Harci Terem

4 / 14 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Harci Terem

Témanyitás by Sarah Wilchok on Hétf. Aug. 22, 2011 5:18 pm

Mielőtt elérném célomat, az Adam szimuláció felhagy a kőrözéssel és hatalmas lendülettel szemből támad. Mivel minden percben számítottam egy támadásra, így ez nem ér váratlanul, habár a lendület elsöprő, elmozdulok a rúgás elől, de sok ötletem nincs, hogy milyen ellentámadást indíthatnék. A kiszemelt fegyverre villan a tekintetem, és elkeseredve látom, hogy az is rögzítette, tehát esélyem sincs felkapni és használni. A fal még túl messze van, még egy nagy lendületű ugrással sem tudom elérni. Ezért szembe kell fordulnom és visszatámadni. Megpróbálkozok egy lábsöpréssel, hátha a lendületét nem tudja már visszafogni és belelép.
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Adam Windsor on Hétf. Aug. 22, 2011 5:24 pm

Előőrs az utolsó pillanatban képes csak irányt változtatni a levegőben, de jobb bokáját még így is eléri a lábsöprés, minek hatására terpeszbe csúszik a lába, de megfogja a saját lendületét. Azonnal előre dobja magát ebből a testhelyzetből, könyökütést indít cselezve, de a valós célja, hogy az ilyen hadseregen kívül nem tanult trükköket nem ismerő lány ezt blokkolja, s így másik karjával kulcsba fogva ellenfele fejét magához szoríthassa és fojtásba vigye, kihasználva robbanékonyságát és nagyobb testi erejét egy esetlegesen sikerrel kialakuló közelharci helyzetben. Előre pattan hát, az álcázó támadás megindul, szemével keresi az alkalmat.
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 477
Hírnév : 29

Témanyitás by Sarah Wilchok on Hétf. Aug. 22, 2011 5:30 pm

Majdnem bevált! A söprő mozdulat elérte a lábát, de sajnos csak az egyiket, így nem került földre, csak egy pillanatra megingott a férfi. Gyorsan állok fel a guggoló helyzetből, hogy stabilan fogadjam a következő támadást, ami nem is késlekedik, hiszen a következő pillanatban már újból mozgásban van, könyökkel indít egy ütést, amit az utolsó percben tudok csak hárítani. Az erejétől így is kibillenek az egyensúlyomból, kénytelen vagyok egyet hátralépni. Aztán már csak azt éreztem, hogy Előörs magához ránt és egy kemény kar kulcsolódik a nyakamra elszorítva légcsövet. Addig kellett cselekednem, míg a tüdőmben lévő levegő ellátja éltető oxigénnel agyamat. Mikor a férfihez magához szorított, megéreztem az oldalán lógó fegyver ütését. Egyik kezemmel a karját próbáltam feszíteni, hogy csökkenjen a szorítás, addig a másikkal a fegyver markolatára fogtam rá és megpróbáltam észrevétlen kihúzni a tokjából.
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Adam Windsor on Hétf. Aug. 22, 2011 6:45 pm

Előőrsnek sikerül magához rántani s bilincsbe fogni ellenfele fejét, ám a lány reflexmozdulattal kapja ki a férfi övéből annak pisztolyát. Nem sok választása marad, mert ugyan Sarah nem ismeri a lőfegyvereket, de lévén nem bonyolult eszközök hamar rá fog jönni, hogy tudja kibiztosítani, s ilyen közelről még hibázni sem tud. Elengedi tehát szorítását s azonnal képességéhez folyamodik, hogy elmeneküljön, másodperc telik el csupán s a férfi teste összezsugorodik, alig éri el az 5 centiméter magasságot. Ugyan a nehézkes lőfegyverrel becélozni már majdnem lehetetlen, de persze sérülékeny teste újabb kihívások elé állítja. Azonnal észreveszi a legközelebbi patkánylyukat ahová elrejtőzhet, közvetlenül a lány mögött így izmait megfeszítve robban előre, hogy míg tart annak döbbenete átrohanjon bokái közt s aktiválja az első csapdát.
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sarah Wilchok on Hétf. Aug. 22, 2011 6:54 pm

Ahogy érzékelte, hogy kihúztam a fegyvert a tokból, máris éreztem, hogy enyhül a szorítás és aztán végleg meg is szűnik. A pisztollyal a kezemben perdültem meg, hogy rálőhessek, de nem tudtam elhúzni a ravaszt. Mire pillanatokkal később rájöttem, hogy az a pöcök az oldalán biztosítja ki a fegyvert és el fordítottam, addigra Adam nem volt sehol, vagyis volt, csak 5 cm-re a földtől és ina szakadtából rohant, már átért a lábaim mellett és a mögöttem lévő lyuktól alig fél méterre járt már. Megperdültem és hátrább is léptem, hogy nagyobb terem legyen a célzásra, és mielőtt a menedékbe ért volna meghúztam a ravaszt...egyszer...kétszer...háromszor. A nagy kaliberű pisztoly mindannyiszor nagyot ugrott a kezemben, de reméltem, hogy legalább az egyik eltalálja, vagy legalább eltéríti a lyuk irányából.
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Adam Windsor on Hétf. Aug. 22, 2011 7:02 pm

A Fúria teljesen képzetlen a lőfegyverek terén, nem meglepő hát, hogy minden lövése messze célt téveszt, csupán a port veri fel a rohanó Előőrs körül, aki egy gyönyörűen kivitelezett tigrisbukfenccel be is vetődik a lyukba. Gyorsan felméri, hogy három kijárat van. Ő a dél felőlin érkezett, vagyis arra áll ellenfele. Van egy északnak s keletnek, valamint középen a lyukrendszerben egy aktiváló gomb. Habozás nélkül megnyomja, lévén a fegyvereket bőven az ő magassága fölé kalibrálták. Nem felejti el, hogy a lánynak még van 3 golyója, de az szinte képtelenség hogy őt ekkora méretben eltalálja, esetleg a fegyverek ellen hasznát veszi, bár még az is kétséges. Mindenesetre ha nem csak holografikus megjelenítés lenne, most szélesen vigyorogna, ugyanis nem egyszerű fegyvert indított be. Nagyjából térd magasságig sűrű füst lepi el a területet. Sisakja visorja azonnal elkezdi feldolgozni a látványt illetve bekapcsol a maszk légszűrője is. Nagyon nehéz ezen a szürke tejfölön átlátni, kikapcsolni pedig csak az iménti, Sarahnak elvben hozzáférhetetlen gombbal lehet. Dönt és a keleti kijáraton fut ki, mikor elég sűrű már a rejtő köd az újabb lyuk felé, ami nagyjából 10 méterre van tőle.
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sarah Wilchok on Hétf. Aug. 22, 2011 7:18 pm

Mikor elül a por, amit a golyók felvertek, akkor még látom megvillanni Előörs sisakját a lyuk szélén. Tehát bejutott. A fene! A pisztolyt az övembe dugom, majd, a nyíláshoz rohanok, ahol konstatálom, hogy ide rajta kívül semmi nem jut be. Hirtelen sűrű gomolygó füst kezdi ellepni a föld felszínét, de mielőtt teljesen elvesztem a terepet szem elől, gyorsan felmérem, hogy hány nyílás van a közelben, és azok kb. hol helyezkednek el. Nem valószínű, hogy nagy távolságot fog megtenni a kis ember, hiszen az túl nagy erőfeszítést és túl sok időt venne igénybe. Nézzük csak két lyukat láttam csak a közelben. Egyszerre nem tudom ellenőrizni mindkettőt, tehát az egyiket el kell zárni. Felkapok a romok között egy méretesebb téglamaradványt és a a legközelebbi nyílást veszem célba, amit már jócskán beborított a füst. Mivel nagyjából már betájoltam magam, röpke tapogatózás után megtalálom a kelet felé néző nyílást, melyet gyorsan el kell torlaszolnom, hogy még időben a másikhoz érjek, ha esetleg ott találna kibújni.
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Adam Windsor on Hétf. Aug. 22, 2011 7:42 pm

Előőrs az indítómechanizmussal túl sokáig volt elfoglalva, így nem ér ki időben. Éppen csak, de előtte csapódik le a téglamaradvány. Kiértékeli magában ellenfele feltételezhető tervét és ennek megfelelően módosít saját tervein. Az északi kijárót túlságosan veszélyesnek ítéli meg most már és így a meglepetésre építve visszafordul s a délin távozik, ahonnan jött, akadálytalanul.
A szemén a visor gyorsan alkalmazkodik a környezethez így egy viszonylag távoli lukat megpillantva azonnal gyors sprintbe kezd. Reménykedik, hogy annak mélyén valamiféle kellően kellemes csapdát aktiválhat. Fél úton jár már, mikor ő maga is túl nagy zajt csap nekiütközve egy kisebb téglának, amely mögötte pár törmelék aláhullásával jár. Most már biztosan gyanút fog a cselről a Fúria. Fél úton jár, alig 20 méter van vissza a lyukig, a lánynak legalább 45, de a testméretből adódó különbségek miatt... ez szoros lesz. Robbannak az adrenalintartalékai ahogy még inkább rágyorsít.
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sarah Wilchok on Hétf. Aug. 22, 2011 7:57 pm

A keleti nyílás lezárva, így átrohantam az északihoz, hogy megelőzzem a kis embert, de csak nem akart előbújni. Már azon törtem a fejem, hogy mind a három lyukat elbarikádozom, aztán kiéheztetem, vagy valami ilyesmi, mikor meghallottam a legördülő törmelékek hangját, pont az ellenkező irányból, onnan, ahonnan elindultunk. Mivel más nem üthetett zajt ebben a művi környezetben csak mi ketten és én, mint egy lapuló macska csendben voltam, így kizárásos alapon ez csak Előörs lehetett. Rohantam, ahogy csak a lábam bírta a zaj irányába, hiszen, ha megint sikerül bebújni egy másik patkánylyukba, akkor ki tudja, milyen nyavalyát sikerül aktiválni, ami nagy valószínűséggel, nem ilyen light-os füst lesz. Látni nem látok ugyan semmit, ami a földtől úgy fél méterre van, ezért még az sem kizárt, hogy véletlenül rálépek, de nincs olyan szerencsém, viszont sikeresen megbotlok valami kiálló vacakban és hason landolok egy kisebb domb aljában, erősen lefejelve egy fegyverállványt.
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Adam Windsor on Hétf. Aug. 22, 2011 8:20 pm

Hallja az Előőrs, ahogy mögötte elzuhan a lány, ez bőven elegendő előnyt ad neki, hogy beugorjon a kiszemelt lyukba s azonnal el is indítsa odabenn az újabb csapdát. A terepen megelevenedett négy automata fegyver, mindnyájuk végén fenyegetően villogó sokkolókkal. Érintésre azonnal jóadag áramot vezet a testbe, nem megfelelő fizikumú emberek nagyjából azonnal bevizelnek a fájdalomtól, de mindenki más is hosszan fekszik görcsökben rángó végtagokkal. Persze egyelőre nem fenyegette ez a veszély Fúriát hiszen ő maga is feküdt, így nem volt térdmagasság felett, ahol keresték a fegyveregységek. Amíg fel nem áll, addig nem is veszik észre, de ezt ő még nem tudja. Viszont csak egyetlen kijárat van, azon jött be. Ki kell várnia, míg a lány figyelmét más köti le. Örökké nem fekhet a gáz marja a torkát és a szemét...
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sarah Wilchok on Hétf. Aug. 22, 2011 8:47 pm

Na most megtapasztaltam, hogy milyen az, amikor fényes nappal lát csillagokat az ember. Megrázom a fejem, hogy tisztuljon a kép, de aztán rájövök, hogy a gáztól ilyen homályos, ezen jót mosolygok kínosan magamban. Előörs gondolom eddigre vígan beért a következő lyukba, csak az a kérdés, hogy mi a fenét hozott működésbe. Egyelőre nem látok és nem is érzékelek semmit, ezért óvatosan először négykézlábra állok. Még mindig semmi. Ezen felbuzdulva gyorsan felpattanok, hogy megpróbáljam felmérni a helyzetet, mire hirtelen felzúg mellettem valami és a semmiből kivágódik egy fémtüskékkel teleszórt buzogány és az oldalamba vágódik. A belém hasító fájdalomtól egy pillanat alatt görcsbe rándulva fetrengek a földön, könnyeim potyognak és izmaimban olvadt izzó fém árad szét. Egy pár percig komolyan azt hittem, hogy szét robban a szívem, aztán a a görcsök oldódni kezdenek, de a zsibbadás még jó pár percig nem hagy megmozdulni. Ahogy csökken a fájdalom, úgy nő bennem a düh és az elhatározás, hogy már pedig legyőzöm, ezt a babszemjankót, ha addig élek is.
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Adam Windsor on Hétf. Aug. 22, 2011 9:24 pm

Mivel a Fúria üvöltése viszonylag jól hallható, így Előőrs azonnal cselekvésre szánva el magát kirohan a lyukból s egy másik felé iramodik. A földön agonizáló lány nem tudja ebben most akadályozni, így könnyedén eléri az újabb csapdaaktiválót, ami működésbe lép. Oltári pech a lánynak, pont rossz helyen fekszik, ugyanis a padlóból pár helyen gejzírként tör fel a könnygáz, a kínlódó lány hörgésbe és öklendezésbe fúló sikolya hallatán a férfi tovább is lendül élve az előnyével a terem túlvégén lévő újabb lyuk felé. Bár a végén már nem fogja ott fedni a teremre ereszkedett füstlepel, de ennek ellenére sem valószínű, hogy a lány utolérhetné. Csak az a kérdés inkább mekkora előnye lesz majd onnan ki is jönni a férfinak, na meg miféle szerkezetet fog működésbe hozni az ottani gomb. Mindenesetre egy képzett kommandós sebességével rohan, még ha apró méretben is.
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sarah Wilchok on Hétf. Aug. 22, 2011 9:51 pm

Fájdalom gyötörte szemeim egy villanás erejéig látták kirohanni Adam miniatűr mását a lyukból, de még tehetetlen voltam, aztán már éppen kezdtem volna ura lenni ismét az izmaimnak, mikor a kis piszok megint aktivált egy fegyvert, amit leszűrhettem abból, hogy a földből pont a képembe fröcskölt valami folyadék. Nem telt bele csak egy töredék másodpercbe és a szememet irtózatosan marni kezdte, mintha valami savat locsoltak volna bele, a könnyem megállíthatatlanul patakzott, borzalmasan ízt érzetem a számban, nem lehettem valami szép látvány, hiszen taknyom-nyálam egybefolyt, maró érzés áradt a torkom, a nyálkahártyám felé, krákogtam, köhögtem kínlódva, a tüdőm majd kiszakadt a helyéből, émelyegtem és hányingerem volt. Már nem is tudtam mennyi idő telt el, mire egyáltalán látni kezdtem valamit. Irtózatosan dühös voltam, hogy így kiszúrt velem az a kis nyomorult, aki elkeseredésemre, már biztos megint valamelyik patkánylyukban röhög rajtam. Ezek a gondolatok újból erőt adtak, hogy talpra álljak és kitörölve az utolsó könnycseppeket is a szememből körül nézzek. És mily szerencse ellenfelem épp a terem vége felé lévő utolsó nyílás felé igyekezett, ahol már nem takarta a füst jótékony leple. Na megállj csak! Öntötte el agyamat a zabolátlan harag. Ezt most nem úszod meg, ha addig élek is. Nem nézve se jobbra, se balra, bosszúvágytól hajtva robogtam Előörs felé.
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Adam Windsor on Hétf. Aug. 22, 2011 11:09 pm

Az Előőrs lendülete és előnye természetesen bőven elég ahhoz, hogy beérjen az újabb patkánylyukba Fúria előtt és aktiválja a csapdákat. Ez alkalommal aktiválódik a golyószóróállvány s lassan felemelkedik a nehéz fegyver. A Cerebro kiértékeli a harci tapasztalat alapján a szituációt és úgy számol a félig elvakult lány előtt még képes beérni a következő rejtett kapcsolóhoz így gyors futásba kezd az irányba....

A konzolon futó adatsorok bajt jeleztek. Villámsebesen zongoráztam az ujjaimmal a gombokon, de az adatok semmivel sem lettek jobbak. Anomália, de mi a...
- Cerebro! Jelentést! - recsegtem.
- A 22-es szimulációs fegyver meghibásodást jelez. A fegyverprotokoll nem válaszol a szerver utasításaira. Feltehetően hardveres probléma lépett fel. Javaslom a célterületre vonatkozó teljes kiürítést és az egység helyszíni áramtalanítás után való karbantartását! - csipogta a gép hang.
Ó hogy az a... Rémülten kaptam a szemem a pályán szinte alattam zajló eseményekre, na meg a lassan forduló lövegtoronyra....

...Előőrs ugyan jó lendülettel fut át a pályán, de a dühtől új erőre kapó Fúriának most mégis majdnem sikerül beérnie őt. Már majdnem bevetődik a lyukba, mikor a lány lába elállja az útját. A dobbanástól a hátára zuhan, pár másodpercig tehetetlenül néz fel a fölé tornyosuló fiatal nőre. Kiszolgáltatott helyzetbe került. Bár Fúria innen nem látja, de a háta mögött a lövegegység lassan célkeresztbe fogja.

Beütöttem a headsetet és belekiáltottam a központi mikrofonba, hogy hallja a lány:
- Sarah! Meghibásodás! A szimulációt felfüggesztem! Azonnal hasra! - kiáltottam. - Hasra!
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sarah Wilchok on Kedd Aug. 23, 2011 10:03 am

Futottam, ahogy csak bírtam, hogy még Előörs előtt érjek a patkánylyukhoz. Nem tűnhet el megint a szemem elől! Már végső erőtartalékaimat élem fel, ha most is túljár az eszemen, győzött. DE, most végre szerencsém volt és az utolsó pillanatban álltam el az útját. A lendületes megérkezésem hanyatt vetette a nyílás előtt a földön a férfit és most igazán nem volt hová menekülnie. A szívem a rohanástól és az utóbbi pár percben átéltektől is a torkomban kalimpált. Bosszúvágytól csillogó szemekkel hajoltam a kis emberke felé, hogy a képébe nyomva az ujjamat véget vessek ennek a küzdelemnek, mikor...
- - Sarah! Meghibásodás! A szimulációt felfüggesztem! Azonnal hasra! Hasra! - hallottam Adam hangos kiáltását.
~ Na persze! ~ húzódott vigyorgásra a szám. ~ Majd pont most bekajálom, hogy baj van, mikor csak szimplán nem bírja látni, hogy épp legyőzöm. Na abból nem eszik! ~
- Hogyne! Mindjárt Adam, csak befejezem ezt az apróságot itt, és már hasalok is! - nevetek fel gonoszul és a kezembe kapom az áldozatomat, és egy dühödt mozdulattal szorítom össze a markomat. A mini Előörs rángatózni kezd, de ez nem tart sokáig és már éppen megszemlélném, hogy sikerült-e végeznem vele, mikor egy nagy ütést érzek a hátamon és hassal előre csúszva pár métert, elterülök a földön.
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Adam Windsor on Kedd Aug. 23, 2011 4:17 pm

Előőrs tehetetlen, apróbb megjelenése csak fedezékekben segítheti, de nem növeli meg fizikális gyorsaságát, mint egy rovarnak például, így esélye sincs kitérni Fúria keze elől ami a levegőbe emeli és gonosz mosollyal összeroppantja a testét. Pár rángatózás utána Cerebro kiértékeli a helyzetet és elhunytnak nyilvánítja Előőrsöt lebontva a térből holografikus testét, ám addigra az automata ütegállás célkeresője befogja a lányt...

Szitkozódva néztem, hogy nem reagál a szavaimra, túlságosan is elragadták az indulatai. Más esélyem nem lévén egyszerűen leugrottam a konzolról, lendületből érkezve a lány hátára s a földre taszítva. Nekem már nem maradtak kitérési reményeim, ahogy a golyószóróállás felugatott s éreztem az oldalamat eltaláló súlyos ütéseket, kín robbant a testembe s kiszaladt a tüdőmből a levegő. Óriási szerencsém, hogy a küzdelem alatt viseltem a visoromat, mert egy golyó azt találja el s töri darabokra, de az arcomban szerencsére nagy kárt nem okoz egy felületi horzsoláson kívül. Ellenben az oldalamban nagyobbak lehetnek a károk, ezt egyelőre nincs időm megszemlélni.
A sorozat ereje a földre lök, levegő után kapkodva terülök el. Sarah hatalmasra nyílt szemeit látom magam mellett, ahogy harákolva vért köpök a földre. Fenébe! Cerebro a harc végeztével megszüntette a pályát, de a térdmagasságig fedő gázréteg még jelen van, nem kezdi el a kiszívását míg hiba van a rendszerben. Márpedig felettünk a tüzelő masinával nem nagyon fogom a protokollokat felülírogatni, főképpen, mert a visorral együtt a headsetemnek is annyi. Fájdalmasan szűrve a levegőt a fogaim között fordulok a lányhoz:
- Meghibásodott a golyószóró - nyögök fel az oldalamra szorított kézzel. - Megpróbálom manuálisan leállítani. Örülnék, hogy ha esetleg most már hallgatnál is rám és nem tetéznéd a veszélyeket, szóval amíg aktív az a fegyver, addig maradj itt fekve. Fel ne kelj! Értem?!
Válaszra sem várva aktiválom a képességem és húzom össze magam olyan kicsivé mint amit megjelenített a Cerebro rólam nem rég. Remélem én nem végzem hasonlóan, no nem Sarah keze miatt aggódom, hanem... nekem sajnos nincs sisakom. Az még csak egy távlati terv. Nagy sprint lesz ez levegővétel nélkül ebben a füstben. Szinte érzem tapinthatóan Sarah aggodalmát, okos lány, már nyilván rájött a veszélyre, de remélem végre teszi amit mondtam. Az oldalamba nyilalló fájdalommal nem törődve szívom tele a tüdőm levegővel, betájolom magam a géppuska felé, aztán amennyire csak bírok így sebesülten, sprintelni kezdek.
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sarah Wilchok on Kedd Aug. 23, 2011 4:56 pm

Elképedve nézem aztán a bekövetkező eseményeket. Hirtelen Adam terem mellettem a semmiből és szinte azonnal felkelepel egy gépfegyver hangja. Golyók süvítenek a fejem felett, melyből pár a felettem álló férfi testébe és arcába csapódik a földre lökve őt is. Rémülten látom, ahogy vért köp a földre és fájdalmas arccal szorítja oldalához a kezét. ~ Úristen! Hiszen Adam megsebesült! Mi történik itt? Mi történt a gépekkel? Segítséget kell hozni! ~ gondolataim ijedten csaponganak össze-vissza, de mielőtt megmozdulhatnék Adam rekedt hangja szegez újból a földhöz.
- Meghibásodott a golyószóró - nyög fel keservesen. - Megpróbálom manuálisan leállítani. Örülnék, hogy ha esetleg most már hallgatnál is rám és nem tetéznéd a veszélyeket, szóval amíg aktív az a fegyver, addig maradj itt fekve. Fel ne kelj! Értem?!
És már zsugorodásnak is indult, hogy megpróbálja így kiiktatni a meghibásodott eszközt. ~ De hát még mindig térdig érő füst terjengett a helyiségben! És Adamnek nincs maszkja, ami megvédje őt! ~ nézek rémülten a távolodó alakra. ~ Ne tedd! ~ sikoltja utána elmém hangtalan. ~ Miért kell ezt csinálnia? Hiszen Talán ki is kúszhattunk volna? És én h@lye, miért nem hallgattam rá, mikor figyelmeztetett? Akkor ez az egész nem történt volna meg! ~ Segíteni szeretnék, hiszen a férfi, aki apám helyett apám lett, most az életét teszi kockára ÉRTEM, mert nem voltam képes rá figyelni, csak a düh vezérelt! És tessék ezt lett belőle! ~ Ezt jól megcsináltad Sarah! ~ Legszívesebben utána rohantam volna, de most már nem akartam megszegni parancsát, így csak tehetetlen dühömben a padlóba vertem a fejem.
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Adam Windsor on Kedd Aug. 23, 2011 7:13 pm

Izmaim megfeszítve rohantam a maró füstben, szememet elöntötték a könnyek, így alig láttam, de muszáj volt kitartanom. Az oldalamba a golyók nyomán folyamatos fájdalom nyilallt bele, de hála a katonai tréningnek, na meg a stresszhelyzet adta adrenalinpörgésnek ezen is sikerült valahogy túllépnem. Inkább a hangokra fókuszáltam, mint a látásomra, márpedig azért egy automata golyószóró elég hangos.
Végül már sípolt a tüdőm, torkomat kitöltötte a maró füst, de legalább már odaértem a fegyverszerkezethez. Itt jött a következő probléma: nem tudtam hol van pontosan a vezérlőegysége, amit manuálisan kikapcsolhatnék. Ráadásul könnyező szemeimmel alig láttam valamit. Az állvány lábához futva próbáltam megkeresni a megfelelő pontot, de teljesen reménytelennek tűnt. Kétségbeesetten próbáltam jutni valamire a fegyvermechanikával, mikor meghallottam Sarah aggódó kiáltását. Jézusom! Ha feláll... Nem lehet!
Elöntött a színtiszta aggodalom és kétségbeesés, már nem is foglalkoztam azzal, hogy én is alig kapok levegőt, hogy már gázt lélegzek be, hogy lassan kisebesedik a torkom. Féltettem a lányt, aki a felügyeletem alatt volt és akit őszintén megszerettem az elmúlt időszakban. Kétségbeesetten csépeltem aprócska öklömmel a szerkezetet:
- Hol van már az a nyomorult panel! - hörögtem kínlódva. Alig fogtam fel, hogy a csapásaim nyomán elektromos szikrák kezdenek el pattogni az acélfelszínről felfelé, s sisteregve adják meg magukat a vezetékek benne. Elfüstölt az elektronika s a fegyvercső hallgatva, örökre megnémulva fordult tehetetlenül a talajra. A Cerebro érzékelve a hiba megszűntét elkezdte kiszívni a területről az engem fojtogató gázfelleget, de ezt már alig éreztem. Újra belerobbant az oldalamba a fájdalom, négykézlábra zuhanva, verejtékezve köhögtem. Nehéz dobogás ütötte meg a fülemet, futó lábak zaja talán? Vagy Sarah már itt is hagyott a teremben? Kínlódva ziháltam a földön.
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sarah Wilchok on Kedd Aug. 23, 2011 7:28 pm

Miután rájöttem, hogy azzal, ha szétverem a fejem a talajon nem segítek senkinek, inkább fülelni kezdtem, de csak a kelepelő gépfegyver dübörgését hallottam. ~ hiszen már oda kellett volna érnie! Olyan sok idő eltelt már! Biztosan baja esett! ~ száguldottak a baljós gondolatok a fejemben
- ADAM! - kiáltottam, miközben már szédelegni kezdtem a beszívott füsttől. Ha még sokéig itt maradok, és a féltett férfinek segítség kell, képtelen leszek azt megadni, ezért rászántam magam, hogy utána megyek, most vagy soha. - ADAM VIGYÁZZ! ELINDULOK A FEGYVER FELÉ! - kiáltottam a gomolygó füstbe, felhívva figyelmét, nehogy véletlen rátapossak. Gondoltam megpróbálkozom a cikkcakkban futással, hátha ezen az aránylag rövid távon elég lesz, hogy elkerüljenek a golyók, aztán elszántan ellöktem magam a földtől. Hirtelen azonban olyan csend lett, hogy a légy zümmögését is meg lehetett volna hallani. A meglepetéstől megdermedtem. Aztán bekapcsoltak a légelszívók és megpillantottam a fegyverállvány tövében egy parányi alakot a földön. A rémület belemarkolt a gyomromba és hatalmas lendülettel rohantam a férfihez. Láttam, hogy kimerülve, véresen kapkod levegő után. Óvatosan vettem a tenyerembe.
- Nincs baj? Ugye nincs nagy baj? - kérdeztem zaklatottan, sírásra hajló hangon. - Ugye nem fogsz meghalni? Azonnal viszlek az orvosi szobába és hívok segítséget, csak nehogy meghalj nekem.
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Adam Windsor on Kedd Aug. 23, 2011 7:38 pm

Éreztem, ahogy Sarah felemel a földről és sírásra hajló, zaklatott hangon érdeklődik. Száraz, rekedt hangon feleltem:
- Az egészségügyi szoba nem alkalmas arra, hogy ilyen méretben diagnosztikát végezzen el rajtam - feleltem. - Sajnos mindenképpen meg kell várni, amíg képes leszek újra felvenni normális alakomat. De ez, mint azt már tudod, időbe fog telni... Azért ha nem baj... most örülnék ha nem lenne más dolgod, nem vagyok elég jó állapotban ahhoz, hogy most futkossak az emberek elől, akik esetleg nem vesznek észre - sziszegtem enyhe humorral. Nem mondtam ki a hibáját, úgy döntöttem megvárom, míg ő maga hozza szóba, ez jobb pedagógiának tűnt, helyette némileg megpróbáltam megnyugtatni: - Sarah, higgadj le! A pánik a legtöbb esetben nem segít. Ez egy gyakorlófegyver volt, nem valódi géppuska. A 7,62-es kaliberű lőszerhez hasonló, de tompa tárgyakat lő ki, melyeket elektromágneses úton gyorsít fel. Sajnos mivel meghibásodott elég nagy sebességre. Valószínűleg eltört 2-3 bordám, de nem, nem vagyok életveszélyben. A gáznak sincsenek hosszútávú egészségkárosító hatásai. Szóval míg nem kerülök olyan helyzetbe, hogy valaki véletlenül, észre nem véve lépjen/üljön rám, vagy hasonló, szóval például itt a tenyeredben, nem vagyok életveszélyben, rendben? - kérdeztem.
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sarah Wilchok on Kedd Aug. 23, 2011 7:55 pm

Mikor megszólalt, már attól is cigánykereket tudtam volna vetni, de aztán tovább beszélt és ezzel sikerült elérnie, hogy nem pánikszerűen kezdtem el rohangálni orvosi segítségért, hanem mély levegőt véve, próbáltam megnyugodni valamelyest.
- Pedig, ha van ilyen képességű mutáns, mint te vagy, akkor igenis kéne, hogy fel legyenek készülve erre is. - félelmem, most dohogásba fordult át. - Akkor is szólni kéne valakinek, hogyha visszaváltozol, azonnal tudjanak segíteni. - vitatkozom még egy kicsit. - És természetesen addig egy lépést sem teszek nélküled, míg meg nem győződöm róla, hogy tényleg jól vagy! Hat lóval sem tudnának elrángatni! - mosolygok rá könnyes szemmel. Kis csen állt be a társalgásban, de aztán nem bírtam tovább.
- Adam....ne....ne haragudj, hogy....nem figyeltem rád. - kezdtem elvörösödve, hiszen nem sokszor volt az utóbbi időben, hogy valakitől elnézést kellett volna, vagy egyáltalán akartam volna kérni. - Túlságosan elöntötte az agyamat a düh és.....nem...megígéremneked,hogynemfogtöbbetelőfordulni. - hadartam el a végét, hogy minél előbb túl legyek rajta, de véresen komolyan gondoltam. - Te meg ígérd meg, hogy hamar meggyógyulsz. - fújom ki a levegőt, mint aki valami hatalmas feladatot végzett el. - És örülök, hogy olyan gyorsan megtaláltad a kikapcsoló gombját - mutatok az elnémult fegyverre. - különben elég nagy kakiban lettünk volna. - préselek ki egy vigyort.
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Adam Windsor on Kedd Aug. 23, 2011 8:30 pm

Kicsit égett az arcom, hogy kihasználom így a helyzetet, de az oldalam rettentően fájt, így csak-csak ehhez folyamodtam:
- Kérlek emeld meg befelé az ujjaid Sarah, ha nem nagy kérés - kértem és, ahogy a lány engedelmeskedett ijedten, kisimultak a vonásaim, hogy alsó ujjpercei enyhén megemelték a derekam és a hátam, így kényelmes helyzetet biztosítva. Hálásan bólintottam felé: - Nagyon szépen köszönöm.
További szavaira bólogattam:
- Nem kell bocsánatot kérned Sarah, csak tanulnod kell belőle, rendben? - kérdeztem. - Ha a szimulátor szobában vagy, akkor a kezelő operátorra mindenképpen hallgatnod kell. Ezt meg fogod tanulni. Az igazi problémát a dühöd jelenti, amely egy egyszerű szimuláció, egy holografikus ellenfél kapcsán is megnyilvánul. Ezt mindenképpen meg kell tanulnod kontrollálni. Gondolj bele, általában nem én fogok itt neked órát tartani, hanem Electro, akit nálam jóval kevésbé ismersz még. Ha rám sem hallgattál... hogy fogadnád meg hasonló helyzetben az ő szavait? Az erőd hatalmat jelent Sarah, de a hatalom felelősséget is. Erről nem sokára fogunk még beszélni, de nem most még. Nem letolni akarlak, hidd el. Megbeszélni szeretném majd. Ugyanis véleményem szerint abból fogsz tanulni. Most viszont... nos nagyon tartok tőle nem egészen úgy történt ez, ahogy gondolod. Egyáltalán nincs ennek a fegyvernek kikapcsoló gombja. Az elektromos panelt kell ehhez kiemelni. A cső átellenes oldalán találod, vedd csak ki, mert még benne van.
Megkerülte bizonytalanul az egységet és kivette az összeégett, félig elolvadt nyáklemezt. Meglepetten forgatta az ujjai között, mire biccentettem:
- Erre gyanakodtam. Használtam már korábban is másodlagos készségemet erős érzelmi állapotban, de tudatosan még sohasem hívtam elő. Azt hiszem... nos talán képes leszek ilyesmire. Majd gyakorolnom kell a későbbiekben pótolható elektromos eszközökön, de nem lenne baj, ha a kontroll alá tudnám vonni - merengtem, majd megéreztem a lány kérdő tekintetét, mire elmosolyodtam: - Nem csak méretváltozásra vagyok képes. Ugyanazt a tiszta kinetikus energiát amivé részlegesen alakítom a testem átalakuláskor, azt képes vagyok másképp is formázni, elektronok lemásolására, ezzel számukat megnövelve, amellyel akármilyen elektromos eszköz kábelezését megsüthetem, valamint adatlapjait, memóriaegységeit, stb. Számítógépek, elektromos zárak, de... nyilván megfelelő gyakorlás után, akár egy harckocsi is egyetlen érintésemre mozgás és harcképtelen néhány százezer dolláros ócskavassá változik - ráztam meg a fejem szomorkásan.
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sarah Wilchok on Kedd Aug. 23, 2011 8:48 pm

Hál istennek a felelőtlenségemet nem ragoztuk sokáig, legalábbis most, így nagy kő eset le a szívemről, hogy nem lesz belőle nagyobb büntetés, vagy valami hasonló, de bólogattam okító szavaira, amit magamban próbáltam meg is fogadni, de hát minden nem megy egyszerre. Aztán mikor a fegyver hatástalanítása került szóba és megláttam a szétégett alkatrészt, teljesen elámultam.
- Hát ez baromi jó! - forgattam a kezemben a darabot és hallgattam Adam magyarázatát. - Most már nem csak a méretváltozásoddal tudsz operálni, hanem ezzel a megsütéssel is. - vigyorogtam lelkesen a férfira. - Neked olyan izgi képességeid vannak. - húztam el a számat - Én meg csak a kezemet tudom használni. - közben nem nagyon vettem észre, hogy Adam-et ez nem felhőtlen örömmel, hanem inkább szomorúsággal tölti el.
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Adam Windsor on Csüt. Aug. 25, 2011 4:30 pm

- Nem hiszem, hogy ettől most boldogabb vagyok Sarah - feleltem őszintén. - A testméretem megváltozása lehet hasznos a későbbiekben az emberi közösségnek, sokat segíthetnék katasztrófák helyszínén, elzárt területeken rekedtekhez juttatandó felszerelések, orvosi segítség, stb. De ez? Ez pusztán romboló erő - ráztam meg a fejemet. - Természetesen gyakorolni fogom és tökéletesítem, már csak azért is, hogy ne süljön ki véletlenül. De örülni nem fogok neki. Nézd Sarah a te lelkesedésed ifjú korod nyomán érthető. De nekem már rég nem célom azt nézni a készségeimben melyik "királyabb" másokénál, vagy melyik sem. Megtanultam, hogy amit kapunk adottság, amivel tudnunk kell élni. De szeretnem egy romboló erőt nekem, aki a megbékélésért küzdök, nos ez nem fog menni. Amúgy meg mi bajod van neked a kezeddel? Ha megfelelően fejleszted két élű penge lehet, a kínok kínja, vagy a fájdalomcsillapítás magasiskolája... - rázogattam értetlenül a fejemet.
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sarah Wilchok on Csüt. Aug. 25, 2011 4:44 pm

Láttam, hogy Adamet nem tölti el olyan lelkesedéssel a dolog, mint engem, sőt majdnem hogy rossz dolognak tartja.
- De hiszen pont az előbb mentetted meg vele az életem, na jó lehet, hogy nem pont az életem, de a testi épségem mindenképp! - vitatkozom a gondolatmenetével. - Nekem rovod fel, hogy nem látom a képességeimben a lehetőségeket, de azt hiszem ez veled ugyan úgy van. - ingatom meg a fejem. - Nem feltétlenül a rossz oldalát kell meglátni a dolgokban. - emelem fel okítóan az ujjam vigyorogva, utánozva a hanghordozását. - Viszont többek között egy nagy lényeges különbség van a te képességed és az enyém között! Te tudod úgy is használni, hogy nem is veszik észre, én viszont kontaktusba kell, hogy kerüljek azzal a személlyel, akinek kínt vagy enyhülést okozhatnék. Ez a hátrány megmutatkozott az előző szimulációkban is, ha valaki majdnem teljesen zárt ruházatot visel, teljesen tehetetlen vagyok vele szemben. Szóval nekem a te képességeid akkor is "királyibbnak" tűnnek, akármit mondasz. - vontam le a következtetésemet.
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

4 / 14 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére