Csevegő

20 / 23 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Csevegő

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Csüt. Júl. 09, 2015 3:38 pm

Gregory S. Severald írta:Az végtelen, de a jó ízlés nem... :-D

Szerintem csináld meg Orgazmatront végre! Very Happy
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1071
Hírnév : 5

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Sarah Wilchok on Csüt. Júl. 09, 2015 3:40 pm

a reag számokhoz talán inkább a képességeket kéne kötni, minél több a játéktéri hozzászólás, annál több képességet lehetne felvenni, persze nem fittyre-füttyre. Akkor érdeke lenne mindenkinek, hogy írjon, ha fejlődni akar Very Happy
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Csüt. Júl. 09, 2015 3:43 pm

Sarah Wilchok írta:a reag számokhoz talán inkább a képességeket kéne kötni, minél több a játéktéri hozzászólás, annál több képességet lehetne felvenni, persze nem fittyre-füttyre. Akkor érdeke lenne mindenkinek, hogy írjon, ha fejlődni akar Very Happy

Igen, én is erre gondoltam. Vagy szimplán lehet a reagszám, a szint pedig kreditek alapján - ha tudunk olyat beállítani, Főnök? Very Happy -, és akkor a fejlődés automatikusan a játéktéri hozzászólások alapján történik, de a fecsegőbbek - mint pl jómagam - is számon tarthatják, nagyságrendileg mennyire koptatták itt a billentyűzetüket összességében.
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sarah Wilchok on Csüt. Júl. 09, 2015 3:49 pm

na de én tépek haza, pápá később Smile
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089

Témanyitás by Lily Gage on Csüt. Júl. 09, 2015 4:06 pm

Én is jó ötletnek tartom a régi játékok archiválását, ahol akár folytatni is lehetne őket. Közben pedig indulhatnak az új játékok az új vagy újrakezdett régi karakterekkel Smile

Az új kezdet viszont hogy nézzen ki? Tudom, hogy a trilógia óta kijöttek új X-men filmek, de ebből kettő a (trilógiához mérten) a múltban játszódott, tehát nincs rá hatással. Amiben Rozsi Japánban volt, még kevésbé, hiszen csak ő volt ott, ráadásul egy másik kontinensen (meg az a film egyébként leginkább felejtős kategória...) Az Eljövendő múlt napjai meg annyira megkavart mindent, hogy abból bármit ki lehet hozni, mivel tulajdonképpen sztornóztak vele mindent. Innentől kezdve vagy maradunk az eredeti trilógiánál, vagy pedig lehet bármi az égvilágon. Szerintem maradjunk a trilógiánál, azt mindenki ismeri, az a legegyszerűbb, legátláthatóbb.

Ha pedig visszamegyünk a startra, akkor mindenki szabadon eldönthetné, hogy új karaktert ír, vagy hozza a régit, vagy a régit bizonyos módosításokkal stb. stb. Topik van bőven, de az a legkevesebb, ha még szükség lenne néhányra Smile
Lily Gage
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 251

Témanyitás by Lily Gage on Csüt. Júl. 09, 2015 4:07 pm

JA, igen, és, hogy a kreditek legyen egyenlőek a tényleges hozzászólásokkal, mert hát annak tényleg úgy van értelme Very Happy
Lily Gage
~secret master~
~secret master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Csüt. Júl. 09, 2015 4:12 pm

Nekem leginkább az "eredeti trilógia" utáni idő tetszene. Akkor nincs azzal gond, hogy valamilyen filmet kövessünk-e vagy sem, hogy mi hogyan történik, viszont kellően kérdőjeles a helyzet, akármi lehet belőle. Smile (Azt hiszem, legutóbb is abban az időben játszottunk, ha jól dereng.)
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Lily Gage on Csüt. Júl. 09, 2015 4:19 pm

Igen, arra gondoltam Very Happy Nem közben, vagy ilyesmi, hanem, amikor azok már megtörténtek, hogy azok adják az alapot. Szóval a Professzor már halott, Jean is, Scott is, Magneto akár már vissza is nyerte az erejét, és így tovább Smile
Lily Gage
~secret master~
~secret master~

Témanyitás by Gregory S. Severald on Csüt. Júl. 09, 2015 4:21 pm

Amondó vagyok, h befolyásuk a képesség rendszert. Ez működik a társaság meg szabályozza a vérpistiket.

Az amúgy G-(spot)touch... Very Happy

Támogatom a 3.rész után maradni.
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Témanyitás by Lily Gage on Csüt. Júl. 09, 2015 4:36 pm

Egyébként senki ízlését, stílusát, sőt, semmijét sem szeretném én leszólni vagy megbántani, csak jelezném, hogy nagyon örülnék neki, ha ez az oldal továbbra is mentes lenne garmadájával ránk zúduló gifektől, mozgó animációktól, és hasonlóktól. Király lenne, ha ez az oldal nem változna át online leporellóvá. Azon kívül, hogy nagyon bántja a szememet nem is értem, mi értelme egy olyan helyen, ahol elvileg csak a fantáziánkra van szükségünk.
Lily Gage
~secret master~
~secret master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Csüt. Júl. 09, 2015 4:42 pm

Greg írta:Amondó vagyok, h befolyásuk a képesség rendszert.

Ezt a mondatot nem tudtam értelmezni. Very Happy

Lily írta:Egyébként senki ízlését, stílusát, sőt, semmijét sem szeretném én leszólni vagy megbántani, csak jelezném, hogy nagyon örülnék neki, ha ez az oldal továbbra is mentes lenne garmadájával ránk zúduló gifektől, mozgó animációktól, és hasonlóktól. Király lenne, ha ez az oldal nem változna át online leporellóvá. Azon kívül, hogy nagyon bántja a szememet nem is értem, mi értelme egy olyan helyen, ahol elvileg csak a fantáziánkra van szükségünk.

Maximálisan egyetértünk. Very Happy
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Oázis on Csüt. Júl. 09, 2015 5:26 pm

hehe akkor most eljátszom a wikia trollt Very Happy
Ez a mostani hivatalos Wolverine képesség lista a marvel szerint.
Superhumanly Acute Senses:
Superhuman Strength:
Superhuman Speed:
Insulated Weather Adaptation:
Animal Empathy:
Bone Claws:
Adamantium Poisoning Immunity

és a régi
Regenerative Healing Factor:
Contaminant Immunity:
Disease Immunity:
Delayed Aging:
Psionic Resistance:
Super Condition:
Superhuman Strength:
Superhuman Stamina:
Superhuman Durability:
Superhuman Agility:
Superhuman Reflexes:

vagyis ő nem csak egyszerűen gyorsan gyógyul... ezen kívül van még neki számos mutációból fakadó képessége. Ezek egy része a gyógyuló képességekre vezethetőek vissza természetesen. De az állat empátia, hogy képes magát meg értetni a vadon élő dögökkel nem ebből fakad.

Amúgy megértem hogy az egyszerűségre törekszünk, de akkor meg minek a szintezés megint?
Oázis
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 177
Hírnév : 4

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Csüt. Júl. 09, 2015 5:38 pm

Nick O'Leary írta:hehe akkor most eljátszom a wikia trollt Very Happy
Értem én, csak tökéletesen felesleges, és haszna nincs sok. Smile Az van neki, amit mondunk, aztán kész. Very Happy És úgy értelmezzük, ahogy gondoljuk. Btw filmekben nem emlékszem, hogy átlag főszereplőnél hatékonyabban barátkozott volna kutyával pl. Smile

Amúgy megértem hogy az egyszerűségre törekszünk, de akkor meg minek a szintezés megint?
Ezt hívják úgy, hogy kompromisszum. Némileg szabályozva, de nem "agyon".

(Bocs, ha karcosabb néha a hangnemem, de mikor úgy esik, azt többnyire vállaltad az önkéntes trollinggal. Very Happy)
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Szellem on Csüt. Júl. 09, 2015 5:39 pm

Mert jó érzés szintet lépni, és mindenkinek kell egy hobbi Smile
A világ dolgot meg majd otthon fejtem ki, mobilról gépelni túl fárasztó Smile

Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1428
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Csüt. Júl. 09, 2015 5:40 pm

Szellem írta:Mert jó érzés szintet lépni, és mindenkinek kell egy hobbi Smile
A világ dolgot meg majd otthon fejtem ki, mobilról gépelni túl fárasztó Smile

"Lájk". (Nem, nem használom a funkciót, ebben a kérdésben rebellis maradok.) Very Happy
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Lily Gage on Csüt. Júl. 09, 2015 6:45 pm

Hm, nem küldte el, de remek! Na, akkor leírom még egyszer, hogy az úgy igaz, amit Nick ír, hogy Rozsinak alapból 600 milliárd képessége van, amivel tényleg az frpg univerzumának legnagyobb vérpistije. Csak éppen játéktéren ez soha nem nyilvánult meg (itt legalábbis szerintem nem), mivel egészen a szuper regenerációját használta meg a karmait, és ennyi. Pár dologgal én is vitatkoznék, mert még a filmben sem emlékszem olyasmire, mint pl. a Chris által említett állatbarát jellem (oké, a kanárival jól megvolt, de ahhoz nem kellett különleges képesség Very Happy ), vagy, hogy szuper gyors lett volna, vagy szuper gyors reflexei lettek volna, és így tovább. Ezen kívül a szuper regenerációt szétszedhetjük ízekre, hogy immunis minden betegségre, a sebei gyorsan gyógyulnak, nem öregszik, és így tovább, de mindez egyetlen képességéhez tartozik, mivel a szuper gyors regeneráció már csak ezzel jár: hogy szuper gyorsan és hatékonyan regenerálódik Very Happy Tehát ezek nem különálló képességek, hanem egy, ami több mindent lefed. Ha valaki csak annyit mond képességnek, hogy szuper gyorsaság, akkor abba bele fog tartozni a futás, ugrálás, integetés, bármi, mert a gyorsaság bármiféle mozgásra vonatkozhat. Rozsinál a regeneráció is vonatkozhat bármire: betegségre, traumára, az öregedéssel járó számtalan tünetre stb.

A szintlépés pedig ahhoz kell, hogy egy kezdő ne álljon máris olyan szinten, amivel városokat dönthet porba, mert egyrészt először tapasztalja ki a játékteret, az itteni lehetőségeket, ezen kívül ne csupán 1-2 bekezdésben mesélje el, hogy miért olyan nagy hatalmú mutáns, hanem azt tényleg láthassuk valamelyest kibontakozni, hogy mi, másik játékosok is rendesen átérezhessük, hogy basszus, ez most már tényleg egyre májerebb, és végül, de nem utolsó sorban az irodalmi értelemben vett karakterfejlődésének is adjon egy kellő löketet, motivációt.

Na most így hirtelenjében ennyi jutott eszembe Very Happy Nekem az eddigi szintezés megfelelt, én nem változtatnék rajta, de ha szerintetek adjunk neki, én nem zárkózom el az újításoktól Smile
Lily Gage
~secret master~
~secret master~

Témanyitás by Lily Gage on Csüt. Júl. 09, 2015 6:48 pm

A plusz-mínusz meg tőlem maradhat (és szerintem jobb érzés a plusz, mint a szint lépés, de ezt mindenki döntse el magának Very Happy ), de előre szólok, hogy én valószínűleg, mint elég könnyen lenyűgözhető ember, továbbra is két kézzel fogom szórni a pluszokat Very Happy Ez van, én vagy kajával hizlalom az embereket vagy a reagokra adott pluszokkal Very Happy
Lily Gage
~secret master~
~secret master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Csüt. Júl. 09, 2015 8:43 pm

(Szeretnék kérni egy nullázást a +/- témára, ha valóban wipe lesz. Attól függetlenül, hogy én személyesen kattintgatok-e. Csak, hogy frissüljön az is.)
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Gregory S. Severald on Csüt. Júl. 09, 2015 9:57 pm

Ne piszkáljuk. Ezt akartam írni csak nyomorult autocorrektor. Tabról pötyögök míg asszony nincs itt :-D
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Annabelle Shirley on Csüt. Júl. 09, 2015 10:42 pm

Nullázást, igen. A wipe, az wipe Smile

De akkor csak, hogy tisztázzuk, lényegében semmi nem fog változni? Kredit -> hsz szám, képességekre vonatkozó (kb. eddigi) szabályok nyilvánvalóvá tétele, és ennyi? Az alapsztori is tehát marad a régi, hogy a trilógia után nem sokkal vagyunk, egyébként meg vissza a start mezőre és régi/új karakterekkel indulhat a játék, az archivált régiek pedig ízlés szerint folytathatóak?

Ezekben akkor meg is egyeztünk?

Kihagytam valamit? Smile
Annabelle Shirley
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 297
Hírnév : 25

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Csüt. Júl. 09, 2015 11:09 pm

Igen, nagyjából erről volt szó. Smile Annyit tennék hozzá, hogy a képességek kapcsán még csak ötletelés volt.
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Gregory S. Severald on Csüt. Júl. 09, 2015 11:16 pm

Én remélem h erről van szó. Very Happy Nem tartom szükségesnek átdolgozni a képesség rendszert. Önszelektalo modon és a moderátor rostán kihullanak a vérpistik. Eddig ki hullottak kivéve: Ratna, Szellem, Cris, Greg... Very Happy
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Cerebro2.0 on Csüt. Júl. 09, 2015 11:17 pm

Alapvetően meg tudom oldani, hogy a kredit a játéktéri hsz számot jelölje ténylegesen, sőt, azt is ki lehet kapcsolni, hogy a +/- növelje ezt az értéket. Hogy nullázni lehet-e a hírnevet, az egy nagyon jó kérdés, és utána fogok nézni, de valahogy csak megoldom Smile

Rozsi képességein ne lovagoljunk már annyit sztem. A marvel Wiki-ben valaha Fekete Özvegy, és Sólyomszem "képességei" is fél oldlaban voltak leírva, nem pedig leírták, hogy "legolasing" meg Scarlett Johannsonság.

Rozsi a filmben annyira volt állatbarát, hogy egyszer egy macska nem félt tőle és lenyalta a karmait, bár az inkább a cica képessége volt, meg persze megnyugtatóan suttogott egy haldokló maci fülébe. Szerintem annyira nem vészes alak, valaki meg említette főnixet is, akire viszont emg is esküszöm, hogy ha bárki megpróbál beregisztrálni egy kozmikus, bolygópusztító képességgel, azt nem fogadjuk el.

No, ezen túl, két dolgot látok, az egyik, hogy mindenki burkoltan, vagy kevésbé burkoltan azt írja, tökmindegy, csak játszunk már, a másik meg, hogy mindenki inkább a Wipe mellett van. Ellenvélemény? Smile
Cerebro2.0
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 82
Hírnév : 0

Témanyitás by Annabelle Shirley on Csüt. Júl. 09, 2015 11:21 pm

Részemről nincs ellenvélemény, de azt hittem, ennél diszkrétebben tudok türelmetlen lenni Very Happy
Annabelle Shirley
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 297
Hírnév : 25

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Csüt. Júl. 09, 2015 11:23 pm

Csapjunk a lecsóba! Very Happy
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~