Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moszkva - M. V. Lomonoszov Moszkvai Állami Egyetem

3 posters

Go down

Moszkva - M. V. Lomonoszov Moszkvai Állami Egyetem Empty Moszkva - M. V. Lomonoszov Moszkvai Állami Egyetem

Témanyitás by Cerebro Kedd Júl. 05, 2011 1:18 am

1755-ben alapított intézmény, melynek több ezer dolgozója és hallgatója van. Az elmúlt évtizedekben több mutáns-kísérlet helyszíne volt.

Moszkva - M. V. Lomonoszov Moszkvai Állami Egyetem 300px-Moscowstate250
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Moszkva - M. V. Lomonoszov Moszkvai Állami Egyetem Empty Re: Moszkva - M. V. Lomonoszov Moszkvai Állami Egyetem

Témanyitás by Gordon Knight Vas. Szept. 16, 2012 3:04 pm

John-nak

Valószínűleg fogalmad sincs róla, miért éppen ide hívtak téged. Elvégre az rendben van, hogy az utazás nekd nem jelent gondot, na de Moszkva... És éppen egy egyetem? Hát mégis mi közöd neked az egyetemekhez?
Arról nem is beszélve, hogy még ha örülnél is lehetőségnek, hogy egyetemista lányokat bámulhatsz, még ezt is elveszik tőled: éjszaka van a találkozó. Az addig rendben van, hogy melót ajánlottak, méghozzá nem is rosszat, de azért... A körülmények nem túl jók.
Egy hatalmas előadóba invitáltak téged, amit csak a kintről beszűrődő kevés fény világít meg. Az ipse odahaza New Yorkban nem mondott többet, minthogy ott várnak rád. Akár csapda is lehet, de te ugye ettől nem igazán tartasz... Téged nem lehet csapdába ejteni.
A katedrán egy őszes férfi áll, aki erős orosz akcentussal szólít meg.
- Örvendek, uram. Tisztában van a munka körülményeivel?
Kezében nagy méretű borítékot tart. Vajon mi lehet benne?
Gordon Knight
Gordon Knight
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 255
Hírnév : 18

Vissza az elejére Go down

Moszkva - M. V. Lomonoszov Moszkvai Állami Egyetem Empty Re: Moszkva - M. V. Lomonoszov Moszkvai Állami Egyetem

Témanyitás by John Silver Vas. Szept. 16, 2012 4:37 pm

Sok követ kellet megmozgatnom, hogy elég pénzhez jussak a kiutazáshoz.
~Ennek sokáig fogom inni a levét úgy érzem. De ha olyan a hely akkor vissza se jövök..l Ott legalább még nem kőröznek 51-50 államban...
Üggyel-bajjal de eljutottam a reptérre onnan pedig egyenes utam volt Moszkvába. Csak Londonban kellet átszállni. A reptéren kicsekkolás után egy WC-ben otthagytam a kézjelem. Netán vissza kéne jönni olcsóbb legyen. Az idő kellemes volt, végre nem olyan gatyarohasztó hőség volt, hanem rendes éghajlat. Egyre jobban tetszett a hely. A megadott címre eljutni egy kicsit nehéz volt. Főleg amikor megláttam, hogy ez valójában valamiféle egyetem lehet. Egyre kíváncsibb voltam erre a melóra. Csak remélni tudtam, hogy rendesen megfizetnek. Hosszas keresgélés után megtaláltam a terme számot. Bent egy sötétbe burkolózott fazon várt akit a hátam mögül beszűrődő fény világított meg valamelyest. Először körbenéztem.
-Nyet... De most már örülnék ha megtudnék valamivel konkrétabb információkat is.
Szóltam oda és lassan elindultam lefelé a lépcsőn.
John Silver
John Silver
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 52
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Moszkva - M. V. Lomonoszov Moszkvai Állami Egyetem Empty Re: Moszkva - M. V. Lomonoszov Moszkvai Állami Egyetem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.