Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hálószobák

+16
Jessyca Camilo
Blaylock Crawford
Sebastien Longley
Annabelle Shirley
Sheena Duran
Aya Caine
Colin Cooper
Szellem
Ratna Nayar
Noel Patton
Sean Darrow
Sarah Wilchok
Gregory S. Severald
Cristopher W. Somerset
Lisbeth Callahan
Cerebro
20 posters

11 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Jessyca Camilo Csüt. Dec. 27, 2012 2:08 am

- Ahogy felkelteni sem. Te pedig megtetted. Szóval teát is tudsz főzni. *Néztem rá morcosan miközben láttam, hogy már öltözködik. Bár be kell vallanom, egyáltalán nem számítottam rá, hogy kapok teát. Este sem kaptam. De mikor megkérdezte, azért némi hálával a szemeimben elmosolyodtam.*
- Fekete teát. De ha nincs akkor valami gyümölcsöset. Csak epres ne legyen. * No igen. Minden epres dologtól hányingerem van, már gyerekkorom óta. Kivéve maga a gyümölcs. *
- Arra mérget vehetsz. * Feleltem a maradásomra és szerintem még ki sem ment, mikor már a fejemre húztam a takarót. ~ Remélem béna és jóóóó sokáig csinálja a teám.~ S már szundítottam is vissza…

Hát… nem tartott elég sokáig…épp csak felderenget a sárkányom körvonalai mikor visszarántott a simítása és szavai. Meghökkenve tekintettem a másik szemeibe a vállaim felett.*
- A Csipkerózsikát csókkal kelltették. De meg ne próbáld tenni… nem mostam még fogat. Ami pedig a reggelit illeti… igazán figyelmes és megtisztelő, egy olyan lánynak, aki szokott reggelizni. Én nem tartozom ezek közé… *Na jó, nem akartam én undokoskodni és az arcomra egy bocsánatkérő mosoly kúszott. De tényleg nem szoktam reggelizni. Még enni is alig eszem és van, hogy 2-3 napig el is felejtkezek róla. De azért megpróbáltam felülni… Ahha, mert az olyan könnyű, ahogy én azt elképzeltem. Ahogy felemelkedet a felső testem fogaim közt szívtam be a levegőt, ahogy végig hasított az ölemen a fájdalom.*
- Kérem a teám… * Próbáltam megelőzni a kérdéseit vagy a sajnálkozását, mikor végre felültem annyira, hogy a falnak vethessem a hátam.*
- Egyébként hogy aludtál?
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Blaylock Crawford Csüt. Dec. 27, 2012 11:40 am

Furcsa szemeket meresztettem rá, amikor elkezdett felülni, de inkább nem kérdeztem semmit. Kicsit bűntudatom volt a tegnap este miatt, hogy fájt Jess-nek és hogy én is hagytam magamat beleveszni az élvezetbe.
- Fekete tea, nem tudom, hogy szereted, ezért mindent hoztam hozzá.- Mosolyogtam a lányra s az egész tálcát a ölembe éve ültem le az ágy szélére. A kérdése egy kicsit meglepett.
- Hm.. egész jól, csak valaki folyton bele akart mászni a mellkasomba. Na és te?- Kérdeztem vigyorogva és amíg a válaszára vártam kivettem a teafiltert a teájából és egy kis kanállal együtt odacsúsztattam az ő felére, hogy megtudja csinálni.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Jessyca Camilo Csüt. Dec. 27, 2012 11:59 am

*Arra, hogy nem tudja, hogyan szeretem csak felvontam a szemöldököm és kissé gúnyosan húztam el a számat.*
- Azt hiszem, ez mindenre elmondható. Hisz semmit nem tudsz rólam. Ahogy én sem rólad. Azért köszönöm. Figyelmes vagy. * Tekintettem rá mikor kivette a filtert a teámból. Szemeim kikerekedtek és úgy néztem, hogy mit csinál. Mikor pedig felém is tolta… ó mamám… csuktam le egy pillanatra a szemeim.*
- Blay, igazán figyelmes vagy. De ha ezt tovább csinálod… *Ingattam meg lemondóan a fejem és nem tudtam, hogy miként fojtassam.*
- Szóval csak azt akartam mondani, hogy értékelem a figyelmességed, de nem vagyok hozzá szokva. *Vallottam be, ám a válaszára elmosolyodtam. *
- Legközelebb húzd el a függönyt, ha nálad alszik valaki. *Tanácsoltam miközben beízesítettem a teám. Két cukor és egy kis citromlé. Kezeim közé véve melegítettem magam és élvezted az ébredést.*
- Elaludni nehezen aludtam el. Mert valamire mindig megébredtem. De aztán meg úgy mint akit fejbe vágtak.
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Blaylock Crawford Csüt. Dec. 27, 2012 12:31 pm

Szomorkásan elsóhajtottam, majd kezeimet leejtettem a két oldalamon és úgy néztem a lányt, ahogy elkészíti a teáját. Két cukor és egy kis citromlé. Vigyorogva figyeltem, ahogy magához szorította a bögrét, aztán a megjegyzésén elnevette magát.
- Sose aludtam még senkivel, és senki nem szokott ide jönni, úgyhogy nézd el, hogy ez az apróság kicsúszott a fejemből.- Néztem rá mosolyogva, aztán a combjára tettem a kezemet.
- Sajnálom, az a valaki én voltam, de jó ügyet szolgáltam.- Mondtam és arcón csókoltam aztán az ölemből kivettem a tálcát és letettem mellém.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Jessyca Camilo Csüt. Dec. 27, 2012 12:43 pm

- Mi a baj? * Kérdeztem a sóhaját hallva, miközben meredten néztem a bögrémben lakozó teát. A nevetésére nekem is mosolyodnom kellett és kissé jobb kedvem is lett.*
- Hát… most már tudod, hogy ha legközelebb ide hozol valakit, akkor be kell húzni a függönyt, mert különben kukaccá válik. * Maga a gondolatra, hogy valaki mást hoz fel izegni kezdet bennem valami. De aztán ez hamar el is múlt. Nos igen, mindig is álmodozó fajta voltam. Egészen tegnapig. Mikor megérintett egy pillanatra lemerevedtem, de aztán összekapva magam mosolyodtam el, miközben felhorkantam a szavaira.*
- Még, hogy jó ügyet. Jó ügy, neked. HA én kibírtam a zuhanyzást mostanáig akkor te is kibírtad volna. * Jegyeztem meg, de hangomban nem volt semmi bántó vagy szemrehányó. s már el is kezdtem kortyolni a teám.*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Blaylock Crawford Csüt. Dec. 27, 2012 3:15 pm

- Semmi.- Válaszoltam, majd felálltam és elkezdtem összeszedni a holmijainkat, amik a földön hevertek. Aztán, amikor mindent felvettem visszaültem mellé. Amikor meghallottam a megjegyzését felsóhajtottam és megráztam a fejemet. Már épp készültem visszavágni, amikor megcsörrent a telefonom. Felvont szemöldökkel indultam megkeresni a kütyüt, aztán, mikor megtaláltam egy pillanatra értetlen fejet vágtam. Anyám hívott, de nem igazán értettem, hogy miért.
- Anya?- Szóltam a telefonba, mit sem törődve azzal, hogy köszönök-e vagy sem.
- Felébredtek.- Közölte nemes egyszerűséggel, minden köntörfalazás nélkül. Térdeim egy pillanatra megroggyantak.
- Emlékeznek valamire?- Kérdeztem kissé megbicsakló hangon és közben elkezdtem fel-alá mászkálni.
- Blaylock, nyugodj meg. Még nem tudom. Mary anyja hívott, hogy mi a helyzet. Látni akarnak téged.- Közölte anyám én pedig megdermedtem.
- Nem...- Válaszoltam egy kis idő után és Jess-re néztem, aki még mindig a teáját szorongatta.
- Blay, a barátaid a kórházban vannak miattad, és most látni akarnak.
- Igen, tudom, hogy miattam kerültek oda, de nem mehetek.- Mondtam kissé hangosabban a telefonba, aztán amint megláttam a lány kissé ijedtnek tűnő arcát halkabbra vettem.
- Most nem tudok beszélni, anya. Nem vagyok egyedül a szobában.- Mondtam és kipillantottam az ablakon.
- Nem vagy egyedül? De hát egyedül vagy egy szobában, mint jelentsen ez, hogy nem vagy egyedül?- Faggatott egyre izgatottabb hangon.
- Velem van valaki.- Válaszoltam, aztán a vállam felett hátra néztem Jess-re, majd vissza az fordultam.
- És ő fontosabb, mint Mary és Tony?
- Hagyjuk, jó? Majd bemegyek a kórházba, amint összeszedtem magamat.- Mondtam, aztán letettem a telefont. Idegesen mászkáltam a szobában és alig bírtam elhinni, amit anyám mondott.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Jessyca Camilo Csüt. Dec. 27, 2012 3:44 pm

*Mosolyogva vártam, hogy vajon mit felel. Erre megcsörrent a telefonja. Szép kibúvó mit ne mondjak, de ez talán nem szándékos volt. Míg Blay telefonált igyekeztem teljes figyelmem a teám elfogyasztására összpontosítani, hogy még véletlenül se halljak meg semmit. Nem szokás kihallgatni mások beszélgetését. De mikor szemem sarkából láttam, hogy Blay megtorpan. Felkaptam a fejem és összevont szemöldökkel néztem, hogy mégis mi baja van. Velem is kiabált tegnap, dehogy az anyjával ez kissé csak még jobban fel kelltette az érdeklődésem és meglepett pislogással néztem rá. Még akkor is mikor letette. *
- Most kérdezném, hogy mi a baj de valószínűleg nem rám tartozik. Kikelnék megnyugtatni, de jobb lenne, ha Te jönnél. Nem érzem úgy magam, hogy csak pattogjak, mint egy bolha. Szóval fogd meg magad, gyere ide és hagyd, hogy megnyugtassalak még akkor is, ha nem mondod el. Aztán míg ez sikerül összeszedem magam, lezuhanyozom és elmegyek. S te is mehetsz a kórházba. * Paskoltam meg magam mellett az ágyat egy enyhe mosollyal az ajkamon, miután letettem a poharam az éjjeliszekrényre.*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Blaylock Crawford Csüt. Dec. 27, 2012 9:08 pm

Amikor meghallottam Jess hangját ránéztem, majd elmosolyodtam az utasításán és odamentem hozzá. Leültem az ágyra, majd a tálcát letettem a földre, utána pedig finoman felkuporodtam és a fejemet Jessy ölébe tettem.
- Nem akarom, hogy ilyen hamar elmenj.- Súgtam és apró puszit nyomta a pocakjára, majd galád módon elkezdtem csikizni is egy kicsit. Jól állt a lánynak a mosolygás és nekem is nagyon tetszett. Míg csikiztem lopva igyekeztem azért világosságban is megnézni a lány testét, mivel a tegnap esti kis együttlétünk közben nem láttam olyan pontosan, mint most. És ahogy most láttam, nagyon tetszett a látvány. Még a tegnap estihez képest is jobban tetszett a látványa.
- Mellesleg, még nem reggeliztél és a teádat se ittad meg.- Mosolyogtam rá, aztán sunyi módon finoman eldöntöttem az ágyban és megcsókoltam ajkait.
- Hm... édes..- Dünnyögtem, ahogy megéreztem a tea ízét az ajkain.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Jessyca Camilo Csüt. Dec. 27, 2012 9:28 pm

*Örültem, hogy nem várta el, hogy én pattogjak hanem csak ide jött. Mosolyogva fogadtam, és ahogy a fejét az ölembe tette beletúrtam a hajába párszor, ezzel simogatva a fejét. No de mikor megcsikizet… A röhögéstől fájt ám a belsőm rendesen. Így megmarkoltam a haját és hátra húztam a fejét, hogy hagyja abba.*
- Hagyd abba! Fáj, ahogy röhögök… * Világosítottam fel és reméltem, hogy nem kínoz tovább. *
- Muszáj haza mennem, de nem kell aggódnod. Meghagyom a számom, és ha akarsz, akkor felhívhatsz. * Adtam neki egy alternatívát, amiben aztán semmi kötelezettség nem volt. Mikor hátra döntött meghökkentem és szavait hallva kikerekedtek a szemeim. Kezem a mellkasára téve toltam el magamtól a csók után.*
- Verd ki a fejedből Blay. Soha többé nem fogok szexuális kapcsolatot létesíteni. * Tekintetem határozott volt, ahogy a hangom is erről árulkodott. *
- Mellesleg nem is fogok reggelizni. Már mondtam, hogy nem szoktam és enni is csak akkor, amikor eszembe jut, vagy anyu eszembe jutatja. Nincs nagy étvágyam és soha nem is volt. De ha csak ennyi, akkor tényleg lefürdenék. * Mosolyodtam rá, remélve, hogy eltudom terelni a témát a szexről.*
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Blaylock Crawford Csüt. Dec. 27, 2012 10:47 pm

Amikor megéreztem a mellkasomon a kezét ránéztem, majd amikor kijelentette azt, amit kikerekedett a szemem.
- Jess, miért hiszed azt, hogyha meg akarlak csókolni, már azonnal meg is akarlak d*gni?- Kérdeztem kissé idegesebben, aztán, mint egy varázsütésre felálltam az ágyról.
- A fürdő a tied.- Mutattam az ajtóra, és igyekeztem lehiggadni. Amint eltűnt a fürdőben ledőltem az ágyra, kezeimet a fejem alá tettem párnaként s a plafont kezdtem bámulni. A tegnap estén gondolkoztam. Láttam lelki szemeim előtt Jess arcát, amikor vele voltam, és ahogy szépen lassan leesett, mekkora állat voltam vele tegnap este, legszívesebben a falba vertem volna a saját fejemet, de ehelyett nagy levegőt vettem és belekortyoltam a teájába, aztán felálltam és rendes ruhát kaptam magamra. Egy fekete pólót, és egy farmert ráncigáltam fel, majd felvettem a cipőmet is és az ágyon ülve vártam, hogy Jess végezzen.
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Jessyca Camilo Csüt. Dec. 27, 2012 11:27 pm

*A kérdésére csak meglepetten pislogtam, és nem is inkább a kérdés hökkentett meg hanem az alpáriság. Mikor felállt ismét felültem és határozottan néztem rá. *
- Azért mert szűz vagyok… vagyis hát voltam. *Javítottam ki gyorsan magam. De már folytattam is.*
- Még nem vagyok hü/ye. Pasi vagy, megcsókolsz és hízelegsz. HA ezt összeadod akkor az eredmény az aktus lesz. Hidd el Blay, eleget bújtam a könyveket ahhoz, hogy ezzel tisztában legyek. * Mondtam határozottan. *
- És azért mert eddig nem sikerült senkinek, nem azt jelenti, hogy nem próbálkoztak már ágyba cipelni. *A korábban összeszedet dolgaim kerestem a tekintetemmel és megpróbáltam felállni. Mit ne mondjak… érdekes érzés volt járni. De csak magam köré fogtam a takarót és azzal indultam a fürdőbe. De mikor el akartam venni a ruháimat, megakadt a szemem a lepedőn. Tekintetembe ijedelem költözött és még a testem is megremegett. Gyorsan magamhoz vettem a cuccokat és úgy sprinteltem a fürdőbe, mint akit üldöznek. Ajtó, kulcsra zár, és már ellenőriztem is, hogy nem-e lett valami nagy bajom. Persze olvastam már a vérzésről, de nekem akkor is soknak tűnt. Mikor végeztem a zuhanyzással egy ideig nézegettem magam a tükörbe, de nem láttam semmi látványos változást. Így talán még húzhatom a dolgot mielőtt elmondom apuéknak. Felöltözve kiléptem és bár nem nyugodtam meg teljesen, de Blayre mosolyogtam.*
- Mehetünk.
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Blaylock Crawford Pént. Dec. 28, 2012 2:55 am

Amikor kijött az ajtón felpillantottam rá, majd a mosolygós arcára nézve az én arcom is meglágyult és felálltam. Odaléptem hozzá, szorosan magamhoz öleltem és egyik kezemmel felemeltem az állat, majd puha csókkal illettem ajkait.
- Sajnálom, hogy az előbb kiabáltam. Nem akartam goromba lenni veled, Jess.- Suttogtam a füléhez hajolva, majd még utoljára mélyen beszívtam az illatát, belecsókoltam a nyakába és elengedtem.
- Elviszlek haza, nem szeretném, ha út közben valami baj történne.- Néztem a lányra kedvesen, aztán felsegítettem rá a kabátját, majd én is felkaptam az enyémet és megfogtam a kezét.
- Gyere, ha csak nem akarod, hogy kézben vigyelek le a garázsba.- Kacsintottam rá, majd egy pillanatra még elléptem tőle, zsebre vágtam a kocsikulcsot, majd visszamentem hozzá, megfogtam a kezét és elindultam kifele. Kinyitottam az ajtót, előre engedtem Jessy-t aztán én is kiléptem és elindultam vele a garázsba. Amint odaértünk egy gombnyomással inyitottam az ajtókat, Jess előtt pedig ki is nyitottam. Aztán, ha beszállt bezártam az ajtót, majd megkerülve a kocsit én is beültem, bekapcsoltam a biztosági övemet és beindítottam a motort. z hangos morranással indult be, aztán egy másik gombbal kinyitottam a garázs ajtaját és kihajtottam rajta.
- Az ulticél?- Kérdeztem a lánytól, mikor kikanyarodtam az útra, és a belváros felé vettem az irányt. Amikor a megadott helyre értem, kiszálltam, kinyitottam Jess-nek az ajtót, aztán becsuktam mögötte az ajtót.
- Hát, remélem, még találkozunk.- Mosolyogtam a lányra, majd két kezem közé fogtam gyönyörű arcát és hosszan megcsókoltam. Egy kis idő után elhúzódtam tőle és rámosolyogtam.
- Vigyázz magadra édes Jessy-m.- Köszöntem el tőle, majd beszálltam a kocsiba, beszíjaztam magam és elindultam a kórházba.

// Köszönöm a játékot, élvezetes volt! Wink Smile //
Blaylock Crawford
Blaylock Crawford
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 99
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Xavier intézet

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Jessyca Camilo Pént. Dec. 28, 2012 3:34 pm

*A csókot egy apró mosollyal illettem, de fogalmam sem volt, hogy most visszaöleljem, vagy csak hagyjam, hogy Ő tegye. ~Veszteni nem veszthetek már semmit.~ Futott át az agyamon és már viszonoztam is az ölelését. *
- Tegnap is kiabáltál. Még sem haltam bele… de azért ne szokj rá. * Néztem rá összevont szemöldökkel. Én lehittem, hogy nem akarta de, ha sokat kiabál, kivágom a nyelvét és többet nem fog. Nem szerettem, ha durván viselkednek velem. Legalábbis nem így.*
- Jó. De nekem még dolgom van. * Hívtam fel a figyelmét, hogy engem ugyan biztos nem visz haza. Most nem. Dolgom is volt, és nincs kedvem kapásból magyarázkodással kezdeni otthon.*
- A kezedbe? Kösz, nem. * Feleltem vidáman csipkelődve, de már kaptam is fel a táskám, kabátom és a mobilom. A garázshoz érve igyekeztem túltenni magam, hogy a másiknak még saját kocsija is van. De igazán nem rám tartozott az anyagi háttere és nem is érdekelt.*
- TE mindig ilyen idegesítően udvarias vagy? * Kérdeztem mikor elindultunk, majd bediktáltam a címet.*
- Ez a legjobb haverom címe. Ma vele töltöm a napot és majd este haza visz. *Na igen. Nem foglalkoztam tiszta ruhával, vagy hogy nyugodtan lefürödjek. A srácnál mindig volt pár váltás ruhám, fehérneműm és még a kedvenc tusfürdőmből is. Talán ez bizonyította a legjobban, hogy sokat vagyok nála és mindig van hova mennem, ha otthon már elviselhetetlen. Az út hátralévő részében csendben voltam és csak az ablakon kitekintve néztem a tájat. Mikor megérkeztünk csak arra ocsúdtam fel, hogy Blay nyitja az ajtót. Még csak azt sem vettem észre, hogy megállt a kocsi. Kelletlen kiszálltam és a csókja annyira meglepett, hogy még viszonozni is elfelejtettem az elején. Mikor vége volt, meg lányos zavaromban körbe tekintettem, hogy látta-e valaki. De hát nem volt mázlim… Lyon már az ajtóban állt és a kezével próbálta takarni a kuncogását. ~ NA megállj… mindjárt nem fogsz röhögni~ Néztem arra szigorúan, de már Blay ismét felhívta magára a figyelmem.*
- Ahogy eddig is. De Te is légy óvatos. * Köszöntem el Tőle és a feszült helyzetből menekültem Lyon felé, aki érkeztemben megölelt. Már elment a kocsi mikor hátrapillantottam.*
- A franc… nem tudja hol lakom és még a számom is elfelejtettem megadni.
’- Csak nem tetszik?
- Hagyj most Lyon… Hosszú éjszakám volt vele és sajog mindenem. Mennyünk be és nézzük meg azt az oltári filmet amiért ide rángattál. * Osztottam ki gyengéden és már kint sem voltam. Egy kicsit elgondolkoztam azon, hogy vajon, hogy fog megtalálni. De hát… nem is biztos, hogy akar. Így inkább elhessegettem a gondolatot.

//Én is köszönöm. Very Happy Jó kutakodást Wink //
Jessyca Camilo
Jessyca Camilo
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 148
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Rozsomák Szer. Feb. 27, 2013 8:01 pm

Előzmény: Hullaház//

Mikor a lift ajtaja újra kinyílik, gyerekek zsibongásának zaja tölti meg a levegőt, egészen addig, amíg Rozsomák meg nem köszörüli a torkát, és erre egyszerre megfagy a levegő körülötte, a srácok pedig gyakorlatilag a megkezdett mozdulatot sem fejezik már be, csak rá merednek.
-Sipirc a szobátokba, most.
Rajzfilmekbe illő, ahogy elhúzzák a csíkot, a szakállas férfi pedig vendége felé fordul, "bájosan" vigyorogva, kivillantva teljes, hófehér, ütőér átharapó fogsorát.
-Ja igen, a takarodó 8-kor van 14 alatt, és 10-kor 18 alatt, ami kötelező, és nem javaslat. Aki már nagykorú, akkor alszik, amikor jónak látja, de 8 után csendben kell lenni.
A lépcső felé tereli a lányt, út közben pedig tovább magyaráz.
-Nos, ez a hely valóban egy iskola, mutánsok számára, akik egyedül képtelenek rájönni, hogy a képességük melyik végére kell állni, és mikor nem érdemes használni amúgy sem. Az iskolának gazdag történelme van, és néhány furcsa szokása, amiről amúgy kérdezz csak bátran a túra végén akárkit rajtam kívül, és biztos vagyok benne, hogy szívesen fog válaszolni. No, itt is volnánk.
A hely, ahol most járnak az iskola női szárnya, ami azt jelenti, hogy mindössze csupán egyetlen férfi lakója van, ő is csak mint nem hivatalos szobatárs lopja a napot az egyik lány szobájában. Logan újra kitár egy ajtót a vendég előtt, aztán elővesz egy kulcsot, és átadja neki.
-Pihend ki magad, holnap még beszélünk a támadóidról. Egyébként addig maradsz amíg akarsz. Reggel majd ideküldök valakit, hogy nézzen rád, de ha gondolod, egyedül is nyugodtan szétnézhetsz. Nos, aludj jól.

Ezzel magadra is hagy a szobában, és végre alkalmad van kipihenni magad a történtek után. Érdemes ezt kihasználni.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Amelia Maeghan Szer. Feb. 27, 2013 8:25 pm

Amikor Logan a telefonszámról kérdez, elsápadva meredek magam elé.
- A...ami azt illeti... a táskám ott..ott maradt...-pillantok rá szemem sarkából- Az utcában... amikor menekültem, szinte eldobtam a táskám... - harapok saját ajkamba, majd hirtelen mintha fel kapcsolnának felettem egy égőt: - De otthon meg van! Igen, a telefonom automatikusan átmásolja az apró kis notebookomra, ami otthon van. - mondom megkönnyebbülve, miközben belépek a liftbe vele. Bár igazából semmi okom nem volt a megkönnyebbülésre, ugyan is az összes iratomat ezzel a nagyon ügyes manőverrel sikerült ott hagynom az ádáz vadászaimnak. Óóó jee... Felsóhajtok, figyelem melyik gombot nyomja meg.
- Akkor mostanában is... "gáz" van, hogy itt van? - pillantok Loganre. Mikor kinyílik a lift ajtó, meglepve kukucskálok ki az ajtón, és figyelem meg a sok mutáns gyerek aurát... aztán később a gyerekeket, akik Logan hangjára megdermednek, majd mindenki oszlik. Meghallgatom a takarodó időpontokat, helyeslően bólogatok. Elsétálunk egy lépcsőig, közben hallgatom csendesen a férfit, nézegetve a helyet. Igazából eléggé jó hangulata van az iskolának, szinte már attól jobban érzem magam, hogy ebben a légkörben vagyok. Aztán megállunk egy szoba előtt, s egy kulcsot nyom a kezembe.
- Majd megvárom az illetőt, és pihenek, azt hiszem nem lesz nehéz. - mondom bólintva, a kulcsra pillantva, majd ránézek halvány mosollyal. - Köszönök mindent. - mondom, s miután elindul, mintegy hálaajándékként "jobbá" teszem hátra maradt igen kevés napját, egy aprócska változtatással az aurájában. Aztán becsukom az ajtót és fáradtan dőlök neki. A fejem szanaszét, a ruhám mocskos, a lelkiállapotomról meg nem is beszélek.. Ilyenkor sajnálom, hogy még tükörben sem látom a saját aurám, s nem tudok magamon segíteni. De hát.. úgy túl könnyű lenne az élet. Oda lépek az ágyhoz, rádőlök és becsukom a szemem. Az álom, mintha egy féltéglával érkezne a fejemre, szinte egyből el is alszom.
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Rozsomák Vas. Márc. 03, 2013 10:14 pm

-Ó...nos, ha a tojásfej felébredt, majd beszélj vele. Más dolga úgysem lesz, mint pötyögni, úgyhogy simán tud szakítani pár órát, hogy megtalálja neked a mobilodat, bárhol is hagytad.
Arra, hogy mostanában is gáz van-e sokatmondóan felvonja az egyik szemöldökét, miközben végigméri a mellette álló lányt, akinek amúgy nyilván feltűnt, hogy egy vadászgéppel érkezett ide egy haldokló társaságában, miután megtámadták az utcán, szóban azonban nem felel. Ha a lány szerint az ilyesmi arra utal, hogy "Gáz" van, akkor a válasza úgyis csak egy kurta igen lenne, ha pedig szerinte ez normális, akkor legalább könnyen be fog illeszkedni. A búcsúzás sosem volt az erőssége, ezért csak biccent amikor a lány köszönetet mond, és magára hagyja az alap bútorokat leszámítva jóformán üres szobában.

Amelia-t senki sem zavarja ez után nagyon sokáig. Mondjuk könnyen lehet, hogy azt sem venné észre, ha valaki közben átrendezné a szobáját, olyan mélyen alszik a megpróbáltatások után, és bizony a következő napnak is eltelik jócskán több mint a fele, mire magához tér végre. Hogy eleget aludt-e, azt neki kell eldönteni, viszont egyenlőre nem kopog senki az ajtaján, és úgy általában csendben van mindenki a környéken, azok pedig, akiknek az auráját láthatja, mint vízszintes helyzetben fekszenek, minden bizonnyal az ágyukban a magasságból ítélve. Az egyetlen kivétel egy távoli szoba a férfi szárnyban, ahol valamiért két alak fekszik egymáshoz igencsak közel, mozdulatlanul. A nagyobbik Aura rozsomák-é, ami kísértetiesen azonnal felkapja a fejét, ahogy a lány felébred, és felé néz.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Amelia Maeghan Kedd Márc. 05, 2013 6:14 pm

Ahhoz képest, hogy milyen mélyen aludtam, csodálkoztam, hogy nem keltem fel többször az éjjel... Olyan rossz álmaim voltak, hogy már attól félek, hogy visszagondolok rájuk. Mikor kinyitom a szemem, hunyorognom kell a rám sütő nap miatt. Oldalamra fordulva pillantok körbe.. Mindenki alszik még. vagy délutáni pihi van, vagy mivel szombat van, hawaii, dj, napfénytető van. Hátrébb, az aurák dombjai mögött mozgást látok. Oda pillantva meglátok egy másikat, ami mellett szorosan egy másik is van. Habár nem tudom, kié lehet, azt azonban a tölcsér miatt látom, hogy megmozdul, s felém fordul. Legalább is erre, de van egy olyan érzésem, mintha megérezte volna, hogy figyelem. A hideg kiráz ettől, s inkább levéve róla a tekintetem kelek fel. Végig pillantok magamon és elhúzom a számat. Legalább a fürdőt meg kéne keresnem, hogy rendbe tehessem magam. Felállok az ágyról és kipillantok az ablakon a kertre, majd elindulok ki a folyosóra... Szétnézek, szerencsére megtudom különböztetni a szobákat(legalább is a foglaltakat) a többi helytől, így nem nyitok be csak úgy mindenhova, hogy hátha ez a fürdő. Lassan elindulok a folyosón.
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Rozsomák Kedd Márc. 05, 2013 6:22 pm

Ahogy Amelia a folyosókat járja, az alak, aki rá nézett a távolból egyre közelebb, és közelebb jön, bár persze, ha elfordult tőle, ezt már nem láthatja. Más kérdés, hogy az az alak sem indul meg azonnal, először még felöltözik, meg ilyesmik, hogy ne terrorizálja az esetleges koránkelőket. Végül azonban beéri a lányt, és hatalmas, szőrös kezét a vállára teszi.
-Látom felébredtél.Ideje volt. - Dörmögi érces hangján Rozsomák - Még Sean sem aludt ennyit. Na gyere, van egy kis dolgunk. Mit kerestél amúgy?
Ha bevallja, hogy a fürdőszobát, akkor megértően bólint, és komolyan fontolgatni kezdi, hogy vajon mennyit tejelne neki azért Greg, ha közölné, hogy csak a fiú szobájában lehet tusolni, de végül aztán elveti az ötletet, úgysem gondolta komolyan.
-Minden szobában van egy fürdő, a tiédben is. Olyan ez a hely, mintha szálloda lenne vagy ilyesmi...eleinte lehet még térképre is szükséged lesz. Na mindegy...végezd a dolgod, aztán találkozunk az igazgatói irodában.
Ezzel magára is hagyja, majd másodpercekkel később vissza is jön.
-Ja igen, folyosó végén le a lépcsőn, aztán a földszinten balra, és az első ajtó lesz az. Húzz bele, mert sok dolgom van még.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Amelia Maeghan Kedd Márc. 05, 2013 6:33 pm

Kicsit megszeppenten pillantok hátra, mikor megérzek egy kezet a vállamon. Hátra pillantva észre veszem, hogy Logan az. Kicsit megnyugodok, bár amikor közli, hogy még a betegeskedő Sean sem aludt annyit mint én, kicsit zavarba esek... Azért ezt úgy mondja, mintha rekordot döntöttem volna.
-A fürdőt. - felelem a kérdésre. Amikor közli, hogy minden szobában van, felsóhajtok.. Hát igen, körbe nézhettem volna ott előbb, mielőtt elkezdek mászkálni. Amikor elindul, csak pislogok és már kérdésre nyitnám a szám, mikor visszafordul és tájékoztat az iroda helyéről, még mielőtt megkérdezhettem volna. Sürgetésére bólintok és vissza sietek a szobámba. Most már azért rendesen körbe nézek, és végül az egyes ajtó mögött megtalálom a fürdőt. Oww je. Gyorsan körbe nézek. Nincs igazából túl sok dolog ide bent, de egy olcsó, gyenge kis hajszárítót találok. Remek, akkor hajat is moshatok. Gyorsan lekapom a ruháimat, 10perc alatt rendesen megmosakodom, aztán törülközés, 5 perc hajszárítás -bár még így is nedves marad a töve egy kicsit- ruhákat fel, és sietve elindulok az igazgatói felé. Követve az utasításokat a folyosó végén lemegyek a lépcsőn, oda lent balra fordulok és az első ajtóhoz lépek. Bekopogok, majd kinyitom az ajtót és belesek.
- Itt vagyok...Elnézést a megvárakoztatásért. - lépek be. Ha van esetleg oda bent Loganen kívül más is, akkor köszönök neki, ha nincs, akkor csak várakozón figyelem a férfit.
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Rozsomák Kedd Márc. 05, 2013 6:46 pm

-Bújj be - szól ki lelkesen egy unott hang, és miután kinyílik az ajtó, Amelia csak Rozsomákot találja az irodában, aki épp az igazgató PC-jén gépel valamit, 1 karakter per perces fantasztikus sebességgel.
-Ez a szék itt foglalt, de a többiből válogathatsz kedvedre. - Jegyzi meg, aztán a vonzó lány felé sandít egy pillanatra. - Alapból azt sem bánnám, ha ide akarnál ülni, de de valaki lestoppolta magának, úgyhogy bocsi. Szóval...
Újabb látványos gombnyomások, és olyan kézmozdulatok után - melyek arra emlékeztetnek, mintha Logan legalábbis egy zenekarnak lenne a karmestere, és nem csak a netet böngészné - visszafordul a lány felé.
-Szobakocka szerint még sosem volt dolgod a törvénnyel, sőt, egész ügyesen be tudtál illeszkedni. Sajnos azt is kiderítette, hogy ennek vége. Nem tudjuk még, kik voltak azok a fegyveresek, de vagy fél tucat mutánst megtámadtak az elmúlt hetekben. Nem mindenki volt olyan mázlista, mint te...
Ad egy pár percet a lánynak, hogy ezt megeméssze, aztán újra megszólal:
-Tehát, tegnap azt kérdeztem, tudod-e mi ez a hely. Most, hogy kicsit körülnéztél, és olt alkalmad látni ezt-azt, felteszem még egyszer: mit gondolsz, hol vagy?
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Amelia Maeghan Kedd Márc. 05, 2013 7:02 pm

Belépve körbe pillantok. Kellemes az iroda hangulata, fényes szoba. Mikor hellyel kínálnak, az asztal előtti két székre pillantok és leülök az egyikre, és figyelem Logan fantasztikus gépírását. Igazából nagy önuralom kell ahhoz, hogy ne mosolyodjak el ezen a képen.. ahogy mutató ujjaival egyenként üti le a billentyűket. Inkább oldalra pillantok, ki az ablakon, hogy ne veszítsem el ezt a csatát magammal. Mikor megszólal, rápillantok.. Ezek a becenevek! Sosem tudom, kire gondol, de lehet nem is ismerem az illetőt. Mikor közli, hogy vége eddigi felhőtlen "emberi" életemnek egy kicsit magamba zuhanok. olyan sokat fáradoztam ezen, és puff egyik napról a másikra még haza sem merek menni. Nagyot sóhajtottam, próbáltam gondolkodni, mit tehetnék most, ám igazából kiüresedett a fejem. Ötletem sem volt. Mindent kezdhetek elölről? Utazhatok megint el, hátra hagyva mindent és mindenkit? Merengésemből a hangja zökkent vissza, rápillantok.
- Olyan ez a hely... mint egy menedék, egy óvóhely. - felelem halkan, s kicsit az asztalra bámulva folytatom ugyan olyan hangon. - A gyerekek gondolom biztonságban vannak itt.. tanulhatnak, anélkül, hogy diszkriminációban részesülnének, vagy a tegnapihoz hasonló fegyveresek fenyegetnék az épségüket... Ha jól emlékszem Sean szavaira, még régről.. Itt az erejüket is megtanulják kezelni, és azt is, mikor kell azt használni. És te is megmondtad, addig maradok, míg szeretnék. - mondom, majd felpillantok s fürkészni kezdem a férfi arcát. - Igen... én ezt a helyet egy menedéknek.. tekintem.
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Rozsomák Kedd Márc. 05, 2013 7:22 pm

-"Menedék", "óvóhely"? - Ismétli meg, és bólint is közben. - Van benne valami, de az igazság sokkal rosszabb. Ez egy iskola.
Mondjuk Amelia is említett valami tanulás félét, szóval ő is jó nyomon járt végül, de azért hagy neki két másodpercet, hogy ezt megeméssze. Arra viszont, hogy a lány addig maradhat, amíg csak szeretne, bólint némán.
-Ezek szerint maradni szeretnél, igaz? Nagyon helyes. Máris gondoskodom róla, hogy felvegyenek ide amolyan estis tanulónak...
Gépelni kezd, továbbra is elképesztő sebességgel. Mire végez, a monitoron a következő szöveg áll:

"WINDSOR! Van egy új csaj, dögös, fiatal, és Amelia a neve. Intézd el a papírjait, hogy hivatalosan is a tanulónk legyen!
Csók
Logan."


Ezt persze nem mutatja meg a lánynak, és ki is kapcsolja a monitort, ahogy végzett, hisz már nincs rá semmi szüksége.
-Nos, akkor itt végeztünk is. Ha bármilyen kérdésed van, Sean nem mozdulhat ki a gyengélkedőről még egy pár napig, szóval ott biztosan megtalálod.
Ezzel fel is pattan a székből, és már indul is az ajtó felé, a küszöb felett viszont még visszafordul.
-Ó, majd elfelejtettem.
Kihúzza magát, és arcára egy mosolyszerűséget erőltet.
-Isten hozott a Xavier-ben!

//Köszi a játékot, és üdv közöttünk Wink//
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Amelia Maeghan Kedd Márc. 05, 2013 7:31 pm

Nyugodtan hallgatom, aztán kikerekedik a szemem.
- Mint estit tanuló? Na de mit tanulhatnék itt, amit eddig már nem vettem iskolás éveimben? - pislogok a dolgon. Persze ezt nem kötekedésként kérdeztem, szóval inkább csak csendben ülök és figyelek, ha már itt maradhatok, akkor inkább tanulok, csak legyenek elégedettek velem. Bár akár a munkámat is végezhetném itt.. Nem látok itt egy titkárnőt se, Loganból pedig nem nézem ki... Mindegy, ez majd egy következő menet lesz a ringben, de nem húzom a férfi idejét, így is mondta, hogy van elég programja. Tájékoztat, hogy kérdéseimmel Seant fárasszam, s már szinte rohan is el. Felkelek, hogy kövessem kifelé, még sem maradhatok itt. Aztán vissza fordul és rám ... mosolyog? Hát legalább is valami olyasmit villant rám. Szavaira én azonban tényleg vissza mosolygok.
- Köszönöm szépen.


//Én köszi, izgi volt ^^//
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Lynn Harlow Csüt. Ápr. 04, 2013 10:07 pm

Éjszaka volt. Ha nem lett olyan farkasordító hideg, az egyetlen nesz, ami kintről hallatszott volna a tücsökciripelés lett volna, de így a kastély lakóinak be kellett érnie a hűvös szellő surranó hangjával, és a távoli zörgő neszekkel, ahogy az erdő fái megadóan integettek ágaikkal a szélnek. A kastély lakói, és még valaki. Ez a valaki vastag szövetkabáttal, kötött egyujjas kesztyűvel, pomponos sapkával, és olyan hosszú sállal védekezett a hideg ellen, ami még az arcának felét is kétszer átérte, nemhogy vékony, kecses nyakát. Kétrét görnyedve tanulmányozta a talajt, nem zavartatva magát, hogy más ilyen kései órán már az igazak álmát alussza. Ő kitartóan keresett valamit, és hamarosan meg is találta. De nem érte be ennyivel, keresgélt tovább. Addig abba sem hagyta, amíg össze nem gyűjtött négyet.
Négy nagyobbacska kavicsot. Ahogy megállt a kiszemelt ablak alatt összehúzott szemekkel összpontosított, célzott, majd eldobta a ,,lőszerét". Szinte sikerült is, csak olyan másfél méterrel vétette el. A következő egy másik ablakot talált el, amitől egy közeli bokor mögé bújva várt pár másodpercig, de senki sem hajolt ki, hogy ellássa tanácsokkal, merre érdemes nyaralni, ha már ilyen nagyon sok a szabadideje. A harmadik végre eltalálta az üveglapot, de hogy megerősítse a szoba lakóját, hogy jól hallotta, az utolsó kavicsot is nekidobta. Majd várt. De nem sokáig. Ha a keresett illető ki is nézett az ablakán, már nem láthatott ott senkit.
Pár perc múlva azonban valaki kopogott az ajtaján, úgyhogy ha vissza is akart aludni, ezen az éjszakán úgy látszik ezt senki nem támogatta. Ha ajtót nyitott ott rögtön két (és fél) látogatót pillanthatott meg. Az egyik egy hálóingben és férfi köntösben feszengő szőke nő volt, kicsi, sárga madárral a vállán, kezében fehér, hordozható éjjeli lámpával. Mellette pedig a kavicsdobáló állt, kipirult arccal, bár mivel szinte csak a szeme látszott ki a hosszú, vastag sál mögül, ez alig volt észrevehető.
-Azt mondja, ismered - mondta Lily.
A kis kanári bizalmatlanul méregette a jövevényt, és halkan csipogva, jelezve, hogy ne próbálkozzon semmivel, mert szemmel tartja. Ő azonban semmi veszélyes mutatványra nem készült, csak lehúzta a sapkáját, ami alól kiszabadultak vöröslő tincsei, mintha csak vízesés terítette volna be a vállát, majd a sálját is lekanyarította magáról, hogy az arcát is felfedje.
-Hogyne ismerne - mosolygott Blaze-re, aki akár azonosíthatta is, de akkor gyorsnak kellett lennie, mivel Emma a következő pillanatban már a karjaiba is ugrott.
-Vagy úgy - mosolyodott el Lily, majd kicsit ugyan zavartan megköszörülte a torkát, de aztán csak tudta folytatni. - Ezt valójában tiltja a házirend, de ha csendben maradtok, nem szólok senkinek. És még valami...
A köntös zsebéből, ami szabása, mérete, illata alapján nyilvánvalóan nem az övé volt, előhúzott egy kis négyzet alakú csomagot, majd Blaze kezébe nyomta. Ezt Emma nem látta, mert még mindig azzal volt elfoglalva, hogy olyan erősen szorítsa magához Blaze-t, amivel valahogy talán elérheti, hogy hozzá is ragad.
-Tudod, ez... khm... nem árthat - mormolta pipacspiros arccal Lily, majd egy utolsót intett nekik, és becsukva maga után az ajtót elsietett saját szobája felé.
-Úgy hiányoztál - motyogta Emma egy pillanatra sem eresztve el Blaze-t. - Tudom, hogy telefonálhattam volna, de nem voltam benne biztos, hogy szívesen látnának itt. Tudod a múltkori után... Lenny meg a haverjai. De már úgy akartalak látni.
Lynn Harlow
Lynn Harlow
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 814
Hírnév : 83

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Blaze Stone Csüt. Ápr. 04, 2013 10:54 pm

Túl sötét. Már megint az utcán haladtam. Már megint álmodtam. Az álom pedig ezúttal sem volt szívderítőbb, sőt, mintha minden egyes alkalommal jobban kezdene elnyelni benne az éjjeli sötétség. Mintha egyre inkább kezdenék valóban olyanná válni, mint... Ő. Sötétté, üressé, gyilkossá. Megint láttam őket. Minden ugyanúgy zajlott. Mindenki ott volt, és úgy, ahogyan az a korábbi alkalmakról megmaradt az emlékeimben. Még az is stimmelt, hogy a Szörnyeteg az autónak rúgja Logant. Csak egy valami változott még folyton, a sötétségen kívül... a vége. Minden egyes alkalommal, minden egyes másodpercében egyre jobban kezdtem fohászkodni azért, hogy öljön már meg végre engem is. Hagyjon békén, végezzen velem, hadd legyek végre a szeretteimmel. Hadd legyek már végre szabad. De nem. Ő nem ezt akarja. Látni akar szenvedni. Látni akar összetörni. Azt akarja, hogy könyörögjek. Minden egyes álomban, bár az eleje ugyanaz, mindig mást tesz. Van, hogy csak néz engem. Várja a dühömet. Éles, őrült kacajával próbál hergelni, a támadásomat akarja kiprovokálni, de én túlságosan bénult vagyok ahhoz, hogy bármit is tegyek. Csak megkövülten állok, és szememet a Szörny körül heverőkre szegezem, mintha azt remélném, ettől majd felkelnek, és semmi bajuk nem lesz. De mélyen belül tudom. Tudom, hogy én okoztam... és tisztában vagyok azzal, a Szörny én vagyok, ki magával néz szembe, és nevet a saját gyengeségén. Nem támad, hisz tudja, felesleges megtennie. Tudja, hogy összeroskad az igaz tény alatt, és megadja magát annak: hogy nem több annál, mit szemével lát. Nem több, mint egy fenevad. Nem ember, nem érző lény... csupán valami, amely egyedül állat vadsággal rendelkezik, és megveti azt, mely megpróbálja ezt elnyomni. Mert ez az alaptermészete. Nem teszünk semmit. Térdre rogyok, ő pedig csak nevet. Hideg, gyilkos röhögésével közelít felém. Nem támad, már győzött. Legyőzte az embert. Én pedig még érzem, mielőtt elborítana a teljes sötétség, ahogyan a világom mély káoszba süllyed. Koppanással érkezve le a sötétség aljára. Ám hamarosan felnyílnak szemeim, s rájövök, megint csak álmodtam. Mégsem tudok hozzászokni ehhez a gyomorszorító érzéshez. Újabb koppanás az ablak felől. Hiába nyitom mégis ki, senkit sem látok odakint. Mindenesetre legalább a hideg levegő némiképp felfrissít. A rémálom utáni émelygés szépen alábbhagy, és én is lassan megnyugszom. Majd alighogy becsukom az ablakot, kopogtatnak. Az ajtónyitást követően meg is pillantom a jövevényeket, Lily és egy bebugyolált lány személyében, azonban hiába fedi arca egy részét a feltekert sál, még így is felismerem, mikor leveszi sapkáját, és hosszú, vörös haja megmutatkozik. Még időm sincs felelni, mert Emma azon nyomban meg is ölel, én pedig nem habozok a karjaimba zárni a lányt, kinek mosolya óta hevesebben dobog a szívem. Annyira elnémít ez a pillanat, a bódító tudat, hogy újra látom, az, hogy itt van velem, hogy hosszú másodpercekig nem is szólok semmit, csak ölelem szerelmemet, de úgy látszik, Lily számára már ez is épp eleget mondott. Jóllehet a következő tettére kissé szemöldökráncolva nézek vissza rá egy pillanatra, de végül csak elmosolyodom, majd egy "köszönöm"-öt eltátogok neki búcsúzóul. Amint az ajtó becsukódik, a kis csomagot észrevétlenül a zsebembe mélyesztem, majd eleresztem Emmát az ölelésemből, na nem teljesen, átkarolom a derekát, és csak éppen annyira távolodom el, hogy láthassam azt a csodaszép arcát. Miközben magyarázkodik, én csak szélesen vigyorogva bámulom az arcát, miközben elkönyvelem magamban, hogy a szemei máris rabul ejtettek, aztán mikor befejezi, kezemmel lágyan végigsimítok a hidegtől kipirult arcán, hogy aztán, ha ez lehetséges még egyáltalán, még jobban magamhoz szoríthassam, persze csak finoman, miközben eddig derekán pihenő kezem feljebb szánt, hogy végigsimítson a lány hátán.
- Kimondhatatlanul örülök neked! - jelentem ki miközben homlokom az övének döntöm, és minden egyes szavamat átitatja az, amit iránta érzek.
- Te is nagyon hiányoztál! - mondom, bár számomra ez magától értetődő, hisz nekem ő minden egyes másodpercben hiányzik, amit nem tölthetek vele. Na de nem akarok udvariatlan lenni, ezért aztán elengedem, de csak annyi időre, míg leveszem róla a kabátot, hogy lepakoljam, aztán már térek is vissza hozzá. Ismételten átkarolom, ám egyik kezem újból az arcára siklik, én pedig újra szembesülök azzal, hogy ő olyan, mintha a világ egy csodáját tartanám a karjaimban. Hozzáteszem a világ legnagyszerűbb csodáját, és ő az én csodám.
- Na és csak úgy kiszöktél, hogy eljöhess ide? Azt hiszem, így eláshatom magam apukád előtt. - mosolyom még jobban kiszélesedik, ahogyan eszembe jutott a múltkori kis "incidens". Viszont, hogy leszögezzem, egyelőre nem zavar a dolog különösebben, hiszen most itt van velem, mielőtt még Emma bármit is felelhetett volna, nyomtam egy puszit az arcára, hogy aztán egy újabbal támadjam meg a nyakát, míg végül az ajkaihoz hajolok, hogy hosszú, forró csókban részesítsem, mellyel megpróbálom kifejezni azt, mit is jelent ő nekem, de közben persze kezem nem ereszti az angyali arcot sem, míg a másik fel-le csúszkál a hátán, néha belesimítva hosszú, dús hajába. Szorosan ölelem magamhoz, és érzem, ahogy lassan, de biztosan megrészegít ez a pillanat.
Blaze Stone
Blaze Stone
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 86
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Hálószobák - Page 12 Empty Re: Hálószobák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.