Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Bodwin

2 posters

Go down

Michael Bodwin Empty Michael Bodwin

Témanyitás by Michael Bodwin Hétf. Feb. 06, 2012 12:38 pm

ADATOK

NÉV: Michael Bodwin
faj: mutáns
kor: 25
születési hely: New York

jellem: Igazán nyitott személyiség, kicsit talán túlságosan is, szeret jókat beszélgetni, és alapjáraton is nagyon optimista és vidám. Szereti a veszélyes helyzeteket és a kalandot, ha felpörög benne az adrenalin. Nagyon családcentrikus, imádja a szüleit és szívesen ápolja a rokoni kapcsolatokat. Hűséges típus, ha megkedvelt valakit, akkor utána már nagyon nehezen változtatja meg a véleményét, de ennek a fordítottja is igaz, ha kivívta valaki az ellenszenvét, akkor azt is nehezen változtatja meg. Kicsit makacs és önfejű, de azért, ha valaki meggyőzi, hajlik a kompromisszumokra. Kedveli a női társaságot és azok is őt, volt is már pár kalandja, de nem egy nőcsábász, mindig komoly kapcsolatra törekszik, persze arról nem tehet, hogy ez nem mindig jön össze. Hogy kedvel-e valakit abban nincs szerepe annak, hogy valaki ember vagy mutáns.

személyazonosság: nem veri nagydobra, de nem csinál belőle titkot sem.

KÜLSŐ: 190 cm magas, nyúlánk termetű, nincsenek kigyúrt izmai, de azért nem kell szégyenkeznie a lányok előtt. Enyhén hullámos, kócos barna haja és világos barna szeme van. Arca mindig ápolt, de szereti borostásra hagyni, mert ettől úgy gondolja kicsit idősebbnek néz ki. Öltözködését a sokszínűség jellemzi, a munkája során sokszor, hord öltönyt, de szereti a kényelmesebb farmert és pólókat is.

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL: egy kínai sárkány tetoválás a bal vállán.

KÉPESSÉG: a testének atomszerkezetét tudja változtatni, vagy szétbontani és akkor bármilyen anyagon át tud haladni, vagy összesűríteni és akkor olyan lesz a teste, mint egy széttörhetetlen betonfal.
I. szint: A képességét csak jóformán pillanatokra képes fenntartani (max. 15 mp) és utána legalább 4 órát pihennie kell. Közben nem tud váltani a két szerkezeti forma között. Csak élettelen tárgyon tud áthatolni. Ha használja nagyon vigyáznia kell a rövid idő miatt, nehogy valamilyen tárgy, fal belsejében alakuljon vissza, mert akkor akár meg is halhat.
II. szint: Most már az idő, míg a képességét fent tudja tartani hosszabbodik, ez lehet akár 10 perc is, szünetet már csak 2 órát kell tartania közben, és még mindig csak élettelen tárgyon tud áthatolni. Itt is csak az egyik képességét tudja használni egyszerre. A visszaalakulás közbeni veszélyek itt is fennállnak.
III. szint: A képesség fenntartása már fél óra is lehet, közben már változtathatja az atomszerkezetét, de ha közben normál emberi alakot ölt, akkor pihennie kell fél órát, mire átrendeződik a szerkezete. Még mindig csak élettelen tárgyakon képes áthatolni és az előzőekben leírt veszélyek itt is fennállnak.
IV. Szint: Az átalakulás már akár fél napra is lehetséges közben bármennyiszer válthat a két állapot között, de ha 10-nél többször kell váltania, akkor teljesen kimerül, és pihennie kell minimum 2 órát. Már élő szervezeten is áthatolhat, de ez nagyon kimerítő, ezért, ha ezt teszi, akkor aznap már nem tudja használni a képességét. A veszély fokozottan fennáll bármilyen anyagban történő visszaalakulásnál, ha ez élő szövetben történik, akkor mindketten meghalnak.
V. Az átalakulásokra nincsenek időkorlátok és bármennyiszer megteheti pihenés nélkül, kivéve az élőszöveten áthaladást, ezt max. 4-szer teheti meg, mielőtt teljesen kimerül. Természetesen a veszélyek itt is fennállnak.
~°~


ELŐTÖRTÉNET:
New Yorkban születtem 1987. január 24-én. Apám Alex Bodwin egy autóalkatrészek értékesítésével foglalkozó cég üzletkötője volt, anyám pedig független könyvelő. Egy tíz emeletes bérházban laktunk, ahol velünk hasonló egzisztenciájú emberek éltek túlnyomó rész, így nem voltak különösebb beilleszkedési problémáim a velem egy korabeli srácokkal
Teljesen átlagos gyerekkorom volt. Sok volt a gyerek a házban és így a játékban, kisebb bunyókban sem volt hiány. Azt hiszem elmondhatom, hogy nem szenvedtem hiányt semmiben. Aztán jött a középiskola, ahol elkezdtem sportolni, a jéghoki lett a választottam és a tanulás mellett, ez kötötte le minden szabadidőmet, egészen az első szerelemig. Természetesen az egyik évfolyamtársam volt az, Susan, akibe nyakig beleestem. Egy darabig nem is volt gond, hiszen neki is bejött a sportos alkatom és vidám természetem, egészen addig, míg meg nem jelent a színen Billy, aki a suli focicsapatának lett az újonnan kinevezett kapitánya. Ő is csapni kezdte a szelet Susannak, de én olyan biztos voltam a kapcsolatunkban, hogy először nem is foglalkoztam vele. Ekkor ért életem első nagy pofonja, mert bizony a lány, akiben a végletekig megbíztam, simán faképnél hagyott. Elég nehezen hevertem ki a dolgot, mondhatni egy darabig sehogy, de aztán történt valami, ami felborította a nyugodt és idilli életemet.
Egyik nap, mikor magamba roskadva éppen hazafelé igyekeztem a suliból, megláttam a barátnőjével beszélgető Susant és gondoltam teszek még egy kétségbeesett kísérletet, hátha meggondolásra késztethetem szívszerelmemet. Mikor odaértem Julia, a barátnője már elköszönt, így senkitől nem zavartatva tudtam odamenni a lányhoz, hogy magyarázatot kérjek tőle, vagy esetleg megpróbáljam győzködni. Ám ő hajthatatlan volt és már elég hangosan vitatkoztunk, mikor egy kéz nehezedett a vállamra és hátranézve megláttam a villámló szemű Billyt és két haverját. Természetesen eljátszotta a hős védelmezőt, habár nem tudom kitől is kellett volna megóvnia a lányt, hacsak saját magától nem, hiszen nekem eszem ágában sem volt bántani. Igazából inkább az erőfitogtatásra ment ki a játék, ez eléggé nyilvánvaló volt.
Szó szót követett és a végén Billy egy váratlan és lendületes mozdulattal a gyomromba vágott, majd a két társa segítségével az útra lökött. Persze nem akartak ők megölni, csak kicsit ellátni a bajom, de a dolog a lehető legrosszabbul sült el. Alig, hogy hallva a gúnyos nevetésüket, dühösen feltápászkodtam, mikor megláttam a felém száguldó teherautót, mely hiába dudált és nyomta a féket, nyilvánvaló volt, hogy nem fog tudni megállni. Én meg leblokkoltam és csak annyit tudtam tenni, hogy erősen összehúztam magam, megfeszítve az izmaimat, és becsukott szemekkel vártam a becsapódást, hátha valami csoda folytán, így kevésbé fog fájni. Igaz, volt egy érdekes érzésem, ahogy megfeszültek az izmaim, mintha valami végigborzongott volna az egész testemen, de akkor ez volt a legkisebb bajom. A csoda viszont bekövetkezett, hiszen a súlyos jármű csikorgó gumikkal ugyan, de még mindig elég lendületesen csapódott nekem, de én csak hátrább lökődtem pár lépést, míg az autó nagy csattanással megállt. Ekkor kinyitottam a szemem és leesett az állam. A teherautó eleje a motorig be volt horpadva, pont ott ahol nekem csapódott. Hihetetlen tekintettel néztem végig magamon, de egy karcolás sem volt rajtam. Kinéztem a srácokra és Susanra, akik halottsápadt arccal néztek vissza rám, ahogy a vezetőfülkéből kikászálódó sofőr is.
Mikor a rendőrségi vizsgálat lezárult és átestem még pár kimerítő orvosi vizsgálaton, megszületett az eredmény: mutáns vagyok. Persze ez nem volt már senkinek meglepetés, de ettől már hivatalossá vált a dolog. Kiderült, hogy az esetnél a testem atomjai összesűrűsödtek, ez védett meg az ütközéstől és a sérüléstől, de ennek az ellenkezőjére is képes vagyok, tehát atomjaira tudom bontani a testem. Innentől aztán már fenekestől borult minden. A hír elterjedt és habár az osztálytársaim többsége egész jól viselte a dolgot, a szüleimről nem is beszélve, akik nagyon megértöek és toleránsak voltak, azért akadtak akik másként gondolták. Volt, hogy bedobták az ablakunkat, volt, hogy összefirkálták sértő szavakkal a házfalat, és sajnos ezek az esetek nem hogy csökkentek volna az idő múlásával, hanem szaporodtak. Döntést kellett hoznunk. Szüleim úgy gondolták, hogy az lesz a legjobb, ha a város másik végébe költözünk, engem meg sikerült felvetetni a Xavier Intézetbe, így ott folytathattam a tanulmányaimat. Eltelt 2 év, már végzős voltam és egészen visszazökkent minden a normális kerékvágásba, amikor villámcsapásként ért a hír, hogy unokabátyámat, aki a New Yorki rendőrségen dolgozott, mint gyilkossági nyomozó, valami szadista állat brutális módon megölte. Nagyon lesújtott a dolog, hiszen apám testvérének a fia volt, és sajnos nem sokkal előtte Jeremy apja is gyilkosság áldozata lett. El sem tudtam képzelni mit élhetett át szegény édesanyja Monica. Lassan a nagy titkolózás ellenére is megtudhattuk a gyilkosság részleteit és bennem olyan mély dühöt és felháborodást váltott ki, hogy ez megtörténhetett és, hogy a gyilkosa még azóta is vígan élheti az életét szabadlábon, hogy elhatároztam, majd én leszámolok vele. Jeremy jó ember volt és jó rendőr, ennyit minimum megérdemel!
Már úgy is búcsút vettem volna a Xavier Intézettől, így onnan egyenesen a Rendőrakadémiára mentem, ahol pár kemény év után kiváló eredménnyel végeztem. A kemény edzések mellett a jéghokit sem hagytam abba. Később , eredményeim elismeréseként, felvettek a New Yorki rendőrség SWAT egységéhez mesterlövészként. Azt, hogy mutáns vagyok csak a legközelebbi hozzátartozóim és barátaim tudják, és azt is, hogy munkám mellett még egy cél lebeg a szemem előtt: levadászni Jeremy gyilkosát, akinek kamerák rögzítette képét, mindig magamnál hordom, hogy bárhol felismerjem.
~°~


FOGLALKOZÁSA: SWAT mesterlövész

SZAKÉRTELMEI: kiképzése révén jó a közelharcban pusztakézzel és késsel is, kiváló lövő, az angolon kívül megérti a spanyolt is

ESZKÖZÖK, FELSZERELÉSEK: egy Smith&Wesson M337 .38 special, egy Glock 38 típusú maroklőfegyver, mesterlövész puska, telefon, laptop, éjjellátókészülék
~°~

MINTAJÁTÉK: Ha szüksége, akkor természetesen írok.
Michael Bodwin
Michael Bodwin
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 600
Hírnév : 52

Vissza az elejére Go down

Michael Bodwin Empty Re: Michael Bodwin

Témanyitás by Cerebro Hétf. Feb. 06, 2012 3:19 pm

Előtörténet elfogadva, jó játékot (mintajátékra nincs szükség)!
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Michael Bodwin Empty Re: Michael Bodwin

Témanyitás by Michael Bodwin Kedd Aug. 28, 2012 4:56 pm

Harmadik képesség:

Mikor Mike a testét atomjaira bontja és átrepül egy élőlényen (emberen vagy állaton), akkor pár pillanatra képes szörnyű félelmet generálni (halálfélelem). Ez nem tartós, csak annyi ideig tart, amíg átlebeg az áldozaton, de elég intenzív érzést hagy maga után. (Szóval nagyon nem kívánja senki megismételni, ha egy mód van rá.) Egyébként senkinek semmi baja nem lesz tőle, csak egy nagyon-nagyon rémes élmény lesz. Persze, ha ezt egy szívbeteg emberen alkalmazza, annál előfordulhat akár infarktust is, de mivel Mike, ezt a képességét, csak nagyon nyomós esetben, főleg elrettentés céljából, veti be, ezért ez a kockázat elenyésző.
(Szívbeteg ember nem legyen bűnöző, vagy vállalja a következményeket. Smile )
Michael Bodwin
Michael Bodwin
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 600
Hírnév : 52

Vissza az elejére Go down

Michael Bodwin Empty Re: Michael Bodwin

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.