Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Egyetem

+8
Victor Creed
Kolosszus
Cristopher W. Somerset
Mike Hanscom
Roxanne De'Loise
Ezra Mihaljevic
William Stryker
Cerebro
12 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Pént. Okt. 07, 2011 11:20 am

Már egy nedves kendővel törölgetem fejemről a vért, miközben figyelem a gáz hatásának múlását. Persze elsősorban az áldozat fejének tisztulása az, ami most leköti figyelmemet. Egy-két perc, és már csak véletlenszerű vihogások emlékeztetik arra, hogy a szervezetének néhány eldugott zugában maradt az anyagból.
- Múlik a hihi? Lehet, hogy akad még a ruhám ujjában, ha kell.
Nyilvánvaló, hogy csak kekeckedésnek jegyzem meg. Ilyen gyorsan egymás után kétszerre már nem lenne olyan vicces. Majd máskor.
Szerencsére ellenfelem sem pattan fel Jackie Chan stílusban egy duplaszaltóval és pörgőrúgással kiegészítve. Tényleg, mintha két öregember lenne.
Mikor még valamiféle nagy életbölcsességként benyögi, hogy ne szóljak mások dolgába, hirtelen képzeletben én is átérzem tán a gáz hatását, mert kitör belőlem a nevetés. Jóízűen, őszintén. Ritka, de úgy tűnik, akad azért ellenfelem. Ez felszabadító érzés.
- Nincs semmi bajom. Nem a szemembe folyt a vér. Kifejezetten jól érzem magam, hála neked.
Majd még marad a vigyor, de tekintetem elkomorodik, úgy folytatom mondandómat.
- Nem fogom hagyni, hogy az egyetem kevés értelmes professzorának egyikét egy papírlappal kicsinálják valami vizsga miatt. Most őszintén, nem nézel ki hülyegyereknek. Mi a frászért nem tanulsz?? Ráadásul van valami, amiben egészen biztos, hogy tehetséges vagy - jelzésképpen egy villanásnyit oldalra pislantok a földön fekvő asztalra - Nem mellesleg azért én vérzek, mert te voltál, aki támadott. Mindegy is, egyelőre meguntam a kakaskodást. De azért köszi, élveztem. Most a vendégem vagy egy italra, aztán ha akarod, elintézem neked a vizsga ügyét. Megharcoltál érte.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Mike Hanscom Szer. Nov. 16, 2011 3:34 pm

Nincs duplaszaltó, nincs pörgőrúgás, legalábbis ami a kettőnk valóságának fizikai részét illeti, de itt olyan verbális és elméleti fordulatok tolonganak, hogy a nevetéstől a fejemben kialakult némileg oxigénhiányosabb állapotát egész szépen feltöltik. Vagy éppen oxigéndúsulós? Számomra mindegy is szinte, bár igazából csak az érdekel, hogy ne pusztuljak bele ebbe az egészbe, és amíg ez kivitelezhető projekt, addig nekem mindegy a dúsulás vagy a hiány. Annyi szent, hogy fordulatok vannak, és én a nevetéstől azért be-befulladva próbálok értelmes tekintetet villantgatni és elnyomni a kis ént, aki csapdára gyanakszik.
– Azért, heh, tisztázzuk! – Igyekszem utat vágni a kaotikus nézőpontok között. – Csak a tanár után akartam hihi-hehe-henni. Menni. És akkor… huhú, ki támadott meg kit? – Küzdök a rekeszizmommal és próbálok levegőt is venni beszéd közben. Furcsa, amikor már húsz éve rutinosan csinálsz valamit, és akkor hirtelen mégis problémád akad ezek összehangolásával.
– Ember, ez az egész kamu volt. Most egy vicc miatt vérzel. – Támasz után kutatok, egy közeli pad egész jól megfelel. Én aztán nem fogok közeledni a srác felé, de ha már ilyen beszélgetős kedvünk támadt, én támogatom, legalábbis addig is, mintha már jócskán múlna a nevettető gáz hatása. – Ez csak egy alku volt, hogy meg merem csinálni. Haver, buktam miattad az alkum! – És nem nevetek, egy egész mondaton át nem nevetem el magam, ami ugye, hogy nem kis teljesítmény, pedig Hulk sem vagyok, hogy helyben hatástalanítsak ilyesmiket, pedig huhh, ha Hulk lennék, most jól elindult volna bennem a vezérhangya, mert eszembe jutottak a srác szavai, akivel alkut kötöttem, hogy szerinte nem fog menni. Most már biztos vagyok benne, hogy kell lennie X-génnek valahol: bár újabban egész szélsőséges, tőlem egyébként tök idegen érzelemkitöréseket produkálok, de azért ilyen gyorsan felcsesződni…
Mike Hanscom
Mike Hanscom
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 190
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Pént. Nov. 18, 2011 4:47 pm

Leülök a legközelebbi székre, miután tisztára suvickoltam véres halántékomat. Nem nagy dolog, végülis. Bár ekkorát ritkán kaptam egy szerre. Főleg, hogy inkább a dobásban és a futásban voltam jó, nem az ilyen test test elleni keménykedésben.
- Szóval csak a tanár után akartál menni. Én ezt értem. Kezedben egy papírlappal, ezt is értem. Csakhogy az a bizonyos papírlap halálos fegyver volt a kezedben, ezt nem értem.
Csuklok egyet, mivel úgy tűnik, sikerült elméreteznem a gáz mennyiségét, így a gázmaszk eltávolítása után akadt még egy kicsit a közelemben. Egy lélegzetvételnyi, ami elég volt most egy hirtelen csuklásnyi rekeszizomrándulásra. Egyszerűen muszáj széthúznom egy pillanatra a számat, valami vigyorfélét produkálva, de hamar legyűröm.
- Azt a tanárutánzatot én erősen támadónak vettem. Vagy csak ártatlan bemutató lett volna? - kérdem némi cinikus fennhanggal.
Valamiért nehezen tudom elképzelni, hogy támadó szándék nélkül készítsen valaki mindenféle figyelmeztetés nélkül egy embernagyságú papírfigurát, amit csak úgy felém zavar.
- Nekem az a bábu, vagy nem tudom, hogy hívod, ellenséges gesztus volt. Legalábbis papírforma szerint - teszem hozzá, hogy egy kis szóviccel oldjam az feszültséget.
Az, hogy az egész valamiféle fogadás volt, nem tűnik hihetőnek. De a srác őszintének tűnik. Ami baj, hiszen akkor komolyan ennyire nem törődik a tettei következményeivel. Baj neki, és baj a mutánsoknak, ha valaki megsérül a végén.
- Mond csak, miről is szólt pontosan ez a fogadás? Ami miatt vérzek.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Mike Hanscom Szomb. Nov. 19, 2011 2:01 pm

Na, nana! Hehe, nana! – fejtem ki néhány indulatszóba sűrítve a véleményem az elhangzottakról. –Nekem, tudod, már az is ellenséges gesztus volt, hogy a tanár oldalára álltál. Aztán meg elém. – Nem pörgetem le újra a fejemben az eseményeket, mert nem úgy szoktam gondolkodni, hogy addig szüneteltetem minden egyéb tevékenységemet, hála égnek képes vagyok, vagy ha úgy tetszik: van annyi agykapacitásom, hogy egyszerre beszéljek indulatból, kutassak az emlékeim között és még elő is adjam magam. Így születnek meg az ilyen érvelések:

Ha bántott téged az a szörny, akkor… Nem, akkor sem sajnálom, megérdemelted. De tudtommal nem is bántott. És támadónak vetted? Könyörgöm, az rémisztő volt, a normális reakció, hogy fuss-fuss Forest, de ne haragudj, tényleg, máskor majd előre szólok, hogy mit fogok csinálni, és miként kéne reagálnod, oké? – Rá kell jönnöm, hogy nagyon dühös is tudok lenni.

Szóval ott tartottunk, hogy ellenem fordultál, elém álltál, olyasmikről ne is beszéljünk, hogy parancsolgattál – mondom, és ezzel máris ilyesmikről beszélek. –Ráadásul lefújtál valami hülye anyaggal. Megkérdezem ezek alapján még egyszer: ki támadott meg kit?! – Fel sem tűnik, hogy elmaradgat a kacagtatás, marad a nyeldekelési probléma, csuklás, de fogy a hihi.
Mike Hanscom
Mike Hanscom
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 190
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Vas. Nov. 20, 2011 4:57 pm

Megcsóválom a fejem, mikor indulattal próbál érvelni.
- Egy fogadás miatt sikeresen megvágtad a tanár nyakát. Ha véletlenül megölöd, akkor nem én vérzek a hülye fogadásotok miatt, hanem téged köröznek majd az egész államban. Meg persze jópár mutáns megszívja, aki véletlenül pont nem agresszív, de pár rasszista fazon elkapja.
Belső zsebemből előkerül a lapos üveg, és rögtön bele is kortyolok, majd Mike felé nyújtom.
- Kérsz? Na szóval, igen, eléd álltam. Az imént taglaltam az indokaimat. Mivel elborult az agyad, ez lett volna a legvalószínűbb kimenetel. Aztán kezet nyújtottam, felajánlottam, hogy meghallgatlak. Sőt azt is, hogy segítek. Erre te nekem zavarod kedvenc tanárod bábuját. Ez támadás. Eléd állni, az nem.
Kortyolok még egyet, ha a kezemben maradt, vagy már visszakaptam.
- Aki meg nem tud magának parancsolni, annak más parancsol.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Mike Hanscom Hétf. Nov. 21, 2011 11:10 pm

Tudod, ha anyukád állandóan azt mondta, hogy ne ugrálj a járdaszélen, mert kiesel az útra, és elcsap egy kocsi, az nem azt jelenti, hogy túlélve a tizennyolcadik életéved örökké brutális lelki horrorokban kell gondolkoznod. – Gyakran vagyok magamra büszke, miután szépen sikerült kifejtenem egy gondolatomat, vagy újabban egyáltalán le tudom vezetni másoknak az érvelésem. Nem tudom mi bennem ez az állandó narcisztikus öndicsérgetés, de én élvezem – hiszen ki ne élvezné, ha dicsérnék? Ennek megfelelően most is adok magamnak gondolatban egy pacsit.
Nem kell egyből rémeket látni. Nem nyírtam volna ki… ne magadból indulj ki – adok szabad utat a vezérhangyámnak, ami egyből tovább is halad felfelé. Eléggé motiválja az a gondolat is, hogy bizony elcsesztem a fogadást, minden visszabeszélés a srác részéről csak olaj a tűzre. De már az is újabb szándarabka, ha akár csak rossz helyen viszi fel a hangsúlyt, és rossz hangszínt üt meg velem szemben. Szóval elég gyorsan halad felfelé, magamban fújtatok, én sem értem, mi ez az idegroham.
És én most, ha nem haragszol, lelépek – nézek jelentőségteljesen a srácra, ami egyszerre akarja közölni, hogy ezúttal ne állj elém, ne szólj be, ne tegyél fel újabb kérdést, ne követelőzz, ne kérj számon semmit és egyébként is iszonyatos düh dolgozik bennem – irántad. És ha szabad utat enged, akkor én megyek is, el egészen az ajtóig, közben, hogy a gondolataimat békésebb irányba tereljem, a szétkapott berendezéseken legeltetem a szemem. Egészen termékenyek voltunk.
Mike Hanscom
Mike Hanscom
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 190
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Nov. 22, 2011 11:02 am

Elképedve nézek rá, nagyra nyitott szemekkel.
- Neked anyukád állandóan ezt mondta? Nem ugrálhattál a járdaszélen? - Arcom lesajnáló, fáradt kifejezést ölt magára. - Ne már, megint egy anyakomplexusos szociopata! Miért ver ezekkel a sors?
Megcsóválom a fejem, és figyelem, meddig tart még ez a büszkeség, ami az arcára ült az imént a szépen kifejtett, üres gondolataira.
Finoman megropogtatom az ujjaimat. Szerencsére egyik se tört el, mikor a falnak csapódtam. Jó öreg bunyós reflexek!
- Ha magamból indultam volna ki, akkor hamar rájöttem volna a tévedésemre, ugyanis nem úgy tűnt, mintha tudnál uralkodni magadon. Ha pattogni akarsz, keress egy trambulint. Ha pedig papírninjázni akarsz, akkor azt ne az egyetemen tedd!
Tekintetemben gyúl némi szikra, de leginkább a gyermekeket gyakran riogató, alagsori kazán fogszerű rácsaira emlékeztethet, mely mögött ott lobog a tűz, de a fém megvéd tőle. Viszont folyton beképzeli a szemlélő magának, hogy bármelyik pillanatban hatalmas szájként tárulhat fel a kazán rácsa, elnyelve mindent, ami addig létezett. Főleg őt magát.
- Örülök, hogy megismertelek. Ha legközelebb találkozunk, és újból bekattansz, te fogsz vérezni.
Hangomban nincs indulat, csupán rideg tényeket közlök. Nem fenyegetés. Ígéret. Nem igazán érdekel, ha újból visszavág. Fel vagyok készülve rá, hogy ebből harc lesz, nem csak afféle gyerekjáték, mint eddig. Akkor viszont ez a gyerek nem tudja, mibe ártotta magát...
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Mike Hanscom Szomb. Nov. 26, 2011 12:26 am

Eljutottam a küszöbig, és onnan már csak egy lépés lett volna, hogy sikeresen teljesítsem a teremelhagyásról szóló tervemet, de olyan nehézségekbe ütköztem ezzel kapcsolatba, amikkel nem számoltam: a srác visszapofázott. Igen, visszapofázott, ilyen keményen visszaszólt, nem fogta be a száját, képtelen volt magában tartani a véleményét, és bennem úgy ment fel ettől a pumpa, ahányszor most szinonimákkal leírtam azt a pár szót. Magamban ismételgettem őket, igazából hergeltem magam, miközben én szentül hittem, hogy ha közben a fogam is csikorgatom, akkor elmorzsolódik közöttük a szó, könnyebb lesz ellenállni a kísértésnek , nem lesz ennyire nehéz a megemésztése, igazán nem jelent majd gondot lenyelni és továbblépni, mondjuk át a küszöbön, és itt hagyni ezt az egészet, rumlistól és problémás gyerekestől… Nem!

Az előbbi kis kacérkodás felkészített, ezzel szívom most fel magam, sőt miről is beszélek: úgy gondolom, nagyjából tudom, hogy mi következhet, és őszintén szólva: leszarom.
Csak visszafordulok a küszöbtől, és nem érdekel semmi, ha törött székeken gázolok át, hát törött székeken gázolok át, nem állíthat meg tanári asztal sem, hiszen úgyis dugig van papírokkal, adrenalin nélkül is van bennem annyi, hogy egy kis dühöt beleadva odébb toljam az utamból – hiszen úgy tűnik, tudok ilyet, és határozottan, bedurrant aggyal a srác elé álljak, azt mondani:
Tudod, úgy látom, hogy állandóan magadból indulsz ki, ezt elég sok ember csinálja így, csakhogy Te sosem leszel képes belátni egy hibád sem. Tényleg pofázni volt szerinted a legjobb döntés? – állok, azaz: állnék vele szemben, és mondanám, ha a feltételek adottak hozzá.



feltételes módok + "ha a feltételek adottak hozzá", értsd: nem akartam kijelentőben leírni, hátha másként akarsz reagálni.
Mike Hanscom
Mike Hanscom
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 190
Hírnév : 6

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Szomb. Nov. 26, 2011 9:12 am

Láthatóan fel van paprikázva ez a Papír. Az is biztos, hogy mániákus szájkaratés. Kissé unott arccal nézem végig, míg odatoppan az orrom elé.
Valahogy nem is vártam mást, minthogy betolakodjon a személyes körzetembe. Nem egy tipikus illemtan tanár, annyi szent.
~ Ez a srác előhozza belőlem a gyerekéveim hangulatát - fut át az agyamon egy halvány mosoly kíséretében.
Mikor az orrom elé toppan, azért felmérem a távolságot kettőnk között, majd beleegyező arccal, védekezőleg oldalt felemelt kézzel válaszolok. Miközben, ha van még egy kis hely, közelebb lépek.
- Jól van, rendben! Igazad van. Teljesen igazad van. Beismerem, most hibáztam.

Akár kellett az a fél lépés, akár nem, villan a tekintetem, majd kissé oldalra döntött fejtartásomból finoman, lendületesen - tehát ami a csövön kivér - orrba fejelem.
- Igazad van... - jobb kezemben szék terem, és már fogok is rá duplán, majd csapom a feje tetejére - ...teljesen igazad van! Felesleges pofázni... - ha van még a székből, azt csapok rá ismét, ha nincs, akkor egy új jelenik meg benne - ...egy ilyen konok, idióta alakkal! - Az éppen kezemben lévő széket még hozzávágom, ha van belőle valami, majd egy kellemes baseball ütő következik, amivel folytathatom a testápolást. - Mert képzeld, nem hagyom a kedvenc tanáromat kinyírni valami fogadástól bekattant papírmunkásnak... - Amennyiben tényleg földre kerülne, és esetleg komolyan sikerült eltalálnom párszor, akkor felhasználok néhány pillanatot, hogy körültekintéssel eltüntessem a szabadon lévő papírokat. Az asztalt pedig úgy, egyben. - Mert képzeld, szimplán egy zakkant mutáns pattogott előtte! És őszintén szólva le van ejtve, hogy ez színjáték volt ,vagy a saját baromságod! Hisztis gyerek nekiment az egyetem egyetlen értelmes tanárának. Ez látszott, közbeléptem, és nem bántam meg. Instabil lelkiállapotú, antiszociális személyiségzavarral küzdő, makacs pattogógép!

Szerencsére megtanultam bunyóink során Greggel, hogy az izmot kell bántani, és a végtagokat. Így tudom, hogyan fog fájni, zsibbasztani, anélkül, hogy meghalna. Mint minden mániákus balhézó középiskolás és egyetemista. Így belegondolva ez a gyerek is a fiatal énemre emlékeztet.
~ És már a fejem se fáj annyira.
Időnként Papír felé sandítok, mert valahogy nem bízom abban, hogy valaha le tudna hiddagni. Mint a nagyra nőtt óvodás, akit addig csak bántottak. Csak az ő hája most a papír, amit könnyebb talán felszedni is, mint a zsírt.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Kolosszus Szomb. Feb. 04, 2012 8:24 pm

-Értem, tehát hulla sápadt bőr, kék szemek és szőke haj, 2 méter magas és kaméleon. Meglesz Előőrs.
Ezzel kis is nyomtam a headset-et. Körülnéztem az üres épületben. A könyvtár előtt elhaladva belestem de csak néhány szorgosabb ember volt még bent.
-Biztos itt van még?
A megerősítést hallva csak bólintottam és tovább mentem. Árgus szemekkel figyeltem a falakat a plafont és mindent. A bizalom érdekében felvettem az X-es egyenruhámat. Sűrűn ökölbe szorítottam a kezem. Tudtommal azért küldtek pont engem mert Kardfog már vadászik rá egy ideje. Na meg a srác orosz anyanyelvű. Egy hosszú szekrényekkel szegélyezett folyosóra értem. Filmbe illő kép tárult elém. Valójában már csak egy nagy és csúnya illető hiányzott a folyosó túlvégéről szájában egy széttépet emberrel. Vagy halál sikoly és pánikszerű menekülés. Nagy levegőt vettem és elindultam a kihalt folyosón.
Kolosszus
Kolosszus
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Victor Creed Vas. Feb. 05, 2012 12:51 am

Hatalmas nagy háztömb, sok diákkal, fényes, tágas termekkel, hosszú folyosókkal - utáltam a helyet. Nemhogy nappal kell követnem, ráadásul még egy iskolába! Brr… Sosem szerettem a taknyos kölyköket, még akkor sem, ha most egyetemről van szó. Emberek és ezzel minden meg van magyarázva. Mikor az épületbe érkezem, tele van velük az összes helyiség. Néhányan furcsán tekingetnek felém és még élvezem is az ilyen pillantásokat. Hát bizony, bizony, igazán vészjósló egy ismeretlen, számító tekintetű alak a diákok között. Bejutni könnyű, ha nem az ajtót, hanem egy nyitva felejtett ablakot használ a mutáns, kijutásra pedig sosem gondoltam. Majd rögtönzök, ahogy szoktam.

Mikor Magnus megparancsolta, hogy kell neki ez a kölyök, nem kérdeztem miért. Egyszerűnek tűnik a dolog; megtalálni, követni, elkapni, leszállítani… egészen addig, amíg nem az én szemszögemből nézzük – hiszen, ha okot ad rá, lehet, hogy a kezem jobban megszorul, mint amennyire kellene. Akármikor történhetnek balesetek. Erre a gondolatra elmosolyodom és bekanyarodom az egyik folyosóra. Nem céltalanul megyek, a szaga tökéletesen adja az irányt, hogy merre kell haladnom.

Amilyen kedves vagyok, még egy cédulát is raktam a szekrényére, ami egy vérrel festett mosolygós fejet ábrázol. Szép ajándék, tőlem neki. Majd viszonozza a tekintetében lapuló rettegéssel. Egész jó kedvem van, bár a nappali közlekedéssel vigyáznom kell, hiszen mostanában nem nagyon kedvelnek a zsaruk.

Egy újabb kanyart veszek be, mikor megpillantom a folyosó túlsó végén, ahogy a mosdóból valaki kifele jön. Tökéletes, gondolom, mikor felismerem. Eddig csak egyszer láttam és akkor is csak a szagát jegyeztem meg, de most... Nem alakulhatnának jobban a dolgok. A kezéről rázogatja a vizet, jó ideig nem is veszi észre, hogy a másik oldalról én közeledem, egyszerűen csak jön és jön… aztán felpillant. Nem tudhatja ki vagyok, de a sokat sejtető féloldalas vigyorom minden magyarázkodást megold. Nagyra nőtt, azt meg kell hagyni, de azért ő sem mentes az alapvető reakcióktól – megdermedés. Az életben a három „meg” egyike. Kíváncsian várom, hogy ő melyiket választja ezek után – meghátrálás vagy megtámadás. Elindulok és sötéten felkuncogok – tehát a meghátrálás. Lehajolok a földre és a távolodó kölyköt figyelem. Rendben, akkor kezdődjön a móka…
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Kolosszus Vas. Feb. 05, 2012 1:18 am

A srác ahogy MEGlát szinte azonnal MEGdermed. Érzi a veszélyt. Aztán MEG is futamodik. Az első folyosón kezd el szaladni. Nem egészen emberi tempóval. Vézna, nyurga lába nagy segítségére van a táv gyors megtételéhez. Egy szag csíkot húz maga után. A rövid folyosón keresztül futva bekanyarodik egy másikra, ott megtesz pár lépést. Ahogy utoléred és befordulsz te is a rövid folyosó végén a szag elillant. Szinte látod a lilás szagcsíkot terjengeni a levegőben de nem vezet sehová. A célponttal együtt semmivé lett. Mintha itt megszűnt volna létezni. Vagy aki elteleportált a helyszínről. Annyi különbséggel, hogy a teleportálók amikor eltűnnek jellegzetes, kénes, keserű és enyhén égett szagot hagynak maguk után majd egy percig. Ám hosszú folyosó végén, aminek felső ablakain lándzsaként hatol be a lenyugvó nap egyre vörösödő fénye, meglátsz egy magas délceg alakot. Szagát még nem érzed, biztos most ért ide. Egy pillanatra megtorpan. Valami pusmogást észlelsz talán még hallhatod is amit mond.
-Meg van Kardfog.
Aztán komótosan futni kezd, egyenesen feléd. A fény sugarak és a levetülő árnyékok egye gyorsabban szaladnak végig testén. Hamarosan léptei elnehezednek és fémes, mély dübörgésbe csapnak át. Bőrén aminek nagy része kilóg a sötét mellény alól érdekes színben csillan meg a még narancssárgás fény. A dübörgés ismét sűrűsödni kezd majd beáll egy azonos ritmusra. Ekkor már igen jól felismered az oroszos, fagy által keményre edzett/fagyott vonásait Kolosszusnak.
Kolosszus
Kolosszus
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Victor Creed Vas. Feb. 05, 2012 11:47 am

Élvezettel nézem, ahogy gyorsan eliramodik, még hagyok is neki pár méter előnyt, mielőtt elrugaszkodnék és négykézláb ügetve üldözőbe venném. Érzem a szagát és hallom a lépteit, mikor bekanyarodik a folyosón – szám széléről a vigyort le sem lehetne kavarni. Na, de kölyök, hát így kell köszönteni? Legalább egy mosolyt megérdemlek. Egy ugrással bekanyarodom, de aztán megtorpanok… Felegyenesedem és körbenézek, de sehol semmi. Se a talpainak csattanása a földön, se levegővétele, de még egy halvány szagminta se. Eltűnt, mintha nem is lett volna.

Hmm… Ügyes, tehát ezért akarja Magneto ennyire.

- Bújj elő kölyök! Jobban jársz, végül így is úgyis megtalállak… Na, nem bújócskázni akarok – kiáltom és körbefordulok, miközben karjaimat széttárom. – Ígérem, nem fog fájni… nagyon – teszem hozzá halkan és felkuncogok. A hátam mögül meghallom, ahogy valaki a nevemet monda, így sietve fordulok felé. A folyosó végén egy sokkal termetesebb alak körvonalait látom. Beleszagolok a levegőbe, de nem érzek semmit… Tanár, diák? Egyik sem és vért kívánó mosolyom lelohad az arcomról, amikor meghallom a fémes, nehéz lépteket. Kezeimet leengedem és ingerülten felmorgok.

Átfut az agyamon, hogy talán csapda az egész és az eltűnt kölyök is benne van a buliban, de a végén már nem is érdekel. Kolosszus. Elfintorodom, ahogy meglátom rajta az X-menes egyenruhát, aztán még újból megpróbálom meggyőzni az eltűnt mutánst, miközben a fémbőrű kölyök kitartóan trappol felém.

- Jobb lesz, ha sietsz! Még vacsorára haza akarok érni! – aztán unottam visszafordulok, gyors mozdulattal engedem ki a karmaimat, leguggolok és elrugaszkodva sebes iramban futok Kolosszus felé. – Hihetetlen, kölyköket küldenek ellenem… - motyogom, de azért megdobogtatja a kicsiny kis szívemet, hogy eljátszadozhatok egy X-szel. Jól van, nem kölyök, elég nagyfiú már ahhoz, de a szememben nem tűnik sokkal többnek, mint a társai… Kölyök. Mikor már majdnem egymásnak csapódnánk, felugrok és átrepülve a feje felett, a talpaimmal egy jó erős rúgást indítok a lapockái felé, hogy onnan kilőve még két métert repülve landoljak, felegyenesedjek és nézzek ismét körbe. Ha ez sikerül, mintha mi sem történt volna, sétálok tovább.

- Hallod? És ha szépen kérlek? – kérdem gúnyosan, miközben minden idegszálammal a hátam mögül jövő hangokat figyelem, hogy ha felcseng a fém, azonnal reagálni tudjak rá. – Nincs kedvem szarrá verni egy konzervdobozt, szóval gyerünk! – Ó, dehogy nincs, csak előtte felizzítom azt a hideg koponyáját.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Kolosszus Vas. Feb. 05, 2012 12:24 pm

Fejemmel követem a levegőben, aztán ahogy hátba rúg trappolok kettő nagyot és elvesztve egyensúlyomat radikális sebességgel közeledek a föld felé. A talajnak vetem vállam és nagy csörömpöléssel bukfencezek egyet. Lábamat kitámasztom, hogy megálljak. Körbepillantok, Creed rám se bagózik. Komótosan felállok, a szekrény sor végén lévő ivókutat kezem ügyébe kapom. A csövet amiből spriccel a víz két ujjal összepréselem, hogy ne ázzon el az épület. Majd egy nagy melák mozdulattal felé vetem a vízgyűjtő edényt. Nagy sebességgel száguld Creed felé, ilyen tempóban ha nem akad el Victorban akkor a folyosó sötét túlvégén a falon fog csattani. Sietős léptekkel indulok felé.
-Ma konzerv kaja lesz cicus.
Kolosszus
Kolosszus
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Victor Creed Vas. Feb. 05, 2012 5:11 pm

Mikor feláll érdeklődve nézem a vállam felett, vajon min ügyködik. Kirántja az ivó kutat, aztán jó kisfiú módjára, hogy nem tegyen kárt az épületben, még el is zárja a vizet. Lenézően felmorranok és már fordulnék is el, de az edényt meglendíti és felém repítve elengedi. Játszi könnyedséggel lépek ki oldalra, de még így is csak egy hajszál választ el attól, hogy engem is elvigyen. Egy unott grimaszt vágok, aztán ismét elfordulok tőle. Jól hallom lépteit és csak addig tartom fenn ezt a közönyt, amíg távol van tőlem.

- Ostoba – dörmögöm az orrom alatt és az ujjaim megrándulnak, ahogy nagyobbá válnak a karmaim. Miközben lassú léptekkel sétálgatok, azon gondolkozok, hogy vajon mennyi kárt tudok tenni az acéltestében. Abban biztos vagyok, hogy valamennyire megsebzem, karmaimnak sosem volt akadály, hogy az acélt is könnyedén átvágják, de ő – lesek a vészesen közeledő Kolosszus felé – azért kissé nehezebb eset lesz. Lássuk, milyen mélyre szántok a testében. Elmosolyodom, és ha felém érkezve ütésre emeli a kezeit, igyekszem elhajolni előle és ismét hátrébb oldalazok, hogy kikerüljek kartávolságából.

- Mondd csak, csapda volt, vagy nincs semmi bajotok azzal a kölyökkel? – kérdem lassan beszélve, mintha egyáltalán nem érdekelne, miközben szememben kezd megjelenni valami… csillogás.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Kolosszus Vas. Feb. 05, 2012 5:37 pm

-Ejnye cila, nem kelleni a játék?
~Talán egy lézerrel többre mentem volna.
Várható volt, hogy nem fogja eltalálni. Jó ösztön, jó fülek, reflexei sem az utolsók. De mégis, valahol nagyon mélyen reménykedtem benne, hogy ha el nem is találja azért a szele elriasztja. De végtére is Kardfog csak egy állat. Logan legalább is így vélekedett róla. Nem hallom tisztán milyen jelzővel lát el ugyan is a vízgyűjtő edény nagyot csattan a falon majd a maradványok földet éréskor hangosan csörömpölnek.
-Logannak igaza volt, Te tényleg vagy olyan hülye, hogy nem létező csapdába sétálj.
Lépéseim ismét gyorsulni kezdenek, szép komótos kocogásba váltok, hogy némi lendületet szerezzek.Kicsit megrogyva futok felé, karjaimat ösztönszerűen magam előtt tartva. Ha látom hogy ugrik én is megpróbálok időben elrugaszkodni és elkapni a lábát, hogy földhöz vághassam. Ha nem ugrik el akkor nemes egyszerűséggel megpróbálom felkapni és a falnak szaladni vele, anélkül hogy átszakítanám a falat és kizúgnánk a másodikról. Tény és való, hogy puha bundás párnára esnék, de az épületet megpróbálom megkímélni egy ilyen otromba nagy luktól.
Kolosszus
Kolosszus
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Victor Creed Vas. Feb. 05, 2012 10:20 pm

- Logan? – nézek rá döbbenten, aztán rájövök, hogy kire gondol. - Ja, hogy Jimmy – morgom halkabban. Hiába, meg kell még szoknom ezt a nevét. A válaszának nincs sok értelme, hisz ha nem létezik a csapda, nemes egyszerűséggel ő is egy ilyenbe sétálhatott volna… Na, de miért akarom megérteni ennek a lassú fémdoboznak a gondolatait? – Biztos, hogy ezt akarod? – kérdem, de a bárgyú arcáról nem sok mindent lehet leolvasni. Egy biztos; nem áll meg. Megvonom a vállamat és elvigyorodom. –Hát legyen. – Az utolsó pillanatig kivárok és ragadozó tekintettel figyelem a lomha kocogását. Ha így folytatja, soha a büdös életben nem fog elérni.

Mikor már jó, ha csak egy méter választ el a kölyöktől, összesen három választásom van. Egy; ott maradok és eltarol, amit eszem ágában sincs hagyni. Kettő; átugrom a feje felett és újra a hátát célzom. Három; arrébb állok hagy repüljön tovább. Mivel az első fájdalmas, a második pedig már volt, így a harmadikra esik a választásom. A baj az, hogy még nincs akkora lendülete, hogy jót szórakozzak azon, ahogy igyekszik majd megállni. A saját tengelyem körül megfordulok, miközben oldalra hajolva kitérek az útjából, majd a forgás közben kezemet lendítem, hogy a karmaimmal végigszántsak széles felkarján és aztán a közelebbi lábszárába akasztva a lábamat, ismét essen egy nagyot. Ha sikerül, elégedetten elmosolyodom és oldalra döntött fejjel megvizsgálom a „kicsi” X-et.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Kolosszus Vas. Feb. 05, 2012 11:17 pm

Nem ugrik, ezek szerint akkor marad a tapétázós módszer. Széttárom a kezeimet az utolsó méteren amikor is kifordul előlem. Fejemet fordítom utána és előre lendülő lábammal pedig kitámasztok és megállok. Fordulásközben karmai elkapják a karomat és megsértik. Ha nem lenne páncélom már a karomtól is búcsút inthetnék. Jobb lesz kicsit óvatosabban megközelíteni ezt a dögöt. Ki tudja mit tartogat még. Karomhoz kapok reflexszerűen, ahogy elveszem onnan a kezem látom hogy így nem is vérzek. Na majd ha hazaértünk lesz nemulass. Ha hazaérünk... Ekkor hallom a fémes koppanást a lábam felől. Ha nem lenne ilyen fürge most komótosan eldőlnék. De ez nem az az ellenfél akinél ráérünk még ha ilyen otromba jószág is. Mellkasomhoz feszítem az öklöm, az így oldalra lógó könyököm felé vetem és teljes testsúlyommal ránehezedek igénybe véve a gravitációs vonzó erőt ami 9,3~10 m/s a négyzeten( bocs belelendültem xD) gyorsulást tesz lehetővé. Ha minden jól megy a könyököm szív környékén döfi le. PANKRÁCIÓ! ahogy bátyuskámtól tanultam mikor még élt. Isten nyugosztalja a csillagok között. Ha csak a padlóba sikerül egy krátert vájnom akkor gyorsan felpattanok. Ha pedig meg van akkor 1-2 ütés a fejre utána a nyakában lévő csigolyákat próbálom meg kiropogtatni... lehetőleg a helyükről és a síkjukból. Néhány repedéssel a homogenitásukat is megváltoztatnám szívem szerint. Állítólag nem igazán lehet megölni így finomkodnom sem kell.
-Fekszik a cicus...
Kolosszus
Kolosszus
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Victor Creed Hétf. Feb. 06, 2012 7:55 pm

Hmm, tehát fogja a testét. Remek, mosolygok önelégülten, mikor kezdődnek a bajok. Az a tizedmásodperc, mikor a lábam nagyot koppan a lábán, megdermedve telik el. Meg kissé döbbenten. Mi az, a földhöz van betonozva? Mielőtt még reagálni tudnék, a könyöke villámgyorsan kiszorítja az összes levegőmet a tüdőmből, aztán azt az aprót is kilehelem, ahogy az egész súlyával rám nehezedik. Baszki! Kettő ütés és a csontjaim repednek meg az erejüktől, de mikor már harmadszorra emelné a kezét, az öklét elkapom és hosszú karmaimat belevájom, hogy aztán lehúzzak róla egy réteg acélt. Erősen tartom, mindent bele kell adnom, hogy megállítsam a lendülő kezét. Másikkal eközben az arcán húzom végig a karmaimat, hogy négy szép bemélyedés legyen rajta, aztán feldobom magamat és még a lábaimmal is rásegítek, hogy egy rés keletkezzen és ki tudjak gurulni alóla.

Tisztes távolságba érve megropogtatom a nyakamat. Érzem, ahogy koponyám összeforr és a sebek is eltűnnek az arcomról, amit bivalyökle csinált, de nem bírok teljesen felegyenesedni, annyira ég belül mindenem. Figyelem, hogy ha közeledne, ne kerüljön túl közel hozzám... Aztán végül is csak sikerül felállnom, mikor a belső vérzések enyhülnek. Bírom a fájdalmat, szinte mindig abban van részem, elég időm volt megtapasztalni és legyűrni... Legyen, ha játszani akar, engem nem kell félteni. Mikor kinyitom a szememet mélyről jövően felmorgok és kitépek egy szekrényt a helyéről, aztán felé hajítom és míg azzal van elfoglalva, olyan mélyre mélyesztem bele a karmaimat az oldalába, amennyire csak tudom, végül ismét visszalépek. Ha látom, hogy közben engem is figyel, nem kockáztatom meg a támadást, helyette érdeklődve figyelem, amit csinál.

- Hmm… Mikor jön az erősítés? … Csak, mert addig megpróbálom nyújtani a játszmánkat, nehogy kidőlj – szökik fel a szám széle, aztán ismét ügetve indulok felé. Ideje lesz ledönteni a lábáról ezt a szerencsétlent.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Kolosszus Hétf. Feb. 06, 2012 9:02 pm

Érzem ahogy préselődik egyre kisebb és kisebb tüdeje. Néhány reccsenésre fel is fülelek. Ez volt a végszó és Beindul a nagy-nagy pofonofon. szakad egy új luk a kobakodon! Ha beindul a nagy pofonofon ketten osztozunk meg a pofonok... Nincs, mit, ints, megy a bal, egy, nagy, mancs, betakar. Eddig arra ügyeltem, hogy az ütés betaláljon majd lenyomjam de most meg kellett osztanom a figyelmem. Az arcomat vakargató kezéhez kapok. A csuklóját célzom. ha megvan először megpróbálom elhúzni aztán rájövök, hogy célszerűbb inkább összeroppantani a szerkezetet. A csajos civakodásból végül sikerül kiszöknie. Míg ő belső szerveit rendezgeti addig én ösztönszerűen az arcomhoz kapok és ellenőrzöm, hogy vérzik e. De nem. Furcsa ilyen alakban megsérülni. Nem fáj különösebben, kicsit zavaró érzés. A feltekeredett sorját szépen visszahajtogatom, ne hogy már nekem is ilyen szép pödör cicabajszom legyen. A mozdulat lényegében egy arcsimítás. Már indulok is Creed felé lágyan kocogva. A közeledő fémdobozt egy könnyed mozdulattal elsöpröm magam elől. A fémdoboz a felénél megnyekken és behajlik, majd zajos csörömpölés közepette a többihez csapódik. Megropogtatom a nyakam és csinálok egy vállkörzést.
-Ilyen életlen konzervnyitóhoz nem kell erősítés.
Felállok alap állásba. Szabályozom a légzésemet. Próbálok nyugodt maradni, még ha egy ilyen két lábon járó szőrös turmixgép is üget felém. Kicsit jobban berogyasztok, hátsó lábammal betámasztok a testsúlyom nagyobb részét arra helyezem. Jobb kezem hátrább húzom válla kitakarom. Öklömet széttárom, ujjaim megfeszülnek majd ismételten ökölbe szorul végül lazán kienged. Erősen rákoncentrálok a mozgására. Olyannyira hogy úgy tűnik, mintha az idő valamicskét lelassulna. Kezem feszült készenlétben testem takarásában. Acélos izomrostjaim szinte pattanásig feszülnek a hosszúra nyúló várakozás közben. Kissé összehúzom magam. Ha elég közel ér, megpróbálok egy lépést előre tenni, közben indítani felé hosszú kezemet a mellkasa vagy az arca irányába, hogy egy ütést bevigyek neki vagy ha arcát sikerül elkapni, rámarkolni és a lépés megtéve előrehajolni és beledöngölni a fejét földbe. Ha sok baja nem is lesz, legalább is maradandó egy időre talán féken tartja.


cheers A bűvös 10000.Reag cheers
Kolosszus
Kolosszus
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Victor Creed Kedd Feb. 07, 2012 5:25 am

Közel vagyok már, mikor látom, hogy emeli a lábát. Hmm… Öreg hiba. A következő dobbanásnál, az alsó testemet előre engedem, és hatalmas erővel rúgok bele, a mozgásától bizonytalan, földön lévő lábszárába, hogy annak hátrafelé, felfele változtassam az irányát. Ahogy eldől, arccal arra, amerre kilépett én már csúszok is tovább a sebességtől, de karmaimat a padlóba vájom, és hirtelen megállva felugrok rá. Még nem telik el annyi idő sem, hogy normálisan becsapódjon, így könnyedén ráugrom, a talpaimat a hátába nyomva és kezeim közé véve a fejét egy határozott mozdulattal hátrafeszítem az egész gerincét. Ívbe feszülő nyakán egyik kezemmel végighúzom a karmaimat, aztán újra, újra, újra, amilyen gyorsan csak meg tudom ismételni. Lássuk, mennyi réteg van ebből a páncélból. De két másodperc elteltével tudom, hogy nincs sok időm, így mielőtt még feleszmélne, elcsavarom az egyik oldalra a nyakát, olyan sebesen, ahogy csak tudom, aztán ideje leszállni róla…

Megfordulok a tengelyem körül, mellé ugrok az esésétől szétrepedezett földre, de még elkapom a lábát, jó távol maradva a mozgolódó karoktól megfogom és természetellenesen hajlítom oldalra, hogy a térde legalább kiugorjon a helyéről. Minden energiámat beleadom és még fel is morgok, mikor rántok a térdén, élvezettel nézve az eredményt.

Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Kolosszus Szer. Feb. 08, 2012 10:44 pm

Számomra váratlanul lebukik ellenfelem és már csúszik a lábam felé, óhatatlanul eltrafálva azt. Jó gyorsan szaladt nekem a mázsáim alól kicsúszik a lábam és előre dőlök. Rögvest előre hajtom a fejem és vállal érkezek a padlónak és bukfenccel elvezetem az energiát. Még két lábra sem álltam rendesen amikor a hátamra ugrott. Azzal a lendülettel már bukfenceznék is előre de hátraszegi a fejem. Odakapok a keze után, ezalatt vagy 2 szer átszántja a képem, mázlim hogy a szememet nem sértette fel. Kezdett az adrenalin elönteni és áldásos hatása alatt rántottam egye hatalmasat Kardfogon. Nem törődtem vele hogy esetleg a csuklója ripityomra tört a satu szorítástól. A fő, hogy lekerüljön a hátamról lehetőleg a padlóra. Másik kezem ökölbe szorulva pedig már kész arra, hogy bemosson neki egyet. Ha sikerrel földre kerül akkor indul is az ütés. Ha bemegy az ütés vagy csak lehámozni sikerül felpattanok és elhátrálok, óvatosan a headsethez nyúlok.
-Értettem. Ha biztonságban van, küldjetek ide valakit. Kolosszus vége.
Mélyen berogyasztok és magam elé emelem a kezeimet készenlétbe. Arcomon szép mélyedést hagytak karmai.
Kolosszus
Kolosszus
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Victor Creed Csüt. Feb. 09, 2012 6:32 pm

Ropog a csuklóm, ahogy egy óvatlan pillanatban elkapja és ledob magáról, majd bevisz egy jobb egyenest. Megrázom a fejemet, hogy hamarabb visszatérjen minden a helyére és felállok, mikor jó messze kerülök tőle. Ismét felmérem a lehetőségeimet. A páncélja a gyengéje és az erőssége is. Lassabb, mint én, de a támadásaim nagyon úgy látszik, hogy csak felületi sérülést okoznak. Nem fáj neki, nem gyengül, a karján, az arcán és a kis vitánk közben megjelent többi vágásból nem szivárog semmi. Tömör acél… Villámló szemekkel figyelem, ahogy hátrál, miközben megmozgatom a csuklómat. Szóval erre megy ki az egész! A kölyök! Bosszúsan morranok fel és nézek körbe. Semmit sem hagyok ki; fülelek, minden sarkot megfigyelek és jó mélyen szívom be a levegőt, hogy ha valamit megérzek, azonnal reagálhassak. De még mindig nincs életjel. Hol lehet a fiú? Akármennyire szomjazom Kolosszus vérére, mégis őt kell megtalálnom. Nem tölt el örömmel.

A hangzavarra szinte a legtöbb ajtóban kíváncsi diákok és tanárok bukkannak fel. Délután van, de az órák többsége még most is tart. Felmorranok… Most már nem csak a kölyköt lesz nehezebb megtalálni és Kolosszust kiiktatni, hanem nézőközönségünk is van… Remek… Hirtelen jön az ötlet és miután a hatalmas oroszra vigyorgok csak mindent tudóan elkezdek hátrálni. Én. Hátrálok… De ha ő is egy X-men, akkor be kell válnia a tervemnek. Kis hősök gyülekezete az egész iskola…

Hirtelen fordulok és bár a közeledtemre a legtöbb ember meghátrál, azért vannak olyanok, akik döbbenetükben lecövekelve bámulnak. Néhányan szájtátva mutogatnak Kolosszusra, összesúgnak, felsikkantanak az óriás láttán, megbabonázva nézik csillogó bőrét… Ők azok, akik bajba kerülnek. Mert akik rajtam csodálkoznak (inkább úgy kéne mondani, hogy a gyomruk összezsugorodik és elönti őket az a reflexszerű óvatosság), elég eszesek, hogy kitérjenek a két mutáns harca elől. De mint mindig, most is akadnak lassúak… Így kerül a markomba egy lány. Fekete haja az arcába zuhan, ahogy megrántom és magam elé tartva a folyosó közepére sétálok vele. Felsikít és próbál menekülni. Belém rúg, kalimpál, de ez édeskevés a szabaduláshoz. Egy erősebb szorítás a karján pár édes szó suttogása a fülébe és már is kezes báránnyá válik… Fellesek Kolosszusra, miközben hátrasimítom a lány haját, hogy jól látszódjon az arca.

- Szóval, Kolosszus… Úgy tudom, a többi kutyával együtt, szeretitek nyalni a gazdáitok kezeit. Itt az alkalom... Mutasd meg! – a torkánál megragadom, és arra kényszerítem, hogy emelje fel a fejét. – Tessék… itt van – horkantok fel megvetően és közelebb lépdelek. Figyelem, hogy ha elindulna vagy bármi rossz mozdulatot tenne, jól lássa növekedő karmaimat, ahogy a nyakához ér és kibuggyan a lány vére. Nem ajánlatos pattogni… - Emberek – köpöm undorodva. - Megalázkodtok csak, hogy nekik jó legyen és ne féljenek tőlünk. – megcsóválom a fejemet, aztán erősebb hangon folytatom. – Legyél olyan jó és add át a kölyköt. Ha megteszed, békésen távozom innen, a sráccal együtt… Ha nem… - lesz szélesebb a mosolyom. – Akkor nagyon mérges leszek… - markolok rá a lány vállára.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Kolosszus Csüt. Feb. 09, 2012 7:59 pm

A nagy csetepatéra sokan felfigyeltek. Ez nem volt jó. Mit keres még itt ennyi ember ilyenkor. Mindjárt lemegy nap.
-Mindenki, tűnjön innen!
Szólítom fel a díszes társaságot miután Creed felcsípte élete első csinos lányát. Legalább is ahogy megismertem nem lehet túl népszerű a nő körében. A tömegnem több sem kellett, futásnak is eredtek a vész illetve a fő bejárat felé.
-Itt Kolosszus. Van egy kis gond...
Óvatosan magam elé emeltem a kezem. Amolyan "nyugi van" pózba.
-Rendben. Nyugodjon meg...-Félkézzel a fülemhez nyúlok és kissé oldalra biccentem a fejem. -Túszt ejtett és a srácot kéri cserébe... Türelmetlennek tűnik.
Adom le a drótot a vonal másik végének. Tekintetem végig Creeden tartom.
Kolosszus
Kolosszus
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Victor Creed Szomb. Feb. 11, 2012 3:24 pm

Elégedett vagyok magammal, hogy a terv beválik. Tudom, a könnyebb utat választottam, de most egyáltalán nincs kedvem ezzel a bádogemberrel elütni az időmet. Gerinctelen húzás, de mindent a cél érdekében, nem igaz?

- Hallod kicsikém – kuncogok bele a fülébe. – Nyugodj meg… Igen-igen, te, hiszen mindjárt kiszabadítanak! Megment a csúnya bácsitól… Nekem biztos nem mondhatja, ennél békésebb nem is lehetnék. Főleg, ha egy ilyen gyönyörűség van a kezeim között. – A lány megremeg és megpróbál lefejelni, de a kobakja a vállamat éri csak el. Leszorítom, hogy ne tudjon többet hadakozni, aztán Kolosszust figyelem.

- Csak nem apuci segítsége kell? – horkantok fel megvetően. – X-menek… Felkészületlen, gyenge csürhe… Azt sem tudod merre kell menned, ha nem kapsz utasítást… - Elnémulok pár másodpercre, de csak nem mondd semmit, helyette kitartóan figyel és vár. Felsóhajtok. – Fogy a türelmem kölyök! – Mutatóujjamat a lány nyakához érintem, miután még jobban felszegem a fejét és lassan egy apró csíkot húzok rajta, hogy a bőre éppen csak megsérüljön és kiserkenjen a vére. Megdöbbentő, hogy milyen finom is tudok lenni, ha erre kerül a sor. A lehető leglassabban tudom leszántani a bőrt az emberről… Ijedten felnyög, de nem mozdul. Megdermeszti a félelem. Ez igazán szerencsés, mivel ha belehajolna a karmomba, önmagát ölné meg. Fültől fülig meghúzom, és a vér elkezd a nyakán lefolyni. – És, most, ismételjük meg mélyebben. – Vigyorgok a kölyökre és elcsigázott mozdulattal helyezem a kezdőpontra a karmom hegyét… Mintha csak szakácsokat oktatnék, a hús helyes felszeletelésére.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

New York Egyetem - Page 2 Empty Re: New York Egyetem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.