Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bank of New York

+7
Gordon Knight
Sebastien Longley
Lily Gage
Sheena Duran
Ratna Nayar
Szellem
Cerebro
11 posters

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Bank of New York Empty Bank of New York

Témanyitás by Cerebro Csüt. Okt. 27, 2011 10:55 pm

Egyike a város számtalan pénzintézetének. Bár az épület meglehetősen öreg, a folyamatos renovációknak köszönhetően a biztonsági rendszerek megfelelnek a kor követelményeinek, ahogy az egy banktól el is várható.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Szellem Vas. Okt. 30, 2011 11:59 pm

~Ezek a rohadt bankok. Mi az, hogy hétvégén nem lehet átutalni? Most nézhetek be személyesen a pénzért, amivel Sheena-nak lógok, ha nem akarom, hogy karmolásnyomokkal legyen teli a hátam...és sajnos ahogy ő csinálja, az nem feltétlenül szexi.~
Mint rendesen, most is a mosdóban jelenik meg, elvégre továbbra sem nagy rajongója a tömegközlekedésnek. Túl van már egy fél tucat zuhanyon, a tegnap viselt ruháit ígéretéhez híven elégette az első adandó alkalommal a Belnord hotel egyik kandallójában, furcsán is nézett az inas aki a reggelit hozta.
~Aztán lehet csak így akart több borravalót kisajtolni belőlem. Bánom is én, abból a pénzből kilóra megvehetném az egész személyzetet...~
A mai nap egyébként igyekezett megint viszonylag normálisan öltözni a tegnapi "fantasy rongyok"-hoz képest. Vadonatúj farmernadrágja egész jól ment a szintén új sportcipőjéhez, melyet szintén a tegnapi malőr miatt kellett beszereznie. Mellkasát egy fekete póló fedi, melyre a "Ma már felkeltem, felöltöztem, mit akarsz még." feliratot vésték, hatalmas fekete betűkkel. Sajnos a sort kénytelen ő is kivárni, ám mindössze pár perc után ő is hozzájut végre az automatához, mely a sorszámokat adja ki. Félő, hogy az ezt követő várakozás még hosszabb lesz, ezért az őt körülvevő irritáló tömegből a World War Z című könyvbe menekül.
~Redeker terv...honnan olyan ismerős ez a név...na mindegy.~
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Ratna Nayar Hétf. Okt. 31, 2011 12:30 am

Lehet, hogy most már New York mellett laktam egy bentlakásos iskolában, viszont a hétvégi táncóráktól ez sem tudott eltántorítani. Az edzés végét követően kellemesen eláradva sétáltam hazafelé, s épp az egyik nagyobb bank előtt haladtam el, amikor kapcsoltam, hogy hoppá, bank. Miután a múlt héten hiába próbáltam meg vagy 10-szer egymás után készpénzt felvenni az egyik automatából, kiderült, hogy lejárt a kártya érvényessége.
Ahogy belestem az épület üvegezett ajtaján és megláttam a tömeget, nem sok kedvem volt órákat elcseszni a délutánomból, de hát ha nem akartam pénz nélkül lézengeni egész héten, akkor nincs más választásom. No meg előbb vagy utóbb úgy is el kell ezt intézni, itt meg úgy is mindig olyan nagy a tömeg, így hát sóhajtva beletörődtem a sorsomba, aztán bementem.
Az automatánál viszonylag hamar sikerül egy sorszámot szereznem, aztán ülőhely híján a váróterem részben kezdek sétálni, mígnem eszembe jut, hogy jé, itt ezen a részen van egy nagy akvárium is, így jobb híján az üveg elé állva a halakat kezdem figyelni, amíg a soromra várok.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Szellem Hétf. Okt. 31, 2011 12:59 am

A bank épülete előtt 3 teherautó parkol le. Egy híján 20 ember száll ki belőlük, majd minden teketóriázás nélkül az épületbe özönlenek. A bandából 15 ember teljesen normális könyörtelen haramiának tűnik, akiknek kedvenc időtöltése a gyanútlan tömegbe való lövöldözés, és az ártatlan leányok riogatása, a csapat maradék négy tagja viszont elég bizarr látványt nyújt. Egyiküknek például jóval nagyobb a feje, mint azt az ember elvárná egy átlagos méretű léggömbtől, a másiknak csövek állnak ki az alkarjaiból, és amikor lángcsóvát lő ki belőle a csillárra csak úgy szórakozásból, onnantól kezdve kétség sem férhet hozzá, mire valók. A harmadik, idősebbnek tűnő furcsaságnak valószínűleg ez a mutatvány annyira nem jött be, mert amint társához ér, részesíti őt egy nagyobb tasliban, hatalmas kibernetikus karjával.A negyedik csodabogár nagyjából embernek néz ki, igaz kettővel több karja van a kelleténél. Mind a négy erős markában egy-egy géppisztolyt tart a plafon felé, és mániákusan röhögve ereszt el egy sorozatot minden fegyverből. Ennek a cselekvésnek is az ősz hajú vezető taslija vet véget.
-Kis figyelmet! Ez egy rablás! Mindenki a földre! Eddig nem öltünk meg senkit, és ha nyugton maradnak, ez nem fog változni, de ha valaki hősködni próbál....

Szellem számára ez a jelenet bőven elég volt rá, hogy meggyőzze arról, hogy inkább próbálkozzon egy másik bankkal, hátha ott kisebb a sor, és nem lövöldöznek annyit. Épp aktiválná a képességét ám ekkor....
~MI A F...oké, nyugalom...NEM, NEM NYUGSZOM LE!!! PONT MOST HAGYSZ CSERBEN TE....rendben, tényleg lenyugodtam...hmm...~
Bár vöröslő feje, és a homlokán kipattogzó erek nem éppen arról árulkodnak, hogy nagyon higgadt lenne, egyenlőre megpróbál jól viselkedni, és hasra vágni magát, mint mindenki más a teremben.
~Biztos az a rohadt csúcsfej csinálja...

-Ó, egyébként, ha van önök közt mutáns - szólal fel megint a vezető, mintha csak szellem gondolataira akarna válaszolni - egyik kollégám gondoskodott róla, hogy ne történjen baleset, úgyhogy nem kell amiatt aggódniuk, hogy valaki véletlenül tüzet okád, mi pedig félreértjük.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Ratna Nayar Hétf. Okt. 31, 2011 1:36 am

Már rég az akvárium túlsó felénél nézegetem a kis kopoltyúsokat, magamban azon morfondírozva, hogy milyen unalmas és monoton itt várakozni, amikor valami szokatlan történik.
Amikor meglátom, hogy egy csapat fegyveres ember ront be a bankba, az első reakcióm az, hogy biztos valami körözött bűnözőt akarnak elkapni, akinek pont most, pont ebben a bankban jutott eszébe bepróbálkozni. Miután azonban nem úgy néznek ki, mint a kommandósok, akik egy embert akarnak elfogni, hanem a civilek felé fordulnak, kezd gyanús lenni a dolog.
~Mi a manó... -kapcsolok magamban, hogy a múltkor helikopteres felmentősereg után talán most is rosszul ítéltem meg, hogy ki kinek az oldalán áll.
Azért megpróbálok "észrevétlenül" hátrébb osonni, hogy ne legyek annyira szem előtt, esetleg elbújni az akváriumok mögé, közben pedig már nyúltam is a telefonomért, hogy a 911-et tárcsázzam.
Amíg nem folyik vér, addig nem kezdek el pánikolni, a múltkorihoz képest ez egyelőre még semmiség. Azonban amikor mindenkit hasra parancsolnak, elbizonytalanodok...
~Vajon észrevettek? Mert akkor illene nekem is lehasalnom... Vagy inkább maradjak rejtve, reménykedve, hogy hátha nem vettek észre? Aztán telefonáljak? -végül az utóbbi mellett döntök, elvégre ha észre is vesznek, még mindig használhatom a képességemet.
Hacsak nem lőnek le, de akkor meg úgy is mindegy nekem.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Szellem Hétf. Okt. 31, 2011 1:47 am

Mire mindenki a földre feküdt, a kommandósok közül ketten már el is foglalták pozíciójukat a bejárat mellett. A többi rabló szétszóródik az épületben, hogy ki-ki tegye a maga dolgát, és hamarosan a túszok között csak a főnök, és három másik fegyveres mászkál. Egyikük pont az akvárium felé tart. Úgy tűnik felfedezte az ott bujkáló lányt, és ez a látszat meg is marad addig a pillanatig, amíg enyhén előre nem dől, hogy megkocogtassa az üveget.
-Mit tátogsz te? Kérsz egy kis....
-HETES!!! - Üvölti az ősz fickó, aki most már kétséget kizáróan a vezetőjük. - Vissza a formációba! Azonnal.
A férfi kelletlenül fordít hátat Ratna búvóhelyének. Egyenlőre senki sem fedezte fel őt, ám örökre nem maradhat itt, az egyik őr ugyanis azt a feladatot kapta, hogy körbe-körbe járkáljon a teremben, és csupán percek kérdése, hogy elhaladjon a lány mellett is. Az emeletre vezető lépcső pont a közelében van, ha nagyon meglapul, talán észrevétlenül följuthat rajta.

Szellem közben megpróbál hátrébb kúszni, de egyenlőre túlzottan figyelnek rá, így csak nagyon lassan tud haladni, és azt is ritkán. Jóformán minden másodpercben próbálkozik ereje használatával, és ezért percenként úgy hatvanszor érezheti, ahogy az idegbaj kerülgeti őt.
~Csak egy pillanatra kapjam vissza az erőm, mindet ki fogom belezni!~
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Ratna Nayar Hétf. Okt. 31, 2011 2:08 am

Mivel épp a telefont babráltam, észre sem vettem, amikor az egyik rabló a közelembe ért, így mondanom se kell, hogy kisebb szívrohamot kaptam, amikor a fejem felett kopogtatást hallottam az akvárium falán.
~Na jó, azt hiszem eddig tartott a nagy bátorságom és vagányságom. -kapkodtam levegő után, mígnem kissé sikerült megnyugodnom, bár arra mérget vennék, hogy a félelmem lassan a többiekre is átragad.
Habár, azt hiszem, túl sokat nem ront a helyzeten, hisz amúgy is mindenki be van parázva, maximum valamelyik rablót befolyásolná, ha elég közel merészkedik.
A telefon már épp kicsengett, ám ahhoz már nem volt elég bátorságom, hogy ha felveszik, válaszoljak is, félve attól, hogy felfigyelnek rám. Mondjuk abban azért reménykedtem, hogy ha már hívást kapnak, utána néznek, még ha nem is szólnak bele... bár, lehet hogy csak ez is az én egyik naiv kis ábrándom? Estére elválik...
Mindenesetre kétségbeesetten egérút után kezdtem nézelődni, mígnem észrevettem egy lépcsőt. Óvatosan kilestem, hogy figyelnek-e erre felé a bankrablók, majd ha tiszta a terep, gyorsan a lépcső felé vetődök/kúszok/mászok. A telefont még a lépcső alján leteszem, ciki lenne, ha épp menekülés közben csendülne fel a kedvenc számom - tuti megutálnám.
A lépcső aljánál aztán, ha takarásban van, gyorsan fel az emeletre - igaz, lövésem sincs ez mért lenne jó nekem, vagy mi van itt egyáltalán- ha pedig rálátnak, akkor itt is várok a megfelelő pillanatra.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Szellem Hétf. Okt. 31, 2011 2:47 am

A központban fogadják Ratna hívását, és mikor senki sem válaszol nekik a vonal túlsó végén, azonnal lekérik az eszköz cellainformációját a szolgáltatótól. Önmagában attól, hogy valaki egy bankból hívta fel őket, még nem bolydulnának fel annyira, ám amikor visszanézik az egyik közeli térfigyelő kamera felvételét, és meglátják rajta a fegyvereseket, egyszerre mindenkinek sürgős dolga akad. Percekbe kerül csak, és megérkeznek az első rendőrautók a helyszínre.

-Főnök, társaságunk van! - Kiáltja az egyik bejárathoz osztott katona. - Valaki biztos riasztotta a jardot!
Hirtelen úgy szalad mindegyik környéken maradt rabló az ablakokhoz, mintha most látnának életükben először rendőrt. Az egyik túlbuzgó bandita fegyverével betöri az ablakot, hogy tüzet nyithasson a rend őreire.
-Nesztek rohadékok!!!
A fickónak első napja lehet a munkában, mert csak a kocsiban tesz kárt, a zsaruknak sikerül időben fedezékbe húzódni. Szellem közben kihasználta a felfordulást, hogy ő maga is az emeletre osonhasson, igaz egy másik lépcsőn, mint Ratna tette.

Ami a lányt illeti, szintén gond nélkül jutott fel az irodaszintre, ahol egyenlőre nem lát senkit a folyosókon ólálkodni. Ez egyik irodából egy beszélgetés zaja szűrődik ki.
-Nem arról volt szó, hogy hatástalanítottuk a riasztórendszert? Akkor mégis hogy kerültek ide a Zsaruk?
-Nem mindegy? A nagy embernél ezek sem rosszabbak. Ha felmarkoltuk a lét, eltűnünk mindenki elől, és kiszórakozzuk magunkat, amíg még lehet.
Ratna Maradhat itt is, vagy megpróbálhat tovább osonni a folyosókon, esetleg lépcsőt is választhatja, ami a következő emeletre vezet.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Ratna Nayar Hétf. Okt. 31, 2011 12:58 pm

A hangokból ítélve, nagyjából akkor érkezhetnek meg a rendőrök, mire felérek a lépcső tetejére. Látni nem látom, hogy pontosan mi történik, de a hangokból ítélve elég nagy fejetlenség lehet odalent. Amikor aztán lövéseket hallok, egy pillanatra ledermedek.
-Jajj, ne... -ahogy felrémlik bennem a múltkori mészárlás emléke, amihez Logan társaságában volt szerencsém, néhány árnyalattal sápadtabb leszek.
Egy darabig még a lépcső tetején ülök és fülelek... Örökké azonban nem ülhetek itt, így erőt veszek magamon és elindulok, végig a folyosón. Épp azon dilemmázok, hogy elbújjak valahol és várjak, amíg a rendőrök megoldják a helyzetet, vagy segítsek az embereknek, esetleg valahogy ártalmatlanítsam a rablókat... ejj, nem könnyű. Ekkor azonban az egyik ajtó mögül beszélgetésre figyeltem fel. Óvatosan közelebb lépdeltem, majd a fülemet az ajtóhoz illesztve hallgatózni kezdtem.
~Nocsak... szóval ők is rablók... de mikor jöttek fel ide? Nekem fel sem tűnt... bár, biztos csak elkerülte a figyelmemet.
A kíváncsiság nagy úr, így hát úgy döntök, hogy egyelőre maradok és fülelek, hátha valami hasznos infót sikerül elcsípni odabentről. Igaz, közben azért sűrűn tekintek a folyosó mindkét vége felé, hogy legyen időm reagálni rá, ha társaságom akad.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Szellem Hétf. Okt. 31, 2011 2:42 pm

~Rendben Szellem...hú ez rímelt...Koncentrálj! 30 éve mészárolod ezeket a pancsereket, mi van akkor, ha most egy kicsit hátrányban vagy? 19 marhát levágsz simán...~
Amennyire csak tud meglapul, s így oson be az egyik nagyobb irodába. Amint megállapította, hogy egyedül van bent, és a folyosón sem közeledik senki, azonnal használható tárgyak után kezd keresgélni, de hamar rá kell döbbennie, hogy a modern üzleti életben már nem gondolnak a hozzá hasonló alakokra, így még csak a szék lábát sem tudja kitörni, hisz az a nyomorult szék a kerekeken gurulós, undorítóan kényelmes fajta, amivel legfeljebb halálra kényeztethetné ellenségeit, annyi ideje azonban nincs.

-Mennyi időnk van még? - Kérdi nem kevés aggodalommal az egyik férfi nagy fejű társát a Ratna melletti irodában.
-Spyro azt mondta, egy óra, és átvágja a páncélt...
-NEM úgy értettem! - Vág a szavába az első férfi.
-Másfél hét, legfeljebb kettő, de addigra ezek a szarok megsütnek élve...
-Akkor jobb lesz, ha keresek magamnak egy ki szórakozást...
A négy kezű férfi az iroda ajtó felé kezd sétálni. Nem tudni pontosan, mit ért szórakozás alatt, de erősen kétséges, hogy jót jelentene az ajtóban kuporgó lánykának.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Ratna Nayar Hétf. Okt. 31, 2011 3:40 pm

Fülelek, fülelek, igaz, csak homlok-ráncolva nézek, hogy mi a búbánatról beszélgetnek, ugyanis nem lettem sokkal okosabb, hiába sikerült néhány mondatot elcsípni. Bár úgy tűnik, nem is nagyon foglalkoznak a rablással, ha már a szórakozáson jár az eszük.
~Milyen páncélt akarnak ezek átvágni? Valami nagy központi szépet? Meg kik akarják ezeket élve megsütni? -morfondírozok magamban, amikor odabent elhal a beszéd, helyette pedig léptek zaját hallom kiszűrődni az ajtó túloldaláról.
~Óhogyaza... -lököm el magam gyorsan az ajtótól, majd nem törődve azzal, hogy meghallja-e valaki, elkezdek a folyosón rohanni. Néhány méterrel arrébb az ajtóhoz lépek, majd megpróbálok benyitni, de zárva...
Na, ezt nevezem pániknak, egy pillanaton belül már a következő irodánál termek, és azon cibálom a kilincset, sikertelenül. Ahogy a következő ajtót támadom be, aggódva lesek vissza az iménti hely felé, ahol hallgatóztam, miközben magamban egyfolytában szentségelek.
~Legyen nyitva, legyen nyitva, legyen nyitva... -szuggerálom már méterekről az ajtót, nem mint ha bármi értelme lenne, inkább csak hogy magamat megnyugtassam.
Nekiveselkedek az ajtónak, majd olyan lendülettel nyitok be, hogy kis híján hasra vágódok a lendülettől. Egy gyors mozdulattal becsapom magam mögött az ajtót, majd nekidőlve, lerogyok a földre, amíg szusszanok egyet a nagy ijedtség után.
Egy pár, végtelennek tűnő pillanat erejéig még csak pihenek, amikor eszembe jut, hogy hoppá, talán nem ártana körülnézni, hogy hová is törtem be végül...
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Szellem Hétf. Okt. 31, 2011 4:36 pm

Sajnos jellemző, hogy aki úgy szalad, hogy nem érdekli ki veszi észre, azt valaki felfedezi. Most sem történt másképpen, hisz a folyosó másik végén álló egyik katona máris a lány után eredt. A jó hír, hogy legalább nem a négykezű, aki csak megvonta az összes vállát, és a lépcsők felé andalgott, remekül demonstrálva, milyen szervezett, és összetartó ez a bagázs, a rossz viszont, hogy a Ratna nyomában loholó géppuskát szorongató férfi is csak egy árnyalattal tűnik kevésbé veszélyesnek.

Szellem összerezzen a zaj hallatán. Nem kimondottan gyáva, de most, hogy őt is el tudják találni, kicsit feszültebb a szokásosnál. Mivel végre talált egy elfogadható nehézségű tárgyat, ezért azt szorongatva az egyik sarokba húzódik, hogy amint támadója belép az ajtón, meglephesse őt. Az ajtó nyílik, és már épp mozdulna, mikor ő az, aki meglepődik, nem is kicsit.
~Ratna?? Mit keres ő itt...egy nyilvános helyen, ahová bárki betérhet...oké megvan.~
Sok ideje nincs morfondírozni a dolgon, mert a következő pillanatban megérkezik a lányt üldöző katona. Szellem ezen csak mosolyog, hisz így végre befejezheti a korábban megkezdett mozdulatot, és mégsem vész kárba az energia, mellyel ezt a dög nehéz lézernyomtatót a feje fölé emelte. Hatalmas erővel súlyt le a rabló fejére, kinek mára ezzel vége szakad a történetnek.
-Namaste - szólal meg pihegve - szerinted is ideje lenne bankot váltani?
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Ratna Nayar Hétf. Okt. 31, 2011 6:42 pm

Kicsit csöbörből vödörbe helyzet alakult ki menekülésem kapcsán. Meglepődve tapasztaltam, hogy akiknél hallgatóztam, azok sem egyszerű „mezítlábas” bankrablók voltak, hanem az egyikük az a furcsa kinézetű mutáns… Mázli, hogy különösebben nem érdekeltem, viszont pech, hogy egy sima ember elindult felém. És még azt hinné az ember, hogy a mutánsok agresszívak, pedig most is, ki volt aki a nyomomba indult? Na mindegy…
Ahogy belépek az ajtón, elég rendesen felpörögnek az események. Az egyik pillanatban még az ajtónak dőlve levegőért kapkodok, amikor a következőben már nyílik az ajtó, engem lazán arrébb tolva, majd miután az iménti üldözőm nyúlik el a földön mellettem, egy ismerős hang és köszöntés üti meg a fülem.
-Sam? -nézek fel csodálkozva, majd fel is pattanok a helyemről, hogy jobban szemügyre vehessem- Nahát, tényleg maga az! El se tudja képzelni, hogy mennyire örülök…
Ahogy eszembe jut a múltkori kis emberrablós-találkozásunk, meg továbbgondolva, hogy Sam adottságaival milyen egyszerűen kijuthatunk innen, örömömben egyből a nyakába vetettem magam. Csak néhány pillanattal később tudatosult bennem, hogy mit is tettem, így gyorsan el is engedem.
-Kérem, nyugtasson meg, hogy ön nem a rablókkal van…
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Szellem Hétf. Okt. 31, 2011 7:18 pm

Épp jókor dobja el a garanciát vesztett nyomtatót ahhoz, hogy legyen egy kis ideje meglepődni Ratna fogadtatásán. Szokatlan ez számára, hisz talán soha nem örült még senki ennyire annak, ha ő bukkant fel valahol...nem, nincs szükség arra a "talán"-ra, SOHA senki nem örült még neki ennyire. Minden esetre viszonozza az ölelést, amint véget ér a kezdeti sokk hatás számára, igaz nem teheti sokáig....
-Úgy néz ki ez a fickó, mint aki velem van? - Mutat a földön fekvő, lazsáló rablóra.
~Így is hatszor annyian vannak, mint kéne. Nem is értem, mi a halálnak egy hadsereg egy szimpla rabláshoz, ennyi emberrel a Fehér Házat is ki lehetne rámolni...~
-Te is nyugtass meg, ugye nincs odalent senki, akiért aggódnál, ha megtalálom a módját, hogyan húzhatnánk el innen csíkot.
Az alélt férfi fegyveréért nyúl. Egy 56-os típusú géppuska, mely az Ak-47 kínai változata...mármint, az a puska, amit a kínai hadsereg használ, nem pedig a piacon kapható műanyag változat.
~Na jó, több évtized tapasztalat, és a Die hard hússzori megnézése azt hiszem felkészített erre a helyzetre...~
-Úgy értem, amint megtalálom a módját, hogyan lépjünk le innen. Amúgy, jól vagy?
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Ratna Nayar Hétf. Okt. 31, 2011 7:42 pm

-Hát... -nézek a kinyúlt bankrablóra, aztán Samra, majd újra a bankrablóra- A fekete póló stimmel, bár nem rémlik, hogy neki bármilyen felirat lett volna rajta. Bár igaz, hülye kérdés volt.
Most, hogy elmúlt a közvetlen veszély, van időm kicsit jobban körbenézni idebent. Az ablakhoz sétálok, hogy kinézek rajta, amikor meghallom Sam kérdését:
-Egyedül jöttem, szóval nem is számítottam rá, hogy más ismerős is felbukkan. Maga eddig az egyetlen, akiről tudom, hogy itt van. De... de de de álljunk csak meg egy pillanatra- fordulok vissza a férfi felé- Hogy érti azt, hogy "ha megtalálja a módját, hogyan léphetnénk le"? Ugye nem azt akarja mondani, hogy valamiért nem tudja használni a képességét? Ugye ez csak egy rossz vicc? -kérdezem még végül, ahogy lassan kezd szerte foszlani a gyors menekülés esélye.
Aggódva sétálgatok fel s alá az irodában, már amennyire a berendezést kerülgetve sikerül.
-Azt leszámítva, hogy épp most rámolják ki odalent a földszinten a bankot, én itt rekedtem és az előbb egy géppuskás alak kergetett, egész jól megvagyok. És önnel történt valami érdekes a legutóbbi találkozás óta? -érek vissza megint az ablakhoz.
A rendőrautók még itt vannak, viszont nem úgy tűnik, hogy sokat léptek volna előre az ügyben, szóval úgy tűnik, előbb utóbb kénytelen leszek kibújni az iroda biztonságából, hacsak nem akarok itt éjszakázni.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Szellem Hétf. Okt. 31, 2011 8:45 pm

Keserűen elvigyorodik Ratna kérdésén. Hátát a falnak támasztva, a géppuskát felemelve les ki a folyosóra, nagyjából úgy, ahogy a filmben szokták, az akciósztárok.
-Úgy ismersz, mint akinek van humorérzéke? - A folyosó még mindig üres, a kisebb hangzavar ellenére, ezért némileg nyugodtabban fordul vissza a lány felé. - Nagyon élvezem a társaságod, de szívesebben dumálnék mondjuk az Exile-ban, szóval hidd el, ha rajtam múlna, már nem itt lennénk.
Ratna cinikus megjegyzése kicsit jobb kedvre deríti őt. Úgy tűnik megtalálta azt az egyetlen embert, akinek stresszhelyzetben hasonló a humorérzéke mint neki, bár legbelül nem tud szabadulni a kételytől, hogy ő ezt nem viccnek szánta. Ami a kérdést illeti, végig gondolja, miket művelt legutóbbi találkozásuk óta, és bőven akad mire gondolnia. Megtudta, hogy van egy lánya, majd betört a bírósághoz, hogy ezt bizonyítani is tudja, mutánsokat mészárolt a csatornában, összerúgta a port a Kínai maffiával, és nem mellesleg, a partnere házát felgyújtotta egy őrült hústorony. Miután mindezt végig gondolta, sejtelmes mosoly jelent meg az arcán.
-Semmi említésre méltó - felelte a fejét rázva - tiszta dili ez a nap.
Újra a folyosóra kukucskál, ezúttal azonban abba az irányba, amerre emlékei szerint a lépcsőket látta. Korábban nem akart belebotlani a lézengő dolgozókat keresgélő rablókba, ám új barátjával a karjai közt, már jóval bátrabbnak érzi magát.
-Próbáljunk meg feljutni a tetőre, onnan talán már el tudom vinni magunkat.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Ratna Nayar Hétf. Okt. 31, 2011 9:32 pm

-Elég költői volt a kérdés, ami azt illeti, eddig mindössze egyszer találkoztunk, szóval nem tudom, hogy mennyire ismerem. -jegyeztem meg vállat vonva, vigyorogva.
-Értem, értem. -biccentek a rövid válaszra.
Mondjuk képzelem, majd pont nekem fog leállni mesélni... Mondjuk nem mint ha én mesedélutánt tartottam volna neki, pedig velem is történt egy s más.
Amikor Sam kikémlel az ajtón, én is odafurakodok és kilesek.
-Izé, Sam... Nem akarok akadékoskodni, de tudja egyáltalán használni azt a fegyvert? Ugyanis magamból kiindulva, amikor én legutóbb egy hasonlót kaparintottam meg, az csak dísznek volt jó nálam...
Úgy tűnik, tiszta a terep. A társaságban-bátrabb-vagyok dolog nálam is működött, így hát mielőtt még újdonsült csapattársam visszatarthatott volna, lábujjhegyen járva elindultam a folyosón arra, amerről jöttem.
-Szóval a tetőre, igaz? Úgy rémlik, hogy erre vezetett még fölfelé lépcső. -súgok hátra Samnek- Amúgy hogyhogy nem működik a képessége, ha szabad kíváncsiskodnom?
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Szellem Hétf. Okt. 31, 2011 9:50 pm

-Igazad van - feleli lehető legkomolyabb hangján - mi lenne, ha ez után elmennénk meginni valamit, hogy jobban megismerjük egymást? Tudod, arra az esetre, ha megint ilyesmibe keveredünk, tudjunk csapatként dolgozni.
~Egy barátom mesélte, hogy ez a lány inkább a kevésbé alkoholos dolgokat kedveli, de majd rászoktatjuk a jóra. Na jó, be kell vallanom, hogy nem igazán a barátom, inkább az ellenségem....és nem annyira mesélte, mint beszélt álmában....valójában a "lány" szót sem használta túl gyakran, de a leírásból rögtön sejtettem ki lehet az....~
A kérdésre kicsit zavart arcot vágva kezdi méregetni a kezében tartott műszert. Ez alapvetően egy kalasnyikov, úgyhogy még egy gyerek is tudná használni, és valószínű ezért merték ezzel felszerelni ezeket a pancsereket, ennek ellenére ő azért nem akarja elsietni ezt a lövöldözés dolgot.
-Éppenséggel tudnám, gyerekkoromban az apám gyakran vitt magával a lőtérre, mostanában ez ritkább. ~ Amióta emberekre lövöldözöm, valahogy nem érzem szükségesnek. ~ Viszont, nem is szeretnék lelőni senkit. Csak azért tartogatom, mert mindenkit nem vághatok fejbe irodaszerekkel, ez valahogy kényelmesebb.
Óvatosan követi a lányt, ám mivel lopakodás közben sem érzi szükségesnek, hogy csendben maradjon, azért suttogva válaszol a kérdésre.
-Én is szeretném tudni. Gondolom valamelyik absztrakt fejű ürge csinálja, de ha van rá mód, inkább otthon gondolkodnék ezen.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Ratna Nayar Hétf. Okt. 31, 2011 10:42 pm

-Előbb jussunk ki innen egy darabban, aztán utána felőlem oda mehetünk, ahová csak akar. -legyintek az ajánlatára- Amúgy biztató a gondolat, hogy "ha megint ilyesmibe keveredünk".
Kissé meglep, ahogy Sam zavart arcát látom a kérdésem után. Talán valami rosszat kérdeztem? Aztán ahogy a gyerekkorát említi, csak elmosolyodok.
-Azért vicces, kinek hogy telt a gyerekkora. Maga lőtérre járt, én meg zenélni, táncolni... Aztán tessék, melyiknek veszi több hasznát az ember szorult helyzetben.
Bevallom magamnak, eleinte kissé elleneztem, hogy egy géppuskával mászkáljunk, nem igazán hiányzik a lövöldözés, viszont Sam válasza egész logikusnak tűnt, így nem is rágódtam miatta többet.
Kissé lassítottam, hogy egymás mellé érjünk. Amikor elhaladtunk a mellett a bizonyos ajtó mellett, ahol nemrég megálltam fülelni, a fejemmel az ajtó irányába biccentettem.
-Amikor felértem, akkor még legalább ketten voltak bent, beszélgettek valami páncélról... Utána az egyikük lement, de ki tudja, lehet változott a létszám azóta, hogy összefutottunk.
-Absztrakt fejű? -fordulok felé csodálkozva, majd hirtelen megvilágosodok- Jah, hogy az... azt hiszem sejtem, melyikre gondol.
Majd ekkor kapcsolok, hogy ezek szerint az alak képes más mutánsok képességét blokkolni?
~De hát... eddig nem tűnt fel, hogy nem működött volna a képességem. Bár, nem is nagyon voltak alanyok, akin kipróbálhattam volna... -ekkor oldalra sandítottam, a mellettem sétáló férfi felé. Egy kissé elvörösödtem, ahogy eszembe jutott, mi történt, amikor legutóbb használtam rajta a képességemet...
~Na de ez most vészhelyzet! Muszáj megtudnom, hogy én képes vagyok-e használni, szóval... -majd nekiálltam agyalni, hogy milyen érzést is kéne felé közvetíteni, amiről egyből kiderül, hogy hat-e a dolog.
Túlságosan negatív érzést még sem kéne, így, hogy nála van a fegyver...
-Ha valami furcsát érez, megtenné, hogy szól? -kérdezem, majd nekiálltam, hogy az inspirációt, a lelkesedés érzését szuggeráljam felé.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Szellem Hétf. Okt. 31, 2011 11:59 pm

-Szuper, ha legközelebb az lesz a téma a haverokkal, kit milyen extrém helyzetben kosaraztak ki, én elmondhatom majd, hogy bankrablás közben...
A többire inkább nem mond semmit, elvégre kinek használna, ha letörné a lány megmaradt lelkesedését azzal, hogy születésénél fogva komoly esélye van rá, hogy ha ezt túléli, még rengeteg hasonló, sőt rosszabb helyzetben is találhatja majd magát. Szegény csaj nem elég, hogy mutáns, és Xavier-es diák, de eddig úgy tűnik vele is jóban van, így aztán valóban halmozottan hátrányos helyzetű a leány.
-Azért az sem haszontalan, egy gitárral jól oda lehet sózni, ha pedig én táncra perdülök, tuti sírva menekülne minden túlélő....
Hirtelen azon kapja magát, hogy már megint szélesen mosolyog, pedig ebben a helyzetben sokkal megfontoltabb lenne, ha összecsinálná magát, de legalább tövig rágná a körmeit. Úgy tűnik ez a lány még a képessége segítsége nélkül is képes felvidítani őt, bár szerencsére nem annyira mint múltkor...
-Én nem hallok senkit. - suttogja, majd gyorsan a fel mellé lapul. Óvatosan közelíti meg az ajtót, hogy beleshessen rajta, de végül az első megérzése volt a helyes, hisz a szoba tényleg üres - Senki. Amúgy mind a négy csodagyerekre gondoltam. Ha lesz rá alkalmad majd nézd meg, mintha mindegyik átesett volna egy sor műtéten. Ügyesen álcázták őket, de ezért ha jól megnézed, látszanak a sebhelyeik....
Csodálkozva figyeli a lányt. Eleinte nem egészen érti, mit akarhat tőle, de ahogy végig gondolja az előbb elhangzottakat, és azt, hogyan reagált rá a lány, egyszerre leesik neki.
-Hirtelen megkívántam az eperfagyit, az számít? - Közelebb lép a lányhoz, hogy lágyan megsimogathassa annak arcát. - Húsz perc, és kijutunk innen, rendben?
Mélyen a lány szemeibe néz, hogy láthassa, komolyan gondolta azt, amit mondott, és valóban ez a helyzet egyébként. Úgy számol, hogy mivel ez egy rohadt magas épület, a felsőbb szinteken már tuti nincs hatalma a csávónak felette, akik meg ott őrködnek, azokkal könnyűszerrel elbánik...már ha szükség lesz erre egyáltalán. A lőszert tuti kilopja majd a fegyvereikből búcsú ajándékként.
-Gyere, sietnünk kell.
Ezzel megindul a lépcsők felé. Egyenlőre nem futnak össze senkivel, olybá tűnik, hogy a többi dolgozót begyűjtő rabló már a felsőbb szinteken jár.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Ratna Nayar Kedd Nov. 01, 2011 12:41 am

-Ezazzz, most olyan lelkiismeret-furdalásom lesz éjszaka, hogy aludni se fogok tudni... De tudja mit? Akkor menjünk, igyunk, ismerjük meg egymást, legközelebb meg mindenkit lemosunk a pályáról hasonló esetben. -zárom le a témát, most nincs idő szegénykém egóját pátyolgatni.
Előbb tényleg jussunk ki, aztán majd meditálunk rajta nyugiban, hogy hogyan tovább.
-Hát, kár, hogy gitáron nem tudok játszani, csak bambuszfurulyán, de most épp nincs nálam az se, pedig azzal is szépen ki lehet klopfolni az ember. De mit ad isten, az sincs nálam sajna. Szóval bízok a tánctudásában... -magyarázom vidáman, csendesen.
Azért megnyugtató, hogy van valaki, akire számítani lehet a bajban, no meg akivel lehet beszélni, ami egész jól leköti az ember gondolatait. Nálam meg amúgy is jó "nyugtató", ha hagynak beszélni, így meg legalább nem magamban beszélek. Mondjuk az már jó kérdés, hogy lopakodás közben nem szerencsés ennyit kotyogni, no meg a másik mennyire bírja idegekkel...
Amikor Sam az ajtóhoz lép, hogy benyisson, már épp nyúlnék utána, hogy visszafogjam, hogy ne tegye, ám elkések a mozdulattal. Így legalább megtudjuk, hogy hiába paráztam, a szoba üres.
-Aha, sebhelyek. Ha találkozunk velük, majd megnézem, bár azt se bánom, ha nem lesz rá alkalmam.
Majd néhány pillanattal később, az eredménytelen képességhasználat után:
-Hogy mi? Eperfagyi? Jajj, neeem, az nem... -rázom meg a fejem, amikor fény derül az igazságra:
A továbbiakban maximum csalinak vagy golyófogónak lennék jó, lévén, hogy harcművészetek és verekedés terén egy nagy nulla vagyok, a fegyverekhez pedig semmit se értek. Így már egyből nem értem olyan bátornak magam, mint az elmúlt néhány pillanatban. Sam érintése és biztatása azért némileg megnyugtat, így még összekapom magam, ahelyett, hogy teljesen bepánikolnék.
-Rendben... indítom a stoppert. -jegyzem meg poénkodva, amikor eszembe jut, hogy én okos a földszinten hagytam a mobilomat.
Na mindegy, inkább veszek egy újat, de én ugyan le nem megyek érte... Bár, működő bankkártyám sincs, szóval egyre jobb a helyzet. Se telefon, se pénz, se különleges képesség, mi jöhet még?!
Ahogy meglátjuk a lépcsőket, sietve megindulok Sam után, miközben azon agyaltam, hogyan tehetném hasznossá magam, ha esetleg harcra kerül a sor. Keressek valamit amivel dobálózni lehet? Vagy én is kerítsek valamit, amivel mást le lehet ütni? Ejj, nem egyszerű a helyzet...
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Szellem Kedd Nov. 01, 2011 1:24 am

-Most is le fogjuk mosni őket a pályáról.
~Bambuszfurulya? Hmm...végül is mindegy, ahogy elnéztem őket, lehet az is kevés lenne, ha egy zongorát vágnék hozzájuk. Tudom őrült ötlet, de lehet jobb lesz, ha inkább maradok a fegyvereknél.~
A lépcsőkhöz érve még az eddiginél is jobban meglapul, és arra biztatja Ratna-t, hogy ő is tegyen hasonlóképpen. Az előbb már megállapította, hogy nincs a környéken senki, de azért óvatosan araszolgat fölfelé, hisz 18 ember még mindig van az épületben, és bármennyire is fájdalmas ezt bevallania, jelenlegi állapotában csak akkor van bármi esélye a túlélésre, amíg ezeknek fogalmuk sincs róla, hogy ő nem hasal a hideg kövön, mint a többi a birka. A következő szintre érve fedezi fel, hogy társával valami nincs rendben, és amikor eszébe jut, hogy szegény lány alig szólalt meg az utóbbi pár percben, tényleg aggódni kezd. Normális esetben az empátia nem az erőssége, most azonban rögtön kitalálja, mit érez Ratna, hisz nem sokkal korábban pontosan ez a tehetetlenség kínozta őt is, és az igazat megvallva jelenleg is jóformán meztelennek érzi magát a képessége nélkül, melyet valaha annyira gyűlölt. Fura az élet...
~Pedig a képessége tényleg jól tudna jönni. Nem ártana, ha az ellenség nem akarna rám lőni.~
A következő szintre érve meglát pár embert, ezért azonnal magával rántja a lányt az egyik apró iroda nyitott ajtaján át, hogy ott lapulhassanak meg, amíg eltűnnek "üldözőik".
-Ratna - szól a lányhoz, mélyen a szemébe nézve - nem tudom, hogyan csinálják, de valamiért az az érzésem, telepata lehet a fickó. Engem simán lenyom, de a te képességeddel talán már nincs olyan könnyű dolga.
Fura, de mintha az inspiráció és a lelkesedés most ütközne ki rajta, aztán lehet, hogy a férfi csak helyből ilyen derűlátó a helyzetüket illetően.
-Mi lenne, ha megpróbálnál rajtam valamit? Úgyis várnunk kell itt egy kicsit...
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Ratna Nayar Kedd Nov. 01, 2011 2:09 am

Szótlanul battyogok fel a lépcsőn, Sam nyomában, miközben hátra-hátra pillantok, nehogy hátulról támadjon be minket valaki. Vagy ha mégis, legalább legyen idő reagálni rá. Épp felértünk a lépcső tetejére, ám mielőtt még bármit is reagálhatnék rá, már a legközelebbi irodában találom magam.
-Sam, mi történt? -suttogok aggódva, mert kissé lemaradtam az eseményekkel, mire a férfi magyarázni kezd.
Csendben farkasszemet nézek vele, ahogy a feltevését hallgatom, majd egy pillanatra elmerengek a hallottakon.
-Szóval azt mondja, hogy csak csak azért, mert az én képességem is mentális alapú és közel áll a telepátiához, lehet esélyem ellene? -kérdezek vissza bizonytalanul- De ahhoz közelebb kéne jutnom hozzá, meg azt se ártana tudni, hogy pontosan melyikük az, egyszerűbb egy emberre hatnom, mint többre. Jó, tudom, a nagyfejű a legesélyesebb. De akkor is, hogyan juthatnék a közelébe úgy, hogy ne vegyen észre? Vagy... -néhány pillanatra elhallgatok, ahogy eszembe jut egy elborult ötlet- Vagy próba-szerencse alapon mint csali, adjam meg magam, aztán ha a közelükben vagyok, akkor hajrá?
Amikor azonban Sam arra kér, hogy rajta használjam a képességem, aggódva nézek vissza rá:
-Nem tudom, ez mennyire lenne jó ötlet...
~Lévén, hogy a pozitív érzésekre elég sajátosan reagál, a negatív érzésekkel meg semmi kedvem feleslegesen kínozni szegényt, bár tény, hogy azok sokkal látványosabbak tudnak lenni.
-Na jó, rendben. -sóhajtok megadóan, majd elveszem tőle a fegyvert.
Meg biztos ami biztos, az ajtót is kulcsra zárom, a kulcsot pedig szépen eltüntetem a zsebemben, mielőtt még kedve támadna csalit játszani és kirohanni az tűzvonalba, hogy kilyuggassa a bőrét.
Végül úgy döntöttem, hogy maradok a látványosabb, de kellemetlenebb verziónál. De minden rosszban van valami jó, ha nem tudom használni a képességem, akkor legalább ő is megússza, ha meg sikerül a nyakába zúdítani a kis érzelem-szeretetcsomagot, akkor a jó hír, hogy van esélyem az ellenfeleink ellen.
-Akkor kezdem. -lépek kicsit közelebb Samhez, hogy egyenesen a szemébe nézhessek.
~Letörtség, szomorúság, elhagyatottság, kétségbeesés... Kíváncsi vagyok, erre is olyan sajátosan reagál-e. -morfondíroztam magamban, miközben a reakcióiból próbáltam leszűrni a sikerességet.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Szellem Kedd Nov. 01, 2011 2:57 am

Bólint, hogy jelezze, valóban nagyjából erre gondolt.
-Igazándiból arra gondoltam, hogy talán ha jobban koncentrálsz, a te erőd talán még működik. Nem akarok harcolni, ha nem muszáj, azt majd elintézi a rendőrség, az X-men, a Pókember, vagy mit bánom én ki.
Elkerekednek a szemei a lány haditerve hallatán. nem hangzik a dolog hülyeségnek, sőt, talán még működhetne is a dolog, ám ő nagyon nem szeretné megkockáztatni a dolgot, és ez őt magát is meglepi.
-Mi lenne, ha rám hagynád az őrült mutatványokat? Ha nagyon nagyon muszáj, inkább lelövöm azt a fickót, úgyis nehéz nem eltalálni a fejét.
Mivel a múltkor valóban elég furán viselkedett, nem lepődik meg azon, hogy a lány elveszi tőle a fegyvert, és még az ajtó bezárására is csak egy enyhe grimasszal reagál, a kulcs eldugását viszont már nem hagyja szó nélkül.
-Egy pillanatra azt hittem, le fogod nyelni.
Feszülten várja, hogy most mi fog következni. Igaz ugyan, hogy az ő ötlete volt a dolog, de valahogy kezd kételkedni benne, hogy tényleg meg kéne tenniük, hisz bár nem volna ellenére, hogy megint lecsőrözze a lányt, az igazság az, hogy a múltkori miatt is bűntudata van még, és eléggé kétségbeejtőnek tartja, hogy...várjunk csak...
-Nem rossz, de alig vettem észre az alaphangulatom mellett - két kezével a lány vállát ragadja meg, mintha attól hatásosabbak lennének buzdító szavai - tudsz te ennél többet is.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Ratna Nayar Kedd Nov. 01, 2011 8:03 am

-Az X-men... hát, vehetjük úgy, hogy én képviselem őket, bár még elég zöldfülű X-nek számítok, legalábbis ha azt nézzük, mióta vagyok ott.
~No meg mennyire vagyok hatásos. Bár, arra kíváncsi lennék, ők mit kezdenének a képességük nélkül. Valószínűleg úgy is szétvernék az ellenfeleket...
Sam reakcióját látva először nem tudom eldönteni, hogy tetszik neki a terv, vagy sem, így egy pillanatig feszülten várok, hogy végre kinyögje, mi a véleménye.
-Hát jó, akkor nyugton maradok. -válaszolom egyszerűen, nyugtázva a terv többi részét.
~Na várjunk csak... miért nem zaklat fel a gondolat, hogy itt hamarosan megint lövöldözés lesz? Na majd ha tényleg folyik a vér...
-Olyan sokáig azért nem akarok itt maradni. -jegyzem meg vállat vonva, majd nekilátok próbálkozásnak.
Sam megjegyzésére csak gúnyosan elmosolyodok:
-Akkor mi lenne, ha jó fiú lenne, megkönnyítené a dolgomat és elárulná, hogy hogy érzi most magát? Vagy mert az utóbbi néhány percben elég változékony volt a hangulat, az elején ment a para ezerrel, aztán rá néhány percre meg csak vigyorgott mint a vadalma...
~Szóval tudok ennél többet, oké... Mindjárt kiderül. -morfondírozok magamban.
Nem akartam egyből ennyire erőteljesen negatív érzésekkel bombázni, de ha azt akarja, akkor nem fogom kímélni. Ahogy Sam kezeit a vállamon érzem, én két kezemet az arcához érintem, hogy könnyítsek a koncentráción, majd újra nekiveselkedek, egy második próbálkozásnak. Ezúttal némi félelmet és rettegést küldtem felé, bár nem voltam meggyőződve róla, hogy ez mennyire lesz kontrasztos az alaphangulatával. Azért mindenesetre, ha ez sem válna be, akkor a következő kombó egy jó adag agresszió és gyűlölet, egy kis dühvel fűszerezve. Mondjuk tény, hogy kedves ellenfeleinken úgy se pont ezeket használnám, de a bizonytalanság meg a kétkedés szerintem fel se tűnne Samnek, mivel alapból nem túl rózsás a helyzetünk.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Bank of New York Empty Re: Bank of New York

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.