Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tanya

2 posters

Go down

Tanya Empty Tanya

Témanyitás by Tanya Berghart Pént. Júl. 22, 2011 7:47 pm

ADATOK

NÉV: Tanya Berghart
faj: mutáns
kor: 19
születési hely: Bristol, Anglia

jellem: Kissé visszahúzódó személyiség elsőre, főleg az ismeretlenekkel szemben. Csöndes, vagyis inkább csak halkan beszél. Főleg ha megijesztik akkor lehet hallani hogy mekkora hangja is lenne, először is azért, mert olyankor gyakran teli torokból elsikoltja magát. Sokszor úgy minden dolgot félve szemlél, olyasmit is amit már sokszor látott. Alapvetően bizakodó mindenkivel szemben, ha már összeszedte magát kissé, ám ezt elég csak egyszer eljátszani, nem felejt könnyen, és nem is kevésbé könnyen bocsát meg.
személyazonosság: Alapvetően titkolja elővigyázatosságból a mutáns kilétét, de ez nem mindig jön össze neki, egy ideje már a Xavier iskolában lakik, de még nem teljesen ura a képességének, ha nagyon megijesztik sokszor aktiválódik.

KÜLSŐ: Fekete haj, sötétkék szemek, 172 centi magas, átlagos női testalkattal. Általában inget hord, színben, fazonban nincs nagyon megszabás, szoknyát és nadrágot egyaránt felvesz, mikor melyiket, bár a szoknyával sokszor megjárta már. A mozgása néha igen furcsává válhat, mintha egyértelműen lopakodna valami után.

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL: nincs

KÉPESSÉG: Alapvetően teleportál, mivel eltűnik valahol és felbukkan máshol. Azonban saját meglátása szerint ilyenkor kifakul ebből a világból, és valahova máshova kerül. Míg kijut onnan több idő is eltelhet, de mikor újra felbukkant ebben a világban alig telik el valamennyi idő. Volt amikor nagyon eltévedt, és csak percekkel később került elő. Az a világ ahova kerül ilyenkor bárhová utat nyit neki, ha megtalálja, van hogy teljesen máshova kerül, mint szerette volna mivel a képességét még nem tudja teljesen irányítani. Másokat/ élő dolgokat, még nem próbált magával vinni, tárgyakat viszont képes magával teleportálni.

~°~


ELŐTÖRTÉNET:

Tizenöt voltam, mikor egy naposabb délutánon kiültem az iskola tetejére. Szép volt onnan a kilátás, és éppen témát keresetem, hogy rajzoljak valamit.
Sosem szerettem Lindát. Ugyan abba az osztályba járt, mint én, szerette mindenkinek tönkre tenni a napját, annak aki pedig nem állt mellé még inkább. Én egyszerűen nem törődtem vele. De aznap feljött utánam néhány lánnyal, hogy megijesszenek. Le akart lökni a tetőről, a korláton keresztül, legalábbis eljátszotta. De hogy-hogy nem, mégis leestem a tetőről végül. Még a következő tanítási napon, amikor végre bementem, is sápadtra vált az arcuk. Az iskolaépület magas volt, holttestet viszont nem találtak. Nem érkeztem meg a földre ugyanis.
Egy nagyon furcsa és ijesztő helyre kerültem. Olyan volt mint a valóság, és mégsem. Akkor furcsán zöldes árnyalat uralta a világot, az álló tárgyak, mint például az épület, mozogtak, és mindenki hozzám beszélt! De kik? Körülöttem nem volt senki, mégis tudtam hogy ott vannak, sokan rémisztő dolgokat mondtak. Nem értettem mindet, sőt! Nem értettem semmit! Ahogy azóta sem igazán.
Végül kijutottam arról a helyről. Otthon voltam, és fogalmam sem volt hogy kerültem oda. A nappaliban a kanapéra kuporodva vártam a választ, de nem értettem, és féltem. Féltem, hogy ők megtalálnak! Nem akartam hallani, sem látni többet azt a helyet.
Elmondtam anyuéknak, és egy darabig úgy tűnt többé tényleg nem történik meg ez velem. De egy baleset mindent megváltoztatott. Vagyis épp hogy nem történt túl nagy dolog. Leszámítva azt hogy eltűntem. Egyedül álltam a buszmegállóban, a busz pedig megcsúszott lerombolva a megállót, én pedig eltűntem. Ezúttal egy teljes napra, bár nekem akkor sokkal többnek tűnt. Napokig nem szólaltam meg utána, egészen addig, míg magától is újra kezdődött az egész, és egyre gyakrabban. Elsőnek csak sikoly jött ki a torkomon míg be nem rekedtem. Végül anyuék felvették a kapcsolatot az iskolával és azóta itt lakom.
Még mostanáig sem sikerült megszeretnem azt a helyet. Megrémít.

- Tanya?
Összerezzentem, ahogy megszólítottak. Felismertem pedig a hangot.
- Igen Miss Munroe?
- Valami baj van?
- Nem. Miért? – a hangom mégis elvékonyodott, ahogy feltettem a kérdést.
Miss Munroe csak nézett rám, vagy csak nekem tűnt olyan hosszúnak?
- Biztos?
Kihúztam magam.
- Igen – ekkor vettem észre, hogy eddig végig lopakodva jöttem végig a folyosón. Igen, az este megint eltűntem álmomban. Az udvaron ébredtem, és azóta nem tudtam visszaaludni. Nem szeretem azt a helyet…

~°~


FOGLALKOZÁSA: tanuló a Xavier iskolában

SZAKÉRTELMEI:

ESZKÖZÖK, FELSZERELÉSEK: van egy díszes töltőtoll amit mindig magánál tart, általában üresen. Tanya Presidential-Pen_1

~°~


MINTAJÁTÉK: Lásd előtörténet.
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Tanya Empty Re: Tanya

Témanyitás by Cerebro Szomb. Júl. 23, 2011 1:40 am

Előtörténet és mintajáték elfogadva, kellemes időtöltést kívánok a fórumon!
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Tanya Empty Re: Tanya

Témanyitás by Tanya Berghart Vas. Aug. 14, 2011 4:22 pm

Képesség 2. szint:
Tanya rájött, hogy amíg a másik világban van a hangzavar amit hall nem mindig értelmetlen. A múltban, jelenben vagy jövőben kimondott dolgokat hallja. Hogy mi az amit hall meg és mit nem viszont nem tudja irányítani. Jelenleg még nagy erőfeszítésébe kerülne az is hogy egyáltalán valami értelmeset vegyen ki belőle. Ezt a részét a képességének még nem tudja irányítani.

A teleportációjának pontossága nő. Rövid távra ha nem látja a célpontot 75% eséllyel kerül oda ahova szeretne, ha ismeri azt a helyet. Ha látja is a célpontot 80%.
Hosszútávra (például más országokba), ha járt már ott 50% eséllyel érkezik meg a pontos helyre. Ha képen látta és a tudja a pontos helyét 10% esély, hogy oda érkezik meg.
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Tanya Empty Re: Tanya

Témanyitás by Tanya Berghart Vas. Okt. 09, 2011 8:43 pm

Képesség 3. szint:
Tanya egyre több dolgot tud ki hallani, az általa sokszor csak másik világként emlegetett helyen lévő zajból. Ha koncentrál egy foszlányra akkor nagy az esélye, hogy mást is meghall vele kapcsolatban, viszont hogy mit az többnyire a szerencsén múlik. Viszont most már képes követni egy adott hangot, megérezni annak pontos helyét, de hogy az a valóságban hol van csak akkor derül ki, ha tényleg oda teleportál. Viszont ez sem garancia arra, hogy ott találja azt aki esetleg kimondta amit meghallott. Mivel egyáltalán nem képes behatárolni az mikor hangzott el, a múltban, a jelenben, vagy éppen a jövőben.

A teleportáció pontosság nő:
Rövid távra 85% eséllyel érkezik meg a kigondolt célpontra. A látási viszonyok ez esetben már nem számítanak.
Hosszútávra 60% eséllyel érkezik meg a pontos helyre. Ha képen látta és a tudja a pontos helyét 20% esély, hogy oda érkezik meg.
Másokat nem tud magával vinni, kivéve az apját (Szellemet), de őt is csak akkor, ha közben az ő képessége is aktív.
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Tanya Empty Re: Tanya

Témanyitás by Cerebro Hétf. Okt. 10, 2011 6:27 am

Elfogadva!
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Tanya Empty Re: Tanya

Témanyitás by Tanya Berghart Kedd Jún. 26, 2012 12:54 pm

Képesség 4. szint:

Tanya teleportációjának pontossága csak egy kicsivel fokozódik, ez azonban már nem jelent számára akkora nagy gondot. Előbb-utóbb úgy is odatalál ahova akar ha nagyon szeretné.

Viszont képessé vált arra amit mindig is lehetetlennek gondolt, a két világ határára állni. Ilyenkor mozogni nem tud, viszont a másik világ segítségével képes feltérképezni a maga előtt ,,látott" terepet. Egyszerre átlátni a falakon (tárgyakon, embereken stb.) és látni is őket egyben.
Ilyenkor viszont megeshet hogy kiesik az időérzékelése, esetleg a külvilág számára láthatatlanná válhatnak a szemgolyói (ami elég ijesztő lehet egyeseknek... ). A teste nem szilárd, de az első rajta áthaladó tárgy után kizökken ebből az állapotból.
(Az előre megnézett terep nem befolyásolja pozitívan a teleportálása sikerességét. )
Tanya Berghart
Tanya Berghart
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 261
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Tanya Empty Re: Tanya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.