Csevegő

4 / 23 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Csevegő

Témanyitás by Anne Recluse on Szomb. Szept. 03, 2011 3:08 pm

Ti most komolyan idegelni akartok? Very Happy
Egyedül a kedves Papírfiú áll mellém? x)
Gonoszak vagytok Sad
Anne Recluse
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 27
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Vas. Szept. 04, 2011 8:36 am

Mi történt? A nagyszájú, karmos hölgyemény nem bírja a kiképzést? Very Happy
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1067
Hírnév : 5

Témanyitás by Adam Windsor on Vas. Szept. 04, 2011 11:14 am

Anne Recluse írta:A végén megijedek Smile
Óvatos leszek, ha te óvatosan bánsz a szavakkal Very Happy Amúgy nem vagyok agresszív, erre bárki élő tanú lehet Razz

Tanúsítom! Láttam már élőben a karmos hölgyet, abszolút nem agresszív, kedves, jóravaló aranyos lélek!

(Most hogy elvették a halántékomtól a pisztolyt elárulom: bárki élőt kérdeztek ezt fogja mondani, aki nem ezt mondja azokat már elásta a hátsó kertben Razz )
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 477
Hírnév : 29

Témanyitás by Anne Recluse on Vas. Szept. 04, 2011 3:05 pm

Adam Windsor írta:
Anne Recluse írta:A végén megijedek Smile
Óvatos leszek, ha te óvatosan bánsz a szavakkal Very Happy Amúgy nem vagyok agresszív, erre bárki élő tanú lehet Razz

Tanúsítom! Láttam már élőben a karmos hölgyet, abszolút nem agresszív, kedves, jóravaló aranyos lélek!

(Most hogy elvették a halántékomtól a pisztolyt elárulom: bárki élőt kérdeztek ezt fogja mondani, aki nem ezt mondja azokat már elásta a hátsó kertben Razz )

A végén elérzékenyülök, Bácsi Very Happy
Ilyen szép szavakat magamról utoljára talán az előtt hallottam, mielőtt a mondat gazdájára rá nem szakadt a mennyezet x)

És, nem nem futamodok meg.. De kell a sebezhetőségi álca, különben hol maradna a meglepetés? Razz
Anne Recluse
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 27

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Hétf. Szept. 05, 2011 4:35 pm

Nem tudja valaki, merre jár Ciklon? Szükség lenne az igazgatónőre lassan. A két jómadár már megérkezett, két apuci fizetett rendesen a "Kiemelten Közhasznú Egyesületnek", azonban szegény főnöknéni még semmit nem tud a kölykökről. Very Happy
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Adam Windsor on Kedd Szept. 06, 2011 10:40 am

Chris: a ciklonok a meleg és a hideg levegő találkozása környékén vannak leggyakrabban, a trópusokon keresd őket komolyabban, ott tájfunná is válva pusztítanak elég látványosan, itt a mérsékelt övben jóval szelídebbek de bonyolultabb összetételűek. Javaslom figyeld a tv-ben a híradásokat merre vannak éppen hurrikánok és tájfunok Razz

Viccet félre téve: halvány fogalmam sincs, én is csak az előtörténetemben találkoztam vele, szóval ha megnyugtat: a tanáriba se megy gyakrabban Very Happy
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Ororo Munroe on Kedd Szept. 06, 2011 10:59 am

Chris, igen, én is azt hiszem, hogy ideje lenne személyesen is találkoznunk, még mielőtt kocsmát nyitsz az iskolában. Smile Melyik topic lenne alkalmas?

Adam, ezen a rossz szokásomon változtatni fogok, és a diákokkal is szeretnék több időt tölteni - amint sikerül úrrá lenni a papírmunkán. Mennyivel könnyebb volt "csak" tanítani...
Ororo Munroe
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 20
Hírnév : 0

Témanyitás by Adam Windsor on Kedd Szept. 06, 2011 11:25 am

Hát én mindenképpen örülni fogok ha köztünk jársz majd Very Happy
Néha a tanárokra is ráférnek a tanácsok és a feddések, elvégre túlnyomórészt még mi is csak tanulgatjuk, próbálgatjuk a készségeinket Wink

Chrisre és Gregre meg főképp ráfér Very Happy Főképp, hogy én elvből nem vállalok velük játékot, nem árt azért ha van tanerő aki igen Very Happy
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Kedd Szept. 06, 2011 11:32 am

én elvből nem vállalok velük játékot
Very Happy
Mondjuk azt nem tudom, hogy a játékosoknak vagy a karaktereknek szól. És hogy a karakter vagy a játékos mondja ezt részedről Smile

még mielőtt kocsmát nyitsz az iskolában.
Eszem ágában sincs kocsmát nyitni! Sok a macera vele, nagy a kockázat, sokáig veszteséges. Meg aztán a magamnál tartott jóféle italból nem áll szándékomban adni másnak, legfeljebb 1-2 "kiválasztottnak". Very Happy

Egyébként ideális, ha kapok pm formájában egy e-mailt, hogy mikor van fogadóóra, és "az adott időben" az igazgatónő irodájában leszek.
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Joshua Grant on Kedd Szept. 06, 2011 12:48 pm

Chris: nehéz kérdés ez. A karaktereitek rendkívül ötletesek, de azt hiszem az én karijaim nem olyan jellegű frontra vannak megtervezve ahol ti vívjátok a csatáitokat, így jobbnak látom, ha inkább elkerüljük egymást a játéktéren. Smile Még a Varanggyal esetleg azt mondanám leállok veletek játszani, de Adammel vagy Joshhal biztosan nem.
Nem mondom, hogy nem volt olyan, amikor felszaladt a szemöldököm, pl amikor Greg lazán beközölte egy érintés után Karának, hogy mutáns, ami nekem mondjuk már erősen vp-s feelingű, a képességleírása erről egy hangot nem ejt, de ez olyan dolog, hogy ilyesmibe mindenki belefut, hogy épp így érzi a másik játékának egy-egy pontjáról, ahogy gyakorlatilag én is biztos, hogy követtem el ilyet Smile
Ettől függetlenül remek játékosnak és jó karakternek tartalak titeket, de azt hiszem nem egy frontra készültek a karaktereink Smile
Joshua Grant
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 218
Hírnév : 3

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Kedd Szept. 06, 2011 1:21 pm

pl amikor Greg lazán beközölte egy érintés után Karának, hogy mutáns
Az annyi volt, hogy a karakter betippelte. Legalábbis nem tudom, hogy így gondolta-e a játékos, de én így értelmeztem. És bejött a tipp. Szerintem ennyi. Very Happy
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Mike Hanscom on Vas. Szept. 11, 2011 1:19 pm

közkeletű felhívás: a Mutáns Testvériség még testvéreket keres, éppenséggel főleg vezetői pozícióra. én a szívemen hordom az ügyüket, mindenképpen csatlakozni szeretnék, de ahhoz előtte kéne valaki, aki bemesél. nem ismerek minden karit az oldalon, nincs esetleg köztünk egy erősen testvériséges ember? tudom, hogy ott van Varangy, de szegényke már nem tudom, hány fronton teljesít szolgálatot. persze, ha bevállalná, már jöhet is Very Happy

Mike Hanscom
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 190
Hírnév : 6

Témanyitás by Electro on Vas. Szept. 11, 2011 10:34 pm

Gyerekek!

Ahol játék folyik és nem szabad egy helyszín, lehetőség szerint ne írjunk már bele! (Ha egy ideje nem írtak akkor se - főleg, hogy bejelentette a hiányzását valamelyik fél!) Ha meg mégis épp egy foglalt helyszínre szeretnénk írni, legalább legyen bennünk annyi, hogy a már játszó feleket PM-ben megkérdezzük a dologról!

Köszöntem!

//OFF:
100%-IG SZUBJEKTÍV VÉLEMÉNY KÖVETKEZIK, KÉRETIK NEM MEGSÉRTŐDNI!!!
Már másodszor fordul elő a dolog ugyanabban a topikban és sajnálom, de nekem nincs ínyemre. Legalább egy PM-et elvártam volna a dologról mindkét esetben. Épp két napja, hogy én is olyan más helyszínt kerestem magunknak játékhoz, ahol nem játszik senki. Merthogy foglalt volt, amit szerettem volna eredetileg. A kinézett MINDHÁROM helyszín is! De nem írtam bele más játékába pofátlan módon! Hanem kerestem alternatívát. Wink

*sorry gyerekek, ma morcos hangulatom van és nem vagyok jó fej. :S*
Electro
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 132

Témanyitás by Dögvész on Vas. Szept. 11, 2011 11:42 pm

Igazából eddig nem vettem észre hogy máshol ebből baj lett volna. Főleg ha a publikus helyről van szó, mivel jelenleg nincsenek külön szobák (máshol sem). Kicsit talán odavág a hangulatnak, ha nem tudod a másikat figyelmen kívül hagyni. Nem mintha esetünkben Lizyék feljöttek volna kukkolni amúgy a történet szerint hozzánk. De javítsatok ki ha tévedek...
Dögvész
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Hétf. Szept. 12, 2011 12:11 am

Nem találtam olyan szabályt, hogy egy topicot egyszerre maximum hányan használhatnak. Olyat sem, hogy a topicot le kell foglalni, vagy ha valaki "előbb ott volt", akkor attól el kellene kérni.

Részemről, ha valaki magánéletre vágyik, és interneten akarja ezt folytatni, akkor javaslok privát csatornákat. Very Happy

De komolyra ferdítve a szót, ha szeretnéd, hogy más ne írjon abba a topicba, akkor egyrészt ezt valamilyen módon jelezd, másrészt akkor ez ne egy, de semmiképpen ne több hetet jelentsen! Miért? Mert ez a fórum sokkak játéka. Többek szórakozása. Így egy-egy topic sem egy vagy két emberé, sem pedig azé, aki hamarabb odaír. Ha valaki sokáig nem játszik, és nem "szabadítja fel" az általa használt játékteret, akkor - szerintem - nincs oka nyavalyogni, amennyiben más is játszik ott.

Meg aztán hogy nézett volna ki a filmben, ha a szenátorok bejelentik, hogy márpedig szemét Magneto minek jött oda a gépével, hiszen már ők használták azt a helyszínt? Very Happy A világ nagy, de elég kicsi ahhoz, hogy váratlan találkozások előforduljanak. Külön fokozza a hangulatot, ha ezek a találkozások netán kellemetlenséget, konfliktust szülnek a JÁTÉKON BELÜL! Ez fontos. Ilyenért nehogy már reagokat írjunk, hogy ejnye-bejnye! Smile

Tisztelettel:
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Electro on Hétf. Szept. 12, 2011 2:47 am

VIGYÁZAT! ISMÉT SZUBJEKTÍV VÉLEMÉNY!
Valóban nincs ilyen szabály, ám íratlan játékszabályok is léteznek a fórumok világában. Több éve szerepjátszom, sok oldalt megjártam már és még ma is sokon fent vagyok. Ám ott, ahol konkrét helyszínek vannak és hasonló a játékok típusa, menete alap, hogy amíg van szabad helyszín ne mások játékába rondítsunk bele.
Én azon a véleményen vagyok, hogy ha sok helyen játszik valaki ennyit igazán kibír. Mert, ha én nem örülök, hogy beleírnak a folyó játékomba, akkor valószínűleg mást is zavarna fordított esetben. Legalábbis szerintem.
Ám, ha nem zavarja a közösséget ez a dolog, legközelebb majd én is beleírok olyan helyszínbe, ahol folyó játék van ám én is ott óhajtok játszani. Csak szerintem ez pofátlanság, de így is lehet játszani. Wink

*írjátok a júzer morcosságára az előbbi meg a mostani "kifakadást" nyugodtan.
most ez volt az utolsó csepp a poharamban és túlcsordultam :S sorry btw*
Electro
~master mason~
~master mason~

Témanyitás by Lisbeth Callahan on Hétf. Szept. 12, 2011 7:12 am

Electro, Dögvész:
Ezer bocsánat, amiért nem kérdeztelek meg titeket, hogy nem zavar-e a játékunk ugyanott, tényleg illett volna. Csak hát mivel mi nem ugyanabban a helyiségben tartózkodunk, nem gondoltam, hogy problémát jelent nektek, mert ugye erre vonatkozó korlátozást én sem találtam, valamint egyéb helyeken sem okozott még ez gondot, ahol játszok, de akkor legközelebb csapjatok le, hogy ne csak feltételezgessek, hanem kérdezzek is.
Igyekszünk akkor minél hamarabb elpucolni onnan, ha úgy megfelel nektek.

További szép napot.
Lisbeth Callahan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 90

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Hétf. Szept. 12, 2011 7:15 am

Electro:

Hm, úgy tűnik, más oldalakon játszottunk eddig. Nagyon más oldalakon. (:

Tapasztalataim szerint azon túl, hogy hozzáad a játék izgalmához egy-egy "random encounter" (ha valaki nem ismeri ezt a szerepjátékos kifejezést, természetesen kifejtem számára), ahogy a játék realitásához is, így ez a személyes sorstervezés kényelménél valahogy mindig nagyobb érnek számított.

Azt nem is akarom hangoztatni, hogy ha jól figyeltem meg, Dögvészt pl annyira nem viselte meg néhány másik reag a romantikázásotok közepette. Smile

No de ne legyen kultúrák és szokások csatájának áldozata a játékélmény! Azt javaslom, ha egy játékodat szeretnéd kiemelni a játék valóságából, mint szeparált világrészt, és aki szintén ezen a világrészen játszik veled, hasonlóképpen gondolkodik, akkor azt jelezzétek! Innentől ez úgymond egy kérés a játékosok felé, akik azt már tiszteletben tudják tartani (hiszen tudnak a kérés létezéséről). Mit gondolsz, ez így működhet? (:
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Electro on Hétf. Szept. 12, 2011 11:41 am

Lisbeth Callahan írta:Electro, Dögvész:
Ezer bocsánat, amiért nem kérdeztelek meg titeket, hogy nem zavar-e a játékunk ugyanott, tényleg illett volna. Csak hát mivel mi nem ugyanabban a helyiségben tartózkodunk, nem gondoltam, hogy problémát jelent nektek, mert ugye erre vonatkozó korlátozást én sem találtam, valamint egyéb helyeken sem okozott még ez gondot, ahol játszok, de akkor legközelebb csapjatok le, hogy ne csak feltételezgessek, hanem kérdezzek is.
Igyekszünk akkor minél hamarabb elpucolni onnan, ha úgy megfelel nektek.

További szép napot.

Lis, igazából megemésztettem mára a dolgot. Ezentúl majd én is jobban odafigyelek, ha ilyesmibe belefutok ismét a játékok során. Miattunk ne "pucoljatok el", ha már így esett majd csak megférünk egymás mellett. Wink
*júzer kialudta a hisztis hangulatát, ezt a békát meg lenyeli. nyugi*

Chris, jó az ötleted. Valószínűleg hasznosítani is fogom a következőkben. Bár igazából, ha megkeresnek ezzel a felek előtte PM-ben, valószínűleg nem zavart volna ennyire a dolog és még csak fel sem húzom rajta magamat. Smile
Egyébként pedig mind más emberek vagyunk, másképpen reagálunk le egy helyzetet. Ebből is látszik, hogy Dögvész júzerét nem izgatta a dolog én meg sikeresen kiakadtam rajta. Legközelebb más szituációban meg talán én leszek sokkal toleránsabb. Ki tudja? Wink
Electro
~master mason~
~master mason~

Témanyitás by ReRe Marks on Hétf. Szept. 12, 2011 12:05 pm

Nem akarok belekotyogni (mégis megteszem...), főleg hogy nem is tudom hogy a helyszínen belül mi volt, de ha pl egy utcáról, térről, de akár csak egy bárról, étteremről van szó, akkor ott... hát ott bőven elfér egymás mellett két, akár három játékmenet is, nem? Attól hogy valaki ott játszik, még nem feltétlenül rondít bele a másik játékába, még csak észre sem kell hogy vegyék egymást. A másik reagját már nem kötelező elolvasni, így még csak a hangulaton se változtat...
De bocsi tényleg, hogy beleszólok, csak meglepett kicsit:D Ha most nem jön elő, akkor szerintem valamikor a későbbiekben én tuti teljes nyugodtsággal írtam volna be magam valahová, az épp aktuális játéktól függetlenül, és akkor meg valószínű ott lett volna a konfliktus. És mivel júzer besz*ri, köpni-nyelni nem tudott volna hogy most mi van:P
Már csak azért is tartottam furcsának a dolgot, mert ha egyszer van egy konkrét hely, ahová a karit vinni akarom, akkor... hát ami azt illeti vihetem máshova, de akkor már más lesz az egész.
Illetve még csak annyi, hogy tudjam mit merre; akkor lehet vagy nem lehet menni játszani oda, ahol már más játszik?(: (Tőle független játékkal persze.)
ReRe Marks
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 7

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Hétf. Szept. 12, 2011 1:08 pm

Amennyiben külön ír róla valahová, kéri, hogy mondjuk hadd break-eljen egyedül a téren, nem szeretne nézőket, akkor te mérlegelsz, hogy jófej leszel-e, és eleget teszel a kérésének.

Szabály nincs rá, ez jelenleg közmegegyezés kérdése. Csak arra van szabály, hogy ha úgymond mesélés van, akkor abba sztoriként nem illik beleszólni anélkül, hogy ezt előre jeleznéd. Helyszínekre nincs szabályozás.

* * *

Más. Jól emlékszem, hogy most vasárnapra terveztük a fórumtalálkozót? Ha igen, eddig kik is a jelentkezők?
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Electro on Hétf. Szept. 12, 2011 2:04 pm

Cristopher W. Somerset írta:Más. Jól emlékszem, hogy most vasárnapra terveztük a fórumtalálkozót? Ha igen, eddig kik is a jelentkezők?

Igen, 18.-ról volt szó. Bár én nem megyek. xD
Electro
~master mason~
~master mason~

Témanyitás by Cristopher W. Somerset on Hétf. Szept. 12, 2011 2:11 pm

Nem baj. Ha előbb érünk a helyszínre, úgyse engednénk be. Hacsak nem kérsz engedélyt előre sms-ben. Razz

Greg jön, tudtommal, Lisbeth remélem tudja, hogy jön. Mike volt az időpont értelmiszerzője, úgyhogy elvárt, hogy jöjjön. És ennyi, nem tudom tovább a listát.
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by ReRe Marks on Hétf. Szept. 12, 2011 2:14 pm

Cristopher W. Somerset írta:Amennyiben külön ír róla valahová, kéri, hogy mondjuk hadd break-eljen egyedül a téren, nem szeretne nézőket, akkor te mérlegelsz, hogy jófej leszel-e, és eleget teszel a kérésének.

Szabály nincs rá, ez jelenleg közmegegyezés kérdése. Csak arra van szabály, hogy ha úgymond mesélés van, akkor abba sztoriként nem illik beleszólni anélkül, hogy ezt előre jeleznéd. Helyszínekre nincs szabályozás.
Ééértem, köszönöm:D A meséléses dolgot olvastam/gondoltam/tisztában voltam vele, csak most ez zavart meg kicsit, hogy hova mehetek, hova nem. De már értem.
ReRe Marks
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 7

Témanyitás by Adam Windsor on Hétf. Szept. 12, 2011 2:41 pm

Tudtommal Kara is megy Chris. Sőt, ha sikerül kifeküdnöm a tüdőgyuszimat, akkor még én se vagyok lehetetlen Very Happy De mivel nem én szervezem pontosabbat ne kérdezz Very Happy

Helyszínvitához: több típusú fórumon is játszottam már, van ahol ez gond, van ahol ez nem az. Nekem biztosan nem lenne és mivel a szabály mást nem mond szívbaj nélkül nyitnék játékot függő játék mellett nyílt helyszínen. Ha ellenkező irányú kérés van vagy ott kaland folyik akkor természetesen nem Smile
Adam Windsor
~perfect master~
~perfect master~

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

4 / 23 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére