Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Archie's Turmix Bár

+10
Annabelle Shirley
Margaret Webster
Hugh Hagwood
Lily Gage
Michael Bodwin
Aya Caine
Rozsomák
Blaze Stone
Lynn Harlow
Cerebro
14 posters

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Archie's Turmix Bár Empty Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Cerebro Kedd Feb. 14, 2012 9:43 pm

A város egyik legfurábban festő bárja, igaz ebből a vendégek többsége mit sem lát, hisz majd mindenki inkább a kinti asztaloknál fogyasztja el a városszerte híresen finom shake-et, észre sem véve, hogy az épületbe be is lehet menni.
Az eperturmix egyébként nagyon finom, Rozsomák ajánlja mindenkinek!


[You must be registered and logged in to see this image.]
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Lynn Harlow Szer. Márc. 28, 2012 7:57 pm

Kicsit idegesen fészkelődtem a helyemen. A személy, akit vártam, nem volt éppen a legkedvesebb barátom, nem is hittem hogy valaha még találkozom vele, azt meg végképp nem, hogy önként. De muszáj volt. Nemrég született meg Alistair, és ez mindent megváltoztatott. Most csak az volt a fontos, hogy a családomat biztonságban tudjam, ezért pedig bármire képes voltam. Ezen ésszerű indok mellett persze ott voltak még azok az átkozott hormonok is, amik még mindig nem hagytak nekem nyugtot, így még a terhességem elmúltával is igen érzékenynek voltam mondható, kissé keményebb szavakkal élve, érzelmileg labilis, vagy Szellem szavaival élve ,,őrült nőszemély".
Rozsomák azonban egy olyan elvarratlan szál volt, amiről akkor is gondoskodtam volna, ha semmiféle egyéb ,,befolyásoltság" alatt nem állok. Mindenképpen le akartam tudni, ha pedig, ne adj isten, eldurvulnak az események... nos, már nincs kisember a hasamban, aki miatt vissza kéne fognom magam, bár az tagadhatatlan, hogy azért jó lett volna, ha viszontlátja az anyját.
Mindent egybevetve tehát úgy véltem, jól tettem, amikor üzenetet küldtem neki, hogy találkozzunk itt, hogy valami fontosat megbeszéljünk. Igazam volt, helyesen cselekedtem. Már csak az volt a kérdés, hogy egyáltalán eljön-e, és ha eljön, jutunk-e bármi pozitív megegyezésre, ami megérte ezt az egész felhajtást.
Hiába rendeltem akkora nagy adag turmixot, lényegében csak a benne úszkáló gyümölcsdarabokat piszkáltam a beleszúrt szívószállal. Na jó, a tejszínhabot másodpercek alatt pusztítottam le róla, de hát azt ki hagyta volna rajta? Újra és újra körülnéztem, hogy jön-e már, de eddig színét sem láttam. Lámpalázasan rágcsáltam a szívószál végét, amin még akadt egy kis tejszínhab, miközben egyre azon törtem a fejemet, hogy hogy is fogom elmagyarázni neki, mit szeretnék, mennyi az esélye, hogy megérti. Onnantól máris könnyebb lesz az egész, de sajnos nem feledkezhettem meg a tényről, hogy mégis csak Rozsomákról volt szó. Kissé reménytelenebb sóhajjal kóstoltam hát meg az italomat, aminek legalább az íze hozzájárult, hogy egy kicsit jobban érezzem magam.
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Blaze Stone Szer. Márc. 28, 2012 8:21 pm

Az állapotom továbbra sem javult, még a brooklyni incidens után sem, jóllehet nem telt el azóta hosszú idő, de még mindig rosszul vagyok, ha arra gondolok, amit tettem... amit Ő tett. Vagyis mi tettünk. Már igazából én sem tudom. Betértem inni egy üdítőt, ez volt most épp az utamba eső legközelebb hely, és mivel ismét rámtört a rosszullét, gondoltam, talán egy kóla jól fog esni. Szörnyű hányingerm volt, de tudtam, hogy ez nem szokványos, így aztán azt a lehetőséget kihagyom, hogy orvoshoz megyek ezzel a problémával. Éreztem, ahogy a Szörny nyugtalanná válik, amint az emberi sokaság közé sétáltam, és hirtelen elöntött egy nagyon baljós érzés: ez lehet, hogy rossz ötlet volt.
Így hát aztán kicsit sietősebbre fogtm a lépteimet, és a pulthoz sétáltam, ahol rendeltem magamnak egy kólát, ahogyan azt terveztem is, azonban alig kortyoltam bele, hirtelen belehasított a fejembe a fájdalom, és már hallottam is, ahogyan a bennem lévő másik én hozzám szól: ~ Jó kis hely, miért nem csapunk egy kis bulit? ~
Hirtelen magamról megfeledkezve ordítottam el magam:
- ELÉG VOLT BELŐLED!
A körülöttem lévők erre meglehetősen meglepődtek, egy figura a közelemben a vállamra akarta rakni a kezét. "Minden rendben, haver?" - hallotam, amint elhangzik a kérdés, azonban az érintésre szinte már azonnal ugrottam is arrébb, mintha tűz égetett volna meg.
- Ne érj hozzám!
Jobbnak láttam, ha fogom az üvegem, majd keresek egy asztalt, távol a bámészkodóktól. Nem volt túl jó ötlet felhívni magamra a figyelmet, hát, leültem egy üres helyre. Annak a része szerencsére nem volt zsúfolt, egy nő ült csupán tőlem nem messze, aki mintha várt volna valakit, de nem figyeltem sokáig, nem akartam bunkónak lnni, hogy meresztem a szemem, hát elfordítottam tekintetem, és próbáltam láthatatlan maradni, azonban Ő már nemigen próbált így tenni. De nem engedtem el magam, nem akartam újabb balhét rendezni, már így is gyilkos lettem. Inkább csak ittam az italom, és azon morfondíroztam, vajon élhetek-e még valah normális életet.
Blaze Stone
Blaze Stone
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 86
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Lynn Harlow Szer. Márc. 28, 2012 8:46 pm

Békésen ideges iszogatásomat egy fiatalember zavarta meg, aki ekkor lépett be a bárba. Nem tűnt valami idősnek, sőt még kifejezetten kölyök korú lehetett, arcát mégis olyan árnyékok barázdálták, amelyeket nem okozhatták egy egyszerű iskolás fiú mindennapi gondjai. Nem, nem, lerítt róla, hogy sokkal nagyobb dolgok miatt fájt most a feje. Talán ugyanaz, ami miatt olyan sápadt volt, tekintete kissé ködös, és járása is óvatosnak tűnt, mintha fájt volna valamije.
~Jaj, tudjak már csak két percre nem orvos lenni! Ha beteg, tudja mi a dolga, elég nagyfiú már."
A következőkben azonban be kellett látnom, hogy hascsikarásnál többről lehet itt szó, hiszen senki nem ordít rá valakire, aki nincs is ott, és bár az hogy arra is rárivall, aki csak segíteni akart neki, már nem annyira elképesztő, csak furcsa, de ha a kettőt összetesszük, máris többet kapunk egy elcsapott gyomrú kamasznál.
Mikor elkapta fürkésző tekintetemet, gyorsan másfelé néztem. Tudtam, hogy nem illik ilyesmit csinálni, aggódásom azonban nem ismert határokat, hiszen felerősödött anyai ösztönökkel megáldva, pláne, hogy még orvos is voltam, hogy is nézhettem volna tétlenül, ahogy egy srác nyilvánvalóan szenved valamitől? Esély nem volt rá.
-Ne haragudj - szólítottam meg, mikor mellé értem. Letettem a poharamat az asztalára, majd felényújtottam a kezemet. - Lynn Harlow vagyok. Orvos. Úgy látom, nem érzed jól magad. Nem akarok tolakodni, de ha komolyabb dologról van szó, szívesen segítek. Esetleg fáj valahol? Szédülsz? Vagy... hangokat hallasz? Talán még látsz is itt valakit, akit más nem?
Okulva elődöm hibájából eszemben sem volt hozzáérni, amíg meg nem engedi, még a kézfogást is rábíztam, hogy engedi-e. Egyrészt nem akartam jelenetet, másrészt fogalmam sem volt, hogy reagálnék jelenlegi állapotomban arra, ha valaki rám kiabálna. Türelmesen vártam hát, hajlandó-e elfogadni a felkínált jobbomat, és engedni, hogy segítsek.
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Blaze Stone Szer. Márc. 28, 2012 9:02 pm

Éppen iszogatom, már kezdek kicsit megnyugodni, és épp azon morfondírozom, hogyan lehetne ezt az izét megszüntetni, vagy legalább kontrollálni valamennyire, amikor valaki megszólít. Remek, úgy látszik mégiscsak sikerült felhívnom magamra a figyelmet ezzel a jelenettel a pultnál. A nő azt mondja orvos, és láthatóan segíteni próbál, de sajnos ismét eszembe kell juttatnom, hogy ez nem olyan, amin orvos segíteni tud. Jobb, ha távol maradok tőle, nem akarom, hogy Ő esetleg megpróbáljon rátámadni itt bárkire is. Kicsit hezitálok, amikor kezet nyújt felém, de végülis nem akarok rossz benyomást tenni a félelmeim miatt, hát kezet fogok, és közben én is bemutatkozom.
- Blaze Stone. Örvendek! Köszönöm, kedves, hogy érdeklődik, de őszintén szólva ezen orvos nemigen tud segíteni.
Hangom igyekszem végig higgadtan tartani, bár mikor az állapotomról kényszerülök beszélni, kissé elhalkulok. Őszintén szólva senkinek nem beszéltem róla, így nem is nagyon mondtam még ki hangosan, hogy valami komoly baj van velem, ezért most furcsa volt ezt a saját számból hallani. Aztán úgy döntök, nem árt, ha én is kedves vagyok, hiszen ő sem akar láthatóan semmi rosszat, de a helyzetemről szóló témát inkább hanyagolnám, de amikor a hangokról beszél, az egy kicsir rosszul esik.
A másik székre mutatok az asztalnál.
- Nyugodtan foglaljon helyet, ha gondolja. Nézze, nem őrültem meg, vagy ilyesmi, csak tudja... frusztrált vagyok mostanában... ennyi. De miért érdekli ez önt ennyire?
Kérdezem beszélgetőpartneremtől, mert másokat nem nagyon szokott érdekelni tök idegen emberek egészsége, így hát nekem kicsit furán veszi ki magát, hogy csak úgy idejött érdeklődni, ezért igyekszem érdeklődni, hogy fenntartsam a társalgást.
Blaze Stone
Blaze Stone
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 86
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Lynn Harlow Szer. Márc. 28, 2012 9:25 pm

Blaze Stone. Szokatlan név, de az hogy elmondta, és még kezet is rázott velem azért megnyugtatott. Halk, rejtett sóhajjal nyugtáztam apró sikeremet, sőt még el is mosolyodtam, mikor tovább beszélt.
-Hogy én ezt hányszor hallottam már! - legyintettem. - Egyébként tegezz nyugodtan.
Leültem vele szemben, de a mellette lévő asztal székére, csak úgy udvariasságból. Közben rá is figyeltem, de nem azért mert ilyenkor ezt illik, hanem hogy jobban megnézhessem magamnak. Semmije nem remegett, látszólag a pupillái is rendben voltak, a tartása normális volt, nem szédelgett. Ettől függetlenül rossz bőrben volt, nyilvánvalóan zavartan. Hogy miért, azt nem tudtam volna megmondani, de azt mindenképpen kizártam, hogy jól lenne.
-Egy szóval sem mondtam, hogy megőrültél - ráztam a fejemet. - De ugye megkockáztathatom, hogy többről van szó, mint egy mindennapos kis túlterheltség? Hidd el az évek alatt láttam én olyanokat, még! Nem tudsz meglepni. És mint orvos nem tehetem meg, hogy csak úgy itt hagylak, ha segíthetek is. Persze nem akarok túl erőszakos sem lenni - szögeztem le. - Ha gondolod, magadra hagylak.
Mondjuk azt meg kell hagyni, hogy tényleg nagyon frusztráltnak tűnt. Ha nem mondta volna, akkor is lerítt róla. A többi, távolabbi asztaloknál néhányan még mindig furcsálló, rosszalló, esetleg kíváncsi tekinteteket vetettek ránk, de nem érdekelt. Inkább Blaze-re figyeltem, még arról is megfeledkeztem, hogy eredetileg kit is vártam én itt.
-Megbízhatsz bennem, ha elmondanád, mi a gond, tőlem senki más nem fogja megtudni - mondtam neki mosolyogva.
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Blaze Stone Szer. Márc. 28, 2012 9:45 pm

Egyelőre tényleg úgy látszik, hogy megbízhatom benne, legalábbis csak segíteni akar, de azt nem tudom, mennyire merjem beavatni a dologba. Hiszen nincs jogom veszélybe sodorni, márpedig nem tudom, Szörny énem mennyire viselné jól a vizsgálatokat, vagy az egyéb orvosi bepróbálkozásokat. Erre a gondolatra viszont mintha a Szörny nyugodtsága is megtört volna, mert hirtelen újabb, ezúttal élesebb fájdalom hasíott a fejembe, majd jött az őjabb megjegyzése: ~ Engedj ki, és én lerendezem a társalgást! Akaratlanul is sajgó fejemhez kaptam a fejem, miközben, halk, fájdalmas nyögés hagyta el a számat, de tudtam, hogy koncentrálnom kell. Erősen összpontosítottam hát, hogy Ő ne törhessen elő. Itt veszélyes lenne, ráadásul nem szeretnék senkiben sem kárt tenni, viszont ez nagy valószínűséggel be fog következni, ha átváltozom. Mikor feleszméltem, hogy valószínűleg ez a mozdulat furcsának hatott a társalgás közben, megpróbáltam álcázni a mozdulatot, mintha csak lazán a hajamba túrnék. Valószínűleg átlátszó, de nem akarom túlságosan magamra vonni a figyelmét. Miután kihevertem az újabb rohamot, kortyltam egyet italomból, és úgy válaszoltam neki.
- Hát, mostanában nem éppen életbiztosítás a közelemben lenni. Ezért nem igazán szeretem, ha hozzám érnek, ezért tűnök el mostanában olyan sokszor otthonról, és járom a várost. Hogy egyedül legyek. Úgy nem árthatok senkinek. Igazából neked sem biztonságos itt maradnod.
Szólok, azzal újabbat kortyolok. Egyre ramatyabbul kezdem magam érezni, majd hirtelen a kezemen, azon, amelyikaz asztal altt pihent a térdemen, hideg érzés folyt végig, és ahogy lenéztem, megláttam: afekete anyag elkezdte bevonni a kezemet. Az ujjaimtól indult, és lassan terjedt felfelé, a Szörny ébredezett. Erős koncentráció kellett, még szemeimet is behunytam, olyan erőse összpontosítottam, de sikerült még visszaszorítanom egyelőre a folyamatot, de azért jobbnak láttam, ha zsebre dugom a kezem, mert azon csak félig állt meg az anyag, addig tudtam visszavonni, de egyelőre nem terjedt tovább. Hogy ne tűnjön furának a szituáció, újra megszólalok.
- Nem tudom, mennyit segítene az, ha elmondanám. Valószínűleg úgysem hinnél nekem, hisz én sem értem igazán, mi ez az egész.
Bár próbáltam észrevétlenül csinálni, de egyre jobban siettem üdítőm kiürítésével, hogy minél előbb eltűnjek, veszéles ittmaradnom a jelenleg állapotomban.
Blaze Stone
Blaze Stone
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 86
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Rozsomák Szer. Márc. 28, 2012 11:35 pm

~Lássuk csak jól értem-e: a nő, akit nem akarok látni, elhívott egy helyre, ahová semmi kedvem elmenni, s minden bizonnyal olyasvalakiről kell beszélgetni, akit meg tudnék fojtani egy kanál vízben... mennyeien hangzik már most, de sebaj, lehetne rosszabb is.~
A bárba betérve rögtön kiszúrja Lynn-t, látva, hogy a nő milyen könnyedén elfér az asztalok közt, szörnyű felismerés hasít belé.
~Mennyi ideje is láttam utoljára? Azóta biztos megellett...príma, ha fotókat is hozott a gyerekről, és esküszöm kinyírom.~
Egyenlőre a pultnál foglal helyet, de éles ragadozó füleivel a nő asztala felé figyel. A hely alapzaja meggátolja, hogy rendesen ki tudja hallgatni a közte, és a furcsán sápadt, fiatal fiú közti beszélgetést, ám néhány mondatfoszlányt azért sikerül elcsípnie.
~..."tőlem senki más nem fogja megtudni" .... "Valószínűleg úgysem hinnél nekem, hisz én sem értem igazán, mi ez az egész." Ez most vagy a világ legbénább szerelmi vallomása lesz, s ebben az esetben szegény srác nem tudja, mire vállalkozik, vagy ami sokkal valószínűbb: Teréz anya talált még egy időzített bombát, akit pátyolgathat.
Gondolatmenetét a pultos szakítja félbe, ahogy elé löki a kész italát. Hatalmasra tágult pupillákkal tanulmányozza az italt, melynek hatalmas kelyhébe egy édenkertnyi gyümölcs, és hegynyi tejszínhab is jutott, a tetején lévő színes díszekről, és rózsaszín kunkori szívószálról nem is beszélve. Logan a jelek szerint túl optimista volt, és Gin turmixnak olvasta a Dzsinn turmixot, de ha figyelmesebben bújta volna az étlapot, akkor sem járt volna jobban, hisz ezen a helyen nem szolgálnak fel alkoholos italt. Egy darabig még bámul a kehelyre, mint a busman a sugárhajtóműre, de aztán megvonja a vállait, és belekortyol az italba.
~Mentol...nem is rossz.~
Megfordul székében, és egyenlőre csak a távolból figyeli, miben mesterkedik az a kettő ott. Sas szemével kiszúrja Blaze fekete kezét, ám mivel csak egy pillanatra bukkant fel, nem lehet enne egészen biztos, hogy mi volt az, amit látott.
~Talán jobb lesz, ha a dokinénire hagyom egyenlőre. Idegesítő egy nőszemély, de ennek ellenére megnyugtatóbb látvány, mit szerénységem, s talán a kölyöknek most inkább erre van szüksége.~
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Lynn Harlow Csüt. Márc. 29, 2012 11:14 am

Természetesen észrevettem hirtelen mozdulatát, amivel a fejéhez kapott, bár megpróbáltam hajigazgatásnak feltüntetni. Úgy tettem, mintha nem vettem volna észre, de már egészen biztos lehettem abban, hogy a srác nagyon rosszul van.
-Oké, oké - emeltem fel a kezemet, mikor láttam, hogy kérdéseim érzékeny pontra tapintottak. - Semmi baj. Ha nem akarod, nem kell elmondanod. De tudod, nagyon sok ember van, aki furcsa dolgokat tapasztal magán. Nagyon sokszor nem tudnak mit kezdeni vele, nem értik, mi történik, és az egész helyzet nagyon terhes nekik.
Odaültem az asztalához, hogy senki ne hallhassa a folytatást, bár az eddigieket sem hittem, hogy bárki kivehette, elvégre elég távol ültünk a többiektől.
-Mutáns vagy, igaz? - suttogtam. - Rengeteg mutánst kezeltem már, és nem egy közülük nagyon is terhesnek érezte saját képességét. Kényelmetlen vagy épp veszélyes volt, de hidd el, meg lehet tanulni bánni vele. Egyébként meg mindig találsz olyanokat, aki segítenek neked, ha elakadnál.
Bátorítóan mosolyogtam, és ahogy visszafordultam a mellettünk lévő asztalhoz, hogy kézbe vegyem az italomat, megláttam Rozsomákot a pultnál ücsörögni. Egy pillanatra elkomorodott az arcom, mert eszembe jutott, miért is jöttem ide valójában, de aztán erőt vettem magamon, és intettem neki, hogy jöjjön oda hozzánk. Még talán kapóra is jött most a jelenléte.
-Látod őt? - biccentettem a fejemmel a furcsa koktélt markoló férfi felé. - Ha máshonnan nem, a tévéből biztos ismered, nem egyszer volt már a híradóban. Egy olyan iskolában tanít, ahol a hozzád hasonlók élnek, hogy megtanulják használni és kordában tartani a képességüket. Akár te is meglátogathatnád azt a helyet.
Tudtam persze, hogy nem vigasztalásra és bátorításra van szüksége, de ezen kívül mást nem tehettem érte. Csak javasolhattam, hogy keresse fel a Xaviert, ha szükségét érzi. Viszont bármennyire is szerettem volna, többet nem tehettem érte. Akármennyi segítséget is kap, ha igazam van, és mutáns, akkor a képességével akkor is neki kell megbirkóznia. Bár nem tudtam, hogy mire képes, az egyértelműen látszott, hogy nagyon megkeseríti az életét.
~Szegény kölyök. Szegény, szegény Blaze!~
Innentől azonban inkább Rozsomákot figyeltem, mert a legutóbbi találkozásunk után fel voltam rá készülve, hogy csak a köszönése nyomán is vér folyhat, főleg, mikor észrevettem, pontosan mit is tart a kezében. Bár furcsálltam, hogy nem vágta nyomban miszlikbe poharastul, szívószálastul, de azért örültem, hogy nem akar rögtön balhéval nyitni. Reméltem, hogy a szerencsém kitart, amíg el nem válunk egymástól.
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Blaze Stone Pént. Márc. 30, 2012 3:30 pm

Figyelmesen hallgatom, leglábbis míg rá nem jkérdez az igazságra. Igazából nem a kérdés lepett meg, hiszen nem volt kizárt, hogy leszűrte a jelekből, hogy mi a helyzet, sokkal inkább maga a kifejezés, amit még magam sem fogadtam el. Nem vagyok ember, sokkal inkább valami rémség, bár ezt nem mondtam ki hangosan, inkább csak tovább figyeltem, amit mondott, de hamarosan jött az újabb döbbenet. Új mutáns figura lépett színre, és valóban, láttam már a TV-ben. szintén szólva már kinézetre is baljós figura, úgyhogy jobb lesz, ha megyek, mielőtt baj lesz, de nem akartam arcátlanul, válasz nélkül, csak úgy lelépni. Lehajtott fejjel vallom be az igazat.
- Igen, az vagyok.
Egy kicsit elgondolkoztat, amit mond. Egy iskola az olyanoknak, mint én? Csak, hogy az olyanok, mint én, nem egy két lábon járó kegyetlenséget hordoznak magukban, nem áltathatom magam, és ezt neki is megmondom.
- Iskola? Na és mit mondjak a szüleimnek? "Sziasztok, találtam magamnak új sulit. Hogy miért, jah, hogy nm mondtam volna? Mutáns volnék." Nem lenne éppen életem legjobb beszélgetése.
Ekkor az a lány jut eszembe a suliból... mintha évek teltek volna el azóta, hogy pár szót váltottam vele, miután kishíján fellöktem őt az utcán. Kedvem viszont ettől csak még rosszabbra fordul, és akaratlanul mondom ki a következő szavakat, amik napok óta a szívemet nyomják.
- Egy nyomorult szörny vagyok, és ha íg folytatom, hamarosan emberek közé sem mehetek, mert sosem tudhatom, mikor szabadul el körülöttem a pokol. Az életemnek vége.
~ De a buli még csak most kezdődik.
Érzem, ahogy arcom egy kissé elvörösödik. Nem szoktam beszélni másoknak az érzéseimről, nem tudm, miért kezdtek ömleni belőlem a szavak, viszont ahogyan megérzem a lény mocorgását, jobbnak látom csipkedni magam. Érzem, ahogy kezemen ismét terjedni kezd a fekete anyag, és hamarosan már az egész testemet fogja bevonni. El kell hagynom ezt a helyet, méghozzá gyorsan. Felállok hát.
- Bocsánat, most mennem kell.
Azonban alighogy kimondom, éles fájdalom hasít belém, amitől megszédülök, és nekitántorodom a mögöttem lévő széknek, majd némileg összeszedve magam, sietősen a kijárat felé veszem az irányt. Végig figyelek, ne lökjek fel senkit, látásom ugyais elhomályosul, mint legutóbb.
~ Maradj még, élvezzük az életet. Még közel sem ért véget semmi.
Blaze Stone
Blaze Stone
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 86
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Rozsomák Pént. Márc. 30, 2012 7:03 pm

Lynn int neki, hogy csatlakozzon hozzájuk, mire ő csak egy ördögi vigyorral felel.
~Azt már nem, te találtad, neked kell gondozni is!~
Tiltakozása jeleként hatalmasat szippant turmixából, a túlméretezett rózsaszín szívószállal. Ő aztán nem fog felkelni innen! Hogy is ne...elég baj neki, hogy a szabadnapján ezzel a hárpiával hozta össze a sors, nem fog még tanítóbácsit is játszani...
~Mondjuk, a gyereken nem árt rajta tartani a szemem, Blaze Stone...fel is jegyzem valahova. Majd Adam levadássza, és tart neki egy kiselőadást arról, hogy az élet szép, ha bízik önmagában bármit elérhet, és ha kitartó, rá is vár egy Disney hercegnő a film végén.~
Telefonját nyomkodva sikerül is megfogalmaznia egy sms-t, amit aztán végül inkább Viharnak küld el, had dolgozzon egy kicsit ő is. Mikor felemeli tekintetét a készüléke apró kijelzőjéről, akkor veszi csak észre, hogy a doktornő hatalmas, csokoládé szemei őt bámulják.
~Na mi az kincsem, otthon nincs mit nézni? Nem csodálom...~
Aztán Hirtelen Blaze is megmozdul, amit ő égi jelnek vesz, hogy talán ideje lenne komolyan venni a helyzetet. Lecsap egy ötöst az asztalra üres pohara mellé, aztán ha a kölyöknek sikerült kikerülnie a helyiségből, követi őt, s csak az utcán szólítja meg.
-Minden rendben pubi? Úgy nézel ki, mint akin átment egy kamion.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Lynn Harlow Szomb. Márc. 31, 2012 10:38 am

Blaze egyre feldúltabbnak látszott. Ez nem csak az arckifejezéséből látszódott, de abból is amiket, és ahogy mondott. Egyre mélyebb, egyre szörnyűbb dolgokat. Fogalmam sem volt, mit tud csinálni, vagy mit kénytelen elviselni, de ennek a fiúnak tényleg nem lehetett könnyű együtt élnie adottságával, ha még említés szinten is így gyűlöli.
-Nem vagy szörnyeteg - jelentettem ki neki határozottan. - Ha képességed borzalmas is, amíg küzdesz ellene, hogy ne árts vele másoknak, addig nem vagy szörnyeteg.
Rozsomák viszont nagyon is az volt, mivel nagyon látványosan volt jobb dolga is, mint odajönni segíteni. Szürcsölte az italát, pötyögött a mobilján, és ha felénk is nézett, nem éppen az sütött a tekintetéből, hogy ,,Ne aggódjatok, jövök, és segítek, csak előbb még meg kell innom ezt a turmixot, meg újabb rekordot dönteni a tetrisben, hogy ezzel megmentsem a világot!". Na jó, valójában pont ezt tudtam kiolvasni a szeméből, de áthatolhatatlan szarkazmus burokban.
-Na jó - fordultam el tőle kissé bosszúsan, de azért felé böktem, ahogy ismét Blaze-re néztem. - Ő például egy szörnyeteg. A szörnyetegek mintapéldánya. Szerintem ne akard magad egy kalap alá venni vele, mert nála csak az édes testvérkéje a nagyobb rémség.
Ahogy Blaze felállt, én már nem is ringattam magam abban a hitben, hogy csak valami mindennapos elintéznivaló miatt siet úgy. Furcsa testtartása, imbolygó mozgása, növekvő zaklatottsága mind arra utalt, hogy baj van. Nem tudtam megakadályozni, hogy elinduljon, de ha sikerült is volna, az az ő állapotán aligha segíthetett volna. Mégsem éreztem ajánlatosnak, hogy most egyedül maradjon. Ezért aztán én is felálltam, és utána mentem. Egy időben azzal, hogy Rozsomák is elindult.
- Lehetnél némileg tapintatosabb! - korholtam. - Nem látod, hogy rosszul van? Ha a te fiad lenne, akkor sem tudnál finomabban kezelni egy ilyen helyzetet?
Blaze járása egyre bizonytalanabbá vált. Volt, hogy majdnem fellökött más járókelőket, ezért aztán próbáltam egy kevésbé forgalmas kis utca felé terelni. Közben nem feledkeztem meg Rozsomákról sem.
-Egyébként csak annyit akartam mondani neked, hogy a gyerek megszületett. Ezzel pedig az jár, hogy te és Szellem kénytelenek lesztek elásni a csatabárdot. Az apára szükség van és kész, és nem érdekel, hogy mennyire civakodhatnékotok van még mindig. Nagyon kérlek, tedd meg nekünk ezt a szívességet. Vagy legalább Alistairnek -, aki egyébként tündéri baba, olyan helyesen gőgicsél, és olyan kis erős máris, ahogy a picike ujjait...
Ekkor ismét Blaze arcára siklott a pillantásom, ami sikeresen gátat vetett a hirtelen kitörő lelkes beszámolónak.
-Jól, semmi baj - biztattam, és támogatóan öleltem át a vállait, hogy támaszt nyújtsak neki. - Ha nem akarod, hogy előtörjön, csak koncentrálj! Koncentrálj, és sikerülni fog! Nem vagy egyedül, segítünk, ha kell.
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Blaze Stone Szomb. Márc. 31, 2012 11:24 am

Egyre rosszabbodik a helyzet, de legalább sikerül kijutnom az utcára. Odakint viszont már zsúfoltabb a tér, ezért fellökök néhány embert, viszont mindez már nem érdekel... sietős léptekkel próbálok haladni egy kihaltabb utca felé, miközben karomon kezd végigterjedni a fekete massza. Végül sikerül eltámolyognom egy olyan járdára, ahol épp nem mászkál senki, de bánatomra kísérőim utánam jönnek. A fájdalomtól előregörnyedek, a falon próbálok megtámaszkodni, de nem sikerül, így a földön térdepelve kötök ki, immáron mindkét fekete kezem a betonon. Fájdalmas ordítás tör elő belőlem, miközben a fekete anyag már az egész testemen kezd el terjedni, és lassan készül bevonni az arcomat. Koncentrálok, ahogyan kapom a tanácsot, de ez csak lassítja a folyamatot, ezért jobbnak látom figyelmeztetni a többieket.
- Tűnjetek el innen!
Az egyre gyorsuló átváltozástól viszont már a beszéd is kezd lassan nehezedni.
- Visszatarthatom... de nem tovább... talán csak egy pillanatig...
Érzem, ahogyan arcomat eltakarja az anyag, ahogy testem kezd változni, még mindig erősen koncentrálok, és a metamorfózis lassul, de nem sokat. A segítőimnek talán csak annyi idejük lehet, hogy távolabb kerüljenek tőle, de akkor is sietniük kell. Azzal mindent elborít a vörösség, ahogyan legutóbb, és már csak külső szemlélőjévé válok a történéseknek, hiába is koncentrálok, a Szörnyeteg már elszabadult.
Az átváltozás befejeződésével immáron egy magasabb, erősebb, és jóval veszélyesebb fekete szörny áll az utcán. Felegyenesedik a földről, majd lassan körbenéz, némi szórakozás után kutatva.
- Végre... annyi bezártság után újra megmozgathatom magamat. Ideje megköszönni a segítséget mutánstársainknak, nem gondolod, Blaze?
Hallva a Szörnyeteg szavait, csak annyit tehettem, hogy gondolati úton maradok vele kommunikációban, ahogy ő tette az agyam mélyéről. Így talán még van rá esélyem, hogy uraljam a koncentrációval, ahogyan ő tette velem.
~ Ne bántsd őket!
- Ugyan már, gyenge vagy te még ehhez. Én tudtalak kínozni ilyen módon téged, mert kettőnk közül én vagyok az erősebb, te is tudod. De neked kár ezzel próbálkoznod. Nem vagy más, csak egy pór... egy szimpla emberi megnyilvánulás, aminek jobb, ha rejtve marad, most pedig bocsáss meg, de... kiélvezem a helyzetet.
Azzal a Szörnyeteg felöltve ördögi mosolyát, kivillantja vadállatias fogait, majd kezeit ökölbe szorítva nyújtózik egyet, aztán hűvös nyugalommal, lassú tempóban elindul a mutánsok felé. Mozgása higgadt, mégis érezhető rajta, hogy úgy viselkedik, mint vadász a zsákmány elejtése előtt, és már előre élvezi a pillanatot, hogy játszadozhat a prédáival.
~ NE! ÁLLJ MEG!
- Most? Dehogyis... csak, most kezdem. Ideje mulatni egy jót.
~ NE!
- Csak figyelj, és tanulj, satnya kis ember!
Blaze Stone
Blaze Stone
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 86
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Rozsomák Szomb. Márc. 31, 2012 12:45 pm

-Ha ez én fiam lenne, már rég felfaltam volna! - Feleli bosszúsan, miközben a jelek szerint kénytelen elviselni azt, hogy az átok nőszemély hallótávon belül merészkedett. - Vagy nem ezt gondolod rólam? - Az, hogy mellesleg Lynn-nek minden oka megvan ezt feltételezni, a legkevésbé sem hatja meg a férfit. Az ő hibája, hogy nem látja be, neki van igaza, és punktum.
-Ó ne... - Csak ennyit tud kinyögni, alig hallgatóan, amikor Lynn hozzákezd a hegyi beszédhez. Elég baj, hogy a csaj gyakorlatilag ártatlan, nem kéne, hogy megint azt csinálja...azt az idegesítő dolgot...amikor beszél és...ó anyám, mindjárt hányok.
Talán nem szép dolog, de amikor Blaze felegyenesedik, és megmutatja azt az arcát, amit TALÁN még Lynn sem babusgatna, kissé jobb kedvre derül, mert végre nem kell hallgatnia azt, hogy milyen cukimuki az új kis ördögfióka, hanem végre rátérhetnek az üzletre. El sem tudná mondani, mennyire kényelmetlenül érezte magát az előbb, most azonban elemében van!
-Oké cicus, te légy vele tapintatos - szól a nőhöz, s közben előugranak borotvaéles, fénylő karmai - én pedig rászoktatom a kórházi kosztra!
"Finoman" arrébb löki a nőt, aztán úgy helyezkedik el, hogy mindenképpen a szörnyeteg útjában álljon. Ha érez is szimpátiát a kölyök iránt, azt mélyen eltemette magában, hisz egy ekkora szörnyeteg ellen nem habozhat, ha azt szeretné, hogy a környéken más ne haljon meg...és lehetőleg Blaze sem, ha már ilyen maximalisták vagyunk.
-Kit neveztél te satnyának? - Kérdi, jóformán a képébe röhögve a "srácnak". - Na gyere, mutasd mit tudsz!
~Fejbe kellett volna rúgnom, amíg ném nem volt ilyen nagy..mondjuk így izgalmasabb lesz!~
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Lynn Harlow Szomb. Márc. 31, 2012 4:36 pm

Blaze nagyon hősiesen küzdött azellen, ami annyira megkeserítette az életét. Nem egészen tudtam, mire is kell számítanom, de nyilván nem ok nélkül tartott ő is tőle. És nem is tévedtem. Blaze, ez az ismeretlen, de azért szimpatikus srác az orrom előtt változott át hatalmas fekete szörnyeteggé. Szóval nem csupán azért használta magára ezt a kifejezést, hogy szörnyeteg, mert olyan borzasztó erejű, esetleg természetű a képessége, hanem azért, mert... mert tényleg az volt.
Mármint félig-meddig, mert mintha az átváltozás meg is osztotta volna a tudatát. Vagy talán eddig is meg volt osztva, csak eddig sikerült a másik énje fölé kerekednie? Hát ezt se most fogom megkérdezni tőle! De még mindig viaskodtak, a szörny szavaiból ez egyértelműen kitűnt. Ez pedig reményre adhatott okot.
Na, de ott volt még Rozsomák is. Ahogy arrébb taszított, meg kellett kapaszkodnom egy utcalámpában, nehogy fenékre essek, de már lendültem is vissza közé, és új hatalmas ismerősünk közé.
-Ne bántsd! - kiáltottam rá. - Hiszen még gyerek. Nem tehet róla, hogy nem tudja kontrollálni a képességét.
A rém felé fordultam.
-Blaze, tudom, hogy te is ott vagy bent. Próbálj kitörni, próbálj te uralkodni. Meg tudod csinálni. Ne félj, menni fog az.
Ha megcsinálja, diadalittasan vigyorgok Rozsomákra, ha nem felöltöm vízalakomat, hogy megvédjem magam az esetleges támadás ellen.
-Miért kell neked rögtön vérengzeni? - morogtam Rozsomák felé. - Nem kockáztathatod a kölyök életét! Hogy jut egyáltalán ilyesmi az eszedbe?!
Közben néhány járókelő, aki meglátta a szörnyet, fejvesztett jajveszékelés közepette menekült el a színről, a közeli boltosok már rutinos mozdulattal húzták le a kirakat előtti védőrácsokat, bár még bőven nyitvatartási idő volt.
-Blaze, mutasd meg, hogy téved! Hadd ne kelljen bántanunk! Változz vissza! Koncentrálj!
Ha nem sikerül összehoznia, szomorú, lemondó sóhajjal léptem hátra Rozsomák mellé.
-Na jó, de próbáld nem miszlikbe vágni - dünnyögtem neki. - Blaze még odabent van. Neki nem eshet bántódása.
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Blaze Stone Szomb. Márc. 31, 2012 5:20 pm

Mikor Lynn a Szörnyeteg és a karmos férfi közé áll, a lény megtorpan, és csak figyeli a mutánst, amint az bíztatni próbálja Blaze-t, hogy küzdjön tovább az ellen, amivé vált.
~ Hát nem aranyos? Megvédene a csúnya bácsitól, mert állítólag hisz benned... egy ismeretlen srácban, akivel kb. 2 percet beszélgetett. Mit szólsz hozzá? Mit tegyünk most, Blaze?
A Szörny hangja a fejemben végig nyugodt, és kímért, már-már gyilkos hangulattal vegyítve, elönt tőle a félelem, hacsak arra gondolok, mire képes, és mit készül tenni. Hirtelen felindulásból reagálok a kérdésére, közben pedig koncentrálni próbálok, hátha visszafoghatom, bár mindeddig ez nem járt eredménnyel.
~ NE MERD BÁNTANI ŐKET!
A Szönyeteg csak gúnyos nevetést hallat, amit még a két mutáns is hall. A kacagás gúnyos, és roppant hűvös.
~ Ejnye... milyen szánalmas... emberi érzéseid elgyengítenek, ezért nem vagy képes megállítani. Soha nem is leszel. Most pedig bocsáss meg, de ki kell élveznem a helyzetet... nélküled.
~ NE!
Azzal a Szörny tudatalattijának legmélyére száműzi Blaze-t, így az, míg a Szörnyeteg kordában tartja, hiába próbálkozik majd a továbbiakban, a Szörnyeteg túl erős hozzá.
~ Ég veled, Blaze!
Most a Szörnyeteg visszatér a kialakult szituációhoz, majd a kacagását követően, fagyos mosollyal tekint le a nőre, szó szerint lenézve őt.
- Sajnálom, de Blaze... elment. Elküldtem őt egy időre, túl ünneprontó volt. Tudja, soha nem hagy kibontakozni, mert nem képes efogadni minket, de most... kihasználom az adandó alkalmat. Nézzen meg jól, így néz ki az a mutáns, aki elfogadja a végzetét.
A Szörnyeteg széttárja karjait, de egyelőre nem támad.
- Sajnálatos, hogy egy fajtárs képes hinni egy olyan nyúlszívű pórban, mint Blaze. A világnak jobb lesz nélküle. Mi nélküle is épp elég jól fogunk szórakozni.
Azzal a Szörny támadásba lendül, azonban ahelyett, hogy a nőre vetné magát, izgalmasabb célpont után néz, és új célszemélyt szemel ki magának: a karmos fickót. A nőt szimplán csak megpróbálja félre lökni az útjából, majd futásnak eredve indul meg ellenfele felé, majd mikor a közelébe ér, ugrik egyet, a lábait felhúzza, majd páros lábbal próbál meg annak arcába rúgni. A földet érést kezeivel tompítja, és várja a hatást.
Blaze Stone
Blaze Stone
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 86
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Rozsomák Szomb. Márc. 31, 2012 6:32 pm

Megindító Lynn optimizmusa, olyannyira, hogy legszívesebben haza is menne innen, ám a nővel ellentétben Rozsomák előre látta, hogy a szép szavakkal itt nem fog menni semmire, nemhogy ő, de még a doktornő sem.
-Majd feltámasztod, mint a hapsidat - mordul rá, arra utalva, hogy azóta sem tudja elképzelni, hogy a jó fenébe élhetett túl Szellem egy olyan súlyos sérülést. - És egyébként is, inkább ő mint én.
A szörny nekiiramodik, s ő sem akar lemaradni. Ordítva indul felé, előre tartott karmaival, ám arra nem számít, hogy ez a fenevad ilyen elképesztően gyors! Blaze(?) páros lábban rúgja őt arcon, minek következtében a férfi bemutat egy fél hátra szaltót, aztán pedig egy óriási puffanás kíséretében ér földet.
~Na jó, ideje felnőttként kezelni a kölyköt.~
Először oldalára fordul, aztán öklével támasztja meg magát, hogy fel tudjon kelni. Karmai 3 lyukat hagynak a betonban, miután kihúzta őket, ő maga pedig elszántan figyeli a lényt. Alkarjával letörli a vért az arcáról, hogy jól láthassa: ellenfele most úszott meg egy karcolás nélkül egy olyan támadást, amitől másnak leszakadt volna a feje.
-Neked annyi...
Újra megpróbálja lerohanni a démont, ezúttal azonban már számít az ugrabugrálására, és ha megint felé szökkenne, azt egy jól időzített karom suhintással próbálja meg kivédeni/megcsonkítani szerencsétlen srácot.
-Hívd el randizni, hátha akkor ez is jó útra tér, amíg szemmel tudod tartani őt! - Kiáltja gúnyosan Lynn-nek, amikor épp időt tud szakítani rá a csata hevében.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Lynn Harlow Szomb. Márc. 31, 2012 10:25 pm

Hát nem sikerült eleget hátrálnom. Még mielőtt elértem volna Rozsomákot, a szörnyeteg miután kifejtette, hogy mennyire jól fog szórakozni velünk, most hogy Blaze már nem akadályozhatja meg, egyszerűen csak félrelökött, hogy Rozsomákra rontson. A lámpaoszlopot így ismét használatba kellett vennem. Kezdett már nagyon idegesíteni a férfiak viselkedése.
-Hé! - csattantam fel. - Ne lökdössetek már! Mintha legalábbis útban lennék! Azt hiszed, én nem vagyok ellenfél?! Márpedig kiszedem belőled Blaze-t, ha addig élsz is!
Már indultam is feléjük, de ekkor elkezdték egymást csépelni, ami megtorpanásra késztetett. Az erős óriás, aki nem csupán külsőre szörnyeteg és a halhatatlan vadállat küzdelme egyesek számára biztos lenyűgöző volt, az én számomra azonban inkább vérfagyasztó és ijesztő. Másodpercnyi habozásomnak végül Rozsomák hozzám intézett szavai vetettek véget.
-Csak nem attól vagy ilyen ideges, mert a férjem megmentette az életedet? - kiáltottam oda neki. - Inkább lennél hálás, te dög, ahelyett, hogy rajtam vezeted le a frusztráltságodat! Vagy őrajta! - néztem megint a szörnyre, és már lendültem is egyenesen a hatalmas rém arca felé.
Mikor odaértem tenyereimet az arcára csaptam, és már meg is fagyasztottam. Ezzel egyszerre tudtam elérni, hogy ne kapjon levegőt, és azt hogy én se essek le, mert bár a lábaim a levegőben kalimpáltak a bőréhez fagyott kezeim biztosan tartották a pozíciójukat. Azért persze szorítanom is kellett, de nem volt különösebben nehéz a helyemen maradnom.
-Engedd el Blaze-t! - rivalltam rá, egyenesen az arcába. - Engedd el, és nem esik bajod!
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Blaze Stone Szomb. Márc. 31, 2012 10:45 pm

Odabent ragadtam, mint holmi szemlélő, és minden a kiszabadulásra tett próbálkozásom kudarcba fulladt. A Szörnyeteg elemében van, és ilyen formában, én nem vagyok elég megállítani.
Szörnyeteg éppen ismét szembefordulna az imént padlóra küldött ellenfelével, aki épp rohamot indít ellene, azonban meglepi őt a mutáns nő, ki hirtelen odalép hozzá, és kezeit az arcára téve, megfagyasztva azt. Úgy látszik a nőt nagyon felbosszantotta, azonban az ultimátum nem szorítja sarokba, sőt... újra csak nevetne. Nem rémíti meg Lynn, mivel ki akarja szabadítani Blaze-t, ezért nem fogja megölni, ez nyilvánvaló.
~ A kis hölgy játszadozni akar... hát játsszunk!
Azzal a Szörny megfogja a nő torkát, és elkezdi fojtogatni. Torkát szorongatva a falhoz nyomja őt, és kitartóan folytatja a műveletet, továbbra i olyan magasságban tartva őt, hogy lábai csak a levegőt érjék, így a szökést i megnehezítve a számára.
~ Lássuk, ki bírja tovább levegő nélkül.
~ Ne öld meg!
~ Hát inkább ő, mint mi, bár úgyse teszi meg. Én viszont igen.
~ Le kell állnod!
~ Azt már nem! Inkább meghalok, mintsem újra a korlátaid alá kerüljek. A te árnyékodban kényszerülök élni, ha meghalunk... te az enyémben pusztulsz.
A Szörny, Blaze erőfeszítései ellenére pedig továbbra sem hagyja abba, kíváncsian várja, megtörik-e az ellenlábasa. Mindeközben másik ellenfelére ügyet sem vet, gondolván, hogy mivel kezében Lynn élete, és ő sem akarja sem Blaze, sem a nő halálát, nem fog támadni. Annyira még ő sem ostoba.
~ Bolond nőszemély... nekünk nincs vesztenivalónk. Azt hiszi rólunk, Blaze, hogy egy ilyen trükkel sakkban lehet tartani minket, pedig az ő környezetének van vesztenivalója.
Blaze Stone
Blaze Stone
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 86
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Rozsomák Vas. Ápr. 01, 2012 2:56 am

Szegény kicsi Lynn, ha nem volna ilyen idegtépő, talán meg is sajnálná őt, ahogy így méltatlankodik, amikért mindenki arrébb próbálja őt lökni a veszély elől, így viszont marad a fejcsóválás.
-Semmi szükségem nem volt rá, hogy a...
~Férj?!~
Gondolja döbbenten, ám meglepődöttségét sikerül elrejtenie a külvilág elől, már csak azért is, mert már előre látja, hogy ha a nő bármi nyomát látná annak, hogy ez az új információ felzaklatta őt, azért kezdené gúnyolni, hogy biztos megsértődött, amiért nem hívták meg az esküvőre...az élethalálharc kellős közepén...ez a kettő tényleg megérdemli egymást.
Ami Blaze illeti, ha úgy érzi, Rozsomák becsülete meggátolja abban, hogy olyasmire vetemedjen, mint például hátba döfni ellenfelét, míg az a csinibabát fojtogatja, akkor nagyon nagyot téved, Logan ugyanis pontosan erre készül, és ha Blaze nem tesz valamit sürgősen, három penge is belé áll, igaz támadója igyekezett elkerülni a létfontosságú szerveket...már ha ugyanott vannak ezen az izén is. Minden esetre a seb nagyon súlyos, tiszta mázli, hogy épp egy orvost fojtogat.
-Remélem, megbocsájtod, hogy levezettem rajta a mérgem - morogja sikeres támadás esetén - és most lennél olyan jó, és elfelejtenéd a számom? Elvből nem randizom férjes nőkkel.
Közben azért lopva Blzaze-re pillant, hogy ellenőrizze, minden rendben van-e a fiúval, a látszattal ellentétben ugyanis egyáltalán nem akarta bántani őt, de sajnos lövése sincs, hogy máshogy oldhatta volna meg.

Na persze, ha Blaze valahogy kivédi a dolgot, akkor más a helyzet, ez esetben ott üt rúg, és harap, ahol csak éri a fekete bestiát.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Lynn Harlow Vas. Ápr. 01, 2012 5:48 pm

A szörny megragadott a nyakamnál fogva és a falnak taszított. Éreztem, ahogy apró jégszilánkok repkedtek mindenfelé, de tudtam, hogy visszaváltozásom után is legfeljebb néhány apró karcolás fog látszani rajtam. Semmi komoly. Még a fojtogatás is csupán apróbb kellemetlenséget okozott, hiszen kemény jégként nem igazán lehetett tényleg fojtogatni. Ettől függetlenül azért el tudtam képzelni kellemesebb helyzetet is, úgyhogy inkább átváltottam víz alakra, hogy könnyedén kifolyjak az ujjai közül.
Miután felemelkedtem a szétloccsant víztócsából, és újra emberi kinézetem lett, lesújtóan néztem Rozsomákra.
-Ez neked randi? Nem csoda, hogy egy nőt se tudsz megtartani!
Beszéd közben odaléptem hozzá, nagyot csaptam a kezére, majd elkezdtem kirángatni a pengéket a szörny testéből.
-Legyél már egy kicsit finomabb! Mondtam, hogy Blaze-re vigyázzunk, ő ártatlan.
Miközben a karját markolva próbáltam kihúzni a pengéit a véres sebekből, azt azért el kellett ismernem, hogy elég profin célzott. Úgy néztem sikerült elkerülnie minden létfontosságú szervet, és a kifolyó vér mennyiségéből ítélve különösebben nagy kárt nem is okozott. Egy-két hét kórházi kezelés, és jobb lesz, mint új korában. Na persze, hogy szörnyként mi a helyzet...
Azonnal előkapartam a zsebemből néhány mindig magamnál tartott dolog közül (telefon, ajakír, egy-két fájdalomcsillapító stb.) két nagyobb méretű ragtapaszt. Eléggé össze voltak gyűrődve, de ,,hát ez is több, mint a semmi" alapon azért gyorsan ráragasztottam a szörny sebeire, mielőtt még elfordult vagy arrébb ment volna.
-És nem randira hívtalak, csak meg akarom védeni a családomat az olyan szörnyetegektől, mint te. - A mellettünk álló monstrumra sandítottam, majd vissza Rozsomákra. - A legrémesebb szörnyetegtől a világon!
Lábujjhegyre álltam, és a kezemet magasra lendítve ököllel megütögettem a vérző hátú óriás karját.
-Na! Most kérjük vissza Blaze-t!
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Blaze Stone Vas. Ápr. 01, 2012 6:46 pm

A fojtogatással semmit sem ért el, de annyit legalább igen, hogy a nő elengedte őt, viszont figyelmetlen volt a másik ellenfelével szemben, aki az alkalmat kihasználva, hideg pengéit a hátába szúrta, és mivel a Szörnyeteg éppen másik ellenlábasával volt elfoglalva, nem tudta elkerülni a támadást. Ahogy foglya kiszabadult a karmai közül, Ő fájdalmas ordítást hallatott, majd térdre zuhant a betonon. Ott lihegett, váratlanul érte őt a hirtelen csapás, és így a fájdalmat is nehezebb volt elviselnie, viszont támadt egy remek ötlete. Hagyta, hogy a bolond nő ellássa a hátán a sebeit, majd miközben a nő épp azzal volt elfoglalva, hogy a karmossal vitatkozzon, a Szörny addig hirtelen felpattant, és egy kemény jobbost próbált ütni a férfi szerszáma felé. Majd, ha a támadás betalált, ezúttal a nő felé fordul, de őt csak nemes egyszerűséggel megpróbálja a vállánál fogva ellökni magától távolabb, majd ismét a férfi felé fordulva, hallat egy nevetést.
- Kemény fém karmokkal rendelkezel, de vajon odalent is akad a fémedből?
~ Le kell állnod!
A Szörnyet meglepi Blaze hangja a fejében. Ezúttal intenzívebb hatással, és hangosabban hallotta, mint máskor. A sérülés nyilván nem csak fizikailag gyengíthette meg, de talán a vérveszteség a tudatára is kihatott... gondolta. Ez még bajt hozhat rá.
~ Hogy a francba csináltad ezt?
Engem is meglepett. Mikor megsérültünk, jómagam is felüvöltöttem, nem csak Ő. Viszont azóta mintha meggyengült volna. Nem tud már úgy visszatartani, és a koncentrálásommal is egyre inkább lassítom. Ezért lökte csak el a nőt, de nem bántotta komolyabban.
~ Most már nem te vagy a nagykutya.
Jelentem ki, azonban ekkor olyasmi történik, ami még engem is meglep, már ami még meg tud persze az adott körülményekhez képest.
A Szörnyetegen hirtelen hatalmas éhségszerűség lesz úrrá, és ez minth elvenné annak ép eszét. Otthagyja két ellenfelét, és egy hirtelen ugrással az úttest közepén, majd egy újabbal az utca túloldalán áll. Még mindig liheg, és néha fájdalmas nyögések törnek fel a torkán a sérülése nyomán, de mintha elszántabbá tette volna az éhség... nem törődik a fájdalommal. Tompábban is érzi, mint korábban, és mostcsak egy dolog érdekli: táplálkozni akar. Egy fiatal, vörös hajú, fiatal nőt szemel ki a járdán. Ahogy a járókelők meglátták, menekülni kezdtek, de ő túl későn vette észre. Egy ugrás, és ott termett. Torkánál fogva a földre döntötte a nőt, és mikor közelebb hajolt annak az arcához, Blaze felismerte: a lányt az iskolából, és hirtelen a haragból fellángolt erővel esett neki tudatalatti önmagának.
~ NE MERD ŐT BÁNTANI!
Erős koncentráció következett, és bár a Szörny nem engedte el a félelmében szólalni sem nagyon bíró fiatalt, a kezei remegni kezdtek, és mintha a fekete anyag a kezén mozgolódni kezdett volna.
Blaze Stone
Blaze Stone
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 86
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Rozsomák Vas. Ápr. 01, 2012 7:23 pm

-Megtartani? - Kérdi röhögve. - Téged a jelek szerint levakarni sem tudlak magamról! - Persze, az elsietett válaszból azért sejthető, hogy jobban zavarta őt ez a beszólás, mint ahogy azt kimutatta, hisz pontosan tudja, kivel alszik ez a hárpia, s ennek következtében miket tudhat őróla. Szívesen elmorfondírozna még azon, hogy vajon milyen beszólással illesse még a szörnyetegek védőangyalát, ám épp ebben a pillanatban az ártatlan Blaze olyat sóz a családi ékszerekre, hogy Rozsomák szemtengely ferdülést kap, s nagyjából olyan hangot hallatva, mint egy hasmenéses pézsmapocok, eldől, mint egy zsák.
~MÁR MEGINT!!!~
Mire a csillagok a szemei elől visszatérnek az égboltra, Blaze már elugrált, hogy levadásszon magának egy szemrevaló - bár cseppet talán túl fiatal - vöröskét, és az ízlésével ugyan nem szállhat vitába, az étrendjével azonban nagyon szeretne.
-MOST MÁR MEGÖLHETEM?! - Kérdi Lynn-t, vérben forgó szemekkel, de ez csak amolyan költői kérdés volt, hisz már falas is előre, kivont karmokkal, hogy véget vessen ennek az ütközetnek, mielőtt valaki más - aki tényleg ártatlan - kerülne terítékre. Az utolsó méteren elrugaszkodik a földtől, karmait azonban visszarántja, és inkább ijesztően kemény lábával próbálja meg fejbe rúgni a kannibál kölyköt.
-Adok én neked keményet!
Ha sikerült a támadás, most már nem követi el azt a hibát, hogy leáll. Blaze-re veti magát, és acélos karjait a torka köré fonja, hogy egy fojtó szorítással a földre kényszerítse őt, közben azért reménykedve, hogy ez az izé lélegzik ilyenkor, és nem csak a gonoszság, meg a szűzhús hajtja őt.
~Mondjuk, az utóbbival nem jut messzire ebben a városban.~
-Nincs nálad valami nyugtató véletlenül? Ráérsz pszichológust játszani vele azután is, hogy felébredt a cellájában!!!
~És akkor még finom voltam...~
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Lynn Harlow Vas. Ápr. 01, 2012 8:20 pm

A szörnyeteg ahelyett, hogy megköszönte volna az ellátást (ez mondjuk annyira azért nem lepett meg), vagy legalább visszaadta volna Blaze-t, váratlan mozdulattal olyat sújtott Rozsomák felségterületére, hogy még én is felszisszentem. Aztán a rém fölém magasodott, de mielőtt még vízzé változhattam volna, egyszerűen csak arrébb taszított a vállamnál, és arrébb szökdécselt. Rozsomák pedig utána, de mivel a szörny épp elé lökött, ismét a lámpaoszlopba kapaszkodva kötöttem ki.
-Hagyjátok már ezt abba! - toporzékoltam magamból kikelve. Akár legyinthettek is volna, hogy ,,Menj arrébb, a nagyok intézkednek!".
Büszkeségemben sértve, amiért ennyire semmibe vesznek lódultam utánuk. Út közben vettem csak észre, mire készült a rém, amitől csak még szaporábban szaladtam, hogy még idejében odaérjek.
-Logan, csinálj valamit! - kiáltottam. - Ne engedd!
Amikor odaértem Rozsomák már a nyakát szorongatta, úgyhogy én meg jégalakban be tudtam húzni neki egy hatalmasat, aztán elkapni a kezeit, és hatalmasat harapni a felém esőbe. A tapintása nagyon furcsa volt, de leginkább az, hogy mintha folyamatosan változott volna. Ahogy ránéztem, mintha a feketeség halványodott volna, még nem volt emberi, de látszott, hogy afelé próbálkozik. Halvány remény volt ez csupán.
-Nincs nálam nyugtató - ráztam a fejem Rozsomák felé ismét emberi alakban, miközben éreztem, hogy egy csepp vér lefolyt az államra. - Bár egy ekkora dögnek amúgy is ki kéne ürítenem vagy a fél gyógyszergyárat.
Közben nagy nehézkesen elrángattam a lányt a veszélytől mintegy másfél méterre. Ott még mindig térden kuporogva felzokogott, és a nyakamba borult. Mivel jelenleg a hormonjaim elég érdekesen működtek, ami egyrészt természetes volt, hiszen nemrég szültem, másrészt viszont időnként elég zavaró, szóval nekem ennyi bőven elég volt. Átöleltem az ijedt áldozatot, én is a nyakába borultam, és hozzá hasonlóan elkezdtem hangosan bömbölni. Egymást túlharsogva bőgtünk és ölelgettük egymást, miközben eszembe sem jutott, mi lehet Rozsomákkal meg a másik szörnyeteggel.
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Blaze Stone Vas. Ápr. 01, 2012 8:44 pm

A Szörnyeteg beteges vággyal élvezkedik becserkészett prédája láttán, azonban hirtelen sorozatos csapások alá kerül. Korábbi karmos ellenfele bepipulva a szerszámigazítás miatt, lendületből rúgja fejen. A hirtelen, és kemény csapás ugyan nem terítette le teljesen, de ahhoz elég volt, hogy az áldozatot megszabadítsa. A Szörny a lendülettől a mellettük lévő épület falának csapódott, némileg lebontva róla a vakolatot, majd zihálva kelt fel, de addigra a lányt már elvitték a közeléből. Azonban mielőtt még bármi mást is tehetett volna a körülnézésen kívül, a férfi már el is kapta, és szorongató csapdába ejtette. Épp levegő után kapkodott, mikor megérkezett a jégnő, és bemosott neki egyet. Ez elszédítette, és a támadások és az oxigénhiány miatt lassan kezdett kábulni, ráadásul a növekvő éhsége is csak mintha csökkentette volna energiájának mennyiségét. Azonban a nő csak tovább rontja számára a helyzetet. Kezeit elkapja, és az egyiket még meg is harapja. Újabb fájdalomhullám hasít a lénybe, aki ismét felordít. A nő ezután otthagyja, és így ő ottmarad a férfival birkózni.
- Szánalmas kis pondrók vagytok, kiket túlságosan félrevezet az idealizmus.
Megpróbál annak gyomráb ütni egyet a könyökével, majd ha az ütés beválik, megpróbálja kirúgni ellenfele lábait, azonban míg nem figyel, a betalált csapások csak Blaze számára kedveznek.
Míg Ő a karmossal harcol, legalább senkinek sem fogok tudni ártani. Újból erősen koncentrálni kezdek, és tudat alatt újabb üzenetet küldök a Szörnynek.
~ Többé nem árthatsz senkinek.
~ Majd meglátjuk!
Azzal a koncentrációmat arra próbálom használni, hogy visszavehessem az uralmat önmagam felett. Szinte a fejem is belefájdul, ahogyan megpróbálok a lehető legjobban összpontosítani, hogy kitisztítsam a tudatomat, és ezáltal ismét én irányítsak... de végül sikerül.
A Szörny, amint sikerült leterítenie makacs ellenfelét, ismét áldozata felé indul, azonban hirtelen megtorpan félúton, és remegő kezeire pillant. Azokon a fekete anyag elkezd visszahúzódni és alatta immáron emberi kezei jelennek meg. Mérete egyre csökken, és emberi formája is egyre gyorsabban kezd el visszatérni. Csak egy ordításra maradt ideje.
- Neeeeem.... BLAZE!!!
Azzal az átváltozás befejeződik, és már mindenki láthatja az utcán, a döbbent áldozat, kinek csak percek kérdése lehet, hogy felismerje a srácot, ki most önmagától elborzadva borul térdre a betonon, majd kezeit az arcába temeti, még csak szólni sem mer semmit.
Blaze Stone
Blaze Stone
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 86
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Archie's Turmix Bár Empty Re: Archie's Turmix Bár

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.