Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Luke's Church

+16
Sarah Wilchok
Lily Gage
Sean Darrow
Tess D. Thorne
Ratna Nayar
Aya Caine
Szellem
Victor Creed
Sheena Duran
Gordon Knight
Dzsin
Sebastien Longley
Tibutty Tamity
Michael Bodwin
Derek King
Cerebro
20 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

St. Luke's Church - Page 5 Empty Re: St. Luke's Church

Témanyitás by Tibutty Tamity Csüt. Ápr. 04, 2013 4:46 pm

„Bizony, bajban vagy, de azt hiszem még korai lenne ez az egész.” Színpadiasan sóhajtottam fel erre a válaszra.

- Akkor jó – helyeseltem mosolyogva ezen a megállapításon, aztán halkan, visszafojtott kuncogás tört fel belőlem Tess üzletelését hallgatva. – Én is valami ilyesmire gondoltam – jegyeztem meg halkan, pimaszul. A közeledő ajkait látva lehajoltam, hogy hamarabb kaparinthassam meg, majd a hosszú, íncsiklandozó csók után, tudtam, hogy ha ez tovább folytatódik, nem fogom beérni egy csókkal. – Én is valami ilyesmire gondoltam… - ismételtem meg a válaszomat suttogva és az ő nyakam köré kulcsolódó kezeit követve, az enyémek a derekát ölelték körbe. Hirtelen egyik karommal a térdhajlatánál megragadtam, felkaptam és megpörgettem a saját tengelyem körül a könnyű batyumat. Ha netán ijedten felsikkantott volna vagy láttam volna rajta, hogy meglepődött, gonoszul felkacagtam.

- Tudod, kezd egyre kevésbé érdekelni azaz evészet és ivászat, ami ott fog menni. Ugorjunk be két percre, kezet rázok a kopóval a többi szuperszimat előtt, aztán húzzunk a fenébe… Mondjuk hozzám… Isteni sütiket tudok csinálni – csábítom a lányt, de ha kér se rakom le, amíg nem válaszol. Miután pedig megteszi és tetszik neki is a terv, nyomok egy puszit a homlokára és elindulok mellette, hogy valóra is válthassuk… Most az egyszer tényleg egy angyalnak érzem magamat. Itt vagyok a világ legszebb nője mellett, nem akadtam ki Belzebub miatt, nem kapott el egy kopó sem, nem csináltam semmi feltűnőt, ráadásul Mikey-nak egy hoztam néhány kárörvendéssel teli másodpercet.


//Köszi a játékot! Very Happy //
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.