Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Repülőtér

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Darren Black Pént. Május 25, 2012 4:13 pm

Szóval a Nyugati Boszorkány lány és zöld? Jaj, kislány, nem illik ám mások fejében turkálni... De neked megbocsátom, mert aranyos vagy.
Jajj, de nehéz a telepatákkal beszélgetni... De hát végül is anyu említése megtette a hatását, végre elhitte nekem, hogy nem fogom megenni... Amúgy is reggeliztem már... Csak vicc volt, meg ne ijedj!
Keresztfater eléggé lazán vette a kiscsaj felbukkanását.
- Hali! Hát ja, valahogy összefutottunk az erdőben... Emlékszel még Cindyre? Az ő kislánya, apa mesélte, hogy ismeritek...
Felnéztem arra a pontra, amit mindenki bámult. Ez de ismerős...
- Figyu, keresztpapus, nővérkém kit akar épp leszedni? És miért? Nem kéne segíteni neki? Vagy a másiknak?
Közben a kislányra mosolyogtam, hogy lássa, megint csak vicceltem, és nem akarok igazából senkit sem bántani.
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Szellem Pént. Május 25, 2012 6:32 pm

-Bocsi! - Vágja rá mint a villám, s két tenyerét a kobakjára szorítva megint a földet kezdi bámulni. - Én igazán nem tehetek róla! Olyan hangosan gondolkodsz!
Greg, mármint a nagyobbik a hát mögé sandít a sáros kezű kislányra, ki a nadrágjába kapaszkodna, ha nem tartaná távol olyan módon, mintha egy macskának mondaná azt: "sicc innen!". Az ifjabbik Greg kérdésére megvonja a vállát, majd hüvelyk ujjával az ég felé mutatva csak ennyit felel:
-Szokás szerint Alistair-el nyúzzák egymást. - Unottan megcsóválja a fejét, aztán válla felett az égre tekint, ahol még mindig javában tart a párbaj. - Nem tudom, mit balhézik vele ennyit, ahelyett, hogy bevágná az ágyba, és túlesnének rajta...
-Min esnének túl? - Kérdi Barbara, csillogó szemekkel.
-Hoppá, te még mindig itt vagy, csúcs. Nos...
És ez az a pont, ahol nagyon úgy néz ki, hogy a férfi válaszolni fog a lány kérdésére, és elmondja neki, pontosan, és őszintén, mire gondolt az előbb, hacsak valaki meg nem állítja.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Darren Black Pént. Május 25, 2012 8:42 pm

- Egy kiadós csikizésen! - vágtam rá az első dolgot, ami eszembe jutott - Bizony, ha két ember szereti egymást, mint azok ott ketten, akkor néha elmennek egy ágyba, és ott csikizik egymást egy kicsit...
Fejcsóválva néztem a keresztapámra. Ekkora hülyét! Majdnem kitálalt egy kiskölyöknek... De hát sosem volt normális...
Tölcsért formált a kezemből, és elkiáltottam magam.
- Hé, tesó! Mássz le onnan, beszédem van veled!
Persze igazából nem volt, de arra gondoltam, talán átpasszolhatnám neki a kisklambót, és akkor mehetnék a magam dolgára. Mármint félre ne érts, na, tökre jó veled beszélgetni, miniCindy, de ma még tanulnom kell...
- Alistair - nek legalább lehetne több esze... - morogtam, főként azért, mert a "csikizés" és a tesóm egy mondatba kerültek...
Végül is nem is bírom én olyan nagyon ezt az Alistair-t...
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Szellem Szomb. Május 26, 2012 5:57 am

-Ők ketten szeretik egymást? - Kérdi ámultan, miközben a felcsapódó vízoszlopra mutat, melyet Alistair félre ment lövedéke okozott. - Wooow...nem is tudtam, ha ezt elmesélem az osztályban, nagyot fognak nézni a többiek!
Lucy pedig elevenen megnyúzza azt, akitől a pletyka származik, hogy utált riválisával hetyeg - vagy bárkivel, ha már itt tartunk - szóval lehet nem ártana kijavítani ezt gyorsan.
-Kétlem, hogy hall téged - lombozza le őt az idősebbik Greg, egy pillanattal később pedig nagyot csobban mindkét repülő mutáns a tóban. - Így meg pláne.
Talán jobb is, hisz ha észrevette volna, tuti az ifjabbik Greg lenne a bűnbak azért, amiért újból vesztett, az pedig hálátlan tisztség...
-Alistair bácsi buta? - Kíváncsiskodik tovább Barbie - De miért? A nővéred szép lány...és olyan gyönyörűek a szivárványai!!!
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Lynn Harlow Szomb. Május 26, 2012 1:41 pm

-Alistair bácsi nagyon is buta - bólintottam felborzolva Barbie haját. - Pontosabban szólva olyan hülye, mint hat másik, de ez már csak részletkérdés.
Leguggoltam elé, és kedvesen rámosolyogtam.
-És tudod, hogy mit csinálok azzal, aki a sugaraimra a ,,gyönyörű" meg a ,,szivárvány" meg a hasonló hangzású szavakat használja?
~Csak nyugi, Lucy, ő még kicsi.~
-Lekötözöm őket, leültetem egy nagy adag csokis süti mellé, és az egészet befalom a szeme láttára úgy, hogy ő egy morzsát se kap belőle - közöltem kegyetlenül villogó szemekkel, de továbbra is kedves mosollyal.
Miközben ismét felegyenesedtem, arra gondoltam, hogy ennyire virágnyelven még sosem kellett azt kifejeznem, hogy addig ugrálok a hasán, amíg teljesen ki nem ürül. Ahhoz még kicsi ez a kislány. Majd ha nagyobb lesz, és nem adja meg a kellő tiszteletet az én menő és halálos fénynyalábjaimnak, ellátom a baját, most még elég, ha csak elfogadja, hogy nem tanácsos kekeckedni velem. A rám vonatkozó bókjára épp ezért nem is reagáltam. Az eltörpült a szivárványos megjegyzése mellett.
Miután kimásztunk a tóból vettem csak észre, hogy Greg utánam ácsingózik, és bár gőzöm sem volt, mit akarhat, abban biztos voltam, hogy szívesebben hallgatom őt, mint Alistair idegesítő beszámolóját arról, hogy is vert megint péppé, mintha én nem lettem volna ott, és láttam volna az egészet. De nem baj, egyszer úgyis a földbe döngölöm!
A tesóm a keresztapjával és egy pöttöm kislánykával társalgott. A tanárnak biccentettem egyet, és közöltem, hogy a repülőgépet nem lehetett megmenteni, csak a mihaszna kölköket, aztán már a bratyóra figyeltem.
-Na, mi a baj, öcskös? - fordultam Greg felé. - Csak nem te is a jelmezbál miatt vagy betojva? Mutassalak be az egyik barátnőmnek, hogy legyen kit vinned?
Vigyorogva böktem Barbie felé.
-Ja, bocs, csak most kapcsolok. Neked már megvan a kis hercegnőd. Akkor mid fáj?
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Darren Black Szomb. Május 26, 2012 5:02 pm

-Csitt!Pssz! Ilyet ne is... Á, már késő. Már meghallotta - mondtam lemondóan.
Nem is kellett drága nővérkémben csalódnom, hozta a szokásos formáját. Ne foglalkozz vele, Barbie, gondoltam "hangosan" nyugodtan terjeszd, hogy ő is Alistair szeretik egymást, csak nagyon szeretnek piszkálódni is...
- Hm, nővérkém, mit mondtál? A jelmezbál? Akkor azért van rajtad ez az izé? - jó, tudom, lopott poén, de ha egyszer annyira ide illett...
- Szerettem volna, ha visszakíséred Barbie-t az iskolába, de most, hogy így elnézlek, jobb lesz, ha valaki felelősségteljesebbre bízom a kislányt. Barbie? Nincs itt valami osztálytársad?
Szinte csak megszokásból átkoztam el a nővéremet, a sértései már leperegtek rólam. Ha tudná, hány Alistair elleni vereségét köszönheti nekem... Barbie, ne félj, ez csak pici átok, majd leejti a csokis sütijét, amiből nem akart adni neked...
- Tudod, nővérkém, előbb vinném el Alistair-t a bálba, mint bármelyik halálunalmas barátnődet... Vagy őt te akarod?- szúrtam oda még egyet.
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Szellem Szomb. Május 26, 2012 5:18 pm

-Ó, milyen megható - csatlakozik Alistair mély hangja is a társalgáshoz, ahogy a cipői hangosan brekegnek minden egyes lépésnél amivel közelebb ér hozzájuk - ha én ezt tudom, téged kérlek fel az Északi boszorkány helyett.
A csapathoz érve lekapja cipőjét, és kiönti belőle a vizet. Megtehette volna korábban is, csak épp eddig repült, és úgy nem volt annyira feltűnő a dolog, most viszont kezd idegesítő lenni, hogy akvárium lett a lábbelijéből.
-Egyébként meg, derekasan küzdött ellene, hogy ne így legyen, a végén már szinte komolyan kellett vennem a harcot, de győztem, úgyhogy ő lesz a párom. - Mutat Lucy felé, olyan kevés lelkesedéssel, mintha a matekházit készülnének megírni közösen. - Hé Barbie, szeretnél repülni a suliig? Velem tuti gyorsabban érsz oda, mint Lucy-val.


Barbara amúgy annyira megszeppent, amikor Greg korábban "megfegyelmezte", hogy azóta nem olvasott senkinek a gondolataiban, ami részben áldás, mert az ember szaporodásáról így még mindig megmaradt az univerzálisan elfogadott méhecskés gólyás paradoxon elméletnél, részben viszont rossz, mert így eszébe sem jut majd terjeszteni az igét, hogy ezek ketten együtt vannak, bármennyire is szeretné az arany öcsike, hogy nővére kitépje minden egyes hajszálát, és azzal fojtsa meg őt...valamiért...
-Háááát... -Gondolkodik el a kislány - Nem is tudom...a repülés jól hangzik, és te biztosan elbírsz...

Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Lynn Harlow Szomb. Május 26, 2012 5:49 pm

-Háh, szóval csak rám akartad happolni a melódat - vigyorodtam el gúnyosan. - Hát ez nem jött össze, öcsi, korábban keljél fel, ha engem akarsz megszivatni.
Mikor azt hozta fel, hogy nem vagyok elég felelősségteljes, úgy tettem, mintha Barbie vállára támaszkodnék, és fájdalmas hörgéssel kaptam a szívemhez.
-Ó, ne - jajdultam fel. - Oda rúg, ahol fáj!
Aztán felhangzott valami ordenáré cuppogás, és én máris készülhettem fel az elkerülhetetlenre.
-Ilyen nincs - morrantam fel a szememet forgatva, ahogy Alistair is befutott. - Nincs valami dolgod tök máshol? - reccsentem rá. - Szűk családi buli, téged senki sem hívott! De tudod mit? - felkaptam Barbie-t, és a karjaiba pakoltam. - Nesze, vidd vissza a suliba, legalább nem leszel láb alatt.
Gregre nézve felvontam a szemöldökömet, hogy csak úgy süssön a tekintetemből ,,Na, most erre varrjál gombot, milyen eszetlenül jó fej vagyok!".
-Szívesen, bratyó, de máskor nem húzlak ki a melóból.
Már éppen hagytam volna ott az egész társaságot, hogy most már igazán hagyjon békén mindenki, és végig gondolhassam, hogyan verhetném meg Alistairt végre valamiben, ami ugyan nem volt egy kellemes téma, de legalább addig nem kellett a közelgő bálra és a ruhámra gondolni. Arra meg végképp nem, hogy kivel megyek.
És akkor Alistair olyat mondott, hogy az agyvizem egy pillanat alatt felforrt.
-Adod vissza! - dörrentem rá, és kitéptem a kislányt a kezeiből. - Én viszem a kiscsajt, és még így is hamarabb érek oda, mint te, te rakás szerencsétlenség! Kapaszkodjál, Pöttöm Panna.
Már ki is eresztettem a sugarakat a lábamból, és felemelkedve felkészültem, hogy nagyobb sebességre kapcsolva kilőjek.
-És csak szólok előre, hogy még az utasaimtól sem tűröm el, hogy sikongassanak, és becézgessék a sugarakat. Értve vagyok? Indulhatunk?
Ha igen, mint akit ágyúból lőttek, vágtam neki a csekély távolságnak, előre is röhögve Alistair képén, amikor utolsóként kullog be a kapun.
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Darren Black Szomb. Május 26, 2012 6:03 pm

Ijedten láttam, hogy merre haladnak az események. Fene essen bele!
- Nenenenene! - hadartam - Meggondoltam magam, én viszem a kiscsajt!
Már csápoltam is, hogy elérhessem. Az kéne csak, hogy a lökött nővérem pont vele együtt pottyanjon a tóba, vagy valami... Hé, voltaképpen az se lenne valami király, ha a lökött nővérem az átkomtól lepotyogna, már úgy natúrban...De azt mégsem vallhatom be, hogy ,megint elátkoztam, halálra szivárványozna...
- Elegem van a felelőtlenségetekből - csattantam fel mindkettőjükre egyszerre meredve dühösen - Nyírjátok ki egymást, ha úgy akarjátok, de a kislányt nem viszitek el játékbabának!
Egész jól ment, asszem, nagyjából talán sikerülhetett anyát utánoznom egy nagyobbacska szidás alkalmával... Támogatást várva néztem hátra a keresztapámra.
- És egyébként is, ti idióták, nem tudnátok néh gyalog menni valahová, mint a többi normális mutáns? Aztán egyszer leestek, és annyi! Felelőtlen banda!
Jó, már kezdtem sok lenni magamnak is, úgyhogy befogtam. Reméltem, hogy Lucy letesz a repülés ötletéről, különben vagy elmondom neki, mit csináltam megint, vagy marha gyorsan kitalálom, hogy lehet megszüntetni az átkot...
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Szellem Szomb. Május 26, 2012 10:01 pm

Egy ideig csak csendben figyeli a testvérpár civakodását, Lucy beszólásain pedig nem egyszer elneveti magát, de aztán pár másodperccel később mindig sikerül megemberelnie magát, és a hangost nevetést visszafojtani apró kuncogássá.
~Nem tehetek róla, ha mással csinálja ezt, az vicces.~
-Neeem, nincs, minden vágyam, hogy az egész napom veled töltsem! - Vág vissza gunyoros hangon, aztán pedig majd leesik az álla, mikor a kezei közé kap egy kislányt, ki félénken mosolyogva integet neki, miközben ő az ölében tartja őt. Szinte már sajnálja, Lucy visszaveszi őt tőle.
-Nem tudom mit aggódsz ennyire, Lucy a legjobb repülő az iskolában - próbálja megnyugtatni a fiút, aztán egyszer csak észbe kap, és még gyorsan hozzáteszi: - már persze rajtam kívül! De a lényeg, hogy csukott szemmel, részegen is képes lenne nyílegyenesen szállni a sötétben, úgyhogy ezt a 150 métert csak meg tudja tenni baleset nélkül.
Ha elrepül - ami valószínű - karba font kézzel, önelégülten vigyorogva figyeli a távolodó nő alakját.
-A nővéredet olyan könnyű manipulálni....neked egyébként mi a fene bajod van Greg, felelőtlenség? Normális mutáns? Ittál? - Kérdi gyanakodva, és tekintetével a másik Greget kezdi keresni, ám az valamikor korábban úgy eltűnt, mintha a föld nyelte volna el.
~Biztos nem akart belefolyni a vitába a "szerelmesek" közt.~
-Na, menjünk mi is, mielőtt elfújna minket a szél. Sokkal vizesebb nem lehetek, de akkor is...
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Lynn Harlow Szomb. Május 26, 2012 10:39 pm

Gonoszul heherészve figyeltem, ahogy Greg a kiskölyök után kapkodott. Szinte kedvem lett volna... vagyis hát marha erős volt a kísértés, hogy feljebb röppenve ne lógassam le neki Barbie-t, hogy tényleg ugrándozzon utána, mint egy kiskutya a jutalomfalatkáért. ,,Te viszed a kiscsajt? Tényleg? Ahhoz előbb el kéne kapnod!" De végül megkegyelmeztem mindkettőjüknek. Ha nem is volt könnyű megállni.
-Ó, ne aggódj, egyszer még kinyírom ezt a nagyképű majmot - biztosítottam Alistair felé bökve a fejemmel. - Ehhez nincs szükség játékbabára.
~Még hogy felelőtlen! Pont ő beszél! Csodálom, hogy egyáltalán tudja, mit jelent!~
Megjegyzésére felhúztam a szemöldököm.
-Mutáns - mutattam magamra. - Repülőgép - mutattam a füstölgő roncsokra. - Érted már a különbséget?
Alistairre nézve megcsóváltam a fejem.
-Ez komolyan azt mondta, hogy lezuhanhatunk? És egyébként - hajoltam közelebb, és fojtott hangon folytattam -, örülök, hogy ilyen jól emlékszel, mennyire király módon tudok repülni bármilyen körülmények között, de még jobban örülnék, ha ezt nem reklámoznád.
De aztán már nem is foglalkoztam velük többet, csak a hónom alá csaptam a kislányt, és kilőttem az iskola épület felé. Képtelen volt megállni, hogy ne sikongasson, és tapsikoljon, hogy milyen szép, amiért ha idősebb lett volna, leszedtem volna a fejét, de így inkább uralkodtam magamon. Landolás után meg, amennyire meg volt szeppenve az előbb, annyira lelkes volt most.
-Még egyszer! Még egyszer! - ugrándozott boldog kacarászással.
-Még mit nem! morogtam fogcsikorgatva. - Sipirc tanulni vagy babázni, vagy mit tudom én!
-De...
-Nincs de! Tipli! Ha jó kislány leszel, esetleg jöhetsz még egy kört. De most mennem kell. Legyőztem Alistairt, még mindig nincs sehol, és rendesen a képébe akarok röhögni.
Barbie-nak hátat fordítva suhantam vissza a riválisom mellé. Nem ereszkedtem vissza a földre, inkább maradtam a levegőben hanyatt fekve, kezeim a fejem alatt. Úgy lebegtem körülötte fej fej mellett, mintha csak hintaágyban ringatóztam volna.
-Milyen nap is van ma? Lássuk csak! - kopogtattam meg az államat gondolkodást mímelve. - Igen, megvan! - kiáltottam fel és elégedett, gonosz vigyor ült ki az arcomra. - Sz@rrá vertelek, aprólék. Én már rég megjártam a távot oda-vissza, te meg még elindulni sem voltál képes. A versenyt én nyertem. Búcsúzz el a Rainbow Dash jelmeztől.
Itt életem legtökéletesebben kivitelezett gonosz kacaja következett, amitől átfordultam a hasamra, úgy élveztem ki minden egyes cseppjét Alistair vereségének.
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Darren Black Szomb. Május 26, 2012 11:26 pm

-Ne, Lucy, te idióta!
De már nem hallhatta szokásos megszólítását... Utálom, utálom, utálom mikor ezt csinálja! Csak mert tud repülni? És akkor mi van? Nyúzzák egymást ezzel a mamlasszal, és mi a vége? Bizony... Repülőgép... Azt is melyik hülyének sikerült a föld felé kormányozni? Fene megeszi az egészet...
Alistair kérdésére aztán még jobban felkaptam a vizet.
- Hát nem érted, te mamlasz? Jézusom, ennyi ésszel... Ki vagyok én? Mire vagyok képes? Megmutatom, idióta...
Úgy is tettem... És akkor felgyulladt a kislámpa a fejem fölött! Hát persze! Egyszerre tök átok gyengíti az összhatást! De jó, hogy ilyen gyenge vagyok! Vagyis... Persze, leszek én még erős, de most még nem vagyok, és ez nem is baj... És mi van, ha... Akkor talán a másik nem is fog...
Mély sóhaj... Ejj, kislány, azt hitted, én vagyok Voldemort nagyúr, és mit meg nem teszek érted...
Megátkoztam magamat is. Furcsa érzés volt, de semmi extra. És a lökött nővérem sikeresen lepakolta a távolban a kiscsajt. Innentől felőlem aztán megint beleeshet a vízbe vagy valahová... Mi meg Alistair-rel csak kihúzzuk azt a negyed órát, vagy max húsz percet...
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Szellem Szomb. Május 26, 2012 11:58 pm

-Mit nem ért... - Elakad a hangja amikor egyszerre csak összeáll benne, hogy ugyan miért pattog ennyire Greg, és akkor egyszerre leesik az álla. - TE MEGÁTKOZTAD A NŐVÉREDET??? - Ordítja, tőle oly szokatlan hévvel. - TE SZERENCSÉTLEN! PERCEK MÚLVA VILLÁMOKKAL LESZ TELE AZ ÉG? ÉS TE BALSZERENCSE ÁTOKKAL JÁTSZOL??? - Két kezével rövid hajába túr, mintha szálanként akarná azt kitépni mérgében, de végül rádöbben, hogy azzal nem érne el sokat, így helyette közelebb lép riválisa öccséhez, és fölé hajol. - Rakd át rám, mielőtt....
De Greg már csinálja is. Úgy tűnik egyre gondoltak, leszámítva persze azt a részt, amikor majd a torkánál fogva repül vele egy kört, ha bármi baja esik a lánynak.
-A mamlaszért még számolunk...mondjuk majd amikor elregéled, honnan kellett volna sejtenem, hogy ilyen vicces gyerek vagy te...
A fiú képessége természetesen azonnal kifejti rájuk a hatását. Gregre sűrűbben kezdenek hullani az esőcseppek, és még a sél is felé fúj minden szemetet amit csak talál, miközben a tőlük jóval messzebb lévő, de már hazafelé tartó gyerek sereg relatív száraz bőrrel ússza meg a mai napot, Alistair pedig...nos az ő balszerencséje a szivárvány szárnyain érkezik meg, és gonoszabb átkot nem is intézhetett volna neki Greg.
-Gratulálok, megnyertél egy versenyt, amiben egymagad vettél részt - feleli, gonosz mosolya mögé rejtve rosszkedvét az előbb történtek miatt. - Illetve, mégsem...ahogy tartottad Barbie-t, valószínűleg ő ért oda előbb, úgyhogy második lettél. Sajnálom, de marad a jelmez.
~Mondjuk nekem a báli ruha is megf...~
Az univerzum úgy érzi, Lucy nem igazi átok Alistair-nek ezért küld felé egy villámot is, ami éppen, hogy csak hibázza el őt, füstölgő krátert hagyva a lába mellett, és ledöntve őt a lábáról. Pár métert még gurul a földön, aztán úgy marad, a sárban.
-Imádom a családodat édes...
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Lynn Harlow Vas. Május 27, 2012 9:07 am

Alistair nem hogy nem akadt ki azon, hogy végre legyőztem, de egyenesen tojt rá. Sőt! Még ki is magyarázta azzal, hogy valójában nem is versenyeztünk. Mondjuk tényleg nem úgy tűnt, mint aki nagyon törte volna magát, hogy végre elrajtoljon, de akkor is! Ráadásul még a kislányt is felhozza, és matematikai pontossággal levezeti, hogy is lehettem már megint második úgy hogy lényegében egyedül versenyeztem.
Megsemmisülten ejtettem le a karjaimat. Ilyen az egész világon nincs! Ez az ember maga a sátán! És a vigyorából ítélve ezt még élvezi is!
-Te szemét! - kiáltottam fel, és nekitámadtam.
Hatalmas lendülettel löktem fel, egyenesen a sárba, hogy ott jól ellássam a baját. Ennek köszönhető, hogy a villám, ami éppen oda csapott be, ahol az előbb még ő állt, csak a csupasz földet érhette. Én hülye! Csak most lettem volna egy kicsit türelmesebb!
-Nem voltam második - jelentettem ki ellentmondást nem tűrő hangon, miközben több villám is átcikázott az égen a hátam mögött. - A kislány nem is versenyzett! Ha nem volt verseny, nem is veszthettem, szóval szállj már le rólam, és ne szívass!
Mindeközben a hasán térdeltem, és szorosan fogtam a grabancát, hogy a sárban tartsam, és úgy hempergessem, hogy minél jobban beterítse őt a mocsok.
-És még egy édesre vagy attól, hogy kifilézzelek, szóval csak óvatosan sziszegtem felé dühösen.
Közben felnéztem Gregre, aki már alig látszott ki a sok dzsuksziból, amit a szél nekisöpört.
-Öcsi, te itt voltál. Tanúsíthatod, hogy verseny volt. Én nyertem. Mond ki, hogy én nyertem! Nem pedig ez az idióta itt! És még kevésbé a picúr!
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Darren Black Szomb. Jún. 02, 2012 9:40 pm

Vigyorogva bámultam a két idiótára. Jesszus... Értem én, a szexuális feszültség nagy úr, de azért mégis...
- Menjetek szobára, tesó, ne itt éljétek ki a beteges vágyaitokat egymás i... A jó büdös fenébe, ez fájt!
Imádom a képességem. Tényleg rohadt jó. De magamon soha többet nem akarom használni. Jégeső? Komolyan, jégeső, és pont az én fejem búbjára? A fejem fölé emeltem a táskámat, és megvetően néztem a földön fetrengőkre.
- Na repüljetek szépen haza, gerlicéim, és kerüljétek a villámokat. Aztán, ha felnőttetek, majd küldjetek egy lapot, vagy valami...
A hirtelen támadt sárba bokáig merülve hagytam ott őket, hogy a az iskolaépület felé kezdjek cuppogni. Rohadt eső, rohadt villámok, rohadt jég... Hülye, hülye Lucy! Ha nem volna olyan baromira önfejű, ez az egész nem történik meg.
- És Barbie nyert! - kiabáltam vissza.
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Szellem Szomb. Jún. 02, 2012 10:05 pm

-Menjünk szobára? Szabad? - Kérdi Alistair vigyorogva, annak ellenére, hogy Lucy lökése nyomán akkorát esik, mint az ólajtó(városiak kedvéért: olyat taknyol,mint az Empire State Building) és ráadásul fel sem tud kelni, hisz olyan szerencsétlenül ért földet, hogy az arcát elárasztó pocsolya miatt képtelen a hátára telepedett Lucy-ra koncentrálni, a képességét pedig fél bevetni, mert a végén még véletlenül széttépi szegény lányt, ami rossz lenne, mert....hmmm....állítólag a túlzott nyugalom megöli az embert, erre pedig tökéletes ellenszer ez az átok nőstény.
-Hé Greg, várj már meg! - Kiáltja utána, és mikor sokadszorra csúszik meg a keze valami nedves, büdös dolgon, amibe bele sem mer gondolni, hogy mi lehet, úgy dönt, mégis inkább használja a képességét, s jó fél méter magasságba repül a hátán álldogáló Lucy-val együtt, mielőtt ledobná magáról. Minden igyekezete ellenére nem sikerül őt "véletlenül" a sárba dobni, de ez legyen most a legkisebb gondja.
-Most inkább maradj le LSD sárkány, nem túl szerencsés a közelemben lenni. - Veti oda "szívszerelmének" aztán Greg után szalad. - Greg... - szól lihegve, amikor beéri a fiút. Hosszú lábaival nem volt nehéz ezt elérni, viszont a srác hihetetlen előnyt szerzett, amíg ő iszapbirkózott a nővérével, úgyhogy kellett tempózni, repkedni meg nem volna szerencsés ugye. - Ne haragudj, amiért az előbb ráf kiabáltam, csak tudod, nagyon aggódtam, hogy baja esik, és kicsit elvesztettem a fejem...remélem azért nincs harag?
A többire inkább nem reagál, a másik "gerlice" úgyis nemsokára lecsap rájuk, és akkor lesz nemulass. Hogy miért ilyen biztos benne? Nos...alapból sem reménykedne már benne, hogy akkora mázlija van, hogy megússza Lucy csipkelődését, a következő negyed órában pedig ez nettó esélytelen...
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Lynn Harlow Szomb. Jún. 02, 2012 10:52 pm

-Sok idióta! - morogtam, miközben megpróbáltam gyorsan tenni az ellen, hogy az Alistair arcán talált talán utolsó aprócska tiszta folt tovább létezzen. - Még egy barom beszólás és... na mi van, öcsi, az égiek büntetnek?
Tudom, hogy nem szép dolog, de csak azért is hangosan kiröhögtem, amikor a jégeső elkezdte a fejét bombázni. Isteni jelnek véltem, hogy most már pihenhetek, majd a természet átveszi tőlem a melót. Persze ezt keveselltem Alistair ellen, gondoltam, akkor már fogjunk össze, hogy közös erővel toroljuk meg, hogy akkora egy szemét dög volt velem, de sajnos az ő képessége is elég hatékony volt, így hamarosan zuhanhattam hátra, hogy csak az én képességem védjen meg attól, hogy legalább olyan mocskos legyek, mint az ellenfelem, aki még talpig sárosan sem volt képes befogni. A felháborodástól lefagyva lebegtem egy helyben, miközben szám hangtalanul formálta az ,,LSD sárkány" kifejezést, és hirtelen nem tudtam, mennyi időnek kell még eltelnie ahhoz, hogy visszanyerjem a hangomat és a mozgási képességemet, hogy ezt százszorosan is leverjem rajta.
De szó se róla, már elég fáradt voltam, úgyhogy végül is inkább elnapoltam, elvégre ez az ingerültség, ami bennem tombolt, és aminek csak az egyik részét indokolta Alistair ismételt győzelme felettem, a másikat inkább az az iszonyú rémálom, amiben mindketten szerepeltünk. Legszívesebben mint a szélvész repültem volna vissza a kastélyban, de még szédelgett odakint néhány ember, köztük néhány apróság is, és semmi kedvem megint a sugaraimra tett megjegyzéseket hallgatni. Ma aztán igazán nem volt hozzá idegem. Így aztán csak zsebre dugott kézzel, mogorván ballagtam mögöttük, és azon töprengtem, vajon mivel bosszulhatnám meg Greg árulását, amiért egy ilyen kígyó mellé állt a saját nővére helyett. Gyönyörű cselszövések képei sorakoztak fel a fejemben, de aztán megembereltem magam. Végül is nem volt sok értelme Gregnek borsot törni az orra alá, hiszen volt egy főellenségem is, inkább rá kellett fókuszálnom. De úgy, hogy a fal adja a másikat!
Amit pedig az előttem bandukolók szóváltásából elcsíptem ara sarkallt, hogy fenéken billentsem Alistairt, remélve, hogy ismét belefejel a sárba.
-De igenis van harag - vicsorogtam rá. - Te csak ne félts engem, Pöttöm Panna, inkább magadra vigyázz, ha még sok ilyen hülyeséget akarsz hangoztatni. A fél fogamra se vagy elég, úgyhogy azt ajánlom, kétszer is gondold meg, mennyire akarod a hős lovagomat játszani!


A hozzászólást Lynn Harlow összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 06, 2012 3:32 pm-kor.
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Darren Black Vas. Jún. 03, 2012 9:07 pm

Lucy sértését már fel sem vettem. Mi jobbára így kommunikáltunk egymással, és különben is, az volt a benyomásom, hogy ez a jelző most főleg a mamlasznak szólt, és nem nekem.
Vállat vontam, mikor Alistair utolért.
- Nem vagyok az a haragtartó alkat. De jó lenne, ha befejeznétek ezt a baromkodást, és tényleg szobára vinnétek egymást, mert kezdtek közveszélyessé válni. Mellesleg hová megyünk? Amíg ilyen pechesek vagyunk, és villámok csapkodnak, jobb lenne nem bemenni a suliba...[
Az már, hogy a közveszélyességüket ezúttal nekem köszönhették, elenyésző kis mellékkörülmény volt, nem? Ugyan ki figyel ilyesmire, ha a dolgok nagyobb összefüggéseit tekintjük?
Az jégeső egyre nagyobb szemekben esett. Egyáltalán, szemnek kell ezt nevezni? Egy szem jégeső? Hogy a francba kell ezt mondatba foglalni? Jobban kellett volna figyelnem nyelvtan órán...
Drága nővérkém is utolért minket. Igyekeztem komoly arcot vágni, és nem röhögni azon, hogy LSD-sárkány. Elképzelni is rossz volt, mit művelne velem Lucy dühe és a saját átkom együttesen...
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Szellem Hétf. Jún. 04, 2012 2:01 am

Szája már éppen mosolyra húzódna, mikor meghallja Lucy hangját, és az ő mondandójának fényében hirtelen Greg szavai sem olyan biztatóak, sőt, nagyon úgy néz ki, hogy a srác félreértette őt.
-Berúgtál Lucy? Én Barbara-ra gondoltam természetesen az előbb! - Jelenti ki, teljes őszinteséggel. - Na, de csak, hogy ne pityeregj, ha neked esne bajod annak sem örülnék...feltétlenül...legfeljebb, ha nagyon vicces, ahogy lezuhansz.
Jókedvűen kacag ezen Lucy kárára, ám agyának sötét szegletéből fokozatosan lopózik elő valami csúf rém, mely háta mögé settenkedve fojtogatóan emlékezteti őt arra, hogy valaki mondott neki valami mást is. Arca, de még a füle is belevörösödik, még szerencse, hogy jég hullik itt rájuk bőven, így legalább van mi lehűtse.
~Ezt nem hiszem el....az apám 20 éve azzal ugrat, hogy feleségül fogom venni, mindenki más csupán másfél évtizede, Greg pedig...ma még csak másfél perce, de máris az őrületbe kerget.~
-Ó anyám... - Sóhajtja lemondón, felkészülve rá, hogy útját állja Lucy halálsugarainak.
~Nem mondom, hogy sosem jutott eszembe a dolog, sőt, per pillanat, hogy csurom vizes, és a ruhái követik testének formáját egészen kedvet kaptam hozzá, hogy megfogadjam Greg tanácsát, már csak azért is, hogy lássam, milyen arcot vágna, de nem lehet...~
Végigméri, az esőben megszáradni esélytelen, szexivé vált vált Lucy-t, és egyszerre úgy dönt: a pokolba az egésszel! Lehet csak a fejének csapódó jégdarabok miatt kergült meg ennyire, de ma semmi sem érdekli.
-Hallottad, mit mondott a bátyád, virágszálam! - Szól, ezzel is sejttetve kergültségét. - Most velem jö..öööö.... - Megcsúszik a sárban, és csak képessége menti meg tőle, hogy seggre essen, de amint visszanyeri az egyensúlyát, ölébe kapja Szivárvány vágtát, és felrepül vele. A pályájuk elég girge-gurba, köszönhetően a sok szélnek, de hangos röhögéséből ítélve ez a legkevésbé sem zavarja őt.
-Nyugi, nem a suli felé megyünk. Viszont, ha valaki kérdezi, simán letagadjuk ezt, okés? Szegény Greg, kizárt, hogy ezt valaki elhiszi neki...


Ha Greg tovább halad a suli felé, már láthatja a kaput, ami elől Connor épp az imént hordta el a leszakadt faágakat, mögötte pedig ott szorgoskodik a fél suli, édesanyja vezetésével, ki amint kiszúrja őt, már int is neki, hogy siessen oda hozzá.
-Á, Greg, na végre! Pont jókor jössz, hogy segíthess egy kicsit! Micsoda mázli!

//Folytatás: A park//
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Lynn Harlow Hétf. Jún. 04, 2012 1:26 pm

-Ha viccesen zuhannék le?! - visszhangoztam felháborodva. - Én nem zuhanok le, apafej, én nem vagyok olyan béna, mint te, hogy csak csalással tudjak győzni. Sosem zuhanok le, úgyhogy bocsesz, de ha röhöghetnéked van, inkább a tükörbe bámulj. Hogy kinyílt ma mindenkinek a csipája, hát kihalok!
Abban már biztos voltam, hogy Greg csupáncsak azért úszta meg egy időnkénti beszólással, mert a testvérem, egyébként még talán Alistairnél is rosszabbul járt volna. Miért akarja mindenki, hogy ez az égi meszelő bevágjon a széna közé? Az ég szerelmére, hát inkább arra kéne fogadniuk, hogy hány ütésből fogom felkenni végleg a plafonra, vagy röptünkben megzabáltatni a kicsi zöld marslakókkal! Mindenki megőrült?
-Ne aggódj, öcsi, ha vigyázol a szádra, neked nem kell félned tőlünk - vigyorogtam rá gonoszan.
A következő pillanatban előzőszavaimra rácáfolva már küldtem is felé néhány enyhébb sugarat, amitől csak annyit érezhetett volna, hogy valaki hátulról fenéken billentette, ám Alistair az útját állta, így nem találhattak célba. Már ez önmagában is elég bosszantó volt, de az még inkább, ahogy mohó pillantással kezdett mustrálgatni.
-Mást stíröljél, tengerész, vagy kinyomom a szemed!... Hé! - kiáltottam fel felháborodottan, ahogy a karjaiba kapott. - Mi a fenét művelsz?! Tegyél le! Tegyél le, de azonnal, te mocskos disznó! Engedj már el, tudok én repülni a saját sugaraimon! Engedj már eeeeeel!
Visszafordultam az egyre távolodó öcsém felé, s most neki ordibáltam teli torokból:
-Ezt még nagyon megbánod, Greg! Hú, de megnézheted magad, ha a kezeim közé kerülsz!
Bár képességerő- és hatékonyság szintjén még mindig fent állt a vita köztünk, hogy melyikünk a jobb, de sajnos fizikai erőben Alistair fölöttem állt. Nem tudtam kitépni magam a mancsai közül.
-Hülye vagy? És mi lesz, ha valaki meglát? Hogy magyarázzuk ezt ki? Ne csináld már! Engedj el!
Már csak egy dologban reménykedhettem: hátha az egyik villám pont abba az ütődött fejébe csap, és akkor végre kiszabadulhatok. Majd meglátjuk, melyikünk röhög, ahogy a másik lezuhan!


//Játék Lucy részéről vége. Nagyon köszönöm, klassz volt Smile //
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Darren Black Hétf. Jún. 04, 2012 8:56 pm

Nem lepett meg különösebben szeretett nővérkém támadása. Ez úgyszólván hétköznapi volt, mióta sikerült kifejlesztenie magában ezt a szivárvány-izét. Alistair önfeláldozása sem hatott rám újdonságképp: bármit megtett, csak, hogy Lucy-t bosszanthassa.
Amin viszont még én is meglepődtem, az az volt, hogy végül csak fogta a lányt, és elhúzott vele, remélhetőleg a legközelebbi motel felé. Picit haragudtam is, mégiscsak a nővérem volt, de aztán rájöttem, hogy ez közérdek: ha végre nem gyilkolják majd egymást, akkor az iskola is sokkal biztonságosabb lesz. Egy nyugodt és kicsit sem feszült Lucy (de nehéz is elképzelni!) talán nem küldene színes izét mindenkire, aki ferdén néz rá, hogy mást ne mondjak... De azért, ha nem tettem volna meg korábban, vagy nem épp a nővéremet szállította volna valahová, tuti megátkozom, csak a miheztartás végett.
Fejem felett a táskámmal, bokáig sárban tapicskolva bandukoltam az iskolaépület felé. És kit látnak szemeim? Naná, hogy az anyám talált meg valami hülyeséggel. Segíteni? Mire tartjuk Dzsint?


//A park//

//Én is köszönöm, nagyon jó volt. Smile//
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Repülőtér - Page 2 Empty Re: Repülőtér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.