Constantine j. Wallace

Go down

Constantine j. Wallace

Témanyitás by Constantine J. Wallace on Szer. Ápr. 25, 2012 3:52 pm

ADATOK

NÉV: Constantine John Wallace
faj: Ember
kor: 31 év
születési hely: New York, USA

jellem: Constantine az a fajta ember, aki nagyrészt a munkájának él. Ha munkáról és üzletről van szó, akkor nem ismeri a tréfát, viszont ennek ellenére egy teljes mértékben jó humorral bíró személyiség. Sokszor talán pont ez az éles váltás, ami miatt nehéz kiismerni, hiszen olykor nem tudni épp mikor poénkodik, vagy komolyan mondja e, amit mond. Az átlag tudósoktól eltérően ő egyáltalán nem egy szétszórt alak, nagyon is precíz, pontos és minden részletre odafigyel, de ez ugyancsak a munkájára vonatkozik, ha éppen, nem ebben a minősítésben képviselteti magát, akkor viszont alig ismerni rá.

személyazonosság: nyílt

KÜLSŐ: Magas, sportos alkat, rövid sötét haj és barna szempár. Öltözködése többnyire lazán elegáns.

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL: dohányzás, és bal alkarja könyöktől lefelé saját tervezésű fémből készült, amolyan cyber technológiával, emberi bőr fedi, de csak félig a saját karja, viszont erről nem tud senki

KÉPESSÉG: mutáns képességgel nem rendelkezik

~°~

FOGLALKOZÁSA: mérnök és tudós( elsősorban robot technológiával és géntechnológiával foglalkozik) mindemellett üzletember, a WNM (Wallace & Marshall ) Corporation nagyvállalat résztulajdonosa

SZAKÉRTELMEI: minden ami a géntechnológiával és robot technológiával kapcsolatos, üzletpolitika, gépkocsi vezetés, ért a lőfegyverekhez

ESZKÖZÖK, FELSZERELÉSEK: mobiltelefon, színezüst egyedi gyártmányú gyújtó

~°~

ELŐTÖRTÉNET

...-Hogy az isten verje meg!-kiáltottam fel, hiszen már sokadjára próbáltam meg egy újfajta robot kart összeszerelni, de valahogy az istennek sem akart összejönni. Idegesen csaptam az asztalra, és túrtam bele a hajamba, majd felálltam, éreztem, hogy szükségem van most egy cigarettára. Előkerült az ezüst Dunhill, kattant a gyújtó, és éreztem, ahogy a nikotin beáramlik a tüdőmbe. Odakint már besötétedett, nem tudom már mióta ülhetek itt, és bütykölhetem ezt a sz*rt, ilyenkor teljesen kihagy az időérzékem. Lassan járkáltam fel alá, míg végül a hatalmas üvegajtón át kimentem a teraszra, ami magasan a város fölé emelkedett, hiszen egy karcoló tetején volt a labor. Nem biztos, hogy a legideálisabb, de az egész cég ebben a hatalmas monstrumban kapott helyet. Figyeltem a várost, ahogy az éjszakai fényben úszik, könnyedén könyököltem a vasra, és a bal karomra pillantottam. Igen, nem véletlenül igyekszem annyira bármilyen áttörést is elérni, hiszen elég nyomós okom volt rá, hogy kitartóan dolgozzak.Mindenre úgy emlékszem, mintha tegnap történt volna....

Gyerekként midig is arról álmodoztam, hogy majd valami igazán különlegeset vigyek véghez, ehhez mindent megkaptam, amit egy normális családban meg lehet. Anyám ápolónő volt, apám meg egy örök álmodozó, és persze ott volt Jason, a bátyám. Nem voltunk se szegények, se gazdagok, éppen csak eléldegéltünk itt New Yorkban. Már gyerekként is ámuldozva hallgattam, ahogy apám különböző találmányokról álmodozik, és sajátos világát mindig különböző történetekben osztotta meg velem. Engem elvarázsolt vele már akkor, de persze ezzel csak én voltam egyedül így a családban. Anyám egy idő után nehezen viselte, hogy ahelyett, hogy eltartaná a családját, csak ostobaságokkal tölti el az idejét az apám, és ennek az lett a vége, hogy fogta a két gyerekét és elköltözött apámtól, majd beadta a válást is néhány hónapon belül. Ekkor úgy 7-8 éves lehettem, és nem sok mindent értettem ebből az egészből, viszont Jason, aki 4 évvel volt idősebb tőlem, már nagyon is megértette, és attól kezdve mérhetetlenül gyűlölte az apánkat. Vannak még emlékeim, hogy hányszor verekedtünk emiatt, hiszen én nem igazán tudtam tőle elszakadni. Talán pont ez a láthatatlan kötelék, és a meséi voltak azok, amelyek olyannyira megragadtak bennem, hogy végül én is elindultam ezen az úton. Már az iskolákban megmutatkozott, hogy nagyon is fogékony vagyok a fizikára, a biológiára és a kémiára. Olyan könnyedén el tudtam merülni ebben a világban, hogy olyankor mintha körülöttem is megszűnt volna létezni a való világ.Az egyetem alatt ez csak egyre inkább fokozódott, a legjobb iskolákban jeles eredménnyel végeztem, akkor már tudtam, hogy mivel akarok foglalkozni, hogy tovább akarok vinni egy álmot, amit gyerekként kaptam. Viszont ezt Jason is nagyon jól látta, és az apánk iránt érzett dühét most már egyenesen rám vetítette ki. Akkoriban kezdtem el egy nagyon jó barátommal együtt dolgozni, a külvárosban volt egy laborja, ahol különböző kutatásokat és kísérleteket végzett, és így lehetőségem nyílt nekem is arra, hogy tovább léphessek egy másik szintre.
Akkor este ugyancsak sokáig dolgoztam, George, már rég hazament, és persze én sem akartam túl sokáig maradni, de könnyen bele tudok merülni egy egy munkámba.
-Már megint itt töltöd a fél életed.-hallottam meg az ismerős hangot.
-Jason!Micsoda meglepetés.Te meg...-nem is hagyta hogy befejezzem a mondatom, láttam a meggyötört arcát, kimerült és fáradt volt, pedig őt soha nem ilyennek ismertem.
-Gondoltam megnézem ezt a te híres porfészked, amit labornak hívsz.-csak úgy sistergett belőle a gyűlölet.
-Ha azért jöttél, hogy újból sértegetni kezdj, akár már most el is mehetsz.
-Szánalmas vagy, ugye tudod? Mondd, mégis mit akarsz ezzel elérni?Te is tudod, hogy úgysem viszed, semmire! Ugyanúgy fogod végezni, mint az a részeg disznó.
-Ne beszélj így apáról!-csattantam fel akkor már én is, és felálltam az asztal mellől.
-Ő sem vitte semmire, és ezt nem bírta elviselni, a piálásba pusztult bele....hát neked is ez kell?! Mert nem fogom hagyni, hogy te is úgy végezd, mint ő.
-Nem fogod hagyni, Jason? Ugyan, mit tehetnél ellene? Nincs szükségem arra, hogy irányítsd az életem...többé már nincs.-hiába a bátyám volt, ilyenkor nem tudtam elviselni, mikor ennyire kijöttek belőle az indulatok.Tiszteltem, mert az üzleti életben nagymenőnek számított, de sosem tudta elfogadni, hogy én a saját utamat választottam.
-Fogalmad sincs, hogy miket beszélsz...-lépett oda hozzám, keze már ökölbe szorult.
-Te ittál?Szánalmas, vagy ahogy papolsz itt a szent szövegeddel, miközben te sem vagy jobb...-és ekkor dühtől villanó szemekkel ragadott meg a köpenyemnél fogva, és már csak arra emlékszem, hogy pillanatok alatt záporoztak az ütések, ahogy verekedni kezdtünk. Az egyik ütésem nyomán elvesztette az egyensúlyát, és a vegyszerekkel teli asztalra zuhant ahol minden összetört, és a vegyszerek összefolytak...

**Lassan fújom ki a füstöt, és bámulok egy távolban villódzó reklámtáblát, és itt kattog a fejemben a hang, a tűzjelző hangja, ahogy akkor megszólalt.**

-JASSONN!!MOST AZONNAL EL KELL TŰNNÜNK INNEN!!-kiabáltam, hiszen a tűzjelzőt is megpróbáltam túlkiabálni, de tudtam, hogy a vegyszerek hatására akár minden kigyulladhat, vagy még rosszabb. A labor egyik végében tűz keletkezett, és ahogy gomolygott a füst, láttam, hogy Jason alig bír felállni. Mennünk kellett, most csak ez volt a legfontosabb, és megindultam felé.
-Szedd össze magad, ha nem akarsz velem együtt itt elpatkolni!-próbáltam felemelni, de nem volt egészen magánál, vérzett a feje is, ahogy beverte az asztalba. Nem volt épp egy pehelysúlyú versenyző, de azért én sem volta rossz kondiban. Próbáltam vele kijutni, de a kivezető folyosó túl hosszú volt...A laborban a tűz olyan anyagokat ért el, melynek következtében én is már csak egy hangos robajra emlékszem, semmi másra. Az épület berobbant, és a nyomás minket is kirepített az ajtón...
Két napig eszméletlenül feküdtem az intenzíven, és ahogy magamhoz tértem, szembesültem a kegyetlen valósággal. Hiába kerestem akkor már Jasont. A robbanás során ő súlyos égési sérüléseket szenvedett, a kórházban még megpróbálták újra éleszteni, de már nem tudtak mit tenni, nekem is csak azért volt szerencsém, mert a robbanás távolabb lökött, engem az épület romjai alól vakartak elő, de a bal karomat könyöktől lefelé már nem tudták megmenteni, ugyanis a romok teljesen szétzúzták. Hosszú ideig tartott a rehabilitációm, de inkább a lelki sérülések miatt, mintsem a fizikai fájdalomtól. Hetekig gyötrődtem, és majdnem sikerült nekem is teljesen lecsúsznom a lejtőn, mikor felkeresett egy régi professzorom az egyetemről. Egyrészt hallotta, hogy mi történt velem, másrészt olyan ajánlata volt a számomra, amely talán segíthetne nekem túllépni....És mennyire igaza volt. Ő ekkor már egy ideje próbálkozott egyfajta technológiával, hogy miként lehetne a gépet összehozni az emberi sejtekkel és szövetekkel. Fél kar híjján egyszerre voltam kísérleti alany és munkatárs...tőle kaptam a legelső pótkaromat. Az évek során egyre előrébb jutottunk, és végül egy nagyon komoly céget sikerült felépítenünk, melybe vér és veríték egyaránt benne volt. Idővel egyre több támogatót és partnert sikerült megnyernünk a fejlesztéseinkkel, míg végül a cég már magasabb szintekre léphetett. Társtulajdonos lettem, majd a professzor bár visszavonult a munkától, a cég az én vezetésem alatt épült tovább. Nem csupán az üzleti kapcsolatainkat ápoltam, de én magam is új és új fejlesztéseken dolgozom, hiszen nagy terveim vannak még a közeljövőre....

Könnyed megszokott mozdulattal nyomtam el a csikket, és tudtam, hogy valahol a tervezési folyamat során csúszott el valami, ami miatt képtelen vagyok tovább jutni.
-Látod Jason, k*rva nagyot tévedtél...-motyogtam az éjszakba, majd visszamentem a tervezőasztalhoz, hogy újra nekilássak kijavítani a hibát....

Constantine J. Wallace
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 2
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Re: Constantine j. Wallace

Témanyitás by Szellem on Szer. Ápr. 25, 2012 4:03 pm

Előtörténet, és a benne elrejtett mintajáték elfogadva, de kérek egy részletes leírást arról, hogy mire is képes az a robotkar.
Egyébként minden rendben van, jó játékot az oldalon, és ne felejts el jelentkezni az Ember csoportba Smile

Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1428
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Témanyitás by Cerebro on Szer. Ápr. 25, 2012 5:18 pm

Megállapítom, hogy Szellem helyesen járt el, mikor részletes leírást kért. Egy ilyen technológia megjelenése a fórumon alapos mérlegelést igényel. Szóval kérjük a jelentést.

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7

http://postoutsiders.hungarianforum.com

Témanyitás by Constantine J. Wallace on Szer. Ápr. 25, 2012 5:58 pm

Nos, tulajdonképpen semmilyen extra dolgot nem állt szándékomban elrejteni ebben a kis pluszban! Smile

A robot kar egyelőre annyira jó, hogy ugyanúgy tudja használni mint egy rendes emberi kart, tehát a mozgásán alig észrevehető, hogy nem izom és csont. Egy erős fémből készült, amely ellenáll a korróziónak, valamint savnak illetve erősebb maró hatású anyagnak, de azoknak se sokáig, csak egy bizonyos ideig. Valamivel nagyobb erő kifejtésére képes mint egy átlagos emberi kar, de ez sem akkora, hogy kocsikat emelgessen vele. És persze emberi bőr szövettel van burkolva a kar, emiatt nem feltűnő, csak ha az esetleg pl. sav által lemaródik a gépkarról.

Majd esetleg a játék hosszú hosszú menete után ha úgy alakul, akkor esetleg szívesen fejleszteném a karaktert tovább ilyen irányban, de egyelőre semmi extra, tehát nem fognak fegyverek kinőni a kezéből vagy valami hasonló extrém dolgok! Smile
Ha van még bármilyen kérés, jelezzétek, és javítom! Smile
Constantine J. Wallace
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 2
Hírnév : 0

Témanyitás by Cerebro on Csüt. Ápr. 26, 2012 3:38 pm

Így már teljes mértékben elfogadható.

A későbbiekben remélhetőleg lesz egy olyan kreditrendszer-módosítás, aminek folytán több lehetőség nyílhat egy ilyen "extra" kibontakozásának.

Update: annyit kérünk még, hogy felszerelésként vedd nyilvántartásba a robot-kart.

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7

http://postoutsiders.hungarianforum.com

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

Vissza az elejére