Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fordham Egyetem

+8
Sean Darrow
Sarah Wilchok
Sheena Duran
Szellem
Cristopher W. Somerset
Gregory S. Severald
Kara Shawn
Cerebro
12 posters

8 / 16 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Szer. Dec. 07, 2011 3:17 pm

Szegény Seant azért sajnálom, mert az arcán ott díszeleg az egyik jómadár keze nyoma, ami már most sem szép látvány, de holnapra már szép színes is lesz. A tanár közben odaér, és újsüttetű barátom nem tévedett, mikor azt állította, hogy itt a verekedésért éppen csak nem vonják kínpadra a diákokat. Unatkozva hallgattam végig a hosszúra nyúlt előadását és már végre elindultunk volna a jól megérdemelt büntetésünket átvenni az igazgató személyétől, mikor az egyik korábban Sean lába nyomán padlót fogó focista egója az egekbe szökött és feltápászkodva a földről nekünk rohant.
~ Tisztára, mint egy bikaviadalon! ~ ugrott be a látványra a kép.
A srác nem igazán törődve a tanárral, egyszerűen átgázolt rajta. A lökéstől az megingott, de még időben nyerte vissza az egyensúlyát, viszont Sean nem volt ilyen szerencsés, és elesett, pont a tanár által elpottyantott késre tenyerelve.
~ Mi a fene! ~ néztem az ismerős vágóeszközre. ~ Mintha ilyen lett volna a pincében a srác kezében is! ~ kúszik fel a szemöldököm csodálkozva, de tovább nem elmélkedhetem a dolgon, mert a vérben forgó szemű dúvad ökle sűvítve szelte a levegőt és éppen csak el tudtam hajolni előle. A lendület még előre vitte volna a srácot pár métert, ha nem teszem elé „véletlenül” a lábam, amiben megbotolva, egy szépen ívelt mozdulattal pofára esett, magával sodorva még egy asztalt és két rémölt diákot.
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sean Darrow Szer. Dec. 07, 2011 10:16 pm

A dúvad nem veszi jó néven, hogy őt használják buldózernek, és miután kellő kárt tett az iskola berendezésében, már rohan is újra az előző társaság irányába, ekkor azonban már a tanár is beszáll a mókába, és egyetlen nevelő célzatú pörgő rúgással mozdulattal kiüti őt. Ha eddig esetleg kétségek merültek fel Sean-ban, miért hordoz magánál a fickó egy ilyen tőrt, mostanra szerte foszlottak mind, és helyüket a rettentő felismerés veszi át, hogy bizony igen, tényleg nem vicc az, hogy itt a pedagógusok is szörnyetegek.
~Hú bakker, a kés!~
Miközben feltápászkodott, a fegyvert is hozta magával, hogy illendően a pengéjénél fogja nyújtsa át azt a tanárnak, de hála a fejét ért néhány ütésnek csak most fogta fel annak jelentőségét, mikor a tanár rá nézett, hogy nem égeti a bőrét az a vacak.
~Ezekből ki tud merülni az elem? Jó tudni...~
Vagy mégsem fogta fel egészen, előfordul.
-Tanár úr, a kése...
A fickó gyanakodva veszi vissza az eszközt, de nem szól semmit, csak az igazgatóiba zavarja mindkét srácot. Már itt gyanakodniuk kéne, hogy valami nem stimmel, hisz a focistákat nem szidja többé, de az igazat megvallva simán elképzelhető, hogy csak kivételeznek velük.
-Remélem több meglepetés már nem vár ránk - suttogja Sean, mikor már a folyosóra érnek.
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Szer. Dec. 07, 2011 10:43 pm

A srác kemény koponyájában nem sok kárt tett a bútorokkal való találkozás, ezért már készültem, hogy másként fogadjam, de a tanár megelőzött és én leesett állal figyeltem, ahogy egy látványos rúgással maga küldi padlóra az eszét vesztett diákot.
~ Á! Ez kemény volt! A nevelés elérte a célját. ~
Aztán csak érdeklődve figyelem, ahogy Sean felveszi a földről a tanár által lejtett kést és miközben feltápászkodik át is nyújtja neki udvariasan.
Kicsit értetlenkedve nézem a férfi arcán átsuhanó sötét felhőt, de betudom ezt a most kirobbant verekedés miatt érzett mérgének, és nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget.
Meglepetés persze nem ér, mikor ezek után utasít minket, hogy menjünk az igazgatói irodába, az viszont már egy kicsit jobban zavar, hogy a belén kötő srácokat szó nélkül hagyja elmenni.
~ Talán focistának kéne állnom, azoknak mindig mindent elnéznek a tapasztalatom szerint. ~
De engedelmesen ballagok Sean mellett és sűrűn bólogatok szavaira.
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sean Darrow Csüt. Dec. 08, 2011 3:35 pm

Az igazgatói iroda ha lehet még a Xavier intézetbeli párjánál is gázosabb hely, - már ha ez egyáltalán lehetséges - így hőseinket nem érheti nagy meglepetés, mikor az ott ülő férfi szinte szóról szóra ugyanazt a halandzsát vágja a fejükhöz a keresztény értékekről, melyet a másik tanár, csak ő néhány decibellel hangosabban. Látszólag egész nap képes lenne ordítani, de mikor a szobában lévő vitrin üvege megreped, és néhány serleg is fejest ugrik, úgy dönt, elég volt erőteljes hangjából, és a szobáikba zavarja a fiúkat.
-Hát, ez felemelő volt - jegyzi meg Sean a folyosón - biztos, hogy vele jártunk jobban?
~Biztos hát. Ennél nincs fegyver...az irodájában.~
-Fontold meg, amit a másik suliról mondtam, ott még a csajok is jobbak. No, holnap akkor találkozunk.
Egy utolsó kézfogás, és már útnak is indul a szobája felé. Menet közben még elhalad a posta mellett, ahol kellemes meglepetésként éri, hogy végre megérkezett az új telefonja, amit rögtön be is üzemel. Az első ember, akit felhív vele természetesen Sarah, bár más számát nem tudja fejből, úgyhogy ez annyira nem meglepő.
-Szia! Nem fogod elhinni, mi történt ma velem...

Hosszasan mesél, és kitér minden apró részletre, például, hogy a Tisztogatók nagyon örülnének neki, ha mind a ketten csatlakoznának a bandához.
-És még szobafogságra ítéltek...kezdem azt hinni, hogy ezek nem ismernek engem...
Mondandóját irdatlan nagy dörej zavarja meg, mintha be akarnák törni az ajtaját egy faltörő kossal.
-Tudjuk, hogy odabent vagy mutáns! Most véged van! - Ordítják kívülről, s a fiú valahogy kétli, hogy ez az új pizzafutár lesz, az nem ilyen szelíd.
-Azt hiszem, jobb ha most leteszem, vendégeim vannak...
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Csüt. Dec. 08, 2011 5:22 pm

Nekem még csak hasonlóban sem volt részem, de alig bírtam ki röhögés nélkül, ahogy az igazgató előadta magát, a nagy keresztény eszményről és az iskolai viselkedésről, meg a többi blabláról. Mondjuk a hangerővel majdnem ölni lehetett volna, de egyébként azt kaptuk, amire számítottunk és már mehettünk is a szobánkba.
- Igen! – bólintottam vigyorogva. – Te nem akartad elröhögni magad? Mondjuk azért azt már nem kockáztattam meg, mert azért még nem a szobámban akarok megöregedni.
A másik suli említésére elgondolkozom és bólintok Seannak.
- Mielőbb szeretnék dűlőre jutni, mert ez itt most elég necces volt. – intek az iskolán túlra. – Ezért mindent meg fogok tenni, hogy elkerüljek innen, és azt hiszem az általad említett suli okés is lenne.
A szobáink arrébb vannak egymástól, ezért kezet fogunk és elbúcsúzunk, és én a szobámba vonulok, hiszen úgy is van elég tanulni valóm, meg aztán töprengeni valóm is bőven.
Kis idő múlva éktelen dörömbölésre figyelek fel és óvatosan az ajtómhoz megyek, hogy résnyire kinyitva megnézzem a hangzavar okát.
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sean Darrow Csüt. Dec. 08, 2011 5:38 pm

Több sem kell neki, már szalad is az ágyához, hogy az ajtó elé tolhassa azt. Egész jól fel van szerelve zárak terén, és maga az ajtó is acélból van, de nincsenek illúziói afelől, hogy pontosan meddig fogja őt védeni ez a cucc. Miután az ágy a helyén van, a szekrényt is elé borítja, biztos ami biztos, de ezzel tényleg kifogyott a barikádként alkalmazható bútordarabokból, szóval ideje megtenni azt, amit valamiért mindenki elmulaszt a filmekben, amikor hasonló helyzetbe kerül: hívni a 911-et. Egy rövid bájcsevegést követően, mely során biztosítják róla, hogy érkezik a felmentő sereg, csak épp nagyon elfoglalt minden egység, többször is szidja a várost, amiért nincs több rendőr, mire a diszpécser sajnos csak hápogni tud, több zsarut teremteni viszont semmiképpen. Kínos csönd áll be, és ekkor, mintha csak a feszültséget akarná oldani, valaki tüzet nyit odakint.

A dologban az az érdekes, hogy a lövést nem az ajtóra adták le. Úgy tűnik, egy másik csoportnak is Sean-ra fáj a foga, hiszen valami ragyás képű fazon egy zöld halálfej alakú füstfelhőt lőtt ki az egyik páncélos lovagra, mitől az azonnal a torkához kapott, és összeesett. Ezt követően két másik embert is eltalált, és ekkor döntöttek úgy a Tisztogatók, hogy ideje viszonozni a tüzet.
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sarah Wilchok Csüt. Dec. 08, 2011 5:53 pm

Örömmel láttam, hogy Sean csörget meg a mobilomon. Épp a történelmet bújtam, ezért különösen hálás voltam, hogy tarthattam egy kis szünetet. Viszont egyáltalán nem tetszett, hogy Sean, meg egy másik srác ilyen bajba keveredtek....nélkülem! Már éppen kezdtem volna gyengéden megfedni, hogy ki mert hagyni egy jó kis mókából, amikor meghallottam a vonal másik végén azokat a kiáltásokat.
- Sean! le ne tedd! Le ne merd tenni! - kiabáltam a már süket kagylóba és végig hullámzott rajtam a kétségbeesés.
~ Nagyon úgy, hangzott, mintha valami mutánst akartak volna elkapni! De miért a barátom szobájában! És, ha ő bújtat ott valakit, akkor nagy bajban lehet! Azonnal oda kell mennem! ~
Egy percig sem haboztam, felkaptam egy bélelt dzsekit és kivágtattam az iskolából. Emlékeztem, hogy Elenor, hol tartja a robogóját és biztos voltam benne, hogy nem bánja, ha most ilyen vészhelyzetben kölcsön veszem. Beizzítottam a motort és már száguldottam is a szerelmemhez.

Az iskolához érve gyorsan leparkoltam a járgányt és kapkodtam a lábam Sean szobája felé, ahonnan ordítás és lövöldözés...LÖVÖLDÖZÉS!!! zaja hallatszott. Szívem a torkomban kalapált és izzó harag gyülekezett bennem.
~ Ha Seannak baja esett, isten irgalmazzon aki elsőnek a kezem ügyébe kerül! ~
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sean Darrow Csüt. Dec. 08, 2011 6:19 pm

Pár órával korábban:
-Black meglógott előlünk - szól mérgesen a nő társaihoz - de előbb még sikerült pár dolgot kiolvasnom. Tudjátok ki segít neki?
Az asztalnál ülők a kérdésre mind felmordulnak. Páran összesúgnak, de hangosan senki sem osztja meg a tippjét a többiekkel. Egy per hatásszünet a után a nő végre felfedi a titkot.
-A szellem! - Na itt aztán mindenki elhallgat. Ha van olyan elmebeteg, akivel nem érdemes szórakozni, amennyiben létezik, akkor az ő. Páran fel is állnak, mert abból, ahogy vezetőjük néz arra következtetésre jutnak, hogy neki pontosan ez a terve. - És nem fogjátok elhinni, a fia itt tanul, az egyik Bronx-i egyetemen! Ha elkapjuk, szép summát kaphatunk érte, és mellé kiadja nekünk Black-et is! Abból a pénzből amit most szerzünk, nyugdíjba mehetünk mind! Hozzatok annyi embert, amennyit csak tudtok!

Most:
Úgy tűnik az alvilági toborzó szervek értik a dolgukat, legalább 40 rossz arcú egyén tartózkodik most az iskolában, az itt lakó idiótákon kívül, és ebből vagy 10 még mutáns is ráadásul. Az épületben szolgálatot teljesítő 9 tisztogató kicsit kevésnek tűnik ez ellen, de ha más jót nem is mondhatunk róluk, azt meg kell hagyni, hogy mindent megtesznek azért, hogy legalább a diákok túléljék ezt a balhét.
Mivel nem csinálták meg a házi feladatot, ezért fogalmuk sincs, pontosan hol is lehet Sean, ezért aztán szétszóródtak mindenfelé az épületben, miközben vezetőjük erősen koncentrál, hogy a tanulók gondolatai közt szörfözve lokalizálni tudja a prédát. Egyenlőre nem jár sikerrel.

Sarah ahogy megérkezik, láthatja, hogy még 3 géppisztolyt szorongató fickó szalad az épület felé előtte, ám mielőtt még átléphetnék a kaput, valaki az egyik háztetőről lövéseket ad le rájuk. Egészen jól céloz, hisz két embert is sikerül eltalálnia. Egyiküknek érett dinnye módjára robban szét a feje, a másik pedig a háta közepébe kapja a találatot, de abból ahogy elesik, kétség sem férhet hozzá, hogy nem éli túl az éjszakát. Az utolsó ember az egyik oszlop mögé húzódik fedezékbe, majd onnan viszonozza a tüzet, bár ebből a távolságból épp csak azt nem találja el, amire célozni szeretne.
Sarah egyenlőre biztonságban van mindkét férfi elől, de ha be akar jutni az épületbe, sajnos csak azon az úton teheti, ami a két férfi kereszttüzében áll, és mivel a tisztogató egy nagy kaliberű mesterlövészpuskával osztja az áldást, ez nem lesz könnyű séta.
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sarah Wilchok Csüt. Dec. 08, 2011 6:36 pm

Rohantamban megtorpanok, mikor pár állig felfegyverzett alakot látok rohanni az iskola felé.
~ Mi az istennyila történik itt kivonult ide a gárda, vagy mi? ~
Bentről is lövöldözés hallatszik és egyre idegesebben tekintgetek körül, már szeretném tudni, hogy mi van Seannal, mert azóta sem veszi fel a telefont.
Két gépfegyveres jómadarat az orrom előtt szed le valaki az iskola ablakából, de a harmadik okolva társai példáján gyorsan fedezékbe ugrik és onnan lövi rommá az épületet, mivel a célzókája nem igazán jól működik. Viszont patthelyzet alakul ki: ő sem jut beljebb, de az ablakból lövöldöző mesterlövész sem tudja leszedni. Én meg itt toporgok miattuk és nem repülhetek a féltett barátomhoz. Ez így nem lesz jó! A gordiuszi csomót át kell vágni!
Jó nagy kerülővel az oszlopnál bújkáló fegyveres mögé kerülök, ügyelve, hogy azért a fentről lövöldözőnek se nyújtsak célpontot, és kieresztve a tüskéimet megragadom a kezét. Nem fogom sokáig, mert a rángatózástól a fegyver is össze-vissza lövöldöz, hisz az ujjai megfeszülnek a ravaszon. Viszont nyomban elájul. Elveszem tőle a tartalék tárakat, a gépfegyvert kiveszem a kezéből és az ablakos fickóra kezdek koncentrálni. Egyes lövésre állítom a puskát és megpróbálom fedezék mögé kényszeríteni, hogy addig, mindig egy kicsit előrébb jussak és végül beléphessek a kapun.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sean Darrow Csüt. Dec. 08, 2011 7:04 pm

Újabb telefon csörgés, a sokadik mostanában, és bár mindennél jobban szeretné fölvenni a telefont, most sajnos nincs ideje erre. Azok alapján, amiket kintről hall, jó kis buli lehet.

A férfi, ki a zöld felhőket lövöldözte a négy lovagra fölényesen röhög, egészen addig míg előre tartott tenyerén egy luk nem jelenik meg, mely önmagában is okot adhatna neki a szomorkodásra, ám erre jut ideje, hisz a lövedék tovább utazott, egyenesen a homlokába. Ellenfele, aki a lövést adta le ezek után hátrébb húzza társait a méregfelhőből, kettejüket meg is tudja menteni, az viszont, aki elsőnek kapott a mutáns támadásából már nem lélegzik, és a sisak mögött a bőre különösen aszottnak tűnik. Gyászolni azonban nincs idő, hisz a hagyományos bűnözők közül is megérkeznek végre néhányan, követve a lövés keltette zajt. Gépfegyverének pár rövid sorozatával köszönti őket, ahogy azt az illem megkívánja.

Sarah terve beválik, hisz a bűnözőnek meg sem fordult a fejében, hogy hátra nézzen, ha esetleg onnan támadna rá egy mutáns. Valahol érthető a dolog, hisz ezen a helyen jogosan feltételezhette volna, hogy minden különleges képességekkel rendelkező egyén az ő oldalán lesz. A mesterlövész sem tud sokat kezdeni a lánnyal, így Sarah hamarosan odabent találja magát, de az épület belseje sem bizalomgerjesztőbb, mint kívül volt, sőt.
Az aulában kapásból 3 ember fekszik vérbe fagyva, valószínűleg ugyanabból a bandából, kiknek tagjai már odakint is csak céltáblának voltak jók. Gyilkosuk, egy páncélos fazon a földön fekszik, lőtt sebbel a térdén. Amint meglátja Sarah-t, azonnal felé kiált.
-Tűnj innen! Az egyik korcs még itt van!
Mintha csak erre a végszóra várt volna, a nevezett korcs a férfi elé ugrik valahonnan, és egyetlen mozdulattal kiüti a tisztogató kezéből a fegyverét, éles karmaival mélyen belevágva ellensége páncéljába, és húsába is. Ez a meztelen felsőtestű, vonásaiban inkább patkányra emlékeztető valaki ügyes sem vet a lányra egyenlőre, inkább lehajol a lovaghoz, és két kezével megragadja annak fejét.
-Utolsó kívánság?
Ekkor veheti észre Sarah, hogy a három lőtt sebektől díszelgő halott mellett még fekszik itt pár diák is, kikből mintha szép nagy adagot harapott volna ki valami állat.
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sarah Wilchok Csüt. Dec. 08, 2011 7:34 pm

Végre már az épületbe lépve nem voltam kitéve a fentről céltáblának néző vadásznak, de ahogy szétnéztem itt sem volt jobb a helyzet. Bár itt nem rám voltak veszélyesek a támadok, ettől függetlenül elborzadva néztem a földön heverő holttesteket, melyek között épp úgy akadt a támadó különítményből, mint a diákokból.
~ Ohh! Szegények! Csak annyi volt a bűnük, hogy rosszkor voltak rossz helyen! ~
Feldúltan néztem is mét körbe és megláttam az egyik lovagot, aki sebesülten hevert a padlón és szerencsétlen még most is engem próbált figyelmeztetni, holott neki lett volna rá szüksége, mikor hirtelen mellette termett egy félmeztelen, patkányképű alak, aki karmos kezét alaposan a srác mellkasába mélyesztette. Flegma kijelentése volt az utolsó csepp a pohárban nálam. Nem a páncélosokat és a mutánsgyűlőlő szektatagokat láttam magam előtt, hanem azokat az ártatlan diáktársaimat, akiket ezek az őrültek itt halomra gyilkolnak fene tudja milyen kitalált cél érdekében! Mivel a mutáns egyelőre a gyilkolás előkészítésével volt elfoglalva és rám ügyet sem vetett, ami nagy hibának bizonyult, hiszen ráemeltem a géppisztoly és minden lelkiismeret furdalás nélkül beleengedtem egy fél sorozatot.
- Remélem, neked is megvolt az utolsó kívánság, patkány koma! – engedem le a fegyvert és nézem meg az eldőlő lovagot, de úgy látom megmarad.
Előre szegezve a fegyvert a lépcső felé indulok, hogy végre már Sean közelébe juthassak, de félek nem ez az állat lesz az utolsó, ami még addig az utamba kerül. De az eddig látottak még nagyobb elszántságra ösztönöztek, mert nagyon félek, hogy későn fogok érkezni. Remélem Sean a szobájában is tart egy két ágyút, hogy legalább valameddig feltartsa ezeket az idiótákat
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sean Darrow Csüt. Dec. 08, 2011 8:18 pm

A patkány füle megmozdul, majd démoni gyorsasággal ugrik fel a plafonra Sarah sorozata elől, mely így a falat dekorálja ki. Pár másodpercig nyoma sincs a lénynek, de örökre persze nem kíméli meg a párost jelenlététől. A fene tudja honnan, de most támadója elé ugrik, és rá is lesújt karmaival, hogy hasonlóan az előző módszerhez, lefegyverezze a lányt.
-Mi a... - néz nagyot, mikor az előbb páncélt is átvágó karmai csak vörös csíkokat hagynak a lány bőrén - Pont te véded ezeket???
Dühösen próbál újra lesújtani, ezúttal a lány arcát véve célba, hátha ott nincs ilyen jól védve.

Sean közben tanácstalanul áll. Egy darabig elhallgattak a lövések, de aztán mintha a harmadik világháború tört volna ki odakint. Végre rászánja magát a menekülésre, és tekintetét az ablakra emeli.
~Rohadt biztonsági gyerekzáras üveg, kéne valami nehéz amivel betörhetem, legalább 20 kiló...~
Végignéz a szobán, s szeme azonnal a monitoron akad meg. Már a puszta gondolata, hogy tönkre kell tennie fizikai fájdalommal jár, de állítólag a lőtt seb is, szóval fél perc vívódás után megteszi amit kell, kihúzza a zsinórt, majd az ablak felé hajítja a szeretett masinát.
-Ezért még nagyon megfizetnek!
A szilánkokkal sűrűn díszített párkányon kinézve újabb talányt kell megoldania. Hogy a rákba fog lemászni a harmadikról a földszintre?
~Na jó...talán a szomszéd szobában nem akarnak megölni senkit, megpróbálok oda belógni...~
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sarah Wilchok Csüt. Dec. 08, 2011 9:08 pm

A lövések ropogásának elhalása után a patkányképűt sehol nem látom, pedig ott kéne hevernie szitává lyuggatva az elhanyatló lovag mellett.
De a következő pillanatban már az égből pottyan alá az orrom előtt és végigszántja éles karmaival a karomon, de persze túl nagy kárt nem okoz vele, viszont csíp rendesen. Mivel a meglepetéstől tétovázik egy pillanatra és csak utána sújt az arcom felé, nekem is van időm reagálni rá. Először a puska tusát vágom a gyomrába, majd az egyik kezemet én is az arca felé lendítem, mivel már megtanultam, hogy a szem a leggyengébb láncszem, ezért a tüskéimet ott akarom egyből kipróbálni rajta, nem kísérletezgetek a bőrével. A karma elől kissé oldalra lépek, miközben a hasa tájékán ismét meghúzom a ravaszt. Az egyik csak bejön, vagy lesz egy szép nagy lyuk a gyomra helyén, vagy lesokkolja a támadásom. Nagyon nem akarom itt tölteni az időmet, ezzel a félállattal.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sean Darrow Csüt. Dec. 08, 2011 9:24 pm

Patkánypofa sajnos amilyen hülye, olyan gyors is, az pedig bőven elég ahhoz, hogy kiüsse a fegyvert a lány kezéből, mielőtt az megüthetné őt, majd még arra is jut ideje, hogy hátra hajoljon a lány tüskéi elől, a mozdulatot folytatja pedig két lábával rúgja arcon szegényt, ő pedig először kézen állva löki el magát a földről, majd mikor ismét a talpára esett, vérben forgó szemekkel rohan Sarah felé, megmutatva neki minden veszélyesen hegyes fogát.
-Lássuk, vagy-e olyan finom, mint amilyennek kinézel!
Az utolsó pár méternél előre ugrik, hogy a lányra vesse magát.

Sean ez idő alatt az ablakpárkányon kaszkadőrködik, és bár közel sincs olyan magasan, mégis úgy érzi magát, mintha a mátrix című filmben lenne.
~Mázli, hogy én nem vagyok olyan beszari, mint Keanu Reeves...~
Telefonja kameráját használva bekukucskál a szomszéd szoba ablakán, és a fényképet látva már épp örülne, hogy ez a helyiség üres, mikor valaki lentről lövéseket ad le rá.
-Megőrültél, élve kell nekünk! - Rivall rá társára az egyik bűnöző,többet azonban már nem mondhat, mert egy másodperccel később megjelenik egy tisztogató, és lelövi mindkettejüket. Ami Sean-t illeti, nem esett baja, a golyót csak az ablakban tettek kárt, ő pedig csak megijedt egy kicsit, a mobilja viszont nem úszta meg ennyivel, azt ugyanis ijedtében leejtette, ezért szegény rekordidő alatt használódott el a kőpadlón.
~Hát ilyen nincs...~
Bemászik a szitává lőtt ablakon, és hála óvatosságának, csak néhány helyen vágja meg magát.
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sarah Wilchok Csüt. Dec. 08, 2011 10:00 pm

-Hahh! – önti el a fejem a méreg, hogy egyik tervem sem vált be, sőt még egy kemény rúgást is bekaptam, persze ez sem rendített meg, csak nem tetszett.
Aztán úgy döntött inkább szemtől szembe rohan le.
- Hát, ha jól gondolom elég rázós falat leszek számodra. – vigyorgok gonoszul azokba a vérben forgó szemekbe és hagyom, hogy egészen a közelembe érjen és csak ekkor ragadom meg, most minden képességemet a tüskéimbe eresztve.
~ Remélem ez elég lesz, hogy elmenjen a kedved a további táplálkozástól egy életre! ~
Nagyon remélem, hogy most már sikerül padlóra küldeni ezt a vadállatot, mert nem tölthetem vele az egész napomat, miközben Sean epekedve vár az emeleten, ahonnan egyre nagyobb ribillió hangjai szűrődtek le, elkeseredett küzdelemre serkentve engem, hogy végre feljuthassak.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sean Darrow Csüt. Dec. 08, 2011 10:11 pm

Mivel már legalább fél perce nem lőtt rá senki, úgy dönt ideje, hogy kicsit kifújja magát itt ebben a biztonságos, sötét szobában. No persze, az idill nem tart sokáig, ugyanis három másodpercnyi csendes pihenő után valami marha felkapcsolja a villanyt. Sean tenyerét a fény útjába teszi, hogy az annyira ne bántja a szemeit, mire a villanykörte valamiért felrobban. Az egészet nem érti, de persze amikor az embernek nehéz csizmák taposnak a mellkasán, nincs is ideje ilyesmiken filózni.
-Megvagy mutáns! - Kiáltja boldogan a tisztogató.
-Nem vagyok mutáns! - Üvölti Sean, mire fogva tartója előhúz egyet azok a kések közül, és a penge lapját a fiú homlokához nyomja.
- Akkor ezt mivel magyarázod???
A kés nem egy normális ember homlokáról le kéne égetnie a bőrt, Sean-hoz érve viszont még csak fényesebb sem lesz.

-Úgy érted rágós? - Kérdi pimaszul a lény, de egy másodperccel később neki is rá kell döbbennie, hogy ez a falat bizony a torkán fog akadni. A tüskék mélyen fúródnak védtelen bőrébe. Patkánypofa tehetetlenné vált teste pedig elsodorja a lányt, csak hogy aléltan guruljon tovább a teremben.
-Ezt hogy csináltad? -Kérdi nyöszörögve a katona, de balról már érkezik is az erősítés a vendégcsapatnak, így felesleges csevej helyett inkább a tüzelésre fordítja a figyelmét.
Amennyire Sarah látja szabad az út a lépcsőház felé, mely Sean szobája felé vezet. Persze a fiú ajtaja előtt hever azóta 7 holttest, 2 ájult ember, a szomszéd szobában pedig az előbb leírt jelenet játszódik le, de legalább nincs köztük több akadály, egyenlőre.
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sarah Wilchok Csüt. Dec. 08, 2011 10:34 pm

Hála a nagy akarásnak és elszántságnak, végre a patkány leamortizálódott és eszméletét vesztve zuhanta fejem mögött a padlóra a lendületétől.
A lovag kérdését elengedve a fülem mellett rohantam most már fel az emeletre, nagyon remélve, hogy nem akad az utamba már senki emberfia, mert már kellően felpörgött az adrenalin szintem.
Sean szobáját nem lehetett egyszerűen megközelíteni, mert egy halomnyi holttest és sebesült akadályozta a bejutást, amit gyorsan megpróbáltam eltakarítani, egyre hangosabban zakatoló szívvel, hogy vajon mi vár rám bent, de már az utolsó előtti hullát huzigáltam el, mikor éles hangokat hallottam a mellettünk lévő szobából és mintha a mutáns szó is szerepelt volna közte. Félbehagytam szívderítő tevékenységemet és az ajtóhoz óvakodva lassan, és főleg csendben résnyire nyitottam az ajtót, hogy belessek.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sean Darrow Csüt. Dec. 08, 2011 10:46 pm

-Lehet elemet kéne cserélned benne...
Sajnos a Tisztogató ezt nem tartotta jó poénnak, és ahogy ezek után nézett, arra már szegény fiú tényleg csak úgy tudott reagálni, hogy nyelt egy nagyot. Már épp készült volna kikönyörögni, hogy legalább végrendelkezni engedje őt a fickó, mikor észrevette, hogy az ajtó kinyílik, és ez reménnyel töltötte el. Persze nem tudhatta, ki leskelődik, de ennél az alaknál sokkal rosszabb nem lehet ő sem, szóval abból nem lehet baj, ha nyer neki egy kis időt a cselekvésre.
-És mond, mit hozott neked a télapó? Csak nem ezt a szép új puskát?
Már korábban is észrevette, hogy stresszhelyzetben hülyeségeket beszél, de valljuk be, ilyenkor mi mást tehetne az ember? A helyzeten rontani művészet lenne, szóval kár visszafogni magunkat. A katona is ezen a véleményen lehet, mert felemeli puskáját, hogy még jól odasózzon a srácnak, mielőtt fejbe lőné őt.
~Ó, ez fájni fog...~
Összeszorított fogakkal készül a becsapódásra, mely már nem lehet messze.
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sarah Wilchok Csüt. Dec. 08, 2011 11:30 pm

Ahogy láttam is valamit, hirtelen öntött el a rémület, mikor megláttam Seant a földön és fölötte a puskával és késsel hadonászó fickót. A rémület után jött a düh, de visszafogtam magam, mert, ha most berobbanok az ajtón, még a végén ijedtében lelövi a fiút. Túl közel van hozzá, én meg túl messze! Ezért szép lassan nyitottam egyre nagyobbra az ajtót, míg végül már be tudtam lépni rajta. Láttam, hogy Sean észrevette az ajtónyítódást és örömmel vettem, hogy gyorsan kapcsolt, és megpróbálta leterelni a támadója figyelmét, ami túl jól is sikerült neki, mert még pár lépésre voltam, mikor a puska meglendült, hogy lesújtson a fejére.
- Azt már nem! – kiáltottam hangosam, majd egy szépen ívelt rúgást indítottam a csuklójára, amiben a puskát tartotta, és ha még közelebb tudok menni hozzá, megpróbálom megmarkolni, hogy a felgyülemlett feszültségemet a tüskéimen keresztül és lehetőleg rajta vezessem le.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sean Darrow Csüt. Dec. 08, 2011 11:47 pm

-Mimimi? - kérdi a katona, mikor kézen rúgják, és azon sem lepődik meg kevésbé, mikor az alatta fekvő Sean megragadja mindkét lábát, majd felpattan, ezzel végképp megfosztva őt maradék egyensúlyától is. Rendesen beveri a fejét, de kap még ennél rosszabbat is, mikor a tüskék egy olyan helyen találják el, ahol nem védi se páncél, se életbiztosítás. A sisaktól alig látszik, de habzó szájjal terül el, Sean pedig végre odaléphet Sarah-hoz, hogy olyan hevesen ölelje át, mintha egy Grizlimaci szelleme költözött volna belé.
-Hát te mit keresel itt? - Kérdi mosolyogva, hisz azzal, hogy felbukkant valóra váltotta egy nem is annyira titkos kívánságát. - Majd később elmeséled, most tűnjünk innen, ez a hely gázabb még a Halloween-i bulikor tapasztaltnál is.
Már épp indulni készülne, ám egyszer csak megtorpan, és felveszi a fickó kését a földről. Óvatosan a saját karjához érinti, de nem történik semmi. Ez után lehúzza az ájult katona kesztyűjét, és a kezéhez érinti a pengét, amitől az azonnal izzani kezd. Pislog egy nagyot, és még egyszer utoljára a bőréhez érinti a kést, de az csak nem akarja megégetni őt.
-Na jó, tényleg húzzunk innen - szólal meg pár másodpercnyi néma csend után, sokk közeli állapotban.

-Megvan az emberünk végre - szól a telepata a kocsiból - harmadik emelet, b szárny. Intézzétek már el végre, nem érünk rá egész éjjel!
A telepatikus üzenetet minden gonosztevő megkapja az épületben, és már özönlenek is a fiatalok felé.
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sarah Wilchok Pént. Dec. 09, 2011 12:07 am

Amikor Sean támadója alaposan megkapta, ami jár neki, és végre kedvesem karjai között pihenhettem, már mosoly ragyogott az arcomon, és boldogan maradtam volna még így egy darabig, de persze igaza volt, hogy mielőbb el kéne tűnnünk ebből a bolondok házából.
Aztán mikor megtorpan és felemeli a fickó kését a földről kíváncsian nézem, hogy mit művel vele. A karjához nyomja, de nem történik semmi, a katonáéhoz nyomja, azt megégeti, majd megint eljátssza magán ugyan ezt.
- Húzzunk, de mi a fene volt ez a késsel? – kérdezem csodálkozva, főleg mikor meglátom, hogy úgy néz ki a fejéből, mint aki szellemeket lát. – Téged nem égetett meg, a srácot igen! Ez mit jelent? Én is kipróbálhatom? – nyúlok a kés felé, hogy megnézzem, miközben a lépcsők felé tartunk, hogy végre elhagyhassuk Sean iskoláját, remélhetőleg mindörökre. - Valami nyugisabb iskolát is választhattál volna, itt mindig nagy a felhajtás! – mosolygok rá, ezért és egy csókot nyomok az ajkaira.
Remélem, most már minden atrocitás nélkül kijutunk és a patkányka sem tért magához még odalenn, hogy ismét át kelljen verekedni magam rajta.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sean Darrow Pént. Dec. 09, 2011 2:09 am

Sarah szavai ha nehezen is, de végül áttörik az agyára borult fátyolt, és amikor végre fel is fogja, hogy a lány édes hangja csendült fel a fülében, őszintén elmosolyodik, hisz a fenébe is, mi a legrosszabb ami történhet, most, hogy együtt vannak?
-Állítólag valami őrült mutáns csinálta, és érintésre megperzseli az embereket, a mutánsokat viszont békén hagyja, így tudják, kit kell levadászni - magyarázza, valamivel lelkesebben, ugyanis útközben rájött a titok nyitjára - de szerintem trükk a dolog, mert eddig csak a páncélosokon láttam működni. Biztos van valami abban a ruhában...
~A lényeg, hogy ez a vacak szolgálhat ürügyül...más magyarázat nem lehet, ha mutáns lennék, az már feltűnt volna tíz év alatt, nem?
-De amúgy tessék, próbáld csak.
A lány felé nyújtja a pengét, de természetesen őt sem égeti meg a cucc, hisz ha valaki, ő aztán mutáns a javából.

A gonosz égi mesélő persze nem olyan kegyes, hogy meghallgassa Sarah fohászkodását, hisz a lépcsőházban kapásból rohan feléjük Uzit szorongató őrült, kik a párt meglátva azonnal rájuk szegezik fegyvereiket, és tüzet nyitnak, annak ellenére, hogy legalább az egyiküket élve kéne elkapni a parancs szerint. Ezzel párhuzamosan egy fekete bőrű gyík szerű ember is mászik a plafonon feléjük, de ő egyenlőre nem lép akcióba, tart tőle ugyanis, hogy társai az ő bőrét is kilyuggatják.
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sarah Wilchok Pént. Dec. 09, 2011 10:28 am

Végre Sean ledobja magáról azt a fura bénultságot és elmondja, hogy miért lepődött meg a késsel kapcsolatban. Rögtön leesik a tantusz, hogy miért sokkolta a dolog, hiszen, ha a mese igaz őt is meg kellett volna égetnie annak a késnek, de nem történt semmi, és kipróbáltam nálam sem. Persze, ez az esetemben érthető. Így, hát csak biztatóan biccentettem felé és visszaadtam a kést.
- Biztos így van! Valami trükk van a dologban, ez is a beavatás része lehet, vagy valami hasonló! – nyugtatgatom, de azért marad bennem egy kis bizonytalanság.
~ És mi van, ha tényleg igaz? Hiszen a srác bőrén felizzott a penge! De, hát ez nem lehet? Vagy igen? ~
Háborgó gondolataimat a háttérbe szorítva rohantunk a folyosón a lépcsők felé, mikor szemből gépfegyveres alakok leptek meg bennünket és nem sokat hezitáltak, már szórták is ránk a golyókat, alig tudtunk beugrani egy oszlop mögé, de ezzel aztán vége is volt a fedezékek sorának, mert az ajtók ahhoz túl messze voltak, hogy ilyen golyózáporban elérjük őket. Mondjuk talán nekem még sikerült volna, de Seannak esélye sem volt, én meg biztos, hogy nem hagyom magára.
Aztán, hogy még felhőtlenebb legyen a kedvünk, míg a kiutat kutattam a szememmel, a plafonon megpillantottam valamit, ami felénk mászott és nagyon randa, fekete színű gyíknak nézett ki.
- Azt hiszem két tűz közé szorultunk! – bököm meg kedvesemet és mutatok az egyelőre megtorpanó hüllő felé, aki láthatólag bosszúsan nyújtogatja nyelvét, mert nem akar a társai céltáblája lenni.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sean Darrow Pént. Dec. 09, 2011 7:42 pm

-Pazar - nyugtázza, mérsékelt lelkesedéssel. Sajnos továbbra sem szeretné kipróbálni, golyóálló-e, ezért átengedi a lánynak a vezetést, és marad a fedezékben, míg azok ketten még jobban kidekorálják az amúgy is szebb napokat látott iskolát.
~Valójában, biztos, hogy látott?~
A plafonon éhenkórászkodó Szalamandrát látva erőteljesebben rámarkol a késre, majd összeszorított foga közül súgja Sarah-nak.
-El tudsz bánni azzal a kettővel, amíg újratöltenek? Én addig feltartom ezt az izét.
Közben ahogy az várható volt, a két Uzi éhes kattogásba kezd, jelezve, hogy bizony kiürült a gyomruk, és nem dolgoznak tovább, míg nem kapnak még tápot.
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sarah Wilchok Pént. Dec. 09, 2011 7:54 pm

Mikor konstatálom, hogy Sean észrevette a mászó jószágot és keze a késre szorult, biccentek a kérdésére, de nem tartom jó ötletnek a másik felét.
- Persze, legalábbis megpróbálom, de egy szál késsel neki menni ennek a dögnek, nem biztos, hogy olyan egészséges!
De mivel a gépfegyverek hangja most jelzi, hogy márpedig menthetetlenül elfogyott belőlük a golyó, és mivel valahogy ki kell törnünk ebből a csapdából, nincs időm Seannal vitatkozni.
- Ehhh! – sóhajtok egy nagyot és kiugorva a fedezék mögül a tárral babráló támadóink felé rohanok, remélve, hogy nem javítanak rekordot a cserével.
A lépcső két oldalán állók közül a jobb oldalit szemelem ki elsőnek, ezért mielőtt még rám emelné a fegyvert egy tigris bukfenccel érek a lépcső tetejére és páros lábbal igyekszem a mellkasába szállni, a lendülettől tovább perdülve azonnal ráfogok a másik oldalon álló társa kezére, hogy elejtse a fegyvert és a sokkolásnak köszönhetően egy kicsit elaltassam. Gyorsan igyekeztem végezni velük, mert nagyon aggódtam a kedvesemért, hogy miként tudja visszatartani azt a gyíkot.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 8 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 16 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.