Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fordham Egyetem

+8
Sean Darrow
Sarah Wilchok
Sheena Duran
Szellem
Cristopher W. Somerset
Gregory S. Severald
Kara Shawn
Cerebro
12 posters

15 / 16 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Hétf. Ápr. 08, 2013 9:27 pm

De hiába a sajnálat és a késői megbánás, sajnos ez már nem segít szegényen, és kikerekedett szemekkel látom, ahogy a szájából is vér bugyog, amitől hányingerem támad és alig bírok elfordulni, hogy nem őr kapjam telibe.
Hiába tudom, hogy ez nem lehet az a Sean, akit én ismerek, ettől egyáltalán nem lesz jobb, és az sem segít, hogy tudom, ő sem kegyelmezett volna nekem.
Remegve ellenőrzöm azért az életjeleit, de nem találok egy pici pulzust sem, viszont meghallom a felém tartó futó léptek zaját és el tudom képzelni, hogy mennyire örülnének nekem, ha itt találnának. Nem hiszem, hogy túl sokat kérdezősködnének.
A pillantásom Jasonra kapom, de le kell mondanom arról, hogy magammal cipeljem, hiszen akkor egyikünknek sem lenne semmi esélye, így viszont ha én kijutok, tudok küldeni segítséget, és csak nagyon merem remélni, hogy őt nem fogják bántani addig.
Még így is, hogy logikailag ilyen szépen felépítettem a dolgot, nehéz szívvel állok fel és indulok meg előbb lassan, majd egyre gyorsabban a léptekkel ellenkező irányba.
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Stryker Kedd Ápr. 09, 2013 6:23 pm

Távozásod után nem sokkal megérkezik mindhárom tisztogató, egyikük pedig hisztérikus zokogásba kezd, miközben leborul Sean holtteste mellé. Ezen kívül csak tompa puffanásokat hallhatsz, amik jelzik, hogy bár téged nem kaphattak el, azért találékonyan megoldják, hogy valakin elvezessék a dühüket. Ezek után viszont a nyomodba erednek, egyenlőre azonban nem láthatod őket.
Amit láthatsz, a szokásos sötét, vég nélküli folyosó, az ajtóval ami mögött az összetört szék maradványai hevernek, a lépcsőház ajtaja, illetve a tátongó sötétség, ami valahol a végtelenben egy zsákutcába vezet.
-Elég ebből. Ha megtalálom azt a korcsot, kinyírom azért amit Billy-vel, és Sean-al tett!
-Nocsak, hirtelen vérzik érte a szíved? Egy hete még törzsgyökeres X-men volt az a...gyökér.
-Hé! Azóta megkedveltem. Tisztogatónak egész hatékony volt, miután meggyógyítottuk.
Lassan és óvatosan haladnak, hogy biztos ne tévesszenek szem elől, amikor elhaladnak melletted. Utálnák, ha még több társuk halna ma meg.
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Kedd Ápr. 09, 2013 7:51 pm

Bár nagyon mehetnékem volt, csak marcangolt a lelkiismeret-furdalás, hogy szegény Jason-t ott hagytam ezeknek a vadbarmoknak a kényére-kedvére, de ha nem ezt teszem, akkor mindketten leírhatjuk magunkat, így még volt esély, hogy ő is, én is életben maradunk.
Igaz a hátam mögül érkező puffanások nem sok jóval bíztattak és még én is össze-össze rándultam a hangok hallatán, de nem tehettem mást, menekülnöm kellett.
Hallottam a hangjukat és tudtam, hogy nem fogják annyiban hagyni, így muszáj lenne eltűnnöm innen, de tanácstalanul ugrált a szemem a folyosón végig, hogy vajon merre is mehetnék. Közben persze nem tudtam elhallgattatni a kételyeket a fejemben, hogy mégis csak az a Sean volt az áldozatom, akivel jó barátok voltunk, és én most lelőttem!
~ Sebastien, ne ezen agyalj most, ha életben akarsz maradni! ~ figyelmeztettem magam és elindultam ismét a lépcsőház felé, hogy megpróbáljak feljebb jutni és megtalálni végre a kijáratot, vagy egy telefont legalább.



Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Stryker Csüt. Ápr. 11, 2013 8:05 pm

A lépcsőház sajnos lefelé vezet továbbra is, és hiába nézel körül a folyosón, sajnos nem találsz másikat. Könnyen lehet, hogy a felfelé vezető út éppen arra van, amerről ezek a barbárok jöttek, már csak azért, mert nekik is le kellett jutniuk valahol. Közben a páros egyre közelebb, és közelebb ér hozzád, mígnem éktelen ordításban törnek ki. Csontok törésének, és fémek csikorgásának zaja tölti be visszhanggal az üres folyosókat, aztán olyan hirtelen, ahogy elkezdődött el is hallgat minden, és végül csak egyetlen férfi lépteit hallod közeledni.
-Üdvözöllek testvér. - Köszönt téged az őszes öregúr, kinek nem mindennapi öltözéke többek közt egy hosszú, lila palástból, és egy érdekes, masszív sisakból áll.
-Sebastian, ha nem tévedek? - Kérdi udvariasan, aztán ha látja a szemedben a félelmet, oldalra dönti a fejét, és halk kuncogással kísérve még hozzáteszi:
-Ahogy látom, nekem már nem szükséges bemutatkoznom.
Ez után lesandít a kezedben lévő fegyverre, és kérdőn néz rád.
-Tudod azt használni? Fájdalom beismernem, de az erőm sajnos nem a régi, és jól jönne a segítséged.
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Pént. Ápr. 12, 2013 5:07 pm

Bár sikerült a lépcsőházba kijutnom észrevétlenül, de ott sajnos rá kell jönnöm, hogy nem ez volt életem legjobb döntése, ahogy az utóbbi pár napban szinte egyik sem, hiszen innen az út csak lefelé vezetett, ahol nagyon kevés az esély, hogy kijáratot találnék.
Viszont a két Tisztogató lépteit egyre közelebbről hallom és itt aztán nem nagyon van lehetőség, hogy elbújjak előlük, csak ha megint lefelé megyek, ahol biztos, hogy nem lesz jobb a helyzet.
Már indulnék is, mikor meghallom az éktelen ordítozást és a furcsa fémes zajokat, amitől földbe gyökerezik a lábam, aztán egy pillanatra csend lesz, majd már csak egyetlen ember lépteit hallom közeledni.
Az eszemmel tudom, hogy nem kéne megvárnom, míg ide ér, de képtelen vagyok mozdulni.
Aztán leesett állal nézem a férfit, aki úgy köszönt, mintha már nagyon régóta ismert volna. Az viszont igaz, hogy én ismertem, nagyon is, de úgy tudtam már régóta egy öregek otthonában tengeti nyomorúságos életét, és az is biztos, hogy most találkozom vele életemben először.
Eléggé be voltam rezelve, mert az előbbi hangok arra engedtek következtetni, hogy bizony, nagyon is ereje teljében van, de nem akartam tévhitbe ringatni sem.
- Én nem vagyok testvér Mr. Magneto! – ráztam meg a fejem. – Én csak ki akarok innen jutni.
A következő szavai azonban mégis csak adnak némi reményt, hogy talán nem annyira vészes a helyzet és én is a fegyverre nézek.
- Tudom használni, csak nem szeretném. – vontam meg a vállam. – De uram, Ön mit keres itt?
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Stryker Szomb. Ápr. 13, 2013 4:10 pm

-Legyen ahogy gondolod - feleli a visszautasításra, ám ha sikerült megsértened az egóját vele, azt egyenlőre remekül titkolja.
-Ennek ellenére, ha meg tudod állni, hogy rám lőj, az ajánlatom továbbra is fenn áll. Nyilván neked is feltűnt, hogy idelent a magunkfajta sajnos nem válogathat a szövetségesek közül.
A kérdésre, hogy mit keres itt már kissé elkomorodik az arca, ám a válasszal nem várat téged több ideig, mint amennyit egy mély lélegzetvétel vesz igénybe.
-Egy társam áldozatául esett ezeknek a barbároknak, és őt szerettem volna kiszabadítani, de attól tartok, túl későn érkeztem. Ez már önmagában is elég szomorú, de ráadásul még csapdába is csaltak. Ha az érzékeim nem csalnak, odafent legalább több tucat katona vár még rám, és fájdalom, de úgy sejtem, már letettek arról, hogy élve fogjanak el. Normális esetben díjaznám az éleslátásukat, de a helyzet az, hogy egy perccel sem szeretnék a szükségesnél több időt eltölteni ezen a helyen, élve vagy holtan, ám egyedül egész biztosan nem bírok el mindannyiukkal.
A monológja után vár egy kicsit, hogy megemészd a hallottakat, aztán türelmesen kérdez:
-Tehát, mi legyen ifjú Kaméleon? Az én dolgom szeretnéd megkönnyíteni, vagy az övéket?
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Szomb. Ápr. 13, 2013 8:07 pm

Azért reménykedtem, hogy a szavaimat nem veszi zokon és nem lapít szét valamivel az öregúr, és megkönnyebbülésemre, nagyon úgy nézett ki, hogy szerencsém lesz vele.
Bár amiket aztán mondott, igazán logikus és hihető volt és tulajdonképpen semmi okom nem volt a benne való kételkedésbe, de hát az vesse rám az első követ, aki a történtek után bárkiben is megbízna ezen a helyen.
Hiszen még abban sem voltam biztos, hogy ezt az egészet nem-e álmodom, annyi képtelen és hihetetlen dolog történt velem, kezdve Sean Tisztogató létével és nem utolsó sorban azzal, hogy lelőttem. Szóval most is csak álltam ott és azon gondolkoztam, hogy mi a csapda ebben a dologban, de egyelőre nem jöttem rá, így ha ki akartam jutni, talán mégis érdemes lesz egy rövid időre összefogni a sötét erők vezérével.
~ Hogy én ezt, hogyan fogom megmagyarázni Logan-nak, ha egyszer visszakeveredek a Xavierbe! ~ ráztam meg kétségbeesetten a fejem gondolatban, de aztán az öregúr szemébe néztem.
- Ahogy mást sem, úgy magát sem fogom lelőni, ha nem kényszerít rá és addig, míg ki nem jutunk innen számíthat rám, uram. – biccentettem felé egy nehéz sóhaj kíséretében, hiszen még az sem volt számomra világos, hogy honnan is tudja, mi a képességem, mert nem hiszem, hogy olyan fontos ember lennék, akit valamiért figyelemmel kell kísérni, akkor meg…….?
- Mi a terv?
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Stryker Kedd Ápr. 16, 2013 10:51 am

-Nem áll szándékomban ilyesmire kényszeríteni téged - biztosít róla a lehető legőszintébb hangnemben - viszont az ő nevükben már nem nyilatkozhatok. A terv pedig...
Ekkor felvonja a szemöldökét, hátra tekint, kinyújtja a kezét, és a sötétből előbukkanó, ordító szőke hajó nő lövedékei a falba csapódnak sebi helyett.
-MEGDÖGLESSZ!!! - Ordítja kisírt szemekkel, és folytatja a tüzelést, ám Magneto minden lövedékét eltéríti. Ez módfelett irritálja őt, így végül átkapcsol valamit a fegyveren, és most az idős férfire lő egy sípoló hang kíséretében, ami a falhoz vágja őt, hogy csak úgy nyekken. Miután őt ártalmatlanná tette visszafordul feléd, és rád szegezi a pisztolyát.
-Véged van, mutánska....
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Szer. Ápr. 17, 2013 11:35 am

Az idős ember hangjában nem találok hamisságot, de hát nem is ismerem annyira, hogy ezt biztonsággal meg tudjam ítélni, így kénytelen vagyok most az ösztöneimre hallgatni, ami nálam nem igazán működik jól mostanában, de hát nincs sok választásom, ha nem akarok itt keringeni még egy darabig.
- Hát, akkor talán indulhatnánk is, mielőtt………
A mondatot nem tudom befejezni, mert váratlanul egy ordítás hasítja végig a folyosó csendjét, na meg jó pár falba csapódó lövedék robbanása, amit Sean szőke amazonja a fejemnek szánt és csak Magneto lélekjelenlétének köszönhetem, hogy nem sikerült neki.
Még fel sem ocsúdtam a döbbenetemből, mikor a fúriaként közeledő nő váltott és a következő, furcsa hangot adó lövedék már úgy hátra röpítette megmentőmet, hogy csak úgy döngött, ahogy a falnak csapódott.
Így más semmi nem akadályozta meg ezt a tébolyult nőszemélyt, hogy velem is végezzen.
Szerencsére eddigre már magamhoz tértem és bár erős volt a késztetés, hogy használjam a kezemben tartott fegyvert, nem hiszem, hogy időm is lett volna rá.
Így inkább a nyelvem használtam és a gyorsaságom. Egy jó métert arrébb mozdultam miközben megcéloztam a pisztolyát és a kicsapódó nyelvemmel megpróbáltam megszerezni azt.
- Azért még ne vegyél rá mérget. – válaszoltam dühösen.
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Stryker Csüt. Ápr. 18, 2013 5:36 pm

Tess-t meglepi a nyelved inváziója, és nem is képes a kezében tartani a fegyverét, ám a kezdeni döbbenete hamar elillan, és helyért egy ördögi mosoly veszi át, szemei pedig annyira vérszomjasan merednek rád, hogy hosszú szőke hajával, hófehér bőrével, és normális esetben angyali arcával is inkább tűnik sátáni teremtménynek, mint mennyei asszonynak, hiába a fehér páncél.
-Úgysem akartam, hogy gyorsan halj meg... - sziszegi a fogai közt, és ő maga is előhúz egy olyan kést, melynek izzani kezd a pengéje, ahogy közelít feléd.
-A fejed elküldöm anyádnak, sőt, lehet személyesen viszem el neki.
Egyre közelebb, és közelebb lép hozzád, Magneto pedig bár küszködik, még mindig nem szedte össze az erejét ahhoz, hogy segíthessen neked, vagy egyáltalán fel tudjon állni. Tess közben nekiiramodik, és a páncéljának köszönhetően jóval gyorsabban szalad feléd, mint azt egy normális embertől elvárhatnád. Pár másodperc kell csak neki, hogy ott legyen előtted, és izzó kését a válladba mélyessze, ha nem teszel valamit.
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Csüt. Ápr. 18, 2013 7:42 pm

Bár a pisztolyt a pillanat tört része alatt sikerült kicsapnom a kezéből, úgy, hogy jó messzire repült, csak egy nagyon rövid ideig látszott a nőn a megdöbbenés, aztán olyan vigyorral nézett rám, hogy a hideg is kirázott tőle. Komolyan mondom eddig soha nem láttam még, hogy lehet valakinek a mosolyában ennyi kegyetlenség, még a megváltozott Ratna sem hozta így rám a frászt.
Persze a mellé fűzött szavai sem voltak épp a legkedvesebbek, de ahogy anyám neve szóba került, mintha jól fejbe vágtak volna, eltűnt a rémület a szememből és a helyét a düh vette át.
Láttam, hogy az öregre nem számíthatok, mert még mindig nem kaparta össze magát, így nekem kell elboldogulni ezzel a begerjedt, őrült tisztogatóval, aki azzal a hülye késsel a kezében, úgy rontott rám, hogy nem sok választási lehetőséget hagyott.
- Azt hiszem anyámat jobb, ha soha többé nem veszed a szádra! – sziszegtem felé és felemelve a pisztolyt egyenesen a mellkasára céloztam, majd meghúztam a ravaszt, hideg nyugalommal.
Nem éreztem semmi kétséget vagy lelkiismeret furdalást, csak elszántságot, hogy most már azért is véget vetek ennek a rémálomnak.
- Elég volt! - kiáltottam fel. - Elegem van ebből az egészből! Ki akarok innen jutni és haza akarok menni!

Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Stryker Szomb. Ápr. 20, 2013 5:30 pm

Sebi fenyegetése nincs sok hatással a lányra, aki lelkiismeret furdalás nélkül venné az anyja nevét a szájára a továbbikban is, ha nem fúródna az a nagy kaliberű lövedék a szívébe, ami viszont már nagyon is hat rá. Először a kése esik a földre, aztán pedig ő maga, s mint korábban Sean, most ő i üveges szemekkel bámul a gyilkosára.
-Példaértékű - hangzik a dicséret Magnetotól, aki épp ekkor tápászkodik fel - a jövőben kezdhetnéd rögtön ezzel.
Most, hogy sikerült felegyenesednie, közelebb sétál hozzád, és kezét a válladra teszi.
-Megértem, hogy miért hezitálsz, és őszintén úgy gondolom, hogy nemes tőled, adni nekik még egy esélyt, de a helyedben jól meggondolnám, hogy pontosan mi is az, amire esélyt kapnak tőled. Nos, úgy hiszem mielőtt ilyen durván félbeszakítottak, a tervemről érdeklődtél - lép túl a történteken, mintha nem is feküdne itt egy holttest a közvetlen közelükben.
-A kijáratnál katonák tucatjai várnak minket, akikkel nem szállhatom szemben egymagam, te viszont, az adottságaidat használva kisétálhatsz innen az orruk előtt, amíg velem vannak elfoglalva. Ez után már csak annyi a dolgod hogy segítséget hozz a közelben küldetést teljesítő embereimtől, és én is kijuthatok így. Van kérdésed?
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Szomb. Ápr. 20, 2013 6:53 pm

Bár a lövés pillanatában tényleg elszánt voltam, de mikor a lány már a földön fekszik és üveges szemekkel mered rám, akkor bizony nagyon is érzek. Olyan fájdalom nyilall a mellkasomba, mintha a saját szívembe is golyót röpítettem volna.
Éppen ezért majdnem ugrok egyet, mikor nem messze tőlem megszólal Magneto, és bár dicséretnek szánta a dolgot én mégis megrázkódom undoromban.
- Nem! Ebbe semmi példaértékű nincs. – fordulok el a halottól. – Én nem akartam ezt tenni, csak……csak meg akartam védeni…..védeni….akartam….
Nem sok hiányzik, hogy elájuljak, annyira megszédülök a rám törő rosszulléttől, azonban mégis erőt veszek magamon és megtámaszkodom a falon, leküzdve a hányingeremet, miközben a férfi tovább ecseteli, hogy mik is a tervei, mintha semmi sem történt volna.
Már tudom, hogy miért a Xavier sorait erősítem és nem az ő csapatát és bár ésszerűnek hangzik, amit mond és talán tényleg nincs más választásom, hiszen az előbb még az életemet is megmentette, nagyon nincs kedvem ahhoz, hogy kéz a kézben sétáljak ki vele.
- Ha kijutottam és megtaláltam az embereit, ugye soha többé nem találkozunk? – kérdeztem meg halkan és most már elszánt nyugalommal függesztettem rá a szemem.
Ki akarok jutni, ki kell jutnom innen, de soha többé nem szeretnék együttműködni olyan emberrel, aki ennyire semmibe veszi, ha meghalnak mellette, még ha szerinte azok „csak” emberek voltak.
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Stryker Szomb. Ápr. 20, 2013 8:16 pm

-Sebastian - Szól hozzád türelmesen a maga erőteljes mély hangján - az, hogy ilyen tettre kényszerültél szomorú, de semmiképpen sem szabad szégyenkezned miatta. Azt tetted, amit kellett, és ezzel megmentetted a saját életeden kívül az enyémet is, szóval szedd össze magad, mert sietnünk kell.
A kérdésed hallatán egyáltalán nem sértődik meg, de látszólag még csak fel sem fogja, hogy ezt akár rosszul is lehetne értelmezni. Helyette csak válaszol könnyedén:
-Most sem én gátollak meg abban, hogy szabadon távozz, nem igaz? Amint kijutottunk, szabadon távozhatsz.
Ezzel megindul előre a folyosón, sokkal magabiztosabban, mint te pár perccel ezelőtt, mintha lenne valami belső iránytűje, vagy ilyesmi.
-Nem tudom mit hallottál rólam, de mindenki a szabad akaratából döntött úgy, hogy csatlakozzon hozzám. Sokan persze csak a saját érdeküket szolgálják, de kegyetlen világban élünk. Felteszem ennek köszönhető, hogy a módszereim nem különböznek nagyban az igazgatódétól.
Ahogy haladtok előre, számtalan holttest mellett mentek el, ám emellett rengeteg olyan katonát is láthattok, akik csak a földön nyöszörögnek, és mindössze azért nem támadnak rátok, mert a puskájuk kígyóként tekeredett a csuklóik köré, a lábuk pedig nem akar megmozdulni. Az út végén Magneto megálljt parancsol.
-Ott rejtőznek a bokrok közt. Nézd.
Előre nyúl, és a két ajtó fémkerete kiugrik a helyéről, mire vagy húsz puska zúdít rá tűzet néhány másodpercig.
-Eljött a te időd. Légy óvatos.
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Szomb. Ápr. 20, 2013 8:46 pm

Az, hogy elmondja, csak azt tettem, amit kellett, egy cseppet sem könnyíti meg a lelkem háborgását, arról nem is beszélve, hogy aztán pont tőle nem vártam, hogy megértsen.
- Rendben van, akkor menjünk és megpróbálok kijutni és segítséget hívni magának is. – bólintok, mikor megerősíti, hogy nem kíván akadályt gördíteni a távozásom elé, igaz, nem is erre gondoltam, de mindegy.
- Nem tudom, hogy ki és miért csatlakozott, de nem is érdekel. – rázom meg a fejem a beszédéra, de közben próbálok nem lemaradni, olyan iramban indul meg, feltehetően a kijárat felé, mert nagyon magabiztos. – De abban biztos vagyok, hogy a maga és az én igazgatóm módszerei, nagyon is különbözőek. – utasítom vissza még a feltételezést is kissé idegesen, ahogy meglátom az újabb halottakat és a kínlódó tisztogatókat.
Már szinte futok, hogy mielőbb a kijárathoz érjünk és nagyon megkönnyebbülök, amikor meglátom, bár valószínűleg csak most jön a java.
Amikor az ajtót kiszakítja a helyéből a zajra összerezzenek, de igyekszem figyelni arra, amit mond.
- Jó, de elmondhatná, hová kell mennem az embereihez, mert anélkül bajosan küldhetek segítséget. – nézek rá várakozóan, majd ha megkapom a felvilágosítást, akkor aktiválom a képességemet és óvatosan megindulok az ajtó felé.
- Hát addig is igyekezzen életben maradni. – szólok még vissza neki, nem túl nagy meggyőződéssel, de ismerve a képességeit, még így is nagy az esély, hogy feltartja őket addig, míg segítséget kap.
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Stryker Szomb. Ápr. 20, 2013 9:04 pm

-Ó, igaz... - jegyzi meg szórakozottan - aztán egy lezser kézmozdulattan visszaröpíti a mellettük pattogó gránátot a feladóknak.
-Ha kijutottál az épületből, fordulj balra, és az utca leges legvégén találni fogsz egy ronda, öreg barna furgont. Kardfog és Ratna ott várnak egy másik csapatra, ha minden igaz.
A távolban felrobban a könnygáz gránát, Magneto pedig kiugrik a fedezékből, hogy fellökjön pár katonát, akik meg akarták lepni őket beszéd közben. Mindkettő ellenség a falhoz vágódik, hogy csak úgy nyekken.
-Siess, mindet nem tudom elkapni.
A tisztogatók nem fedezik fel a szinte láthatatlan fiút, még akkor sem, amikor gyakorlatilag kartávolságra tőlük halad el. Az épület udvarán túl már egyetlen ember sem gátolja meg őt a távozásban, odabent azonban tovább dúl az ütközet. Magneto egyenlőre tartja magát, és a lángszórós támadást is sikerül megúsznia pár apróbb égési sérüléssel, de ki tudja, meddig húzza még?
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Vas. Ápr. 21, 2013 10:01 am

Miközben minden ellenérzésem ellenére, elismerően bámulom Magneto teljesítményét, megkapom a tájékoztatást is, hogy kiket és hol kell keresnem ahhoz, hogy az öreget is kisegítsék a lekvárból, de mikor meghallom, hogy Ratna-t és Kardfogat kell megkeresnem, hát mit ne mondjak, nem önt el a mámor.
Végül azért kényszeredetten bólintok és elhatározom, hogy csak bekopogok a furgon ajtaján, elhadarom, hogy hol találják a főnöküket és már ott sem vagyok, ők meg csináljanak amit akarnak.
- Megyek már! – morgom a fogaim között és úgy is teszek.
Nem nagyon merek sietni, hiszen akkor könnyen lelepleződöm, de igazából nem is nagyon figyel rám senki, épp eléggé leköti őket az őrült vénember, aki korát meghazudtolóan állja a sarat, azt meg kell hagyni.
Mindenesetre még nem merek visszaváltozni akkor sem, mikor befordulok a sarkon és megpillantom az ominózus gépkocsit. A szívem a torkomban dobog és egy pillanatra elbizonytalanodom, de aztán erőt veszek magamon, hiszen nem azért járok a Xavierbe, hogy az ígéretemet megszegve cserben hagyjak valakit, akinek segítséget ígértem és egyébként is kétszer is megmentette az életem.
Odaérve azért már emberi formát öltök és halk kopogás után, meg sem várva, hogy esetleg kinyíljon az ajtó, elmondom, hogy hol találják Magneto-t, aztán készülök sarkon fordulni, hogy elhúzzak még a környékről is.
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Stryker Vas. Ápr. 21, 2013 6:42 pm

A furgon ajtaja félrehúzódik, és egy vastag, szőrös kar nyúl ki rajta, hogy mint a villám megragadja a fiút a felsőjénél fogva, és berántsa őt maga mellé a raktérbe. A kocsi belülről sem tűnik tisztábbnak, mint kívülről, ám ha Sebi arra számít, hogy valami Hi-tech megfigyelőrendszer lesz iderejtve, csalódnia kell. Nincs itt semmi, se számítógép, se asztalok, csak két ülés, és egy morcosan turmixot szürcsölgető Rozsomák, aki a másik ülésbe vágja őt.
-Szevasz pubi, jó hogy jössz. - Üdvözöl lelkesen vicsorogva. - Szóval, a vén tökfödős bajba került már megint? Csodálatos. Ha nem vagyok túl indiszkrét, elárulnád, te mi a halált keresel itt? Ratna azt mondta, sikerült felszednie téged, és elrejteni a maffiózók elől.
Akármit is felelsz, ingerülten forgatja a szemeit.
-Itt is mindent nekem kell csinálni. Na jó, maradj a seggeden, én addig kihozom a vén trottyost.
Ezzel a kezedbe nyomja a félig megivott turmixot, és már távozni készülne az ajtón át.
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Vas. Ápr. 21, 2013 7:10 pm

Valószínűleg gyorsabbnak kellett volna lennem, de ez már késő bánat, amikor valaki keményen megragadja az ingemet és szó szerint a levegőbe emelve ránt be a kocsiba, hogy bennem meghűl a vér, hiszen tudtommal Kardfog is a kocsiban ül.
Mielőtt azonban még infarktust kapnék ma már kitudja hányadszor, a szemem megállapodik az ismerős arcon, amitől ugyan csak meglepetten nézek ki a fejemből.
A nem kissé koszos kocsiban, aminek raktere jóformán üres az üléseket és …..Rozsomákot leszámítva, semmi sem utal rá, hogy itt bármiféle megfigyelést is megejtettek volna.
De azt hiszem most nem is ez a lényeg!
- Ööö….azt hiszem….én? Öööö…..igen…bajban, de………ÉN MIT KERESEK ITT??? ÉS RATNA MIT MONDOTT? – kiáltottam fel dühösen, mert már kezdett teljes káosz lenni a fejemben. – Ratna átállt az ellenséghez! – csaptam a tenyerembe dühösen. – És nem megmentett, hanem elrabolt! És …..és különben is……TE mit keresel itt? – esik le a tantusz a nagy felháborodásom közben.
Az, hogy segíteni menne Magneto-nak, csak hab a tortán és most már rá is gyanakodva nézek.
- Azt hiszem nekem most vissza kell mennem. – szólalok meg aztán óvatosan. – Biztosan boldogulsz nélkülem is. – lépek az ajtóhoz, udvariasan előre engedve, hogy aztán villám sebesen elhúzhassak innen.
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Stryker Vas. Ápr. 21, 2013 8:29 pm

A kiabálásod közben fintorog, aztán úgy húzza végig a bal karját az arcán, mint akit most nyalt képen egy bernáthegyi jó alaposan.
-Pubi, ugye tudod, hogy ez baromság? Ratna nem állt át senkihez, mind csatlakoztunk a testvériséghez, hogy megállítsuk azokat az őrülteket Washington-ban, mielőtt még túl késő lenne. Ne bámulj így, te is tudnál róla, ha nem szöknél el állandóan!
A kocsiból kilép, aztán megragad téged a válladnál fogva, mielőtt még eliszkolhatnál.
-Hova, hova? Most komolyan, mikor tanulod meg végre, hogy nem viccből utasítunk téged. Azt mondtam, maradj a seggeden, ÚGYHOGY A SEGGEDEN MARADSZ, VILÁGOSAN FEJEZTEM KI MAGAM???
Zengő baritonjától még a kocsi is megremeg, de talán mögé az egyetemnél felejtett ólomkatonák is hallgatták a mondat végét.
-Úgysincs hova menned...
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Vas. Ápr. 21, 2013 9:40 pm

Aztán egy jó pár percig földbe gyökerezik a lábam, ahogy meghallom miket mond.
~ Mi van? Még, hogy mindenki átállt? Hogy megállítsák…..most ez komoly? Nem….ez csak valami őrület és én képtelen vagyok felébredni! ~ nyugtatgatom magam, különben is hülyeség, amit mond.
- Mikor szöktem én el? És egyébként sem hiszem, hogy az alatta fél óra alatt állt a feje tetejére a világ, amíg a találkozóra mentem, vagy …..ennyi idő kellett az agymosáshoz? – nézek megütközve a mindig is erősnek hitt férfi szemébe.
Aztán, ahogy megakadályozza, hogy lelépjek, na meg a dobhártya szaggató üvöltése, amitől még percek múlva is cseng a fülem, teljesen kiakasztanak, de pillanatok alatt rájövök, hogy itt most csak csellel szabadulhatok. Egyáltalán nem hiszem el egyébként amit mond, de most a legjobb, amit tehetek, hogy megjátszom az ijedt diákot.
- Persze! Persze Logan! Ahogy akarod, akkor én itt szépen megvárlak. Ne aggódj, nem lesz semmi baj. – húzom össze magam és ülök a kocsi végére. – Csak kicsit összezavarodtam, de már minden rendben. – bólogatok serényen, még egy vigyort is kipréselve magamból. – Te csak siess, mert Magneto már nem bírja sokáig. – intek az épület felé sürgetően.

Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Stryker Hétf. Ápr. 22, 2013 11:00 am

-MIKOR? - Kérdi csöppet ingerülten. - UTOLJÁRA EGY HÉTTEL EZELŐTT, ELŐTTE MEG VAGY HÚSSZOR. MÁST SEM CSINÁLSZ, MINTHA DIREKT AKARNÁD MEGÖLETNI MAGAD!!!
Miután kiüvöltözte magát, megragadja a furgon ajtaját, ám mielőtt még rávágná Sebire, intéz hozzá pár halkabb, de azért keresetlen szót.
-De ennek most vége. Ha nem maradsz a kocsiban, amíg visszaérek, kicsaplak a suliból, és a fülednél fogva cipellek vissza anyádhoz, a bandaháború kellős közepébe.
Ez után rád vágja az ajtót, és még kulccsal is bezárja, mielőtt eltűnne a távolban. Ez után egyedül maradsz az üres furgonban, amiben még rádió sincs, úgyhogy az egyetlen amit hallgathatsz a távolból ide szűrődő lövések hangja. Az első üléseket és a raktért elválasztó üveg egyébként hiányzik természetesen, úgyhogy ha az kényelmesebb, nyugodtan átmászhatsz oda is.
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Hétf. Ápr. 22, 2013 1:33 pm

- Akkor nem is szöktem el! – háborgok a feltételezésen. – És egyszer sem szöktem, hanem vagy elraboltak, vagy üldöztek, vagy…..vagy mit tudom én! De nem szöktem! – motyogom a végén már alig hallhatóan, mert esélyem sincs, hogy túlkiabáljam Logan-t, akinek hangja szerintem még a holtakat is felébreszti a környéken.
- És nem akarom megöletni sem magam, csak más szeretné, ha halott lennék. – legyintek lemondóan.
Mikor kicsit lehiggadva rám zárja az ajtót, hogy a lábam alig bírom behúzni, hogy ne arra csapja rá, akkor dühösen csapok a kocsi oldalára, hogy csak úgy döng.
- EZ NEM LEHET IGAZ!
Izgatottan néztem körül, hogy miként szabadulhatnék, mert egy percig sem gondoltam, hogy itt maradok, nem nagyon rémített meg Rozsomák fenyegetése, vagyis inkább a saját szememmel akartam meggyőződni róla, hogy tényleg vége a Xaviernek.
Hátul nincs ablak, így arra nincs esélyem, de az első ülésekre átmászva, talán sikerül letekerni az oldalsó ablakot, ahol kimászhatok, ha ez nem megy, megpróbálom kirúgni és úgy elszökni, mielőtt még bármelyik őrült visszajönne.
Kezdek gyanakodni, hogy ez valami vírus, vagy valami és én nem akarok áldozatul esni, inkább tényleg visszamegyek anyámhoz, de előtte muszáj elmennem a suliba, hátha van még remény.



Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Stryker Hétf. Ápr. 22, 2013 8:49 pm

A szökésed alatt a kocsiból senki sem tör az életedre, hacsak nem számítod bele azt, hogy amikor kimászol az ablakon, az öreg furgon ajtaja magától kinyílik, és te kis híján pofára esel a kemény betonra. Ez után viszont senki sem áll az utadba, még ellenőr sincs a buszon, amivel a Xavier-ig jutsz(vagy mosolyog rád a taxis, ha azzal mész). Az iskola egyébként nagyon is egy darabban van, és még a lámpái is égnek, ám ha közelebb mész, láthatod, hogy az udvaron fegyveres katonák járőröznek, méghozzá nem is kevesen, az égen pedig két helikopter körözik, behatolók után kutatva. Ha közelebb mész, azonnal kiszúrnak téged, és megpróbálnak elfogni, ám amíg nem teszel semmilyen hirtelen mozdulatot, nem nyitnak tűzet.
Ha maradsz a kerítésen kívül, egyenlőre senki sem bánt, de szinte érzed, hogy valaki, akit nem láthatsz, figyel téged.
Stryker
Stryker
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 94
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Sebastien Longley Hétf. Ápr. 22, 2013 9:24 pm

Végül nem kellett drasztikus és főleg figyelemfelhívóan hangos megoldáshoz fanyalodnom, mert sikerült lehúznom az ablakot és kipréselődni rajta, de mielőtt még földet ért volna a lábam, az a nyomorult ajtó magától kinyílt és én alig bírtam kimászni a libegő alkalmatosságról. Baromi jól néztem volna ki, ha beszorulok és így találnak meg a visszatérő Logan-ék.
Azonban végül csak szabad voltam és azonnal rohanni kezdtem, jó messzire a kocsitól és az iskolától, majd az első buszmegállóban felugrottam az épp induló járatra, de még sokáig idegesen nézelődtem a hátsó ablakon, hogy nem jön-e utánam valaki.
Megkönnyebbülten, de azért ideges feszültséggel szálltam le a járműről, majd indultam az intézet felé, ahol már a kapu előtt földbe gyökerezett a lábam, hiszen a járőröző katonák és a fejem fölött zajosan repkedő helikopterek nem egészen az a látvány volt, amire számítottam.
Nem tudtam, hogy mire gondoljak. Talán megtámadták a sulit, de hát ennyi erős mutáns meg tudja védeni magát bármitől!
Bizonytalanul lépkedtem befelé, reménykedve, hogy hátha valakivel legalább tudok beszélni, Adam-mal, vagy valamelyik tanárral, vagy Sarah-val, valakivel.
Ha másként nem megy, megjátszom az ártatlan tévelygőt, legalábbis a felém közeleső marcona fegyveresek látványa, egyre jobban errefelé hajtott.
Sebastien Longley
Sebastien Longley
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 604
Hírnév : 10

Vissza az elejére Go down

Fordham Egyetem - Page 15 Empty Re: Fordham Egyetem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

15 / 16 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.