Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alfred/Chloe Helmsman

2 posters

Go down

Alfred/Chloe Helmsman Empty Alfred/Chloe Helmsman

Témanyitás by Alfred/Chloe Helmsman Kedd Júl. 19, 2011 9:03 am

NÉV: Alfred/Chloe Helmsman
faj: mutáns
kor: 20
születési hely: Chicago
jellem: emberbarát
személyazonosság: titkos

KÜLSŐ: Alfred 200 cm magas, nagydarab, izmos testalkatú. Rövid barna haja és szakálla van. Szemei zöldek.
Chloe 165 cm magas, karcsú, vékony testalkatú. Vállig érő szőke haja és kék szemei vannak.

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL: Chloe bal lapockáján egy pillangó tetoválás.

KÉPESSÉG: Alf nemváltó. Pontosabban szólva képes átváltozni férfiból nővé, Alfból Chloévá. Ilyenkor személyisége is megváltozik, mert Chloe egy különálló egyéniség. Az átváltozások ellenére tudásuk és emlékeik közösek, viselkedésük ellenben gyakorta ellentétes, de egyikőjük sem gonosz.
Felváltva élnek, míg az egyik aktívan él és mozog, addig a másik személyiség passzív, olyan mintha aludna. Így gyakorlatilag örökmozgók, mivel testük kevés pihenést igényel.

ELŐTÖRTÉNET:
Chicagóban születettem. Noha alsó-középosztályba tartozó szüleim az elegánsabbnak hangzó Alfred néven anyakönyveztek, azt sosem használta senki rám, csak hivatalból. Testvérem nincs, köszönhetően annak, hogy két éves koromban szüleim elválltak. Anyám gondoskodott rólam, bár anyagi körülményeink igen rosszak voltak. Így kénytelenek voltunk a város egy rosszabb, de olcsóbb környékre költözni. A szomszédok zajosak, gyakori a lopás, verekedés. Négy éves lehettem mikor anyám összejött egy karatemesterrel. Mostohaapám hamar kezelésbe vett, hogy meg tudjam magam védeni a környéken, noha a karate eredeti szellemével nem egyezik meg, de ő mindig szabadon értelmezte az eszméket. Jól is mentek a mozdulatok. Hat évesen mostohaapám gyilkosság áldozata lett. Anyámmal pár óra leforgása alatt a város túlsó végébe hurcolkodtunk át, félve a bosszútól. Talán a maffiától, nem emlékszem pontosan. Így a sulit már az ottani állami intézményben kezdtem. Szerencsémre karateiskola is volt a környéken, így ezen tudásomat is tovább fejleszthettem.
Egész normális volt az életem, úgy 13 éves koromig. Akkor kezdtem el szőrösödni. De valami más is történt. Testem másképp változott, mint ahogy kellene. Melleim duzzadtak, hangon nemhogy mélyült volna, hanem inkább vékonyodott, és gatyámban is egyre több volt a hely. Orvoshoz kerültem, ahol fura hormoningadozás állapítottak meg, a női nemi hormonok javára. Pár nappal később megtörtént az első átváltozás. Napok estek ki, mintha csak szunyáltam volna. Később újra önmagam lettem, de fura emlékeim voltak. Az átváltozások egyre gyakoribbak és gyorsabbak lettek. Közben sikerült megismerkednem a megszületett új egyéniséggel, Chloéval, átváltozott énemmel. Egész jó fej csajszi. Sikerült is megegyeznünk. 12 óra az enyém, 12 óra az övé. Ennek köszönhető, hogy gimis éveimet aránylag problémamentesen éltem túl. Mivel sem nagy észlény, sem túl szorgalmas emberke nem voltam, így az általam űzött karate oktatásából kívántam magamnak megélhetőséget biztosítani. Ehhez fizikai adottságaim is megvoltak. E célból anyám halála után hátra hagytam otthonom és múltamat, és utaztam a Nagy Almába, szerencsét próbálni.

Chloe vagyok. Alf egy kicsit elferdítve mesélt rólam. Ezt muszáj pontosítanom. Nem 13 évesen születtem meg. Mindig is léteztem. Csak Alf fura gondolatnak, lelkiismeretnek vélhetett. Kiskorában fantáziabarátja is voltam. De gyorsan elfeledett, mikor karatés pótapja megjelent. Így léteztem, a háttérben, figyelve őt és a világot.
Számomra is újdonság volt, mikor 13 évesen lassan irányítani tudtam Alf testét, ami az én testemmé változott át. Fura volt végre élni, nem csak lenni. Végre nő lehettem, nem csak egy hang, egy gondolat, eszme. Alf hamar megértette, hogy ki vagyok és mit akarok. Megegyeztünk, hogy békén hagyom az ő életét. Cserébe nekem is lett saját életem. Mivel Alf járt a suliba, így én az élet izgalmasabb oldalát igyekeztem felfedezni. Diszkók, bárok, bulik, csupa pörgés és hapsik. Jól is ment volna mindez, de szegény Alf szenvedte el másnaposságomat. Így 15 évesen lelassítottam, megkomolyodtam. Hogy pénzem legyen, pincérnőnek álltam. Egy alkalommal tehetségkutató versenyt rendeztek a bárban, ahol dolgoztam. Pár áfonyás vodka után vettem a bátorságot és énekelni kezdtem. Enyhe illuminált állapotom ellenére meglepően jó volt a hangom. Másnap már a bárzongoristával közösen gyakoroltunk. Így fizetésem is megnőtt, tellett női cuccaimra, sőt egy gitárra is, így már zenész is voltam, még ha elég rosszul játszom egyenlőre.
Mikor Alf anyukája meghalt, úgy döntöttünk tovább állunk. Énekelni és pincérkedni New Yorkban is lehet. Így míg Alf sikeresen betagosodott karateoktatónak egy klubba, én járom a várost, munka után keresve.

FOGLALKOZÁSA: Alf karateoktató. Chloe pincér-énekesnő/zenész.

SZAKÉRTELMEIK: jogosítvány (autó, motor), gimis érettségi, karate (fekete öv, 2 danos), éneklés, pincérkedés, gitárzenélés.

ESZKÖZÖK, FELSZERELÉSEK: túramotor, női motoros bőrszerkó, gitár.

MINTAJÁTÉK:
Fárasztó volt ez a nap. De a szerdák mindig ilyenek. Ilyenkor van a legtöbb csoport, akiknek órát kell adni. Ráadásul elég különböző csoportok, mint korra, úgy edzettségre való tekintettel. Állandóan észnél kell lenni, hogy a megfelelő gyakorlatokkal álljon elő Alf mester, s nehogy túl könnyű, avagy túl nehéz mozdulatsort adjon elő. Persze fáradtsága inkább csak szellemi. Teste nagyon jól bírja az intenzív fizikai mozgást. Igaz, izzadt és büdös, de ez legyen Chloe problémája. Ő az aki feszt különféle illatos gyertyákkal árasztja el a fürdőkádat. Nőies illatuk az egész lakást belepik, sőt a folyosón is érezni. Furcsa szemmel is néznek rá szomszédai. A legkíváncsibbja már felfedezte Chloet, de persze sejtelme sincs az igazságról. Alf barátnőjének véli. Nem is téved sokat, míg a szó barát és nem pedig nője részén van a hangsúly.
Még pár perc van délután hatig. Alf nem is késlekedik. Büdös edzőruháját leveti, és a szennyes kosarába teszi. Ebből is kettő van, összekeveredés kizárva. Egy szál gatyában fekszik le kanapéjára. Lehumja szemét, mintha csak aludni próbálna. Valahogy annak érzi azt az időt, míg Chloe irányít. S most az ő ideje következik. A légzés lelassul, Alf elalszik. A hatalmas, izmoktól duzzadó férfitest változásnak indul. Kezd egyre kisebb, kecsesebb lenni. Barna haja is egyre hosszabb és világosabb. Szakálla is eltűnik. Férfias mellkasa nőiessé válik. Egy perc alig telik el és egy karcsú, szőke nő nyitja fel kék szemeit a nagyvilágra.
- Jaj, Alf! Igazán befeküdhettél volna a zuhany alá! – húzza fintorba orrocskáját, mikor megérzi magán az izzadság szagot. Gyorsan felkel. Lábával lerázza magáról a számokkal nagyobb férfi gatyát. Maga meztelen valójában rögvest a fürdőszoba felé veszi az irányt. Sietnie kell a tisztálkodással, mert ma újra a várost kell rónia, munkát keresve. És eddig csak igen perverz ajánlatokat kapott, amiket Alfra való tekintettel nem vállalt el. Hiába, túl jó hozzá. De mit tehet az ellen, hogy ennyire kedveli azt a mamlasz karatemestert. Csak meg ne tudja az igazságot!
Csap fordul, gyertya gyullad, s apró testét máris frissítő záporként élénkíti a zuhanyrózsából kiáramló vízpermet. A helyiséget finom rózsaillat tölti be. Az egyik kedvence. Most még sem pazarolja relaxálásra az időt. Gyorsan végez, szárazra törli magát, felvesz egy dekoratív, mégis visszafogott ruhát, s már indul is munkavadászatra.
Alfred/Chloe Helmsman
Alfred/Chloe Helmsman
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 57
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Alfred/Chloe Helmsman Empty Re: Alfred/Chloe Helmsman

Témanyitás by Cerebro Kedd Júl. 19, 2011 10:02 am

Üdv az oldalon! Nagyon érdekes előtörténet és képesség, természetesen elfogadva - a mintajáték is -, jó szórakozást az oldalon! Ne felejts el avatart is beszerezni, ha segítség kell, írj!
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Alfred/Chloe Helmsman Empty Re: Alfred/Chloe Helmsman

Témanyitás by Alfred/Chloe Helmsman Csüt. Júl. 28, 2011 12:27 pm

Megszerzett kredit: 4
Elhasznált kredit összesen: 0
Szerzemények:
- az első két NJK ingyenes (még nincs eldöntve mifélék) - 0kr
- túramotor (teljesen hétköznapi, az előtörténet alapján) - 0kr
Alfred/Chloe Helmsman
Alfred/Chloe Helmsman
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 57
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Alfred/Chloe Helmsman Empty Re: Alfred/Chloe Helmsman

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.