Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+60
Derek King
Szabó Éva
Annabelle Shirley
Lily Gage
Sarah Wilchok
Gregory S. Severald
Abyss
Aya Caine
Cerebro2.0
Oázis
Lynn Harlow
Gordon Knight
Ratna Nayar
Duncan Drakko
Vidám Bagoly
Carlos Furtano
Alexander Hess
Dianne - Adelina Demers
Cicero
Jessyca Camilo
Rufus Carlisle
Andrew Patrikson
Alfred/Chloe Helmsman
Morgana Reyes
Heily Anderson
Fagypont
Nick Hawk
Victor Creed
Darren Black
Tibutty Tamity
Victor Freeng
Sebastien Longley
Amélie Lellouche
Mystique
Rozsomák
Noel Patton
Kira Swan
Sheena Duran
Romboló
Lily McNeil
ReRe Marks
Lisbeth Callahan
Joshua Grant
Ororo Munroe
David Nash
Kara Shawn
Adam Windsor
Anne Recluse
Elanor Brite
Electro
Dögvész
Varangy
Erik Magnus Lensherr
Roxanne De'Loise
Alexis
Nathaniel D. Waldorf
Tanya Berghart
Mike Hanscom
Tao
Cerebro
64 posters

18 / 23 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Júl. 07, 2015 8:30 am

Úgy értem... Játék? Very Happy
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cerebro2.0 Kedd Júl. 07, 2015 11:36 am

ó Smile
Ha van rá igény, én szívesen újra indítanám az oldalt, de ehhez kellene még pár lelkes tag Smile
Cerebro2.0
Cerebro2.0
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 82
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Júl. 07, 2015 11:42 am

Te is játszol akkor velünk?
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cerebro2.0 Kedd Júl. 07, 2015 2:48 pm

Hát naná....csak nem ezzel a "karakterrel" Smile
Cerebro2.0
Cerebro2.0
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 82
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Júl. 07, 2015 2:57 pm

Megbeszéltük. Smile

Egy jól beharangozott restart hamar be tudja vonzani a játékosokat, meg akár vissza a régieket. Mondjuk az újraindítás esetünkben nem tudom, hogy wipe-ot jelentene-e, vagy "csak" új kalandot, ilyesmit? Mi az ötleted?
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cerebro2.0 Kedd Júl. 07, 2015 4:47 pm

Ha új játékosokat szeretnénk, akkor Wipe mindenképpen. Négyszer annyi hsz van, mint amennyit egy átlagos frpg megél, ráadásul a filmek amikre alapoztuk az oldalt is rendesen összekutyultak mindent mostanában Smile
Ugyanakkor, ez az összekutyulás megadhatná a kezdőlöketet is, hisz a történelem megváltoztatása egyfajta válasz is lehet azért, miért indul újra a sztori.

DE

Szeretem ezt az oldalt, szóval ha rajtam múlik, én inkább folytatnám...valahogy....
Más kérdés, hogy a többieknek erről mia véleménye.
Cerebro2.0
Cerebro2.0
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 82
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Júl. 07, 2015 6:48 pm

Persze. Sőt, alternatív sztori/állapot is lehetne, ha már nyolcmillió féle idővonal és alternatív univerzum született emiatt a kutyulás miatt. Very Happy

Személy szerint támogatom a wipe-ot. Egyetértek az érveiddel.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cerebro2.0 Kedd Júl. 07, 2015 7:30 pm

Meglátjuk, érdekel-e még valakit a téma egyáltalán Smile
Valaki?
Cerebro2.0
Cerebro2.0
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 82
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Lynn Harlow Kedd Júl. 07, 2015 9:00 pm

ENGEM! ENGEM! ENGEM!
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Abyss Kedd Júl. 07, 2015 9:15 pm

Engem is érdekelne, az a szó hogy wipe viszont kevésbé tetszik, mert mmo-ban ez csapatos failt és halált jelent, szóval fordítsátok le FRPG nyelvre Very Happy
Abyss
Abyss
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 105
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Lynn Harlow Kedd Júl. 07, 2015 9:30 pm

Igen, annak én is örülnék Very Happy Az azt jelenti, hogy minden-minden teljesen törlődik, és üresen marad a fórum? Bár gondolom, a topikok azért maradnak.
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cerebro2.0 Kedd Júl. 07, 2015 9:32 pm

Tekintve, hogy nem vázoltam fel, nem jelent semmit igazán Smile

Több módon is lehetne folytatni az oldalt, az egyik a mintha mi sem történt volna felállás, miszerint felvesszük a szálat, ahol abbahagytuk. Csábító, de sztem problémás.

A wipe azt jelenti amit leírtál, minden kari tiszta lappal indul, mert történik valami, és emiatt újra kezdjük a sztorit. Ez a valami lehetne az új xmen film féle paradoxon, ami alaposan megváltoztatta az idővonalat. Törölni nem fogok semmit, legfeljebb talán archiválom alul, de tuti megmarad minden írás az oldalon, amíg van hufórum Smile

Vagy csinálhatnánk X-men Evulúció módra egy új világot, amiben mindenki Tini, kivéve aki nem, mert tanár lett belőle Smile

Esetleg simán leírjuk, mi történt az utóbbi pár évben a karikkal, és felvesszük onnan a történet szálát, akikkel van értelme.
Cerebro2.0
Cerebro2.0
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 82
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Júl. 07, 2015 9:33 pm

Azt jelenti, hogy minden hozzászólás törlődik a fórumról, esetleg újragondolt szabályok, világleírás is megeshet. Tehát új karakterek, új kezdet. Smile
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Gordon Knight Kedd Júl. 07, 2015 9:49 pm

Csak így csendben megjegyzem, hogy engem is érdekelne a kezdeményezés. Smile
Gordon Knight
Gordon Knight
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 255
Hírnév : 18

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cerebro2.0 Kedd Júl. 07, 2015 10:10 pm

Vagy esetleg, egy teljesen új városban egy másik csapat körül megy a sztori, és a régi karakterek néha beugranak mellékszereplőnek....vagy aki nagyon fontossá válik abban a sztoriban, az akár maradhat állandóra is.
Cerebro2.0
Cerebro2.0
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 82
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Lynn Harlow Kedd Júl. 07, 2015 10:12 pm

Nekem igazából tetszik a wipe ötlete, mert egy karakter történetét sem lehet a végtelenségig húzni, én sokat már le is zártam, szóval én támogatom. De amúgy volt egy olyan, hogy 25 évvel később. Azt is elő lehetne venni, nem? 25 év elég sok, abba bármit bele lehet mesélni, hogy mi minden történt, és akár még a paradoxonok miatt megváltozott világ is belefér. Ráadásul sokaknak már kezdő karaktere is lenne.
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Gregory S. Severald Szer. Júl. 08, 2015 10:14 am

Hoy Very Happy

Roxinak meg: HARR

Én e mailes vagyok, de Skypeon is rám szóltak, hogy ébresztő.

Vegyes érzésekkel állok az elképzelések előtt. A Wipe-ot annyiból támogatom, hogy a karakterek java elérte a története végét. De akik itt vannak karakterek azok teszik olyanná a fórumot amilyen. Egy bérgyilkos családapa, egy dögös rendőrnő(az álmom) aki több bűnt követ l mint amennyit megfékez, egy indiai tigris szelídítő, a város iszákos rendőrfőnök aki visszaél a hatalmával. Na és a köztük kialakult kapcsoaltok amik fene se tudja min alapulnak hogyna és miért működnek...

Ami engem foglalkoztat, hogy Wipe után is meglesz e ez a hangulat, ha pedig nem lesz delet akkor pedig nem ununk e megint egymásra...

Alapvetően én vissza jönnék, történjék bármi Smile
(Igen kellet ennyit írni arról h nekem amúgy tökmindegy Very Happy )
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Ratna Nayar Szer. Júl. 08, 2015 10:49 am

Namaste!

Csak hogy én is hozzászóljak a témához - én is kaptam e-mailt!
A wipe kapcsán meg... már nem emlékszem, melyiket ki mondta - éljen az aranyhal-memória! - de a meglévő karaktereket folytatni annyiból talán tényleg macerás lenne, hogy én speciel már arra sem emlékszem, hogy a fő karakteremmel mi-hogy-merre-mennyi történt, vagy épp mi a helyzet... Very Happy Viszont abban meg Gregnek is igaza van, hogy meglesz ugyanaz a hangulat az eddigi fő-karik nélkül, ami eddig volt? Mert nekem ez már akkor is kezdett hiányozni, amikor én még mindig főleg Ratnával játszottam, de mindenki más már nem tudom, hányadik karaktert hozta, és inkább azt nyomatta... tudjátok, új kapcsolatok, új ismeretségek, mindennek idő kell, amíg kialakulnak, és nem tudom, ki hogy van vele, de mostanság sajnos nekem az időmbe is jóval kevéssé fér bele az olyan aktív játék, mint anno a PO fénykorában Sad Pláne, hogy miután itt kihalt az oldal, máshol kezdtem játszani, és ott azóta is tart a lendület, szóval nem tudom, mennyire lenne erőm-időm-kapacitásom két oldalon lenni egyszerre Very Happy
Ettől függetlenül, ha már mindenki jön vissza, én se akarok kimaradni, szóval... ha kialakul, hogy mi hogy lesz, aztán esetleg lemaradnék róla, visítsatok valamelyik csatornán, aztán majd meglátjuk addigra, hogy mi a helyzet... új kari, meglévő, vagy hogy lesz Smile
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Gordon Knight Szer. Júl. 08, 2015 1:39 pm

Én is wipe párti vagyok, és annyit tennék hozzá, főleg Greg aggodalmaira válaszolva, hogy szerintem elsősorban nem a karakterektől, hanem a játékosoktól volt olyan a hangulat, amilyen. Ha szükség lesz még egy mutánsgyűlölő alkesz rendőrfőnökre, a játék, a történet úgyis kitermeli magának, akár én írom meg, akár más. De én pl, és nyilván ti, többiek is, változtam annyit az elmúlt években, hogy már nehezebb legyen a régi karakterekhez a visszatérés, idegennek tűnjenek akkoriban jónak látszó koncepciók, pl Darren vagy Hugh. Szóval csak azt akarom mondani, hogy abszolút támogatom a teljes wipe ötletét, akár úgy is, hogy a klasszikus trilógia 3. filmje után kezdődik a történetünk, ahogy az volt is régen, figyelmen kívül hagyva az időutazós keverést.
Gordon Knight
Gordon Knight
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 255
Hírnév : 18

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Oázis Szer. Júl. 08, 2015 4:28 pm

Ahoj! meg kaptam az emileket mind a két címemre! És egy kis mókus is meg dobált rágcsával hogy ébresztő.
A reset is érdekesen hangzik. Ugyan az a karakter, marad az eddig meg szerzett Mutáns képesség... de a krónika az elejéről indul.
A marvelt gondolom eléggé ismeri a jelenlévők többsége, hogy ők is gyakran csinálják ugyan ezt és a párhuzamos univerzumokra hivatkoznak. Pl Earth 518 Earth 616 stb stb
És akkor még nem beszéltünk arról ha már marvel... csak film karik? csak x-men képregény? vagy lehet szemezgetni az egész marvel univerzumból?
Személy szerint 2 lehetséges dolgot preferálnék. Az egyik, hogy aki akarja az hozza a 25 évvel későbbi játékra meg alkotott karikat Very Happy
A másik, hogy teljesen új karakterek. Így esetlegesen Lehetne például egy nem vén ember magneto is aki valamiért nem öregszik. (amúgy is Michael Fassbender magnetosabb volt, mint Ian MacKellen.) És esetleg foglalt de nem játszott nagy nevek is újra ki oszthatóak lennének.
Javasolnám továbbá hogy avataroknak elfogadható legyen a karakterek rajzolt képregényes képe. Elvégre amilyen kerek melleket vagy erős izmokat rajzoltak egykét karinak sosem találnánk hozzájuk élő avi alanyt.
Oázis
Oázis
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 177
Hírnév : 4

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Oázis Szer. Júl. 08, 2015 4:31 pm

Jah nekem jól hangzik a fiatal mutánsos iskolába járós is Very Happy
Oázis
Oázis
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 177
Hírnév : 4

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Gordon Knight Szer. Júl. 08, 2015 6:13 pm

Szerintem Magneto öregen is lehetne releváns és fenyegető, csak az eddigi Magnetoink nagyon hamar ráuntak erre a kihívásra. Személy szerint nem tartom szerencsésnek az egész Marvel-univerzum bevonását, szerintem elég a filmes és esetleg képregényes X-Men világ is. (Igen, tudom, hogy a képregényekben nagy az átfedés a mutánsok és pl az Avengers közt, meg a legújabb időkben már a filmekben is, de valahogy akkor is úgy érzem, hogy ennek így, ahogy volt, elégnek kell lennie.)
Azt viszont mindenképp támogatom, hogy az ismert karakterek, akiket valaki foglal,de nem játszik, kerüljenek vissza a közösbe, bár eddig sem igazán erről szólt az oldal, viszont nem árthat, ha van ilyen lehetőség, én pl lehet, hogy végre megcsinálnám Árnyékot.
Gordon Knight
Gordon Knight
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 255
Hírnév : 18

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Lynn Harlow Szer. Júl. 08, 2015 9:01 pm

Szerintem Darrennek igaza van abban, hogy a hangulatot valóban inkább a játékosok adják, nem a karakterek, viszont a többieknek is, hogy a PO az bizony a PO, amilyennek megszoktuk, a régi karakterekkel, kapcsolatokkal, feszkókkal, románcokkal, miegymással. Szerény véleményem szerint ez annyiban kiküszöbölhető, ha a wipe mellett döntünk, hogy a karaktereket bármikor újra fel lehet használni. A karakter azé, aki megírja, ha át akarja hozni, miért ne tehetné? Ha pedig más is így dönt, és megdumálják, hogy már ismerjék egymást a régi felállás szerint, akkor az is miért ne? Ha egy másik oldalra átvihetjük a karaktereinket, akkor ugyanazon az oldalon egy wipe után miért ne játszhatnánk megint velük? Még érdekes is lehet, hogy még hogyan alakulhat ugyanannak az embernek a sorsa, ha az események egy kicsit másképp alakulnak körülötte.
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Szer. Júl. 08, 2015 9:12 pm

A karakter azé, aki megírja, ha át akarja hozni, miért ne tehetné? Ha pedig más is így dönt, és megdumálják, hogy már ismerjék egymást a régi felállás szerint, akkor az is miért ne? Ha egy másik oldalra átvihetjük a karaktereinket, akkor ugyanazon az oldalon egy wipe után miért ne játszhatnánk megint velük?

Szerintem ez ellen az opció ellen értelmesen nem is lehetne szabályt hozni. Nyilván simán működőképes. Smile (Ha wipe, aki ragaszkodik a karakteréhez, javaslom, hogy másolja ki magának az előtörténetét.)

Még érdekes is lehet, hogy még hogyan alakulhat ugyanannak az embernek a sorsa, ha az események egy kicsit másképp alakulnak körülötte.
Valóban érdekes lehet. A Marvel milliónyi alternatív univerzumot alapozott ilyen változtatásokra. Smile
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Cerebro2.0 Szer. Júl. 08, 2015 9:34 pm

A világ mindenképpen marad a filmes, sokkal átláthatóbb mint a képregények, és könnyebb benne játszani, illetve ezt szeretjük. Pókember itt nem lesz soha így, legfeljebb a TV-ben, viszont ha valaki át akarja hozni valamelyik képregényes mutánst, annak eddig sem volt akadálya(Hirtelen csak X-23 jut eszembe, aki nem szerepelt a filmben, csak itt, de tuti volt más is.)

Letörölni nem fogok egy játékot sem, de ezt szerintem már mondtam. Valahol megtalálható marad majd minden.
Na jó, tegyük fel, hogy újrakezdjük, melyik opció a szimpatikus?
Ugrunk pár évet, és új karakter mindenkinek, a régiek pedig esetleg visszakacsintanak néha?
25 évvel később világ?
Párhuzamos univerzum, amiben ugyanazok a karakterek felé másféle akadályokat állít az élet, vagy akár lehet ugyanaz is, újragondolva, hosszabban kijátszva(Szellem lehetne mondjuk tovább gonosztevő, Sean tovább halandó, vagy akár az is marad, King még bunkóbb...valahogy... ).

Ui: Greg, írj bármikor nyugodtan a semmiről, jó olvasni Smile
Cerebro2.0
Cerebro2.0
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 82
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 18 Empty Re: Csevegő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

18 / 23 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.