Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Honolulu

+7
Sean Darrow
Nick Hawk
Darren Black
Ratna Nayar
Vidám Bagoly
Gregory S. Severald
Cerebro
11 posters

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ingrid Kikki Mora Kedd Ápr. 03, 2012 10:48 pm

A gondolataimba merülve, talán egy kicsit a hosszú naptól elálmosodva ballagok a meleg homokban, papucsomat a kezembe veszem, és úgy élvezem, ahogy belefúrom lábujjaimat a talajba. Egészen jól érzem magamat a növényzet felé haladva, mikor valaki hirtelen megszólít. Kíváncsian kapom fel a fejemet, de már nincs időm reagálni; valaki elkapja a kezemet, magához ránt, megpördít és én hirtelenjében azt sem tudom hol vagyok és mit csinálok. A papucsom szomorkásan landol a táncparketten én pedig a merénylőm felé pislogok. Csak az egyik lábam éri a földet, a másikat valaki tartja! Kell egy-két másodperc, mire rá tudok fókuszálni Mr. Severald arcára és hogy meglássam a vészesen közel lévő sötétbarna szempárt. Atya ég!

- Mr. Severald! – nyöszörgöm egy oktávval feljebb a kérdésére, de mielőtt még normálisan válaszolni tudnék, megragad és már vezet is a zene ütemére. Mivel nem tudok táncolni, a fiú leginkább csak vonszol maga után, miközben még mindig nem tudom elhinni, hogy ez most tényleg megtörténik! A szívem a torkomban dobog érzem, hogy kezdek bepánikolni. – Ne-ne-nem hinném, hogy ez jó ötlet… - próbálom meggyőzni. Szemeim hatalmasra nyílnak és a kiutat keresem. – Jobban járna valaki mással… hi-higgye el, ez… - Kezd egyre ijesztőbbé válni. Olyan jól alakult minden, erre meg… A derekamon lévő keze, a közelsége… e-egyszerűen rémisztő! Mivel az apró mozdulatokra, amikkel igyekszem kiszabadulni, nem reagál, egyedül akkor nyugodhatok meg, mikor végre elenged és én nagyokat lélegezve hátrébb ugrok. Egyik kezemet a mellkasom elé kapom, a másikat előre nyújtom, hogy még véletlenül se merjen közelebb jönni. – Elég volt, köszönöm! – cincogom rákvörös fejjel és ekkor végre megjelenik Logan… Végre?...

Mit mondjak, nem sokszor találkoztam eddig az Intézetben vele. Rendben, az itteni diákokkal is csoda, ha hat órám volt ez alatt a három hét alatt, mióta idekerültem, de a tanári kart legalább ismertem. Mindenki kedves volt, megértő és hihetetlenül könnyen lehetett velük dolgozni, kivéve egy embert. Történetesen ez az ember (mutáns), Logan tanár úr volt, akit valami oknál fogva… Elkerültem. Vagy ő került el engem, a lényeg egy és ugyanaz: szerencsére nem találkoztam vele. Hogy miért gondoltam így? Őszintén megmondom, valamiért nem volt kedvem egy szinte sebezhetetlen, ijesztő, nagydarab, félelmetes, komor arcú, állítólag a gyerekeket terrorizáló, rettentően hangos férfival egy levegőt szívni. Még a gondolatra is kivert a víz.

De abban a pár másodpercben még neki is örültem, hisz ez azt jelentette végre megszabadulok Mr. Severald-tól, anélkül, hogy a képességem aktiválódna. Ám úgy tűnik a boldogság tényleg csak pár másodpercig jön el, mert az utána elhangzó kérdésre a piruló arcom, falfehérré változik. Legyen akármennyire udvarias, az, hogy az árnyékán kívül még ő maga is közelebb jöjjön… Ráadásul az a furcsán csillogó szempár, végleg kiveri a biztosítékot nálam.

- Nem-nem, ideje mennem! – felelem Greget is megelőzve. Gyorsan hadarok, miközben apró lépéseket teszek hátrafelé. A szemembe hulló hajamat, remegő kezemmel simítom a fülem mögé, miközben tekintetem egyikükről a másikra vándorol. – Remélem Mr. Logan nem hagyja többé felügyelet nélkül a diákokat. Megértem, hogy ez… hogy ez nyaralás és már így is elég nagyok, de ha valami baj történik, önt teszik felelőssé… Azért örülök a találkozásnak, hogy végre… - itt majdnem elesek egy homokban elbújt kőben – Szóval, hogy végre megismerhettem, minden jót! – Egy 180 fokos fordulatot véve, a nyakamat behúzva, apró, ám gyors léptekkel menekülök… El innen!
Ingrid Kikki Mora
Ingrid Kikki Mora
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 38
Hírnév : 5

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Gregory S. Severald Kedd Ápr. 03, 2012 11:49 pm

Eleinte a tanárnő fezsengését betudtam a hirtelen felkérésből eredő ilyedtségnek. De ahogy haladtunk nem hogy oldódott inkább tragikusabbá vált a helyzet. Kikki-tanárnő kicsit hazavágta az este táncolós részét. Pedig épp akartam átadni Logannek aki szemlátomást... nem volt magánál. De legalább a zene jó VOLT! amíg el nem kapcsolta valaki... A mumus. Loganra pillantottam. Szemeiben olyan vágy égett mint amikor 3 napig nem jut alkoholhoz és hozzám jön kuncsorogni. Bár ezekbe na szemekben nem egy üveg hideg sör hanem egy forró, frissen bemelegített szőke hölgyemény volt. Mosolyogva eloldalogtam onnét a laptophoz és vissza kapcsoltam valami pörgősebbre, aztán a gép ismét életre kelt és egy lágyabb zenét kezdett játszani. Értetlenül megvakartam a fejem.
~Biztos Sean romantikázik Sarahval... Legyen jó napjuk.
Pár csúszkát át állítottam, hogy meghittebb legyen a zene hangja, világítást is mérsékeltem aztán elégedetten könyököltem a gép mellé, államat tenyerembe ékelve támasztottam alá a kobakom. Ebbe na görnyedt testtartásban fél lábra nehezedve néztem széjjel. Ratnat és Darren lassúzását csak most szúrtam ki a parton. A part másik irányba is kiszúrtam két alakot. Seanra és Sarahra tippeltem elsőként. Vetettem egy újabb pillantást Kikkire és Loganra, vajon a kövület, hogy töri meg a jeget, közben itta megy korty martinit olíva bogyóval és esernyővel. Nem sokkal ez után egy apró kéz simította végig a hátam, oda fordulva láttam hogy Ipo az. A lassan rám telepedő enyhe punnyadt érzés és a vágy egy kis ölelkezős táncikáláshoz egyre csak nőtt. Egyből sejtettem, hogy ki van a háttérben még ha csak nem is direkt. Letettem poharat aztán elsétálva a homokba Ipoval a karjaimban ide oda tipegtünk a lágy zenére. Közben agyam fel ismerte, hogy valami nincs rendben, én meg ez a csöpögés... de olyan jólesik...
~Ratna, egyszer még sírba teszel...
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Rozsomák Szer. Ápr. 04, 2012 4:03 am

Kikki nem fogadja el Rozsomák kinyújtott kezét, sőt sóformán el is szalad, a megszeppent(!) férfi pedig csak bámul utána egy darabig, aztán leengedi karját maga mellé. Tanácstalanul néz körbe, hisz fogalma sincs, mit kéne tennie, az általános megoldás(tojok rá) most valamiért elfogadhatatlan a számára, s egyre inkább úgy érzi, nem hagyhatja, hogy kolléganője egy ilyen szép estén egyedül ücsörögjön a hotelszobában, és egyébként is, valakivel muszáj táncolnia! Egy másodpercre Greg-re sandít, de aztán hevesen megrázza a fejét, és útnak indul Kikki nyomában.

Nem sokkal az után, hogy a nő hotelszobájába menekült a tömeg elől, kopogtatnak az ajtaján. Amennyiben válaszol rá, vagy ne adj isten, ki is nyitja azt, Logan-t láthatja, egy hatalmas csokor frissen szedett virággal a kezében, melyet át is nyújt neki, már persze, ha elég tágas a rés az ajtó, és a fal között.
-Jó estét - zendül fel halk, duruzsoló hangja - kérem, bocsásson meg, a parton nem egészen voltam önmagam. Remélem elfogadja ezt a semmiséget, békeajándék gyanánt.
Szegény Kikki, ha ismerné őt, tudná, hogy Rozsomák most sem egészen önmaga, sőt, annyira az agyára ment a parton folyó határtalan romantikázás, hogy Ratna-nak hála még mindig ennek hatása alatt van, igaz azóta legalább az alkohol kiürült a szervezetéből, úgyhogy már ez is haladásnak számít.
-Nos, én nem is zavarnám tovább a hölgyet - jegyzi meg, enyhén meghajolva - az, hogy végre megismerkedhettünk személyesen is, bearanyozta a napomat.
Mondjuk igaz ami igaz, ezt az első látásra kedvesnek tűnő nőt egész biztosan könnyebben el tudná viselni, mint a halálos ellensége telepata fiát, annak csalános érintésű barátnőjét, a megalomániás kölyköt, esetleg az új szerelmespárt(melynek egyik tagja a turmixos rém...brrrr), a többiről már nem is beszélve.
~Rég jegyeztem már meg, hogy mennyire utálom ezt a sulit...~
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ingrid Kikki Mora Szer. Ápr. 04, 2012 12:58 pm

Kapkodva zárom be a szobám ajtaját, aztán, lendületesen nekivetem hátamat. A szívem még mindig eszeveszett tempóban dübörög, de legalább megkönnyebbülve fújhatom ki a levegőt, hiszen végre biztonságban vagyok. Már ha egyáltalán volt mitől félnem... Visszaemlékezek a történtekre és a lelki szemeim előtt felvillanó képek egyértelmű választ adnak: Nagyon is volt! A szőnyeget és a törülközőt az ágy végéhez ejtem, majd értetlenkedve nézek le a lábamra, mikor egy éles szúrást érzek a talpamban.

- Helvetet! //Pokolba!// - sóhajtom fáradtan és mivel nincs kedvem visszamenni a partra, hogy megmentsem a papucsomat, csak megadóan beballagok a fürdőbe. Bár előtte még gyorsan bekapcsolom a vízforralót, hogy mire kész vagyok, máris ihassak egy zöld teát. Köztudott, hogy nyugtatja az idegeket. Mr. Severald és Mr. Logan után, azt hiszem ez a legkevesebb, amit tehetek. Egészen a térdemig engedem magamra a finom meleg vizet, miközben nagy gonddal igyekszem lemosni magamról a sarat és a földet. Hihetetlen, mintha egész Hawaii vegetációja a lábamra tapadt volna! Sajnos a rémület nagyon jó figyelemelterelő – ezért nem érezhettem a talpamba állt tüskéket, amik most sehogy sem akarnak kijönni. Az utolsónál felszisszenve veszem be a számba az ujjamat, mielőtt meghallanám a kopogást. – Egy pillanat! – kiáltom az ajtó felé, elzárom a csapot, majd kinyitom, hogy meglessem ki lehet az ilyenkor. Nem emlékszem, hogy bárkit is vártam volna.

- Maga meg hogy kerül ide?! – Szemöldököm a magasba szökik és a kilincsen lévő ujjaim elfehérednek a szorítástól. Tudja hol szálltam meg? Vagy... csak nem követett?! De hiszen nem láttam és nem hallottam senkit! Bár, mintha valamit mondtak volna a diákok a képességéről: Éles hallás, látás, szaglás... Vagy az valaki más volt? Mindenesetre, a tény, hogy itt áll a küszöbön eléggé ijesztő. Sőt! Miután kiszörnyülködtem magamat, tekintetem a virágcsokorra siklik. Furcsa, mivel ez egy kicsit ront a bennem felállított, Mr. Logan képén. Mármint... Egy ilyen férfihoz, egyáltalán nem illik ez a finom beszéd, az udvarias visszafogottság és ez a kellemes bariton, amivel akaratán kívül ismét zavarba hoz.

- Ó... – lehelem ki magamból a legértelmesebb választ és nagyobbra tárom az ajtót. Bizonytalan mozdulattal veszem el a csokrot és piros arcomat legszívesebben a fehér szirmok közé rejteném. Kínosnak érzem, amiért ő kér bocsánatot, pedig igazándiból én reagáltam túl... már megint. Mindig én vagyok a hibás, már kezdhetném megszokni. A mostani arca sokkal megnyugtatóbb, (bár az alkohol még most is érződik rajta), mégis, látszik a tekintetében a józanság. – Nagyon szépen köszönöm... De igazán nem kellett volna. Nekem kell elnézést kérnem, nem volt szép, ahogy otthagytam önöket. Ön tényleg nem tehet semmiről. – bizonygatom és tényleg komolyan gondolom. Bűntudatom van, amiért így félreismertem. Hogy mások mondandóiból előítéletet gyártottam és most ennek ő issza meg a levét. Hisz, ugyan, mit árthat? Kedves, udvarias – és a jelenlegi pillanatban végtelenül komoly... Egyik kezem a tarkómra csúszik és zavaromban félrenézek. Nem tudom, hogy mi mást mondhatnék... talán... Mikor kissé meghajol és elköszön pár másodpercig magamban vívódva nézek utána.

- Várjon... – én is alig hallom a saját hangomat, úgyhogy ha szerencsém van nem fogja észrevenni... Ebben az esetben, mosolyogva nézek utána, majd felcsóválva becsukom az ajtót és megszagolom a virágot. Ha mégis megfordul, kénytelen vagyok folytatni. – Öhm... Mr. Logan, nagyon sajnálom, hogy így alakultak a dolgok. Talán... Mondja, szereti a teát? De ha az nincs ínyére, kereshet valamit a minibárban is... Vagy... – Döntésképtelen vagyok és ezt utálom. Hiszen, amit érzek az a színtiszta és keserű, bűntudat. Valamivel ki akarom engesztelni, hogy ne haragudjon rám. Vagy talán a lelkemet akarom megkönnyíteni, hogy tudjam, nem neheztel, amiért a diákok előtt ilyen nevetséges jelenetet rendeztem. Így is eléggé kínos nekem az ügy, főleg, ha így reagálja le. Csokorral, bocsánatkérésekkel... Ám, mégis van bennem egy csipetnyi félsz, hiszen az előbb még nem így viselkedett... Ha továbbra is kíváncsian várja a folytatást, nyelek egyet, majd megrázom a fejemet és felkacagok. – Felejtse el, beszélek én itt össze-vissza. Majd holnap meglátogatom a gyerekeket parton, addig is jó éjt! – szelíden rámosolygok és elindulok a szobába, de mielőtt eltűnnék még utoljára kihajolok. – Jaj, és még egyszer köszönöm a csokrot!
Ingrid Kikki Mora
Ingrid Kikki Mora
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 38
Hírnév : 5

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ratna Nayar Szer. Ápr. 04, 2012 7:33 pm

-Ó, nem azért mondtam... Vagyis, nem így értettem. Csak olyankor nem tudom, hogy azért van mert valami rosszat mondtam vagy tettem, vagy attól függetlenül. De ha ez nálad teljesen normális, akkor rendben. Csak ezt eddig nem tudtam...
Ahogy szép lassan eltáncolgattunk, idővel feltűnt, hogy már senki sem akar visszaváltani pörgősebb számokra.
-Az úszás az jó ötlet. Szerintem az mehet minden napra... Akár többször is. De jó lesz, végre nem az agyonklórozott vízű medencében úszkálni... -jegyeztem meg lelkesen- Darren, hisz már reggel óta együtt vagyunk... és még ez csak a hét eleje.
Viszont erről jut eszembe... Hová lettek a többiek? Miután túl nagy lett a "csend", még tánc közben körbenéztem, de Logannek és Kikki néninek nyomát se láttam, Sean és Sarah is eltűntek, Cris még vacsi után felszívódott, a többieket meg azóta nem láttam. Talán Greg ténfergett még itt a parton, ha már ő az egyáltalán.
-Darren? Mi lenne, ha lassan mi is visszavonulót fújnánk? Nem mondom, hogy túl fárasztó nap volt, mert nem is... Nem tudom, te hogy vagy vele, de azért az a repülőút elég sok energiát kivett az emberből.
Ha szeretne, akkor persze még maradhat nyugodtan, én mindenesetre visszabattyogok a szállásunkra. Ott aztán egyből betámadom a fürdőt: egy jó kis hűvös zuhany ebben a fülledt melegben, fogmosás, fésülködés, aztán... meg megágyazni, egy pohár vizet az éjjeliszekrényre készíteni, alvósnyuszit megkeresni... Szóval egy darabig elpepecseltem mire eljutottam odáig, hogy bemásszak a helyemre, de ott aztán jólesően vackoltam be magam a puha ágyneműbe. Ha esetleg egyetlen szobatársam még fürödne, akkor addig még olvasok, amíg nem végez.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Darren Black Csüt. Ápr. 05, 2012 4:08 pm

- Nem, nem a te hibád - mondtam.
Megmosolyogtam a lelkesedését. Én nem voltam úgy oda az úszásért, de azért jól fog esni. Na meg persze Ratna fürdőruhában nem lehet utolsó látvány, ugye...
Bólintottam az indítványára, hogy vonuljunk vissza. Későre járt, és a buli is elült, emberek híján... Nem mintha Ratnáén kívül bárkinek a társaságára különösképpen vágytam volna.
Udvariasan át akartam engedni Ratnának a fürdőszobát, de erre nem volt szükség, elvette ő magától is.
Aztán következtem én. Számítanom kellett volna rá, hogy Greg Ratnával egy szobába helyez, de valahogy nem jutott eszembe. Így nem is igazán volt pizsamám... Magamra kaptam egy régi mackónadrágot meg egy kifakult pólót, amit ugyan a különböző tengerparti sportok kedvéért hoztam, de most jó lesz aludni is.
Bebújtam az ágyba Ratna mellé. Most mit kéne csinálni? Mármint... Én tudom, de vajon ő is? Vagyishát... Á, hagyjuk! Majd holnap.
Odahajoltam hozzá, adtam neki egy jóéjt-csókot, aztán tisztes, de azért nem túl nagy távolságra elhelyezkedtem én is.
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ratna Nayar Csüt. Ápr. 05, 2012 5:30 pm

Miután Darren is végzett a fürdéssel, visszaraktam a könyvjelzőt az aktuális oldalhoz, majd leraktam a könyvet az éjjeliszekrényre. Már épp közelebb hajoltam, hogy egy jóéjt-puszit nyomjak az alvóstársam arcára, de ha már idő közben jóéjt-csók lett belőle, akkor azt viszonoztam.
-Jó éjt, szép álmokat. -suttogtam halkan, majd magamhoz húztam az alvós nyulam és én is eldőltem az ágyon.
Aztán jöhetett a jól megszokott elalvás előtti 10 perces mocorgás, mire megtalálom, hogy hogy a legkényelmesebb aludni. Jobb oldalon fekve, bal oldalon fekve, hason, háton, összegömbölyödve, kinyújtózva... betakarózva, félig betakarózva, nem betakarózva, kispárnával, nagypárnával, fal felé fordulva, nem fal felé fordulva... Very Happy Plusz ehhez még hozzájött az is, hogy nem a saját, jól megszokott ágyamban aludtam, meg nem is egyedül, szóval a kedves alvóstársat biztos sikerül az őrületbe kergetni azzal, mire nagy nehezen sikerül elaludnom. Utána az este már egész nyugisan telt, ahhoz képest, hogy csak 3-szor rúgtam le a takarómat az ágyról, meg 2-szer keltem fel azért, mert szomjas vagyok.
Amikor harmadszor is erre ébredtem, odakint már jócskán világos volt. Mivel az egyik oldalon a fal volt, az alvó Darrenen meg nem akaródzott keresztül mászni (legalább most had pihenjen nyugodtan, ha nyaralunk, és nem az üldözői elől menekül), így egyetlen megoldásként az ágy vége felé kezdtem araszolni. Aztán előszedtem a ruháimat és lábujjhegyen a fürdő felé osontam. Miután újra előbújtam a fürdőből, csendben megkerestem a telefonomat...
~7 óra múlt? Még csak? Hmm...
A tekintetem újra Darrenre tévedt, aki még mindig békésen aludt. Egy pár percig csak álltam a szoba közepén, aztán szótlanul figyeltem, végül azonban csendben kilopóztam a szobából. Az étkező felé haladva körbenéztem a többi szobán, ám úgy tűnt, még ott is jócskán alszik mindenki. A konyhába érve először végignéztem, hogy miből élünk, aztán nekiálltam reggelit készíteni. Először is egy jóóó nagy adag turmix. Ha már a vacsorát Greg készítette, úgy döntöttem, hogy akkor a reggelit azt magamra vállalom, így aztán miután eldöntöttem, hogy mi lesz a menü, nekiláttam, hogy előszedjem a hozzávalókat, egy igazi, tradicionális... (biztos sokak "bánatára" de nem, nem indiai, hanem)... amerikai reggelihez.
Gofri! Azt biztosan szereti mindenki... Megterítettem az asztalt, előkerestem a lekvárokat, csokiöntetet meg mindent ami elmegy feltétnek, majd a legnagyobb tálban, amit találtam, bekevertem a tésztát is. Aztán serpenyő elő, én pedig mikor énekelgetve, mikor dúdolászva, de nekiláttam a sütésnek. Aztán reménykedtem, hogy nem délben fognak ébredni a többiek... Vagy lehet, hogy kár volt ilyen korán elkezdenem a főzőcskézést? Bár, mire ezzel végzek, lehet eltart délig...

Spoiler:
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Gregory S. Severald Csüt. Ápr. 05, 2012 8:03 pm

A sok tánctól majd le szakadtak lábaim mire végre újra önmagam lettem és rájöttem, hogy a legkevésbé sem vágyom most ilyen ölelkezős enyelgésre. Úgy tűnik Iponak is ekkora tisztult ki a feje. Legalább is meg volt lepődve.
-Nyugi ez Ratna műve...
Körbenéztem a kiürült parton. Sehol senki a láthatáron, zenének már lőttek. Nagyot ásítottam, fárasztó ez a sok tityi-totyi... Visszabandukoltunk a szobánkba ott a ruhadarabok szanaszét repültek a padlón. Reggel pont ugyan ott voltak ahol kiestünk belőlük. A nap első sugaraival keltem... arra hogy elzsibbadt a kezem... Ezt utálom a nagy kifliben... Óvatosan kiszabadítottam elgémberedett végtagomat és lemásztam az ágyról. Megdörzsöltem nyúzott arcomat és kerestem egy órát. Alig volt 5 óra... Visszaaludni már nem volt kedvem. Magamra aprikáltam egy térdig érő nadrágot.
Ahogy kiléptem a hátsó ajtón a testemre cuppanó csípős hideg azonnal felébresztett.
-Brr...
Egy percig kémleltem ahogy a nap maga alá gyűri a horizontot. Aztán csobb, bele a kellemes vízbe. Jócskán beúsztam az óceán felé. Az öblöt közrefogó két homoknyúlványon is túl haladtam. A víz szép tiszta volt, kísérteties látvány volt lenézni az elsötétedő óceánba. Elkezdtem visszaevickélni a szálláshoz. Az utolsó száz métert a vízen sétálva tettem. A szállsához érve összedobtam egy fekvő alkalmatosságot és kényelembe helyeztem magam. Az egyre erősödő napsugarak exponenciális ütemben szárították fel rólam az óceán vizét. Talán el is szundítottam mikor is isteni illatok csapták meg az orromat. Szemeim kipattantak. Felültem a széken.
-Go..go..gofri...
Egy pici nyálcsík buggyant ki a számból. Felpattantam. A szálláshoz sietem, fel a konyhába. Ott várt egy hatalmas adag gofri az asztal közepén. Mellette egy tubus csokiöntet. Körbenéztem az üres helységben... Sehol senki... Megvontam a vállam, felkaptam az egészet a tubussal együtt és visszasétáltam a napozóágyamra. Ráfeküdtem, hasamra raktam a gofrit, jól meglocsoltam az egészet csokival aztán nekiláttam betermelni. Jobb lábamat lelógatva majd annak himbálásával hoztam mozgásba az ágyat. Ide oda hintáztam közben a kaja csak fogyott.
~Ez kevés lesz, remélem a jótevőm csinál még...
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Darren Black Csüt. Ápr. 05, 2012 10:01 pm

Titkon ugyan reménykedtem benne, hogy a Ratnával eltöltött első közös éjszakánk mozgalmas lesz, de mi tagadás, valahogy nem így képzeltem. Meglepően sok helyet foglalt el ez az apró lány, mivel folyton mocorgott: kéz kinyújt, visszahúz, elterpeszkedik, mégse, felkel, visszafekszik... Reggelre nagyon kialvatlan lettem volna, ha nem vagyok hozzászokva a nem túl mély alváshoz. Aztán hajnal felé én is elaludtam, és amikor felébredtem, Ratna már nem volt sehol. Ezek szerint egy megmozdulását mégiscsak átaludtam.
Feltápászkodtam, és betámolyogtam a fürdőbe, ahonnan bő húsz perc múlva kerültem csak elő. Ekkor viszont már volt annyira emberi formám, hogy jó reggelt merjek kívánni Virgilnek annak a kockázata nélkül, hogy szegény kis cserepes ijedtében leugrik a polcról.
Ratna, mondhatni, az orromnál fogva vezetett, ugyanis csak a finom illatokat kellett követnem a konyha felé. Láttam Greget, aki egy függőágyban reggelizett éppen valamit. Odaintettem neki, és korgó gyomorral folytattam az utamat.
- Jó reggelt - köszöntöttem hatalmas mosollyal Ratnát - Nem is tudtam, hogy tudsz főzni.
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ratna Nayar Pént. Ápr. 06, 2012 4:06 pm

Miután már egy nagy tál gofri kisütésével végeztem, és még mindig alig fogyott a nyers tésztából, rájöttem, hogy lehet, kissé elszámítottam magam a mennyiségek kapcsán. Legalábbis még pár tányérra szükségem lesz, hacsak nem 1 méter magasan akarom egymásra tornyozni a frissen sült amerikai palacsintákat... Neki is láttam, hogy előszedjek még egy párat, de miután még mindig nem jegyeztem meg, melyik szekrényben mi található, újra végig kellett néznem az összeset. Az egyik alsó szekrényben találtam is párat, de ahhoz meg majdnem laposkúszásba kellett lemenni, hogy hozzáférjen az ember... Őrület, kinek jut eszébe ide rakni ezeket? A tányérokat inkább a fentebbi szekrényrészbe szokás... Ja, hogy Greg, igaz. Amennyit ő a konyhában jár, inkább örülnöm kéne, hogy egyáltalán ennyi minden van. Miután még vagy 4-5 nagy tálat kimenekítettem a szekrényből, megfordultam, hogy a konyhapultra tegyem őket, amikor észrevettem, hogy... hogy eltűnt amit már megsütöttem?!
Csodálkozva néztem körbe, mert nem hallottam, hogy bárki bejött volna, és nem is láttam senkit a környéken, ahogy kinéztem az ablakon. Hát, akkor mindegy, sütöm tovább...
-Jó reggelt! -köszöntem vidáman Darrennek, miközben épp megfordítottam az egyik gofrit a serpenyőben- Hogy... -aludtál, csúszott ki kis híján a számon, azonban volt egy sejtésem, hogy mellettem mennyire lehet nyugodtan aludni, így még épp időben sikerült javítani a mondat többi részét- ...szereted a gofrit?
Amikor meghallottam főzéssel kapcsolatos megjegyzését, csak felvontam az egyik szemöldököm, és egy "ezt-te-sem-gondoltad-komolyan" pillantást küldtem felé. De aztán rájöttem, hogy mégis honnan tudhatná? Annyi időt még nem töltöttünk együtt, hogy erre fény derülhetett volna, így aztán végül elmosolyodtam.
-Ó, kapnék is a fejemre anyumtól, ha ennyi idősen még nem tudnék főzni. Mivel más lány nincs a családban, így kizárásos alapon mindig én segítettem neki főzni otthon, már egész kis korom óta. De egyébként is szeretek főzőcskézni, jó kis kikapcsolódás. No és te? Szoktál főzni, vagy inkább a gyorskajás típus vagy? -tettem a tányéron lévő, frissen gőzölgő "gofri-torony" tetejére még egy utolsót, majd az egészet az étkezőasztalra pakoltam, Darren meg a má 3 ott lévő hatalmas adag mellé.
-Jó étvágyat!
S már fordultam is volna, hogy a megsüssem a maradékot, de helyette inkább én is fogtam egy üres tányért, és leültem, hogy inkább együtt reggelizhessünk. Ha hazautazunk, úgy is ki tudja, mikor lesz rá megint alkalom, akkor meg most használjuk ki az időt! A gofrisütés meg úgy is megvár...
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Darren Black Pént. Ápr. 06, 2012 4:29 pm

Szélesen a lányra mosolyogtam.
- Csokiöntettel, de Balu kapitány lenyúlta - intettem a fejemmel Greg felé - Bár... Várj.
Vetettem egy féloldalas, csibészesnek szánt, de valószínűleg inkább csak fura mosolyt Ratnára, aztán előhívtam a valószínűségi vonalakat. Reflexből ellenőriztem, mennyi esély van rá, hogy ma meghalok, de mivel úgy tűnt, este nem koporsóban fogok nyugovóra térni, inkább a tervemre koncentráltam, mielőtt még mást is meglátok. Azt akartam, hogy még számomra is tartogasson meglepetéseket ez a nap.
Greg érdekes tapasztalatot élhet át, ha épp nem csukott szemmel fekszik: a csokiöntetes flakon egyszer csak a levegőbe szökken, és magasan a víz felett ellevitál a konyha irányába. Aztán persze a kezemben landolt.
- Így mindjárt jobb - mondtam, és leültem.
Kipislogtam a szememből a valószínűségi vonalakat, és Ratnára mosolyogtam, amikor leült mellém.
- Jó étvágyat!
Ez a nap nagyon jól indul...
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Gregory S. Severald Pént. Ápr. 06, 2012 4:47 pm

Nyugodalmas tempóban betermeltem a gofrit mind egy szálig. Kissé csalódottan törülgettem ujjammal a tányéron maradt csokiöntetet. Vannak régi, jól megszokott dolgok amiket nem lehet elintézni a képességgel. Ilyen például a maradék csoki ujjal való összegyűjtése, a tunkolás, a magos ételekről lehullott magok ujjal való felcsipegetése. Ezek az ékezés olyan momentumai ami egy elit környezetben nem megengedettek de úgy gondolom elengedhetetlenek. Ahogy az ujjamra száradt csoki próbáltam leszopogatni feltűnt hogy a csokiszirupos flakon útnak indult. Valaki el akarja lopni a csokimat... Kerek szemekkel néztem, ahogyan felemelkedik, aztán utána nyúltam és megböktem. Utána nyugodt szívvel nyaltam tisztára a tányért. Se öltöny se jó modor. Lefordultam az ágyról. Térdig elmerültem a vízben és úgy sétáltam vissza az ékezőben ahol reményeim szerint Darren már körülbelül fuldoklik a csokiba csempészett csili csípős cseppjeitől.
-Jó reggelt. Isteni a gofri. Nem tudjátok ki csinálta?
Leraktam az üres tányért az asztalra és egy másik adagért nyúltam. Egy pillanatra megtorpantam. Csupán 4 nagy tányér van... abból egyet már elpusztítottam... Lehet ez nem egy fős adag?
~Csak szólnak már...
Látva, hogy Darren kezd kicsit jobban lenni még oda szóltam neki miközben elvettem... vissza vettem! a csokimat.
-Ne örülj, hashajtó is van benne, attól olyan pikáns...
~Legközelebb tényleg rakok bele neki...
Felszerelkezve a reggelim második felvonásával, számba vettem egy szeletet és visszaindultam a függő-ágyikómba, hogy ott békében lakmározhassak a tűző napon.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ratna Nayar Pént. Ápr. 06, 2012 5:19 pm

-Balu kapitány? Mármint... Greg? -néztem ki az ablakon, amerre Darren intett, és jé, tényleg ott volt.
Ezek szerint az előbb ő tüntette el az első adag gofrit, csak pont úgy álltam, hogy takarásban volt. Van étvágya, azt meg kell hagyni, de egészségére. Viszont ha felét ott hagyja, akkor kap egy tockost, az már biztos.
Darren mosolyát látva már egyértelmű volt, hogy készül valamire, arra viszont csak pár perccel később jöttem rá, hogy mire is... Mindenesetre kíváncsian figyeltem, hogy milyen arcot vág koncentrálás közben meg hogy hogyan változik meg a tekintete... Vajon rajtam is így észrevenni, ha használom a képességem?
Ééés akkor szép lassan belebegett a csokiöntet az ablakon. Én különösebben nem rajongtam az ilyen bolti öntetekért, úgyhogy csak némi mézet meg joghurtot öntöttem a tányéromon lévő gofrira feltét gyanánt, a csoki maradjon csak a fiúknak, hamár annyira odáig vannak érte. Már épp nekiláttam volna, amikor feltűnt, hogy Darren szép lassan kezd elvörösödni, majd a köhögésre se kellett sokáig várni...
-Csak nem félrenyeltél? -kérdeztem aggódva, majd gyorsan töltöttem is egy pohár vizet neki, esetleg ha addig nem köhög ki annyit, hogy csíp a csokiöntet, akkor még a hátát is megpaskolom, biztos ami biztos.
Mert ugyan ki gondolna arra egy hasonló esetben, hogy csilit csempésztek a csokiöntetbe?
Ha sikerül szóhoz jutnia miközben levegőért kapkod, akkor persze egyből elveszem a vizet, és a mézet tolom elé. A csípős paprika ellen nem sokra megy a vízzel, sőt...
Ekkor toppan be mindenki kedvenc Gregory-ja is.
-Jó reggelt, Gredzsi. Örülök, hogy ízlik, de... mi?! -néztem elkerekedett szemmel rá, amikor újra megszólalt.
Majd Darrenre vándorolt a tekintetem, majd újra rá... így már minden világos, bár... hogy egy kis chili ennyire csípjen... vagy csak Darren nem bírja? Ha Greg nem említette volna a hashajtót, kíváncsiságból talán még én is megkóstolom, elvégre a chilis csoki az finom, de így...
-Gre...Gredzsi!!! Basszuskulcs, azért másoknak is hagyj belőle, már két órája csak gofrit sütök... -kiáltottam még utána, ahogy elérte az ajtót, majd újra Darren felé fordultam, jobban van-e már.
-Hát... ha még ezek után is érzel némi késztetést a csokiöntet iránt, akkor csinálhatok neked rendeset, kb. 5-10 perc az egész. -jegyeztem meg egy halvány mosollyal- Vagy esetleg ajánlhatok mézes-joghurtosat helyette? Az se rossz ám...
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Darren Black Pént. Ápr. 06, 2012 6:04 pm

Bőven locsoltam csokiöntetet az első gofrimra, aztán lelkesen egy óriásit haraptam bele. Hm... Finom... De valami mintha nem stimmelne... Áu. Kicsit csíp. Vagyis... Basszus, ez nagyon csíp!
Felhajtottam a pohár vizet, de nem sokat segített, helyette inkább mézet lapátoltam a számba. Ez enyhítette némiképp a csípő, égető érzést, és sikerült is kinyögnöm annyit, hogy:
- Csili... Greg... - köhögtem.
De még csak erre sem volt szükség, mert az említett máris megjelent. és vitte is magával az egész hóbelevancot, tányérostól, csokiöntetestől. Támadt egy ötletem. Greg kezéből kiröppent a tubus, kinyílt, és lefelé fordult... A fiút pedig beterítette a csoki. Jó, tudom, kábé már akkor vízzé változtatja, amikor a bőréhez ér, de akkor is... ennyit megérdemelt.
Ratnához fordultam, rámosolyogtam és megfogtam a kezét.
- Köszönöm, de hagyd csak. Egy ideig elég volt a csokiból. Nagyon jó lesz nekem is az, amit te eszel...
Megcsókoltam, majd visszafordultam a az elpusztításra váró gofrihalom felé. Mivel az előbb előrepillantva semmiféle mosdókkal kapcsolatos eseményt nem láttam, legalább abban biztos lehetettem, hogy ez a jómadár a hashajtóval viccelt...
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Gregory S. Severald Pént. Ápr. 06, 2012 6:35 pm

-Éf nadof if jó fináod...
Válaszoltam teli szájjal, végül megálltam az ajtóban és vissza fordultam. Megrágtam... vagyis lenyeltem a falatot.
-Majd a suliban is süthetnél bőven...
Ekkor a csoki kirepült a kezemből, szememmel követtem míg meg nem állt a fejem fölött.
-Nem mered...
Alig hogy kimondta ma csoki már csurgott is a hajamra. A csokiszirup alatt összeszaladt a szemöldököm. Lassan odanyúltam és végig simítva arcomat kezembe szökött az összes csoki.
~Ha harc, hát legyen harc...
Egy szép nagy csokigolyó formájában az egész ott ücsörgött a markomban. Hátra húztam a kezem és vártam míg Darren esetleg felnéz Ratnaról.
-KAJA CSATA!
A csokimassza már repült is mint Darren arca felé arra várva hogy a fiú képébe csapódva elterüljön azon és a környéken. Nem kizárt, hogy Ratna is kap belőle dögivel. Kihúztam a tányért a féltve őrzött gofrijaim alól amik a bal kezemen pihentek. A tányér egy hosszú és kemény bagett alakját vette fel. Pontosabban kettőét. Egyiket az asztalra dobtam.
-Kard ki kard!
Vívó alap állásba álltam. Bal kezem hátul az ég felé. Sosem értettem miért kéne így tartanunk a kezünket, de rájöttem. Ha gofrival kezünkben akarunk harcolni akkor tökéletes!
-Figyelmeztetlek mon ami. Egyetemi bajnok voltam...
Arcomra cinkos vigyor ült ki. Míg Darren készülődik kinyújtottam a fejem a gofrik irányába, szájba vettem egyet és mint farönk a körfűrészek közé úgy szaladt be az az egy szem a számba.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Darren Black Pént. Ápr. 06, 2012 10:16 pm

A kis csokigolyó elkerült minket. Na nem a véletlen műve volt a dolog, szó sincs róla... De ezt nem is hitte senki, mivel a gömböcske egyszerűen átívelt felettünk, majd visszaereszkedett, és szétterült a mögöttünk lévő szekrényen.
Felpattantam és felkaptam a bagettet. Ratnára mosolyogtam.
- Csak egy perc. Elintézem ezt a szájhőst.
Felvettem a vívó alapállást.
- Kis híján összekoszoltad csodás hölgyem makulátlan szépségét, kutya! - mondtam komoly arccal - Ezért most meglakolsz! Védd magad!
És előrelendültem, meg sem várva, hogy Greg az arcába tolja a gofrit, máris a mellkasa felé szúrtam a bagettemmel. Aztán visszatáncoltam, és megint felvettem az alapállást. Most már széles vigyor ült az arcomon, nem bírtam megállni.
Alapjaiban véve azt hiszem, nem vagyunk normálisak. Igen, ez a nagy helyzet. Bagettel vívó, egymást szívató, fura kis őrültek vagyunk, azt hiszem.
Bár nem sok időm maradt ilyen gondolatokra, Greg bármelyik pillanatban támadhat...
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Gregory S. Severald Pént. Ápr. 06, 2012 11:44 pm

Fél szemmel sandítottam Darrenre ahogy hajoltam a betevőmért. Könnyed csuklómozdulattal ütöttem félre a bagettet. Utána komótosan elnyammogtam a szeletet. Míg ő beszélt én rágtam.
-Azt ne mond, hogy ezzel nem előztél meg az éjszaka folyamán...
Billentettem oldalra fejem. Arckifejezésem a döbbenet és rácsodálkozás vékony határán ingadozott. Egy futó pillantást vettem Ratnara de gyorsan vissza kaptam a fejem ellenfelem irányába.
~Én? Kutya? grrrr...
-Vau...
Mondtam ki egyhangúan és unottan. Felé szökkentem, csuklómmal megpördítettem gyorsan a fegyverem és a szeme közé próbáltam szúrni. Egy gyors sasszé, fegyvert elütni útból és jöhet a szív. Fegyvert megint félre csapni és jöhet a gyomor. Vissza gyorsan két sasszé, bal kéz magam elé, muníció be a szájba, vissza alap állásba.
-Tuhee...(touché)
Jelentem ki érthetetlenül. Majd suhintok egyet magam előtt, a bagett pedig majdnem a földet éri. Darren alatt egy jó nagy körben a padlózat eltűnik.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ratna Nayar Szomb. Ápr. 07, 2012 1:51 am

-Rendben, akkor nincs több csoki. -viszonoztam a csókot abban a boldog tudatban, hogy Greg már elhúzta a csíkot, de úgy tűnik, tévedtem.
Amikor meghallottam azt a baljóslatú "kajacsata" megjegyzést és a hang irányába pillantottam... és észrevettem, hogy épp felénk tart a "csokigolyó", szinte ijedten-összerezzenve vártam az elkerülhetetlen találkozást vele. Ezek után kellemes meglepetésként ért, hogy Darrent kiváló reflexekkel és helyzetfelismerő képességgel áldották meg az égiek, ráadásul ilyen hasznos és sokoldalú képességet is kapott hozzá. A tekintetemmel követtem a csoki útját, ám amikor az a szekrényen kenődött szét, rosszallóan megcsóváltam a fejem.
-Darren, ha már irányítani tudod, nem lehetett volna, hogy a mosogatóban kössön ki? Vagy ki az ablakon? Ti fogtok takarítani, remélem tudjátok...
Aztán ahogy Greg a baguette-tel párbajra hívta a nap hősét, csak mosolyogva intettem neki, menjen csak. Látszik rajta, milyen lelkes, mint egy kisgyerek karácsonykor, nekem meg eszem ágában sem volt elvenni az örömét.
Én mindenesetre fogtam a gofrimat, tányérostól-mindenestől aztán az asztal túlsó feléhez költöztem, mielőtt még a két muskétás engem is belekeverne valahogy a párbajukba. Mondjuk vicces volt nézni őket, a nagy "komoly" felnőttek, ahol 1-1 péksüteménnyel hadakoznak. Vicces, de aranyos látvány, ahogy beleélik magukat.
Vettem egy újabb gofrit, amit csak magában kezdtem el majszolgatni, amikor Greg újra támadásba lendült, de... várjunk csak, ez mi?
-Hé, ez csalás! -pattantam fel a helyemről, amikor Darren alatt hirtelen eltűnt a padló.
Bár elég hirtelen fordulat volt Gregtől, azért remélem, hogy Darren se adja fel ilyen könnyen... és bár nagy volt a kísértés, hogy ha már így megy a játék, a képességemmel én is közbeavatkozzak, de nem akartam ünneprontó lenni, így inkább csak visszaereszkedtem a székemre, és kíváncsian figyeltem, hogy ki lesz a párbaj győztese.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Darren Black Vas. Ápr. 08, 2012 8:25 pm

Azt el kell ismerni, hogy Greg bizony ügyes kardforgató. Még az sincs kizárva, hogy valódi karddal a kezében a jó végét használná szúrásra, és talán még le is győzne egy-két nem túl képzett ellenfelet... Például engem. Még csalásra sem volna szüksége, amit pedig, a lábam alól eltűnő talaj és Ratna felháborodott kiáltásának tanulsága alapján mégiscsak megtett...
Azonban engem nem ejtettek a fejemre, és nem is Greg lesz az első, aki ezt megteszi. Megragadtam egy felragyogó valószínűségi vonalat, é még épp a földet, vagy vizet érés előtt felrántottam magam. Úgy éreztem magam, mint Luke Skywalker, amint átszárnyaltam Greg feje felett. Persze ő nem verte be a fejét a plafonba...
A földet érés nem ment épp simán, de a földön ülve is tudtam, mi a következő lépés: Greg bagettje egyszer csak meghajlott, majd visszacsapódva homlokon csapta a hős lovagot. Ráadásul a péksütemény közepén a hajlítástól egy hosszú repedés keletkezett. Ezt kell hát kihasználni, ez az ellenfél gyenge pontja...
Felpattantam, és "Ratnáért!" csatakiáltással Greg felé suhintottam a bagettemmel.
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Rozsomák Hétf. Ápr. 09, 2012 8:38 pm

Logan füle megrebben, ahogy a gyönyörű szőke nő selymes hangja utoléri őt, s egy pillanatra megtorpan, szája pedig széles mosolyra húzódik. Ha most látná valaki a gyerekek közül, rá sem ismernének, a homlokát átszelő mérges ráncok teljesen kisimultak, szemei nem szórnak szikrát, arca pedig szinte ragyog attól a boldog mosolytól, ami rá telepedett.
~Igen,igen, IGEN! Mégsem tart tök idiótának! Na, már csak azt kéne csinálni, hogy....jaj, mit is? Ó, te jó ég...~
Persze azt is hallja, ami ez után jön, és végre tudja, mit kell tennie. Letörli arcáról a bárgyú vigyort, s megint teljesen komoly arcot vág, amikor visszafordul a nő felé.
-Nagyon köszönöm. Higgye el nekem, nagyon nagy a kísértés, hogy igent mondjak, de látom, hogy már nagyon fáradt, és a gyerekeket sem volna szabad ilyen sokáig egyedül hagynom a parton. - Mikor ezt kimondja, hangjában érződik egy csipetnyi szomorúság. Úgy tűnik tényleg nagyon nehezére esik felelősségteljes ember módjára dönteni ebben a szent pillanatban. - De, roppantmód örülnék neki, ha holnap csatlakozna hozzánk. Nem tudom miért, de eddig nem volt szerencsénk megismerkedni, és a magam részéről nagyon szeretnék ezen változtatni. - Újra enyhén meghajol Kikki előtt búcsúzásképpen. - Akkor, a holnapi viszont látásra. Jó éjszakát kívánok.
Ezután már tényleg magára hagyja a megszeppent nőt, és valóban a part felé veszi az irányt. Mire leér már Ratna hatása is egészen lemúlik, ám különösebben nem tűnik fel neki, hogy furcsán viselkedett, hisz mi is történt most? Teljesen normális, hogy egy gyönyörű nő zavarba jön a közelében, és a virág...na jó, az tényleg szokatlan, de működött, szóval miért ne?
~Holnap veszek neki bombont is, valamiért édesszájúnak tűnik...vagy csak simán édesnek?~
Ba jó, teljesen még nem múlt el az indiai lány hatása. Már távolról kiszúrja a diákokat, s amikor meglátja mit művelnek, inkább letesz a tervéről, és a bár felé indul, ezúttal azonban csak a hálózsákjáért. A fák között ver tanyát, messze a ricsajtól amit ez a sok fiatal mutáns csap, és így nyomja el az álom, a csillagos ég alatt.

Sajnos annyira messze mégsem jutott, mint hitte, ezért aztán békés álmát minduntalan traumatizáló lázálmok zavarják meg, melyben furcsa rózsaszínű elefántok dalolnak neki, aztán egy angyalszárnyakon repkedő Aya szívhegyű nyílvesszőt lő a mellkasába.

Szóval, reggel sem volt sokkal normálisabb, sőt! Amikor Kikki elé kerül , megborotválkozva, hátrafésült hajjal, és kezében egy nagy doboz epres bonbonnal, az mindenki más számára intő jel lenne, hogy szegénnyel valami nagyon nincs rendben, ám szegény szőkeség még híján van ennek a tapasztalatnak, és csak a pletykákra építhet...a pletykákra, amik ezek szerint nem teljesen igazak.
-Jó reggelt, kérem fogadja el ezt a kis semmiséget - újabb hajlongás, és átnyújtja a rózsaszín dobozt. - Jól aludt kolléganő? Idekint elég rázós éjszakánk volt, de az összes kölyök egyben van.
~Mondjuk, az egyik párocska még nem kerül elő, de éjjel a part flé láttam őket mászkálni, biztos most is arrafelé lógnak valahol. Milyen szép is az ifjú szerelem...~
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Gregory S. Severald Kedd Ápr. 10, 2012 8:47 pm

Még szerencse, hogy nem zártam be rögtön Darren fölött a padlót különben a nyakát törte volna. Aminek szerves vele járója lett volna hogy ez az életnagyságú Bagettharcos-Actionman bábú Valami barbiházba való Ken baba lett volna amit körülbelül csak babusgatni lehetne... Etetni itatni, nyálát törölni meg a pelusát cserélni. Az hiszem Darren jobb így ahogy van. Élve saját lábon. Fordultam Darren után hogy majd sportszeren míg a földön van vagy háttal addig letudjam szúrni. Azonban a bagettem önállóéletre kelt. Vagy szimpla öntudatra. Mindenesetre úgy tűnt tetszem neki és meg akar puszilni. Nem volt nagy kunszt kettévágni hosszába hogy elkerülje a fejem az álnok fegyver.
~Áruló kis bagett.... Ezért meglakolsz...
Megmarkoltam a fegyverem, már ami maradt belőle... Legyintettem egyet mintha csak ostor lenne vagy a kardról a vért próbálnám meg lerázni. Ennek eredménye képen a bagett visszanyerte eredeti alakját amivel már könnyű meló volt Darren támadását hárítani. Egy gyors csuklómozdulattal pördítettem rajta egyet amivel általában megpróbálom kirepíteni az ellenfél kardját a kezéből. Bevett effekt a filmekben is, csak a valóságban nem mindig dobják el. De arra elég szokott lenni hogy megnyíljon az ellenfél védelme. Összehúzom magam, egy gyors sasszé és kiszúrok felé aztán vissza kettő védekezéshez és egy darab gofriért.
-Affe ufem nefhefsz....
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ingrid Kikki Mora Szomb. Ápr. 14, 2012 8:50 pm

Korrekt válasza csak még szimpatikusabbá teszi és egy halvány mosollyal hallgatom, majd halkan becsukva a szobám ajtaját, nekidőlök a falnak. Ujjaim elveszetten kutatnak valami után a szirmok között, miközben valahova messzire elmerengek. Végül csak megmozdulok, vízbe rakom a virágot és nemsokára leoltom az olvasólámpát. Hatalmas csend borul a szobára és az egyedüllétben valamiért nem jön álom a szememre. Egyre a mai nap eseményein gondolkozom, miközben magamhoz ölelem a takarómat. Igazán derék embernek tűnik ez a Logan, egyáltalán nem olyan, mint az a rettegett vadállat, akiről annyit hallani mindenhonnan és mindenkitől…

Reggel felébredve az első dolog, amit meglátok a tegnap kapott virág. Egy pillanatra elmosolyodom, majd fejcsóválva kikászálódom az ágyból. Megreggelizem, majd magamra kapok egy bikinit, rá pedig a hatalmas, bokáig érő türkiz ruhámat. Ehhez hozzá még egy szalmakalap és a napszemüveg, végül egy táska, ahová a sok magammal hozott könyv közül az egyik elsüllyesztem a prospektusok közé. Kilépve a szobámból, kedvesen ráköszönök a szobalányra, majd a virágot a folyosón árválkodó kinti cserépbe rakva, végre megkapja méltó helyét. Már így is eléggé kellemetlenül éreztem magamat, hogy a történtek után ő kért bocsánatot. Egyszerűen nem érdemeltem meg egy tanártársamtól egy ekkora ajándékot. Főleg nem bocsánatkérés gyanánt.

A melengető napsugarak kereszttüzébe fordítva az arcomat indultam meg az úton (természetesen jó messzire elkerülve, mindenkit, aki gyanúsan méregetett). Kora reggel volt, napsütés, hullámverés és madárének a zöld növényzet körül… Egyszerűen csodálatos volt. Ahogy kilépek a tengerpartra és megpillantom a horizonton a vékony vonalban lágyan izzó a kék eget, egy pillanatra elakad a lélegzetem… Körülnézek, de mivel nem látok senkit, így hát elindulok a híd felé, hogy ha a gyerekek még nem ébredtek fel, akkor nagy meglepetésben legyen részük. Ám, ekkor észreveszek egy, a fák közül előbukkanó alakot. Összehúzott szemöldökkel méregetem az ismeretlent, aki nagyon célirányosan tart a híd felé. Esetleg – felém… Nyelek egyet és már azon vagyok, hogy ideje lenne menni, de aztán csak felismerem a félelmetesen nagy emberben a tegnap megismert férfit.

- Nocsak, valaki milyen fess ma! – nevetek fel jóízűen, hogy enyhítsek az „ijedtségemen”. Csak Mr. Logan, semmi baj. – Jót tett a friss levegő vagy a szél kapta fel a szakállát? – Ám az újabb meghajlására és az eddig a kezében szorongatott dobozt látva lelohad az arcomról a mosoly. Kész, ezt már nem lehet űberelni. – Öhm… Egyben? Az jó, nagyon jó… Igen, kellemesen, köszönöm, de… Mr. Logan, erre semmi szükség… De tényleg… Nem fogadhatom el – válaszolom és, mintha csak önmagamat akarnám igazolni, az arcom kipirosodik. Bár a hangom halk, mégis határozottan mondom. Én ezt nem fogadom el. Nem fogadhatom el, nem érdemlem meg, főleg nem egy kollégától, akit csak mostanában ismerek meg ténylegesen. Egyáltalán nem szoktam meg az ilyen figyelmességet. Sőt! Szeretem, ha figyelmen kívül hagynak, mert akkor nem csinálok semmi ostobaságot. Nem az a fajta nő vagyok, aki megszokta volna, hogy kinyitják neki az ajtót, előre engedik, segítenek kiszállni neki valahonnan… vagy virágot hoznak neki és bonbont! Ez túl sok, ráadásul nem tudom mivel viszonozni.

Hirtelen hatalmas ricsaj üti meg a fülemet, mire a kacsalábon forgó palota felé kapom a fejemet, amit tegnap varázsolt oda Mr. Severald. Kíváncsian hallgatózok. Vajon mi lehet?

- Maga is hallotta? – kérdezem, de meg sem várom a válaszát, a papucsomból kiszórva a homokot, gyorsan megindulok a hídon a ház belseje felé. Persze, ha közben nem próbál a lábbeli a vízben landolni… Hihetetlen mennyire nem akar a lábamon maradni!
Ingrid Kikki Mora
Ingrid Kikki Mora
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 38
Hírnév : 5

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ratna Nayar Szer. Ápr. 18, 2012 10:49 pm

Na jó, ahogy a fiúk elkezdtek harcolni, egyből hátrébb húzódtak, mielőtt belekeverednék a harcba... de amikor már ugrálni meg repkedni kezdtek a képességük használatával, jobbnak láttam visszavonulni, mielőtt még olyan igazi kajacsatába fajulna a dolog, mutáns módra... Még tettem 2-3 gofrit a tányéromra, majd amíg Greg és Darren egymást gyepálta, a háttérben odasunnyogtam a hűtőhöz... vagyis inkább a tetején a fagysztóhoz, majd miután egy nagy gombóc vaníliafagyit pakoltam a tányéromon nyugvó amerikai palacsintákra, az ajtó felé vettem az irányt. Mielőtt leléptem volna, azért még megálltam az ajtóban.
-Játsszatok csak nyugodtan, addig én kiülök a stégre, befejezem a reggelit. Meg ha nagyon elhúzódna a harc, akkor összecuccolok az úszáshoz... -integettem még a fiúknak egyet, majd elindultam...
Azonban amilyen lendülettel indultam, 3 lépésen belül olyan gyorsan el is fogyott a lendület, én pedig megtorpantam. A fagyis gofrira vándorolt a pillantásom, majd újra a baguette-harcosokra, majd a fagyira… Aztán gyorsan be is faltam a fagyit, a gofrit pedig tányérostól letettem az asztal szélére, az most ráér. Mivel több baguette nem volt raktáron, így jobb híján egy jégcsapretekkel szálltam be a fiúk párbajába, amit egyből Greg hátának is szegeztem. Ha már Darren áll rosszabbul, akkor nehogy már én is ellene menjek, meg amúgy is, az hogy nézne ki?!
-En garde, monsieur Severald! –szólaltam meg, ahogy fél szemmel azt lestem, mi a helyes kéztartás ilyenkor, majd utánozni is megpróbáltam.
Nem mint ha lenne vívási tapasztalatom, de jó mókának tűnik, lelkesedés meg van, úgyhogy akkor másik kéz meg a hátam mögé. Arról persze nem kell tudnia senkinek, hogy abban meg egy flakon tejszínhab van, ha már azt a drága csokiöntetet elpazarolták. De azt csak végszükség esetére tartogatom, ha netalántán majd vesztésre állnék a párbajban.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Gregory S. Severald Szer. Ápr. 18, 2012 11:50 pm

Minek után lenyeltem a falatot megismételtem a mondatot, tisztán és érthetően.
-Add fel, úgy sem nyerhetsz!
Diadal ittas mosolyom szinte a semmivel lett egyenlő viszonyban amikor Ratna orvul egy retket nyomott a hátamhoz. Lábmozgásom abbamaradt. Amennyire tudtam hátranéztem, hogy láthassam galád vigyorát
-Légy átkozott Te galád! Folyós csokit a hajasra!
Bal kezem megbillen hátrafelé amiben eddig egy nagy tál gofri volt. Most már szirupos csokoládé zuhatagként borul Ratna nyakába az áldás. Vagyis az arcába, ha nem fordul el időben. Viszont én kifordulok előle és mire megteszem egy fél fordulatot, hogy mindkettejüket egyszerre tartsam szem lőt. Egy úja és érdekes göncben pompázok. Egyik kezemben egy vékony bagett kard, míg másikban egy sima, hagyományos görbe kifli pihen, pisztoly gyanánt ami Ratnara szegeződik.
-Hörr vissza szárazföldi patkányok! Vissza ha mondom! ÁwRR!
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Darren Black Hétf. Ápr. 23, 2012 6:37 pm

Az események alakulása még egy magamfajta tapasztalt fickót is meglepett. Az az amazoni hév, amivel a szívemnek kedves hölgy a csatába vetette magát... Na álljunk csak meg! Muszáj nekem is ilyen tökfilkó módjára beszélnem, csak mert Greg ezt csinálja?
Szóval, Ratna valami fehér zöldséggel támadt rá Gregre, aki viszont galádul... Megint kezdem... Szóval elég csúnyán összecsokizta a lányt... De a következő pillanatban az összes csokoládé lepattant a lányról, csak valami ragacsot hagyva a bőrén vagy a haján. Bizony, ez már én voltam, a csokoládé ura!
A csokiöntet a fejünk felett lebegett, és én Gregre szegeztem a kardomat vagyis izé... Hát a bagettemet. Asszem kezdem nagyon beleélni magam...
- Dobd el a fegyvert, kutya, vagy a százdolcsis frizurád bánja! - fenyegetőztem véleményen szerint ijesztően.
A kép komikus volt. A csokimaradékkal borított Ratna, vele szemben Greg, aki rászegezi az egylövetű pékterméket, a feje felett lebegő csokifelhővel, aztán én, előreszegezett bagettel... Azt hiszem, új értelmet adtunk a kajacsata kifejezésének.
- Hé, Greg, látsz errefelé is? Csak a szemkötő miatt...
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 3 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.