Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Garázs

+5
Electro
Rozsomák
Sarah Wilchok
Elanor Brite
Cerebro
9 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Garázs Empty Garázs

Témanyitás by Cerebro Kedd Okt. 04, 2011 12:17 pm



Garázs Garzs
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Elanor Brite Kedd Okt. 04, 2011 8:32 pm

//Köszönjük a helyszínt:)//

Bólogatok szorgalmasan, mert szívesen töltenék el a lány társaságában hasonló délutánok, pedig most is kisebb görcs van a gyomromban, mikor bukunk le.
A két fiútól lelépve sepertünk végig a városon, már amennyire az én robogómmal ez lehetséges. No meg engem sem nagyon lehet a gyorshajtásra rávenni, így a csapjunk a lovak közé felkiáltás elég érdekesen hat. Nem is tudom megállni, hogy ne széles vigyorral üljek végig a kormány mögött.
Leállítom a robogót már a suli előtt, hogy hangjával ne hívjuk magunkra fel a figyelmet, s tolva közelítjük meg a garázst.
A menő járgányok között tolva a mocim elég furán érzem magam. Vajon melyiknek ki a gazdája? Leparkolok egy sarokban, s Sarahra nézek pislogva, és egy pár sort leírva neki.
"Te tudod melyik járgány kié? Nézzük meg őket!"
Elanor Brite
Elanor Brite
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 70
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Sarah Wilchok Szer. Okt. 05, 2011 9:08 am

Az intézet előtt leállítottuk a motort és azt magunk mellett tolva, halkan sétáltunk be a garázsba. Még én sem jártam itt sosem, ezért meglepődve láttam, hogy mennyi klassz járgány parkol bent. Látom, hogy Elanor gyorsan lefirkant valamit, elolvasom, aztán a kérdésének első felére csak megráztam a fejem.
- Fogalmam sincs kik a gazdái ezeknek. - csodálom meg egyik másik luxus járművet. - Feltételezem, hogy legtöbb a tanároké, de van itt egy-két diák, amelyikből kinézem, hogy rendelkezik ilyen kocsival. De persze, hogy megnézzük őket, ha már itt vagyunk! - kacsintok a lányra, aki egyre jobban belejön a mókába. - Ha nincsenek bezárva, akár bele is ülhetünk, csak nem harapják le érte a fejünket! - és csak feltételezem, hogy itt zárt helyen nincsenek beriasztva, mert akkor jó nagy futás elé nézünk.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Elanor Brite Szer. Okt. 05, 2011 8:41 pm

A kocsik mellett az én motorom mint egy porszem, egy bolha az elefánt hátán, már ha szokott neki bolhája lenni. Nem csak méretben, de árkategóriában is.
Saraht követve guvasztom szemeimet ennyi luxus láttán. Nem mondom, nekünk is meg van a kenyérre való, de ilyeneket csak reptében láttam magam mellett elhúzni az utakon.
"Te szeretnél egy ilyet?"
Áll az újabb írás egy cetlin, miközben egy hatalmas járgányra mutatok. Beleülni azonban én nem mernék, így fejemet is megrázom, jelezve nemtetszésemet. Mára már éppen elég volt az izgalmakból. Így sem tudom hogyan magyaráznánk ki, hogy itt vagyunk lent, ha valaki betévedne mellénk. Azért egy nyitott tetejű csodába belehajolok derékig, , szinte csak a lábam lóg ki, s ha egyet taszajtanak rajtam, fejjel előre fogok bepottyanni.
Elanor Brite
Elanor Brite
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 70
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Sarah Wilchok Csüt. Okt. 06, 2011 9:00 am

Csak nevetek Elanor felírt kérdésén.
- Hát persze, hogy szeretnék! Miért te nem? - csapok csak úgy pajkosan finoman a vállára. - De, ha minden igaz, majd nekem is lesz, persze nem ilyen csodajárgány, de gurulni fog és az a lényeg. - lelkesedem, hiszen már alig várom, hogy ez megvalósuljon.
Én nem vagyok annyira félénk, mint a lány, habár már ő is bokáig benne vagy egy nyitott sportkocsiban, én azért végig próbálom, hogy kinyithatók-e az ajtók. Szerencsénkre a legtöbbet nem zárták be és a riasztók sem szólalnak meg, úgy, hogy kiélhetjük magunkat büntetlenül.
- Gyere Elanor! Ezt is nézd meg! De beszállhatsz az ajtón keresztül is! - nevetek a lányra, miközben egy limuzinba csücsülök be.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Elanor Brite Csüt. Okt. 06, 2011 6:51 pm

Miközben Sarah az ajtókat próbálgatja, én is egy ajtót lesek, de ez a garázsajtó. Nem sok kedvem van rohanni, így jobb, ha időben észreveszem a veszélyt. De a lány hívására én is bemerészkedek a limuzinba mellé, és írni kezdek.
"Ez szuper, de ha lebukunk végünk."
A rádió gombját keresem, de nem igazodom el ezen a járgányon, annyi gomb van rajta. Ha valamit megnyomok, és az nem a rádió, minden bizonnyal frászt kapok, így inkább nem nyúlok semmihez, hanem kényelmesen elhelyezkedem az ülésben.
Elanor Brite
Elanor Brite
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 70
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Sarah Wilchok Csüt. Okt. 06, 2011 7:43 pm

Mikor Elanor is beül mellém, látom, hogy nagyon keres valamit, de megretten a sok gombtól és szerkentyűtől, ezért csak kényelmesen hátradől a végén.
- Mit kerestél? Rádiót? Dizsizünk? - nevetek rá és én már nyomogatom is a kezem ügyében lévő gombokat, ami legalább úgy néz ki, hogy talán zenét lehet kicsiholni belőle. Persze beindul az ablaktörlő, lenyílik a tetőablak, bezáródnak az ajtók, felcsúszik a középső üvegfal. Szóval csak épp nem indítom el az autót, mire végre beleüvölt a csendbe a zene. Gyorsan lehalkítom és bocsánatkérő mosollyal nézek a megretten lányra.
- Bocsi! Nem én hangosítottam fel, így volt kikapcsolva biztos, de már legalább van zene! - vigyorodom el. - Na kipróbáljuk a többit is?
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Elanor Brite Pént. Okt. 07, 2011 7:58 pm

Csak pislogni tudok, miközben Sarah gombokat nyomogat. Látom ő sem tudja mit is kell megnyomni, hogy a rádiót bekapcsolja, vagy valami más úton zenét csiholjon, de végül is csak sikerül, mégpedig úgy, hogy én majdnem kiugrok ijedtemben a kinyílt tetőablakon. Lejjebb halkítva már egész kellemes a zene, amit valami fura zaj zavar meg. Vagy ezt csak én hallom?
Szemem összeráncolva koncentrálok a kintről jövő neszezésre, majd a vékonyka nyekergésre. Kérdő tekintettel fordulok Sarah felé, ő is hallja-e amit én, vagy sem, majd kiszállva a kocsiból alá kukucskálok, s mire Sarah is kiszállhatna, már csak a lábam látszik ki, ugyanis bebújok a kocsi alá.
Elanor Brite
Elanor Brite
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 70
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Sarah Wilchok Pént. Okt. 07, 2011 8:14 pm

Mikor már kényelmesen hallgathatnánk a zenét, amit kínkeservvel tudtam elővarázsolni ebből a bonyolult műszerfalból, akkor meg Elanor újból kiugrik a kocsiból, mert valami hangokat vél felfedezni.
Mire kikapcsolom a rádiót, már a kocsi alatt kotorászik és csak a cipőjét látom kikandikálni.
- Mi a csudát találtál! - szólok rá hangosan, de rájövök, hogy úgy sem fog válaszolni, ezért kimászok, hogy én is alá nézhessek a járgánynak. - Remélem nem a "nyolcadik utast" fedezted fel. - kérdezem irónikusan és kukucskálok utána, mikor viszont én hallok meg valamit. Mégpedig lépések közeledését!
- Elanor! - suttogom sürgetően. - Gyorsan ülj be a kocsiba és hajolj le az ülésre! Valaki jön! - azzal én is beugrom a hátsó ülésre és lefekszem, remélve, hogy a látogató nem éppen ezt a kocsit akarja elvinni egy körre.
~ Hát akkor hatalmas meglepetésben lesz része! ~ kuncogom idegesen.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Elanor Brite Pént. Okt. 07, 2011 8:26 pm

Mit-mit? Most nem tudom leírni, így jobban jár Sarah, ha nem is vár a válaszra. Én azonban szépen csúszok be , hogy elérjem a cicát, aminek a hangját hallottam. A cirmost magamhoz húzva kezdtem már kifelé bújni, mikor Sarah hangját hallom, valaki jön. Kővé dermedve várom, hogy most mi lesz. Azért lábaimat behúzom, mert a léptek közelednek, s a mellettünk lévő kocsiba beszáll valaki.
~Menj! Menj innen, kérlek!~
Maj a motor felzúg, s tolatva távolodni kezd hangja, szívemről pedig egy nagy kő koppan le. Ezt megúsztuk.
Kimászok a járgány alól, kezemben ölelgetve a megrémült kis jószágot, s befelé lesek Saraht keresve, megkopogtatom az ablakot.
Elanor Brite
Elanor Brite
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 70
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Sarah Wilchok Pént. Okt. 07, 2011 8:44 pm

Hát imáink meghallgatásra találtak, mert nem fedeztek fel minket, csak a mellettünk lévő kocsit vitték el, ezért már éppen felültem, mikor Elanor megkocogtatta az üveget. Kinyitva az ajtót hatalmas meglepetésemre egy nyávogó szőrmókkal találtam szembe magam.
- Hát ez meg? - nézek csodálkozó szemekkel a szélesen vigyorgó lányra. - Ez volt a kocsi alatt? Hogy kerülhetett ide? - nézek körbe, de nincs ötletem hol juthatott be a teljesen zárt garázsba. - Lehet, hogy valakié az intézetben! -morfondírozok hangosan.
- De nagyon aranyos! - simogatom meg puha bundáját, ahogy dorombolva befészkeli magát Elanor kezébe, teljesen otthon érezve magát.
- Mit akarsz vele csinálni? Felviszed? - intek a szobák irányába.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Elanor Brite Pént. Okt. 07, 2011 8:54 pm

Nem győzök bólogatva válaszolni Sarahnak, hiszen minden kérdésére igen a válaszom, már ahol eldöntendő kérdés van, s minden kijelentésére helyeselnem kell.
Gazdáját ugyan fogom keresni, de elég elveszettnek tűnik, így kétes, hogy találok is. Simogatom a cirmost, s közben körbenézek, s az ajtón áll meg tekintetem, ahol fel kellene mennünk..én is biccentek, eme ajtó felé, kíváncsian, hogy Sarah nem akar e még felmenni.
Elanor Brite
Elanor Brite
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 70
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Rozsomák Pént. Okt. 07, 2011 9:03 pm

*Magában mérgelődve sétált le a garázsba, miután újfent kijelentette, hogy nem fog itt élni többé. A járművek között haladva aggódva figyelte a pontot, ahol emlékei szerint leparkolt járgányával. Nem szerette itt hagyni, túl sűrűn tűntek el innen korábban...bár az is igaz, hogy ezen esetek gyakorisága drasztikusan csökkent, mióta ő maga nem élt itt.*
~De jól esne most egy szivar...csak ne terjengene ez az istenverte benzin szag, és ez az istentelen zaj.~
*Bár a számára ismeretlen alak, aki elhajtott nem nevezhető épp fenegyereknek, az érzékeny hallásával ezen a visszhangos helyen akár forma 1-es autóval is elrajtolhatott volna. Mire végre nagyjából elcsendesedik a helyiség, egy másik neszre is felfigyel.*
~Van itt még valaki....~
*Ösztönösen előrántja karmait, melyek a szokásos hang kíséretében ugranak ki bütykei közül, aztán keresni kezdi a betolakodókat.*
~"akarsz vele csinálni? felviszed?" Ez meg vajon mit jelent? Nem hangzik jól az biztos....~
*Lábujjhegyen próbálja megközelíteni a gaztevőket, bár az ő súlyával ez koránsem nesztelen.*
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Sarah Wilchok Pént. Okt. 07, 2011 9:13 pm

Azon töprengek, hogy jó ötlet-e egy ilyen kis állatot felvinni a hálószobákhoz. De, hát látva Elanor sugárzó szemeit és, ahogy ölelte azt a kis jószágot, nem volt kétséges, hogy mindent meg fogunk tenni, hogy maradhasson.
- Hát talán nem lesz nagy baj belőle, ha felvisszük! Csak nem hal bele senki, ha megtartod! - bólintok rá, mikor a beálló rövid csendben. mintha megint zajt hallanék. Mintha valami súrlódna valamihez! Próbálom beazonosítani, hogy merről jöhet a zaj vagy lehet, hogy csak képzelődöm már? Elanornak csak kézjelekkel mutatom, hogy kicsit maradjon csendben.
Persze ezt Elanor érti, de az a kis szőrgombóc nem és pont a legrosszabb pillanatban nyávogja el magát.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Elanor Brite Pént. Okt. 07, 2011 9:21 pm

Én ugyan csündben maradok, eddig sem igazán voltam hangos, max a kopogtatásom volt legzajosabb, de a cica kezemben valóban elnyávogja magát. Pedig jobb lenne, ha nem kellene a hangokat kiadó egyén előtt lebuknunk, már ha az egy tanár. De tudja fene, lehet, hogy egy hozzánk hasonlóan lógó diák settenkedik mögöttünk.
Gondolataim hatására egy gyors fordulót teszek, sarkamon megpördülve, immáron a hang irányába tekintek.
Macsekon pihen-ne a kezem, ha nem remegne, de igenis remeg, bennem meg félelem bujkál.
~ Ránk támad, én is támadok. Macska van nálam, nem félek használni, bár sajnálnám, ha baja esne, magunk védelme érdekében bármit...~
Idegfeszítő pillanatokat élünk át, miközben a közeledő lépéseket lélegzetvisszafojtva hallgatjuk.
Elanor Brite
Elanor Brite
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 70
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Rozsomák Pént. Okt. 07, 2011 9:27 pm

*Fülel, és fülel. Rengeteg dolgot hall, szívdobbanást, visszafojtott lélegzetvételt, végül pedig...nyávogást???*
-Csak egy nyomorult macska!
*Ám kijelentése ellenére nem húzza vissza a karmait, és továbbra is az autó felé settenkedik, ugyanis amennyiben tényleg csak egy macska van idelent, úgy az a dög beszélni is tud, és ez már önmagában is okot ad arra, hogy utána nézzen. Megkerüli az egyik autót, és már ki is szúrja a vártnál jóval szemrevalóbb betolakodókat.
-Nocsak, ilyen extrákkal nekem is kéne verda! - Kiáltja el magát, miközben egyik kézfejét a belőle kiálló karmokkal a lányokra szegezi.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Sarah Wilchok Pént. Okt. 07, 2011 9:48 pm

Az teszi gyanússá a helyzetet, hogy nem nyíltan közeledik a hang forrása, mint az előbbi autós, hanem lopakodva, ezért nem feltételezem, hogy diák vagy esetleg tanár lenne. Ha viszont betolakodó.......
Olyan hirtelen terem mellettünk a félelmetes idegen, hogy csak annyi időm van, és ami már lassan szokásommá válik, hogy Elanor elé álljak, hiszen nekem kevésbé eshet bajom, míg őt ismerve, még a macskát is védelmezni fogja. Ezért mikor megjelenik az éles és felettébb rémisztő karmokkal felturbózott kéz az orrom előtt és hozzá a dörmögő hang ránk kiált első ijedtemben már támadok is, fel sem fogva, mondanivalója értelmét.
Ha a ránk ijesztő férfi nem rántja el villámgyorsan a kezét eléggé megrázó élményben lesz része.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Elanor Brite Pént. Okt. 07, 2011 9:54 pm

Összerezzenek, s bármennyire is szeretem védelmezni a még nálam is gyengébbeket, most eldobtam volna a macskát, hogy jól karmolja össze azt, aki így megijeszt engem.
De Sarag elénáll, ismét, így én karjaimba zárom kis védencemet, s csak várom, hogy mi is fog ebből kisülni. Még a vacsora úgyis előttünk van, meg is kordul a hasam.
Sarah válla fölött kukucskálok, hozzá sem érve a lányhoz, de kíváncsi vagyok mit is reagál ez a vasmarkú, vagy milyen alak.
~Mára elég lenne az izgalmakból...~
Elanor Brite
Elanor Brite
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 70
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Rozsomák Pént. Okt. 07, 2011 10:02 pm

*Már épp visszahúzná a karmait, és megkérdezné a lányokat, mi a fenéért kuporognak idelent, amikor az épületben van kanapé is, mikor az egyikük elkapja a karját, és az angyali érintés, melyre az ember ilyenkor számítan elmarad, helyette pedig valami égető érzés tterjed szét alkarjában, mintha megcsípte volna egy mexikói gyilkos csalán.*
-Mi a....
*Randa nagy vörös kiütések jelennek meg ott, ahol a lány megérintette. Bár a szervezete egész jól ellenáll a méregnek, attól még hihetetlenül fáj neki. Mérgében megpróbálja fellöki a lányt másik kezével, és csak éppenhogy van annyi esze, hogy visszarántsa a karmait, mielőtt ezt megtenné.*
-Most pedig maradj úgy....
*Sziszegi összezárt állkapcsa fogai közül.*
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Sarah Wilchok Pént. Okt. 07, 2011 10:13 pm

Sikerül is elkapnom a karját és a tüskéim azonnal működésbe lépnek, de a legnagyobb megdöbbenésemre, látszólag semmilyen hatása nincs, pedig ilyenkor már minimum a földön kéne fetrengenie a fájdalomtól. Éppen ezért még elengedni is elfelejtem, egészen addig, míg azért valamilyen fájdalmas reakciót produkálva fel nem kiált és el nem taszít magától az utolsó pillanatban visszahúzva a gyilkos pengéket. Az ütést egyáltalán nem éreztem és hátra is csak annyit léptem amit a lendület megkívánt, de azért ijedtem pislogtam a férfire, mert még nem találkoztam olyan mutánssal sem (emberrel meg főleg nem!), aki ellenállt volna az idegmérgemnek.
~ A fene! Most aztán jól felmérgesítettem és ha nem tudok rá hatni, a végén még mi húzzuk a rövidebbet! ~ fut át rajtam a rémisztő gondolat.
Mivel még nem láttam az iskolában, nem gondoltam hogy tanár lenne, diáknak meg már kicsit túlkorosnak tartottam, ezért simán valami ellenséges besurranó képét keltette.
- Mit akar tőlünk! - szedem össze magam és szegezem neki a kérdést. - Nem vagyunk ám egyedül és hamarosan itt lesznek az őrök! - blöffölök, hátha bejön.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Elanor Brite Pént. Okt. 07, 2011 10:24 pm

Nah szép...Sarah hátrál, s merre is hátrálhatna, ha mögötte állok? Felém!
Én meg ,ég hátrébb, de nem nagyon megy, mert mögöttem ott a kocsi.
Mikor kezd melegedni a helyzet, a Mágus jelenik meg az autó tetején, s szinte helyettem kiáltja el magát, engem védve belé táplált ösztönnél fogva.
- Héj...eltapossátok Elanort! Mit szenvedtek ti? Két ilyen mitugrászt...pff. Még a macskának is több esze van nálatok! Egymásra támadni, energia fecsérlés. Bölcsen kellene megoldani a problémákat, s nem harcolva. Arra ráértek akkor, ha valakiről kiderül, rosszban sántikál.
Összefonja maga előtt a kezét, s várja mit is beszélnek meg ők ketten.

Mindeközben én kilépek Sarah mögül, vagy inkább kimászok a lába alól, s melléjük állva nézek hol egyikre, hol másikra, most már attól félve, mit szólnak ehhez a nagyszájúhoz.
Elanor Brite
Elanor Brite
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 70
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Rozsomák Pént. Okt. 07, 2011 10:44 pm

-Őrök? - Kérdi meglepetten. - Ugyan már, nincs veletek...
*Megjelenik a mágus a kocsi tetején, Logan pedig bal szemöldökét felvonva figyeli a furcsa lény mondókáját.*
-..senki más.
*Visszarántja másik kezéről is a karmokat, kár lenne két ilyen fiatal lányért, arról nem is beszélve, hogy komoly esélyt lát arra, hogy Ciklon sem nézné jó szemmel, ha ily módon oldaná meg az iskola túljelentkezési problémáit.*
-Én csak a motoromért jöttem - morogja, szinte anélkül, hogy fogsora szétválna - és ti mit kerestek idelent?
~Félreértésekből kiindult mutáns balhék...na ez nem fog hiányozni.~
*Karján a kiütések közben elhalványulnak. Néhány másodperc, és már nyoma sincs Sarah munkásságának.*
-Ez rohadtul csípett. Remélem másokat nem így simogatsz....
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Sarah Wilchok Pént. Okt. 07, 2011 10:53 pm

- Na ugye! - csapok le Elanor mágusának megjelenésére. - Látja, hogy van itt más is rajtunk kívül és segítséget is tud hívni, ha rosszban sántikál! - fenyegetőzöm még mindig fagyos hangos, ijedtségemet leplezve.
- Biztos, hogy az a motor a magáé? - nézek körbe én is, de egyelőre nem látom a hivatkozott járgányt.
~ Remélem nem Elanor mocijára fáj a foga! ~
Simogatni! Hát ez nem semmi! Még az előbbi vörösség is nyomtalanul eltűnik a karjáról!
~ Miből van ez az ember? Vasból? ~
- Simogatni csak barátot szoktam. - mormogom válaszul. - És ennél többet is tudok nyújtani, ha szükséges! - nyújtom ki felé a tenyerem. - De ki a fene maga? Mi csak az autónkat jöttünk megnézni! - nézek Elanorra, majd a most már karmok nélkül nem annyira veszélyesnek tűnő idegenre és remélem elég hihető vagyok. De azért a készültséget még nem adom fel.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Elanor Brite Pént. Okt. 07, 2011 11:02 pm

Nem győzök pislogni...motor, a mi autónk, azt jöttünk megnézni? Hát mi nézegethetünk itt ezernyi autót, attól még nem lesz a miénk, de kapcsolok időben, s bólintok egyet Sarah állítására.
Közben tekintetem a saját motoromra téved, amin elég nehéz elképzelni a mellettem álló férfit. Felénk van egy mondás erre, mégpedig az, hogy "úgy néz ki, mint majom a köszörűn". Eme gondolat széles vigyort csal arcomra, s ők bármennyire is gyanakvók egymással, én már kezdek megnyugodni. Naiv lennék netán? Hiszen nem tudhatom kivel is állok szemben. Megnyugvásommal egy időben a kis figura is eltűnik, én pedig a perlekedést figyelem a két fél között.
Elanor Brite
Elanor Brite
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 70
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Rozsomák Pént. Okt. 07, 2011 11:15 pm

*Bár meglepte a fura alak, különösebben nem érzi úgy, hogy aggódnia kéne miatta. Inkább küld még egy barátságtalan pillantást Sarah felé. Szívesen megismételné ezt a másik lánnyal is, ám őt sajnos nem látja a harciasabbiktól.*
-Ki vagy te, az APEH? Naná, hogy az enyém....
*Úgy tűnik megfogadja a mágus tanácsát, ugyanis elhagyja a harcra kész testtartást, és helyette inkább 9lbe font karokkal méri végig a vele pörlekedő lányt.*
-Kösz cicus, nagyon hízelgő, de nem vagy az esetem - jegyzi meg nem is kissé lekezelő hangon - egyébként régebben itt éltem.
~Lehet mégsem lenne olyan rossz megint ide költözni, mst, hogy úgy tűnik egyik diák sem ismer fel...~
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Garázs Empty Re: Garázs

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.