Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Staten Island-i világítótorony

+16
Blaylock Crawford
Varangy
Roxanne De'Loise
Noel Patton
Hugh Hagwood
Midnight
Fagypont
Szellem
Heily Anderson
Darren Black
Sarah Wilchok
Lynn Harlow
Cristopher W. Somerset
Romboló
Sheena Duran
Cerebro
20 posters

10 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Blaylock Crawford Pént. Jan. 04, 2013 11:39 pm

Amikor a teherbe esős részt mesélte, egy pillanatra lefagytam, mert eszembe jutott, hogy mi se védekeztük, de úgy voltam vele, hogy Jess minden bizonnyal tudta, hogy utána mi a teendő... remélem..
- Értem, nos ezt vegyem bóknak, hogy nem akarsz hazamenni, mert velem akarsz maradni, vagy szimplán a szüleid miatt nem akarsz hazamenni?- Kérdeztem felvont szemöldökkel, de még is vigyorogva. Nem akartam a lányra mászni. Azok után, hogy az előző napokban rájöttem, hogy azzal semmit nem érek el, inkább szépen lassan hagytam, hogy a dolog kialakuljon. Nagyon szimpatikus volt nekem Jess és kedveltem is, de nem akartam elriasztani. Aztán, amikor finoman megfenyegetett felnevettem, aztán óvatosan tartva a kezemben lépkedtem fel vele a világítótorony tetejébe.
- Igen, ez volt célom ezzel a kendővel, nem rossz mi?- Kérdeztem sunyin vigyorogva mikor felértünk, aztán óvatosan letettem a lányt és levettem a szeméről a kendőt.
- Nyisd ki a szemedet Jess.- Mondtam neki, és amikor megtette megpillanthatta a két személyre terített asztalt, amint már ott volt a vacsoránk és a háttérben halkan jaz zene szólt.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Jessyca Camilo Pént. Jan. 04, 2013 11:54 pm

*A kérdésén elnevettem magam és fejem ingattam meg lemondóan. Nem értettem, hogy mért teszi fel a kérdést, amire teljesen egyértelmű a válasz.*
- Te is tudod, hogy a szüleim miatt nem akarok, hogy észhez térítsem őket. De mért kérdezel ilyet Blay? Mellesleg nem mondtam, hogy veled maradok egész éjjel. *Persze ki sem zártam a lehetőségét a dolognak. Nem akartam már semmi elől elzárkózni. Eddig jó kislány voltam és mi lett belőle? Hát persze, hogy férjhez akarnak adni. De gyorsan el is hessegettem a gondolatot. Ahogy a nyakába fúrtam az orrom és lassan haladtunk felfelé, lassan úrrá lett rajtam az izgatottság. De igyekeztem elfojtani. *
- Akkor ez összejött. *Azonban nem kerülte el a figyelmem, hogy sajnáltam mikor letett. Most jó volt a karjaiba lenni… nem nyomult, nem akart semmit, csak gyengéden tartott. Megnyugtató volt. A szemem elé terülő látvány kissé meghökkentet és a zene egyelőre figyelmen kívül maradt. Igyekeztem felmérni mindent, de a kilátás és a teríték díszítése megragadta minden figyelmem. Boldogan csillogó szemekkel nyomtam Blay arcára egy puszit.*
- Ez gyönyörű. Köszönöm szépen. *Hajoltam közelebb hozzá kissé hozzá a füléhez.*
- Bár a zenei ízléseden van mit javítani. * Suttogtam a fülébe, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve aprót haraptam a fülcimpájába. Emlékezve, hogy ez múltkor tetszett neki. Nem akartam én ezzel semmit elérni, csak tompítani a szavaim. Hisz nem akartam megbánti.*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Blaylock Crawford Szomb. Jan. 05, 2013 12:44 am

- Reménykedtem, hogy engem választasz.- Vigyorogtam a lányra, aztán kezemet vékony teste köré fontam, amikor aprót belém harapott.
- A zenei stílusom messze eltérő ettől a számtól, de fogalmam sem volt, hogy mit szeretnél hallani, és még vannak terveim az este későbbi részére is, így egyenlőre ezt választottam, de e aggódj, fel vagyok készülve az esetleges változtatások érdekében.- Mosolyogtam a lányra, aztán elengedtem és az egyik széket kihúztam neki, majd miután leült én is követtem a példáját.
- Amúgy örülök, hogy tetszik. Bár nem egy öt csillagos étterem, úgy gondoltam, hogy itt még is csak ketten lehetünk.- Mondtam, aztán körbenéztem A gyönyörű kilátást annak köszönhettük, hogy sötét volt és a lámpák égtek nem messze a városban, így a kilátás pazar volt, ám Jess-nél nem pazar Míg idefele jöttünk ugyan valamennyire felmértem, most még is sokkal jobban szemügyre vehettem, amikor be volt csukva a szeme és hozzám bújt. Mert hogy bújt, éreztem, ahogy a fejét a vállam és a nyakam közötti gödröcskébe fektette és a tudat, hogy Ő bújt hozzám elégedettséggel töltött el.
- Az első randevúnkra?- Emeltem fel a poharam, amiben bort öntöttem még miután megérkeztünk, majd megemeltem és összekoccintottam a lányéval, aztán belekortyoltam. Finom volt, bár meglehetősen szűk látó körű vagyok a borok terén, de ez ízlett.
- Mesélj magadról.- Kértem és letettem a poharamat, aztán az asztalra könyököltem.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Jessyca Camilo Szomb. Jan. 05, 2013 1:07 am

- Ha megnyugtat, akkor egyáltalán nem aggódom. Ez az este a Tiéd Blay, és Én mondtam, hogy adok egy esélyt. S ezen a zene aligha változtat valamit… *Néztem szemeibe miközben átölelt. Nem akartam semmit sem tenni ez ellen. Még ezt a nyávogást is elviselem, ha ez kell ahhoz, hogy a másik kitudjon bontakozni. Bár a nyelv hangzása ismerős volt.*
- Egyébként ez Francia? *Kérdeztem a zene szövegére utalva, miközben a kihúzott székre leültem.*
- Köszönöm. *Udvariaskodtam egy kört, ahogy azt illik ilyenkor. De aztán a figyelmem elrabolta a kilátás apró fényei. Egy pillanatra lehunytam a szemem és mélyen beszívtam a levegő friss illatát. Ezt az sem tette tönkre, hogy csípős hideg volt. Blay szavaira felé fordultam és szemeimbe megmagyarázhatatlan nyugalom volt és némi boldogság.*
- Ha engem kérdeztél volna, én is ezt választottam volna. * Mosolyodtam el, hogy ezt most eltalálta. A borra azonban egy pillanatra összevontam a szemöldököm de aztán már felis emeltem a poharam.*
- Az elsőre… *Nem véletlen fogalmaztam így, koccintás előtt. De nem akartam kifejteni. Első randi, első ember bennem. Csak épp a sorrend változott meg egy kicsit. De csak épphogy bele nyújtottam a nyelvem a borba, már le is tettem az asztalra. De be kell, hogy valljam, nem volt olyan rossz. A kérésére elmosolyodtam.*
- Talán kezdjük azzal, hogy nem iszom alkoholt. Legalábbis eddig még nem ittam és a fiatalokat elnézve, nem is biztos, hogy akarok úgy kinézni, mint Ők. *Semmi bántó nem volt a hangomban, sőt a lehető legkedvesebben közöltem. *
- Gyerekként mindig is arról álmodoztam, hogy egyetemre járok, és majd ügyvéd leszek és színészettel egészítem ki a keresetem. De mire felnőttem elmúlt a lelkesedésem, mind a kettő iránt. Tipikus jó kislány voltam mindig is. Amit anyuék mondtak az szent volt és megszeghetetlen. Tanultam a suliban, utána a könyvtárban voltam és ezt otthon folytattam. Hétvégén pedig anyu tanított a háztartásra. Nem jártam bulizni nincsenek érdekes történeteim, én csak ilyen unalmas lány vagyok. *Vontam meg mosolyogva a vállam.*
- Egyetlen szórakozásom a jégtánc volt. De a bokám kiment a verseny előtt egy hónappal és azóta sem erősödött meg. Már nem tudok félnapot úgy korizni, hogy ne érezném meg. Inkább mesélj Te… fiú létedre biztosan érdekesebb életed volt mint nekem.
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Blaylock Crawford Szomb. Jan. 05, 2013 1:45 am

Mosolyogva figyeltem a lányra, aztán egy kicsit meg is lepődtem, amikor felismerte a dalt, hogy francia.
- Igen, francia. Bár egy magyar énekesnő énekli, de francia a dal. Csak nem érted?- Kérdeztem vigyorogva és összevont szemöldökkel, aztán tovább hallgattam a lányt. Ahogy végig mondta rövidke életét egy kicsit örültem is meg nem is. Örültem, hogy nem kellett amiatt aggódnom, hogy valami elvetemült hapsi biztos a nyomában van, hogy bántsa, viszont amiatt kicsit kényelmetlen volt az egész, hogy sose engedték el sehova. El nem tudtam volna képzelni az életemet anélkül, hogy Mary-vel, vagy Tony-val ne mentünk volna el egy héten legalább egyszer valahova. Számomra ez teljesen furcsa volt. Aztán, amikor mesélte, hogy mi történt vele elszomorodtam.
- Nem lehet valahogy megcsinálni, hogy újra tudj korizni?- Kérdeztem fürkésző tekintettel, aztán, amikor megkért, hogy meséljek magamról felsóhajtottam.
- Hát, az én életem másabb. Egyke vagyok, így mindent megkaptam. Folyékonyan beszélek franciául, tudok gitározni, dobolni. Sok helyen megfordultam már a szüleim miatt. Egy nem várt gyerek voltam, így eléggé el lettem kényeztetve, bár, úgy vélem, hogy ahhoz képest nem vagyok olyan rossz. A mutáció előtt normális életem volt. Iskolába jártam, j tanuló voltam, volt két barátom, és sokat voltunk együtt. Aztán.. jött pár hónapja ez az egész mutánsos dolog és felforgatta az életemet.- Sóhajtottam, aztán ökölbe szorított kézzel néztem félre. Nem bírtam Jess szemébe nézni.
- Emlékszel, hogy anyám hívott, hogy a kórházba kell mennem? És azt is megmondta hogy elmondom, miért. Azon az estén, amikor átváltoztam a két barátom ott volt velem, a sárkány hirtelen változott át, és nem bírtam irányítani, megtámadtam őket. Szerencsére csak kómába estek. Pár nappal ezelőtt tértek magukhoz. Nem emlékeztek semmire a balesetből. Ezért kellett bemennem, hogy elmondjam, mi történt. Nem bírtam volna a szemükbe nézni, ha nem tudják.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Jessyca Camilo Szomb. Jan. 05, 2013 8:13 pm

- Igen. A kiejtésén hallani. Lehet, hogy csak ezért bántja annyira a fülem. *A kérdésére elmosolyodtam, majd a fejem ingatva válaszoltam.*
- Nem. Mert nem érdekel, és így nem is igazán figyelek rá. De ha egy kellemesebb hang lenne ami magával ragad, lehet, hogy letudnám fordítani. * Mondtam kissé sejtelmesen. Hisz az a lehet, az biztos volt. De nem kellett mindent tudnia a másiknak.*
- Nos… nem tudom. Nem voltam vele orvosnál. Nem épp a kedvenc embereim és annyira nem volt vészes. De szilikonos porcfeltöltéssel biztosan meglehet erősíteni. De ebben több tényező is megakadályozott volna, még ha lehetséges is. Most meg már nem számít. De még mindig tudok korizni… nem emlékszel? * Vontam fel a szemöldököm egy mosollyal az ajkaimon. Aztán meggondolva magam a borom után nyúltam, hogy igyak egy kicsit. Annyi talán nem árt meg. Figyelmesen hallgattam a szavait, de ahogy a keze ökölbe szorult az asztalon kezem automatikusan indult el az övéhez és lágyan megfogtam az övét. Úgy vártam, hogy befejezze.*
- Blay… nézz rám. *Szóltam hozzá, és ha nem engedelmeskedet, akkor bizony előrébb hajoltam és a másik kezem az álla alá csúsztatva emeltem magam felé a tekintetét.*
- Megesik az ilyesmi. A lényeg annyi, hogy a barátaid mit mondtak. Ha ők megbocsájtottak, már pedig biztosan így van ha igazi barátok, akkor te már ne emészd magad. Nem tehettél róla… *S visszaültem a helyemre, majd mosolyogva néztem rá.*
- Azt hiszem, hogy a franciához én is konyítok valamit. Ami pedig a zenét illeti, én zongorát tanultam és nincs testvérem. Még csak egy háziállatom sincs. Viszont a barátaidat szívesen megismerném. *Próbáltam meg oldani a hangulatot és természetesen ezt mind francia nyelven közöltem. Akcentusom nem volt és elég sokat is tanultam érte, ahogy a nyelvtani hibák se lehettek benne. Ha valaki nem ismer, azt is mondhatta volna, hogy ez az anyanyelvem. De persze nem volt, így ez egy kicsit hallatszott is mikor mondjuk Tibuval beszéltem, akinek viszont tényleg az.*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Blaylock Crawford Vas. Jan. 06, 2013 12:01 am

- Ez furcsa, nem hittem volna, hogy tudsz franciául.- Néztem a lányra sejtelmesen, aztán csendben hallgattam. Én is elmosolyodtam, amikor beugrott az a kép, amikor feldöntöttem szegényt a korcsolyapályán.
- Igen, emlékszem, szépen letaroltál.- Nevettem fel mókázva, aztán egy kis idő múlva, ahogy a mosolyom lassan lehervadt és megéreztem a kezét az ökölbe szorított kezemen rámosolyogtam. Tekintetem az övébe mélyesztettem és csak bámultam azokba a gyönyörű szemekbe.
- Tudom, de sose fogom magamnak megbocsájtani azt, amit tettem. Mary és Tony volt nekem a legfontosabb és úgy érzem, mintha saját magamat szúrtam volna le, amikor megláttam mit tettem..- Nyögtem fájdalmasan, aztán lehajtottam a fejemet és igyekeztem Jess meleg kezére koncentrálni, ami az enyémen pihent.
- Meséltem nekik rólad. Ők is szívesen megismernének, de csak akkor, ha megígéred, hogy tartod bennem a sárkányt. Amúgy pedig háziállatom nekem se volt, csak amikor nyáron megfogtam a békákat és csigákat.- Nevettem fel, majd kicsit előrébb hajoltam és megsimogattam a lány arcát.
- Nagyon jól beszélsz franciául. Minden elismerésem.- Mondtam, aztán megcsókoltam a homlokát és visszaültem. A kezemet, amit időközben ellazítottam a lányéra csúsztattam, majd egy kis idő után összekulcsoltam, de csak akkor, ha Jess is akarta, ha nem, akkor csak simogattam a hüvelykujjammal a kézfejét.
- Azt mondtad a könyvtárban vagy sokat. Ott dolgozol? Vagy csak odajársz, hogy legyen egy kis szabadidőd?- Érdeklődtem, és mindvégig a lány szemébe néztem.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Jessyca Camilo Vas. Jan. 06, 2013 12:24 am

- Sok olyat tudok, amit nem hinnél. * Mosolyodtam el kedvesen, de aztán a megjegyzésére csillogó szemeim fúrtam az övébe.*
- Te jöttél nekem. Én épp egyhelyben egy forgásból jöttem ki. *Kissé elkenődve hallgattam a szavait, de kicsit sem tetszett, amit mondott.*
- Nos, ha nem megy magadtól, akkor majd kiverem belőled. *Vontam meg könnyedén a vállaimat, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.*
- Ha csak ezen múlik, akkor ezt megígérhetem nekik. Ha mégis kibújna belőled, akkor is tudok rá hatni. *Vigyorodtam el, ahogy eszembe jutott mikor a koliban teljesítette a kérésem.*
- De mégis mit meséltél és mit mondtak? * Bukott ki belőlem a kíváncsiság. De aztán már csak belesimítottam az arcom az érintésébe.*
- Volt rá pár unalmas évem, de köszönöm.* Biccentettem az elismerésére. Aztán a kérdésén elmosolyodtam.*
- Jelenleg ott dolgozom. De régen is sokat jártam oda. Míg mások buliztak vagy csavarogtak, addig Én olvastam, tanultam és igyekeztem mindent magamba préselni, amit csak tudtam. No meg ott nyugalom van. Néha hajlamos vagyok vonzani a bajt, szóval… ott legalább nincs semmi amiből gondom lehet. De mesélj… korábbi barátnők, udvarlási kisérletek? Közben ehetünk is. * Vontam ki kelletlenül a kezem az övéből és felemeltem a lefedet edény tetejét.*
- Telitalálat… * Jegyeztem meg és neki álltam szedni neki is meg magamnak is, ha csak nem állítottak meg ebben. Amit azért nem vettem volna jó néven, de mivel ma este kezes-lábas vagyok, így nem is ellenkeztem volna*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Blaylock Crawford Vas. Jan. 06, 2013 1:24 am

- Óh, akkor mesélj, mert nagyon érdekel!- Vigyorogtam a lányra, aztán elnevettem magam, amikor közölte, hogy én mentem neki.
- Igen, tudom, csak érdekelt, hogy mit mondasz.- Nevettem fel, aztán boldog pillantások közepette, hagytam, hogy a kezét levegye az enyémről. Igazából hiányzott a meleg, puha keze az enyémről, de tudtam, hogy ha erőltetem, csak bezárkózik, így nem nagyon akartam előre nyomulni. Csak mindent szépen lassan.
- Kivered belőlem? Te? Hm.. erre befizetek.- Vontam fel a szemöldökömet, majd hátra dőltem a székemen és karba font kezekkel néztem a lányra és úgy figyeltem Őt. A sárkános részre csak megráztam a fejemet és inkább nem mondtam semmit, majd amikor meghallottam a kérdését köhintettem egy párat.
- Hát, az igazat megvallva, még sose vittem randira senkit, soha nem udvaroltam senkinek, és... te voltál az első akit megcsókoltam.- Motyogtam zavartan és elkezdtem ropogtatni a kezemet. Nem akartam nagyon firtatni a dolgaimat, így hát amikor kimerte a vacsoránkat csak mosolyogtam. Örültem, hogy végre, valamit sikerült eltalálnom, ami tetszett Jess-nek. Csendben folytattuk a vacsorát, én legalábbis nem szóltam semmit, mindaddig, amíg be nem fejeztem. Utána megtöröltem a számat, majd felálltam és egy lassú számot tettem be a lejátszóba. Aztán, amikor ő is befejezte odaléptem mellé, halványan elvigyorodtam, aztán megszólalt:
- Szabad?- Kérdeztem és ha igent mondott, finoman megfogtam a kezét, majd két lépéssel elvezettem az asztaltól és finoman magamhoz húzva, a másik kezemet a derekára csúsztattam.
- Gyönyörű vagy.- Suttogtam neki, majd lassan vezetni kezdtem és mindvégig a szemébe néztem.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Jessyca Camilo Vas. Jan. 06, 2013 2:11 am

- Ha most mindent elmesélek, mi marad a következőre? Arról meg nem is beszélve, hogy ha sikerül puhára főznöd, akkor mi marad, amit újdonságként fogsz megélni? *Kérdeztem kissé összevont szemöldökkel. Persze, jó buli randin egymást kérdezgetni mindenről. De sokkal nagyon, ha az ember személyesen tapasztalja meg.*
- És átmentem azon a tesztem? Helyesen feleltem? * Na ezt utáltam. Nem szeretem, ha tesztelgetnek és csak egy helyes válasz létezet számomra az pedig az igazság.*
- C-c-c… Ne becsülj alá Blaylock. *Bár ezt eltalálta. Harcolni nem tanultam, valahogy nem az én műfajom volt. Azonban a válasza kissé meglepett és a homlokomra szaladt a szemöldököm.*
- Mivel ijesztetted el a rajongóidat? Nem vagy már 16 éves kölyök, hogy a kézen fogva sétálás kimerítse az ismerkedést. *De nem kérdeztem többet bár kezdet érdekelni, hogy valójában mennyi idős. Bár én magam korabelinek tippeltem így külső alapján. A vacsora csendben el telt néha-néha egyet mosolyogtam a fiúra. De ennyi. Ha csend, hát csend. Bár magamhoz képest többet ettem mint szoktam, de még így sem vittem túlzásba. Valahogy nem kellett több és erőltetni meg nem akartam.*
- Persze. *Csúsztattam a kezem az övébe, majd a másikat a vállára. Lassú számra, lassú dukál és most még a másik közelsége sem zavart. Csak követtem, hisz Ő irányított. Most. Szavaira elmosolyodtam.*
- Tényleg? Azt hiszem, pont az ellenkezőjét akartam elérni mikor készülődtem. *Ugrattam a másikat.*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Blaylock Crawford Vas. Jan. 06, 2013 3:42 pm

- Hm.. igazad van.- Nevettem fel, aztán finoman megfogtam a kezét és apró puszit leheltem a kézfejére.
- Semmi teszt nem volt, csupán érdekelt, hogy hogy reagálsz. Szeretnélek megismerni, de nagyon nehéz benne eligazodni.- Vallottam be, aztán elengedtem és tovább folytattam az evést.
- Nem találtam senki olyat, aki megfogott volna. Akiket megismertem, és akartak valamit, azok nekem túl fontossá váltak egy idő után, és nem akartam semmiféle kapcsolatot létesíteni velük. Igazából, nem vagyok az az ismerkedős fajta.- Vontam vállat, miután lenyeltem egy falatot és ittam egy kortyot. Amikor elfogadta a kezemet, s a parketten voltunk már mind a ketten szemeit fürkészve hallgattam a válaszát.
- Hát, akkor legközelebb jobban igyekezz. Bár nem tudom elhinni, hogy te lehetsz valaha is más milyen, mint gyönyörű.- Mosolyogtam a lányra és igyekeztem nem túl nyálasan bókolni neki, de ahogy visszagondoltam, lehet,hogy rosszul csináltam. Nagyot sóhajtottam és közben megpörgettem Jess-t. Mosolyogva húztam utána ismét magamhoz és kezemet, ami a derekán volt még jobban köré fontam és szorosabban húztam magamhoz.
- Minek szeretnél tovább tanulni?- Érdeklődtem egy kis idő után, miközben még mindig lassan vezettem a táncparketten.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Jessyca Camilo Vas. Jan. 06, 2013 3:59 pm

*Szavaira felsóhajtottam és lágyan megingattam a fejem. Egy pillanatra elkalandozott a tekintetem az alattunk elterülő város halovány fényeire, de aztán már ismét Blay szemeibe néztem, némi bocsánatkéréssel.*
- Nem olyan nehéz Blay. Csak… nem tudom. Furcsa dolgokat váltasz ki belőlem. Én mindig is kedves voltam, visszafogott és jó kedélyű. Nem tudok mit kezdeni a helyzettel, ami meglepő ugyan, de ezt váltja ki belőlem. Sajnálom. *S a maradék vacsorámra fordítottam a tekintetem. Jó nem épp a legromantikusabb szavak. De én nem is ez vagyok. Korábban talán elolvadtam volna egy ilyentől, de valahogy a képzeleteimbe másmilyen volt. Most valahogy… tökéletesen annak az ellentétje amit mindig is szerettem volna. Hajm.. hogy igazodjon ki rajtam bárki, mikor még én sem tudom, hogy mit akarok? *
- Tény, hogy érdekesen ismerkedsz. * Kacsintottam rá, hogy oldjam a korábbi feszültséget, amit a szavaim válhattak ki. De a bókra felnevettem.*
- Látnál betegen, tüdőgyulladással. * NA igen, nem egy szívderítő látvány és nem is épp az a helyzet amiben bárki vonzalmat érezne. Aggódást talán. de vonzalmat… aligha. *
- Jól táncolsz. * Jegyeztem meg még a pörgetés előtt és ösztönösen vettem az újabb mozdulatot és érkeztem vissza hozzá. A kérdésére lesütöttem a szemem, mert ez bizony jó kérdés volt.*
- Nem tudom még Blay. Ezért dolgozom. Nem találtam meg még azt, amit szeretnék. Tudom, hogy hülyeség de olyat meg nem akarok elkezdeni, amit aztán abba hagynék. Idő és pénz pazarlás volna. Te mit szeretnél tanulni?
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Blaylock Crawford Vas. Jan. 06, 2013 4:11 pm

- Aha, szóval velem van a gond. A fenébe.- Nevettem fel, aztán újra megpörgettem, de most nem engedtem, hogy visszabújjon hozzám, hanem finoman meg is döntöttem. Pehely könnyű testét nagyon könnyű volt tartani.
- Amúgy pedig szeretem a kihívásokat, az ismerkedési szokásaim pedig tökre távol állnak a szokásostól, de gondolom ezt észre vetted.- Mosolyogtam Jess-re, aztán egy ideig csak tartottam és tartottam, miközben a szemébe néztem. Nem bírtam elszakadni a gyönyörű szemeitől.
- Most meg foglak csókolni.- Suttogtam halkan, és ha engedte, lassan az ajkaira hajoltam és megcsókoltam. Puha ajkait finoman ízlelgettem, annyira édes volt.
Ha nem engedte finoman megsimogattam az arcát és visszaállítottam egyenesbe, majd tovább táncoltattam.
- Azért te se panaszkodhatsz a tánctudásod miatt.- Néztem rá csillogó szemekkel, majd felsóhajtottam.
- Nem gondolkoztam még el ezen. Igazából, fogalmam sincs., de a gépiparban akarok hasznossá válni. Talán mérnöknek mennék, nem tudom.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Jessyca Camilo Vas. Jan. 06, 2013 11:51 pm

- Mért neveznénk gondnak azt, hogy kiváltasz belőlem valamit? * Ez egyáltalán nem volt gond, legalábbis én nem láttam benne a problémát. Az meg már más kérdés, hogy a kiváltott dolog pozitív vagy sem. Néztem a szemeit, miközben mosolyogva feleltem szavaira.*
- Igen, igazán lehengerlőek voltak. *Oké, szépen mutat a tartás de egy idő után azért kényelmetlen ha sokáig tartják úgy az embert. Pláne, hogy a mellei kerülnek előtérbe. A szavaira csak pislogtam párat.*
- Szerintem meg nem Blay. * Hívtam fel a figyelmét kedvesen, arra, hogy Én nem akarom. Így visszakerültem álló helyzetbe és tovább táncolva mosolyogtam.*
- Jégen vagy földön, a tánc az akkor is tánc marad. *Kacsintottam rá.*
- Mérnök? Az biztos jó lehet…
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Blaylock Crawford Kedd Jan. 15, 2013 7:38 pm

- Nem is tudom, attól függ, hogy milyen dolgokat váltok ki belőled?- Kérdeztem vigyorogva, miközben a derekán pihenő kezem közelebb vonta magamhoz Jess testét.
- Ez erős túlzás, és mintha némi iróniát is éreznék a hangodba, de azért köszönöm.- Nevettem fel öblösen, aztán megpörgettem a lányt és visszahúztam magamhoz ugyan olyan szorosan, mint ahogy az előbb tartottam. Aztán lemosolyogtam a lányra, tekintetemet pedig mélyen az övébe mélyesztettem.
- Ez így van, bár érdekelne valami...- Kezdtem, aztán egy gyors ötlettől vezérelve lecsúsztattam a másik kezemet is a derekára és felemeltem. Olyan meleg volt a teste és olyan könnyű, alig éreztem a súlyát. Egy pár pillanatig fent tartottam, majd megpörgettem és óvatosan magamhoz ölelve leengedtem, de a földre nem ért le a lába, pont szemmagasságban tartottam.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Jessyca Camilo Kedd Jan. 15, 2013 8:24 pm

*Na ez volt az a kérdés, amire nem akartam válaszolni. Így hallani sem akartam, hisz nem tudtam, hogy miként reagálna a szavaimra.*
- Nem feltétlen pozitívokat Blay… de példának okáért düh, makacsság, undokság… * Ingattam meg a fejem halványan, miközben lehajtottam a fejem. Nem akartam megbántani a férfit, de rossz szokásom volt, hogy nem hazudtam, és ha kérdeztek, akkor mindig válaszoltam.*
- Helyes meglátás. * Bólintottam elismerően, mert egy kicsi tényleg volt benne. DE csak csipkelődés szinten. Hisz lényegében tényleg lehengerlő volt, elvégre a földön kötettem ki.*
- És… * Kezdtem volna kérdezni, hogy mi de már fel is emelt. Egy pillanatig nem tudtam mit kezdeni vele, de végül kifújva a levegőt tettem a dolgom. Kéz kitár, láb visszahúz és voilá, már is kisebb az ellenállási erő és gyorsabb lehet a pörgetés. Mikor visszaengedett csak pislogtam, hogy mért nem enged le és éreztem, hogy kicsit gyorsabban ver a szívem. Pár pillanatig csak hallgattam, de mikor már a szám is kiszáradt végül megköszörültem a torkom.*
- Blay… kérlek… tegyél le… * Leheltem halkan még én magam is alig halottam a hangomat.*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Blaylock Crawford Csüt. Jan. 17, 2013 2:44 pm

- Értem, nos, ha gondolod, szívesen felajánlom, hogy a boxzsákod leszek.- Nevettem fel, aztán amikor lehajtotta a fejét finoman felemeltem az állánál fogva.
-Hé, nincs semmi gond, kezdek hozzászokni, hogy te nem takargatod a mondanivalódat és ez tetszik. Emiatt sose hidd azt, hogy bármi megváltozik, amit irántad érzek, rendben? Szeeretem azokat az emberekt, akik megmondják az igazat és nem hazudnak.- Mosolyogtam a lányra és megsimogattam az arcát. Aztán az emelés után egy ideig csak tartottam és tartottam magammal szembe a lányt, ám amikor meghallottam alig hallható hangját megköszörülterm a torkomat és lassan leengedtem.
- Bocsánat, csak elgondolkoztam.- Mosolyogtam a lányra, aztán ismét magamhoz húztam, hogy folytassuk a táncot, mindaddig, amíg a zene ismét el nem kezdett pörögni. Vigyorogva néztem le Jessy-re.
- Mennyire vagy jártas az ötvenes évek táncfajtáiban?- Vontam fel a szemöldökömet és vártam a lány válaszát.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Jessyca Camilo Csüt. Jan. 17, 2013 11:04 pm

- Nem verekszem. * Szaladt össze a szemöldököm, de a finom érintésnek nem álltam ellen és felemeltem a fejem, ahogy szerette volna. Tekintetembe nem volt bűnbánat, csak némi kétely.
- Érzel? Egyetlen találkozó alkalmával, hogy alakulhatna ki bármi is szimpátián kívül? Ez nem logikus… * Ingattam meg a fejem kétkedve. Nem tagadtam, hogy bizony nehezemre esik elhinni, hogy egyetlen éjszaka miatt bárki képes kötődni valakihez. Oké, testileg talán… de érzelmileg? Na azt nem. A férfiak sosem voltak erről híresek. Ahogy megszűnt a kényelmetlenség, máris mosolyra húzódtak az ajkaim és kíváncsi tekintetem az övébe fűztem.*
- És min? * Tettem fel a leplezetlen kérdésem. Érdekelt, hogy mi vonta el ennyire a figyelmét a jelenről. Hogy még letenni is elfelejtet. Aztán vége lett a számnak és ahogy gyorsult a zene, csak összeszaladt a szemöldököm és a kérdésre már meg is futamodtam, egyenesen a boros poharainkig. A sajátját Blay kezébe nyomtam, mosolyogva.*
- Nem az Én stílusom, és nem is vagyok hozzá öltözve. *Az, hogy a rockit ismerem hisz ez még ma is táncversenyek egyik alapját szolgálja… na erről mélyen hallgattam. Semmi kedvem nem volt miniszoknyában rockizni. Arról már nem is beszélve, hogy egy két elem igen érdekesen mutatott volna, tekintve hogy ez a falatka szoknya rögtön az első ugrásnál a nyakamig csúszna.*
- Inkább pihenjünk...
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Blaylock Crawford Vas. Jan. 27, 2013 8:48 pm

- Nem? Kár, pedig néha kifejezetten jól esik az embernek, ha kicsit püfölheti a bokszzsákot.- Nevettem fel jókedvűen, aztán hagytam, hogy Jess az asztalhoz menjen. Amikor felém nyújtotta a poharat elvettem tőle és mosolyogva figyeltem a tekintetét, az arcát és a szemeit. Volt a lányban valami egyedi, valami különleges. Semmi tettetés és ez nagyon tetszett.
- Hm.. nem logikus.. Akár csak az, hogy én képes vagyok sárkánnyá válni, még is igaz.- Vontam vállat, miközben belekortyoltam a poharamba, de tekintetem egy pillanatra se szakadt el Jessy-től.
- Csak azon, hogy milyen szép vagy, és hogy az apád, hogy kényszeríthet hozzá egy férfihoz, akit nem is ismersz.- Motyogtam aztán megráztam a fejemet és egy pillanatra lenéztem a földre.
- Hagyjuk, nem lényeges, most nem ezért vagyunk itt. Mellesleg szeretnék neked adni valamit.- Tettem le a kezemből a poharat, aztán a zsebembe nyúltam.
- Tudom, hogy imádod, amikor előjön, ezért arra gondoltam, hogy talán ez is tetszeni fog.- Vettem ki a zsebemből az ékszer dobozt, majd kinyitottam a lány előtt. A doboztan egy sárkányos karkötő csücsült.
- Megláttam és azonnal rád gondoltam.- Mosolyogtam Jess-re és az arcát fürkésztem.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Jessyca Camilo Vas. Jan. 27, 2013 9:05 pm

- Csak nem tapasztalat Blay? * Vigyorodtam el, hisz úgy hangzott mintha nagyon is abból beszélne a másik. No meg izmok nem nőnek csak úgy, legalábbis nem ilyen látványosan. Kár, hogy sosem buktam az ilyesmire. Szavaira azonban felnevettem.*
- Nem Blay, azonban ez genetika. Mindössze mutálódás, ami mondhatni természetes és önkéntelen folyamat. Viszont a gének kialakulásában van logika. Még ha az alak és képesség képlékeny és véletlenszerű. Szóval ez egy rossz példa volt. * Na igen, ezek tények voltak és összesem hasonlíthatóak az érzelmek logikuságával. Na de jöttek a komor szavak és már nem volt kedvem még mosolyogni sem.*
- Logikusan… * Ennyi volt az össz válaszom. Ha hagyni akarja ám legyen, azonban eszembe jutott valami.*
- Blay, ez most furcsa lesz… de nem szeretnék haza menni éjszakára. * Lötyköltem meg a borom lesütött szemmel és csak reméltem, hogy nem érti félre és ki tudunk találni valamit. Azonban a szavaira felkaptam a fejem és kételkedve néztem felé.*
- Nem szeretem az ajándékokat és nem vagyok megvehető… * Buktak ki a szavak a számon. Tényleg így volt és nem elkeseríteni akartam a srácot. S egy apró ajándéknak talán túl nagy volt a dobozka is. Kételkedve nyúltam felé és sóhajtva raktam le a poharam.*
- Nézd, nem akarlak megbántani, de ha… * Kezdtem el miközben a dobozzal vacakoltam, azonban mikor megláttam, hogy mi lapul benne a szavaim is elakadtak és a mellé tűzött mondatot már fel sem fogta az agyam. Kikerekedett szemekkel simítottam végig a karkötőn aztán már hálásan ugrottam a nyakába.*
- Ez gyönyörű Blay… köszönöm. * Nyomtam egy puszit az arcára, aztán hátrébb léptem.*
- Igaz nem volt drága, mert ha igen, akkor nem fogadhatom el. * Néztem határozottan a szemeibe annak ellenére, hogy más most imádtam. De komolyan gondoltam, ha drága, akkor bizony a férfinél marad.*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Blaylock Crawford Vas. Jan. 27, 2013 9:50 pm

- Deee, tapasztalatból mondom.- Bólogattam hevesen aztán mosolyogva ráemeltem a tekintetem és kérdőn néztem rá.
- Oké.. azt hiszem most hülyén hangzana az a válasz erre a kijelentésre, hogy nem terveztelek hazavinni, igaz?- Kérdeztem vigyorogva, aztán megsimogattam a lány arcát. Kifejezetten tetszett a reakciója, mikor meglátta a karperecet.
- Ne aggódj emiatt, nem volt drága.- Füllentettem és homlokon csókoltam Jess-t, aztán kivettem a dobozból.
- Add ide az egyik kezedet, felteszem.- Nyúltam az egyik kezéért, aztán ha odaadta finoman felcsúsztattam rá a karperecet.
- Nagyon jól áll.- Mosolyogtam a lányra, aztán a szemeibe veszve húztam közelebb magamhoz. Azzal a kezemmel, amivel nem fogtam a kezét finoman megsimogattam az arcát.
- Örülök, hogy eljöttél.- Suttogtam miközben az arcát simogattam továbbra is.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Jessyca Camilo Vas. Jan. 27, 2013 10:08 pm

*A kérdésére elnevettem és magam és bólintottam egyet, ahogy mosolyogva válaszoltam neki.*
- Igen, nagyon rosszul hangzana. De nem akarok félre értést, azt mondtam, hogy nem akarok haza menni, azonban azt nem, hogy az ágyadban töltöm az éjszakát. Ha találunk valami közép utat akkor oké, ha nem, akkor csak annyi, hogy ne haza vigyél hanem Lyonhoz. *Vontam meg könnyedén a vállaim. Nem kellett bejelentkeznem oda, szóval bármikor bekopoghattam, hogy; „Hello, ma itt alszom.” Sosem dobtak még ki. Arra, hogy nem volt drága egy őszinte és szívélyes mosoly terült szét az arcomon, miközben a jobb kezem nyújtottam felé. Bizony, a sárkányomnak ott lesz a helye. *
- Még egyszer köszönöm. Tényleg nagyon szép… * Simítottam végig megbabonázva rajta még egyszer. Ahogy közelebb húzott, csak onnan néztem a szemébe kissé kételkedve.*
- Ennek örülök és Én sem mondhatom, hogy pocsék egy este volt. De azt igen, hogy ez nem az Én stílusom. * Vigyorodtam el, s ez bizony bók volt. Hisz annak ellenére, hogy nem vagyok oda az ilyen, hű de udvarias és romantikus giccsért, tényleg élveztem az estét. A simitástól nem húzódtam el, de a folytatás... nos... valahol reméltem, hogy megcsókol... de azonban nem hagytam volna, ha megpróbálja így biztam benne, hogy nem teszi.*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Blaylock Crawford Hétf. Feb. 11, 2013 6:52 pm

-Ki mondta, hogy én arra gondoltam? A földdel is beérem.- Nevettem fel, majd megsimogattam az arcát ismét.
- Eszem ágába nem volt ilyet csinálni.- Néztem a szemébe, majd finoman arcon csókoltam. Nem akartam, hogy megint megijedjen tőlem Azt se akartam, hogy bármennyire is féljen tőlem, hiszen azzal semmit nem értem volna el...
- Kezd hűvös lenni, nem fázol?
Kérdeztem és finoman kibújtam a zakómból és a vállára terítettem.
- Nem szeretném, ha megfáznál.- Motyogtam, aztán megöleltem. Mélyen beszívtam isteni illatát, miközben a sárkányom fészkelődni kezdett odabent. Valami furcsa belső kényszerből Jess hasára csúsztattam a kezemet és simogatni kezdtem. Aztán egy kis idő után hátra léptem.
- Bocs, nem tudom, hogy mi történt..- Húztam össze a szemöldökömet, majd legyőzve magamban a sárkány késztetését a tájra pillantottam. Mi a jó büdös franc esett belém?!?!?
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Jessyca Camilo Hétf. Feb. 11, 2013 7:08 pm

*Mikor kiderült, hogy még csak meg sem fordult a fejében az, amitől Én tartottam lesütöttem a tekintetem. Persze a feltételezésem jogos volt, de úgy éreztem, hogy most kivételesen valóban bocsánatkéréssel és egy magyarázattal tartozom.*
- Bocsánat… Csak pasi vagy és mind erre gondoltok. Ha nem kaptatok még meg valakit azért, ha meg már megkaptátok, akkor meg repetáért fáj a fogatok. * Hangom zavart volt és hallhatta, hogy valóban sajnálom a tévedésem. Vagyis, inkább az előítéletem. Az, hogy megtalálta a középutat az én kis agymenésemben egy mosolyt csalt az ajkaimra. Ami nem volt más mint az arcra puszim következménye.*
- Nem… Én… * Kezdtem volna, hogy oké, lengébben vagyok öltözve, de nem fázom, hisz a pulcsim meleg és a felső alatt bizony van egy derékmelegítő, ami tökéletesen simul az alakomra így nem látszik. De csak összehúztam magam előtt a zakót.*
- Köszönöm. *S már léptem is volna odébb mikor a tette sokként hatott. Fogalmam sem volt, hogy miért simogatja a hasam és hirtelen még mozdulni sem tudtam. De azt igen, hogy Ő magától nem tenne ilyet. S ez a mozdulat inkább emlékeztetett az álmaimra mintsem Blay visszafogott szolid viselkedésére.*
- Üdv a fedélzeten Szépségem… * Vigyorogtam rá őszintén, és finoman az ujjaim hegyével végig simítottam Blay nyakán, ahogy a sárkányén szoktam*
- Egyszer majd igazán elárulhatnád, hogy miért vonz ennyire a hasam… nem kényelmes még párnának sem. * Nevettem fel szívből, de ahogy a férfi meghátrált visszatértem a jelenbe és a kezem visszaesett magam mellé.*
- Semmi baj… A kényszer nagy úr. * Igyekeztem megnyugtatni a másikat és kiittam a maradék bort a poharamból. Hmmm… ez már hányadik volt? A második? Vagy a harmadik? A franc se tudja, de ez finom. Így aztán töltöttem még…*
- Kérsz?
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Blaylock Crawford Kedd Feb. 12, 2013 12:21 am

- Tudom, tudom. A f@sz feláll az ész megáll.- Sóhajtottam és a szemébe veszve hallgattam a további mondandóját. Alig hittem el, hogy szépségemnek hívott, amikor rájöttem, hogy igazából nem is nekem mondja, hanem a bennem lakó sárkánynak. A kérdését azért már tisztán hallottam, és felvontam a szemöldökömet.
- Igazából fogalmam sincs, miért a hasadon jár az esze, de hidd el, már engem is zavar, hogy folyton a pocakodon jár az eszem...- Sóhajtottam fel, aztán bólintottam a boros kérdésére.
- A szüleid mit tudnak, kivel vagy most?- Kérdeztem pár perc néma csend után. Valahogy érdekelt, hogy a szülei miért féltik a lányukat ennyire. Persze egy szem kislányuk, na de hát akkor se köthetnek meg egy nőt...
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i világítótorony - Page 10 Empty Re: Staten Island-i világítótorony

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.