Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+60
Derek King
Szabó Éva
Annabelle Shirley
Lily Gage
Sarah Wilchok
Gregory S. Severald
Abyss
Aya Caine
Cerebro2.0
Oázis
Lynn Harlow
Gordon Knight
Ratna Nayar
Duncan Drakko
Vidám Bagoly
Carlos Furtano
Alexander Hess
Dianne - Adelina Demers
Cicero
Jessyca Camilo
Rufus Carlisle
Andrew Patrikson
Alfred/Chloe Helmsman
Morgana Reyes
Heily Anderson
Fagypont
Nick Hawk
Victor Creed
Darren Black
Tibutty Tamity
Victor Freeng
Sebastien Longley
Amélie Lellouche
Mystique
Rozsomák
Noel Patton
Kira Swan
Sheena Duran
Romboló
Lily McNeil
ReRe Marks
Lisbeth Callahan
Joshua Grant
Ororo Munroe
David Nash
Kara Shawn
Adam Windsor
Anne Recluse
Elanor Brite
Electro
Dögvész
Varangy
Erik Magnus Lensherr
Roxanne De'Loise
Alexis
Nathaniel D. Waldorf
Tanya Berghart
Mike Hanscom
Tao
Cerebro
64 posters

8 / 23 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next

Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Szellem Kedd Nov. 08, 2011 11:03 am

Meglehet, de mindig ilyennek készült Wink
De ha nagyon hiányzik, lehet majd csinálok egy másik embert:P
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Nov. 08, 2011 11:11 am

Úgyis nagy a reag-éhséged, az oldalnak és neked is hasznos lenne szerintem. Very Happy

Ötletadónak javaslom az MDK történetének képregényét. Abból is a főszereplőt, Kurt Hectic-et. Szegény egy takarító volt míg - és ezzel is foglalatoskodik, amikor épp - meg nem érkeztek a bajkeverő földönkívüliek. Very Happy

Bár ott aztán katonát csináltak belőle, harcosból/végrehajtóból meg szerintem van elég az oldalon (értem itt a foglalkozást, világhoz való hozzáállást és a képességeket). Smile
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Szellem Kedd Nov. 08, 2011 11:35 am

Ismerem a játékot Smile
Igazándiból próbálom visszafogni magam mostanában, vége a szabimnak tuti nem lesz ennyi futó játékom egyszerre.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Kira Swan Kedd Nov. 08, 2011 11:44 am

Na, ha ennyire aktívak vagytok, játszhattok velem is. Electróval most tudtam le a tartozásomat és rám férne Kirával is egy kis játék.

Hogy az előbbi témához hozzászóljak... azt a játékot nem ismerem, viszont megszereztem a Suprenatural szerepjátékot, igaz angol nyelven. Ígéretesnek tűnik, bár rühellem a sok kockás játékokat (k2-k100-ig szinte minden van benne).
Kira Swan
Kira Swan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Nov. 08, 2011 11:49 am

Supernatural szerepjáték? Az "igazi Supernatural szerepjáték" a World of Darkness világában játszódó Hunter RPG. Az adta az ötletet a sorozathoz. Mondjuk arról van is magyar nyelvű kivonatom otthon, amivel már játszható a játék. És ahogy minden WoD játék, 8-10 db K10-zel már simán játszható. Smile

Amúgy szóba került, mikor Kara-val beszéltünk, hogy kellene egy jót Vampire-özni. Alkalomadtán vállalok mesélést Masquerade játékra, de maximum 4 főnek. Vagy esetleg 5-nek, ha úgy jönne ki. A játékosok általában úgysem halandót, vagy ghoult szeretnek játszani. Vámpírból pedig már a 3 fő is tömeg. Very Happy

Huntert még nem meséltem, de kalandötletem akad rá bőven. Szóval játékosok választanak, mit játszanának, én pedig szállítom a kalandot. Bár legkorábbi szabad hétvégém november 26-27. Addig alig leszek az országban.


Ja, Kira, játszhatunk felőlem. Csak dobj egy pm-et, hogy mikor és hol kezdjük! (:
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Kira Swan Kedd Nov. 08, 2011 12:01 pm

Cristopher W. Somerset írta:Supernatural szerepjáték? Az "igazi Supernatural szerepjáték" a World of Darkness világában játszódó Hunter RPG. Az adta az ötletet a sorozathoz. Mondjuk arról van is magyar nyelvű kivonatom otthon, amivel már játszható a játék. És ahogy minden WoD játék, 8-10 db K10-zel már simán játszható. Smile

Amúgy szóba került, mikor Kara-val beszéltünk, hogy kellene egy jót Vampire-özni. Alkalomadtán vállalok mesélést Masquerade játékra, de maximum 4 főnek. Vagy esetleg 5-nek, ha úgy jönne ki. A játékosok általában úgysem halandót, vagy ghoult szeretnek játszani. Vámpírból pedig már a 3 fő is tömeg. Very Happy

Huntert még nem meséltem, de kalandötletem akad rá bőven. Szóval játékosok választanak, mit játszanának, én pedig szállítom a kalandot. Bár legkorábbi szabad hétvégém november 26-27. Addig alig leszek az országban.


Ja, Kira, játszhatunk felőlem. Csak dobj egy pm-et, hogy mikor és hol kezdjük! (:

Tudom, ismerem a WOD-ot, van is egy állati jó karakterem Vampire-ban. Brujah a szentem és mindenki agyára megy, deviáns jellemű, bár néha kissé lázadóra hajaz. Imád másokat halálba szekálni és eddig még mindig megúszta élve. xD Szabbatban szerintem egy napot élt volna max. xD
Huntert ismerjük, angolul van is mindenféle karilap, könyvek, kiegészítések. Csak a felét sem értem - nesze neked német nyelvtanulás xD - szóval karit is segítséggel alkottam. Képzelj el egy Supernatural függő, éppen hogy nagykorúvá vált leányzót, aki Katy Cassidy (SPN szőke Rubyja <3) kinézettel van megáldva és megtudja, hogy az a sorsa, hogy vadász legyen. Csupa nagybetűvel meg minden. xD Szóval most tanulja még az alapokat a leányzó és két játékon vagyok túl vele, de már most imádom a dolgot. Rém táp lesz, ha mindent fel tudok végre venni vele, amit elterveztem. Very Happy
És tényleg igaz az, hogy a WOD-ot össze lehet mesélni és nagyon jó játékot lehet összehozni belőle. Én konkrétan egy Mage-et védtem meg (barátom JK-ja volt) az első játékomban egy vámpírtól, mert azt hittem, hogy ember. xD Vámpírt szívesen mesélek én is, ha van rá igény bár játszani jobban szeretek. Razz

Oks, megdoblak Kira ügyében egy PM-mel. Miért? Hová mész külföldre? Shocked *meglepődött*
Kira Swan
Kira Swan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Nov. 08, 2011 12:08 pm

Tudom, ismerem a WOD-ot, van is egy állati jó karakterem Vampire-ban. Brujah a szentem és mindenki agyára megy, deviáns jellemű, bár néha kissé lázadóra hajaz. Imád másokat halálba szekálni és eddig még mindig megúszta élve. xD
Ezzel vitatkoznék, hacsak nem "Brujah ghoulról" beszélünk. Very Happy

Rém táp lesz, ha mindent fel tudok végre venni vele, amit elterveztem.
Annyira a tápolós stílusú játékot nem kedvelem. Bár ez lehet, hogy azért van, mert sok-sok évet játszottam ilyen stílusú játékosokkal. Meg tán, mert elég jó vagyok a tápolásban, úgyhogy már sok újat nem tud mutatni. De ilyen is kell a csapatba, végülis. Smile

Tápolósan játszó KM-ektől néha hajlamos kirázni a hideg. De ki tudja, lehet, hogy KM-ként nem a "jó tápos kaland lett" stílusban viszed a dolgokat. Smile

Stuttgart-ban vagyok most hét közben. Jövő csütörtökön pedig repülök Liverpoolba.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Kira Swan Kedd Nov. 08, 2011 12:20 pm

Cristopher W. Somerset írta:Ezzel vitatkoznék, hacsak nem "Brujah ghoulról" beszélünk. Very Happy

Hát... most képzeld el, hogy egy rózsaszín mániás, Avril Lavigne kinézetű, szőke, rózsaszín melírcsíkos hajú, alig 160 centis lányról beszélünk, aki egy rockerre hasonlít leginkább és nem csak testileg 16 éves, lelkileg is gyerek még kicsit. Mindenkit kiráz a hideg, ha feltűnik valahol - és korábbról már ismeri kicsit - de mégis hasznos tagja a csapatnak és nem utolsó sorban rém szórakoztató karakter. Very Happy

Cristopher W. Somerset írta:Annyira a tápolós stílusú játékot nem kedvelem. Bár ez lehet, hogy azért van, mert sok-sok évet játszottam ilyen stílusú játékosokkal. Meg tán, mert elég jó vagyok a tápolásban, úgyhogy már sok újat nem tud mutatni. De ilyen is kell a csapatba, végülis. Smile

Tápolósan játszó KM-ektől néha hajlamos kirázni a hideg. De ki tudja, lehet, hogy KM-ként nem a "jó tápos kaland lett" stílusban viszed a dolgokat. Smile

Stuttgart-ban vagyok most hét közben. Jövő csütörtökön pedig repülök Liverpoolba.

A tápságot ne úgy értsd, hogy amit ki lehet hozni azt maximálisan ki is hozom belőle. Én szerintem akkor sem tudnám azt megcsinálni, ha megmondanák hogyan kell. Az egyik barátom pl. Lasombrával kinyírt egyedül egy 12 fős anarch brujah csapatot, s amikor megpróbálják rakétavetővel kinyírni az illetőt még azt is túléli és minimálisan sérül. Na jah, Chen egyébként MAGUS-ban is rém VP-s karikat dob össze és az a vicces, hogy a könyvek erre lehetőséget adnak, semmilyen szabályt nem szeg kari alkotáskor. De néha hányingerkeltő az, hogy milyen erőssé válik egy-egy kari a keze alatt.

Úgy értettem, hogy amik a Hunter könyvben vannak felvehető képességek... azok körül amiket összeválogattam és tetszenek együtt nagyon erőssé teszik majd a karaktert. De ettől még - az én hullámzó szerepjátékomat ismerve - bénázni tuti fogok vele. xD A mesélést illetően én inkább gyengébb ellenfeleket rakok be, legalábbis sokkal gyengébben játszom ki az NJK-kat, mint más mesélő a társaságunkban. Néha úgy érzem, hogy egy-egy személyiség megformálása nagyon nem megy és ez meg is szokott látszani a mesélésemen. Általában hamar és túl könnyen legyőzhetőek az ellenfelek a játékaim során. Viszont eddig még nem sok kritikát kaptam Vámpírral kapcsolatban, inkább csak pozitívan véleményezték a dolgot és ötletesnek tartották őket. *vállat von*
Kira Swan
Kira Swan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Nov. 08, 2011 1:24 pm

Hát... most képzeld el, hogy egy rózsaszín mániás, Avril Lavigne kinézetű, szőke, rózsaszín melírcsíkos hajú, alig 160 centis lányról beszélünk, aki egy rockerre hasonlít leginkább és nem csak testileg 16 éves, lelkileg is gyerek még kicsit. Mindenkit kiráz a hideg, ha feltűnik valahol - és korábbról már ismeri kicsit - de mégis hasznos tagja a csapatnak és nem utolsó sorban rém szórakoztató karakter.
Csak a "mindent túlélt" részre replikáztam. Smile Lévén vámpírról van szó, ha minden igaz, ami már egyszer meghalt.


A tápságot ne úgy értsd, hogy amit ki lehet hozni azt maximálisan ki is hozom belőle. Én szerintem akkor sem tudnám azt megcsinálni, ha megmondanák hogyan kell. Az egyik barátom pl. Lasombrával kinyírt egyedül egy 12 fős anarch brujah csapatot, s amikor megpróbálják rakétavetővel kinyírni az illetőt még azt is túléli és minimálisan sérül. Na jah, Chen egyébként MAGUS-ban is rém VP-s karikat dob össze és az a vicces, hogy a könyvek erre lehetőséget adnak, semmilyen szabályt nem szeg kari alkotáskor. De néha hányingerkeltő az, hogy milyen erőssé válik egy-egy kari a keze alatt.
Nem kell ahhoz szabályt szegni, hogy erős legyen egy karakter. Elég csak "célirányosan fejleszteni". És játszottam én is egy hónapos ("nullXP-s") asszamitával, aki első kaladban levágott egy bundást, és aztán ráadásként egy ezüstszőrű vérfarkast, foglyul ejtett egy Lasombra öreget, hogy aztán párbajozhasson vele általa megszabott körülmények között. Amiből aztán könnyed nassolás lett a végére. Ott tréfás volt, akárhányszor bemutatkozott valakinek, mindig jöttek a replikák, hogy: - Aha, persze, az újszülött vámpírokat riogatják csak ezekkel a sztorikkal! Smile

A mesélést illetően én inkább gyengébb ellenfeleket rakok be, legalábbis sokkal gyengébben játszom ki az NJK-kat, mint más mesélő a társaságunkban. Néha úgy érzem, hogy egy-egy személyiség megformálása nagyon nem megy és ez meg is szokott látszani a mesélésemen.

No igen, elsősorban arra céloztam, hogy mi a fontos az adott mesélőnek egy játék során? Az, hogy a karaktereknek egyfajta akadálypálya legyen a kaland (legyen szó nyomozásró, vagy akár harcról, netán valakinek a meggyőzéséről), vagy hogy legyen a játékosoknak alkalma kidomborítani a karakterük személyiségét? Mert ugye erről szólna a szerepjáték.

És igen, itt jön a képbe az, hogy valaki mondjuk úgy osztja a pontjait, hogy erős legyen a karakter, vagy inkább kiegyensúlyozottan játszik, olvassa közben az előtörténetét, és aztán inkább lesz sokrétű a karakter, mert tanult mondjuk két idegennyelvet iskolában, meg egy kicsit (1-2 pont) természettudományokat, netán énekelni is tud valamennyire, stb. Ahelyett, hogy "felnyomná" 4-5-re a fegyveres harci skilljét. Smile

Mondjuk én inkább világot szeretek mesélni. Szépen felépítem a terepet, fontos személyek, jellemmel, tervekkel, eddig megtörtént események, a környék múltja, aztán valami bonyodalom, és a szituációba beledobom a karaktereket. Aztán az egész maga generálja a történetet.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Noel Patton Kedd Nov. 08, 2011 2:36 pm

Bocsánat, hogy beleszólok, de ezt most nekem tök érdekes volt olvasnom! Én még sose játszottam ilyesmivel. Mármint fórum alapú szerepen kívül mással Embarassed És most erős "Hűha!" érzésem támadt, ennek kapcsán nem tudtam megállni, hogy ne szóljak közbe. Szóval, Hűha!Very Happy
Noel Patton
Noel Patton
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 63
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Nov. 08, 2011 2:43 pm

Jólvan, akkor felírtalak a listára, mint jelentkezőt. Eddig aki biztosra mondta, hogy játszana egy ilyen fórumos szerepjátszáson, az Kara. Így a lista eddig:
- Kara
- Noel
Még valaki? Smile
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Noel Patton Kedd Nov. 08, 2011 2:46 pm

Most azt hiszem lemaradtam:D Miben is vennék én részt?Very Happy
Noel Patton
Noel Patton
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 63
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Sarah Wilchok Kedd Nov. 08, 2011 2:49 pm

Én is! Én is! Én sem tudom néha miről beszéltek, de benne vagyok! Very Happy
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Nov. 08, 2011 2:50 pm

Asztali szerepjáték, afféle "fórumos" társasággal. Smile

És ezek szerint a jelentkezők már:

Kara
Noel
Sarah
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Noel Patton Kedd Nov. 08, 2011 2:57 pm

Én attól félek Shocked Szal ne tessék így fellistázni rögtön:D bele kell kalkulálni a gyávaságot isXD Az azért egészen más, nem? Legalábbis sokkal bonyolultabbnak tűnik:P
Noel Patton
Noel Patton
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 63
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Kira Swan Kedd Nov. 08, 2011 2:58 pm

Cristopher W. Somerset írta:Jólvan, akkor felírtalak a listára, mint jelentkezőt. Eddig aki biztosra mondta, hogy játszana egy ilyen fórumos szerepjátszáson, az Kara. Így a lista eddig:
- Kara
- Noel
Még valaki? Smile

Hé! Engem se tessék kihagyni!
Kira & Electro jelentkezik! Wink
Kira Swan
Kira Swan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Sarah Wilchok Kedd Nov. 08, 2011 3:02 pm

Majd valaki azért homályosítson fel engem is, hogy pontosan miről van szó, hiszen ez is fórumos szerepjáték nem? Shocked
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Szellem Kedd Nov. 08, 2011 3:08 pm

Na ja, most akkor ez irl táblás, vagy szeretnél egy új fórumot ?Smile
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Kara Shawn Kedd Nov. 08, 2011 3:13 pm

Most asztali szerepjátékról van szó, amitől azért őszintén szólva én is eléggé tartok. Jóval nehezebb szemtől szemben, mint a monitor kellemetes takarásában. Főleg egy olyan számára, aki hajlamos arra, hogy elég sűrűn elpiruljon és mindemellett még utálja is ezen szokását.
Kara Shawn
Kara Shawn
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 367
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : New York

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Sarah Wilchok Kedd Nov. 08, 2011 3:20 pm

Na ja! ha ehhez személyes megjelenés kell, akkor sztornó! Smile Bocsi, ha félreértettem Smile
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Kira Swan Kedd Nov. 08, 2011 3:24 pm

Kara Shawn írta:Most asztali szerepjátékról van szó, amitől azért őszintén szólva én is eléggé tartok. Jóval nehezebb szemtől szemben, mint a monitor kellemetes takarásában. Főleg egy olyan számára, aki hajlamos arra, hogy elég sűrűn elpiruljon és mindemellett még utálja is ezen szokását.

Kara, én erre csak azt tudom mondani, hogy én 4 éve játszom és asztalival kezdtem a szerepjátékot. Barátom és a közös ismerőseinkkel. 6-8 fős csapattal rendszeresen, hetente játszottunk. MAGUS-sal kezdtem, majd jött a SCION és a VAMPIRE, végül a HUNTER. Szóval van gyakorlatom benne bőven. Én kifejezetten bele szoktam élni magam a játékba, gyakran pirulok el, emelem fel a hangom, néha még a könnyem is ki szokott csordulni, ha úgy alakul a szituáció. Amíg nem zavarja ez a játékostársaimat, engem nem szokott. De általában megértik, szerintem nem gáz ha elpirulsz. Wink

Nem tudom, hogy személyes lesz-e, de ha igen én csak akkor vállalom, ha PÉCS lesz a helyszín! Razz
Kira Swan
Kira Swan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Rozsomák Kedd Nov. 08, 2011 3:26 pm

Engem érdekel a téma, de sajnos kizárt, hogy kimozduljak Smile
Ha pont én hiányzom a csapatból lehet róla szó, de ahogy elnézem úgyis megvagytok már Smile
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Kira Swan Kedd Nov. 08, 2011 3:36 pm

Szerintem egyébként online is lehetne, ha sokan leszünk. Mert ismeretlen, nem összeszokott asztalis csapatnál legfeljebb 3-4 játékossal lehet pörgős, jó játékot lejátszani. De átlag 6-8 órás tutira lenne még így is egy kaland, ha többen vagyunk még több. Wink
Kira Swan
Kira Swan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Nov. 08, 2011 4:26 pm

Nyet. Rendes, asztali szerepjáték. Javaslom a magyar wikipédia Szerepjáték című cikkjét olvasásra! Smile

Lista pedig:
Kara
(Kira)
Noel
Sarah

Én személyes játékra gondoltam. Szóval akkor úgy néz ki, Kirát ki kell húznom a listáról. Online kevésbé szeretek játszani. Azt személyesen az igazi. Smile
Bár, ha komoly igény van rá, arra a megoldásra is hajlok.

Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Sheena Duran Kedd Nov. 08, 2011 4:42 pm

Ha személyes, akkor engem (már mint Saraht) is kihúzhatsz Chris. Crying or Very sad
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 8 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 23 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.