Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szibéria - Negdjenykoda

+3
Cristopher W. Somerset
Szellem
Mystique
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Mystique Szer. Okt. 26, 2011 9:48 am

Még a hidegháború idején tervezett, majd évtizedekkel később a kormány tudta nélkül megvalósított katonai bázis. Jelenlegi üzemeltetője és célja ismeretlen. Ahogy a helye, vagy akár a létezése is.

Szibéria - Negdjenykoda EIFF-2011---Stormhouse
Mystique
Mystique
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 37
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Szellem Vas. Nov. 06, 2011 3:12 am

-Köszönöm kedves - feleli vigyorogva, miközben Claudia, vagy Carol(?) kihozza neki az ételt - tudom fura kérés, de megtenné, hogy eszik egy falatot az ételből? Naaagyon szeretném látni.
Természetesen az elnyújtott szavak, és a kissé szatír hangsúly ellenére szó sincs arról, hogy perverz indíttatásból kérné amit kér. Bármennyire is hasonlít ez a nő szívszerelmére, pillanatnyilag sokkal inkább érdekli, mennyire mérgezett a kaja, amit felszolgálnak neki, ugyanis nem szeretne rossz benyomást kelteni Frost-ra azzal, hogy első találkozójukra holtan érkezik. Amennyiben a nő eleget tesz kérésének, ara biztatja, hogy nyugodtan pakolja teli a tányérját. Az igazat megvallva, annyira éhes, hogy tíz perc múlva talán még akkor is felfalta volna, ha tudja, hogy mérgezett a hús. A könnyed ebédet követően folytatja az X-box nyúzását, s az út hátralévő részében a Batman: Arkham City-t tolja.
~Nem is rossz, most már értem a kölyök miért van úgy oda ezért.~
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Vas. Nov. 06, 2011 2:22 pm

~°~ Szellem ~°~
Claudia, talán kicsit rá is játszva, megkóstolja az ételt. Egészen biztosra veszed, hogy az összes hétköznapi cselekvéséhez külön technikája van, hogyan tudja azt kellően érzékien és izgatóan előadni.
- Uram, kérem, ha bármi másban a szolgálatára lehetek, kérem szóljon!
Ezzel sarkon fordul, és formás hátsóját szolidan ringatva távozik a helyiségből.

Eltelik még néhány óra játékkal, evéssel. Illetve kiváló italaik vannak a fedélzeten is, így ha kedved tartja, ivással. Természetesen a hatalmas tévéhez akadnak filmek is, az utóbbi két év összes ismertebb filmje, és néhány régi klasszikus.
Persze a teljes készletet nincs időd felmérni, mivel a kapitány bejelenti, hogy landolni fog. Egyúttal megkér, hogy foglald el helyed valamelyik fotelban, és csatold be az övedet.
Az ablakokat újból elsötétítik, majd érezni, ahogy ereszkedni és egyúttal lassulni kezdtek.
Hamarosan ismét bejön Claudia, és hátratett kézzel megáll előtted.
- Uram, örömmel jelenthetem be, megérkeztünk! Kérem, kövessen!
Kikísér a repülőről. Odakint látod, hogy egy méretes hangárban vagytok. A hajólámpákból és a minimalista jelzésekből úgy sejted, valamiféle katonai bázis lehet.
Odalent Frost két testőre vár, egyiknek a kezében egy laptop. Képernyőjén Frost képe.
- Remélem, jól telt az útad, Szellem! Kérlek, gyere a testőreimmel együtt a tárgyalóba!
Ezzel kikapcsolják a laptopot, a testőrök pedig mutatják az utat.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Szellem Pént. Nov. 11, 2011 5:41 pm

Vagy a hús nem mérgezett, vagy a kis csaj nem olyan fontos Frost-nak, mint a dekoltázsából sejteni lehet. Minden esetre, túlélhetőnek tűnik a fogás, úgyhogy farkas étvággyal lát neki az elpusztításának.
~Le kell szoknom a terepmunkáról, főnöknek lenni izgalmasabb.~

Mikor végre valahára leszálláshoz készülődnek, Szellem boldogan csatolja be magát, a végtelenségig azért ő sem tud játszani azzal a Batman szimulátorral, annak ellenére, hogy ismer valakit, akit most megenne a sárga irigység, ha ezt tudná, hisz PC-re csak hetekkel később jön ki a cucc.
-Örömmel - feleli kaján vigyorral az arcán, és rögtön felpattan a székből. A lány hátsója egész biztosan nagyon formás még mindig, de az élménybe sajnos belerondít a bűntudat, melyet akkor érez, mikor tüzetesebben megvizsgálná.
~Na, még ez is. Ha ennek vége tuti kiveszek 2 hét szabit, hogy helyreszedjem magam.~
A laptopot látva már meg sem lepődik. A fazonnak nyilvánvalóan mániája irányítani mindent, de persze valaki, aki őt bízza meg egy s mással, annak nem ez a legelítélendőbb tulajdonsága.
-Eltaláltad az ízlésem - feleli, s közben megenged magának egy sokat sejttető vigyort - minden tekintetben.
Követi a gorillákat, egyenlőre nem jut eszébe jobb cselekedet.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Vas. Nov. 20, 2011 5:43 pm

~°~ Szellem ~°~
Továbbra sem bonyolodik túl a berendezés, kivéve talán az átjárókat. Azok kifejezetten fejlett technológiának tűnnek, ahogy halk szisszenéssel csúsznak szét előttetek nagyarasznyi vastagságukkal. Pedig biztos vagy benne, hogy acélból vannak.
Az általad kedvencnek nevezett testőrök továbbra sem túl bőbeszédűek, de ezen nincs mit csodálkozni. Nem ez a feladatuk. Egyik mindig előtted, másik mindig mögötted halad.
Út közben kiszúrsz néhány kamerát is, de rejtettségükből úgy sejted, akad itt még több is belőle. Többnyire a feketére mázolt falrészeken találhatók,ott pedig igencsak beolvadnak a háttérbe.
Néhány forduló a föld alatti útvesztőben, majd befordultok az egyik helyiségbe, ami a folyosóról nyílik. Ugyanilyen űrhajós/tengeralattjárós stílusú zárvány választja le ezt is az építmény többi részétől.
Odabent egy ovális asztal, ami leginkább az amerikai stílusú tárgyalóasztalokra hajaz, de akár a Csillagkapu sorozatból is szalajthatták volna. Egyik végén a már korábban is látott úriember ül. Int, az asztal túlsó vége felé, ami hozzád közelebb is van.
- Mond csak, Szellem, milyen volt az utad? Utaztál már ilyen távolságra hagyományos módon?
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Szellem Pént. Dec. 02, 2011 11:05 pm

~Lenyűgöző. Úgy értem, a kormánytól nem is várnék jobbat, de mi a halálnak kell egy magánembernek ilyen felszerelés? Persze ennyi erővel azt is kérdezhetném, minek neki szuperszonikus repülő, vagy épp ájult mutáns kölyök. Kezdek aggódni, hogy a csávó tényleg egy Bond filmekből szökött gonosztevő.~
Helyet foglal a férfivel szemben, s miután kényelmesen hátradőlt, egy másodperc gondolkodás nélkül rávágja a választ a kérdésre.
-A szüleim egyszer elvittek Disney Land-be. Nem volt ilyen hosszú az út, és kocsival mentünk, de más nem jut eszembe hirtelen.
Végig gondolja az eddig elmondottakat, és összegzi, mintha eddig csak hangosan gondolkodott volna.
-Nem, nem mondhatnám. A stukkereim mindig fennakadnak a vámon, de látom neked nincs ilyen problémád.
Körbetekint a hatás kedvéért, és az igazat megvallva, kicsit tényleg lenyűgözte ez a bázis. Fölöslegesnek tartja persze, és marha drágának, de attól még szép darab.
-Tehát, mi lenne az a nagy meglepetés?
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Gregory S. Severald Pént. Dec. 02, 2011 11:21 pm

A gép zörögve szenvedve nyikorogva de úgy ahogy egyben leszáll az elhagyatott leszállópályán. Itt már a fene se tudja, hogy jégen vagy földön netalántán betonon landoltunk e. Fegyverrel a vállamon aminek sok hasznát igazából nem tudom venni. Leszállok a gépről és körül nézek. Intek a lányoknak is.
-Jöhettek, tiszta.
Lábammal elkotrom a havat, leguggolok és a földre tenyerelek, megpróbálom felméri a környéket a magam módján. Miután ezzel végeztem és az adatok feldolgozódnak beleiszok a vodkámba. Kicsit összerántja az arcomat.
~Fhú... igazi orosz... Bár előbb mondanám tiszta szesznek, mint sem vodkának.
-Igyatok, nehogy aztán megfagyjatok. Crisnek valahol itt kell lennie.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Tanya Berghart Vas. Dec. 04, 2011 1:37 pm

Próbáltam Chris hangját követni, de egyszer csak nem hallottam többet. Így átálltam inkább egy másik hangra. Történetesen arra, amelyik az előbb oda vezetett, hogy majdnem elütöttek. Ezúttal majd óvatosabb leszek. Azon kívül hogy biztos voltam benne, hogy valami köze van Chrishez, úgy éreztem magam mint egy rádió aki csak a megfelelő jelet keresi. Ami azért eléggé hátborzongató. Én még sosem éreztem magam rádiónak.
Aztán kijöttem a megfelelő mondhatni kijáraton. Még a kezem is kinyújtottam, mintha csak a vízfelszínt akarnám áttörni. Aztán összefontam a karjaimat magamon, és megállapítottam újból, hogy az én téli ruháim nem alkalmasak az itteni télhez.
A szinte egészen guggoló srácra(Gregre) nézem.
- Ömm... hali, nincs véletlenül egy normálisabb kabátotok kölcsönbe? - kérdeztem mintha mi sem lenne természetesebb a jelenlegi helyzetnél. - Meg esetleg egy cipő is akár... - mondjuk ekkor láttam meg a másik oldaláról kikandikáló fegyvert, és rendesen dolgozni kezdett benne ma pánik. Lehet mégis a rossz csoport mellett álltam meg trécselni?
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Alexis Vas. Dec. 04, 2011 6:29 pm

*Egy régi slágert dúdolva száll ki a gépből, nem volt benne egészen biztos, hogy épségben le tudnak szállni, de a valóság ezúttal kivételesen rácáfolt borúlátó hozzáállására. Még az a képtelen gondolat is megfordul a fejében, hogy Greg már nem is túszként, hanem szövetségesként... vagy még inkább cinkosként tekint rá. Hogy fegyverrel akar igazságot tenni, ráadásul neki is adni akart egyet, az erre utalt. A puskára úgy döntött nem lesz szüksége, így nem viszi magával, a vodkát egyelőre új kabátja zsebébe dugta.*
~ Valahol itt? Tisztában van vele, hogy Szibériában elég könnyen el lehet dugni valakit örökre? Úgy tesz, mint aki tudja mit csinál, de le merném fogadni, hogy még nincs semmilyen terve. Talán csak... ~ *A csendes szemlélődésből a megjelenő Tanya zökkenti ki.*
- Mi a...?! - *Tesz egy lépést hátra, egyik szemöldökét felvonva kissé oldalra billentett fejjel mered rá, meglepettségét csak fokozza, hogy egy pár új cipőt kér tőlük megismerkedésük alkalmából.*
Alexis
Alexis
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 116
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Kara Shawn Hétf. Dec. 05, 2011 12:44 pm

Kezdtem úgy érezni, hogy levegőnek vagyok nézve, miután Greg lényegében továbbra sem mondott semmit, sem hangosabb, sem pedig halkabb morgolódásaimra. Komolyan kezdett frusztrálni a dolog, főként, ha bárhonnan is kell kimentenünk, kiszabadítanunk, elrabolnunk Crist, nem éreztem, hogy meglenne köztünk bármiféle csapatszellem vagy még hasonló sem, ami ilyenkor elvárható lenne vagy mi. Egyáltalán fogalmam nem volt róla, mit várnak el tőlem.
Mindenesetre továbbra is követtem Greget, vagyis leszálltam a gépről, miután első reakcióm az volt, hogy összébb húztam magamon a kabátot, merthogy rohadt egy hideg volt,amin kétlem, hogy a vodka bármit is segítene. Felvont szemöldökkel, vacogva figyeltem Greg ténykedését és valami módon tényleg el szerettem volna neki hinni, hogy közel járunk. Már csak azért is mert, ha még egyszer gépre kéne szállnom a nap folyamán, annak nem lenne jó vége. Így is kóválygott a fejem rendesen.
- A valahol itt, az nálad mennyire számít tág fogalomnak? – szegeztem neki a kérdést némileg ingerültebben, mint amennyire terveztem, amikor is nagyra nyíltak szemeim és értetlenül bámultam a semmiből megjelent, az időjárási viszonyokat tekintve, igencsak alulöltözött lányra. Gyanakvóan mértem végig.
- Te meg ki vagy és hogyan kerültél ide? – kérdeztem, miközben felidéződött bennem, hogy Greg és Dorothy egy teleportálóról mesélt, Cris elrablása kapcsán…
Kara Shawn
Kara Shawn
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 367
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : New York

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Hétf. Dec. 05, 2011 1:52 pm

~°~ Szellem ~°~
Úgy néz rád a fickó, mint egy tipikus szupergonosz Bondra, mikor az trükközni próbál. Ezt valószínűleg valami mutáns képességnek köszönhetően több, hosszú másodpercig is bírja tartani, mielőtt elneveti magát.
- Disney Land? Látványosság, az itt is lesz. Szellem, te szereted a titkokat, igaz?
Ehhez természetesen igyekszik maradéktalanul titokzatoskodó hangnemben és arckifejezéssel beszélni. Egészen jól sikerül is neki, bár azt nem tudhatja, mennyire találja el vele a hangulatodat.
Maga előtt ujjait összeérintve, majd hullámmozgást utánozva legfelsőtől kezdve lefelé szétnyitva, össze-zárva játszadozik a kezével.
- És, ha jól emlékszem, a találmányokat is szereted. Jól emlékszem?
Teljesen nyilvánvaló, hogy amolyan show része ez az egész időhúzás, de Frost nagyon lelkesnek tűnik. Mintha le akarna nyűgözni téged, egyre jobban, és ennek a folyamatosan fokozás alatt lévő alaphangulatnak közeledne a tetőpontja. Bár jó kérdés, egy ilyen repülőút után milyen hab is jöhet arra a tortára...

~°~ Mentőcsapat ~°~
Több gyanús illetve furcsa dolog is feltűnhet a csapatnak. Az egyik ilyen, amit Greg érzékei súgnak, hogy a körzet fél méter vastagon fedve jéggel egy tömör sziklás réteget rejt, amiben viszont nem túl nagy a változatosság. Illetve, mintha a repedéseknek lenne mintázata, és talán...kicsit még arrébb...megzavarja egy hang, mielőtt többet kibogozhatna.
A másik, ami Alexisnek tűnhet föl, hogy infra tartományban furcsa a láthatár képe. Ez néhányszáz métert jelent ebben a ködös, hófútta időben. A talaj pedig melegebb, mint felette a levegő. Pedig nem süt a nap. Hajszálnyi a különbség, de észrevehető. Alexis számára legalábbis. Majd a következő dolog fekete füstös pukkanásként robban látómezejébe.
Igen, a harmadik dolog a semmiből megjelenő, fiatal lány. Nem ilyennek képzeltétek el az emberrablót, de valamiféle teleportálás történhetett, vagy egy pillanatra állva elszundítottatok. Máshogy ilyen csendben nem kerülhetett ide.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Gregory S. Severald Hétf. Dec. 05, 2011 4:52 pm

Ahogy agyam dolgozta fel az információk tömkelegét még arra se tudtam időt szakítani, hogy csöndre intsem. Igazából Tanya hangja sem zavar meg. Amolyan sztázisba kerülök néhány másodpercre ahogy agyam kapacitását lefoglalja az adatok rendezése. Én ebből semmit sem veszek észre. Azt sem hallom, hogy közben szóba elegyedtek a lánnyal. Halálos nyugodtsággal egyenesedek fel és próbálom végigmondani mondókámat.
-Lent van valami ami... WOÁÁÁ!
Ijedek meg a lány láttán, ahogy hátrahőkölök hanyatt is vágódom. lassan mintha csak egy szivacsra ülnék süppedek el a jégben így alig ütöm meg magam.
-Te ki a franc vagy és hogy kerülsz ide?!
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Tanya Berghart Hétf. Dec. 05, 2011 5:37 pm

Próbáltam nem elmosolyodni mikor a srác a meglepetéstől szó szerint hátra esett. Mondjuk a mosolyon nem is volt túl nehéz elrejteni, lassan tényleg kezdtem igazán fázni. A karjaimat szorosabbra fontam magamon, és egyik lábamról a másikra állva toporogtam.
- Jelenleg az aki nagyon fázik, ebben a nem ilyen télre szabott ruhában - feleltem a nagyjából ugyan azt takaró kérdésekre. - Szóval adtok valami itteni ruhát, vagy mehetek egyedül megkeresni Christ? - a hangom elvékonyodott kicsit a végére, kezdtem egy kicsit pánikolni, igen egyenlőre a hidegtől. Amúgy pedig jó vicc, én egyedül, bátran előre! Az ismeretlenbe, megkeresni valakit aki egyszer elkapott egy irodaház tetején... Egyáltalán hogy gondoltam hogy megpróbálom? Másfelől pedig... a hangok nagyon nem voltak biztatóak. Én hülye! Szólnom kellett volna valakinek. A kis csapatra néztem. Végül is nekik szóltam, az előbb, vagy mi a szösz. Ha meg nem esett le nekik akkor majd megismétlem érthetőbben.
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Alexis Szer. Dec. 07, 2011 6:11 pm

~ Szivi, egy kicsit mintha eltévedtél volna. Ez nem a máltai szeretetszolgálat mutkóknak, és mi semmilyen Christ nem ismerünk, szóval menj szépen vissza a köved alá, ahonnan előbújtál ~ *Válaszolná szinte reflexből, de ez nem az a szokásos élethelyzet, ahol volna értelme a bizalmatlanságnak. Ez nem az ő biznisze, éppen csak annyival van több oka velük menni, mint ennek az ismeretlennek, hogy őt legalább kényszerítették.*
~ A helyzet iróniája, hogy ha velünk tart, akkor mostantól nem én leszek a kívülálló. Király. ~
- Ne butáskodj, persze hogy van neked félretéve egy felesleges kabátunk. Aki Chris barátja, az a mi barátunk is. Elvégre, "ha túl akarjuk élni, miden erőnkre szükségünk lesz..." - *Idézi pimasz félmosollyal Greg repülőgépen elhangzott szavait.* - Gregory úrfi, a kabátod, ha leszel szíves! - *Majd ismét Tanyara néz.* - Ő ott Kara, Gregory, én pedig Dorothy vagyok. Örvendünk a szerencsének, hiszen mi más pottyantott volna ide, mint a vak szerencse? Véletlenül mi is éppen Chris után indultunk, még időben jöttél, hogy az első sorba válthass jegyet a mészárlásra. A gépen van egy szabad puska is, ha esetleg elfelejtettél volna sajátot magaddal hozni. A cipő miatt pedig ne fájjon a fejed, az első áldozatodról lerángathatod az övéit, még melegében, elvégre Chris elrablása bőséges indokot szolgáltat a vérfürdőre és szabad rablásra. - *Könnyed, dallamos beszédstílusa nem árulkodik róla, hogy mennyire gondolja komolyan, úgy érzi nincs sok értelme, hogy ilyen társaságban egy percig is a szükségesnél több figyelmet fordítson "normális" elmeállapotának bizonyítására.*
Alexis
Alexis
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 116
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Szellem Csüt. Dec. 08, 2011 1:09 am

Akaratlanul is megjelenik lelki szemei előtt a kép, ahogy Frost a földalatti Donald kacsás hullámvasútjában gyönyörködik, és közben ezt a fura ujjmozdulatot művelve csak annyit mond, kitűnő. Szinte biztos, hogy ő nem ilyen látványosságra gondolt, de hátha...a változatosság kedvéért jó lenne.
-Kifejezzen utálom a titkokat - feleli őszintén, arcmimikájával még egy kicsit rásegítve arra, hogy érezhető legyen, mennyire undorodik tőlük - ezért töltöm a fél életem azzal, hogy láthatatlanul leskelődöm mások után.
A második feltételezés viszont helyes. Jó ideje azon gondolkodik, mi lehet az, amit ennyire a föld alatt kell őrizni, ezért mikor végre a szívének kedves témához érnek, jól láthatóan felcsillan a szeme.
-Azt már igen. - feleli lelkesen. - Miért, mit találtatok fel idelent? Csak nem egy űrhajót? Azt tudnám értékelni.
~Esetleg miniatűr, telefonba szerelhető atombomba? Kézi vezérlésű dinoszaurusz? Zombi vírus? Nyitott vagyok minden őrültségre...~
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Kara Shawn Szer. Dec. 14, 2011 9:30 am

Lent van valami… De miiii? Valaki kinyögne végre egyetlen egész és értelmes mondathalmazt, ami után továbbhaladhatunk végre? A teleportálónak is akkor kellett megjelennie, amikor végre Greg kinyögne valamit. Jellemző.
Minden mást figyelmen kívül hagyva, még Dorothy csipkelődő szavait is, amire más esetben valószínűleg jót mosolyognék. Más kárán könnyebb, mint a sajátomon és bár szántam a lányt ebben a hidegben, a saját kabátomat azért mégsem adnám oda, mert mi értelme lenne, akkor én fagynék meg. Egyáltalán nem voltam adakozó hangulatomban.
- Szóval megkeressük a bejáratot, avagy élünk a meglepetés erejével és meglékeljük ezt a valamit? Már, ha az iménti bőbeszédű szavaid arra utaltak, hogy helyben vagyunk és itt kell keresnünk Crist – mutattam a jeges földre alattunk, miközben Gregnek intéztem szavaim.
Kara Shawn
Kara Shawn
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 367
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : New York

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Szer. Dec. 14, 2011 7:58 pm

~°~ Mentőcsapat ~°~
Közben Greg sikeresen rájöhet arra, hogy valamiféle mező zavarhatja az érzékelését. Azért lehet homályos a látása. Elmosódottak az objektum körvonalai, ami vélhetően a keresett katonai bázis, és a belső szerkezetéről semmit sem sikerül kideríteni.
Az elhelyezkedése viszont világos, nagyjából fél mérföldre található a csapat előtt. Közelebbről még arra is jó esély van, hogy ilyen zavaró tényezők mellett is sikerüljön lejáratot találni rövid időn belül.

Tanya észreveheti, hogy mintha valami révületből tért volna magához Greg. Az irányát egyébként ő is sejti annak, amerre korábban haladt a másik világban, de a pontos helyét természetesen nem tudja.
A hideg továbbra sem múlik, de a vodkáról már hallott a csapat minden tagja, hogy egy ideig segít a hideg ellen. Vagy legalábbis enyhíti a hatásait.

Alexis is tapasztalhatja azt a fajta homályosságot a képessége által biztosított érzékelésében, ami elmossa a hőfolt körvonalait. Azonban így is elég jól be lehet lőni a távolságot.

Abban biztos a csapat, hogy nem árt sietni. Akárki lesz kabát nélkül, pár percnél tovább nem fogja bírni komolyabb hatások nélkül.

~°~ Szellem ~°~
Érdeklődve hallgatja Szellem titkokról alkotott véleményét és a velük való viszonyát. Kis híján megint elneveti magát.
- Tehát nem szereted, ha számodra titok valami, értem! Persze a saját dolgaidat pedig titokban tartod mindenki más előtt. Érdekes, érdekes!
Tovább játszik az ujjaival, mintha szánt szándékkal akarná minden jelenlévő idegeit húzni. De valószínűleg a kedves vendége felcsigázása most a fontosabb szempont, a testőrök már megszokták a furcsaságait. Amennyire meg lehet szokni őket.
Megrázza a fejét az űrhajós kérdésre, és lefitymálóan grimaszol egyet.
- Űrhajóm már van. Azért nem csinálnék ekkora felhajtást. Ez viszont új, és nagyon hatásos! A neve Viscoro. És persze van némi köze a kis csomaghoz, amit beszereztél nekem. Mit gondolsz, megnézzük?
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Gregory S. Severald Csüt. Dec. 15, 2011 6:18 pm

-Egyedül nem mész sokra annyi szent...
Ahogy feltápászkodtam végig húztam a kezem a hóban. Néhány apró kisülés ment végbe a kezem körül ahogy a hóból kabátot kreáltam. Odadobtam a lánynak. Lehajoltam és a hóba markoltam, ahogy felemeltem az előző hasonló kisüléseket lehetett látni pár pillanat erejéig. A hóból jó bűvész módjára egy pár csizmát emeltem ki. Alatta pedig egy sapka hevert a hóban. Alexisre néztem.
-Nem látom értelmét fogolyként tekinteni rád, nem az én stílusom...
Visszafordultam a talaj felé meredten bámultam, lelki szemeim előtt ott lebegett a homályos folt. Innen nézve elég jól kirajzolódott.
-Valami zavar és ez a valami azt súgja, hogy ott találjuk akit keresünk.
Mutattam a bázis irányába.
-Nincs egy mérföldre... ott talán többet tudok mondani... Gyertek.
Hátam mögött a Csipet-csapattal, vagy nélkülük elindultam. Ha jön mindenki Tanya-hoz intézek egy kérdést a kilétéről.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Tanya Berghart Kedd Dec. 20, 2011 4:05 pm

Szerencse? Méghozzá vak? Oké, hogy véletlenül hallottam meg Chris hangját, de utána magamtól jöttem. Egészen megszeppentem a lány szavaitól, de aztán valami elpattant bennem, valószínűleg a hideg miatt.
- Figy.... ha nem kell a segítségem el is mehetek - eredetileg ezt nem ilyen vacogva terveztem kimondani, hogy majdnem leharaptam a nyelvem. Mégis igazam volt: fogalmam sincs hogy megint hova jöttem, csodálatos... Mellesleg talán majd fogorvoshoz is mehetek utána annyira vacognak a fogaim, de ha ez így megy tovább, valószínűleg nem ez lesz a legnagyobb bajom.
Mintha csak a világ legnagyobb csodáját tartanám a kezemben, úgy szorítottam magamhoz a kabátot, majd a végén eléggé lassú és bizonytalan mozdulatokkal álltam neki felvenni. Összehúztam magamon. Haaa... megváltás... A cipőkkel viszont valamilyen érdekes módon gyorsabban végeztem. Vagy csak úgy tűnt, mert azért bénáztam vele rendesen egy sort. Szerencsére a végén mégsem terültem el a hóban.
- M... mérföldre? - remegtem még mindig egy kicsit. - Akkor egész közel jöttem.
- Ja.. hogy één...? - kérdeztem vissza a sráctól. - Tanya. És nem rég ismertem meg Christ... és ez bonyolult, de úgy tűnt hogy bajban van, én meg gondoltam utána nézek.
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Alexis Pént. Dec. 23, 2011 2:00 am

~ Nem rossz ez a ruhakészítő trükk. Bár gálánsabb lett volna, ha a saját kabátját adja oda. Na mindegy, az is éppen elég a lovagiasságból, hogy nem az ő stílusa foglyokat ejteni. Milyen szépen mondta. ~
*Kivételesen nem akadékoskodik Gregory tervnek csúfolt hirtelen megérzésivel kapcsolatban, mivel ő maga is látja, hogy a távolban valami nem stimmel. Igyekszik a többiek nyomában maradni, nehogy elnyelje egy hóbucka, vagy más hasonlóan fagyos és kellemetlen meglepetésben legyen része - már az arcába vágó hideg szélrohamokon kívül. *
~ Tanya. Ez mindent megmagyaráz... ~ *Gondolja magában gúnyosan, de nem feszegeti a kérdést. Ha valaki, akkor ő megérti, hogy mindenkinek megvan a joga a titkaihoz. Inkább Kara mellé felzárkózva hangját némileg lehalkítva teszi fel a kérdést, ami azóta nem hagyja nyugodni, hogy a reptéren találkoztak.*
- Szeretném hinni, hogy ha egyszer én tűnnék el, akkor utánam is ennyi önzetlen ember indulna a világ túlsó felére; biztosan nagyon aggódhatsz érte. Szóval te és Chris...? -
Alexis
Alexis
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 116
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Kara Shawn Pént. Dec. 23, 2011 11:27 pm

Dideregve figyeltem Greg újabb magánszámát, amint kész téli ruhatárat varázsol a hóból az újonnan hozzánk szegődő Tanyának.
- Rendelést is lehet leadni? Akkor egy bögre forralt bort kérnék – próbáltam oldani a saját magamban felgyűlt feszültséget, nem túl nagy sikerrel. Még most is képtelennek láttam az egész helyzetet. Én Kara Shawn mentőakcióra indulok negyedmagammal immár a világ másik felére. Képtelenség.
Tanya rövidke beszámolója nem túlzottan győzött meg, annak ellenére sem, hogy hasonlóságot véltem felfedezni kettőnk helyzetét illetően.
- Te is e-mailt kaptál tőle? – kérdeztem a lánytól mielőtt útnak indultunk volna, a hová is? Dunsztom sincs, legalábbis egyelőre a nagy fagyos semmit láttam magam előtt, ami nagyon nem akart véget érni. Nem akaródzott nekiindulni, ennél a hidegnél a gyomorforgató repülés is kellemesebb volt. Utálom a hideget! Persze ott sem maradhattam, így követtem a kis mentőcsapatot.
Dorothy halk szavai térítettek vissza a valóságba, miközben talpam alatt ropogott a fagyos hó. Nem igazán értettem csupán a hallgatag, titokzatos nő is oldani próbálja a már többszörösen is fagyott helyzetet vagy tényleg érdekli a válaszom. Mindenesetre hirtelen magam is elgondolkodtam és akaratlanul is eszembe jutottak Cris szavai.
- Nem! – vágtam rá szinte azonnal, majd rájöttem ez így nem teljes – Mármint, nem aggódom érte… - nagyon – és nincs én és Cris – kezdtem rohadtul bepánikolni, mert rájöttem mindaz, amit kimondtam az imént hazugság. No nem a lelkiismeretem dúlt fel ennyire, hanem maga a tudat, hogy tényleg aggódom.
- Ha jól sejtem és jól vettem ki a szavaid, akkor nem egészen önzetlenségből vagy itt. Akkor hogyan is?
Kara Shawn
Kara Shawn
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 367
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : New York

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Szellem Pént. Dec. 23, 2011 11:40 pm

-Jellemzően inkább én vagyok mások sötét titka - feleli, célozva ezzel Frost-ra is természetesen - magam miatt nem titkolok el semmit, viszont a szüleim rosszul viselnék, ha valaki rájuk törne miattam, ezért amíg élek, még te sem tudhatod meg a nevem, remélem azt a kis időt már kibírod.
~Viscoro? Ráállt a gyógyszergyártásra, vagy mi a fene?~
-Az Enterprise jobban felcsigázta a képzeletem, de ha azt mondod ez a másik dolog érdekesebb, mutasd, ebben az országban úgysem találnék jobb programot ilyen rövid idő alatt.
Valamiért rossz érzése támad. Tényleg úgy hangzik ez a név, mintha valami biológiai fegyver lenne, azokra pedig allergiás. Ne akarja egy mikróba elvégezni az ő munkáját, az olyan megalázó lenne.
-Egyébként, miért pont Oroszország? Annyi eldugott hely van még a világon, ahol a helyi fehérnépek is vonzóak, és nem kell tartanod attól, hogy a kormány rád rúgja az ajtót.
~Honnan tudom, hogy Oroszország? Nos, a gép repülési sebességét tudom, a játék amivel játszottam pedig mentéskor mindig kiírja hány órát öltem bele. Hacsak nem köröztünk valahol, mint egy idióta, akkor biztos a ruszkiknál vagyunk. Na persze, megsaccolni, hogy a világ legnagyobb országában szálltunk le annyira nem nagy teljesítmény, ha jól számolom hasra ütésre is 5% esélyem lett volna, hogy ez a helyes válasz.~
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Szomb. Dec. 24, 2011 4:48 pm

Szövetség

A mentőcsapat
Tanya már láthatóan kevésbé van halálán, és jóval nyugodtabb, miután a helyhez és alkalomhoz illő ruházatot ölthet magára.
Ahogy lassan abban is biztos lehet, hogy bármennyire is átláthatatlanul kusza tud lenni az odaát lévő világ, az anyagi létezés így emberekkel dúsítva legalább annyira bonyolult és zavaros még egy szokványosnak induló napon is.
Alexis és Kara váltanak pár szót, ezt a többiek is észrevehetik. Azt azonban, hogy miről, a hirtelen felerősödő szél miatt nemigen hallhatja senki rajtuk kívül.
Még egy kevés gondolatcserére van idő. Majdnem olyan nehéz kommunikálni a szélfúvásban - akár egymás mellett haladva is -, mint előre haladni. Ugyanis a szél - jó szokásához híven, akár a filmekben - szembe fúj.
Ennek ellenére a csapat eléri azt a pontot, ahol mind Greg, mind Alexis úgy sejthetik, a hely fölé értek. Legalább száz méter mélyen van a hely. Vagy száz emelet mélyen? Az viszont megnyugtató, hogy olyan mélyen jellemzően pozitív a hőmérséklet, amennyiben lefelé nyitottabb, mint kifelé a szabadba.

A bázison
Játék a szavakkal. Úgy tűnik, Frost is örömét leli ezekben a játékokban. Jégkék maszkjának szájnyílása szinte folyamatosan mosolyra húzódva, miközben Szellemmel cseveg. A kis idő megszólaláson ismét kacag egyet, majd vállat von.
- A szüleidről semmi olyat nem tudok, amiért érdekesnek tarthatnám őket. Veled szemben. Így felesleges is tudnom a kilétüket. Persze, ha találkoznál velük, nyugodtan add át gratulációmat a fiukért!
A kérésre, hogy mutassa új szerzeményét, először csak vigyorog egy jót. A kis joystick-kal aelektromos széke tolatásban megindul a fal felé. Ezzel együtt a függönyök is felhúzódnak, a falon pedig egy acélajtó nyílik ki. Mögötte egy egészen nagy méretű lift. Testőre beállnak mellé, fejével pedig int Szellemnek is.
- Ehhez még néhány emelettel lejjebb kell mennünk. Hogy miért Oroszország? Pontosan azért, amiért ilyen távolságban lévő más hely kevésbé lett volna alkalmas. Kínába problémásabb bejutni, a sarkkörön belül pedig a járművek gyorsan korródálódnak. Ezzel szemben az oroszoknak van egy csomó ingatlana, amit bagóért hozzádvágnak.
Ha Szellem beszáll, akkor hosszúnak tűnő, de gyors utazás következik. Mielőtt emgállnak a lift, lassít. Így is érezhető azonban a fékezés okozta enyhe vérnyomáscsökkenés az agyban, ahogy az éltető folyadék az alsó végtagokba tódul.
Egy nyitott körfolyosóra érkezik a díszes kompánia, ami egy igen méretes csarnok falának felső részét fut körbe. A szabadságszobor a hugát még nyakába vehetné, ha nem áll lábujjhegyre. Egyikük se verné még be a fejét.
Odalent középtájon egy gömb épül, sok embermagas acéllemezből heggesztve. Hallani a gépek hangját, látni a sok kis éles fénypontot. Pedig a világítás sem hagy maga után kívánnivalót.
- Ez itt Viscoro.
A gömb még nyitva, így láthatóak bent a fényes felületek, ahogy néhol mintha színes kristályokat is helyeznének bele. Igen összetett, és egyáltalán nem szokványos technológia, már ránézésre sem.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Gregory S. Severald Kedd Dec. 27, 2011 9:38 pm

Mire a szél felkerekedik a vodka leülepszik. Legalább is a gyomromban. Amint elértük a cél állomást leguggolok és a hóba tenyerelek mire a körülöttünk lévő nagy mennyiségű hó a szél irányába mozdul. Sűrűsödik és emelkedik. Egy félbevágott, üreges kúpot húzok a fejünk fölé jégből hogy védje a kis csapatot a széltől és elférjünk alatta.
-Hülye egy szél fúj...
Még 1-2 támasztó oszlopot faragok jégből, hogy a leszorító erő ne préselje a fejünkre. Utána pedig a mélységed kezdem el kutatni és megpróbálom megbecsülni a pontos mélységet.
-Van egy jó és egy rossz hírem... A jó hogy helyben vagyunk... A rossz, hogy nagyon mélyen van...
Egy laza mozdulattal leveszem a vállamról a nehéz fegyvert és lerakom.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Tanya Berghart Csüt. Jan. 05, 2012 3:19 pm

- Email? Email... nem igazán. Nagyjából ez a bonyolult része....
Komolyan mért kell tudniuk mindent? Ahogy viszont kezdett lecsengeni bennem az úristen megfagyok és meghalok érzése eszembe ötlött, hogy tényleg mit is keresek itt? Cris.... aha, találkoztunk egyszer, elkapott és ezért úgy bevertem az oldalam, hogy örülhetek, hogy ha már nem lila. Jó elismerem, nem estem le, oké...
- Éés... hol az az itt? Mellesleg milyen mélyen?
Nem mintha ilyen evilági mértékek bármit is mondanának nekem lassan. Talán csak kíváncsiságból kérdeztem. Ha hallanék egy ismerős hangot odaát odalentről akkor erőlködés nélkül bejuthatnék. De vajon tényleg be akarok jutni? Megint itt vagyok a közepén mindennek úgy érzem. Gratulálok Tanya, megint hülye voltál!
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Szibéria - Negdjenykoda Empty Re: Szibéria - Negdjenykoda

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.