Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orchard Beach

+10
Michael Bodwin
Tibutty Tamity
Gregory S. Severald
Lily Gage
Victor Creed
Sheena Duran
Colin Cooper
Erik Magnus Lensherr
Mike Hanscom
Cerebro
14 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Sheena Duran Szomb. Jan. 14, 2012 10:49 pm

Nem tudom még, hogy milyen indítékból ölte meg az emberemet ez az alak, de azt már tudom, hogy nem teszik, ahogy rám néz. Nem hiába dolgoznak az állati ösztöneim, hogy megérezzem a felén sugárzó veszélyt, ami az egész lényéből árad, főleg így mikor egy szétdarabolt hulla mellett „beszélgetünk”.
Mielőtt megközelítettem, azért a pisztolyomat a derekamba tűztem, hogy kéznél legyen és most úgy helyezkedtem, hogy könnyen előkaphassam, ha szükséges.
Amikor elindultam felé, még csak azt láttam, hogy megöli, de mire ideértem nyilvánvalóvá vált, hogy ez a férfi másban leli örömét, mint egy szimpla gyilkosság. Ez indokolttá tette a készültségemet. A sok apró részlet és az őt körülvevő szagok viszont óvatos sejtéseket engedtek útjukra a gondolataimban. Ez meg aztán különösen vészriadót fújt a fejemben.
- Igen az enyém! – bólintottam óvatosan. – Az én zsákmányom lett volna, ha nem happolja el az orrom elől. Napok óta követtem és ma végeztem volna vele, de ez most már mindegy. – vonom meg a vállam. – Én azért kedvesebb lettem volna vele, legalábbis egyben temethették volna el, és még nyitott koporsós temetést is rendezhettek volna neki. – sóhajtottam látványosan. – Ezért most jönnél nekem úgy 200.000 dolcsival. Csekket is elfogadok. – mosolygok rá kedvesen, de egyben minden izmommal feszülten.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Victor Creed Szomb. Jan. 14, 2012 11:45 pm

Nem lehet nem észrevenni óvatosságát. Tartja a tisztes távolságot, szeme állandóan engem fürkész és tisztán látszik, ahogy izmai ugrásra készen várnak. Sötéten felkuncogok. Okos lány.

- Nem elég, ha élve elengedlek? – kérdem tőle kíváncsian, a többire nem is válaszolva és ismét leguggolok. Ujjaimat a homokba fúrom és figyelem a csíkokat, amiket rajzolok. Egy ideig elnézem őket, nem sietek sehová. Ugyan, miért is? Külön szórakozás, ahogy nyújtom a feszültséget közöttünk. Minden egyes másodperc, élvezetes. Olyan ritkán érezhetem magam jól, kihasználom hát az időt. Nem félek attól, ha támadni készülne, de ha megtenné, akkor is hamar befejezhetném a játszadozást. Egy rossz mozdulat és már meg is van a gyenge pont… Viszont nem teszi. Talán ezért is tűnhetek olyan nyugodtnak.

– Hm, Párduc? – lesek fel rá a szemöldököm alól, mikor nem jön válasz és megeresztek egy fél vigyort. – Ez a neved, nem? Hát persze, hogy te vagy az… Sokat hallottam már rólad – szegezem rá a tekintetemet határozottan. – A bérgyilkos… - fogok meg egy marék homokot és lassan folyatom lefelé - … és a mutáns. Azt mondják nagyon jó vagy. Gyors és hatékony – állok fel és leporolom magamat, végül aztán egyedül a nőre figyelek.

Némán állok, végigmérem és elégedetten felmorgok. – De tudod, csak a saját szememnek hiszek – mosolygok rá. Ujjaim megrezdülnek és karmaim ismét elkezdenek növekedni. – Kíváncsi vagyok, vajon meddig bírod. – Igyekszem a végsőig húzni Párduc idegeit. Mindig olyan jó látni a félelmet a másik tekintetében, azt a hatalmat, amit én kapok meg. Látni akarom az övében is… És ha kell, akár ugrok, hogy előcsalogassam az érzést.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Sheena Duran Vas. Jan. 15, 2012 10:51 am

A szavaiból áradó gúnyos fenyegetés, további rosszpontot ír a számlájára, de főleg fenntartja a készenléti állapotot, sőt aránylag biztos vagyok benne, hogy valami játékot akar űzni.
A belső hang továbbra is azt súgja, hogy ezek az apró momentumok, emlékeztetnek valakire, akiről már sokat hallottam, de talán csak a hasonlóság zavar, hisz az akire gondolok nem él már.
Nem tetszik, ahogy leguggol és a homokkal játszik, hiszen ebből a helyzetből egy állati mutáns, akire egész lényéből tippelek, könnyen és erőteljesen támadhat, ezért egy aprót még hátra lépek, hogy legyen helyem és időm a válaszra.
Aztán megmerevedek, mikor meghallom a nevem a szájából.
~ Ezek szerint tudja ki vagyok és mégis halálos nyugalommal és valami vészjósló gunyorossággal áll velem szemben. Ez azt feltételezi, hogy nagyon bízik magában. ~
Mikor feláll, már tudom, hogy nem csak beszélgetni fogunk. A szemében lévő csillogás már láttatni engedi a vadászt, aki a prédájára tekint ilyen szemekkel. Ennek ellenére, most ellazítom az izmaimat, hogy gyorsan tudjak reagálni, amennyiben nekem ugrana.
- Sok a szóbeszéd és fele sem igaz! – legyintek mosolyogva. Nem kell mindent készpénznek venni, se általában nincs panasz a munkámra. – bólintok felé.
Aztán, ahogy meglátom növekvő karmait már az enyémek is kinn vannak, de nem hiszem, hogy ez most elég lesz, ezért felmordulok.
- Talán tovább mint hinnéd, és nem biztos, hogy a terveid szerint alakul. – mormogok tovább készen, hogy teljesen átalakuljak, aztán, ha lesz rá alkalom visszaváltozva akár a pisztolyomat is használjam – De, úgy látom, nagyon nincs kedved kifizetni azt a párszáz dolcsit, viszont lehet, hogy a megbízómnak a bőröd is megteszi. Ezért mielőtt megnyúználak elárulhatnád a neved, hogy mit írjunk a névtáblára.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Victor Creed Vas. Jan. 15, 2012 1:31 pm

Nem kerüli el a figyelmemet Párduc reakciója, így elmélázva nézem kivillanó karmait.

- Nocsak, nocsak… A cicus mérges – állapítom meg mellékesen. – Azt tervezed, hogy megölsz? – kuncogok fel. – Ez jó, nagyon jó. Nem is lehetett volna kellemesebb az estém… Csak van egy kis probléma – húzom el a számat. – Attól tartok nem fog sikerülni.

Mikor a nevemet akarja megtudni, először meglepődök, aztán nem bírom ki, muszáj öblösen felnevetnem. Egyre inkább szórakoztat a jelenléte, ráadásul a mindenre felkészült beállása is felébreszti ösztöneimet. A könnyed legyintéseiről és mosolyairól nem is beszélve. De akármennyire is bájos, érdekel, mennyire élesek a karmai. Valami azt súgja, hosszabb ideig tart megtörnöm, mint a mögöttem fekvő férfit… sokkal hosszabb ideig. És ez a gondolat, igazán megtetszik.

- Párduc, pont te ne tudnád? Pedig eléggé szorgalmas vagyok… Hiába, már az újságokban sem lehet megbízni... – csóválom meg a fejemet rosszallóan és lassan elindulok felé. Ha már ennyire kedvezően alakulnak a dolgok, eszem ágában sincs elárulni magamat. Hogy megkönnyítsem a dolgát? Ugyan már! – De ha ismered James-t – kezdek neki és mikor látom, hogy a szeme felcsillan az öcsém nevére, gúnyosan folytatom -, üzend meg neki, hogy a bátyusnak nagyon, de nagyon hiányzik. – Nem tudom, hogy ez mondd-e neki valamit, ám már nem is érdekel. Mosolyom vicsorrá alakul, gerincem begörbül, ahogy izmaim elkezdenek dolgozni.

Állatiasan felmorgok, lépéseim felgyorsulnak, hogy ha odaérek, elrugaszkodva egyenesen Párduc felé, egy oldalsó csapással végigszántsak karján. Épp úgy, hogy csak egy kicsit megijesszem a cicust. Hisz ez még be se melegedtem...
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Sheena Duran Vas. Jan. 15, 2012 2:28 pm

- Nem így terveztem, de ha már felvetetted az ötletet, akkor élek is vele. – bólintok rá. – Én csak szimplán felajánlottam, hogy fizesd ki a káromat, ha már csak merő jópofaságból és élvezetből elhalásztad az orrom elől a zsákmányomat. – nézek a villogó tekintetekbe.
A nevetésére megrándulok, mintha megütött volna, és sejtem, hogy nem fogok örülni annak, amit hallani fogok. Figyelmesen várok, hogy mi fog kisülni belőle, miközben azon gondolkozom, hogy elég gyors leszek-e. Az egész férfiből olyan ősi brutalitás áradt, hogy bármennyire is hozzászoktam már a veszélyes helyzetekhez, most komolyan kétségeim támadtak, jó ötlet volt-e megzavarni és beszállni a játékába. Mert, hogy ő ennek tekintette ezt az egészet az nyilvánvaló volt.
Viszont azonnal padlót fogtam, mikor kiejtette Logan nevét és, hogy a bátyja üdvözli. Atyavilág! Kardfog? Az nem létezik! Hiszen a nagy csatánál azt mondták meghalt.
A hátamon felállt az össze szőr és jeges borzongás futott végig rajtam, de reméltem, hogy ezt csak én vettem észre és az előttem álló szörnyeteg nem, mert akkor végem is van.
Összekapom magam, ahogy meglátom az ugrásra figyelmeztető jeleket, így még időben vetem magam oldalra, hogy súlyos teste és éles karmai csak a levegőt szántották mellettem.
Én egy könnyed tigrisbukfenc után azonnal felpattanok és azonnal átalakulva rontok rá, hogy felugorva a lendületem ledöntse a lábáról és fogaim elérjék a torkát.
Tudom, hogy nagyon sok ember és mutáns szárad a lelkén, akikkel legalább olyan kegyetlenül végzett, mint ezzel a férfival itt, így nagyon is tisztában vagyok vele, hogy hosszú távon nincs sok esélyem ellene, de abban is biztos vagyok, hogy nagyon meg kell küzdenie, ha az én bőrömre pályázik. Én nem fogok rettegve menekülni előle! Ezt az örömet nem kapja meg!
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Victor Creed Vas. Jan. 15, 2012 8:27 pm

Akárhogy is akarja rejteni döbbenetét, mikor rájön, hogy ki vagyok, könnyedén átlátok próbálkozásán. Túl sokszor láttam már ezt a szemekben. A borzongás; általános reakció, ami még édesebbé teszi az egész helyzetet. Bár meg kell hagyni, ügyesen és gyorsan rendezi vonásait…

Két lábamra és az egyik kezemre érkezem, mikor kitér előlem - a másikkal az üres levegőt fogom marokra. Felmorgok. Tehát tényleg fürge, állapítom meg, miközben egy percre sem tévesztem szem elől. Látom, ahogy nemes egyszerűséggel változik át és már támad is vissza. Gyors és tudja, hogy nem szabad játszadozni a munkával. Jó, nagyon jó… Teljesen lelapulok a földre, hogy a levegőben repülő nagymacska átszálljon felettem, majd a farka után kapok, hogy ha ez sikerül annál fogva rántsam le a földre.

Felélénkít a harciassága és az, ahogy küzd ellenem. Rég nem találkoztam olyan mutánssal, aki harcolt is volna, a legtöbb a félelemtől remegve, azonnal eliszkolt. Ám az éjfekete macskában van gerinc és ez elgondolkoztat, hogy vajon érdemes lenne-e most végezni vele. Ízlelgetem a dolgot, aztán határozok. Legelőször, kicsit megmozgatom, kiismerem az adottságait… aztán eldöntöm. Hisz fiatal még az éjszaka…
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Sheena Duran Vas. Jan. 15, 2012 9:13 pm

Nem érem el a férfit és mancsaim nem az áldozaton, hanem a homokon érnek puhán földet, mikor valami iszonyatos erővel ránt vissza a farkamnál fogva, hogy nagy ívben repülök vissza és alig bírok a levegőben megfordulni, hogy ne hanyatt vágódjak a földre.
Azonnal a keze után kapok és ha módom van rá beleeresztem a fogaimat, majd igyekszem eltávolodni tőle, hogy a testi erejét ne tudja a közelharcban érvényesíteni.

Ha sikerül eltávolodnom annyira, hogy már egyetlen ugrással nem ér el, akkor visszaváltozom és előkapom a pisztolyt, hogy rálőhessek, mielőtt újból támadna.
Féltérden állva, pisztolyt tartó kezemet a másikkal megtámasztva igyekszem biztos szemmel megcélozni, hogy egyszer és mindenkorra megszabaduljak tőle, de van egy sanda gyanúm, hogy ez nem lesz ilyen egyszerű, pedig nem sűrűn tévesztek célt.

Tudom, hogy gyors vagyok és a magam módján erős is, de nem esem abba a hibába, hogy alábecsüljem őt. Éppen eleget hallottam már a kegyetlenségéről és a macska egér játékairól, hogy ne kezdjek el fejetlenül menekülni. Csak akkor úszhatom meg, ha okosan játszom, és kihasználok minden lehetőséget, mint például, hogy nem akar azonnal megölni.
Ha nem találom el, akkor harcolok tovább azzal amim van: foggal, karommal és ésszel.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Victor Creed Vas. Jan. 15, 2012 9:44 pm

Mikor éles fogait a kezembe mélyeszti, idegesen felmorranok. Meglepetten nézek le a sebre, ami máris elkezd regenerálódni. Túlságosan alábecsültem? Rendben, akkor kissé bekeményítek. Visszapillantva már jókora távolság van köztünk és épp felém irányít egy pisztolyt. Na, ne! Ez most komoly?

Elkomolyodom. Eddig még kedves voltam, de ha így folytatja, meglátja az igazi vadállatot. Rávicsorgok és tekintetemben ott van az, amiről tudni lehet – még nem veszem véresen komolyan. Lehajolok és négykézlábra ereszkedve gyors iramban elindulok a nő felé, aki kissé zilált állapotban, de határozottan fogja a fegyvert... Egészen addig, amíg egy lökést nem érzek a mellkasomban. Bár érzem a fájdalmat, olyan sokszor volt már dolgom vele, hogy nem kiáltok fel, helyette arcom torzul csak el. Megállok, kissé összegörnyedek, érzem a golyót, ami egy pillanatra bennrekeszti a levegőmet.

Aztán az apró fém hangtalanul érkezik a homokra, a fájdalom ahogy jött, úgy szűnik meg. Felpillantok Párducra, ügyelve, hogy a többi felém érkező lövedéket kikerüljem és lassan, fenyegetően folytatom a közelítést.

- Nagyon bátor lettél édesem – jegyzem meg és karmaim nagyobbak lesznek.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Sheena Duran Vas. Jan. 15, 2012 10:04 pm

A fogaim belemélyednek a kezébe, de ezzel csak időt akarok nyerni, nem maradhatok a közelébe.
Aztán már későn jut eszembe, hogy a pisztollyal Logannál sem mentem sokra, és, ha jól tudom a bátyóka is hasonló regenerációs képességekkel rendelkezik, így merő időpazarlás lövöldözni rá, maximum jól feldühítem vele.
Persze, hogy végig is nézhetem, ahogy a felém négykézláb rohanó Kardfog mellkasán pontosan célbeérő lövedék egy pillanatra megállítja, de ez is talán csak a meglepődésnek köszönhetem, nem a lövedéknek, mely már el is hagyta a testét.
Mivel a fegyvernek túl sok hasznát nem veszem, el is dobom, hogy mind két kezem szabad legyen, és követve példáját én is megnyújtom karmaimat, majd feszült, ugrásra kész tartásban várom, hogy lerohanjon.
Talán az egyetlen előnyöm vele szemben a fürgeségem és a ruganyosságom, amit szándékomban is áll kihasználni, és ahogy egy cseppnyi esélyem lesz rá elhúzom a csíkot.
Most a túlélésre és nem a vadászatra játszom. Megpróbálom fárasztani, habár fogalmam sincs mennyit bír még, hiszen az előző áldozatát egy fél napig hajkurászta. Talán ez az én malmomra hajtja a vizet.
Ezért úgy döntöttem én egyelőre nem támadok, csak megpróbálom elkerülni a támadásait, had fárassza saját magát és a düh e is nekem segít, ha nem gondolkozik tiszta fejjel.
- Ez nem bátorság, csak az életösztön, ami okozhat még némi meglepetést. – válaszolok vissza halkan, de határozottan.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Victor Creed Hétf. Jan. 16, 2012 4:38 pm

Már el is képzelem, ahogy a kezeim között vergődik, és végre meglátom a szemeiben a rettegést... Milyen csodás érzés lenne, ahogy összetörném határozottságát! Próbál menekülni, egyre ijedtebbé válik és lassan rájön, hogy vége… Ez egyre inkább hajt, hogy ne hagyjam menekülni, teljen akármennyi ideig a befogása... Ki tudja, talán még el is engedném, hogy tovább játszhassak vele. Hiszen nagy pazarlás lenne, azon nyomban végezni egy ilyen… „érdekes” vaddal.

- Életösztön – ismétlem undorodva. – Nem biztos, hogy annyi elég lesz. – Figyelem az eldobott pisztolyt, aztán visszavándorol a tekintetem a célpontra. – Lám-lám, hamar tanulsz. Mégis igaz néhány dolog rólad? – kérdem gúnyosan, és ahogy odaérek elé, egy lassabb mozdulattal felé suhintok. Nem lep meg, mikor elhajol előle. – Tudod, sokkal többet várok egy bérgyilkostól – jegyzem meg szárazon, miközben egy lényegesen gyorsabb ütést indítok a gyomra felé.

Célom, hogy kihasználva az elugrását, betereljem az eddig készenlétben várakozó másik kezembe. Hogy a torkát megfogva, szorosan tartva megkaparintsam azt, ami nekem jár. Egy kis sikolyt… Vagy ahogy Magneto, a "vezetőm" szokta mondani – sakk.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Sheena Duran Hétf. Jan. 16, 2012 7:29 pm


Nem mozdulok, amíg a közelembe nem ér. Erőszakkal veszem rá magam, hogy hagyjam annyira közel jönni, hogy már elérjen, persze csak módjával.
Látom a szemén a vágyat, hogy a keze közé kaparintson, de azt is, hogy élvezné, ha menekülnék és így vadászhatna le, miközben az életemért könyörgök.
~ Hát abból nem eszik, az biztos, még ha sikerül is elkapnia! ~
Közben felül írom az előbbi döntésemet a védekezésről. Ha módom lesz rá visszatámadok, hiszen nem akarom magamra húzni és sarokba szorítani saját magam.
- Lehet, de azért én megpróbálom. – válaszolom a szemébe nézve nyugodt hangon, hogy érezze, nem leszek egyszerű eset. – Várhatsz is, hisz az öcsikéd is majdnem kipurcant a kezeim között és még neked is okozhatok egy-két meglepetést. – mosolyodom el hidegen, miközben elhajolok egy tapogatózó ütés elől.
Nem téveszt meg ez a lassúság, amivel próbálja elérni, hogy csak az egyik kezére figyeljek, hiszen láttam őt már az előbb vadászat közben, ezért inkább azonnal hátraszaltózok a hasam felé tartó ütés elől, úgy intézve, hogy a talajról elemelkedett csizmás lábam elérje az állát, ezzel megszédítve egy kicsit, és ha már átfordultam egy széles lábsöpréssel ki is üthetném a bokáját alóla.
Készen állok, hogy, ha a földre kerül ismét állati alakot öltsék és összemarcangoljam annyira, hogy egérutat nyerhessek.
Tisztában vagyok vele, hogy sokáig nem tudok vele szemben megállni és az ereje és a vadsága előbb-utóbb elsöpri az enyémet, ezért kell minél előbb és minél több sebet ejteni rajta, hogy még legyen erőm elfutni.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Victor Creed Hétf. Jan. 16, 2012 8:42 pm

Félelem nélküli hangja, egyre jobban imponál és hajt, hogy végre megtörjem. Felkuncogok a válaszán, de időm már nincs reagálni, mert egy gyors mozdulattal el is tűnik a karjaim közül. Egy rúgás az államban, amitől teszek hátrafelé pár lépést. Hiába, attól még, hogy egy pillanatra elsötétül előttem minden, nem vagyok olyan ostoba, hogy a közelében maradjak – így lehet, hogy két lábon maradok, miközben ismét helyre áll minden. Megrázom a fejemet, aztán leguggolok, ugrásra készen és kivillantom fogaimat.

- Az öcsém gyenge – szólalok meg, miközben erőteljesen morgok. – Mindig is az volt. Úgyhogy, csak ne bízz abban, hogy ha őt el tudtad intézni, akkor az velem is sikerülni fog... nevetek fel. - Nem vagyok az a típus, aki feladja. – Abbamarad a morgásom, mikor eszembe jut valami. Hát persze… Mindent tudóan vigyorgok, miközben azt teszem, amire egyáltalán nem számít.

Leülök a homokban, térdeimen nyugtatva karmos kezeimet és sötéten figyelem mozdulatait.

– Gyere csak – hívogatom a szépséget és intek az ujjammal. Túlságosan gyors ahhoz, hogy hamar megfogjam és én nem szeretek sokáig üres kezekkel vadászni… Elég időmet elvette már az a másik hulla, így egyáltalán nem tölt el örömmel a hajlékonysága, ahogy kicsúszik a markomból.

Ha átváltozik, hogy elmeneküljön, könnyedén utolérem, ha pedig megtámad, bizony muszáj a közelembe férkőznie. Na, de melyiket választja? Lesek felé vérfagyasztó vigyorral. Cicc, cicc…
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Sheena Duran Hétf. Jan. 16, 2012 9:03 pm

Nem tetszik, ahogy Logant fitymálja, mert szerintem százszor jobb, mint ő! Nem mondom, hogy nem él vissza néha az adottságával, de nem is vadászik ártatlanokra hobbiból, hogy vadállati ösztöneit kielégítse. Az ilyenekért, mint Kardfog utálják az emberek a mutánsokat.
Hidegen néztem rá, ahogy kikerült a rúgásom hatótávolságából, és így nem is kockáztattam meg, hogy kisöpörjem a lábát, hiszen ahhoz le kellett volna guggolnom és az most hiba lett volna. Az állán csattanó csizmaorr így is csak kissé szédítette meg, ami kevés volt a boldogságomhoz.
- Az öcséd mérföldekkel jobb nálad és sosem érsz fel még a közelébe sem. – rántom meg a vállam a szavaira. – Vele élvezet volt összemérni az erőmet. – cukkolom tovább, hátha kilendítem a nyugalmából és, ha elveszíti a fejét hibázik.
Érdeklődve húzom fel a szemöldököm, mikor támadás helyett a földre huppan és nem mozdul, majd gúnyolódva csalogatni kezd.
- Mi van öreg harcos, elfáradtál? – kuncogok fel ezen a meglepő tettén.
Mivel szokatlan tőle ez a nyugodtság, valami cselt sejtek a dologban, de nem is állhatunk így, míg erre téved valaki és szobornak néz minket, ezért cselekvésre szánom el magam.
Hátat fordítani kész öngyilkosság lenne, ezért én szeretnék a háta mögé kerülni.
Minden előzmény nélkül egy szépen és magasan ívelt ugrással vetem át magam felette és, ha sikerül ezzel meglepnem, akkor a földet éréssel egy időben jókorát rúgok a gerincébe, amitől a számításaim szerint előre esik, és én ezzel időt nyerve, párduc alakban elsprintelhetek.
Mire megfordul, addigra bottal ütheti a nyomom….remélhetőleg.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Victor Creed Hétf. Jan. 16, 2012 9:31 pm

Nem mondom, hogy bosszant, amit Jimmy-ről mondd, de azért egy pillanatra keményebb lesz a tekintetem. Ugyan, honnan is ismerhetné az én édes kis öcsikémet? Aki önmagát kínozza a bűntudattal és az a célja, hogy végre béke legyen… Bár James sem az a szent, de sokkal többnek hiszi az embereket, mint amilyenek valójában. Férgek – horkantok fel – elpusztítani való gyenge láncszemek.

Élvezet, vagy úgy… Hát, ha akarja, nem fogom vissza magamat. Eddig még úriember voltam, de ha akarja, átváltozhatok vadállattá. Azzá, akit eddig nem mutattam meg.

Csak sejtelmesen mosolygok, nem válaszolok a kérdésére. Mikor elkezd közelíteni felém, elégedetten megállapítom, hogy a második lehetőséget választja – egészen addig, amíg újra át nem ugrik felettem. Gerincem élesen meghajlik a rúgástól, de még időben magam elé rakom a kezeimet és szinte azonnal követem azzal, hogy a lábaimat is magam alá húzom. Hát legyen. Vadásszunk.
Már eléggé messze jár, így nem is vesztegetem az időmet.

Gyors ütemben ügetek utána, lábaim és kezeim biztos ritmusban szelik a levegőt, miközben tekintetemet a fekete nagymacskára szegezem. Egyre inkább csökken a távolság köztünk. Fürge, igazán be kell gyorsítanom, hogy utolérjem, de már túl régóta élek, hogy azt higgyem, nem tudom elkapni. Beérem és már ugrok is, hogy ha rajta vagyok, hamar fölé kerekedjek és Párduc nyaka köré fonjam ujjaimat.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Sheena Duran Hétf. Jan. 16, 2012 9:52 pm

Szerencsémre az eltervezett akció bejött és a háta mögé érve jókorát rúgtam a hátába, de nem álltam le megszemlélni az eredményt, hiszen azzal csak időt pazaroltam volna, ami most nagy butaság lett volna a részemről. Inkább, ahogy elterveztem azonnal párduccá változtam és inam szakadtából rohantam, hogy minél messzebb keveredjek tőle.
Mancsaim hatalmasakat martak a puha homokba, ahogy növeltem a sebességet, de közben hegyeztem a füleimet is, hogy időben meghalljam, ha a nyomomba ér.
Erre viszont nem is kellett sokat várnom, megdobbant a szívem, ahogy meghallottam a nehéz dobbanásokat a hátam mögött.
Megpróbáltam még nagyobb iramot diktálni, hátha legyőzi a fáradtság, hisz ma már volt egy vadászata, de sajnos nem ismertem eléggé, ahhoz, hogy erre építsem fel a menekülésemet.
Nem is vált be, mert a dobbanások és a szuszogása már egészen közel hallatszottak és nekem már nem volt több erőtartalékom.
Mielőtt hátulról rám vethette volna magát, inkább szembe fordultam vele, de éppen csak ennyire volt időm, aztán szabályosan elsodort a lendülete, miközben foggal-körömmel harcoltam, hogy ne tudjon leszorítani.
Mivel párduc alakban voltam a négy mancsomon elég sok körömmel rendelkeztem ahhoz, hogy ha testközelbe ér sebeket kapjon, de ha leszorít, akkor azonnal átváltozom és úgy próbálok kibújni a szorításból.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Victor Creed Hétf. Jan. 16, 2012 10:19 pm

Persze mit is vártam – ellenáll. De pont emiatt tetszett meg az ötlet, már legelőször is, hogy vele kezdjek. Az utolsó pillanatban fordul felém, így mikor rá érkezem négy, éles karmokkal felszerelt manccsal találkozom. Elkáromkodom magamat, ahogy karmai sokszor csúsznak végig a bőrömön. Felszakítja ruhámat, aztán a húsomba vág. Felkiáltok, de a vér szaga csak őrültebbé tesz. Hisz pont erre vártam, vagy nem? Azért engem sem kell kérlelni, azonnal válaszolok a támadásra. Miközben próbálom leszorítani, karmaim őt sem kímélik.

Érzem, hogy kezdek fáradni, de igyekszem tudomást sem venni róla. Hát, igen, ha tudtam volna, hogy ilyen hosszú éjszakám lesz, nem pazaroltam volna arra a férfira az egész délutánomat és estémet. Teljesen kipihenten is jó ellenfél lenne, de így… Nem szívesen vallok be semmit.

Az egyik mancsa eltalálja a fejemet és éget, mikor az orrom kettéválik. Kellemetlen egy bestia. Dühtől izzó szemekkel fordulok felé és rámorgok. Fogaimat kivillantom, majd hirtelen belemélyesztem arra a helyre, ahol a kulcscsontját sejtem. Szám a szőrével telik meg – erősebben ráharapok. Felüvöltök, mikor fogást találok a hátsó mancsain és amilyen gyorsan csak lehet, két lábammal nem eresztem őket.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Sheena Duran Hétf. Jan. 16, 2012 10:35 pm


Küzdök! Az életemért küzdök és ez olyan erővel tölt el, ami még az ilyen szörnyet is meglepi, mint amilyen Kardfog. Mancsaim szakadatlan dolgoznak, hogy minél több sebet ejtsenek rajta , aminek meg is lesz az eredménye, hiszen érzem, ahogy körmeim a húsába mélyednek, majd megcsapja orromat a friss vér szaga. Már nem Sheena, aki vezérli az állatot, hanem maga a vad párduc, hisz a piros életnedv feléleszti az ösztönöket.
Érzem, ahogy nehezülnek az engem leszorító izmok, ami arra utal, hogy ő sem fáradhatatlan gép, és ez új erővel tölt el.
Persze közben én is kapok jó pár hosszú és mély karmolást az oldalamra, de mikor a fogai bevágnak a vállamba, már nem bírom ki, hogy fel ne vonyítsak. Megpróbálom lerázni, de most már a lábaim sem mozdulnak, nem tudom a karmaimat használni ellene, hogy lerúgjam magamról, így csak egy megoldás van, hogy átváltozom, és a fájdalmat a háttérbe szorítva, megpróbálok kibújni alóla, ha a megváltozott testhelyzet miatt elveszíti az egyensúlyát.
Erre még rásegítenék azzal, hogy minden erőmmel feldobom magam, ezzel talán lerázva magamról a testét.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Victor Creed Kedd Jan. 17, 2012 8:58 pm

Becserkésztem, nagyon jól tudja, és ahogy rájön erre, egyre kétségbeesettebb. Harcol. Végre harcol! Elégedetten tekintenék le rá, ha nem kellene a mancsaira figyelnem. Gondolom sejti, hogy nem menekül – ezért egyre erősebben próbálkozik. Kapkod, nem is fontos, hogy hol találjon el, a lényeg, hogy vérezzek. Tekintetében látom a vadállatot – a bennem szunnyadóhoz hasonló, ám lényegesen kevesebb élvezettel teli sárga szempárt. Én pedig egyre jobban belejövök, mikor érzem a számban a vérének ízét. A vonyítása zene füleimnek és még inkább felhergel. Muszáj lesz a végén megtennem. Többet akarok… ölöm kell, ha így folytatja... És folytatja - kitartóan, vadul...

Sebeim gyógyulnak - a komolyabban lassabban, a felszínesek gyorsan; de gyógyulnak. Ám ez semmit sem változtat azon, hogy az utolsó sprint lefárasztott és látom, mikor Párduc észreveszi ezt. Bosszant a gyengeségem, így mikor fogást találok a mancsán, még hagyok neki egy utolsó harapásnyomot. Mámorban úszom, egy pillanatra becsukom a szememet. Nem engedem, hogy elfelejtsen. Ez az este, emlékezetes lesz a számára.
Tudom, hogy nem tudom megölni. Kegyetlen vagyok, nem pedig ostoba. Gyors, hajlékony és kitartó én pedig kezdek erőtlené válni.

Mellkasom megremeg az utálattól, amit a férfi iránt érzek. Mikor arra a húscafatra gondolok a homokban, jobban ráharapok a karjára, aztán egy idő után elhajolok tőle. Bár még mindig finom az illata… mélyen beszívom.

Váratlanul ér, mikor nem egy nagymacska fekszik alattam. A nő teste túlságosan is kicsi lesz. Nem számítok rá, hogy pont most akar visszaváltozni, mikor a legnagyobb esélyem van arra, hogy véget vessek az életének – amit kihasznál és már ki is csúszott alólam.

- Kezdesz untatni - mondom és próbálom elrejteni lihegésemet, miközben ugrásra készen felé fordulok.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Sheena Duran Kedd Jan. 17, 2012 9:38 pm

Mielőtt eldöntöm, hogy lesz, ami lesz visszaváltozom és úgy próbálok meg kibújni szorításából, még utoljára belemar a karomba, vagyis a mancsomba, durván, erőszakosan, amitől újabb hörgések hagyják el a számat, majd újból ráfog és még egyszer ráharap.
Ekkor szakad el a fonál és mikor meglátom, hogy az élvezettől becsukja a szemét, kihasználom a lehetőséget, hiszen ezek után a következő lépés a nyakam lett volna és én nem dacolhattam volna erejével, pedig már nem volt ereje teljében.
Érzem, hogy a szorítás enyhül és én azonnal kivetődöm a teste alól, hogy pár gördülés után lábra kecmeregjek.
Ahogy észreveszi a cselt, azonnal felpattannak a szemei és felém perdül.
- Én untatni? Téged? – lihegem a sérült karomat fogva. – pedig én úgy láttam, hogy elég jól szórakoztunk!
Aztán egy villámgyors mozdulattal a kieresztett körmeimmel igyekszem végigszántani az arcán, lehetőleg úgy, hogy a szeme is beleessen, hozzá még egy jókorát rúgok a homokba is, hogy, ha még sem sikerülne kikaparni a szemét, akkor legalább így megvakítsam egy időre, majd a csizmaszárból előkaptam a 20 centis késemet és ha eddig még nem nyeri vissza a látását azt a guggoló férfi fejébe állítom.
- Na, most már kicsit érdekesebbé tettük, nem?
Aztán a vérveszteségtől és a fáradtságtól egy pillanatra a homokba zuhanok pár méterre Kardfogtól, de igyekszem összeszedni magam, hogyha egy darabig ki tudtam iktatni, akkor elhúzzam onnan a hátsómat.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Victor Creed Szer. Jan. 18, 2012 6:28 am

Későn veszem észre a támadását. A sebesen közeledő karmok felszántják az arcomat és állatiasan morgok, kezemet az arcomhoz kapom. No, még mindig van benne küzdőszellem - ami betegesen tetszik. A begyógyult orrom újra vérezni kezd, jobb szememre megvakulok, aztán a másikra is, mikor homokot szór felém. Nem állok fel, ahhoz túlságosan lefoglal a vakságom, de ahogy meghallom a fémes hangot, tudom, hogy valami olyat készül tenni, amit majd egy kissé tovább fog tartani regenerálnom. Ösztöneim mozgásba lendülnek és a fejemet elkapom, mikor hallom a levegőt végigszántó kezét. Így sem lesz jobb a helyzet – a kés a vállamba fúródik, átszúrva a húst, megcsúszik a csonton és csak a markolat akadályozza meg, hogy mélyebben belém álljon.

Felmorgok, hangosan, fájdalmasabban, mint eddig. Hallom a hangját, aztán a homokban puffanó térdeit. Fülelek - mivel nem támaszkodhatok a látásomra, minden más érzékszervemre jobban összpontosítok.

- Igen - morgom, aztán megnyalom a vérétől piros számat. - Hosszú hónapok óta te vagy az első olyan mutáns, akinek meg kell dolgoznom a haláláért – válaszolom és kinyitom a szememet. A látásom még homályos, bal szememet a homok erősen felsérti. – Tudod milyen jó érzés ez Párduc? Végre... – megpróbálok felállni, de előtte ki akarom venni a fegyvert. Kezem bénán lóg, mikor odanyúlok a másikkal és lassan elkezdem kihúzni a kést. Felszisszenek, ahogy elhagyja a testemet, aztán rámarkolok a nyelére. - Ez okos volt - kuncogok fel, de csak nehezen, mivel a tüdőmnél éles szúrást érzek. Nem látok jól, minden életlen. - De tudod ez nem változtat azon, hogy unlak... Túlságosan sebezhető vagy - sóhajtok, de nem tudok többet mondani. Térdemre támaszkodom, várok egy kicsit, miközben nézem, ahogy távolabb próbálja összeszedni magát. Ez máskor igazán szórakoztatna, de most csak lekezelően felhorkantok.

- Na, menj. Most az egyszer nem öllek meg - vakkantok a szőke folt felé. És miközben vállam és jobb szemem elkezd gyógyulni, a ballal már tisztán látom vonásait. És, hogy mi a veszélyes? Hogy tényleg komolyan gondolom-e... De azt neki nem kell tudnia – mosolyodom el. – Ez egy kis ízelítőnek elég... Ahogy látom, úgy sem bírnád sokáig – húzom el a számat sajnálkozóan, miközben a fáradtságomat igyekszem észre sem venni. Bár jól megtépázott attól még... A vadászt mindig a vad érdekli.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Sheena Duran Szer. Jan. 18, 2012 2:55 pm

Legnagyobb sajnálatomra félrerántja a fejét, így a kés csak a vállába hatol, de oda aztán tövig. Nem voltam biztos benne, hogy elért-e valamilyen létfontosságú szervet, de reménykedtem benne, mert akkor több időt hagyna nekem is.
Mivel jórészt meg is vakítottam, azért kicsit pihenhetek, de látom, hogy feszülten figyel továbbra is, hiszen azért van épp elég érzékszerve, hogy ne tévesszen szem elől.
A kést kisebb szisszenés után, de eltávolítja a testéből és persze azonnal elkezd regenerálódni.
Nem tudom, hogy szavait dicséretnek, vagy gúnynak, vagy szánalomnak fogjam fel, mert mindegyik benne van, de azt hiszem, nem is ez benne a lényeg.
- Lehet, hogy sebezhető vagyok, hiszen neked jóformán mindenki az, viszont örülök, hogy megnehezítettem a dolgod, és azt is tudom, hogy nem kapnád meg tőlem, amit szeretnél. – nézek a vértől vöröslő szemébe. – Nem fogsz rettegést és könyörgést látni a szemembe soha!

Meglepetten kaptam fel a fejem, amikor közli, hogy elenged és nem fejezi be a vadászatát. Ez nem jellemző Kardfogra és ez bizalmatlanná tesz. Nem mintha eddig bíztam volna benne.
Talán csak játszani akar. Olyan macska-egér játékot! Elenged, elkap, elenged, elkap, és ezt eljátszani többször. Hát abból nem fog enni!
- Nem tudom meddig bírnám még, de azért óva intenélek tőle, hogy elbízd maga ezzel kapcsolatban. – morgom én is vissza. – Viszont nehogy azt hidd, hogy elkerülte a figyelmemet, hogy te sem állsz a helyzet magaslatán! Talán csak ezzel az ajánlattal mented a fáradhatatlan hírnevedet? És, hogy gondolod a távozásomat? Miért bíznék benned? – nézek rá félredöntött fejjel már egy kissé pihentebben és ugrásra készen.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Victor Creed Szer. Jan. 18, 2012 7:20 pm

Az idő, amit beszéddel tölt ki elég arra, hogy az összes seben eltűnjön. Vállamban egy másodpercig még érzem a viszketést – aztán semmi. Ép és egészséges, csakúgy, mint a szemem. Regenerálódom, szinte mindenhogy. Még a fáradtságom is rohamosan múlik... Ismerem magamat, így ezt az előnyömet örömmel kihasználom.

Persze ezt Párduc nem tudhatja, ezért hagyom had beszéljen tovább. Szívem kalapál, majd kezd egyre inkább nyugodtabban verni. Idő. Ezt nem kellett volna. Időt adnia. Még lihegek, de az előbbi harcot kezdem kiheverni... Szépen. Lassan... de az emberekhez viszonyítva mégis gyorsabban. No, azért persze nincs olyan szerencsém, hogy teljesen visszanyerjem az energiámat, de ahogy végignézek a vérző bérgyilkosnőn, úgy gondolom játszi könnyedséggel le fogom győzni... főleg, ha még húzza egy kicsit az időt. Kissé lenyugszom, valamennyire ismét hideg fejjel tudok gondolkodni...

- Párduc, Párduc, Párduc… - csóválom meg a fejemet. - Úgy látom van még mit tanulnod velem kapcsolatban - egyenesedem fel teljesen és a véres számat a kabátom ujjába törlöm. - Ha azt mondom fuss - mélyül el a hangom -, ragadd meg az alkalmat és tedd amit mondok. Ezt nem ajánlom fel kétszer... Jó lesz, ha megjegyzed. A bizalomról pedig - mosolygok le rá, mint egy gyerekre - ne is beszéljünk. Emberi hiba és ha jól látom, nem vagy ember. - szünetet tartok és mélyen a szemébe nézek. Keresek valamit...

- Te tényleg nem érted? Ne bízzam el magam... Cöh... Ez még csak az előjáték volt cicám - mosolygok sunyin. Félelem nélkül leguggolok a közelében, hogy egy szintben legyünk. - Nem akarod tudni mikre vagyok még képes, ha teljesen friss vagyok. Az előbb még tényleg untalak, na de ez a szónoklat! Imádom, amikor dacolnak - nézek ragadozó szemekkel. - Ha akarod folytathatjuk, de még nem szívesen öllek meg. Túlságosan is jó szórakozást jelentesz, hogy ilyen hamar végezzek veled. Egy ilyen szürke államban, kell, hogy legyenek tartalékok, ha mondjuk... nem akad semmi móka - csillan meg a szemem. - Ha érted mire gondolok...

- És ne aggódj - nyújtom ki a kezemet, lassan, hogy végigsimítsak az arcán, mintha csak a játékszerem lenne. Bár van egy olyan sejtésem, hogy el fogja kapni a fejét és ha ez beigazolódik, vissza is húzom. - Majd valahogy megoldjuk azt a rettegést és könyörgést - mosolygok "megértően". - Legalább mostantól van egy újabb életcélom.

Várom mit reagál, az idő hosszú távon nekem dolgozik...
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Sheena Duran Szer. Jan. 18, 2012 8:13 pm

Látom és érzem is, ahogy egyre jobban visszanyeri az erejét, és én nem tehetek ellene semmit, teljesen kifogytam a fegyverekből és jórészt az erőmből is.
A homokon ülve és nézve, ahogy csöpögő vérem vörösre festi azt körülöttem, azon gondolkoztam, hogy tényleg ma lesz-e vége az életemnek, mikor még annyi mindent elintéztem volna az életben. Most, hogy már Josh is tudja, hogy mivel foglalkozom és nem hagyott hanyat-homlok, hanem mélységesen megértő volt, most végzem be földi pályafutásom, és még csak nem is egy ember, hanem egy hozzám hasonló mutáns keze által.
Mikor feláll és elém sétál, már felkészülök a legrosszabbra, így teljesen nyugodtan nézek a szemébe.
- Nem! Ha meg akarsz ölni, akkor ölj meg most! – vágom a fejékez az izgalomtól ragyogó szemekbe nézve. –De nem fogok futni előled, hogy aztán levadászhass! Szóval köszönöm, nem élek az ajánlatoddal, amely csak a te élvezetedről szólna.
Aztán, ahogy a legkisebb félelem nélkül leguggol velem szemben, már jelzi, hogy teljesen regenerálta magát, és bármikor végezhet velem.
- Már nem lenne élvezet, ha folytatnánk, hiszen látod, - emelem meg a sérült vállam és kezem, - nem tudnám felvenni veled a harcot, és ahogy mondod, ez neked már nem lenne szórakozás. Én meg már mondtam, hogy nem fogok menekülni előled!
Mikor a kezét felém nyújtsa, hogy megérintsen, ösztönösen elhúzódok előle, így aztán visszahúzza azt, de a mondandója és, ahogy mondja erősen megborzongat.
Azt nagyon nem szeretném, ha időnként felbukkanna a sarkamban, ha épp egy kis kikapcsolódásra vágyik.
- Ha nem ölsz meg most, akkor azt hiszem nekem is! – ígérem meg neki szemrebbenés nélkül, hiszen, ha végezni akar velem, ezt bármikor megteheti most, ha meg nem…..akkor ő is számíthat rá, hogy már csak az életben maradásom esélyeinek növelése érdekében is, meg fogom próbálni megölni. – Akkor, - tápászkodok fel a földről lenézve rá, - essünk túl rajta vagy ha nem elindulok vissza a motoromhoz.
Ha nem csinál semmit tényleg megfordulok és vissza sem nézve, lassú tempóban sétálok el. Nem sietek. Minek is tenném? Ha eddig nem tette már nem jön utánam.
De biztos vagyok benne, hogy még találkozni fogunk.

/Szál vége – nagyon köszönöm a játékot, élvezetes volt Very Happy /

Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Victor Creed Szer. Jan. 18, 2012 8:57 pm

Felettébb bosszantó a folytonos ridegsége, de a szájam sarkában ott ül az elégedett mosolyom, miközben hallgatom. Mikor megfenyeget, csak még jobb kedvre derülök. Igen, tisztán látszik rajta, hogy feladta. Büszkén, de szembenéz velem – és a halállal. Az élete a kezemben van. Annyiszor voltam már ebben a helyzetben, de ez a mostani különös érzéssel tölt el…

Valahogy nagyon hasonlít egy igazi vadászathoz, amit eddig hanyagolnom kellett. A cicus különös bánásmódot érdemel és, ahogy ez kirajzolódik a fejemben, biztosan tudom, hogy nagyon nem fog neki örülni. E kegyből nem sokan kérnének.

Némán figyelem, ahogy nehézkesen feltornázza magát – én is felállok.

- Úgy látom akkor még is élsz az első lehetőséggel – állapítom meg, mert örömmel tölt el, ahogy kimondom ezt a mondatot. – Nem biztos, hogy jól választottál – súgom még oda, aztán elindul.

Lassan halad, de nem fordul meg, ami még inkább növeli Párducot a szememben. Így viselkedik egy tökéletes zsákmány.
Aztán lenézek a vére kezemre, a karmaimra…

És elkezdek nevetni.


//Köszönöm én is a játékot! Nagyon jó volt veled játszani! Very Happy //
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Lily Gage Csüt. Jún. 14, 2012 3:09 pm

Hétágra sütött a nap, az időjárás-jelentés szerint meleg rekordot döntöttünk, szabadnapom volt, és semmi tennivalóm. Hát mit tehettem volna ilyen körülmények között egyebet, mint összepakoltam a legszükségesebbeket (naptej, váltásruha, törölköző, víz, könyv, könyv, könyv), aztán nekivágtam a strandnak? Megadtam magam a tétel kényelmes egyszerűségének, vagyis hogy semmit, úgyhogy fél órával az elhatározás után a talpam máris a forró homokba süppedhetett, ahogy egy kevésbé zsúfolt helyet kerestem magamnak. A feladat nem volt túl egyszerű, ugyanis sok ember osztotta a véleményemet, hogy ilyen napon máshol meg sem lehet lenni, csakis a csillogó, hűs víz közelében.
Azért sikerült egy viszonylag félreesőbb helyet találnom, ahol le is terítettem a törölközőmet, és a táskámmal rögzítettem a földhöz, hogy az esetleges szél el ne fújja. Aztán lekaptam magamról a könnyed nyári ruhát, előkészítettem egy könyvet, hogy napozás közben ne unatkozzam, aztán nekiláttam bekenni magam naptejjel.
-Inimma - suttogtam magam elé, mire a kicsi kanári előbukkant a semmiből.
A madárka nagyon élvezte a partot és a nagy nyüzsgést. Lelkesedésében belemártotta a lábát a tenyerembe nyomott naptejbe, aztán végigtotyogott a kinyújtott lábamon, hogy végig csupa fehér madárláb mintás lett a lábszáram.
-Hagyd már abba, ez csikiz - nevettem fel.
Inimma engedelmesen felröppent, de aztán úgy belejött a strandolásba, hogy el is távolodott tőlem, és bár egy darabig hagytam, hadd szórakozzon, aztán kezdtem aggódni, mert elvesztettem szem elől. Még csak az kéne, hogy valaki elfogja! Vagy találkozzon egy éhes macskával!
Felpattantam, és a kezemmel árnyékolva el az arcomat a keresésére indultam. Most hiába szólítottam volna, nem hallotta volna, meg egyébként sem akartam nagy hisztit csinálni belőle. De azért nyugodtabb lettem volna, ha végre megvan.
A nagy keresgélésben nem is néztem a lábam elé, aminek az lett az eredménye, hogy megbotlottam valaki lábában, és a homokba estem.
-Bocsánat - kászálódtam fel sűrű szabadkozások kíséretében. - Elnézést. Nagyon sajnálom. Nem ütötte meg magát?
Gondoltam ha már akkor, próba szerencse.
-Ne haragudjon, de... nem látott egy kanárit?
Lily Gage
Lily Gage
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 251
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Orchard Beach - Page 2 Empty Re: Orchard Beach

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.