Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edzőterem

3 posters

Go down

Edzőterem - Page 2 Empty Re: Edzőterem

Témanyitás by Soren Baldwin Kedd Okt. 23, 2012 1:39 pm

-Ugyan, legalább sok mutánsbébi születik, valakinek a jövőre is gondolnia kell - jegyzi meg nagy komolyan, de aztán fejcsóválva neveti el magát. - Minket legalább nem egy vajszívű kripli vezet...aki meg is halt...hmm...na mindegy.
A következő kérdésre csak bólint, igaz vöröslő feje arról árulkodik, hogy majdnem elneveti magát ezen is. A következő kérdésre is csak bólint, aztán ő maga is felszalad a szobájába - amit mindössze 10 másik manussal oszt meg - hogy magára kaphassa a kapucnis felsőjét, meg egy másik pólót, természetesen.
-Nekem mindegy rád bí...Sparky? - Esik le a tantusz, és szemei szinte villámokat szórnak, de aztán nagy nehezen képes uralkodni magán. - Tudod mit? St.Hubertus-t rég ittam! És ne feledd a testápolót sem, ha már beígérted nekem azt a masszázst!
Amíg Val odabent vásárol, ő a fejébe húzott kapucnival, hátát a falnak döntve vár egy félreesőbb helyen, igaz csak pár percig, mert aztán megunja, hogy valamiért mindenki tőle akar drogot venni. Végül a kukák mögött rejtőzik el, és ha látja Valeria-t megjelenni, odapisszeg neki:
-Itt vagyok. Na, mit sikerült szerezned?
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Edzőterem - Page 2 Empty Re: Edzőterem

Témanyitás by Valoria Slaydon Kedd Okt. 23, 2012 6:22 pm

Soren hamar lezárta a témát, így hány irány a bevásárlás! Pedig ejj, hány könyvet lehetne írni abból, hogy melyik fél milyen álomvezetőséggel van megáldva, meg melyiknek mit az előnyei, hátrányai...
-Szóval egy St.Hubertus rendel, értettem. Igaz, még életemben nem hallottam róla, de ha te mondod... De most megyek... -súgom még oda, majd a következő vásárló után én is beosonok a kis üzletbe.
Odabent már egész otthonosan mozgok, eltűntetek egy strapabíró szatyrot, aztán indulhat a bevásárlás! Azt a Hubertus izét, amit Soren kért, persze nem találok, így hát körbenézek a raktárban is, hiába. No mindegy, viszek helyette ír whiskey-t, meg vodkát, meg még pár üveg italt amiknek az alkoholtartalma nagyobb mint egy sznob francia pezsgőnek... Na meg amúgy is sörözni akartunk... Ó igen, és még valami testápoló lötty Sparky kérésére... Nem is figyeltem, hogy mi a különbség köztük, így hát lekaptam az elsőt, ami a kezem ügyébe akadt. Aztán mint ha mi sem történt volna, az egyik vásárló után én is kibattyogtam az üzletből. Hála az égnek, hogy most már az összekoccanó üvegekre se kellett figyelnem, így azért egyszerűbb kipakolni az üzlet italos részlegét. Bezzeg pár hónapja... nem győztem úgy igazgatni, nehogy összekoccanjanak aztán az buktasson le.
Odakint aztán még Sorent is kereshettem... Az oké, hogy vár, de pont az épület melletti sötét sikátorban, a kukák mögött? Még bújócskázzunk is, hogyne...
-Veszem észre... Szerinted miért váltam láthatóvá? -jegyzem meg, majd a kérdésére a kezébe nyomom a két jól megpakolt szatyrot.
-Nézz bele és megtudod... A védőszented sajnos nem találtam meg odabent, de hoztam helyette mást... Amúgy hoznád őket? Kösziii! Ja igen, és merre tovább, van valami ötlet?
Valoria Slaydon
Valoria Slaydon
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 110
Hírnév : 4

Vissza az elejére Go down

Edzőterem - Page 2 Empty Re: Edzőterem

Témanyitás by Soren Baldwin Kedd Okt. 23, 2012 10:09 pm

Elismerően néz a megpakolt szatyrokra, meg is emelgeti mindkettőt, mintha amúgy nem érezné a súlyukat, majd beles a szájukon, a töményt látva pedig kissé elképed, de nem panaszkodik.
-Nem is mondtad, hogy ilyen pénzes csaj vagy..hé, nálad miért nem csörgött így? Na mindegy...és tényleg hoztál testápolót...
~Ja várjunk...lehet tényleg meg akar masszírozni, akkor nem most kéne elárulni, hogy csak poén volt!~
-...nagyon helyes! Egyébként igen, van ötletem. Gyermekkori álmom belógni a Coney Island-i vidámparkba, és szétinni az agyam! Mit szólsz?
Ha belemegy a lány, akkor útra kelnek, természetesen busszal, hisz Soren nem kicsit allergiás a kamerákra, így viszont eltart egy darabig, amíg megérkeznek másik városrészbe...

//Folytatás: Coney Island-i vidámpark //
Soren Baldwin
Soren Baldwin
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 202
Hírnév : 9

Vissza az elejére Go down

Edzőterem - Page 2 Empty Re: Edzőterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.