Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eagle Eye Nyomozóiroda

+5
Rozsomák
Romboló
Szellem
Sheena Duran
Cerebro
9 posters

4 / 17 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Rozsomák Kedd Nov. 22, 2011 8:49 pm

Egyre nehezebb fenntartani a színjátékot, hogy ő egy kiéhezett szatír, ugyanis bármennyire is tisztában van vele, hogy a nő megjátssza magát, kicsit azért kezd bűntudata lenni, másfelől egyre jobban izgatja a helyzet, és ha még sokat szerencsétlenkedik a lány, nem lesz rá szüksége, hogy eljátssza a kiéhezett szatírt.
-Nekem valaki egész más tettszik - dörmögi mély baritonján - és ha már a fölösleges dolgoknál tartunk...
Karma hegyével óvatosan vágja el melltartó mindkét pántját. Sheena érezheti a penge hideg érintését, sebet azonban nem ejt rajta a férfi. Pár gyertya, és kevesebb fegyver hihetetlenül romantikussá tudná változtatni ezt a helyzetet, és persze, az is sokat segítene, ha legalább az egyikük nem azon gondolkodna, hogyan léphetne meg innen.
~Na jó, én aztán nem mondok nemet egy jó kis hancúrra, ha nem állít meg, legfeljebb majd igyekszem a kezeit olyan helyen tartani, ahol oda tudok figyelni rá.~
A fegyvert azért erősen fogja még mindig a kezében, de enged a nőnek annyiban, hogy hagyja félretolni azt. Hólyagoktól elcsúfítva úgysem lenne gusztusa hozzá.
-És mond csak - kérdi, immár suttogva, miközben egyre közelebb hajol a nőhöz, s ujjaival finoman cirógatja meg az arcát, csak hogy ezzel is tovább hergelje szegényt - mi jár a fejedben? Tudni akarok minden mocskos részletet.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Kedd Nov. 22, 2011 9:19 pm

Mikor karmai a bőrömhöz érnek megmerevedek, de úgy látszik elég szépen, sőt talán túlságosan is bejött a számításom, hiszen ő is csak olyan, mint a többi férfi, ha egy kiszolgáltatott, majdnem meztelen nő van előtte, akkor már nem a fejével gondolkozik egyik sem. A melltartó pántjának halk pattanása nekem ágyúdörgésnek hangzott és akaratlanul is magam elé kaptam a kezem, hogy takarjam magam. Gondolataim villámgyorsan követték egymást, hogy tovább játsszam-e a szerepem vagy adjam fel, hiszen még sosem voltam ilyen szituációban. Annak viszont örültem, hogy a kábító legalább nem rám szegeződött, de a simogatás tovább folytatódott, csak most már az arcomon.
Úgy döntöttem, a legjobb esélyeim akkor lesznek, mikor a férfi a legkiszolgáltatottabb, ezért inkább elnyomtam magamban a büszkeségem és a bennem élő nagymacska ösztöneihez folyamodtam. Sárgára váltó szemem rászegeztem és doromboló hangon szólaltam meg.
- Azt nem lehet. – suttogtam közvetlenül az arcába. – Ilyeneket egy csak a rossz kislányok mondanak ki hangosan.
~ De, lehet, hogy még nagyon megbánom ezt a dolgot. ~ fut át rajtam a gondolat.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Rozsomák Kedd Nov. 22, 2011 9:45 pm

Az előbb is alig hitte el, hogy még mindig nem próbált meg valami here alapú támadást végrehajtani ez a vadmacska, mint ahogy szokott, most pedig már nem is érdekli a dolog. Kapott esélyt a menekülésre bőven, sőt, még többet is, mint mások szoktak. A pokolba is, pár perce még mindenhol tumorok kandikáltak ki tűzpiros bőrén, most pedig...
~Jé tényleg, már egész jól érzem magam...lehet ezért hajlok ennyire arra, hogy csak hajnalig szeretgessem, és aztán elengedjem?~
Valóban, ha nem lett volna Sheena ilyen találékony, szegény Logan már egész normálisan nézne ki, egyenlőre azonban kénytelen beérni azzal, hogy legalább egészséges, és egy szép nő fekszik előtte tehetetlenül, illetve még nem fekszik, de ezt igyekszik gyorsan orvosolni.
-Értem - suttogja vissza, ahogy homlokát határozottan Sheena homlokához nyomja, hogy így szép lassan hanyatt döntse őt a padlón. - Ezek szerint te jó kislány lennél?
Szabad kezéről közben észrevétlenül eltűntek a karmok, hogy megragadhassa, meggátolva ezzel, hogy a nő hanyatt vágódjon. Gyengéden nehezedik rá újra, igaz, most teljesen más céllal, mint az előbb. Szabad kezével a pisztollyal babrál valamit, de immár figyelme nagy részét inkább a nő köti le, s az a gyönyörű szempár, melyben hevesen ég a gyűlölet tüze iránta.
~Kár, az ő kedvéért hajlandó lennék elfelejteni, hogy nem szeretem a szőkéket.~
Ajkaival finoman érinti meg a nőét, mintegy kísérletképpen, hogy mit fog lépni. Titkon még mindig azt várja, hogy alkalmi partnere megpróbálja majd széttépni őt, az első adandó alkalommal.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Kedd Nov. 22, 2011 10:14 pm

Persze, hogy szavaim azonnal lovat is adnak alá, és teljesen tévesen értelmezi, de hát ezt nem róhatom fel neki, mert teljesen másra gondolunk.
Miközben a fejével szorít hátra felé, lassan úgy érzem hanyatt vágódom, hiszen a kezem még mindig meg van kötve és így nem tudok megtámaszkodni, de az utolsó pillanatban elkap és úgy fektet a földre, majd újra az ismerős helyzetben találom magam, mert rám fekszik, de most legalább nem megölni akar. Viszont a pisztolyt nem látom sehol, ami nem tölt el felhőtlen örömmel.
A csókra először nem reagálok, de aztán fejest ugrom a mélyvízbe és most én kezdeményezek és hevesen és vadul viszonzom azt, miközben úgy teszek, mintha nagyon kényelmetlen lenne ez a testhelyzet, hiszen a súlya nem kicsit rám nehezedik. Az egészet persze csak azért próbálom eljátszani, hogy megfordíthassam a férfit, és én kerüljek felülre. Akkor már egyrészt jobban látom, hogy hová tette azt a fránya fegyvert, és ha az nincs a keze ügyében, akkor akár át is alakulhatok végre. Bár már nem akarom használni azt a vackot, viszont szívesen elmenekülnél ebből a helyzetből, ami kezd már számomra is veszélyessé válni, hiszen ha a lelkem nem is, de a testem reagál Logan érintéseire.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Rozsomák Kedd Nov. 22, 2011 11:38 pm

+18

Sheena nem pazarolja az időt felesleges finomkodásra, és ez igazából Logan számára is tökéletesen megfelel. A fegyvertől végre megszabadult, s már lehet maga sem tudja, hol lehet, talán épp a pólója alatt fekszik, melyet épp az előbb kapott le magáról, és hajított félre. Immár két kézzel kényezteti az alatta fekvő nőt, s mikor az megpróbál felül kerekedni rajta, talán kicsit túl erélyesen is birkózza le ismét a földre, de ha valamit szeret ebben a nőbe, az az, hogy vele nem kell finomkodni. Szó szerint tépi le azt a kevés ruhát, ami túlélte eddigi csatározásaikat, majd újból lecsap azokra a heves ajkakra, kiszorítva minden levegőt a vadmacskából. Arra azért ügyel, hogy ne nehezedjen rá teljes súlyával, hisz porrá zúzni mégsem akarja őt, többé már nem.
A csók végeztével vet még egy sokatmondó pillantást a foglyul ejtett istennőre, miközben megszabadul az őket elválasztó utolsó ruhadarabtól is. Ha eddig nem talált ki valamit, ahogyan szabadulhatna, most már késő. Logan nem is annyira titkos vágyai beteljesülnek, de legbelül azért reméli, hogy annyira a nőnek sincs ellenére a dolog, mint gondolja. Természetesen most sem kíméli őt, miért tenné ezt pont azzal az amazonnal, akivel végre elengedheti magát, teljesen?
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Szer. Nov. 23, 2011 12:00 am

+ 18

Az átfordítás nem jött be! Logan magától nem engedett a szelíd erőszaknak, sőt még hevesebben támadott le, magamtól meg esélyem sem volt megszabadulni a súlyától. A vad csóknak viszont meg lett az eredménye és most már az utolsó ruhadaraboktól is megszabadulva újabb izzó csókban részesített. Egy darabig még próbáltam rájönni, hogy hová dughatta a fegyvert, de aztán megadtam magam a saját, egyre türelmetlenebb testi vágyaimnak. Már nem érdekelt, hogy mi volt a dolgok előzménye, és már nem is akartam ellenállni az egyre fokozódó állati ösztönöknek.
Nekem sem kellett volna már sok ruhától megfosztanom, de nem akartam most elvágni a kötelékeimet, mert még félreértelmezte volna és egyelőre – az utóbbi negyed órában először - nem a menekülésen járt az eszem, ezért hagytam, hogy maga oldja meg a röpke ideig tartó feladatot. Egy-két tiszta pillanatomban belém nyilalt a gondolat, hogy lehet, a szomszédok holnap feljelentenek csendháborításért, de ezeket elsöpörte Logan lendülete.
Így aztán amilyen hevesek voltak az összecsapásaink, olyan hevesen zajlottt a szeretkezésünk és a mindent elsöprő kielégülésünk.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Rozsomák Szer. Nov. 23, 2011 2:59 am

+18

A vad szenvedélyek közepette sikeresen megfeledkezik róla, hogy miért is akarta bántani ezt a nőt egyáltalán. Nyilván ebben a pillanatban meglehetősen elfogult irányában, de bárhogy is gondolkodik rajta, tényleg nem érti, miért nem kezdték rögtön ezzel, hisz a kezdetektől fogva szimpatikus volt neki a nő. Persze az ilyen kósza gondolatok nem sokáig maradnak meg a fejében, akad fontosabb is, amire koncentrálhat.
Első, hosszú szeretkezésüket követően fáradtan fekszik hanyatt a padlón, Sheena-t pedig szorosan magához öleli. A nő csuklóit már nem tartja fogva a ruhadarab, de hogy ő tépte azt le, vagy a nő szakította szét, már nem tudná megmondani. Oldalra fordul, s miközben egy forró csókban részesíti partnerét, elkezd feltápászkodni az egyre kényelmetlenebbé váló padlóról. Persze Sheena-t sem hagyja ott, egy erős mozdulattal az ölébe kapja őt, s úgy vonulnak át a hólószobába, ahol valósággal bevágja őt az ágyba, a következő pillanatban pedig már repül is utána.
-Ugye nem hitted, hogy ennyivel vége, Cicám? -Lihegi a nő fülébe, s hozzálát, hogy ismét a magáévá tegye őt, csak ezúttal kényelmesebb környezetben.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Szer. Nov. 23, 2011 9:05 am

+ 18


Most már csak a testek beszéltek és vad élvezettel vetettem magam Logan szenvedélyének igájába, hiszen ritkán van lehetőségem olyan szeretőt kifogni, aki bírja velem az iramot és nem borul ki, ha kieresztem a körmeimet közben. De most igazán nem lehetett a partneremre panasz, így a pisztoly megszerzése vagy a menekülésem teljesen a háttérbe szorult. Mikor már kielégülten lihegtem a férfi szorosan ölelő karjaiban, azért jót mosolyogtam azon, hogy Logan életösztönei még ezek után is kiválóan működtek, hiszen egy percre sem engedett el.
Még éppen csak, hogy rendeződött a légvételem, mikor újabb heves csókban részesített és a következő pillanatban már az ölében tartva haladtunk a szobám felé. Ő is tisztában volt a képességeimmel és, hogy nem vagyok az a fajta, aki a babusgatást szereti, ezért lendületből hajít az ágyra, és a következő percben a teste már landol is rajtam.
Szenvedélytől fűtött lihegése a fülemben csak olaj a tűzre és nekem sem kell kétszer ilyen csábító ajánlatot tennie.
- Ha azt hittem volna Farkas koma, - adom vissza a becenevet rögtön - nem veled kezdek! – vigyorgok rá, majd rántom le magamhoz és verem béklyóba lábaimmal. A második menet sem kevésbé heves, mint az első, még szerencse, hogy az ágyam is bírja a kiképzést.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Rozsomák Szer. Nov. 23, 2011 8:55 pm

+18

Eddig sem épp szomorú arcot vágott, de mikor meghallja utált becenevét, ördögi vigyorra húzódnak ajkai.
-Ugye tudod, hogy ezért még nagyon megfizetsz? - Suttogja a nő szájába, majd egy sokadik heves csókkal kezdi meg bosszúhasjáratát.
Természetesen beváltja az ígéretét, s mivel képességének hála, emberfeletti állóképességgel rendelkezik, Sheena még vagy egy tucatszor megfizet gaztetteiért, érdekes módon azonban a jelek szerint ő nem bánja ezt, bár elég mélyen karmon bele a férfi húsába, ahol csak éri őt, néha olyannyira, hogy Logant erős kétségek gyötrik, hogy a nő korábbi partnerei még életben vannak. Természetesen ő sem kíméli a lányt, s egy ponton annyira belejönnek, hogy még az ágyról is lezuhannak, ő azonban jóformán észre sem veszi ezt, annyira belemerül a lassan már számára is kimerítő aktusba, ami azért nem kis szó.

Jó néhány órával később állnak csak le. Időközben visszatornászta magukat az ágyra, s megint szorosan öleli magához eddigi legvadabb partnerét. Természetesen puszta taktikai megfontolásból igyekezett teljesen kifárasztani a nőt, hogy több meglepetésre ne számíthasson tőle, az igazat megvallva azonban most már azon is ledöbbenne, ha ezek után bármelyikük képes lenne megmozdulni.
-Igazad volt, tényleg jobb megbeszélni a dolgokat...
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Szer. Nov. 23, 2011 9:14 pm

+ 18

Mindig tudom, hogy egy férfiből mi hozza ki a legjobbat, vagy a legrosszabbat, és ezért élvezettel tűröm, hogy szemtelen beszólásomért Logan megbüntessen egyszer….kétszer….háromszor….és már számolni nem is akarom, meg nem is bírom.
- Ennyire rossz kislány voltam? – lihegem a sokadik alkalom után a fülébe, mikor már levegőt is kaptam.
Talán még sosem engedhettem a vágyaimnak ilyen szinten, hiszen mindig is vissza kellett fognom magam, nehogy reggel egy vérbefagyott hulla mellett ébredjek egy vad éjszaka után.
Most, hogy ezzel nem kellett törődnöm a férfi is megtapasztalhatta, milyen egy igazi vadmacska szexuális étvágya.

Kimerülten hevertem a férfi karjaiban és úgy éreztem a következő napokban biztos nem fogok tudni felkelni, hiszen megmozdulni sem volt kedvem. A mellettem fekvő férfi különböző halálnemeire vonatkozó terveim, most békésen elásva hevertek agyam legmélyén. Teljesen üresnek éreztem magam.
- Az biztos, hogy jobban jártunk volna ha megbeszéljük, de mi eddig maximum testbeszéltünk. – kuncogok bele az oldalába, majd egy kéjeset próbálok nyújtózkodni, ha öleléséből ki tudok bontakozni.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Rozsomák Szer. Nov. 23, 2011 9:56 pm

-Nekem az is megfelel - feleli nevetve, s közben újra megsimogatja a nő arcát, igaz most már nem azért, hogy felhergelje őt.
Nem áll ellen a nő próbálkozásának, hogy kinyújtóztassa kicsit megfáradt tagjait, valójában eleinte fel sem tűnik neki, Sheena szabadulni próbál, s amikor összejön neki, azt is inkább látja, mint érzi.
-Mit szólnál, ha lezuhanyoznánk? - Kérdi, s közben két ujjával a nő hajával kezd játszani. - Közben vissza varázsolhatnál azzá a kevésbé színes egyéniséggé, aki általában vagyok. - Itt biztatásképpen közelebb húzza magához, és kitudja hányadszor csókot lehel a nő ajkaira. - Már persze, a gyilkolási kényszer nélkül irányodban.
Ha Sheena beleegyezik a dologba, meglepő energikussággal ül fel az ágyon, majd kapja a vállára a nőt, s indul meg vele a fürdőszoba felé...illetve mégsem...
-Merre is van a fürdőszoba? - Kérdi nevetve, utasát azért szorosan tartva közben, nehogy leejtse. Kár lenne így elrontani ezt a ragyogó kibékülést.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Szer. Nov. 23, 2011 10:19 pm

Macskamód megropogtatva az elgémberedett tagjaimat, kicsit magamhoz tértem és már éppen azon gondolkodtam, hogy talán mégis csak ki kellene tápászkodni az ágyból, mikor Logan kezét éreztem a hajamban babrálni és ez ismét és már sokadjára megmosolyogtatott. Aztán újabb futó csókot kapok, majd csak bólintok a javaslatára, mert mielőtt bármit is szólnék, már a vállára kap és el is indul velem, aztán ......megtorpan. Elbizonytalanodott kérdésére már nevetésben török ki.
- A jobb oldali ajtón ki és aztán balra. – kuncogok még mindig, de aztán játékosan kapálózni kezdek. – De tegyél már le, hallod, tudok én járni, habár most lehet, hogy le vagyok amortizálva, de azért még azt talán tudok. – csapok egyet a hátsójára, hogy nehogy már azt higgye, csak egy zsákot cipel. – Aztán meg elő kell keresnem az oldószert is, ha a régi énedet óhajtod vissza. Pedig tudod, hogy szól a mondás: a változatosság gyönyörködtet. – tornázom fel magam és borzolom meg neon zöld sörényét.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Rozsomák Szer. Nov. 23, 2011 11:58 pm

+18

Követi az instrukciókat, és amennyiben valóban a fürdőszobát találja itt, és nem valami földalatti kazamatába vezető rejtett csapóajtót, leteszi végre rakoncátlan utasát, kinek ficánkolására ő is csak egy hatalmas nevetéssel reagál. Most, hogy így belegondol, rég volt már ilyen jókedve józanul.
-Akkor mit szólnál, ha a változatosság kedvéért ágyba bújnál ma egy normális kinézetű palival is? - Kérdi kaján vigyorral az arcán, miközben beszáll a kádba, s megengedi a forró vizet, szerencsére vetkőzésre nem kell pazarolniuk egyetlen másodpercet sem.
-Na, gyere már - nyúl ki a nőért, mint valami mesebeli szörnyeteg a csápjaival, és rántja be maga mellé finoman a szőkeséget, remélhetőleg már az előtt, hogy megtalálta az oldószert. A vízfüggöny alatt természetesen gondosan ügyel Sheena higiéniájára, ezért saját kezével mosdatja meg minden porcikáját, nagyon alaposan. Természetesen itt sem hagyja szóhoz jutni szegényt, már csak megszokásból sem.
Aztán egyszerre úgy gondolhatja, túl tiszták lettek, mert szorosan átkarolja a nő derekát, felemeli őt, majd hátát a falnak döntve újból hozzálát, hogy mocskossá tegye magukat.
-Remélem nem haragszol, de ezt sosem tudnám kihagyni. - Lihegi a nő nyakába. Úgy tűnik mégis tetszenek neki a szőkék.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Csüt. Nov. 24, 2011 12:16 am

+ 18

Persze miért is tenné azt amit akarok! Most sem teszi és végig cipel a folyosón, be a fürdőbe, ahol végre a saját lábamra állhatok. Vigyorogva veszem tudomásul, hogy őt is megfertőzte az általános jókedv és nem állja meg nevetés nélkül ő sem.
- És honnan szedsz most egy normális kinézetű palit? – nézek körbe kíváncsiságot színlelve.
A zuhany alá pattan és megereszti a vizet. Én éppen a szekrényt akarom kinyitni, hogy előhalásszam belőle a festék kiszedéséhez használható higgítót, mikor nem is várva a beleegyezésemre már türelmetlenül ránt is be maga után a kádba. Még jó, hogy nem volt a kezemben az üveg!
Kuncogva hagyom, hogy, mint valami ókori uralkodónőt a szolgái, úgy ő is megmosdasson, de aztán ő sem marad ki a kényeztetésből, ami hamarosan látványos következményekkel járt. Így nem ért váratlanul, mikor ölbe kapott és a csempének döntve elégítettük ki vágyainkat ma már sokadszor. A forró víz áztatta a testünket és míg átvettem ütemes mozgását, elégedetten hallgattam egyre szaporább és szaggatottabb légzését, majd magam is elmerültem a robbanó gyönyörben. Ezt a pasit nem lehet megunni!
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Rozsomák Csüt. Nov. 24, 2011 5:13 am

Ahogy a kád peremén ült, és karcával Sheena nedvességtől csillogó haját cirógatta, kedve lett volna új játékba kezdeni megint, de látta a nőn, hogy lassan már kezd kikészülni, ezért úgy döntött, hagyja pihenni, legalább még néhány percig.
-Most, hogy teljesen tiszták vagyunk - kezdett bele vigyorogva - mi lenne, ha tényleg megszabadítanál ettől a színtől? Igaz, hogy csajozni jól lehet vele ezek szerint, de a régit jobban szerettem.
Kelletlenül ugyan, de kimászik a kádból, s miután szárazra törölte az egész testét, már csak a párducra vár, hogy végre visszacsinálja gaztetteit...illetve, a smink lejött idő közben, úgyhogy már csak a szakáll, és a haj néz ki...furán.
-Amúgy, most komolyan, vett még az a kamera amikor elkezdtük? - Kérdi érdeklődve, szinte már izgatottan.
A törülközőt nem csavarja maga köré. Hideg nincs, elfedni magát pedig nem sok értelme lenne a történtek után. Korábban látta melyik üveg után nyúlt házigazdája, ezért kikapja azt a szekrényből, és miután Sheena is megtörölközött, átnyújtja neki azt.
-Persze, ha jobban tettszik így, maradhat még pár óráig - jegyzi meg sejtelmes hangon.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Csüt. Nov. 24, 2011 9:26 am

~ Huhh! Ez már lassan még nekem is sok lesz a jóból! ~ pihegek a kádban ülve, miközben Logan máskor oly veszélyes karmai, most fésűként simogatják a hajamat.
Soha nem éltem szűzies életet, és már megfordult egy pár pasi az ágyamban, de ilyen kimerítő szexben még egy sem tudott részesíteni, sőt a sok karmolást és sebesülést sem bírta volna egyik sem, úgy, hogy a következő percben már nem is látszik rajta semmi.
- Hááát! – húzom el a szót kissé fáradtan. – Nekem speciel bejött! Jól kivehető még a sötétben is. – vigyorgok rá, de aztán kikecmergek a kényelmes ülőhelyemről én is a férfi után, hogy teljesítsem az óhaját. – És ezek után biztos bejönnének neked is azok a csajok, akik buknak rá. – veszem el Logantól az üveget és öntöm a folyadékot egy törölközőre, hogy áttörölhessem vele a haját. – Nincs kizárva, hogy még mindig működik, habár elég heves körülmények között repült ki a kezemből. – bólintok a kamera kérdésre, majd keményen megragadom az állát, hogy magam felé fordítsam az arcát, melyen kaján vigyor ül, és kellő komolyságot erőltetve magamra, zord hangon szólalok meg. – Ugye semmi hátsó és gonoszkás gondolatok nem keringenek most odabenn. – kocogtatom meg a másik kezemmel a halántékát. – De úgy sem lesz rá lehetőséged, akármit is forgatsz benne! – kacagom el magam, azzal kiugrom a fürdőből és sprintelni kezdek a gép valószínű fellelhetősége felé, hogy egy gombnyomással az örök feledés homályába juttassam a felvételeket.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Rozsomák Pént. Nov. 25, 2011 12:30 am

+18

Felemeli mindkét szemöldökét, s úgy néz a nőre a dicséret hallatán.
-Neked nem mindegy cicus? Úgyis látsz a sötétben. - Ezek után jól megpaskolja a nő fenekét, mikor az üvegért sétálva hátat fordít neki. - Az egyik bejön.
Engedi, hogy végre kidörzsöljék a fejéből azt az idétlen színt, s némileg csodálkozva állapítja meg, hogy életösztönei már egy kicsit sem fújnak riadót, valahányszor Sheena hozzá ér. Természetesen nem volt semmiféle szándéka azzal a felvétellel, ha létezik egyáltalán, de mikor a nő a gép felé szalad, nem tudja megállni, hogy ne vegye őt üldözőbe. Bármennyire is szalad, nem tudja beérni őt, mielőtt letörölné a felvételeket, utána azonban könyörtelenül átöleli őt mindkét karjával a derekánál, s felemeli őt a géptől.
-Szóval, a felvételnek annyi - lihegi a nő nyakába, miközben finoman meg is ízleli azt nyelvével - akkor nincs mese, újra kell forgatni.
Játékosan beleharap a nő fülébe, miközben elől rámarkol a kebleire. Mellkasát szorosan a hátak nyomja, hogy letaszítsa őt az asztalra, rögtön a monitor mellé.
~Sosem lesz már fekete hajam...~
Forró csókot nyom a nő tarkójára, kezeivel pedig még mindig a kebleit kényezteti, a tőle megszokott alapossággal. Nem tudni, hogy a rövid kergetőzés keltette adrenalin, vagy csak a nő vonzereje teszi, de újra meg akarja kapni őt, és hacsak le nem rúgja magáról, vágyai be is teljesülnek, nagyon sokadszor ma már.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Pént. Nov. 25, 2011 9:10 am

+ 18

Számítottam rá, hogy megpróbál megállítani, ezért bevettettem mindent, hogy én érjek oda előbb, ami sikerült is, és még a felvételeket is sikerült időben kukába küldeni végleg, mire utolért és hátulról átölelve felemelt az asztal mellől.
- Azon már nem fog csámcsogni senki! – kuncogok, ahogy a fülemhez ér, és hagyom, hogy újból birtokba vegye a keze érintése nyomán azonnal reagáló és izgatottan felhevülő testemet.
Jól esően morogva értékelem, ahogy a nyakamba csókol, aztán megpróbálok megfordulni, hogy viszonozhassam azokat, de keményen rámarkol feszülő melleimre és előretaszít az asztalon, melyről a lendület lesöpri a rajta lévő papírokat, telefont és még egy két apróságot, de ez már csak halványan jut el a tudatomig, hiszen hiába éreztem az előbb még, hogy a fáradtságtól menni sem tudnék, most ismét átsöpör rajtam a vágy, hogy magamban érezzem férfiasságát és a mai nap folyamán már sokadszor kielégítsük egymást.
Testem a megerőltetéstől már verejtékben fürdik, majd egy végső kéjes nyögésben ívben feszül meg, hogy aztán erőtlenül, de mosolyogva zuhanjak vissza az asztalra.
~ Lehet, hogy, ha így haladunk mégis bejön az egymás elleni tervünk, csak nem fegyverrel érjük el, hanem halálra fogjuk szeretkezni magunkat. ~
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Rozsomák Pént. Nov. 25, 2011 9:43 pm

Logan úgy érzi, le kell ülnie. Furcsa élmény ennyire kifáradni, de összeszámolni a mai akciókat majdnem olyan kimerítő lenne, mint végigcsinálni, ezért aztán érthető, ha most már tényleg szüksége van egy kis pihenésre, még ha azt a padlón is teszi, összekócolt zöldes-feketés hajjal.
-Tehát - állapítja meg lihegve - ha már a bizonyítékok megsemmisítésénél tartunk, mi lenne, ha végre tényleg befejeznénk a hajam?
A szakálláról nem is beszélve, az ha lehet még idiótábban néz ki. Szegény Logan simán szerepelhetne így egy animében...illetve, az itteni dolgok után max egy felnőtt animében, de érthető a lényeg. Természetesen Sheena-t is magával húzta a földre, s miközben ezek a meglehetősen furcsa gondolatok kergetőztek a fejében, szorosan magához ölelte őt. Attól nem tartott többé, hogy a csaj lelépne az első adandó alkalommal, annak ellenére sem, hogy valamilyen szinten pontosan ezt tette az előbb.
-Szép ez az iroda egyébként - állapítja meg, miután légzése már ismét visszatért a normális tempóba - szoktál felvenni segédet? - Kérdi, s félig mintha komolyan beszélne. - Mindig is érdekelt a magánnyomozósdi...
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Pént. Nov. 25, 2011 10:25 pm

~ Hát ez nem volt semmi! ~ lihegek a végsőkig kimerülten és kielégítve annak a férfinak a karjaiban, aki valamiért eddig, mindig meg akart ölni, és ezért viszonzásul én is őt, de az okok és a miértek, már olyan távol kerültek, mintha egy másik élettel ezelőtt lettek volna.
- Rendben. - egyezem bele fáradt hangon. – De most már semmi extrával nem lesz megfűszerezve az a hajmosás. – közlöm vele szilárd elhatározással, mivel azt hiszem most már az életem lenne a tét egy következő akciónál. – És, ha végeztünk, minden bizonyíték törölve lesz teljes mértékben. – túrok bele felemás hajába vigyorogva. – Pedig tök dögös vagy ezekkel a szivárvány színekkel. – nevetem el magam. – Nem is értem miért nem akarsz így az emberek előtt mutatkozni. – próbálok kikászálódni az öleléséből, de nagyon nehezen megy.
- Hajaj! – nézek szét én is, majd a szemem megakad a törött ajtón. – Igen, szép és most fizettem ki az utolsó számlát a helyreállítására, de azt hiszem egy ajtó még lemaradt. – jutnak eszembe a kiégett helyiség képei és megborzongok a gondolatra, hogy majdnem itt vesztem akkor. – Segéd? – eszmélek fel a szavaira és elvigyorodom. – Miért csak nem beállnál hozzám? Lehet, hogy fel is lendülne az üzletem! – bokszolok bele játékosan a vállába és végre sikerül talpra evickélnem. – Na, menjünk hozzuk rendbe azokat a dús fürtöket.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Rozsomák Szomb. Nov. 26, 2011 12:20 am

Csalódottan mordul fel, mikor Sheena elzárkózik mindenféle extra elől. Ebben a pillanatban ő sincs bevethető állapotban persze, de öt perc alatt akár vissza is tudná növeszteni, arról nem is beszélve, hogy ha egy ilyen dögös nő utasítja el a következő tangót, illik legalább jómodorból felmordulni kicsit.-Leginkább azért - feleli, miközben a korábbiakhoz mérten jóval finomabban ragadja meg a nő kezét - mert egy iskolában élek, és az egyetlen nevelési mód amit ismerek - ennél a pontnál másik kezével a nő arcát ejti fogságba, testével pedig a falhoz nyomja őt. - a megfélemlítés. És az ilyen frizurával nem megy. - Forró csókjával valósággal a falhoz szegezi őt, de ezt már nem követi semmi extra. A következő percben már kézen fogva mennek tovább a fürdőszobába.
-Miért, mi történt itt korábban? -Kérdi érdeklődve. - Volt valaki, aki nálam is rosszabbat tett ezzel a hellyel?
~Mondjuk hosszú még az éjszaka, sok mindent leverhetünk véletlenül.~
-Ha nem jön be a tanítás ~És nagyon nem jön be!~ akkor nem árt új melót keresni.Viszont félek, ha itt lógnék, inkább visszaesne a megoldott ügyeid száma.
A játékos erőszakra csak elmosolyodna, ha nem vigyorogna már alapból is. Jó dolog ez a szex, még az ő hozzá hasonlóan mogorva embereket is jobb kedvre deríti.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Szomb. Nov. 26, 2011 12:51 pm

Már azt hiszem Logan minden szempontból vasból van és már megint harcra kész, de most megelégszik egy újabb csókkal, majd kicsit meggyötörten, de visszatérünk a fürdőszobába, befejezni a fodrászkodást.
Míg a hajával s a szakállával vagyok elfoglalva, válaszolok a közben feltett kérdésére.
- Volt egy régi ügyem és az megtalált, és míg a nemtetszését fejezte ki, addig leamortizáltuk a lakást, ami ki is égett cseppet. – komorodom el egy kicsit, mikor felidézem a látványát. – Nem sokkal az eset után találtál meg a szoborparkban. – dörzsölöm meg a szükségesnél is alaposabban és erősebben a haját. – Nem hiszem, hogy túlságosan megcsappanna a nemlétező forgalom, hiszen te is tudod, hogy nem ebből élek. – mondom csipkelődő hangon. – De biztos jó reklámot csinálnál nekem. – kuncogom el magam. – Ezért már bánom, hogy kimostuk a hajadból a festéket, de a szakállad még maradhat egy kicsit. – mutatom neki az üres hígítós üveget. – Bocs, de nem úgy készültem, hogy el is fogom tüntetni. – suttogom bűnbánó hangon, miközben alig bírom visszafojtani a nevetésemet.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Rozsomák Szomb. Nov. 26, 2011 7:55 pm

-Á, azért voltál olyan levert - Rémlik fel neki is az az éjszaka, amikor kis híján végzett a nővel. A történtek után már jóval kevésbé idegesíti, hogy akkor sikerült meglépnie előle.
Majdnem elneveti magát, mikor Sheena egy kissé erősebben kezdi őt dörzsölgetni, nagyjából annyira, hogy lelki szemei előtt már látja, ahogyan vissza kell növesztenie a fejbőrét. Ezek szerint számára is emlékezetes volt az az éjszaka...is.
-Nocsak - horkan fel büszkén - gondolod olyan jó reklám lennék? Van egy olyan érzésem, hogy a megbízóid nagyja inkább örülne, ha nem látna többé, sőt, ellenem bérelne fel, ha még nem tették.
Alapvetően bátor embernek számít, de a hideg fut végig a hátán, amikor meglátja az üres hígítós üveget. Nem kevés aggodalommal a tekintetében kapkodja a fejét, hol a nőre nézve, és hol a palackra.
-Te most ugye csak ugratsz? - Teszi fel kérdést már inkább szigorúan, mint rémülten. - Azt akarod mondani, hogy nem elég, hogy lefeküdtél tizenötször egy lila szakállú pasival, de még az utcára is így akarod kiengedni? -Kérdi immár egy gonosz vigyorral megspékelve.
-Na jó...ha kell lángoló újságpapírral perszelem le, de tuti nem hagyom így.
~Ha legalább kék lenne, akkor mindenki azt hinné Hank vagyok, csak megborotválkoztam a többi helyen. Vagy lehet többet kéne kinéznem a tanulókból?~
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Sheena Duran Szomb. Nov. 26, 2011 8:16 pm

- Nem, nem ugratlak! – mondom én is halálos komolyságot erőltetve magamra. – Az üveg üres és a boltok most zárva vannak, vagy legalábbis a közeliek.
De nem bírom sokáig nézni a megdöbbent képét és kirobban belőlem a kacagás, még a szemem is könnybe lábad, ahogy elképzelem a nagy Rozsomákot, ahogy beballag a diákok közé lila pofaszakállal.
- De nem kell ilyen drasztikus módszerhez folyamodni, hiszen van borotvám. – kapok elő a szekrényből egy női borotvát, és vigyorogva meglengetem a szeme előtt.
Persze van még higító a kinti vegyszeres szekrényben, de olyan jó nézni, ahogy néha kétségbe tud esni az a férfi, aki egyébként kevés embertől eltekintve, darabokra tudna cincálni bárkit.
- Vagy…….- nyúlok be a szekrénybe újból és, mint ha csak egy fegyvert rántanék elő, felmutatok egy szemöldök csipeszt. – Vagy ezzel is próbálkozhatunk, csak akkor félek még egy hét múlva is a lakásom foglya leszel. – szélesedik még jobban a mosolyom. – De, ha esetleg ….mégis lenne …..egy dugi üveg hígító valahol a lakásban, akkor azt csak meg kéne találnod vagy rá kéne venned, hogy eláruljam hol van…na…persze, nem mondom, hogy van….de ha mégis….. Na, akkor én most megyek és magadra hagylak egy kicsit töprengeni, addig én felkapok valamit magamra. – indulok ki vigyorogva a fürdőből, persze nagyon kíváncsi vagyok mit választ.
Sheena Duran
Sheena Duran
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1190
Hírnév : 13

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Rozsomák Szomb. Nov. 26, 2011 8:32 pm

Idegesítő tulajdonsága az állati mutánsoknak, hogy amelyikük akar, az nagyon jól tud hazudni, s ezzel képes ellensúlyozni társaik másik idegesítő tulajdonságát, ami természetesen az, hogy kiszúrják, ha valaki hazudik. Sheena gyakorolhatott, vagy csak a stressz hiánya teszi, de most Logan el tudja hinni neki, hogy tényleg csak ugratja őt, és a legrosszabb, hogy fogalma sincs, melyik dologban.
-Ez egyre jobb - morogja rikító színű bajsza alatt - már kezdtem elhinni, hogy felhagytál a kínzásommal.
Reflexből majdnem felugrik a csipesz láttán, és csak mire eljut az agyáig, hogy mit lát, nyugszik meg egy kicsit, s ül vissza a helyére. Furcsamód a karmait nem akarta elővenni. Biztos kifáradt, vagy ilyesmi...
-Ó igen? - Kérdi elszántan, s máris üldözőbe veszi a galád nőszemélyt. Átkutatni a lakást nem lenne olyan izgi, mint kín vallatni szegény nőt még néhány órán át. - Minek felöltözni? Nekem így is nagyon tetszel, és a boltok úgyis zárva vannak.
Ha kell, az egész lakáson végigkergeti, hogy a kezei közé kaparintsa megint, s megakadályozza, hogy ruhákba rejtse azt a gyönyörű testét. A lila szakáll még csak hagyján, de az már túlzás lenne.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Eagle Eye Nyomozóiroda - Page 4 Empty Re: Eagle Eye Nyomozóiroda

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 17 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.