Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sovány Moslék

+13
Sebastien Longley
Stryker
Kalmár
Infinite
Hústorony
Sheena Duran
Vasököl
Gregory S. Severald
Kusumi Ayani
Adam Windsor
Rozsomák
Aya Caine
Cerebro
17 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Sheena Duran Pént. Aug. 31, 2012 9:54 pm

Azért bármennyire is tekintélyes méretekkel rendelkezett két újsüttetű védelmezőm, azért ezeket a fiúkat, akik naponta mutánsok vérét szívják, nem nagyon kellett félteni, így sejtettem, hogy egyrészt nem fogják egyhamar feladni, másrészt hamar toboroznak erősítést, ami itt könnyen megy, harmadrészt, ebből a leprafészekből nem sok fog maradni.
Minden esetre azért, az, hogy mellém álltak, sőt még Infinite is beszállt a buliba, nagymértékben megkönnyítette a dolgomat.
Nekem így már csak két nagylegény jutott, akik így is elég erősnek érezték magukat, főleg boxerral és rugós késsel a kezükben.
Mielőtt azonban összemértük volna amink van, még válaszoltam a társa által "husinak" becézett izomhegynek.
- Gőzöm sincs, de azt hiszem talán köze van hozzá ennek a fickónak, - tettem le a még közöttünk épen maradt asztalra a keresett srác fényképét, - akit hiányolnak otthon, meg azt a pár százezret, amivel megpattant. Itt látták utoljára többször is és gondolom, ezek talán a haverjai lehetnek. - vontam meg a vállam, miközben fordulatból kirúgtam az egyik kezéből a kést, majd kieresztve most már a körmeimet, nehogy azt higyjék védtelen vagyok, vágtam egy kis sormintát a fickó mellkasára, amitől kikerekedtek a szemei és vinnyogva a mosdó felé rohant.
A másik nem ijedt meg ettől, bár azért óvatosabbá vált, de kihasználva az alkalmat amíg a társával foglalkoztam, a tarkómra akart csapni a boxerral, de hát az én macskareflexeimmel, azért nem vetekedhetett, ezért időben hajoltam le, így a keze elzúgott a fejem felett. Ahogy kibillent az egyensúlyából, már ki is söpörtem a lábát alóla, majd ahogy a földre került egy lendületeset rúgtam a fejébe, amitől álomba szenderült.
Kicsit lihegve felnéztem és meglepődve láttam, hogy újabb vendéggel szaporodtunk, mégpedig az én régi ismerősömmel, Kalmárral, aki nem sokat cicózott, hanem azonnal bevetette magát, bár kétségeim voltak, hogy tudja kinek az oldalán.
- Üdv kalmár! - biccentettem felé. - Csak szólok, hogy két nagydarab barátom és Infinite jelenleg az én oldalamon állnak, remélem te is?


A hozzászólást Sheena Duran összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 02, 2012 4:40 pm-kor.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Hústorony Szomb. Szept. 01, 2012 1:34 pm

Érdeklődve nézegettem a lerakott fényképet, miközben ketteske agyalta a hátamat tovább, immár ököllel. Elgondolkodva morogtam egyet:
- Szerintem már láttam párszor ezt a srácot - gondolkodtam hangosan, majd rosszallóan kaptam fel és hajítottam a kocsma túlvégébe egy fickót, aki egy szódásüveggel agyalta a fejemet. Legalább valami jó féle brandyt találna, de víz? Kulturálatlan tetű... - Asszem az egyik bandával szokott lógni, akik el-eljönnek megnézni az illegális meccseket. Mármint bunyót - magyaráztam a hozzám hasonlóan oltóhabos képű csajszinak. - Minek kergeted a ficsúrt? - érdeklődtem.
- ÉN vagyok a marha?! - hördültem fel Vasököl felé. - Az ÉN hátamon törte el ez... - húztam ki egy ájult szerencsétlent a hab alól, majd dobtam is vissza rögtön tovább fuldokolni - ja ne, hanem ez... vagy ez... - keresgéltem tovább - na megvan! Ez e! Ez törte el a hátamon! Nem az én ötletem volt te bagaricsizma!
A könnyű búvár úgy pattogott, mint a nikkelbolha. Leültem egy asztalra (ez hogy maradt egyben???!) és felmarkoltam onnan a földimogyorót, majd lendületesen zabálni kezdtem, mint a moziban. Baszott jó műsor, tisztára mint az ilyen képregényes filmek! Majdnem olyan mint a pókember. Pici, idegesítő, ugrabugrál. Egyelőre csak a dumája nincs a toppon, nem sokat beszél, de hát majdcsak kijön a rendezői változat. Közben ketteske belehúzta a fejembe hátulról az egyik leszakadt csillárt. Kezdem becsülni az elszántságát.
És ekkor befutott Kalmár. Elképedve néztem a színesbe hajló, mindenfelé végtagokkal kalimpáló vörhenyes képű oroszra, majd elröhögtem magam:
- Rég láttalak cimbora! Hát ha gyakorolni akarsz a náci ellen, itt az alkalom - intettem körbe. - Majdnem olyan mint az igazi... Segítségre nekik - böktem az egyre fogyatkozó vagányok felé - van szükségük. De szerintem percek kérdése és befut az erősítésük is, aztán végre elindul a nagy móka...
Ketteske eltört a fejemen egy széket, miközben szélesen Sheenára mosolyogtam:
- Komolyan nincs kedved randizni, ha ennek vége? Sör, virsli, autósmozi? - vigyorogtam, majd egy túl lelkes fiút, aki pisztolyt húzott felállva a hasammal felökleltem, hogy a taknyán csúszott el. Mondjuk rossz irányba... Vasököl felé...
Hústorony
Hústorony
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 15
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : New York City - Dokkok

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Infinite Vas. Szept. 02, 2012 7:09 pm

Nagyon pörögnek az események, és bár a kint ácsorgó négy klónra még nincs szükség, azok akkor sem lépnek közbe, amikor Kalmár megérkezik. Hiszen mi félnivalója lehet a bent tomboló mutánsoknak egy öreg, koszos hajléktalan alkesztől? Amikor azonban odabent bebizonyosodik, hogy a fél bagázst ismeri, ÉS hirtelen átalakul a Megashark vs. Giant Octopus egyik főszereplőjévé, Infinite a száját tátva akad meg mozdulatai közepette.

Ezt a pillanatot használja ki egyik megmaradt ellenfele, és közel alkarnyi vadászkését könyörtelenül a jelmezes gyomrába mártja. Infinite megrogy, és öszeesik, de ekkor hirtelen négy másik ugyanolyan jelmezes figura robban be a kocsmába - ketten egy-egy jól irányzott rúgással ártalmatlanná teszik a megmaradt két ellenfelet, míg a másik kettő a leszúrt Infinite-el foglalkozik. Az egyik huligán, akit páros lábbal rúgott mellkason, keresztülszáll a fél kocsmán, és nekicsapódik Hústoronynak - majd teljesen ártalmatlanul lepattan.

A földön fekvő jelmezes fájdalmában sziszegve nyújtja fel a kezét - a két másik felsegíti, majd a jobbján álló megérinti a kezét. Ebben a pillanatban a póruljárt Infinite eltűnik, felszívódik a másik társa tenyerében.

- Ugyan, Sheena - szólal meg az egyik Infinite ugyanazon a hangon, mint elődje, s ugyanazzal az akcentussal - hiszen igen szép és romantikus ajánlat ez az úriembertől. Főleg, hogy segít is, szerintem igazán megérdemelne egy randevút.
Infinite
Infinite
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 107
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Kalmár Vas. Szept. 02, 2012 10:47 pm

Pont a legjobbkor vetődtem be ide és villámgyors észmozgásomnak hála hamar rájöttem, hogy a kettes számú feka is a mi oldalunkon lehet. Én legalábbis úgy veszem, hogy ez egy mutáns-ember viadal itt és nem azért megy a vérontás, hogy a végén ki dönti meg Párducot. A felismerésem után barátian intettem a másik csokifiúnak és megcsodáltam egy pillanatra a lekevert akcióját. Baromira tetszett, amikor a néger és a fehér összefog ilyen helyzetekben! Valahogy ez nekem új volt...
- Rendben Párduc, én veled vagyok, az tuti! - intettem neki is, az elmaradhatatlan vigyorral a képemen. A válaszából azt is megtudtam, hogy Alex lehet a harisnyás képű. Közben, hogy ne csak tátsam a szám és bamba pofával legeltessem a szemeim Párduc párductestén, néhány földön vonagló, késéért nyúlkálni próbáló alakhoz szökkentem oda. Egyik elől egyszerűen csak elrúgtam a fegyverét, ami két szék közt csusszant el jó messzire, faszán látványosan.
- GÓÓÓL! - lelkendeztem és közben örömtáncot járva egészen véletlenül megtiportam még pár kezet és lábat is. Csak hogy ne legyen kedvük azt használni a következő percekben, ugye. Megint megálltam egy pillanatra és nem tudtam nem felröhögni ezen a sok habos képű jónépen.
- Tisztára olyan ez, mint valami babazsúr! - kiáltottam fel, majd Hústorony felé fordítottam a fejem. Intettem neki is, bár lehet, hogy már intettem neki az előbb is, de mindegy. Integetésből sosem elég. Most az egyik polipkarommal tettem ezt. A náci nevének megemlítésével már fel is piszkálta az agyam, úgyhogy már terveztem is, hogy én is keresek itt verni való tagokat, amikor hirtelen betört ide egy csomó maszkos ember. Annyira máshol járt éppen az eszem, hogy biztos voltam benne: kihívták a kommandósokat! Megadóan feltettem a kezem, mert azt még mindig nem változtattam csápokká. Megilletődötten álltam egy fél pillanatig, mire kapcsoltam, hogy ezek azok a fura négyesikrek az utcáról. Most esett le, hogy ez az Alex is úgy néz ki, mint ők.
~Ezek meg hányan vannak?!~ vettem közben észre a leszúrt egyiküket. Elképedve néztem, amik ezután történtek ezzel a fura alakkal...alakokkal... vagy még is csak egy alakkal? A francba is, nem szeretem, amikor bekavar valamibe a matematika!!
- Hé ti! Harisnyás négyes! - szóltam rájuk. Mert mintha mégsem öten lennének már, hanem négyen. - Ti is velünk vagytok, ugye? - kérdeztem a homlokomat ráncolva, mert mittudomén, hogy kik fia borjai ezek. Mindenesetre Hústoronyra dobtak egy hullajelöltet, amit én félig-meddig támadásnak vettem. De sokáig nem mélázhattam ezen itt, mert valaki a torkomnak ugrott és megpróbálta kitekerni a nyakam. A kezeim újra visszaváltoztattam polipkarokká és mind a hat mutáns végtagom körbefontam a próbálkozó körül, minden irányból. Olyan szorítást mértem rá, hogy érezni is lehetett, ahogy néhány csontja szépen töredezni kezd, mint a keksz. Ennyi éppen elég volt neki és lefejtette a kezeit a nyakamról, én meg a karjaimat fejtettem le a megszorongatott testéről. Leraktam magam elé a földre az ürgét és beletapostam az arcába, nehogy több ilyen gondolata támadjon. Úgy tűnt, ettől kissé el is álmosodott. Körbenéztem gyorsan, hogy lássam, mi történt közben a többiekkel.
Kalmár
Kalmár
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 115
Hírnév : 5

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Vasököl Hétf. Szept. 03, 2012 6:38 pm

A csetepaté lassan a vége felé közeledett, ahogy elnéztem. Egyre fogytak az ellenfelek, és az a polipkarú valami is örömtáncot járt az elesetteken... Nem nagyon hinném, hogy az következő négy-öt órában innen sokan távoznának a saját lábukon, még ha...
Agresszíven félbeszakították a gondolatmenetemet, de nem baj, amúgy sem voltak valami nagy gondolatok. Lekevertem az arcoskodónak egy emberes taslit, mire elkezdett úgy kinézni, mint az a smile, amit akkor írunk, amikor nagyon vicces valami. A szeme x-et formáztak, a szája meg hülye vigyorra nyílt.
Épp akkor fordultam oda körülnézni, mi a helyzet, mikor a fura nyolcasos fickót valaki rendesen hazavágta. Bassza meg... Ez talicskában viszi haza a beleit. De mi ez már? Basszus, álarcosbál? Vagy ezek valami különleges, matekos kommandó tagjai? Vagy mi van má'?
Né'! Ezek meg összeolvadtak. Hát ez érdekes. Vajon engem is be tud olvasztani? Hú, remélem nem... De ha megteszi, legalább megfekszem a gyomrát, az tuti.
Szórakozottan kihajítottam az ajtón valakit, majd Hústoronyra néztem.
- Te láttál már ilyet, cimbora? Amúgy meg ha valaki megdö...Randiztatja a hőgyet, az csak én lehetek. Sokkal több huligántot vertem meg, mint te. De ha ragaszkodsz hozzá, még veled is elbírok. Egy kis testmozgás sosem árt, ugye?
Játékosan gyomron bokszoltam a tesót. Tényleg alig ütöttem, egy sima embernek is max egy vagy két bordája tört volna el tőle...
Vasököl
Vasököl
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 15
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Sheena Duran Hétf. Szept. 03, 2012 7:31 pm

Nagyon úgy nézett ki, hogy ha nem ér ide az erősítés hamarosan, akkor lassan kifogyunk az ellenfelekből, mert már alig páran mozgolódtak csak, így volt idő arra, hogy válaszoljak, aközben megpihenő húshegy kérdésére.
- Mert megbíztak vele, hogy kajtassam fel! Apucinak hiányzik a pár százezer dollárja a bukszából és nagyon zokon vette, hogy a bankszámláját is leürítette valami ügyes hacker, akiről feltételezi, hogy a fia bízta meg vele. Nekem kéne a fülénél fogva visszalódítani, hogy kicsit helyrebillentség a fejét. - vonom meg a vállam. - Leesik érte nekem is egy kevés zsozsó.
Közben azért a két díjbírkózó folyamatosan aprítja a megmaradt legényeket és a berendezést, ahogy Klamár is egyre jobban belelendül a mocorgók teljes ártalmatlanná tételébe. Már egészen idilli lenne a helyzet, ha Infiniti nem kapna be egy késpengét a gyomrába, amire feszülten felugrok, de még félúton sem járok, mikor négy hasonlóan öltözött fickó rohan be és támogatják fel, majd az egyik tenyerében szabályosan eltűnik Infi teste, mint Aladdin dzsine a palackban.
- Huhh! Ez nem semmi mutatvány! - nyögöm ki, mikor a kiköpött mása a négy közül, annak megszokott hangján győzködni kezd a mellettem ülő húsgombóc randiajánlatán való elgondolkozáson.
~ De, hogyan? Hiszen nem is volt itt, mikor ez elhangzott? ~
Kezd érdekes lenni a dolog, de ezt majd egy későbbi időpontban fogom megkérdezni tőle, azt hiszem, úgyis van egy meghívásom tőle.
- Köszi, de én tartózkodó lány vagyok, nem randizom az első közös bunyó után! - nézek vigyorogva vissza az emberemre. - De szívesen összefutok egy sör, virsli, autósmozi kombóra, egy haveri est keretében bármikor.
De úgy látom, hogy ez a két harci tank, csak nem nyugszik, amíg le nem szumózzák egymással, hogy kivel is ejtsem meg ezt a szolíd találkozót valamikor.
- De, ezen kár összeveszni fiúk, szó lehet mind kettőtőkről is, de most azt hiszem talán azt a pár embert még ki kéne oktatni, akik most jöttek a buliba. - mutatok az ajtó beömlő kisebb csoportra, akik vannak vagy 15-en.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Hústorony Hétf. Szept. 03, 2012 7:56 pm

Leesett állal bámultam a búvárruhás csávót, miközben kettes számú hülyegyerek egy a falról magához ragadott tányért tört el a fejemen. Ez meg mi a...? Az, hogy pattog itt össze-vissza, mint a teniszlabda, nem annyira zavart, mástól is láttam ilyen küzdőstílust, de hogy meg is tudják bicskázni??! A hétszentségit! Mogorván felkaptam egy fickót a bokájánál fogva, hogy hozzá vágjam a körötte toporgó alakok valamelyikéhez, hátha el lehet még cincálni szerencsétlen balféket a Henteshez, minden utcai dokik legmogorvább állatához, de aztán... berontott még négy ugyanilyen leértékelt kínai pókember jelmezes hülye és... és... beszipkázták mint valami porszívó. Annyira meglepődtem, hogy elengedtem a magam körül pörgetett fickót, aki így szabadon szárnyalt mint a galambok. Na jó, mint a felette öngyilkos hajlamú galambok, míg be nem vágódott baromi erővel a talajba egyenesen Kalmár lábai előtt, egyúttal félresöpörve az orosz elől két fickót. Bocsánatkérően pislogtam felé, tényleg nem volt szándékos, tudom, hogy az ő játékai voltak, csak hát na... ilyet se sűrűn lát az ember...
- Benne vagyok - vigyorogtam a szöszke lányra. - Amúgy a nevem Hústorony. Legalábbis a legtöbben így hívnak. Vagy már mondtam? Na szóval tudok egy jó kis...
Ekkor jött az est legdurvább küzdelme. Jelenleg a gyomrommal,. hogy ne okádjam vissza sugárban az esti betevő három tucat hamburgeremet, miután Vasököl névadó szerve beleszaladt a pocimba. Biccentettem neki:
- Nyughass. Szívesen csépelődöm veled is, nem az, a babával meg barátkozok is, nem csak randi van a világon. Vagy legalábbis nem kell úgy hívni - vigyorogtam kényszeredetten, miközben egy picit a lábára léptem. Stabilan állva ez csak 800 kiló súly neki, ugyanmár...
És ekkor végre berontott az erősítés. Ecsém, mennyit tudnak ezek szarakodni. Egyelőre csak a tömegbe vágtam egy asztalt, hogy kicsit szétrebbenjenek és megvártam, hogy mindenki válogasson magának, nekem jó lesz a maradék, ma rendes vagyok. Sőt! A lányra vigyorogtam:
- Na meghíváshoz ajándék is jár, eztet itt - húztam most már előre a hátam mögül ketteskét és csaptam a lába elé - csak te egyedül lecsaphatod - vigyorogtam kedvesen.
Hústorony
Hústorony
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 15
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : New York City - Dokkok

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Infinite Kedd Szept. 04, 2012 2:14 pm

Gyorsan tisztázni kell a helyzetet, hiszen valóban félreérthető volt az a kis véletlen a szárnyakra kapott huligánnal.

- Elnézést, ömm... Hústorony? Igen, mutáns-párti vagyok, csupán kissé elszaladt velem a ló, véletlen volt.

Való igaz, Infinite épp annyira nem szereti, ha hasbaszúrják, mint bárki más, és kicsit begorombult. Nincs azonban idejük megvitatni az ügyet, hiszen újabb csapat érkezik az ajtón, legalább egy tucatnyian. Az odakint figyelő Infinite ezt látva létrehoz egy újabb klónt, amivel megvárja, amíg a tömeg beözönlik az ajtón, aztán azonban gyorsaságát kihasználva nekifutásból páros lábbal hátbarúgja a legutolsó huligánt, mielőtt az ajtó becsukódna. Odabent tartózkodó négy klónja pedig - segítőkészen, nehogy dominó-effektus jöjjön létre - ugyanúgy nekifutásból, páros lábbal dobbant egy-egy belépő emberke mellkasán. A hatás bámulatos - a legtöbb huligán a földre kerül, és végtagjaik kibogozásával kezd el foglalatoskodni.
Infinite
Infinite
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 107
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Kalmár Kedd Szept. 04, 2012 3:39 pm

Hoppá, csomagot kaptam! Hústorony ideszemetelt nekem, de elfogadtam a bocsánatkérő pislogását és az elém tornyosuló emberkupacot egy hegyes köpéssel szenteltem föl. Most már mehetnek ezek is a föld alá!
Ezzel úgy tűnt, hogy le is nulláztam az engem kicsinálni akarók nem túl népes, de bátor táborát. Pedig k*rvára úgy éreztem most magam, mint a maxon pörgő Rambó! Vagy inkább Rambov... De mi van ma ezekkel a keménylegényekkel, hát ennyi volt?! Akkor viszont túl későn jöttem. Szerintem a többiek is az utolsókat verhették bele az ellenségbe és úgy tűnt, most már egészen mást akarnak beleverni öhh...egészen másvalakibe.
~Szegény Párduc. Két feka is biciklizik rá! Most mi legyen, kínáljam fel magam, hogy megmenthessem?~
Odabattyogtam a két nem idén barnult haverhoz meg Párduchoz és így szóltam:
- Na de velem már kétszer is bunyóztál, háhá! - emeltem diadalmasan a magasba az ismét emberinek mondható jobbomat. Közben alaposan lecsökkentettem a belőlem himbálózó polip végtagok számát, most már csak kettő áll ki a lapockáimból, az éberség kedvéért.
- Amúgy a sör-virsli kombóban és is benne lennék! - tudattam mindenkivel ezt a fontos dolgot, nehogy lemaradjak bármi jóról. - De mi a tököm az az autós mozi? Kutyahotel, autósmozi... ez mind egy tészta? - kérdeztem értetlenkedve, de nem kaptam már meg választ, mert meg is jött az utánpótlás a 'Moslékba. Azért ez a Hústorony is rohadt romantikus egy lélek, ahogy közben udvarolt Párducnak, az valami egészen sajátos volt. Sajnáltam a lányt, de belül meg röhögött bennem a szemetebbik énem. Visszanéztem a felénk közeledő tagokra, aztán vissza is növesztettem mind a hat mutáns karom. Közben a harisnyás négyes is meggyőzött arról, hogy velünk van...vannak. Bár irtó fasza lábbal dobbantós ellentámadásokat nyomtak le, nekem valamiért mégis az járt a fejemben, hogy négyszer annyit költ-e kajára meg piára ez a bagázs, vagy elég, ha csak az egyikük eszik? Aztán inkább megvontam a vállam és felkaptam két hullajelöltet a földről. A csápjaim a bokáik köré tekertem és Hústorony ötletét lenyúlva én is megpörgettem azokat, majd belevágtam őket mozgó társaikba. Azért ez után az akció után kicsit meg kellett állnom erőt gyűjteni, mert egy pillanatra tévesen azt hittem, hogy elnyűhetetlen vagyok, mint egy orosz tank. Fél perc múlva megint szedtem négy másik tetszhalottat(?) a földről, igyekeztem véznákat választani, hogy elbírjam őket. Majd azokat élő sodrófaként használva kezdtem el püfölni velük a többieket. Mert egy igaz orosz mindenben meglátja a fegyvert!
Kalmár
Kalmár
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 115
Hírnév : 5

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Vasököl Kedd Szept. 04, 2012 4:33 pm

- AÚ! Hogy a nyári villám simogatná meg a hátadat, te állat!
A rohadék Husi a lábamra lépett. Éreztem, ahogy a csontok ropognak a lábfejemben. Talán még meg is repedt valamelyik, bár a Hústorony nem sokáig álldogált a sokat szenvedett testrészen. Rohadék, én mondom, hogy rohadék...
Arra gondoltam, hogy most akkor fasírtot csinálok belőle, stílszerűen, de erre nem berontott még egy rakás kis bumburnyák? Azok között meg széjjel kell csapni, mer' elkanászodnak, azt' cseszheti az ember...
Hústorony egy asztalt vágott közéjük, ami tetszetős volt, és meg is ritkította a népet. Az ugrabugrák is lenindzsáztak egy rakást. Ez még jobban nézett ki. Nekem is villantanom kéne már valamit, mert a végén még valamelyik ugrabugra viszi haza a csajt. Vagy, ami még rosszabb, Hústorony... Na azt a szégyent nem élném túl, hiába mondta a kislány, hogy csak barátkozna...
Körülnéztem, mivel is múlhatnám felül a többieket. A színes, polipkarú fickón akadt meg a szemem. Hát, legalább új életközeget ismerhet meg...
- Add a csápod, édes egy komám! - kiáltottam, és csápon ragadtam a vöröskét. Meglengettem a fejem felett, majd elég nagy erővel három baseball-ütővel felszerelt kis mitugrász közé vágtak. Úgy dőltek el, mint a kuglibábuk. Azért ez elég látványosra sikeredett azért, nem? Dehogynem!
Vasököl
Vasököl
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 15
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Sheena Duran Kedd Szept. 04, 2012 6:41 pm

Már éppen lezsíroztuk volna a részleteket Hústoronnyal, mert közben már a nevét is sikerült megtudnom és valamiért nem ért csalódás vele kapcsolatban, mikor kissé félbeszakította mondandóját a másik nagyfiú, méghozzá illetlen módon az öklével, mely szabályosan eltűnt beszélgetőpartnerem zsírpárnái között, de azért láthatóan a torkára forrasztva a szót, amit most láttam tőle elő izben a kis testmozgásunk óta.
Mikor tisztázták, hogy ezt még ketten majd lejátsszák egymás között, ahogy már az elején is tervezték és ezt megpecsételendő Hústorony pehely súlyát a másik lábára helyezte, már tudtam, hogy ez náluk presztizs kérdés lesz eldönteni, habár szerintem egy baráti összejövetel a közeljövőben, nem hiszem hogy megér annyit, hogy laposra verjék egymást. De, hát az ő dolguk, ha túlteng bennük a tesztoszteron!
De most hirtelen mégis csak akadtak újabb leverni való bunkócskák, de előtte még egy nagylelkű ajándékot is kaptam, melyet nem lehetett hagyni csak úgy parlagon heverni, így egy kedves mosollyal Hústorony felé, beletérdeltem a fickó ágyékába, miközben két nyitott tenyerem a fültövén csattant, utána meg a tarkóján.
- Köszi! Ez igazán gáláns ajándék volt! - utánoztam egy filmben látott pukkedlit.
Persze aztán újból kitört a bunyó, hogy azt a 15 embert is hamar leamortizáljuk, de úgy néztem ezek már nem lesznek ellenfelek. Infinite jelmezesei kapásból letaroltak vagy ötöt, aztán Hústorony asztaltáncoltatása is tarolt rendesen, Kalmár, aki jelezte bulizási szándékát, sem akart kimaradni a jóból és ringispilt csinálva számtalan karjaiból meghintáztatott pár szerencsés fickót, majd fekete izompacsirtánk ezt megirigyelve ugyanezt eljátszotta utána Kalmárral.
Igazán kezdett meleg lenni bent a hangulat, és szabályosan keresnem kellett a sok egymás hegyén-hátán fekvő között egy valamire való ellenfelet, akit aztán legalább szóra is bírhatok, mielőtt egy hét intenzívre küldi valamelyik túlbuzgó segítőm.
Szerencsémre az egyik pupák megijedve az eseményektől nagy lendülettel hátrált nekem, ahogy a hátsó kijárat felé igyekezett, tányérnyira rémült szemekkel, csak a pisztoly nem tetszett a kezében, mellyel pont Hústorony szép terjedelmes fejét vette célba. Gondolom még búcsúzásul akarta elengedni a golyót.
Halkan átváltoztam mögötte és megvártam míg nekem ütközik, majd mikor meglepetten megfordult, teli torokból ráüvöltöttem.
Hát azt az ugrást látni kellett volna! Majdnem sikerült helyből felugrania a csillárra, de nem volt elég gyors és a karmaimat a lábába akasztva rántottam le a földre, és ahogy elejtette a pisztolyt, majd egy suhintással , amibe a körmeim nem vettek részt, megszabadítottam az eszméletétől. Szívesen megkóstoltam volna, de most nem lehetett, így csak megnyalva a számat megráztam magam és visszaváltoztam emberré, aztán körbe néztem, hogy hogy áll a balhé.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Infinite Hétf. Szept. 17, 2012 12:13 pm

A verekedés kimenetele sosem volt kétséges - a kérdés csupán az, hogy ki tud jobban felvágni Sheena előtt. Infinite azonban rádöbben, hogy ez utóbbi cél igazából nem mozgatja meg, így felhagy a földön fetrengő alakok további csépelésével. Ehelyett két klónja inkább nekiáll felsegíteni Kalmárt, míg a másik három az elejtett pisztolyhoz lépked.
Egyikük lehajol a fegyverért és felemeli, majd felegyenesedve balját feltartja, s a másik két klón egy-egy hamisítatlan amerikai high-five kíséretében egyszerűen felszívódik a tenyerében. Ezután látható érdeklődéssel kezdi szemlélgetni a pisztolyt, mint egy gyerek aki régóta áhított ajándékot kapott...

Miután sikerül talpraállítani és arrébb vinni az orosz mutánst, a két segítőkész klón Hústorony és Vasököl kettősére pillant, és elegánsan meghajolva a földön vergődő huligánokra mutat.

- Uraim, önöké a pálya.
Infinite
Infinite
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 107
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Stryker Szomb. Márc. 09, 2013 10:19 pm

//Sebastian-nak//

Most, hogy édesanyád tudja, hol találjon meg, jóval gyakrabban keres fel téged telefonon, hisz bármennyire is kockázatos, mégis csak te vagy az ő egyetlen kicsi fia, és nagyon szeret téged, arról nem is beszélve, többször is biztosították: vigyáznak rád, és valóban akad aki odafigyel rád a Xavier-ben, úgyhogy mi baj történhet?
Egyenlőre úgy tűnik az ég világon semmi, és három hónappal a reptéri kaland után édesanyád azzal keres fel téged, hogy találkozni szeretne. Az iskolához nem jöhet, hisz azzal kockáztatná, hogy elvezeti hozzád az ellenségeit, így a találkozó helyéül egy abszolúte nívótlan éttermet jelöl meg neked Bronx szívében, ahol az emberei várni fognak rád, hogy elvigyenek téged hozzá. A jármű, amit megadott - egy ütött kopott, rozsdás roncsderbi vesztes négy kerekű izé, melynek még a szélvédője is hiányos - ott áll az "étterem" előtti parkolóban, ám a 4 ember, akinek benne kéne ülnie nem látható sehol. Az utca elég kihaltnak tűnik, viszont hangok szűrődnek ki a Sovány moslékból, lehet, hogy odabent húzták meg magukat egy hideg sörre mind a négyen?
A döntés a tiéd, hogy utána jársz-e, vagy inkább csak vársz türelmesen, és persze az is érdekelne, hogy érkeztél ide egyáltalán, álcáztad-e magad, vagy ilyesmi.
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Sebastien Longley Szomb. Márc. 09, 2013 10:39 pm

Bár tudom, hogy megígértem anyámnak, hogy meghúzom magam és nem csinálok semmi hülyeséget, miután éppen csak sikerült életben maradni a múltkori Reptéri eset után, ráadásul az igazgatónő még az ígéretét is betartotta és olyan két havi szobafogságot kaptam, mint a szél, amit természetesen Rozsomák lelkiismeretesen ellenőrzött is.
Így aztán, amikor anyu találkozóra hívott, szinte kiugrottam a bőrömből, hogy végre kiszabadulhatok a suliból és szívhatok egy kis büdös városi levegőt.
Mondjuk azt nem tudom, hogy miért pont Bronx volt a találkozó helyszíne, hiszen az azért elég necces környék a számunkra, de ki törődik most ilyen aprósággal.
Azért, hogy ne érje szó a ház elejét, hogy én nem teszek meg mindent a védelmem miatt, egy kapucnis felsőt húztam a dzseki alá, meg egy napszemüveget is feltettem, ami ebben a szép tavaszias időben, nem volt feltűnő.
Mivel nem volt kocsim, így busszal érkeztem a nem éppen szimpatikus kocsma elé, ahol a telefonban leírt és ránézésre legalább múlt századi jármű várt rám, hogy anyámhoz vigyen.
~ Ennyire azért nem kéne álcázni magunkat! ~ húztam el a szám mikor megláttam, viszont a beígért négy testőr nem volt sehol, hiába néztem körbe.
Aztán meghallottam az ivóból kiszűrődő hangokat, és az jutott eszembe, hogy talán beugrottak egy sörre, elunva a várakozást, habár nem késtem, sőt, előbb is érkeztem valamivel.
Annyira mehetnékem volt már, hogy nem törődve azzal, hogy kibe futhatok bele ezen a környéken, benyitottam, végül is, ha bent vannak anya emberei, akkor úgy is megvédenek, nincs mitől félnem, nem igaz?

Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Stryker Szomb. Márc. 09, 2013 10:59 pm

A kocsmából kiszűrődő hang csak a televízió volt, melyen valami dokumentumfilm megy éppen a szigonyos rákhalászatról. Ha Sebi arra számít, hogy kihalt lesz ez a kocsma, és legfeljebb az embereit találja itt, akkor szinte igaza van, hisz fizető vendég valóban nincs itt egy szál sem, csupán a négy testőr, és a kocsmáros holtteste fekszik egy kupacban a sarokban, felettük pedig ott áll két fekete ruhás, gázmaszkot viselő nagy darab ember, kik az ajtó nyikorgó hangjára nyomban hátra perdülnek, és a fiúra szegezik puskáikat. Látszik rajtuk, hogy már bennük van a mozdulat, ami rengeteg új testnyílással gazdagítaná Sebastian-t, és elég kényelmetlen a számukra, hogy végül meg kell torpanniuk. Aztán már gépiesen dobják a vállukra a fegyvert, és nyúlnak az övükbe az elektromos sokkolókért, egyszerre. Szép lassan közelítik meg áldozatukat, ha csak nem ered futásnak, mert akkor ők is rákapcsolnak.
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Sebastien Longley Szomb. Márc. 09, 2013 11:14 pm

Már a számon lenne a hangos köszönés, amiből végül csak egy gyenge nyögés lesz, mikor belépve az ajtón, csak az üres helyiséget látom meg először, aztán kezdem csak felfogni a többi látványt is, a hangosan harsogó tévét, a holttesteket a sarokban, a szürke padlóval éles kontrasztot alkotó vértócsákat és a fegyveres, gázmaszkos alakokat, akik azonnal felém perdülnek és én megint csak rohadt nagy bajban érzem magam, bár már megszokhatnám, hogy ahányszor kiteszem a lábam, így lesz, szóval nagy bajban vagyok, ahogy belenézek a sötéten ásító puskacsövekbe.
- Bocsánat! Azt hiszem eltévedtem. – nyögöm ki végül, de úgy látszik ez legfeljebb annyiban érinti őket, hogy nem lelőni, hanem lesokkolni akarjanak, mert legalábbis erre következtetek a felém induló maszkosokból.
Talán már elég rutint szedtem össze, hogy ne álljak ott földbe gyökerezett lábbal, várva, hogy valami csoda történjen és ez csak egy rossz vicc legyen, és mindjárt felálljanak a fiúk és jót röhögjenek, hogy megtréfáltak, de ezt még magam sem hittem el.
Így aztán működésbe léptek a mutáns ösztöneim és majdnem ember feletti gyorsasággal mozdultam, hogy pár pillanat múlva már a mennyezeten kapaszkodva igyekezzek a hátuk mögötti másik ajtó felé, mivel nem szerettem volna megfordulva a hátam mutatni nekik.
Reménykedtem, hogy ezzel kicsit meglepem őket, így lesz elég időm elérni a hátsó kijáratot.

Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Stryker Szomb. Márc. 09, 2013 11:23 pm

A katonák, ah meglepődnek, nem mutatják, csak szaladnak utánad, akkor is, ha kútba ugrasz, vagy a másik ajtó fel menekülsz, nekik édes mindegy. Sistereg a sokkoló, ahogy feléd nyújtják, mikor kis híján elérnek vele, de egyenlőre sikerül faképnél hagynod őket a vendéglőben, kint viszont nyomban tűzet nyit rád valaki egy jól álcázott helyről, igaz valószínűleg nem a halálodat akarja ő sem, hisz a golyók a földön pattognak, és a legrosszabb esetben is csak a lábadat találhatnák el, azt is véletlenül. Ez viszont nem változtat azon, hogy a nagy sebességgel becsapódó lövedékek hangja ilyen közel nagyon ijesztő, és csak egy őrült mozogna az utcán, ha nem tud fedezékbe bújni.
Ugyanakkor bent sem jársz sokkal jobban, mert a két kommandós közben feléd tart, és sötét maszkjukból egy deka emberség sem sugárzik, az általuk hátrahagyott hullák pedig még ennyi jóval sem kecsegtetnek.
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Sebastien Longley Szomb. Márc. 09, 2013 11:34 pm

Ugyan csak meglepődök, mikor lepillantva azt látom, hogy nem hagytam faképnél őket, hanem jönnek utánam és nekem az utolsó pillanatban sikerül elkerülnöm, hogy ne érjenek el a sokkolóval, aminek már a hangjától is szárnyakat kapok.
~ Mi az istent akarnak ezek tőlem? Ráadásul olyan ijesztőek abban az álarcban, hogy nem látom az arcukat, hogy a hideg futkos a hátamon. ~
Megkönnyebbülve ugrom ki az ajtón, hogy végre kijutottam és már rohannék tovább, mikor golyók kezdenek fütyülni körülöttem, amitől most már tényleg földbe gyökerezik a lábam, hiszen olyan jó célpont vagyok, hogy az a nagy kunszt, ha nem találnak el.
Önkéntelenül is hátrálni kezdek, hogy visszaszaladjak az épületbe, de onnan éppen most bukkannak elő gázmaszkosok, akik azóta sem lettek szimpatikusabbak.
Nincs más hátra, mint aktiválni a kaméleoni képességem, és megpróbálni elslisszolni mellettük, vissza a kocsmába és elérni a kijáratot.
Már csak attól kell félnem, hogy a vadul dübörgő szívem fog a hangjával elárulni, mert majd kiugrik a helyéből, viszont már elég sokat tanultam Fagyponttól, hogy legalább annyi lélekjelenlétem legyen, hogy használjam az adottságaimat.



Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Stryker Szomb. Márc. 09, 2013 11:50 pm

Ahogy Sebi aktiválja a képességét, és eltűnik a a katonák szeme elől, a lövések is abba maradnak, mintha az, aki eddig tűzet nyitott, nem merné megkockáztatni, hogy eltalálja őt, és így láthatatlanul sajnos nem tudja garantálni, hogy nem mászik a fiú a célkeresztbe. A sokkolós katonák is megmerevednek, célpont híján nem mennek sehová. Aztán zsebre vágják a sokkolót, felkapják újra a fegyvert, és a másik ajtóhoz szaladnak, hogy így akadályozzák meg, hogy valaki kijöjjön rajta, és egyben fedezzék azt, aki behatol majd az étterembe a fiú után.
A másik ajtóhoz is érkezik még két katona az árnyakból, és ők is az ajtóra szegezik a fegyverüket, tűzet azonban nem nyitnak, helyette csak türelmesen várnak, a jó ég tudja mire. Kísérteties, ahogy meg sem mozdulnak, nem kalandozik el a figyelmük, és látszólag levegőt sem vesznek, igaz ezt a sötétben amúgy sem volna könnyű kivenni.
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Ratna Nayar Szomb. Márc. 09, 2013 11:50 pm

Valami különös oknál fogva, ha tanultál is bármit korábban a lélekjelenlétről, most az istenért se akar működni. Még ha be is veted minden képességed, az egyre növekvő félelemérzetednek akkor sem tudsz parancsolni, így pedig pár másodpercen belül rettegéssé fajul a dolog.
Ha fülelsz, a pult mögötti ajtó felől most baljóslatú léptek zajára figyelhetsz fel, a magas sarkú kopogásából ítélve pedig valószínűleg nő lesz az illető. Sokat persze nem kell várni, hamarosan meg is jelenik az illető...


Ahogy belépek a terembe, egyből a fiú felé indulok magabiztos léptekkel. Akár látható, akár láthatatlan jelenleg, az különösebben nem zavar, hisz az érzései csak annyira észlelhetőek a szobában, mint egy atombomba lenne New York belvárosában.
-Csak nem engem keresel? -húzódott gonosz mosolyra a szám.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Sebastien Longley Vas. Márc. 10, 2013 12:04 am

Mikor megszűnik a lövések hangja és azt sem hallom, hogy követnének, bár sok mindent nem hallok a vérem zúgásától, kezdem azt hinni, hogy sikerülhet, de valamiért, ahogy egyre beljebb megyek az épületbe, úgy kezd elhatalmasodni rajtam a rettegés, amivel nem tudok mit kezdeni, és már szabályosan összekoccannak a fogaim. Talán most jön ki rajtam az ijedtség?
Ekkor hallom meg a kopogást, amit pár másodperc múlva, már be is azonosítok: egy női cipő kopog, valaki közeledik.
Mikor meglátom, hogy ki az, igaz alaposan elcsodálkozom, bár egyelőre csak az arca villan be, de el nem tudom képzelni mit keres itt. Most már a rettegésre is van magyarázat, hiszen bizonyára a támadóim ellen használja a képességét……Ratna.
Megkönnyebbülten változom vissza és egy halvány mosollyal lépek felé, hogy megköszönjem a segítségét, de ekkor valamiért megtorpanok…..A hangja…..olyan furcsa! És az a mosoly! Komolyan végig fut tőle a hideg a hátamon.
- Ratna? Miért keresnélek téged? – bukik ki önkéntelen a kérdés a számon meglepődésemben. – Engem megtámadtak, de te hogy kerülsz ide? Bár örülök, hogy itt vagy félre ne értsd…..

Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Ratna Nayar Vas. Márc. 10, 2013 12:29 am

Bár egy kissé meglep, hogy a közeledtem láttán a fiú egyből megszűnteti a képessége használatát, ám magamban végeredményként sikernek könyvelem el a dolgot, pláne, hogy ez az első éles "bevetésem". Hamar belátta, ha esélytelen próbálkoznia, helyes. Nagyon helyes. A végén még egyszerűbb lesz, mint gondoltam... Vagy lehet, hogy a Mester szándékosan egy ilyen könnyű prédát dobott elém? Majd rákérdezek, ha végeztem a kölyökkel...
Azért egy furcsaság mégis csak volt a dologban. Mégis, honnan a búbánatból tudja ez a kis taknyos, hogy mi a nevem? Végülis, lényegtelen hogy honnan hallotta, de azt garantálom, hogy egyhamar nem fogja elfelejteni...
-Megtámadtak? Kicsodák? -játszom az értetlent, ahogy körbenézek a helységben, ahol rajtunk kívül egy árva lélek sincs- Örülök, hogy örülsz. Hogy én mit keresek itt? Tudod, van egy kis elintézni valóm... -mértem végig szép lassan, mint amikor egy oroszlán épp kiszemeli a következő áldozatát a csordából.
-És te? Mit keresel itt? -kérdeztem vissza, majd erőt vettem magamon, és nagy lelki vívódás után még hozzátettem némi aggodalommal, hogy- Ugye nem esett bajod?
~Ugyanis a Mester azt mondta, hogy élve többet érsz...
Hát, ha játszani szeretne előtte, rajtam aztán ne múljon. Had higgye a kölyök, hogy tényleg azért vagyok itt, hogy segítsek rajta.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Sebastien Longley Vas. Márc. 10, 2013 10:34 am

Mivel tudom, hogy Ratna az egyik legerősebb telepata a suliban, és már Xavier utódjaként emlegetik, így már-már el is feledkezem az üldözőimről, hiszen ha ő itt van, nem érhet semmi baj. Na meg lehet, hogy nem egyedül jött? Kicsit kukucskálok a háta mögé, de egyelőre nem látok semmit, lehet, hogy azért nem jönnek a maszkosok utánam, mert az X-men leköti őket?
- Igen! – bólintok a kérdésére. – Anyu ide hívott, hogy találkozzam a testőreivel, akik majd elvisznek hozzá, de csak a holttestüket találtam és mellettük valami gázmaszkos alakokat, akik el akartak kapni. Kint meg rám lőttek. – intettem kifelé, ahonnan jöttem. – És tényleg nagyon klassz, hogy itt vagy, de nem is tudtam, hogy visszajöttél Indiából? – néztem rá lelkesen. – Na meg, hogy rögtön bevetésre is indultál, ez tényleg nagyon önfeláldozó a részedről, de honnan tudtátok, hogy ide jöttem, nem szóltam róla senkinek? – kérdeztem kíváncsian, miközben alig bírom levenni a tekintetem a rásimuló bőrruháról. – Csak nem raktatok rám valami nyomkövetőt? – kuncogtam el magam, hiszen ez sem lett volna kizárt, annyi minden történik velem, ahogy kiteszem a lábam, és anyámtól még ez is kitelt volna, hogy ezt elérje Logan-nál. – A többiek is itt vannak? És ez valami új X-men szerelés? - próbálok hozzáérni a ruhájához. - Mert akkor nagyon igyekezni fogok, hogy bekerüljek majd a csapatba. - vigyorgok Ratnára, mert valami iszonyúan dögös volt benne.
Mikor aggódva megkérdezte, hogy nem esett-e bajom, azért gyorsan végig tapogattam magam, majd megráztam a fejem.
- Nem, ahhoz elég gyorsan kapcsoltam és használtam a képességemet, de azért nem ártana eltűnnünk innen, mert lehet kapnak valami erősítést, eléggé furcsa egy csapat volt azokkal a maszkokkal, kirázott tőlük a hideg. – borzongtam meg, ahogy visszagondoltam azokra az élettelen üvegszemekre, majd megfogtam Ratna karját és a kijárat felé húztam.


Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Ratna Nayar Vas. Márc. 10, 2013 12:42 pm

Csak rezzenéstelen arccal hallgatom a srác szavait. Hát igen, már attól féltünk, hogy berezel aztán nem jön el, akkor meg aztán cseszhettük volna a hullákat, anyucinak sincs olyan sok tartalék testőre, hogy csak úgy kényünk-kedvünk szerint ritkítsuk őket.
-Hát igen, kicsit hosszabbra nyúlt a távollétem, mint terveztem, meg a repülőtéren is akadt némi gond az időjárás miatt. Pár napja érkeztem vissza New Yorkba.
Aztán amit ezután hallok, még engem is megmosolyogtat.
-Tudod, van az a számítógép aminek Cerebro a neve… Meg vannak más telepaták is a földön, szóval ne aggódj, semmi szükség chipre, amikor egyszerűbben is megoldható a nyomkövetés. –mosolyodtam el halál nyugodtan- A többiek? Tudtommal ők is itt vannak, bár ezek szerint akkor kint várnak.
Minden ajtónál és ablaknál, sokkolóval meg fegyverrel. Vagy nem rájuk gondolt? Amikor viszont Sebastien biztosított róla, hogy semmi baja, csak elégedetten biccentettem. Nagyon helyes. Úgy tűnik, hogy egyáltalán nem tart tőlem, sőt mi több, még bízik is bennem, így aztán lassan megszűntetem a képességem használatát. Ha menekülni próbálna, úgy sem tart sokból megakadályozni a próbálkozását, szóval emiatt nem is aggódok.
-Értem. Akkor ne vesztegessük az időt, szóval, a terv a következő. Ahogy néztem, ilyen föld alatti titkos kijáratot nem találtam, mint a filmekben, csak egy van, az is a pincébe vezet. Szóval az kilőve, mert zsákutca. Repülni megint nem tudunk, szóval a padlás is felejtős. Mit szólnál, ha erre, hátrafelé próbálkoznánk? Ha én simán bejutottam, akkor lehet, hogy még nem fedezték fel. –biccentettem a konyha felé- Ne haragudj Sebastien, de nem emlékszek pontosan… a képességedet másokon is tudod alkalmazni, vagy csak magadon? –fordultam vissza felé, majd közben intettem neki, hogy kövessen a hátsó kijárat felé.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Sebastien Longley Vas. Márc. 10, 2013 1:50 pm

Sejtettem, hogy nem régen érkezhetett csak vissza, de azért szívesen gratuláltam volna a rokonainak, hogy ilyen …hmm……dögös változásokat tudtak nála elérni míg oda volt. Persze ezt nem mondtam volna neki a világ kincséért sem, mert még pitiző kiskutyává változtatott volna, vagy valami hasonló.
- Ja persze, de hát én sem gondoltam komolyan azt a nyomkövetőt, felteszem te is telepatikusan találtál meg, de……..de akkor, hogy, hogy nem érezted a támadóimat, voltak pedig egy páran? – néztem rá kicsit összeráncolt homlokkal, mint aki nem ért valamit. – De aztán megnyugtatott a dolog, hogy ennek már nincs jelentősége, hiszen a többiek már biztos elkergették őket ezek szerint.
Ahogy elkezdem húzni kifelé új tervvel áll elő, ami tényleg nem rossz, de azért kérdőn nézek rá.
- De miért kell bujkálni? Mi van a többi X-mennel? Gondolom már végeztek odakinn és elkergették a maszkosokat, hiszen egy sem jött ide be. – intek körbe értetlenül. – Akkor mehetünk akár az ajtón is, így legalább látják, hogy jól vagyunk, nem? – torpanok meg bizonytalanul, hol Ratnára, hol a kijáratra nézve.
Kicsit kezd gyanús lenni ez az egész. Túl nagy a csend az utcán, és nem értem miért nem jönnek be a többiek is, ezért nem akaródzik egyelőre Ratna után menni, igaz nevetségesnek érzem, hogy pont benne ne bízzak. Csak ez a ruha……! És e kérdése is meglep. Hogy, hogy nem emlékszik?
- Csak a magamon és a rajtam lévő dolgokon, meg ha valami tárgy van a kezemben, de élőlényre nem tudom átvinni. – válaszolok azért, de most már a kétely felütötte bennem a fejét. – Te Ratna, és megtaláltad a szobádban a meglepetést? Logan szépen kifestette a szobás rózsaszínre, mi? – erőltettem magamra egy mosolyt, és nagyon drukkoltam, hogy ne legyen igazam és a lány a megfelelő szavakkal válaszoljon.
Minden esetre én egy tapodt lépést nem mozdultam addig.

Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Sovány Moslék - Page 3 Empty Re: Sovány Moslék

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.