Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Műjégpálya

+5
Varangy
Noriko Hashimoto
Aaron Hansen
Aya Caine
Cerebro
9 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Sebastien Longley Hétf. Ápr. 08, 2013 10:49 am

Nagyon örültem neki, hogy nem vette nagyon a szívére a töketlenkedésemet és még így is benne volt az általam javasoltakban, de amikor megemlítette, hogy már régen rendezte a számlát, megint csak sikerült zavarba hoznia.
Az egy dolog, ha egy mai modern lány nem engedi kifizetni a fogyasztását, de, hogy ráadásul még az enyémet is rendezze, azért kicsit meglepett.
- Öööö…..akkor…..köszi. – vigyorogtam rá halványan, majd követtem az autóhoz.

Mikor megérkeztünk a pályához, nem mondom, hogy nem szálltam ki megkönnyebbülten, mert enyhén szólva is érdekes volt a lány vezetési technikája, de aki ült már Logan mellett egy négykerekű járműben, annak ez csak sétagalopp volt.
- És mond, van jogosítványod……még? – kérdeztem, miközben követtem a kölcsönző felé, ahol magamnak is kértem egy korcsolyát a diákigazolványomra.
- Gondoltam nem rossz időtöltés és valamennyire még tudok is megállni korival a lábamon. – vigyorogtam rá, bár azért kicsit szerényebb voltam most, mert szeretek korcsolyázni és tudok is, de persze nem profi szinten.
- És te? Úgy látom elég rutinosan mozogsz itt, ezek szerint nem most jársz itt először. – állapítottam meg, és ha készen volt, akkor a kezem nyújtottam, hogy felsegítsem a padról, majd a jégre lépkedtem. – És, ha már a filmek is szóba kerültek, te milyen stílust kedvelsz?
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Dianne - Adelina Demers Hétf. Ápr. 08, 2013 5:54 pm

*A kérdésére csak egy vigyor szaladtam az arcomra és már válaszoltam.*
- Van… de ha nem lenne is lenne. * Kacsintottam rá, s a képességemmel nem olyan nehéz megoldani a dolgot. De persze erről a másik nem tud és szerintem ez így van jól. Közben pedig felcsatoltam a korim és a kérdésére csak elmosolyodtam.*
- Rég voltam korizni, de azt nem mondtam, hogy egyáltalán nem koriztam még. Szóval a bénaságom borítékolva az elejére. *A kezét természetesen elfogadtam és kissé egyensúlyozva követtem a pálya felé, hogy a szélén levegyen az él védőt és rátegyem a korlátra. *
- De megsúgom, ha először járnék itt se mondanád meg, hogy azt sem tudom mi merre. Elég könnyen alkalmazkodom a helyekhez és feltalálom magam. * S az első lépésnél ahogy beléptem már a hátsómra is huppantam.*
- Látod, erről beszéltem. * Nevettem el magam vidáman és a korábbi vidám szikrák is ott lapultak a tekintetemben.*
- Ööö… Drámák, táncos filmek. De mindent megnézek, ha nem akar a képernyő cseppfolyós állapotúvá válni a sok nyáltól. Bár azt is megnézem, csak jókat röhögök a hülyeségeiken. Na és te? * Kérdeztem vissza miközben felé nyújtottam a kezem, hogy bizony segítsen felállni. S csak reménykedtem benne, hogy nem csúszik ki a lábam és rántom magamra a másikat is. *
Dianne - Adelina Demers
Dianne - Adelina Demers
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 95
Hírnév : 2
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Sebastien Longley Kedd Ápr. 09, 2013 1:21 pm

Megértően bólintottam a szavaira, mert tényleg elég otthonosan mozgott itt, de ahogy a jégre lépett és a fenekére tottyant, önkéntelenül is jót nevettem rajta.
- Bocs, de azt mondják legszebb öröm a káröröm, és nem tudtam megállni. – szabadkoztam azonnal és már fogtam is meg a kezét, hogy felhúzzam, de nekem azért volt annyi rutinom, hogy előtte, jól kitámasztottam magam a korcsolya recés élével, nehogy magával rántson, ha közben megint elindul alatta a jég.
- Nem gond, azt hiszem ezzel nem vagy egyedül, még velem is előfordul, ha nagyon nem nézek a lábam elé.. – mosolyogtam rá továbbra is, ha már sikerült lábra állítani. – Eléggé fel tudják túrni a korizók a jeget és abban könnyű elesni.
Aztán, ha megengedte, továbbra is fogtam a kezét, úgy igyekeztem lendületet venni és megtalálni a kellő ütemet és sebességet, igazodva a körülöttünk kőrözőkhöz.
- Hát nekem a dráma annyira nem jön be, de abban egyetértünk, hogy nyálazás nem kell. – értettem egyet vele. – És van valami otthon, amit megnéznél, vagy szerezzünk be egyet a lakásod felé menet? Na meg valami rágcsa sem árt, hogy igazi mozi filinget teremtsünk. – pördültem egyet vidáman a tengelyem körül és, ha még mindig a kezemben volt a keze, perdítettem meg őt is, de persze aztán szorosan elkaptam, nehogy essen egyet.
Kezdtem felszabadultnak érezni magam, valahogy már nem feszélyezett a lány közelsége.
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Dianne - Adelina Demers Kedd Ápr. 09, 2013 2:12 pm

- Na várjál csak, fogok én még rajtad röhögni. * Ingattam meg vidáman a fejem, ahogy meghallottam a nevetését. Semmi bajom nem volt azzal, hogy nevet. Fordított esetben, én még be is szóltam volna valamit.*
- Ne mentegesd az ügyetlenségem. Felesleges. * Pláne, hogy ahogy segített majdnem nyomtam egy spárgát is, ahogy elkezdett csúszni a lábam. De nevetve ugyan, de megkapaszkodtam a másikban.*
- Oké… régen nem voltam ennyire béna. * Ingattam meg a fejem, miközben a szemébe néztem. Na de nem volt az a pénz, amiért én most elengedtem volna a kezét. Ahogy vezetet… Ó jézusom, egy kölyök vezeti a lépteim, hogy ne essek el. Ez felháborító. De azért hallgattam a szavait, miközben magam is próbáltam ráérezni a dologra. Csak nem lehet elfelejteni.*
- Internet? A gépem összelehet kötni a tv-vel. Bár kivetítőt ne kérj, annyira nem vagyok filmes. Ami a nasit illetiiiiii… * Ért váratlanul a pörgése és ha bizony nem tart meg, akkor már megint alatta kötöttem volna ki, hisz a lábaim megindultak előre. Remek. De aztán a szoros közelségre csak oldalra biccentettem a fejem, ahogy tekintetem is az övébe fúródott. Majd kicsit közelebb hajolva kezdtem el duruzsolni a fülébe.*
- Csak nem megtaláltad a szárnyaid? * Na igen nem is én lettem volna, ha szó nélkül hagyom a dolgot. Persze ez nem azt jelentette, hogy nem örültem neki. *
- Szóval… - kezdtem bele, ahogy kibontakoztam az ölelésből.- van gumicukrom meg talán perec. De azt hiszem, jobb, ha egy boltot útba ejtünk. Az nem árthat. – S meg is próbáltam megindulni. Na nem a boltba, hanem csak a pályán tovább még mielőtt valaki úgy véli, hogy jó poén ha itt egymásra borít minket, vagy csak szimplán útban leszünk valakinek.*
- Ja igen... főzni nem tudok.
Dianne - Adelina Demers
Dianne - Adelina Demers
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 95
Hírnév : 2
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Sebastien Longley Kedd Ápr. 09, 2013 5:06 pm

Még szerencse, hogy megfogtam, mert megint pirulettezett volna egyet, bár nem egészen önszántából és szabályosan, de aztán megéreztem a forró leheletét a fülemnél és most megpróbáltam nagyon tartani magam, igaz nagyot nyeltem és kicsit bent tartottam a levegőt.
- Látod, tudok én laza is lenni. – suttogtam vissza önkéntelenül is, majd mikor éreztem, hogy elhúzódik, nem akadályoztam meg, csak óvatosan és lassan engedtem el, hogy nehogy megint elcsússzon.
- Igen, én is erre gondoltam, hogy talán beszerezhetnénk pár dolgot, egy kis pattogatni való kukoricát, üdítőt, ilyesmit. – bólintottam a felvetésére. – De azokat most én fizetem. – tisztáztam gyorsan, mert valamivel viszonozni akartam a meghívását.
A főzési tudományának felhozatalára csak bambán néztem rá, majd végre leesett a tantusz és elvigyorodtam.
- Hát, pedig már gondolkoztam, hogy hozzád költözöm, de mivel ezt elmondtad, talán meggondolom. De én meg elárulom, hogy utálok mosogatni.
Aztán, megint megfogtam a kezét és húztam magam után, hogy lendületbe jöjjön, aztán ha már kellően begyorsult, ha kérte, elengedtem.
- És egyedül élsz? Vagy van barátod? – kérdezősködtem tovább kíváncsian.-
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Dianne - Adelina Demers Kedd Ápr. 09, 2013 8:11 pm

*A fizetési kényszerére csak megforgattam a szemeim, még ha a korábbi szavait nem is kommentáltam. Nem akartam elrontani, azt, hogy kezd feloldódni egy kicsit.*
- Hát, ha ez boldoggá tesz, fizesd. De egyébként nem a randikon szoktak a srácok fizetni? * Vontam fel a szemöldököm kicsit kérdőn. Nem mintha zavart volna a dolog, csak na. Én eddig így vettem észre, de amilyen sűrűn randizok, lehet, hogy azóta a szokások is változtak. A pislogására csak megvontam a vállam. Igazából csak arra céloztam, hogy a nasi az olyan legyen amihez maximum mikró kell vagy épp csak kiönteni egy tálba, mert másra nem vagyok alkalmas. De nem fejtettem ki, okos fiú. Megérti Ő ha akarja. *
- Nos… hmm… akkor költözhetsz. Nekem sem a kedvencem, de van mosogatógépem. Szóval mikor cuccolsz? * Nevettem el magam az eshetőségre. Én meg az együtt élés valakivel? Nos, eddig apámon kívül egyszer fordult elő de tény, hogy öt nem zavarta ha csak egy bugyiban meg egy falatnyi felsőben szambáztam végig a házon. Ahogy elengedte a kezem, kicsit meglendítettem a lábam, hogy gyorsuljak egy kicsit. Legalább már nem estem el és kezem megmozgatásával jeleztem, hogy bizony engedjen el. A kérdésére azonban elnevettem magam, de tovább hajtottam. Ha követett, akkor még a válaszom is hallhatta.*
- Barát? Minek? Csak a gond van vele. Szóval egyedül élek. Nem kell attól tartanod, hogy a film közben beállít egy böhöm bika fúúúúú…. * Nyújtottam el a szót már megint, hisz a gyorsulás szép és jó dolog, míg az ember egyenesen halad. Csakhogy a pálya nem végtelen, és fordulni is kéne. Na ebbl az lett, hogy felkenődtem a pálya falára és onnan pedig a földre kerültem a hátamra. Nos, megijedtem, mi tagadás de csak röhögni tudtam magamon, miközben a hajamba túrtam.*
- Szóval.., nem akar majd… senki… felakasztani. * Fejeztem be kicsit máshogy amit a nevetésem szaggatott és bizony az öröm könnyeim le is töröltem a kézfejemmel. Röhej, hogy mit össze bénázok.*
- Egész jól nézel ki innen alulról. * Vigyorodtam el. Húú… bevertem a fejem vagy mi a szösz? Adelina, kapcsolj vissza… csak egy kölyök! Alig tizennyolc éves!*
Dianne - Adelina Demers
Dianne - Adelina Demers
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 95
Hírnév : 2
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Sebastien Longley Szer. Ápr. 10, 2013 11:05 am

Szerencsére, most nem tiltakozott az ellen, hogy én fizessem majd a nasit a filmezéshez, így kicsit megnyugodtam, de aztán vele együtt nevettem fel, mikor közölte, hogy cuccolhatok hozzá.
- Azt hiszem anyám nézne is egy nagyot, ha ilyet bejelentenék neki, meg aztán számíthatnál az azonnali látogatására, hogy biztonságban tudja-e az ő pici fiát. – grimaszoltam egyet, érzékeltetve, hogy ezt biztos nem kívánná magának. – A felhajtásról már nem is beszélve! – sóhajtottam még egyet hozzá, elképzelve, hogy biztos rám akarna sózni pár testőrt, ha már nem az iskola védőfalai között élnék.
Ez viszont előre vetíti árnyékát a jövőbeli párkapcsolataimra nézve. Persze Dee-vel ez most nem olyan, de azért óhatatlan, hogy ez ne jusson az eszembe.
- Ez nagyon megnyugtató. – vigyorogtam arra a megjegyzésére, hogy nem fog letámadni egy vehemens udvarlója sem, de aztán le is málik rólam a vidámság egy pillanat alatt, ahogy meglátom, hogy egyenesen a palánknak robog, majd onnan nagyot nyekken a földön.
Mikor megláttam, hogy rázkódik a teste, a szívbaj jött rám, hiszen azt hittem olyan nagy a baj, hogy zokog, de aztán meghallottam a nevetését és egy megkönnyebbült sóhaj hagyta el a számat.
- Te is jól nézel ki ebben a béka pozícióban. – viszonoztam a bókját és lehajoltam hozzá, hogy ismét felsegítsem. – Ez már lassan gyakorlattá válik. – kuncogtam a fölébe. – Te elesel én összeszedlek.
Ám ebben a pillanatban egy másik bénázó nekem rohant és mivel a lehajolt testhelyzet nem kedvezett az egyensúlyomnak, így aztán sikerült is kibillenteni, minek következtében előre buktam, lefejelve a palánkot és végül szegény Dee-n kikötve.
- Au! – nyögtem fel, majd elvörösödve igyekeztem lekászálódni róla. – Bocsi! Nem ütöttelek meg?
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Dianne - Adelina Demers Szer. Ápr. 10, 2013 6:56 pm

*Az anyjára tett megjegyzésre csak vidáman felnevettem és vidáman csillogó tekintettel néztem Sebastianra.*
- Megolvasztanám anyukád… * Ingattam meg a fejem. Nem sűrűn találkoztam olyan emberrel, aki épp nem kedvelte volna, hogy a fiacskája velem van. Bár tény, hogy ennyire anyuci kedvencével nem is nagyon volt dolgom.
Azonban további fejtegetésre nem kerül sor a nem létező fiúmat illetően, tekintve, hogy erős fizikai közelségbe csattantan a jéggel.*
- Nos, még mindig jobb mintha fordítva lenne a dolog. * Ingattam meg a fejem, ahogy a kezem felé nyújtottam, hogy segítsen. De erre nem egészen ilyen formában számítottam hisz rövid időn belül huppant rajtam. Viszont a fejelését még hallani is fájt.*
- Ööö… jobb szeretek én felül lenni. Viszont az arcod kissé piros, ártalmas volt ez a fej be vágásod. * Vigyorodtam rá s ugyan megnyomott itt-ott de nem volt vészes, szóval kár a szóért. Ahogy lekászálódott rólam én is felültem és a palánkba kapaszkodva húztam fel magam, hogy újra álljak.*
- Szóval, a következő körnél igyekezzünk ne egymáson kikötni. Ahhoz hideg a jég… * Vigyorodtam el sokat sejtetően. Talán komolyan gondoltam, talán nem… Na ezt nem fogja a másik megtudni. Mármint, azt, hogy ne törjük össze egymást meg magunkat azt komolyan gondoltam. De hogy csak a jég miatt ne legyen rajtam… ki tudja. Ritka ember az, aki maga alá tud gyűrni. Ám, annál jobb. S közben bizony óvatosan meg is indultam egyenesen ám már nem kapkodtam vagy gyorsítottam ész nélkül. Fájt a hátam, nem volt kellemes a találkozás.*
Dianne - Adelina Demers
Dianne - Adelina Demers
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 95
Hírnév : 2
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Sebastien Longley Pént. Ápr. 12, 2013 5:15 pm

Sejtettem, hogy nem fogom megúszni Dee beszólásai nélkül ezt a kis malőrt, és természetesen igaza volt, mert ha lehet még jobban elvörösödtem, bár én igazán igyekeztem uralkodni magamon, csak, hogy ez úgy látszik nem ezen múlik.
- Máskor, majd igyekszem alád esni. – nyögtem ki azért, hogy ne tűnjek teljesen bénának. – dörzsölgettem a piros foltot a homlokomon, ahol bevágtam a palánkba.
- Hát ma különösen bénák az emberek, ez igaz. – morogtam közben utána nézve a merénylőnek, aki egy népes csoporttal rótta tovább a köröket, nem is törődve vele, hogy majd a nyakam törtem miatta. – Meg vannak ilyen bunkók is. – vontam meg a vállam végül és inkább az előttem elinduló lánnyal foglalkoztam. – És te jól vagy? Nem történt semmi bajod? – csúsztam utána. – És visszatérve anyukámra, arra kíváncsi lennék, hogy olvasztod meg, de nem lehetetlen feladat. – tért vissza a színem és a vigyor az arcomra.
Elhatároztam, hogy amennyire csak lehet, igyekszem normális válaszokat adni Dee-nek, mert nem valószínű, hogy az első dolga lesz a maffiához rohanni a hírekkel és miután elvisel engem már egy ideje, ennyit megérdemel.
- Egyébként hamar bele fogsz jönni és akkor akár táncolhatunk is. – jegyeztem meg, mert úgy láttam már eléggé biztosan áll a lábán.

Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Dianne - Adelina Demers Szomb. Ápr. 13, 2013 9:16 pm

- Nagyon helyes. Elvégre, teher alatt nő a pálma. * Kacsintottam rá, egy széles vigyor kíséretében. Valahogy sosem tettem lakatott a számra és mindig volt egy válaszom mindenre. Na ha nem volt, akkor ott van valami baj. Többnyire az, hogy az emberemre akadtam. *
- A fiatalság betegsége. – mosolyodtam el, amit egy gonosz mosoly követett. - Csak megnyomtad a melleim, de ne aggódj, nem lesznek kisebbek és nagyobbak sem, ha már itt tartunk. A combom esetleg be fog kékülni, de egy hátmasszással jóváteheted.* Hát, nem igazán akartam az orrára kötni, hogy mit és hol nyomott meg, de ha már rákérdezett, akkor válaszoltam. S egy kicsit fel is dobtam a dolgot, csak hogy érezze, hogy mennyire is szeretem ugratni. Ám, megjegyzem, hogy a masszást azt komolyan gondoltam, még ha nem is épp jóvátételként.
- Nem ismerem, így nem is tudhatom előre, hogy melyik bájos oldalam hengerelné le. Hisz csak az van. * Kacagtam fel. Na persze, bár tény, hogy van aki a rossz oldalam is bájosnak nevezni. De utálom, mikor azt mondják, hogy olyankor vagyok a legszebb, mikor épp kiakarok herélni valakit. Nevetésem ellenére pedig sikerült bevennem a kanyart anélkül, hogy felbuktam volna, elcsúsztam volna vagy bármi bajom történt volna.*
- Táncolni? Hmm… csak nem van valami, amiben tudsz vezetni. * Tekintettem oldalra csillogó szemekkel. Persze ezzel is csak húzni akartam, azonban tudtam, hogy nem sok olyan dolog akad amiben képes bárki vezetni. *
- Megjegyezném, hogy irányító típus vagyok. * Pördültem egyet a tengelyem kerül. S voilá, nem estem el. Tényleg kezdek vissza szokni.*
Dianne - Adelina Demers
Dianne - Adelina Demers
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 95
Hírnév : 2
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Sebastien Longley Vas. Ápr. 14, 2013 11:20 am

Mikor közli nagy nyugalommal, hogy „csak” megnyomtam a…….formás…..hmm…..cickóit, akkorra már éppen sikerült visszanyerni a lélekjelenlétem, de ezzel aztán megadta a kegyelem döfést és még az sem veszem észre, hogy milyen szép pirulettel lep meg.
- Én…..nem…..aka….- BUMM!!!
Miközben zavartan szabadkozni próbáltam, nem néztem magam elé, csak a lányra, így sikeresen neki vágódtam egy szilárd és kemény valaminek, amiről úgy lepattantam, mint, ha egy betonfalnak mentem volna, pedig itt nem is volt fal.
Mikor pár tántorgó, csúszó, kalimpáló lépés után visszanyertem az egyensúlyomat, meg is állapíthattam, hogy ez bizony nem egy fal, hanem egy hegyomlás méretű, szakállas fickó, aki valószínűleg a barátnőjével próbálta megtenni az első lépéseket és aki most olyan vasvilla szemekkel meredt rám, mintha lefeküdtem volna a csajjal, bár szerencsétlen olyan ronda volt, hogy ez a veszély szerintem senki által nem fenyegette.
- Bocs. – hebegtem egy halvány mosollyal az arcomon és már kerültem is volna meg, mikor vasmarokkal megragadta a dzsekimet a nyakamnál és szabályosan a levegőbe emelt, hogy az szemünk egy szintbe kerüljön.
- Mi az, hogy „bocs”? – recsegte felháborodott hangsúllyal. – Majdnem fellökted a barátnőmet és csak úgy „bocs”?
- - Jaj, macikám, nézd! Tiszta vizes lett a harisnyám! – szólalt meg az ominózus barátnő nyafogó orrhangon.
- Látod haver, miattad most tüdőgyulladást kap az én tündérkém! – rázott rajtam egyet, mint egy rongydarabon.
- Engedjen el! – ragadtam meg a kezét és találtam meg a hangom, mert bár nem vagyok egy harcias alkat, de azt is utálom, ha valaki rajtam akarja növelni az egoját. – Már bocsánatot kértem, nem szándékosan mentem maguknak és, ahogy elnézem, pár csepp víztől még senkinek nem lesz semmi baja. – feszegettem a markát, de nem sok sikerrel, így komolyan fontolóra vettem, hogy keményebb eszközökhöz folyamodom.


Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Dianne - Adelina Demers Vas. Ápr. 14, 2013 3:11 pm

*Nevetve figyeltem ahogy makog, de karom már nyúlt is utána.*
- Seb… * De már nem tudtam befejezni, mert már meg is történt az ütközés. Lefékezve néztem, hogy ebből most mi lesz. Mert hát végül nem esett el senki, csak majdnem. De csak karbafont kézzel néztem egészen addig, míg a nő megnem szólalt. A férfi meg még igazat is adott neki. Na itt már felmordultam.*
- Hogy Te mekkora gyökér vagy ember. A „csinibabád” – irónia a tetraéderen – csak MAJDNEM esett el, mégis hogy lehetne vizes a harisnyája? Maximum ha maga alá csinált. Csak és kizárólag balhét akar generálni. * Kezem a hátsó zsebembe kúszott és elővettem belőle egy hosszúkás dobozt, ami kövekkel volt kirakva és kb. úgy nézett ki első ránézésre, mint egy ékszerdoboz. *
- De ha nem engeded el a srácot, kicsit átszabom az arcát a Tündérkédnek. * S az egyik követ az oldalán megnyomva pattant ki belőle egy hosszúkás, kétélű penge. Amit nyomban vissza is csuktam, hisz nem akartam tömeghisztériát kiváltani, és tettem egy lépést csúszva a nő felé.*
- Szóval üzleteljünk. A babád megússza ezzel a szép – már megint az az irónia - pofival vagy épp orvosi diploma nélkül plasztikai sebészt játszom. Nem csak a mellére fér rá egy kis korrekció. * Arcomon egy nyugodt és vigyor volt, a hangom sem volt másképp. Azonban a barna tekintetemben már nem volt ott azaz örömteli csillogás ami jellemző rá. Némi őrület csillogott benne, ami jelezte, hogy megtenném és még csak a férfi sem tudna megállítani. Ám ami talán ettől is egyértelműbe belőle, hogy még élvezném is a dolgot. Valóban élveztem volna átszabni az arcát.*
Dianne - Adelina Demers
Dianne - Adelina Demers
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 95
Hírnév : 2
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Sebastien Longley Hétf. Ápr. 15, 2013 9:10 am

Bár én is elég dühös lettem az inzultus miatt, főleg, hogy ez Dee előtt történt, engem is meglepett, amikor a lány megszólalt és úgy helyre tette a dromedárt meg a barátnőjét, hogy a fülük is ketté állhatott.
Azt nem láttam, hogy mit vette elő a zsebéből és mutatott meg a krapeknak, de az biztos, hogy meg volt az eredménye, mert az azonnal elengedett és a szemei is ijedten tágultak tányér méretűvé.
~ Ilyen egy beszari alakot! Megijed egy hangos szótól, ha az kicsit keményebben lép fel! ~ igazítottam meg magamon a ruhát és csak ezután néztem fel a kis csoportosulásra.
Nem mondom, hogy Dee beszólása nem volt kicsit erős, de úgy látszik megtette a hatását, mert megrémültek tőle, bár a lány kezében nem volt semmi, így nem is értettem, de hát meg is lepődtem volna, ha egy ilyen vidám teremtés tényleg egy késsel fenyegetőzik a tömeg közepén.
- Hagyjatok minket békén! Őrültek! – hátrált el a nagy darab fickó és magával húzta a sápadt barátnőjét is, majd a következő pillanatban már el is húztak.
- Nagyon meggyőző tudsz lenni! – vigyorogtam rá. – De azt hiszem nekem mára elég volt a kalandokból és ezek is lehet, hogy ránk uszítják a biztonságiakat, annyira betojtak, így azt hiszem jobb lesz innen lelépni. – néztem rá kérdőn. – Mit gondolsz, menjünk?

Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Dianne - Adelina Demers Hétf. Ápr. 15, 2013 7:03 pm

*Amint Sebastian lába a földet érte már vissza is csúsztattam a farzsebembe a kis ékszeres dobozom. S csak karba font kézzel vártam, hogy végül elhúzzanak. A tekintetem is kitisztult és már megint nem volt ott semmi más, csak a mindig meglévő önfeledt és boldog csillogás. *
- Akkor tünés… * Biccentettem a fejjem, hogy akkor lépjenek le még mielőtt meggondolom magam. Persze eszembe sem volt. Feleslegesen és ok nélkül nem balhézok, azért a sorsom nem kísértem, ha nem muszáj. Sebastian felé azonban már mosolyogva fordultam vissza.*
- És mit mondanak nekik? Hogy egy lány megfenyegette Őket mert oktalanul neki álltak a barátjának? Húha… meggyőző. * Nevettem el magam. És ha azt mondják, hogy penge van nálam? Na és? Meztelenre vetkőzöm, ha kell se találnak semmit. Nem olyan egyszerű kinyitni azt a vackot, ha valaki nem tudja, hogyan kell.*
- De ha szeretnél, akkor menjünk. Talán ennyi esés a hátamnak is elég volt. *Vigyorodtam el és a kijárat felé vettem az irányt az él védőmet felrakva a korira másztam ki a padig, hogy ott visszahuppanjak a csizmámba, kisebb nagyobb szenvedések árán.*
- Szóval, tudod már, hogy mit szeretnél nézni? *Kérdeztem közben és ha a másik is végzett akkor a bérló bódé felé vettem az irányt.*
Dianne - Adelina Demers
Dianne - Adelina Demers
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 95
Hírnév : 2
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Sebastien Longley Kedd Ápr. 16, 2013 8:53 am

Mondjuk igaza volt Dee-nek, hogy nem sok mindent tudtak volna felhozni ellenünk, de valahogy már nem is éreztem annyira jól magam ez után a kis közjáték után.
Egyszerűen nem értem, hogy ahányszor kiteszem a lábam a suliból, mindig, a legártatlanabb helyeken is bajba tudok keveredni. Lassan ki sem merek mozdulni a kastélyból.
Persze ez azért nem annyira meggyőző dolog, főleg, amikor egy csinos, jókedélyű lánnyal van együtt az ember, akkor még ez is bevállalható, csak ő ne keveredjen miattam bajba.
Viszont, ahogy a példa is mutatja tud ő vigyázni magára és nem is akárhogyan.
- Tényleg nem bánod, ha elmegyünk? – nézek rá bűnbánóan. – Elég rövidkére sikerült ez a látogatás és eléggé fájdalmasra is. – húzom el a számat, de a lány már csúszik is kifelé, hogy megszabaduljon a korcsolyától.
Így aztán egy halvány mosollyal követem és rövidesen én is már a cipőmben állok a biztos talajon és nyújtom a korimat vissza, hogy megkapjam az igazolványomat.
- Nem, de én leszek nálad a vendég, így rád bízom a döntést. Különben is megmentettél egy egyfejű szörny karmaiból, ennyi jár neked. – vigyorogtam most már felszabadultan Dee-re. – Én meg valahol, ahol megállsz, megveszem a rágcsálni valókat. – jegyzem meg, jelezve, hogy nem felejtettem el a dolgot.
- Merrefelé laksz? Itt valahol a közelben?

Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Dianne - Adelina Demers Szer. Ápr. 17, 2013 12:54 pm

- Hajm… Sebastian, hagyd már ezt abba. Ha bánnám, akkor elmondtam volna és azt mondom, hogy nem akarok menni és akkor nem is mennék. Annyira nehéz elhinni, hogy valaki képes megmondani, hogy ha valami nem tetszik neki? * Kérdeztem Tőle, hisz nem értettem, hogy miért is kételkedik. HA azt mondom, hogy nem baj, akkor az úgy van. Nem vagyok az a fajta aki kussban tűri, ha valami nem tetszik neki. De hát… viszonylag kevés van a fajtámból.*
- Hóhóhóóó… csak nehogy megbánt Seb. Már pedig megfogod. * Én már tudtam, hogy mit fogok berakni, ha már ennyire rám bízta a döntést és bár Én imádtam a filmet, de ez a pasik többségének felér egy kínzással. Pláne, ha még agyuk sincs felfogni a két síkón való filmet és nem képesek összerakni. Namármost eddig egy pár emberrel megnézettem, de csak egy volt képes összerakni és Ő is csak azért mert tényleg a film érdekelte.
A személyim átvéve fizettem ki a bérleti díjat és indultam meg a kocsihoz. Már csak indulás után szólaltam meg.*
- Az iskolának a szomszédságában. * Feleltem neki, hisz már egyszer elmondtam. De se baj. Többet nem beszéltem menet közben, csak mikor már megálltam a legközelebbi boltnál ami még nyitva volt. *
- Itt megvárlak. * Közöltem vele, hisz semmi extrára nem volt szükségem, semmi igényen nem volt. Szóval teljesen rábíztam, hogy mihez is kezd bent a boltban. Közben pedig az ujjammal dobolva a kormányon vártam meg.*

//A következőt már a lakásomba írom. De még nem csináltam meg. //
Dianne - Adelina Demers
Dianne - Adelina Demers
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 95
Hírnév : 2
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Sebastien Longley Szer. Ápr. 17, 2013 5:30 pm

Azt, hogy „cska nehogy megbánjam”, olyan hangsúllyal mondta, hogy már azonnal azon kezdtem gondolkozni, jól tettem-e, hogy rábíztam a döntést nagylelkűen, de hát nem lettem volna az, aki vagyok, ha nem ezt választottam volna.
- Tudod én sokat kibírok. – ejtettem meg egy szarkasztikus mosolyt felé, hogy azért leplezzem a kételkedésemet.
- Jaj, bocs, úgy látszik lyukas az agyam, mert már emlékszem. – csaptam a homlokomra kifelé menet, ahogy megismételte hol lakik. – Akkor nem is kell majd nagyon aggódnom, hogy hogyan jutok haza.
Mikor megállt a boltnál, gyorsan kipattantam és vettem pár sós pálcikát, perecet, egy nagy zacskó pattogatott kukoricát és két üveg narancs dzsúzt is még, majd az egészet egy nagy papír zacskóba rakosgatva siettem vissza a kocsihoz.
- Már meg is vagyok. – huppantam az ülésre. – És ennyi mindennel felfegyverkezve készen állok bármilyen filmre. – emeltem meg a szerzeményemet csillogó szemekkel.
Aztán kíváncsian vártam, hogy milyen lesz Dee lakása és vajon milyen lesz a beharangozott film.

Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Műjégpálya - Page 3 Empty Re: Műjégpálya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.