Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beugró játék

+4
Heily Anderson
Oázis
Ratna Nayar
Szellem
8 posters

Go down

Beugró játék Empty Beugró játék

Témanyitás by Szellem Szer. Ápr. 18, 2012 11:25 pm

Aki ismeri a műsort, az tudja mire számíthat, aki nem, az készüljön a legrosszabbra Very Happy

A játék lényege a következő: annak, aki előtted írt ebbe a topicba feladványokat szabhatsz meg, amit a következő reagjában teljesítenie kell. A feladvány lehet akár 2-3 szó is, vagy egy teljes mondat, amit bele kell szőnie valahogy a reagjába, de ha úri kedved úgy tartja, akár megszabhatsz egy cselekvés is (ezt azért csak ésszel Wink); de vigyázz, mert aki utánad ír, az már neked eszelhet ki olyan feladatot, amitől kettéáll a füled.

Hogy lássátok, hogy működik ez a gyakorlatban, az alábbi reagba kedves játékostársaimnak hála a "szilvásbukta","áramszünet", és "bivajbasznád" szavakat kellett beleszőnöm.

Rozsomák írta:Ahogy ellensége megtapossa, már érzi, hogy ez sem fog összejönne, pedig becsületére legyen mondva, nagyon lelkesen próbálja levágni bátyja fejét, de hiába. Éles fájdalom hasít a térdébe, bár azt el sem tudja képzelni, a reccsenés honnan jött, lehet Vic-nek sikerült eltörnie a lábát? Ezen a gondolaton fellelkesülve tovább támad, nem is törődve semmi mással az égadta világon, csak, hogy végezhessen vele, még ha ezért bivajbasznádig is kell kergetnie őt. Harag okozta csőlátása okozza végül a vesztét, de erre már csak akkor döbben rá, mikor acélos marka egyszerre könnyű lesz, majd mind a kettő az égbe szökken, mintha megunta volna a felesleges csatározást, és kapitulálna, helyette is.
-Mi a... - Feltekint, bár már sejti, mi folyik itt, s miért hány fittyet körülötte minden fém a gravitációra. Káromkodni sincs ideje, s már emelkedik is fel, a magasba, háttal csapódva a mágnesnek. Teljesen szétterül a hatalmas fémlapon, mozdulatlanul, hisz az elektromágnes olyan erővel vonzza őt magához, hogy fémmel bevont álla miatt még beszélni is képtelen lenne rendesen, marad hát az artikulálatlan üvöltés, mely minden kétséget kizáróan melegséggel tölti el bátyja szívét, de ez most a legkevésbé sem hatja meg.
-VIKTOOOOORRR!!!!!!!!!!

Órákkal később még mindig ott szerencsétlenkedik, korgó gyomorral, miközben a szél egy közeli étteremből szilvásbukta illatát sodorja felé. Jó ideje nem próbál már kiszabadulni, hisz mind az ezer korábbi próbálkozása csődöt mondott. Mostanra belátta, hogy nincs mit tenni, kénytelen várni az első áramszünetre, bármikor is lesz az...

Izgi volt Wink
Mivel én nyitottam a témát, én vagyok az első áldozat, reszketek is, mint a nyárfalevél pale

UI: ha valakinek több karija van, ki lehet kötni, hogy melyikkel hajtsa végre a feladatot.
UI 2: Öngyilkosságot senki sem fog elkövetni a kedvedért(gondolom) és nem is kötelezi rá senki, ahogy hasonlóan drasztikus következményekkel járó dolgokra sem, illetve ha a feladathoz kell egy másik játékos is(teszem azt, az asztal alá kell inni kardfogat) akkor bőven elég megpróbálni is Wink
UI 3: ha teljesítetted a feladatot, a reag linkjét szerkeszd az előző végére, köszi Wink

Edit: az én feladatom kész van :
https://postoutsiders.hungarianforum.com/t40p195-the-herculoids#12667


A hozzászólást Szellem összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 26, 2012 12:55 pm-kor.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Beugró játék Empty Re: Beugró játék

Témanyitás by Ratna Nayar Csüt. Ápr. 19, 2012 1:07 am

Ha már részben az én ötletem volt, akkor leszek az első második bátor áldozat jelentkező Very Happy És ha már úgy is a ruhákkal ijesztgettem Szellemet, akkor így kezdésnek jó lesz az Smile Választhatsz, hogy habos-babos rokokó stílusú nagyestélyibe, vagy rózsaszín fodros tütübe akarod bújtatni valamelyik karakteredet... Hogy kit szeretnél, azt rád bízom, de legalább 1 másik játékos karakternek is látnia kell a végeredményt ^^ (A bemegyek a boltba, a próbafülkében magamra kapom és fél másodpercen belül le is veszem úgy, hogy senki sem látja, az nem érvényes Very Happy )

Vagy ha ezt az üzenetet megtalálod, akkor megérdemled, hogy valami férfiasabb szerelést is választhass, ha már csak pasi karaktereid vannak. A Hawaii baguette-párbaj emlékére egy igazi muskétás szerelés... ^^
A linket csak így, nehogy már az buktasson le... egy "http://www."-t majd biggyessz az elejére : D
liveforfilms.com/wp-content/uploads/2010/09/orlando-bloom-3-musketeers.jpg



Szerk. 2012.05.21.: Lehet hűteni-bontani a pezsgőt... Jelentem, én is teljesítettem a küldetést Cool
https://postoutsiders.hungarianforum.com/t385-foepulet#13317


A hozzászólást Ratna Nayar összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 21, 2012 12:47 am-kor.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Beugró játék Empty Re: Beugró játék

Témanyitás by Oázis Csüt. Ápr. 19, 2012 3:02 pm

Ilyen feladat után azt hiszem én is adok neked egy érdekeset.
Szeretném ha Ratna szerepelne a Playboyban, mint poszter lány. Very Happy
A kedvesség a dologban. Ez egy speciális Playboy magazin egy példányszámos házilag készítve. Élete szerelmének Valentin napra.

MISSION ACOMPLISHED!!

https://postoutsiders.hungarianforum.com/t201p30-konyha#14377



A hozzászólást Nick O'Leary összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 13, 2012 9:29 pm-kor.
Oázis
Oázis
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 177
Hírnév : 4

Vissza az elejére Go down

Beugró játék Empty Re: Beugró játék

Témanyitás by Heily Anderson Pént. Ápr. 27, 2012 12:38 am

Na hát, azt hiszem én is alávetem magamat a játéknak.
Szeretném, ha Nick vagy elefánt jelmezbe vagy tündér jelmezbe menne be egy boltba és vásárolna magának sört, úgy, hogy valaki ezt lássa is! Smile Valamint, egy képet is készítene róla, miközben az elefánt éppen issza a sört Smile
Heily Anderson
Heily Anderson
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 187
Hírnév : 15
Tartózkodási hely : Brooklyn Bridge Lakópark; Brooklyn

Vissza az elejére Go down

Beugró játék Empty Re: Beugró játék

Témanyitás by Szellem Pént. Május 18, 2012 9:57 pm

No, akkor megint giotinba dugom a fejem Very Happy

Kedves Heily, a te feladatod az lesz, hogy alaposan kifaggasd arról Sarah Wilchok-t, hogy szerinte mi lenne a legbiztosabb módja annak, hogy elcsábítsd Sean darrow-t. A körülményeket rátok bízom, de a túlélésed érdekében javaslom, hogy valami félreértés legyen a dologban, és öltözz vastagon! Very Happy
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Beugró játék Empty Re: Beugró játék

Témanyitás by Michael Bodwin Hétf. Május 28, 2012 10:43 am

Na, akkor én is belevágok, habár reszket a kezem, mikor e sorokat írom. Very Happy Szellem szeretném, ha elérnéd Kardfognál, hogy megegyen egy szál sárgarépát, de le is kell nyelnie! Very Happy Vagy, ha ez túl nagy feladat, akkor kiválthatod azzal, hogy ráveszed rázzon veled kezet. Very Happy A répás feladatot bármelyik karaktereddel játszhatod, de a kézfogásost csak Szellemmel. Very Happy


Na akkor itt a feladat teljesítésre a bizonyíték: Very Happy

https://postoutsiders.hungarianforum.com/t188p135-fobejarat#14260


A hozzászólást Michael Bodwin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 11, 2012 6:33 pm-kor.
Michael Bodwin
Michael Bodwin
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 600
Hírnév : 52

Vissza az elejére Go down

Beugró játék Empty Re: Beugró játék

Témanyitás by Heily Anderson Hétf. Május 28, 2012 6:03 pm

Na csak hogy ne legyen olyan egyszerű neked is drága Mike. Azt szeretném, ha egyik alakodba ( Seb-ében ) tartanál a Xavierben kifejtős felvilágosítást még pedig a szexről, úgy, hogy pontosan le is írod, hogy miről szól az előadás. És vagy egy professzornak vagy egy dokinak jelen kell lenni-e a történetben. Smile Sok sikert Smile
Heily Anderson
Heily Anderson
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 187
Hírnév : 15
Tartózkodási hely : Brooklyn Bridge Lakópark; Brooklyn

Vissza az elejére Go down

Beugró játék Empty Re: Beugró játék

Témanyitás by Valoria Slaydon Szer. Jún. 06, 2012 2:35 am

Kedves Heily, hogy te se unatkozzál a következő hetekben-napokban-játékokban, íme a te feladatod:
Nincs más dolgod, mint hogy Heilyvel egy tetszőleges játékos karakternek (persze a saját egyéb karaktereid nem érvényesek) egész alakos testfestést készíteni. Lásd kivel van dolgod, olyan feladatot nem adok amit ne csinálnék meg én is, szóval akár férfi vagy nő karaktert szemelsz ki, könnyítés, hogy a fehérnemű az maradhat Very Happy (Nem, természetesen nem a "kezeslábas" fehérneműk korára meg a régebbi korok divatjára gondoltam fehérnemű terén, hanem a maira, és a harisnya és társai szintén nem játszanak...) Azt leszámítva viszont kb. 60-80%-os lefedettséget szeretnék, szóval az nem játszik, hogy csak egy kis nonfiguratív tetkót firkantasz valaki vállára Razz Kb. ilyesmi mennyiségű festékkel készülj...
példa1 példa2 példa3 példa4
Ó igen, végül még annyi, hogy légy kreatív, valami mintát kell kitalálni, nem ér az egyszínű festék; a kiválasztottadnak eszméleténél kell lenni, és a reagba linkelj egy képet, hogy mit festesz rá Wink Jó alkotást!
Ja igen... a festéket rád bízom, meg hogy mennyire tartós, mennyire nehéz lemosni... lehet akár tempera, akril, olajfesték, festékszóró, kimondottan testfesték, ami jól esik Very Happy
Valoria Slaydon
Valoria Slaydon
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 110
Hírnév : 4

Vissza az elejére Go down

Beugró játék Empty Re: Beugró játék

Témanyitás by Lily Gage Hétf. Jún. 18, 2012 11:03 am

Kedves, Valoria, a feladatod az lenne, hogy valahogy álcázd magad jósnőnek, és add be Rozsomáknak, hogy a Logan átok valóságos, gonosz szellemek átkozták el a múltbéli bűneiért, és csak úgy győzheti le, ha a szent cél érdekébe lemond valami egyéb számára nagyon fontos dologról legalább egy hónapra, nevezetesen a szivarról és a sörről. Hogy ezt tenyérjóslás, varázsgömb vagy bármi más segítségével éred el, azt már rád bízom, de Logan nem tudhatja meg, hogy te voltál az. Sok sikert Wink
Lily Gage
Lily Gage
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 251
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Beugró játék Empty Re: Beugró játék

Témanyitás by Tess D. Thorne Kedd Júl. 03, 2012 10:41 am

Drága Lily!

A te feladatod az lesz, hogy (tekintve, micsoda madárkád van) megszeretteted a drágaságot egy cicával. Csak a móka kedvéért ennek a cicának körülbelül 500 kilót kellene nyomnia. Más szóval egy tigris-bigrissel, vagy egy oroszlánnal. A lényeg, hogy nem szabad észrevenniük az embereknek, hogy te éppen egy nagy cicával beszélgetsz. Smile Sok sikert! A kivitelezés közben legyen veled valaki! Hogy ki azt rád bízom! Smile

Tess
Tess D. Thorne
Tess D. Thorne
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 84
Hírnév : 6
Tartózkodási hely : Manhattan

Vissza az elejére Go down

Beugró játék Empty Re: Beugró játék

Témanyitás by Heily Anderson Kedd Júl. 10, 2012 3:25 pm

Hejhó!

Val kedves, teljesítettem a feladatomat! Andrew szép, izmokkal tarkított teste a bizonyítékom rá!

*Felvont szemöldökkel figyeltem a táska tartalmát és valami eszméletlen jó ötletem támadt. Hosszan megcsókoltam Andrew-t, majd, míg ajkait kényeztettem finoman az ágyra löktem és fölé másztam.*
- Mit szólnál ahhoz, ha egy kicsit kényeztetnélek?-* Kérdeztem tőle a fülébe suttogva, majd mosolyogva megcsókoltam a nyakát és a mellkasát és lehúztam róla a nadrágját, így már csak ismét egy szál boxerben virított alattam..*
- Maradj itt, egy pillanat és jövök.-* Mosolyogtam, majd leszálltam róla és a konyhába siettem. Kivettem a szekrényből 3 tiszta konyharuhát, majd visszasiettem hozzá. Finoman visszamásztam a derekára, és megcsókoltam.*
- Csak lazulj el és élvezd.-* Suttogtam a fülébe és bekötöttem a szemét, aztán hosszan megcsókoltam édes, puha ajkait, és a két kezét is kikötöttem az ágy széléhez.*
- Jól nézel így ki.-* Kuncogtam a fülébe, majd kezeimmel végigsimítottam az oldalán, aztán leszálltam róla. Halkan elővettem a festékeket a táskájából, amiket benne találtam, és szépen az ágyam szélére pakoltam őket, aztán kerestem egy ecsetet és amikor minden megvolt, kinyitottam a dobozokat.*
- Nos, kezdjünk neki.-* Mosolyogtam ravaszul és belemártottam a festékbe az ecsetemet és lassú mozdulatokkal elkezdtem a bőrét festeni. A piros, amit először felkentem elütött a bőrétől, de nagyon jól állt neki az a szín. Lassan a fehéret is kinyitottam, és miután végeztem az összes piros résszel elkezdtem a fehérrel dolgozni. Mindaddig festegettem és dúdoltam, amíg az alkotást csináltam, aztán, amikor elkészültem diadalittasan felálltam az ágyra, óvatosan, nehogy rálépjek és onnan néztem le rá. Már maga a látvány se volt semmi, de így, hogy mindenhol ki volt festve, megérte kifesteni a testét.*
- Érdekel, hogy milyen fenomenálisan jó dolgot festettem rád?-* Kérdeztem fentről rá mosolyogva, majd ha jelzett, finoman leszálltam az ágyról és kikötöttem a szemét. A kezeit még hagytam egy kicsit, ne hogy elkenje a még meg nem száradt festéket.*
- Mit szólsz, kis izompacsirta? Szerintem nagyon jó lettek az izmaid.-* Gonoszkodtam, majd szájon csókoltam.*

A testfestés
Heily Anderson
Heily Anderson
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 187
Hírnév : 15
Tartózkodási hely : Brooklyn Bridge Lakópark; Brooklyn

Vissza az elejére Go down

Beugró játék Empty Re: Beugró játék

Témanyitás by Valoria Slaydon Kedd Dec. 18, 2012 12:44 am

Parancsolj, Lily, itt a jövendölés Rozsomák felé Very Happy Felvétel... izé, böjt indul!

https://postoutsiders.hungarianforum.com/t204p180-coney-island-i-vidampark#18520
Valoria Slaydon
Valoria Slaydon
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 110
Hírnév : 4

Vissza az elejére Go down

Beugró játék Empty Re: Beugró játék

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.