Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Farkas szobája/lakása

2 posters

Go down

Farkas szobája/lakása - Page 2 Empty Re: Farkas szobája/lakása

Témanyitás by Abyss Hétf. Jún. 17, 2013 8:06 pm

- Vízibicikli! -nevetek fel hangosan. Majd mikor meghallom kérdését, rápillantok, s elmosolyodom.
- Hát persze. Habár a társaság hiányzott, ha lett volna oda kint velem valaki, biztos, hogy soha nem érzek honvágyat. - mondom sóhajtva. - De majd legközelebb beidomítok egy halat meg egy rákot...-célzok egy bizonyos mesére idióta vigyorral a pofámon.
- Azon gondolkodom, ha elmegyünk kikölcsönözni egy motorcsónakot, csak elmondják, hogy működik. - merengek el, majd felkelek. Először is azért, hogy levigyem az üres tányérokat, másrészt azért, hogy a lent lévő -és egyetlen, még épphogy működő- számítógépen -amihez mellesleg úgy tudom lopjuk a wifit...- megnézzem ezeket az interneten. Szóval lesétálok. Tudom, hogy Wulfi követni fog, hisz épp pár perce közöltem vele, hogy járkálhat. Így lemegyünk, gyorsan elöblítem a tányérokat, majd a géphez sétálunk. Gyors és elegántos női mozdulattal pakolom ki az előtte ülő srácot, aki látva a többség erejét inkább elkotródik a francba. HELYES!
- Na szóval... - kezdek egy mutató ujjammal, egyenként, gyök kettő lassúsággal gépelni a böngészőbe...
Abyss
Abyss
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 105
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Farkas szobája/lakása - Page 2 Empty Re: Farkas szobája/lakása

Témanyitás by Farkas Hétf. Jún. 17, 2013 9:54 pm

- Hé, most mi van? - védekezek mosolyogva. - Ahhoz csak lábmunka kell.
Hát most na, ezért tényleg nem kell nevetni hé, te pimasz leányzó. Sőt, amennyire szeret úszni, még a lábmunkával se lenne gondja talán. Na de most meg megnevettet a megjegyzésével. Na elég érdekes kép lehetne így a meséből kilépve Abyss azzal a két kis állatkával. Mondjuk ahogy ezt így kimondja, ad egy lehetőséget a visszapimaszkodásra.
- Hát a vörös hajad meg a magasságod meglenne a szerephez - vigyorgok, utalva arra, hogy alacsonyabb nálam.
A morfondírozására csak bólintok, jelezve, hogy oké, igaza van, elvégre a kölcsönzősök munkaköréhez ez is hozzájárulhat. De aztán elkezdődik a szedelőzködés. A saját tányéromat kézbe veszem és vele együtt megyek. Ha már felhozta, legalább lefele ne kelljen zsonglörködnie ennyi cuccal. Ah, de fura kimozdulni ennyi idő után a szobából... oké, voltam kint, de nem sokat, kicsit olyan voltam, mint ha fogoly lennék a szobámban. Utunk első része a konyhába vezetett. Míg Abyss intézte a mosatlant, addig én egy ötlettől vezérelve felvettem az asztalon levő gazdátlan újságot és fellapoztam az apróhirdetés rovatot... na vajon mit találtam.
- Nézd csak - mutatom oda neki a lapot, miután elfordul a mosogatótól.
Az egyik blokkban pont egy tengerparti kölcsönző hirdeti magát, megvan a telefon és internet elérhetősége is. Az ár nincs ott, de majd a honlap megmondja... szóval akkor irány a szob... a helyi gép, mert a lány oda megy és el is paterol egy mutánstársat mellőle. Szegény, eléggé füstölgő arccal megy el.
- Amúgy a laptopom is behozza a netet - jegyzem meg, de aztán csak a széke háttámláján megtámaszkodva állok, lerakom mellé az asztalra a hirdetést tartalmazó lapot és várok.
Meg jót vigyorgok, amikor feltűnik, hogy elég lassan gépelget. Hát igen, szegény eléggé elszokhatott az ilyesmitől míg odakint volt...
Farkas
Farkas
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 145
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Farkas szobája/lakása - Page 2 Empty Re: Farkas szobája/lakása

Témanyitás by Abyss Szer. Jún. 19, 2013 4:06 pm

-De ez közelebb volt. - mondom egyszerűen. Tekintve, hogy nagyon sokáig nem voltam internetközelbe, így elég nehézkesen megy az írás. Mikor meglátom a monitorban Farkas vigyorgó arcát, lassan hátra fordulok és szúrós szemmel nézek rá.
- Na szóval. -miután fél óra alatt sikeresen begépeltem a címet (természetesen rossz helyre, mert a keresőbe írtam be..) így elsőnek 0.21 másodperc alatt kidobott 8 millió oldalt, én meg csak pislogtam, hogy mit rontottam el. Persze Scott egy finom mozdulattal arrébb rakta a kezemet a billentyűzetről, s mellém hajolva elkezdett írni.
Fura, de ahogy ilyen közel volt hozzám, éreztem rajta azt a jellegzetes illatot.. Azt a farkas illatát. Nem mondanám szagnak, mert nem büdös... Olyan.. PÉZSMA! Igen! Pézsma illata van. Vagy legalább is nagyon hasonló. Mintha bele dörgöltem volna az arcomat a bundájába. Visszahúzom arrébb tett kezeimet az ölembe és figyelem, hogyan gépel. Hát, elvörösödöm attól, ahogy írt: az én "írásom" megütötte a fél szó/percet, nála meg 53354537436 szó/perc........ Köhintettem egyet és figyeltem, ahogy bejön a kölcsönző oldala. Hát... ezeket inkább lehetett motorcsónakoknak, meg jachtoknak nevezni, mint csónaknak egy apró motorral. - Gondolod, hogy lesz olyan, ami nekünk kéne? Nem akarok 500ezer per napra kibérelni egy ilyen..izét... háromévi fizetésünk menne rá. - sóhajtok.
Abyss
Abyss
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 105
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Farkas szobája/lakása - Page 2 Empty Re: Farkas szobája/lakása

Témanyitás by Farkas Szer. Jún. 19, 2013 5:47 pm

Sóhajtok egyet, de aztán ráhagyom a lányra a döntést. Nővel nem vitatkozunk... főleg ezzel az eggyel nem. A végén még megharagszik és... na várjuk, mióta vagyok én ilyen előzékeny. Világéletemben nem voltam valami előzékeny másokkal, sőőőt... hát egy bizonyos b betűs szóval tudnám én körbeírni magamat. Még úgy is, hogy eladóként dolgozom, a hülyéknek azért így is képes vagyok megmondani a magamét... most pedig... itt valami nagyon nem volt rendben, ha Abyss a közelemben van... bár... végül is, lehet, így van ez rendben. Uh... na amikor szúrósan hátranéz inkább elnézek másfele, olyan tipikus ártatlan fejet vágva, hogy ááá, nem én nem néztem rá vigyorogva, látva a teljesítményét. Aztán visszafordul és lassan bepötyög mindent, amit kell. Kijönnek a találatok, Abyss meg eléggé megilletődök. Mosolygok ezen... hát igen, ebben a pár évben elég sokat fejlődtek a kereső programok.
- Bízd rám - ajánlom fel, ahogy finoman megfogom a kezét és lehelyezem az asztalra, majd elnyúlva mellette gépelni kezdek.
Míg írok, megcsapja az én orromat is egy illat, ahogy a fejem ott van Abyss válla felett. Éreztem már hasonlót, amikor annak idején kint voltam az erdőben és közel jutottam a tengerparthoz. Igen, ez határozottan tenger illat... méghozzá színtiszta, amely a lányból árad. A jelek szerint a bőre beszívta az elmúlt években ezt a bizonyos ,,aromát". Mosolyogtam egyet. Egyáltalán nem zavart... szerettem ezt az illatot... valahogy nyugtatóan hatott rá. Mivel a gépelésre koncentráltam, nem vettem észre, hogy Abyss arca felvette a haja színét... pedig a nem mindennapi attrakció biztos kaján vigyort csal az arcomra. Leütöttem az entert, majd bejön a kölcsönző... én pedig pupillázom rendesen.
- Mondasz valamit - jegyzem meg. - Ezeken már legalább egy esküvőt is tartani lehetne - morgom. - De nincs az az Isten, hogy pont New Yorkban ne lehessen egy redvás csónakot kölcsönözni, mely a köznépnek is elérhető.
Behozom az egyéb kategóriát és görgetni kezdem lefelé, hátha kiszúrunk valamit Abyssel... ám ha nincs, akkor jöhet megint a kereső.
Farkas
Farkas
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 145
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Farkas szobája/lakása - Page 2 Empty Re: Farkas szobája/lakása

Témanyitás by Abyss Pént. Jún. 21, 2013 1:41 pm

Már vagy egy órája keresgélünk. Nézegetjük az internetet. Van olyan oldal, amit már 3 éve nem frissítettek, volt, amit be se hozott, volt ami a csónak címszó alatt cipőket hozott be.. Végül kikeltem magamból
- FRANC ESSEN EBBE AZ EGÉSZBE! - csaptam az asztalra füstölgő fejjel és felpattantam. - Mr. Watson, kénytelenek vagyunk magunk nyomozni! Kapja fel a cipőjét és indulunk! - mondtam határozottan. Szokásos szerelésem mellé felvettem a kedvenc csizmám és már repültem is kifelé innen Scottal -azok nagy örömére, akik a gépre vártak...


//Folytatás: Kikötő//
Abyss
Abyss
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 105
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Farkas szobája/lakása - Page 2 Empty Re: Farkas szobája/lakása

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.