Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Garázs

+5
Electro
Rozsomák
Sarah Wilchok
Elanor Brite
Cerebro
9 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Garázs - Page 5 Empty Re: Garázs

Témanyitás by Amelia Maeghan Pént. Márc. 15, 2013 1:20 am

- Mutáns becenév..? - pislogok a dolgon. Ekkor eszembe jutott, hogy anno Sean is viccelődött vele, s elgondolkodom, vajon nekem milyen mutáns nevem is lehetne....




Feketeség, semmi nem jut eszembe. Sóhajtok, nem baj! Az "Új lány"on elmosolyodom. Hát, nem olyan bravúros mint a Szobacirkáló, vagy az Agyasgyík, de kezdésnek megfelel! Halkan elnevetem magam, mikor Logannek leesik, miféle muzsika is szól a rádióban. Egy pillanat múlva kisebb szitkok mellett kapcsol egy kellemesebb dallamra, amit lábam ütemes mozgása követ.
Pár percre rá meg is érkezünk a parkolóba. Kissé hideg rázva kelek ki a kocsiból és aggódón pillantok fel a panelre, de hát muszáj ezt most megtenni.
- Sietek! - válaszolom és gyors léptekkel bemegyek a házba. A liftben rémképek százai jelennek meg előttem, ami miatt már most zilálok, szívverésem lassan olyan gyorsan dobog, hogy állni látszik. Szinte megfagy a levegő, amikor kinyílik azon a bizonyos emeleten a lift. Kidugom a fejem, körbe nézek, majd mikor tisztának vélem a terepet, sietve kirohanok belőle az ajtómhoz. A kulcsaim csörrenése jelzi, hogy sikerült kinyitnom az ajtóm. Óvatosan benyitok, körbe nézek. Minden csendesnek látszik...

Ha nem történik egyéb, berohanok, a lakásba, becsukom az ajtót, aztán elkezdem összeszedni a notebookom, aztán besietek a hálószobámba és irdatlan sebességgel kezdem a szekrényemből kipakolni a ruhákat, hogy aztán (kivételesen!) rendetlenül bele dobhassam abba a táskába, amit elhoztam magammal.
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Garázs - Page 5 Empty Re: Garázs

Témanyitás by Rozsomák Pént. Márc. 15, 2013 5:40 pm

A lány kacagását válaszra sem méltatja, de kicsit azért elmosolyodik, mikor azt hiszi, senki sem látja. Aztán Amelia elviharzik, ő pedig szép komótosan indul meg utána, hisz megígérte, hogy hagy neki időt elrejteni a szadómazó cuccokat, vagy rendre teremteni a "szobatársat", esetleg enni adni titokban az Én kicsi pónim plüssállatgyűjteményének, vagy az ördög tudja, mit rejteget odafenn, ha rejteget valamit egyáltalán.

-Tiszta a levegő! - Jelenti ki, miután megmászta a lépcsőt 3 perc alatt, és belépett a lakásba a lány után - Kapsz még két percet, de aztán tényleg szedj össze mindent. Nem tudom, mikor jöhetsz ide vissza legközelebb, ha egyáltalán.
Amíg várakozik, meglátja a szeme sarkából a notebook-ot, és amikor Amelia újra felbukkan, rosszat sejtetően elmosolyodik.
-Mond csak...azon vannak az elmentett telefonszámaid igaz? Ha hazaértünk, szedd elő, nagyon el kéne érnem valakit...
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Garázs - Page 5 Empty Re: Garázs

Témanyitás by Amelia Maeghan Pént. Márc. 15, 2013 11:13 pm

Logan amint belép, egy szép, rendezett otthont lát. Semmi rózsaszín cuki-mukiság. Egy-két kép, ha van talán dísznek, meg néhány kacat. Mikor még pakolom a táskám, meghallom Logan hangját, ahogy megnyugtat, nincs itt egy lélek se rajtunk kívül. Ennek hála egy picit nyugodtabb ritmust vesz fel szívem. Bedobtam az utolsó fehérneműmet is a táskába, és gyorsan becipzáraztam. Aztán kilépve Logan sunyi mosolyával találom szembe magam.
- Kit? - kérdezem - Az igazgatót? Azt hittem Sean már odaadta a számát, hisz én is tőle kaptam, mondtam. - mondom, és a géphez lépve azt is összerakom, elteszem.
- Készen vagyok, mehetünk is. - pillantok rá kezemben a táskákkal.

Ha elindultunk, lépteink közben rátekintek Loganre.
- Amúgy kedves volt tőled, hogy tegnap olyan fiatalnak néztél, hogy estire raktál be... De már pár éve nem vagyok diák, és dolgozni is szeretnék inkább.. Úgy vettem észre, nem igen van ember, aki rendezze a papírokat, vagy ha új ember jön, akkor adatokat mentsen el, hisz azt is te csináltad. Viszont nekem ez a munkám, erre képeztek ki. Szeretnék inkább titkár lenni, mint diák. Persze, ha azt mondod, mondjátok, hogy kösz nem, akkor beülök az iskola padba is akár. - mondom auráját, arcát fürkészve, kíváncsian várva a reakciót és a választ.
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Garázs - Page 5 Empty Re: Garázs

Témanyitás by Rozsomák Szomb. Márc. 16, 2013 11:24 am

-Nem, még nem, mert...
~...gondolatolvasó, és tudja, mit kezdenék vele...~
-...akkor is eléggé szétszórt, ha nincs teli tankolva fájdalomcsillapítókkal, most meg aztán végképp olyan, mintha egy másik bolygóról dobták volna ide két perce.
Amelia egyébként tényleg gyorsan végez, még türelmetlenkedni is alig van ideje, sőt, azt sem érzi helyénvalónak, hogy megemlítse, mennyire nem érnek rá erre a hülyeségre, hisz ha elkezdene erről papolni, amire a végére érne még az is lehet, hogy dudaszó szakítaná félbe, amit a lány a kocsiból küld felé.

-Hmm? - Horkan fel kérdőn kifelé menet. - Óh...nem azért raktalak oda, hanem mert elsőre más nem jutott eszembe. Mellesleg, felnőttképzést is tartunk az olyan későn érőknek, mint például Agyasgyík, vagy Windsor, akik bőven felnőttkorukban jöttek rá, hogy mutánsok.
Aztán valami grimaszféle jelenik meg a szája szélén, és oldalra sandít.
-De amúgy, 20-nak tippeltelek elsőre.
A titkárnő dolog viszont megfontolandó. Komolyan nem lenne hülyeség felvenni valakit arra az esetre, ha egy nap elfogynak az emberek, akiket rákényszeríthet, hogy helyette dolgozzon.
-Nem is tudom...
Oldalra tekint, hogy újra végigmérje a lányt. Különleges képességeinek hála könnyedén meg tudja állapítani a legtöbb emberről, hogy megbízhat-e benne, és a lánynál az Igen felé hajlik, ráadásul marhára nincs kedve adminisztrálni...
-Egyenlőre szállást, és teljes ellátást tudok felajánlani, mert a bérezésről fogalmam sincs, de amint visszatér valamelyik másik észlény, vele megtárgyalhatod a fizudat is rendben?
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Garázs - Page 5 Empty Re: Garázs

Témanyitás by Amelia Maeghan Kedd Márc. 19, 2013 9:08 pm

Habár a válasz közben furcsán "hamiskás" lett Logan aurája, most még úgy teszek, mintha észre sem vettem volna... Azért úgy érzem, jobb ennek utána járni, nehogy a végén rajtam csattanjon az ostor, hogy csak úgy osztogatom az igazgató telefonszámát. Ha Sean most nem is túlságosan beszédképes, lehet hogy Saraht felkeresem ezzel. Habár még meg kell fogalmaznom emberien is az észrevételemet, mert valahogy ha elkezdek aurákról beszélni és annak változásairól, mindig úgy néznek rám az emberek, mint valami földön kívülire... Amin végül is nem lepődök meg.

- Ó.. hát végül is igen... - bólogatok- Majd azért tervezem, hogy lenézek hozzá, megnézem hogy van. Még nem is tudtam rendesen megköszönni neki, hogy megmentette az életem. Majd viszek neki mogyorós csokit. - mosolyodom el halványan - Sarah-nak is külön meg akarom köszönni. Amúgy is beszélnem kéne vele, Sean régen őt emlegette, ha segítséget akarok kérni valakitől a képességeimmel kapcsolatban. - már lefelé tartunk, kissé mosolyogva figyelem a tippjét, ami végül is nagyjából oké is, csak két évet tévedett. Aztán a munkára terelődik a szó. Mikor méregetni kezd, egy kicsit elbizonytalanodom, de aztán megnyugtat a válasza.
- Ó rendben, nekem tökéletesen megfelel így. - mosolygom rá - Gondolom az igazgató az egyik, akivel majd beszélhetek erről, de ki a másik? - kérdezem, hiszen Logan több vissza térendő észlényről beszélt. Az egyik szerintem az igazgató lehet. De ki lehet a másik? Ó olyan sok mindenkit meg kell még ismernem itt.. Remélem nem fogok összezavarodni és összekeverni mindenkit, mert elég gáz lenne!
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Garázs - Page 5 Empty Re: Garázs

Témanyitás by Rozsomák Szer. Márc. 20, 2013 6:03 am

Nem Amelia az egyetlen, aki képes érzékelni, ha a másikkal valami nincs rendben. Logan számára is egyértelmű, hogy a válasza nem nyugtatta meg a lányt maradéktalanul, de ezzel sajnos most már nem tud mit kezdeni.
~Akkor nincs mese, marad az eredeti tervem a hallal a párnája alatt. Remélem megtalálja, mielőtt én is érezném a kedvenc kocsmámban ülve Kanadában.~
-Mogyorós csoki? Hmmm...akkor az volt az a fura édeskés bűz, ami átjárta a gyengélkedőt. És Sarah...na igen, jót tesz neki, ha gyakorolja egy kicsit, milyen tanárnak lenni. Egyhamar úgysem hiszem, hogy elhagyná ezt az iskolát.
~Ahogy én sem ezek szerint...~
Az utolsó kérdésen egy pillanatra neki is el kell gondolkodnia, és hozzá nagyon nem illő módon a végén zavartan megvakargatja a tarkóját.
-Ami azt illeti...már csak az egyik agyoniskolázott dolgozik itt, csak megszokásból mondtam kettőt. És ahogy a dolgok állnak, még az is lehet, hogy végül mégis én döntöm majd el egyedül a dolgot...nekem meg nagyon kell egy titkárnő, szóval lehet te leszel az első, aki örülni fog, ha rám marad a suli vezetése...engem is beleértve.
Közben segít a lánynak lecipelni a csomagokat - ha nagyon vonszolja őket, és emiatt nem haladnak - aztán a kocsi csomagtartójába dobja őket, és már be is pattan a vezetőülésre.
-Jogsid van? Csak mert néha nem árt egy tapasztalt sofőr a frissen levizsgázott ifjú tanuló vezetők mellé, és...
~A múltkor rájöttem, hogy ahhoz még én sem vagyok elég halhatatlan!~
-...khm...és úgy tűnik, nekem lesz más dolgom is bőven.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Garázs - Page 5 Empty Re: Garázs

Témanyitás by Amelia Maeghan Csüt. Márc. 28, 2013 4:44 pm

A csomagjaimmal tökéletesen el vagyok. Egy laptop táska meg egy kisebb bőrönd, szóval nem húzom nyökögve, kínlódva magam után egyiket se. Így ha Logan felajánlja, kedvesen megköszönöm és elutasítom az ajánlatát, hogy cipekedjen. Úgy érzem, ennek valószínűleg örül is.
- Édeskés bűz? - nevetem el magamat - Nem szereted az édességeket? - kérdezem mosolyogva. Furcsa. Én sosem éreztem büdösnek a csoki illatát. Bár ki tudja, lehet hogy csak az én szaglásom rossz és eredetileg lehet, hogy tényleg olyan szaga van mint egy ... szóval rossz. Aztán elmerengek, ahogy Sarah és a tanítás jön szóba. Nem tudom, hogyan taníthatna, de azt hiszem ez majd elválik, ha felkeresem őt.
Rápillantok, mikor kissé zavarttá válik a viselkedése. Szavaira bólintok, bár félek rákérdezni, mi történt az illetővel, miért hagyta itt az iskolát, ha önként tette egyáltalán, vagy olyan értelemben hagyta-e itt...
Miután leértünk és a csomagtartóba pakoltuk a cuccaim, beülünk az autóba. Kérdésére kis mosollyal megrázom a fejem.
- Nem, nincs jogosítványom. A munkám fizetése sosem volt elegendő egy kocsi vásárlásához, ha pedig össze is tudtam volna kaparni egy kis pénzt egy tragacsra, akkor meg a benzin költséget nem tudnám fizetni. Úgy hogy én mindig is tömeg közlekedtem. - felelem, miközben bekötöm magam, lehetőleg olyan gyorsan, hogy a biztonsági öv azelőtt kattanjon, mielőtt a férfi egyáltalán az indítóhoz nyúl, mert félek, ha később teszem a száguldás G nyomására a végén nem tudnám bekötni magam!
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Garázs - Page 5 Empty Re: Garázs

Témanyitás by Rozsomák Csüt. Márc. 28, 2013 5:30 pm

-Nem kimondottan...nekem a sör a szörpöm, a jég a Whiskey-ben a fagyim, és a szivar a szivar a rolettim - feleli teljesen őszintén, arról pedig inkább hallgat, hogy ennek ellenére mostanában beesik néha egy két gyümölcsturmix is annak az átok lánynak köszönhetően....aki az ég tudja hova tűnt. Nem mintha nagyon érdekelné csak...
-Khhmm...hát, az nagy kár. Na mindegy...
Szép nyugisan kitolat a parkolóból, aztán a sebesség korlátozást épp csak egy kicsivel átlépve, óvatos tempóban kerüli ki a csúcsforgalmat az egyik járdán közlekedve, végül pedig egy mellékutcán át kijut a dugóból, és már semmi sem állíthatja meg, hogy elérje a célját, a Xavier-t. Az autópályára érve természetesen már tövig nyomja a gázpedált, ha már úgyis egy pergősebb szám jön a válogatás lemezen.
-Hihetetlen, miket nem hallgat a könyvtárosunk...Na, viszont, amíg nálunk laksz, hogy ne unatkozz, megkértem Sarah-t, hogy engedjen be téged az egyik...különleges tornaórára. Tudod, csak amolyan kedvtelésből...
Van valami a férfi hangsúlyában,a mi nem sok jót sejtet, pláne, hogy ez egy olyan iskola különleges órája, amin egy vadászgéppel érkeznek egyesek.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Garázs - Page 5 Empty Re: Garázs

Témanyitás by Amelia Maeghan Szomb. Márc. 30, 2013 3:45 pm

- Nekem mondod? - nevetek fel halkan. - Nekem csak jobb lett volna a nagyobb fizetés. - mondom, aztán inkább megkapaszkodom az ajtóban, mikor Logan bemutatja csodálatos dugó kerülő praktikáit, és szemrebbenés nélkül hajt fel a járdára, megy be papírvékony mellékutcákba, gyakran egy irányúakba. Mikor kiérünk az autópályára, egy fokkal visszább esik a vérnyomásom.
- Torna órára? - kérdezek vissza, rápillantva. Az a picit fura, talán egy kis irónikus hangsúly, amely a "torna" szót övezi rosszat sejtet. - És.... mi a tananyag? -kérdezem, remélve hogy választ kapok.

Közben pedig mintha egy villanást láttam volna. Hm.. Lehet, hogy egy sebesség mérő épp most kapott le minket?
- Téged nem szoktak megbüntetni, vagy megállítani? - kérdezem. Aztán bele gondolok abba, hogy mi jött ki a számon. Logant megállítani? Na ne, már most leesik, hogy ez baromságnak tűnik. - Na jó, az utóbbit biztos nem.. de csekket nem szoktál kapni?
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Garázs - Page 5 Empty Re: Garázs

Témanyitás by Rozsomák Szomb. Márc. 30, 2013 9:33 pm

-Nagyobb fizetés? - Kérdi meglepetten. - Legfeljebb a veszélyességi pótlékkal együtt, amilyen elmebeteg módon tud vezetni némelyik diákunk eleinte.
Az amúgy jogos kérdésre, hogy pontosan milyen torna órára kell számítania eleinte nem felel, csak néz előre, de aztán lassan, nagyon lassan oldalra fordul, hogy a nő szemébe nézhessen, egy pillanatig nem törődve a tova suhanó tájjal, és csak ennyit felel halkan a tananyagról:
-A túlélés.
A villanás természetesen neki is feltűnik, ám közel sem "zaklatja fel" annyira, mint Amelia-t, a hangos töprengésén viszont jót mosolyog.
-Gyorsan kapcsolsz új lány. Egyébként nem, nem szoktam...ha tudnák ki vagyok, először úgyis biztos azért problémáznának, mert nincs jogsim...vagy mert nem vagyok sokkal fiatalabb, mint ez az ország.
~Mellesleg, úgysincs rendszám a kocsi, szóval nem lehet baj. Szobakocka majd később törli a felvételt, néhány szívbemarkolóan unalmas szentbeszéd után, ebben egészen biztos vagyok.~
-No, itt is volnánk. Próbálj nem bajba kerülni a következő pár napban...és még valami.ha titokban tudod tartani a járdás jelenetet, tiéd lehet az állás.
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Garázs - Page 5 Empty Re: Garázs

Témanyitás by Amelia Maeghan Csüt. Ápr. 04, 2013 1:57 am

- Jaj nem, félre értettél. - mosolygom rá- A fizetés emelést azért említettem meg, mert kérdezted a jogsi dolgot. Azért nincs se jogsim, se kocsim, mert a belvárosi munkahelyem fizetése nem volt elég erre, és ehhez kötöttem a fizetés emelést. Az iskolában meg még nem is dolgozok, nincs akkora arcom, hogy már most emelést kérjek. - nevetek fel. Aztán az kicsit megriadok, mert Logan felém fordul az út helyett, és a szemeimbe pillantva közli a szomorú tényt, hogy innentől a túlélést kell gyakorolnom. Mondjuk ő láthatóan tojik erre, bár biztosan meg van az oka rá. De igaza van. Ha csak a támadásra gondolunk, egyértelmű, hogy tanulnom kéne az érme ezen oldalát is. Azonban fura elképzelni.. Hogy mehet végbe egy ilyen óra? Önvédelem tuti lesz. De ezen kívül még mi lehet? Hogyan csiholjak tüzet, ha a vadonban rekedek, vagy mi? Aztán szinte csak most jut el az agyamig amit mondott.
- Mi? Hogy érted, hogy alig vagy fiatalabb mint az ország? - nézek rá döbbenten. Egyrészt meg se látszik rajta, meg hát... Jó végül is mutáns de ilyenről még akkor se hallottam.
Mikor vissza érkezünk, szavaira boldogan elmosolyodom.
- Nem mondom el senkinek. És igen is főnök, nem keresem a bajt. -szállok ki, hogy aztán cuccaim terhétől megszabadítsam a kocsit és immár gyakorlatilag is beköltözhessek ide, a Xavier intézetbe.
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Garázs - Page 5 Empty Re: Garázs

Témanyitás by Rozsomák Hétf. Ápr. 08, 2013 8:18 pm

-Ó...nosd, így pláne nem kapsz akkor több pénzt - jegyzi meg kedvesen, aztán amikor szembefordul vele, kissé jobban is megnézi magának ezt a lányt. Épp ideje...
~Hmmm...egész szemrevaló...mázlija annak a bolond imádnivaló nőszemélynek, hogy így odavagyok érte, mert normális esetben most nagyon szívesen visszaélnék a helyzettel, ha már Sean képes volt akkor lelövetni magát egy nő előtt, amikor már bekötötték a fejét...~
-Ó, semmi különös, csak a szülinapi tortámon a gyertyákat lángszóróval kell meggyújtani. Mázli hogy ritkán van időm megünnepelni, és nem, nem árulom el mikor van.
Aztán hálás mordulással veszi tudomásul, hogy valószínűleg itt sem kell segítenie a cipekedésben - újabb jó pont - aztán megindul a saját szobája felé.
-Nos, ez esetben üdv a csapatban. Holnap várlak az igazgatói irodában.
~Vajon nagyot fog nézni, amikor az első dolga az lesz, hogy felvegye a saját adatait? Á, nem számít, legalább tudja majd, hol nézzen utána...gondolom.~

//Köszönöm a játékot, és másodszor is üdv a fedélzeten Wink//
Rozsomák
Rozsomák
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 737
Hírnév : 46

Vissza az elejére Go down

Garázs - Page 5 Empty Re: Garázs

Témanyitás by Amelia Maeghan Vas. Jún. 16, 2013 6:56 pm

A megjegyzésén felkacagok, mert egészen élénken előttem van a kép: ahogy behoznak egy hatalmas tortát a konyhába és lángszóróval gyújtják meg.
Üdvözlésére izgatottan rámosolygok és a cuccaimmal szinte berepülök a házba. A szobámat már tudom, hogy hol van, így szlalomban kikerülve a kis lurkókat akik épp most szabadultak ki valamelyik óráról oda sasszézok. Belépve leteszem a bőröndjeimet és körbe pillantok. Most valahogy furcsa érzés fog el.
Egy kicsit nyomasztó elsőre a hely. Idegen, és hideg. De majd rendesen berendezem, és ismerkedni kezdek.



Az első amit kipakolok, az a laptopom.  Bedugom a konnektorba. Bekapcsolom, majd megnézem. Há, van wifi! Rácsatlakozom, majd a YT-on tekeregve beteszek egy listát, hogy legyen valami a háttérben, amíg kipakolok... Így aztán amikor már kinyitom a másik bőröndömet, megszólal a Heeding the Call.

//Köszönöm a játékot, de úgy se ez volt az utolsó RazzVery Happy//
Amelia Maeghan
Amelia Maeghan
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 85
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Garázs - Page 5 Empty Re: Garázs

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.