Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eagle Eye Nyomozóiroda

+5
Rozsomák
Romboló
Szellem
Sheena Duran
Cerebro
9 posters

1 / 17 oldal 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Cerebro Kedd Okt. 25, 2011 5:14 pm



Az iroda egy váróból és magából az irodából áll. A váróban csak egy üvegezett asztal, rajta újságokkal és egy ülőgarnitúra van. Az iroda egyszemélyes.

[You must be registered and logged in to see this image.]

~°~

A lakás is modern stílusú: két szoba, amerikai konyhás nappalis, nagy ablakokkal, jó kilátással, de nem luxus kategória.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Szer. Okt. 26, 2011 7:03 pm

Hát a puskás emberrel ne vitatkozz! Ez az egyik alapszabályom, amit be szoktam tartani, így minden hezitálás nélkül teszem, amit mond. Mondjuk elhagyunk egy pár csodálkozó arcú autóst, aki nem tudja, hová tenni a szélvédőn támaszkodó lábaimat, de hát ez Amerika! Itt bármi lehetséges!
Azért, hogy ne csak az ölébe hulljon a győzelem és meg kelljen dolgoznia érte, jól megfurikáztatom a városban, ami a hajnali, egyre sűrűsödő forgalomban már eléggé fárasztó tevékenység. De, hát ez sem tarthat örökké, és mielőtt elszakadna nála a cérna, végre kibököm az végleges címet, ahová meg is érkezünk.
A kicsi, de modernül berendezett irodám a negyedik emeleten van, ahol a lakásom is, de azt nem kell ennek a hegynek tudnia persze. A váróba vezető ajtó csak egy sima zárral van ellátva, de az irodám már más tészta. Először is ellenőrzöm a kis kijelzőt, ami értesítene, ha az ajtón boka magasságban elhelyezett piciny lézersugarat megszakították volna, de ez most, mint eddig sem, nem történt meg. Ezután beütöm a kódomat és belépek az irodámba.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Szellem Szer. Okt. 26, 2011 7:04 pm

~Mi baja ennek a csajnak az ózonréteggel? Esküszöm kezdek szédülni az állandó összevissza röpködéstől, és a legrosszabb, hogy magukra sem hagyhatom őket, mert Sheena még egyszer sem hívott meg magához, kideríteni pedig még nem volt időm, szóval marad a repkedés. Legalább lerázni nem tudnak, az csak a lányomnak megy....~
Mire Sheena belép az irodába, szellem természetesen már odabent várja őket, még mindig láthatatlanul. A terve egyszerű: amint kinyílik a széf, és a Romboló is látta azt a nyomorult tojást, ő érte nyúl, és eltünteti azt, mielőtt bármelyik mutáns rátehetné a kezét. Később talán visszaadja a nőnek, ha annyira ragaszkodik hozzá, de egyenlőre csak azt szeretné, ha megúszná élve a dolgot a csaj, már úgy megszokta a társaságát....
~Kezdek elpuhulni, régebben csak leléptem volna a cuccal, ezeket meg hagytam volna megölni egymást.~
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Romboló Szer. Okt. 26, 2011 10:31 pm

Megvártam míg kinyitja az ajtót, majd beléptem mögötte magam is, a szemem körbe villant a helyiségben és nem álltam meg vigyor nélkül:
- Magánnyomozó iroda? Ez is egyfajta fedés - röhögtem fel, bár mostanra már határozottan ideges voltam, kikészített ez az össze-vissza autókázás a városban, ráadásul nem vettem észre semmilyen üldöző autót, márpedig a hangosbemondós okoskodás egyértelműsítette az ez irányú veszélyt.
Komoran előhúztam hát a dikicset a csizmám szárából, mivel Sheena teste egyből megfeszült, így azonnal rá is terheltem a légnyomás erejét. Megráztam a fejem:
- Abban a szégben bármi lehet cicám és még nem vagyunk puszipajtások. Itt nem fogok lődözni, mások alszanak... de ezzel foglak megnyúzni, ha bármi trükköt tapasztalok. Ha pedig eljössz a cuccért újfent mielőtt átadnám a töröknek, jobb ha tudod, hogy visszajövök, de nem ilyen vásári játékszerekkel, mint ez a rohampuska és akkor nincs alku - suttogtam jéghidegen és halál komolyan. - Viszont adok is - biccentettem. - Mégpedig egy nevet. Isaac Hollowitz, a Moszad egyik magasabb beosztású tisztje, az izraeli hadsereg hírszerző ezredese adta ki az elérhetőséged mindenestől alig valami kis rábeszélésre. Ha tudni akarod az informátora nevét, akkor most neked kell lépned - intettem körbe, bárhol is van az a rejtett széf. - Én adtam most valamit, te jössz.
Romboló
Romboló
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 169
Hírnév : 15

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Szer. Okt. 26, 2011 10:45 pm

Belépve az irodába meghallottam a hátam mögött a tokból kisurranó kés hangját, mire ugrásra készen perdültem meg. Romboló egy kisebb karddal állt az ajtóban rám szegezve figyelmeztetően villogó szemeit és a következő pillanatban már megint éreztem, hogy mázsás súlyok telepszenek a végtagjaimra.
- B@szd meg Romboló! – sziszegtem cseppet sem kedvesen, de aztán csendben végig hallgattam a magyarázatát, hiszen úgy sem tehettem semmit egyelőre.
- Nincs kamuzás! Vedd le rólam a nyomást, hisz alig kapok levegőt! Aztán ha remeg a kezem, még eltévesztem a kódot. – villognak már az én szemeim is.
A nevet memorizálom, de közben már az jár a fejemben, hogy mi a fenét érdeklem én a Moszadot! Na mindegy ez most háttérbe szorítandó kérdés, majd ha ezen túl leszünk, azt hiszem meg kell látogatnom egy-két embert a régi csapatból.
- Igen! Az informátor neve! Az talán megér egy hímes tojást! És – nézek rá komiszul míg elindulok az oldal fal felé. – Locsolkodni is fogsz? Mi lenne ha egy kis versikét is költenél hozzá…..Na jó! Nem kell olyan csúnyán nézni! Csak oldani próbálom a feszültséget mackókám! – szúrom oda még, talán utoljára.
A falnál lévő egyik dupla konnektor burkolatát félre hajtom, és előbukkan a retina azonosító, melyet használatba is veszek, Ekkor félrecsúszik a burkolat ajtó nagyságú panelja és a zárján ott az ujjlenyomat azonosító és a kódzár. Mikor azon is túl vagyok és kinyitom az ajtót, ahol többek között a fegyvereimet is tartom, kérdőn nézek Rombolóra.
- Nem akarlak átverni, ezért szólok, hogy bent fegyverek is vannak - csak azért teszem meg neki ezt a szívességet, mert ha meglátja mi van bent még a végén tényleg kinyír. - És kérem azt a nevet! - tárom ki az ajtó, hogy belásson a tojásra.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Szellem Szer. Okt. 26, 2011 10:54 pm

~Moszad? MOSZAD??? Nagyon ajánlom, hogy csak hülyéskedjen a fickó, mert velük még én sem szívesen húznék újat megint. Hiába no, az Obszidián rend után ők a galaxis legjobb kémei.~
Közel repül a lányhoz, és továbbra is türelmesen várja, hogy előbukkanjon az a rohadt ékszer. Csak remélni tudja, hogy nem szúr majd ki nagyon a nővel, aki egy nap a társa is lehetne, ha nem dolgozna egyedül a múltkori csapata "feloszlása" után.
~Isaac Hollowitz, valahonnan olyan ismerős ez a név, de aztán lehet megint csak valami regényből keverem egy figurával. Minden esetre érdemes lehet utána nézni ennek az alaknak is.~
Feltárul a kincses kamra, Szellem pedig végre ráteheti a kezét a műtárgyra. Hagy egy kis időt Rombolónak, hogy megnézze, esetleg még tehessen egy lépést is felé, de ennyi, ez után átrántja a tárgyat magához, a szellemvilágba, eltüntetve azt a két mutáns szemem elől.
~Ekkor cirkuszt ezért a vacakért. Szívesebben vinnék magammal inkább néhány fegyvert.~
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Romboló Szer. Okt. 26, 2011 11:08 pm

Megráztam a fejemet Sheena duzzogására:
- Szó sincs róla, míg nincs a kezemben az a kis csecsebecse a légnyomás marad. Nincs gond a stukkerekkel míg nem nyúlkálsz értük és nem szólalnak meg - tettem hozzá.
Ahogy az ajtó feltárult csak egy kurta pillantást vetettem a tojásra, majd a nőre néztem azonnal:
- Állom a szavam, nincs balhé és van név. Isaac a felettesem volt mikor még a Moszad kötelékébe tartoztam magam is és lóg nekem pár szívességgel, ezt azért jó ha tudod, nem csak puszira adta ki valami jött-mentnek a neved - tettem hozzá. - Az informátora valódi neve Gabriel Smitherman, de te aligha így ismered azt hiszem. Egy árnyékszervezet tagja, amolyan irányítója pár egészen különleges képességű besurranónak - néztem a szemébe jelentőségteljesen. Megértette, azt hiszem. - Középmagas, ötven felé járó, vékony, de inas férfi. Tarkopasz és vékony bajuszt hord, meg olcsó fekete öltönyt a fényképek szerint. Számodra ő azt hiszem csak a fedőnevén ismert...
Nem mondtam ki, hogy a Prófétáról van szó, arról az emberről aki éveken át ura és parancsolója volt és aki az árulásért maga is árulással fizetett néhány helyre, nem hiszem, hogy szükség volt rá. Értette ezt a Párduc. Intettem a széf felé:
- Megkaptad amit akartál. Ha nem akarod magad további nyomásnak kitenni, akkor most szépen kirakod azt a tojást a fotelba és elmész a falig, aztán végeztünk is - vontam vállat.
A nő bólintott, egyet lépett előre, mire az ékszer egyszerűen eltűnt. Mogorván vontam össze a szemöldököm:
- Hologrammal akartál átrázni? Itt a vége. Innen nem jutsz ki élve kislány. Ha nem a késem, akkor a légnyomás öl meg. Elpusztít mindent, amit itt felhalmoztál magadnak. Megérte, mi? - recsegtem, majd a tekintetem az egyik gázcsőre szegeztem. A lányon feloldódott a nyomás, de a cső összeroppant és tömény gázszag kezdett terjengeni a szobában a nyomás pedig egyre nőtt...
Romboló
Romboló
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 169
Hírnév : 15

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Csüt. Okt. 27, 2011 9:43 am

Az informátor neve első hallásra nem mondott semmit, de a leírás hallatán megdermedtem és elöntött a hideg gyűlölet. Igen! Tudtam kiről beszél Romboló. A próféta!
~ Az a nyomorult, aljas féreg! Azt hittem már legalább hat láb mélyen zabálják a kukacok a föld alatt! ~
Kezem, lábam csak nehezen mozdult a váratlan információ után, de azért elindultam, hogy átadjam a férfinek, ami jár, hiszen bőven megfizetett érte. Aztán csak bámultam, mikor a tojás hirtelen semmivé lett, mintha egy láthatatlan függönyt húztak volna elé.
~ Mi a jó…..! ~
A magamban elkezdett mondatott még befejezni sem tudtam, mikor a mögöttem álló hegyomlás már le is vonta, a természetesen téves következtetést.
- De én….nem…..- próbáltam volna megmagyarázni, de a következő pillanatban már rájöttem, hogy ez hiábavaló kísérlet lenne.
~ Ha esetleg valami csoda folytán élve megúszom, akkor majd ráérek a fülébe ordítani, hogy nem én vertem át, de ez most ránézésre is lehetetlen! ~
Érzékeny fülem és szaglásom már eljuttatta agyamig a félelmetes információkat, testem ugyan akkor felszabadult a nyomás alól, így gondolkodás nélkül a kezem ügyébe eső első tárgyat kaptam le a fegyvertárolóról, ami egy nunchaku volt. A lőfegyvereimhez eljutni, még ezen rövid távolságon is lehetetlen lett volna, ha nem akarom, hogy rám zárja az rejtekhely ajtaját, és a szagokból ítélve nem is lett volna túl jó ötlet.
Így aztán ugyanazzal a lendülettel és egy szép ívű tigris bukfenccel ugrottam ki a lába mellett az irodahelyiségbe.
Agyam lázasan zakatolt. A gázömlést megakadályozni nem fogom tudni, így csak egy esély van, ki kell jutnom a helyiségből minél előbb, lehetőleg lerázva magamról Rombolót, csak ezek után már azzal az optimális megoldással, hogy lehetőleg ő maradjon holtan a romhalmaz alatt, hiszen, ha életben marad, akkor életem végéig a nyomomban lesz.
Így hát kicsaptam a nunchakut és megforgatva azt a testem mellett kőrözni kezdtem Romboló körül, igyekezve kihasználni a fürgeségem és ruganyosságom adta előnyöket. Két rövid lépés után lendületet vettem a kanapén és átlendülve felette, még a levegőben az oldala felé csaptam, remélve, hogy ez egy kicsit lelassítja.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Szellem Csüt. Okt. 27, 2011 10:42 am

~Ó, hogy az a rohadt...~
Nincs elragadtatva tettei következményétől, de hát hiába, csak a profik mozdulatait lehet előre látni, ez az alak teljesen kiszámíthatatlan. Szinte kedve volna átpasszolni neki azt a rohadt tojást, és elfelejteni az egészet, de azzal nem oldana meg semmit sajnos.
~Legalább már nincsenek olyan jóban, mint az előbb. Kezdett zavarni ez a hirtelen egyetértés...No, de térjünk csak vissza a teendőimre...~
Lejjebb ereszkedik jó pár emeletet, egészen pontosan a pincébe. Los Angelesben néhány baleset kapcsán remekül kiismerte már a gázrendszereket, így nem jelentett gondot számára pár szelep megbuherálása, igaz akkoriban pont az ellenkezője volt a cél, mint most.
-Így ni - mondja elégedetten, miután elzárta a főkart - mostantól nincs gáz az egész épületben. Kicsit fázni fognak, de szerintem ez még a kisebbik rossz. Így már legfeljebb csak azt irodát gyújthatja magára ez a két őrült.
Gyanakodva néz körbe a pincében, mielőtt újra eltűnne.
~Én most ki a pokolhoz beszéltem? Na mindegy, lássuk hogy haladnak a gerlicéim odafent.~
Egyenlőre nem látja okát, hogy közbelépjen a csatának. Sheena nagy lány, tud vigyázni magára, és élvezetes látni, ahogy a szűk ruháiban ugrál összevissza.
~Hajrá kiscsaj, le tudod nyomni!~
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Romboló Csüt. Okt. 27, 2011 4:04 pm

Mogorván vettem tudomásul, hogy a nő felszabadulva a légnyomás súlya alól továbbra is roppant gyorsnak mondható, semmit sem fakult a tudása. Villámsebesen kapott kézbe egy nunchakut és azt pörgetve kezdett körözni köröttem, majd egy akrobatikus támadás végén végighúzott vele az oldalamon. Egyből csillagokat láttam, hatalmas ütései vannak egy ilyen közelharci fegyvernek. Mogorván felkaptam a legközelebbi fotelt és hozzávágtam. A nő gyors ugrással penderedett hátra, elkerülve a nehézkes bútort, míg magam a zsebembe nyúlva előkaptam a zippomat, még ha hallottuk is, hogy elzárták már a gázcsapokat lenn, nyilván valami automatika, de a gázszag már érezhető volt. Rávillantottam a fogaimat szélesen:
- Te elvettél valamit tőlem, megkezdem a törlesztést... Első lépés: az irodád...
Felpattintottam a lángot és előre dobtam felé. Tekintélyeset lobbant köztünk a levegőben egy kisebb kékes lángcsóva, asztalterítő, függönyök és a szőnyeg azonnal lángra kapott. Ahhoz nem volt elég gáz, hogy berobbanjon, de egy nagyobb lobbanáshoz bőven. Kést ragadtam és a légnyomás erejével felvértezve végtagjaim a lángoktól kissé talán elvakult lány felé pattantam:
- Második lépés: a szépséged - mordultam közben, ahogy a kés az arca felé vágott, hogy talán kimetszem vele a szemét, ha eléggé elvakult most. Ha nem, kis szerencsével akkor is felöklelhetem, ahogy a penge elől kitérni próbál.
Romboló
Romboló
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 169
Hírnév : 15

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Csüt. Okt. 27, 2011 5:56 pm

Mikor megláttam az öngyújtót egy kisebb vicsorítást eresztettem meg Romboló felé, de tehetetlenül néztem, ahogy a jól éghető tárgyak azonnal lángra kaptak. Viszont legalább az egész háztömböt nem repíti levegőbe ez az elvakult Maci Laci.
Kiélesedett látásomnak viszont egyáltalán nem tett jót a villanás, és így alig bírtam elkerülni a felém csapó késpengét. Utolsó pillanatban tudtam csak reagálni rá, és csak egy könnyed hátra szaltóval sikerült elkerülnöm, hogy az arcomba vágjon, de a hajamon még így is éreztem, hogy milyen közel volt. Most, hogy ismét volt köztünk egy kis távolság, felkaptam az egyik kedvenc afrikai termékenységi szobromat és egy lendületes rúgással a férfi felé röpítettem, majd meg sem várva, hogy sikeres lesz-e a becsapódás, dobbantónak használva a másik fotelomat, két lábbal száguldottam a széles válla felé, amin ha jól számítottam ki az ugrásomat biztosan megtámaszkodva, jól képen rúghatom. A lángok közben szépen emésztették munkám gyümölcsit, ami adott egy kis plusz löketet, ahhoz, hogy most már eléggé meg akarjam ölni!
~ beszélgetni ráérünk utána is mackókám! ~
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Romboló Csüt. Okt. 27, 2011 6:23 pm

Lényegében az utolsó pillanatban tért ki egy gyönyörű hátra szaltóval a késem elől, de már röppályára is állított felém egy kisebb szobrot, amit úgy ahogy volt a levegőben ököllel ütöttem apró faszilánkokra. Ez sem lepte meg igazán, vagy már vitte a lendülete és szó szerint felugrott a vállamra. Csizmája talpa megérkezett a fejem mellé, majd elfordulva a hegyes orrú lábbeli már bele is robbant a fülem mellett a pofacsontomba. Egyensúlyomat vesztve tántorogtam a fal felé, de a rúgás lendületét tovább folytatva leugró lány lába felé kaptam, hogy a bokáját elkapva megforgassam magam körül és hozzá vágjam szemben ahhoz az üvegvitrinhez, ha összejön...
Romboló
Romboló
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 169
Hírnév : 15

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Csüt. Okt. 27, 2011 6:37 pm

A rúgás megtántorította és a fal felé billent, így igyekeztem mielőbb a földre érkezni, hogy egy pörgő rúgással tovább segítsem a lendületét, de utánam kapott és igaz nem tudta megragadni a lábam, de félreütötte és így neki estem a dohányzó asztalnak, amin még ott volt a tegnap felbontott pezsgő maradéka, abban a szép vastag üvegben. Hogy tompítsam az esést kitámasztottam a kezemmel, így az fogta fel a becsapódás nagyobb súlyát.
- Sssssssz! – szisszentem fel, ahogy a fájdalom végigcikázott a karomon, de nem volt idő sajnálnom magam, ezért sajgó kezemmel felkaptam az üveget és a felém közeledő Romboló fejét céloztam meg vele.
~ Kár ezért a pezsgőért, egészen jó volt! ~
Ezzel talán időt nyertem, hogy lekapva magamról a dzsekimet, újból küzdőállásba ugorjak a földről, kieresztve most már a körmeimet is.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Romboló Csüt. Okt. 27, 2011 7:33 pm

Mogorván konstatáltam, hogy már megint nem sikerült amit elterveztem, egyre kevésbé szeretek ezzel a nővel verekedni - voltam kénytelen rádöbbenni. Csak meglöknöm sikerült, amivel jelen helyzetben nem mentem sokra, sőt mint kiderült: csupán munícióhoz jutott ez által. Legalábbis a vállamon hatalmasat csattant és robbant szilánkokra egy pezsgősüveg vaskos fala, dühösen mordultam fel, ahogy a fél arcom vérbe borult szilánkjai nyomán. Nyomorult kis... Megráztam a fejem, kirázva ezzel a szememből az izzadtságot és a vért a szemem útjából, majd a késem hegyét lefelé fordítva lassan körözni kezdtem balra a lány mellett, aki immár tekintélyes karmokkal követte le a mozgásom. Végül felé robbanva támadtam, remélve, hogy kitér előlem és megpróbálhatom a mögötte tomboló lángok felé lökni, ha fel tudom öklelni egy hirtelen fordulattal. Ha nem tér ki, az sem elvetendő, ha fellököm és átgázolok rajta... Megindultam!
Romboló
Romboló
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 169
Hírnév : 15

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Csüt. Okt. 27, 2011 8:26 pm

Elégedetten vettem tudomásul, hogy a palack, ha nem is a fején landolt, de legalább megsebezte, talán a szemébe csorgó vér, kicsit lassítja is, de egyelőre nem úgy néz ki.
Az iroda már lassan az enyészeté lesz, és nem ártana minél előbb a távozás mezejére lépni, de hát útban van ez a hegy. Szememmel követem, ahogy fogást vált a késen, ami más jellegű támadást sugall, így nagyon óvatossá válok, és mikor felém rohan, nem várom meg míg túl közel ér hozzám, hiszen ő sem most kezdte a szakmát, és a mozgása is kiszámíthatatlan, hanem helyből a levegőbe pattanok és a feje fölött átugorva, ha lehet a vállát is használva a kezemmel az átforduláshoz a háta mögé igyekszem érkezni, hogy lendületére a talpammal rásegítve a falnak repítsem.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Romboló Csüt. Okt. 27, 2011 9:22 pm

A nő szinte azonnal kiblokkolta a támadásom felém ugorva, majd könnyeden átszaltózott felettem, amire a mozgásom sebessége miatt esélyem sem volt reagálni, utána fordulni időben és a lába már bele is robbant a hátamba, tovább lendítve immár engem a lángok felé. Már nem voltak esélyeim kitérni, így belerohantam a tűzfalba és hatalmas csattantam a falon. Szerencsémre legfeljebb 1-2 másodperc alatt át is rohantam a lángokon, így csak megpörkölődött a hajam és a dzsekim, de komolyabb bajom nem esett.
Szó szerint felkaptam a díványt magam elé és azt védőpajzsként tartva magam előtt robogtam visszafelé a némileg ledöbbenő nő irányába, aki aligha erre számított. A plüssbélésű anyag azonnal lángra kapott így szabályosan egy égő faltörő kos rohant az irányába, legalábbis a látvány ilyesmi lehetett. Elengedtem a nehéz bútort ami rövid röppályán száguldott Sheena felé, reménykedtem, hogy kitér még időben, erre készülve ugrottam a fekvőalkalmatosság után magam is, hogy elkapva magamhoz rántsam a tyúkot és úgy izomból fejeljek az arcába. Persze az sem lenne elvetendő, ha letarolná a lángoló ágyikója... Na persze lehet, hogy mégiscsak ő Superpárduc és már megint ki fog ugrani valahogy, bár már nagyon elegem van ebből a meddő fogócskából, ideje lenne fogást találni a nőn.
Romboló
Romboló
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 169
Hírnév : 15

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Csüt. Okt. 27, 2011 9:31 pm

Miután hallottam a jóleső csattanást hátraperdültem, és kikerekedett szemmel bámultam, ahogy Romboló előtör a lángok közül és ugyanazon lendülettel felkapja és felém vágja a kanapét, mely a magasan lobogó lángoktól tüzet fogva repült felém. A döbbenet lelassította a mozgásomat így a letaglózó bútort csak félig sikerül kikerülnöm, így jókorát üt a vállamon, de következő pillanatban már magamon érzem a férfi keményen markoló kezeit és feje szabályosan belerobban az arcomba. Érzem, ahogy szemöldökömön és az orrnyergemen felreped a bőr és meleg patakocskák kezdenek csordogálni az arcomon. Hogy szabaduljak öleléséből felrántom a térdem, hogy lehetőleg nemesebb tájon érje a rúgás és , ha szerencsém van hátra rántva az izzadtságtól és a melegtől csatakos testem kicsúszom a kezéből.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Romboló Csüt. Okt. 27, 2011 9:40 pm

Szerencsém van, hogy a krav-maga során belém nevelődött a lényeges anatómiai pontok védelme, amibe férfiembernél a rendkívüli fájdalomhatás okán a herék is benne vannak, mert akármennyire is alapvető húzás volt, a lány reflexeit nem tudtam volna felülmúlni. Így viszont előre lépő félterpesz állásom miatt a térde a combomat érte, ami fájt, de nem annyira, hogy elveszítsem a kontrollt. Elengedtem a jelenleg haszontalan légnyomást az alkarjaim körül, más tervem volt. Belemarkoltam dús aranyszőke hajába és brutális erőmet kihasználva elkezdtem forogni magam körül nem törődve a csinibaba velőtrázó sikoltozásával és néztem ahogy az egyre közelgő heves lángok felett a centrifugális erő egyre magasabbra emeli tehetetlen rongybabaként himbálózó testét, majd egyszer csak elengedtem, hogy a lendület vigye tovább a szemközti fal, vagy az azon terpeszkedő bazi nagy, csukott ablak felé.
Romboló
Romboló
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 169
Hírnév : 15

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Csüt. Okt. 27, 2011 9:59 pm

Mikor a térdem nem ért célba, már éreztem, hogy baj lesz, de ami utána következett az maga volt a rémálom. Már az is iszonyú fájdalommal járt, mikor a hajamba csimpaszkodott, nem hiába szoktam munka közben elrejteni, befonni, de hát ugye ez itt most nem egészen a terveim szerint alakult. De mikor testem, engedve a forgatás okozta tömegvonzásnak a levegőbe emelkedett, azt hittem kiszakítja tövestől a hajszálaimat. Önkéntelen hagyta el a sikoltás a számat, mert azt hittem egyenest a lángok közé hajít, amitől amúgy is ösztönösen kivert a víz. Aztán elengedett és én tehetetlenül sodródtam a panoráma ablakok felé, majd azokat átszakítva repültem ki a harmadik emeletről. Az események a pillanat tört részei alatt zajlottak le, de előttem kis híján lepergett az életem, de macskamód igyekeztem lábbal és nem fejjel előre landolni, mikor nagyot nyekkenve landoltam egy félig telt szemetes konténerbe.
A lábam ért először talajt és a belenyilalló fájdalomtól, azt hittem egy rövid időre, hogy eltört a bokám. Egy kis ideig csak feküdtem, mint egy hulla, mert a szívemnek is kellett egy kis pihenő ez után a sokk után, aztán kikecmeregtem és szomorúan felnéztem az ablakon kitörő lángokra. Abban nem reménykedtem, hogy ennyi, de legalább szusszantam egyet.
~ A tűzoltók és a rendőrök vajon mikorra érhetnek ide? ~ latolgattam, míg vártam, hogy feltűnjön Romboló, addig is igyekeztem volna valami hosszú, kemény tárgyat szerezni, hogy beverjem a fejét, csak egyelőre egyet sem találtam.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Romboló Csüt. Okt. 27, 2011 10:19 pm

A nő fejjel előre távozott az ablakon keresztül, de valamiért nem reménykedtem benne, hogy meg is gebedt. Viszont a távozás nekem is sürgetővé vált... A szoba már maga volt a lángoló pokol, így sebesen magam is az ablak felé iramodtam, majd hezitálás nélkül kivetődtem, de jóval töröttebb íven a lánynál. Megmarkoltam estemben a tűzlétra szélét és hagytam magam lecsúszni az aljáig másodpercek alatt, nem igazán törődve a füstölögve tiltakozó ujjatlan kesztyűvel, sem a kis lesúrlódó bőrrel a mutatóujjam oldalán.
Leérkezve a kábán tántorogva felálló nőre meredtem, miközben a fejünk felett öles lángok csaptak ki az ablakon. Vigyorogva néztem a halántéka mellől nagy csomóban hiányzó hajfürtök helyén a tépett, véres sebekre és az összevagdalt arcába. Persze, ha túlélné az éjszakát talán rendbe jönne. De hát nem fogja...
- Na csibém én szóltam - recsegtem felé. - Tudod volt egy esélyed, hogy ideadd azt a csecsebecsét és békésen rendezzük a dolgot. Nem érdekelt volna, ha a töröktől visszalopod, mond már... De így... így megnézem mit fizet a fickó a tolvaj fejéért. Most megdöglesz - hörögtem és a kést döfésre emelve száguldottam felé, bár most csak cseleztem a pengével, viszont ha kimozdul előle vagy hárítani akarja, akkor szabadon hagyja az oldalát egy jelentősebb beletérdelésnek ami benn szakasztja a levegőt a csenevész bordái mögött...
Romboló
Romboló
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 169
Hírnév : 15

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Pént. Okt. 28, 2011 11:12 am

A csukott ablakon való fejjel távozás, a három emeletnyi zuhanás, és a kemény érkezés egyike sem használt sem a testemnek, sem a lelkemnek. Az irodám elhamvadása még úgy sem. Romboló szavai megint eszembe juttatták, hogy a semmiért verekszünk, hiszen én már elszántam magam, hogy átadjam neki azt a nyomorult tojást.
Viszont idő megint nem volt a magyarázkodásra, nem is biztos, hogy hitt volna nekem, mert gőzmozdonyként csörtetett felé, én meg ugyan hárítottam a felém irányuló kést tartó kezét, de fájó bokám tiltakozva jelezte a túlságos megterhelést, így elmozdulni már nem volt érkezésem.
Beton keménységű térde kalapácsként robbant az oldalamba, hogy hirtelen az összes levegő sípolva távozott belőle. Szemeimbe a kín tüze lobbant és már csak annyi erőm maradt, hogy az egyik kezem karmaival végigszántsak a képén estemben. Összegörnyedve próbáltam levegőt venni, ami lassan akadozva, de sikerült is. Tántorogva álltam négykézlábra, majd becélozva Romboló hasát fejjel előre lőttem ki maga, hátha neki is okozok egy-két nehéz percet a levegő vétel terén, vagy ha ne adj isten még fel is tudom lökni, még meg is taposhatnám.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Romboló Pént. Okt. 28, 2011 7:30 pm

Sheena ellen a térdtámadás sikerrel jár, de sok időm nincs örömködni emiatt, mert estében felém kaszáló megnyúlt karmai végigkapják a képemet, hogy egyből vörösbe borul a világ a patakzó véremtől. Üvöltve tántorogtam hátra, kétségbeesetten próbálva kitörölni a rubinszín folyadékot a szemem elől, ami elvakított pár másodpercre. Sheena megérezte rövid gyengeségemet, mert éreztem, hogy brutális erővel robban valami bele a gyomromba, s lett legyen bármekkora is a méretkülönbség a botladozó léptek közepette a lendülete ellen kevésnek bizonyult, kifutott a talpaim alól a talaj.
A hátamra zuhanva már láttam valamelyest, de csupán csak a gyors rúgásra induló lábát Párducnak, kaptam vagy hármat a vállamba, melyet felrántva védtem a fejemet, de aztán sikerült elkapnom a bokáját és egyetlen határozott mozdulattal felfelé löktem elemelve a lány testét a talajról, reméltem, hogy a hátára zuhan.
Romboló
Romboló
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 169
Hírnév : 15

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Pént. Okt. 28, 2011 7:44 pm

Még engem is meglepett, hogy a lendületem felöklelte ez a nagydarab medvét, de nem álltam le megcsodálni magam, hanem azon mód még megrugdaltam egy kicsit. Aztán talán úgy a negyedik rúgásnál éreztem, hogy a keze kemény acélbilincsként ragadja meg a bokámat és lódítja a testem felfelé, el magától, hogy ideje legyen felugorni.
De persze ezt nem hagyhattam, meg egyébként sem viccből kaptam a Párduc becenevet, így a macskafélék kecsességével használtam ki a férfi biztosította lendületet és egy íves szaltó után a mellkasán szándékoztam landolni, hogy onnan könnyűszerrel rátaposhassak a torkára, ezzel egyidejűleg végre kinyöghessem, hogy nem én tüntettem el azt a k@rva tojást. Ezt még akkor is szándékomban állt volna elmondani, ha tudom, hogy egy szavamat sem hiszi. De legalább szóhoz juthatnék egy percre!
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Romboló Szomb. Okt. 29, 2011 6:22 pm

Feldobtam a levegőbe Párducot, de a szememből már nagyjából láttam, hogy nem ez volt életem legnagyobb ötlete, inkább magam mellé kellett volna rántani, hogy a földharcban kihasználva nagyobb súlyomat és a mozgékonyság hiányát tudjam legyőzni a nőt.
Átfordult a saját tengelye körül, majd páros talppal zuhant alá, egyenesen a arcomra, nagyot reccsent az állkapcsom és azt hiszem betört az orrom is, ami inkább volt kellemetlen ezeknél a belém nyilalló fejfájáson kívül, hogy pár másodpercre még az én kemény koponyámmal is elkábultam az ütközés erejétől, így akadálytalanul lépett tovább a torkomra, könyörtelenül forgatva a bokáját rajta, miközben előre hajolva nézett le a szemembe másik lábával lefogva a számat, hogy ne tudjak közbeszólni, még ha összelapuló torkom miatt képes is lennék rá...
Romboló
Romboló
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 169
Hírnév : 15

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Szomb. Okt. 29, 2011 6:32 pm

Reménykedtem, hogy bejön az átfordulós manőver és kicsit leamortizálom a nagyfiú arcát, ami sikerült is, így míg ő a kábulatával van elfoglalva, még van időm a torkán is táncolni egyet mielőtt ismét előkaparja a hangját. Hogy egy kicsit még tovább jussak szóhoz, a rend kedvéért még a szájára is rátaposok, így végre én is szóhoz juthatok. Mélyen a szemébe nézek, miközben lecsöpögő vérem összekeveredik az övével.
- És most jól nyisd ki a füled Maci Laci! NEM, ismétlem tagoltabban, hogy lejusson azon a kemény koponyádon keresztül az agyadig, NEM ÉN TÜNTETTEM EL AZT A TOJÁST! - sziszegem a fülébe dühös acsarkodással. - Tudom, hogy nem hiszel nekem, de ez az igazság, még, ha nem is tetszik! - nyomom lábam még utoljára a torkába remélve, hogy a levegőhiánytól talán elájul.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 17 oldal 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.