Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fordham Egyetem

+8
Sean Darrow
Sarah Wilchok
Sheena Duran
Szellem
Cristopher W. Somerset
Gregory S. Severald
Kara Shawn
Cerebro
12 posters

2 / 16 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Gregory S. Severald Pént. Szept. 02, 2011 5:00 pm

Úgy tűnik lankadó érdeklődését sikerült kicsit felpiszkálni. Néha le kell szórni 1-2 morzsát az egereknek.
-Bizony, hogy rá. Semmit sem adnak ingyen.
Rejtélyekkel teli arckifejezésem mit sem változik próbálkozása ellenére. De azt megtudtam hogy egy érettebb nővel van dolgom. Az átlagnál talán még tapasztaltabb is. Ígéretesnek tűnik. Körbesandítok mindenki mással van elfoglalva. Ujjaim közt megforgatom 2-3 szor a kártyalapot.
-Pedig van mivel rászolgálnod.
Megállítom hogy a képes felét lássa ahol egy tónusrajz van róla ruha nélkül. Elég részletes. Magabiztosan elmosolyodom. Miután kiélveztem a döbbenetét egy gyors mozdulattal eltüntetem a lapot a ruhám ujjába.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Kara Shawn Pént. Szept. 02, 2011 6:05 pm

Egyszerűen nem tudtam eldönteni, hogy a fiúnak honnan ez a tömérdek önbizalma, hiszen le merném fogadni, hogy a nagy száján és a tömött pénztárcáján kívül, ami mellesleg szintén nem az övé, hanem apucié vagy anyucié, nos nem sokat tudna mutatni mindezek nélkül. De kíváncsian figyelném, talán. Sikerült jól felhergelnem magam, szóval talán nem is meglepő, hogy kicsúsztak a szavak a számon.
- Még, hogy semmit nem adnak ingyen… Te már csak tudod mi? – néztem fel a poharamból egyenesen a szemébe, ha még egy pillanatra is de kivetkőzve kicsit a szerepből. Ha jól figyelt esetleg megláthatott belőle valamit, bár ez közel sem biztos. Azonban következő tettei megleptek. Nem is kicsit. Pár pillanatig őszinte döbbenettel néztem a kártyalapot és egyszerűen nem értettem mi folyik itt. Jó pár pillanatra szükségem volt, hogy összeszedjem magam és értelmezzem a dolgokat. Amikor is végül újra magabiztosságot erőltettem az arcomra, most, hogy szó szerint ütőkártyát adott a kezembe ostoba lépésével.
- Mire is kéne rászolgálnom egész pontosan? Tudod nem igazán értelek. Ez egy dolog, viszont ostoba és gyerekes húzásoddal csak egyetlen hangosabb szavamba kerülne, hogy rád cuppanjanak itt körülötted. Mutáns! – hajoltam egész közel hozzá, utolsó szavam egész halkan susogva fülébe.
Azt ugyan nem értettem, hogy mindez hogyan lehetséges, de jelenleg több lehetőség is kirajzolódott bennem, viszont most már végképp nem hagyott nyugodni a dolog.
- Szóval mesélsz vagy elkiáltom magam…. - persze nem hagytam figyelmen kívül a haverját sem, de ha jól sejtem ő még bizony egy darabig ellesz.
Kara Shawn
Kara Shawn
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 367
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : New York

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Gregory S. Severald Pént. Szept. 02, 2011 6:54 pm

örömmel tölt el az arcán ülő döbbenet. Fenyegetései után magabiztosságomon nyoma sincs csorbának. Inkább mosolygok a dolgon.
-Ugyan. Nem lenne mivel rám bizonyítani azt ami talán nem is vagyok. Ki tudja.
Elégedetten kihúzom magam. Picit oldalra billentem a fejemet.
-Miről kéne mesélnem kedves... mi is rá a jó szó? Sorstárs?
Sokat sejtetően elmosolyodom. Tán nem tudja, hogy én belelátok a lapokba.
-Ez a genetika olyan vicces dolog...
Magabiztos tekintetemet a furcsán néző pultos felé fordítom.
-Persze ha eleget ittam hozzá! Még egy kört!
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Kara Shawn Pént. Szept. 02, 2011 7:47 pm

- Talán… Talán nem is kérnek bizonyítékot arra nézve, amit elkiáltok. Lehet, hogy elég a szavam. De vajon elég merész vagy hozzá, hogy… - és itt elakadt a szavam, amikor kiejtette azt az egyetlen szót. Nem. Az nem lehet. Egyáltalán honnan lenne tudomása? Miféle képesség birtokában van, ami lebuktathatna? Milliónyi dolog futott át egyszerre a fejemben, miközben megpróbáltam kitalálni, hogy melyik megoldás lenne számomra a legideálisabb.
Maradtam a magabiztosságnál továbbra is, hiszen eddig teljesen jól bevált, de immár jóval kevésbé voltam képes ezt eljátszani. A szívem a torkomban dobogott, ahogy felmértem a helyzetet és a legrosszabb eshetőséget végiggondoltam. Talán ő is közéjük tartozik és egyszerűen így szúrják ki a mutánsokat… Nem kombinálok. Zártam le magamban a rémképeket.
Jóval kevésbé határozottan néztem a srácra, miközben még előbbi italomért nyúltam és megpróbáltam összeszedni minden bátorságom.
- Nem tudom miről beszélsz. - azt viszont tudtam, ha jobban felingerel, akár nagyobb bajba is kerülhetek, ha képességem újra felszínre tőr, akaratomon kívül. - Talán a legjobb lenne, ha levegőznénk egyet. - löktem el magam egy gyors mozdulattal a pulttól, majd figyelmen kívül hagyva, hogy követ-e vagy sem gyors léptekkel indultam meg mezítláb a lépcsőn lefelé. Ki akartam jutni innen, minél előbb.


A hozzászólást Kara Shawn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 02, 2011 8:40 pm-kor.
Kara Shawn
Kara Shawn
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 367
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : New York

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Gregory S. Severald Pént. Szept. 02, 2011 8:21 pm

Minimum 5 ponttal nőt az egóm amikor zavarba jött. Próbálta magabiztosnak tetetni magát de a pirosló arcát látva sejtettem, hogy ez nagyon betalált. Némán kivártam míg magában lejátssza a meccset.
~Dehogy is nem. Nagyon is jól tudod...
Nyugtázom magamban az ügyet. Tárcámért nyúltam és kivettem belőle egy nagyobb összeget. Leraktam a pultra fizetés gyanánt és még kértem 2 absinthe-ot. Bal kezemben az kés pohár jobban pedig a leányzó cipője. Hosszú kimért léptekkel utána eredtem. Amint beértem megállok mellette.
-Ezeket ott hagytad, ez pedig egy kis szíverősítő. Jót fog tenni és ha végeztél vele. Mutatok valamit.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Kara Shawn Pént. Szept. 02, 2011 8:54 pm

A szabadban sokkalta jobban éreztem magam és, mindez idő alatt volt időm átgondolni a dolgokat. Talán gondolkodás nélkül meg kellett volna lépnem innen magam mögött hagyva ezt az egész helyzetet, de nem voltam képes rá. Kíváncsiságom annál jobban hajtott még most is. Mély levegőt vettem és kifújtam, a friss levegő is segített kissé, de azt nem mondanám, hogy teljesen megnyugodtam. Körbenéztem, néhol páran lézengtek ugyan de elég távol voltak, minthogy bármit is meghalljanak abból amiről beszélünk.
Kikaptam a fiú kezéből a cipőmet, amikor beért és furcsálló tekintettel néztem rá.
- Szíverősítő? Persze, hogyne. – ráztam meg a fejem, majd újra ránéztem. Érteni akartam, bár magam sem tudom már miért
- Minek strapálod magad ennyit? Bent biztos sok lány egyből a karjaidba omlana, mint a haverodnak. Egy kufirc nem ér meg ennyit. Esetleg feléledt benned a vadászösztön? – kérdeztem a végére felnevetve, majd rámutattam a pohárra – Azt pedig nem iszom meg. Egyébként ide jársz egyáltalán? – tettem fel a legfontosabb kérdést, az épület felé bökve a fejemmel.
Kara Shawn
Kara Shawn
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 367
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : New York

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Gregory S. Severald Pént. Szept. 02, 2011 10:27 pm

-Pontosan!
Lehörpintem az első pohár tartalmát. Véleményem szerint elérkeztünk az önsajnálat részhez ahol végleg lemond a harcról.
-Vedd bóknak, hogy inkább veled töltöm az időmet mintsem azokkal ott bent.
Fintorogva biccentek a buli központja felé.
-Vadászösztön? Meglehet, rég keltette fel bárki is. A gazellák már túl könnyű prédák, ha így jobban esik.
Megeresztek egy félmosolyt. A kérdésre ez elhúzódik még jobban. Kicsit oldalra biccentem a fejem.
-Szerinted?
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Kara Shawn Vas. Szept. 04, 2011 12:20 am

Elhúztam a számat és szemeim forgattam az újabb magabiztos sziporkákra, melyektől a falra tudtam volna mászni.
- Szóval már eljutott odáig köztünk a kapcsolat, hogy bókolsz nekem? – szóltam aprónyi gúnyos hangsúllyal megfűszerezve mondandóm, majd karba fontam karjaim és úgy folytattam. – Mit ne mondjak elég fura szokása a bóknak. És ez bejön úgy általában a csajoknak vagy csak rám nem hat kellően? – vontam fel szemöldököm.
- Szerintem… ha már megkérdezted, csak apuci elkényeztetett kölyke vagy, aki jó bulinak találta beosonni egy buliba, ahol az életét teheti kockára, hogy aztán majd másnap felnagyítva a történteket előadja a haveroknak. – biccentettem oldalra a fejem én is – Esetleg javíts ki, ha tévednék! – szóltam, majd készültem elhagyni ezt a helyet, tudomásul véve, hogy nem fogok egyről a kettőre jutni ebben az ügyben. Ma már biztos nem…
Kara Shawn
Kara Shawn
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 367
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : New York

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Gregory S. Severald Vas. Szept. 04, 2011 2:33 pm

Gúnyos hangneme is arra utal, erre nem igazán vár választ.
-Hogy bejön e vagy sem az maradjon csak az én titkom. Egy bűvész pedig sosem fedi fel a sajátjait.
Szép nagy feneket kerít egy egyszerű nemleges válasznak. Talán túl nagyot is. Egy ekkora fenékre már illik rácsapni.
-"Apuci" már nagyon rég zárva tartja a zsebeit. Amim most van azt ezzel a két kezemmel hoztam létre.
~Én inkább csak átformáltam. Chris hozta létre.
Úgy tűnik ismét itt az ideje elszórni pár morzsát.
-Már nem is érdekel az a néhány eldugott helység az épületben? Vagy netán te is azért jöttél, hogy holnap elmesélhesd felnagyítva, hogy itt jártál?
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Kara Shawn Vas. Szept. 04, 2011 7:22 pm

Már lendült a lábam, hogy hátat fordítva ennek az egész őrületnek, elindulok és magam mögött hagyom a srácot és ezt a helyet, amikor utolsó mondata még egy darabig maradásra késztetett. Bár tisztában voltam vele, hogy minden egyes perccel kockáztatom a lebukást, de kíváncsiságom tovább hajtott. Az idegtépő fiú pedig tisztában volt immár a gyenge pontommal. Újra szembefordultam az ismeretlennel, akinek még most sem tudtam a nevét, tehát kénytelen leszek valamit kitalálni neki, ha már nem méltóztatik bemutatkozni.
- Nos, lehet, hogy nem jársz messze az igazságtól, de már miért is érdekelne pár üres és eldugott helyiség? Különben meg szerintem dunsztod sincs semmiről, csak utolsó próbálkozásként dobod fel a témát, nehogy még a végén trófea nélkül maradj a haverod előtt. Mekkora szégyen lenne már… - vontam meg a vállam és még vártam egy pillanatot, abban a reményben, hogy büszkesége nem hagyja nyugton tovább és, ha valóban tud valamit akkor kitálal.
Kara Shawn
Kara Shawn
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 367
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : New York

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Gregory S. Severald Hétf. Szept. 05, 2011 3:26 pm

-Hatalmas...
Gúnnyal erősen fűszerezve mondom ki szem forgatva.
-Miért is ne érdekelne? Izgalmasabb mint ez a buli.
Ekkor kezemre terelődik a figyelmem, még benne van 1 adag absinthe. Kérdőn tekintek felé is felé nyújtom hátha megjött a kedve hozzá. Ha nem kéri akkor vállat vonok és megiszom. Pohárral a kezemben egy régi faajtóra mutatok ami a falmentén lévő kiugróba van beépítve.
-Ha netán mégis érdekel 5 perc múlva legyél ott.
Azzal vissza is mentem a pulthoz az épületbe. Vettem két sört. Egyiket ott helyben elfogyasztottam a másikkal a kezemben elindultam a korábban kijelölt korabeli faajtó felé.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Kara Shawn Hétf. Szept. 05, 2011 7:48 pm

Fejemet finoman megrázva utasítottam vissza a zöldes löttyöt, majd figyeltem, ahogy eltávolodik. Próbáltam meggyőzni magam, hogy semmi olyasmit nem tud mutatni a fiú, ami engem érdekelhet és élt bennem a gyanú, hogy akár csapda is lehet ez az egész, amibe én szépen bele fogok sétálni. Mégis tettem pár bátortalan lépést az ajtó irányába, persze előtte vagy hússzor szétnéztem, a közelben nem-e figyel bárki is. Persze nagy az esélye annak is, hogy ez közel sem az az ajtó, amire én kíváncsi vagyok, hiszen túl egyszerű lenne. De ugye, ha valamit el akarsz rejteni, azt hagyd szem előtt… Vagy valami ilyesmi… Kezem az ajtókilincs után nyúlt, eszem ágában sem volt megvárni őméltóságát, inkább felfedező útra indultam egyedül. Meglepetésemre az ajtó furcsa nyikordulással tárult fel, mely csak még jobban felerősítette bennem azt az érzést, melyet eddig elnyomni próbáltam. A félelmet…
Persze nem meglepő, hogy teljes sötétség fogadott odabenn és az orromig sem láttam, így hosszas kotorászás után elővettem táskámból az öngyújtómat és avval próbáltam némi fényt gyújtani a sötétben. Nos, egy csöppet átverve éreztem magam, mivel pár kerti szerszámon és egyéb kivehetetlen formájú alakzaton kívül semmit nem láttam. Lemondóan sóhajtottam egyet és indultam ki a sötétből, most már terveim szerint haza, amikor sikeresen felborítottam valami falnak támasztott lapátot, mely hangos csörömpöléssel ért földet. Ha ez nem lett volna elég még, egészen apró pici lábakat éreztem végigmászni a hátam közepén...
Kara Shawn
Kara Shawn
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 367
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : New York

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Gregory S. Severald Hétf. Szept. 05, 2011 8:07 pm

Látótávolságba ért az ajtó amikor a lány bement.
~Érdekes...
Vállat rándítottam és nem sokkal az ajtó előtt megálltam. Kicsit vártam aztán nekikezdtem a sörnek. Bal kézzel megtámasztottam magam a fal mellett. A nagy csörömpölésre ellöktem magam és benyitottam. A minimális fény felé lépkedtem. Elég közel ahhoz hogy az arca körvonalát lássam.
-Halkabban, még megtalálnak és koholt vádakkal elítélnek majd máglyán elégetnek.
Egy kis gúnnyal fűszerezve próbálom meg cukkolni. Érezhetően nem beszélek komolyan.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Kara Shawn Hétf. Szept. 05, 2011 8:56 pm

Nem akartam tudni miféle ízeltlábú vagy egyéb akármilyen lábú állat mászik a hátam közepén. Ebben a helyzetben leginkább pánik közeli hangulatban voltam és a kiutat keresve néztem fel megrázva magam, annak reményében, hogy az állatka már nincs rajtam. Ebben a pillanatban hallottam meg, ahogy valaki közeledik, ám már késő lett volna elfutni vagy akár elbújni, hiszen egyértelmű volt, hogy van itt valaki a kiszűrődő hangokból ítélve. Már csak abban reménykedtem, hogy kivételesen az iménti bájgúnár az, nem pedig az egyetem szektájának valamelyik tagja, mert akkor nagyon nem lennék képes megmagyarázni miért is vagyok itt.
Abban a pillanatban ejtettem ki kezemből az öngyújtómat, ahogy mister bájgúnár megszólalt, lévén már annyira felforrósodott, hogy égette az ujjam. Szóval már tök sötétben voltunk.
- Nagyon dicséretes, hogy még ebben a helyzetben is képes vagy humorizálni, de tartok tőle nem lennél ennyire humorodnál, ha tényleg igaz lenne mindez. – próbáltam kitapogatni valamiféle iránymutatót, amíg szemem alkalmazkodik legalább egy kicsit is a vaksötéthez.
- Azt hiszem, ideje lenne mindkettőnknek eltűnni innen, mielőtt bárki tudomást szerez, arról, hogy itt vagyunk. Tartok tőle nem örülnének, hogy itt vagyunk… – tanácsoltam, némileg összeszedve magam.
Kara Shawn
Kara Shawn
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 367
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : New York

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Gregory S. Severald Hétf. Szept. 05, 2011 9:17 pm

Önkéntelenül is elmosolyodom. Bár ez sötétben alig ha kivehető. mélyen belül jól is esik az elismerés. Kicsit közelebb lépkedek hozzá és mérséklem a hangomat.
-Nyugi...
A lágy mosoly még arcomon van de most sem látszik jól, főleg hogy a tűz teljesen kialudt. Finoman homloka felé nyúlok és két ujjal eligazítom kósza hajszálait a füle mögé.
-Ha nyitva volt biztos nem tiltott hely. Vagy van valamiféle trükköd a zárt ajtók ellen?
Ezen picit felkacagok. Nem is igazán kacaj inkább a H,M és a P betűk egymás után sorolása.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Kara Shawn Kedd Szept. 06, 2011 3:56 pm

Idegesített ez az egész hely, a helyzet és immár nem kevésbé mister bájgúnár is. Néha pedig a szavak is ellenkezőjüket érik el az embernél, mint az alap helyzetben logikus lenne. Attól az egyetlen szótól minden egyes idegszálam megfeszült, de érintése volt az, ami végképp telítette azt a bizonyos poharat… Ösztönösen léptem hátrébb újabb hangzavart teremtve evvel, ahogy ráléptem valamire és az reccsenéssel adta meg magát. Talán egy lehetett azok a szerszámok közül, amit az imént leborítottam.
- Attól tartok minden érdeklődésem tovaszállt ma estére, szóval én mennék is… - próbáltam belőni a sötétben az irányt és mondjuk nem a falnak beszélni. Közben meg kitapogatni, hogy merre is lehet a kijárat. Semmire nem vágytam jobban, mint egy taxira, ami hazavisz, de minél előbb...
Végre nagy nehezen megtalálva a kijáratot, közben párszor nekiütközve a fiúnak, egyszer talán bokán is rúgtam azt hiszem, persze lehet, hogy csak beleakadt egy felmosónyélbe a lábam... de mindenesetre kitaláltam arról a helyről és köszönés nélkül, hátra sem nézve, hagytam el a helyet. Talán nem örökre...

//Játék vége - köszönöm//
Kara Shawn
Kara Shawn
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 367
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : New York

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Szept. 13, 2011 4:37 pm

* * * Jónéhány órával később * * *

Miután oldalba rúgott - valószínűleg álmában, ébren -, oldalba rúgom én is a közelemben fekvő alakot. Lassan néhány hang is hajlandó kijönni a számon.
- Kösz, Greg! Beléd is!
Szanaszét sokfelé fekvő emberek. Fiúk és lányok. Sok törött, és néhány ép üveg szétszórva. A hely egy romhalmaz, nem vitás.
- Még így is - lassan ülő helyzetbe küzdöm magam -, hogy az a srác ennyire kiakadt...-küzdök még egy kicsit a gravitáció ellen, végül sikerül magam alá küzdenem a hátsó felemet - amiért jobb voltam nála...hehe...egyszerre mindhármat...Ez a szerencsétlen nem is álmodhatott ilyenről...
Észreveszek egy még sértetlen sörösüveget. Fogásra még hűvösnek is tűnik. Felbontom a pult szélén, amit nyújtózkodva pont elérek innen. Belekortyolok.
- Áhh, kutyaharapást szőrével!
Megtörlöm a számat, végül nagy nehezen függőlegesbe, majd egészen talpra harcolom magam. A zakóm több helyen piafoltos, néhol kiszakadt az anyaga. Megtámaszkodom a pult szélén, és úgy iszogatok tovább.
- De arra azért nem számítottam...hogy ennyi haverja van itt...de még így is megérte!
Hangosan felnevetek, közben eszembe jutnak Greg esti kártyapartnerei, akik hasonlóan elégedetlenek voltak versenytársukkal. Így aztán kitart egy darabig ez a nevetés
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Gregory S. Severald Kedd Szept. 13, 2011 4:57 pm

Kezemben egy másfél literes flakonnal melynek folyadék szintje erősen megcsappant amióta a kezembe került, ráakadtam Chrisre. Egy jó reggelt rúgok az oldalába. A rúgás kihat a mellette fekvő lányra is. Az impulzus átadás, másnapos verziója. Elbicegtem a biliárd asztalig és egy könnyed mozdulattal legurítottam a rajta heverő illetőt és felültem rá. Míg Chris összeszedte magát én meg ittam a vizet. Átgondolva az estét tényleg egy jó buli volt. Nevetésünk bezengte az üres helységet.
-Azért még 1-2-t belefért volna.
Egy óvatlan mozdulat az asztalról lefelé és már sajdul is a lábam. Kicsit felszisszenek de még így is ráz a nevetés. Ez kicsit alább hagy amikor végig nézek magamon. Eléggé meg vagyok tépázva. Főként a ruhám. Úgy tűnik mindenki alszik még. Egy egy "simogatás" a szakadt részeken és a szövet már ismét ép. Kicsit foltos de majd a víz kiveszi.
-Na menjünk.
Jobb lábamat kicsit húztam de hamar kiértünk a kölcsön kocsihoz. Arcon csaptam magam és majdnem lementem hídba.
-Hú... b+... ezért volt ismerős az a kocsi...
Bevillan a kép amikor valakit az igazgató kocsiján csaptam agyon. Illetve őt a kocsihoz.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Szer. Szept. 14, 2011 9:25 am

A semmiből leteszek a billiárdasztalra egy zakót, egy nadrágot, inget, cipőt. Mindegyik tökéletesen új. Ezt követően sorban leveszem a zakót, inget, cipőt, nadrágot. Ahogy hátrahajítom a vállam felett őket, sorban tűnnek el a semmibe.
Felveszem az új öltözékemet, és megiszom a maradék sörömet. Közben mégegyszer végignézek a pusztításon, amit hagyunk magunk után.
- Majd legközelebb.
A kocsihoz érve nekem is akad egy hirtelen előtörő emlék, bár egészen más jellegű. Mikor kinyitom az ajtót, ellenőrzöm, a hátsó ülés rugózása nem ment-e teljesen szét.
- Hm, jó minőség!
Miután megállapítottam, hogy semmi gondja nincs az ülésnek, nyugodtabban ülök be az anyósülésre. Az acélmájú kollégára hagyom a vezetést.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Gregory S. Severald Szer. Szept. 14, 2011 4:05 pm

Lassan körbesétálok a kocsi körül. Bal első kerekénél megállok. Egy csúnya horpadás van rajta. Emlékeim szerint egy keményebb fejjel sikerült kivitelezni a dolgot. Alaposan körbenézek majd tenyérrel mellé csapok mire kiugrik a horpadás és a festés is helyre áll. Szemem sarkából kiszúrok valamit a kocsi alatt. Leguggolok és egy eszméletlen illetőt találok a kocsi alatt heverészve. Lábánál fogva kihúzom a kocsi alól, nem akarok átgázolni rajta. Finoman beszállok a kocsiba. Behelyezem a kulcsot és elfordítom. A motort jó hangosan túráztatom egy kicsit hogy mindenki felkeljen akivel tegnap este össze akaszkodtunk.
-Na Go!
Berakom egyesbe és csikorgó kerekekkel elhagyjuk a helyszínt. A városba érve egyre nyilvánvalóbb, hogy tegnaphoz képest a kocsi nehezebben gyorsul. Egy félre eső utcában félreállok...

Bronxi utcák
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Szellem Kedd Okt. 18, 2011 4:35 pm

//Előzmény: Natsumi japán étterem.//

Shih Kien napja eddig nem alakult valami fényesen. A kínai maffia egyik alvezéreként már megszokta, hogy néha össze kell törnie pár csontot, és megkergetnie azokat az idiótákat, akik megpróbálnak elfutni, de az, hogy a 10 kuncsaftból mindegyik bepróbálkozik valamivel, még neki is sok volt. Alig várta, hogy végre beugorhasson kedvenc helyére, és kiengedhesse a gőzt, előbb azonban még volt egy kis dolga.
-Késtetek - mordul rá a 3 egyetemistára, akik ebben a pillanatban értek oda hozzá - remélem a pénz nálatok van.
Mindhárman jóformán egyszerre nyúlnak a zsebük mélyére, hogy előhalásszák a megviselt, de tekintélyes pénzköteget, amit át is adnak a náluk jóval magasabb Kínai férfinak. Az meg sem számolja, helyette inkább további bombázza őket szúrós tekintetével. Percekig állnak így, az egyetem hátsó udvarán, mire a középső, szőke öltönyös fiú végre meg mer szólalni.
-A cuccunk?
Az imádkozó "sáska előkap" 3 nagy műanyag tasakot, melyet át is nyújt a fiúknak. Ebben a pillanatban nyílik mögöttük az ajtó, és belép rajta még egy fiú, aki miután felfogja mi folyik itt, láthatóan nagyon megrémül.
-Azt mondtátok nem tudja a kódok senki más!!
-Nem is!
A kínai férfi erre előhúz egy pisztolyt, és átnyújtja a szőke fiúnak. Te mocskod, intézd el.
-Ugyan már - kapcsolódik be végre a beszélgetésbe a barna hajú srác - ne hamarkodjuk el, csak nem vernétek fel az egész iskolát azzal a vacakkal.
A kínai bólint, és átnyújt egy hangtompítót is bűntársának.
-Ó az ég szerelmére....
A fiú elszalad, nyomában a 3 jómadárral. Eközben Shih Kien mint aki jól végezte dolgát, fütyörészve kisétál a kapun, és a Herculoids kocsma felé veszi az irányt.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sheena Duran Kedd Okt. 18, 2011 6:18 pm

Nem volt nehéz megtalálnom ezt a nagy barmot, hiszen nem is akart eltűnni, így nem volt vele nehéz dolgom. Fontossága és sérthetetlensége teljes tudatában járta a körzetét és végezte napi tevékenységét. Követtem mindenhová, hogy lássam munka közben, hogy hogyan viselkedik, milyen fegyver van nála, vannak e körülötte testőrök. Mint minden ilyen nagyobb banda tagja ő is bízott a félelem erejében, ezért egyedül, kísérő nélkül mászkált, de azért az utcán mindig nyüzsgött körülötte valaki. Persze főleg kínaiak, hiszen a védelmi pénzeket is főleg saját, szerencsétlen fajtájukon belül szedték, így napközben nem nagyon lett volna esélyem észrevétlenül a közelébe menni. Nem látszottam igazán kínainak! Akkor jön el az én időm mikor Shih Kien megérkezik majd kedvenc törzshelyére. ott ráadásul teljes biztonságba is érzi magát és ez volt, amire építettem a tervem.
De most, ahogy hallgatom a falnak dőlve, hogy a mögöttem lévő udvaron a három fiatal egyetemistával társalog és nagy valószínűséggel kábítószerrel látja el őket, szívesen végeznék vele most is. Utálom a drogokat! Aztán felkapom a fejem, mert úgy néz ki megzavarták őket, amit a Kien nem vett jónéven és ráuszította szegény gyerekre a többit. Ccccc. Még csak nem is maga végzi a piszkos munkát! A futó léptek zajai viszont pont felém közelednek, így elgondolkodhatom, hogy mit tegyek, mert közben Kien, ahogy érzékelem már elhagyni készül az Egyetemet. Rövid elmélkedés után úgy döntök, lerovom a havi penitenciámat és én leszek a menekülő srác számára a jó tündér. Leendő áldozatomat úgy is megtalálom majd nem sokára a törzshelyén.
A srác közben rájöhetett, hogy nem épp a legjobb menekülési irányt választotta, mert a falnál megtorpant és megpróbált kitörni, de a három másik már körbevette.
~ Na, itt az ideje egy hatásos belépőnek! ~
Egyetlen ugrással felpattantam a fal tetejére és onnan szóltam le a meglepődött srácoknak.
- Nem szép dolog ilyen kisfiúknak, ilyen nagy pisztollyal játszani! – azzal finom macska mozdulattal ugrottam a fegyvert tartó és tátott szájjal engem bámuló lakli elé, miközben kieresztettem a karmaimat, amivel a srác torkát végig simítottam párszor, ügyelve persze, hogy egyelőre vér ne folyjon.
Most kimondottan a kedvükért átalakított, sárgásan villogó szemeimmel a másik kettőre is vettem egy pillantást, amitől egyből elfelejtették, hogy az előbb, fegyverrel a kézben milyen nagy legények voltak és futásnak eredtek. Harmadik társuk karmommal a nyakán meg sem mert mozdulni. Kényelmesen elvettem erőtlen kezéből a pisztolyt, majd a füléhez hajoltam a hangosan ziháló legénynek.
- - Fuss! – leheltem finoman elnyújtva. – Fuss, mielőtt megesz a néni!
Majd nem elnevettem magam az igyekezetén, hogy minél előbb eltűnjön a látóteremből, úgy iszkolt, mint a nyúl.
Mire hátranéztem már teljesen normális alakomban voltam. Az üldözött srác úgy állt ott, mint aki nem hisz a szemének.
- Azt hiszem, nem ártana talán iskolát változtatni! – adtam neki egy bölcs tanácsot, azzal arra amerre jöttem távoztam is.
~ Na, jöhet egy kicsit izgalmasabb feladat! ~ vettem lépteimet a motorom felé.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Szellem Kedd Okt. 18, 2011 6:52 pm

Bár a srác annyira azért nem rezelt be, mint elvárható lett volna tőle sőt, egyik támadójának még be is húzott egy hatalmasat, végül a túlerő, és a golyó általi haláltól való félelem elvette a kedvét a küzdelemtől. Épp arra gondolt, milyen jól jönne, ha most is vele lenne egy mutáns, mikor imái meghallgattatásra találnak. A semmiből előugrik egy a szó legszorosabb értelmében vett vadmacska, aki másodpercek alatt teszi semmissé minden problémáját...vagy legalábbis mindent, ami az utóbbi pár percben merült fel. Már épp köszönetet mondana, ám rejtélyes jótevője el is húzza a csíkot, búcsúzásnak szánt beszólása után. Maga elé mosolyog, és úgy válaszol, leginkább csak magának.
-Sarah is ezt mondta...
Számára az este további része eseménytelenül zajlik.

Ami Sheena célpontját illeti, ő már messze jár. Ahogy tervezte, beült kedvenc kocsmájába 3 haverjával, azzal a feltett szándékkal, hogy leigyák magukat a sárga földig, majd szétverjék a berendezést, mint minden éjjel...

//Folytatás: Herculoids //
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Szellem Hétf. Okt. 31, 2011 3:43 pm

Az év legijesztőbb éjszakára köszönt az amúgy sem kimondottan békés városra. Az utcákon csak úgy nyüzsögnek a tűzijátékot lóbáló, szörnyű jelmezekbe bújt rémségek, mintha szabadon engedték volna az összes elmebeteget, vagy csak az egész város bolondult meg napnyugtára. A szerepükbe magukat kicsit túlzottan beleélő vérfarkasok hordái vonyítva üldözik rettegő áldozataikat, zombik sántikálnak a járda szélén, és Drakula összes helyi ikertesójának akad egy két keresetlen szava az Edward Cullen-nek öltözött rajongókhoz. A város fényeit ma este elektromosság helyett több millió töklámpás lángja szolgáltatja, melyek közül idén is akad klasszikus:
Fordham Egyetem - Page 2 Jack-o-lantern
egy árnyalattal ijesztőbb:
Fordham Egyetem - Page 2 Jack-o-lantern
És meglepően kreatív is:
Fordham Egyetem - Page 2 274464845_64aba33c1e


Ami a Fordham egyetemet illeti, ott az esetek többségében legfeljebb egy katolikus pap kapna szívinfarktust, neki azonban minden oka meglenne rá. Keresztény múltja ellenére, vagy talán éppen azért, de az iskola lányai nagyon kitettek magukért, hogy hogy az idén is ezt a buli válassza meg az internet a város legforróbb Halloween bulijának. Több száz leányzó jelent meg az este olyan kirívó öltözékben, hogy kisebb csoda, ha nem fagynak halálra még az éjjel.
Természetesen akadnak ezért olyanok is szép számmal, akik hagyományosabb jelmezt öltöttek magukra, ezért a "Halálos Iramban" szereplői, és Darth Vader mellett azért felbukkannak a horrorfilmek szörnyetegei is, melyek közül idén is a vámpír a legnépszerűbb, mindkét nem számára, bár akadnak Kalózok is a Karib tengerről, igaz nekik csak kis részük zombi kalóz, így a többség annyira nem illik bele a horror kategóriába.
A bárpult természetesen ma is üzemel, az egyik hatalmas vérfarkas nagy örömére, aki valami hihetetlen party arc lehet, hisz bármerre jár, a tömeg ezernyi pacsival üdvözli őt. Szerencsére nem látszik, hogy ádáz maszkja mögött miféle pofákat vág, amikor ez a sok számára vadidegen ember ennyire lelkesen üdvözli őt....
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sarah Wilchok Hétf. Okt. 31, 2011 4:17 pm

Tudom, hogy Adam nem örülne, ha tudná, hogy mire készülök, de nem tudtam ellenállni, hogy nem lepjem meg Seant, egy kicsit, ezen az őrült napon. Ilyenkor minden suliban nagy banzájt rendeznek és nem tartom valószínűnek, hogy pont én fogok kilógni a sorból, ha belógok az Egyetem bulijára, főleg, hogy olyan tömeg van, hogy levegőt alig lehet venni. A szerelésem Fordham Egyetem - Page 2 16011_o sem lóg ki a sorból és nagyon remélem, hogy Seannak kellően leesik az álla, ha meglát benne, bár van itt egy pár lány, akik kenterbe vernek, legalábbis öltözékben.
Árgus szemekkel próbálom kiszúrni, hol lehet a barátom, hiszen azt sem tudom mibe öltözött, de azt nagyon ajánlom neki, hogy ne valami csinibaba derekáról kelljen levakarnom.
Egyelőre tehát csak nézelődöm és igyekszem beleolvadni a tömegbe.

Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 2 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 16 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.