Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jessyca Camilo

2 posters

Go down

Jessyca Camilo Empty Jessyca Camilo

Témanyitás by Jessyca Camilo Pént. Nov. 30, 2012 12:26 am

ADATOK

NÉV: Jessyca Camilo - Jess, Jessy
faj: Ember
kor: 21
születési hely: Manhattan

jellem: Öltözködésével éles kontrasztba kerül, ha valaki beszélgetni kezd vele. Visszafogott és visszahúzódó személyiség, de aki közeledik felé, azt barátsággal fogadja. Könnyen bízik meg másokban és ez nem mindig van hasznára, de nem is foglalkozik vele igazán. Legyen szó akár mutánsról, akár fajtájabeliről mindig mások érdekeit tartja szem előtt. Nem buta, mindössze hiszékeny teremtés és sosem hazudik. S feltételezi, hogy mások sem teszik. A hazugságot nem tudja megbocsájtani bármilyen ok is vezérelje az illetőt. A szájára nem tud lakatot tenni és az esetek nagyhányadában mindig kimondja azt amit elsőre gondol, sosem rejti véka alá a véleményét. Ez gyakran bajba sodorja.
személyazonosság: -

KÜLSŐ: Magas, úgy 175 centi körül mozog. Vékony testalkatú, de ott gömbölyödik ahol kell. Hosszú, barna haja a háta közepéig ér melyet többnyire kiengedve hordja. Barna szemei többnyire füstösek és hangulatától függően árnyalati különbségek fedezhetőek fel. Ránézésre maximálisan 25 évesnek mondható ez is a sminkje miatt. Megjelenése mindig helyénvaló. Ha kell laza és sportos, azonban ha olyan helyre megy, akkor elegáns és takaros. De minden napjaiban a kényelmes és szexi stílust részesíti előnyben.


KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL:-

KÉPESSÉG:-

~°~


ELŐTÖRTÉNET:
Itt születtem Manhattanban, egy záporos nyári éjszakán. Anyám sokat mesélte, hogy mennyit szenvedet értem, és hogy mennyire boldog, hogy ilyen szép és normális lány miatt vajludott annyit. Azt hiszem tőle örököltem a lelki tulajdonságaimat. Legalábbis apa mindig azt mondogatta… „ Olyan gyengéd vagy és elnéző, mint anyád.” Még most is itt visszhangzik a fejemben. De sosem tudtam eldönteni, hogy ezzel most bántani akar avagy dicsérni. Mindig más volt a hangja, de azt hiszem csak jók akart. De ezt tőle kéne megkérdezni. Iskolába járattak és mindig kiváló jegyeim voltak. Mikor otthon voltam is olvastam vagy épp hagytam, hogy anyu megtanítson a háztartás vezetésére. Annak ellenére, hogy mindig azt mondogatta, hogy nekem erre sosem lesz szükségem, mert majd más csinálja meg helyettem. De az igazat megvallva én szeretem sütni, főzni. Még ha a mosogatást mindig anyura hagytam. Na azt nem… csupa zsír és koszos a víz. De ma már megcsinálom, ha muszáj, de ettől még nem lett a kedvencem. A középiskolai éveim alatt, volt egyetlen év, mikor lebetegedtem és sokat voltam korházba. Ez miatt évet kellett ismételnem. Utána meg még egyszer, de azt már az önhibámból. Elkezdtek érdekelni a fiúk, de a tanulással sosem tudtam összehangolni. De hamar rájöttem, hogy a fiúk nem épp a legártatlanabb teremtések. A többsége elég gyorsan ott hagyott, mert nem voltam hajlandó átvinni gyakorlatba a biológia órán hallottak, melyeket a szaporodásnál tanultunk. Nem értettem és még most sem értem, hogy ez miért olyan nagy cucc a számukra. Anyu azt mondta, hogy csak akkor, ha biztos vagyok benne. De azt hiszem, ebben sosem leszek biztos. Pláne nem úgy, hogy apu állandóan a nem létező nemi életükről veszekszik anyuval. Erre mi sem nagyobb bizonyíték, minthogy nincs testvérem. De végül aztán befejeztem a középiskolát és bár nem kitűnővel, de mégis egész jó jegyekkel. Anya azt mondta, hogy ne kapkodjam el és nyugodtan maradjak otthon egy évet. Ezalatt megtanultam mindent, amit lehetett, de nem volt kedvem semerre menni. Sokat olvastam és gondolkodtam, hogy mihez kezdjek miközben folytonosan hárítottam az udvarlókat. Persze ebbe apa is bele adta a maga részét, mikor az első kérdése az volt az egyiktől, hogy „hozott-e gyűrűt”, „Tudja-e, hogy miként kell ellátni egy nőt” és egyéb ilyen érdekes kérdés, míg ha ezt kibírta valaki és eljött a második találkozás, akkor meg a biztonságos aktusokról kezdte el felmérni a tudásukat. Nos… kevés ember viselné el ezt. Még én sem. Pedig nekem az apám. De itt a következő év, a szüleimmel élek és nem adtam le sehova a jelentkezési lapom. Ideje dolgoznom és a családi otthonból kimozdulnom, még ha nem is végérvényesen. Nem tudom, hogy a külső világot óvom saját magamtól vagy épp fordítva, de kissé félve indulok útnak…

~°~


FOGLALKOZÁSA: Most fejezte be a középiskolát s mivel nem tudja, hogy mihez kezdjen így munkát keres.

SZAKÉRTELMEI:

ESZKÖZÖK, FELSZERELÉSEK: Női táska.

~°~


MINTAJÁTÉK:
*Lassú léptekkel haladtam az utcán egyre jobban forgatva a fejem. Nem tudtam, hogy melyik üzletbe menjek be, mígnem egy kis butiknál leragadtam. A kirakati ablakon még egyszer végig néztem magamon. Farmer, magas sarkú csizma és egy fekete dzseki. A hajam rendben és a sminkem is tökéletes. Belépve egyenesen a kasszánál lévő pulthoz mentem, hol egy fiatalabb hölgy állt.*
- Szép napot. Ne haragudjon a zavarásomért… * Kezdtem bátortalanul a megjelenésem ellenére. Ám a mosolyt látva bátrabban folytattam.*
- … Láttam a felhívást, hogy eladót keresnek. * Adtam tudtára, hogy miért vagyok itt. Barna szemeimben reménybújt meg, hogy nem is olyan nehéz ez.*
- Kérem a fényképes önéletrajzát hagyja itt és majd visszahívjuk. De ha most megbocsájt… * S már ott is hagyott. Önéletrajz? Az meg minek? Futott át az agyamon az ostoba gondolat hirtelen, de már tudtam is. Mindig ezt mondják. Kissé elszontyolodva baktattam fel a lépcsőn vissza az utcára s bíztam benne, hogy nem kell mindenhova önéletrajz. Egyébként sem tudnék semmit sem felmutatni egy érettségin és anyám jó tanácsain kívül.*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Jessyca Camilo Empty Re: Jessyca Camilo

Témanyitás by Szellem Pént. Nov. 30, 2012 12:38 am

Előtörténet és mintajáték elfogadva, jó játékot az oldalon Smile
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Jessyca Camilo Empty Re: Jessyca Camilo

Témanyitás by Jessyca Camilo Csüt. Május 23, 2013 9:18 pm

Jessyca élete kissé felfordult, ám épphogycsak kiszakadt a szürke hétköznapjaiból, megismerkedett Blay-jel és észrevehette volna, hogy egyetlen döntése következményeként egy gyermeket hold szíve alatt életét vesztette, egy… nos, Ő maga sem tudta, hogy mi ez az egész és már nem is fogja.

A játék linkje

A karakter halott!
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Jessyca Camilo Empty Re: Jessyca Camilo

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.