Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manhattani utcák

+33
Casey Reynolds
Amelia Maeghan
Jessyca Camilo
Hugh Hagwood
Farkas
Lynn Harlow
Varangy
Gordon Knight
Lily Gage
Heily Anderson
Andrew Patrikson
Blaze Stone
Max Evans
Pannon András
Dögvész
Richard Kohler
Sebastien Longley
Amélie Lellouche
Sheena Duran
Colin Cooper
Darren Black
Kara Shawn
Szellem
Tanya Berghart
Cristopher W. Somerset
Rozsomák
Elanor Brite
Sarah Wilchok
Gregory S. Severald
Lisbeth Callahan
Electro
Alexis
Cerebro
37 posters

17 / 19 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Amelia Maeghan Kedd Feb. 19, 2013 10:05 pm

Szavaira kissé elmosolyodom, majd amikor ismét elkezd szaladni, felhorkantok.
- Ajj a pofám leszakad! - s már szaladok is utána ismét, mikor hirtelen körbe vesznek. A furcsa, aurátlan emberektől elkerekedik a szemem, hiszen még ÉLETEMBEN nem láttam ehhez hasonlót. Amikor pedig megszólítanak remegni kezdek.. Még is.. honnan? Honnan tudja ez a férfi, mi vagyok?! Hiszen egyetlen személynek árultam el, mi is vagyok valójában! Egynek! Hirtelen úgy érzem magam, hogy rosszul leszek.. Nem.. nem árulta volna el.. nem, ő nem olyan, nem tehette ezt!
Félelmemben a földbe gyökerezik a lábam, s megpróbálom az engem megszólított férfinek a hülyét tenni.
- Még is hogy érti ezt? Én nem vagyok mutáns! Kérem, én csak vissza akartam szerezni az öreg hölgynek a táskáját, de oda adom a pénzem, ha ez kell! - kezdek el gyorsan a saját tárcámért matatni, s közben próbálom a férfibe átültetni a rokonszenv és megbánás érzését, mintha hibát követett volna el. Abba bele sem merek gondolni, mi van akkor, ha most épp nem rám gondol.. Mert ha nem velem szemben kezdi ezt érezni, akkor nagyon megjártam. Már most sajnálom, hogy a célt, akivel szemben érzéseket tudok kelteni, nem én választom ki! Ó Istenem, sosem voltam egy keresztény ember, de ha létezel és most segítesz esküszöm elmegyek vasárnaponként templomba!
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Szellem Kedd Feb. 19, 2013 11:33 pm

A férfi, kinek auráján is látszik a rosszindulat - és amivel még mindig bizalomgerjesztőbb, mint a mellette álló, a halál ürességével körülvett ipsék - gúnyosan elvigyorodik, ahogy az előtte álló ijedt nő - szörnyszülött az ő szemében - játssza neki az ártatlan.
-Ugyan kicsi Amelia, ne fáradj. Inkább hagyd a fiúknak, hogy megbilincseljenek, és akkor nem kell kárt tennünk benned.
Az említett fiúk közül az egyik megindul feléd. Gázmaszkja sötét lencséjén keresztül kisebb csoda, ha lát valamit egyáltalán a külvilágból, azzal a rideg, élettelen tekintetével, amit az álarc kölcsönöz neki.
-Ó igen, a táska...ti mutánsok képtelenek vagytok megállni, hogy ne hősködjetek, nem igaz? Milyen kár, hogy téged senki sem ment meg, nem igaz? És ahova viszünk, ott még keresni sem fognak soha többé...szomorú...nagyon nagyon szomorú...
Az utolsó szavakat kissé meglepetten formálja, mint aki nem érti, mi jön ki a száján, de aztán vállat von.
-Nyugtatót neki, ha megvan a bilincs. Ha ugrál, lődd lábon, vagy ilyesmi.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Amelia Maeghan Kedd Feb. 19, 2013 11:49 pm

A férfi szavaira egyre inkább félek, s ahogy közeledik az élőholtnak is beillő szörnyeteg, hátrálni kezdek az egyik falhoz.
- Mit akarnak tőlem?! Nem csináltam semmit! Hagyjanak békén! - kiáltom szinte pánikba esve, majd úgy érzem nincs más választásom, muszáj megpróbálnom menekülni! Félek, képességem mit sem ér ezeken a... valamiken, de ha elég ügyes vagyok, talán meglóghatok. Így aztán minden erőmet bevetve keltek félelmet... félelmet? Dehogy! Pánikot! A saját pánikomat ültetem bele abba, aki elég közel van hozzám ahhoz, hogy hasson rajta az erőm... És lendületet véve a faltól próbálok meglógni azon az oldalon, ahol az élőholt valami kimozdult a helyéről, amelyik értem jött. Hisz így több a hely, ahol átcsusszanhatok, s szaladhatok amerre akarok. Persze a fejem már most borzalmasan fáj, és koncentrálni is alig bírok, hiszen mindenemet épp most vetettem be, hogy legalább a két embert eltereljem.. ha szerencsém van a "nagyember" még visszavonulót is fúj félelmében, de valahogy nem fűzök ehhez túl sok reményt...
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Szellem Szer. Feb. 20, 2013 7:12 pm

A kopasz kissé oldalra dönti a fejét, enyhén felsőbbrendű tévhitet sugalló gúnyos mosollyal az arcán, arra pedig, hogy a lány nem csinált semmi rosszat, csupán ennyit felel együtt érzőn:
-Megszülettél.
A mögötte álló fiú kuncogása csak még kínosabbá teszi azt a síri csendet, melyet beszólása követ, hisz hangja közel sem elég erős ahhoz, hogy elnyomja az Amelia felé közeledő katona lépteinek zaját. A gázmaszkod úgy mozog, akár valami gép, egészen addig, amíg egyik pillanatról a másikra el nem kezd ok nélkül - legalábbis a társai szemében - remegni, mintha rohamot kapott volna, aztán géppisztolyát görcsösen szorongatva eleinte fejmagasságban, majd később a levegőbe lövöldözni, ahogy fokozatosan elveszti uralmát a teljesen automata fegyver felett. Remélhetőleg Amelia leguggolt, és megúszta az első sortüzet, mert akkor most láthatja, ahogy az össze-vissza szálló golyók pánikot keltenek a két aurával rendelkező emberben, a másik három pedig csak bambán áll, utasításra várva.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Amelia Maeghan Szer. Feb. 20, 2013 7:35 pm

Azt hiszem, a könyörgésem nyitott fülekre talált, mert amint kijátszottam az aduászom, és láttam az előttem lévő szörny furcsa viselkedését, valami azt súgta, jobb lesz ha inkább összehúzom magam a lehető legkisebbre. És így is teszek, épp az utolsó pillanatban, mert ekkor hatalmasat dörren a fegyver, szinte a fejem fölött. A hang bántja a fülem, kezemet a fejemre szorítva sikoltok fel. Gyorsan körbe pillantok, s látom, hogy most futok, vagy soha.
Az adrenalin elönti mindenem, a szívem a torkomban dobog, inam szakadtáig futok az előbb megtervezett útvonalon, hátra se nézve. Rettegek attól, hogy ha most szem elől tévesztem az előttem lévő fényt a szűk kis sikátor végén, mire vissza pillantok már nem lesz ott... Így aztán szaladok ahogy az tőlem telik. Fülem cseng az előbbi lövések hangjától, zilálásomat is elnyomja. Már fájna az oldalam az oxigén hiánytól, de a félelem és az adrenalin elnyom minden mást. Futok, s szinte már előttem is van az utca vége, már mindjárt kint vagyok, onnan talán könnyebb lesz, mások előtt csak nem rendeznek ekkora balhét... Bár azt hiszem ahogy eddig, most is kár lenne reménykedni. Végül nem bírom tovább, hátra pillantok, követnek-e.
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Szellem Szer. Feb. 20, 2013 9:36 pm

A parancsnok egy ideig a konténerek mögé bújva próbálja elkerülni, hogy saját embere lyuggassa szét, és csak amikor meghallja a tár kiürülését jelző kattogást pattan fel, hogy a falhoz vágja az immár jobbára ártalmatlan gázmaszkost. A férfi álarcának üvege eltörik, és innentől kezdve már a lábán sem tud megállni, csak a földön vonaglik még egy darabig agonizálva, aztán pedig lenyugszik, végleg.
-Na az...HÉ! NE CSAK NÉZZÉTEK, ELKAPNI!!!
Egyszerre fordul sarkon a két kommandós, kik szoborként álltak az előbb, ahogy Amelia elszaladt köztük, és most úgy szaladnak a nő után, mintha az életük múlna rajta.
Ami a prédájukat illeti, a fény amit lát az "alagút" végén egyre erősebbé válik, s mintha egy motorbőgés is társulna hozzá. Nemsokára kiderül, hogy ez nem csak mintha, szemből egy teherautó érkezik, felborogatva a szemeteskukákat, és leszakítva az ereszcsatornákat. Egy légy sem tudna elrepülni mellette, nemhogy egy ember. A kocsi egy idő után megáll, Amelia üldözői pedig a vállukhoz emelik puskáikat, most, hogy sikerült sarokba szorítaniuk a prédát.
-Ne kockáztassunk, lőjétek agyon!
A két katona egy másodpercig sem habozik, csak becélozza a lányt, és tűzet nyit.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Sarah Wilchok Szer. Feb. 20, 2013 9:40 pm

Sean-nal éppen a moziból sétáltunk vissza az intézet felé, mikor hirtelen megállított és úgy tett, mint aki hallgatózik.
- Baj van! – forgolódott homlokráncolva, én meg csak álltam ott tehetetlenül, mert ebben igazán nem tudtam neki segíteni.
Aztán nem kellett találgatnom már, mikor felhangzottak a lövések. Szerencsére, nem lehettünk messze az éles hangokat hallgatva, így azonnal arrafelé kezdtünk el rohanni.
- Tisztára úgy érzem ilyenkor magam, mint Batman vagy Superman. – szóltam oda feszülten Sean-nak. – Ha még a ruhánk is rajtunk lenne, akkor aztán főleg.
Mivel a sikátorba, amin be akartunk fordulni, éppen egy teherautó tartott, ami mellett csak egy papírvékonyságú ember fért volna el, és az nem volt kéznél, így Sean megoldotta, mert szinte lendületből emelt fel a szélső épület tetejére, aztán ő is utánam jött.
- Egyre erősebb leszel drágám. – adtam neki egy futó csókot, de aztán a lenti események kezdtek elfajulni, így nem habozhattunk sokáig.
- Eressz le a lány elé! Gyorsan! Mert mindjárt lelövik! – hadartam suttogva, mert idő előtt nem akartam felfedni magunkat. – Másként nem tudjuk időben megmenteni, én meg kibírok egy kis golyózáport.
Ha Sean leeresztett, máris igyekeztem úgy állni, hogy a lányt teljesen eltakarjam, nehogy egy eltévedt golyó kárt tegyen benne.
- Ne moccanj! Maradj mögöttem! – szóltam oda neki hangosan.

Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Amelia Maeghan Szer. Feb. 20, 2013 9:55 pm

Mikor hátra pillantok, meglátom, hogy követnek engem. Ó én balga, miért is gondoltam, hogy majd csak kiszaladok innen? Aztán előre pillantva ismét kikerekedik a szemem, mikor látom, hogy egy teherautó hajt felém. Hirtelen akarok megállni, s betámasztanék magam elé lábammal, ám el is csúszok ezen mozdulat közben. A földről felpillantva nézek farkas szemet a végzetemmel, s már le is pereg előttem az életem, ahogy ki adja a parancsot a férfi... Mikor hirtelen, meglátok valami színeset elém kerülni. Egy aura. Nem tudom, ki ez a nő, soha nem láttam még, csak annyit olvasok ki belőle, hogy elég határozott, tudja mit akar, nem ember és segíteni akar. Nekem ennyi egyenlőre elég is, és mikor rám szól - habár a fülem még mindig cseng egy kicsit, így alig értem -, hogy meg se moccanjak, összehúzva magamat ülök tovább a földön kezeimet ismét fejemre szorítva. Szemeim azért rémülten figyelnek, egyszerűen már el is bizonytalanodok, hogy most csak behallucináltam, vagy ez a nő tényleg a golyó zápor elé vetette magát..?
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Szellem Csüt. Feb. 21, 2013 11:13 am

A katonákat nem zavarja, hogy valaki eléjük vetette magát, hisz nem kaptak új utasítást, a vezérük pedig úgy van vele, hogy aki ekkorát ugrik, az is biztosan egy mutánsfajzat lehet, így csak áll, és elégedetten nézi, hogy feléled a két géppisztoly torkolattüze, aztán tucatnyi golyó csapódik Sarah testének, hogy végül darabokra törve pattanjon le róla, anélkül, hogy bármilyen látható kárt tenne benne, azt leszámítva, hogy a ruháját nincs az a szabó, aki ezek után rendbe hozza.
-Mi a....? - Kiáltja el magát, ám hangját elnyomja a gépfegyverek ropogása, egészen addig, amíg a katonái tárai ki nem esnek csak úgy maguktól. Ezt követően érzelemmentes arcukon szinte látni a döbbenetet, ahogy ők maguk is megilletődnek azon a hirtelen, és radikális önkritikahullámtól, aminek következtében a saját fegyverükkel verik magukat állon. El nem ájulnak persze, csak seggre esnek, de egyenlőre ez is bőven elég, sőt, a kopasznak már sok is, most már ő is célzásra tartja a puskáját. Mielőtt lőhetne azonban, valaki nagy puffanással ér földet a teherautó háztetején, neki meg kirepül a puska a kezéből, és egy láthatatlan erő hanyatt löki.
~Fura, ezek a fickók olyanok, mintha zombik lennének...~
-Vigyázz! - Kiáltja el magát Sean, amikor meglátja, hogy lassan ideért a harmadik gázmaszkos is, aztán kitartja a kezét, és fellöki ellenségüket.
-LŐDD LE! - Ordítja a kopaszt, és egyszerre üvegcsörömpölést túlharsogó pisztolylövés tölti meg a sikátor visszhangzó falait, Sean testét pedig átüti hátulról egy golyó, köszönhetően a volán mögött ülő gázmaszkos manusnak. Egy másodpercig még letekint a sebére, aztán elveszti egyensúlyát, és Amelia mellé zuhan a földre.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Sarah Wilchok Csüt. Feb. 21, 2013 1:26 pm

~ Ohh, a fene! A ruhámra nem gondoltam! ~ forgattam meg magamban a szemem, mikor igen csak futurisztikussá varázsolták a szemben álló fiúk a géppisztolyaikkal.
Szerencsémre a lány vagy annyira meg volt rémülve, hogy azért, vagy mert kellően felfogta, hogy így jár a legjobban, de nem mozdult, így a golyók is elkerülték.
Nem úgy, mint az én botoran hősies páromat, aki feledve, hogy ő bezzeg nem golyóálló, szintén levetette magát, bízván benne, hogy a képessége kellően megvédi majd, hiszen, előtte kissé kiüti a fegyvereseket a saját puskáikkal, majd a még kellően harcias kopasznak is elkobozza a fegyverét, de……és itt jön, az amiért még otthon majd jól megmosom a fejét. És remélem nem akar addig meghalni, mert akkor szét fogom rúgni azt a formás seggét, az tuti.
Az aggodalom, ahogy az összeroskadó testére nézek, fagyos marokként szorítja össze a szívem, az előző gondolataim ellenére, és már a falba tudnám verni a fejem, hogy miért nem adtam át neki a képességemet, mielőtt ebbe belefogtunk, de már késő bánat, a baj megtörtént és most, bár legszívesebben azonnal hozzá rohannék, tudom, hogy csak én akadályozhatom meg, hogy még nagyobb legyen.
Mivel egyszerre nem tudok mindenkivel foglalkozni, így a földre került ellenfelek felé kilövöm a tüskéimet, hogy nyerjek egy kis időt, aztán máris az fickó felé lendülök, aki meglőtte szerelmemet és, ha elérem, akkor nem teszi zsebre, amit most kap tőlem. Ha sikerült lesokkolnom, még párszor a fejét az ajtóba is beleverem, hogy levezessem a dühömet.
A többiek felé futtomban, még letérdelek Sean mellé, hogy lássam, mennyire nagy a baj.
- Nehogy meghalj nekem, nem menekülsz el a mérgem elől. – suttogom neki, aztán a többiek után nézek.

Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Amelia Maeghan Csüt. Feb. 21, 2013 5:12 pm

Az, hogy túl éltük a golyózáport, az én szememben valóságos csoda volt. Még épp kiláttam a hősnőm mögül, s így aztán láttam, hogy nem csak én vagyok ettől megilletődve, de egészen nagyokat pislogtam, ahogy a katonák saját magukat ütötték ki. Amikor a csoportfő kezéből kirepült a puska és ő maga szinte elrepült, már kezdett világossá válni a dolog. Mintha füleimhez most ért volna el a puffanás zaja, hátra pillantottam. A teherautó reflektora kissé elvakított, ezért nem ismertem fel az alakot, mikor meghallottam valami távoli hangként a tűz parancsot, s rá egy pillanatra ismét dörrent egy fegyver. Szemeim elkerekedtek, ahogy láttam a kocsi tetején álló alakot "megvonaglani" a golyótól mely áthatolt rajta, tekintetem követte ahogy leesik mellém. Így, hogy az ő arca is fénybe került, már egész ismerős volt számomra. Észre se vettem, ahogy a nő elmozdult előlem, csak a férfi arcát bámultam és merengtem. Aztán hirtelen eszembe jutott az a jelenet, mikor együtt falatoztunk a csokoládéjából egy padon és egy szempillantás alatt eszembe jutott a neve is.
- Sean... - suttogom magam elé, aztán meglátom a vérét. Szinte automatikusan kapcsolok, próbálom a sebről leszedni a ruhákat hogy tisztán lássam, közben pedig az artériás nyomópontok járnak a fejemben, de a háton nincs ilyesfajta pont, mert artéria se halad erre, de ha tovább is haladt a golyó és bent eltalált valamit, akkor se tudnék a nyomóponttal mit kezdeni. Így aztán egy csomóba fogom a felsőm és rászorítom a sebre. Csak szorítom, semmi másra nem tudok most koncentrálni, hála képességem hátrányának.. Ha egy ágyú dörrenne el mellettem, most azzal se tudnék foglalkozni, így mikor a hősnőm letérdelt mellénk és Seanhez szólt, szinte azt se vettem észre, továbbra is azon ügyködtem, hogy a vérzést csillapítsam. Ha hozzám is szólt, a vészharang ide terelte az egysíkú figyelmemet, mert amint másra is kéne koncentrálnom, tuti abba hagynám amit most csinálok. ...És az most nem volna bölcs dolog...
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Szellem Csüt. Feb. 21, 2013 8:49 pm

Sean sajnos képtelen felelni a sok aggódó szóra, szája szélén is csak néhány véres buborék jelzi, hogy megpróbálja egyáltalán. Ami a kocsiban ülő katonát illeti, komoly problémát okoz neki, hogy a lövése nyomán "pókhálóssá" vált szélvédőn szinte egyáltalán nem lát ki, leszámítva a golyó ütötte kis rést, az viszont túl apró hozzá, hogy hatékonyan irthassa tovább a mutánsokat, eleget téve ezzel a parancsnak. Sokáig nem kell ezen stresszelnie, hisz a Fúria ökle bőven kitágítja neki azt, úgyhogy tűzet is nyit rá. Sarah tüskéi eltalálják ugyan, de semmilyen hatással nincsenek rá, viszont arra nem számít a katona, hogy a lány-t sem hatják meg az ő lövedékei, és meglepetésében védekezni sem tud az ellen, hogy szétverjék a képét az ajtón. A maszkja üvege ripityára törik, ő pedig mozdulatlanná dermedve nyúlik el az ülésen, amikor támadója végül elereszti őt.
Közben az ellenségnek van elég ideje összeszedni magát. A kopasz parancsára feltápászkodik a három megmaradt zombi katona, a srác viszont, ki a táskát lopta el időközben úgy döntött, hogy neki ez már sok volt a jóból, és zsákmányát hátrahagyva hanyatt homlok menekült el innen.
-Na jó, elég a marháskodásból. - Szólal meg, és szavára mindhárom katonája fegyvert szegez a lányokra, vele együtt. - Nincs kedvem kinyírni még egy mutkót...na jó, ez nem igaz, de egyikőtöket muszáj visszavinni élve, szóval fel a kezekkel, és húzzunk innen! Ti hárman meg hozzátok ezt vissza!!!
Ezzel elhajítja a pisztolyát a válla felett, majd pislog egy nagyot.
-Mi...?
A három maszkos a fegyver után rohan engedelmesen, és amikor ezt meglátja a főnökük, nyomban rájön, mi a gond.
-LŐJÉTEK LE MINDHÁRMAT AZONNAL!!!
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Sarah Wilchok Pént. Feb. 22, 2013 1:19 pm

Szerencsére, már elég közelharci tapasztalatot gyűjtöttem a Harci Teremben ahhoz, hogy ne akadjak fenn azon, ha valakire nem hatnak a képességeim, így a teherautóban ülő. Lövöldöző kedvű fickó kedvét is hamar elvettem attól, hogy megismételje a tettét. Miután bekómált, és arról is meggyőződtem, hogy Sean még magánál van, valamint úgy látszott a megmentett lány is aktivizálta magát, hogy segítsen neki, igyekeztem a többi fegyveresre koncentrálni, ami nem ment könnyen az aggódásom miatt, de nem volt más választásom.
A lányon látszott a nagy igyekezet és hogy nem egészen van itt a valóságban most, ezért nem is zavartam, inkább a kopasz vezér felé figyeltem, mert ő irányította a zombikat, vagy miket.
Mivel volt idejük összekapni magukat, így most megint mindannyian fegyvert szegezve álltak velünk szemben.
Összeszűkült szemekkel néztem rájuk, ugrásra készen, mikor egyszer csak váratlanul elhajította a pisztolyát és a szöveg sem volt épp idevaló, amit hozzáfűzött.
Gyanakodva kaptam a fejem a földön fekvő Sean-ra.
- Fejezd be! Ne erőltesd meg megad. Bízd őket rám. – szóltam neki halkan és feddően, hiszen nem volt olyan állapotban, hogy még ilyeneket csináljon.
De aztán nem vártam meg, míg magukhoz térnek a döbbenetből, na meg úgy látszott a kopasz irányítja az álarcosokat, így ő volt az első célpontom.
Pár lépéssel előtte álltam és megragadva a nyakát adtam bele, apait-anyait a sokkolásba, hogy kiüssem, mielőtt rám uszítja a katonáit.
- Azt hiszem inkább saját magukat kéne lelőni, nem? – néztem a szemébe dühösen.

Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Amelia Maeghan Pént. Feb. 22, 2013 4:32 pm

Nem tudom, mennyi idő telt el, szét esésem óta. Pár perc legfeljebb. Furcsa, hogy ennyi idő elég volt ahhoz, hogy lassan elkezdjem összeszedni magam, bár ez még igen csak távol áll attól, hogy ne legyek szét esett. Talán az extrém helyzetnek köszönhető. Azonban már úgy is oda tudok pillantani, hogy továbbra is szorítom a sebre a már vértől tocsogó felsőt. Meglátva a vérbuborékokat nagyon rossz érzés fog el... Mert ez azt jelenti, hogy a tüdőnek is véreznie kell. Arcomra elborzadt kifejezés terül, s elkezdek agyalni. Mentő kéne. De sürgősen. De itt a furgon, meg a katonák. Közben azon kapom magam, hogy megint nem szorítom a sebet, mire aggodalmasan elhúzom a szám.
- Jaj Sean...csak egy kicsit bírd még ki, minden rendbe jön... - suttogom, bár nem hiszem, hogy hallja, inkább csak a magam nyugtatására mondom, miközben szorongatom a felsőt a seben. Néha a nő felé pillantok, aki immár a valódi célpontot, a kopaszt kezdi 'el agyabugyálni'. Reményeim szerint ez a harc és a rémálom végét jelenti immár...
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Szellem Pént. Feb. 22, 2013 7:18 pm

Sean továbbra is nyugton fekszik, semmi jelét nem adva annak, hogy különösebben felfogná ami történik körülötte, hacsak az nem számít, hogy az aurája néha élénkebb kék színben ragyog fel - főleg amikor a kopasz furán viselkedik - illetve Sarah dorgálására egy röpke pillanatra rózsaszínre vált az egész. A teste viszont nem mozdul többet, Amelia azonban érezheti, hogy ha gyengén is, de még ver a szíve, és levegőt is vesz...egyre ritkábban.
-Lőjétek le a kis...!!!
A kopasz ököllel hárítja Sarah támadását, többet azonban nem tud tenni, hisz a kezébe fúródó tüskék épp csak egy leheletnyivel kevésbé károsak rá, mintha a torkába kapta volna őket. Hatalmasra tágult szemekkel hőköl hátra, aztán habzó szájjal görnyed a falnak. Egyre vörösödő fején pattanásig feszülnek az idegek, és látszik rajta, hogy szeretne velemi nagyon kegyetlen parancsot kiadni a csatlósainak, de kénytelen belátni, hogy saját testének csak igen kis mértékben ura, és ez is egyre csökken. Viszont ahogy ő kikerül a képből, a középső gázmaszkos előre rohan, és puskatussal Sarah homlokára sújt, a másik kettő pedig megpróbál elmenni a lány mellett, hogy Amelia-t, és a földön fekvő Sean-t végezzék ki, golyó által.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Sarah Wilchok Pént. Feb. 22, 2013 9:39 pm

Bár Sean mozdulatlansága és halott sápadtsága egy pillanatra bevillant a szemembe és a szívem görcsösen összeszorul, tudom, hogy most nem vonhatja el semmi a figyelmemet, mert akkor tuti meghalunk, ha csak a megmenteni vágyott lánynak nincs valami olyan mutáns képessége, ami most egy golyóálló burokba nem fogja őket, hiszen hiába sokkoltam le az irányítónak vélt kopaszt, a három megmaradt zombija, akik most nem is viselkedtek zombiként, csak nyomultak előre. Az egyik még nem átallott fejbe is kólintani a puskaaggyal.
Hát biztos jót csicsikáltam volna tőle, ha nem használom a képességemet, de így nem volt szerencséje, mert már nyúltam is a kezéért, ahogy elfordult tőlem, annak tudatában, hogy elintézett, és sokkoltam is le.
Kapkodtam, hiszen láttam a másik kettőt Sean és a lány felé trappolni rájuk szegezett fegyverrel. Most improvizálnom kellett, hiszen a képességem mindkettőt nem tudta volna időben leteríteni, így futás közben nagy lendületet vettem , majd egy kézen árfordulás után a levegőbe emelkedve a fejük felett, csináltam egy spárgát, mikor egy vonalba ért a lábam a fejükkel. Nem tudtam mennyire kemény a kobakjuk, hogy ez kiüti-e őket vagy sem, de legalább időt nyertem, hogy aztán először az egyiket, majd a másikat tudjam sokkolni utána.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Amelia Maeghan Pént. Feb. 22, 2013 10:10 pm

Már épp kezdtem jobban lenni, s figyeltem ahogy a kopasz habzó szájjal esik ki a játékból. Azonban aggódón figyeltem a nőt, ahogy a fejére kapott egyet, még is, mintha semmi se lett volna. Ekkor azonban észre vettem, hogy a másik kettő felém és Sean felé indult. Egyből a férfire feküdtem, hogy ha elkezdenének tüzelni, saját testettem védjem őt a golyó elől. A hősnőm ekkor már a hátsó zombi után nyúlt és ő is meglátta, hogy veszélyben vagyunk, hát nem habozott segíteni. Azt azonban nem látta, hogy az a zombi, akinek az előbb a karját rángatta nem feküdt ki, csak megingott, s most rettenthetetlenül fordult ismét ellenfele felé. S habár nem voltam teljesen magamnál, úgy éreztem, muszáj ismét használnom azt a kevéske erőmet ismét, hogy ebből a kissé nehéz helyzetből legalább egy kicsit előnyt tudjak kovácsolni. Nem tudtam, hogy sikerülni fog-e a dolog, mert hiába láttam az urákat, olyan.. olyan nehéz még rákoncentrálni a manipulálásukra. A fejem úgy érzem majd ketté szakad, de megkell próbálni.
- Vigyázz! - szóltam, még mielőtt megint a szétesés mezejére küldtem volna magam, s a hátul lévő zombi üres aurájára koncentrálva megpróbáltam megszerettetni vele a nőt, hogy legalább pár másodpercig elbizonytalanítsam és időt adjak magunknak.
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Szellem Szomb. Feb. 23, 2013 11:42 am

A kába kommandó tagjait továbbra sem hatja meg az idegméreg, így az első akit Sarah megpróbál lesokkolni éppen csak hátra tántorog a lökéstől, a másik kettő pedig ugyan alaposan előre billen a nő rágásától, össze azonban nem esnek, sőt, látszólag semmi kárt nem tesz bennük Sarah igen erőteljes támadása. Annyit viszont sikerül elérnie, hogy ne a sérült társaira vadásszon ez a két gonosztevő, hisz a mutatványa után őt ítélik a legveszélyesebbnek a három közül, ezért hátra fordulnak, és kést rántanak mind a ketten, hátha ez jobban működik majd, mint a lövedékek.
Ekkor azonban a harmadik, ki eddig a Fúria tarkóját igazította célkeresztjébe féltő gonddal nekiront a bal szélső társának, és puskáját a nyakához nyomva a falnak szorítja azt. A jobb szélen álló, kést szorongató gázmaszkos oldalra tekint, szinte már csodálkozva, aztán visszafordítja elnyúlt álarcos képét célpontja felé, és késsel előre Sarah felé ront.

Amelia közben meglát egy képet a fejében, pontosabban egy mozgóképet még több ilyen katonáról, akik egyenesen feléjük tartanak, abból az irányból, ahol a teherautó eltorlaszolja az utat, de szinte biztos, hogy ez nem jelent majd nekik túl komoly akadályt, és minden bizonnyal csak percek kérdése, hogy ideérjenek.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Sarah Wilchok Szomb. Feb. 23, 2013 12:14 pm

~ Ezt nem hiszem el! Én itt kiteszem a szívem-lelkem, erre még csak alig rezzennek meg! ~ mérgelődök magamban, és most már kezdhetnék kétségbe esni, de szerencsére, az agyatlan fegyveres fiúk, akik gyanúsan adroid benyomását keltik az érzéketlenségükkel, meg ezzel a hülye maszkkal a fejükön, most inkább felém fordulnak és ezzel legalább a figyelmüket magamra sikerült terelnem. Igaz, hogy tele leszek kék foltokkal, viszont bennem ennél nagyobb kárt nem nagyon tudnak tenni, ha csak nem hoznak valami komolyabb fegyvert.
Viszont a kés, amivel most a puskáik helyett fenyegetnek, mosolyt fakaszt belőlem.
- Most komolyan srácok! Ha a golyóval nem mentetek semmire, miből gondoljátok, hogy a kés segít majd? – állok meg velük szemben, de aztán, bár meghallom a lány kiáltását, csak leesett állal pislogok a hirtelen pálfordulásra, amit az egyikük bemutat, de aztán gyorsan kapcsolok, és míg ők ketten egymással vannak elfoglalva, a magára maradt és rájuk figyelő harmadikra koncentrálok.
Először is megpróbálom kirúgni alóla a lábát, aztán ha már a földre került a mellkasán landolni teli talppal, és keményen beleverni a fejét párszor a földbe, hiszen ez bevált már a sofőrnél is.
Remélem, addig a másik kettő lefoglalja magát egymás kinyírásával, annyival is kevesebb marad nekem. Viszont már nagyon be kéne ezt fejezni, mert Sean-nak sürgősen orvosi segítség kell.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Amelia Maeghan Szomb. Feb. 23, 2013 2:12 pm

Igazából rendkívül megkönnyebbültem, hogy próbálkozásom mekkora hatást ért el. Azonban gyomrom és torkom görcsösen összeszorult attól a képtől, amit azután láttam. Hátra kaptam a fejem a teherautó felé.. Egyszerűen muszáj elmennünk. Seanre pillantottam és bűnbánóan, de elkezdtem felsegíteni.
- Sean, ne haragudj! Muszáj felkelned, ha tudsz, sajnálom, biztos fáj, de muszáj elmennünk innen! - veszem át bal karját a nyakam mögött, majd bal kezemmel megfogom azt a kezét, s minden erőmet bele adva kezdek felállni, felhúzva a férfit, jobb kezemmel átkarolva a testét, hogy azzal is tartsam.
- Mennünk kell! - kiáltok oda a nőnek... Úgy számolom, ha ezek a lények semlegesek, hiszen alapjába véve érzelem mentesek, akkor ez az apró változtatás, amit az egyik zombin csináltam nagyjából 1, maximum 2-3 percig tartani fog és addig lefoglalja társát. Az alatt, ha nem is mehetünk világgá, nagyon sok időt nyerhetünk. Az utca igazából hosszú, s azon gondolkodom, mi lenne, ha azon az ajtón mennénk be, amin ezek a szemét ládák kijöttek? Mivel a képekben, amikben láttam ezeket a szörnyeket, a furgon mögül közelednek... De ettől még nem tudhatom, hogy bent lesznek-e... - Elkell tűnnünk, elkell tűnnünk! - mantrázgatom magamban, mintha ettől HOPP hirtelen eltűnhetnénk, de persze ez nem fog megtörténni... Bizonytalanul pillantok az ajtó felé, s most szidom magamban az eget, hogy ezeknek a mocskoknak üres aurájuk van, mert azt még falon keresztül is látnám... Azt hiszem, meg kell kockáztatnom, mert ha bent nincsenek, akkor már legalább egy kis ideig nyugtunk lesz, eltorlaszolhatjuk az ajtót, és egyéb ötletelések, de ahhoz el is kell jutni odáig.. Meg hát ahhoz először az kell, hogy ne legyenek bent.
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Szellem Szomb. Feb. 23, 2013 3:46 pm

Sarah-nak sikerül a földre vinnie ellenfelét, ki miután nagyot nyekken, megpróbál felülni, ám ez persze nem az ő napja többé, tarkója sokszor, és nagy erővel ütközik a betonnak, kissé felszaggatva a maszkját, és a bőrét is alatta. Nyugton is marad, amíg Sarah le nem száll róla, viszont aztán, ha szédelegve is, de megpróbál felkelni, s csak egy apró vérfolt jelzi, hogy nagyon nem kéne ugrálnia ebben a helyzetben, és valószínűleg egy normális ember nem is tenné. Más kérdés, hogy ide-oda billegő járásával akkor sem fogja utolérni a lányokat, ah azok kézen állva menekülnek előle.
Sean továbbra sem kapható semmilyen testmozgásra, s úgy kell vonszolni, mint amikor 10 éves korában először látta az új csillagok Háborúja Filmet, és meg akarta várni a moziban, hogy elkezdődjön a következő előadás, csak akkor a teste nem vált csúszóssá a vértől, és könnyebb is volt vagy 40 kilóval. Sarah segítségével viszont nem lehet gond kivonszolni innen, és ha megfogadja Amelia tanácsát, valóban egy teljesen üres, abszolút átlagos társasház hátsó bejáratánál találják magukat, és láthatják is az ajtót, ami kivezet az utcára, már csak el kell jutni oda, méghozzá gyorsan, mert a sikátorban már ugrálnak le a katonák a teherautóról, és biztosak lehettek benne, hogy a hátramaradt zombi megmutatja nekik, merre menekültetek.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Sarah Wilchok Szomb. Feb. 23, 2013 4:44 pm

Míg én az egyik katona leamortizálásával vagyok elfoglalva, addig úgy látszik a lány valami elhatározásra jutott, hiszen mikor felálltam, azt láttam, hogy éppen fel akarja ráncigálni a földről Sean-t.
Azt már megtanultam, hogy ha mutánsokról van szó, sok minden irracionálisan alakulhat, így biztos annak ellenére, hogy nem tudtam mi a lány képessége, valahol biztos voltam benne, hogy oka van rá, különben nem mozgatna egy súlyos sérültet.
A fickó az alapos fejmasszázs után is lábra kecmergett, de ránézésre nem kellett vele már foglalkozni, eléggé kóválygós volt, nem hiszem, hogy egyáltalán látott minket, a másik kettő még mindig egymással küzdött, így inkább oda siettem támogatni kedvesemet.
- Sarah vagyok. – lihegtem oda neki, míg Sean másik karját átvetettem a vállamon. – Mi ez a nagy sietség, valami rossz előérzet? – igyekeztem lépést tartani vele.
A lány nem z utca eléggé messze lévő vége felé, hanem az épület egyetlen ajtaja felé igyekezett, ami végül is nem rossz ötlet, csak kérdés, hogy mi elől menekülünk ilyen sebtében.
Ha magyarázatot kaptam, akkor már én is nagyon igyekeztem, hogy mielőbb becsukódjon mögöttünk az ajtó, aztán egy kis türelemre intve őket, a fal mellett talált léccel kiékeltem azt, hátha legalább pár percig feltartja a dobbanásokból ítélve, eléggé szép számú üldözőket.
- Húzzunk innen. – kaptam a nyakamba újból Sean karját és a másik ajtó felé siettem remélve, hogy valami forgalmas utcára lyukadunk ki és végre hívhatom Rozsomákot, hogy jöjjön értünk.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Amelia Maeghan Szomb. Feb. 23, 2013 6:53 pm

Egy pillanat múlva észre veszem, hogy mostmár nem egyedül viszem a férfit, ami nagy megkönnyebbüléssel tölt el.. És most már megtudom Hősnőm nevét is.
- Amelia. - mutatkoztam be én is gyorsan - Nem csak előérzet! Láttam.. láttam ahogy... - mondtam és hátra pillantottam, épp akkor mászott fel a furgon tetejére egy zombi, s mellette megjelent rögtön egy másik feje is. - Nézz csak hátra.- Gyorsan előre pillantottam és bementünk az ajtón. Ő mondta, hogy várjunk, én pedig bólintottam, s immár ismét csak rám maradt a férfi súlya, de inkább kapok gerincsérvet, minthogy most letegyem. De szerencsémre Sarah egy pillanat múlva már ismét besegít és elindulunk. Elindultunk egy ajtó felé, szememmel egyből a falakat pásztáztam, aurákat kerestem... Ha találok, s nem is keveset, akkor biztos, hogy az az utcára nyílik. Közben aggodalmasan pillantgattam a férfire, hogy él-e még. A fejfájásom miatt néha bekönnyezett a szemem, de ez végül is a legkisebb problémám.. Lassan oda érve az ajtóhoz pillantok hátra, mert hallom ahogy már a kommandósok próbálnak betörni.
- Mik ezek?! - fakadtam ki, bár nem reméltem választ Sarahtól, hiszen ő is valószínűleg pont annyit tud, amennyit én.
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Szellem Szomb. Feb. 23, 2013 7:47 pm

Durván fél perccel az után ér az ajtóhoz az ellenség, hogy Sarah eltorlaszolta azt, s először jobb híján a csizmájukkal kezdik rugdosni az ajtót, amitől az üveg megreped ugyan, ám a vasrácsokhoz ennél jóval több kellene, úgyhogy egyenlőre a lányok biztonságban vannak odabenn. Amelia rengeteg aurát lát egyenesen előttük, a falakon túl, mintha csak egy hosszú, nagyon lassan hömpölygő folyam terülne el, ami egyre mérgesebben dudálva próbál hazajutnia munkahelyéről, most, hogy már kezd sötétedni. Az ajtón kijutni nem okozhat különösebb nehézséget, hisz csak egy gombot kell megnyomni, hogy kijussatok, az utcán pedig már valóban nem akar bántani titeket senki, viszont ahogy becsukódik mögöttetek az ajtó, hatalmas robbanás rázza meg a környéket, a hátra hagyott folyosón pedig üvegszilánkok, és füstölgő fémdarabok szóródnak szét.
-AZT MONDTAD, ÉRTESZ A ZÁRAKHOZ!!! - Ordítja egy férfi, kinek egyértelműen túlzottan sípol a füle ahhoz, hogy hallja a saját hangját.
-Nyitva van, vagy nem?
Közben vagy fél tucat láb dobogása visszhangzik a folyosón, és egyre közelebb ér az utcához, az ajtó előtt azonban megtorpannak.
-Vissza. A srácnak vége,a többit elkapjuk később. Takarítsunk el, mielőtt megjönnek a zsaruk is.
Úgy tűnik, egyenlőre tiszta a levegő, viszont igaz ami igaz, Sean tényleg egyre sápadtabbá válik minden móló másodperccel, és a pulzusa is alig érezhető már, az aurája pedig lassan nem sokkal élénkebb, mint a zombi kommandósoknak.
Szellem
Szellem
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1429
Hírnév : 74

http://eladokkonyve.freeblog.hu/

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Sarah Wilchok Szomb. Feb. 23, 2013 8:53 pm

- Hát legalább tudjuk egymás nevét, ha még sem jutnánk ki élve. – vigyorodtam el, miután sikerült az ajtót a srácok előtt kitámasztani. – Az emberemet meg Sean-nak hívják. – böktem kedvesemre, de le is hervadt a mosoly az arcomról, ahogy megláttam, hogy mennyire sápadt a vérveszteségtől. Egy kórházi lepedő simán elbújhatott volna mellette.
Akár mennyire is nem akartam elhinni, hogy Sean komolyan megsérülhetett, most már a valóság szinte e képembe robbant, és önkéntelenül fogtam sietősebbre a fiú vonszolását.
Az ajtó melletti gombra szinte gondolkodás nélkül csaptam rá, hogy mielőbb kijussunk, már az sem érdekelt, hogy mi vár a túloldalon, csak az zakatolt bennem, hogy segítség kell. AZONNAL!
Aztán, ahogy bezáródott mögöttünk az ajtó, szép nagy robbanás rázta meg a helyet, még pár ingatag lépést is tettem miatta, de már csak azon járt az eszem, hogy Sean-t leültessük egy padra és én azonnal a telefonomra vetettem magam, nem érdekelt, hogy a katonák, hogy robbantották magukra az épületet.
- Logan? Azonnal ide kell jönnöd! – kiáltottam bele a készülékbe, ahogy felvette. – Sean-t meglőtték! Nagyon nincs jól, és tudod, hogy nem vihetem kórházba! Segítség kell, de nagyon gyorsan. – hadartam a telefonba, miközben le nem vettem a szemem szerelmemről.
Tudtam, hogy mindent meg fognak tenni értünk, de akkor is borzasztóan ideges voltam.
- Tarts ki édes, mindjárt jönnek értünk. – simítottam végig a homlokán. – Gyere te is velünk, mert ki tudja, hogy mi volt ez az egész. – néztem fátyolos szemmel Amelia-ra.
~ Meg ne merj halni nekem, hallod! Ki kell bírnod még egy kicsit! ~ könyörögtem és fenyegetőztem gondolatban, hátha úgy jobban meghallja.


Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Manhattani utcák - Page 17 Empty Re: Manhattani utcák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

17 / 19 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.