Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tantermek

+9
Cristopher W. Somerset
Rozsomák
Ratna Nayar
Sean Darrow
Adam Windsor
Sarah Wilchok
Gregory S. Severald
Lisbeth Callahan
Cerebro
13 posters

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Tantermek Empty Tantermek

Témanyitás by Cerebro Kedd Júl. 05, 2011 8:15 pm

Tantermek 920tanterem
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Lisbeth Callahan Hétf. Szept. 05, 2011 8:54 pm

Egyedül kuksolni egy tanteremben, miközben kinn már lemenőben van a nap, nem éppen egy átlagos fiatal kedvenc időtöltései közé tartozik. Bezzeg én meg még élvezem is, hogy egy kicsit egyedül lehetek, leszámítva azt, hogy a történelem esszémet kell írnom közben... Ennél jobb helyet amúgy keresve sem lehet találni a tanulásnak, legalább fél órával rövidebb idő alatt sikerült befejeznem, mint máskor.A frappáns lezárás után gyorsan átfutottam még egyszer az egészet, már amennyire ez a gyér fényben kivitelezhető volt, mert ugye a lámpát nem kell ám felkapcsolni, az ügyes gyerek lát így is... még. Összecsomagoltam, és ásítozva csoszogtam el az ajtóig, ami a második próbálkozásra sem akart kinyílni, de aztán sikerült rájönnöm, hogy befelé kéne húzni, mert másként akkor sem jutok ki rajta, hogy ha térden állva könyörgök neki.
A nagy dekoncentráltságnak hála a mappám is leesett, és iszonyú hangosat csattant a padlón. Én meg, miután visszanyeltem a szentségelést, fél kézzel a kilincsbe kapaszkodva hajoltam le, hogy felnyalábolhassam a szökevényt...
Lisbeth Callahan
Lisbeth Callahan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 90
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Gregory S. Severald Hétf. Szept. 05, 2011 9:06 pm

Épp felfedező utam vége felé jártam. Az üres sötétedő folyosó csöndjét csak lépteim halk koppanása tördelte meg. Aztán egy ajtónál elhaladva két nagy zörrenés. Vissza lépkedtem a zajtóhoz. Egy nagy koppanás majd hosszú cifra szentségelés. Megfogtam a kilincset és nyitni kezdtem az ajtót. Pár centi után egy koppanással elakadt valamiben. Sokkal inkább valakiben.
~Hopsz...
Fut végig rajtam a felismerés. Óvatosan bedugtam a fejem a résen és megnéztem kit játszik ajtó támaszt.
-HÚuu, bocsi. Jól vagy?
Valahol mélyen sajnáltam és ennek próbáltam hangot is adni.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Lisbeth Callahan Hétf. Szept. 05, 2011 9:15 pm

Már éppen sikerült felvenni, amikor is a kezem hirtelen lecsúszott a kilincsről, és én a meglepődöttségbe hirtelen elfelejtettem, hogy ideje lenne arrébb állni, így az ajtó alattomosan homlokon vágott, én meg helyet foglaltam a cuccom mellett feljajdulva. Csak egy szúrós pillantással jutalmaztam a résen bekukkantó alakot, de ahogy túlestem a fájós rész végigtapogatásán, és megállapítottam, hogy maximum egy miniatűr púp keletkezik, fáradtan sóhajtottam egyet.
- Semmi baj. És ja, túlélem... Ezt is. - vontam meg egyszerűen a vállamat, aztán kicsit hátrébb csúsztam, hogy betudjon jönni, amiért akart, míg én felkecmergek.
Lisbeth Callahan
Lisbeth Callahan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 90
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Gregory S. Severald Hétf. Szept. 05, 2011 9:26 pm

Amennyire lehet kitárom az ajtót és bepréselem magam a résen. Esetleges segéd kezet nyújtok neki ha netán igényelné. Bár furcsa volt hogy a földre került ekkorát nem koppant. Válasza csöppet meglepő volt. Legalább is a vége. Oldalra biccentem a fejem.
-Ezt is? Mit még?
Válaszát sejtelmes félmosollyal várom továbbra is kissé oldalra billentett fejjel.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Lisbeth Callahan Hétf. Szept. 05, 2011 9:35 pm

A kezet elfogadtam, és most előre gondolkodva, már a cuccaimmal együtt álltam ismét két lábra.
- Hála a kissé defektes mozgáskoordinációmnak, szerintem holnap reggelig itt ülnénk, ha elkezdeném sorolni. - mosolyodtam el én is, majd hátratűrtem a hajam a fülem mögé.
- Keresel valamit, vagy csak megérezted, hogy most könnyen ledönthető vagyok a lábamról? - ült ki az arcomra egy visszafogott vigyor, ahogy felnéztem rá, aztán rátenyereltem a villanykapcsolóra, s lőn világosság.
Lisbeth Callahan
Lisbeth Callahan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 90
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Gregory S. Severald Hétf. Szept. 05, 2011 9:45 pm

Szén, víz, ammónia, só, vas és rengeteg más anyag ölt másodpercek alatt formát fejemben a kézfogás pillanatában. A kapott kép egy csinos női test. Akaratlanul is elismerően biccentek alig észrevehetően. A gazdája pedig épp itt van előttem.
-Sajátos önkritika meg kell hagyni.
Vigyorodom el. A folytatáson pedig felnevetek.
-Úgy tűnik elég jól sikerült... Gregory
Mutatkozom be egy kis szünet után.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Lisbeth Callahan Hétf. Szept. 05, 2011 9:58 pm

- Egy idő után kénytelen vagy beismerni a hibáidat ugyebár, és nekem ez elég látványos, lásd egy kis fejeléstől, már fenékre is huppantam. - kattogtattam a tollamat, ami a mappa szélébe volt akasztva.
- Igen, sikerült elég egyedien megoldanod, nem sok lány dicsekedhet el ilyesmivel. - dörzsöltem meg a homlokomat újfent. - Én Lisbeth, de a becenevektől sem riadok vissza...Többnyire. - persze már rögtön meg is bántam, ahogy kimondtam, mert ez kétfelé sülhet el,. és mivel rólam van szó, tuti, hogy nem a számomra kedvezőbb irányba röpül majd a golyó.
-Ugye jól sejtem, hogy mi még nem sűrűn futhattunk össze?
Lisbeth Callahan
Lisbeth Callahan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 90
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Gregory S. Severald Hétf. Szept. 05, 2011 10:06 pm

Kissé kihúztam magam magabiztosságomat fitogtatva. Arcomat is kissé átrendeztem ezt erősítve.
-Megvannak a módszereim. Többnyire finomabbak, de van akihez keményebb eszközök kellenek.
Már csak a vicc kedvéért is megkopogtatom a tömör ajtót.
-Nem hinném. Ami nap költöztem be a keleti szárnyba.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Lisbeth Callahan Hétf. Szept. 05, 2011 10:16 pm

Csak pillogok ártatlan tekintettel rá, ahogy fölém magasodik, hiszen én hiába is húznám ki magam, nem sokra mennék vele, maximum megmosolyogná a gyengécske próbálkozásomat.
- Le a kalappal az érzékeid előtt, ha már messziről kiszagoltad, hogy nálam nem válnak ám be a mézes-mázos szavak, hanem ajtóstól kell berontani. - fokoztam még egy kicsit a dolgot, miközben a szemem végigjárattam az ajtón.
- Áh, akkor örülök, hogy nem a memóriámmal van a probléma egyelőre. És eddig hogy tetszik az iskola? Órák, mutánsok, tanárok?
Lisbeth Callahan
Lisbeth Callahan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 90
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Gregory S. Severald Hétf. Szept. 05, 2011 10:25 pm

mondandómat komolytalan hangnemben folytatom.
-Aki tud az tud.
Az önérzetemnek csak jól esik az ajnározás.
-Az épület szép. Tanárokhoz még nem volt szerencsém, órákról majd később alkotok véleményt de a diákok eddig bejönnek.
Arcom ismételten a sejtelemesebbik felét mutatja. Kissé feltűnőbben nézek végig rajta, hogy biztosan értse a célzást.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Lisbeth Callahan Kedd Szept. 06, 2011 7:04 am

- Csak vigyázz, mert lehet, hogy másnál nem tarolsz majd... Legalábbis ilyen gyorsan. - billegtettem magam, ám az egyértelmű megjegyzésére éreztem, hogy pirulni kezdek, így hát a mozdulat valahogy félbemaradt, én meg inkább a falnak vetettem a vállam, mert az kéne még csak, hogy elnyaljak előtte.
- Ezt jó hallani, remélem minden jó lesz majd, és kellemes lesz az itt eltöltött időd. - mosolyogtam rá, mint aki nem is törődik azzal, hogy még mindig látszik rajta a zavartsága, pedig csak egy kedves bók hangzott el. Sebaj, ha nem teszi szóvá, akkor nincs probléma.
- Az udvart is sikerült bebarangolni?
Lisbeth Callahan
Lisbeth Callahan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 90
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Gregory S. Severald Kedd Szept. 06, 2011 1:41 pm

-Ez majd legyen az én gondom.
Kicsit beljebb sétálok és körbenézek a teremben. A szoba közepén vissza fordulok.
-Itt mi számít kellemes idő töltésnek?
Vonom fel kérdőn a szemöldökömet és zsebre vágom a kezem. Körbetekintek még egyszer.
~Az az asztal kényelmesnek tűnik.
Szám széle kicsit felkerekedik az asztal láttán.
-Nem, ott még nem néztem körül.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Lisbeth Callahan Kedd Szept. 06, 2011 2:15 pm

Ezen kicsit elgondolkoztam, hiszen elég szubjektív dolog, attól függ, kinek mihez van kedve
- Hm... Ha például szeretsz sétálni, akkor a park erre iszonyat jó hely, vagy... Nem tudom, ez csak tőled függ. Mindenesetre én ritkán unatkozok, de hála az égnek belőlem csak egy van. - követem a tekintetemmel őt, majd az órámra sandítok.
- Ja amúgy nyugodtan szólj rám, hogy ha feltartalak, és már itt sem vagyok. Néha kicsit sokat jártatom a szám. - húzom előre a copfomat, és néhányszor végighúzom rajta az ujjaim.
Lisbeth Callahan
Lisbeth Callahan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 90
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Gregory S. Severald Kedd Szept. 06, 2011 2:32 pm

Kicsit lehúzom a számat a lehetőségek hallatán.
-Értem, szóval itt ilyen... nyugis az élet.
Kicsit gondolkodóba esek, államat simogatom mintha kecskeszakállamat igazgatnám. Aztán felcsillan a szemem, rögvest el is vigyorodom.
-Mi lenne ha... kicsit feldobnánk itt az életet?
Karjaimat széttárom, fejem előre hajtom és valamelyest oldalra hajtom, mint aki úgy várja a választ mint egy ölelést. Szemem rá néz.
-Hm?
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Lisbeth Callahan Kedd Szept. 06, 2011 2:44 pm

Erre csak elnevettem magam, és újra felegyenesedtem.
- Elvégre ez egy iskola. Na azt nem mondom, hogy nem kerül néha egy-két jelesebb alkalomkor a vodkás üveg vagy hasonló, de én jobb szeretek inkább az épületen kívül szórakozni. - mivel már untam az ácsorgást, inkább úgy döntöttem, hogy betámadom azt a kiszemelt széket, ott a fal mellett. Amúgy is cuki a mögötte lévő kis szobanövény.
- Hát ez attól függ. - foglaltam helyet közben. - Mire gondoltál? Mert azért az iskolát szétverni nincs sok kedvem, túl megterhelő. - valahogy Chris jutott eszembe a kérdéséről, de egyelőre nem kezdtem őket egymáshoz hasonlítani.
Lisbeth Callahan
Lisbeth Callahan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 90
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Gregory S. Severald Kedd Szept. 06, 2011 3:04 pm

Lassan egy hétköznapibb pózt veszek fel zsebre dugott kézzel.
-A kertben is ellehet szórakoztatni egymást ez nem vitás.
Közelebb sétálok hozzá és ráülök egy szék támlájára. Pontosabban neki dőlök kicsit görnyedt a testtartásom. Lábam keresztbe a másik előtt. Bal zsebemből kihúzok egy kártya lapot és felé mutatom.
-Esetleg kártyázhatunk. Lehet nyugodtabbat és lehet izgalmasabbat is, például póker...
Fordítok 360 at a kártyám és bégig simítom alkaromon a képes felét. ismételten felé mutatom. A hatalmas pikkjel helyett most az ő tónus képe virít a lapon. Tetőtől talpig ruhátlanul.
-Abból én a vetkőzősre szavaznék.
Magam felé fordítom és megnézem a lapot. Majd vissza.
-Igen és szerintem még sokan mások is.
Kissé kaján mosoly ücsörög az arcomon, tekintetem sejtelmes. Érezhetően nem akarok rosszat. Bár ez is viszonyítás kérdése.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Lisbeth Callahan Kedd Szept. 06, 2011 3:19 pm

Lepakolok mindent az asztalra, kivéve az egy szem tollamat, mert azt továbbra is kattogtatom, amikor éppen szünetel a társalgás.
Érdeklődve pillantok rá, majd a kártyalapra.
- A póker még megy, és esetleg a Black Jack is, de a többihez már totál szőke vagyok. - emelem a számhoz a tollam végét, hogy kicsit megrágcsálhassam közben végigkísérve a kártya útját, de ahogy újra elém tartja, és magamat látom rajta, ráadásul ádámkosztümben, tátva marad a szám.
- Ez meg.. - érzem, hogy pillanatokon belül olyan vörös leszek mint egy szép nagy homár. - Ezt meg hogy? Már te is kezded? - a zavarom lassan átgenerálódott duzzogássá. - Igazán igazságtalanság ilyesmire használni a képességeiteket...Vagy ha legalább ilyen ügyesen levetkőztettek fejbe, akkor tartsátok meg magatoknak. - préseltem össze az ajkaim, de egy-két mély levegő után sikerült kicsit megenyhülnöm.
- Mellesleg te nem félted, hogy rámenne a gatyád? Lehet, hogy b@romi jó pókerjátékos vagyok ám.
Lisbeth Callahan
Lisbeth Callahan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 90
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Gregory S. Severald Kedd Szept. 06, 2011 3:44 pm

-Pedig a többi sem egy nagy ördöngösség. Meglehet tanulni csak idő kell.
A többes számot hallva eleinte meglepődök azt egy sanda gyanúm támad.
~Chris. Lehet meghagyom neki. mind egy.
Egy kis káröröm önti el a szívemet. Utána valamivel tisztább jókedv költözik a helyére.
-Nem félek, az én paklimban 5 ász van. 4 a kezemben és 1 aki fogja. A többi pedig a joker.
Míg ezt mondom fordítok kettőt a lapon, összecsapom a tenyerem közé majd kiveszem belőle és széthúzom mind az 5 lapot. Szélen a pikk és treff ász, egyel beljebb a kör és káró ász középen pedig egy joker kártya. Úgy érzem ezzel jól demonstráltam mondani valómat. A kis hangulat oldás után összerakom a lapokat, taps és volt nincs.
-Tehát ismered Christ.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Lisbeth Callahan Kedd Szept. 06, 2011 6:57 pm

- Még nem nagyon éreztem szükségét se annak, hogy megtanuljam. - vontam meg a vállaimat, majd az asztalra könyököltem, és megtámasztottam a fejem, miközben még kicsit duzzogósan, de végignéztem a mutatványt.
- Le a kalappal, mert tényleg nem semmi, ahogyan csinálod, mármint elég gyorsan megy az egész. De ezt én is tudom mondani. Míg felhúzol egy lapot, azt vagy ötször átalakíthatod kedved szerint. - mosolyodtam el. - Tehát nem hiszem, hogy még sosem csaltál mondjuk egy nagyobb tétű játék közben. -keresztbe raktam egymáson a lábaimat és most már, hogy nem éreztem totál pipacsnak a képemet felnéztem az arcába.
- De mindenesetre a vetkőzős póker így, hogy bemutatkoztál, elég esélytelennek tűnik. Bár ha csak te dobálod le a cuccaidat, akkor nincs semmi kifogásom.
Lisbeth Callahan
Lisbeth Callahan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 90
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Gregory S. Severald Kedd Szept. 06, 2011 7:45 pm

-Sokat vesztesz, még ha nem is tétre megy.
Belső zsebemben kezdtem kotorászni és előkerült egy egész pakli. Szemöldököm felvonódik a vádaskodás hallatán. Jobb kezemből átlövöm bal kezembe ami fejmagasságban várja lapokat. Szép nagy majd 1 méteres távon szaladnak felfelé a lapok. Jól láthatóan mindegyik más.
-Kikérem magamnak! Játék közben nem használom a képességem! Az úgynevezett csalásnak meg adom a módját.
Néhányszor gyorsan összekevertem a paklit és egy kézzel elemeltem párszor. Összeigazgattam és felé tartottam. szép nagy legyezővé szétterítve egy kézben.
-Húzz egyet, és ne mutasd meg.
Térek el kicsit a tárgytól és kevergetem a lapokat míg megjegyzi amit húzott.
-Ahhoz még pókerezni sem kéne.
Megejtek egy fél mosolyt és kezébe adom az egész paklit.
-Tedd bele és keverd meg ahogy jólesik.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Lisbeth Callahan Kedd Szept. 06, 2011 8:26 pm

- Akkor elnézést. Magamból indultam ki, mert én azért lehet, hogy néhányszor megpróbálnám. Főleg mert egyébként esélytelen lenne a trükkök kivitelezése.- húztam ki magam, és elgondolkodva néztem a levegőben repülő kártyákat. - Mióta gyakorolsz? Mert én csak néhányszor próbáltam ezt, de utána öt percig szedegettem a kártyákat. - néztem végig az elém tartott lapokon, majd valahonnan középről kihúztam egyet, és a kezemet mögé rakva vettem szemügyre, és igyekeztem memorizálni, hogy ne rontsam el a játékot a halagyammal. A megjegyzésére csak a fejemet csóváltam. Hát Chrissel minimum testvérek, ha nem rögtön kétpetéjű ikrek, mert amúgy ennyire hasonlítani...
- Sejthettem volna. - tettem alulra a lapomat, majd alaposan összekevertem az egész paklit, és visszatettem a felém tartott kezébe. - De nagyot néznél, ha szavadon fognálak.
Lisbeth Callahan
Lisbeth Callahan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 90
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Gregory S. Severald Kedd Szept. 06, 2011 8:36 pm

-A kártyakeverés és a bűvészet az már csak művészet. Nem illik belerondítani.
Megkeverem néhányszor a paklit még én is. Két ujjal összenyomom, felé tartom és hagyom hogy a képébe repüljenek a lapok. Nem ütnek egyáltalán. Kivártam míg visszazökken a meglepetésből. Majd a dekoltázsára mutattam amiből félig kilógott az általa korábban választott lap.
-Az volt az ugye?
A költői kérdés elhangzása után körbetekintek a teremben.
~Hát ez sem kétperces meló lesz összeszedni...
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Lisbeth Callahan Kedd Szept. 06, 2011 8:48 pm

- Igazad lehet... - gondolkozok el néhány percre, közben meg a kezét figyelem, hátha kileshetem, hogyan kivitelezi a kártyalapom elővarázslását a többi közül. Na arra viszont nem számítottam, hogy egy rakat kártyát kapok az arcomba, akárcsak a konfettit szilveszterkor. Pislogtam kérdőn rá néhányat, de ahogy lemutatott a pólómra, csak bólintottam meglepetten.
- Tudom, hogy most jön az a szöveg, hogy a trükköket nem szokás elárulni, de engem igazán érdekelne, hogyan sikerült odaröptetni pont azt? - vettem el a kártyát, majd szépen elkezdtem a többit is összeszedegetni az ölemből, majd a földről.
Lisbeth Callahan
Lisbeth Callahan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 90
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Gregory S. Severald Kedd Szept. 06, 2011 9:01 pm

Ahogy az várható volt, és ő is jól tudja. Mosolyogva megcsóválom a fejemet.
-Ezt nagyon jól látod. Oda lenne a varázs.
Ellököm magam a széktől és elkezdem összeszedni a lapokat. Végén elkezdem hangosan számolni.
-49...50...51... és...
Felsandítok a lányra. Fürkészően nézem mintha lenne valami az arcán vagy a hajába. Odanyúlok és elsütöm a legolcsóbb trükköt ami csak létezik. A füle mögül előhúzom az utolsót.
-Szóval ide bújt... vagy te akartad el lopni? Ezt megjegyeztem!
Hangom komoly, kissé vádaskodó.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Tantermek Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.