Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atama Kyokushin Karate Klub

+7
Sheena Duran
Szellem
Cristopher W. Somerset
Sean Darrow
Alfred/Chloe Helmsman
Alexis
Cerebro
11 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Csüt. Szept. 22, 2011 2:22 pm

~°~Sean~°~
- Karate? Ja nem, nem úgy értettem! Szeretek bunyózni, de csak a karaktésokkal van értelme. Mások nem bírják rendesen az ütéseimet. Meg lomhák.
Mikor beismered, hogy nem vagy népszerű, mintha egy kis együttérzés csillant volna a szemében egy pillanatra, majd újra felveszi a vagány attitűdjét.
- A gyenge sört limonádénak hívják, és a kislányok isszák. Nesze még egy üveggel! Látom, ízlik!
Eléd tesz egy újabb üveget, ezzel együtt ki is bontja, és rádvigyorog. Lehúzza a sörét, és újat nyit.
- Szóval azt mondod, nincsenek barátaid?


A hozzászólást Cristopher W. Somerset összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 23, 2011 10:45 am-kor.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sean Darrow Csüt. Szept. 22, 2011 2:43 pm

-Megpróbálhatna mutánsokat püfölni. Nem feltétlenül gyorsak, vagy erősek, viszont megérdemlik az tuti.
*Felröhög, megjátszott jókedvvel. Szerencsére a sör nagyban hozzájárul, hogy annyira ne kelljen rájátszania.*
-Milyen igaz...
*Elfogadja a sört, és húz is belőle egy nagyot, részben azért, mert egy ilyen alak együttérző pillantása elég volt hozzá, hogy egy kicsit tényleg megsajnálja magát.*
-Vannak barátaim, csak egyik sem, béna. Sajnos a jelenlegi sulimban mindenki az....
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Csüt. Szept. 22, 2011 3:08 pm

~°~Sean~°~
Vigyorra húzza a száját, és felvonja kérdőn a szemöldökét.
- Mutánsokat? Miért érdemlik meg a mutánsok, mond csak!
Kissé kekeckedő a hangja. Talán nem veszi komolyan egy kölyök beszédét, talán csak kiváncsi a hozzászólásodra. Ki tudja?
- Hát akkor igyunk rendesen, nem romolhat meg!
Kissé értetlenül néz utolsó kijelentésedre. Leteszi a sörét, és egy kicsit előredől az asztal felett.
- Hogy érted, hogy béna?


A hozzászólást Cristopher W. Somerset összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 23, 2011 10:46 am-kor.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sean Darrow Csüt. Szept. 22, 2011 4:02 pm

-Volt szerencsém néhányhoz - itt hallat egy fájdalmas sóhajt - hosszú történet. A lényeg, hogy mindegyik nagyra van magával, az evolúció új lépcsői! Hát hogyne...
*A hosszú, és mérsékelten sem őszinte gyűlöletbeszéd után megfogadja újdonsült cimborája tanácsát, és egy nagy adag sört ereszt le a torkán. Mostanra már alig grimaszol közben.*
-Hagyjuk, nem akarok panaszkodni. Biztos csak nem ismertem még ki őket eléggé.
~Bár mesélni azt tudnék róluk. Eszméletlen mit meg nem osztanak egyesek Facebook-on....~
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Csüt. Szept. 22, 2011 5:44 pm

~°~Sean~°~
- Igen? Mesélj egy kicsit ezekről a megalomániás mutáns ismerőseidről!
Gúnyos mosoly jelenik meg az arcán, és jót kortyol a sörébe. Mikor végzett, az asztalra könyököl, és figyel. Mint aki valami jó kis sztorira vár.
- Kiváncsi vagyok, mik a tapasztalataid. Úgyis mindenki erről beszél mostanság.
Rezegni kezd a telefonod. Mire megnézed, semmi. Se nem fogadott hívás, se folyamatban lévő. Lehet, hogy a CIA erőszakoskodása megártott az okostelefon nem annyira okos szoftverének?


A hozzászólást Cristopher W. Somerset összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 23, 2011 10:46 am-kor.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sean Darrow Csüt. Szept. 22, 2011 6:20 pm

*Feltartja két tenyerét, mint aki egy kirgiz hordának adja meg magát, majd száját elhagyja egy újabb lemondó sóhaj, mintha csak löketet akarna adni vele a sztorinak.*
-Volt egy srác a régi sulimban, biztos hallott róla, most már Jégembernek nevezi magát. Mókás fazonnak hiszik, de valójában nem az. Volt, hogy egy pillanatra fordultam csak el, és az a rohadék ott termett. Egy mozdulatába került, és jégdarabok úszkáltak a piámban, ráadásul volt, hogy csak azután vettem észre, miután ittam belőle.El tudja képzelni milyen ciki torokgyulladást kapni a legnagyobb kánikulában?
~Azt mondják a legjobb hazugság az, ami részben igaz. Bobby-val eleinte tényleg nem voltunk jóban...talán mert a kezdetektől átlátott rajtam, sosem volt bátorságom rákérdezni.~
-A legrosszabbak viszont a gondolatolvasók...sosem jöttünk rá ki csinálja, de néha elég vad dolgokat láttunk, mint valami éber rémálom.
*A rosszalló fejcsóválás csak egyike azoknak a mozdulatoknak, melyeket többnyire önkéntelen testbeszédként követ el az ember, Sean azonban most szándékosan műveli őket, hogy még hihetőbb legyen a sztorija.*
-Régebben mágjára vetették volna, ma meg azon veszekednek, hívhatjuk-e őket mutánsnak. Röhej....
~Légyszi vedd be a dolgot kedven őrült mutánsvadász, unom a barátaimat szapulni....~
-De hagyjuk. Utálok a múltam miatt rinyálni.
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Pént. Szept. 23, 2011 10:46 am

~°~Sean~°~
Elkerekedik a szeme a jégemberes történeten, mint akinek a nyomás mindjárt kilöki azt a két golyót a fejéből. Végül a száján keresztül távozik a levegő egy prüszkölés formájában, melyet asztalt verő röhögés követ.
- Na, ezt megnéztem volna...mármint, izé...hát elég gáz...
Elnéz oldalra, és iszik még. Kérdezhetnénk, mire iszik, dehát ő arra, jobbra el.
- Hát ezek az agykurkászok elég veszélyesnek tűnnek, az már biztos. Rinyálni meg szabad. Benne van az alkotmányban!
Nevet ezen egyet, és nyakal egy kört a söréből.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sean Darrow Pént. Szept. 23, 2011 2:07 pm

-Inkább rideg sztori...
*Megenged magának egy apró félmosolyt, béna szóviccén, mielőtt kivégezné saját üveg sörét.*
~Ez valami alkohol vámpír? Hogy a fenébe tud ilyen gyorsan inni?~
-Igen, de az is benne van az alkotmányban, hogy nyugodtan kislánynak nézhetnek érte, ha bőgök.
*Hátratolja székét, hogy fel tudjon pattanni az asztaltól. Ha gyanakodott is rá, hogy a vele szemben ülő férfi tényleg az életére készülne törni, mostanra már nyoma sincs, ezért úgy dönt, nem fog belehalni, ha távozik innen.*
-Örültem a találkozásnak, és köszönöm a sört. Ha legközelebb erre járok, én állom piát. Most viszont vissza kell mennem az egyetemre.
*Kezét nyújtja a férfi felé búcsúzásképpen.*
~Ideje szabadjára engednem még néhány adathalász vírust...~
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Pént. Szept. 23, 2011 2:29 pm

~°~Sean~°~
Flegmán körülnéz, de senkit nem lát a közelben. Kivégzi az éppen kezében lévő sörösüveget is. A dzsekije alá nyúl, és elővesz egy csinos pisztolyt. Ezüstszínű, és van ravasza is. Eléggé igazinak tűnik.
- Nem kell úgy sietned.
Természetesen rádfogja a fegyvert. Hüvelykujjal húzza hátra a kakast. Megvárja, míg egészen a gatyádba csinálsz, és csak azután szólal meg ismét.
- Félni még nem láttalak. Egész jól áll. Na mindegy, ülj vissza!
A fegyverrel még mutogat is, hogy segítse a koordinációdat. Jófej, nem? Egyenesen a szemed közé céloz, közben pedig kissé előredől az asztal felett.
- Lenne egy kérdésem. A válaszodtól függ, hogy meg tudsz-e hívni legközelebb sörre.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sean Darrow Pént. Szept. 23, 2011 2:40 pm

~Lehet elhamarkodott dolog volt azt képzelnem, hogy túlélhetem ezt a napot.~
-Valójában, bárcsak tudnék még jobban sietni....
*A félelem, és a döbbenet kavarog benne, mialatt eleget tesz a férfi kérésének. Átkozza magát, amiért saját fegyvere ezúttal sincs a keze ügyében, most ő lehetne Han Solo.*
-Ösztöndíjból élek, szóval tartok tőle, spórolnom kell majd rá pár hónapig.
~De félek ezzel lecsúsztál kedvenc ivócimboráim 10-es toplistájáról....bár, ha jobban belegondolok, nincsenek 10-en, szóval mégsem....francba.~
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Pént. Szept. 23, 2011 2:49 pm

~°~Sean~°~
Mikor visszaülsz a helyedre bólint egyet, jelezve, hogy eddig jó.
- Jól van. Nem lesz bonyolult kérdés, egyetem sem szükséges a megválaszolásához. Inkább egy kis őszinteség, az hasznos. És nem mellesleg ha a képembe hazudnak, az cseppet fel tud b@szni idegileg. Szóval előre szólok, az én kezemben a bumm.
Kicsit billegteti a kezében a pisztolyt, mintha elmélázna, majd ismét szorosan ráfog. Mélyen a szemeidbe néz, és kivár, mielőtt folytatná.
- Foglald össze nekem, miért tudtál szerinted bejutni az NSA-hez? És most leszarom, másoknak mit mondasz, vagy mit mondtál. Ők is leszarják, mert csak ketten vagyunk itt.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sean Darrow Pént. Szept. 23, 2011 5:07 pm

*Minden normális ember tövig rágta volna mostanra a körmeit, és az utolsó kérdés sem segített volna a közérzetén, ám Sean más tészta. A tudat, hogy a kérdésre, melyen az élete múlik, kedvenc kategóriájában kell választ találni mérhetetlen nyugalommal tölti el. Lezseren hátradől a székében, mielőtt belekezdene a magyarázatba.*
-Csak ennyi? Nem probléma, bár előrebocsájtom, kissé hihetetlen a sztori.
~Kissé? Olyan, mint egy rossz vígjáték.~
-Persze nagyon tehetséges hacker vagyok, de a számtech tudás ahhoz édes kevés, a dolog 2/3 része szélhámosságból áll. Gyakorlatilag feltörtem az adóhivatal szervereit, ott utána néztem, ki dolgozik rendszergazdaként az NSA-nál, végül a titkárnőjének küldtem egy cuki programot, amit ő volt kedves megnyitni, és....nos onnantól kezdve már szabad volt a pálya. Itt viszont meg kell jegyeznem, hogy még aznap elkaptak, szóval annyira azért nem voltam ász....
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Szomb. Szept. 24, 2011 8:42 am

~°~Sean~°~
A vége felé egyre csak közelíti a fegyvert a homlokodhoz, végül neki is koccan a hideg fém a fejednek.
- BUMM!
Olyn szemekkel néz, mint aki tényleg az imént loccsantotta ki valaki agyvelejét. És élvezte. Nagyon.
- Na, be ne szarj nekem!
Visszaereszkedik a székébe, bebiztosítja a fegyverét, elteszi, és hátradől.
- Na és milyen órád lesz az egyetemen?
Újabb söröket nyit. Egyiket eléd tolja, másikba pedig beleiszik.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sean Darrow Szomb. Szept. 24, 2011 7:50 pm

-A jó k....
*Elharapja a mondat végét. Valahogy az az érzése, hogy nem most van itt az ideje, hogy felidegelje a vele szemben ülő elmebeteget. A következő pillanatban már csak kábán bámul maga elé, miközben próbálja feldolgozni azt, hogy ő most bizony kishíján elpatkolt. Hirtelen nagyon bánja, hogy nem fordított több időt a randizásra, a tanulásra....nem arra mégsem, de a randizásra mindenképpen. Mély önsajnálatából a férfi kérdése rázza fel.*
-Huhh...? Ja...Latin, de félek nem fogok beérni, mert útközben a tisztítóba is el kell mennem ezek után....
~Ez az Sean, viccelődj vele, hátha kiharcolsz még egy csattanót.~
-Mi lenne, ha én most elhúznék innen?
*Kérdi remegő hangon.*
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Vas. Szept. 25, 2011 6:58 pm

~°~Sean~°~
- Latin...érdekes...
Kezébe fogja a sörét, és sejthető, hogy elvárja a mozdulat utánzását. Azt sem tartod kizártnak, hogy ennek érdekében újra előkerülhet az a pisztoly, ami az imént hűvösen a homlokodhoz ért.
- Amúgy ne parázz! Nem szoktál az lenni, most mégis mondhatni őszinte voltál. Nem akarlak kinyírni.
Addig vár, míg kezedbe nem veszed a sörödet. Ha elérsz odáig, akkor feléd emeli az italát, majd biccent egyet.
- Egészségünkre!
Húz egyet a sörből. Igen, valamiféle alkohol vámpír lehet. Vagy egy nagyon rutinos kemény motoros.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sean Darrow Vas. Szept. 25, 2011 9:54 pm

-Nem az...nekem elhiheti....
*Általában fegyver nélkül is rá tudják venni az ivásra, ezért aztán remegő kézzel ugyan, de az üveg után nyúl újra. Egy szuszra megissza annak teljes tartalmát, utána pedig percekig levegő után kapkod.*
-Jipí....
*Hangjában a lelkesedésnek a szikrája sem fedezhető fel, ám arcára azért próbálja ráerőltetni azt.*
-Mondja....mit akar tőlem? Szigorúan nézve, csak egy kockafej vagyok...elképzelni sem tudom, miért jó az magának, hogy itt ülünk, és sörrel itat....
*Félénken tekint körbe. A mai nap már azt is el tudná képzelni, hogy mindenütt ügynökök rejtőznek, akik csak arra várnak, hogy elszólja magát, amit ők magnóra vehetnek, és aztán mehetne is a sittre, ahová szerintük való. Arra a helyre sandít, ahová asztaltársasága a pisztolyt rejtette, és kételkedni kezd benne, hogy ez olyan rossz dolog volna.*
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Hétf. Szept. 26, 2011 9:40 am

~°~Sean~°~
Miután kivégezte a sörét, látható, hogy kifogyott a kis készlet. Összegyűri a műanyagot, amivel be volt csomagolva a pakk, és egy hárompontos dobással a sarokban lévő kukába dobja.
- Elhiszem neked.
Figyelmesen végignézi, ahogy elpusztítod a sörödet. Azt is megvárja, míg levegőhöz jutsz. Amit ezután mondasz, arra csak vállat von.
- Az ittas ember őszintébb, mint a józan. Meg aztán nem ihatom meg az egészet. Még a végén el tudna csípni a CIA kifelé innen. És hát...szerintem te is sejted, hogy annak nem jó, akit elkap a CIA...
Feláll az asztaltól, és megigazítja kicsit a ruháját. Néhány pillanatot azzal tölt, hogy méregessen még egy kicsit, mielőtt újból megszólal.
- Szóval, Sean, vigyázz magadra! Ha kellesz, majd jelentkezem. Utánam meg aztán keresgélhetsz bármilyen adatbázisban. Nem hiszem, hogy találsz bármit. Bár facebookon van egy profilom. Ki van írva, hogy házas vagyok. Meg azt hiszem, harmincöt éves. És van egy nagyon aranyos kép egy kutyáról, hogy az a kutyám.
Elindul szépen, nyugodtan sétálva a kijárat felé dzsekizsebbe tett kézzel. Még hátraint elköszönésképpen.
- Szevasz!
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sean Darrow Hétf. Szept. 26, 2011 5:30 pm

*Szótlanul ül egy helyben, miközben ivó cimborája távozik a klubból. Percekig csak némán bámul maga elé, ám akárhogy is próbálja, sehogy sem sikerül értelmet adnia a történteknek. Végül nagy nehezen ráveszi magát az indulásra, melyhez sajnos muszáj egyik kezével megtámasztania az asztalt, ugyanis úgy érzi, remegő lábainak kell még egy kis idő, amíg tisztességesen meg tudják tartani teljes súlyát.*
~Mi a fene volt ez....és egyáltalán....~
*Ahogy a fickót egyre távolabbinak érzi, úgy tér vissza bátorsága. Hirtelen beugrik neki, hogy meg kéne szerezni a környék biztonsági felvételeit, majd a csávó arcát átfuttatni a jármű egészségügyi hivatal (vagy a fene tudja minek a rövidítése a DMW) adatbázisán, megspékelve egy arcfelismerő programmal....de minek?*
~Legjobb lesz, ha elfelejtem a dolgot, és mostantól magamnál hordom a fegyverem....~
*Lassan szédelegve kibotorkál az épületből.*
Sean Darrow
Sean Darrow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 608
Hírnév : 24

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Szellem Vas. Okt. 23, 2011 11:44 am

//előzmény Bronx-i utcák //

Mivel már éjfél is elmúlt, a klub már rég zárva van, ami kiábrándító valamilyen szinten. Az ember azt hinné, hogy a Chuck Norris növendékeknek nem merül le olyan gyorsan a Chi-je, mint a többi egyszerű halandónak, mint például szellemnek, aki ebben a pillanatban jelenik meg a semmiből, hátán cipelve a nőt, akivel lehet ezentúl csak email-ben tárgyal majd.
-Megérkeztünk, -mondja, és elengedi Sheena-t ő maga pedig előre lép, sőt szinte már ugrik - Felkapcsolnád a villanyt? Valahol ott lesz mögötted.
Ő ezalatt az egyik szekrényhez botorkál, hogy előkapjon belőle két botot. A fából készült gyakorló eszközök mindegyike egy magas vele, ám őt különösebben ez nem izgatja. Amennyiben már látja a nőt, az egyik eszközt felé dobja.
-Tehát akkor a szabályok: aki elveszti a botját, veszít. Ha ketté törik az nem gond, csak legyen a kezedben. Aki feladja, az is veszít. Illetve, mivel te nem tudod nem használni a képességed, én sem fogom majd vissza magam. Van kérdés?
Ezalatt egyik kezében pörgetni kezdi botját, hogy lássa a nő, nem most használja először ezt a "fegyvert". Továbbra sem képes elképesztő sebességgel forgatni az eszközt, de két hét gyakorlás után azért nem is csinálja túl rosszul.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sheena Duran Vas. Okt. 23, 2011 12:08 pm

A hirtelen rántást még valahogy kivédeném, de mivel abban a pillanatban átlépünk az ő világába, nem nagyon ugrálok, mert ki tudja mi lenne a vége, ha elengedne, így hát nyugton maradok, míg újból földet nem érünk. Szellem viszont számíthat valamilyen visszavágásra, mert abban a pillanatban már több lépés távolságra távolodik tőlem, ami nem lenne túl nagy akadály, de kíváncsian nézek inkább körül, hova hozott, hiszen revansot venni még ráérek, mivel ezért jöttünk ide. Elismerően biccentek a hely láttán, ez legalább egy nyugis, csendes közeg a megmérettetésre. Kérésének megfelelően felkapcsolom a lámpákat, és épp sikerül megfordulnom, hogy reflexszerűen elkapjam a felém hajított botot.
- Rendben van! - biccentek a képességek használatára tett megjegyzésére. - Habár a te eltűnő és felbukkanó képességed óhatatlanul nagyobb előnyt jelent, de majd meglátjuk. - közben igyekszem a szagminta alapján mindent felmérni, hogy elkülönítsem a férfi illatát, minden mástól, hiszen ha eltűnik csak erre a képességemre hagyatkozhatom, ha egyáltalán lehetséges. Emberi tulajdonságaimat most igyekszem háttérbe szorítani és csak kiélesedett állati ösztöneimre bízni magam.
~ Remélem ez segít majd, hogy kompenzáljam az eltűnési trükkjeit, mert, ha nem akkor vesztettem! ~
A ninjutsu-t kevésbé ismerem, de a naru-bo-val már sokszor gyakoroltam, nem vagyok a mestere, de Szellem rossz lóra tette, ha azt hiszi nem tudom használni. A mozdulataiból egyértelmű, hogy ő sem gyakorlott ebben a műfajban.
~ Hát akkor essünk neki! ~ vigyorodom el, pedig így védő felszerelés nélkül azért elég fájdalmasak lehetnek az ütések, ha jól betalál, de egy két kékfoltot megér, ha most laposra verhetem. Még egyszer beszívom az illatát, szemem és szaglásom élesítem és felveszem a kezdő tartást.
- Kezdhetjük! - villantok rá egy ragadozó vigyort.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Szellem Vas. Okt. 23, 2011 12:29 pm

-Valamivel muszáj kompenzálni, hogy te megállás nélkül tereled el a figyelmem a küzdelemről - vágja rá gyorsan, miközben látványosan végigméri a nőt - mellesleg, csak akkor tudlak bántani, ha is engem, különben már nem lennének élő ellenségeim. Ja várjunk...nincsenek....
Sheena boldog vigyoránál csak az elszántabbat utálja jobban, és bár nagyon szeretné tudni, mi jár éppen a nő fejében, sokra nem menne vele, mert wikipedia nélkül a büdös nem találni ki, mi az a Naru-bo. Tesz pár lépést, előre, majd a nő felé suhintja botját, ám ezek még csak amolyan szárnypróbálgatások, látszik, hogy ő sem gondolja komolyan, hogy Sheena...vagy akár egy 10 éves gyerek ne tudná hárítani őket.
-Harcoltál már mutánsok ellen? - Kérdi, majd hirtelen gyorsabb tempóra vált, és feje fölül súlyt le a nőre, amit nyilván kivéd, hisz ő csak ember...vagy mi - genyó egy dolog. Az olyanok ellen még könnyebb, mint te, te csak gyorsabb vagy - egyre hangosabban beszél, és a csapásai is egyre gyorsabbak, mint aki már komolyan gondolja ezt a harcot, egy pillanatra sem hagyja abba a támadást - és erősebbek!
Amint Sheela vissza támad, eltűnik az útjából, hogy a háta mögött jelenhessen meg, és messziről csaphassa őt fejbe.
-De az olyanok ellen mint én...az ösztöneink ellenünk dolgoznak, hisz amit teszek, az lehetetlen.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sheena Duran Vas. Okt. 23, 2011 1:05 pm

Nem is kell sokáig várnom, hogy elindítsa az első ütéseket, de ezek, még csak olyan tapogatózások, melyek könnyen háríthatók. Viszont egyfolytában beszél és beszél, amivel természetesen csak a figyelmemet próbálja elterelni, nagyon jól tudom, de így is elég zavaró.
Egyelőre csak hárítgatom a csapásokat, majd a két ütés között egy gyors ellentámadást indítok, de csak Szellem hűlt helyét találom el. Abban a pillanatban reflexből megperdülök és még pont időben védem ki a fejemre irányított ütését, majd azzal a lendülettel végig csúsztatva saját botomat az övén egy keményet koppintok a kézfejére. Most nem igazán a szaglásom segített, hanem a logika, mert hol másutt jelent volna meg, ha nem a hátam mögött! Hogy helyem legyen a további támadáshoz csinálok egy egykezes hátra szaltót, ügyelve, hogy kinyújtott lábaim kellő távolságba kényszerítsék közben a férfit, majd nekifutásból suhintok párat felé, ezt csak elterelésnek szánom, hiszen lesz rá ideje, hogy eltűnjön, majd visszafordulok és képességeimet használva ugrok egy nagyot, mintha egy embert ugranék át, remélve, hogy Szellem bedőlt a cselnek és amennyiben mögött vált láthatóvá, akkor én most átröppenve felett a hátára csaphatok egy nagyot.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Szellem Vas. Okt. 23, 2011 1:20 pm

~Hmm, ügyes, fájdalmasan ügyes!~
Mialatt kezéből próbálja kirázni a fájdalmat, második kedvenc idegesítő nőszemélye újra támadást indít ellene, melyre ő természetesen újra beveti trükkjét, és eltűnik. Egy pillanatra megfordult a fejében az, hogy nem kellett volna ezt tennie, inkább maradni és harcolni, az tuti meglepte volna a nőt, de sajnos a cél az, hogy győzzön, nem pedig, hogy Sheela csodálkozva álljon a hullája fölött. Vissza azonban nem tér az anyagi világba, egyenlőre csak áll, és nézi, ahogy a nő ugrál.
~Túl gyors, azt hiszem ideje stratégiát váltani.~
A feje fölött jelenik meg úgy egy centiméterrel, majd miután lába eltalálta őt, újból eltűnik, egy másodperccel később pedig jó 5 méterre Sheela előtt bukkan fel újra.
-Bírom a stílusod, szinte már bántani sincs kedvem téged...
~Szinte....~
Felvesz egy védekezőállást, vagy legalábbis olyat, amit a filmekben látott, és úgy várja a nő következő mozdulatait.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Sheena Duran Vas. Okt. 23, 2011 2:02 pm

Hiába strapálom magam Szellem sehol nem bukkan fel! Aztán viszont kapok egy fájdalmas rúgást a fejemre, amitől ugyan kicsit megszédülök, de a gúnyos szövege újból egy adag adrenalint lök a szervezetembe és beleszimatolva a levegőbe most már készenlétben magam előtt várom, hogy materializálódjon. A Bruce Lee-s védekező és egyben hívogató beállása pedig feledtetve a fejemben zúgó lüktetést ismételt mosolygásra késztet.
- Én kevésbé a tiédet! – válaszolom neki és a botom folyamatos pörgetése mellett, egyre közeledem hozzá. – És bántani is nagy kedvem van, még nem róttam le az adósságomat Rozsomák miatt!
Viszont egyelőre fogalmam sincs, hogy tudnám elkapni, úgy, hogy ne tűnjön el és ne jelenjen meg a lehető legváratlanabb helyen.
A bot végét hirtelen megragadva a másik végét előre lököm, ami olyan mintha meghosszabbítottam volna a karomat, majd két méterrel és megcélzom vele a gyomrát, ha sikerül és nem tűnik el, az összegörnyedő férfi fejére sújtok mielőtt visszahúzom magamhoz.
Közben állandó mozgásban vagyok, hogy nem tudjon meglepni, és a fal közelségét is igyekszem kihasználni.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Szellem Vas. Okt. 23, 2011 2:18 pm

-Felvágós...
Több szót nem pazarol arra, ahogy Sheela látványosan gyorsabban pörgeti azt a nyomorult botot, mint amire ő volt képes. No persze ez nem meglepő, ha azt vesszük, hogy a párduclány minden mást is gyorsabban tud csinálni nála, de akkor is...
-Úgy kell nekem, soha többé nem próbálom összehozni a barátaim, mindig ez van...
A következő támadás elől nem menekül a szellemvilágba ahol él, inkább csak kitér előle, és két kézzel megragadott botjával üti arrébb a támadóeszközt. Utána tényleg eltűnik, és amennyiben a lány megint úgy logikázik, hogy mögötte jelenik majd meg, és hátra csap, ő csak azért is előtte bukkan fel, hogy megkínálja egy gyomrossal a botjából, majd bármilyen meglepő, tényleg eltűnik.
-Pedig szép pár lennétek, te elbírnád a tonnáit, ő meg túlélni a cirógatásod. - Jegyzi meg gonoszul, megint a távolban.
Az este folyamán már kiismerte a nő lobbanékony természetét, így most számít rá, hogy egy éhes oroszlán hidegvérével fog neki esni a nő, de mivel sokkal veszélyesebb úgysem lehet, mint szokott, nem különösebben zavarja a dolog, sőt, izgatottan várja, mi lesz a vonzó bérgyilkosnő legközelebbi húzása, mely h rajta múlik, úgyis kudarcba fullad.
-Biztos nem jöhet szóba a birkózás? Akkor közel maradnék hozzád...
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Atama Kyokushin Karate Klub - Page 2 Empty Re: Atama Kyokushin Karate Klub

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» A-klub

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.