Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+60
Derek King
Szabó Éva
Annabelle Shirley
Lily Gage
Sarah Wilchok
Gregory S. Severald
Abyss
Aya Caine
Cerebro2.0
Oázis
Lynn Harlow
Gordon Knight
Ratna Nayar
Duncan Drakko
Vidám Bagoly
Carlos Furtano
Alexander Hess
Dianne - Adelina Demers
Cicero
Jessyca Camilo
Rufus Carlisle
Andrew Patrikson
Alfred/Chloe Helmsman
Morgana Reyes
Heily Anderson
Fagypont
Nick Hawk
Victor Creed
Darren Black
Tibutty Tamity
Victor Freeng
Sebastien Longley
Amélie Lellouche
Mystique
Rozsomák
Noel Patton
Kira Swan
Sheena Duran
Romboló
Lily McNeil
ReRe Marks
Lisbeth Callahan
Joshua Grant
Ororo Munroe
David Nash
Kara Shawn
Adam Windsor
Anne Recluse
Elanor Brite
Electro
Dögvész
Varangy
Erik Magnus Lensherr
Roxanne De'Loise
Alexis
Nathaniel D. Waldorf
Tanya Berghart
Mike Hanscom
Tao
Cerebro
64 posters

1 / 23 oldal 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Go down

Csevegő Empty Csevegő

Témanyitás by Cerebro Kedd Júl. 05, 2011 2:15 am

afro
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Tao Szer. Júl. 06, 2011 12:31 pm

Szervusztok!

Ahogy láttam, eddig Katie és Ihsan regisztrált, illetve Maxen, de rá nem emlékszem hirtelenjében. Érdekes ötlet a fórum újraélesztése, kerestem az okokat abban a "miérteket leíró" topicban, ahol azt írtad, Ihsan, hogy a többi az túlszabályzott - kinek hogy. Persze nem azért kerestem az okokat, mert alapvetően hülye ötlet lenne fórumozni, hanem mert én jelenleg is játszom egy másik X-men fórumon, a reneszánszon (reklám?), és azon gondolkodtam, mivel nyújtana ez többet - szabályok esetében kevesebbet. Smile Nem tudom, mennyire fog bejönni az embereknek ez a rendszer, én egyelőre erősen szkeptikus vagyok, mint minden beindulásra váró fórummal szemben általában. Ennek ellenére azért a legjobbakat kívánom nektek, remélem, hogy aki más X-men fórumokon nem érezte magát jól, majd itt megtalálja a neki való környezetet.

Üdvözlettel,
Tao

p.s.: talán érdemes láthatóvá tenni a fórumfelületet a regisztrálatlan látogatók számára is, különben a végén még azt hiszik, hogy még semmi nincs meg a fórumból Smile
Tao
Tao
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 1
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cerebro Szer. Júl. 06, 2011 12:53 pm

Szia!

A lényeg pont az, hogy nem versengeni kívánunk a reneszánsz-barokkal, nem valami hatalmi játék indult újra, hanem egy olyan kezdeményezés, ami a legelső fórumon uralkodó játékélményt hivatott feléleszteni.

Én remélem, hogy senki nem úgy fogja értékelni ezt az oldalt, mint a más fórumokról elcsábítás eszközét. Ez nem készül olyan nagyszabású projektnek, mint a XMR(B), ahol az emberek minden fantáziájukat kiélhetik a különböző világokban és kalandokban. Inkább egy kisebb, mondhatni kistestvér szintű fórum, ahol attól függetlenül játszhat néha az ember, hogy más oldalakon is regisztrálva van. Smile

Mellesleg megértem a szkepticizmust is, lehet nem fog összejönni a dolog, de akkor majd elfogadom a tényeket, és nem dőlök kardomba Very Happy (mivel nincs is).

Mindenesetre köszönöm a hozzászólást!

Cerebro

U.i.: tegnap éjjel rájöttem, hogy valamit rosszul állítottam be, máris keresem az orvoslás módját Very Happy
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Mike Hanscom Szer. Júl. 20, 2011 9:40 pm

Tudom, hogy volt egy olyan topic, ahol új topicot lehetett kérni. De nem most nem találom, magamtól meg nem merek random topicokat nyitogatni a játéktéren. Talán jogosultságom se lenne, ezt nem néztem. Smile
A lényeg: szeretnék kérni egy lakótömbb, vagy ilyesmi topicot, ahol Kate-tal beragadhatunk a liftbe. Tényleg. A reag már kész is van, csak topicot nem találtam hozzá. A nyitással meg a fenti gondiam voltak. Smile
Részemről Brooklynra gondoltam, de felőlem, akárhol lehet. Köszönöm. Smile
Mike Hanscom
Mike Hanscom
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 190
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Tanya Berghart Szomb. Júl. 23, 2011 12:05 pm

Nem tudom kik azok rajtam kívül, akik néha ilyenkor is képesek a gép előtt ülni, de ha esetleg lenne valakinek kedve játszani, dobjon meg egy priváttal, ha nem is lát itt többször benézek még ide ma Very Happy
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cerebro Szomb. Júl. 23, 2011 4:22 pm

Ajj gyerekek, borzasztó, hogy nem találjátok a megfelelő topikokat! Very Happy Még szerencse, hogy a csevegőbe minden belefér Wink

Ja, és tessék jelentkezni sulis-kalandra, hisz elviekben iskolában a helyetek! Very Happy
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Mike Hanscom Hétf. Júl. 25, 2011 10:01 pm

Teljesen fel vagyok dobódva, mert mióta csak láttam a külön országok boardjait, szeretnék oda is karaktereket, de eddig nem nagyon láttam lehetőséget rá, hogy csak emiatt új karaktereket indítsak. Pontosabban: kedvet. Ráadásul elég abszurd, ha az eredeti karakteremet is akarom odaküldeni, hogyan kerülne a karakterem pl oroszba? Ugyanmár! Ma azonban megszállt az ihlet! Very Happy

Nem Játékos Karakterek! NKJ-k! Gyártsunk és menjünk! >.< Arra gondoltam, hogy páran összebeszélhetnénk, és közösen megszállhatnánk NJK-ainkkal egy kiválasztott országot! Így lennének ott is játékok, nem lennének korlátozva az eredeti karakterek, és végre mindehhez megvan a kreditrendszer is, ami, ha jól értettem, az első két NJK-kat ingyen adja. Mi másra lenne jó akkor ez a két NJK, mint más ország karaktereit összehozni belőle? Very Happy

Írjon itt az, akit még hozzám hasonlóan felvillanyoz az ötlet! Aztán talán kapunk egy külön topicot, hogy ne kapjon itt folyton értesítést mindenki, akit nem is érdekel éppen ez a téma. Írjatok-írjatok! >.<
Mike Hanscom
Mike Hanscom
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 190
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cerebro Hétf. Júl. 25, 2011 10:06 pm

A "Csevegő" topik pont erre való, kedves Mike! Very Happy Amúgy tetszik az ötleted, megkérdezem Ihsant, hogy ő mit gondol róla, bár szerintem ő is támogatná!

Mellesleg abból, hogy most jöttél rá, hogy két NJK ingyen van, újra kikövetkeztettem, hogy NEM olvastad el a szabályzatot! :DDD
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Tanya Berghart Hétf. Júl. 25, 2011 10:14 pm

Hát emberek így jártatok, nekem még nkj karakter sem kell Very Happy Én már gondoltam arra, hogy Tanya egyszer csak felébred, és szegénykém hopp Tokióban találja magát Very Happy Vicces lenne, bár ezzel előre lelőttem a poént, na mindegy. De akkor majd az egyik nkj karid kisegít Wink
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Mike Hanscom Hétf. Júl. 25, 2011 10:34 pm

~mwuhahahaa!

ez esetben téged is felírhatlak az érdeklődők közé, Tanya?
illetve közben nekiálltuk lebeszélni Ihsannal. eddig úgy tűnik, hogy Moszkva lesz a kiszemelt célpont. de tök nyitottak vagyunk minden új ötletre.
Mike Hanscom
Mike Hanscom
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 190
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Tanya Berghart Hétf. Júl. 25, 2011 10:40 pm

Ó én teljesen! A fórum fellelhető bármely pontján szívesen felbukkanok, akár mindennek a közepébe szívesen ,,akaratlanul", eltévedve félve és reszketve Very Happy
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Szellem Hétf. Júl. 25, 2011 11:26 pm

Engem is érdekelne a Moszkvás dolog Very Happy

Amúgy Tanya, nemtom feltűnt-e, de a karijaink képessége eléggé hasonlít. Félre ne értsd, egyáltalán nem zavar a dolog,,sőt, szerintem ebben a véletlenben érdekes lehetőségek rejlenek Wink
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Tanya Berghart Hétf. Júl. 25, 2011 11:42 pm

Igen azt lestem, de végül én is úgy voltam vele, hogy azért nem teljesen ugyan az Wink És hajaj, már előre ,,félek" Very Happy Azt hiszem nagyon is izgalmas lenne egy találkozó, főleg, ha a képességek is a felszínre kerülnek.
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Mike Hanscom Hétf. Júl. 25, 2011 11:56 pm

Hát, ez esetben nem nagyon van más hátra, mint akkor álljunk neki konkrétumokról beszélni. Moszkva a leírás alapján nem tűnik annak a nagyon agyonrendszerezett világnak. A mutánsok brutálisan magukhoz ragadják az erőket. Én csak szimplán játszani akartam ott, de ha netán haladni is akarunk valamerre a történettel, akkor azt megbeszélhetjük. Részemről annyit tudok az oda tervezett karakterről, hogy inkább állat lenne, mint ember, aki határozottan utálja a hideget, és már az is kisebb orgazmus számára, ha melegben lehet - legyen az a kabát adta "kistüzelésű kandalló", vagy a whisky adta kályha. Alkoholista, kötekedős kis patkány. Ó, és a képessége. Sosem beszél egyes számban, de ennek nem az az oka, hogy tudathasadásos, hanem mert nincs egyedül. Ő tucatnyi... tádámm... patkány. Kisebb horda. Undorító, emberi alakban is büdös... és mindent megeszik, ami homelesseknél határozottan előny.

Többiek? Vagy ne itt beszéljük meg? Engem feszélyez, hogy már ezek után is nő a hsz-számom. >.< Nyissunk neki kalandot?
Mike Hanscom
Mike Hanscom
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 190
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cerebro Kedd Júl. 26, 2011 2:21 pm

IDE tessék koncentrálni mostmár, és NJK adatlapot megszerkeszteni! Very Happy
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Mike Hanscom Szomb. Júl. 30, 2011 12:34 am

Azt hittem, van ilyen itt, de most vagy megint nem találom, vagy nincs. Gondoltam, felterjesztem, ha az utóbbi áll. Very Happy

Szóval épp a Testvériség nevű szervezet topicját kerestem. Egy leírásos, beszélgetős topicot, mert... igazából terveztem oda egy njk-t, és gondoltam, ott felterjesztem. És nem találtam. Mármint topicot.
De el tudom én intézni PM-ben is, egyelőre nem is vagyok tagja szervezetnek, nem is alapítottam, szóval tényleg semmi közöm a témához, de gondoltam úgy esetleg nagyobb "hájpot" kapnának a szervezetek is, többen csatlakoznának, ha valahol lenne nekik topic, hogy eddig egyáltalán mik vannak, ott kik vannak, stb. Az a súlyos kettő szervezet... Very Happy És ha ott még beszélgetni is lehetne, én azt személy szerint tudnám díjazni. Very Happy
Mike Hanscom
Mike Hanscom
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 190
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cerebro Szomb. Júl. 30, 2011 1:44 am

Nos, mivel eleddig nem nagyon kerültek regisztrálásra "gonosz" mutánsok, ezért Magneto nem nagyon tudta megszervezni a testvériséget, mármint valódi karakterekkel, nem pedig a saját NJK-ival.
De nem nagyon értem, hogy most egy Testvériség című csevegő topikot hiányolsz, vagy valami titkos topikot? (Titkosat nem is igen tudnák csinálni xD)
Viszont a nyilvántartás végett majd kiötlök egy topikot, hogy ha valaki névsort szeretne böngészni, vagy az is lehet, hogy a külön csoportot hozok majd létre (bár eleddig legjobb tudomásom szerint két ilyen lelkületű tag van csak).

Mellesleg: nem lenne skizofrén érzés Mike mellett egy Testvériség-béli NJK? Very Happy

Mellesleg 2: beszélgetni itt is lehet, és ha amúgy is nyilvános lenne a másik topik is, akkor igazából értelmét is vesztené.

Mi az a "hájp"?

Legvégül pedig: topikot a helyszín-igénylőben lehet igényelni, még mindig Razz A hangsúly pedig az igényelni szón van. Very Happy

Mindenesetre amint végre kipihenem magam, és lesz időm agyalkodni, akkor kiagyalom a megfelelő megoldásokat-válaszokat a fenti felvetésre!
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Mike Hanscom Szomb. Júl. 30, 2011 1:54 am

Hát, mint fent kifejtettem, egyébként semmi közöm a témához, ezért nem akartam kapásból rohanni, hogy igenis legyen ilyen topic. x) Gondoltam, felvetem itt, és ha valakinek az X-ek, vagy Magneto közül tetszik az ötlet, akkor meg lehet csinálni. De máskor nem fogom olyanba ütni az orrom, amihez semmi közöm, lakat lesz a számon. Very Happy

Szóval hacsak valaki rá nem mondja, hogy "tökjótényleg >.<", akkor hülyeség volt, és ne is foglalkozz velem. Very Happy
Mike Hanscom
Mike Hanscom
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 190
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cerebro Szomb. Júl. 30, 2011 2:11 pm

Mike Hanscom írta:Hát, mint fent kifejtettem, egyébként semmi közöm a témához, ezért nem akartam kapásból rohanni, hogy igenis legyen ilyen topic. x) Gondoltam, felvetem itt, és ha valakinek az X-ek, vagy Magneto közül tetszik az ötlet, akkor meg lehet csinálni. De máskor nem fogom olyanba ütni az orrom, amihez semmi közöm, lakat lesz a számon. Very Happy

Szóval hacsak valaki rá nem mondja, hogy "tökjótényleg >.<", akkor hülyeség volt, és ne is foglalkozz velem. Very Happy

Hisztérikus, paranoid üzenetekre érdemben nem vagyok hajlandó reagálni Rolling Eyes
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Mike Hanscom Szomb. Júl. 30, 2011 2:29 pm

Cerebro írta:
Mike Hanscom írta:Hát, mint fent kifejtettem, egyébként semmi közöm a témához, ezért nem akartam kapásból rohanni, hogy igenis legyen ilyen topic. x) Gondoltam, felvetem itt, és ha valakinek az X-ek, vagy Magneto közül tetszik az ötlet, akkor meg lehet csinálni. De máskor nem fogom olyanba ütni az orrom, amihez semmi közöm, lakat lesz a számon. Very Happy

Szóval hacsak valaki rá nem mondja, hogy "tökjótényleg >.<", akkor hülyeség volt, és ne is foglalkozz velem. Very Happy

Hisztérikus, paranoid üzenetekre érdemben nem vagyok hajlandó reagálni Rolling Eyes

Very Happy Very Happy
Hahh, pedig egyébként micsoda játékokat lenyomhatnánk... Very Happy

Ez esetben:
- nyílván nem titkosra gondoltam, ha nem tagként én is akartam oda írni, sőt, a szervezet reklámjaként funkcionálhatna.
- azért lenne jobb, mint a csevegő, mert nem kapna mindenki értesítéseket, ha két/három tag elkezdene egy kalandot/belső játékot tervezni. Más úgyse nagyon tudna hozzájuk csatlakozni, akkor miért zargatnák őket spammel? Very Happy
- a "hájp" szó jelentése az, amikor valamit igyekszünk felfuttatni="hájpolni". nem csak azért írtam fonetikusan, mert derogál angolosan leírni, hanem mert nem vagyok tisztában a pontos írásával, de nem riadok vissza a használatától.
- azt mondod, tudathasadásos lenne Mike mellé egy Testvériséges njk? hmm...

A hisztéria és a paranoiai jogát pedig fentartom a karimnak... illetve... úgy tűnik, saját magamnak is.
Mike Hanscom
Mike Hanscom
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 190
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Nathaniel D. Waldorf Szomb. Júl. 30, 2011 8:09 pm

Partytime hangulatom van! lol!

Nathaniel D. Waldorf
Nathaniel D. Waldorf
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 20
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Alexis Szer. Aug. 03, 2011 7:18 pm

Üdv! Játékostársat keresek, akinek lenne kedve új szálba belekezdeni, az írjon - akár privátba is. Rolling Eyes

Mike, a xavier birtok már kapott saját részleget, magnetonak is lehetne hasonló. Azon belül meg lehet off topic is, technikailag nem tudom mennyire nehezen kivitelezhető a kizárósdi, de ártani nem árthat. Addig is pm-ben lehet ördögi terveket forralni a világ ellen. Wink
Alexis
Alexis
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 116
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Roxanne De'Loise Szer. Aug. 03, 2011 11:00 pm

Szia Alexis... jó újra a régiek közül látni megint itt embereket, ez tökre pozitiv! Smile

Nade...ha gondolod én vevő vagyok játékra...ha beéred egy magamfajta furcsa rendőrnővel... Smile Már ha egy kis csúsztatással is megfelel, ugyanis 7végén lánybúcsús 3 napos nyaraláson vagyok, szal nem leszek gépközelben de vasárnap estétől már ráérek! Smile
Roxanne De'Loise
Roxanne De'Loise
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 296
Hírnév : 11

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Szellem Csüt. Aug. 04, 2011 12:39 am

Te is régi vagy Roxie?
Ki voltál a régi oldalon? Erre a karira nem emlékszem Very Happy
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Mike Hanscom Vas. Aug. 21, 2011 2:38 am

Avatarkereső:

Volt anno valamelyik X-es oldalon egy Zörej nevű karakterem, aki megtalálható volt még, mint Bástya, vagy mint John Legend. Nagyon örülnék, ha valakinél ott pihenne a képe. Egy morózus arc, fekete háttér mögött, keze az arcánál így a hajával együtt elég sokat ki is takart belőle. Reménykedem, hogy nem csak én őrizgetek emlékként előtörténeteket, avatarokat, hanem mások is, és ezek között esetleg meglesz. Rendkívül hálás lennék érte.
Mike Hanscom
Mike Hanscom
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 190
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

Csevegő Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 23 oldal 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.