Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mutánsfalva

5 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mutánsfalva Empty Mutánsfalva

Témanyitás by Cerebro Vas. Május 20, 2012 7:12 pm

Bár az iskola többé nem egyedülálló abban, hogy hogy mutánsokat oktatnak itt - és nyújtanak számukra menedéket, ha kell - ám ennek ellenére sincs már elég hely a főépületben, hogy minden tanuló kényelmesen elférjen, ezért a 30-as évek kezdetén, amikor már kezdett nagyon zavaró lenni, hogy a csapat harmada sátrakban él, a Xavier minden lakója munkához látott, és ennek eredménye lett az a kisebb falunak is beillő épületegyüttes, melynek hivatalos neve Xavier Kollégium, ám a lakói csak mint mutánsfalvát emlegetik.
A név egyébként találó, hisz amikor meglátták a -gyakran szó szerint - földből kinövő házakat, pár üzletember is megvetette itt a lábát, és 2037-re a település már rendelkezik egy kisbolttal, postával, de még egy lottózóval is, melynek falán ott díszeleg a szerencsejátékkal foglalkozó üzletekből kihagyhatatlan kellék: Darren Black fényképe, és alatta a felirat, mely arra figyelmeztet minden alkalmazottat, hogy ezt az embert tilos kiszolgálni, még akkor is, ha csak egy pohár vízért jön be.
Bár a kollégiumban immár bőven van elég hely a jövőbeli tanulók seregének, még ma is akadnak olyanok, akik inkább sátorban alszanak, az erdő szélén, a csillagos ég alatt.
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Szellem Szer. Május 23, 2012 7:25 pm

Miután az őskövület Volkswagen Camper egy atombomba finomságával távozik, csend terül el az alváshoz készülődő mutánsfalván. A lakók nyugalmát még néhány percig zavarja csak Sarah kocsijának motorja, de aztán pont olyan csendessé válik minden, amit az ember elvárna egy a semmi közepén lévő apró falucskától, melynek minden lakója végkimerülésig nyúzott diákokból áll, vagy tanárokból. Hamarosan az utcai lámpák fénye is kialszik, és egyszerre a tücskök ciripelése a legnagyobb zaj, ami megtölti a levegőt közel s távol, fénnyel pedig mindössze az az ezernyi csillag szolgál, ami most odafent ragyog az égen. Tökéletes az idő egy kis sétára - azok számára, akik elég idősek, hogy ne legyen rájuk érvényes a takarodó - vagy netán betörni az igazgatóhelyettes házába, hogy visszalopjuk onnan az okos telefont, amin rajta van minden zenénk, ezért aztán nem kellett volna azzal órán játszani, igaz Theodor?

Alapvetően rossz ötlet lenne betörni a Darrow házba - mármint ebbe, a másik Darrow házba meg öngyilkosság - és most sem javallott, annak ellenére, hogy az itt lakók közül ketten épp az imént távoztak, egy valamivel előbb, Reachel az iskolában ólálkodik éppen, a három másik kölyök pedig osztálykiránduláson van, vagyis röviden elvileg üres a ház, és ezt megerősíteni látszik, hogy egyik szobában sem ég a villany. A készülék Sean dolgozószobájában kell, hogy legyen - a tanáriban nincs...állítólag ugye? - ami a legfelső emeleten van, a folyosó végén balra - azt mondják. A bejárati ajtóval szerencsére nem kell vesződni: a házigazdák jól tudják, kik a szomszédaik, ezért nem pazarolják arra az idejüket, hogy zárják azt.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Gregory S. Severald Szer. Május 23, 2012 8:06 pm

A plafont bámulva vártam a jelet. Kezeim fejem alatt összefonva, egy másik pár pedig a hasamon kulcsol egymásba. Nem is kellett olyan sokáig várni. A Hatalmas ricsaj ami elárasztotta a környéket volt a jel. Felültem az ágyon, kinyitottam az ablakot és kimásztam rajta. A tetőn állva össze dörgöltem két tenyerem míg a másik két végtaggal becsuktam az ablakot. Az a kettő vissza is húzódott addigra kiszőrösödő hátamba majd egy nagymacska alakját felvéve leugrottam a tetőről és a célszemély háta felé szaladtam. Az ajtóhoz érve lassan felegyenesedtem 2 lábra és emberi végtagokra, külsőre. Kezeimről inkább lehagytam az ujjlenyomatot, nem mintha sokat segítene ezen a környéken de azért mégis.
~Nah hová Tetted a Telómat Te agytúrkász?
Lábujjhegyen közlekedtem a lakásban. Rég jártunk erre családlátogatóban, de akkoriban ha jól emlékszem még az emeleten volt a dolgozó. Felsomfordáltam az emeletre és keresgélni kezdtem a dolgozó szobát. Nagy ajtó a folyosó végén. Kérdés, hogy nyitva van e. Megpróbáltam benyitni és ha sikerül akkor besurranok és körbenézek.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Szellem Szer. Május 23, 2012 8:37 pm

A dolgozószoba ajtaja sincs zárva, ugyanis apuci a gyerekeit is túl jól ismeri ahhoz, hogy ilyesmiben bízzon, ezért azt a kevés dolgot, amit előlük szeretne elrejteni(karácsonyi/szülinapi ajándékok, Cerebro pótalkatrészei, egyéb kellékek) olyan helyen őrzi, ahol senkinek eszébe sem jutna keresni: azt hitted, most elárulom mi? Hogyne... A lényeg, hogy Theo gond nélkül hatol be ebbe a szobába is, ami meglepően jól fel van szerelve, és az utolsó látogatása óta gyarapodott néhány olyan dísztárggyal, amit Sean nem mert kitenni a falra, amikor a gyerekek még kicsik voltak, most azonban szabad a pálya, így több kard és puska lóg a falakon, mint a hadtörténeti múzeumban. A szoba közepén álló mahagóni íróasztal felületéből alig látszik valami a rajta heverő rengeteg irattól, és pizzás doboztól, illetve ezek közt elbújt egy monitor és egy billentyűzet is - az igazgatóhelyettes úr még mindig ilyen őskövületet használ a virtuális interfész helyett, mert ez állítólag gyorsabb. Telekinézissel mondjuk tényleg az. - Az óriási asztal hatalmas fiókjainak mélyén kell, hogy lapuljon valahol a kincs, ami Theo próbál felkutatni, ám mielőtt hozzáérhetne bármihez is, valaki felkapcsolja a villanyt mögötte. Ha megfordul láthatja(ha nem, akkor csak hallja), hogy a nő aki "leleplezte" hátraugrik ijedtében, mikor meglátja őt. Hosszú barna haja az arcába hullik, eltakarva azt arra a röpke pillanatra, amíg kisimítja onnan, hogy az ijedt tekintetből szigorút kovácsoljon, és azzal nézzen rá Sarah Darrow két szeme.
-Hát maga meg kicsoda, és mi a fenét keres itt?
Egy gyors alakváltásra természetesen még volt ideje Theo-nak, és amíg megfordul, akár az arcát is megváltoztathatja gond nélkül, a kérdés az, hogy kivé lenne célszerű változni ebben a helyzetben?
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Gregory S. Severald Szer. Május 23, 2012 9:52 pm

A bejutással nem voltak gondjaim. Először alaposan végig néztem milyen kőkori tárgyak lelhetők fel ebben a szobában. Ám mielőtt nekiláttam volna a kutakodásnak úgy elszaladt az idő, hogy rám kapcsolták a villanyt.
~Basszus kulcs!
Ijedtemben haptákba vágtam magam és arcom a tarkómra csúszott és lényegében mindenem helyet cserélt. Vagyis szemtől szembe kerültem Sarah-nénivel. Régi nevén csak Fúriaként emlegetik. Azt azonban nem kötötték az orromra, hogy a képessége vagy a gyereknevelési módszere miatt kapta e ezt a nevet.
-Öhm... jó napot, estét, vagyis csókolom... Én csak... a...
Néztem köre a helységben több szemmel amit sunyiban növesztettem a tenyeremben ami a hátam mögött volt.
-szóval, a... vagyis...
Aztán feladtam a hebegést habogást, apámtól tanultam, hogy a meghökkentő őszinteség célra vezetőbb bári másnál. Kivéve a 100 dollárosoknál... Amiből sajnos nálam most nem volt egy darab se. Így maradt a kínos őszinteség.
-A telefonomért jöttem...
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Szellem Szer. Május 23, 2012 10:11 pm

Amíg a fiú hebeg s habog, Sarah feje oldalra dől, s amíg mosolyogva figyeli a szenvedő fiút úgy újabb kósza tincs hullik az arcába. Mindkét szeme homloka felé irányul, aztán egyetlen fújással félrelöki azt, ezt kövezően pedig megindul a fiú felé.
-Szóval, a telefonodért mi? - Kérdi, kuncogva, s Theo mellé érve ujjai hegyét végighúzza a srác vállán. - És miből gondolod, hogy itt van,hmm? - Ha Theo elmondja, hogy Sean vette el tőle, meglepődik rajta, egészen addig, amíg hozzá nem teszi azt is, hogy órán használta, erre ugyanis csak annyit mond: - Mr.Darrow a tanárod...ja igen.
Oldalról annyira nem látszik, de mintha megnyalta volna a szája szélét. Minden esetre kihúzza a fiókot, és turkálni kezd ott a holmik közt, mintha maga is keresne valamit, mondjuk ez az ő háza, szóval nincs ebben a világon semmi furcsa.
-Hogy nézett ki az a telefon?
Közben talál egy papírt, amit érdekesnek gondolhat, de legalábbis félreteszi azt, hogy később elolvashassa, miután a vendége elment.
-Á, azt hiszem ez az, tessék. - Szól mosolyogva, és átnyújtja a készüléket. - Máskor azért inkább csengess, ha meg szeretnél látogatni, renden? - Kérdi, és rá is kacsit az ifjú behatolóra. - Ugye egymagad is kitalálsz?
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Gregory S. Severald Szer. Május 23, 2012 11:02 pm

Kissé meglepődtem a reakcióján.
-Hát, Mr. Darrow vette el órai használat miatt... pedig csak az időt néztem meg...
Vallottam be a féligazságot egy másik féllel kitoldva, hogy még köze se legyen hozzá. Azonban a következő elszólása szöget ütött a fejembe.
~Mr Darrow a tanárod... Maga pedig a felesége nem? Meg a kocsit sem hallottam...
Kérdésére készséggel eldaráltam, hogy hogyan is néz ki a kicsike. Míg azon gondolkoztam, hogy ez vajon tényleg Sarah-néni e az illető több jelét is adta amivel erre rá cáfolt.
-Öhm, igen persze és kitalálok, köszönöm.
Kiviharzottam a szobából ám a folyosón túl nem mentem.
~Ez biztos nem ő lesz... A rémtörténetekben teljesen másmilyen.
Halk, nesztelen léptekkel ismét megközelítettem a résnyire nyitva hagyott ajtajú dolgozó szobát. Egy pár másodpercet még vártam és felvettem Mr. Darrow alakját. Kinyitottam a zajtót és beléptem.
-Szia drágám, máris vissza értél?
~Jézusom, ez undorító...
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Szellem Szer. Május 23, 2012 11:25 pm

-Jól van kis szívem. aztán legközelebb - és int meginti mutató ujjával - inkább várd meg az óra végét.
Miután Theo elmegy "Sarah" tovább kutakodik a fiókok közt, majd tanulmányozni kezdi szerzeményeit, kezdve azzal a papírral, amit először rakott félre. Fél perccel később már el is dobja a Millenium Falcon makett tervrajzát, és rátér a következő papírra. Ez sem nyeri el a tetszését, pedig Ezekiah annak idején nagyon igyekezett, hogy hiteles képet rajzoljon az iskoláról, madárkákkal, napocskával a sarokban, meg minden. Sokadik próbálkozásra aztán valamit amiben annyira elmélyül, hogy amikor meghallja a "férje" hangját kis híján dob egy hátra szaltót, aztán pedig a mellkasához kapva mered "Sean"-ra.
-Jézusom... - Egy pillanatra tanácstalanul néz Theo szemébe, aztán egy szelíd mosolyt erőltet az arcára. - Drágám. A szívbajt hozod rám, hogy tudsz ilyen halkan mozogni a lakásban. - Elsétál az asztal mellett, kidomborítva melleit, hogy elterelje a férfi figyelmét arról, hogy közben kezével a zsebébe rejti a tervrajzot, amit az előbb olvasgatott. - Merre jártál? Úúúúgy hiányoztttál. - Búgó hangjához társul még igéző tekintete is, de a teljes hatás kedvéért jobb kezével gyengéden megsimogatja "hitvese" borostás arcát. Aztán másik kezével is végigsimít rajta, végül közelebb hajol, és megpróbálja a falba verni Theo fejét.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Gregory S. Severald Szer. Május 23, 2012 11:57 pm

Egyre gyanúsabb volt a viselkedése. Anyám nem szokott ekkorát ugrani amikor rajtakapjuk valakivel. Továbbá nem csak a korabeli históriáknak mondott ellent hanem a saját emlékeimben sem így maradt meg.
-Nem vettem fel a papucsot, reggel beraktad a mosásba ha még emlékszel.
Füllentettem ahogy csak bírtam. Következő kérdésén sokat kellet törnöm a fejem, hogy valami hiteles hazugságot találjak ki. Végül bevillant a nagy terv.
-Öhm, elvittem a gyerekeket Ratnáékhoz ahogy megbeszéltük...
Lassan hátráltam ahogy közeledett végül falba ütköztem. Kezeimmel zavartan a falat tapogattam. Rá kellett jönnöm, hogy nincs tovább. Amikor keze az arcomhoz ért már nagyon ideges voltam. Sajnos nem örököltem ősöm hidegvérét. Azok ketten... még ha bombáznak is képesek olyat reszelni az emeleten, hogy zeng a ház.
Végül másik keze is a helyére került és erős nyomást fejtett ki a fejemre. Szinte ösztönösen védtem a nyakam így a bőr és a hús lecsúszott a koponyámról ő pedig a falba ütötte a kezét. Én szinte lecsupaszított koponyával néztem farkas szemet vele. Eljött a remek alkalom, hogy a helyzetet kihasználva eltüntessem a maradék bőrt meg húst a koponyámról és ráüvöltsek egyet. Mintha maga a zord kaszás lennék.
-WHÁÁÁÁÁÁ
Ha elengedi a fejemet vagy legalább eltávolodik tőlem akkor szépen vissza aprikálom magamra a burkolatot és kicsit meg dörgölöm az arcom.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Szellem Csüt. Május 24, 2012 12:34 pm

-Milyen viccesek vagyunk ma - gügyögi férjének, mint aki épp arra készül, hogy meg is simogassa a buksiját, amiért ilyen jó pofa, az ő férjecskéje, de végül marad a betervezett mozdulat ami...
-VÁÁÁÁÁ!!!! - Üvölti ijedtében, olyan mély hangon ami Sarah-tól még akkor is furcsa lenne, ha berekedve, aztán pedig elkerekedett szemekkel bámul a visszaalakuló Theo-ra.
-Oké, lebuktam - hagyja el Sarah ajkait a hang, mely inkább emlékeztet Darth Vader-re, mint a Fúriára, ám sokáig nem marad fenn a képzavar. Mrs.Darrow jó 10 centimétert nő a következő néhány másodpercben, szép hosszú barna haja visszahúzódik, és vörösbe vált, selymes bőre pedig pikkelyessé változik, és zöld színűvé. Az arca is teljesen megváltozik, szögletes lesz, és elnyúlt, szájában hegyes fogakkal, a szempár pedig nem igéző többé, inkább rémálomba illő sárga, ami pedig a kezeit illeti: nos, többé senki sem vágyna rá, hogy megcirógassák azok az éles karmokban végződő hosszú zongorista ujjak. Egyedül a ruhái nem változnak, amik új alakján igencsak feszülnek, illetve helyenként ki is szakadnak.
-Miért nem tudtál mosolyogni, és lelépni a telefonoddal? - Kérdi, és már lendül is hosszú karja a fiú feje felé, hogy mély sebeket ejthessen az arcán.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Gregory S. Severald Csüt. Május 24, 2012 1:04 pm

Minek után arcom visszanyerte díjnyertes mosolyát érdeklődve figyeltem ahogy Sarahból egy csenevész, ápolatlan körmű Hulk lesz. Önmagában nem volt alacsony az illető de ettől a takony-zöld színtől az ember legalább 240centimétert elvárja és a majdnem ugyan ennyi szélességet is.
~Ez nem kunszt, ez megy nekem is... De azt hiszem itt nem kéne Hulkosat játszani... Múltkor is megharagudtak érte...
Állapítottam meg és csípőre raktam a kezem. Valahogy tovaszállt a korábbi félelem. Fellazultam. Most, hogy már tudom, egy magamfajtával állok szemben nem igazán láttam okot a félelemre.
-Hogy miért is? Nos, itt hagytam egy ronda, takony-zöld ipsét akinek nem itt van a helye.
Ösztönösen hajolok el az ütés elől miközben egyik kezemmel megpróbálom elkapni a csuklóját, hogy aztán a másik kezemmel megpróbálhassak bevinni egy állast. Ha megfogná akkor kézhez, illetve hashoz kapok egy másikat amivel meglepetés szerűen tudok bevinni ütést gyomorszájra.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Szellem Csüt. Május 24, 2012 4:22 pm

-Ó, amikor itt hagytál, még egészen tettszettem neked - feleli, s hangsúlya távolról emlékeztet arra, mintha csábítóan búgni próbálna, ám ebben a formájában ez inkább gyomorforgató, mint szexi. - Láttam a szemedben!
Theo úgy tűnik a jelekkel ellentétben rendesen odafigyelt Sarah néni óráin, így könnyedén kitér támadója csapásai elől, azonban a lény sem piskóta, így ő is tudja hárítani a csapásokat, egészen addig, amíg csak két kézzel szórják rá az áldást, mikor azonban a végtagok megszaporodnak, már elhátrál a fiútól, sajgó hasfalára tapasztva karját.
-Ez nem ér, mi vagy te, a pókember? - nyöszörgi, szemeivel egy ablak után kutatva, hiába. - Na jó, egyezzünk meg... - Kezd hozzá, de aztán fejjel előre rohan neki a kölyöknek, azzal a céllal, hogy hanyatt lökje őt, és aztán kimenekülhessen a házból, még mielőtt idecsődítik a teljes szomszédságot, amikor láthatóan ezzel az egy Xavieressel sem bír.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Gregory S. Severald Pént. Május 25, 2012 1:09 am

-Az csak gyermeteg kíváncsiság...
Szögeztem le a kezdetben mutatott szimpátiám okait. Aztán ahogy eltorzult a hangja egy rosszalló fintor csúfította el az arcom.
Viszont azt örömmel vettem, hogy sikeresen gyomron vágtam azonban nem úgy tűnt mint aki bele akar halni a sérülésbe. Sőt, jobban lefoglalta a miben létem. Megfordult a fejemben, hogy demonstrálom neki valami extrém átalakulással amitől még az én étvágyam is lehet, hogy elmenne. De a házra vigyázni kéne így ez elmaradt. Szolidabbon kezdtem gondolkodni amikor is előállt egy olyan javaslattal, hogy meg akar egyezni. Ez kizökkentett a helyzetből, nem tudtam mire vélni. Aztán megint át kellett kapcsolni ugyanis támadásba lendült. A furcsa módszerrel kitűnő célponttá vált a feje ami ugye nem jó ha fáj. Főleg ha nagyon. Tudtam, hogy nekem is fog de reménykedtem, hogy neki jobban.
Hasamból egy behajlított láb került elő aminek a sarka egyenesen az illető fejét célozta be, hogy beletapossak egy nagyot és a föld felé mozdítsam el a lendület vektorát és felnyalja a padlót.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Szellem Pént. Május 25, 2012 7:45 am

-Valóban az lenne? Ilyen idősen nem láttál még melleket, hogy ennyire kíváncsi voltál rá? - Kérdi rosszindulatúan, abban reménykedve, hogy legalább addig zavarba tudja őt hozni, amíg finoman hátralöki, aztán levágja a fejét valamivel. Terve most sem válik be, egészen, hisz Theo átlendíti őt maga felett, ő pedig már az előtt csillagokat lát, mielőtt még a fal adná a másikat. A sarokban ülve annyira lefoglalja őt a feje fölött kergetőző gyalogkakukkok látványa, hogy csak az utolsó pillanatban tud elhajolni a falról leeső díszkard elől, mely életlen ugyan, viszont szemre megvan legalább 20 kiló is, és amúgy is elég ijesztően fest a sok kiálló tüskével az oldalán, és a hatalmas, széles pengéjével. Diadalittas - ha kicsit bohókás - arcot vágva pattan fel, és ezzel a mozdulattal lever még néhány puskát a falról, szerezve pár zúzódást a lábán is.
-Na jólvan...huhh...állj meg egy kicsit - szól rá az elvileg egy helyben álló Theo-ra, bár már semmiben sem lehet biztos - na, maradj nyugton amíg...
Kezei lapossá préselődnek, szélein pedig a zöld színű csontok élessé válnak. Hamarosan két karja inkább emlékeztet egy mutáns imádkozósáska végtagjaira, mint egy emberére...egy nagyon veszélyes mutáns imádkozósáska karjaira. Vaktában kezd csapkodni az éles fegyvereivel, miközben azon van, hogy minél közelebb jusson reménybeli áldozatához, aki már kezd nagyon az idegeire menni! Egy kardot a falon sikerül is kettévágnia menet közben.
-Innen nem mész haza kölyök!
~Izé...hacsak nem itt lakik...hmm...na mindegy!~
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Gregory S. Severald Pént. Május 25, 2012 11:17 am

-Ó dehogy is nem, sőt voltak ennél szebbek is... Barátnőnek meg nekem is...
Így utólag belegondolva ez kissé félreérthető volt. Bár ős is alakváltó így azt hiszem képes együtt érezni velem.
A pluszvégtagom szépen lassan visszahúzódik. A helyét megvakarom, már csak úgy passzióból is. A lehulló fegyvereket nézve eszembe jut, hogy Hugi mennyi ötletet meríthetne innen. Meg mennyivel könnyebb dolgom lenne, ha ő is itt lenne.
~Hülyeség volt otthon hagyni... Remélem még nem szólt ősöknek.
Aztán ahogy láttam átalakulni valami sáska szerű izévé a Takonymanót kikerekedtek a szemeim.
~Najó, remélem már szólt nekik... ez már nem játék...
Először lassan hátrálni kezdtem, hogy időt nyerjek. Csontjaimban változások sokasága ment végbe. A benne lévő kalcium mennyisége megnőtt a nagyobb szilárdság érdekében, az érzékeny csonthártya, idegsejtek pedig leváltak a hálózatról, hogy ne tudjanak ingereket küldeni az agyamba. Nem szeretem ha fáj. Szívemet kemény csont burokkal vettem körbe. Annak sem tehet jót egy ilyen csapás. Így, hogy nagyjából bebiztosítottam magam pókemberes kézmozdulattal nyúltam felé miközben teljesen oldalra fordultam, hogy minél kisebb támadható felületet mutassak felé. Ujjaimat nem tartottam olyan furcsán csak kissé behajlítva. Tenyér párnáim közül egy vaskos kardpenge alakú csont indult meg ellenfelem szíve felé. Remélhetőleg még az előtt eltalálja, hogy engem lekaszabolna.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Szellem Pént. Május 25, 2012 4:43 pm

-Remélem a biztonsági kamera nem vesz hangot, az a csaj, aki itt él biztos megsértődne ezen. - Hecceli tovább ellenségét, ki a jelek szerint még nála is veszélyesebb alakváltó lehet, hisz ilyen sokáig még senki sem bírta ellene a küzdelmet, igaz a többségnél ügyel arra, hogy legfeljebb fele akkora legyen mint ő, és lesből támadja meg őket, de ne vesszünk el a részletekben. Tovább szédeleg ellensége körül, kinek csak vállain tud ejteni pár könnyebb sebet, mielőtt az előre lendül, és a mellkasába szúrja a csuklójából előreugró fullánkot. A lény elkerekedett szemekkel bámul előre, s levegő után kapkodva hajol rá Theo testére, de aztán szája egy gonosz mosolyra húzódik, és karjával mint a villám szúr oda, ahol a fiú szívét sejti.
-Azt hitted, ott hagyom a belső szerveimet, hogy kinyírhass, hát...áú, ILYEN NINCS!!!
Kívülről elég érdekes látványt nyújt, ahol állnak egymással szemben, a zöld fura a mellkasában egy tüskével, melynek hegye a hátából áll ki, ám ennek ellenére egy csepp vért sem veszít, vele szemben pedig Theo, kinek kemény mellkasába beletört a támadójának csont karma. Utolsó elkeseredett próbálkozásképpen lefejeli Theo-t, aztán pedig kirohan a szobából, nekiütközve minden falnak, amit csak talál.
~El kell tűnnöm innen, mielőtt még kicsinál ez a rohadék!~
Futás közben egy fülsüketítően magas hangot ad ki, mintha sípolna. Biztos, hogy hallotta mindenki a környező házakban, de talán még az erdőben is.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Gregory S. Severald Pént. Május 25, 2012 5:46 pm

-Tisztában van vele nyugodj meg...
A bekapott sebek nem voltak vészesek, tudtam koncentrálni és keresni a rést a védelmén. Nagy nehezen meg is találtam és kihasználtam. Reakcióját látva megkönnyebbültem de korai volt ez az elbizakodottság. Esélyem sem volt reagálni a támadására ami minden bizonnyal végzett volna velem, ha nem teszem meg a szükséges óvintézkedéseket. Ettől függetlenül nagyon megijedtem egy pillanatra le is blokkoltam. De szavai visszazökkentettek.
-Reménykedtem...
Ebből sikeresen leszűrtem, hogy nem az a tipikus alakváltó ő sem. Amíg én leszűrtem addig ő lefejelt. Fegyverem kicsusszant én pedig hátra tántorodtam, ösztönösen fogtam a fejemre, de nem fájt. A csont elkezdett visszahúzódni én pedig négykézlábra ereszkedtem, körmeim karmokká fejlődtek míg térdem egészségtelennek tűnő irányba hajlott. Karmaim belemélyedtek a padlóba és mint akit puskából lőttek ki robbant ki a szobából a szemben lévő falra. Abban is alaposan megkapaszkodtam, hogy tovább lökhessem magam ellenfelem után. Arcom futásközben szépen megnyúlt, szemfogaim agyarakká nőtték ki magukat. Egy pillanatra megtorpanok a fülsüketítő zajtól, hegyes füleim lekonyulnak. Aztán megrázom a fejem és ismét utána eredek, hogy rávethessem magam és hátulról számba vehessem a nyakát. Ha sikerül nem roppantom el csak jelzés szintjén mélyesztem bele egy kicsit. Azonban ha ficánkol akkor viszont az izmok zárni kezdik a fogsort.
-Nyugi va...


A hozzászólást Gregory S. Severald összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 26, 2012 10:16 am-kor.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Szellem Szomb. Május 26, 2012 6:12 am

Elámul Theo pofátlanságán, hisz már az is elég durva, ha egy átlagos nőről mondja azt valaki a füle hallatára, hogy egy másikat szebbnek talál nála - még akkor is, ha sokkal költőibben fogalmaz, mint ez a srác - ő meg a Fúriával teszi ezt! Mondjuk az alakváltónak egyértelműen fogalma sincs róla, ki az a Sarah Darrow, úgyhogy neki csak a pofátlanság része esik le, meg úgy az egész teste, amikor az a rémálmaiból előkerült izé a hátára ugrik, és a földre taszítja. Újra megpróbálkozik a sípoló hanggal, ám Theo fogai a torkán meggátolják ebben, ő pedig lassan levegőt is alig mer venni. Nincs mese, ezt elbukta.
-Eressz el va... - sziszegi összeszorított fogai közt, de aztán nem meri bejezni a mondatot. A rémség túl erős. Minden izma egyszerre ernyed ő, maga pedig elnyúlik a padlón, feladva a küzdelmet. - Oké, jó leszek...
A zsebéből kilógó összetekert tervrajz felfelé áll, Theo hasát bökdösve, ám ebből a szögből aligha lehet kisilabizálni, mi is az pontosan. Szerencsére nem is kell sokáig gondolkodnia rajta, mert hamarosan megjelenik az erősítés, és ezt szó szerint kell érteni! Egy farmert, és fekete kapucnis pulcsit viselő férfi egyszerre csak úgy materializálódik az orra előtt, majd előkap egy kábító pisztolyt, és vagy három nyilat lő a behatoló fejébe, aztán a másik kölyökre fogja fegyverét, és már majdnem lő, de aztán valamiért visszafogja magát.
-Theo? - Kérdi gyanakodva. - Greg, fellélegezhetsz, megvan a fiad, és úgy tűnik, lenyomta a behatolót. - Szól bele a rádiójába, majd gyorsan kikapcsolja azt, mielőtt az aggódó apuka elárulhatná magát. - Te egyébként hogy kerülsz ide?
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Gregory S. Severald Szomb. Május 26, 2012 10:59 am

Nyelvemet próbáltam a lehető legjobban vissza húzni, elég rossz íze volt az ipsének. Kicsit mintha penészes lenne, vagy nem tudom... A lényeg, hogy nem volt jó. Morogtam és zártam egy centit minden egyes megmozdulásánál, megszólalásánál. A papiros ami a hasamat bökdöste egy csöppet sem zavart, valójában észre sem vettem, hogy van ott valami.
~Ééés most szépen itt maradunk amíg Sarah-néni vissza nem ér. Vagy valaki aki hívja a zsarukat...
Ahogy kijelenti hogy jó lesz még inkább szorítok egyet a nyakán. Alsó szemfogaim belemélyednek a húsába és lassan vér kezd kicsorogni onnan. Szemeim felkúsznak az előttem megjelenő alakra és kikerekednek. Miután lelövi a zsákmányomat elengedem azt, hátrálni kezdek és két lábra egyenesedni. Végtagjaim fokozatosan alakulnak emberivé és kinyújtom felé, hogy lassítson már hé! Arcom kicsit lassabban rendeződik vissza. Démoni hörgéseket adok köhögés közben amik fokozatosan lágyulnak el.
-Kehm... hé... nyugi, igen én vagyok... ühm...
Matatok nyelvemmel a számban, majd kiköpöm az egyik jó 10-12 centis agyaramat ami koppan a földön.
-Na hogy? Bejöttem. Nyitva volt az ajtó.
~Nem tárva de ez nem lényeg...
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Szellem Szomb. Május 26, 2012 4:04 pm

-Sejtettem - feleli Szellem - kiköpött anyád vagy. - Aztán amikor Theo visszaváltozik újból végigméri, és mosolyogva hozzáteszi. - Mellesleg, kezdem már kiismerni a beteg formáidat, színésznek kéne menned, a horrorrendezők milliókat spórolhatnának az effektekkel, ha te játszanád a szörnyet.
Picit még meg is borzong színpadiasan a teljes hatás hatás kedvéért, majd végre elteszi a kábítófegyvert.
-Úgy értem, mit csinálsz te a fiam házában? Már rég ágyban kéne a lenned, a szüleid nem... - ezen a ponton végre belegondol, hogy kik is az ő szülei. - Ó...na mindegy.
Közelebb sétál az elalélt lényhez, mi időközben visszazsugorodott eredeti alakjába, egy sovány, kopasz, alacsony férfivá, kinek ovális fején ülő arca leginkább egy patkányéra emlékeztet a mélyen ülő szemeivel, és a köztük elhelyezkedő apró orrával, minek dőlésszöge arról árulkodik, hogy sokszor betörték már azt. Az alakváltói képesség isteni áldás lehetett ennek a randaságnak.
-Ha már itt vagy, mondott valamit neked? - Kérdi, csak úgy kíváncsiságból, hisz ha megjönnek a telepaták, ez úgysem lesz egy hosszú vallatás. - Kérdezném, hogy nem esett-e bajod, de látom ebben a sötét sikátorban te vagy az akivel nem jó összefutni...viszont ha más kérdezi, aggódtam a biztonságodért, és rögtön megvizsgáltalak, oké?
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Gregory S. Severald Vas. Május 27, 2012 3:13 pm

Nem tudtam hirtelen eldönteni, hogy ez most dicséret vagy sem. Így felkapva anya régi alakját amivel még apa dicsekedett annó, hogy így meg úgy nézet ki az előtt, hogy megszülettünk. Csak dobtam egy puszit.
-Köszi.
Aztán vissza alakultam és felsandítottam rá sejtelmes vigyorral.
-Láttad a legújabb Hulk-ot? Az én én voltam.
Húztam ki magam büszkén. Aztán kérdésére vissza pörgettem az eseményeket a fejemben. Nem sok mindenre jutottam vele.
-Hát csak olyanokat, hogy Drágám, megijesztettél... mi az isten vagy te, csak a szokásos...
Vontam vállat, egyből 4 et. Ugyanis szeretek 4 kézzel gesztikulálni sokkalta kifejezőbb tud lenni mintha csak kettővel kalimpálnék. Aztán ahogy a felső vállaimat leengedem szépen elkezd az alsó pár a felsőbe olvasni mintha csak egy cipzárt húznának össze a vállamtól az ujjaimig.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Szellem Vas. Május 27, 2012 5:47 pm

Kissé meglepődik, ahogy a fénykorában lévő Roxi jelenik meg előtte - a tüzes vörös, akinek annyi bajt okozott, hogy csak na - de tényleg csak egy pillanatra. Bármennyi időt is tölt a többi mutáns között, lesznek dolgok, amit sosem tud majd megszokni, de azért nem is most jött le a falvédőről, hogy ugrálni kezdjen ijedtében, és Theo-t fojtogatva azt üvöltse: "hová tüntetted a nőt!!!".
-Tényleg? - Csillan fel a szeme. - Úgy tudtam, hogy az egyik név ismerős valahonnan a stáblistán, de az asszony lehurrogott, hogy "tudod a színészek előfordul, hogy több filmben is játszanak életükben" . Sose nősülj meg, olyan jó csajt úgysem fogsz ki, mint én.
Egyik meglepetésből a másikba zökken ma este úgy néz ki. Na nem a Goro retorika miatt, azt már úgy ahogy megszokta, viszont a "drágám"-on egy másodpercre megütközik, aztán elneveti magát.
-Ó, remélem nem zavartam meg semmi intimet. - Ezt követően pedig lehajol az ájult testhez, és kihúzza belőle az összetekert papírt, hogy megnézhesse azt. - Eszméletlenül hülyén áll neki ez a női csípőnadrág, a fekete topról nem is beszélve.
A szerzemény egy tervrajz, méghozzá egy olyan gömb alakú teremé, melynek közepébe egy platform vezet, a végén valami vezérlő székkel. Szellem megmutatja ezt Theo-nak is, ám a látottak ellenére tovább mosolyog.
-Nocsak, szinte bánom, hogy nem sikerült meglépnie ezzel. Nagyot nézett volna otthon. - Ha a srác értetlenül néz, el is magyarázza neki a dolgot, miközben visszateszi a rajzot az asztalra. - Alistair rajzolta ezt Sean-nak vagy 20 éve. Látta, hogy mindig fáj a feje amikor kijön Cerebro-tól, ezért tervezett neki egy kellemesebb munkahelyet csokiból, és piskótából. a méretarányokat kicsit elszúrta, kb akkora lenne az épület, mint egy focilabda, és kétlem, hogy megtalálnánk vele bárkit, de azért kedves volt tőle.
A vállára kapja a még mindig ájult férfit, aztán szabad kezével megveregeti Theo vállát.
-Én a helyedben visszatenném a mobilt is, tudod a nagyobbik fiam nem olyan laza mint én, és úgyis rá fog jönni, de te tudod. Minden esetre húzz haza aludni, mert ha itt találnak, magyarázkodhatsz hajnalig Sarah néninek, az pedig fájdalmas - közben alakja halványodni kezd, és utolsó szavaira áttetszővé válik - nekem elhiheted.
Szellem eltűnik a fogollyal együtt, Theo pedig magára marad. Bárhogy is dönt, nincs sok ideje rá, hogy megtegye, hisz a távolban már hallani is lehet az öreg Camper motorjának zúgását.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Gregory S. Severald Vas. Május 27, 2012 6:22 pm

Kihúztam magam és nagyokat bólogattam összefont karokkal.
-Bizony ám, majd nézd meg ha lesz időd. Áhh dehogyis. Épp végeztünk...
~Illetve majdnem én vele...
Ahogy Szellem-bá előkotorta a tervrajzot és tanulmányozni kezdte én csak kíváncsian kinyújtottam a nyakam. Nem túl egészséges módon de legalább bele láttam. Valami furcsa Cerebróra emlékeztető kép volt rajta.
-Azért Sean-bácsinak biztos hiányzott volna... Bár dicséretes, édességből ilyet tervezni. Ne csak a feje hanem a hasa is fájjon.
Húzódott széles, pimasz vigyorra a képem. Néha tényleg úgy éreztem, hogy megérdemelné.
-Mobilt? Milyen mobilt?
Mire ezt kimondtam már eltűnt a semmibe. Vagyis semmivé tűnt, izé, lett. A fő, hogy nem láttam csak hallottam egy ideig.
~Mocsok végig itt volt.
Duzzogtam magamban, majd vonakodva bár de előszedtem a telefonomat. Egy ideig néztem, forgattam.
~Hogy is juthatott eszembe egy telepatától elcsórni? Fater úgyse adná oda a sapóját, meg szerintem nincs is materializálva... A hajamat is tönkre vágja... áhh...
Hátam mögé dobtam a készüléket ami a szoba közepéig meg sem állt. Jól látható helyen hevert. Felhúztam az egyik ablakot és kiugrottam rajta. Négy néma ruganyos lábon szaladtam haza az éj leple alatt.
~Majd Hugiét elkérem... Max felveszem az ő alakját ha nagyon buzisan állna...
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Szellem Vas. Május 27, 2012 6:40 pm

Nem sokkal később az itt élő házaspár szökött, majd újra befogott gyermekükkel az apa ölében hazatérnek, de valami nagyon nincs rendben ebben a házban. Sean gyanakodva lép be a dolgozó szobába, óvatosan felkapcsolja a villanyt -persze csak miután meggyőződött róla, hogy nincs a házban senki rajtuk kívül - a látványtól pedig leesik az álla.
-MI A... - Ebben a pillanatban csörög a telefonja.
-Szia, volt ma egy behatolónk. Thoe lekapcsolta, tudod, Greg fia, viszont betörtek a házatokba is harc közben, és csináltak egy kis rumlit.
-Egy kis rumlit??? Láttad, mi történt a fegyvereimmel? Mintha háború....dúlt...volna..itt...hmm...
-Igen, láttam. Greg majd helyrehozza.
-Igaz...azt mondtad megvan a behatoló?
-Igen, levittem az alagsorba, büntibe, reggelig jó helyen lesz ott.
-Rendben, akkor majd beszélünk, jó éjszakát.

//Köszönöm a játékot! Hamarosan megkereslek a folytatással Smile //
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Lynn Harlow Kedd Május 29, 2012 4:02 pm

Kora estefelé jöttem vissza a ruhakölcsönzőből. Volt nekik. Hogy mennének a fenébe volt nekik! A fogadás az fogadás, de arra mégis mit mondott volna Alistair, ha közlöm vele, hogy bocs, nem volt, mondj mást? Kénytelen lett volna elfogadni. Ez a reményem azonban azonnal füstté vált, amikor az eladó készséges mosollyal előhozott nekem a raktárból egy dobozta, abban pedig az egyetlen készleten lévő jelmezzel.
-Biztos nincsen másik? - néztem rá könyörgő szemekkel.
-Mire gondol?
-Mit tudom én! Valamire, ami nem ennyire... élethű.
-Ó, nagyon köszönjük - mosolyodott el még szélesebben. - Ez igazán kedves bók volt.
-Nem úgy értettem... á, mindegy!
Miután hazaértem a szobámba, először is bezártam az ajtót, aztán a biztonság kedvéért az ablakot is, elsötétítettem, felkészítettem magam lelkiekben, aztán már magamra is rángattam a hülye Rainbow Dash jelmezt. Ahogy megnéztem magam a tükörben, rá kellett jönnöm, hogy annyi haszna legalább van, hogy senki nem ismerhet fel benne. Csak éppen az a baj, hogy máris tudják egy páran, hogy én vagyok az, és mindenki csak egy embernek mondja el, és holnapra már az egész suli tudja.
Szerencsére Mira megígérte, hogy segít nekem ebben a kínos ügyben, és már bármelyik percben jöhetett, hiszen úgy volt, hogy átkukkant, ha megérkeztem. Ő még láthatott ebben a borzalomban, más nem.
Hamarosan meg is hallottam a lépteit. Addigra én már teljesen kivoltam attól, hogy mibe keveredtem, miért kell egyfolytában szívatnia annak a dög Alistairnek, és miért voltam olyan béna, hogy már megint vesztettem.
Ha Mira bejött, már láthatta is, ahogy teljesen magam alatt hasaltam az ágyamon, és nem csodálkoztam volna, hogy ha a jelmezen át is látszódott volna, hogy bennem bizony egy világ dőlt össze. El voltam keseredve, utáltam az egészet, mérges voltam Alistaire, mérges voltam magamra, és el nem tudtam képzelni, hogy képes leszek én ebben a rémségben végigcsinálni egy egész estét, hogy az egész suli rajtam röhögjön.

-Nem akarok ebben kimenni! Nem akarok, nem akarok, nem akarok!!! És nem is vagyok hajlandó!!! Szétrúgom Alistair seggét!
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Mutánsfalva Empty Re: Mutánsfalva

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.