Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokiói nemzetközi repülőtér

3 posters

Go down

Tokiói nemzetközi repülőtér Empty Tokiói nemzetközi repülőtér

Témanyitás by Cerebro Vas. Szept. 25, 2011 6:29 pm

Tokiói nemzetközi repülőtér 000_hkg20041201_467_250222t
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Tokiói nemzetközi repülőtér Empty Re: Tokiói nemzetközi repülőtér

Témanyitás by Tanya Berghart Vas. Szept. 25, 2011 8:51 pm

Pulóver, zokni, minden meg volt, pár plusz gatya is, ilyenek. Ámuldozva néztem amerre jöttünk, bár nem teljesen megszokott módon és útvonalon fogunk eljutni a célunkig. Megfogtam hogy innentől még haza nem érünk teszem, amit Logan mond és kész. Magamtól nem jutottam volna sehová. Vagyis a kétségbe esés talán rávett volna, hogy mégis megpróbáljam amitől úgy tartottam, hogy addig próbáljam míg célba nem érek, egy olyan helyre ahonnan már juthatok valamerre. Ha hazajutok lesz mit átgondolnom rendesen. Először is, talán nyelveket kéne tanulnom. Az útlevelemet magamnál tartani... bár van értelme? Ha nincs rajta, hogy átlétem a határt, így is úgy is baj lesz belőle.
- Köszönöm, hogy segít Mr. Logan. Remélem ha hazaérünk többet nem többet nem leszek a terhére. - Én magam viszont jobban tudtam ennél, talán nem neki kell visszahozni legközelebb de valakinek biztosan. Bár ha tényleg kapok egy olyan nyomkövetőt kevesebb lesz a baj.
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Tokiói nemzetközi repülőtér Empty Re: Tokiói nemzetközi repülőtér

Témanyitás by Rozsomák Vas. Szept. 25, 2011 9:12 pm

*A repülőtéri váró, mint japánban minden, igazi remekmű. A székek kényelmesek, a helyiség légkondicionált, és valahogy azt is megoldották, hogy ne tűnjön az egész olyan zsúfoltnak. Igazán kár, hogy a két mutáns még a közelébe sem fog menni...*
-Erre, és próbálj lapulni, mindjárt odaérünk.
*Fejét behúzva szalad a drótkerítés mellett az egyik hangár irányába. A terve, hogy a henger alakú épület takarásában utat vág maguknak, majd miután bejutottak, valahogy kideríti melyik gép indul New York-ba...vagy legalább a környékére.*
-Jól van, és akkor most csinálok magunknak bej...
*A helyen, ahol be akart mászni, már eleve egy hatalmas lyuk tátong a kerítésen, elég nagy ahhoz, hogy akár mind a ketten átbújjanak rajta egyszerre. Ezt látva, Logan morog egyet maga elé.*
-Minden nem lehet tökéletes ebben az országban sem...
*Odabent a hangár felé veszi az irányt. Az ajtón található zárat egyetlen jól irányzott karmolással hatástalanítja, odabent pedig azonnal az egyik iroda felé veszi az irányt. *
-Na jó, itt valahol biztos találunk egy feljegyzést, amiből kiderül, melyik gépre kell felszökni. Mondanám, hogy segíts, de...
*Elharapja a mondat végét, és inkább a kezébe került füzetre koncentrál.*
-És mond, Ms....Monroe hogy bírja? Nem hallottam a suli felől már vagy egy hónapja.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Tokiói nemzetközi repülőtér Empty Re: Tokiói nemzetközi repülőtér

Témanyitás by Tanya Berghart Hétf. Szept. 26, 2011 6:00 pm

- Rendben - feleltem halkan, és megpróbáltam eleget tenni a dolognak, már amennyire tőlem telt. De az is lehet, hogy valójában teljesen rosszul csináltam, és bután is néztem ki. Ráléptem egy ágra, ami természetesen kettétört én meg összerezzentem, majdnem fel is sikkantottam, de még az utolsó pillanatban észbe kaptam. Ja, hogy lemaradnom sem kéne. Valljuk én teljesen és totálisan alkalmatlan vagyok az ilyesmire.
- Hm? - vontam föl a szemöldökömet mikor beértem Logant és nem fejezte be a mondatot.
Azonban mi sem jobban igazolhatná az előző gondolatomat, a kerítésen való átjutás igen nehéznek ígérkezett. Még úgy is, hogy volt rajta egy megfelelő méretű lyuk. Történetesen valamibe beleakadt a lában és elhasaltam.
- Au... - csuklott el a hangom halkan, és egy sort sziszegtem még közben míg megpróbáltam felállni. Ami végül csak összejött valahogy, és követtem Logant.
Csak lestem ahogy elbánt a lakattal, még egy halk - Tyűű... - is elhagyta a számat. Rendben felismertem amikor az utcán beszélgettünk, bár az sem elsőre ment, de hogy milyen mutáns arra már végképp nem, pedig biztos sokat mutogatták a tévében, ha beugrott.
- Feszülten - feleltem végül már odabent. - Én minden napomat a suliban töltöm, általában... mármint töltök ott valamennyi időt, de én sem látom sokat. Gondolom el van havazva az iskolai dolgokkal. - őt sem láttam viszont a suliban, vagy ennyire figyelmetlen lennék?
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Tokiói nemzetközi repülőtér Empty Re: Tokiói nemzetközi repülőtér

Témanyitás by Rozsomák Hétf. Szept. 26, 2011 6:42 pm

-Hé, óvatosabban, még felvered itt az egész repteret - korholja le Tanya-t, annak ellenére, hogy tisztában van azzal, hogy a személyzet csak fülvédőben képes itt megmaradni, ezért aztán a lány keltette zajokat jó eséllyel még ő maga sem hallotta volna meg, kivételes adottságai nélkül.
*Odabent teljesen elmerül a határidőnaplóban. Kivételesen oltári mázlija van a két mutánsnak, hisz aznap vagy 8 gép indul erről a reptérről az államokba. Kicsit kevésbé szerencsés, hogy ebből 5 már felszállt, az utolsó alig néhány perce, viszont ha sietnek, a következőt gond nélkül el tudják érni.*
-Általában... - morogja el bajsza alatt, a könyv olvasása közben - gondolom ebbe a világ körüli útjaid nem tartoznak bele.
*Barátairól hallott kevéske információt csak egy bólintással nyugtázza. Lesz még ideje kivallatni a lányt, a többórás repülőúton.*
-Gyere utánam...szorosan utánam. Látod azt a randa nagy szürke gépet?
*A távolban egy teherszállító repülő képe rajzolódik ki, melybe a munkások épp az utolsó adag rakományt pakolják fel.*
-Íme a fuvarunk hazafelé, amint a targonca hátat fordít nekünk, szaladj, ahogy bírsz, és rejtőzz el a gépen.
*Megfordul a fejében, hogy mondani kéne valami olyasmit, hogy: "Ha esetleg lemaradnék, ne törődj vele, csak az a fontos, hogy te haza juss.", de elcsépeltnek tartja az ilyesfajta dumát, ráadásul szegény lány elég ideges így is. A targonca közben visszafordul a következő raklapért, így nem is jut több ideje a morfondírozásra.*
-Rendben, most!
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Tokiói nemzetközi repülőtér Empty Re: Tokiói nemzetközi repülőtér

Témanyitás by Tanya Berghart Csüt. Szept. 29, 2011 3:48 pm

Nem mintha direkt lett volna, meg amúgy is, de már nem szóltam semmit. Nem lett volna értelme, végülis igaza volt.
Amíg ő a határidőnaplót vagy mit nézet én a szobát vettem szemügyre bár, nem túl sok érdekeset találtam...
- Igen... valahogy úgy - sóhajtottam kicsit beletörődötten. - Még nem voltam minden országban, de ha ez így folytatódik... - húztam el a szám. Ha nem jelentene ilyen létbizonytalanságot talán még élvezném is. - Ami azt illeti egyre többet esik meg...
Utána csöndben követtem, míg meg nem álltunk, majd bólintottam.
- Rendben - a hangom egészen elszántnak tűnt, talán még magam is meglepődtem volna, ha lett volna időm ilyesmire.
Végül neagyjából mindent beleadva rohanni kezdtem a gép felé, azért még arra figyeltem, hogy nem lett volna jó ha pont most még egyszer elesek. Valahol félúton egészen furcsán éreztem magam. Nem telepontáltam, de épp egy hajszálnyira voltam tőle. Azt hiszem az sehogy nem sült volna el jól, biztosan megijedtem volna és akkor...
Mikor felértem a gépre a szívem úgy zakatolt, hogy lassan már azt hittem, hogy kihallatszik. A számra tapasztottam a kezeimet és próbáltam megnyugodni.
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Tokiói nemzetközi repülőtér Empty Re: Tokiói nemzetközi repülőtér

Témanyitás by Rozsomák Csüt. Szept. 29, 2011 4:17 pm

*Szerencsére ebben az országban nem olyan gyanakvóak az emberek, mint odahaza, ezért a felszállás viszonylag simán megy, már persze, ha nem számítjuk azt, hogy aki ezt a távot le tudja futni ilyen rövid idő alatt, az általában olajfa koszorút kap érte. Logan nagy meglepetésére a vékony lányka seperc alatt lehagyja őt, és végül ő az, aki úgymond várni kell a fedélzeten. Percek telnek csak el addig, amíg a gép elindul a kifutó pálya felé, ő pedig közben előmászik rejtekhelyéről, és felbont egy nagyobb ládát.*
-Most már előbújhatsz. Ha ránk is találnak, visszafordulni biztos nem fognak.
*Láthatóan a dobozban tárolt árú a legkevésbé sem érdekli, a csomagolásához használt buborékos nejlon már annál inkább. Akkora darabot húz ki a dobozból, amekkorába őt magát is be lehetne csomagolni, majd Tanya felé fordul.*
-Tessék, a padlónál még mindig kényelmesebb - magyarázza, miközben kipukkant pár buborékot az ujjaival, úgy tűnik az általuk keltette kísértés még neki is sok - hosszú utunk van, próbálj meg aludni, mert a leszállás még rázósabb lesz.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Tokiói nemzetközi repülőtér Empty Re: Tokiói nemzetközi repülőtér

Témanyitás by Tanya Berghart Csüt. Szept. 29, 2011 10:10 pm

- Azt gondolom... - eresztettem meg egy gyengébb mosolyt. Azért tartottam tőle, hogy észre vesznek minket és akkor mi lesz. Kimásztam a dobozból, majd elhelyezkedtem a rögtönzött helyemen.
- Rendben, és köszönöm.
Igazából nem volt valami túl kényelmes a folytonos mozgással, fogalmam sincs hogy sikerült elaludnom. Talán nem is elaludtam.. bár nem is mondanám, hogy elájultam volna, egyszerűen csak elsötétült a kép. Elsőre...
Hirtelen nem is tudtam mi történt, csak azt, hogy reszketek, a hajamba kapaszkodok mindkét kezemmel és ordítok. Ahogy körbenéztem nem értettem hol vagyok, idő kellett hozzá mire felfogtam mindent.
Az a pár mondat foszlány kattogott a fejemben, amit hallottam.
... nem érdemi meg hogy éljen...
... ne!... ez nem lehet!... Miért?...

A hangok egyáltalán nem voltak ismerősek, mégis emlékek voltak csupán, és olyan érzelmekkel voltak telítve, amitől már önmagukban megijedtem. Viszont gondolkozhattam volna rajta akármennyit, nem jöttem volna rá kikhez tartozhatnak.
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Tokiói nemzetközi repülőtér Empty Re: Tokiói nemzetközi repülőtér

Témanyitás by Rozsomák Pént. Szept. 30, 2011 1:17 am

*Ő maga képtelen aludni ebben a hatalmas lármában, ezért fel alá járkálással múlatja az időt. Az út eseménytelenül zajlik számára, leszámítva azt az apró incidenst, amikor a lány vergődni kezd álmában, mintha kínoznák, és ahogy múlnak a percek ez egyre élethűbbé válik, olyannyira, hogy Logan egy másodpercre még azt is megfontolja, hogy talán valami láthatatlan ürge valóban kegyetlenkedik Tanya-val. Aztán egyszer csak felüvölt a lány, ő pedig azonnal szalad is hozzá. Két karjával finoman megragadja őt, és óvatosan rázni kezdi, hogy magához térjen.*
-Nyugalom kislány, csak álom volt nem kell félned...
*Ahogy meghallja magát, miközben ezt mondja, furcsa érzés vesz rajta erőt. Szerencsére Tanya valószínűleg még nem volt egészen magánál, így nincs tanú a tőle eléggé idegen eseményre. Megköszörüli a torkát, és most már keményebb hangon szól.*
-Hé kölyök! Még felvered a pilótákat!
*Azután feláll a lány elől, és ahhoz a részhez sétál a falon, ahová az ablakot képzelné.*
-Nem is baj, hogy magadhoz tértél, nemsokára landolunk.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Tokiói nemzetközi repülőtér Empty Re: Tokiói nemzetközi repülőtér

Témanyitás by Tanya Berghart Pént. Szept. 30, 2011 6:49 am

Erősen, szinte már görcsösen összeszorítottam a szemhéjaimat, és leengedtem a kezem. Ez nem igaz, már álmomban is ott járok ahol nem kéne, az a csoda, hogy a gépen maradtam. Számomra pedig olyan valóságosnak tűnt a helyzet, teljesen az az érzésem volt,mintha valakit gyilkosságon kaptam volna. Pedig ennyiből azért közel sem lehetek biztos ilyesmiben, vagy igen? Lassan megráztam a fejem, majd pislogva kinyitottam a szemeim.
- Rendben, máris összeszedem magam - sóhajtottam egyet. Nem a holmijaimat kellett összeszednem természetesen, mert azok nem voltak, inkább magamat, és a szétguruló gondolataimat. Mikor késznek éreztem magam fel akartam állni, de aztán rájöttem, hogy azzal nem igazán lenne jobb mikor ereszkedünk. Igazából csak vártam hogy mi lesz, így potyán még nem nagyon utaztam, úgyhogy nem nagyon tudtam most mi következik.
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Tokiói nemzetközi repülőtér Empty Re: Tokiói nemzetközi repülőtér

Témanyitás by Rozsomák Szomb. Okt. 01, 2011 1:52 am

-Nos, ha netán a jövőben is stoppolnod kéne, hogy hazajuss, íme egy jó tanács. Nem érdemes ott kiszállni, ahol felszálltunk, és a pilótafülkét sem ajánlom, úgyhogy nem maradt más mint...
*Néhány ládát összetol, hogy rejtekhelyet varázsolhasson belőle Tanya számára. Amennyiben magától nem tenné, úgy kezével mutatja, hogy bújjon oda, amennyiben ez sem érné el a kívánt hatást, a tőle megszokott bűbájos modorában ösztönzi erre.*
-A terv a következő...
*A gépen talált egyik olajos rongydarabot fintorogva csavarja a fejére, mígnem az egész arcát befedi, a nem túl higénikus "ruhadarab".*
-Kirohanok, mint egy elmebeteg, és amíg velem foglalkoznak, te menj olyan messzire a géptől, amennyire csak lehet. Ha elhagyod a hangárt, az sem baj, ha elkapnak, utána azt fogják hinni, csak eltévedtél, vagy ilyesmi, és simán kidobnak. Rám ne várj, majd az utcán találkozunk.
*Elejét véve minden rosszallásnak, még utoljára rámordul a lányra.*
-Persze, ha gondolod csinálhatjuk fordítva is, de....hopp, idő van.
*Felnyílik a gép hátulja, Logan pedig ahogy ígérte, ordítva szalad kifelé, a személyzet nem kis meglepetésére. Percekkel később lövések is dördülnek a távolban, emberi hangot azonban nem lehet hallani a közelben, talán ideje lelépni.*

//Folytatás: Bronx-i utcák //
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Tokiói nemzetközi repülőtér Empty Re: Tokiói nemzetközi repülőtér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.