Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sovány Moslék

+13
Sebastien Longley
Stryker
Kalmár
Infinite
Hústorony
Sheena Duran
Vasököl
Gregory S. Severald
Kusumi Ayani
Adam Windsor
Rozsomák
Aya Caine
Cerebro
17 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sovány Moslék Empty Sovány Moslék

Témanyitás by Cerebro Vas. Jan. 22, 2012 3:13 pm

A város talán legrosszabb vendéglője. A felszolgált ételnél csak a társaság rosszabb, ide járnak ugyanis ebédelni azok a bőrfejű agresszív állatok, akik éjjel a Herculoids-ban rontják a levegőt. Az élelmiszer-egészségügyi hatóság még csak nem is hallott erről a helyről, úgyhogy fogyasztani csak saját felelő(tlen)ségre!

Sovány Moslék Wilsonsdinerinsideworcesterma
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Aya Caine Szer. Feb. 01, 2012 8:17 pm

Vége volt a megbízatásomnak. A célszemély betoncsizmában, golyóval a fejében nyugodott a Hudsonben. Meg még három másik mellette. Nem mondhatnám, hogy túl nagy kihívást jelentettek volna, hiszen csak valami túl jól menő vállalat túl nagyratörő vezérkarának túl jól kereső tagjai voltak. Üzletemberek! Na hiszen! De az ötvenezer, amit kaptam értük, megérte a lealacsonyító munkát, ami közben majd szétrepedt a szám az ásítozástól.
Miután felvettem a pénzt, beültem egy lepukkant csehóba. Nem voltak túl nagy elvárásaim az helyekkel, de azért mégis! Az eső viszont esett, és nem mondhatnám, hogy szerettem csuromvizes lenni.
Egy üveg sör és egy kis tálkában sós perec. Mást nem mertem rendelni, igaz nem is voltam éhes. Egykedvűen hajoltam a pult fölé, ahogy az italomat kortyolgattam, és időnként elropogtattam egy perecet. A mellettem ülő jól megtermett fickó példás ivócimborának bizonyult. Ezalatt pedig azt értem, hogy csak ivott, de nem beszélt. Ki nem állhattam, amikor beültem valahova, és valaki azonnal megtalált a nyűgjeivel. Mondjuk ezeket mindig le tudtam rendezni egy apró mozdulattal, amivel látszólag oda sem figyelve, csupa véletlenségből félrehúztam a dzsekimet, láthatóvá téve az alatta lapuló pisztolyt (többi magamnál hordott fegyver fitogtatására igen ritkán volt szükség).
Ő viszont csak ivott egyet-kettő-hármat-sokat. Közben pedig pöfékelt. Mint egy gyárkémény. Ez megihletett engem is. Előkaptam a cigis dobozomat a zsebemből, hogy rágyújtsak.
-Az istenit! - dühöngtem, és a pultra hajítottam a vérrel és vízzel hasznavehetetlenné ázott dobozt, mit sem érő tartalmával együtt.
Itt nem árultak dohányterméket, és kizártnak tartottam, hogy kitegyem a lábam, amíg az eső el nem áll. A kunyizás meg nem az én asztalom, szóval az is ugrott.
Ekkor viszont, mintha csak lenne egy őrangyalom, a mellett ülő pacák felállt és elvonult a vécére. Ennyi sör után mondjuk furcsa, hogy eddig kibírta, de érdeklődésem nem éppen nephrológiai irányú volt. Sokkal inkább vonzotta a szemem a hanyagul a pultra dobott szivar. Igaz, nem maradt belőle valami sok, de az ajtó, ami a mellékhelyiségek felé vezetett egyben a hátsó kijáratot is rejtette, és hát ki tudja! Talán vissza se jön. Ha meg mégis, megvillantom a pisztolyomat neki is, és el van intézve! Lássuk inkább, miből élünk!
~Hát jó ízlése van, meg kell hagyni!~
Némiképp jobb kedvre derülve fogyasztottam el a szivar maradékát, a megmaradt kis csonkot pedig ugyanoda dobtam vissza, ahonnan elvettem, elvégre rend a lelke mindennek. Közben a söröm is eltűnt az üvegből, úgyhogy intettem a pultosnak egy újabbért.
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Rozsomák Szer. Feb. 01, 2012 8:53 pm

Hosszú nap volt ez a mai, mint mindegyik, amióta abban a megtiszteltetésben részesült, hogy a Xavier Tehetség gondozó, és Elme Gyógyintézet rabszolgája lehet, ami ugye azzal jár, hogy atombombával játszó kamaszokat kell hajkurásznia egész álló nap, és Éjjel, kivéve ma! Ez az este más, ugyanis szabadnapot vett ki! Pontosabban szólva, üzenetet hagyott valamelyik tanárnak, hogy nincs kedve dolgozni, és elmegy piálni. Még pontosabban, hangosan becsapta az ajtót maga mögött, amikor kiment. Remélhetőleg valaki megkapta az üzenetet. Az ide útja is megérne egy misét, de inkább hagyjuk, ezúttal viszonylag kevesen próbáltak az életére törni, elhanyagolható sikerrel, szóval jobb elfelejteni a dolgot.
Ahogy ott üldögél bús magányában, és egymás után fogyasztja a legegészségesebb dolgot, amivel ez a csehó szolgálhat, megszűnik számára a külvilág, már amennyire meg tud. Ezt úgy kell érteni, hogy tisztában van vele, hogy ül mellette egy vörös hajú, feltehetően nőnemű lény, aki szintén vedel - bár hozzá képest inkább csak fogyaszt - de nem hatja meg, inkább kihasználja az alkalmat, hogy Ratna nincs a környéken, és jókorát szippant be abból a jóféle szivarból, melyet úgy szeret. A sokadik sör után azonban, ha nem is érzi magát részegnek, másfajta testi reakció életbe lép nála, ezért kénytelen kelletlen a mellékhelyiség felé indul, őrizetlenül hagyva szivarját. Nem túl bölcs dolog egy ilyen helyen, de mentségére szolgáljon, hogy a felbukkanna azon 3 ember egyike, aki le merné nyúlni az ő szivarját, akkor az lenne a legkisebb gondja. Percekkel később tér csak vissza, és eleinte fel sem tűnik neki, hogy valami nincs rendben, csak amikor kezébe fogja szeretett dohánya porhüvelyét, döbben rá, hogy őt bizony meglopták. Gyanakodva néz körül, de nem lát senkit, akiből kinézne ilyen gaztettet, kivéve a vöröskét. Elég ádáznak tűnik így elsőre, és az sem szól éppen mellette, hogy a lehelete bűzlik az ő kubai tüdőropijának édes aromájától.
-Nem emlékszem, hogy meghívtalak volna - förmed rá csendesen, s közben újabb szivarért nyúlna, ám a zsebében kutatva rá kell döbbennie, hogy ez ma mégsem az ő napja. - Ráadásul ez volt az utolsó szivarom.
Alaposan végigméri a vörös démont. Jól láthatóan számtalan tükör előtt töltött óra kemény munkája minden nap, hogy elérje ezt a külsőt, melyről üvölt: "lesz@rom, hogy nézek ki"!
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Aya Caine Szer. Feb. 01, 2012 9:47 pm

Mégis visszajött. Épp nagyot húztam a sörös üvegből, mikor hozzám szólt, úgyhogy úgy fordultam felé, hogy az üveget még a számban tartottam. Csupán szemöldökeim enyhe megemelésével jeleztem neki, hogy megértettem, amit mondott, egy óvatos fejmozdítással pedig, hogy marhára nem érdekel a nyavalygása. Végül letettem az italomat a pultra, és a kézfejembe töröltem a számat.
-Egy ilyen hegyoldalba úgyis kár - vontam meg a vállam. - De lásd kivel van dolgod...
Elővettem kettő száz dollárost.
-Kábé ennyibe fájhatott, igaz? - érdeklődtem, és kihúztam pár szál ázott cigit, és eltéptem a papírjukat. - Megtérítem a károdat!
A dohányt a kétszáz dollárba sodortam, szélüket, mint egy borítékot végig nyaltam, igaz esélye sem volt, hogy megragadjon, de kellett a színjátékhoz, majd előzékenyen meggyújtottam az egyik végét, és felé nyújtottam.
-Tessék! Jobb, mint új korában! És most kopj le, vakarcs, nincs kedvem réti pillangókkal vesződni!
Visszafordultam a pulthoz, hogy folytassam az ivászatot, de közben a már kiürült sörös üvegben figyeltem a férfit, nehogy valami meggondolatlanságra ragadtassa magát, vagy ha mégis megtenné, ne érjen váratlanul.
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Rozsomák Szer. Feb. 01, 2012 9:59 pm

Csodálkozva figyeli, mit mesterkedik ez a "tünemény", fél perccel később pedig beigazolódik az a balsejtelme, hogy nem fogja megkedvelni őt, bármennyire is igyekszik szegény. Kezébe fogja a felajánlott furcsa szivart, aztán elnyomja a homlokán, hisz utálja az olcsó bagó szagát. Ezt követően elhajítja a megperzselt százat, majd öklével akkorát csap a pultra, hogy beleremeg az egész koszos kis csehó, a bútordarabon pedig jókora repedés képződik, illetve ökle nyoma is megmarad ott, ahová ütött. A hirtelen zajra minden vendég felkapja a fejét, és bár azokat, akik ide járnak nem kell félteni - aki képes megemészteni ezt a moslékot, az már nem semmi - mégis a többség jobbnak látja félbehagyni vacsoráját, és sétálni egy jó...a szakadó esőben. Még a tulaj sem szól rá a vandál Logan-re, pedig jobb helyeken úgy szokás, itt pedig mást lelőnének ezért.
-Keménynek hisszük magunkat? - Kérdi, jó adag gúnnyal a hangjában. - Vigyázz, nehogy belém törjön a fogad, kislány. - Fejezi be mondókáját, s pontosan tudja, milyen idegesítő a hangsúly, melyet az imént megengedett magának.
-Szóval, mi lenne, ha meghívnál egy kubai szivarra? Az amcsi zöldet nem szeretem, túl sok benne a vízjel.
Ölbe font karokkal várja, hogy mi fog történni ezek után, de van egy sejtése, hogy a csaj ezek után sem fog észhez térni. Ő minden esetre előveszi a legfélelmetesebb nézését.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Aya Caine Szer. Feb. 01, 2012 10:19 pm

A nagydarab fickó igen csalódottnak tűnt, és gondoskodni próbált róla, hogy erről a kellemetlen élményéről az utókor is értesüljön. Ennek szimbólumaként öklével hatalmasat csapott a pultba, hogy a vendégek meg a dolgozók jelentős része jól hallhatóan összerezzent. Én higgadtan kortyolgattam a sörömet, annál már jobban hozzá voltam szokva a rázós helyzetekhez, hogy megijedjek egy ilyen kirohanástól.
Miután a többi vendég átengedte nekünk a terepet, az itt dolgozók pedig hirtelen felgyülemleni tetsző tengernyi tennivalójukat elintézni vonultak vissza az irodába, lenyeltem az utolsó korty sörömet is, aztán az üvegeket félresöpörve felálltam a bárszék lábtartója, ellöktem magam, közben megfordultam, és máris a pulton ücsörögtem. Valaki otthagyta a cigijét, arra már le is csaptam.
-Tudod - mondtam neki tele szájjal, majd miután nagyot szívtam a dohányból, normálisan artikulálva folytattam -, ahogy így elnézlek, nem lehetsz hozzászokva ahhoz, hogy valaki tiszta alsóval bírja végig hallgatni a hisztidet.
Ahogy még egyet szippantottam a cigarettából végigmértem az idegent.
-Meg is tudom őket érteni, elég félelmetes ember benyomását kelted. De annyit elárulhatok, öcsisajt, hogy tapasztalataim szerint, aki ennyire pedálozik rá, hogy már az első másodpercben betojassa a közönségét, az a második másodpercben már nem sok mindent tud felmutatni.
Felhúztam az egyik lábamat, sáros cipómmal eléggé összemocskolva a pultot, majd cigarettát tartó kezemet rajta pihentetve, mélyen a férfi szemeibe néztem.
-Nincs dohány csipsz@aroknak. De fizetheted a sörömet. Érezd magad megtisztelve!
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Rozsomák Szer. Feb. 01, 2012 11:14 pm

A csaj szépérzékét csak életösztöne múlja alul, legalábbis erre következtet abból, ahogy vele beszél. Nem tudja felfogni, hogy újabban miért pályázik arra mindenki, hogy kihozzák a sötét oldalát, lehet azért, mert kételkednek a létezésében? Sheena megjárta, Kardfog...nos ő Kardfog marad, ez a csaj azonban jobban tenné, ha leállítaná magát, mielőtt olyat tesz, ami végképp esélytelenné teszi, hogy józan férfi, vagy nő nézzen rá két másodpercnél tovább, pedig erre most sincs sok esélye.
-Nézd cicus - feleli lekezelően, melyet szerinte meg is érdemel, hisz ahogy ott ül, úgy viselkedik, mint egy kamasz diáklány, aki így akar menő lenni - ha úgy érzed kevésbé vagy törékeny, mint az asztal, amin ülsz, folytasd csak ezt a színjátékot, de már most megmondom, kár a gőzért, gyűlölöm a rámanős nőket.
Ezt követően közelebb sétál, majd egy villámgyors mozdulattal csap le a nőre. Öklével úgy tesz, mintha a nő arcától 10 cm-re levegőnek adna pofont, ám mikor a cigi tájéka köré ér, kivillan a karma, hallatva azt a jellegzetes, és ijesztő hangot, ahogy a fém siklik a másik fémen, a bagót pedig apró darabokra vágja. Ennyi sör után is kitűnően céloz, így a nő ujjait alig harcolja meg, mintha csak egy darab papír vágta volna meg, nem pedig a borotvaélet karmon, melyek amilyen gyorsan felbukkantak, el is tűnnek kárörvendően vigyorgó gazdájuk bütykei közt.
-Hogy tettszik a második másodpercbeli teljesítményem? - Kérdi, majd hátat fordít a nőnek, és a kijárat felé lépdel. - Fogadok, többet egy férfi sem viselt el a közeledben, és én sem kínzom magam tovább többé.
Elsétál a pult mellett, és mivel a személyzet szőrén szálán eltűnt magát szolgálja ki. Előkap egy sört, melynek kupakját az ujjával veszi le, és nagyot kortyol belőle.
~Hagyom élve elmenni, és még azt sem várom el, hogy betojjon. Nem mondhatja, hogy nem vagyok úriember.~
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Aya Caine Csüt. Feb. 02, 2012 9:35 am

-Cicus? - morrantam fel. - Cicus?! Ha jót akarsz, ki ne ejtsd rám ezt a szót még egyszer, értve vagyok?! Egyébként meg ne legyél ennyire öntelt - tettem hozzá megvetően méregetve. - Ha nem szereted a rámenős nőket, én leszek a kedvenced. Igyekeztelek nem éppen marasztalni, de ha az egód vagy a veréb agyacskád ezt nem segített felfogni, akkor besegítek, jó? - A következőket szinte tagoltan mondtam. - Húzz - el - innen - a - büdös - francba - többet - nem - kérem - szépen.
Hagytam, hogy közelebb sétáljon, miért zavart volna? Biztosra vettem, hogy csak még ijesztőbbnek akar mutatkozni, és gondoltam, legalább ennyit hadd kapjon, ha már nincs más választása, mint elkullogni. Ő azonban mást tervezett. Igaz, nagyon is váratlanul ért a támadása, és nem is vettem jó néven, de nem voltam olyan hülye, hogy ezt kimutassam.
Tehát mutáns ő is. És milyen szép, hasznavehető képessége volt, szinte már irigyeltem. Mennyi mindent tudnék kezdeni vele! Rémlett, mintha az ujjaimat is megsebezte volna, de épphogy, apróságokkal meg nem volt érdemes foglalkozni. De akkor is!
Nem mozdultam el a pultról, fordítson csak hátat nekem. Mikor már a kijárat közelébe ért három dobócsillag villant a kezemben, aztán már repültek is az irritáló férfi felé, aki azt hitte, büntetlenül támadhat rám. Kettő az oldalánál találta el a trikóját, egy pedig a nadrágjában fúródott éppen hímékessége alatt. Elég közel engedtem a falhoz, hogy mindhárom penge hozzászegezze őt, én pedig még mindig a pulton ücsörögve, kényelmes mozdulattal húztam elő a legkézreesőbb pisztolyomat.
-Na, most mondom mi a felállás - sziszegtem fenyegetően. - A produkciód kissé túllépett egy határt, ennél jóval kevesebb is elég, hogy kinyírjak valakit. De hogy lásd nagyra értékelem a tökösségedet, egy apróbb figyelmeztetéssel megúszhatod, és azt ajánlom, utána nagyon hamar kopj le. Ha nem élsz a lehetőséggel... - Itt enyhe földrengést generáltam körülötte, amitől a dobócsillagok már nem maradhattak annyira távol a bőrétől, főleg nem a két lába közötti, apró, de igen kellemetlen sebeket okozva. Aztán megszüntettem a rengést -... nos, ha nem élsz vele, akkor búcsút mondhatsz a tökösségednek. Mit mondasz? Elég volt vagy - Pisztoly kibiztosítva. - szeretnéd, hogy bedurvuljak?
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Rozsomák Csüt. Feb. 02, 2012 12:03 pm

-Ó, de cuki, ahogy fújtat a kis cirmos - gügyögi, bár az ő hangján ez mindenek előtt idegesítően hat, mint aranyosan. - Te leszel a kedvencem? Feleségül ne vegyelek véletlenül?
És akkor repülnek a dobócsillagok, felhasítva bőrét, és persze trikóját is. A héten ez már a 12. ilyen trikó, ami tönkrement, de mivel csütörtök van, ez a hét egészen békésen indult. Vet egy sötét pillantást a nőre, de aztán megremeg a föld a lába alatt.
~Érdekes, a 20. sör előtt ez sosem szokott megtörténni. Akkor nyilván józan vagyok, és a csaj kárörvendő, öntelt vigyora alapján neki is van némi köze ehhez az egészhez. Csak tudnám mit akaaaaaar, au!~
Puszta kézzel tépi ki a csillagokat onnan ahová fúródtak, nem törődve a sebekkel, amiket ejtenek rajta. Miután eltávolította mindet - kezdve természetesen azzal, amit a lába közé dobott ez a tűzokádó tünemény - a földre ejti mindet. Dolga végeztével újra végigméri azt, aki mostanra egyértelműen, minden kétséget kizáróan bebizonyította, hogy fogalma sincs kivel van dolga...kivéve, ha abban a vacakban ezüstgolyó van, akkor ő is csak annak a félrefordításnak az áldozata.
-Nézd csillagom - kezdi, s cseppet sem hatja meg a nő fenyegetőzése. Sebei közben beforrnak, bár a vértől ez alig látszik - úgy értem, nézz meg jól! - És akkor, felzendül a hang, a félelmetes zaj, ahogy másik anyag a földön, mely képes átvágni az üveget csúszik elő rejtekhelyéről. Minkét kezén megjelenik az a 3-3 borotvaéles, 30cm-es halálos fegyver, mely az elmúlt másfél évszázad során annyi embert küldött a pokolba, hogy kár is lenne számolni. - Ha durvulni akarsz, még egyszer utoljára, ne fogd vissza magad!
Lassan indul meg a nő felé, azzal a feltett szándékkal, hogy első körben a pisztolyt vágja apró darabokra egy hanyag mozdulattal. Ha ez sikerül, egyenlőre megvárja, mit szól hozzá ellenfele. Azt azért el kell ismernie, hogy ahogy ott ül a bárpulton, kedve lenne megragadni a két lábát, és a úgy a falhoz vágni őt, hogy kiszakadjon a helyiség oldana, utána pedig földbe döngölni, hogy szétrepedjen minden járólap, bár ez utóbbit a kis földrengése nagyjából már elintézte.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Aya Caine Csüt. Feb. 02, 2012 1:05 pm

Nem igen voltam hozzászokva ahhoz, hogy ilyen hangot engedjenek meg maguknak az ellenfeleim. De hát nem épp amiatt duzzogtam az imént, hogy megint csak gyilkolásztam, de a tehetségem elkárhozoltatik, mivel túl ritkán találkozom méltó ellenféllel? Na, majd most!
A szenvtelenség, amivel a dobócsillagokat távolította el magából, nem beszélve a homlokáról, ami teljesen épnek tűnt, pedig haragos vörösnek kellett volna lennie néhány vízhólyaggal teletűzdelve gyanús volt. Mostanra pedig már be is igazolódott a feltevésem: nem csak karma van neki, de még öngyógyító is. Ez az én estém. Ezt a példányt nem fogom csak úgy egyszerűen kicsinálni.
Szemem összeszűkült, ajkam egy nagyon halvány mosolyra húzódott, ahogy elégedetten néztem, mint lopja felém a távolságot. Hasonlóképpen ráérős ütemben emelkedtem fel ültő helyemből a pult tetejére. Sajnos amíg ültem épphogy egy vonalban volt a szemünk, most viszont végre fölé magasodhattam.
Egyenesen az arca közepére céloztam.
-Lenyűgöző a regeneráló képességed - ismertem el -, de azt azért nem hinném, hogy a halált is tudnád gyógyítani.
Lejjebb engedtem a fegyveremet. A trikója már úgyis kellőképpen lyukas volt, piros foltokkal pöttyözve, gondoltam lehet ez még sokkal szebben is mintázva. Belső zsebembe nyúlva előhúztam még egy pisztolyt, és azt is ráfogtam.
-Viszlát, és kösz a szivart!
BUMM! Két lövést adtam le, de mivel abszolút egyszerre dördültek el, egyetlen hatalmas durranásnak tetszett.
-Mi a...
Még két lövés, ezúttal nem a hasába, egyenesen a szívébe. Ebben már biztos voltam.
-Hm! Vagy mégis! Nos, akkor...
Eldobtam mindkét pisztolyt, és olyat tettem, amit nagyon ritkán: szélesen elvigyorodtam (igaz, a szemem közben villámokat szórt). Kezeimet a hátam mögé dugtam a dzsekim rejtekébe, ahonnan kiránthattam a hátamhoz szorosan erősített tokjából az én kis édesemet (leánykori nevén: JG AK 47 Beta Krinkov.) Ez a sokat használt gépfegyver a szerény 48 cm-ével is halálosnak bizonyult eddig minden akció során. Biztosra vettem, hogy most sem hagy cserben, elvégre ennek a meláknak is biztos szüksége van némi időre a gyógyuláshoz. Lássuk, fog-e menni neki apró cafatokban.
-... kezdődjön a játék!
Ő sem reagálhat másként, ahogy elvárható: a szeme el fog kerekedni a döbbent rémülettől, tesz néhány lépést hátra, aztán megfordul, és futásnak ered. Akkor pedig végre csend lesz és nyugalom.
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Rozsomák Csüt. Feb. 02, 2012 5:15 pm

A pisztoly szétvagdalására irányuló tervei elbuknak, mielőtt igazán hozzájuk láthatna, hisz a csaj felpattan a pultra, hogy ott folytassa erotikus táncát, amit lássuk be, nagyon kevesen találnának izgatónak, vagy épp kibírhatónak, hisz emellett, hogy nem igazán mozog, még a vetkőztetésről is elég egyedi elképzelése van.
-Köszönöm - feleli a bókra, ami egy cseppet meg is lepi őt, de aztán szerencsére Aya ellensúlyozza azt egy halálos fenyegetéssel. - idén múltam 170, mit gondolsz?
A golyók nyomán cafatokra szakad egykor hófehér, mostanra azonban vértől vörös trikója, ám főleg csak felületi sérüléseket szenved el, hála törhetetlen csontvázának, melyről könnyedén pattannak le a lövedékek. Aztán Aya előkapja a nagyágyút, és innentől kezdve már ő sem viccel tovább. Üvöltve rohan a hisztérika felé, kivont karmokkal, mialatt a 7.62-es kaliberű lövedékek olyannyira szétroncsolják mellkasát, hogy már kilátszanak fényesen csillogó csontváza. Persze ilyen tűzerőnél pár fontosabb szerve sem marad ki a jóból, így már csak főleg a lendület hajtja előre. Nem is találja el a nőt, helyette tovább rohan, és magával sodorja az egész pultot, hatalmas kárt téve a berendezésben. Mindenfelé por, faforgács szállingózik a levegőben, Logan pedig ott hever a romok közt, csurom véresen. Teljesül Aya vágya, csend van, és nyugalom, nagyjából fél percig, ekkor ugyanis a férfi megmozdul. Először csak támaszkodik, de aztán sikerül feltápászkodnia, és leporolni magát.
-Ez csikizett - szól szemrehányóan, majd a nőre emeli szúrós tekintetét. - Most én jövök!
Újra megindul a nő felé, bár ezúttal valamivel kisebb lendülettel, ugyanis felvágós szövege ellenére azért minden még nem került a helyére odabent. Minden esetre, ha sikerül elég közel érnie, akkor Aya másodperceken belül már nem egy, hanem 5 kalasnyikov boldog tulajdonosa lesz, illetve gazdagodik még egy hastájékra leadott rúgással is.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Aya Caine Csüt. Feb. 02, 2012 10:29 pm

170?! A mindenségit! Hát akkor legközelebb kénytelen leszek csókolommal köszönni neki, különben még a sarokba állít.
Pillanatnyilag azonban ennél nagyobb problémák is akadnak. Mégpedig az, hogy a férfi borzalmas erejű támadásba lendült. Még jó, hogy fenyegető közeledése láttán előkaptam Krinkov kisasszonyt, jóllehet a pisztoly nem okozott rajta komolyabb sérülést (sőt másodpercekkel később, egy trikócsere után azt is letagadhatta volna, hogy egyáltalán eltaláltam), viszont jóval nagyobb és hatásosabb fegyverem már rendesen odatett neki.
De vajon mi lehet az a csillogó valami ott? Már a csontjait is láthatnám itt-ott, az viszont nem egészen úgy festett, mint egy rendes csontváz-részlet. A sebek gyorsan gyógyultak, úgyhogy nem volt elég időm figyelmesebben megnézni. A pultot sikeres dúvadként döntötte romokba, de olyan profi célzással, hogy egy lépést se kellett odébb lépnem, hogy biztonságban legyek.
Leugrottam mellé, hogy alaposabban szemügyre vegyem a különös csillogást. Ahogy természetellenes módon záródtak össze a sebei annál kevesen rálátásom nyílt, de azért valamit azért sikerült elkapnom.
~Hát itt őrüljek meg helyben, ennek a hapeknak fémből vannak a csontjai! Pengeszerű karmok, és fém csontváz? Hát minden ász dolog neki jutott?!~
Bámészkodásomban az sem tűnt fel, hogy idő közben felállt. Mintha mondott is volna valamit, de én annyira odavoltam azért a fém vázért, hogy épp csak felfogtam a mozgást. Mint egy kezdő! Hagytam elterelni a figyelmemet. A jutalmam mínusz egy fegyver volt, és egy irgalmatlanul nagy rúgás nem sokkal a medencecsontom felett.
Ezúttal én repültem, de nem olyan messzire. A pult épen maradt része, aminek a tetején az imént álltam, megfogott. Fájdalmas nyögéssel estem a tövébe, és a bántalmazott pontot szorongatva kényszerítettem magam ülő helyzetbe úgy, hogy a hátamat a pultnak döntöttem. Így valamelyest tudtam spórolni az erőmmel, amíg összeszedem magam. Csak úgy mellékesen húztam elő egy harmadik pisztolyt a bakancsomból. Aprócska volt, nagyjából akkora, mint a kezem, de a célnak megfelelt. Rutinos eljárás volt, most mégsem ezért műveltem szinte csak mellékesen. Kíntól zihálva is mohón pillantottam vissza a férfi sebeire, hogy még egyszer láthassam azokat a ,,csontokat".
Nehezemre esett beismerni, de egyre jobban megtetszett nekem, hiszen olyan volt, mint egy élő tank! Persze ettől függetlenül, megölöm, ha kell, de lássuk be, nem mindennapi egy ilyen szerzet!
-Mindjárt folytathatjuk - ígértem neki a pisztolyt folyamatosan rászegezve, bár továbbra sem a szemeibe, hanem a sebeit néztem. - Csak még amíg látszanak... A fenébe!
A golyó ütötte lyukak sajnálatos módon bezárultak, eltakarva előlem a csodálatos fémes csillogást.
-Ezekkel születtél... - kérdeztem, majd az udvariasság kedvéért hozzátettem -, ... papa?
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Rozsomák Csüt. Feb. 02, 2012 11:25 pm

Bár sikeresen eltereli ellensége figyelmét, ezt a technikát mégsem szeretné rendszeresíteni a jövőben, elvégre egy pólót elveszteni még nem a világ vége, de minden bőrt a felső testén azért elég sokáig tart visszanöveszteni.
-Hé, a szemeim idefent vannak! - förmed rá játékosan, hogy ezzel is leplezze, bár szépen sikerült felrúgnia, rávetni magát még képtelen lenne.
Kis híján zavarba hozza a nő érdeklődése belső értékei iránt, de hamar rádöbben arra, hogy vannak fontosabb dolgok is a szexnél, például porrá zúzni minden csontját annak, aki lenyúlta a dohányát, és megpróbálta megölni őt, arról nem is beszélve, minek nevezte. Vicsorítva, még mindig kivont karmokkal indul meg a nő felé.
-A sitten csinálták, egy karton mentolos cigiért cserébe. - feleli komolytalanul, ám ebben a pillanatban már minden a helyére kerül ahhoz, hogy végre elrugaszkodhasson a földtől, s rávethesse magát áldozatára. Ami a nő kezében lévő fegyvert illeti, nem tartja túl figyelemreméltónak, és ezt ki is mutatja:
-Most komolyan? - Nézi meg magának a cseresznyemagvetőt - Ettől kéne megijednem? Gondolod tartok a szúnyogcsípéstől februárban?
Végre elrugaszkodik a padlótól, és ráveti magát a pult mellett ülő áldozatára. Ha sikerül elkapnia, szoros medveölelésben részesíti, hogy kiszorítsa belőle a szuszt. Ha nem, nos akkor újabb lyuk keletkezik az amúgy is eléggé leamortizált pultban.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Aya Caine Csüt. Feb. 02, 2012 11:56 pm

Sajnos nem tűnt úgy, hogy hosszadalmasabb, de akár csak egy szavas terjedelmű magyarázat erejéig kielégítse a kíváncsiságomat, úgyhogy meg kellett elégednem annyival, hogy ez a férfi nagyon állat! Persze jelen helyzetben ez azzal is járt, hogy nekem nehezebb a dolgom.
De istenem, bár lett volna csak a testfelépítése a nehezítés! Még hogy cseresznyemagvető!
-Szúnyogcsípés? Nem, nem éppen erre kell számítanod - magyaráztam szárazon. - Ami azt illeti, tizenkét embert csípett halálra az elmúlt évben. Jobb, ha vigyázol vele.
Próbáltam két lábra kecmeregni úgy, hogy közben azért nem fordítom el róla a szememet, ahogy a pisztolycsövet sem. Ez nem volt könnyű feladat, mivel az oldalam is keservesen lüktetett még, mintha újból és újból megrúgtak volna.
Azért mondhatni sikerrel jártam, legalábbis, amikor rám vetette magát, rögtön tudtam lőni. Elugrani már nem, de mellkason lőni már tudtam. Hajszálpontosan középen. Persze nem felejtettem el, hogy ez neki nem jelent különösebb gondot, de fájdalmat nyilvánvalóan ő is érzett emellett pedig sikerült úgy helyezkednem, hogy mikor ő szorosan magához ölelt, hogy megfojtson, két ujjamat a sebébe dugtam. Nem gyógyulhatott be, amíg én minden erőmmel tágítgattam nyilván borzasztó fájdalmat okozva neki, ráadásul így kicsit a csontjához is hozzáfértem. Valamelyik bordához. Kemény volt, sima és nagyon masszív.
A kíváncsiságom keveredett az élethez való ragaszkodásomhoz, és pillanatnyilag ez a módszer tűnt a kulcsnak mindkettő elrendezéséhez. Mást nem tehettem, a fogása túl erős volt, nem voltam képes mozdulni. Márpedig valamit tennem kellett, mert a levegőm fogytán volt.
A fejem szabadon mozgott. Közel hajoltam hát hozzá, és beleharaptam a nyakába. Ha nem szabadítja ki magát időben, vér kezd szivárogni új sebéből.


A hozzászólást Aya Caine összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 03, 2012 9:32 am-kor.
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Rozsomák Pént. Feb. 03, 2012 12:42 am

-Tizenkét ember haláláért felelős? - Kérdi őszinte döbbenettel a hangjában. - Akkor te vagy a 13. tulajdonosa? Nem félsz, hogy balszerencsét hoz?
A figyelmeztetésre semmi szükség, esze ágában sem volt kezébe fogni azt a játékfegyvert, ami még Aya kezében is elég komikusan hat, a sajátjában pedig talán nem is látszana.A seb, amit a fegyver rajta ejt annyira még nem is zavarná, ám a lány ujja pokoli kínt okoz, ahogy egyre beljebb hatol a húsába. Körmével megkapirgálja csontjait, mintha csak arra lenne kíváncsi, miből épül fel, de jelen körülmények közt képtelen ezt bóknak venni. Szorosabbra veszi ölelését, minek hatására Aya néhány porca megroppan, de egyenlőre nem szenved komoly károkat az egyébként egészen kellemes teste, most, hogy így közelről is volt szerencséje...ÁÚ!! Ordítva hajtja hátra fejét, amennyire csak tudja, hogy megszabaduljon a bestia fogazatától, ha pedig eléggé hátra tud hajolni, jutalmul egy fejelésben is részesíti a hölgyet.
-Add fel cicám. Itt nem...
Éles szirénahang üti meg Logan különösen érzékeny füleit. Úgy tűnik ez a környék beszaribb, mint Bronx többi része, hisz elég ellőni néhány tár muníciót, és máris kihívják a rendőrséget. Mélyen a nő szemeibe fúrja szúrós tekintetét, s olyan közel hajol, hogy lehelete szinte már égeti áldozatát.
-Látod szívi, kellett neked hangoskodni! Most kihívták a szomszédok a rendőrséget!
Na persze, Aya még nem hallhatja őket, de pár perccel később már igen, csakhogy addigra lehet késő lesz elmenekülni előlük.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Aya Caine Pént. Feb. 03, 2012 9:57 am

Nagyon vészesen közelinek érzem a halált. Tudatosan blokkoltam, nehogy az életem leperegjen előttem, mivel egyszer épp elég volt végig unni, nem akartam kezdeni elölről. A tüdőm parázslott, tagjaim zsibbadtak, a fejem egyre nehezebb lett, csakúgy, mint a férfi súlya, ami besegített fojtó szorításának, hogy kinyomja belőlem a szuszt. Ezt elég furcsának éreztem, hiszen ránézésre azért nem kellett volna ennyire nehéznek lennie. Bár talán ez a furcsa csontozat.
Irritált a gondolat, hogy még teli vagyok fegyverekkel, de nem jutok hozzájuk, pedig centiméterekre vannak a kezeimtől. A fogaim és a húsába vájó ujjaim voltak az egyetlen segédeszközeim. Csak épp erre ő is rájött. A védekezésétől hátrabukott a fejem, úgyhogy az övé után még a padló is jókora ütést mért rá. Már csillagokat láttam, és egyre erőtlenebbül matató ujjaim is kicsúsztak a bordái közül.
Ha csak pár milliméterrel feljebb tolhatnám a kezeimet előhúzhatnám a zsebkésemet. Ott van, arra vár, hogy használjam, és de jó lenne a markolatáig belevágni ebbe a szemétbe! Sőt, még a markolatát is belenyomnám, esküszöm könyékig döfnék bele, és a saját kezemmel tépném ki a szívét!! Ha tudnék mozdulni. Kellett nekem méltó ellenfél!
Megpróbáltam használni a képességemet is, de már abból is csak egy olyan aprócska rengés lett, hogy nem tudhattam, nem csak beképzelem-e magamnak. Már arra sem számíthattam.
Beszélt. Mondott valamit. Nem értettem. Valami éles, vijjogó hangot is hallottam, de azt sem tudtam beazonosítani. Lábaimmal megpróbáltam belerúgni, de csak rúgkapálás lett belőle. Valamit ki kellett találnom.
Eszembe jutott a kedvenc akciófilmem, amiben a főhősnő úgy akadályozta meg a mesterlövésznek, hogy lelője, hogy felemelte előtte a pólóját, kivillantva kebleit. A mesterlövész a döbbenettől és a látványtól megkövülten állt, leeresztett puskával, a nő pedig megmenekülhetett.
Na azt nem! Akkor inkább meghalok. Ha moccanni is bírnék, ezt akkor sem. De nem akartam meghalni. Ha untam is egyhangú életemet, azért ragaszkodtam hozzá. A fejemen kívül pedig semmit nem tudtam mozgatni, a fájdalom pedig láthatóan marhára nem érdekelte az ellenfelemet.
~Oké, ha túlélem, külön élvezni fogom, hogy nem halhat meg. Így olyan lesz, mintha újra és újra megölhetném!~
Ez olyasfajta örömmel töltött el, ami képessé tett, hogy még egyszer felemeljem a fejemet, ezúttal sokkal galádabb támadást indítva ellene, mint eddig. Egyenesen rám nézett, mivel képtelen volt befogni a lepénylesőjét, ami jelenleg még jó is volt, mivel így még a szája is nyitva volt. Dühös gondolatok ezreivel a fejemben előrelendültem, és a szájamat az ő szájára tapasztva megcsókoltam.
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Rozsomák Pént. Feb. 03, 2012 12:35 pm

Aya egy szót sem szólt már percek óta, ami azt jelenti, hogy bár nagyon igyekszik keménynek mutatni magát, mostanra ő is megértette, mekkora pácban van. Mindennek tetejébe még lefejelni is sikerült a csajt, szóval úgy tűnik végre sikerrel fog járni a kiiktatásában, még épp időben, mert a jard már nagyon közel jár, túl közel! Még szorosabbra fogná a nőt, ám ekkor valami olyasmi történik, amire legvadabb alkoholmámoros rémálmában sem gondolt volna! Előrelendül, és mondókáját félbeszakítva megcsókolja őt! Három másodperccel a puha ajkak, és a ficánkoló nyelv inváziója után hatra kapja a fejét, igaz csak egy pillanatra, mert aztán zuhan is vissza, a hárpia csókjába. A legrosszabb hogy ő is tudja, mire megy ki a játék, s érzi is, ahogy szorítása enyhül, de ezt persze már túl későn fogja fel úgy igazán. Ha Aya ezek után kiszabadul alóla, pislogva ül fel, majd fel is pattan, mint akiben elpattant egy rugó.
-Na jó, mi lenne, ha máshol élnéd ki az apakomplexusodat? Innen el kell húznunk, mielőtt megjön a rendőrség.
Maga is meglepődik rajta, hogy milyen könnyedén háttérbe szorította azon tervét, hogy karmaival saslikot csináljon szegény szivolából, de nincs kedve még egy éjszakát tölteni a sitten, most, hogy kifogyott a mentolos dohányból. Hogy Aya mit tervez, arról fogalma sincsen, ő minden esetre az ajtón át távozik, hogy felpattanhasson a motorjára. Már éppen gázt adna, hogy maga mögött hagyja ezt a helyet, de valamiért nincs kedve még eltűnni.
-Jössz bébi? - Kiált hátra, hisz ha jobban belegondol, nem örülne neki, ha kihallgatnák ezt a borzalmas, kiállhatatlan nőszemélyt, az ijesztően jó nyelvtechnikájával. - Gyere már, most nincs idő tollászkodni!
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Aya Caine Pént. Feb. 03, 2012 1:04 pm

Sikerült! Nincs is könnyebb ellenfél a férfiaknál. Szánalmas banda! Ahogy a férfi szorítása lankadt, azonnal kiszabadítottam előbb az egyik, majd a másik kezemet, kicsit arrébb mozdítottam a lábam, és már siklottam is ki alóla. Ó, drága oxigén, az emberek légies éltetőereje, hol a jó istenben voltál eddig?!
Köhögve, lihegve másztam arrébb, de erőtlenségemet gyorsan feledve pattantam fel, amikor meghallottam az egyre közeledő szirénákat. Hát ez volt az a furcsa, vijjogó hang! Akkor hát igaza volt a manusnak, tényleg sietnünk kellett.
Viszont ez azzal járt, hogy szabadon kell engednem a prédámat, márpedig ez nem szokásom. Ismeretlen fogalom számomra a döntetlen. Le kell játszanunk ezt a mérkőzést, addig nem szabadul meg tőlem, amíg ki nem nyúvasztom, aztán tekintve, hogy halhatatlan újra és újra és újra és újra...
-Nehogy azt hidd, hogy megúszod ennyivel! - vicsorogtam rá. - Keresünk egy másik helyet, ahol befejezhetjük, amit elkezdtünk. Utána kétszer is meggondolod, hogy megéri-e kötekedni velem.
Szerencsére neki is hasonló tervei lehettek, ugyanis nélkülem nem nagyon szándékozott elindulni. Helyes. Szóval ő is tudja, hogy még nem menekült meg. Ó, nem! Ha kell lenyomok a torkán egy egész atombombát, de megkeserüli, hogy velem kezdett!
Még egyszer jó látványos undorral töröltem meg a számat, kifejezve mennyire viszolygok az imént történtek gondolatától, és utána eredtem.
-Irány valami nyugalmasabb hely, ahol miszlikbe vághatlak - morogtam, miközben követtem egy szívfájdítóan dögös motorhoz.

// Folytatás: Kínai negyed //
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Adam Windsor Pént. Aug. 03, 2012 5:50 pm

//Kusuminak//

- Srácok, szerintem ti nem szeretnétek most ezt folytatni, igaz? - kérdeztem nagyon halkan, csendesen, de határozottan a hat bőrfejűtől, akik a földön heverő fiú felett álltak és eleddig szorgosan rugdosták az acélbetétessel. Nyugalmat erőltettem a vonásaimra és álltam a szemkontaktust azokkal, akik keresték. Az egyik vagány felém ugatott:
- Ne parázz fater! Ez csak egy koszlott mutáns geci, itt lumpolt némi kaja reményében, de hát nem tudta, hogy ide igazi emberek járnak, nem skacok?! - érdeklődött körbe vidáman.
- Jaja! Úgy van Hank! Tutira!
- Na szóval kissé eligazítjuk itt a városban, mi merre van. Menj csak tovább vénember! - mordult rám újra jó kedvűen.
- Értem - biccentettem. - Helyi lakos vagyok évek óta, magamra vállalom az urak helyett a fiatalembernek való útmutatást és még meg is hívom Önöket az eddigi "segítőkészségükért" egy italra - ajánlottam fel, reménykedve, hogy sikerül leszerelnem az alapvetően csak kötekedőnek tűnő csapatot. Sajnos nem volt szerencsém.
- A füleden ülsz fater, vagy mi van? - vonta fel a szemöldökét a nagydarab huligán. - Mondom ez itt egy koszos mutkó, érted?! Vagy be akarsz szállni a buliba? - kuncogott fel a társaival egyetemben. Sóhajtva megráztam a fejemet:
- Nem, urak - feleltem nyugodtan. - A fiú eleget kapott, megértette azt hiszem, hogy ez nem az ő terepe, nem látják szívesen. Most viszont segítségre szorul, orvoshoz szeretném vinni.
- Mi van fater? A mutkókra vered, vagy mi?! - hördült ellenségesen a bandatag. - Talán bizony Magneto nevére recskázol otthon?!
Ez így nem megy - döbbentem rá. Muszáj elijesztenem ezeket a szerencsétleneket. Látványosan felvettem a közeli kukából egy hosszabb lécet, majd megpörgettem a hangosan röhögő bőrfejűek előtt. Aztán...
...a testem ösztönösen nőtt a bottal együtt s söpörtem ki a vezér alól a lábait, aztán száguldottam is át köztük. Hullámozva hol megnövő, hol csökkenő testemmel nem sok mindent tudtak kezdeni a nagy arcú, de gyakorlatlan fickók. Hat lendülésbe került csupán, s mindannyian a földön feküdtek, sziszegve tapogatták fájós bokájukat...
- Nem fiam - mosolyogtam rá. - Én is mutáns vagyok. Most pedig takarodjatok, amíg még szépen vagytok! Mondom: MOST!
Adam Windsor
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 477
Hírnév : 29
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Aug. 05, 2012 2:04 pm

A megérzés (Amerikai, New York, otthon, reggel)
Kora reggel óta, már talpon voltam, mivel valami furcsa érzés kerülgetett, éppen ezért keltem ilyen korán. A furcsa érzést nem tudtam elhessegetni, ami miatt reggeli után is ezen agyaltam. Ám szerencsére a csalódás, amit az üres postaláda okozott, elfeledtette velem a dolgokat. Mindig is utáltam az esemény teli napokat, éppen ezért úgy döntöttem, ma végre abbahagyom szokásaimat, és elmegyek a városba kicsit csavarogni. Nem nagyon szoktam meg ezt, így természetesen teljes felszerelésbe mentem útra. Igaz így az utcán kicsit furcsán néztem, és jó páran megnéztek maguknak, de én ügyet sem vetettem rájuk. Lassan, már több mint három órája sétáltam a városban, amikor is észbe kaptam, hogy nem hoztam magammal ennivalót, így minél hamarabb felkerestem egy üzletet.

A távoli kép (Amerika, New York, Bronx, dél)
Szerencsémre hamar találtam egy kínai éttermet, ahol is elvitelre kértem, egy kis rizst, tyúkhússal ízletesebbé téve. Miután kifizettem, hamar el is mentem a boltból, mivel valami nagyon zavart. Sok férfi bámult meg, és legtöbben azt kérdezgették, hogy eddig hány mutánssal végeztem. Ezekre a kérdésekre illedelmesen válaszoltam /, vagyis elzavartam őket a fenébe, egy,,Semmi közöd hozzá!’’-val/. Az ebédemet csendes körülmények között szoktam enni, és szeretem, ha nem zavarnak meg benne. Így hamar felkapaszkodtam egy tűzlétrára, aminek le volt eresztve a létrája, és gyorsan felmentem a ház tetejére, mivel szerencsémre eddig vezetett fel a létra. Mikor felértem megtudtam miért. Itt legfelül egy üvegkupola volt, amiben, mint megtudtam gyümölcsöket termesztettek, de azért sejtettem, hogy lehet, hogy van benne valami Illegális is mivel, mint megtanultam az első ránézés megtéveszthet. Amúgy igazság szerint különösebben nem érdekelt, hisz nem vagyok zsaru, és nem ütöm bele a hétköznapi emberek dolgaiba az orromat. Az ebédemet hamar megettem, mivel eléggé éhes voltam, és miután ezzel megvoltam, egyszerűen felálltam, és körülnéztem. Innen fentről igen Pazar volt a kilátás, szinte mindenhova ellátni, igaz csak szinte, mivel nem ez volt a legmagasabb épület. Már-már kezdtem volna lemenni, amikor is megláttam a távolban egy olyan dolgot, ami nagyon felzaklatott. Annyit láttam, hogy jó páran ütnek, rugdosnak valamit, ám nem tudtam, hogy mit, mivel innen nem láttam. Nem sokat gondolkoztam. Gyorsan lemásztam, és máris szaladtam arra fele, amerre a civakodókat láttam, ám sajnos eltartott egy ideig, míg odajutok.

A felismerés (Amerika, New York, Bronx, délután)
Végre megláttam azt a helyet, ahol láttam a verekedőket, ám most csak egy ember volt talpon, és jó páran pedig a földön fetrengtek. Hát sejtettem, hogy félórai futás után meg fog változni a körülmények, ám nem sejtettem, hogy ennyire. A talpon maradt ember, egy férfi volt, aki egy lécet markolt. Még nem vett észre, de nem izgatott ez. Alig 100 méterre van tőlem, hát megállítom, mielőtt olyat tesz, amit meg fog bánni. Mivel nem tudtam, hogy ember-e, vagy mutáns nem lőhettem meg, éppen ezért csak a lécet veszem célba. Először is hátranyúlok, hogy vegyek le egy íjvesszőt, amikor is észbe kaptam, hogy mi is volt reggel a furcsa érzés. Nem töltöttem fel maximumra a nyílvesszők számát, így 50 helyett, csak 30 nyíl volt /tudom, mivel számon tartom, hogy mennyit lövök el, ám reggel erről elfeledkeztem/. Ezt sajnos hamar el kellett felejtenem, mivel a férfira kell koncentrálnom. Hamar feltettem egy nyílvesszőt az íjra, és lőttem egyet. Mivel nem voltunk olyan messze, hogy pontatlan legyek, a nyílvessző oda talált, ahova akartam. A férfi a lécet markoló kezétől 5 cm-re. Ettől remélem elejtette, de nem feledkeztem meg róla. Gyorsan felfeszítettem még egy nyilat, és férfira szegeztem, aki már nagy valószínűség szerint, már rám figyelt.
- Mit csináltál azokkal a férfiakat!? – kérdeztem tőle, hogy ő is hallja, persze nem mentem közelebb – Talán mutáns vagy?
Kérdezem, ha igen mond, akkor rá lövök egyet, és újratöltök. Persze nem lőném meg, mivel még ki szeretnék deríteni pár dolgot, éppen ezért csak a lába elé lövök a talajba. Miután újratöltök az íjjal, már nem célzok rá, de kézben tartom, nehogy meglepetés érjen. A válaszokat várva figyelek rá.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 6
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Gregory S. Severald Vas. Aug. 05, 2012 2:28 pm

Ahogy a Taxi megáll a kocsma előtt, kipattanok belőle és besietek.
-Napot.. WC?
'-Csak vendégeknek.
-Egy pofa sör lesz...
Mutatta is merre van, besiettem és könnyítettem magamon. Egy ilyen kocsma az utolsó lenne, ahol ilyet tennék de a szükség nagyúr. Van, hogy három sör után nem esik ilyen jól mint most. Már épp végeztem és mostam a kezem ahogy dulakodás hangját hallom kintről. Majd egy ismerős, hang is megcsapja a fülemet.
~Nem létezik...
Az épület hátsó falához sétáltam, kinéztem az apró ablakon de nem láttam senkit. Illetve csak pár szál hajat amivel nem mentem semmire. Előrébb léptem és bedugtam a fejem a falba. A falból csak a fejem lógott ki és így néztem körbe. A pár péppé vert bőrhajú nem ijesztett meg különösebben. De ahogy megláttam Adamat alig fél méterre tőlem, nem hittem a szememnek.
-Jó napot tanár úr!
Köszöntem nagyot és lassan előmásztam a falból.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Adam Windsor Vas. Aug. 05, 2012 2:53 pm

A legmeglepőbb esemény azt hittem akkor történt, amikor a mellettem lévő vendéglátóipari egység falából egyszerűen előlépett Mr Severald. Bár ismerem természetesen a képességeit, azért nem mindennapi élmény még nekem sem. Biccentettem felé egy rövidet, amikor is megtörtént a valóban legváratlanabb. Egy nyílvessző tépte ki a kezemből szabályosan a fegyverként forgatott falécet. Felvont szemöldökkel néztem az utcán álló lány felé. Legalábbis ritkaság manapság az íj mint fegyver. Mérete hatalmas, nem rejthető és minden utcasarkon igazoltatnak vele a rendőrök, ez egészen biztosra vehető. Viszont nagy pontosságú, hangtalan és rendkívül hatékony, ezt is tudtam. Komolyan néztem a szemébe és biccentettem:
- Igen, mutáns vagyok kisasszony - feleltem tömören, többre nagyon nem is volt időm. A banda ugyanis felbátorodott a váratlanul érkező segítségen s az egyikük a földről felpattanva nekem rontott. Ökölcsapása a fejem felett zúgott el, ahogy lekicsinyedtem a kellő méretre, majd hagytam a lendülettől tehetetlen testet elbucskázni magam mellett. A támadóra rá se nézve a fiatal fiúhoz fordultam:
- Ha kell, teremts falat a lövész elé, hogy ne szólhasson bele, ezeket elkergetem - morogtam halkan, de érthetően. - Ne bánts senkit Gregory, kérlek.
Több időt erre nem szántam, száz százalékig megbíztam a fiúban, mind erejében, mind higgadtságában. A bandatagok kezdték összeszedni magukat, a vezér fröcsögve üvöltötte felém:
- Szétszedünk köcsög mutáns, vagy a kiscsaj kilyuggat, egyre megy! A cafatjaid küldjük vissza a patkányfészketekbe! Érted?! Érted buzikám?!
Kezdte belelovalni magát, hát megadóan bólintottam neki:
- Hogyne - feleltem. - Most, hogy a melldöngetésen túlestünk, esetleg mennének az urak végre, vagy kénytelen leszek az önérzetükön kívül másba is beletiporni?
Ennyi elég volt, de sajnos nem a visszavonulásukhoz. A kezemből kilőtt gerendát felkapva rohant nekem az egyik. Szememmel lekövettem a mozgásokat, majd megperdültem és fegyvert rántottam a kabátom alól. Sok kétségem nem volt, melyik a kocsijuk. Fekete, vörös lángnyelvfestések, áthúzott X betű, ez lesz az. Kilőttem az első kereket, lekicsinyedtem, míg elzúgott a fejem felett a léc, megnőttem, kilőttem a hátsó kereket, újra lekicsinyedtem egy kés és egy vipera elől s hátra szaltózva átugrottam a lábak közt. Ahogy talajt fogtam már nőttem is, a félcipőm talpa pusztító erővel robbant az egyik vagány mellkasába, hogy a falnak repülve rogyott ülő helyzetbe, nem úgy nézett ki, mint aki folytatni akarja. Oldalra perdültem a késes elől, majd a csuklójára fogva tovább vezettem a lendületét. Ha nem akarta, hogy a saját lendülete és a súlya törje darabokra a karját, akkor ugrott. És nem akarta... Nagyot nyekkent a hátán én pedig gyorsan talpaltam az arcába. Még négy...
Szembefordultam a lassan azért önbizalmát vesztő csapattal. Az egyik fickó felém ugrott, öklét méretváltozással kerültem ki, majd visszanőve, sőt, jó három méterre nőve ütöttem vissza egy horgot. Összegörnyedt, majd elterült. Most már nem akartam időt hagyni, míg esetleg valamelyiknél pisztoly kerül elő. Sasszé előre, majd a méretváltozásomat is használva lendületvételhez forgó rúgás. A legközelebbi srác a haverjának repült, majd mindkettő a falnak és ott csendesen elfeküdtek. A vezér még mindig megpróbált kést vágni belém. Félre léptem, majd ahogy elsodródott volna mellettem utána kaptam s keményen vájtam a hüvelykujjamat a csuklyás izma alá. Kínosan üvöltve rogyott térdre, én viszont még mindig a kényszeresen megőrzött pókerarccal hajoltam felé, hisz tudtam, jelen esetben a pszichikai nyomás legalább annyit számít:
- Csend legyen! Ha harcot akarsz, ne lepődj meg a következményein - morogtam, mire valahogy visszafogta az üvöltését. Biccentettem: - Ezt most megúsztátok két kerék cseréjével, egy felszakadt szájjal meg némi fájdalommal. Javaslom a későbbiekben gondoljátok át a cselekedeteiteket. Nem minden mutáns tíz éves, védtelen kölyök, van aki kiképzést is kapott. Van aki pedig nem túl türelmes lélek. Szedjétek össze magatokat és tűnjetek a szemem elől. Most. Értve?!
- I... igen - nyöszörgött Hank, majd ahogy elengedtem sziszegve feltápászkodott, egy pillanatra megérintve a száját. De az nem vérzett. Vállat vontam:
- Ja, igen. Az emlékeztető elmaradt - sóhajtottam, majd kézéllel szájon csaptam, hogy megint visszarogyott. Most már vérzett valamelyest. - Hogy ezt az egészet holnap reggelre se felejtsd el - tettem hozzá a sikátor kijárata felé intve. - Kotródjatok!
A bőrfejűek futva menekültek. Mr Severald mellé léptem és biccentettem neki:
- Három sarokra van innen az első nagyobb mutánsellenes banda székhelye. Nem tanultak belőle. Sohasem tanulnak. Ha erősítéssel térnek vissza, valamelyik idiótának baja esik, úgyhogy ezt az egészet - intettem a fejemmel a lány felé - rövidre kell zárnunk.
Utána a lövészre emeltem a tekintetemet:
- Van valami elintézni valónk egymással? - érdeklődtem, remélve, hogy legalább ő hallgat az észérvekre.
Adam Windsor
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 477
Hírnév : 29
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Aug. 05, 2012 3:28 pm

A történtek hamar lezajlódtak. Egy váratlan fickó jött ki a falból, és úgy látszik, jóban van az előző férfival. Ezek után még a többi férfi is felállt, és nekitámadt az általam előbb megtámadott férfinak, aki viszont hamar legyőzte őket. Mikor megvolt hozzám fordult, és kérdezett, amire én válaszoltam.
- Engem Kusumi Ayaninak hívnak! – mutatkoztam be, de még válaszolok is neki – És igen van! Szakmám miatt most nem mehetek el. – szépen lassan emelem fel ismét íjam – És mivel emberekre támadtál, veszélyesnek nyílvánítalak! És én Kusumi Ayani nem hagyhatlak életben, mivel Bérgyilkos vagyok!
És utolsó szavammal kilőttem nyílvesszőm, ami viszont lepattant egy falról, ami előbb, még nem volt itt.
~ Úgy látszik így érdekesebb lesz! – mondom magamnak, mire újratöltök.
Míg célra tartottam becsuktam szememet, és koncentráltam, ám mondanivalómat nem fejeztem be.
- De még lenne olyan dolog, amit még nem említettem. – és tettem egy kis hatásszünetet – Én is mutáns vagyok!
Ez után kinyitottam szememet, és nyílvesszőm hirtelen arany színben ragyogott. Ez is meglephette őket, ám szerintem furcsább volt, hogy szemem, illetve hajam is arany színben ragyogott, illetve az is meglepő lehet, hogy egy légáramlat keletkezett körülöttem, pedig szélcsend volt. Ezek után lőttem egy kikiáltással:
- Nesztek, egy Aranysugár! – kiáltom, mire elengedtem.
A nyílvesszőm elképesztő lendülettel csapódott a falnak, ám szerencsétlenül jártam, mivel a nyílvessző megakadt, és nem akart tovább menni. Reménykedem, hogy átmegy még, és nem engedtem, hogy megszakadjon a kapcsolat, éppen ezért még mindig próbált előre menni a vessző, és ezt még képes vagyok akár 10 percig is folytatni. Reménykedtem, hogy ezzel sikerült áttörnöm, és hát vártam csendesen.

Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 6
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Gregory S. Severald Vas. Aug. 05, 2012 3:54 pm

Úgy tűnt az elesettek kezdenek erőre kapni, már épp tervezgettem, hogy amíg feltápászkodnak néhány apró éles tüske milyen kellemes lehet a kezük alatt de Adam rám parancsolt. Vállat vontam és odébb sétáltam az ijjész felé.
-Felőlem...
Hátat fordítottam Kusuminak és dőlni kezdtem. Egy vaskos plexi falnak dőltem és onnan néztem végig az előadást karba tett kézzel. Csak ámultam és bámultam, Adam harcmodorát látva. A falba ujjal húztam a strigulákat, esetenként egyszerre többet is. Miután Adam végzett hangos búgó hanggal csapódott le a falról egy nyílvessző. Nem törődve vele ellöktem maga m,a faltól és Adamhez lépdeltem.
-Ha előbb szól, hogy ezt tanít töri órán, akkor még be is járnék...
Jegyeztem meg majd félre álltam Adam és Kusumi útjából. A hölgyet hallva mosolyra húzódik a szám.
-Tanár úr tényleg veszélyes...
Súgtam oda szórakozottan, azonban figyelmemet a lány ismét magára vonta. Egy Mutánsvadász mutáns? Nekem ez új volt. Ami még inkább meglepett az a sárga vessző volt ami az előzőhöz képest nem pattant le, hanem tovább nyomta a falat. A Falhoz lépdeltem és rátenyereltem. Éreztem, illetve láttam ,ahogy a vessző lökdösi a részecskéket a falon és lassan apránként hatol bele.
-Ez a vessző még közeledik...
Szóltam Adamnek és csináltam a fal hátuljára a nyíl útjába egy kinövést, hogy minél több anyagon keljen átvergődnie magát.
-Menjünk? Vagy mi legyen?
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Adam Windsor Vas. Aug. 05, 2012 4:00 pm

Fáradtan megcsóváltam a fejem a falba csapódó nyílvessző láttán, a másodikra csak a szemöldököm emelkedett meg döbbenetemben, de ehhez tényleg fáradt vagyok. Gregoryhoz fordultam:
- Nem, ezt testnevelésen oktatom, de azért örülnék, ha bejárnál történelemre is - válaszoltam egy félmosollyal, majd a még mindig lassan saját magát fúró, aranyló nyílvesszőre pillantottam. Legyintettem egyet: - A bérgyilkosoknak jól kiválasztott célpontjaik vannak, szóval azt hiszem még látjuk a hölgyet, de erre most tényleg nincs időnk. Ellenben itt sem hagyhatjuk, ha visszajön az a csürhe apróra hasogatják ezzel a kinézettel... Na jó, én hívok most egy taxit, te addig kérlek nyisd meg a talajt a kisasszony lába alatt, aztán ha lezuhan a csatornába, akkor zárd is be felette. Valahol majd kikevereg belőle, ez már nem a mi dolgunk - vontam vállat és előhúztam a mobiltelefonom. - Még valami. Köszönöm a segítséget Gregory - néztem a fiatalember szemébe, majd tárcsázni kezdtem. Ha magától nem zuhan be a kislány a fiú majd segít neki, nem igazán érdeklődtem most a probléma iránt. - Igen, jó estét kívánok. Egy kocsit kérnék szépen Bronxba, a Sovány Moslék étteremhez. Nagyon köszönöm.
Leraktam a telefont, majd az ájult fiatal mutánst a vállamra nyaláboltam és hátra szóltam:
- Visszajössz most az iskolába Gregory? - érdeklődtem, s immár meg is fordultam, hogy azért megtekintsem, elrendezte-e már az íjász mélyrepülését.
Adam Windsor
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 477
Hírnév : 29
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.