Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siodome

+2
Tanya Berghart
Cerebro
6 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Szellem Szer. Feb. 01, 2012 6:31 pm

Ide-oda kapkodja a fejét, ahogy próbálja követni a kissé hóbortos Tanya el, és feltűnéseit, illetve ő sem szeretne lemaradni, hisz az ostor szorítása olyan tapasztalat volt, amit már az első alkalomnál is tudott, hogy nem szeretné megismételni. Az illedelmesen felé nyújtott szablyát elveszi, és sátáni röhögés kíséretében jelein meg a szamuráj mögött, hogy egyetlen mozdulattal még alacsonyabbá tegye őt...mondjuk egy fejjel.
-Kösz - szól Tanya-hoz - most pedig spuri innen! A háztetőn találkozunk!
Nagyon reméli, hogy a lány is ott jelenik meg, ahol ő gondolta, vagy legalább mesze innen, ha az nem szimpatikus neki. Minden esetre ha nem pont mellette jelenik meg, órája segítségével követi őt...vagyis követné, de a telefon sajnos összetört, így ez hirtelen nem is olyan egyszerű. Röviden összefoglalva, ha Tanya nem pont mellette jelenik meg, vagy a Xavierben, esetleg Kanadában, akkor meg van lőve...
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Tanya Berghart Szer. Feb. 01, 2012 7:02 pm

Amint kimondta, hogy a háztetőn találkozunk eltűntem. A felbukkanásomig viszont bele telt egy kis időbe az után is, hogy ő odaért. Amikor megláttam csak néztem rá.
Szép lassan leguggoltam, majd a sarkamra ültem. Nagyokat pislogva néztem körbe ismét a háztetőn. Sok minden kavargott a fejemben. Párbeszéd foszlányok. A helyi híradó, amit nem értettem, bár lehet csak nudli reklám volt. Kazánok zörgései, összeszerelő sorok zaja, és minden másból egy egy részlet aminek hangja van.
Aztán mikor tisztulni kezdett úgy éreztem magam, mint akire az egész világ súlya nehezedik szép lassan, azt próbálva épp, hogy elbírom-e.
Aztán egyszer csak a földre hanyatlottam teljesen, a karjaimat összefontam a fejem előtt, és velőtrázóan sírni kezdtem. Úgy éreztem sosem fogom tudni abba hagyni. Csak folytak a könnyeim és alig kaptam levegőt.
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Szellem Szer. Feb. 01, 2012 9:25 pm

Nagy örömére Tanya ebben a kissé szalonspiccre hajazó állapotában meglepően pontosan tud teleportálni, és az ítélőképessége is eléggé megkérdőjelezhető ahhoz, hogy pontosan azt tegye amit mondanak neki, még ha nem is teszi túl gyorsan. Vidáman indul felé, kezében a karddal, de aztán lehervad a mosoly az arcáról, mikor leánya zokogni kezd. Azonnal elejti a fegyvert, mellé szalad, és leguggol hozzá.
-Hé...minden oké? - Kérdi, s látszik rajta, mennyire tanácstalan éppen. Remegő kézzel nyúl érte, és ha nem löki el magától, vagy teleportál arrébb, magához húzza a lányt, s gyengéden átöleli. - Nem lesz semmi baj. Nem hagynám, hogy bántsanak...
Sajnos nem valami tapasztalt ebben, és ez látszik is rajta. Szinte már azt kívánja, bárcsak visszatérnének a mutánsgyűlölők, velük legalább tudja, mit kell csinálni, elvégre az egyértelmű, mi a teendő, ha az ember lányát meg akarják ölni, de mit csináljon, ha maga alatt van?
~Ez a normális szülő dolog nem az én műfajom. Hála az égnek, hogy minden gyerekem felnőtt már!~
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Tanya Berghart Szer. Feb. 01, 2012 10:00 pm

Lelki szemeim előtt újból és újból lejátszódtak az előző jelenetek. Azok a pillanatok amit kint, ebben a valós világban töltöttem. Megtámadtak, és fogalmam sem volt miért. És a tény is megrémisztett, hogy még a fejem sem fájdult bele a dologba. Talán a zokogással is ezt akartam behozni. Aztán amikor ahhoz a részhez értem mikor a fejét vesztette az az ismeretlen, akkor újból, szinte kiáltva még jobban felzokogtam.
A kérdésére ezen okokból nem is feleltem. A ruhájába kapaszkodtam, amikor átölelt. Nem érdekelt ki az igazán, csak az hogy kedves volt velem. Nem sokkal ezelőtt jó messze kívántam magamtól, igazából amennyire csak lehet, de most ez sem érdekelt.
- Miért? - mondtam ki a sírásomtól valószínűleg alig érthetően, és nagyon halkan. És hogy mire értettem? Valószínűleg mindenre. Miért nem hagyott békén? Mért van most itt? Mért akartak bántani? És még temérdeknyi jelentéktelen kérdés. Jelenleg elegem volt az egész világból.
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Szellem Hétf. Feb. 06, 2012 9:20 pm

Bár alig hallja, mit mond a lány, s szavai nehezen kivehetőek, elégszer hallotta már a kérdést, minden létező nyelven ahhoz, hogy különösebb odafigyelés nélkül is felismerje azt, pusztán a hangsúlyból. Perché? Porque? Waarom? Dlaczego? Pourquoi? Miért? Miért? Miért? Gyengéden cirógatja meg leánya buksiját, mielőtt halkan magyarázni kezdene.
-Azért nem hagylak békén, mert tényleg az apád vagyok, és nem engedhetem, hogy az ellenségeim bántsanak, kerül amibe kerül.
~Megpróbáltam titokban tartani, tényleg megpróbáltam! De sajnos, ennyi telepatával a világban már az is elég baj, hogy én tudtam róla, ezek szerint.~
-Mi lenne, ha most haza vinnélek? Ennyi izgalom elég volt mára. Ha karod, megtarthatod a kardot.
Amennyiben a lány beleegyezik - ha hallgat, akkor úgy veszi, hogy ezt tette - akkor eltűnik vele együtt, és haza repteti őt a Xavier-be. Kivételesen a szobájába repíti őt az iskolát körülvevő kert helyett, elvégre mekkora az esélye annak, hogy valamelyik telepata pont kiszúrja őt, repkedés közben? Remélhetőleg nagyon kevés, mert elég abszurd a jelenet, ahogy lefekteti Tanya-t, és még be is takargatja őt. Szerencsére ellen tud állni az óriási kísértésnek, hogy még jó éjt puszit is adjon, mielőtt eltűnne.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Tanya Berghart Hétf. Feb. 06, 2012 11:50 pm

Kezdtem elcsendesedni. Annyira, hogy hallottam is amit mondott. Először úgy gondoltam, hogy egyáltalán nem ara válaszolt amit kérdeztem. Bár nehezen vehette volna ki, hogy miről kérdezem, hogy miért. Bennem is csak nagyban körvonalazódott. Úgyhogy hallgattam, és rájöttem, hogy arra is válaszolt, amit tudni akartam. Tudni akartam-e egyáltalán?
Még mindig nem értettem mért támadtak rá a parkba viszont. Ezért? Már sosem fogom megtudni, talán jobb is. Az egész olyan súllyal telepedett rám. Azt hittem nem fogok tudni felállni, és nem is akartam megpróbálni.
Bólogattam, hogy igen, jó lenne ha visszavinne. Bár nem tudom mennyit vehetett észre belőle. Magamtól viszont nem tudom mikor keveredtem volna oda.
A kard említésére viszont kissé megdermedtem. Eddig sem voltam egy szószátyár az utolsó pillanatokban, de erre végképp nem tudtam volna mit mondani.
A szobámban úgy éreztem, hogy az ágy volt az egyetlen amire szükségem volt. Két kézzel megmarkoltam a szélét és nyakamig húztam. Csak néztem kifelé az ablakon, és egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy el fogok tudni aludni.
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Szellem Kedd Feb. 07, 2012 2:14 am

A kölyök nem lelkesült fel túlzottan attól az ötlettől, hogy lehet egy saját Katanája, ezért azt Szellem megtartja magának, hogy később a folyóba dobhassa. Úgysem gondolta teljesen komolyan, hogy olyan tárgyat ajándékozna a lányának, amivel gyilkosságot követtek el, annyira még nem tökös a csaj. Miután a kardot elnyelik habok, még röpköd egy kicsit a szobor körül, hogy ott gyakorolhassa az ejtőernyő nélküli szabadesést, ezzel is húzva az időt a nagy beszélgetős előtt.
~Az ég szerelmére! Tanya-val is egész simán mentek a dolgok, pedig ő irtózik tőlem! A barátnőm meg imád...legalábbis tegnap még így volt...na jó, essünk túl rajta.~

Mire Tanya felébred, egy bontatlan dobozos mobiltelefon vár rá, pont olyan, mint amit elvesztett, azzal a különbséggel, hogy ezen nincs előre telepített kémprogram, viszont egy mellékelt cetlire Szellem felírta, hogyan tölthetné le rá, ha esetleg mégis szeretné....

//Köszönöm a játékot. Húzz sapkát leányom, hideg van kint;)//
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Soren Baldwin Vas. Nov. 04, 2012 3:22 pm

//Előzmény: Elhagyott gyárnegyed //

-Engem, körözni? - Kacag fel, igaz nem teljesen tiszta szívből. - Hová gondolsz...és kösz nem, inkább sétálok. Akkor holnap találkozunk a gépen.

A reptéren aztán Soren nem bukkan fel, de még csak nyomát sem látja sehol Sheena, sem annak, hogy valaha itt járt volna. Minden esetre, ha úgy dönt, mégis felszáll a gépre, nem sokkal az után, hogy helyet foglal a férfi hozzá sétál az első osztályon, a kezébe nyom egy itallal teli poharat, és lehuppan a mellette lévő szabad helyre.
-Tessék, egy vodka martini, rázva, nem keverve.
Ezt követően a táskájába nyúl, és előhúzza belőle mp3 lejátszóját, hogy végre visszatérhessen a zenehallgatáshoz. Már kezdte zavarni a csend, amíg felszökött erre a gépre.
-És mond drágám, meddig maradunk Japánban? Hétfőn értekezletem lesz, és semmi kedvem visszaérni addig. - Az arcán megjelenő fintorból sejthető, hogy még csak nem is viccel. Bármi is várja őt hétfőn, ahhoz tényleg baromira nincs kedve. - Te amúgy beszélsz japánul? Én ugyanis kicsit sem...
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Sheena Duran Hétf. Nov. 05, 2012 10:13 am

Nem igazán tetszik nekem Soren nevetése, de hát, ha bajba kever, akkor még ráérek kitépni a szívét később is, így aztán csak megvontam a vállam, mikor a fuvar ajánlatomat is visszautasította.
- Oké! Akkor találkozunk a reptéren. – azzal magára hagytam és motorra pattanva hazahúztam.

A megbeszélt repülőjáratot már kétszer is bemondták és a férfi még nem volt sehol. Ha a gondolatokkal ölni lehetett volna, akkor már biztos halott lenne valahol, de így csak magamban füstölöghettem, hogy így átvert, de ha elvégzem a dolgomat és ezek szerint ott kell valakit felhajtanom rá a helyszínen, és visszajövök, akkor a föld alól is előkerítem. Akkor aztán azt is megbánja, hogy megszületett.
Még mindig ezen bosszankodva ültem le a helyemre, mikor hirtelen megállt valaki mellettem és felnézve Soren vigyorgó képét és egy felém nyújtott italos poharat pillantottam meg.
- Te bolond vagy! – sziszegtem neki, ahogy leült mellém. – Meguntad az életedet, hogy szórakozol velem? – néztem rá cseppet sem viszonozva a jókedvét.
Az italt ugyan elvettem, de ezzel nem volt megbocsátva, hogy tojt rá, hogy elmondja, hogyan készül felszállni a járatra.
- Nagyon vicces…..Bond-lány! – szusszantam egyet, hogy kifújjam a mérgem. – És azt hiszem…..drágám…..már mondtam, hogy csak 1-2 napról van szó, remélem a kis kirándulásunk során nem lesz ilyen lyukas az agyad. – vágtam vissza gúnyosan. – És annyira beszélek, hogy ne adjanak el, de azt hiszem nem lesz rá szükség, a te nyelvtudásodra meg még annyira sem.

Megérkezve a nyüzsgő városba, egy középkategóriás szállodába vitettem magunkat, ahol már le volt foglalva a szoba Mr és Mrs. Goodmen részére, akik turista útra érkeztek.
- A tesztpálya és a labor a város szélén van, így kocsit bérelünk, hogy könnyebben tudjunk mozogni. Elmegyünk arra egyszer napközben és majd este is, hogy mindent jól megtudjunk figyelni. Az akció, ha minden rendben lesz, holnap éjjelre lesz időzítve. – magyaráztam Soren-nek, miután bepakoltunk a szobába. – Ja, és tied a kihúzható vendégágy. – raktam a holmim a nagy francia ágyra.


Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Soren Baldwin Hétf. Nov. 05, 2012 6:25 pm

-Bocs, volt egy kis gond az útlevelemmel..kiderült, hogy lejárt.
Bármilyen hihetetlen, amit mond az valóban a színtiszta igazság. Csodával határos módon egy órával előbb itt volt, rendesen sorba is állt, aztán kiderült, hogy ha más országba akar repülni, ahhoz kell valami okmány, vagy mi.
~Az ember esze megáll, azt hittem, ha egyszer el akarom hagyni az országot, utcabált rendeznek, de minimum nem próbálják meg meggátolni...~
-Ne izgasd fel magad fölöslegesen szívem, minden rendben lesz. - Mondja, cseppet lekezelően, és még a nő vállát is megveregeti.
~Annyira beszél, hogy ne adják el? Ez meg mégis mit jelent? Be nem álla szája, és nincs olyan hülye, aki megvenné? Mondjuk, nem is fontos, ha tényleg nem kell majd dumálni...~

A hotelbe érve nyomban a franciaágyra veti magát, hogy csak úgy rugózik, ugyanis jövőbelátó képességek nélkül is sejti, hogy a nő hol szándékozik őt elszállásolni, ezért aztán addig élvezi a dolgot, amíg még lehet.
-Legközelebb külön megyünk vakációzni szerelmem - veti oda morcosan, aztán felül az ágyon, és kérdőn néz a nőre. - Mond csak, vezettél már autót ebben az országban? Vagy Angliában? Csak, mert ha nem, feltétlen olyat kérj, amiben van légzsák...
Aztán feltápászkodik, és a hátizsákját a kanapéra dobja.
-Na, most, hogy megjelöltük a territóriumunkat, mi lenne, ha nappal is megnéznénk azt a helyet...tudod, hogy éjjel is odataláljuk...persze ez csak egy ötlet, te vagy a főnök Bond...
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Sheena Duran Kedd Nov. 06, 2012 9:40 am

Rosszallóan néztem, ahogy használatba veszi az ágyamat, de aztán megvontam a vállam, legyen egyszer gyereknap neki is, amíg jókedvem van.
- Legközelebb oda mész egyedül, ahová akarsz! – vetem oda. – De, ha még egyszer szerelmemnek, vagy egyéb „cuki” becézésen kaplak, amikor nincs hallgatózó fül a közelben, akkor feldíszítem a jóképű kis pofikádat pár aranyos sebhellyel. – nézek rá a világ legbarátságosabb mosolyával. – Az autós kérdésedre, hogy válaszoljak, igen, vezettem autót baloldalas országban is, így nem kell féltened a drága kis életedet még légzsák nélkül sem. A tanácsaidat meg köszönöm, már egyedül is kitaláltam a napi feladatokat, nem kell papagájként ismételned. – nyitottam fel a bőröndöt, hogy valami kényelmes és feltűnésmentes ruhába bújjak.
Miután felfrissítettem magam a fürdőben és átöltöztem Sorenn-nek is utat adtam a fürdőszobába, hogy rendbe szedje magát.
- Igyekezz! Lent megvárlak, addig elintézem az autóbérlést. – szóltam utána.
Ha végre csatlakozott hozzám, akkor a bérelt kis Mitchubichi terepjáróba szálltunk és egy másfél órás küzdelem után ki is értünk a külvárosi részbe, ahol egy kisebb településnyi helyen terpeszkedett a keresett gyár és kutatókomplexum.
- Megérkeztünk! – parkoltam le egy magaslaton, és aránylag gyér forgalmú területen, ahonnan elég jó rálátásunk volt a kerítésen belüli területre.
- A kerítésben áram van és ahogy látod kamerával is jól el van látva. Az az épület ott a biztonságiak központja. – mutattam egy kisebb raktárszerűségre, hiszen ezeknek már előtte utána néztem. – Jó lenne megfigyelni a mozgásokat és időbeosztásokat, meg a ki- és bemenő forgalmat, és ha lehet, hogy hol is tarthatják az autót. – adtam ki a feladatot és egy távcsövet nyomtam a kezébe.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Soren Baldwin Szomb. Nov. 10, 2012 3:23 am

-És honnan tudod, hogy most nincs? - Kérdi rosszallóan, de aztán legyint. - Á, ha van is, most már lebuktattál minket. Nem számít, te úgysem tűnsz olyan agyatlan bérencnek, akinek be tudtam volna adni, hogy a nagy testvér figyel, és muszáj egy ágyban aludnunk...és egyebek.
~Na jó, elég lesz, ez már majdnem úgy hangzott, mint egy dicséret.~
Aztán öltözni kezd...á, kit akarunk átverni, iszik egy sört, és megvárja, amíg Sheena elkészül, tökéletesen jól van úgy, ahogy most van, egy szál pólóban, és farmerben. Mondjuk a zuhanyzás nem egy hülye ötlet, és most nem dörömböl senki, ha túl sokáig van bent, szóval...

-Nem is mondtad, hogy masszírozásra is lehet állítania zuhanyt - szólítja meg a nőt odalent, pár órával később - Na, induljunk, mielőtt lemenne a nap.
a megfigyelés alatt már jóval komolyabban viselkedik, mint azt az eddigiek alapján elvárhatná tőle a nő. Feszülten figyeli a kerítést, és a kamerákat, szemeit végigvezetve a teljes vonalán.
Az elektromos kerítésen át tudlak juttatni. Sőt...ha akarod, csinálhatok nekik egy kis műsort...eljátszom, hogy részegen nekidőlök, megsüt az áram, és ha mázlink van, bevisznek magukkal, akkor pedig ki tudom kapcsolni a rendszert.
Aztán feldereng, mintha a nő csendben akarta volna elintézni a dolgot.
-Vagy, vághatok neked egy lyukat ott hátul, engem nem ráz meg ez a vacak.
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Sheena Duran Szomb. Nov. 10, 2012 10:55 am

Mondhatom, hogy igen kellemesen meglepődtem, mikor a feladat ecsetelése után a férfit mintha kicserélték volna és úgy néztem, nagyon is komolyan vette a dolgát. Sokáig csak csendben pásztáztuk a terepet, figyeltük meg az őrök mozgását, és láttam egy helyet, ahol autók jártak ki- és be, valamint sok fehérköpenyes és szerelő ruhás alkalmazott is járkált.
- Úgy látom, hogy kutyák nincsenek. – jegyeztem meg, miközben a távcsövet el sem vettem a szemem elől, csak mikor később megszólalt és javaslatot tett a kerítésen való átjutásra.
Figyelmesen végig hallgattam, miközben már az agyamban végig is pörgettem a lehetséges variációt, majd bólintottam.
- Igen a második ötlet jobban tetszik, hiszen a cél az, hogy lehetőleg ne vonjuk magunkra a figyelmet. Elég, ha csak pár embert kell kiiktatni, nem akarok egy hadseregnyi biztonságival, meg a kivonuló zsarukkal is harcba szállni, ami valószínűleg kudarccal is végződne. – magyarázom ismét. – És bármennyire is toleránsak Japánban a mutánsokkal, ezért ezt még sem szeretném testközelből kipróbálni. Szóval egy nyílás, amin besurranhatunk jó ötlet, sőt nem árt, ha még ezt is elfedjük majd magunk után, hogy ne szúrja ki az első járőr.
- Azt látom, hogy abban az épületben van a legintenzívebb mozgás, így azt kell majd megcéloznunk. – mutattam a figyelt objektumra.
Mivel nem akartam túl sokáig itt maradni, így ezután tettem egy kétórás kört a városban, ahol ettünk és ittunk, meg elintéztük folyó ügyeinket, aztán mikor már besötétedett visszatértünk és ismét megfigyelésbe kezdtünk. Ha minden rendben ment és nem volt túl nagy változás, akkor visszatértem a szállodába és felmentünk, hogy eltegyük magunkat másnapra.

Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Soren Baldwin Szomb. Nov. 10, 2012 5:19 pm

-Hmmm - gondolkodik el, és megint a kerítést kezdi el figyelni. - Ha ott hátul vágom át, jó darabig nem fedezi fel senki, visszacsinálni meg fölösleges, ha 10 perc alatt nem tűnünk el innen, úgyis buktuk a dolgot.
Aztán a nagyobbik épületet kezdi vizslatni, amire már a nő is felhívta a figyelmét.
-Kár, hogy nagyon kitűnnék a többi japó közül. Simán beadnám, hogy én is mechanikus vagyok. a kutyák miatt amúgy ne aggódj, ebben az országban max a gyros-ban találkozhatsz velük.
~Vagy az kína...?~
-Máris megyünk? Na jó...

A városban töltött pár óra számára is termékenyen telik. Beszerez egy símaszkot, fekete ruhát, és fekete kesztyűket, illetve egy drótvágó fogót is, hogy legyen mivel kibontani azt a kerítést, illetve egy autós boltban szerez magának egy teli szerszámos ládát is, hogy ne a két kezével kelljen majd kitépnie azt az alkatrészt. Természetesen mindent külön boltban vásárol, hogy ne nézzenek rá furcsán a helyiek, hisz ebben az országban még csak ki sem tudná magyarázni, hogy csupán a perverz vörös barátnőjével játszanak majd betörőset, mert senki sem érti egy szavát sem. A szállodába érve aztán fáradtan dobja le magát a kanapéra, a zsákmányát pedig mellé.
-Mondtam már, hogy még sosem voltam külföldön? Az őrületbe kergetnek ezek az utcatáblák...te hogy tudsz kiigazodni ebben a városban?
~Komolyan mondom, sosem éreztem úgy, hogy egy taxi megérte az árát eddig...~
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Sheena Duran Vas. Nov. 11, 2012 10:41 am

Igazán nagy-nagy türelemmel kellett, hogy megáldjanak az Istenek, hogy el tudjam néha viselni Soren szinte állandó csacsogását, amivel megosztotta velem a gondjait, problémáit.
- Ennek most örülnöm kéne, vagy sírni? – kérdeztem pikírten. – Már a külföldiek szempontjából. – tettem hozzá nehogy félreértse az együttérzésemet. – Tudod, csak meg kell tanulni alkalmazkodni és akkor egész remekül ki lehet jönni mindenkivel. Pl., ha valaki csendes típus, akkor nem akarok lyukat beszélni a hasába, - néztem rá jelentőségteljesen, - ha meg be nem áll a szája, akkor fecserészek vele egész nap. Szóval általában így azért sikerül.

Másnap reggel aztán szabad napot adtam neki, hogy gyakorolja a tegnapi tanácsokat, mert különben biztos megőrültem volna, ha egész nap össze vagyok zárva vele, sőt még egy kis előleget is adtam, hogy vásároljon, ha akar. Egy kikötésem volt: semmi pia.
Este aztán sötét ruhába bújtam, majd bepakoltam egy kis övtáskámba pár dolgot, amire szükségem lehetett és a puha, bőrcsizma szárába dugtam még egy-egy dobótört is, majd ha a férfi is elkészült, akkor kisurrantunk a hátsó, személyzeti bejáraton és elautókáztunk a kutatóintézetig.
- Akkor most rajtad a sor. – álltam meg a kerítés előtt, amit tegnap kinéztünk. – Aztán meg próbálj meg a lehető legcsendesebben mozogni és gyere utánam. – leheltem a fülébe, mert nekem nem kellett zseblámpa, hogy lássam merre megyek.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Soren Baldwin Szomb. Nov. 17, 2012 6:47 pm

-Aha...nem azért kisanyám, de ha Dr.House-nak, és Mistique-nek közös lánya születne, az sem morogna annyit mint te, szóval furcsállom,hogy egyáltalán ismered az alkalmazkodni szót.
~Hacsak nem úgy érti, hogy hajlékony mint egy macsek, és a kis kifli, nagy kifli pozíció minden helyzetben kényelmes neki. Hmmm....~
Nem, nem fogja fel, mire célozgat a nő, vagy legalábbis, nem hajlandó tudomásul venni.

Másnap viszont egész jó a kedve, amikor az internet segítségével végre talál magának egy "táncos mulatozó helyet", ahol nagyon drága az ital, és akkor is fogynak az egy dollárosai, ha épp nem rendel semmit, de azért jól érzi magát.
~Mondjuk, otthon jobb a felhozatal.~

Estére már persze ő is elkészül, s bár kicsit furcsán érzi magát a fekete pulcsiban, és a fekete símaszkban - eléggé sztereotip bankrablóra emlékeztet - azért most kivételesen nem panaszkodik.
-Nyugi bébi. Ha akarok, tudok nagyon gyengéd is lenni.
Megragadja a rácsot, s egy pillanatra elektromosság fut végig egész testén, aztán pedig megnövekedett tempóval kapja elő szerszámát, és vágja át a kerítést, mintha csak papírból lenne.
-...de ez nem egy olyan nap.
Felfeszíti a kerítést, hogy a nő beférjen, aztán maga is átbújik a lyukon, végül pedig egy másik dróttal összekötözi a rést. Közelről elég randa munka, de messziről sötétben csak nem szúr szemet senkinek, amíg odabent dolgoznak, ha pedig Sheena megmakkantotta a professzort, akkor már úgyis mindegy.
-Mutasd az utat, ó sötétség hercegnője.
Na igen, kissé pofátlanabb, most, hogy tudja, idebent már úgysem talál másik mechanikust.
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Sheena Duran Kedd Nov. 20, 2012 5:38 pm

Bár a szemtelenségéből nem sokat veszített azért a munkájára és a gyorsaságára nem lehet panasz, pillanatok alatt vágja át a rácsot és szereli le az elektromos kerítés sokkhatását.
Miután átbújtunk, még valamennyire helyre is hozza, így az első őrjárat nem fogja kiszúrni remélhetőleg és talán még visszafelé is használhatjuk.
A szavaira most csak egy gyilkos pillantással válaszolok, de ennyivel meg is ússza, viszont majd utána számolok vele. De most első a munka.

A nagyobbik épület felé osonunk, ahol még azért világos van. Információim szerint a prof szokott sokáig bent maradni, hogy a lassan elkészülő prototípust véglegesítse mielőbb, így majd két legyet üthetünk egy csapásra.
A riasztóra így nem nagyon van gond, csak a kamerákat kell elkerülni.
Az épület hátsó falánál lévő tűzlétrára mutatok és felfelé, hogy rávilágítsak a műszaki zseninek, mit kívánok tőle.
Ha felértünk, a tetőablakon keresztül igyekszem tájékozódni. Klasszul ki van világítva minden, mintha csak minket vártak volna, vagyis csak az irodai rész, a szoba, ahol a gépjármű pihen, most félhomályba burkolózik.
A hátizsákomból előszedem a vékony, de erős kötelet, meg két hámot és az egyiket Soren-nek dobom.
- Mászunk! Halkan! – mutatok lefelé, - A kamerákra figyelj. A prof és a számítógép az enyém, addig igyekezz az autóból kiszedni a vackot. Értve?
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Soren Baldwin Csüt. Nov. 22, 2012 8:31 pm

büszkén húzza ki magát, amikor Sheena szemeiben lángoló szenvedéllyel néz vissza rá. Na igen, sejtette, hogy a csaj nem tud ellenállni neki, annak ellenére, hogy ilyen furán mutatja ki lépten nyomon.
~Bár, amilyen egy frigid nőszemély, ma is a kanapén alszom...miért nem hagyta, hogy külön szobám legyen? És az rossz duma, hogy hagyta volna, ha kifizetem magamnak...~
Osonás közben viszont csendben marad, s a tetőn is csak bólint a nőnek, aztán magára kapja a felszerelést, és a kamerákat elmerülve leereszkedik, hogy ott aztán a kocsi felé vegye az irányt. A szerszámok közül előkap egy nagyobb darab csavarkulcsot, és nagyot sóz a neki háttal álló mechanikus fejére, hogy édes álomba küldje, aztán pedig a motorháztető felé fordítja figyelmét.
~Kár érte...szívesen vezetném ezt a járgányt...~
Ha Sheena nem mond mást, hozzálát a kocsi boncolgatásához. Pár percbe kerül csak kiműteni az alkatrészt, igaz nem is dolgozik valami körültekintően. Amiért jöttek, annak nem esik baja, de a kocsi többi része...hát ebbe nem szerelik be megint ezt a csodát, még akkor sem, ha visszaszerzik tőlük.
~Hiába na, a jó munkához idő kéne....~
Dolga végeztével megindul arra felé, ahol Sheena-t látta, természetesen végig fedezékben mozogva.
~Lássuk, miben mesterkedik. Nem élném túl, ha valami baja esne az én drágámnak, és nem fizetne ki, én meg itt ragadnék ebben az országban egy peták nélkül.~
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Sheena Duran Pént. Nov. 23, 2012 5:00 pm

Miután Soren elérte a talajt, azonnal utána indulok, és miután lekacsoltam magamról a kötelet, még látom, ahogy ügyesen hatástalanítva a kocsi mellett szöszmötölő technikust, neki lát a dolgának.
Igyekeznem kell, hiszen lehet, hogy a professzor szeret néha pillantást vetnie a kis játékára – főleg, hogy csak egy üvegfal választja el tőle, - és akkor igazán feltűnhet neki, hogy nem a saját embere berheli a járgányt.
Aztán azért mert tudós, még nem ostoba és, ha megnyomja a riasztót, akkor elég nehéz dolgunk lesz kijutni és eltűnni.
Halkan és óvatosan suhantam a fal mellett az iroda felé, miközben szemmel tartottam a kamerákat is, de persze már a fejemre húztam menet közben a csak a két szememet szabadon hagyó csuklyát is, hogy még véletlenül se azonosíthassanak be.
Szerencsémre a férfi háttal ült nekem és a képernyőt bámulva szivarozott.
~ Szivarozik? És mi van a füstjelzővel? ~ torpantam meg egy pillanatra talán három méterre tőle, de ez hiba volt. Egy újabb fél méter megtétele után már láttam, hogy nincs meggyújtva a dohányrúd, és épp akkor készült meggyújtani egy öngyújtóval és mivel a hátam mögött volt a tűzriasztó gombja, feltételeztem, hogy azt szerette volna utána kikapcsolni, de mindenesetre a kezében a lobogó gyújtóval perdült meg a széken és bámult megrökönyödve rám. Az öngyújtó kiesett a kezéből az asztalon lévő iratokra, ő magam meg pár pillanat után kapcsolva a telefon felé kapott, de akkor már én sem tétováztam, hanem nekiugrottam és székestől felborítva zuhantam rá kieresztett karmokkal. Egy kutatótól szokatlanul erős volt és elsőnek kaptam egy olyan rúgást, hogy hátrarepültem, majd újból felpattanva, előkaptam a hangtompítós fegyveremet és hármat lőttem bele, épp az utolsó pillanatban, hogy ne tudja megnyomni a riasztót. A férfi ernyedten csuklott össze, de mielőtt nagyon megkönnyebbülhettem volna felüvöltött a tűzriasztó, mivel addigra az asztalt és környékét méteres lángok borították. A számítógépet még elértem és lelökve az asztalról, ahogy szétesett kikaptam belőle a memória tároló dobozt, majd az ajtó felé igyekeztem miközben ömlött a víz a mennyezetből.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Soren Baldwin Vas. Nov. 25, 2012 9:31 am

Kezében a súlyos eszközzel oson az iroda felé, mikor nedvességet érez a tarkóján, ezt követően pedig csodálkozva mered a plafon felé.
~Esik? Idebent? Élve égeti porrá, vagy mit csinál azzal a szerencsétlennel?~
Felegyenesedik, mert a bömbölő sziréna kíséretében aligha van értelme óvatoskodni, aki ezt nem veszi észre, azt léptei kellette recsegés sem fogja zavarni, és mellesleg, ha magának akarja azt a 4 lepedőt, akad égetőbb problémája is holmi kötekedő maszek kopónál, úgyhogy villámgyorsan lekapja magáról a felsőt, és abba csavarja az alkatrészt, mielőtt még a víz kárt tehetne benne. Deréktól felfelé így mindössze csak átázott símaszkja védi testét a sűrűn záporozó esőcseppektől, s bár ez közel sem üdítő érzés így ősz vége felé, szerencsére akad nagyobb problémája is, az érkező őrség képében. megajándékozza mindkettőt egy villámmal, és mellesleg az egész szoba szikrázik tőle, hála a rengeteg nedvességnek. Ezt a kettőt kiütötte, de van egy olyan érzése, hogy van ott még ahonnan ezek jöttek.
-Kedvesem, társaságunk van! - Kiált az iroda felé. - Mond, hogy élsz még...vagy legalább add ide a slusszkulcsot!
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Sheena Duran Vas. Nov. 25, 2012 2:38 pm

Az adattárolót a hátizsákomba csúsztattam és sietve indultam az iroda ajtaja felé, mert volt egy sejtésem, hogy a tűzriadó nem igen kedvezett nekünk a csendes és észrevétlen távozást illetően, vár, az is lehet, hogy a nagy rohangálásban mégis csak sikerül kisurrannunk, de egyelőre Sorent kéne összeszednem, remélem végzett.
Az ajtóban épp belefutottam, és kicsit csodálkozva húztam fel a szemöldököm a csuklya alatt, ahogy megláttam félmeztelenül, de aztán a kezében lévő bebugyolált eszközre nézve már értőn bólintottam.
- Okés, azt hiszem ideje elhúzni a csíkot. – intettem a kötél felé, hogy mászhatunk vissza.
Akkor láttam meg a két ájult őrt a padlón.
- Ez a te műved? Ügyes! – néztem rá, most már kicsit elismerőbben, hiszen úgy nézett ki egyedül is feltalálja magát, ha kell.
Viszont kintről már erősen szóltak a tűzoltó autók szirénái és a kijárati ajtó felől is csörömpölés és ordítozás hallatszott, ami azt jelentette, hogy az épület körül már jó néhányan lebzselhetnek.
- Úgy hallom sejtik, hogy valami nem stimmel. – fülelek kifelé, hogy elcsípjek egy-két értelmes mondatot. – És járőröket küldenek az épület köré és megerősítik az őrséget is a kerítésnél. – tolmácsolom Sorennak is, hogy tudja mi a helyzet. – Muszáj gyorsan másznod. Megoldható? Fent várj meg, hogy ki tudjuk figyelni, merre pattanhatunk meg. – tuszkoltam a kötél felé, majd a nagy felnyíló ajtóhoz rohantam és a körmeimmel szétvágtam az automatikát. Persze az ajtót fel lehet csörlőzni, de az időbe fog telni, addig kijutunk a tetőre.
Ha a férfi felmászott én is követtem felhúzva magam után a kötelet, hogy ne szúrják ki egyből merről érkeztünk, majd hason a tető széléhez kúsztam, hogy megnézzem mi a helyzet.
Lent az ajtónál több tűzoltóautó, és vagy húsz ember toporgott, ezért a másik oldalra másztam. Ott két pár járőr rótta a köröket, időnkét összefutva és szót váltva, csak itt van módunk, őket kijátszva eltűnni.
- Figyeld őket- intettem az egyik párra. – És számold mennyi idő alatt érnek vissza. – szóltam halkan Soren-hez.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Soren Baldwin Vas. Nov. 25, 2012 4:25 pm

Megigazítja a fejéről szinte már lemálló maszkot, miközben válla felett hátranéz a társára, s bár majd megsüketül a sok vészjelzőtől, és a fülébe telepített akváriumtól, azért annyi ereje még van, hogy amikor Sheena közli, hogy szerinte ideje felhúzni a csíkot, felvonja egyik szemöldökét, és vissza szóljon:
-Úgy gondolod? - Aztán a dicséret hallatán vidáman biccent, és követi a szöszit a kötelek felé. Mivel ő sem hisz abban, hogy hölgyeké az elsőbbség, ezért átadja Párducnak a csomagot, és felkapaszkodik, majd a tetőn lenyúl, hogy a csaj feldobhassa neki a cuccot. Nem túl lovagias, de marha nehéz ezzel mászni, és őszintén szólva, kissé kételkedik benne, hogy ő maga fel tudta volna dobni mindkét bigyót. Odafent aztán lapulva követi a vadmacsot, az utasítást hallva pedig először oldalra néz, aztán megvonja vállait, aztán előre nyújtja mindkét kezét, és kilövi utolsó tartalékait az őr párosra, kiütve őket.
-Durván 10 perc, ha folytatják az őrjáratot ébredés után. Mehetnénk? Nekem nincs bundám ami melegítsen? - Kérdi morcos, didergő hangon, és ha Sheena-nak sincs ellenvetése, felpattan, és már szalad is a kerítés felé, hogy mielőbb a fűtött kocsiban ülhessen...vagy legalább feltöltse magát árammal, néha az is segít.
~Mostantóóóól...brrr....csaaaaak....vaaacccc...nyáááárrrronnn dolgozom!~
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Sheena Duran Vas. Nov. 25, 2012 5:15 pm

Mikor fél szemmel megláttam a kezéből kiáramló villámokat, legszívesebben lelöktem volna a tetőről, de akkora mákja volt, hogy a másik páros éppen eltűnt a sarok mögött és nem vettek észre semmit, hogy ezzel lottóznia kellett volna.
- Te nem vagy komplett! Majdnem lebuktattál minket a hebrencskedéseddel! - sziszegtem mérgesen, de mivel nem akartam tovább húzni az időt, igyekeztem most már kihasználni a lehetőséget és gyorsan lemászni utána a tetőről. Sejtettem, hogy a meggondolatlanságát az motiválta, hogy fázik, de, ha egy cella melegére vágyik, akkor engem ne rántson magával, ha lehet.
- Majd legközelebb pótpulcsit is hozok, hogy anyuci kicsi fia meg ne fázzon. -mondtam neki gúnyosan, miközben feltöltődött a kerítésből és végre átmásztunk a lyukon, anélkül, hogy észre vettek volna. - Ez egy hajszálon múlt! - sóhajtottam, majd elkocogtam a kocsiig és levettem a csuklyát is, majd kivéve a csomagtartóból egy pokrócot Sorren-hez vágtam. - Nesze! Meg ne fagyj nekem!
Bevágtam magam a kocsiba és megvártam míg mellém ül.
- Máskor, azt csináld amit mondok, mert különben baromi morcos leszek! - néztem villogó szemekkel rá. - Bár nem hiszem, hogy lesz máskor, de ha fegyelmezed magad, egész használható is lehetsz egyébként. - vetettem még oda és indítottam.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Soren Baldwin Vas. Nov. 25, 2012 5:48 pm

Fáradtan sóhajt fel Sheena panaszkodását hallva, aztán mire észbe kaphatna, a csaj már ugrik is le, mint valami...hát, igazándiból csak ahogy szokott, gyorsan, könnyedén, és halkan, őt hátrahagyva.
~Vagy agyoncsapom, vagy beleszeretek...adja az ég, hogy az előbbi.~
Nagy puffanással ér földet, aztán szalad tovább a nő után, aki kedvesen megvárja őt az elektromos rácsoknál.
-Na mi az, hiányoztam? - Kérdi, miközben megragadja a fémet, és kihúzza a drótot, hogy partnere kiszökhessen, aztán visszacsomagol mindent, miután ő maga is kijutott. A belé áramló feszültségtől megint úgy érzi magát, mint aki akár egész éjjel bírná ezt, ám még ez sem változtat azon, hogy rohadtul nincs kedve hozzá, és kimondottan lelkesen vágja magát a kocsiba, a pokróc átvételekor pedig nem sokon múlik, hogy nem puszilja arcon a nőt, amiért megmenti őt a fagyhaláltól. Vacogása fokozatosan foszlik semmivé, s idővel akár vissza is szólhatna, de ekkor már alig emlékszik, mit vágott a fejéhez már megint ez a fúria, úgyhogy inkább csak a dicséretre reagál.
-Kösz, neked is egész jó a segged, és olyan jól álltak a nedves ruhák, hogy szinte már a fagyhalált sem bántam volna abban a másfél centis hidegben.
Nem, nem kimondottan ijedt meg a nő villogó szemeitől...igaz eltartott vagy 10 percig, mire összehozta ezt a választ, de akkor is. Mellesleg, az eddigi kapcsolatuk alapján inkább akkor kezdene aggódni, ha ez a bestia mosolyogva, netán nevetve szólna hozzá. Na akkor kivetné magát a száguldó autóból akár még fél pucéran is!
-Mellesleg...ebből a pénzből akár nyugdíjba is mehetek, szóval annyira nem vonz még egy meló, de azért kösz, hogy rám gondoltál, mint arra, akit először vetsz el, mint ötletet.
Unottan mered ki az ablakon, még mindig magát dörzsölgetve a vastag pokróccal, és mivel ezúttal nem kapcsolja be a nő a rádiót, kezdi zavarni a csönd, így csak úgy megkérdezi:
-Jársz amúgy valakivel?
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Sheena Duran Hétf. Nov. 26, 2012 11:25 am

Aztán bár akármilyen mérges is vagyok, ami már a kocsiban ülve nagyjából el is kezd párologni, azért csak megmosolygom a beszólását, de aztán igyekszem a profizmus látszatát tartani és egy gyors mozdulattal nyakon csapom, nehogy már elbízza magát.
- Ez a szemtelenségedért nagyfiú, de a méreteket azért megjegyzem.
Mikor már a szálloda felé kanyargunk a késői időpont ellenére még most is erős forgalomban, már sokkal nyugodtabban hallgatom a puffogását, meg a fázós, de egyre ritkább mocorgását.
- Miért érdekel? Pályáznál a helyére? – kérdeztem kajánul fél szemmel rápillantva, hogy vajon miért is hozta fel a témát, igaz legalább annyira komolytalanul, ahogy feltételeztem részéről is.
- Egyébként nem és jobb ez így. – zártam rövidre a témát. – És neked? Van valakid? – dobtam vissza a labdát, miközben begurultam a mélygarázsba és a lifthez igyekeztem.
Szó se róla, már nekem sem volt melegem a vizes hacukába és szerettem volna beülni egy jó forró fürdőbe.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Siodome - Page 4 Empty Re: Siodome

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.