Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lombardi's Pizza

+9
Vidám Bagoly
Jessyca Camilo
Tibutty Tamity
Tess D. Thorne
Ingrid Kikki Mora
Alfred/Chloe Helmsman
Aya Caine
Parázsléptű
Cerebro
13 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tess D. Thorne Hétf. Május 28, 2012 12:15 pm

Tess elmosolyodott a férfi válaszán, majd halkan fel is kacagott. Nagyon jól érezte magát és volt egy olyan tippje, hogy ezt bizony az idegennek köszönhette.
Amikor a férfi meghajolt, kezet csókolt, majd bemutatkozott Tess alig kapott levegőt, szíve hevesen dörömbölt a mellkasában.
- Nagyon örülök.
Préselte ki magából ezt a néhány szót és alig bírta levenni a tekintetét Tibbuty-ról. Aztán egy újabb kérdést meghallva lesütötte as szemét, majd elmosolyodott.
- Nekem nincs ellenemre a tegeződés. Sőt, örülnék is neki.
Mosolygott kedvesen és állát a kezeire támasztva figyelte a férfit maga előtt. A következő kérdés egy kicsit meglepte, aztán megköszörülte a torkát és ismét a pizza szeletett kezdte nézni.
- Köszönöm a bókot, de az igazat megvallva mindig egyedül szoktam vacsorázni. És ami azt illeti nem vagyok szomorú, csak iszonyatosan fáradt. Hosszú napon vagyok túl és már alig várom, hogy bevethessem magamat az ágyba és egy kiadósat aludhassak.
Magyarázta a lány és kisepert egy kósza hajtincset, ami a szemébe hullt.
- De ha már itt tartunk, Te hogy-hogy nem egy vadítóan szép hölgyek üldögélsz itt?
Kérdezte a lány és egy kedves pillantást intézett a férfi felé. Aztán míg várta a válaszát a kezét figyelte, ahogy a pohár peremén szaladgált az egyik ujja. Tess olyan szívesen megfogta volna ismét azt a puha kezet, ami az előbb mg az övén pihent.
Ahogy eszébe jutott az előbbi érintkezésük Tess megköszörülte a torkát, majd kezeit az ölébe ejtve morzsolgatni kezdte azokat, ne hogy Tibbuty meglássa zavarodottságát.
Keze még mindig forrt a kézcsók miatt és ahogy elképzelte, hogy ajkai az övére tapadnak Tess megrázkódott és teste lángban égett.
~ Jesszusom.. mi van velem? ~
Összevonta a szemöldökét teste különös viselkedése miatt, majd ismét beleharapott a pizzaszeletébe, hogy ne tűnjön teljesen dilisnek.
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tibutty Tamity Kedd Május 29, 2012 8:27 pm

Félredöntött fejjel hallgatom a mondandóját, miközben a szám sarkában egy halvány, kedves mosoly bujkál, ahogy figyelem a mozdulatait és az apró hajsöprését. Igazán szórakoztató lánynak tűnik és még engem is meglep a felismerés, hogy de régen nem éreztem magamat fenyegetve. Hiába, a nyomás, ami a mutánsokra nehezedik, ráadásul a munkámból adódó veszélyes helyzetek, amikbe belekeveredek… rendben, ezt most egy zsaru is mondhatta volna – húzom el a számat a gondolatra. És én nem vagyok zsaru… Már csak az kéne!

- Mindig egyedül? Nem hiszem el, hogy a barátod nem visz el éttermekbe soha. Mert azt feltételezni sem merem, hogy nincs barátod – nézek rá jelentőségteljesen, majd a kérdésére válaszolva folytatom. – Ezért is kell figyelnem, hogy időben leléphessek, mielőtt megjelenik. Ugyanis én igen is egy vadítóan szép hölggyel üldögélek itt… És nem akarom, hogy megverjem, mikor rájön, hogy elraboltalak - tartok egy kis szünetet, miután az összes szót olyan természetességgel ejtem ki, hogy még egy csepp cukormáz sem érződik benne. Ez az igazság és egyszerűen erről nem tudok és nem is akarok hazudni neki. - Értem – bólintok alig láthatóan és intek a pincérnek. – Hidd el, megértem, nekem is vannak hosszú napjaim, de attól még kár lenne nem élvezni ezt a gyönyörű estét – intek a villám tarkította ég felé és ha hitetlenkedne, mint a legtöbb ember, aki utálja az esőt, csak szélesebb lesz a mosolyom, miközben gondolatban megrántom a vállamat… Hisz, miért is ne?... Ha már itt vagyunk…

- Uram? – kérdezi a pincér, mire felpillantok rá, majd vissza Tess-re.

- Szeretnék rendelni a legjobb borukból. Már, ha nem veszed tolakodásnak… - teszem hozzá és ha nem állít meg, folytatom. - Milyet szeretsz? – kíváncsiskodom, de ha nem mondd rá semmit, akkor száraz fehéret rendelek. Miközben a pincér felhümmög, hogy megértette és biztosít róla, hogy mindjárt hozza, bocsánatkérően nézek a lányra és hátradőlök. Miután a pingvin ismét megjelenik és önt mindkettőnknek, halkan megköszönöm, megmozgatom a poharat, hogy feltörjön a bor illata, majd a lány pohara felé emelem, hogy összekoccintsuk. - A magányos vacsorázásokra – szólalok meg halálosan komoly arcot vágva, miközben azon gondolkozom, hogy mikor mehetett el a józan eszem… Lássuk csak… mikor hajnalban átrepültem a fél várost, mert gyorsabb volt, mint a taxi? Mikor délelőtt 11-kor kiraboltam egy bankot vagy mikor majdnem elkaptak a megbízóim, mikor kiderült, hogy dupla árat kérek a munkáért? Esetleg most, mikor egy alig pár perce ismert gyönyörű lány társaságában ülök egy pizzázóban, bort iszogatva, egy rakás lopott holmival a táskámban?... Hmm…

- Szólj, ha végeztél és utána, ha nem érzed maga fáradtnak... - nem fejezem, be. Nyelek egyet, majd alig hallhatóan felsóhajtok és lerakom a poharat. - Tehát, utána, nem akarlak tovább zavarni - javítom ki magamat.
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tess D. Thorne Szer. Május 30, 2012 10:59 pm

Tess elmosolyodott a férfi finom tapogatózásán, majd megköszörülte a torkát és Tibbuty-ra mosolygott. Aztán a férfi szavaitól a lány arcán halvány pír jelent meg, amitől hófehér bőre, még szembetűnőbb lett.
A lány tekintetét az asztalra szegezte és igyekezett nem a férfi szemébe nézni, több-kevesebb sikerrel.
- Ami azt illeti, tényleg nincs senkim. Szóval nem kell aggódnod, nem fog idejönni és harc meg végképp nem lesz, pláne nem miattam.
Mosolygott Tibbuty-ra és fel is kacagott, mikor meghallotta az elrablásáról szóló dolgokat.
- Ohh, szóval tervezed, hogy a válladra kapsz és kirohansz velem a pizzériából?
Vonta fel szemöldökét és kissé kacér pillantásokat lövellt zöld szemeivel az előtte ülőre. Az időjárásra való megjegyzésre, csupán csak egy fintort vágott, majd összehúzta magán, amúgy is vastag garbós pulcsiját és egy pár hümmögés után így szólt:
- Nem tudom hogy vagy vele, de én nem igazán szeretem a villámlást. Az esőt igen. Kellemes, mikor a cseppek ráesnek a bőrömre, és eláztatnak és a borúságot is szeretem, de a villámoktól kiráz a hideg és mindig attól rettegek, hogy netán belém csap a ménkű Azt pedig nem szeretném, elhiheted.
Nevetett fel ismét jókedvűen és úgy érezte, hogy ismét feltöltődött energiával, és bármennyire is fáradt volt az előbb, most mégsem szeretett volna elmenni. Csak élvezni akarta az előtte elhelyezkedő férfi társaságát, a mosolyát, a hangját.
Amikor bort rendelt, hirtelen nem tudott mit válaszolni, csak bólintott, hogy neki tökéletes lesz és kezeit összekulcsolva az ölébe ejtette végtagjait. Amint a fehér és száraz bort kitöltötte a pincér mind a kettőjüknek finoman felvette a poharat és összekoccintotta Tibbuty poharával, majd egy mosolyt küldött a férfi felé és belekortyolt az italba. Nyelvét újabb ízek vették hatalmukba, még pedig a bor finom aromái. Már meg se tudta volna mondani, hogy mikor ivott utoljára alkoholt. Nem, azt se tudta volna megmondani, hogy egyáltalán mikor ivott egy vagy két pohárnál több vizet egy nap. Munkájából adódóan, amikor tehette inkább csak olvasott, vagy éppen a betegei korlapját töltögette, és amikor hazaért sose érezte magát szomjasnak, így különösebben nem is bajlódott azzal, hogy szervezetébe megfelelő folyadékot juttasson. Azonban most, mintha villám csapott volna belé, úgy ízlelgette a bort a szájában.
Gondolataiból a férfi mély, és különleges hangja rántotta ki. Mikor elharapta a mondatának a végét Tess finoman elmosolyodott, majd egyik kezét a férfiéra csúsztatta az asztalon.
- Nem érzem magam fáradtnak. Sőt, majd kicsattanok az energiától, hála neked. Nem tudom, hogy hogyan csináltad, csak azt tudom, hogy egy borzalmas napomból, egy egészen jó napot varázsoltál.
Mondta a lány kissé zavartan, majd még mielőtt észbe kapott volna felállt és arcon csókolta Tibbuty-t. Aztán visszaült a helyére, és néhány perc múlva rák vörösen nézett a férfi szemébe.
- Ne haragudj...
mentegetőzött és jó maga se értette ezt a viselkedést. Általában nem szerette, ha egy férfi megérinti, és azt pláne nem, ha ránéz egy, de Tibbuty tekintetét igazán élvezte, ahogy azt is, ahogy kezük, még mindig egymáson feküdt az asztalon. Jobban mondva az övé a férfién, de ez egy cseppet sem zavarta, persze nem volt túl tolakodó, de még is.. annyira megbabonázva érezte magát, mint még soha..
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tibutty Tamity Hétf. Jún. 04, 2012 8:02 pm

- Hmm… - húzom össze a szememet, játszva a nagyon komoly embert, majd egy kortyot lenyelve felelek. Tekintetemet a lány várakozó arcán hagyom, valahogy sokkal vidámabb leszek tőle… Furcsa… Tibu, Tibu, talán túl rég voltál normális társasában? – Eddig terveztem, de ha nincs pasi, nem kell senki elől menekülni. Szóval maradunk a B tervnél: Evés, ivás, aztán akár tetszik, akár nem – mosolyodom el és közelebb hajolva, bizalmasan suttogom – kimegyünk oda. – És mintha csak valaki büntetne, a fejemben ismét megszólalnak egy pillanatra a szirénák. Figyelmeztetnek, hogy ki vagyok és hogy nem kellene egy rendes lány közelében maradnom sokáig. – Bár el tudtam volna képzelni egy kellemesebb helyet is egy pizzériánál. Valahogy a bor és a mustáros, kajamaradékos terítő nem illik össze… - gondolkozom félhangosan, majd a piruló arcát és élénk tekintetét figyelem. Aranyos lány, állapítom meg elégedetten, hogy végre nem az a búskomorság ül az arcán.

Ahogy hátradőlök és érzem a kezemre vándorló apró, meleg ujjakat, egy pillanatig nem történik semmi, majd kellemes, enyhe melegség jár át. Csak lenézek a csuklójára, majd a szám sarka felfelé rándul a szavai hallatán. Pillantásomat visszavezetem a szemeibe és szólásra nyitom a szám, de egy hangot sincs időm kinyögni. Most, meg mi a…? A szék megmozdul, feláll én pedig a mai nap folyamán először nem tudok maszkot varázsolni az arcomra. Kikerekedett szemekkel, megdöbbenve nézek Tess-re, ujjvégemmel megérintem az arcomat, ahol az előbb a puha ajka hozzáért... Remek! Kiált fel bennem egy bizonytalan hang és teljesen megfeledkezek arról, hogy ezt cinikusan szoktam használni.

- Lehet, hogy többször kellene idejárnom? – teszem fel a kérdést magamnak, majd mikor megszólal a döbbenetem átváltozik. Jólesően felkacagok és jó pár másodpercig nem tudom abbahagyni. Ez, egyszerűen hihetetlen! – Miért kellene haragudnom? Hogy egy kedves, aranyos lány arcon csókolt? Vagy, mert ilyen kellemes társaság?… Nos, ha így állunk… - szinte reflexszerűen vonom a tenyerembe Tess kezét és szememet le sem veszem fehér bőréről. Hüvelykujjammal szórakozottan kezdek el apró köröket rajzolni rá, majd gonoszan elmosolyodom, miközben élvezem a kezének melegét. – Akkor nagyon dühös vagyok. Sőt… - hagyom a levegőben a befejezést és végignézek vörös arcán. Ilyen bolondos lánnyal sem találkoztam jó rég, de, valahol mélyen érzem, hogy talán pont ez kellett nekem... És még én hittem az előbb, hogy a normális társaság kell nekem!... Telik az idő a bor lassan fogy, de az étel annál gyorsabban. Az utolsó falatok gyorsan pusztulnak el és mikor úgy látom, készen van, úriemberhez méltóan előveszem a lopott pénzt és azzal fizetem ki mindkettőnk vacsoráját. Hát, nem férfias gesztus? Ha ellenkezni akarna csak megrázom a fejemet és közlöm Tess-el, hogy meghívtam, végül felállok.

- Nos, Tess… - váltok kimért modorra, ízlelgetve a nevét, miközben a kijárat felé indulok. – Volna kedve egy sétára? Ígérem, a villámoktól nem kell félnie… nagyon - mosolygok felé mindent tudóan és ha belemegy a dologba, út közben az egyik szék támlájára akasztott esernyő végét a lábfejemmel felpöckölöm a kezembe (természetesen megpróbálom nem Tess orra előtt csinálni... mondjuk azt, hogy eddig is nálam volt) és mint, aki jól végezte dolgát, lépek ki a szabadba.
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tess D. Thorne Vas. Jún. 10, 2012 9:41 am

A lány mosolyogva hallgatta a férfi válaszát, majd mikor meghallotta a tervet hangosan felkacagott, ami megtörte a már-már üres pizzéria csendjét. Aztán a férfi tekintetébe mélyesztette az övét és csak figyelte a szemeit. Azok a szemek... Tess teljesen elalélt tőlük. Még sose látott ilyen szép szemeket. Persze voltak különös szemű páciensei, akiknek az egyik ilyen a másik pedig olyan volt, vagy esetleg különös színárnyalatú, de Tibbuty-nak egyszerűen... nem tudtam pontosan megmondani, hogy milyen is, de az a tekintete teljesen elvette a lány eszét. Amikor Tibbuty megfogta Tess kezét a lány szíve hevesebben kezdett verni, légzése felgyorsult és kellemes bizsergés járta át az egész testét. Az ujj finom köröket kezdett rajzolni a lány bőrére amitől kirázta a hideg, majd forróság öntötte el az egész testét. A férfi képes volt úgy hatni a lányra, mint még senki, még is Tess félt ettől az érzéstől s bármennyire jól is esett Tibbuty érintése igyekezett távolságtartónak tűnni... De olyan nehéz volt.
A lány gyorsan igyekezett megenni a maradék pizzáját, majd mikor éppen fizetni készült volna a férfi megelőzte. Tess tiltakozni próbált, de Tibbuty nem engedte, így végül a lány mosollyal az arcán feladta a küzdelmet.
A férfi kérdésére egy kicsit elpirult, de igyekezet gyorsan válaszolni a a kérdésre, hogy ne legyen feltűnő a zavara.
- Ami azt illeti, részemről rendben van. A villámok meg ha nem piszkálnak én se fogom őket.
Dylan mosolyogva felállt és bár még mindig érezte, hogy fáradt, esze ágában nem volt itt hagyni Tibbuty-t. A férfi olyan kisugárzással és vonzerővel rendelkezett, ami Tess-t levette a lábáról és akármennyire is próbálta magát figyelmeztetni, hogy ez nem túl okos ötlet az agya másik fele nyert, aki a férfi megismeréséhez hajtotta.
Így hát nem is rágódott sokat a válaszon: belebújt a kabátjába összefogta magán, a táskáját a vállára vette és lassan elindult a férfi mellé. Csak akkor vette észre, hogy az illetőnél esernyő van, amikor pontosan mellé ért.
- Úgy látom jövőbe látó.
Mosolygott és kezével az esernyőre bökött. Aztán lassan ő is kilépett a pizzériából és szembefordult Tibbuty-val, hogy várja merre menjenek.
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tibutty Tamity Csüt. Jún. 14, 2012 9:54 pm

Ahogy beleegyezik, kedvesen elmosolyodom és már-már mohó csodálattal vizsgálom mosolygós arcát. Sok lánnyal találkoztam már. Nem sokkal volt igazán közeli kapcsolatom, de azok közül azért mégis akadt számos, akikről többféle lánytípust is ki tudtam alakítani saját magamban... Rendben, osztályoztam. Akaratos, szexi, makacs, kedves, simulékony, buta… De az agyamban visszapörgetett elfuserált randik, üzletkötések, direktbe menő csábítások, egy éjszakás kalandok közül egyik sem volt ennyire… ártatlan. Bár, be kell vallanom nem voltam nagy követője a hirtelen jött, hirtelen ment kapcsolatoknak. És miközben tekintetemmel iszom az arcának minden szegletét, akaratlanul is mosolygok. Nem tudom min. De egy idő után nem is érdekel.

- Ugyan… csak szerencsém volt – válaszolom és pár elnyújtott pillanatig még nézem az előttem álló lányt. Egy lassú lépéssel közelebb állok hozzá, kinyitom az ernyőt és a fejünk fölé emelem. – És azt is a szerencsének köszönhetem, hogy veled összefutottam – szökik ki a számon, mielőtt még meggondolhatnám magam, de még azt sem engedem, hogy válaszoljon. Nem, egy ekkora nyálas valamire, soha! Megköszörülöm a torkomat, majd a járda egyik felére mutatok, ezzel jelezve, hogy talán indulhatnánk. – Mesélj egy kicsit magadról! – kérem meg egy idő után, miközben az esőcseppek keményen csapódnak a földre, szüntelen zenét biztosítva körülöttünk. A villámok, amiktől a lány annyira tartott pont velünk szemben a távolban villantak fel, hogy világosságot lopjanak a már igen sötétté varázsolt éjszakának. Majd következett az imádott dörgés, amibe még a gyomrom is beleremegett. Ha látnám rajta, hogy feszeng emiatt, bátorítóan megsimogatom a hátát és bár gyengéden, de határozottan terelgetem. Kíváncsi vagyok mindenre, így ha bármibe belekezd, érdeklődve hallgatom, legyen az a magánélete, a munkája vagy a hobbijai.

Nem tudom mennyi ideje mehetünk, de hirtelen megtorpanok és az előttem viaskodó két alak sziluettjére esik a pillantásom. Az esőfüggöny eltakarja őket és a hangok is csak daraboknak jutnak el hozzánk, akik úgy tizenöt méterrel távolabb állnak tőlünk, de az kifejezetten látszik, ahogy harcolnak. Valami miatt... vagy valaki miatt. Az egyik talán egy nő lehet, a másik meg…

- Maradj itt! – kérem és egy bocsánatkérő, mégis sürgető pillantás után kilépek a lopott esernyő alól, otthagyva a lányt és a táskámat. Nem érdekel a fejemre záporozó eső, még kevésbé, hogy nehezen lehet haladni a csúszós betonon.

- Hagyjon!... Segíts… Ne! – hallatszik egyre határozottabban a nő hangja és mire odaérek a sejtésem beigazolódik.

- Hé, bunkókám! – vakkantom a férfi felé, aki az egyik kezében egy kést a másikban a nő csuklóját szorongatja. Nem várok semmire, mikor megszólalok már a közvetlen közelében vagyok és az utolsó pár métert futva tettem meg, hogy minél nagyobb legyen a meglepődöttsége. A hangomra felkapja a fejét, amit rögtön egy jobb egyenessel üdvözlök. Érzem, ahogy a csontja keményen a bütykeimnek ütközik és hogy ezt bizony meg fogom érezni még holnap is, de az utca nem arra nevelt, hogy a fájdalom miatt abbahagyjam, amit elkezdek. Még két-három erősebb ütés és elvágódva végzi az úton. A kés kiesik a kezéből, miközben megrázza a fejét. Felnéz rám, a szeme összeszűkül, majd valamit érthetetlenül sziszeg a hiányos fogai között. A kés után kutakodik sebesen. Egészen addig, amíg be nem vetem a képességemet, előhívva a "félsz"-et belőle. Kikerekedett szemekkel néz ismét rám, majd megremeg a szája és ültében kezd el hátrálni. Szinte egészen az út túloldaláig csúszik, mikor végre feláll, megfordul és elszalad. Szerencséjére nem jött egy autó sem… Nem érezném magamat túl boldognak, ha a lelkemen száradna egy újabb gyilkosság. Kifújom a levegőt és ezzel egy időben a „félelem” megszűnik körülöttünk. A nőhöz fordulok és pár hálás köszöngetése és néhány aggódó kérdésem után elválnak útjaink. Azért még egyszer furcsa, ám hálás tekintettel felém pillant, majd megszaporázza lépteit.

Miután vége a kis jelenetnek összeszorított szájjal párszor behajlítom a kezeimet. Basszus, hogy kell nekem mindig megtalálni az ilyen idiótákat! Visszamegyek Tess-hez és bebújva az ernyő alá kérdőn ránézek.

- Ugye te jól vagy? – kérdezem. Már csak az kéne, hogy az előbbi kis jelenet elriassza. Ám, ahogy felteszem a kérdést a mellettünk elzúgó autó megajándékoz minket több liter vízzel. Reflexszerűen húzom be a nyakam, ahogy a jéghideg esővíz befolyik a kabátom alá, végigcsurog a bőrömön és a tollaimon. Majd kinyitom az egyik szememet és mikor meglátom az ázott lányt, felkacagok.
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tess D. Thorne Szomb. Jún. 16, 2012 5:01 pm

Tess arcán a pír egyre nagyobb foltban színezte be hófehér bőrét, amikor meghallottam Tibbu szavait. Az igazat mevgavvlav kicsit furcsa volt számára, hogy ilyen dolgokról beszélget egy férfival, mint például, milyen napja volt és a többi, de valahogy.. most jól esett, hogy végighallgatták.
Aztán ismételten csak jött az a könnyed bók a férfi szájából és a lány hírtelen azt se tudta, hogy mit csináljon zavarában. S bár igazából hulla fáradtnak érezte magát, jó érzés öntötte el, amikor a férfi mellett lépdelt a vizes járdán. Az eső hangosan kopogott az ernyőn, az ablakokon és az aszfalton, így is megtörve az éjszaka néma, s csöndes nyugalmát. A villámok, amik a lány előtt villantak fel eleinte megijesztették, de amint megérezte Tibbuty kezét a hátán, valamint a simogató mozdulatokat megnyugodott. Olyan béke szállt a lelkére, ami igen rég nem történt vele. És - bár utálta, ha bárki is hozzá ért, főleg ha az a valaki férfi volt- hazudott volna, ha azt mondja, hogy nem esett jól. Mert igen is remek érzés volt a férfi meleg tenyerét érezni a hátán. Érezni, ahogy le-fel siklik a vékony kis pulóveren, ami a lány hátát takarta.
Aztán eljutottak ahhoz a ponthoz, amit a lány mindig is utált. "Mesélj magadról!" Ez volt a legutálatosabb mondat egész életében, mert mindig Ő jutott róla eszébe. Az a valaki, akivel ugyan így ismerkedett meg, s aztán lassan megbízott benne, de a végén a fiú igencsak csúnyán átverte. A gondolatok és az érzések elkezdtek szétterjedni a testében és minden igyekezetére szüksége volt, hogy kordában tartsa őket.
- Hát.. nagyon sok mindent nem tudok mesélni. Világ életemben itt laktam. Egyedül lakom, és szexuálterapeutaként dolgozom. Testvéreim nincsenek. Lényegében ennyit rólam.
Kicsit feszengve torpant meg a férfi mellett, amikor az megállt. Ő is felfigeltz a dulakodókra, akik előttük nem messze veszekedtek. Aztán, amikor a férfi megkérte, hogy maradjon a járdán bölcs döntésnek gondolta és ott is maradt. Csendben figyelte az eseményeket, s közben azon imádkozott, hogy ne essen semmi baja Tibbuty-nak. Volt a férfiban valami egészen különös.. valami egyedi, ami Tess-t teljeséggel megigézte, és ettől nem tudott uralkodni az érzésein. Hirtelen, mintha a vágyak,- amiket több, mint nyolc éve elnyomott magába- ismét a felszínre kezdtek törekedni és Tess iszonyatosan félt attól, hogy megint csak úgy jár mint legutóbb. Megalázva, megsértve és kihasználva. Ám... nemtudta elképzelni Tibbuty-ról, hogy Ő olyan lenne..
~ Igen.. Paul-ról sem akartam elhinni.~
Ilyedten figyelte, ahogy a két férfi egymással hadakozik és a szíve a torkában dobolt a félelemtől, hogy valami baja esik Tibbu-nak. Aztán, mután a másik férfi menekülőre fogta és a nőt is megnyugtatta visszasietett a lányhoz. Tess gyorsan végignézett rajta és nagy megkönnyebbülésére, nem látott rajta vérző sebet. Már éppen nyitotta volna a száját, hogy valami választ ad a férfi kérsdésére, amikor egy autó nagy robajjal elzúgott mellettük és mindd a kettőjüket lefröcskölte. Tess, hiába is igyekezet eltántorogni a vízeső elől nem tudott megszökni a cseppek elől. Így hát teljes egészében vizes lett. Amikor meghallotta a férfi nevetését kinyitotta a szemét, majd mikor meglátta a mosolyát Tess hirtelen elalélt,majd megdöbbent.
- Csak nem rajtam mosolyogsz?
Kérdezte felvont szemöldökkel, majd az ő arcán is eltrerült egy mosoly és a férfihoz köleedett.
- Oh, ez bosszúért kiált.
Nevetett a lány és egyre közelebblépett a férfihoz. Mikor közvetlen közel ért hozzá, megölelte, hogy a férfi is rendesen vizes legyen.
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tibutty Tamity Szomb. Jún. 16, 2012 8:48 pm

Valahogy nem érzem azt, hogy többet tudtam volna meg róla, mikor tőmondatokban válaszolt. Sőt. Persze megértem, ha nem akar sok mindent megosztani egy „vadidegennel”, de valamiért a zsigereimben mégis azt érzem, hogy direkt hallgat. Az érzelemmentes hangjából és az arcából legalábbis erre következtetek. Egy ideig még elgondolkozva figyelem a vonásait, hátha leolvashatok róla valamit, esetleg folytatja a mondandóját – aztán, mikor a másodpercek egyre inkább elnyúlnak, felhümmögök. Csakhogy tudja figyeltem és nem aludtam be útközben, de mielőtt még tovább faggathatnám, megtörténik a kis… köh… incidens. Hát, mit ne mondjak, sosem voltam A Nagy Harcos… Ha szükséges verekszem és pont. Tudok tűrni, nem nyavalygok, nem hátrálok meg. De ettől függetlenül az-az idegesítő kis bizsergés az öklömön csak nem akar elmúlni. Természetesen most aggódhatnék a kezeim miatt, mint a hegedűművészek, hogy jaj, mi lesz, ha eltörnek és soha a büdös életben nem tudok újra játszani… mármint lopni. De úgy hiszem, valahogy túlélem a dolgot.

Tess kérdésére azonban nem tudok válaszolni. Hiába, a röhögő roham olyannyira elkap, főleg akkor, mikor a döbbent arcát és kikerekedett szemét is meglátom. Komolyan mondom, mint egy bőrig ázott kiscica! Aztán, mikor elindul, megrázom a fejemet, mielőtt megtorolná rajtam a dolgot. Ó, ugyan, dehogy rajta! Hogy őt nevetném ki? Hova gondol? Két apró lépéssel hátrébb megyek, miközben szerencsére sikerül annyira visszafognom magam, hogy csak félhangosan kuncogjak tovább. De megérezve Tess kezeit a hátamon, megfeszülök és döbbenetemben még nevetni is elfelejtek. Döbbent csend áll be közénk és tudom, hogy elszúrtam a dolgot. Nagyon jól tudom, hogy a kabát alatt érezni lehet a szárnyamat. Puhább, beljebb lehet nyomni egészen a hátamig, ha nem ütközik az ember szárnycsontba vagy izomba, ami visszatartja a szárnyamhoz közel eső tollakat. Nem fog kemény lapockát vagy gerincet tapintani. Nincs akkora szerencsém. Rájövök, hogy itt befejeződik az egész, boldog és felhőtlen (értem én, hogy esik) este, amit a lánnyal töltöttem. És én még azt hittem, hogy akár egy percig is normálisnak érezhetem magam! Ostoba vagyok. Nem, nem is ostoba, egyszerűen csak egy mutáns. Lenézek a mellkasomhoz érő arcára és ha látom rajta az értetlenkedést, akkor halványan, beletörődötten elmosolyodom, majd felemelem az egyik kezemet és végigsimítok az álla vonalán, egészen a fülcimpájáig.

- Azt hiszem ennek itt a vége – szólalok meg, miközben egyik kezemmel a karját finoman lefejtem magamról a másikkal pedig tarkójáért nyúlok és lassan magamhoz húzom egy pillanatra, hogy megcsókoljam a homlokát. – Köszönöm a gyönyörű estét – suttogom neki mosolyogva, elrejtve a csalódottságomat és, hogy mennyire szívesen arcon köpném magamat a hibám miatt. – Nagyon élveztem a társaságodat. – Egy kicsit ellépek tőle, majd végignézek rajta, hogy emlékezzek rá. Mindenre. Tudom, tudom – érzelgős. De régen éreztem magamat ilyen jól, talán ez tette ezt velem. Az ernyőt felé nyújtom. – Bár nem tudom, hogy ezek után mekkora szükséged lesz rá. – rántom meg a vállamat, bocsánatkérően elmosolyodom és várom, hogy elvegye.

Nem ringatom olyan kis pitiáner álmokba magamat, hogy ha igazából ismerne, nem undorodna meg tőlem. Persze, minden nő álma egy mutáns, akikről az embernek a terrorizmus, a kitaszítottság és a veszély jut eszébe. Vagy ezeknek a változata. Hiába, a média alapos munkát végzett, hogy az előítéletek jó mélyen burjánozhassanak az emberek elméjében. Nem, nem… Ráadásul Tess sem érdemelné meg, hogy elrontsam az egészet. Ez így még pont elég szép és jó, hogy abba lehessen hagyni. Legalább jó emlék válik belőle. Egy gyönyörű, elragadó lány, aki miatt pár órára megfeledkezhettem mindenről. Remek… Ezt is kipipálhatom a listámon.
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tess D. Thorne Vas. Jún. 17, 2012 2:12 pm

A lány kikerekedett szemekkel nézett fel Tibbuty-ra, amikor valami furcsát érzett a hátánál. Mintha.. nem is rendes háta lett volna, hanem valami, ami a ruha alatt lapult volna. És az a valami nagyon puha volt. És áradt belőle a meleg, csak úgy, ahogy a férfi egész lényéből. Azonban még mielőtt Tess bármit is kérdezhetett volna a férfi lefejtette magáról a lány kezeit és finoman hátrébb lépett. Dylan hirtelen nem is tudta mihez kezdjen. Aztán homlokon csókolta, és Tess-t olyan sürgetőn fogta el a hév, és a vágy, ogy szinte mozdulni se bírt. Agyát és testét elborította valami láthatatlan köd, ami mindenáron azért hajtotta, hogy neengedje el a férrfit. És akármennyire is ott nújkált benne az, hogy ez az egész abszurt, még is annak a felének hitt, amelyik azt sugallta neki, hogy a férfi valójában nem az, aminek látszik. Valami más..
- Várj! Kérlek!
Lépett közelebb a lány, majd zöld szemeit Tibbuty tekintetébe véste. Nem akarta elengedni a férfit, így nem. És bár magas se tudta, hogy miért, de finoman felcsúsztatta a kezét Tibbu alkarján, szépen lassan felfele, és amikor a tarkójához ért finoman lehúzta a férfit magához és megcsókolta. S bár Tess sose tartozott kifejezetten azon nők közé, akik szívesen csináltak ilyen, már az első találkozáson, most még is úgy érezte, hogy a férfi menekül előle. mintha valamit rejtegetni próbálna, s így akarta a lány a férfi tudűatára adni, hogy ő nem fél tőle. Hiszen, hogy is lehetne egy olyan valakitől félni, aki vizesen is úgy néz ki, mint egy görög isten, és aki mindenből viccet tud csinálni.
Ajkaik összeértekor Tess azt se tudta, hogy ogyan tovább, mivel nem volt jártas ezen a téren és bár Paul-al töltött idő közbentúlesett már egy-két csókon, igazából sose azért csinálta, mert akarta, hanem mert Paul magához húzta és akkor mát tudta mi jön. De ez teljesen más volt. A puha ajkak érintésének köszönhetően a lány alig kapott levegőt, szíve hevesen dobogott a mellkasában és olyan kétségbeesetten csókolta Tibbuty-t, ahogy még soha, senkit.
De néhány pillanat múlva finoman elhúzódott, hogy a férfinak legyen ideje válaszolnia, vagy cselekednie erre a lépésre.
- A kezed...
Nézett le a lány arra a kezére, amit éppen fogott és amivel nemrégen beverte a másik férfi arcát.
- Gyere fel, had tegyem rendben.
Nézett ismét a férfi szemébe és remélte, hogy így is nyerhet vele egy kis időt, még mielőtt erről a bizonyos csókról kérdezné.
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tibutty Tamity Vas. Jún. 17, 2012 9:58 pm


hangulatzene ^^



Számíthattam volna rá, hogy nem hagyja annyiban a dolgot és ez bosszantott. Miért nem lehet egyszerűen és gyorsan vége? De a szemeibe nézve, egyszerűen nem bírtam ellenállni annak, hogy maradjak. A hangja, a kérése… Nem lett volna könnyebb, ha hátat fordítok és mondjuk… nem olyannyira lovagiasan, de elfutok?! Rendben, eléggé nevetséges lenne, ráadásul ezt a tekintetet nem lehet nem inni egyre jobban és jobban. Muszáj figyelnem az arcát, azt, ahogy az esőcseppek lefolynak az álláig, utat rajzolnak a bőrén és tincsekbe tapasztják a haját. Egy szó jut eszembe, mikor a beállt csend közben felém lép: gyönyörű. Akaratlanul megremegek, mikor megérzem kecses ujjait a karomon egyre feljebb és feljebb vándorolni és az-az érzés, ami elkap valami isteni. Még sem annyira csodálatos, amikor megcsókol. Valahogy számíthattam volna erre is… És nem bánom. Legszívesebben elégedetten felsóhajtanék, de helyette tenyeremet az arcára teszem, végigsimítok a tökéletes bőrön, az arccsontján, a fülén, végül beletúrom ujjaimat a hajába és még közelebb húzom. Becsukom a szememet. Abban az egy pillanatban annyi mindent akarok. Elsősorban érezni ezt a törékeny kis tündért a közelemben. Hallani a szívverését, a lélegzetét, érezni az ajkait. Nem tudom hogy csinálja, de megnyugtat a jelenléte és a hirtelen jött, kétségbeesett csókja pedig felmelegít. Megbizserget… Basszus, mikor éreztem, hogy élek? Hogy ennyire élek?! Apró mozdulatokkal simogatom a fejbőrét, néha levándorolok a tarkójára, belemarkolok a hajába és ha lehet még jobban magamhoz húzom. Élvezem az ajkát, amivel lassú játékot kezdek el, gyengéden kóstolgatom, elcsigázott mozdulatokkal, hogy minden szívdobbanásnyi időt kiélvezzek, miközben egyre jobban feltüzel. Jézus! Egy csók miatt! Mit tud ez a lány? Szárnyam is megmozdul, együtt mozog mindenemmel a meglepődöttség miatt, de nem érdekel.

Szükségem van rá… Ebben a másodpercben, majd a következőben és a következőben... nem tudom meddig akarom a közelségét, de most, biztosan. Ahogy ott állunk az esőben, a kihalt járda közepén, a szürke felhők felett, másik kezemmel elengedem az esernyőt (ami tompán koppan a földön) és már emelném a derekához, hogy megöleljem ezt a gyönyörűséget, de ekkor eltávolodik és megszólal. Nem nézek a kezemre, egyszerűen nem érdekel. Ugyan, kit érdekelne, mikor egy ilyen tünemény van előtte? Homlokomat a homlokához támasztom és nem engedem, hogy eltávolodjon. Úgy érzem minden úgy tökéletes, ahogy most van. Nem engedem el. Nem fogom megtenni. Ahhoz túlságosan élvezem a közelségét. Szemem még mindig csukva van és az édes, félénk szájának ízére gondolok, mikor aprót bólintok. Az előbbi vonakodásomat úgy oszlatja el ez a csók, olyan könnyedén, hogy most legszívesebben gúnyosan felkacagnék a saját hülyeségemen.

- Rendben… - egyezem bele fojtott hangon és komolyan kezdem szánni magamat. Hogy lehet ilyen hatással rám egy csók? Persze nem bánom… Miért is bánnám, amikor még nem tud semmit arról, hogy mutáns vagyok? Na, én is tudom hogy lehet kerülni a konfliktusokat...
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tess D. Thorne Hétf. Jún. 18, 2012 4:32 pm

Tess alig kapott levegőt. A szíve hangosan dobogott és legszívesebben felrepült volna az égre, olyan boldog volt. Ám ez az állapot se tartott sokáig. Érezte, hogy egyre fáradtabb és már biztosan tudta, hogy a leukémia miatt van ez az egész. Nagyot sóhajtott és megsimogatta Tibbuty arcát.
- Gyere, a következő sarkon van a lakásom.
Kézen fogta a férfit, majd lassan mellette sétált végig az utcán. Az esernyőt valahol félúton elhagyták, még akkor, amikor egymást csókoltál, így az eső teljesen eláztatta a lány haját, így tincsekre osztotta szőke egyenes fürtjeit. Szépen, lassan andalogtak az egyre jobban záporozó esőben, míg oda nem értek egy kétszintes kertes ház elé. Tess szembefordult Tibbuty-val, majd a szemeibe nézve, ismét lábujjhegyre állt és megcsókolta. Ez a csók rövid volt, még is annyi érzelem volt benne, mint az előzőbe, amit az utca kellős közepén váltottak. Miután ajkaik szétváltak Dylan apró mosollyal nézett Tibu-ra, majd megfogta épp kezét és lassan elindult felfele a lépcsőn, ami a bejárati ajtóhoz vezetett. A lány előkotorta a lakáskulcsait, majd kinyitotta a zárat és egy laza mozdulattal fényt varázsolt az amúgy korom sötétbe burkolózó házba. Belépett az ajtón, magával húzva Tibbuty-t, majd bezárta az ajtót.
- Csurom víz vagy.
Suttogta Tess és ujjaival beleszántott a férfi hajába, ami ujjai után úgy néztek ki, mint egy felszántott föld. Még egy pillanatig nézte a férfit, aztán egy mosolyt küldött Tibbuty-ra.
- Foglalj helyet. Mindjárt hozok egy elsősegély ládát és rendbe teszem a kezed.
Egy kanapéra mutatott, majd felsietett az emeletre. Gyorsan kibújt a vizes ruháiból és egy kényelmes melegítőt kapott fel magára, egy pántos póló társaságával együtt. Aztán felkapott egy elsősegély ládát, mi a fürdőszobában pihent és vissasietetett a nappaliba. Ha Tibbuty leült, odasétált hozzá és kinyitotta a dobozt.
- Hadd nézzem.
Fogta gyengéden kezei közé a férfi kezét és alaposan szemügyre vette, hogy mennyire súlyos a dolog. Szerencsére, csak itt-ott repedt fel a bütykök mellett.
- Az a nő nagyon hálás lehet neked, hogy segítettél rajta.
Motyogta Tess és a férfi szemébe nézett, majd lassan elővette a fertőtlenítő folyadékot és elkezdte kimosni a sebet. Egy pillanatra se tudta elszakítani tekintetét a férfi meleg, puha kezétől, de nem is akarta..

Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tibutty Tamity Hétf. Jún. 18, 2012 10:53 pm

Megadóan követem Tess-t és egyáltalán nem zavar, ahogy maga után húz. Némán sétálok mellette, néha-néha ránézek és keze szinte elveszik a tenyeremben, ahogy körbefogom az ujjait. Finom. Eddig mindene finom volt és bűbájos. Én a legtöbbször távolságtartó mutáns vagyok. Nem szeretem, ha rést találnak a körém épített falon, hiszen a munkám és a mutáns mivoltom miatt állandóan figyelnem kell. Vagy a megbízóimra, az elégedetlenkedő ügyfelekre, a rám küldött ostoba pojácákra… az utóbbiakat olyan könnyű kijátszani, de ez még nem jelenti azt, hogy elengedhetem magam. Főleg akkor, ha a bátyám gyilkosa után kutatok… Ki tudja milyen mély vizeket zavarok meg. Ki tudja milyen nagyhal lapul a felszín alatt. Egy szó, mint száz… Sosem voltam a gyors kalandok híve. A már paranoiának beillő feszültség és bizalmatlanság még most is elkísért.

A házat meglátva egy kérdés fogalmazódik meg bennem. Rendben paranoia, üdv itthon! Készségesen hajolok lejjebb, hogy elérjem a lány száját és finoman csókolom meg a selymes ajkait. Bár az érintése nyomán kellemes melegség fut végig a testemen tekintetemmel még mindig a hatalmas házat figyelem.

- Tess – lehelem ki a nevét közvetlen a fülébe, miközben lassan az arcára vezetem a tekintetemet és szórakozottan végigsimítok a nyakán. Érződik a hangomon a gyanakvás. – Biztos, hogy nincs egy baltás gyilkos barátod, aki az ajtó mögött vár minket? Úgy értem… Ez a ház óriásinak tűnik egy fiatal lány számára – magyarázom és szorgosan lépdelek mellette. Nos, ha mégis igazam van, még akkor is megéri követni ezt a tündért.

- Valakiről megfeledkeztél – kacagok fel az állításán, miután beérünk, majd a derekára fonom a karomat, miközben ő a hajammal játszik és végignézek a szintén csuromvizes lányon. – De azért nagyon remélem nem vagy cukorból. Kár lenne, ha elolvadnál, amíg távol vagy – suttogom még neki szórakozva és végül mégis csak rászánom magamat, hogy elengedjem. Az igaz, hogy nem várat sokáig, de legalább van időm közbenézni. Megnézni a fényképeket, a könyvespolcot és a visszafogottan, mégis elegánsan berendezett szobát. Majd mikor meghallom a lépteit, gyorsan huppanok le a kanapé karfájára, mintha egy kisgyereket kaptak volna rajta valami csínytevésen. A legártatlanabb mosolyomat villantva felé nézem, ahogy leül, az apró kezei közé veszi az enyémet és elkezd rajta szöszmötölni. Mikor a fertőtlenítőt ráteszi az amúgy eléggé elhanyagolható sebre, kezdenek bennem megdőlni a sztereotípiákkal szembeni ellenszenveim. „Egy férfi soha nem mutat fájdalmat, még halálos seb esetén sem, de mindig felszisszen, amikor egy nő megvizsgálja a testén lévő bibit.” Miért nem mondták, hogy ez ennyire csíp?! A másik kezem ökölbe szorul, de azért nem annyira vészes a dolog, hogy jajongva felálljak és körbetáncoljam a házat. Már csak az kéne…

- Talán… - bólintok. - De ahogy az embereket ismerem, holnapra már nem is fog emlékezni rá – rántom meg a vállamat. – Általában nem szoktam beleavatkozni a dolgaikba. Mindenki boldogul valahogy. – Pár másodperc szünetet tartok, miközben gyönyörködök a lányban. Igen, ez a póló sokkal jobban tetszik. Öhm… Ráadásul a kivágása sem elhanyagolható. Megköszörülöm a torkomat, majd elhúzom a kezemet, de csak azért, hogy felemeljem az állánál és megcsókoljam. A dolgok után, nem nagyon tudom, hogy képes leszek-e ennyivel beérni. A kis elsősegély dobozkát kiveszem az öléből és jobban előrehajolva, folytatva a csókot, a dohányzóasztalra rakom. De mikor már félig rajta fekszem, elválok tőle és ismét végignézek rajta. Összehúzom a szemöldökömet, mert a látvány aggasztó. Valami mintha…

- Olyan sápadtnak tűnsz… Biztos, hogy jól vagy?
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tess D. Thorne Kedd Jún. 19, 2012 10:02 am

Tess gyomrában ezer pillangó kezdett röpködni, ahogy a férfi kimondta a nevét. Soha, senki szájából nem volt ilyen csábító, ilyen jó hallani, hogy kiejtik a nevét. Mosolyogva hallgatta a férfi mély, kellemes hangját.
- A szüleimé volt ez a ház. Itt nőttem fel, és most egyedül lakom itt.
Válaszolta kissé szomorú hangon, majd tovább ápolta Tibbuty kezét. Egészen addig, amíg meg nem érezte, hogy felemelik az állát, majd megcsókolják. A férfi puha ajkai ismét birtokba vették a lányét, és Tess, - bár tudja, hogy el kellene látnia a férfi kezét, még sem ellenkezik. Tibbuty egyre közelebb és közelebb húzta magához, aztán egy pár pillanat múlva megállt és feltett egy kérést, amit a lány eleinte nemértett, majd eszébe jutott minden. Hogy valójában ki is ő, és milyen beteg. Finoman megsimogattam Tibbuty arcát és még egy utolsó csókot lehelt édes ajkaira. Aztán finoman kiszállt a férfi kezei közül és felállt.
- Jól, persze. Minden rendben van.
Hazudta. Nem akart gyengének tűnni a férfi szemébe, és a betegségét se akarta elmondani. Hiszen mi értelme lett volna annak, ha még Ő is elkezdi sajnálni. Elég volt neki megbirkóznia az önsajnálattal, nem hogy máséval.
Ahogy a szobában sétált lassan, hogy összeszedjen egy kis gézt, - amivel bekötheti a férfi kezét- érezte, hogy az energiája a minimum közeli állapotban van, és szintén észrevette, hogy testét kezdi elönteni a láz.
~ A leukémia jelei..~
Víz hangoztak a szavai a fejében, majd kétségbeesetten nagy levegőt vett és uralkodott magán, hogy ne hagyja hogy a halálfélelem átvegye tudata felett az irányítás, mert olyankor.. teljesen összezavarodva, félve gondolt arra a pár hónapra, ami még előtte állt az életből.
- Még bekötöm és kész is vagyunk.
Szakadt ki a gondolataiból, majd a férfi elé lépett és ismét megfogta puha kezét. Óvatosan betekerte a gézzel, majd amikor végzett elvágta és leragasztotta. Ám még mielőtt elengedte volna a tenyerébe csókolt és rámosolygott Tibbu-ra.
- Köszönöm a ma estét. Nagyon jól éreztem magamat.
Suttogta halkan, majd tekintetét egyszer s utoljára a férfiéba főzte, lehajolt és megcsókolta. Lassú, szenvedélyes csókkal illette Tibbuty-t, majd minden erejét bevetve elszakadt a puha ajkaktól és elkezdte pakolni vissza a dobozba a fertőtlenítőt és a gézt.
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tibutty Tamity Kedd Jún. 19, 2012 3:28 pm

Láttam az arcán a változást, hiszen ennél közelebb már nem is lehettem volna hozzá. Könnyedén ki lehetett olvasni a tekintetéből azt a hirtelen jött feleszmélést és az arcizmai mikro-rándulásai is elárulták, hogy ezt nem kellett volna megkérdeznem. Az pedig, hogy miután kiszabadult és háttal válaszolt nekem még inkább gyanúsabbá teszi a dolgot. Elgondolkozva figyeltem az ügyködését, ahogy szinte az egész szobát bejárva tett-vett, de még véletlenül sem nézett felém. Mozdulatai arról árulkodtak, mintha nagyon el lenne foglalva, de közben mégis olyan… gyenge volt. Erőtlen… A reszketeg sóhaja pedig már csak hab az eléggé keserű tortán. Mégsem tettem semmit. Nem, egyenlőre nem. Tartottam tőle, hogy a kérdezősködésemmel mindent elrontanék. És itt kellene elgondolkoznom azon, hogy ugyan, engem mit érdekel egy alig pár órája ismert lány lelkivilága? Pontos választ én sem tudtam volna erre a kérdésre adni… egyszerűen olyan mélyről tört fel ez az érzés, mintha már évek óta ismerném és védeni akarnám a… Na, de mitől is?... Azt hiszem kezdtem megbolondulni - ha már nem bolondultam meg. Lehet, hogy elloptam valami elátkozott nyakláncot?

Mikor ismét a kezemmel kezdett bajlódni, még mindig némán ültem. Figyeltem a szorgos ujjait, a hófehér bőrét és vörös ajkait. Akartam őt. Egyre jobban. Újra nyeltem egyet, de mikor belecsókolt a tenyerembe éreztem, hogy ez volt az utolsó csepp a pohárban. Nem fogom kibírni nélküle. Már az sem érdekelt, hogy direkt úgy ültem, hogy rálássak az összes ablakra, a lépcsőre és az ajtóra. Hátha csapda, hátha egy újabb csali… De ezt a gondterhelt, törékeny porcelánbabát látva minden ostoba bizalmatlanságom megszűnt. Hangtalanul felálltam, pár lépéssel mögé léptem. Egyik kezemet az oldalától lassan lapos hasára, majd a másik oldalára csúsztattam, közelebb húztam a mellkasomhoz és beszívtam az esős illatát. Ha ellenkezett volna közben, azonnal abbahagytam. Nem akartam magamra haragítani, de… Ettől függetlenül nem bírtam ellenállni neki. Kisöpörtem a nyakából a haját, majd finoman megcsókoltam a vállát, majd egyre beljebb és beljebb, élvezettel haladva a nyakhajlatába, majd onnan fel, egészen, amíg meg nem éreztem az állkapcsát. Élveztem, ahogy a szám alatt lüktetett egy ér, megbabonázó volt a forró, puha nyaka... Talán túlságosan is forró. Bár a homlokomat összeráncoltam, mégis magamban tartottam a kérdésemet.

- Mondd, hogy nem akarsz elküldeni… - suttogtam bele a füle mögötti kis gödröcskébe. Az egyik kezem elindult felfele a hasán, követve vékony vonalait, átkúszva a domborulatai között, érintve a kulcscsontját felvándorolva a hattyúnyakán, egészen az álláig, ahol finoman oldalra hajtottam a fejét, hogy még jobban hozzáférjek a nyakához és újabb csókokkal halmozzam el… Persze, ha közben nem állított le. Nem mondom azt, hogy nem éreznék csalódottságot, de ha akarta volna, bármikor leállíthatott volna. Nem voltam az a fajta férfi, aki rákényszeríti magát másra. Másik kezemmel megtámasztottam a vállánál, majd a póló pántjára tévedt az egyik ujjam és annak vonalán kezdtem el cirógatni a hamvas bőrt. Nem tudtam mit akarna, de ha nem ellenkezett, egy idő után magam felé fordítottam, megkerestem az ajkait és miközben egyre türelmetlenebbül faltam, a térdhajlatába csúsztattam az alkarom, hogy felkapjam és elinduljak megkeresni a hálószobát.

- Nem lesz semmi baj – mondtam és a szemébe néztem. Nem tudtam miért rémült meg az előbb ennyire. Nem tudtam mi lehetett a baj. Egy biztos: nem akartam még egyszer az arcán látni azt a reménytelen kétségbeesettséget. Ezen az éjszakán biztos nem, a reggellel meg ráértünk később foglalkozni.

Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tess D. Thorne Kedd Jún. 19, 2012 10:47 pm

Tess csendben pakolászott és közben azon gondolkodott, hogy mihez is fog kezdeni, ha a férfi kisétál majd az ajtón és ő magára marad együtt, - a hatalmas házban, - a betegségével. Nagyot sóhajtott, majd, amikor megérezte Tibbuty karját a derekára kulcsolódni először megijedt, majd amikor megérezte a puha ajkak érintését a bőrén szinte azonnal biztonságban érezte magát. Hiába a férfiban volt valami melegség, amitől Tess minden félelme, vagy gondolata elpárolgott, ami negatív természetű volt, és csak a jót és a kellemeset volt képes befogadni. Más nem is érdekelte. A férfi ajkainak a játéka teljesen megbabonázta a lányt, aki ettől mozdulatlanul, lehunyt szemmel állt és hagyta, hogy a testét most ez egyszer birtokba vegye a vágy, azóta a nap óta, amikor is megtudta, hogy egy egyszerű játék áldozata lett. Csak egy kihasznált személy volt, aki kielégítette egy férfi szexuális igényeit, és nem több. És nemcsak kihasználták, de még meg is alázták. És Tess ettől rettegett. Hogy ismét megalázzák és kihasználják. Ez volt élete két legnagyobb félelme és most megint úgy érezte, hogy ez fog vele történni. De ahogy kigondolta a fejében ezeket, már azonnal meg is bánta. Hiszen valami oknál fogva még sem állította le a férfit és legszívesebben még többet adott volna neki, még annál is, amit Tibbuty adott a lánynak.
- Nem akarlak... Nem akarlak elküldeni..
Zihálta Dylan rekedten és bár volt egy olyan érzése, hogy a férfi holnap reggel se szó, se beszéd elmegy tőle, nem akarta elfecsérelni ezt a rövidke időt ami hátra volt az estéből.
~És az életemből..~
Tette hozzá magában, majd nagyot sóhajtott, amikor Tibbuty kezét megérezte két mellet között, és ahogy a puha, meleg bőr az állához ért. A vágy olyan elemi erővel öntötte el, hogy hirtelen olyan nehéznek bizonyult állni. És bár tudta, hogy ez a férfi érdeme, attól félt, hogy a betegség is igen nagy lapáttal nyomott a latba.
Kellemes bizsergés szaladt végig rajta, amint megérezte, hogy a pólója pántja szépen lassan csikizve a vállát lesiklik a bőrén. Lehunyt szemeit egy pillanatra erősebben zárta össze, majd akaratlanul, de halkan felnyögött sok hirtelen élménytől: a férfi kezének érintésétől, az ismeretlen helyzettől és attól, hogy bárki is képes ilyen vágyat kicsalni belőle. Aztán egy erős kéz a térdhajlataiba nyúlt és hipp-hopp felemelte. Ezen elmosolyodott. Igazi, szívből jövő mosoly ült ki az arcára.
- Tudom, mert te itt vagy.
Suttogta a férfi fülébe, majd ajkait Tibbuty-éra tapasztotta és közben halkan nyöszörögve jelezte a férfinak, hogy nagyon is tudja, mik a szándékai, és hogy egyáltalán nincs ellene. S bár a legkevésbé sem akart ismét kihasznált nő lenni, nem érdekelte, hogy milyen következményekkel fog együtt járni az, ami a hálószobájában fog történni. Most az egyszer próbált nem másnak megfelelni, hanem magának és arra gondolni, hogy talán ez az utolsó alkalom, hogy bárkivel is együtt lehessen. Ha csak valami csoda folytán meg nem gyógyul, amire az esély igen csak kevéske volt.
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tibutty Tamity Szer. Jún. 20, 2012 3:59 pm

Szóval „nem akarlak elküldeni”, ismétlem magamban elégedetten. Az jó. Sőt, egyenesen remek. Mert, ahogy reagál minden egyes mozdulatomra már ha akartam volna se bírtam volna itt hagyni. Képtelen vagyok betelni puha ajkaival, a sóhajtozásaira és apró nyögéseire pedig igen határozottan kezd el alul mozgolódni valami. Szinte vakon lépkedek fel az emeletre és az első kettő téves ajtó után, amik mögé csak egy pillantást vetek, végre megtalálom a hálót. Már kezdtem kétségbeesni – azért a kanapé nem épp a legkellemesebb - mikor végre megtalálom a nekem kellő szobát. Szerencsére franciaágy álldogál a helyiségben, bár, ha jobban belegondolok nagyon nem lesz szükségünk térre. A lábammal tolom be az ajtót, majd finoman lefektetem Tess-t és fölé hajolok, miközben egyik kezemet a melegítőnadrágja szélébe akasztom és lassan elkezdem megszabadítani a ruhadarabtól. A szobából nem sokat látok. Meg kell mondjam őszintén – annyira meg nem érdekel. A villámok kékes fénye néha megvilágítja, hallom, ahogy az ablakot veri az eső és a dörgések egybemosódnak Tess sóhajaival. Ennyi amit érzékelek és ez nekem tökéletesen megfelel. Ítéletidő van odakint. És én furcsa mód élvezem azt, hogy bent a melegben csókolom a lány száját nyakát, majd a kezemet a mellére helyezem és óvatosan kényeztetem. Egyre csak egy mondat ismétlődik a fejemben: Vigyázni kell rá, hisz olyan törékeny. Vigyázni kell rá, hisz olyan… Hófehér, porcelánszerű bőrére szabálytalan ritmusban vet árnyékot a hideg villámfény, szemében látom tükröződni a vágyat.

- Gyönyörű vagy – csókolok bele a fülébe, majd finoman megharapom a fülcimpáját. És igen, ekkor jön a felismerés, mintha csak az egyik villám hozta volna magával. Ja, mondhatni belém villan az, hogy miközben megszabadítom a nadrágtól és a fölsőtől én még mindig cipőben, vizes ballonkabátban térdelek az ágyán. A mozdulataim megfagynak forró bőre ellenére és elkezdek keresni valamit a tekintetében. Nem hátrálhatok meg. Nem akarok meghátrálni. Akkor meg…

- Kérlek ne ijedj meg… Nem foglak bántani – búgom mély hangon és megcsókolom, mielőtt eltávolodna az értetlenkedés miatt. Lassan, apró mozdulatokkal rángatom le magamról a kabátot a csók közben mélyen a szemébe nézve, mintha csak belé akarnám szuggerálni, hogy nem lesz semmi baj. Tartok a dologtól. Heh, mindenkinek van valami titkolnivalója nem igaz? És pont ezért nem szerettem az egyéjszakás kalandokat. Lehet, hogy a következő pillanatban a nyakam köré fonja a kezét… vagy felpattan és hívja a rendőröket, „szörnyeteget” kiabálva az éjszakába. A kabátot a hátam mögé dobom és két tenyerem közé fogom az arcát, majd miközben próbálok olvasni a vonásaiból a kiszabadult, fekete szárnyakat kitárom. Vitorla módjára terülnek szét a tollak. Lazán nyitom ki, nincs benne semmi erőltetettség, de még így is könnyedén végigsöprök a felsőbb tollakkal a plafonon.
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tess D. Thorne Szer. Jún. 20, 2012 10:40 pm

Tess-t minden akaratereje és normális gondolata elhagyta, mikor megérezte a férfi lába között lévő dudort, ami éppen mozgolódott a nadrágjában. Ajkai játékának köszönhetően a lányt olyan erősen vette hatalmába a vágy, hogy szinte alig bírta megállni, nehogy hangosan felnyögjön a rátörő vágyhullám miatt. Aztán, ahogy érezte, hogy Tibbuty felfele lépked a lépcsőkön, miközben ő a kezei között van, olyan átlagosnak tűnt az egész. Mintha ez lenne a normális: hazajönni, foglalkozni Tibbuty-val, majd együtt felvonulni a hálószobába, hogy egymáséi legyenek. Az egész olyan átlagosnak volt mondható, s bár a lány tudta, hogy meg kellene állítania az egészet, valami belső hang azonban még is arra hajtotta, hogy ismerje meg a férfit.
Amikor a szülei hálószobájába nyitottak be először, majd másodszor a fürdőbe Tess egyre kétségbeesettebben vágyott arra, hogy végre a szobájában legyenek. Aztán harmadszorra már a megfelelő szobába jutottak. Tess érezte, hogy a férfi finoman leteszi az ágyra, majd megérezte a kezét a nadrágja szélén. Először a lányban egy vészcsengő kezdett hangosan szólni, amit egy egyszerű mozdulattal kikapcsolt arra hivatkozva, hogy ezt most ő is ugyan úgy akarja, mint a másik fél, és nem pedig az akarata ellenére cselekszenek vele. Tibbu puha ajkai a lány szájáról a nyakára vándoroltak, amitől Tess ismét csak halkan felsóhajtott. A puha kéz érintése a mellén először meglepte, aztán, amikor megérezte a finom, masszírozó mozdulatokat ellazította kissé feszült testét, és hagyta, hogy a férfi tegye amit jónak lát. S míg azzal foglalkozott, hogy a férfi érintését mélyen elraktározza magában, hallgatta, ahogy kopog az ablakon az eső. A kis cseppek, amikor fentről záporoztak, az égből, olyanok voltak, mint a menekülő gyerekek, akik a szüleiket követik, hogy el ne vesszenek. A lány nyöszörögve és sóhajtozva tudatta a férfival, hogy nagyon is tetszik neki, minden eges mozdulata, amit vele csinál. Aztán a férfi mély, lélegzetelállító hangon szólalt meg a sötétben és Tess hirtelen azt se tudta mit mondjon.
- Tibbuty...
Suttogta halkan Dylan és eszét veszve bújt közelebb a férfihoz, mikor az foga közé vette a lány fülcimpáját. A lány zihálva csúsztatta kezét felfele a férfi kezén, majd amikor Tibbuty ismét megszólalt a lány összevonta a szemöldökét. Az utolsó csók után kérdőn nézett Tibbu-ra és nagyon érdekelte, hogy még is mi fog történni.
~ Megijedni? Még is mitől ijednék meg... Főleg vele..~
- Tibuty, miről besz...
Tess-ben ragadt a szó, amikor meglátta, hogy a férfinak két hatalmas szárnya nyílt a hátából. A féfi kezére csúsztatta az övét, majd finoman lefejtette arcáról a puha tenyereket és felült. Mivel az összes ruhája már az ágyon hevert és csak egy vékony bugyi és melltartó volt rajta megérezte, hogy hűvös van a lakásba, de feleannyira se érdekelte, - hogy vacog- , mint Tibbuty szárnyai. Hosszú szárnyai a plafont verdesték.
- Meg.. megérinthetem?
Hangzott a tétova kérdés a lány szájából és áhítattal nézett a férfi szemeibe. Gyönyörűnek találta a férfit, s hogy most kiderült az igazság még nagyobb szépséget vélt felfedezni benne. Ha a férfi megengedte neki, hogy hozzáérjen a szárnyaihoz lány finoman felemelte az egyik kezét, majd végigsimított a fekete tollak sokaságán. Lehunyt szemmel élvezte, ahogy a puha, selymes tollak a bőréhez érnek.
- Olyan gyönyörű vagy..
Motyogta remegő hangon és áhítattal ismét belenézett Tibbuty szemébe. Rá mosolygott, majd finoman két keze közé vette az arcát és megcsókolta.
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tibutty Tamity Csüt. Jún. 21, 2012 3:15 pm


+18

Ahogy szárnyaimmal felnyújtózom a mennyezet felé, egyedül azt vizsgálom, vajon mi lehet a következő reakciója. Elfut? Kész vagyok feltépni az ablakot és elrepülni. Megtámad? Bár nagy bajom nem esne; lefogom és miután megnyugszik elmegyek. Felsikít? A szájára tapasztom a kezemet és az igazi érzelmeimet elrejtve, fapofával várok. Ugyanaz a séma – lenyugszik, elengedem, eltűnök. Nem ez lenne az első eset. Igen, mondhatni már megszoktam. Már amennyire meg lehet szokni az állandó futást. Tudom mennyire szeszélyesek az emberek, hogy mennyire nem tudják elfogadni a mást és ismeretlen. De ugyan… nem hibáztatom őket. Az csak ne szólaljon meg, aki saját magát sem tudja elfogadni, nem igaz? Húzza meg magát, rejtegesse a hibáit, bujdosson és maradjon a sötétben. Elvárható tőle, sőt… Ám, muszáj bevallanom – kezdek belefáradni.

Talán pont amiatt döbbenek meg, hogy ezek közül egyiket sem teszi a lány. Két-három másodpercig nem történik semmi. Ez az a rövid idősáv, amikor várom azt, ami elkerülhetetlen. Legbelül nem számítottam másra. Azonban, amikor kibukik belőle a képtelen, mégis a jelen helyzetben olyan logikus kérdés egy halvány mosoly költözik az arcomra és elengedem magam. Ennek az-az eredménye, hogy a szárnyak beljebb csukódnak, elérhető közelségbe és az egyiket rézsútosan előre, Tess felé nyújtom. A bal szárnyam, mintha csak egy függöny lenne, vet árnyékot a lányra és takarja el az ablak felől tomboló időtől. Az, ahogyan ujjait fésű módjára a tollak közé fúrja, különös, ismeretlen érzés fog el. Még én magam sem gondoltam volna, hogy az érintése ilyen hihetetlenül jól fog esni. Természetesen, eddig nem is nagyon volt kinek megérintenie a szárnyakat, szűkösen elfértek a kabát alatt és igyekeztem elfeledkezni róluk. Mintha sosem lettek volna. De most, az ágyon térdelve, szemben a lánnyal, „csupaszon”… nem is tudom. Leginkább a szabadságot érzem, amit eddig egyedül a repülésnél éreztem. Most mégis… a földön vagyok – és mintha repülnék. Először megdöbbenek, majd felkacagok, de érezni lehet a csipetnyi, beletörődött gúnyt, ami belecsempészek a hangomba.

- Hát mások nem így gondolják. Inkább használják a mutáns, korcs és szörny szavakat… vegyítve – teszem hozzá és elhúzom a számat a csókja után. Aztán észbe kapok, visszavezetem a tekintetemet Tess-re és végigsimítok az arcán. – De örülök, hogy te nem így gondolod. Őszintén szólva, megleptél – mosolygok és közelebb húzom magamhoz. Ekkor érzem meg, hogy apró remegések futnak végig rajta, (egyszóval – fázik) így felbuzdulva nemcsak a karjaimmal ölelem körbe, hanem a szárnyaimat is magunk köré helyezem, teljesen eltakarva Tess-t. Na, ehhez mit szólsz, kicsi porcelánbaba? Tudom, hogy egy idő után a tollak között ragad a meleg levegő… nem hiába van a takaróban tollpihe…

Nem bírom tovább. Lassan, de biztosan elveszi az eszemet. Ott csókolom, ahol tudom, már kapkodom a levegőt és érzem, ahogy egyre inkább feszülök lenn. A sóhajai, meleg teste, ahogy hozzám simul, megölel. Nem tudom mikor és hogyan szabadulok meg a ruháimtól, de arra még emlékszem, hogy a térdemre ülve, magamhoz szorítva a lányt, háttal volt nekem, mikor végigpusziltam a hátát és egy gyors mozdulattal kikapcsoltam a melltartót. Majd egyik kezemet ismét a mellére vezetem és miközben lassan, óvatosan fedezem fel a testét (Vigyázni kell rá, hisz olyan törékeny), másik kezemet levezetem a hasán, két combja közé, hogy a legérzékenyebb ponton megérintve és kényeztetve juttassam el a csúcsra. Védelmezően ölelem közben körbe. Miközben ágyékom lüktetve, folytatás után könyörögve nyomódik neki keresztcsontjának. De még bírom... Majd megpusztulok a várakozástól, de még bírom!
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tess D. Thorne Pént. Jún. 22, 2012 11:26 am

+18

A hirtelen puha érintéstől Tess egy kicsit megijedt, majd ahogy tovább simogatta a szárnyakat lassan hozzászokott a puha, selymes érintéshez. Olyan furcsa volt. A lány visszaemlkézett arra, amikor az utcán magához ölelte Tibbuty-t és rájött, hogy amit a kabátja alatt érzett, az valójában a szárnyai voltak. A lány, amikor először megpillantotta a szárnyakat megijedt, aztán, ahogy figyelte, hogy milyen gyönyörű feketék hirtelen azon kapta magát, hogy legszívesebben a kezével simogatná a tollakat, amit Tibbuty me is engedett neki. Bár sose gondolta, hogy egyszer majd egy mutáns fogja így elvenni az eszét, öült, hogy végre egy kicsit kimozdulhatott a monoton napok világából, s abból, hogyha hazaér a csends lakásban nem kell egyedül lennie, még ha ez csak pár órán át is tart. S hiába rettegett attól, hogy kihasználják vagy megalázzák úgy döntött, most az egyszer csak a pillanatnak fog élni és nem érdekli semmi más.
- Mert azok nem tudják, hogy milyen gyönyörű vagy.
Suttogta alány a sötét szobában, és elmosolyodott, amint meghallotta újra a férfi hangját. Tess-nek nagyon is tetszett az a mély, férfias hang.
- Hidd el, te is megleptél engem.
A puha kezek érintése a bőrén teljesen feltüzelték Tess vágyait, és amikor meglátta, hogy a szárnyak körbe ölelik elragadtatva figyelte, az árnyak mozgását és azt, ahogy Tibbuty egyre közelebb simult hozzá ő pedig kézségesen várta, az újabb találkozást. A csókok, amik egyre hevesebbek és hosszabbak lettek egyre jobban feltüzelték a lány vágyait. Kezei a férfi testén kalandoztak, majd szépen lassan megszabadították a felesleges ruhadaraboktól. Aztán egy gyors mozdulattal Tess már a férfi ölében találta magát, de akkor már háttal neki. Az igazat megvallva a lány nem emlékezett arra, hogy pontosan hogyan is fordult meg, de most legkevésbé sem érdekelte. A puha ajkak a hátán vándoroltak, majd érezte, hogy a melltartója meglazul a hátán. Halkan felsóhajtott, hogy valamennyire lecsillapítsa tetőfokon lévő vágyát, de nem ment sokra vele. Aztán megérezte a meleg tenyeret a mellére záródni és akaratlanul, de felnyögött. A másik puha kéz a hasán csúszott egyre lejjebb és lejjebb, és amikor a két lába közötti érzékeny ponthoz ért, hátrafeszítette a fejét a férfi vállába. Ahogy a finom ujjak simogatni kezdték ott, megérezte a fenekének nyomódo férfiasságot is. Nyöszörögve a simogatás miatt hátracsúsztatta a kezét és simogatni kezdte a férfi kemény hímvesszőjét.
- Tibbuty...
Zihálta, amikor az első remegéshullámok rátörtek és utána szinte azonnal elért a csúcsra. Amikor az utolsó remegést is kiszedte belőle Tibbu fáradtan dőlt a férfi mellkasához. Érezte, hogy az ő teste sokkal forróbb, mint a férfié, de még így is rázta a hideg. Tudta, hogy ez a betegsége egyik jele, de igyekezett nem törődni vele. Finoman lefejtette magáról Tibbuty kezeit és szembefordult vele. Ajkaira tapadt, s hosszan megcsókolta, miközben a nadrágjából is kibújtatta a férfit. Aztán finoman eldőlt az ágyon, magával húzva Tibbu-t is.
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tibutty Tamity Szer. Jún. 27, 2012 9:49 pm


+18


- Megleptelek? – kérdezek vissza suttogva és újra végigsimítok a sima arcbőrön. Az ujjaim alatt érzett arc olyan tökéletes, hogy kezdek kételkedni, egyáltalán evilági-e ez a lány. – Enyje… - mosolygok sunyin, mikor ismét meghallom a „gyönyörű” szót a szájából – ezt férfiakra nem mondják, ugye tudod? – kíváncsiskodom és az elkövetett, visszavonhatatlan és egyben főben járó bűnt egy csókkal jutalmazom.


Tess testének reakciói egyre inkább homályt és őrületet teremtenek bennem. Nem, nem egy sorozatgyilkos őrületével leszek megáldva… Valami olyasmivel, amit nagyon rég nem éreztem: vággyal. De olyan erős és hirtelen önt el, hogy ha józanul tudnék gondolkozni, még talán meg is ijednék tőle. Ám most… attól tartok ez lehetetlen. Egyre jobban akarom őt és valami kellemes melegség jár át, mikor meghallom a fogai között kiszökő nevet. A nevemet. Köré kulcsolt karjaim megfeszülnek az izzadt, meleg testén, ahogy megérzem az ujjait magamon. Kész, eddig bírom csendben – akaratlanul felnyögök és a sóhajok, az apró testrezdülések, amik megszínesítik a sötétséget, már nemcsak a lányra vonatkoznak. Érzem, ahogy a nyakamon hevesen lüktet egy ér, hallom a szívem dobolását a fülemben és tudom hogy itt fogok elégni, mint egy pokolba taszított angyal, ha tovább kell várnom. Örömmel nézem, ahogy ellazul és rám dől, miközben belecsókolok a vizes hajába… Ki tudja, hogy az esőtől vagy a szobában történtektől áll tincsekben.

Amikor magára húz, nem kell kérlelnie. Akarom őt. Itt és most. Azonnal. Rögtön. Tüstént. Haladéktalanul. Valami állati, ostoba részem még igényt is tart erre a porcelánbabára, mintha csak az övé lenne. Mintha járna neki. Megrázom a fejem és a vállai felett tenyerelve, rosszallva összehúzom a szemöldökömet egy pillanatra, mikor még mindig remeg… De nem tudok vele többet foglalkozni. Ebben a pillanatban képtelen vagyok ésszerűen végiggondolni a dolgokat, elemezni és hidegvérrel mérlegelni. Férfiből vagyok. Így hát ezt a gondolatot igyekszem elnyomni és, miközben kezeimmel újra és újra vándorutat teszek a testén, karjaimmal, amikor csak tudom jobban magamhoz húzom, apró csípőmozdulattal, szinte kétségbeesve teszem meg, amit meg kell. Amit meg akarok.

A nyögéseim szinte úgy fonódnak egybe a lányéval, mintha csak a testek példáját akarná féltékenyen követni. A lágy ringatózás kellemes, miközben mélyen a szemeibe nézek. Nem látom a zöld színt, de a csillogása csodával határos. Szinte megvakulok tőle. Nem tudom mit csinál velem. Nem értem. Sima tenyere, ahogy a hátamhoz ér, izmaim megrezdülnek a puha érintésre. Mozdulataira azonnal válaszolok, mintha csak ez lett volna mindig is a dolgom. A láz, érzem, hogy nagyobb benne, de az én bőröm alatt is száguldozik a vér. Izzik mindenem. A szárnyaim néha megrándulnak, kinyitom őket, majd hirtelen összezárom. Aprókat csapok. Úgy viselkedik mint másnak a lába vagy a keze, ebben a helyzetben. Sosincs nyugton, hiszen a vágya elér mindenhova. Tetőtől talpig bennem van. Szinte alig érzem az apró csapások keltette hűs levegőt. De be kell vallanom – ahogy sok más, mióta Tess megcsókolt – ez sem érdekel.

A villámok néha-néha felvillannak és a szembe falra egy nő és egy szárnyas férfi finom árnyéka vetül, ahogy lágyan ringatóznak, majd egyre gyorsabban, eszeveszettebben járnak egy különös táncot…

//ha még valamit akarsz az estéhez írni, szívesen kibővítem : ) //


Hunyorogva nyitom ki a szememet, azon emberek (mutánsok) elégedettségével, akik nem tudják mégis miért kellene örülniük és békésnek érezniük magukat, mégis az van bennük, nem tudnak ellene mit tenni. És nem is akarnak. De ezt a nagy nyugalmat leszámítva, legelőször nem tudom hol lehetek. Mármint sejtem… Otthon kellene lennem, nem igaz? A gyenge, reggeli napsütésből nem sok derül ki, de ahogy az órám felé nyúlnék, ami ugyebár az ágy melletti komódon van és a hideg fém helyett egy meleg, puha nyakat tapintok ki, hirtelen teljesen felébredek. Mármint az ijedtségtől megfeszülnek a szemhéjaim, a hason alvás miatt a nyakam is természetellenesen hajlik hátra, hogy körülnézzek, majd ahogy meglátom a lányt, mintha csak egy csettintésre visszaadta volna valaki az emlékeimet. Ismét ellazulok, a párnára ejtem a fejem, karomat oldalra nyújtom és mikor megtalálom a derekat, ráfonom magam, közelebb húzom a törékeny testet és a Tess-hez közelebbi szárnyamat ráterítem az alvó lányra. Nem akarok felkelni… Álmos vagyok… Pedig valahol mélyen motoszkál bennem egy gondolat, hogy nem ártana azelőtt eltűnni, mielőtt a lány felébred. Hisz ki tudja, nem lesz-e kiakadva attól, ami az este történt… igen, mit szépítsünk a dolgokon – egy mutánssal. Talán túlságosan fáradt volt, hogy meggondolja magát… talán… talán… Ismét elalszom a legnagyobb lelki nyugalommal és a gondolatmenetem befejezetlen marad.
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tess D. Thorne Pént. Jún. 29, 2012 4:05 pm

+18

Tess zihálva, ám mosolyogva viszonozta Tibbuty csókját, és amikor megjegyzését egy ideig emésztgette magában belátta, hogy igaza van a férfinak, még is.. Nem talált más szót rá, csak azt hogy gyönyörű.
- Meg, nagyon is megleptél, sőt.. És akár szokás, akár nem, az vagy.
Túrt bele a férfi barna hajába, majd még közelebb vonta magához, hogy ajkaik még jobban összeforrjanak a férfiéval. Érezte, hogy a vágy, ami szépen lassan felé kerekedett egyre nagyobb nyomást mér rá, és hirtelen teljesen elfelejtette a férfiak iránt érzett tartózkodást. Tudta, hogy ez most más lesz, nem olyan, amilyen Paul-al volt a kollégiumi szobában és abban is biztos volt, hogy Tibbuty nem fog fájdalmat okozni neki. Nem... ahhoz túl kedves volt. A lány a saját testéhez feszülő meleg testre koncentrált, ami hatalmas volt hozzá képest, és valahogy.. tetszett neki, hogy most nem ő irányítja a dolgokat. Munkája során folyton ő irányított és most valahogy furcsán kellemeset érzett, hogy nem neki kell tartania a gyeplőt, így hagyta, hogy Tibbuty teste és ajkai átvegyék felette a hatalmat. Ahogy szorosan egymáshoz simult a testük érezte, hogy a férfi egyre szaporábban veszi a levegőt, és hogy egyre gyorsabban ver a szíve s bár a lány teste verejtékben úszott és haja nedves volt, többet akart a férfi érintéséből.
Tibbuty karjai a feje mellett értek az ágyra, és Tess már tudta, hogy nemsokára megérzi majd a férfi erekcióját a lábai között. A lány ismét megborzongott, és ez inkább volt a jele, hogy a láza igen magas, mint sem annak, hogy tiltakozna a férfi puha érintése miatt. Kezei a lány testén szántottak, és ettől még jobban lázba hozta Tess testét, ami minden ellenállás nélkül Tibbuty-ért esedezett. Aztán, ahogy megérezte lábai között a merev férfiasságát felszisszent, majd amikor megérezte, hogy a vastag férfi-szerszám belé hatolt elöntötte a gyönyör és hirtelen alig bírt levegőt venni. A férfi mozgása eleinte lassú volt, szinte elcsigázott. Testük tökéletesen mozgott együtt a sötétben és sóhajaik megtöltötték a nagy házat, ami üresen csengett olykor a késői órákban, ám ez egy egészen különös éjszaka volt. Sóhajaik betöltötték a csendes és áthatoltak a sötétségen. Tess kezei Tibbuty hátán siklottak és úgy húzta közelebb magához a férfi testét, hogy még jobban egymáshoz érjenek. A lány tekintetét egy pillanatra se fordította el a férfi tekintetétől, csak olykor-olykor lehunyta a szemét, hogy még élvezetesebbé varázsolja a pillanatot.
A vihar, ami odakint tombolt, néha-néha bevilágított a szobába, a villámlásoknak köszönhetően, s Dylan bármennyire is félt a villámlástól és a vihartól, most egy cseppet se aggasztotta, hogy odakint égiháború van.
A mozdulatok egyre hevesebbek lettek, egyre gyorsabbak, és a lány ismét érezte, azt a kellemes bizsergést, ami az előbb is a hatalmába kerítette..

...Másnap reggel...

Tess arra ébredt, hogy valaki magához húzza, majd valami finom, meleg dologgal betakargatja, miközben továbbra is magához szorítja. Mélyet sóhajtott, majd közelebb fészkelte magát a férfi testhez, hogy érezze annak a melegét. Szemét nem akarta kinyitni. Félt. Igen, határozottan rettegett attól, hogyha kinyitja a szemét, csupán a takaróját fogja maga körül meglátni és ami tegnap történt hipp-hopp szertefoszlik minden. És bár a lány érezte, hogy a combjaiban iszonyatos izomláz van, és hogy még egy kicsit érzékeny a behatolás miatt a lába között, de egyáltalán nem bánta a tegnap este történteket. Sőt, kifejezetten örült annak, hogy egy ilyen férfi mellett ébredhetett. Csendben feküdt behunyt szemmel és hallgatta ahogy Tibbuty levegőt vesz, majd kifújja a levegőt és a meleg lehelete csiklandozta a lány nyakát. Halkan felkuncogott, majd megsimogatta a férfi kezét, ami a derekán pihent és tovább figyelte Tibbu lélezetvételét.
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tibutty Tamity Hétf. Júl. 02, 2012 11:25 am

Meghallom a kuncogást és a félálomból ismét felébredek. Lustán emelem meg a szemhéjamat, hogy megnézzem, ki nem bír nyugton maradni, amikor aludni akarok, de mivel még mindig Tess van mellettem, most az egyszer megbocsájtom neki. A derekára kulcsolt kezem lassan, finoman, olyan óvatosan, amennyire ez egy ilyen reggelen lehetséges, felkúszik az oldalán, majd tenyerembe simítom a vállát és mutatóujjammal elmélázva simogatom a bőrét körkörös mozdulatokkal. Néha-néha a kézfejemmel a vállától egészen a könyökéig lemegyek és a cirógatásomból szerencsére nem lehet rájönni, hogy a mellkasomnak nyomódó női hát felett a tekintetem a semmibe réved. Gondolkozom. Most, hogy valamennyire tiszta fejjel végiggondolom az egészet, olyan emlékek is visszajönnek, amiket nem értek. A forró, lázas test, az erőtlen remegés, amit nem csak a vágynak tulajdonítottam. Nem először voltam nővel, ismerem őket. Ismerem az általános reakciókat és a ma esi új volt és furcsa, mintha minden erejét bele kellene adnia. Felsóhajtok és mikor meghallom az újabb kuncogást, visszazökkenek a jelenbe. A lány tarkójára nézek, számra huncut mosoly költözik és mielőtt még bármit is csinálhatna megmarkolom a vállát, hogy ne tudjon elszökni és belefújok a nyakába, ahogy a kisgyerekeknek a pocakjába szoktak. Ha védekezne vagy felkacagna, még inkább nem engedem a karjaim közül. Kész, egyszerűen nem bírom megállni a dolgot, túlságosan csábító az a hosszú, íves nyak.

- Szóval nem hagysz aludni… - állapítom meg morgós hangon, mintha annyira zavarna és gonoszul kuncogva, kezemmel a hasán keresem az érzékeny pontokat. Számat ismét a nyakába fúrom. – Nem menekülsz. – Ha nem állít le és belemegy a játékba, nemsokára már az ágyon térdelve támadom, ahol tudom a kacagó lányt, sietve védekezem, ha mégis visszatámadna, a felém közeledő kezeket csuklónál megfogom, fájdalommentesen fegyverzem le, majd tovább csikizem… egészen addig, amíg jó pár perc csata után, belegabalyodva a takaróba elvesztem az egyensúlyomat és egy harci kiáltással el nem terülök a padlón. Basszus…

- Jól vagyok, jól vagyok! – mondom sietve és felemelem az ágy széle fölé a kezemet, mintha csak egy tengeralattjáró periszkópja bukkanna fel, hogy legalább azt látva megnyugodhasson mindenki, aki azt hitte, hogy az ágyról lekerülve a biztos halál vár rám. Pár másodperces töretlen és tökéletes bénázás után csak talpon leszek, majd elfáradva kifújok egy tincset a szememből. Az összetekert takarót úgy ahogy a derekam köré tekerem, csakúgy megszokásból. Csalódott kiskutyaszemekkel, összeborzolt hajjal, csapott vállal nézek Tess-re, szárnyaim bénán lógnak a földre, szinte az egész lényemből az sugárzik, hogy nekem semmi sem akar összejönni. És ha netán kinevetne vagy ha csak egy apró szájrándulást is látok az arcán, a szemem összeszűkül. Fenyegető lassúsággal nyújtom felé a karomat és mutatok rá, mint bűnösre, de mikor szólásra nyitom a számat, hogy valamilyen indok miatt újra megsorozzam, meglátom a tollpihéket. A kezem leereszkedik és bár számítanom kellett volna rá, mégis meglep, hogy szinte mindent fekete, apró tollpihék borítanak. A polcokat, a párnát, a takarót, az ágyat, a földet. Még a függönyre is felragadt pár, különös, fekete hótakaróként borítva be a szobát. Egy teljes fordulatot teszek meg a saját tengelyem körül, ahogy körbenézek és mikor visszanézek a lányra egy bocsánatkérő pillantást küldök felé. Szárnyamat szorosan összezárom, egyik kezemmel a takarót fogom össze a másikkal zavaromban megvakarom a tarkómat.

- Upsz…
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tess D. Thorne Hétf. Júl. 02, 2012 8:20 pm

A lány halk kuncogását a férfi kezének mozgása állította le. Tess elhallgatott, amikor meghallotta, ahogy a bőréhez érő kéz felcsőszik a kezén, majd amint megérezte, hogy a vállát kezdik simogatni lehunyt szemmel élvezte tovább a kényeztetést. A néha-néha lebucskázó kéz mindig megcsiklandozta, de nagyon örült annak, hogy érezheti maga mellett Tibbuty testének melegét és illatát.Ám amikor megérezte, hogy erősen megfogják a vállát megijedt. Hirtlen beugrottak agyába a képek, hogy milyen erőszakos is volt vele Paul is megijedt, hogy Tibbuty is talán erőszakos lesz majd vele. Ám ehelyett, megérezte, hogy a férfi meleg lehelete a nyakához ér, és amikor megérezte a fújást hangosan felnevetett. Csiklandozta a meleg levegő, amit a férfi szánt szándékkal fújt a nyakába. A férfi keze még erősebben fogta, hogy ne tudjon ficánkolni és ezáltal elzárta előle a menekülési útját is.
A férfi hangja, a mély morgós zene, szinte megbabonázta Tess-t és be kellett vallania magának, hogy nagyon is tetszik neki a mostani felállás.
- Én hagytalak, te keltél fel, morgós angyalka.
Nevetett fel a lány színtelen hangon, amikor Tibbuty a hasán kezdte csikizni.
- Nemér, a hasamon nagyon csikis vagy.... Tibbuty...
Dylan hangosan kacagott a férfi csikizése miatt, de ő sem tétlenkedett sokáig. Kezeit ő is hátra lendítette, hogy elérje a férfi oldalát és viszonozhassa a támadást, azonban határozottan lefogták a csuklóját, így lefegyverezték és kénytelen-kelletlen hagynia kellett, hogy az édes kínzás véget érjen. Ez azonban hamarabb bekövetkezik, mint gondolta volna. Ugyan is Tibbuty egy hatalmas kiáltással egyenesen a padlóra esett, magával rántva a takarót is. Tess ijedten ugrott az ágy végébe, majd amikor megpillantottam a férfi kezét, mint egy periszkópot hangosan ismét felnevetett és egy kis idő után a kezeit a szájára tapasztotta, hogy valamennyire visszafogja a nevetést, de nemigazán sikerült neki. Aztán a férfira sandított, és alaposan szemügyre vette a takaróba burkolt Tibbuty-t. Az egész férfiból olyan nyers erő sugárzott, meg persze egy kis ügyetlenség is. A szárnyai láttán Tess, igyekezett nem mosolyogni, de nemtudta magába fojtani. A férfi ujja rámutatott s akaratlanul is még szélesebb mosolyra húzta ajkait. Egy pillanatra lehervadt a mosoly a lány arcáról, mikor Tibbuty körbefordult. Tekintetével követte a férfi tekintetét, és megpillantotta a tollpihéket , amik mindent beborítanak. A fekete foltok élénken kitűnnek világos szobából.
- Úgy látom, a tegnap este élményekkel dús reggelre virradt.
Mosolygott Tibbuty-ra és felállt az ágyról. Erőtlennek érezte magát, és ahogy közeledett a férfi felé begyre nagyobb hányinger kerítette hatalmába, de nem foglalkozott vele. Nem akart.
- Mondd csak, kisajátítod a takarót, vagy én is kaphatok? Mert bevallom, nem szeretek meztelenül mászkálni.
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tibutty Tamity Kedd Júl. 03, 2012 12:28 pm

- Mit szépítsek a dolgon, ez van, ha elszabadulnak – rántom meg a vállamat a szárnyakra utalva, mintha semmiségről lenne szó. Persze, semmiségről. De a közömbösségem úgy hullik le, ahogy a lány közeledik. Szinte felfalom a tekintetemmel a csábosan felém lépkedőt, oldalra döntötte fejjel, minden zavar nélkül nézek végig rajta. Nőies, hosszú láb, légies járás, vékony vonalak, finom mozdulatok és az-az elmaradhatatlan csábos mosoly. Mit ne mondjak, kezdek igazán meglepődni és egyik énem igazán nem akarja itt hagyni ezt az egy éjszakás kalandot. Egy gyönyörű lánnyal egy gyönyörű este, majd egy gyönyörű reggel… ja igen, és én is gyönyörű vagyok. Azért ezt sem szabad kihagyni. Mi mást kívánhatnék?

- Sajnos nem adok. Hidd el, a saját érdekedben! Nagyon jól áll neked ez a… hmm… stílus – próbálom meggyőzni, miközben figyelem a meztelen testet bujkáló mosollyal. De mikor elém ér, rosszallva megrázom a fejemet, mintha azt mondanám „Jaj, hát tudok én neked ellenállni?”, leveszem magamról a takarót, átdobom a vállán, mint egy palástot, majd a két csücskénél magamhoz húzom rabot. Homlokomat a homlokához hajtom, majd megcsókolom. És még jó, hogy így teszek, mert az ajka íze a tegnap este óra még mindig „nem romlott meg”. Miután megszakítom a csókot, az államat a feje búbjára teszem és magamhoz húzva felsóhajtok. – Szóval morgós angyalka… Ezt megjegyeztem. – dörmögöm, miközben kiélvezem a pillanatokat. Ez volt az egyik legjobb estém mind közül. Mintha már évek óta ismernénk egymást. Furcsa volt. És jó. De én ne tudnám, hogy minden jónak egyszer vége szakad?... Ideje lenne indulnom. Igen, még akkor is, mikor azt érzem, hogy megnyugszom, ha a lány a karomban van. Ez csak egy érzés, semmi több… Pár másodperc néma csend után ismét lenézek rá, hogy valahogy belekezdjek a dologba, de az a felhőtlen öröm, amivel a reggel indult, azonnal eltűnik.

- Tess… Jól érzed magad? – kérdezem és a zöld arcán végigsimítva érzem a lázas bőrét. Most már kifejezetten aggódok. Pedig én nem sokszor szoktam aggódni – másért. Nagyon nem tetszik ez nekem, de mielőtt tovább faggathatnám, valahonnan a ruhakupac alatt megszólal a telefonom. És kész, ez az egy hang visszahozza a tegnapi munkámat. Az arcom megnyúlok. – Ajjaj… - Elengedem a takarót elugrok a lánytól és elkezdem keresni a telefont, ami viszonylag hamar a kezembe kerül. Szüntelen csörgését gyorsan megszüntetem és a lehető leghiggadtabban szólok bele. Hiába, a szórakozás, a munka és a bosszú, három külön dolog… Eléggé. – Tamity – mondom színtelen hangon. – Igen, uram, tisztában vagyok vele, csak tudja, egy kis hiba csúszott a dologba… Hogy-hogy hogy? Ön mondta, hogy a zsarukat lerendezi, de amit csinált, az minden volt csak… Nem, nem vágom át – felelem, majd gúnyosan, mégis elegánsan felkacagok. – Ugyan, ha azt akartam volna, azon kívül, hogy nem is tudna róla, el sem tudna érni. Profi vagyok és a profit értse is úgy… Pontosan… A pénz ott lesz időben, ne aggódjon… Igaz, mást azon kívül úgy sem csinálhat, nem igaz? Ó, és még valami; addig se próbálkozzon átverni, mert ha meghallom, kénytelen leszek felszívódni… Nos, úgy látszik értjük egymást – fordulok meg és lecsapom a telefont, de mikor nem látom sehol se a lányt, elgondolkozva felhümmögök. – Érdekes – motyogom magam elé. – Öhm… Tess? – kérdezem hangosan, kissé bizonytalanul a szobától és elindulok, hogy megkeressem. – Minden rendben? - hajolok ki a folyosóra és mikor meghallom a hangokat, elindulok a fürdő felé.
Tibutty Tamity
Tibutty Tamity
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 279
Hírnév : 37
Tartózkodási hely : Elmém legbenső zugában, ahol a távol is túl közelivé válik.

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Tess D. Thorne Kedd Júl. 03, 2012 1:49 pm

Tess arcán halvány pír jelent meg, ahogy lassan közeledett Tibbuty-hoz. Érezte, ahogy a férfi tekintete elidőzik a testén, amit semmi nem fedett. És most először Tess úgy érezte, hogy nem kell eltakarnia magát előle, volt benne egy olyan furcsa érzés, hogy a férfi nem fogja leszólni, hogy esetleg az egyik melle nagyobb, mint a másik, vagy azért, mert nincs tökéletes homokóra alakja, esetleg, hogy túl vékony. Az éjszaka folyamán a férfi olyan gyönyörben részesítette, amit Tess el sem tudott képzelni, hogy valaha ilyen finom szeretkezésen fog keresztül menni. Pláne nem egy alig ismert férfival, de nem érdekelte. Tudta, hogy az ideje fogytán és a biológiai homokóra, ami az életét pergette egyre lejjebb kilyukadt és a hatalmas lyukon keresztül a homokszemek egyre gyorsabban peregnek ki a földre. Így hát minden alkalmat ki akart élvezni az életben. Akarta, hogy megtörténjen közte és Tibbuty között az az éjszaka, és akárhogy is végződjék a reggel, Tess boldog volt a tudattól, hogy találkozott egy ilyen férfival.
- Hát ha ilyen jól áll, talán dolgoznom is így kellene mennem, nem gondolod?
Mosolygott Tibbuty-ra, majd figyelmesen nézte, ahogy a férfi átdobja a vállán a takarót és azzal húzza közelebb magához. Ajkain az a rossz-fiús mosoly tündökölt, ami Tess-nek már az első pillanattól kezdve nagyon nagyon tetszett, és akárhogyan is próbálta bebeszélni magának, hogy úgy is csak egy éjszaka volt, nehezére esett elhinni, hogy soha többé nem fogja a férfit reggelente, összekócolt hajjal, és ügyetlenkedve a szobájában látni, és ez felettébb nyomasztó hatással volt a lelkére. Puha csókja ismét feltüzelte a lányt, de inkább nem merült nagyon bele a játékba. Igen, hiszen ez az egész játék volt, nem? Két felnőtt ember, együttes megegyezésével történő játszadozás.
A férfi ölelése és illata még jobban elbódította a lányt, aki szinte alig tudott bármit is mondani, mivel újra ellepték azok a kellemes érzések, amik már nagyon nagyon régen kivesztek belőle. Pontosan akkor, amikor a szülei meghaltak és amikor Paul meggyalázta. Gondolatmenetéből a férfi hangja és simogatása szakította ki, amire egy erőtlen mosoly volt a válasza.
- Persze. Minden a legnagyobb rendben van.
Válaszolta egy vállrándítás kíséretében, majd, amikor meghallotta a férfi telefonját kicsit elszontyolodott. Még egy utolsó csókot lopott Tibbuty-tól, majd csendben és arcán egy győzedelmes mosollyal maga köré tekerte a takarót és lehuppan az ágya szélére. Csendben ült a puha ágyon és közben azon igyekezett, hogy el ne hányja magát a szoba kellős közepén, de az inger csak nem akart elmúlni, így egy látatlan pillanatban kisurrant és a fürdőszobába vetette magát. Amikor beért bezárta magára az ajtót, majd a csaphoz szaladt és kiadta tegnapi vacsoráját a száján keresztül. Amikor meghallotta a nevét kiabáló Tibbuty-t szemei megteltek könnyel. Aztán miután újra levegőhöz jutott kiöblítette a száját és megmosta a fogát. Az újabb kérdésre nagy levegőt vett, majd kiöblítette ismét a száját és kicsit megmosta az arcát.
- Jól vagyok, egy perc és megyek.
Válaszolta gyenge hangon, majd pár pillanatig még mereven a tükörbe révedő tekintettel bámult magára, aztán elindult az ajtó felé. Mikor kinyitotta a férfit pillantotta meg az orra előtt.
- Áh, szia... izé.. nem akartalak zavarni telefonálás közben, úgyhogy úgy gondoltam, hogy rendbe szedem magam egy kicsit.
Füllentett a férfinak, majd lábujjhegyre állt és arcon csókolta Tibbuty-t.
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Lombardi's Pizza - Page 2 Empty Re: Lombardi's Pizza

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.