Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roncstelep

+7
Kalmár
Oázis
SpeedRace
Parázsléptű
Victor Creed
Rozsomák
Cerebro
11 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Roncstelep Empty Roncstelep

Témanyitás by Cerebro Hétf. Jan. 23, 2012 1:28 am

A végső állomás rengeteg gépjármű számára. Hegyekben állnak itt az olyan kocsik, melyek már soha nem fognak saját erejükből az országútra gurulni.

Roncstelep Aut%C3%B3bont%C3%B31-450x300

A telepet természetesen kerítés veszi körül, kutyák őrzik, és fegyveres őrök(na jó, gázspay-el szaladgáló). Természetesen tárolás mellett bontással, és bezúzással is foglalkozik ez a hely, és bizony néha-néha előfordul, hogy valaki még a csomagtartóban tartózkodik a művelet közben.

Roncstelep 20090714autobonto4
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Rozsomák Csüt. Jan. 26, 2012 6:26 pm

Az éj leple alatt oson erre a horrorfilmbe illő helyszínre, kivételesen talpig feketébe öltözve szokásos, fehér ujjatlan trikója helyett. Valószínűtlenül éles karmaival rést vág magának a drótkerítésen, majd a kutyákat épphogy kicselezve, a roncshalom tetejére mászik, hogy ott lapulva jobban szemügyre vehesse a környéket. Valami nagyon nem stimmel itt, érzi a kutyák szagát, de nem hallja a lépteiket, és az állítólag itt őrködő két biztonságinak sem látja semmi nyomát, még a kunyhójukban sem ég a villany.
~Lehet már előkészítette magának a terepet? Rá vallana, csak azt tudnám miért? Az ő képességeivel kizárt, hogy rá bukkannának.~
A levegőben nem érzi a vér semmihez sem hasonlítható aromáját, így legalább van rá némi remény, hogy a személyzet életben van még, még ha nincs is a helyzet magaslatán. Tovább kúszik a gépkar felé, ahol a találkozó fog lezajlani, informátora szerint.
~Még öt perc. Ahogy ismerem, már itt köröz valahol, viszont erről a Smilodon-ról még sosem hallottam, akivel találkozni fog, pedig nagyon sok embernél rákérdeztem, csontrepesztő határozottsággal. ~
Tovább várakozik, a roncskupac tetején, hogy végre felbukkanjon áldozata, és még utoljára kellemetlen meglepetésben részesíthesse.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Victor Creed Csüt. Jan. 26, 2012 7:13 pm

Három dobermann, négy cane corso és kettő spanyol dog kezd felém ügetni, mikor a drótkerítésen vágott rést kissé továbbvágva én is belépek a telepre. Nyáladznak és csaholnak, szemük pedig vérben forog, miközben próbálják védeni a területüket. Beljebb megyek. A kutyák kezdenek lassulni, elbizonytalanodnak, majd mikor két méterre megközelítenek, a farkukat maguk alá húzva, a fülüket hátra lapítva felvinnyognak. Féloldalas mosolyom szélesebb lesz, mikor növekvő karmaimat látva a földhöz lapulnak és porba tett orral szűkülnek tovább. Néhányuk pár pillanatig toporzékol, aztán pattanásig feszült idegekkel iszkolnak el. Öblösen felkuncogok, és lassú iramban haladok.

Érzem a szagát, egyértelmű, hogy már itt van – és egyedül rám vár. Nekem legalábbis azt csiripelte egy madárka. Egy nagyon, ijedt madárka… Ajánlom, hogy igaza legyen, mert akkor kénytelen vagyok a másik szárnyát is eltörni, miután egyenként kitépkedtem a tollait.

Milyen régen is?... Jó pár év eltelt azóta, de az érzéseim a kisöcsém iránt, mit sem változtak. És most, végre ismét találkozunk, hogy felelevenítsük a szép emlékeket. Hisz vele már azt is lehet - emlékszik mindenre. Kár... milyen kár.
Egészen élveztem volna, ha nem ismerne fel.

Aztán végre megpillantom, és egy másodpercre el kell hogy mosolyodjak. Ígéretes…

- Jimmy! – kiáltom hangosan és fellesek rá. Jó negyven méter lehet közöttünk, amit lassú léptekkel rövidítek, miközben látom, ahogy felém rezdül a feje. – Jimmy! – kiáltom még egyszer és öblösen felkuncogok, hogy a roncsok között hosszan vibráljon a hangom. Sétálok tovább… kitartóan és kíváncsian... Vajon megöleli kedvenc bátyját?

Mosolygok...
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Rozsomák Csüt. Jan. 26, 2012 7:32 pm

Széles mosolyra húzódik szája, mikor meghallja a kutyák csaholását. Végre, megérkezett az a bizonyos illető, kire áldozata vár. Óvatosan hátrébb fordul, hogy lássa, ki lehet az, ám az autópályányi roncs sajnos eltakarja előle a kilátást. Minden esetre érdekes fazon lehet, ha a kutyák így reagálnak rá. Hirtelen nagyon rossz előérzete támad, és amikor az arcába fújó jeges téli szellő felé hordozza az illatot, amit ha sosem érzett volna többé, az is túl korán lenne, már tudja, ki az, kit a falka elismert, mint az új alfa
hímet.

-Victor - feleli komoran, s felegyenesedik. Előle nincs értelme bujkálnia, és most, hogy bejelentette itt tartózkodását, más elől sem. - Mit keresel te itt? - Kérdi összevont szemöldökkel. Annak ellenére, hogy miken mentek keresztül együtt, nem valami jó a viszonya, civilizáltnak kicsit sem mondható bátyjával, most pedig a lehető legrosszabbkor zavarta meg őt.
Egyenlőre nem rántja elő karmait, csak vádló pillantásával illeti Kardfogat a négy emeletnyi autóroncs tetejéről, miközben ökölbe szorított kezével arra készül, hogy előre sújtson, bár valószínűtlen, hogy helyből felugrana elé a testvére, nála ezt sosem lehet tudni.

-Mond, hogy nem te vagy Smilodon. Elég okom van így is, hogy rühelljelek.
Na persze, ha tudna latinul, nem kérne ilyesmit rég látott testvérétől, ugyanakkor, ha rendelkezne ezzel a tudással, nem is sétált volna bele ebbe a nem túl bonyolult csapdába.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Victor Creed Csüt. Jan. 26, 2012 8:11 pm

- Tudod, éppen erre jártam. Sétálgattam, friss levegőt szívtam. – vonom meg a vállamat és körülnézek a kihalt, autóromokkal díszített tájon. – Éjjelenként sokkal jobban kedvem támad a vadászathoz… - fordulok vissza James-hez. - Smilodon? – kérdem és felhümmögök. – Nem, nem én… De remélem nem okoztam csalódást – vigyorgok rá szélesen, olyan hangszínnel szólva, amivel mindig is ki tudtam hozni a sodrából, aztán az utolsó mondatára fájdalmasan eltorzul az arcom.

- Ó, ez fájt! Hát így kell üdvözölni a testvéredet? – csóválom meg fejemet zsebre tett kézzel. – Jimmy, Jimmy, Jimmy… - dorgálom szomorúan. – Ugyanolyan harapós vagy, mint negyven évvel ezelőtt. Pedig most nincs is miért idegeskedned. Vagy várjál csak... – húzom össze a szemöldökömet elgondolkozva. - Csak nem kikészítenek a kölykök a Xavier Intézetben? Úgy hallottam felcsaptál óvó bácsinak – mosolygok rá gúnyosan és megállok, mikor még csak egy kissé kell felemelnem a fejemet, hogy lássam a morcos pofáját. – És mondd, hogy megy a sorod? Rajtad próbálgatják az erejüket? Elviszed kirándulni őket?... Esetleg pelenkáznod is kell? - vigyorgok rá töretlen jókedvvel.



A hozzászólást Victor Creed összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 26, 2012 8:38 pm-kor.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Rozsomák Csüt. Jan. 26, 2012 8:35 pm

Ha valakit esetleg érdekel: igen, kardfog hangjától annak is feláll a hátán a szőr, akinek különösebben nincs félnivalója, hisz pontosan tudja, hogy ha arra kerül a sor, tud másik szívet növeszteni, ám ez a fontos információ valahogy mindig feledésbe merül, mikor ez a vadállat a vadászatot emlegeti, ilyen közel.
-Végül is - gondolkodik el - úgy jöttem ide, hogy valakit meg szeretnék ütni, szóval nem, egyáltalán nem. - A régi módszer most sem mondott csődöt. Legszívesebben ráugrana testvérére a magasból, hogy így csapja agyon őt, de egyenlőre még képes türtőztetni magát, csak a szorítása válik erősebbé, minek hatására öklében látszólag egy csepp vér sem marad.

Rég nem használt keresztneve csak olaj a tűzre. Kevesen ismerik valódi nevét, és ezen kevesek sosem mulasztják el alkalmazni, ha fel akarják őt idegesíteni, szóval érthető, ha nem hallja szívesen.
-Pelenkázni? - Kérdi meghökkenve. - Ez egy középiskola, még mindenki szobatiszta, honnan jutott egyáltalán eszedbe...hmmm...csak nem? A nagyfőnök már nem a régi? - Kérdi, olyan pimasz vigyorral, hogy most, ha egymás mellé állítanák őket, le sem tagadhatnák, hogy testvérek, bármennyire is szeretné.
~Amúgy idegesítő egy hely ja, de ezt neki nem kell tudnia.~
-Negyven évvel ezelőtt amikor elváltunk, azt mondtam, nem akarlak látni többé - jegyzi meg, cseppet mérgesen. Karmai jellegzetes hangot kiadva csúsznak elő bütykei közül. - Azóta sem változott semmi.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Victor Creed Csüt. Jan. 26, 2012 9:10 pm

Élvezet nézni, ahogy egyre idegesebb lesz. Olyan könnyű őt felhúzni és úgy látszik az évek során még én sem rozsdásodtam be. Ugyanolyan hamar megvan az eredmény, mint régen – pillantok az ökölbe szoruló kezére.

Aztán arcomról lelohad a vigyor és szemem összeszűkül, mikor kóstolgatni kezd azzal az idegesítő mosolyával. Igaz, mostanában én vagyok Magnus „futára”, de aki csak megemlíti ezt, az mindig kevesebb végtaggal és vérrel szokott elmenni a helyszínről… Ha, egyáltalán el tud menni.
Úgy látszik ő sem felejtette el, hogyan kell engem felhúzni, morranok fel.

- Üdvözletét küldi és azt mondta, üzenjem meg: Alig várja, hogy kezelésbe vehessen újra – morgom felé, aztán a kivillanó karmaira siklik a tekintetem és dühöm átváltozik gúnyos vicsorrá.

- Ó, vegyem ezt fenyegetésnek? – kérdem vigyorogva és én is elkezdem megnöveszteni karmaimat. – Gyerünk öcsi, lássuk mennyire puhultál el a kölykök között. – feszülnek meg izmaim, aztán egy pillanatig várok, ahogy érzem a fokozódó feszültséget a levegőben. Pattanásig feszítem ezt a pillanatot, majd mélyből jövő morgással ugrok felé.


A hozzászólást Victor Creed összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 26, 2012 9:57 pm-kor.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Rozsomák Csüt. Jan. 26, 2012 9:27 pm

Ha nem vetné szét az ideg, most túláradó kárörömmel figyelné, ahogy Kardfogban is felmegy a pumpa, így viszont marad a csipkelődés folytatása.
-Mi a baj? Nem tettszik, ha így emlegetik kenyéradó gazdádat? - Kérdi gúnyosnak szánt hangon, ami inkább idegbetegre sikerült. - Nem hiszem, hogy én járnék rosszul, ha most találkoznánk.
Ő sem várat magára tovább. Kardfoggal egyszerre rugaszkodik el az autó tetejéről, ahol eddig állt, és karmait előre tartva hasít a levegőben, testvére felé. Tudja jól, hogy ez mindkettejüknek fájni fog, nem is kicsit, de feltett szándéka elérni, hogy Creed legyen az, aki súlyosabban megsérül, és testvére arcából ítélve nem ő az egyetlen, aki ilyen ambíciókat kerget, ha az ellensége egészségéről van szó.
Döfni próbál karmaival, lehetőleg ellensége mellkasába, de az arca, nyaka, esetleg a karjai is tökéletesen megfelelnek a célnak.
-Vedd! - Kiáltja már a levegőben, mikor már úgyis mindegy, hisz mindketten elrugaszkodtak, és már nem tehetnek semmit, hogy megváltoztassák pályájukat, a párbaj kezdetét vette, immár sokadszorra, és nincs megállás, amíg mind a ketten mozogni bírnak.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Victor Creed Csüt. Jan. 26, 2012 10:36 pm

Boldogságomban szinte megremegek, annyira vártam már egy igazi harcra. Harca! Nem macska-egér játékra, nem zsákmányűzésre, de nem is mértéktelen gyilkolásra… hanem, küzdelemre. Amit - sajnos be kell ismernem –, egyedül az öcsémtől kaptam eddig meg, úgy, hogy nem volt panaszom rá. Persze hiába mondom, már századszorra, hogy ölésre születtünk, sosem fogja elismerni. Ostoba, két lábon járó, keményfejű fémdarab!

Vért kívánó arccal lendülök felé, ahogy ő is felém, magam elé tartva karmaimat és fenyegetően morogva. Egy célom van – laposra verni, ahogy mindig is. A levegőben hatalmas erővel összekoccanunk, megpördülünk – egyikünk ugrása sem lett nagyobb a másikénál így szinte függőleges irányba kezdünk zuhanni.

Nem kell engem félteni, ha a testvérem felaprításáról van szó. Éles karmaim szorgosan a vállába és a gyomrába mélyednek miközben ő sem hanyagolja el azt a feladatát, hogy nagyobb kárt tegyen a mellkasomban. A fájdalom belém hasít és miközben esünk közelről is látom dühödt arcát. Kivillantom fogaimat, majd lendítek egyet a testén, hogy becsapódásomat ő tompítsa.
Ha ez sikerül, még érkezés előtt felhúzom a lábaimat, belelépek a medencecsontjába, eltaszítva magamtól, hogy kihúzzam a mellkasomba álló karmokat – végül rajta guggoljak a szétterült James-en.

Ha pedig nem… Akkor jó szorosan fogom, hogy rajtam kívül ő is a saját bőrén érezze milyen „puha” a föld.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Rozsomák Pént. Jan. 27, 2012 3:04 am

Elszántan döfi karmait olyan mélyen Victor mellkasába, amennyire csak bütykei engedik, ám az összeütközés ereje őt is meglepi. A legtöbb ellenfele pusztán abba belehalt volna, ahogy neki csapódik ezzel az erővel, de kardfog nem! A hátán ér földet, állatias ellenfele már a medencéjén guggol, vérszomjasan vicsorítva rá. Csillagokat lát a fájdalomtól, hisz az, ahol most a bátyja áll, roppant kellemetlen tud lenni egy férfiember számára, de nem tervez sokáig az adósa lenni testvérének. Szinte vakon suhint a két láb felé, ami ez a borzalmas fájdalmat okozza neki, és ha Kardfog elugrik csapása elől, a hirtelen szerzett szabadságot arra használja fel, hogy oldalra guruljon, és villámgyorsan feltápászkodjon, majd karmait maga elé tartva, kicsit kifújja magát, mielőtt újra támadásba lendülne. Amennyiben Vic nem ugrott félre, és leszórta annak lábait, úgy lelöki magáéról sérül ellenfelét, és ezek után áll talpra. Minden esetre, amint kicsit kitisztult a látása - ami nem tarthat tovább néhány másodpercnél - újra ellensége felé kezd rohanni, azzal a céllal, hogy most jó néhány mély sebet ejtsen rajta.
~Még mindig túl gyors!~
Üvöltve szalad a férfi felé, nem törődve semmi mással, csak a küzdelemmel, és azzal, hogy végre legyőzhesse ezt a bestiát, kerül amiben kerül.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Victor Creed Pént. Jan. 27, 2012 10:52 am

Sokáig nem élvezhetem a fájdalmas tekintetét, miután földet érünk. Egy erős csapás dönt le a lábamról, Jimmy karmai sebesen vágnak meg, aztán talpa az oldalamba mélyed és lerúg magáról. Jó pár métert csúszom, a levegő szúr, mikor lélegzetet veszem, de nem törődöm vele – átfordulok négykézlábra, lábszáramban a fájdalom kezd elmúlni, miközben le sem veszem a szememet az öcsémről.

Mikor ordítva nekem támad, felegyenesedem, és kikerülöm a legtöbb csapását. Azokat a legkönnyebb észrevenni, amiket nagy ívben lendít felém és csak magamban tudok sajnálkozni a forrófejűségén (nem mintha nekem nem lenne gondom ezzel). Elhajolok, hátrébb lépek, leguggolok - egy ütése felszántja az oldalamat, mire felmorgok, aztán ismét elkerülök az útjából. Na jó, ebből elég! Egy újabb támadásánál rámarkolok a csuklójára és ellenfelem lendületét felhasználva csavarom ki a háta mögé, hogy aztán megvetve karmaimat a karjában nagy hévvel vágjam egy nagy kupac roncshoz.

- Ennyit tudsz? – kérdem leereszkedő hangszínnel. Lábamat indítom, hogy gyomorszájon rúgjam, és belemarkoljak a hajába, felszakítva fejbőrét.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Rozsomák Szomb. Jan. 28, 2012 1:08 am

~Francba!~
A fejéből patakokban folyó vér a szemét sem kíméli, s ettől olyan lesz számára a világ, mintha a pokol mélyére meredne, ellensége pedig egy hamisítatlan démon volna. Az igazat megvallva, nem is téved sokat. Ellöki az őt szorongató Kardfogat, majd magát is a roncstól, melynek oldala felvette az ő formáját, egy csúnya horpadás képében, ez után pedig előre lép hirtelen, a következő pillanatban azonban meghátrál. Dühösen fújtatva mered bátyjára, s ahogy tovább hátrál, egy határozott mozdulattal vágja apró darabokra a kocsikat helyükön tartó fémoszlopot. Ez még önmagában persze kevés lenne ahhoz, hogy rendetlenséget csináljon, de ezt ő is tudja, ezért már szalad is tovább, elvágva még jó néhány hasonló céllal fenntartott elemet, melyek miután szikrázva adják meg magukat adamantium karmainak, többé nem gátolják meg a nekik dőlő roncstengert abban, hogy mint megvadult folyó szakítsák át gátjukat, és vágtassanak Kardfog felé, hatalmas lármát csapva.
Rozsomák persze tovább szalad, hisz ő sem szeretne ez alá kerülni. Fején a seb már rég begyógyult, a vér azonban még mindig ott van az arcán. Csak akkor áll meg, mikor végre kiér egy tisztásra, és elmúlik annak veszélye, hogy saját csapdájába essen. Gyilkos pillantást vet háta mögé, testvérét keresve.
~Kizárt, hogy ha el is találta, sokáig maradna a seggén.~
-Neked ez csak játék igaz? - Ordítja, akkor is, ha történetesen az orra előtt áll. - Hát felőlem játszhatunk egész éjjel!
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Victor Creed Szomb. Jan. 28, 2012 3:59 pm

Élvezet nézni, mikor fejbőre a karmaim között marad és adamantiummal bevont koponyája kivillan egy pillanatra. Mélyből jövő kacagás tör fel a torkomból és még akkor is folytatom, mikor ellök magától. Ez még nem az öcsém. Túlságosan is visszafogott ahhoz, hogy ő legyen - figyelem a vonásait, eltorzult arcát, felhúzott orrát... De tudom, valahol mélyen, a pici kis lelkében ott bujkál az állat. Az kell nekem.

Egyre szélesebb lesz a vigyorom, ahogy közeledik, aztán szemöldököm megrándul, mikor megtorpan.

- Na, mi van? Máris itt akarsz hagyni? – kérdem ingerlően. Elvág egy fémoszlopot, amit értetlenkedve figyelek és elindulok felé. Ha a hegy nem megy – kuncogás -, akkor megyek én… Aztán még abban a másodpercben rájövök mit akar – de az is túl késő. Látva a megmozduló roncsokat felé iramodok, de egy fentről érkező autó leszorít a földhöz, aztán nagy robajjal jön a többi is. Épp elkerülöm a nagyját egy hosszú ugrással, mikor újabb roncs érkezik. Egy szívdobbanásnyi ideig nem csinálok semmit, majd kitörök. A testembe hasító fájdalom lényegtelen a bennem növekvő dühhöz képest.

James felé kapom a fejemet, kimászok a roncsok alól karmaimat és erőmet használva, majd négykézlábra ereszkedve követem. Könnyedén beérem. Mikor megáll és felém fordul, a földbe vájom karmaimat, hogy fékezzek. Por és földdarabka száll a levegőbe, ahogy felegyenesedem és gyors léptekkel megyek felé. Karmaimat még inkább kiengedem és tekintetemben látszik, az a mélyen szántó elhatározás, ami mindig kiújult az öcsém közelében.

- Játék? – kérdem maró vigyorral. – Ugyan Jimmy, ez még semmi ahhoz képest, amit hoztam neked… Ez még csak bemelegítés... megmozgatlak, hogy el ne puhulj Farkas koma – válaszolom. Gyerünk, tudsz te ennél jobbat is! Hát hol a vadállat?
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Rozsomák Szer. Feb. 01, 2012 4:48 pm

Nem gondolta volna, hogy kis trükkje ilyen jól sikerül. Reménykedett benne, de nem számított rá, a legkevésbé sem. Na persze, bármiben lefogadta volna, hogy bátyját ennyi nem állítja meg, de néhány tonna rázúduló fémhulladék mindig is legfeljebb arra volt elég, hogy azt az idegesítő vigyort letörölje a képéről.
-Rossz cicus! - Dorgálja meg haragosan. - Nem megmondtam, hogy ne játssz a szemétben! Most nézd meg mekkora rumlit csináltál!
Akaratlanul is hátrébb lép egyet, amikor még kétséges, hogy kardfog le tud-e fékezni előtte, karmait pedig maga elé tartja. Talán szégyen, de a vérben forgó szemekkel közeledő vadállat még számára is ijesztő egy kicsit.
-Akkor jó, már kezdtem félni, hogy... - Elakad a szava egy pillanatra. Minden erejére szüksége van, hogy dühe megvadult paripáinak gyeplőit acélos szorításába zárja, és visszafogja őket abban, hogy elvágtathassanak. Nem adja meg azt az élvezetet bátyjának, hogy kimutatja, mennyire gyűlöli azt a becenevet, amivel az imént illette őt.
~Anyádat nevezd Farkasnak te...vagy várjunk...~
-Játszani akarsz? - Újra megindul felé, egyre gyorsuló léptekkel. - Akkor rajta!
Ezúttal előre döf karmaival, s a férfi lábait célozza meg, hogy minél jobban szétroncsolja őket, és többé ne ugrálhasson. Ha ez sikerül, a mellkasát is kezelésbe veszi ismét, illetve megpróbál egy nagyobb vágást ejteni az arcán is, ha esetlen nem tudna ellenállni a kísértésnek, hogy belé marjon azokkal a híres agyarakkal.
-Ez hogy tettszik???
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Victor Creed Szomb. Feb. 04, 2012 11:45 am

Gúnyolódására dühösen felmorgok, de nincs időm válaszolni, mert támadásba lendül.
Mindig imádtam játszani az érzelmeivel és ez most is tökéletesen sikerül… vagyis majdnem. Nem mutatja ki mennyire felbosszantom. Idegesítő, hogy próbálja kordában tartani az indulatait. Kezemmel teszek egy türelmetlen mozdulatot és ahogy gyorsít a léptein, én is azt teszem.

- Gyere csak Bundás… - mondom félig artikulálatlanul morogva. Felé lendülök, de kitér. Éles karmai átszúrják a combjaimat, a csontjaim eltörnek, a húsom szétnyílik. Hogy meg tudjak állni a lábaimon muszáj az öcsém felkarjába kapaszkodnom, amibe tövig belevágom a karmaimat, aztán mikor egyik lábamból kihúzza a fémeket és a mellkasomba löki, marokra fogom a karján húsát és egy rántással letépem a csontjáról. Másik kezemmel a csuklójára fogok és kirántom a mellkasomból a kezét, oldalra, kissé a fejünk fölé lendítem, hogy minél távolabb legyen tőlem. Szüntelenül morgok és közelről hallom az ő hangját is. Nem fogja feladni, de én sem. Amikor a másik lábam is szabaddá válik és a karmai az arcom felé indulnak, ujjaimat sietve végighúzom a mellkasán, egészen a kulcscsontjától az alsó bordákig. Felkiáltok, ahogy orrom és az arcom felhasad, miközben az úgy ahogy ép lábamat lendítem, hogy kigáncsoljam.

Az adamantium karmok nagy előnyt jelentenek, a fémcsontvázzal együtt. Tudom, hogy nem szórakozik és komolyan nézek a testvéremre, de… attól még élvezem. Eldől, testemmel rásegítek, hogy a földön végezze. Átugrok a feje fölött és megragadok egy fémdarabot, aztán a tengelyem körül megperdülve egy határozott mozdulattal indítom a fegyvert Jimmy gyomrába.

- Sehogy! Még Párduc is jobb ellenfél volt nálad – morgom dühösen. - Azt hallottam alaposan elvert öcsikém. Igaz ez? - teszem még hozzá gúnyosan vigyorogva, ha a rúd a helyére kerül és két csuklómat a tetejére rakom, azokra pedig az államat. Pofátlanul mosolygok rá, miközben az arcomon a sebek eltűnnek.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Rozsomák Szomb. Feb. 04, 2012 6:19 pm

Nagyjából beválik amit tervezett, csak épp azzal nem számolt, hogy Kardfog sem marad majd nyugton közben, ami lássuk be, nem valami előrelátó, főleg, hogy durván századszorra játsszák ezt el egymás között.
-Bundás? - Kérdi meglepetten, mikor karma már bátyja mellkasában pihen. - Ni csak ki beszél!
Felüvölt fájdalmában, ahogy húsa leszakad az alkarjáról, s emiatt fél keze hasznavehetetlenné válik, ám ettől csak még nagyobb gyűlölettel, és hévvel gyepálja őt tovább a másikkal, egészen addig, amíg ellensége fel nem löki őt, és fél lábbal indián szökdelve lendül át fölötte. Mindig is tudta, hogy pokolian erős, de sajnos ezek szerint meg tudja még lepni őt. Mire megfordul, már késő, egy súlyos fémdarab csapódik a gyomrába, ő pedig előre görnyed a fájdalomtól, tekintetét azonban még mindig a halálos ellenségén tartja, ezért láthatja, amint annak arcán a párhuzamos mély vágások egybe forrnak, s a rászáradt vért leszámítva olyanná válik az arca, mintha mi sem történt volna. Ilyen érzés lehet hát z ő ellenségeinek, mikor rádöbbennek, hogy hasztalan küzdeni ellene.
-Párduc? - Kérdi lassan nyöszörögve, hogy nyerjen egy kis időt magának, bár az igazat megvallva nem teljesen színjáték, amit művel. - Az a szöszi vadmacska? Azt nem mondanám, hogy elvert, de jól kifárasztott, nem tagadom! - Természetesen ehhez olyan kéjsóvár vigyor társul, hogy senki se érthesse félre, mire is célzott az imént. Végre helyre jött mindkét karja, és nem is vár tovább. Előre lendíti fegyvereit, hogy szétvágja a fémdarabot, és újra hozzáláthasson Victor feldarabolásának.
-Ti ketten szép pár lennétek, ha tudnál kezdeni valamit ezzel a bűzzel.
A vicc az, hogy ez tényleg megfordult a fejében párszor, amikor egy levegőt szívott Sheena-val, igaz akkor épp meg akarta őt ölni, és nem tudott volna fájdalmasabb halált elképzelni neki, mint azt, hogy összefut a bátyjával. Úgy tűnik, igaz a mondás, vigyázz mit kívánsz...
-Szóval ezzel múlatod az idődet? Járod a várost, és belekötsz mindenkibe, akinek több esze van nálad? Mert akkor el leszel egy darabig.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Victor Creed Szomb. Feb. 04, 2012 8:20 pm

Azonnal értek a tekintetéből és egy másodpercig összeszűkül a szemem. Rozsomák és Párduc? Mik vannak! Sosem gondoltam arról a harapó nőszemélyről, hogy engedi, hogy valaki gerincre vágja. Erre tessék, a mindig szex mániás öcsémnek sikerült. Oldalra pillantok és látom, az időhúzás közben a keze begyógyul és már el is távolítja a közöttük lévő fém rudat. Hátrébb ugrok, úgy figyelem a támadását.

- Na, ne röhögtess! – horkantok fel. – Olyan nősténnyel, akit már te használtál?! Fúj, mégis hogy gondoltad ezt? – húzom el a számat és kihátrálok pár ütése elől.

- Csak az olyan veszteseket keresem, akiket gyerekjáték elintézni – morranok felé. – Nézd meg, ma is találtam egyet – többször belém vág, egyszer mélyen belém is döf, de utána tisztes távolságban megállok, hogy időt nyerjek. Gyors… - Enyje öcsi, elpuhultál. Pedig azt hittem, hogy most nem fogsz csalódást okozni… - hergelem tovább Jimmy-t. Tovább támad, néhányat kikerülök, párat elütök, de sok be is talál. Mikor egy újabb ütés éri a gyomorszájamat, felhörgök, megragadom a csuklóját, ám még nem rántom ki, megtartom, hogy ne menekülhessen. Helyette a másik kezemmel átnyúlok a feje felett, rámarkolok a tarkójára és… most húzom ki. Szorosan tartom, miközben a fejét előreviszem, hogy a csuklója körül, csináljon egy előre szaltót. Ha sikerül elégedetten elmosolyodok és belemarva a hátába, a fejét többször a földhöz vágom. Ha nem, hát akkor marad a további támadás.

- És te azóta, mit csinálsz a ketrecedben? – kérdem epésen, megjátszott kíváncsisággal, hogy tovább folytassuk ezt a testvéri beszélgetést. – Mert, hogy harcolni nem tanítod azokat a kölyköket, az már biztos.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Rozsomák Szomb. Feb. 04, 2012 8:47 pm

Hangosan röhög fel Kardfog panaszkodásán, s furcsa mód ez egy őszinte, szívből jövő nevetés részéről. Furcsa, nem gondolta volna, hogy pont Vic lesz képes ilyesmit előhozni belőle.

-Ugye tudod, hogy ezzel nagyon-nagyon leszűkíted a kört? - Kérdi, még mindig vigyorogva. - Főleg ebben a városban! - Na persze, azért próbálja még lecsapni, hiába tartja őt pillanatnyilag mulatságosnak, de persze a villámgyors gazfickó kitér minden vágása elől.

-Vesztesek?! - Kérdi felháborodottan, de aztán olyan amatőr hibát ejt, hogy lehet kivételesen megérdemli ezt. Ahogy nyeli a port, miközben bátyja a fejét a földbe veri, ő prüszkölve próbálja ledobni magáról a bátyját. Vakon hadonászik karjaival, s első két támadásával csak magában tesz kárt, a fülét például nagyon szétroncsolja, de aztán csak sikerül eltalálnia a nyavalyás kezét, ami a földbe döngöli koponyáját. Félig vakon botorkálva támaszkodik föl, és lépdel hátra, mígnem beleütközik egy autóroncsba. Zihálva veszi a levegőt, miközben próbálja bemérni merre lehet Kardfog, bár van egy sanda gyanúja, hogy nemsokára nem kell a fülére támaszkodnia e kérdésben, elég lesz hozzá a bőre is...

-Vedelek, bulizok, és ünneplem, hogy nem látlak! - Veti oda neki mérgesen, még mindig a szemeit törölgetve. - De azt hiszem, ennek most vége szakad!
~Basszus, ki kell találnom valamit. Az idők végezetéig püfölhetjük itt egymást, és akkor sem fog kidőlni. Na persze én sem, de nincs kedvem itt tölteni az egész estét!~
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Victor Creed Vas. Feb. 05, 2012 11:47 am

- Érdekes, eddig egyetlen egy sem mondta, hogy egy hozzám hasonló is meghágta volna… Na, de főleg csak ebben a városban?! Azt hittem szorgalmasabb vagy! – kiáltom megdöbbenve és rosszallóan felciccegek, de azért az én szám sarkában is bujkál egy mosoly. Hát igen, a jó, öreg Jimmy. Nem sokat változott és néhány tulajdonsága egészen kellemes… de puhány. Csak akkor tudott legyőzni, mikor vérben forgó szemekkel támadott rám, hogy a szerelmét védje. Akkor még nem készültem fel rá, hogy ilyen erős lett. Azóta jobban vigyázok, hiszen méltó ellenfél vált belőle… vagyis… szinte mindig.
Miközben többször is a porba nyomom a fejét, adamantium koponyája fémesen kong.

– Nem sok minden lehet benne – állapítom meg komoly szakértelemmel és jót szórakozom, ahogy tudattalanul hadonászik körbe-körbe. Aztán csak felvágja a kezemet, néhány ujjam leesik, a csuklóm felhasad – felkiáltok és félig akarva félig akaratlanul szállok le az öcsémről.

Pár másodperc eltelik, ahogy próbál visszarázódni és én sem támadok, csak az ujjaimat hajlítgatom, miután már elég épnek tűnnek. Jót szórakozom a mérgelődésén és jóízűen felkacagok.

- Ugyan Jimmy, nem mondhatod, hogy nem hiányoztam! – mondom gúnyosan vigyorogva és széttárom a karjaimat.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Rozsomák Pént. Feb. 10, 2012 10:19 am

-Lehet azért, mert számomra az előjáték nem azt jelenti, hogy eltöröm a lábuk, nehogy megszökjenek. - Feleli, vigyorogva, ám amikor erre ő is rádöbben, nyomban visszatér a jól megszokott, mogorva nézéséhez. Ezt nagyban megkönnyíti, hogy Kardfog ezek után kapja el őt, és használja a talaj göröngyeinek kiegyenlítésére a koponyáját. A következő beszólásra így már csak szabadulása után tud reagálni. - Pofa be!
Nem volt valami frappáns visszavágás, annyi szent, de ennyi földdel a szájában csoda, hogy erre képes volt. Szerencsére a következő pár percben mindketten le tudják foglalni magukat sebeik nyalogatásával, és elvesztett testrészeik visszanövesztésével, így mikor Kardfog újra megszólal, Rozsomák már két füllel hallja őt, s végre Bronx olajtól, vértől, és egyéb szeméttől szennyezett, sokszorosan terméketlen földje sincs már a szájában, ezért felelni is tud.
-Igazad van! - Feleli, annyi érzelemmel, mint egy kezdő, de tehetségtelen Shakespeare színész, mikor először olvassa fel Rómeó szövegét. - Gyere ide bratyókám, had öleljelek keblemre!! - Ő maga is széttárja karjait, és úgy rohan Victor felé, üdvözült mosolyt virítva felé. Ha meg tudja tenni ezt az utat anélkül, hogy hozzávágnának valami keményet, az utolsó lépésnél elrántja karmait, majd x alakba sújt le Creed mellkasára.
-Ez tényleg hiányzott! - Üvölti, ahogy a vér az arcára fröccsen.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Victor Creed Csüt. Feb. 16, 2012 6:09 pm

Mosolya és megszólalása, gúnyos fintort csal az arcomra. Annyira átlátszó egy próbálkozás… lehet, hogy amiatt nem mozdulok és előzöm meg a felém érkező bajt… Vagy pedig túlságosan sokáig várom, hogy mi sülhet ki belőle. Jót derülve kapok a felhasított mellkasomhoz és kissé összegörnyedek, de csak azért, hogy onnan nagyobb lendületet véve, tudjam rávetni magamat.

- Igen? – kérdezem kihívóan és igyekszem nem törődni a fájdalommal. Egy hirtelen mozdulattal lépek a talpammal a térdére, hogy az egy hangos reccsenés kíséretében használhatatlanná váljon. Torkánál ragadom meg, ha közben nem támad felém. Ha igen, akkor is a nyaka a célom, hogy rámarkoljak és újra a földre terítsem… Napokig eljátszadoznék vele, ha nem hallanám meg a közeledő autó jól ismert fékcsikorgását. Egy pillanatra megdermedek. A kutyák csaholva ügetnek a kapuhoz. Vigyorogva fordulok a gyógyulófélben lévő testvérem felé, aztán megpróbálom a felettünk lévő roncstelepi gépezet alá csalni. Pár ütést beviszek, néhányat ő ad nekem, de kitartóan hátrálok. Remélem nem veszi észre a felettünk lévő hatalmas mágnest, amivel az autók roncsait szokták könnyedén felemelni… Mert ha nem, akkor egy váratlan pillanatban állon rúgom és a már előbb kiszúrt irányítópulthoz ugrok. A sok gomb láttán szitkozódom egy sort, miközben elkezdek néhányat nyomkodni, bekapcsolni, kattogtatni.

Fellesek… Ez jön… Nagyon jön. Kiereszti a karmait, de mintha még nem vette volna észre a tervemet… Vagy pont emiatt ilyen dühös? Kárörvendően felé vigyorgok, mikor végre megmozdul valami a közelünkben. Az öcsém megtorpan, nehézkesek lesznek a mozdulatai. Rám emeli a döbbent tekintetét én pedig kisgyermeki boldogsággal figyelem ahogy felemelkedik a földről…

Még egy utolsót intek felé, mielőtt a mágneses tér magához hívogatná azokat a finom adamantium csontokat. Élesen koppan a felületen én pedig elégedetten vigyorgok. Az autó elindul, a kaput záró lánc lehull.

- Viszlát Jimmy! – fordulok el és zsebre téve a kezeimet, lassan lépdelek, hogy kiélvezzem a dühét. Egy autódombra érkezem és még látom a gép alatt álldogáló kutyákat, ahogyan csattogtatják a fogaikat és fenyegetően ugatnak. Hmm… Talán még egy dühös kiáltást is kapok a végére? Gyerünk, ettől igazán nem foszthatsz meg!




//Köszönöm a játékot! Razz //


A hozzászólást Victor Creed összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 20, 2012 2:51 pm-kor.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Rozsomák Hétf. Feb. 20, 2012 12:13 am

Ahogy ellensége megtapossa, már érzi, hogy ez sem fog összejönne, pedig becsületére legyen mondva, nagyon lelkesen próbálja levágni bátyja fejét, de hiába. Éles fájdalom hasít a térdébe, bár azt el sem tudja képzelni, a reccsenés honnan jött, lehet Vic-nek sikerült eltörnie a lábát? Ezen a gondolaton fellelkesülve tovább támad, nem is törődve semmi mással az égadta világon, csak, hogy végezhessen vele, még ha ezért bivajbasznádig is kell kergetnie őt. Harag okozta csőlátása okozza végül a vesztét, de erre már csak akkor döbben rá, mikor acélos marka egyszerre könnyű lesz, majd mind a kettő az égbe szökken, mintha megunta volna a felesleges csatározást, és kapitulálna, helyette is.
-Mi a... - Feltekint, bár már sejti, mi folyik itt, s miért hány fittyet körülötte minden fém a gravitációra. Káromkodni sincs ideje, s már emelkedik is fel, a magasba, háttal csapódva a mágnesnek. Teljesen szétterül a hatalmas fémlapon, mozdulatlanul, hisz az elektromágnes olyan erővel vonzza őt magához, hogy fémmel bevont álla miatt még beszélni is képtelen lenne rendesen, marad hát az artikulálatlan üvöltés, mely minden kétséget kizáróan melegséggel tölti el bátyja szívét, de ez most a legkevésbé sem hatja meg.
-VIKTOOOOORRR!!!!!!!!!!

Órákkal később még mindig ott szerencsétlenkedik, korgó gyomorral, miközben a szél egy közeli étteremből szilvásbukta illatát sodorja felé. Jó ideje nem próbál már kiszabadulni, hisz mind az ezer korábbi próbálkozása csődöt mondott. Mostanra belátta, hogy nincs mit tenni, kénytelen várni az első áramszünetre, bármikor is lesz az...

//Ezért még megfizetsz! Very Happy //
(Köszönöm a játékot Wink )
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Parázsléptű Hétf. Ápr. 09, 2012 9:16 pm

Mivel már eléggé kezdtem beilleszkedni a Testvériség soraiba, egyre több történetet hallottam mesélni a különböző összecsapásokról, így volt szerencsém megtudni, hogy Kardfog san mennyire gyűlöl egy Logan, vagy más néven Rozsomák nevű alakot,aki az ellenséges X-men klánt erősíti és, hogy ő is egy hasonló, olyan legyőzhetetlennek titulált kami, aki hasonlít kicsit Victorra. Mivel szerettem volna a kedvére tenni a klán előkelőségeinek, így elhatároztam, hogy megpróbálom elkapni és kifaggatni ezt a férfit, hogy megmutassam hasznos tagja vagyok a testvériségnek, akire már rá lehet bízni fontos megbizatásokat. Ha ezt megteszem, akkor kivívhatom Magneto és Kardfog elismerését.
Mivel azt is hallottam, hogy a legutóbbi csatájuknál egy mágnes segített harcképtelenné tenni a kamit, mert a képessége valahogy a fémekhez kapcsolódik, amit kicsit nehezen értettem, de nem is ez volt a lényeg. Így erre a roncstelepre akartam ismét csalni, hogy azzal a nagy mágnessel ejtsem fogságba, hiszen erőm még nem tért vissza, így megmérkőzni nem tudtam volna még vele.
Igyekeztem elterjeszteni a hírt, hogy a Testvériség itt akar toborzást tartani, és kardfog, de lehet, hogy még Magneto is itt lesz. Ez csak megér neki annyit, hogy idejöjjön.
Az egyik itt dolgozót egy kis pénzzel és egy kis fenyegetéssel rávettem, hogy öljön be a gépbe és, ha jelt adok eressze le és kapcsolja be a Mágnest, én magam pedig a csali szerepét játszottam, mint aki a találkozóra jött. Mivel még nem ismert, így volt esélyem, hogy bedől a cselnek.
Parázsléptű
Parázsléptű
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 178
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Rozsomák Kedd Ápr. 10, 2012 9:09 am

Bronx ezen kivilágítatlan részén gyönyörűen ragyog a csillagos ég, s lágyan fúj az éji szellő. Ha az ember nem gondol bele, miért ilyen kihalt ez a környék éjjel, még egészen idillinek is mondható ez a környezet, s a többség jókedvűen sétálgatna itt, talán még túl is élni. Logan sajnos nem tartozik ezek a boldog emberek közé, ő teljes szívéből rühelli ezt a városrészt, az összes lakóját, de főleg azt a rohadt autóbontót, ahol a múltkor egy fél napot töltött annak a nyomorult elektromágnesnek az aljához tapadva, mely most is itt billeg, véletlenül pont a találkozó helyszíne fölött. Bár nagyon élvezte a múltkor, hogy miután lejutott végre, felfalta az összes szilvásbuktát egy közeli vendéglőben, most annyira nem vágyik a repetára, azért befelé menet kivillantja a karmait, s egy kézmozdulattal véget vet a biztosíték szekrénynek. Hatalmas zaj, és szikratenger követi akcióját, aztán végtelen csend, ős sötétség.
-Üdv, itt lehet jelentkezni mellékszereplőnek az evolúcióba? - Kérdi, s nevetése annyira lekezelő, amennyire csak tőle telik. - Egyébként ez már túlzás, miért pszichopata az összes dögös csaj? Yuriko....Jean...most emg te! Komolyan mondom...
Persze van némi igazság abban amit mond, tényleg nem nyújt visszataszító látványt az apró japán hölgy, de leginkább csak zavarba próbálja hozni. Úgy gondolja, hogy ha annyira elpirul szegény, hogy valósággal lángol, könnyebb lesz elintézni...Sajnos valóban ismeretlen előtte a kicsike.
-De most komolyan, mit keres egy ilyen szemrevaló hölgy azok az állatok között?
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Parázsléptű Kedd Ápr. 10, 2012 10:32 am

Mikor hirtelen vak sötétség lepte el a telepet, akkor már kezdtem rosszat sejteni, hiszen mivel máshol világos volt és itt egy lélek sem dolgozott, nem lehetett az a variáció, hogy csak erre a kis területre terjedt ki a világítás hiánya. Habár nem nagyon konyítok ezekhez a dolgokhoz, de azért logikusan gondolkozni tudok, és ezek szerint itt más tényezők játszanak közre, pl. egy karcos férfi hang tulajdonosa, aki minden valószínűség szerint a Logan névre hallgat.
- Ismerjük egymást? – nézek rá összevont szemöldökkel, hogy húzzam az időt, hiszen azt már tudtam, hogy a gépek e nélkül az elektromosság izé nélkül nem fognak működni, és így mást kellett kitalálnom, ha nem akarok könnyű prédája lenni ennek a karmosnak. – Milyen állatokról beszél? Csak nem magáról? – lépek hátrébb pár lépést, ha úgy érzem túl közel ér hozzám, miközben lázasan töröm a fejem, hogy mit tegyek.
~ Lehet el kéne halasztanom a dolgot és eltűnni a szeme elől, amíg lehet? ~ fut át rajtam a gondolat, de egyelőre még várok.
- Mi járatban ezen a helyen, talán csatlakozni akar? – döntök és adom a tudatlan, aki nem ismeri fel a nagy Rozsomákot. – Még csak én vagyok itt egyedül, de azért örülök, hogy más is megjelent itt, már kezdtem aggódni és elég félelmetes ez a környék egy magamfajtának. – próbálok védtelennek és esetlennek tűnni, hogy félrevezessem.
Parázsléptű
Parázsléptű
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 178
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

Roncstelep Empty Re: Roncstelep

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.