Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Honolulu

+7
Sean Darrow
Nick Hawk
Darren Black
Ratna Nayar
Vidám Bagoly
Gregory S. Severald
Cerebro
11 posters

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Honolulu  - Page 7 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ingrid Kikki Mora Vas. Jún. 17, 2012 12:11 am

Darren válasza megnyugtat, és ennek örömére iszom egy kortyot az italomból, mielőtt végleg leraknám. A ködös magyarázatából nem sok mindent tudok meg, így csak komolyan bólogatok, hogy legalább az látszódjon, mintha érteném. Valami virág volt Logan-nel meg verekedés… Ennél a résznél összehúzom a szemöldökömet és sajnos még akkor sem tudok azonnal megnyugodni, mikor biztosít róla, hogy önvédelem volt. Én mindenféle harcnak az ellenzője vagyok, legyen az önvédelem vagy támadás… Esetleg szóbeli vita. A pultra pattanó férfit látva egy pillanatra elkerekedik a szemem és magam elé kapom a kezeim. Te Jézus! A férfi áthajol a pulton, valamit odamormog a csaposnak és kikap a pult alól egy üveg sárga színű italt. A tetejét a fogával pattintja le, majd a homokba köpi, rám néz és bambán elvigyorodik. A szemöldökhúzogatásra krákogva elfordulok látványosan Darren felé, de szerencsére, mikor hátrapillantok már messze jár. Ezt a pillanatot választja Mr. Severald és Miss Nayar, hogy újból megjelenjenek. A lányra mosolygok bátorítóan, mikor látom, hogy mennyire feszeng az új öltözete miatt. Szegényke! De ettől függetlenül nem engedhetek meg semmilyen más átalakítást mert a végén tényleg nyakig leszünk a… hmm… a homokban? Gregory kérdésére zavaromban megmasszírozom a tarkómat és a másik kezemmel két ujjam közé veszem a poharat, mintha mérgező szérumot tartalmazna és szép lassan a fiú elé teszem. Ennyit a békés kikapcsolódásról, persze hogy ki kell szúrni az alkoholt… Mit ne mondjak én pedig voltam olyan buta, hogy egy ilyet rendeltem.

- Megihatja! – mondom készségesen, majd az arcát látva felsóhajtok és az ég felé nézek. – De könyörgöm, ezt sem tőlem hallotta! És máskor a jelenlétemben nem akarok alkoholfogyasztást látni! – teszem hozzá a végén és remélem így mindenkinek megfelel a dolog. A koccintásnál csak olyan anyai mosollyal figyelem őket és rendelek egy narancslevet. Bár a pultos vegyes érzelmekkel néz rám, mikor közlöm, hogy egy csepp alkoholt sem kérek bele, azért mégsem akadékoskodik. Legyen show est vagy ne, nem akarok semmilyen kínos szituációba belekeveredni. Kulturált szórakozás!

Ratna felháborodására az alkohol miatt nem nagyon tudtam mit reagálni, mert a hirtelen megjelent új fiú szavaira olyan szépen kiprüszköltem az italomat, mintha így lett volna megtervezve! Félrenyelés, mellkas ütögetés, köhögés… Minden, ami szem szájnak ingere ilyenkor. Az a pár szitokszó, ami hirtelenjében kicsúszott a számon még jó hogy svédül hangzott el, mert még utána amiatt is magyarázkodnom kellene. Beletörődötten kezdem el felitatni egy szalvétával a ruhámra kiömlött jó adag mennyiségű narancslevet, miközben szemem sarkából kíváncsian Greg és az idegen fiú felé pillantgatok, aki kacéran az italába kortyol és mikor Gregory válaszol neki, játékosan kisöpör egy tincset az arcából… Mármint Gregory arcából. Nem tudom miért, de ezt látva alig bírom visszafojtani a nevetést, így inkább megnézem a másik oldalamon lévő párost is. Darren-nel és Ratna-val. Rendben! Értem én mi van a levegőben!

- Severald azt hiszem igaza van, nagyon jó ötlet megnézni azokat a tűzzsonglőröket – mormogom oda illedelmesen, hogy meg ne zavarjam őket, ha egyáltalán valakit érdekel. Szépen, gyorsan és hangtalanul lecsusszanok a bárszékről a homokos partra és elindulok a színpad felé, ahol már készülnek a szünetből visszajött előadók a folytatásra. Ideje hagyni a szerelmes párokat.
Ingrid Kikki Mora
Ingrid Kikki Mora
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 38
Hírnév : 5

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 7 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Darren Black Csüt. Aug. 23, 2012 5:20 pm

Alig figyeltem arra, amit a tanárnő mondott. Szemem le sem vettem a táncoló párosról, de amikor visszatértek, nem tűnt úgy, mintha mérges volnék. Sőt, mosolyogva fogadtam őket.
- Nagyon ügyes vagy, Ratna - szóltam - És nem tudtam, hogy Greg ilyen táncoslábú... Egy igazi Fred Astair! Egyébként, tanárnő, ne haragudjon, de ezt nem tartom helyesnek - mondtam szigorúan - Az volna a legokosabb, ha Mr Severald nem ihatna alkoholt a nyaralás alatt, elvégre kiskorú...
Amikor Greg koccintásra emelte a poharát, és egy pillanatra behunytam a szemem, majd elmosolyodtam. Ezt már olyan, de olyan régóta ki akartam próbálni...
Greg keze meglendült, és valahogy sikerült képen öntenie magát a Kikkitől örökölt italával. Aztán a fiú felállt, noha alighanem nem voltak ilyen tervei, derékon kapta hódolóját, és táncba vitte a fiút. Csak két vagy három perc elteltével voltam hajlandó elengedni őt, és átengedni neki az irányítást saját izmai felett. Jó, bevallom, a mozgása még kicsit darabos volt, de hát első alkalom... A napokban majd még sokat gyakorolom.
Ha Greg visszatér hozzánk, csak kedvesen mosolygok rá, mintha mi sem történt volna.
Ratnához fordultam. Levettem az ingem, mert azért én sem vagyok teljesen tökkelütött, egyértelmű, mit szeretett volna a kis félénk.
- Parancsolj. Bár, meg kell, hogy jegyezzem, nagyon jól áll neked ez a ruha, kedves...
Ezután magamban mosolyogva az italom felé fordultam...
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 7 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Gregory S. Severald Hétf. Szept. 17, 2012 12:55 pm

-Persze, hogy alkoholos! Miért mit vártál tőlem? Alkohol mentes ital nincs! Csak a víz de azt szigorúan csak külsőleg!
Oktattam ki Ratnat nagy vidáman és lehörpintettem volna az italom, már ha nem borult volna az egész rám. Gyanúsan ügyetlen mozdulat volt. Talán Raimund kacsintása zökkentett ki ennyire talán nem. A lényeg ugyan az volt. Nem törődve a tanárnő intelmeivel a rajtam csordogáló ital összegyűlt és bekúszott a számba. Épphogy lenyeltem az utolsó kortyot már le is huppantam a székről, magamhoz húztam Raimundot és siettem vele a táncparkettre..
~Kinyírlak Darren...
Merült fel bennem a egy jövőkép. Szemeim összeszűkülve arcomon egy mérges mosollyal kacsingattam a pult felé. Nem volt rossz húzás ez elismertem. Bármennyire kellemetlen volt a helyzet valahol engem is mulattatott. Aztán Raimundra néztem aki szemlátomást örült a dolognak.
-Tisztázzuk, ennél én jobban táncolok. Továbbá még mindig heteró vagyok és csak a lányokat szeretem... A drótokat pedig az a köpcös félmeztelen fazon, Daren rángatja, hóna alatt a Káma Szútra hírvivőjével... Akikhez lesz egy két keresetlen szavam... Mellesleg szerintem benne több lenne a hajlandóság... Épeszű hetero férfinak hányingere lenne ha keringőzni látna minket ilyen zenére... Ez meg épp ezt csinálja...
Persze magyarázhattam... Raimund csak vállamra hajtott fejjel tipegett ide oda... Végül beletörődtem sorsomba és megadóan hagytam magam. Körülbelül az ötödik percbe kaptam észbe, hogy már nem vagyok senki irányítása alatt. Szemeim felcsillantak. Elengedtem Raimundott és gyorsan hátráltam vagy két lépést. megköszörültem a torkom.
-Vegyük úgy, hogy ez nem történt meg...
Azzal sarkon fordultam és öles léptekkel visszamentem Ratnáékhoz. Melléjük érve adtam Darrennek egy tockost és leültem a mellette lévő megüresedett székre. Ujjaimról leráztam azt a kupac hajat amit a tockossal vágtam le a fejéről. Most van egy szép kopasz volt a fején. Ezzel e is tudtam a bosszút.
-Rohadj meg...
Vágtam még hozzá kis haraggal ám széles vigyorral és jókedvvel.
-Kettőt a legtöményebből...
Ekkor néztem Ratnara.
-Legyen három.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 7 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ratna Nayar Kedd Okt. 23, 2012 8:47 pm

Darren javaslatára, miszerint a kiskorú bajkeverőnknek nem kéne többet innia, próbáltam minél kevésbé magamra vonni a figyelmet… Még jó, hogy én még Gregnél is fiatalabb vagyok…
Furcsa volt, hogy mit bénázik ennyit Greg az italával, ilyen ütős lenne ez a lötty? Már meginni se bírja normálisan? Aztán meg épp, hogy megitta, már rohant is Raimund pajtással keringőzni… Na, erre aztán az én állam is zuhant egyet, csak meglepettem pislogtam, milyen meghitten, összebújva lassúznak.
~Hmm… Mint ha úgy emlékeznék, hogy Greg a lányokat szereti… -vakartam meg töprengés közben a kobakomat, ahogy próbáltam valami magyarázatot találni a történtekre, ám valamiért olyan tompának éreztem magam, nehezen ment az agyalás.
Aztán leesett. Basszuskulcs. Aztán meg jött még egy olyan cifra káromkodás hindiül, ami csak eszembe jutott… Mit tettem!!! Aggódva kapkodtam a tekintetem hol a táncoló párosra, hol Darrenre, hol Kikkire –mégiscsak ő a felügyelőtanár, csináljon már valamit… De úgy tűnik senki sem vette a lapot, így hamarosan Greg is visszatért köreinkbe, engem pedig Darren szavai zökkentettek ki a nagy pánikolásomból.
-K… Köszönöm. –böktem ki nagy nehezen két csuklás között, majd egyre vörösödő arccal bújtam bele a kölcsönkapott ingbe.
Igaz, eltartott egy jó darabig, mire az összes gombot sikerült begombolnom. Vagyis, álljunk csak meg egy pillanatra, a legalsó gombnak miért nincs párja? Óhogyaza….. Most aztán gombolhatom ki az összeset, na, ez meg még nehezebben ment, pláne, hogy az egyik csuklás után az egyik gomb a kezemben is maradt. Sebaj, zsebre vágtam, vagyis vágtam volna, ha még a nadrágom lett volna rajtam, nem ez a szoknyaizé amit Greg csinált belőle. Így aztán a gomb csak a földön landolt, nem mint ha bárkinek is feltűnt volna, én pedig újra nekiestem a gombolásnak.
-Hogy mi? Szóltál, Gredzsi? –kaptam fel a fejem, majd ellenkezőleg meg is ráztam.
Lehet, nem kellett volna, most már szédülök is…
-Izé… elnézést… hikk… de én csak vizet kérek. –motyogtam a pincérnek, majd tovább foglalatoskodtam az inggombokkal.
A fene essen ebbe a csuklásba, hogy már lassan 10 perce nem bírom abbahagyni… Ahogy elém rakták a poharat, egyből le is küldtem a tartalmát, csak az utolsó kortynál éreztem meg a torkomat maró érzést, hogy ez bizony nem víz volt. Kikki után most rajtam volt a nagy köhögő-fuldokló roham, én már azt is teljesítménynek tituláltam be a végén, hogy sikerült nem leesnem a székről.
Legalább a csuklás abbamaradt, igaz, én meg egyre bágyadtabbnak éreztem magam, ráadásul már szédülni is kezdtem. Álmosan dörzsöltem meg a szemeimet, majd körbebambultam a többieken. Csak most tűnt fel, hogy Kikki néni megpróbált lerázni minket. Vajon miért? Pedig még ő hívott minket, hogy miért nem jövünk… Hunyorogva pislogtam felé, meg a körülötte levő szigetlakók felé, ahogy koncentrálni kezdtem. Először azt hittem, hogy már cserben hagyott a képességem, de neeem, nincs olyan szerencséjük a többieknek. A Kikki nénihez legközelebb álló férfi egyből derékon ragadta, megpörgette a tengelye körül, majd ölbe kapta a tanárnőt, ahogy elindult vissza a bárpult felé. Mert hát ugye hirtelen úgy megszomjaztak, valami megmagyarázhatatlan okból… Aztán vissza táncolni, nincs menekvés!
Ezzel egy időben Greg vállain is egy kellemes, meleg kézpár simított végig, majd elkezdte a vállait masszírozni. Mielőtt pedig még hátrafordulhatott volna, hogy megnézze, ki ez az aranyszívű jótevője, már hallhatta is, amint a kísértetiesen ismerős hang a fülébe suttogja, hogy…
Nem, nem Ipo az, és igen, Raimund az… Menekülnél, ha tudnál, azonban valami különös oknál fogva nem a hideg szaladgál a hátadon, hanem valami jóleső bizsergést érzel. És nem csak a hátadon, ugyanis a lábaid teljesen elzsibbadtak, úgyhogy ha mégis megpróbálnál lecsúszni a székről és lábra állni, sanszos, hogy nagy zakózás lenne belőle. Persze aggodalomra semmi ok, egyből lenne lelkes jelentkező az ápolgatásra. Most azonban már választási lehetőség is van, Raimund mellett ugyanis Darren is beszáll a jelöltek soraiba… mert nem azért vannak a barátok, hogy számíthassunk rájuk a bajban?
Persze amennyiben nem fajul idáig a helyzet, akkor Gregorynak marad a hátmasszás, Darren meg hirtelen nem bír ellenállni a késztetésnek, hogy megmentse Kikki nénit… Mert ugyebár, ha már egyszer úgy is a Xavierben akar majd tanítani, nem árt egy piros pont, hogy megmenti a tanári testület egy tagját. Igaz, utána nem is engedi el a nőt, amíg nem táncolnak ők is egyet. Milyen dolog már, csak itt ücsörögni egész este a bárpultnál, ha ilyen jó buli van, nemde?


És ha közben valakinek esetleg lenne ideje Ratna felé pillantani, ő bizony a pultra dőlve, nagyban az igazak álmát alussza, miközben a képessége továbbra is beszámíthatatlan… Ha valaki rossz szándékkal piszkálni próbálná, akkor az csak ront a helyzeten, vagy valami brutál rettegést zúdít a nyakába, vagy előkerül egy újabb hősszerelmes rajongó a semmiből, aki lefoglalja a piszkálódót… Greg, remélem megvolt a mai nap tanulsága is, hogy miért nem jó olyanokat leitatni, akik mások fejében turkálnak Wink

Ja igen... miután Ratna bealudt, ha senki sem piszkálja, akkor olyan negyed óra alatt olyan mélyen fog aludni, hogy totál elmúlik a képessége hatása, legalábbis mindenki szabadul Very Happy
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 7 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ingrid Kikki Mora Hétf. Dec. 03, 2012 5:17 pm


//Hogy a sok kihagyás után visszarázódjunk, hangulatzene Wink https://www.youtube.com/watch?v=kA_fBI3nvcg //


Miután ott hagytam a kis triót, elégedetten néztem körbe a hatalmas tömegben, mert olyan felszabadultnak éreztem magamat, hogy már a tömény meleg sem zavart, a ritmikus dobok, pedig egyenesen bizsergették a bőrömet. Mosolyogva ittam magamba a különböző dolgokat és látványosságokat, egészen addig, míg egy furcsa pár el nem száguldott mellettem, a táncolók közé tartva. Egy hatalmas ember mögül kukucskáltam ki oldalt, félig felhúzott orral, kikerekedett szemekkel nézve a távozó páros után. Biztos csak a fények hatása…
- Gregory? – kérdeztem a semmitől félhangosan. A hangomra a drabális állat nagyságú férfi morcosan letekintett, ahogy az oldalánál leskelődtem, mire kínomban elmosolyodtam és szépen lassan visszahúzódtam. Eltávolodtam és a biztonság kedvéért pislogtam is párat, de a szőke, valószínűleg itteni srác nem akart megváltozni, határozottan fiú maradt. Hát, jobb később megtudni a dolgot, mint soha, ráadásul senkit sem zavart, főleg engem, nem az én dolgom, nem ítélkezem és egyébként is olyan szép párnak néztek így ki, ha ez kellett a boldogságukhoz, akkor hajrá, szorítok nekik, csak… Miért néz mindenki így rám? Azonnal megtorpantam, és az alkaromat függőleges helyzetben tartva kaptam magamhoz, miközben önkéntelenül is görcsbe rándult a gyomrom. Ide-oda kaptam a fejemet és a térdemet összeszorítva, egyik lábamról a másikra lépegettem. Talán csináltam valami nevetségeset? Esetleg hülyén állt a ruhám? Azonnal elkezdtem megigazgatni magamon az anyagot, de a felém küldött pillantásoktól leginkább a föld alá süllyedtem volna. Hmm… A lábfejemmel kissé megpiszkáltam a homokot, hogy megtudjam az ötlet mennyire kivitelezhető, de pár centi után nemhogy mélyebbre, hanem magasabbra repültem, mint kellett volna. Egy hatalmas sikkantás csúszott ki a számon, egészen addig, míg reflexből rá nem tapasztottam a kezemet. Kikerekedett, a tűz fényében csillogó szemekkel néztem fel a hatalmas támadómra, aki fültől fülig érő, fehér fogsorú teli vigyorával biztos megkapó lehetett, meg a sötétbarna szeme is tele volt melegséggel csak azt nem tudtam, hogy azért, hogy a belőle áradó hővel megsüssön vagy megfőzzön és úgy egyen meg. Ijesztő helyi szörnyeteg, ráadásul elég erős volt ahhoz, hogy a gyenge szabadulási próbálkozásomat egy hatalmas, ördögi nevetéssel jutalmazza!
Istenem! Hogy kerültem én ide?! A pulzusom rögtön az egekbe szökött. Térdtől lefelé a lábammal kalimpáltam és miután meggyőződtem róla, hogy a körülöttünk lévő férfiak éhes szemei rám tapadnak, a tenyerembe temettem a vöröslő arcomat, mintha ha én nem látnám őket, akkor ők sem látnának engem. Persze akárhogy könyörögtem, fenyegettem vagy próbáltam meggyőzni a fickót, hogy tegyen le, nem sok hallatszott a hangomból, mivel egy érthetetlen mormogássá alakult a tenyerem között. És nem volt az az Isten, amiért én változtattam volna az összegömbölyödött tartásomon! Hogyisne! Nem is beszélve arról, hogy a válaszait, pedig én nem értettem. Hiába, nem tudtam a helyi nyelvet és úgy látszott, ő meg nem tudott angolul. Á, de fog ezzel foglalkozni, mikor engem éppen feláldoznak?! Feldarabolnak, kiválasztottak a levesbe, dobszóra fog ez az ijesztő valaki… leültetni a pulthoz.
Valamit recsegett a pultosnak és én ezt kihasználva próbáltam kiszállni az öléből, de túl erős volt, ráadásul egyáltalán nem zavartatta magát. Az egyik kezével a hátamat fogta, a másikkal pedig a pultra könyökölve, különösen lányos gesztikulálással magyarázott valamit nagyon lelkesen. Ajjaj, csak nem…? Miközben várt az italára egy újabb pillantást küldött felém, amitől az egész fejem rákvörös lett. Ráadásul a többiek szeme láttára! Atyaég!
- Ratna, nem tudsz véletlenül hawaiiul? Darren? Csak pár szót, hogy eltűnjön… Greg?! Valaki! E-ez biztos valami félreértés lesz, ez a kedves úr összetévesztett valakivel… Ó – kiáltottam fel meglepetten, mikor egy poharat tolt elém. Mikor nyeltem egyet, most éreztem először, hogy mennyire megszomjaztam a stressztől. – Öhm, köszönöm, igazán kedves, de… – lányosan felém kacsintott, ami nem javított a görcsös tartásomon és a remegő hangomon. Jó, csak ez az ital, csak ez az egy, aztán valahogy… Ratnat és Gregory-t elnézve eléggé el voltak mélyedve a saját dolgaikban, hátmasszás, meg mi egymás, Darren-t pedig pont nem láttam onnan, ahol ültem, így mielőtt újra belekezdhettem volna a beszédbe, megittam a vizet, hátha a rekedt hangomat nem hallotta meg a fiú. A tüzes folyadék végigszánkázott a torkomon és ismét hatalmas nagy köhögő roham tört rám. Víz?! Még hogy víz?! Mit adott nekem ez a sorozatgyilkos? Bedrogozott, majd elrabol és aztán dob a levesbe… Kezdtem bele az újabb gondolatmenetbe, de pár pillanat múlva a táncparketten találtam magamat, álló helyzetben. Már épp megörültem volna, hogy szabad vagyok, de mikor elkezdett húzni a zenére ez a valaki, rájöttem, hogy még a felén sem vagyok túl!
- Na jó, essünk túl rajta, de mi a terve?
- Ikaika – felelte a rémisztő alak.
- Mi?!
- Ikaika – mutatott magára, miközben megpördített. Igyekeztem leszakadni róla, de egy rántással bepördített magához vissza, ami miatt kiszorította a levegőt a mellkasomból.
- Nem, hogy mi a neve! A terve! Miért csinálja ezt? Mert tudja ezt lehetett volna kedvesebben is… - lehajolt felém és a lányosan csücsörítő száját nézve, kezdtem falfehérré válni. Ráadásul az alkohol is elkezdett dolgozni bennem, aminek hatására elkezdett forogni velem a világ. Vagy az az új ismerősömnek volt köszönhető???
Ingrid Kikki Mora
Ingrid Kikki Mora
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 38
Hírnév : 5

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 7 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Gregory S. Severald Vas. Dec. 09, 2012 10:05 am

Megérezve a puha meleg kezet a vállamon, mosolyogva hátra hajtottam a fejem azonban nagy meglepetésben volt részem ahogy meghallottam Raimund hangját. Szemeim szinte kirobbantak a helyükről ijedtemben.
-Uhhh......
~B+.... ez R...
-...ez... olyan jó...
Vonásaim lassan kisimultak és ellazulva élveztem a masszázst. Fejemben valahol ott motoszkált, hogy basszus, Raimund férfi de akkor is túltesz még a hivatásos masszőrökön is.
-Nem gondolkoztál még azon, hogy masszőr legyél?
Elégedetten sóhajtottam, éreztem hogy a stressz a feszültség és minden kényelmetlenség feloldódik bennem.
-Ezért még kapni fogsz... de csak ha Raimund végzet....
Pillantottam a pulton szuszogó Ratnara. Szavaim alig halhatóan mormogásként távoztak a számból.
-Nem akarod a lábfejemet is megmasszírozni... Úgy elzsibbadtak...
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 7 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Darren Black Pént. Jan. 25, 2013 10:51 am

A fejemhez nyúltam, és nem lepődtem meg különösebben, amikor kopasz foltot tapintottam ki rajta. Hm... Nos, Greg, azt hiszem, erről még beszélnünk kell majd. Bár... a hajam idővel nyilván visszanő, addig pedig hordhatok kalapot... Vagy fezt! A fez tök király!
- Ratna, kicsim, mit szólnál, ha... ó... Hát, legalább nem lesz bajod a repüléssel, ha nem vagy magadnál - mondtam kedvesen, majd fölé hajoltam, és megcsókoltam a feje búbját. Aztán hirtelen felegyenesedtem. Hol lehet Kikki? Feltétlen segítenem kell neki, hisz olyan kis elesett, és... Vagyis... Na ne már! Ezt biztos nem is én akarom... Vagy mégis?
A tanárnőt először egy óriás mellett pillantottam meg, aki a jelekből ítélve épp igyekezett leitatni őt. Feléjük indultam, de egy táncoló pár elsodort, és mire újra irányba álltam, már eltűntek.
Pár percnyi keresgélés után aztán megláttam őket a táncparketten. Gondoltam, ebbe nem szólok bele, de a tanárnő valahogy nem úgy tűnt, mint aki különösebben élvezi a táncot. Megigazítottam a csokornyakkendőmet a hawaii ingem felett, és feléjük indultam. Még épp sikerült elkapnom egy részletet kétnyelvű társalgásukból. Nyújtózkodtam kicsit, és a férfi vállára tettem a kezem.
- Ikaika... A hölgy most velem jön, ha nem baj. Későre jár, és neki egy egész istencsapása bandát kell felügyelnie. Ugye megértesz, barátom? Mert ha nem, addig úsztatlak a tengerben, míg felkel a nap... - mindezt a legkedvesebb, legmegnyerőbb mosolyommal mondtam. Persze angolul, úgyhogy, hogy mennyit értett belőle, egyelőre rejtély maradt...
Darren Black
Darren Black
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 437
Hírnév : 28

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 7 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ratna Nayar Csüt. Feb. 14, 2013 11:02 pm

Amikor Kikki az iránt érdeklődött, hogy ki tud hawaii-iul, Ratna csak elmotyogott egy „Alohá”-t álmában, majd aludt is tovább, mint ha mi sem történt volna.
Ezalatt persze Raimund minden masszőrtudását beleadva leste Greg minden szavát. Elvégre Valentin-nap van, mikor, ha nem most? A kérdésére csak egy pillanatra eltöpreng, majd megrázza szőke raszta tincseit, hogy nem, eddig még eszébe sem jutott, majd egy kisebb dicshimnuszba kezd, hogy milyen jó, hogy te itt vagy, hisz nélküled sose jutott volna eszébe… Majd amint, hogy a lábát említed, már kuporodik is lábaid elé, hogy azokat kezdje masszírozni…
Darren ezalatt épp az utolsó pillanatban fut be, hogy kimentse Kikkit az idegen karmaiból. A nagy csücsörítés közben kb. az utolsó pillanatban vette észre, hogy más is bekapcsolódott a társalgásba, így csak komoly tekintettel hallgatja a szavaidat. Legalábbis pár másodpercig látszik rajta, hogy erősen próbálkozik, de hamar feladja, és helyette stírölni kezd, s nagyon elgondolkozik valamin. Persze egy szót sem ért abból amit magyarázol, így aztán amíg az egyik percben lelkesen bólogat a szavaidra, a tiédhez hasonló kedves mosollyal, addig a következő pillanatban már arrébb is löki Kikkit, hogy téged öleljen keblére egy tánc erejéig. Aztán, mielőtt még bármit reagálhatnál, egy szép lassan magyarázni kezd valamit mély hangján, amiből csak úgy süt, hogy valami fenyegető dologról magyaráz. Közben többször is visszapillant a pult felé, ahol pár perccel ezelőtt ültetek, ám maga az egész nem tart tovább 1-2 percnél. Ahogy végéhez ér a szám, ő is megáll, lekever egy, a termetéhez képest igencsak lányos pofont, majd faképnél hagy titeket.
Persze, amíg mindenki a masszázzsal, tánccal és csevegéssel van elfoglalva, egyszer csak az tűnhet fel, hogy múlik a mentális képesség hatása, a magyarázat pedig igen egyszerű, Ratna időközben eltűnt. Vagyis inkább csak hazaindult alvajárva… Igaz, párszor így is eltévedt út közben…

//Mivel a többség arra szavazott, hogy kezdjünk új napot, így…//

Másnap reggel… (ami nekem reggel, valójában meg majdnem dél…) az első dolog, amit sikerült lereagálnom az az, hogy az ágyamban fekszek. Hogy hogy kerültem ide, vagy mikor, az nem rémlik, de még mint ha derengene valami, hogy tegnap elmentünk bulizni egyet a partra, most meg eszméletlenül fáj a fejem… Na mindegy, majd kifaggatom a többieket, hátha jobban emlékeznek. A második dolog, amit lereagáltam, pedig az, hogy Darren is olyan nyugtalan alvó mint én. Legalábbis, mostanra sikerült egészen beszorítania a fal mellé. Hunyorogva pislogtam kettőt a plafon mellé, de valahogy még nem akaródzott felkelni – a csudába is, nyaralunk! Egyszer én is alhatok sokáig! Azzal át is fordultam a másik oldalamra, hogy odabújjak hozzá, és szundizzak tovább.


//Boldog Valentin-napot mindenkinek... Very Happy//
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 7 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Gregory S. Severald Csüt. Feb. 14, 2013 11:24 pm

-Javaslom menj el valahova masszőrnek.... isteni kezed van....
Nyöszörögtem hanyatt dőlve a székben és szépen lassan ellazulva. Aztán ahogy megelégeltem a masszázst kértem magamnak még egy kört. Aztán ahogy telt az este még egy párat... Jól elhúzódott a buli, sok szesz fogyott. Talán a klíma miatt, talán mert rég ittam... Talán még kereshetnék kifogásokat de kezdtem megérezni a party végére az alkoholt így sajátos módon kezdtem bontani lefelé a szeszt. Kis alkímia... A szállás fele tisztán emlékszem, hogy valakit támogattam hazafelé menet. De az is lehet, hogy két embert. Becsukott szemmel nehéz ezt megmondani. Valami dereng, mintha Darrent is erősen támogattam volna. Vagy ő előbb lelépett, a fene se tudja. Lusta voltam kinyitni a szemem így a szállásra érve az első házba betipegtem, a csomago(ka)t leraktam az ágyra. Fölös ruháimtól megváltma és egy szál pizsama boxerben én is bedőltem a pihe puha ágyra. A fal közelébe. Felfogtam, hogy valaki fekszik Raimund és köztem így nyugodt szívvel aludtam el. Annak ellenére, hogy tisztában voltam azzal, hogy ez nem az én lakásom. De odáig biztos, hogy most nem mászok el.

Másnap délkörnyékén tértem egy pillanatra magamhoz. Egy ismerős csinos formái villantak fel a fejemben amikor hátulról Ratna átölelt. Annyira azonban nem voltam éber, hogy felfogjam, hogy hátulról ölelt át. Így akit én jókedvűen magam előtt átöleltem az nem ő volt. Hanem Darren. De ez most nem zavart különösebben. Átkaroltam, nyomtam a fejére egy puszit. A fene se tudja hol érte... Sóhajtottam egyet vígan és durmoltam tovább...
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Honolulu  - Page 7 Empty Re: Honolulu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.