincs semmi baj. Mindenkinek meg van a maga perverzitása… nekünk ez. * Hangom halk volt és Ó anyám, még határozottan lágyabb is. Mi a frász történik itt? Már Én sem tudtam követni. Csak reméltem, hogy ez hatni fog.*
- Magának kéne mennie Uram, ha nem akarja végig nézni amint szétkapjuk egymást… * Utolsó próbálkozás. Többre lehetőségem sem volt, hisz a férfi már rohant is a másiknak. Ahogy elém hozta csak megingattam a fejem.*
- Te idióta… mért nem takarodtál el a fenébe? * Kérdeztem szinte alig hallhatóan, ahogy a könnyeim újra útnak indulnak.*
- Ne… Kérlek… * Na ez már a baromnak szólt, ahogy a tekintetem is az övébe fúrtam. Nem, nem könyörögtem csak kértem, annak ellenére, hogy tudtam, nem fogja elengedni. Szavaira csak lehunytam a szemem és összeszorítottam a számat. Nem akartam látni, hogy mit csinál. Nem akartam a tanúja lenni. De a hirtelen csendre mégis kinyitottam a szemem. A torokból fröcskölő vér színezett mindent, az ágyat, a falakat és még engem is… Igen, sápadt bőröm már vörösben pompázott. Ahogy a nyelv is ami az ölembe volt. Egy hangos kiáltással ugrottam és húzódtam fel teljesen a falnak a lábaimmal rugdostam le magamról a takarót ezzel elrejtve a testrészt is. Végül sóhajtottam egyet a felkaromba töröltem az arcom.*
- Nem érdekel… Én megpróbáltam, mindent megtettem. Ostoba volt… *Acéloztam meg magam és a hangom is. Igyekeztem leküzdeni a sajnálatom a halott férfi iránt. Határozott tekintettel néztem a másikra és igyekeztem felállni. Első próbálkoznak megcsúsztam – és meg is szédültem - a vérben és visszahuppantam az ágyra, de aztán már sikerült és közelmentem a férfihez, a testet kikerülve. A kezeim csak magatehetetlenül lógtak mellettem.*
- Mit akartál ezzel elérni? Meghalt. Na és? Holnap nem egy, hanem két hullát találnak. Megijeszteni? Megijedtem, igen. De ez már korábban is megtörtént. Hazugságra bírtál… ez volt az egyetlen dolog, amit ezzel sikerült elérned. No meg… egy pillanatra vágyat keltened bennem az idióta vehemenciáddal. De nem… ezek aligha lehettek a céljaid. Szóval? *Nézhetett akár hogy, Én csak akkor tágítottam, hogy ha Ő rakott, lökött vagy ütött meg úgy, hogy odébb repüljek. Különben csak határozottan és talán még erősen is néztem a szemeibe. Azt a tényt leszámítva, hogy még mindig sápadt voltam.
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Victor Creed Szomb. Jan. 26, 2013 4:14 pm

Az, hogy visszacsókol, meglepő és egyben szórakoztató. Hoppá… miket is tartogat a kislány... Érdekes. Egy-két pillanatig elkalandozik a tekintetem a száját nyalogató nyelvén, aztán visszanézek a szemébe és féloldalasan elvigyorodom.
- Nem tudnád tartani az iramot, Drágaságom – hümmögök fel a kihívó kérdésére és mintha csak egy kölyök lenne, megpaskolom a könnyes arcát. A kezem véres lenyomatot hagy a megviselt pofikáján az átázott takarónak köszönhetően.
Aztán, már csak lapos pillantással figyelem a reakcióját, mialatt a férfi hörögve a takaróba markol. Kigúvadt szemeiben az iszonyat, a döbbenet és a félelem bódító keveréke ver tanyát. Figyelek, hallgatok. A lány kiáltását, a férfi fejének tompa koppanását a padlón, a dobogó szív gyors ütemét, a karok kétségbeesett rángatózását, majd egy-két pillanattal rá a tökéletes némaságot. Érzem a tömény vérszagot és annak a bizonyítékát, hogy valaki, igencsak nem tudja kordában tartani a hólyagját. A csípős szag orrfacsaró, de nem olyan frusztráló, hogy ne tudjam élvezni a helyzetet. Elégedett arckifejezéssel követem a lány mozdulatait, miközben hagyom, hogy abban a hitben ringassa magát tovább, hogy a férfi ostoba volt. A gyilkolás bizsergető. Kezdi feléleszteni a vadállatot bennem, hogy újra és újra megtegyem…
- Hát, persze, hogy nem érdekel. Miért is érdekelne… - helyeselek gúnyosan. – Csak egy ártatlan ember vére szárad épp a bőrödön, amiért nem voltál elég jó. Minden lehetséges – nézek le rá, majd egy pillanatra a falról folydogáló vércsíkokra. Az esti időben feketének tűnik, a besötétedett szobában, különös, démoni falfestménynek, amit állati gyilkolással lehet egyedül elérni. – Csak keményebben kellett volna próbálkozni – felelem. Természetesen a férfi így is úgyis meghalt volna és a nőstény sem tehetett volna sokkal többet… Ó, de ki vagyok én, hogy ne ültessem el a fejében annak a lehetőségét, hogy talán tényleg megmenthette volna, ha elég kitartó? Más próbálkozással, keményebb esetleg pont lágyabb szavakkal? Sssz… megcsóválom a fejem… Szörnyű ez a bizonytalanság…
Végighallgatom a lányt. Türelmesen... Heh… Kíváncsian... Már-már érdeklődő tekintettel, mintha tényleg fontos lenne nekem, amit mondd. Majd pár másodpercig belemélyesztem a tekintetemet az övébe. Végül gúnyosan felhorkantok.
- Szóval… – morgom, lenéző pillantással, miközben az egyik szám féle semmibe vevő mosolyra rándul. – Hmm… Vicces. Olyan ez a szó, mintha bármi magyarázattal tartoznék. Szórakoztató, hogy egyáltalán értelmet keresel benne. Ez nekem csak játék. Az ijedelmed csak még izgalmasabbá teszi a játszadozást. Hogy miért? – lépek közelebb és a mutató- és hüvelyujjam közé kapom az egyik tincsét, miközben kegyetlen pillantással kóstolgatom a szemében csillogó büszkeséget. Porrá zúzni... Ez ismétlődik a fejemben. Egyszerűen, véglegesen porrá zúzni. - Mert így tartja kedvem. Amíg nem vagy hasznos, elűzöm az unalmamat a szenvedéssel és vérrel. Mondjuk úgy – suttogom, lehajolok hozzá, közel az arcához, hogy egy szinten legyen az enyémmel -, hogy hasznossá teszlek. – Egy ujjmozdulattal levágom a tincset és ahogy a földre ér, vége a finomkodásnak. Megmarkolom a tarkójánál és fordulva egyet, a mögöttem álló fésülködőasztalra nyomom. A nyakánál tartva felhúzom a fejét, de úgy, hogy a mellkasa továbbra is az asztalra nyomódjon, miközben szembenézzen a saját és az én tükörképemmel, ha akar. Az indulatomat egy ütéssel vezetem le a tükrön, ami azonnal pókhálóssá válik szúrós reccsenések közepette. A hátára hajolok, egyenesen a füléhez, hogy a leheletem cirógassa a holtsápadt bőrt. A tekintetemet az övébe mélyesztem. Agyaraim kivillannak. Mondtam már, hogy imádok játszani? – Én ráérek. Te döntöd el, hogy kínkeserves időket szánsz-e magadnak, egészen addig, míg már vergődve nem várod a halált vagy… nos… felturbózod az emlékezőtehetségedet és hamar túlesel az egészen. – Azzal elengedem a tarkóját és végigsimítok a hátán, egészen a derekáig, ahol megnövekszenek a karmaim és úgy nyitom szét a kezemet, hogy a végeik a bőrébe nyomódjanak. – Ch, ahogy mondtam én ráérek… - És elindulnak a karmaim befelé a húsba, miközben a törött tükörben nézem minden egyes arcrándulását.


A hozzászólást Victor Creed összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 26, 2013 5:33 pm-kor.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Jessyca Camilo Szomb. Jan. 26, 2013 5:23 pm

- Sosem tudhatod… * Na ezt már csak a velem szemben lévő férfi hallhatta annyira halk volt és a paskolás alatt még a tekintetem is lesütöttem. Az amit tett nem érdekelt, az, hogy megcsókolt, hogy elvette a csontomat, hogy eltörte a másik karom is mind, mind csak fájdalmat esetleg dühöt vagy valami mást szítottak. Na, sosem szerettem, ha nyilvánosan megaláznak, és ezt bizony annak vettem. Nem tudtam másnak felfogni, akár hogy próbáltam enyhíteni a körülményeket és mentséget keresni a másiknak. De nem szólhattam, így csak az ajkamba mélyesztettem a fogaim. De aztán felgyorsultak az események és már csak előtte állva hallgattam a szavakat.*
- Egy ártatlané, amit Te fakasztottál. Te is ugyan olyan jól tudod, mint Én, hogy mindent megtettem. Egy eshetőséget nem használtam ki. Az Én hangomat hallották, nekem kellett volna ajtót nyitni és nem beengedni. De, Te ugrálsz, mint egy nyúl, akit hajtanak. * Szűrtem dühödten a fogaim között. Nem voltam olyan ostoba, hogy ne lássam be. Ez volt minden, amit tehettem. A másik lehetőség hatásosabb lett volna, igen. De a férfi direkt hívta be, hogy élvezze a játékát és engem lelkileg kínozzon erre a kisidőre. Aztán már Én figyeltem a szavaira és mikor közelebb lépet nagy volt a kísértés, sőt, óriási, hogy hátra lépjek egyet. De nem tettem. Ott álltam és vártam a folytatást. Az, hogy a hajamhoz ért, nem érdekelt… de a szavai, ez a pofátlan tekintet és közelség. Olyan szívesen pofon vágtam volna, de nem tudtam, hisz nem bírtam használni a kezeim. Reagálni akartam a szavaira, de ekkor levágta a hajam.
- Héééé…. * Kiáltottam a férfire, hogy bizony ez, ez mocsok dolog volt így el is felejtettem reagálni a szavaira. Na meg időm sem volt ennél többre. Ahogy megragadott konokul megfeszítettem a fejem, de ez nem ért semmit. Már szinte repültem is, hogy aztán kemény felületen találjam magam. Amiben sok hiba nem volt, csak annyi, hogy a tehetetlenül hánykolódó kezeim neki csapódtak, mire egy fájdalmas nyögés és újabb könnyek kerültek az arcomra és szakadtak fel belőlem. Fejem hátra feszült, de most nem a konokságom miatt, hanem a férfi feszítette meg. Már megint… ajkaim meg egy mosolyra húzódtak, ahogy a tükörben néztem magunkat. Érdekes helyzet. A csapásra kissé összerezzentem alatta, ahogy rám hajolt, pofátlanul közel. Kis erőt kifejtve próbáltam meg kissé hátra fordítani a fejem, hogy ránézzek közvetlen. Ha nem sikerült, akkor beértem a tükörrel is és onnan mosolyogtam rá ismét.*
- Kösz. Már amúgy is szédültem, jót tesz a fix felület és a vízszintes helyzet és így még gyorsabban is kerültem ebbe a megváltó helyzetbe. * Semmi gúny, semmi fellengzőség nem volt a szavaimban. Tényleg kezdtem szédülni és tényleg csak megkönnyítette a dolgom ezzel a tettel. Hogy a mosolyom miről árulkodott? Nos… annak ellenére, hogy már régesrég felfogtam, hogy meg fogok halni, mégis némi könnyedséget és megkönnyebbülést sugárzott. Az agyarai sem törölték el ezt, csak egy kis várakozás vegyült a mosolyomba, ahogy a szemöldököm is homlokomra szaladt kérdőn. Szavait végig hallgattam és csak lemondóan ingattam meg a fejem. *
- Tudod Nagyfiú, én sem sietek sehova amint láthatod. S ha már ennyire nyilvánvaló tetted, hogy így is, úgy is meghalok. Akkor már adjuk meg a módját, nem? * Persze költői kérdés volt és láthatta az undort az arcomon, ahogy végig simított a hátamon.*
- Mellesleg a házban három gyerek él. A férfi gyerekei, láttam egy képet az asztalon. Szerinted elárulom, hogy hol van? Még akkor sem, ha a pontos címet tudnám és nem csak azt amit az ablakból felismertem. * Vallottam be. Most már mindegy. Inkább meghalok Én, minthogy az a három gyerek kerüljön a karmai közé. Az egyik még karon ülő, a másik ovis a harmadik meg olyan tizenhárom év körüli. Nem, soha nem adnám ki tudva, hogy bántani fogja Őket. De talán Én még elhozhattam volna gépet, de ez már aligha merül fel a másikban. Ilyen kezekkel meg egyébként sem lennék már képes rá. Ahogy a karmai a csípőmbe marnak ösztönösen emelkedik meg a felső testem és nyomakodik hátra, ahogy a nyakam is megfeszül miközben hátrabillentem a fejem. Ajkaim közül egy fájdalmas sikoly indul útnak, amiből csak nyögés lesz, ahogy ajkaimba harapok. Ám a szemeim csak a másikat nézik a hálós tükörben. Persze, ott a fájdalom, a kétség, egy cseppnyi félelem. De van ott még sok más is… Miközben már kétségbeesetten harapom a számat, hogy ne kiáltsak.*
- Ügyes próbálkozás… de már lassan másfél hónapja nem vagyok ártatlan. * Ó persze, tudtam Én, hogy a másiknak semmi ilyen szándéka nincs. De most miért ne hihetné azt, hogy ez még tetszik is? A gond ott lapult, hogy ez nem állt annyira távol a valóságtól, mint szerettem volna, hogy álljon. Az meg, hogy mindössze egy alkalom volt… meg már lényegtelen. Ahogy az újabb vércseppek is melyeket a fogaim fakasztottak. *
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Victor Creed Szomb. Jan. 26, 2013 6:47 pm

Mosolyát elnézve és a szavaira csak felkuncogok még szélesebb vigyorral.
- Megváltás… Milyen tökéletes szó – dörmögöm sokatmondóan, miközben a szemében lévő megkönnyebbülés elkezd bosszantani. Hmm… Túl finom lennék? Az undorodó grimasza nem érdekel, ahogy az sem, mennyire hidegen hagyja a saját halála. Persze tudom, hogy az élni akarás egy idő után a felszínre tör, azt követi majd a beletörődöttség és az, hogy már kívánja a halált. Persze tudom… Előbb utóbb úgyis meghal. De olyan hosszú még az éjszaka…
- Ó, igen.... Most meg kellene hatódnom azon, ahogy felvázoltad a tökéletes családocskát? Jessyca, Jessyca, Jessyca… - csóválom meg a fejemet, sajnálkozást tettetve, miközben felciccegek. - Mindig én nyerek, csak magadnak okozol még több fájdalmat a csökönyösséggel – közlöm egyszerűen, magamban szórakozva azon, hogyan igyekszik védelmezni azokat az ismeretlen csótányokat. – Amit én a legkevésbé sem bánok – állom a tekintetét.
A sikolykezdeményre kegyetlen, vért kívánó vicsor ül ki az arcomra, miközben az orromat felhúzom, az izmaim megfeszülnek és a torkomból vadállatias morgás tör fel. Hidegvérrel megölhetném, mint ahogy az állatokat szokták levágni. Egy ember. Ugyan, nem kerülne egy másodpercbe sem. A szemében ülő érzelmekre vérszomj, gyűlölet és hideg számítóság furcsa keveréke válaszol, mialatt élvezem a fájdalomra jövő reakcióját. Egy másodpercbe sem… A szabadon, szinte felkínálkozó torok csábító, de végül a száján lecsorduló újabb vér és a megszólalása megállít a gyors gyilkolásban… Heh… Egyelőre. Szavaira azonban felszalad a szemöldököm és öblösen felkacagok.
- Próbálkozás? – Felrántom, könyököm hajlatomba fúródik az egyik válla, míg a másikat a markomba zárom és úgy tartva őt, hátralépek egyet, hogy jobban szemügyre vehessem a törött tükörben. Ráérősen, nem zavartatva magamat, mintha a szuka csak egy áru lenne. Megtört test, alacsony magasság, vékony alkat, hozzám képest apró. Sápadt, véres bőr. Tökéletes... Egy valamire biztosan... A tenyeremet a lapos hasára kúsztatom, majd szépen lassan egyre feljebb, egészen a melléig. A mozdulat határozott és egy csepp finomság sincs benne. Belemarkolok a mellébe, miközben a karmaim vége épphogy átszúrja a bőrét és a melltartó anyagát. Mialatt ezt teszem a nyaki verőeréhez hajolok és beleharapok a nyakába. Finomkodás? Ch… A bőr ott is megadja magát, de nem teszek kárt semmiben. Nem vagyok olyan nagylelkű, hogy ilyen gyorsan kiszenvedjen. Hmm, pedig olyan törékeny és pusztítani való. – Én sosem próbálkozok. Amit akarok, azt megszerzem vagy elveszem – jelentem ki, majd egy angyali mosolyt varázsolok az arcomra, ami nem is hat olyan angyalinak és belenézek a szemébe. – De te hidegen hagysz, szóval légy jó kislány, nyeld le szépen a pillanatnyi vágyaidat és légy hálás, amiért valaki másfél hónappal ezelőtt beáldozta magát – vigyorgok és ellépek tőle, hogy felvegyem a felsőjét. - Csak egyféleképpen szoktam játszani az étellel… - a szemem sarkából vetek rá egy pillantást. – Szerencsédre. Gyerünk, öltözz fel, utána pedig mosd le magadról a vért! – utasítom és felé dobom a ruhákat, majd felveszem a földről az elejtett csontdarabot. Régi szép emlék… – Három választási lehetőséged van. Egy, elkezdesz beszélni erről a bizonyos férfiről és ha kielégítőek a válaszaid fájdalom nélkül megöllek. Kettő, elkezdünk kocsikázni és sorban benézünk minden családi házba. Lemészárolok mindenkit, miközben neked ezt végig kell nézni, egészen addig, amíg nem beszélsz. Három, addig-addig megyünk, amíg meg nem érkezünk a szüleidhez. Gyerekjáték kiszagolni az illatod, ha kell visszafele követem és egy idő után csak kilyukadunk a kedves papánál és mamánál – vigyorodok el, miközben leülök a fotelba és tovább gesztikulálok a csontjával. Persze a szagnyomával akadhattak volna gondok, de ugyan, miért is hívjam fel erre a figyelmét? – Nos? – kérdezem és játszi könnyedséggel töröm félbe a lány csontját. – Hogy legyen Jessyca?
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Jessyca Camilo Hétf. Jan. 28, 2013 12:47 am

- Meghatódni? Ugyan már… naiv vagyok nem idióta. Vagyis nem ilyen szinten vagyok idióta. * Feleselek továbbra is. Na igen, nem nagyon lehet befogni a szám. Vagyis persze, be lehet tömni a szám, de na… akkor mást se tudok mondani. Ami persze jelenleg hátrány lenne a másiknak.*
- Ami pedig a csökönyösségem illeti. Mit vártál? Azért mert Te vagy a nagy mumus, majd az első csúnyán nézésedre megalázkodok és csúszva, mászva könyörgök neked? Neeem… abból sem Te sem más nem eszik. Inkább haljak meg büszkén és küzdve, még ha Te ezt nem is nevezed küzdésnek, mint a könyörgő csótányok. De be kell valljam, még a regényeimben sem találkoztam ekkora féreggel mint Te vagy. * Sértés vagy sem, ezt döntse el a másik. Akár még bóknak is szánhattam, hisz ezzel azt is mondtam, hogy ilyen embert nem lehet kitalálni csak úgy. Az elején még undorodtam attól az élvezettől mit a szenvedésem okozott a másiknak, de már nem. Már nem érdekelt. Ő ilyen, nem kell szeretni, de megváltoztatni sem lehet. Lehet gyűlölködni, de minek pazaroljunk ilyenre energiát és érzelmeket, ha egyszer el is lehet fogadni. Neki ez okozott örömet, nekem a tánc. Nincs itt semmi probléma. Kivéve azt az apróságot, hogy azzal, hogy táncolok, nem okozok fájdalmat senkinek, míg Ő igen. A rántásra nem számítottam és meglepődtem a hirtelen mozdulaton, így nem is csoda, hogy a hátam a mellkasának csapódott minden ellenállás nélkül. Ám, folyamatosan megkönnyíti a dolgom a másik.*
- Micsoda figyelmesség… * Jegyzem is meg hangosan, miközben egy mosolyt húztam a döbbenet helyére. Na igen, akarata ellenére is figyelmes a másik. Hisz ha nem tart meg a karjaival, amivel szinte körül ölelt, akkor bizony a lábaim felmondták volna a szolgálatot, az ilyen hirtelen mozdulatok nem tettek jót az imbolygó egyensúlyomnak. Az, hogy méreget, kissé zavarba ejt, de a tekintetem nem sütöm le, már csak dacból sem. De ha még volna bennem elegendő vér, tuti, hogy kipirult volna az arcom… Na de az érintésére már emberi színem lett az arcomnál, ami máskor normálisnak számított volna, de most csak a kipirultságom jelzi. S már éreztem is a harapását, ahogy a melleimnél apró szúró fájdalmakat. Fejem ösztönösen biccent oldalra, na nem, hogy kirekessze a másikat, hanem, hogy még több helyet nyújtson neki. Fájdalom ittas, azonban még ha én magam nem is vettem észre, de kissé kéjes nyögésem vert visszhangot. Ó ha most jó lenne a kezem, vagy épp tudnám használni. Az előttem felelevenedet képre azonban kissé kijózanodtam. Láttam, ahogy éhesen túrnak ujjaim a hajába és megrántva szorítom fogait magamhoz, ahogy azok csak újra belém marnak, ahogy karmai végig szántanak a nyakamtól, a mellkasomon keresztül a hasfalamon. Neeem… nem akartam látni ezeket a képeket, pláne nem az arcom, amit közben láttam. Mintha csak kívülről láttam volna a jelentet, azt is láttam, hogy ezek örömet okoztak, ahogy éreztem is ezt a… ezt a megmagyarázhatatlan valamit. Pff… mi lett belőlem? Mi lett az ártatlan, gyengéd kicsi Jessyből? Vagy ez csak azért volt, mert nem tudtam, hogy más milyen? Na de kérdésekre nem volt idő, hisz a férfi már meg is szólalt én meg igyekeztem felfogni. Szavai elkergették a képeket, elkergették azt, amit az imént mutatott. Legalábbis a vonásaimból igen, még ha a szemeimből nem is távoztak annak a csillogásnak a nyomai.*
- Egyrészt a pillanatnyit csak Te látod. *Na most bizony duzzogva fontam volna össze a karjaim, de ez most lényegtelen mert nem ment. Az meg, hogy megérti-e a másik, hogy mire gondoltam, nem érdekelt. Ahogy valószínűleg Őt sem, hogy én mire gondoltam. Szóval ez egy ördögi kör. *
- Ami pedig a másikat illeti… hálás? Jópofa gondolat, csak ott bukik meg a dolog, hogy amiért hálás lehetek azaz, hogy nem szedtek szét a Xavierben. Hidd el, még annyi élvezetem sem volt benne, mint amit a Te kínzásaid adnak. Ez, ahhoz képest csak egy keringő... * Na igen… nem felejtem el. Szerintem soha nem is fogom elfelejteni azt a rohadt fájdalmat, amit átéltem. Na meg az utána lévő időszakot… Persze voltak buktatói a dolognak, mint példának okáért, hogy önként mentem a sráccal valami hülye hormontúltengés miatt. De annak is meg van oka, hogy azóta sem bírtam rászánni magam, hogy ágyba bújak valakivel.*
- Nem vagyok a rabszolgád! Szóval csak ne parancsolgass nekem. * Mivel nem tudom elkapni a ruhát így az nekem csapódva lehullik a földre.*
- Egyébként meg vicces fiú vagy. Hogy a Pokolba vegyem fel és mosakodjak meg, ha még a kezem sem tudom használni? Arról meg hadd döntsek én, hogy nekem mi a szerencse és mi nem. Szart se tudsz rólam, azon kívül, hogy milyen a vérem színe és az íze… *Szavaim már dühről árulkodhattak a dacom mellett persze. Amit aztán le is hűt az ajánlata. Na nem, még a szüleimig sem kellett elérnie. A nem kívánt házasságom miatt, ezt most valahogy nem bántam volna. Tekintve, hogy még a férjjelöltem sem ismerem. A csontommal való játszadozása nem érdekelt. Az ö kezében volt és már nem ennyimben így nem éreztem a fájdalmat, vagyis már csak a meglévőt. A döbbenetemből mozgásra kéltem, ahogy a másik leült és elé sétálva hajoltam lejjebb, hogy a szemeibe nézzek. Behemót mérete miatt nem kellett nagyon hajolgatnom. Ha csak nem húzódott el, vagy taszított el engem, akkor egészen közelről néztem a szemeibe, hogy majdnem már összeért az orrunk.*
- Eddig ez volt a legjobb húzásod Mumus… S nem mondom, hogy hatástalan. A szüleim nem érdekelnek, éltek már eleget. De a gyerekek… azok nem. Most nem tudom eldönteni, hogy csodáljalak a leleményességed és kitartásod miatt, vagy szánjalak a sivár érzelmeid miatt. Tudod… egyik sem épp jó dolog. Kirabolhatod a bankot, megölheted emberek százait, de akkor is csak egy korcs maradsz. Van, aki csodál, aki fél Tőled, aki megtörik a kezeid alatt, de TE… egyszer Téged is megtör valaki. Neked is lesz gyenge pontod, amit mások ugyan ilyen aljas módon fog kihasználni, mint te tetted másokkal. De kívánom, hogy soha ne éld meg ezt és az utolsó napjaidban legyen kiért küzdened… hogy legyen kiért élned. * S ha csak nem állított meg valahol, akkor felemelkedve vissza másztam a tükörhöz és egy darab üveget piszkáltam ki az ujjaimmal, már amennyire tudtam használni.*
- A barátja neve Ithillion Ramin. A Savorek parkban él. Negyedik emelet negyvennégyes lakás. Vannak nála a biztonsági másolatok a fájlokról. A széfet a konyhában találod, ha leemeled a konyhaszekrény ablakfelőli részét. A kód: Susan0704… A halott lányának a neve és halálának dátuma. * Nem néztem a férfire csak oldalra biccentet fejjel vizsgálgattam a tükörben visszatükröződő részeket. Hol az ablakot, hol az arcom, hol a véres földet.*
- Most már megölhetsz, meg kaptad, amit akartál. * S a hátam a betört tükörnek vetettem. Nem, még mindig nem törtem és nem is könyörögtem. a mondaton úgy hangzott, mintha csak egy pohár vizet kértem volna.*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Belnord Hotel - Page 10 Empty Re: The Belnord Hotel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.