Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A-klub

+9
Féreg
Midnight
Victor Creed
Pannon András
Ratna Nayar
Vortex
Sheena Duran
Kara Shawn
Infinite
13 posters

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Pannon András Szer. Jan. 11, 2012 12:05 pm

Infinite tényleg lenéző hangneme, erősen felháborítja a jó tanácsot kissé humoros jelmezbe öltöztető Andrást.
~"Nem FBI ügynöknek..."~
Már már kibök valami nagyon nem idevalót, de lehiggasztja magát azzal, hogy Infinite valami félreértés áldozata lett.
~Arról nem is beszélve, hogy egyszer már a győzelem küszöbén állt velem szemben!~
Miután ezt így végigmorfondírozta magában, figyelni kezdett hiszen Vortex képessége, őt is érdekelte.
Pannon András
Pannon András
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 100
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Vortex Szer. Jan. 11, 2012 11:44 pm

Nincs igazán ínyemre ez a parancsolgatós dolog, de persze belegondolva tényleg hasznos, ha vannak előre megtervezett taktiáink, szóval miért is ne. Mondjuk ha ez a parancsolgatás az agyamra megy majd, akkor lehet, hogy kissé magasabban engedem ki a kapuból, hagy fájjon neki kicsit. Persze ott még nem tartunk.
- Okés, legyen, nem bánom.
"Vortex a pult mögé!" Szinte már el indulok vidáman kifosztani a pult tartalmát, amikor rájövök, hogy erről volt szó. Nem nekem kell oda mennem, hanem neki kellene ott megjelennie a kapumból kipottyanva. Ugye az elfogyasztott piák miatt erre lassan jövök rá, így kis tétovázás után meg is nyitom a kaput. Miszteri-men el is tűnik a zajos, kavargó örvényben ami alatta nyílt a padlón.
De vajon miért is kell ez neki ahoz, hogy bemutassa a képességét?
Vortex
Vortex
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 39
Hírnév : 2
Tartózkodási hely : Glasgow, UK

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Infinite Csüt. Jan. 12, 2012 12:13 am

Hangosan fortyogva megnyílik a halovány fényt is kibocsájtó kapu Infinite lábai alatt, akinek bőven volt ideje felkészülni a dologra. Abban a pillanatban, hogy a gravitáció és a térmanipulálás együttes hatására teste zuhanni kezd, Alex klónokat lök ki magából a lábán keresztül.
A jelenlévők azt láthatják hát, hogy a pult mögött a plafonon megnyíló kivezető nyílásból nem egyszerűen visszapottyan a vezérük, hanem többszörösen kezd hullani az áldás. Öt fekete jelmezes hősjelölt ér földet, mind más akrobatikai elemmel tompítva a kisebb zuhanást és arrébb perdülve, szaltózva az őt követő többiek útjából. Leérkezve aztán egyikük a lábujjhegyein tartva magát guggol középen, bal kezével maga előtt támasztva, jobbját a testétől eltartva, mögötte szorosan ketten harcművész-filmeket megszégyenítő beállással a csapattal szemben állapodnak meg (a hozzáértők számára egyértelműen egy kung-fu alapállásként azonosíthatóan), míg másik kettő a széleken áll be laza boksz alapállásba.
A középütt guggoló pedig egyszercsak megszólal:

- Fekete Ranger! - s őt sorban követik a többiek, mind elkiáltva magukat. - Fekete Ranger!!

Aztán szépen mind feltápászkodnak, felvesznek egy lazább testtartást, és sorba adnak egymásnak - saját maguknak? - egy amolyan igazi amerikai high-five - ot, miközben mind röhögnek. Nos, igen, semmi tréfa...
Infinite
Infinite
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 107
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Pannon András Csüt. Jan. 12, 2012 12:35 pm

András számított rá, hogy a megtöbbszörözős trükk valamely válfaját fogja látni, de amikor a "Fekete Ranger!" felkiáltások elhangzása után még a kapuk okozta sokkot, sőt még a félreértést is elfelejtve, megejt egy olyan vigyorgós-fejcsóválós "ejnye ez azért túlzás" mozdulatsort, majd eszébe jut, hogy Infinite könnyen félreért dolgokat, így hát gyorsan komoly képet vág, szerencsére azonban úgy tűnik, Infinite is csak viccnek szánta a dolgot, legalábbis a klónok röhögése erre enged következtetni.
Pannon András
Pannon András
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 100
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Vortex Pént. Jan. 13, 2012 9:20 pm

A kapun a hősfigura leesik, majd meg is jelenik a pult mögött kábé két méteres magasságban nyíló kapuból, majd megint kiesik belőlle, majd megint, megint, ha jól számolom öten vannak. Mindegyikük tökéletesen egyforma. Legalábbis a jelmezük az. Nem semmi trükk az ilyesmi. Gondolom a gyerek túl sokat játszadozott a klónozógéppel, vagy valami. Vagy csak a láthatatlanná váló haverjai, ugyanúgy öltöztek be, és most válltak láthatóvá. Minden esetre királyság. Pont ahogy bezárom az átjárót, beállnak egy tipikus szuperhős-csapat pózba, majd jönnek a Black Ranger felkiáltások. Eddig csak mosolyogva figyeltem a kis (egyszemélyes?) csapatot, de ez után úgy elkezdek vihogni, hogy az valami félelmetes. A nyerítés közben azért megdícsérem a produkciót. Megpróbálok komoly arcot vágni ez több-kevesebb sikerrel megy is, igaz néha végigfut egy egy vigyorba torzuló rángás az arcomon, de azért megfelelően komoly fejjel, kihúzva magam elébb lépek majd párat lassan, megfontoltan, olyan elegánsan és visszafogottan tapsolok.
- Meggyőző produkció, öröm volt segítenem a felvezetésben. - A röhögőgörcsöt eddig tudtam visszafogni, most jó pár perc vihogás következik, de azért maradjunk komolyak. De még mielőtt teljesen elveszteném a figyelmem odapillantok András felé, majd a röhögéstől már könnyes szemekkel megkérem tőle:
- Na jó, kérlek, te is mutass valamit! - Remélem ő nem fog ilyesmi produkcióval előállni, mert akkor az este hátralévő részét, bele értve a rajtaütést is nevetéssel fogom eltölteni.
Vortex
Vortex
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 39
Hírnév : 2
Tartózkodási hely : Glasgow, UK

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Pannon András Szomb. Jan. 14, 2012 5:28 pm

András meglepődik a felkérésen, majd elgondolkodik, hogyan is tehetné látványossá képességét, és végül döntött.
-Az én képességem, hogy mondjam... meglehetősen sokrétű. Most épp az Infinittel folytatott tárgyalás után kellett rendbe szednem magam, épp ezért a regenerációm gyorsult fel... Nem olyan erős mint azé a penge-kezű szivaros csávóé aki a hírekben volt, de azért hasznos...
~Na jó, ebből elég, már így is hülyének néznek most még rátettem egy lapáttal.~, gondolta András és ezzel bement Lex mellé a pult mögé, majd hirtelen ötlettel felkapott egy, a koktélgyümölcsök szeleteléséhez használt kést, és teljesen nyugodt arccal belekarcolta a kezébe:
Fekete Ranger!
Majd vigyorogva fölemelte a kezét amin nagyon nagyon lassan bezárult a sebhely, eközben (folyamatosan vigyorogva) így szólt:
-Igazából a képességem nem más mit a mutálódott akaratom hatalma a testem felett. Úgy hogy lehetek gyorsabb, erősebb is ezzel a módszerrel, de ahhoz hogy váltsak, sok időre van szükségem. -
A vigyora ugyanolyan sebesen válik cinikussá ahogyan a sebhely bezárul.



Pannon András
Pannon András
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 100
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Vortex Hétf. Jan. 16, 2012 8:34 pm

- Királyság! Nagyon penge, sok mindent el tudnék képzelni egy ilyen adottsággal. Mondjuk gondolom a lőtt sebek begyógyulása már nem lenne ilyen egyszerű menet. Erről jut eszembe, Sean? A te képességed szerinted elég erős ahhoz, hogy helyre hozz, vagy legalább stabilizálj valakit, akit lelőnek? Az ilyesmit nem árt tisztázni... - bizony, bizony nagyon nem kedvelem a gondolatot, hogy lelőjenek. De ha mégis megtörténne a baj, nem szeretnék ott maradni. Szívem szerint csak nyitnék oda egy kaput és bedobnék egy-két rúd dinamitot. Csak hát persze se robbanószerem, se elképzelésem, hogy hová is készülünk. Meg persze jó eséllyel sosem voltam még ott, tehát nem nyithatok oda kaput, erről ennyit.
- Hé, Fekete Ranger! nálam van egy boxer, meg egy yo-yo. Esetleg ha nem is kevlár, de akad valami amit felhasználhatnánk a rajtaütés során? Teszem azt... - körbepillantok a termen. bizony sajnos még mindig egy bárban vagyunk és nem egy fegyverraktárban, de támad egy két ötletem - ... vihetnénk késeket vagy, kotyvaszthatnánk egy párat a kedvenc koktélomból, amit egy kedves egyénről neveztek el; Molotov! Persze csak végszükség esetére. - A vigyoromról könnyen leolvasható, hogy nem csak végszükség esetén használnám az ilyesmit, de tényleg örülnék ezeknek. Infinite nem tűnik olyannak aki az ilyesmiben így benne van, meg mondta is, hogy nem kéne lefosztani a helyet, de egy próbát megért ez a felvetés.
Vortex
Vortex
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 39
Hírnév : 2
Tartózkodási hely : Glasgow, UK

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Infinite Szer. Jan. 18, 2012 12:00 am

Egyszerre tárja szét a karjait mind az öt Infinite az újabb, felszerelésre vonatkozó kérdés hallatán.

- Rendben van, nem akartam, igazán nem szerettem volna, hogy rögtön eljussunk idáig, de legyen. Ha mindenki ezt szeretné úgyis.

Ezután szöszmötölni kezdenek a pult körül, és pár pillanat múlva mindenféle holmikat pakolnak ki a többiek elé - köztük a kést, amivel András vagdosta magát, és kedvesen kivette a kezéből a keresgélés során.
Egy doboz gyufa, egy üres sörösüveg, egy kulcstartó és egy dobókozka sorakozik hát a pulton, amikor elkezd magyarázni.

- Ez a kis kütyü itt nem csak arra jó, hogy az összes kulcsunkat egyszerre veszíthessük el. Ha megnyomjuk rajta ezt a pici gombot, vakító fényvillanást idézhetünk elő vele, ami a felkészületlen ellenfelet percekig megbéníthatja. Ez a gyufa pedig, ha szorult helyzetben cigarettával kínálnánk ellenfelünket, vagy egy utolsó füstölést kérnénk halálunk előtt, hát valójában robbanószer. Nagyon nagyot tud durranni, ha egyszerre robbantjuk be. A kés egy eredeti András-nyúzó, mindenki felismeri és rettegi a hatalmát. A sörösüveg...ne haragudjanak, de már semmi baromságot nem tudok kitalálni a sörösüvegre. Ez továbbra sem James Bond film. Kapni fognak ötvenezer dollárt, vegyen mindenki magának amit akar a sarki military shopban, vagy ahol akar. De alapvetően nem gyilkolászni és gyújtogatni megyünk, szóval a molotov koktél - bármily hasznos is legyen - nem a legjobb ötlet. A célunk, hogy rács mögé juttassuk a bandát, lehetőleg jó sokáig. Ehhez pedig a mutáns képességeinket fogjuk fegyverként használni - talán éppen ezért nem fegyveres, golyóálló mellénybe bújt zsoldosokat keresett Mr. Reinhardt, hanem minket. Sean, engem is határozottan érdekelnének a gyógyító képességének határai. Beszélne erről egy keveset, ha kérhetem?
Infinite
Infinite
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 107
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Ratna Nayar Csüt. Jan. 19, 2012 2:58 pm

Lex dícsérő szavait hallva egészen meghatódtam, egy hálás mosollyal köszöntem meg a dícséretét. Ha a főnök ennyire óckódik attól, hogy személyesen megtapasztalja a képességem hatását, akkor én aztán nem erősködök vele, hogy villogjak itt mások előtt... Ahogy a többiekre terelődött a téma, leültem az egyik bárszékre, hogy onnan hallgassam őket. Kissé furcsálltam, hogy a fiúknak már megint az iváson jár az esze, de ahogy az új megbízónk rövid időn belül leállította őket, na, itt aztán nem bírtam elfolytani a mosolyomat.
A további képesség-bemutatók teljesen lenyűgöztek, nem csak Vortex már korábban bemutatott képessége, de a titokzatos idegené is, ahogy megsokszorozódva érkezett meg a pult mellé. A látványos kis bemutatót egy kis tapssal "díjaztam".
Aztán újabb téma bukkant elő, mégpedig a fegyverek. Hogy őszinte legyek, én egyáltalán nem rajongok értük, ha nem muszáj, hozzájuk se érek, így aztán amikor láttam, néhányan mennyien beleélik magukat az ötletelésbe, egy aggódó pillantást vetettem Lex felé. Lehet, hogy még se volt olyan jó ötlet ebbe belevágnunk? A fegyveres harcok nem épp az én világom, bár amennyire őt megismertem, szerintem ő is jobban szereti békés úton elsimítani a nézeteltéréseket... Bár lehet tévedek, ki tudja. Még mielőtt nagyon elbizonytalanodtam volna a korábbi döntésemet illetően, szerencsére a vezetőnk szavai megnyugtattak, hogy néhányan kissé félreértették, s az eljövendő kis kalandunk során nem is a fegyvereken lesz a hangsúly. Úgy tűnik, hogy egyelőre repkednek az ötletek, kérdések, válaszok, javaslatok, így amíg nem kérdeznek, csendben figyelek tovább.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Victor Creed Vas. Jan. 29, 2012 4:13 pm


[You must be registered and logged in to see this link.]

Nem várok, azonnal feltépem az ajtót és lemegyek a lépcsőn. Hallom, hogy követ, de jelenleg az sem érdekelne, ha feladna a rendőrségen! Nem foglalkozom az emberekkel, néhányat fellökve, de elérek egy asztalhoz. Leülök és a kölyköt figyelem. Megölöm, kitaposom a belét és élve elégetem…

- Jó estét, üdvözlöm önöket! Mit hozhatok? – jön oda hozzánk egy pincérnő. Nem hagyom abba, kitartóan nézem Vigyorit és szám összepréselődik, amikor ismét végigfut rajtam a düh.

- Tequila, portorico rum, whiskey és abszint – vakkantom felé ingerülten. – Jó sok, legalább három adagot mindenből! Ha nincs valamelyik, akkor a legerősebbet helyette! – és mielőtt még Midnight-hoz fordulna, folytatom. - A kislánynak, pedig egy pohár almalevet! – Bármilyen tiltakozást látva, fenyegetően felmorgok és megnövesztem a karmaim…

Mikor megérkeznek az italok, felhajtom a három tequilát és egy whiskey-t. Égeti a torkom, de tudom, hogy nem marad ez így sokáig. A szervezetem túl hamar lebont mindent, az alkohol is csak akkor hatna, ha éhgyomorra meginnék három hordóval. De valahogy le kell nyugodnom… Miután a rumos pohár is üresen végzi az asztalon, kissé eltorzul az arcom, majd megtörlöm a számat.

- Na, idefigyelj te kis féreg – könyökölök az asztalon. – Most biztos nagyon okosnak hiszed magad, igaz? Osztod az észt, miközben máshoz nem értesz csak a meneküléshez – húzom meg az abszintos poharat. – Jól van, elismerem, megúsztuk a te segítségeddel. Ezt akartad hallani? – morgom. – De nehogy azt hidd, hogy megköszönöm, nem kértem belőled… - megiszok még egy whiskey-t. Végre kezdem érezni, ahogy felmelegít és kissé felengedek. – Már csak egy valami érdekelne. Mi a faszért szóltál bele a dologba? Mert hogy nem volt semmi hasznod belőle, az biztos. Na, de akkor miért? – húzom meg az abszintot, majd nyelvemmel csettintek.

- Utálom az embereket kölyök. Ha te nem lennél mutáns, téged is kinyírnálak… Alsóbbrendű, tetvek! És még minket gyűlölnek, érted? Minket! Pedig nem mi kezdtük el üldözni és gyilkolni őket, az egész az ő hibájuk – magamban felnevetek és a számhoz emelek még egyet. – De most megkapják… Ideje kezelésbe venni őket…


Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Midnight Vas. Jan. 29, 2012 5:52 pm

Hát drága Victorunk nem hazudtolja meg magát, most sem más, mint egy szociális tank, ahogy lerobog a krimóba. Savanyú arckifejezéssel követem a pulthoz, lélekben felkészülve valamire, ami híg, büdös és ha nem tudják rásózni valakire akkor a hadihajók oldaláról maratják le vele a régi festést, de mély örömömre és pozitív meglepetésemre almalevet rendel nekem. Hogy ő mivel égeti ki a gyomrát, az nem annyira hat meg, ahogy a kislány megnevezés sem, hányattatott életem során ennél komolyabb dolgokat is a fejemhez vágtak már. Beülök vele egy boxba, kényelmesen rágyújtok és a gyümölcslevet iszogatva hallgatom végig lassan lefelé csukódó szemekkel a fröcsögését, majd azért a végére én is a türelmemet vesztem:
- Rendben van, meghallgattalak, de most te jössz. Kussolj és hegyezd a füled vadbarom! - hajolok át félig az asztalon a szemébe nézve, enyhén lüktető verőerekkel a halántékomon. Valami a tudatalattimban azt súgja, hogy ezt úgy sikerült egyáltalán túlélnem, hogy túlságosan ledöbbent a tohonya ahhoz is, hogy rájöjjön hirtelen melyik ideg ugratja ki a karmait. - Te egy istenverte vadállat vagy, aki azt hiszi, hogy ő huggyozta az Amazonast. Csak a meneküléshez értek? Nem, nem csak ahhoz. Tudok lopni, csalni, hazudni, csajozni, hajózni és ha kell szerelni meg valamennyit motorozni is. Nem mindenki a harcászaton méri az értékeket. Ami azt illeti egy keveset tudok verekedni is, igen. Nem ijedek meg a saját árnyékomtól, de van annyi agyam, hogy ne kiállni akarjak valakivel, aki golyószóró-hevedert reggelizik és puskaporral ízesíti. Ballisztikus ívben leszarom, hogy képes vagy-e feltrancsírozni még vagy kétszáz embert 5 perc alatt, vagy kell hozzá 10 is, marhára nem mozgat. Te dolgod te kiégett, nihilista, arrogáns, cinikus köcsög! Én, képzeld el, baromira élvezek emberek közt járkálni, élni, amihez alapvetően nem hiányzik, hogy a sarkamban legyen 40 zsaru reggeltől estig. Lehet, hogy nem igazán vannak velünk egy súlycsoportban, de a pénzüket és az azon váltható javakat én kedvelem. Nem mindenki elégszik meg 5 pálmalevéllel a retkes dákója köré, ha nem azzal akarja éppen vakarni a térdét, én élvezem a civilizációt. Kihasználom az embereket?! Igen baszki! Haszonállatnak tekintem őket, ez tény, de nem vagyok olyan hülye, hogy ne lássak bennük egyúttal fenyegetést is, szóval nekem, veled ellentétben nem célom, hogy napi 20-al emeljék a rám vadászó kommandósok számát.
Összeszűkült a szemem, mert ez a pofátlan barom még vigyorogni is kezdett:
- Ha tudtam volna mekkora önelégült seggarc vagy, hát elhiheted, hogy nyugodtan ücsörögtem volna, de nem tudtam, hogy a rossebb egye meg! - dühöngtem szolidan. - Akkora körmeid voltak, amitől jó érzésű manikűrös húsz év múlva is sírva ébred álmából, szóval tiszta sor volt, hogy mutáns vagy. Meg... a hogyishívják hadnagy úr benyögött valami "emberek és mutánsok közti ellentét szítása" vagy valami hasonló vádat és akkor kicsit elmentek nekem is otthonról, pontosan tudom mekkora eséllyel lehet ezt az ellentétet szítani, az emberek fele kinyírna minket, a többi rajong értünk, mint 6 éves kiscsajszi a húsvétra kapott aranyhörcsögnek. Egyik szerep se vonz - ráztam a fejemet. - Szóval azért segítettem mert mutáns vagy. Meg mert nincs a homlokodra írva, hogy egyúttal te játszottad Sirkant a Maugliban - fújtam nagyot, hatalmasat ütve az asztalra, hogy rezegtek a poharak, de legalább a feszültség kijött. - Rühellsz engem Kardfog, de ez kölcsönös. Ritkán látni hozzád hasonló görényt. Ráadásul a magad fajta görény harap is. De attól még mutáns vagy. Bizonyos szintig igaz, hogy nem tudnálak otthagyni - morogtam dühösen újabb cigire gyújtva.
Midnight
Midnight
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Victor Creed Vas. Jan. 29, 2012 6:56 pm

Először meglepődve figyelem, ahogy felmegy benne a pumpa és elkezd ordítozni, de aztán a következő döbbenetem után hátradőlök és figyelmesen, egy kis gúnyos vigyorral a szám sarkában hallgatom. Két mondat közötti levegővételénél újrarendelek és ismét teli poharakkal figyelem tovább. Kezd melegem is lenni az x-edik adag után.

- Lám, lám, lám Vigyori ilyet is tud – mosolygok a pofájába. Igen, az alkohol kifejezetten pozitív hatással van rám. A idegeimre biztosan. – Tudod kölyök, én már belefáradtam, hogy egyezkedni akarjak az emberekkel. Önfejű csúszómászók, nem lehet őket száz év alatt sem megváltoztatni, élni közöttük, meg maga a pokol. Hidd el… láttam már néhány dolgot, amit te el sem tudnál képzelni róluk. – leszek néma egy pillanatra. - És azt pedig magasról leszarom, hogy mit gondolsz rólam és a módszereimről – dugom bele a nyelvemet a rumba és aztán lehajtom. Közelebb hajolok és belenézek a szemébe. – Szóval most te hegyezd a füledet, mert csak egyszer mondom el. Nagyon jól rájöttél, hogy nem bírom a pofádat, gratulálok, de attól még, hogy egy utolsó, szemétládaként kellett megszületned, igen is mutáns vagy. Egy mutáns, aki nem bírja az embereket, mégis kénytelen köztük meghúzódni. Elégedett vagy magaddal bájgúnárkám, hogy a nőket hitegeted és piti módon meglopsz mindenkit? Én legalább csinálok is valamit, az isten bassza meg! Nem túlélni akarok, hanem élni! – emelem fel a hangomat. – Lehet, hogy a te ártatlan kis lelkednek a stílusom nem a legjobb, de nehogy azt hidd, hogy bármikor is zavart volna. Öltem, ölök és ölni fogok… Még pár mutáns is belefér, ha az kell, hogy elrohadjanak az emberek! – hátradőlök, egy újabb abszint gurul le a torkomon.

- A kurva életbe, igen a Testvériséghez tartozom! – tör ki belőlem ingerülten. – Nem mindenki élvezi a gyilkolást mint én, de legalább egy oldalon harcolunk ha kell, te kis féreg, nem pedig szépen, mosolyogva bólogatunk, ha ránk szegezik a pisztolyt! Lopsz, csalsz, gratulálok és mi a célod vele? Tiffany féle nőstényeket fogsz kizsebelni?! – röhögök fel megvetően. – Magnetonak és a többieknek legalább van gerince, hogy kiálljanak amellett, amit gondolnak… Szóval… - hajolok még közelebb és gúnyosan folytatom. – Itt már csak az a kérdés, hogy elég tökösnek érzed-e magad selyemfiú. Ha? Megvan az eszed hozzá és még az sem mindennapi, hogy kiállsz egy ismeretlen mutáns mellett, de ahogy látom, többre nem is futja – ereszkedem vissza és felhörpintem a tequilát.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Midnight Vas. Jan. 29, 2012 7:23 pm

Ajkbiggyesztve vállat vontam:
- Hát nem mindenki él a te szempontjaid szerint mogorva haverom - mérgelődtem. - Tudod, megdöbbentő leszek, kérlek kapaszkodj és ne ess össze itt nekem, de vannak... nagyjából a civilizált világban felnőtt mutánsok 98%-a... akik nem a gyilkolást tekintik életcélnak. Öltem embert, nem ma először, de így igen. Mármint, hogy a bőrömre is menjen a vásár. Ehh... Gentleman vahok kéhlek ahássan, nem othomba bahbáh! - raccsoltam jellegzetesen rájátszva egy "finom társasági úr" szóhasználatára, majd felálltam és rendeltem magamnak egy ananászlevet. Miután megkaptam visszaballagtam az asztalhoz:
- Egyébként nem olyanokra hajtok, mint Tiffany. Szebbekre vagy gazdagabbakra. Az egyiknek a pénze kell, a másikkal kellemes 3-4 óra - vontam vállat. - Nézd keveset tudok a Testvériségről. Tudom, hogy egy Magneto nevű fickó vezeti őket, aki 5 évesen leborult az ágyról és azóta is a fejére van szorulva a vasbilije - vonogattam vállat. - De ettől még egyesek szerint maga a megváltó, mások szerint csak egy véreskezű terrorista, viszont mindenki szerint van agya. Pusztán azért, hogy vérben tudjak fürödni nem fogok felcsapni a mutáns IRA tagnak. De gondolom... remélem... ez a Magneto nem egy liánkunyhóban... liánkunyhó? az valami olyasmi lehet mint az indahouse... na szóval nem a dzsungelben nőtt fel és esetleg ez az egész szól is valamiről...
Hirtelen eszembe jutott valami, amit poénhangként töltöttem le nem régen, s hamarosan felcsendült a dal amit kikerestem a telóból, miközben sandán vigyorogva Kardfogra néztem:
- Mindig érdekelt miről szól - pislogtam kettőt. - Lefordítanád?
Midnight
Midnight
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Victor Creed Vas. Jan. 29, 2012 11:04 pm

Csak unottan felmorranok a mondandójára, aztán elmegy és újabb gyümölcslével tér vissza. Te jó ég, ez a kölyök tényleg komolyan gondolta, hogy nem ihat alkoholt! Fejcsóválva iszom meg a… már nem is tudom mit, de jó erősen égeti végig a torkomat és teszi tönkre a nyelvemet. Ránézek az előttem növekvő pohárkupacra és egy pillanatra elgondolkozom, hogy odatolok elé egyet. Aztán gyorsan el is felejtem, és én magam hajtom fel.

Az idegességem elmúlik és már egész más szemmel figyelem Vigyorit, aki rátér a nőkre. Elfintorodom, de mielőtt valami epéset vágnék a fejéhez, Magnus-ról kezd el beszélni. Szemem összeszűkül. Kevés ember van, akit tisztelek és az öreg közéjük tartozik… Rendben, jelenleg ő az egyetlen, akit valamire tartok.

Felsóhajtok és már szólásra nyitom a számat, mikor valami megszólal. Egy macska?! Felkapom a fejemet, mikor Midnight megkérdezi, hogy… Na, most aztán megkapod, te patkány! Halálos nyugalmat erőltetek az arcomra és megvonom a vállamat. Bár az asztal alá rejtett kezem megremeg, de ezt hamar elmulasztom egy újabb tequilával... Huh… Most már kezdem érezni a hatást.

- Örömmel – dörmögöm és alkaromat az asztalra rakva, ujjaimat összekulcsolva nézek mereven Vigyori szemébe, miközben erősen gondolkozok. – Volt egyszer egy kicsi fiú, aki el volt magától telve... Így lett belőle selyemfiú, pedig apró volt a töke... Talált egy macskát, de nem a szelíd fajtát… ám nem tudta ezt a taknyos , meglepődött és most… hmm… - figyelek a szövegre - a lényeg az benne; hogy az a kis féreg egyszer szólalt csak meg, utána a macska kikaparta a szemét baszd meg! – üvöltök rá, felpattanok és egy kitépem a kezéből a készüléket. Miközben a földről próbálja összeszedegetni támad egy ötletem. Körülnézek és szinte rögtön megtalálom a nekem kellő embert. Szám mindent tudó, gonosz vigyorra húzódik, odamegyek és megkocogtatom a férfi vállát.

- Mi kőne? – fordul felém fenyegetően meresztve a szemeit. Tökéletes! Ostoba tekintet, ferde, többször eltört orr, fültágító, koponya és más tetoválások, úgy ahogy kigyúrt test.

- Cöh, hallod kölyök – fordulok vissza és ordítom túl a zajokat. Mikor zavartan felkapja a fejét, belevigyorgok az arcába és folytatom. – Igazad van! Tényleg olyan, ahogy mondtad… várjunk, hogy is? Ha ilyen képed lenne, nevetve mennél a körfűrésznek? – nézek rá érdeklődve, miközben hátrafelé fülelek.

- Mi van? – kiált fel hangosan a férfi és a szék lábai borzalmasan karistolják a padlót… remek, bekapta a csalit.

- Sajnálom öregem, ezt vele intézd el. Szerinte jobban járt volna mindenki, ha anyád a születésednél a falhoz vágott volna – csóválom a fejemet, de nem is foglalkozik velem. Kárörvendően megyek az asztalhoz. A fickó az egész asztalon áthajolva ordít bele a kölyök pofájába. Kecskeszakállán ott virít a kajamaradék.

- Hogy mondtad?! Kitekerem a nyakadat, aztán megeszlek reggelire te kis tacskó! - … Tacskó?! Mosolyogva figyelem Vigyori reakcióját, aztán a fickó felé fordulok.

- Ugyan, hagyd, nem éri meg, csak egy patkány… Ne verd szét.

- Ne szólj bele! – ugrik felém és mielőtt még kárt tennék benne, hátrébb lépek. – A haverod most megtanulja kivel kezdjen – ropogtatja meg az ujjait és már nyúlna is a kölyök pólójáért, de a csuklójánál megmarkolom. Felém villan a tekintete, mire elmosolyodom.

- Mit szólnál a szkanderhez? – kérdem kíváncsian. Felhúzza az orrát és már látom, hogy tiltakozni akar, mire folytatom. – Figyelj, ha megvered még itt benn, az asztalnál, akkor nem kell bepiszkolni a vérével az öklödet. Nyomd le és ha nem sikerül – húzom el a számat – tiéd a pálya. Senki sem akarja, hogy a maradék eszét is kiverd belőle feleslegesen.

Leül a fiúval szemben. Kissé tikkel, a karjain végigfutó erek vészesen kidagadnak. Felveszem a közöttük lévő utolsó poharat és kiiszom az abszintot.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Midnight Hétf. Jan. 30, 2012 8:47 am

Meglepetten de széles mosollyal hallgattam a "fordítást" amit Victor hirtelenjében előszedett, a végére már röhögtem nem különösebben foglalkozva visszafogott őrjöngésével:
- Te, ezt bárki mondja, el nem hittem volna, hogy képes vagy két épkézláb rímet összeilleszteni. Mégis több lenne benned, mint egy dzsungelszökevényben, vagy esetleg csak sokat edzettél a háztetőkön kandúr? - kuncogtam, aztán: - Hé!! Egy hete vettem azt a mobilt, te bunkó!
Összekapartam és megpróbáltam újra egybe pakolni a cuccomat. Hmm... Gyerekkoromban sokat legoztam meg ilyesmi, de ezeken a darabokon már csak a Szent András törésvonalat lehetett megtalálni. Vagy a Szent Victort inkább? Hülye egy barom.
Az ordításra felkapom a fejemet és szemügyre veszem a fickót. Kardfog szándéka egyértelmű, miért is térnék ki előle? A tag amúgy is ostoba, tohonya barom, szóval inkább melák cimborámmal lesz egy hullámhosszon. Elmerengve néztem végig a fickón:
- Nem, nem, a körfűrészes hasonlat nem így hangzott el, már megint nem figyelsz Chica! - vigyorogtam a lehető legtenyérbemászóbb módon, márpedig abban gyakorlatom van. - Mondom: csodálom, hogy itt van, mert a szülészorvos ehelyett biztos, hogy inkább a méhlepényt pólyázta be. Ami neked rosszul dereng cimborám, hogy ez a fej akkora tuskót jelöl amiben minőségi láncfűrész is lefullad - villantottam mind (az egyelőre) 32 fogamat a vagány képébe.
Victor nagy nehezen meggyőzi, hogy inkább szkanderben rendezzük el az ügyet. Sóhajtva bólintok:
- Oké, figyeld a kezeket Malvin, nehogy kétség merüljön fel... - mosolyogtam.
Beletettem a tenyeremet a fickóéba, majd ahogy Kardfog felemelte lapát kezét a miénkről az asztal alatt a motoros bakancs vasalt sarkával akkorát rúgtam a fickó sípcsontjába, amit csak bírtam ebben a testhelyzetben, annak a fennakadt a szeme egy pillanatra én meg az asztalra csaptam a pracliját. Némileg háborgott:
- Belém rúgtál köcsög arcú! - üvöltötte a képembe.
Zsebkendőt vettem elő és unottan letörölgettem a képemről a nyálát, majd rezignáltan közöltem:
- Egyrészt legközelebb ha egy mód van rá, akkor esernyőt köpj először, ha megkérhetlek, nem mindenki rajong a Leprás King-Kong feelingért - morogtam. - Másrészt nem tudtam, hogy azok a lábaid, kíváncsi voltam hogy a jelmezed miből van. De kezdek elbizonytalanodni. Lehet, hogy ez mégsem jelmez? Tényleg egy octopus vagy két csápon?
Ez visszavette a lelkesedését és zavartan húzta össze a szemöldökét, azért lehetőleg fenyegetően mondta:
- Mi... mi is vagyok én?
- Polip - fordítottam készségesen. - Puhatestű, igen randa tengeri jószág. Bár annak nyolc csápja van, neked meg csak... egy.. kettő... három... négy... - mutogattam a végtagjaira, majd a fejére - ötöt látni. De egyesek szerint a gatyádban is rejtegetsz egy csökevényebb csápot. De az akkor is, komoly jóindulattal is csak hat...
- Teeeee!!!
- Nem-nem. Te barátom. De a nagyábóli hasonlóság okáén megkérnélek: távozz a konyhába, mielőtt a szakács elkezdi kezdeni a mai menü összetevőit...
- Miiiiiiiiiii?
- Disznó lábasfejűekkel töltve. Mindkét részét te szolgáltatod állítólag. Ennyi hájból még az éves zsírszalonna készlet is kijön azt hiszem...
- Megölleeeeek!!
- Ahhoz egy kicsit több kell aranypofa. Na lódulj kifelé, nem itt kell az ilyesmit elintézni. Dobok egy sárgát én is, azt ballagok. Odakint majd felmosom veled a flasztert.
A fickó még valamit artikulátlanul hörögve kifelé ment, én meg Victor vállára csaptam:
- Jól van öreg - recsegtem a fülébe. - Látni akartál verekedni gondolom, most megkapod. Menj ki, tedd le valahová a segged és bambulj. De garantálom, hogy mielőtt elmész ebből a krimóból, kedélyes vigyorod még le fogom törölni arról az istenverte méretű pofádról, amihez a párizsi üvegpiramis oldalfala kell borotválkozásnál!
Elmentem brunyálni, felhajtottam az ananászlevemet, majd kisétáltam magam is, megnézni ott van-e még a tag, vagy időközben esetleg ez a barom Kardfog lemészárolta a kocsmát, vagy ilyenek...
Midnight
Midnight
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Victor Creed Hétf. Jan. 30, 2012 5:26 pm

Először nem értem mi történt, csak bámulom a másik fickó kezére nehezedő tenyerét a kölyöknek. Hogy-hogy lenyomta ezt a fickót?... Hmm… Túl sokat ittam? Pedig még csak egy kissé szédelgek. Azért a biztonság kedvéért, lerakom a következő whiskey-t. És mikor már tényleg megijednék, hogy a testem cserben hagyott, a dühödt felkiáltásából és fröcsögő nyálából végül csak megtudom, mit csinált ez a kis féreg az asztal alatt. Megrándul a szám sarka – okos. Nagyon okos.

Megnyugodva iszok tovább… Pedig már azt hittem egy kissé meglepem, de olyan kényelmesen érzi magát a helyzetben, hogy az már pofátlanság.

A polipos résznél pedig jóízűen nevetek fel, úgy, ahogy eddig még soha. Hát igen, ritkán érzem magamat boldognak attól, ha mást megaláznak… csak szóban… Rácsapok az asztalra és, ahogy a kölyök folytatja, úgy lesz erősebb öblös kacajom. Mikor a fickó kifele indul, már ott tartok, hogy ha ez tovább megy, a végén a könnyem is kifolyik. Vigyori fenyegetőzésére még szélesebben mosolygok és felhajtom az utolsó italt.

- Szavadon foglak kölyök – mondom és én is kimegyek. A fickó azóta már teljesen felfújta magát, a felsője a járdán hever a téli hideg ellenére, fel-alá járkál és magában motyog. Egy ideig nézem, aztán sötét felsőm ujját én is feltűröm könyékig.

- Hol van?! – kérdi rám üvöltve, vérben forgó szemgolyókkal. – Ugye nem szart be?! – felkuncogok és az épület falának dőlök.

- Nem fogja kihagyni, hogy laposra verjen – válaszolom, de ezzel csak még inkább felhergelem.

- Még, hogy ő! Ne gúnyolódj, különben téged is felaprítalak!!! – ordít, amire eddig kedélyes vigyorom lelohad az arcomról és vészjósló gyorsasággal változik át komor maszkká.

- Ó, igen? – szűkül össze a szemem.

- Igen baszd meg, igen! Tán süket vagy?! – indul meg felém nagyokat fújtatva.

- Szívesen megölnélek – növesztem meg karmaimat, mire azért egy pillanatra megtorpan és megbabonázva nézi a néhol még véres kezemet. – Nagyon, nagyon szívesen... – lököm el magamat a faltól.

A bejárat felé kapom a fejemet és felhorkantok, mikor Herrera megjelenik az ajtóban. Lemondóan ülök le a járdára.

- A tiéd… - sziszegem a fogaim között. Nem sokszor adom át másnak a mókát, így ha nem cselekszik gyorsan, akkor felpattanok és én kezdek el vele játszadozni.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Midnight Hétf. Jan. 30, 2012 7:05 pm

Mire kiértem, addigra Victor haverom már majdnem szétcsapta a vagányt. Hát nem lett volna ellenemre, de csak átadja nekem a terepet. Vállat vontam. Ledobtam bőrdzsekim és előre sétáltam. A kopasz szíve minden szeretetével fogadott:
- Letépem a tökeid és megetetem veled kisköcsög! - üvöltötte.
Szívhez szóló és lelkemig hatoló intelmeire magam is tisztelettudóan válaszoltam, előszedve a zsebemből egy doboz Tic-tacot és odadobtam neki:
- Az egészet barátom, húzóra, mert a leheleted fenn van az ENSZ tömegpusztító fegyverek listáján ha meg nem haragszol. Ha megharagszol akkor is...
Ő gentlemanhez méltó udvariassággal visszautasította szerény ajándékom, szomorkása néztem, ahogy pörögve elrepül, majd lezuhan a csatornába. Vállat vontam, majd felugrottam és páros talppal kirúgva kisöpörtem alóla a lábait. Én a hátamra érkeztem, ő meg tekintélyeset taknyolt, szerencséjére labirintusmadzagokat idéző formájú orrával tompította, így nem esett különösebb baja karakteres (más nyelvjárásban állati randa) arcának. Némileg nyöszörgött, mikor felkelt, majd artikulátlanul üvölteni kezdett oldalra tárt karokkal.
- Vegyél vissza a hangeffektből te szoprán vaddisznó! - üvöltöttem vissza. A szoprán vaddisznóval a különleges hangjára céloztam, a kukatetővel meg a fejére, de ez utóbbi elől sajnos kitért. Birkózó ölelésben dobta magát felém, hát udvariasan félre álltam, amíg lefejelte a kuka fém oldalát. Meghajtottam magam:
- Gyönyörű, gyönyörű! Melyik zeneművet is kezdte az úr, ezzel a gyönyörű üstdobbal? - érdeklődtem, de már megint nekem szaladt.
Na jó, szeretek én ismerkedni, meg barátkozni, de a fickó nem volt az esetem, meg azért mégis... legalább egy vacsorára hívna meg előtte, vagy valami. Nem úriemberhez méltó az ilyesmi. Felkaptam a kukatetőt s azzal, meg a vagány fejével gyors dobszólót rögtönöztem, térdre is zuhant a gyönyörűségtől. Hiába, van akinek a vérében van a zene, de hát miben nem vagyok én tehetséges?
Ellenben sajnos a karizmám sem semmi, már folytatta is lelkesen a kocogást utánam. Nézzük mennyire értelmes:
- Bal! Jobb! Bal! Jobb! Mondom: jobb!!! Áhh... bocs... Másik Bal!!! Na ez nem megy...
Viszont amíg ökörködtem átkapta a derekam. Nocsak?
- Hé, mackókám, most nincs kedvem tanghohhnnighh....
Huhh, hirtelen pár dolgot hiányoltam az életemből. Cigit, jó bort, csinos lány csókját, vagy legalább egy szőke, kék szemű, aránylag kevésbé szőrös srácét, levegőt... a levegőt mondjuk különösen. Ennek érdekében cselekedtem is és minimum 8 ujjal kaptam a két szemébe (jé előtte nem is gondoltam volna, hogy ennyi belefér, de hát az adrenalin csodákra képes). El is engedett üvöltve, a szemét fogdosva. Nekifutásból ugrottam lábkulcsba fonva a fejét az ipsének, hogy a lendülettől tovább fordulva vágjam a gerincére. Na ez a pankrációban tök jól néz ki. Az életben nem annyira jön be, ha a másik nem ugrik veled. Fennakadtam, mint karácsonyfadísz unokaöcsém szája szélén, mikor azt hitte az is ehető. Az ipse földhöz is vágott, hogy hirtelenjében csillagászati kurzuson vettem részt... Anyád!
Talpra kecmeregtem, addigra ő is rendezte a látását. Nem szórakoztam tovább, még míg előre görnyedt nekifutásból ollóztam az állcsúcsára. Nyekkent, úgy maradt.
Mellé térdeltem és Victor felé fordultam:
- Na, ha már így kíváncsi voltál: igen, elég erős legény - kiáltottam felé, hogy a cirka 20 motoros, aki kijött megszemlélni a bunyót a haverjukkal jól hallja. - De legközelebb szerintem nyugodtan menj oda elsőre is és hívd randira, ha ennyire tetszik a hátsója Malvin haverom, tudod, hogy én nem szólok bele az ízlésedbe, amíg nem velem próbálkozol. Szóval ha kell elénekelem nektek a Y.M.C.A.-t vagy valami...
A motorosok egyre érdekesebb pillantásokat vetettek a túlméretes plüsscicára, én meg befelé menet megveregettem a vállát és odasúgtam:
- Tudod, itt elég sok mutáns van a krimoban. Ha itt gyilkolsz, elég soká el fog húzódni, míg ide küldik a hadsereget is ha kell. Szóval... jó szórakozást... - kacsintottam és beballagtam egy újabb ananászléért.
Voltak tippjeim, hogy odakint nagy buli készül...
Midnight
Midnight
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Victor Creed Hétf. Jan. 30, 2012 10:59 pm

Érdeklődve figyelem a kis mutatványait, néha-néha megrázom a fejemet, aztán párszor gúnyosan megszólalok.
- A kuka a védjegyed kölyök? – dörmögöm az orrom alatt, a kis akciója után, mikor a fickó megragadja, de Vigyori a szemébe nyomja az ujjait. – Nem vitatom, a patkányok egyik kedvenc helye… de már a nap elején is azzal kezdted. – Mintha csak a változatosságát akarná bebizonyítani, lábaival rácuppan a férfi fejére, aztán ott marad. Elégedetten felkuncogok, mikor látom, hogy ennek mi lesz a vége. Eltorzult arccal szisszenek fel, mintha nekem fájna az esése. – Juj! – szórakozom tovább.

Persze nem csak én élvezem a kis bemutatót, egész kis csapat gyűl körénk és a haverjukat nézve lesznek egyre idegesebbek. Na, ez aztán a szerencsenapom! Ital, vér, gyilkolás és ingyen végignézem, ahogy szétverik a pofáját… De csalódnom kell, mivel hirtelen a fickó elterül a földön és Vigyori mellé térdel. Felállok a földről és kinyújtóztatom a végtagjaimat, ám akkor…

Arcomon furcsa változások mennem végbe. Egyszerre jelenik meg rajta a meglepődöttség, a felháborodás, aztán már csak a düh és a gyűlölet marad. Aztán vérszomj… végül a halálsikolya sem lenne elég, hogy boldog legyek. Elmegy mellettem és már nyitja az ajtót - egy jól irányzott rúgással eltalálom a seggét, hogy lendületesen zakózzon, a földön több métert csúszva. Bájgúnárhoz illő belépő. Idegesen fordulok utána, fenyegetően morogva.

- Malvinnak ideje kezelésbe vennie az arcodat… – lépek befelé, de ekkor valaki visszaránt a vállamnál fogva.

- Hé-hé-hé! Köcsögöcském – lenézek a vállamon lévő kézre, aztán a bajszos gazdájára emelem a tekintetemet. – Hogy is volt az-az előbbi? – kérdi, de jól tudom, hogy nem vár rá választ. Meglök, mire pár lépést hátrálok, miközben igazán megdöbbenek… Meglökött… Hozzám ért és meglökött… Valahol felrémlenek Vigyori szavai és csak halkan felmorranva távolodom tőlük, hogy megnézzem hányan vannak.

- Igen, igen Malvin – szólal meg egy másik és kiköpve felém indul. – Gyere ide és jó fiú módjára nyald meg a talpamat… - a többiek felröhögnek. – Aztán ha jól csinálod, ki tudja…

- Talán másra is jó leszel – fejezi be egy másik. Orrlyukaim kitágulnak… Ez a kölyök nem normális… hogy lehet ilyen kegyetlen? Kinyíratni ennyi embert csak azért, hogy engem… Felhorkantok. Ez valami olcsó vicc lehet. Biztosan az.

- Na, kaparjátok fel a haverotokat a földről, aztán húzzatok a faszba – vakkantom feléjük kedvesen és elindulok az igazi probléma felé. Mikor már majdnem az ajtóhoz érek egy bőrkabátos elállja az utat és a szemöldökét húzogatva néz rám. Elmosolyodom, mikor száját csücsörítve dob egy csókot.

Tökéletes módja, annak, hogy – Na, ide figyelj – ragadom meg és kissé felemelem a földről. Fogaimat kivillantom, most már hangosan morgok és a tekintetében a határozottság egy pillanat alatt kezd átváltozni valami sokkal kellemesebbé. – Tűnjetek el, amíg szépen mondom, mert… - a fejemen valami széttörik. Reflexszerűen becsukom a szememet, mikor az üveg szilánkokra törik a koponyámon. Fenyegetően lassú mozdulatokkal eresztem a földre a férfit, aztán megfordulok.

- Hé! – pislog nagyokat az egyik és a kezében szorongatott üvegnyakra pillant. – Össze kellett volna esned! – később reagál, mint a társai… Sokkal később jelenik meg a tekintetében az értetlenkedés, ahogy jól hallhatóan feltör belőlem a morgás.
- Utolsó lehetőség – suttogom vészjóslóan.

- Mégis mire? – kérdi egy újabb és felhúzza az öklére a boxert. – Lehet, hogy az a ronda pofád kemény, de majd én feltöröm – lendül felém a keze, amit kikerülhetnék, ám mégsem teszem. A düh a földhöz szegez… Az ütés oldalra viszi az arcomat. Felröhögnek és visszatér a bátorságuk, de mikor sötéten felkuncogok és fejemet felemelve vigyorogva nézem az arcukat… az a látvány, mindent megér.

Az arcom felhasad az éles tüske alatt és a hús jól látszódik, aztán a seb kezd kisebb lenni, míg a végén már csak egy vékony vércsík lesz, amit letörlök. Falkaszellem. Remeg dolog, ha biztonságban akarjuk magunkat érezni, de pont ettől nem látják meg idejében a bajt…

- Rendben – emelem a kezemet fel és karmaimat megnövesztem, miközben teszek feléjük egy lépést. Fejemet előre billentem, hogy szemöldököm alól lessem, ahogy átváltoznak ijedt áldozatokká… féloldalasan elmosolyodom. – Játszadozzunk…

Öt perc múlva, mikor lemegyek a lépcsőn Vigyori nagyban beszélget a pultnál, a másik oldalon álló két pincérnővel. Leülök mellé és a hangulat hirtelen lesz fagyos és fenyegető. A két lány szó nélkül megy a dolgára én pedig lassan elkezdem lerakosgatni Herrera elé a dolgokat.

Egy véres ujj, egy húscafatokkal díszített boxer, egy bőrdarab és végül egy szemgolyó. Sajnos az összes tárgy és szervdarab tulajdonosa él, de valamiért nem nagyon emlegetem a kölyök előtt... Miután jól megnézi a dolgokat egy hirtelen mozdulattal verem a fejér a pultba, majd rendelek egy italt.

- Szóval, a Testvériségnél tartottunk…
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Midnight Hétf. Jan. 30, 2012 11:14 pm

Kellemetlenül érkeztem arccal előre a csehóba, ami nem lett volna baj, ha nincs félemeletnyi lépcsőzés benne. Így nem csak a méltóságom maradékait kezdtem összeszedegetni a földön, hanem a heréimet és újra leküzdöttem azt hiszem a hasüregemből a helyükre. Nyögve felkeltem és vállat vontam a segíteni érkező pincérkislány felé:
- Tudja ez van, ha az ember haverja mozgássérült kisasszony - mosolyogtam. - Néha rosszul fordul. Na de mit csináljak, megsajnáltam szegény szellemi fogyatékost, az az áldott jó szívem... Különben is, már megérte ez a kis "lépcsőzés", hogy közelről láthassak két ilyen elbűvölő szempárt. Nem iszik meg velem valamit esetleg?
A pulthoz támaszkodva cseverésztem vele és egy másik bukszával, igazából bármelyik megtette volna egy egy éjszakás kiruccanásra, nem számítottak, de lekezelni a problémákat megteszik. Sajnos elspricceltek, mikor megérkezett ez a marha már megint. Kisebb kollekciót pakolt ki elém a legújabb trófeáiból, amire már csak rezignáltan vállat vonni bírtam, a zsaruk tuti úton vannak, nincs önmérséklete ennek a majomembernek. Utána viszont mintha egy vassatu szorult volna a tarkómra, a homlokom nagyot csattant a pulton és minden elsötétült. Miközben ájultan a pultra rogytam annyi jóleső elégtételem még volt, hogy tudjam: a bárban kezdett verekedésért legalább 20 mutáns törzsvendég veri agyon.

//Tessék Infinite a lehetőség megadva, hogy beszállj, ha Vicnek is megfelel Very Happy ha nem akkor kocsmai verekszik, vagy csak megvárja míg felébredek XD //
Midnight
Midnight
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Infinite Kedd Jan. 31, 2012 1:08 am

Sokadszorra zavarja meg az A-klub viszonylagos nyugalmát két nagyon hangos, roppant modortalan figura. Egyikük - a nagydarab, szőrös randaság - pedig szinte teljesen nyilvánvalóan mutáns. Alex az elején még tűrte, ha nehezen is, de elviselte a melák hangoskodását, a pattanásig feszülő idegeket, és fellélegzett, amikor kivitték végre a balhét. Aztán a benga a haverjával kezdett ismét kötözködni, berúgva őt az ajtón - de ami azt követett, minden képzeletet felülmúlt. Alex vendégeit - bár be kell vallani, sosem tartoztak a kedvencei közé - szinte feltrancsírozta az állatias mutáns. Jobb lesz vele vigyázni... Alex a szobájában teremt egy klónt, majd felölti a jelmezét, és kisurran, hív egy mentőt a sérült szerencsétleneknek, míg odabent a klónja leballag az alsó szintre, és felkeresi Will-t - ideje véget vetni ennek a véres színjátéknak.

Kardfog kényes orrát már jóval azelőtt szinte elviselhetetlen bűz csapja meg, hogy a két elegáns öltönyös figura elérné őket - Alex és Will közül a képtelenül magas fekete férfi, Will az, aki olyan szagot áraszt magából, hogy egy hajléktalan is megirigyelné. Láthatóan a nem kis feltűnést keltő páros felé tartanak, és mintegy kétméternyire tőlük megállnak - az apró felső szinten ez annyit tesz, hogy alig két lépéssel távolodtak el a lefelé vezető lépcsőktől. Ahogy azonban minden tekintet kettejükre tapad, s vándorolni kezd köztük és Kardfog között, a pultos kisasszony pedig távozik a hátsó, lefüggönyözött terembe, a zene pedig elhal - teljesen nyilvánvaló, hogy mi fog következni.
Alex öblös hangon, ízig-vérig amerikai angollal szólal meg, egyelőre kimondottan udvariasan.

- Szeretném felszólítani az urakat, hogy azonnal távozzanak, és lehetőség szerint soha többé ne jöjjenek az A-klub közelébe.

Többen jobbnak látják gyorsan távozni, avagy egy szinttel lejjebb menni, de ami igazán feltűnő az az, hogy a fekete férfi közeléből mindenki eltávolodik - még Alex is eloldalaz kissé.
Will sem állja meg szó nélkül, és egy hajgumit előkapva rastafonatait gyorsan összefogja, miközben Kardfoghoz szól.

- Fogja a részeg, vagy ájult haverját...vagy buzi barátját, tudomisén...és tűnjenek el. Most.

- Ellenkező esetben sajnálatos módon a kedves kidobómat meg kell kérnem, hogy kísérje ki magukat, és odakint rendezzék el ezt az ügyet, egymás között - teszi még hozzá Alex.
Infinite
Infinite
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 107
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Victor Creed Kedd Jan. 31, 2012 8:34 pm

Nagyokat pislogok az ájult kölyökre és a kezemre nézek. Pedig nem is volt akkora… Áh, felmorranok és undorodva visszafordulok… Felőlem aztán folyjon le a székről, az biztos, hogy nem fogom összekaparni. Elhúzom a számat és arcom is eltorzul, mikor megérzem a bűzt. Rohadt, állott, de biztosan több éves romlott valami lehet ez a szar… ráadásul egyre erősödik, ahogy meghallom a lépteket felénk.

- Nocsak-nocsak, ez még mozog – horkantok fel, a fekete férfira nézek és a bárszéken feléjük fordulva a pultra könyökölök. Távozzunk? Lepődök meg és a másik férfit figyelem, aki sokkal értelmesebbnek néz ki, mint a másik. – És ha a válaszom nem? – kérdem a kimért férfitól és elmosolyodok. Ujjaim között szórakozottan forgatom a szemgolyót.

Felmorgok, mikor a magas fickó is megszólal és belerúgok az ájult Vigyori lábába.

- Ne aludj, nem érünk rá! Hallod? Kölyök, ezek ki akarnak dobni minket – magyarázom és valami mozgolódást látok… hmm, talán magához tér a végén.

- Kidobó? – mutatok a fekete férfira felhúzott orral. – Szóval maga a tulaj? – dőlök hátra ismét és egyre inkább tetszik a helyzet. – Nem mondom, ért ahhoz, hogyan ürítse ki a helyet… - nézek körül. Sehol senki...
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Midnight Szer. Feb. 01, 2012 1:50 pm

Néhány keményebb rúgás a lábikrámba és nehézkesen felnyögve felemeltem a fejem. Felnéztem és néhány értetlent pislogtam a két figura felé, aki velünk szemben ácsorgott. Az egyik jellegtelen figura, de felette arrogáns pózban ácsorgott, a másik egy elegáns, raszta hajú néger zombi. Utóbbi a szaga és a súlya alapján derengett fel. Megráztam a fejem, majd felnéztem Kardfogra:
- Na és? - értetlenkedtem. - Ez a hely amúgy is unalmas. Van elég krimo a városban... Óh... értem már. Mert téged nem lehet csak úgy kidobni, mi?
Fejcsóválva felkeltem, majd a pultnak támaszkodva kiittam egy otthagyott valamit. Nem tudom mi az, de hogy volt benne alkohol az biztos. Hogy tiszta szeszen kívül más is volt-e benne, azt már nem tudom megmondani, mindenesetre egy hevesebb köhögőroham után szemügyre vettem a két idiótát megint. Sóhajtva megereszkedett a vállam:
- Na jó. Gondolom úgysem tudlak meggyőzni - morogtam. - A tiéd a Jackson videoklipből szalasztott statiszta - böktem a zombi felé, - én addig beverem az elfuserált dzsigoló képét. Megfelel? - nyögtem. Na igen. Az igazi dzsigoló itt én vagyok, ez elég gyenge utánzat...
Midnight
Midnight
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Infinite Csüt. Feb. 02, 2012 8:45 pm

A megbeszélés estéje

Infinite figyelmesen hallgatja végig minden jelenlévő válaszát, és fejben már kezd tervezgetni - de az igazi mély részletekbe még nem akar belebonyolódni. Tisztán látható, hogy vannak közöttük kétkedők, bizonytalanok...olyanok, akik hátráltatnák csak őket. És talán jobb, ha csak azokat viszik magukkal, akikre igazán lehet számítani. Elhatározásra jutva aztán végül lezárja a megbeszélést.

- Rendben van, emberek, akkor egyelőre megvitattunk mindent, amit kell. Ittasan természetesen nem megyünk csatába, így hát...pontosan három nap múlva, tíz perccel éjfél előtt legyen a találkozó, itt a klub bejárata előtt. Aki nem jön el, kimarad mindenből, aki eljön, hát...lesz lehetősége történelmet írni.

Udvariasan, de ellentmondást nem tűrve tessékel aztán ki mindenkit a klubból, ahogy az alsóbb szinten tartózkodókat a személyzet is kedvesen kiküldi - mára vége a bulinak.
Infinite
Infinite
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 107
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Vortex Csüt. Feb. 02, 2012 9:20 pm

A klub ma estére bezár, úgy tűnik vendéglátónk titokzatos barátjának elege lett a mai fejleményekből. A találkozó időpontja és helyszíne még világos, de könnyen lehet, hogy addigra elfelejtem. Minden esetre még távozás előtt a sovány tárcámból előkotrok egy papírfecnit a számommal és a pizsis figura kezébe nyomom.
- Majd ha nem leszek itt időben a találkozóhoz, akkor kérlek hívj fel! Jönni akarok, de lehet, hogy elfelejtem pár nap alatt és tudod, nekem egy pillanat ideérni. Úgy értem, tényleg egy pillanat. Na, akkor szervusztok! Semmi hősködés nélkülem, okés? - azzal csinálok egy kaput magam elé a padlóra aminek a párja a szobámba vezet, körbetekintek a társaságon, vigyorogva integetek mindenki felé, majd belépek az örvénybe ami ezután bezárul.
Vortex
Vortex
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 39
Hírnév : 2
Tartózkodási hely : Glasgow, UK

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Ratna Nayar Csüt. Feb. 02, 2012 10:42 pm

Végighallgatva a "főnök" szavait, egyet kellett értenem vele. Ilyen állapotban valóban értelmetlen hülyeség lett volna bármilyen kalandba belevágni... Mármint nem a saját állapotomra gondoltam, elég volt csupán végignézni a társaság többi tagján, akik már jócskán bealapozhattak mire ideértünk.
-Szóval 3 nap múlva, ugyanitt, éjfél előtt. Stimm. -ismételtem el a férfi szavait, hogy jobban memorizáljam.
Igaz, ma már nem először volt szerencsém Vortex képességét látni, viszont még így is lenyűgözött a látvány, ahogy semmi perc alatt távozott a helyszínre. Valószínűleg haza, a mázlista. Bezzeg mi még buszozhatunk egy sort, mire hazakeveredünk innen...
-Nos, ha más nem lenne, akkor szerintem most mi is búcsúzunk. Phir milenge! (Még látjuk egymást!)-biccentettem kissé a többiek felé.
Ha esetleg Lex még kérdezne valamit bárkitől is, őt megvárom, aztán együtt indulunk vissza a Xavierbe.
Ratna Nayar
Ratna Nayar
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 723
Hírnév : 67
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

A-klub - Page 6 Empty Re: A-klub

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.